לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3458634,586 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'בית קרקע 3 חדרים חינם (רק חשבונות) למישהי שתטפל בחתולים - חד'
בית קרקע 3 חדרים חינם (רק חשבונות) למישהי שתטפל בחתולים - חד
28/10/2019 | 15:50
70
בית מדהים חינם! שלמי רק חשבונות!
3 חדרים וסלון ענק, חצר ענקית, בבית אליעזר, חדרה.

מחפש מישהי, לא מעשנת, בעלת חתול או שניים, שמסוגלת ואוהבת ורוצה לטפל בחתולים שלי עקב מעבר לחו"ל למס לא מוגדר של חודשים יש מצב לשנים.
יש לי 6 חתולים שאת רוב הזמן עושים מחוץ לבית, אבל יש להם גישה חופשית לבית והם צרכים השגחה.
זמן כניסה עוד חודש (דצמבר)
יהיו תנאי קבלה, כמו ניסיון עם חתולים ועוד. אשמח אם תצרו קשר 0544693333. אמיר.

לצפיה ב-'חתולה עם גורים'
חתולה עם גורים
25/10/2019 | 14:15
1
64
החתולים עצמאיים כעת 3 נשארו בקרבת המחסן 
אחת נעלמה זאת הצבעונית שדווקא רצו לאמץ אותה
לא ראיתי אותה כבר 3 ימים האם היא יכולה לחזור למחסן
תודה רבה רחלי
לצפיה ב-'אם לא חזרה, כנראה קרה לה משהו'
אם לא חזרה, כנראה קרה לה משהו
27/10/2019 | 15:04
40
כי לא חלף די זמן כדי שתהיה באמת עצמאית עד כדי עזיבה בכוחות עצמה. אם יש מזל, אסף אותה מישהו עם כוונות טובות. בכל מקרה, רצוי לחפש מסביב ולראות אם ניתן למצוא אותה ולעזור לה במידת הצורך.
לצפיה ב-'פרח ופיץ', אח ואחות מהממים מחפשים בית (ביחד)'
פרח ופיץ', אח ואחות מהממים מחפשים בית (ביחד)
27/10/2019 | 13:39
1
57
פרח ופיץ', אח ואחות מהממים בני שנה מחפשים בית אוהב ורציני.
הם אוהבים וקשורים אחד לשני ואני לא מעוניין להפריד, רוצה שיאומצו ביחד.
חוץ מזה שהם יפהפיים כמו שאפשר לראות בתמונות, יש להם גם אופי מהמם!
שניהם עדינים, מתלטפים, מתפנקים, אוהבים יחס ומשחקים, מצחיקים! אוהבי אדם, חברותיים ונותנים ים של אהבה! שזה הכי כיף.
קיבלו את כל הטיפולים שצריך, כל החיסונים, הוא מסורס והיא מעוקרת.
הם פשוט מושלמים ומשמחים, באמת מי שיאמץ אותם זוכה בענק!
אתן אותם לבית בלי אפשרות יציאה החוצה, רוצה שיהיו רק בבית.
אני גם צריך שהחלונות יהיו מרושתים, ואם גרים בקומות ויש מרפסת שהיא תהיה בטוחה.
לא רוצה לקחת שום סיכון שיקרה להם משהו.
למי שתוהה למה אני מוסר צמד כזה נפלא, התשובה היא שזה מה שאני עושה בחיים.
אני מציל חתולים מהרחוב, משקם אותם ומוסר אותם לבתים.
את פרח ופיץ' הצלתי מהרחוב כשהיו בני שלושה שבועות.
אנחנו נמצאים בבאר שבע.
שתי התמונות פה הן פיץ'

