לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3453134,531 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'מתן חיסונים בבית?'
מתן חיסונים בבית?
18/11/2018 | 18:00
14
90
היי,

חתול פחדן וחרדתי במיוחד, נסיעה לוטרינר היא סיוט בלתי נתפס.
בשיחה האחרונה עם הוטרינר הוסכם שמכיוון שהוא חתול יחיד בבית ולא יוצא החוצה בכלל, אפשר להפחית את תדירות החיסונים לפעם בשנתיים-שלוש. 
מכיוון שהמועד הבא מתקרב, אני תוהה אם אפשר לחסוך את הסיוט הזה (גם בשבילי וגם בשביל החתול) ופשוט לחסן אותו בבית בעצמי.
יש בכלל דבר כזה? אפשר לקנות חיסון אצל הוטרינר ולתת אותו לחתול לבד בבית?
(להזמין וטרינר הביתה לא יעזור. החתול ישאר במסתור ולא יזוז משם, ולהכניס אותו למנשא זה חצי מהסבל)

אגב, אם לא תהיה ברירה ויהיה צריך לקחת אותו לוטרינר, לא תהיה אפשרות להוציא אותו שם מהמנשא - האם אפשר לתת בכלל חיסונים דרך המנשא? מדובר במנשא די סטנדרטי, משהו בסגנון הזה:

(בתמונה - החתול כשהוא שומע על התכניות הזדוניות שלי לקחת אותו לוטרינר...)
לצפיה ב-'חיסונים'
חיסונים
18/11/2018 | 18:17
3
63
ממש לא לתת לבד, בבית. זה זריקות, ובהחלט אפשר לעשות טעויות קשות בקטע הזה אם אינך מראש עובד במקצוע רפואי שבו למדת לעשות זאת. במקרה של סכרת וזריקות אינסולין לפעמים אין ברירה ולומדים, אהל לא המיקום ולא החומר דומים לחיסונים.

יתכן שחלק מהבעיה אצלכם קשור לזה שהמנשא יוצא מהארון רק כשיוצאים לוטרינר? אצלנו בבית המנשאים פתוחים ללא דלת ועם משהו נעים לרבוץ עליו דרך קבע. החתולים רגילים אליהם ונכנסים מעצמם לישון או סתם לרבוץ, בעיקר בחורף. הצעתי לך - לנסות ליצור קשר חיובי יותר למנשא. השאר אותו פתוח בפינה שלא מפריעה לך בבית, על הרצפה, בלי הדלת, שים בפנים בימים הראשונים איזה חטיף שהחתול ממש אוהב, ולך למקום אחר. במוקסם או במאוחר החתול יבדוק מה הולך כאן. לא לנסות לתפוס אותו ולא לסגור בפנים, שהמנשא יהפוך לסתם עוד רהיט בבית. בעוד חודש, חודשיים, כשיגיע הזמן, אולי יהיה קל יותר לצאת לוטרינר (החתולים שלי לא אוהבים את הביקור, אבל המנשא עצמו לא מפחיד אותם. בדרך כלל הבעיה היא יותר אם החתול הלא נכון נדחף לשם קודל וצריך להוציא אותו ולהכניס את החתול הנכון).

יש לי אחד שהוא כן חרדתי יותר מטבעו ומתנהג זוועה אצל הוטרינר (משתין, מחרבן ועניינים). בדרך כלל במקרה שלו משתדלים לא להוציע מהמנשא, לפתוח רק את החצי העליון, או אם הוא משתולל - לשים אותו במשהו שנקרא כלוב סקוויז שמאפשר מתן חיסונים בתוכו. וטרינר מקצועי בדרך כלל יכול להתמודד עם מקרים כאלה.

במקרים הכי גרועים הוטרינר עשוי לתת לך כדור לטשטוש לפני היציאה אליו. זה בעייתי כי אז לוטרינר קשה להעריך את מצבו הבריאותי האמיתי של החתול, וחייבים מאוד להקפיד שהחתול לא יברח אחרי מתן הכדור ולפני שייפול מטושטש - זה מסוכן עבורו מאוד. הוטרינר שלך יוכל להביע דיעה ולהמליץ מה ךעשות במקרה הספציפי שלכם. אישית, המלצתי היא לא לזלזל בהרגלה נכונה למנשא, ולא להתפתות להזרקות לבד בבית גם אם איזה וטרינר יאשר לך - וטרינר מקצועי לא יעשה את זה.
לצפיה ב-'תודה על העצות, אך הן פחות עוזרות במקרה הספציפי הזה'
תודה על העצות, אך הן פחות עוזרות במקרה הספציפי הזה
18/11/2018 | 19:56
2
45
המנשא מאז ומתמיד היה במקום נגיש, ואף הייתה שנה שלמה (!) שבה הייתי מביאה לו חטיפים רק בתוך המנשא (שמה את החטיפים בפנים ומתרחקת, כדי "שירגיש בנח להתקרב לשם"). עדיין לא עזר. כנ"ל לגבי שמיכה/מגבת/צעצועים במנשא כשהוא פתוח/סגור בלי דלת - נאדה.

