לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3458634,586 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'רק כדי שלא תפספסו אף יום חשוב '
רק כדי שלא תפספסו אף יום חשוב
21/01/2020 | 08:13
1
50
לצפיה ב-'בחיי, יש להם יותר חגים וימי מועד משיש ליהודים'
בחיי, יש להם יותר חגים וימי מועד משיש ליהודים
24/01/2020 | 19:34
7
אבל החתול בראש הדף משמאל צודק וכל מילה נוספת מיותרת.
לצפיה ב-'מעוניין למסור שמיכת פוך ישנה'
מעוניין למסור שמיכת פוך ישנה
17/01/2020 | 14:36
1
36
שלום לכולם,

ברשותי שמיכת פוך ישנה, שברצוני לתרום לאחת החתוליות או הכלביות באיזור המרכז. אשמח גם למסור אותה בעצמי ביום שישי או שבת.
לצפיה ב-'מצא כאן את העמותות הפועלות באיזור מגוריך...'
מצא כאן את העמותות הפועלות באיזור מגוריך...
18/01/2020 | 18:14
30
מנוע החיפוש הפנימי הזה נמצא בדף העמותות באתר יד-4, צמוד מעל האייקונים של העמותות (דף הבית > שיתופי פעולה > עמותות). הרי לך הקישור לדף:
בהצלחה!
לצפיה ב-'המפגר הזה כבר אותר ואם הוא לא יסגיר את עצמו למשטרה'
המפגר הזה כבר אותר ואם הוא לא יסגיר את עצמו למשטרה
16/01/2020 | 15:40
4
51
הוא יצטער על זה עוד יותר
https://www.mako.co.il/news-law/2020_q1/Article-b2...

החתולה נאספה ע"י פקח העיריה ונמצאת כרגע בטיפול, שבר ברגל ופגעית ראש חמורה.
לצפיה ב-'למה להעליב את המפגרים?'
למה להעליב את המפגרים?
16/01/2020 | 17:21
34
הם ברמה הרבה יותר גבוהה מהיצור הזה.
לצפיה ב-'מה שאהבתי בכתבה זה טישטוש הפרצוף של המנוול בסרטון'
מה שאהבתי בכתבה זה טישטוש הפרצוף של המנוול בסרטון
16/01/2020 | 19:06
47
זאת, על רקע מה שמסרה המשטרה: "בשלב זה טרם זוהה החשוד במעשה".
כאילו, אם לא היו מטשטשים את הפרצוף של המבוקש, לא היה איזשהו סיכוי שמישהו יזהה אותו?
לצפיה ב-'לפחות החתולה מטופלת'
לפחות החתולה מטופלת
16/01/2020 | 21:02
34
המנוול כנראה לא יקבל מי יודע מה עונש
לצפיה ב-'אבל המפגר הזה(!) לעומת זאת, יצא בזיל הזול'
אבל המפגר הזה(!) לעומת זאת, יצא בזיל הזול
17/01/2020 | 18:28
30
תיק הריגת החתולה בבסיס נסגר בלי אישום
לצפיה ב-'מה יהיה עם החברה שלנו?'
מה יהיה עם החברה שלנו?
15/01/2020 | 18:37
10
57
המשטרה לא תופסת פושעים, הכבאים לא מצילים אנשים, הרופאים לא מרפאים מחלות, המורים לא מלמדים ולא מחנכים תלמידים, הפוליטיקאים לא מחוקקים חוקים... שכחתי משהו?
https://www.facebook.com/watch/?v=517459752462284
לצפיה ב-'השימחון הזה חתיכת פרימיטיב'
השימחון הזה חתיכת פרימיטיב
15/01/2020 | 19:17
9
32
שרק רוצה כסת"ח, וגם טיפש מכדי להבין שדעת הקהל תרמוס אותו לעובי של שטיח.

לצפיה ב-'מתי דעת הקהל אצלנו השפיעה על משהו? הוא יקחיש, יגיד שהדברים'
מתי דעת הקהל אצלנו השפיעה על משהו? הוא יקחיש, יגיד שהדברים
15/01/2020 | 19:29
8
24
שהוא אמר הוצאו מהקשרם, שהוא הובן לא נכון ולבסוף לכל היותר יתנצל. ובסוף בסוף ילך לפוליטיקה ויצטרף לאיזו מפלגה קיקיונית.
לצפיה ב-'הסיבה האמיתית היא, כנראה, מפני שאין להם תעריף להצלת בעח"י'
הסיבה האמיתית היא, כנראה, מפני שאין להם תעריף להצלת בעח"י
15/01/2020 | 22:36
7
35
לעומת כיבוי שריפה בבית מגורים, שם הם מגישים חשבון בגובה ארנונה (מניסיון אישי).
לצפיה ב-'הם לא אמורים לעשות את זה בחינם? חשבתי שרק על קריאת שאו צריך'
הם לא אמורים לעשות את זה בחינם? חשבתי שרק על קריאת שאו צריך
16/01/2020 | 15:29
6
19
לשלם.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי כך, אבל טעיתי'
גם אני חשבתי כך, אבל טעיתי
16/01/2020 | 18:52
5
35
לפי החוק החדש (מ-2012) התשלום הנגבה עבור שירות כיבוי, בנוי מ"אגרות" אחידות, לפי השימוש והביצוע של צוות הכיבוי. אתה יכול לשוטט כאן* בין הקישורים, לצרף פרמטרים ולבנות לך חשבון לדוגמה. גם אצלי, לפי החוק הישן, היה איזשהו פירוט, אבל מי זוכר.
 * https://www.gov.il/he/Departments/General/payments_fees