לצפיה ב-'והנה תמונות של פרח'
והנה תמונות של פרח
27/10/2019 | 13:41
37
לצפיה ב-'מרקו'
מרקו
27/10/2019 | 12:48
1
68
ישנים בכל תנוחה שאפשרי
לצפיה ב-''
27/10/2019 | 13:13
8
לצפיה ב-'אקלום חתול חצר בבית סגור '
אקלום חתול חצר בבית סגור
24/10/2019 | 11:58
3
66
שלום , אני פונה לעצתכם,
אני מאכיל חתולים בחצר בית הורי כשלוש שנים, בזמן הקרוב אני עובר לדירה משלי, ללא חצר, קומה שניה, יש 2 חתולים שאני מעוניין לאמץ , אחד בן 3 פעיל ואנרגטי מאד ונוטה לשוטט בשעות הלילה המאוחרת ולחזור עם שחר, הוא מאד אוהב אותי ואפילו מפונק, וחתול שני בן כשנה וחצי היה חששן כגור ועם הזמן התרגל לנוכחותי, אוהב לשחק, שניהם חברים ואוכלים מהיד שלי.
השאלה שלי, האם ניתן לאקלם אותו ולסגור אותו בתוך בית בלי אפשרות יציאה? או שעדיף להמשיך להאכילו בחצר הבית?
במידה וכן איזה טיפולים צריך לתת לו לפני שאני מכניס אותו אליי הביתה, אני מאד רוצה לאמץ אותו אבל אני לא בטוח לגבי ההצלחה של העניין.
תודה למשיבים
לצפיה ב-'לדעתי האישית אם המקום הנוכחי בטוח יחסית לחתולים ויש מי שידאג'
לדעתי האישית אם המקום הנוכחי בטוח יחסית לחתולים ויש מי שידאג
24/10/2019 | 16:43
1
48
להם שם אז עדיף להשאיר את החתולים שם. תוכל לאמץ גורים או חתולים בוגרים שבאמת זקוקים לבית.
לצפיה ב-'אני נוטה להסכים עם עמיתי'
אני נוטה להסכים עם עמיתי
24/10/2019 | 21:18
47
אמנם אפשרי במקרים רבים להכניס חתולי חוץ הביתה, אך לא ניתן לנבא עם מי זה יצליח ומי לא יסכים להתרגל לבית. משום כך, אם טוב להם ויהיה מי שיטפל בהם גם אחרי שתעבור, עדיף לבוא לבקר ואילו אצלך בבית לאמץ אחרים שזקוקים לך וישמחו לקבל מקום גם פיזי וגם בלב. 
לצפיה ב-'אני אימצתי לפני 11 שנה חתולת חצר מבוגרת והצליח מאוד'
אני אימצתי לפני 11 שנה חתולת חצר מבוגרת והצליח מאוד
19/11/2019 | 12:40
6
כשאימצתי אותה היא היתה בערך בת 7 או 8. והיא התבייתה לי יפה מאוד על הספה בסלון. הרגישה בבית מהרגע הראשון.
מצד שני היתה חתולה אחרת שרק רצתה לצאת החוצה ולא הסכימה להשאר בבית בשום אופן.
אם אתה קשור לחתולים האלה ולא מתכוון ללאמץ אותם לתקופה מוגבלת ואחכ לנטוש אותם (שזה מה שעושים הרבה אנשים) אז הייתי מציעה לך לנסות 48 או 72 שעות. אם תראה שהם ממש לא רוצים להשאר, תחזיר אותם. ואם ירצו להשאר הם יזכו לבית. בחוץ זה אף פעם לא בטוח לחתולים. במיוחד אם כבר לא יאכילו אותם שם יותר.
רק שים לב שאם אתה משאיר אותם אצלך בבית יותר משבוע אז לא יהיה להם לאן לחזור. אמנם החתולה שניסיתי לאמץ ורצתה לחזור לחצר היתה אצלי 3 שבועות (כי היא היתה אחרי ניתוח בעיניים ואסור היה להחזיר אותה לרחוב לפני שמוציאים את כל התפרים, ואחכ עוד שבוע החלמה - סהכ 3 שבועות). לאחר 3 השבועות היא חזרה לחצר והיתה מאוד מרוצה. השתלבה מצויין ולא היו בעיות. אבל היא היתה מאוד מבוגרת כלומר מוותיקי החצר. כך שיכול להיות מצב   שחתולים צעירים יותר לא יוכלו לחזור אחרי יותר משבוע. אבל עד שבוע אתה יכול להשאיר אותם בבית. כאמור, אם הם לא מוכנים בשום אופן להשאר אז הכרחי להחזיר אותם בדיוק למקום שממנו לקחת אותם ובשום אופן לא למקום אחר.
לגבי הטיפולים: אמפולה נגד פרעושים כדבר ראשון. ומומלץ גם לקחת אותם לוטרינר לטיפול נגד תולעים וחיסון מרובע. ושיבדקו להם את השיניים והפה. כלומר בדיקה כללית. 
לצפיה ב-'מזעזע! לא תאמינו עסק לממכר מזון לחתולים שואל אם להרוג אותם ז'
מזעזע! לא תאמינו עסק לממכר מזון לחתולים שואל אם להרוג אותם ז
23/10/2019 | 16:22
10
91
אני ממש מזועזעת, במקרה נתקלתי בזה, אבל עסק שמוכר מזון לחתולים, שואל אם מותר להרוג חתולים שנכנסים למקום וקורעים שקים על מנת לאכול, אבל לשאול איך הם סוגרים את המחסן ככה שלא יכנסו חתולים זה לא שאלה בכלל?!
העתקתי מהאתר :(אה וזה לא קשור לדת זה קשור לטמטום ורוע)
דברת מזיקים – המתת חתולים מזיקים
רבני בית ההוראה