כדור טשטוש - ניסינו את זה פעם אחת, לא עזר. לא השפיע עליו בכלל. מינון יותר גדול מזה כבר עלול להיות לו מסוכן.

ניסינו גם להעביר אותו אצל הוטרינר לכלוב סקוויז - בחצי מילימטר שהיה בין הכלובים החתול הצליח להימלט, עשה רונדלים על הקירות והתקרה, ובסופו של דבר נתלה עלי ובערך תלש לי חצי כתף. לנסות שוב או לנסות לפתוח חצי מנשא - לא בא בחשבון (אני יודעת שהתיאורים הללו נשמעים מוגזמים, אבל זה ככה. ככל שהוא יותר חמאתי ומתפנק בבית, ככה הוא יותר מפלצתי אצל הוטרינר)

הציעו לי גם להביא אותו ישר בכלוב סקוויז, אבל מספיק שאני אכניס הביתה קופסת קרטון והחתול לא יעז להתקרב לאיזור בה היא תהיה מונחת במשך יומיים, לא יודעת איך הוא יגיב לכלוב מתכתי ענק שכזה.

באמת שלא הייתי שואלת על מתן חיסונים בבית אם לא הייתי חושבת שיש אופציות אחרות, הגיוניות יותר.
לצפיה ב-'אז נסו ביקור בית של הוטרינר'
אז נסו ביקור בית של הוטרינר
18/11/2018 | 20:12
1
43
בקשי מהוטרינר לא לשלוף כלום בהתחלה, רק לשבת על הספה ולשתות כוס קפה או משהו. אולי זה יעזור לפושטק שלך לראות בו סתם אורח רגיל.
לצפיה ב-'גם לאורחים "רגילים" הוא לא מתקרב כאמור, פחדן..'
גם לאורחים "רגילים" הוא לא מתקרב כאמור, פחדן..
19/11/2018 | 15:58
11
לצפיה ב-'התמונה והכותרת חבל"ז!!! ...וגם פתרון שלא חשבת עליו'
התמונה והכותרת חבל"ז!!! ...וגם פתרון שלא חשבת עליו
18/11/2018 | 20:45
9
56
בעבר היה נהוג לפזר (באינטנסיביות) בשטח הכפרי פתיונות לחיסון אוראלי נגד כלבת לתנים ולשועלים. עם הזמן והעדפות התקציב, משרד החקלאות התחיל לזייף בנושא, באזורים שונים בארץ. לאחרונה, בעקבות התרבות מקרי הכלבת, ולאור פלישת חיות בר לתחום העירוני, הוחל מחדש בחיסון (או בברבורים על חיסון) חיות הבר.
אני מצרף 2 קישורים:
בראשון מתואר הפתיון ואיך עובד בו החיסון: "חיסון אוראלי נגד כלבת - תנים ושועלים במרחב הציבורי" https://www.shoham.muni.il/131
השני הוא ברברת ותרוצים באדיבות מש' החקלאות ופיתוח הכפר: "החסון האוראלי של חיות בר נגד מחלת הכלבת בישראל"
https://www.moag.gov.il/vet/noseim/MarachBriaut/Prevention_animal_diseases_Zoaonotiot/kalevet/Pages/hisun_kelevet.aspx