דרך אגב, בחוק הישן, מ-1959, בסעיף 8 (שירותים נוספים), נכתב: "רשות כבאות תעסיק את יחידת הכבאים שלה ותשתמש בציודה גם להצלת נפש ורכוש שאינה כרוכה בכיבוי דליקות". אני מניח, שבזכות הסעיף הזה, נהנו בוקי וקיצי ממבצעי הצלה למיניהם. בחוק החדש לא מצאתי שומדבר שאפילו דומה לזה. אמנם בסעיף 36.ג.3 (מתוך: סימן ה': הקצאת כבאים בתשלום) נכתב: "...לרבות השלכות לגבי יכולתה של הרשות לטפל באירועי כבאות והצלה אחרים ולמנוע התרחשותם", אך שם מדובר בהקצאת כבאים בתשלום לצרכי אירוע יזום (האירוע יזום, לא הקריאה).
לצפיה ב-'חייב להיות משהו, הרי אין במדינה שלנו שרותי הצלה אחרים'
חייב להיות משהו, הרי אין במדינה שלנו שרותי הצלה אחרים
16/01/2020 | 21:53
4
18
נגיד צריך לחתוך רכב כדי להוציא משם אנשים. זה לא אירוע יזום כמובן אז מי יעשה את זה?
לצפיה ב-'כן, לכל שירות הצלה יש מונופול בתחומו. זו הזדמנות להרוויח'
כן, לכל שירות הצלה יש מונופול בתחומו. זו הזדמנות להרוויח
16/01/2020 | 22:30
3
25
בחיתוך האוטו מכבי אש יבצעו את העבודה והביטוח ישלם.
כשמזמינים אמבולנס של מד"א, מי משלם? החשבון מוגש למפונה/למזמין והביטוח הרפואי משלם.
אתה מקבל טיפול בחדר מיון - מגישים לך את החשבון וקופ"ח ממירה אותו בהתחיבות משלה לתשלום.
לצפיה ב-'תשלום זה עניין אחר, אתה אומר שלפי החוק הם לא אמורים לבצע'
תשלום זה עניין אחר, אתה אומר שלפי החוק הם לא אמורים לבצע
16/01/2020 | 22:43
2
17
עבודות כאלה.
לצפיה ב-'אני מסיק כך, מתוך עיון בחוקים. הרי הם לפניך, צא וחקור'
אני מסיק כך, מתוך עיון בחוקים. הרי הם לפניך, צא וחקור
16/01/2020 | 23:36
1
24
1.  חוק הרשות הארצית לכבאות והצלה, תשע"ב-2012 - באתר נבו:
אותו חוק +רשימת התיקונים שלו נמצאים באתר הכנסת (עמוד הבית /פעילות הכנסת /החקיקה /מאגר החקיקה הלאומי /חוקי מדינת ישראל /חוק הרשות הארצית לכבאות והצלה, התשע"ב-2012)
היסטוריית החקיקה

2.  החוק הישן שבוטל - חוק שירותי הכבאות, התשי"ט-1959  +רשימת התיקונים שלו, נמצאים באתר הכנסת (עמוד הבית /פעילות הכנסת /החקיקה /מאגר החקיקה הלאומי /חוקי מדינת ישראל /חוק שירותי הכבאות, התשי"ט-1959 (לא בתוקף))
היסטוריית החקיקה