כ"ג ניסן ה'תשע"ט
שאלה:
שלום הרב, עסק שיש לו מחסנים עם אוכל לכלבים וחתולים ומאובטח בחיישני תנועה. בלילות מגיעים חתולים, נכנסים למחסנים, פותחים שקים של אוכל , מה שגורם למכירה בהפסד של השקים, מפעילים את האזעקה וגורמים רעש לתושבים, ניסינו להרחיקם בכל דרך אפשרית, האם מותר לחסל אותם כדי למנוע נזקים כספי וסביבתי? בברכה
לצפיה ב-''
23/10/2019 | 19:33
13
לצפיה ב-'והתשובה שניתנה שם מעצבנת לא פחות מהשאחה'
והתשובה שניתנה שם מעצבנת לא פחות מהשאחה
23/10/2019 | 22:42
3
76
לצפיה ב-'אכן גם התשובה אבל יאמר לזכותם שהרב הצדיק גם אותי'
אכן גם התשובה אבל יאמר לזכותם שהרב הצדיק גם אותי
24/10/2019 | 06:44
2
52
כתבתי להם תגובה שזה לא לעניין ועדיף לחפש פיתרון לסגור את המחסן היטב ולא להרוג חתולים, אז הם פרסמו ולא צנזרו וגם הרב ענה לי שגם מה שאני אומרת זה נכון
לצפיה ב-'טוב שהצעת להם חלופה הגיונית יותר'
טוב שהצעת להם חלופה הגיונית יותר
24/10/2019 | 07:16
39
אחרת כנראה לא היו חושבים על זה
לצפיה ב-'לא ממש, הוא השיב שהכל שאלה של מאמץ'
לא ממש, הוא השיב שהכל שאלה של מאמץ
24/10/2019 | 16:34
10
לצפיה ב-'חבל שאי אפשר לגלות מי השואל'
חבל שאי אפשר לגלות מי השואל
23/10/2019 | 22:43
4
23
לצפיה ב-'מאד חבל'
מאד חבל
24/10/2019 | 06:46
3
38
מעניין אם זה עסק מקומי או שמפיץ לכל הארץ, יש לי חתולה ואני ממש לא רוצה שייצא מצב שהאוכל שאני קונה לה בא ממקום כזה
אבל זה מעלה לי שאלה איך יודעים שמקומות אחרים כן נוהגים טוב ולא גם עושים דברים כאלו? אולי במקרה בעל העסק הזה דתי והוא שאל רב ולכן יצא שראיתי את זה, אבל אולי בעל עסק חילוני פשוט הורג בלי לשאול?
לצפיה ב-'ברור שהשואל אדם דתי אחר לא היה שואל רב'
ברור שהשואל אדם דתי אחר לא היה שואל רב
24/10/2019 | 07:20
1
39
לגביי חילוני הורג בלי לשאול אף אחד כי אין לו אלוהים
רב החילוניים הורגים מיליוני בעליי חיים ללא הפסקה לאכול בשר גם רב אלה שמגינים על חיות מחמד כמו כלבים וחתולים
לצפיה ב-'השורה השנייה מתייחסת גם לדתיים כמובן'
השורה השנייה מתייחסת גם לדתיים כמובן
24/10/2019 | 11:36
22
בלי להפלות
לצפיה ב-'בשתי חנויות שאני קונה קבוע'
בשתי חנויות שאני קונה קבוע
24/10/2019 | 08:33
43
הבעלים (במקרה אחד) והמוכרים (החנות השניה) ממש אוהבים בעלי חיים. בחנות הראשונה יש בעלים שמאכיל קבוע גדוד של חתולי רחוב (חוץ ממה שיש לו בבית) וגם נותן במחיר כמעט אפסי אוכל במקל לאשה שמאכילה.
בחנות השניה יש חתול רחוב שאימץ את החנות. הוא מסתובב שם, מתלטף, הולך הלילה וחוזר כל בקר. קבוע אוכל שותה בחנות.
נראה לי שהמקרה הזה הוא חריג. בד"כ מי שיפתח חנות לבע"ח הוא אדם שיש לו נטיה טבעית לעסוק בבע"ח.
אגב, לפי החוק אסור לאדם פרטי להמית כלב או חתול. גם אם הוא מעצבן גורם נזק
לצפיה ב-'חתולים בחצר'
חתולים בחצר
23/10/2019 | 08:58
48
הבוקר שמתי אוכל לחתולים לא בפינת האכלה הקבועה לפי מה שקבעתי עם הוועד אלא ליד המכונית
אחד השכנים עם הכלבים שלו צרח עלי שיפנה לערייה
ביקשתי ממנו לא לעשות זאת התקשרתי למחלקה הוטרינרית וסיפרתי להם נתתי את שם ה השכן ואת כתובתו
אני דואגת לחתולים בסביבה תודה רחלי שרייבמן
מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'גורים לאימוץ'
גורים לאימוץ
20/10/2019 | 15:28
67
במחסן יש 4 גורים בלי עין הרע!
אני מחפשת להם בית חם ואוהב
כל מי שמעוניין נא ליצור עימי קשר 0549807795
הם בני חודשיים
אני דואגת מאוד בשל השכנים חס וחלילה
תודה רבה
לצפיה ב-'החתולים רבים או משחקים??'
החתולים רבים או משחקים??
15/10/2019 | 10:52
2
64
יש לי שני חתולים (אחים) זכר ונקבה (עוקרה וסורס), בני שנתיים, ואצלי מגיל 3 שבועות יחד.
לפעמים הם ישנים יחד, מתלטפים ומשחקים.
אבל לפעמים הם פתאום רבים, כשהזכר הוא החזק והנקבה מפוחדת.
מה זה אומר? האם זה טבעי וחלק ממשחק ואינטראקציה?
או שמדובר בריבים ממש.