תברר אצל הווטרינר שלך איך ניתן להכניס את החתול שלך למעגל המחוסנים בעזרת פתיונות, כי כמו שהוא מתנהג אצלו - אפשר, בקלות, לייחס לו תכונות של חיית בר.
לצפיה ב-'הרחבה'
הרחבה
18/11/2018 | 21:37
31
תרכיבי החיסון האוראלי מאבדים מיעילותם בשטח, בטמפ' שמעל 25 מעלות, אולם בבית מגורים אין בעיה כזאת. בנוסף, תרכיבי החיסונים הללו מיובאים מחו"ל, מה שמעלה את האפשרות לייבא אותם כמו שמייבאים כל תרופה וטרינרית אחרת.
קישור: "זהירות, כלבת: ההתפרצות והמחדל של משרד החקלאות" https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
המאמר אומנם בן שנה, אבל החומרים והעובדות לא השתנו.
לצפיה ב-'אבל חיסון נגד כלבת זה הדבר האחרון שהיא מחפשת לדעתי'
אבל חיסון נגד כלבת זה הדבר האחרון שהיא מחפשת לדעתי
18/11/2018 | 22:06
7
14
לצפיה ב-'מכיוון שלא כתבה - כל אחד יכול לנחש מה הראשון ומה האחרון'
מכיוון שלא כתבה - כל אחד יכול לנחש מה הראשון ומה האחרון
19/11/2018 | 10:23
6
32
מכיוון שאני בא מעולם של כלבים, אז הכלבת היא הדבר הראשון שצץ לי בראש. כמובן, יכול להיות שאני טועה. אני לא מומחה בחתולים, רק יודע שגם הם נדרשים לקבל את החיסון הזה כל שנה-שנתיים.
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי, החיסון לכלבת לא מחייב חתולי בית'
עד כמה שידוע לי, החיסון לכלבת לא מחייב חתולי בית
19/11/2018 | 16:00
4
28
לפחות לא באיזור המרכז ולא לחתולים שלא יוצאים מהבית בכלל.

כוונתי הייתה לחיסון המרובע
לצפיה ב-'נו, אז דימיטרי צדק (ולא בפעם הראשונה) תמיד טוב'
נו, אז דימיטרי צדק (ולא בפעם הראשונה) תמיד טוב
19/11/2018 | 19:05
3
50
להקשיב למומחים. וגם את צודקת. חיסון כלבת לחתולים אינו מחויב בחוק, רק מומלץ למטיילי חוץ. החתולים שאני מכיר הם כאלה וביישוב באזור מוכה כלבת (רשמית) זה נהוג כחובה.

הנה עוד רעיון. נראה מה יגידו המומחים לחתולים. יש מין פטנט כזה לכלבים מתוחים או עצבניים: Thundershirt. יש דבר כזה גם לחתולים, שעושה אותם רגועים. מוזר לראות את זה בסרטונים ב-YouTube, איך הם נופלים הצידה כשהם לבושים בזה, ותכף כשמורידים הם מנסים לברוח. אני לא ממליץ לרוץ לקנות, כי זה לא מוצר זול וגם כי היצרן עצמו מצהיר שזה עובד על רוב החתולים. שווה לקרוא מה אומרים מומחינו כאן ולשאול וטרינרים אם הם מכירים.
והנה אחד הסרטונים https://www.youtube.com/watch?v=TZDW-NSK6Dc
לצפיה ב-'קניתי אחד כזה לחתול הגדול שלי כדי לגזור לו ציפורניים'
קניתי אחד כזה לחתול הגדול שלי כדי לגזור לו ציפורניים
20/11/2018 | 13:29
45
אבל כנראה הוא אחד מ-20% האלה שהמוצר הזה לא עובד עליהם.
אפשר לקנות אותו באיביי בהרבה פחות, רק צריך לשים לב למידה שלו.
בגדול זה רעיון טוב אם המוצר הזה הכן עובד.
לצפיה ב-'גם אני הכרתי את המוצר הזה קודם כל מתחום כלבים'
גם אני הכרתי את המוצר הזה קודם כל מתחום כלבים
20/11/2018 | 15:54
1
32
נראה לי שעם כלבים באמת עושים בו את השימוש הנרחב ביותר. ממה שיצא לי להבין מכלבים לא-וירטואליים - זה לא בדיוק עובד כמו בסרטונים ביו-טיוב כך שיש לי חשד שהאחוז עליהם זה לא עובד או עובד בצורה הרבה פחות דרמטית הרבה יותר גבוה מ-20%... ראיתי כלבים עם המוצר בגינת כלבים וכו', והבעלים שלהם בהחלט לא חשבו שמדובר בשינוי מאוד דרמטי גם אם לדעתם היה משהו.