תודה לעונים
לצפיה ב-'אם היא פוחדת עד כדי כך '
אם היא פוחדת עד כדי כך
15/10/2019 | 11:41
48
שהיא לא רוצה להיות לידו בכלל, או עד למצב של פיפי/קקי מרוב לחץ, או שהמריבות נגמרות בדם - זו מריבה (או לפחות משהו שמלחיץ צד אחד במידה מספיקה להיחשב למריבה).

אם הכל עובר ובזמנים אחרים הם, כמו שכתבת, ישנים יחד, מתלטפים ומשחקים - זו לא מריבה אלא סתם משחקים מהסוג המאפיין בע"ח שבסופו של דבר מתאמנים להיות ציידים. למתבונן מן הצד כמה מהמשחקים הללו נראים מאוד תוקפניים, עם נשיכות ותפיסות חזקות מאוד, אבל אם תראה מתישהו מריבה אמיתית בין חתולים - תראה את ההבדל. כל זמן שאחר כך מתפייסים וחיים בשלום ובשמחה, זו לא מריבה.

אגב, מי "פוחד" יותר- תלוי באופי והרבה פחות בזוויג. אצלנו בבית הבנות די קשוחות והבנים הם אלו שפוחדים מהן ונזהרים לא לעבור את הגבול איתן.
לצפיה ב-'אולי תפרטי מה זה רבים ?'
אולי תפרטי מה זה רבים ?
15/10/2019 | 23:00
33
החלק הכי חשוב שצריך לפרט באיזה אופן הם רבים אין פרטים

לצפיה ב-'העלמות חתולה'
העלמות חתולה
12/10/2019 | 14:04
4
95
יש לי חתולה מעוקרת בת 4 וחצי בערך. היא אימצה אותי לפני 3 שנים עם גורים. עיקרתי אותה והיא גם בבית וגם בחוץ. לפני 4 ימנם חזרה הביתה ללא החגורה שלה. שלשום נעלמה ולא חזרה עד שעה 9:00 בערב. יומיים הייתה בבית, אכלה ושתתה אך לא רצתה לצאת והתחבאה במקומות חשוכים. עלתה עליי רק כשישבתי בכורסה וקיבלה הרבה ליטופים. היום יצאה איתי ועם הכלבה לטיול בוקר, רצה במהירות ועדיין לא חזרה. אפילו לא לקריאותיי. האם חתולים נוהגים להיעלם? מישהו יכול לשער מה קורה איתה
לצפיה ב-'השערות:'
השערות:
12/10/2019 | 22:56
1
61
1. היא לא אהבה את היחס שלך, או את האוכל, או את החיים עם הכלבה, או משהו אחר.
2. היא מצאה מאמץ אחר.
3. השד יודע, היא חתולה, יש לה דיעות משלה, אם זה חשוב לך צריך לחקור בסביבה ולברר את העובדות לאשורן.

לצפיה ב-'היא כתבה שהם 3 שנים ביחד'
היא כתבה שהם 3 שנים ביחד
14/10/2019 | 21:06
39
פתאום יום בהיר לא אוהבת את היחס או האוכל ונעלמת ?
לצפיה ב-'העלמות חתולה'
העלמות חתולה
13/10/2019 | 10:25
52
לדעתי עברה טראומה בחוץ או שנחטפה וברחה מחוטפיה כשחזרה אילך ועכשיו נחבאת מחשש לחטיפה או מהמאורע הטראומטי

לצפיה ב-'לא, חתולים לא "נוהגים להיעלם" '
לא, חתולים לא "נוהגים להיעלם"
13/10/2019 | 15:14
59
ההתנהגות שאתה מתאר מעיד שהיה ארוע מבניל כלשהו או משהו שאולי אתה כאדם לא מבחין בו במיוחד אבל את החתולה מבהיל מאוד. זה יכול להיות משהו כמו למשל גנן שהשתמש במפוח עלים וזה יכול גם להיות משהו הרבה פחות ברור, כשהשאלה היא בעיקר האם זה משהו שחטזר ולכן החתולה סובלת מזה כל פעם מחדש או איזה אירוע חד פעמי או נדיר שהחתולה בסוף תירגע ותתאושש ממנו. כשהיא תחזור הפעם, תן לה להיות בבית כמה ימים שתירגע יותר.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/10/2019 | 20:03
2
86
במידה ואני מאמץ חתול בוגר ומגדל אותו בגינה, האם תהיה בעיה בעתיד להעביר אותו למגורים בדירה? התאהבתי בחתול מסוים ואני רוצה לאמץ אותו, אבל כרגע לא יכול לגדל אותו בבית.
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
13/10/2019 | 15:20
45
זה לא מיטבי, אז אם החתות המדובר נמצא במקום טוב ודואגים לו, אולי כדאי לך לוותר. אם זה חתול שזקוק לעזרתך, אזי כדאי לנסות.

אישית, היו אצךי חתולים שחיו חיי חוץ-פנים ועברו לחיי פנים בהצלחה, וגם כאלה שחיו בחוץ ועברו פנימה. גם כעת יש אחת שככל הידוע לי חיתה ברחוב עד שהגיעה אליי בגיל כבר ממש מבוגר, והיא בסדר, גמור ושמחה להיות בבית.

זה לא אומר שבכל מקרה מעבר כזה הולך חלק, אבל ברוב המקרים זה אפשרי. יש את יוצאי הדופן שפשוט לא יסכימו לחיות בבית. אי אפשר לחזות מראש מי יהיה כזה.
לצפיה ב-'האם זו גינה פרטית? כדי שהוא ישאר בגינה שלך צריך לאקלם אותו'
האם זו גינה פרטית? כדי שהוא ישאר בגינה שלך צריך לאקלם אותו
16/10/2019 | 16:11
32
ולהרגיל לטריטוריה החדשה. עושים את זה בכלוב איקלום גדול ששמים בגינה אבל אם זו גינה ציבורית אז זה בלתי אפשרי.
לצפיה ב-'שרותי קטסיטינג'
שרותי קטסיטינג
13/10/2019 | 10:18
46
שלום, אני מחפש בסביבת אשדוד והמושבים החלפת שירותי קטסיטינג עם בעלי / אוהבי חתולים על פי המודל שמור על שלי ואשמור על שלך - בבית החתול. מי שמכיר כזאת קבוצה של שמירה הדדית ישתפני נא. תודה על ההתייחסות
לצפיה ב-'מחקר: חתולים נקשרים לבני אדם בדומה לתינוקות'
מחקר: חתולים נקשרים לבני אדם בדומה לתינוקות
13/10/2019 | 00:36
1
46