בהקשר של חתולים, דימיטרי הוא בערך היחיד המוכר לי ישירות שידוע לי שניסה thunder jacket על חתול. נראה לי שחלק מהבעיה בסיפור הזה הוא הקטע של בכלל להלביש את זה על החתול מלכתחילה. אפשר לנסות, לא הייתי בונה תקוות יותר מדי גדולות.
לצפיה ב-'זה תלוי בחתול. החתול שלי אינו תוקפני אז עם קצת נסיון להלביש'
זה תלוי בחתול. החתול שלי אינו תוקפני אז עם קצת נסיון להלביש
20/11/2018 | 16:57
31
עליו את החליפה הזאת לא היה סיפור גדול. הבעיה שזה בכלל לא משפיע עליו לטובה. כלומר הוא פשוט לא אוהב כשזה מולבש אליו ולגמרי לא נרגע.
לצפיה ב-'לא, אין חובה לחסן חתולים נגד כלבת ורוב החתולים שלא יוצאים '
לא, אין חובה לחסן חתולים נגד כלבת ורוב החתולים שלא יוצאים
19/11/2018 | 17:58
30
מהבית אינם מחוסנים נגד המחלה הזו.
לצפיה ב-'גורה נשכנית '
גורה נשכנית
18/11/2018 | 09:06
8
48
הגורה שלי בת 7 חודשים אוהבת לנשוך אותי
היא לא נושכת חזק נראהחיבה ומשחק וגם מפסיקה ברגע שאני אומר לא
ואוהבת הרבה גם לשבת על השולחן ולהיצמד אליי ולהתחכך עם הראש
השאלה אם זה יעבור לה הנשיכות אני רוצה רק ללטף אותה בלי שתנשוך

לצפיה ב-'היא התחילה גם לנשוך קרטונים'
היא התחילה גם לנשוך קרטונים
18/11/2018 | 09:35
43
ואפילו לנשוך את הפיה מברזל של הברז וקרש חיתוך
לצפיה ב-'נשכנות'
נשכנות
18/11/2018 | 17:00
6
41
אם היא לא נושכת חזק ומפסיקה כשאתה אומר לה "לא" אז היא כנראה בסדר, אבל אם מפריע לך אתה יכול להיות מוכן עם כרית או צעצוע רך ולתת לה את זה ברגע שהיא מתחילה עם הנשיכות.

לחילופין, אפשר להיות קצת קשוחים יותר ופשוט להוריד אותה מיד לרצפה כשהיא מתחילה לנשוך. בהתחלה היא לא תבין, אבל אם תהיה עקבי היא תבין אחרי כמה פעמים שזה קורה כל פעם שהיא נושכת ותבין שאם היא רוצה תשומת לב היא תקבל אותה רק כשהיא לא נושכת.
לצפיה ב-'אבל מישהי אמרה לי שבגלל שהיא גורה'
אבל מישהי אמרה לי שבגלל שהיא גורה
19/11/2018 | 07:03
5
36
היא צריכה לנשוך וזה יעבור לה אחריי שתהיה בת שנה ~ ?
ואם אמנע ממנה למשוך תהיה בעיה יותר מאוחר בגלל זה
אני נעזר בשמיכה במיטה ואז לא מפריע לי ונראה שהיא מאוד נהנית לנשוך את היד שלי דרך השמיכה אבל חושש שזה יהפוך לה להרגל ובגיל מאוחר יותר תתרגל לנשוך לכל מי שמושיט לה יד
כן היא לא נושכת חזק אבל צריך להיות בהיכון לפעמים לא שמה לב כי השיניים שלה חדות כמו סכינים

לצפיה ב-'גורים אכן עוברים שלבים נשכניים'
גורים אכן עוברים שלבים נשכניים
19/11/2018 | 08:15
3
42
במסגרת גדילת השיניים, בדומה לגורי אדם.

עם זאת, אין פירוש הדבר שצריך לנשוך דווקא אותך. מהבחינה הזו אכן שאלת ההרגלים הרצויים לטווח ארוך נכנסת לתמונה.

כמו כן, אין דין חודשיים-שלושה כדין 7-8 חודשים. הקטנים יותר עוברים בבת אחת קפיצת מדרגה ענקית ברמת האנרגיה ולגבי אלה העצה שלי היא פשוט לא להילחץ ולתת להם את הזמן לגדול. בגיל הבוגר יותר יש יותר מקום להיות ברורים יותר מה לא מוכנים לקבל בבית. זה  לא אומר למנוע משחקי נשכנות, זה אומר למנוע משחקים שבהם הננשך הוא אדם. הדרך הקצת סיזיפית אבל טובה לטווח ארוך מבחינת הבנה של החתול היא פשוט לא לשתף פעולה ולא לשחק במשחקים כאלה אלא רק במשחקים שמותרים: צעצוע נשיכה, משחקי חכה וכד'.