לשם שינוי כתבה על חתולים שלא שלילית..
לצפיה ב-'כבר פירסמו כאן כתבה זהה מוואלה לפני כמה ימים'
כבר פירסמו כאן כתבה זהה מוואלה לפני כמה ימים
13/10/2019 | 08:29
28
אז או שוואלה העתיקו מ ynet או שלהיפך או ששניהם העתיקו ממקור שלישי
בקיצור גילו לנו את אמריקה כל היונקים נקשרים במיוחד התינוקות
מזל שלא עשו כתבה שכל בוקר זורחת השמש
מה שבטוח זה שלכותבת הכתבה ד"ר יונת אשחר אין חתול
לצפיה ב-'חתולה עם גורים'
חתולה עם גורים
13/10/2019 | 07:23
1
42
שלום אכן נכנסתי למחסן וראיתי גורים קטנים כבני 5 שבועות והם יונקים
שיהיו בריאים
מה שמדאיג אותי שמשיהו מהשכנים יעביר אותם זה כבר קרה לפני שנה
בבניין. אני  יורדת למטה לבדוק כל הזמן. אני דואגת מאוד!
מה עלי לעשות?
מנסה למצוא מאמצים לגורים תודה רבה וחג שמח
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
16/10/2019 | 13:43
20
כל הכבוד שאת דואגת ככה לבעליי חיים חסריי ישע
לצפיה ב-'גור משיל את עורו?'
גור משיל את עורו?
12/10/2019 | 20:18
2
52
היי לכולם, מצאתי גור חתולים בן חודש בערך ואני מטפלת בו כבר שבוע. הוא חמוד וחיוני. אוכל כבר אוכל יבש. עושה צרכים בכמות מסחרית חחח. הוא יחסית קצר רואי, אבל לאט לאט ניראה שהעיניים מתפתחות. הוא לא קופץ למקומות גבוהים אבל הוא מטפס כמו סנאי. אני חושבת שזה בגלל הראייה שלו (אני משווה את ההתפתחות שלו לגורים שיש אצלנו בחצר והם באותו הגיל - נראה שמבחינת הראיה והקפיצות הם הרבה יותר מפותחים ממנו). בימים האחרונים שמתי לב שהעור סביב הפה שלו מתפוצץ. והיום הוא גירד את זה והעור ממש ירד בחתיכות עם הפרווה והכול אבל מתחת היה עור תקין ובריא עם פרווה דלילה.
זו פעם ראשונה שאני מגדלת חתול בגיל כזה קטן, רציתי לדעת עם זה נורמאלי?
לצפיה ב-'נשמע כמו משהו ששווה בדיקת ווטרינר.'
נשמע כמו משהו ששווה בדיקת ווטרינר.
12/10/2019 | 23:01
1
40

שיבדוק את העיניים, ואת מה שנראה כמו מחלת עור כלשהי, ושום דבר מזה לא נשמע נורמלי.

לצפיה ב-'אז מסתבר שזה פשוט ג'יפה'
אז מסתבר שזה פשוט ג'יפה
23/10/2019 | 18:29
17
הלכנו לוטרינר והוא אמר שיכול מאוד להיות שזה שיכבה מאוד עבה של ליכלוך. אז ניקינו אותו וזה באמת היה פשוט מלא ג׳יפה שהתיבשה ונדבקה.
בחיים לא הייתי חושבת על זה!
לצפיה ב-'אם בני אדם היו מתנהגים כמו חתולים ב2 בלילה'
אם בני אדם היו מתנהגים כמו חתולים ב2 בלילה
11/10/2019 | 15:33
2
73
לצפיה ב-''
12/10/2019 | 00:56
4
לצפיה ב-'מקסים!! הוא יודע בדיוק מה חתולים עושים בשתים בלילה!!'
מקסים!! הוא יודע בדיוק מה חתולים עושים בשתים בלילה!!
20/10/2019 | 15:49
4
לצפיה ב-'בתור שמר-חתול זה תמיד היה ברור לי'
בתור שמר-חתול זה תמיד היה ברור לי
05/10/2019 | 10:21
9
99
אבל יש מי שזקוקים להוכחות:

https://news.walla.co.il/item/3314779
לצפיה ב-'שימי לב שמדובר במחקר עם גורי חתולים'
שימי לב שמדובר במחקר עם גורי חתולים
06/10/2019 | 11:41
7
56
בלבד.
וברור לכולם שהתנהגות גורים שונה מתנהגות בוגרים.
כל גור זקוק ל"אמא" שלו. גם גור של נמר יגיב ככה כשהמטפל שלו זנח אותו.
אבל בוגרים זה שונה.
וחתול זו לא חית להקה ולכן הגיוני גם שהיא תראה פחות תקשורת לבעלים מאשר כלב.
וזה בסדר גמור
חתול צריך להיות חתול. לא כלב.
לצפיה ב-'כאן בדיוק הדיעה הקדומה שלך'
כאן בדיוק הדיעה הקדומה שלך
06/10/2019 | 13:32
5
54
חתול אינו מראה פחות תקשורת לבעלים מאשר כלב.