לצפיה ב-'אוקי לא אתן לה יותר יד אם נושכת'
אוקי לא אתן לה יותר יד אם נושכת
20/11/2018 | 01:15
21
זה קורה בעיקר בבוקר במיטה או שאנחנו שנינו בסלון בספה
יש לה מקומות קבועים שבהם היא נושכת ומקומות שלא
למשל בשולחן מחשב או על השיש במטבח היא לא נושכת ורק נותנת לחבק אותה
לצפיה ב-'היא נושכת גם את הפיית ברזל של הברז מפחדש שתשבור את השיניים'
היא נושכת גם את הפיית ברזל של הברז מפחדש שתשבור את השיניים
20/11/2018 | 08:49
1
20
נראה שמחפסת מה לנשוך גם קרש חיתוך  וקרטונים היא נושכת
לצפיה ב-'אפשר לשים לה כמה דברים שמותר לה לנשוך'
אפשר לשים לה כמה דברים שמותר לה לנשוך
20/11/2018 | 15:57
22
ולהשתדל ככל האפשר לעודד אותה ללכת לשם (לקחת אותה לאחד מאלה כל פעם שנושכת משהו שלא צריכה לנשוך).

במקביל, בהחלט אפשר גם לגרש אותה מהברז (לא באלימות, פשוט לומר איזו מילה כמו "רדי" בנימה סמכותית ולהוריד אותה משם. אחרי כמה פעמים ככה היא כבר תרד עוד לפני שתיגע בה כי היא תדע שזה מגיע)... אם כי ברור שזה יעבוד רק אם תהיה נוכח, וברגע שלא תהיה שם - הגברת לא תתייחס לשום איסור.
לצפיה ב-'לגבי נשיכות'
לגבי נשיכות
19/11/2018 | 10:25
35
מגיל צעיר גור חייב ללמוד שאסור לו לנשוך יד, ושנשיכה מובילה להפסקת המשחק והכיף.  

ניסיתי ללמד את הגורה שלי לא לנשוך (להגיד "לא" ולהפסיק את המשחק, לספק משחק נשיכות חלופי), ולא הלך כל כך.  בסוף, אחרי הרבה התלבטויות, אימצתי גורה נוספת, וזה די פתר את הבעיה.  שני החתולים משחקים בנשיכות אחד עם השני, ומסתבר שלהם זה לא מפריע.  
לצפיה ב-'להציל את מופסה '
להציל את מופסה
20/11/2018 | 08:53
52
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5409549,0...

על העצומה ניתן לחתום כאן:

https://www.thepetitionsite.com/894/071/669
/save-mufasa-the-white-lion
לצפיה ב-'פעילות חתולים בחנוכה '
פעילות חתולים בחנוכה
19/11/2018 | 10:44
32
הכנת מרבצים לחתולים בבית יד לבנים בתל אביב

חתולי החצר והגן, נכיר את עולמם * הפעילות לגילאי 4 ומעלה ולכל המשפחה

מתי?
04.12.2018, 10:00 - 11:30

איפה?
בית יד לבנים פנקס דוד צבי , תל-אביב יפו

תיאור
​בואו ללמוד על חייהם של חתולי החצר והגן, להכיר את עולמם ולהכין עבורם מרבצים ומחסות מחומרים ממוחזרים - קרטונים ובדים ישנים.

הכניסה חופשית! אנא הביאו עמכם בגד ישן אך נקי.​

סוג הנגישות
המבנה נגיש לאנשים עם מוגבלות בניידות

לצפיה ב-'מזון לחתולה בררנית'
מזון לחתולה בררנית
18/11/2018 | 17:01
4
59
מיה בת 8 וחצי, בררנית מאד באוכל, למעשה, בינתיים מצאתי רק סוג אחד אותו היא מוכנה לאכול, ולא נמאס לה לאחר תקופה.
המזון הוא רויאל קנין, הפרוטאין מסידרת האקסיג'נט.
הגעתי אליו לאחר שמיה ממש עשתה שביתת רעב. כל מה שניתן לה, או שהיא מראש לא היתה מוכנה לאכול, או שנמאס לה לאחר כמה ימים. אין דוגמית שלא הבאתי לה, כלום.
פניתי בזמנו לחברת רויאל קנין, שם המליצו לי על הדיאטן של החברה, והוא שהציע לי את הפרוטאין, הטוב ביותר משלושה סוגים של סידרת האקסיג'נט החדשה. (לפני כמה שנים) לדבריו, זה מזון מיוחד לחתולים בררנים.
עד כאן הכל בסדר, מיה אוכלת יפה. רק שעכשיו אני רואה שהמזון הזה כמעט ולא נמכר (באתרים של חנויות בהם הוא ישנו, הוא מופיע באריזתו הישנה, ובשיחה טלפונית איתם, אין להם, רק לא הסירו מהאתר)