אנשים, לעומת זאת, נוטים לשכנע את עצמם שהחתול שלהם לא באמת מתקשר איתם. אפילו עכשיו, היום, ביקרתי בבית שאליו ביקשו ממני במיוחד להגיע פעמיים ביום בעת היעדרות הבעלים. למה? כי לדעת הבעלים החתול שלהם שנורא חברותי אינו מבחין כלפי מי הוא חברותי, אז הוא יהיה חברותי באותה מידה לאדם הזר שבא לדאוג לו בעת היעדרות האדם שלו. כמובן שזה אינו נכון. זה לא נכון אפילו כאשר החתול מכיר את מי שבא לטפל - הוא מבחין יפה מאוד בין אנשים שונים וגם בתוך משפחה קרובה שחיה איתו בבית הוא בוחר, לא פחות מכלב, מי הוא זה שאליו הוא מחובר במיוחד.

כל עניין הנאמנות הפחותה אצל חתולים זה קשקוש, ונאמנות גם לא הופכת אותם ללא-חתולים. יש להם את הדרך שלהם. את ההוכחה אני רואה שוב ושוב, ושוב ושוב, בכל בית שהגעתי אליו. בוגר, גור, קשיש, צעיר - לא משנה.
לצפיה ב-'המילה "נאמנות" אינה נכונה'
המילה "נאמנות" אינה נכונה
07/10/2019 | 18:15
4
38
לא לגבי כלב ולא לגבי חתול.
תקשורת - כן.
כלב בהחלט מראה הרבה יותר התלהבות ותקשורת לבעלים שלו בד"כ מאשר חתול.אני מסכימה שחתולים מזהים את המטפלים (ספרתי כאן בעבר שהמשפחה של אבי עלו לארץ בשנות החמישים והיה להם שם חתול שהיה נכנס ויצא. הם כמובן לא יכלו לקחת אותו והשאירו לשכנים את הטיפול בו. לאחר שנים גם אותם שכנים עלו לארץ והם סיפרו שהחתול סרב לאכול. הוא הסתובב וילל מסביב לבית הנעול עד שבסוף מת. אמנם סיפור חריג אבל היה).
חתולים אינם כלבים. גם בינם לבין עצמם יש תקשורת אבל מועטה.
הכלבות שלי משתוללות הרבה יחד ומטיילות אחרינו בכל הבית.
החתולים שלנו לא.  מדי פעם אפשר לראות את טומי מלקק את ג'וי או שג'וי מטפסת עלינו לקבל ליטוף - אבל רב היום הם מעדיפים להיות עם עצמם.
וזה בסדר גמור. הם חתולים.
לצפיה ב-'מה שלא נכון הוא הפרשנות שלך לדפוסי התנהגות'
מה שלא נכון הוא הפרשנות שלך לדפוסי התנהגות
07/10/2019 | 19:16
3
34
נאמנות איננה להשתולל יותר לידך. נאמנות היא לזהות אותך אישית בנפרד מאחרים ולהיות קשורים ספציפית אלייך ולהעדיף אותך על פני אחר לטווח ארוך. לחתולים אין שום בעיה להפגין נאמנות, לא פחות מכלב, גם בלי כשכושי זנב והשתוללות.
לצפיה ב-'נאמנות אכן אינה להשתולל'
נאמנות אכן אינה להשתולל
07/10/2019 | 22:53
2
34
לכן המילה נאמנות לא מתאימה גם לכלב לדעתי (יש יוצאים מהכלל).
פעם ירדתי מהבית עם שתי הכלבות הקודמות שלי. איכשהו מעדתי ונפלתי מכל המדרגות. זה ממש לא הזיז להם...הן המשיכו לנסות להגיע לרחוב ולטיול שלהן....
לגבי תקשורת : כלבים מתקשרים הרבה יותר טוב מחתולים. הם מציינים רגשות ורצונות הרבה יותר מחתולים.
ושוב, זה בסדר גמור. יש אנשים שדווקא אובר ההתלהבות של הכלבים מרתיעה אותם והם יעדיפו חבר נעים ולא נודניק. כמו חתול. ויש להיפך.
אבל לנסות לדחוף בכל לאנשים שחתולים הם מה שהם לא - נראה לי מגוחך
כל חיי רציתי כלב. לא חשבתי מעולם שאגדל חתול. ועוד שניים. במצב העכשווי, שיש לי גם וגם ואני נהנית מכולם, יש ימים שאני בהחלט מעדיפה את חברת החתולים מהכלבים ויש להיפך.
לצפיה ב-'אין לזה שום קשר לרצונות שלך'
אין לזה שום קשר לרצונות שלך
07/10/2019 | 23:01
34
ולנסות בכל הזדמנות לדחוף שחתולים הם לא מה שהם כן לא יותר טוב. רמת הדעות הקדומות שלך פשוט מגוחכת.

יש לי כלבים ויש לי חתולים, שניהם טובים בעיניי. כשמר חתול ודוג ווקר, גם יו א לי להכיר מגוון רחב של חתולים וכלבים אחרים. השוני או הדמיון ביניהם לא בהכרח תואם את הדעות הקדומות והסטריאוטיפים של הציבור האנושי לגביהם. החלוקה בין כלבים כנאמנים לעומת חתולים שלא היא די אדיוטית ולא משקפת את המציאות. הדבקת תויות לא נכונות כאילו הן מה שמגדיר כלב או חתול לא מועילה לאף אחד ולעתים בהחלט גורמת נזק.

מהנקודה הזו - בא לך לשכנע את עצמך בדברים לא נכונים? בבקשה. ההפסד כולו שלך.
לצפיה ב-'לגבי נאמנות'
לגבי נאמנות
07/10/2019 | 23:49
29
יש לי 3 חתולים, שמבלים את רוב\כל זמנם בחוץ.  כשאני הולכת לאנשהו, מידי פעם הם מצטרפים אלי, ביחד או לחוד.  הם ילוו אותי עד המקום שבו הם מרגישים נוח, ושם יעצרו, וכבר קרה שהם חיכו לי שם אפילו כמה שעות.  כמו כן, מידי פעם אני הולכת ברחוב, ושומעת חתול קורא לי, ואז הם מופיעים בריצה ומלווים אותי משם.    

וודאי שזה שונה מכלב.  הם חתולים, והם לא יבואו איתי אם לא בא להם.  אבל זה גם הולך הפוך: כשהם באים איתי, זה רק כי בא להם.  אני לא מציעה להם שום תמורה מעבר להליכה בצוותא. 

לא חשבתי על זה כ"נאמנות" במובן של כלב שנאמן לראש הלהקה ומקבל פקודות, וקצת מוזר לי להשתמש במילה הזו לגבי חתולים, אבל זה בהחלט קשר.  הם רואים אותי כאמא-חתולה שדואגת להם, וזה לא משנה שהם כבר לא גורים, ושבמצב טבעי הם כבר מזמן היו עוזבים את אמא שלהם וחיים באופן עצמאי.  הם לא חיים במצב טבעי.  הם חתולי בית ואני חלק מהחיים שלהם, כמו שהחתולים האחרים הם חלק מהחיים שלהם.   מהבחינה הזו, כולנו "להקה".  אולי להקה שאוהבת גם לבלות בנפרד משאר חברי הלהקה, אבל עדיין להקה.

אני לא מרגישה שהחתולים שלי מציינים פחות את רצונותיהם.  כשהם רוצים או צריכים משהו, הם יודעים טוב מאוד לבא, לבקש\לדרוש.  כל אחד עם האישיות והרצונות שלו כמובן. 
לצפיה ב-'כדאי לקרוא את המחקר המקורי'
כדאי לקרוא את המחקר המקורי
07/10/2019 | 17:50
32
כי גרסת העיתונות העברית מעוותת את הדברים

המחקר גם בדק חתולים מעל שנה, ומצא אותו חלוקה יחסית בין הקבוצות השונות.  

חתול בטבע הוא אולי לא חיית להקה, אבל זה לא המצב ברחוב, וזה וודאי לא המצב בבית.  חתולים שגדלים כחתולי בית, מתייחסים לבעלים שלהם כאמא-חתול.  זה לא משנה אם בטבע הם כבר מזמן היו עוזבים את אמא.  
לצפיה ב-'גילו את אמריקה '
גילו את אמריקה
06/10/2019 | 12:36
43
אצל כל היונקים זה ככה
לצפיה ב-'נמצאה חתולה זקנה שחורה לבנה ברחוב הזית בגני יהודה '
נמצאה חתולה זקנה שחורה לבנה ברחוב הזית בגני יהודה
07/10/2019 | 00:13
2
60
האם מישהו מחפש אותה? נא להגיב אם כן. תודה

לצפיה ב-'לצערי החתולה נפטרה'
לצערי החתולה נפטרה
08/10/2019 | 01:34
1
14
לצפיה ב-''
08/10/2019 | 14:10
3
לצפיה ב-'כתבה על נאמנות חתולים'
כתבה על נאמנות חתולים
06/10/2019 | 11:22
51
למרות שלפי הכתבה נבדקו גורי חתולים. ובהחלט יש הבדל בין גור לבוגר...
https://news.walla.co.il/item/3314779
לצפיה ב-'אימוץ גורים בני חודשיים'
אימוץ גורים בני חודשיים
05/10/2019 | 17:49
45
כל המעוניין לאמץ נא להתקשר לשושנה 0549807795

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