האתר של רויאל קנין לא מעודכן, גם שם מופיעה האריזה הישנה. אין טלפון להתקשרות (פרט לחו"ל) הפייסבוק כמעט ולא פעיל, מסר שכתבתי לפני שעות בפרטי, אפילו לא נצפה. בקיצור, נראה לי שאוטוטו, המזון הזה, אולי עוד של החברה, בדרך לירידה מהמדפים.
מישהו מכיר מזון איכותי לחתולים בררנים, אבל ממש? רצוי עם אפשרות לקחת דוגמית לנסיון. כי אני פוחדת שאשאר ללא אוכל בשבילה.
הווטרינר הזמין את המזון, שלחו (טעות או כי אין להם את הפרוטאין) מאותה הסידרה את הסוג השני, אותו מיה לא מוכנה לאכול.
החזרתי והווט' הזמין שוב. עד שלא יגיע, אין לי מושג אם בעוד יומיים אהיה בלי אוכל.
(הזמנתי לפני שבוע וחצי, רק ביום שישי הגיע, ולא מה שהוזמן. לא תארתי שאתקל בבעיה)
אני רוצה להכין את עצמי לכל מקרה.
תודה למי שקרא, ועוד יותר למי שיוכל לעזור.
לצפיה ב-'אלה כל הטלפונים של בית ארז שמצאתי באינטרנט'
אלה כל הטלפונים של בית ארז שמצאתי באינטרנט
18/11/2018 | 17:45
3
39
03-9604607
050-5285574
054-6164444
050-6690778

בקשר למזון מתאים - היה עוזר אם היית כןתבת את כל המזונות שניסית
לצפיה ב-'תודה על הטלפונים'
תודה על הטלפונים
18/11/2018 | 20:58
2
27
בקשר לדוגמיות, אני לא זוכרת, זה היה לפני מספר שנים, לפני שהתחלתי לקנות את האקסיג'נט פרוטאין.
מה שכן, נכנסתי לכל חנות בסביבה, וביקשתי דוגמיות של כל חברה שסיפקה אותן. (לא כל חברה מספקת דוגמיות) והיו הרבה מאד.
אני לא מבקשת דוגמיות של כל סוגי המזון, אלא רק של מזון לחתולים בררנים.
כי זה מה שהיא...

לצפיה ב-'לרויאל קנין יש מזון +Ageing 12, טוענים שהוא טעים'
לרויאל קנין יש מזון +Ageing 12, טוענים שהוא טעים
18/11/2018 | 22:37
1
108
יש מזונות סנאבל שגם נחשבים לטעימים.

אני מכיר רק 2 מזונות לשכביכול מיועדים לחתולים בררניים: נוטרה גולד
ופירסט צ'ויס
לצפיה ב-'עכשיו שרשמת, הזכיר לי שנתתי לה כמה טעמים של סנאבל'
עכשיו שרשמת, הזכיר לי שנתתי לה כמה טעמים של סנאבל
19/11/2018 | 00:36
72
היא לא אהבה אותם.
אחפש את האחרים שהמלצת. תודה רבה.
לצפיה ב-'עמותת גרגורים.'
עמותת גרגורים.
18/11/2018 | 18:21
2
69
2 שאלות -

1. מה נגזר על גורל החתולים ?
2. האם יעמידו לדין את מנהלי העמותה והעובדים והמתנדבים שנתנו לדבר כזה לקרות ? זה פשע ! חתולים וכלבים נמצאו מוחזקים במצב מזעזע ו - 14 מתו בדרך.
האם העמותה הנפשעת הזאת נסגרה ?

לצפיה ב-'1. עדיין אין החלטה לגבי חתולים וכלבים שהוצאו משם.'
1. עדיין אין החלטה לגבי חתולים וכלבים שהוצאו משם.
18/11/2018 | 18:33
40
2. לא שמעתי על שום הליך משפטי נגדם
3. העמותה נסגרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