לצפיה ב-'תוספת הבהרה'
תוספת הבהרה
17/01/2020 | 00:13
28
לפי החוק העברי, אדם פרטי רשאי לעשות ככל העולה על רוחו, כל זמן שאין חוק שאוסר עליו לעשות משהו.
גוף ציבורי, לעומת זאת, חייב (לא רשאי) לעשות רק מה שכתוב בחוק ואת כל מה שכתוב בו. יעני, אין לו הנחות ואין לו חופש בחירה מתוך החוק.
יוצא מכך, שאם לא כתוב בחוק שהכבאים חייבים לבצע משהו וגם לא משתמע כך בהסק - אז הם לא חייבים לבצע.
לצפיה ב-'אחח... איזה גירוד טוב, עכשו איך מתרגמים את זה לחתולים?'
אחח... איזה גירוד טוב, עכשו איך מתרגמים את זה לחתולים?
15/01/2020 | 16:19
5
72
לצפיה ב-'נחמד, אבל אני מעדיף את השיטה הידנית.'
נחמד, אבל אני מעדיף את השיטה הידנית.
15/01/2020 | 19:20
1
29
ככה שני הצדדים נהנים, בשביל מה החתולים שלי מגדלים פרווה נעימה למגע?
לצפיה ב-'אפשר לשלב, אתה לא יכול להשאר עם החתול 24 שעות ביממה'
אפשר לשלב, אתה לא יכול להשאר עם החתול 24 שעות ביממה
15/01/2020 | 19:30
10
לצפיה ב-'נהדר ! ! ! ! ! '
נהדר ! ! ! ! !
15/01/2020 | 22:12
24
ברור שהמכשירים האלה לא תוכננו לחתולים, אבל הם כרגיל נהנים מכל העולמות.
לצפיה ב-'גדול! '
גדול!
15/01/2020 | 19:20
6
לצפיה ב-'סירוס ועיקור חתולי רחוב'
סירוס ועיקור חתולי רחוב
14/01/2020 | 19:45
1
35
היי,
שאלה לי: באיזור בו אני גרה ראיתי כבר מספר מקרים בהם חתולי רחוב צדו בהצלחה עכברים/חולדות. העירייה עכשיו החלה במבצע עיקור וסירוס ואני מפחדת שעוד כמה שנים תהיה לנו פה מכת חולדות.
האם עיקור וסירוס כל חתולי הרחוב לא יביא לבעיית עכברים/חולדות?
לצפיה ב-'לא, ועיקור חשוב בכל מקרה.'
לא, ועיקור חשוב בכל מקרה.
14/01/2020 | 21:00
31
החתולים ימשיכו לצוד עכברים גם אם הם מסורסים/מעוקרים, וחתולים אף פעם לא יחסרו כי חתולים פוריים יגיעו מאזורים אחרים (באיזה איזור את?), ובכלל מכת מכרסמים היא בעיה של העירייה שצריכה לסלק מפגעים אזוריים בהם מתרבים המכרסמים והעירייה צריכה לבצע הדברה של מכרסמים בלי קשר לחתולים, החתולים הם לא עובדי עירייה ולא צריך להפיל עליהם את האחריות להדברה.
לצפיה ב-'שלום לכולם, נשמח מאוד ליעוץ ועזרה'
שלום לכולם, נשמח מאוד ליעוץ ועזרה
13/01/2020 | 07:24
4
65
יש לנו חתול בן שנתיים וחצי, מעורב, גדול ודי שמנמנן שאנחנו מטפלים בו באהבה. הוא מתוק ויפה אבל גם אנרגטי באופן יוצא מהכלל, מאוד אלים ומאוד לא חברותי. נוצר מצב שהחיים שלנו סובבים סביב האנרגיות שלו בבית, לדאוג שהוא לא תוקף חברים ומשפחה שמבקרים, רעשים, בלאגן ושבירת חפצים בלילות וכו׳...מה גם שהוא לא חתול שמעניק אהבה, גם כשהוא בא להתלטף איתנו זה נגמר בשריטות ונשיכחות כואבות. אנחנו רוכשים לו המון סוגי משחקים, התקנו מדפים גבוהים, בנינו מתקן טיפוס ענק בסלון עם משטח גירוד גדול.. ניסינו כל מני מרגיעים כמו משחת סלמון עם חומר הרגעה טבעי וטיפות הרגעה טבעיות שמטפטפים למים וכמובן שכלום לא עוזר..

הגענו למצב שאנחנו עייפים מהטיפול בו ותוהים האם הוא ירגע עם הגיל? (הוא כבר בן שנתיים וחצי ונראה שהוא מגבש לעצמו אופי אלים יותר מיום ליום) ואולי יש משהו אחר שניתן לנסות?

תודה רבה על העזרה והיעוץ!

עומר ודנה
לצפיה ב-'במצב כפי שאתם מתארים '
במצב כפי שאתם מתארים
13/01/2020 | 10:31
1
64
אני לא נוטה לעודד עצות סתמיות באינטרנט אלא להמליץ על עבודה בצמוד ליועצת חתולים. לפי התיאור שלכם, ואם לא מסתתרת שם איזו בעיה רפואית נסתרת שגורמת לחתול להיות עצבני ואלים (תופתעו עד כמה אפשר לא להבחין בדברים כאלו עד שמתבצעת בדיקה רפואית מעמיקה), יתכן שהבעיה נעוצה בדברים קטנים שקשה לכם להבחין בהם כי הם חלק מדפוסי ההתנהלות שלכם ושל הבית שלכם.

אנשים מאוד לא מודעים עד כמה כל מיני דברים קטנים בהתנהלות שלהם במרחב יכולים לגרום לבעל חיים להיות עצבני. לדוגמא, דפוסי תנועה מסויימים, האופן בו אתם מתקרבים אליו או מנסים לגעת בו עשויים להיות מאוד מלחיצים עבורו. מאחר שכתבת שכבר ניסיתם עצמאית לעשות דברים כמו להכניס מדפים וכו' (שאלו באמת אמצעים מומלצים), לדעתי כעת עברתם את שלב הנסיונות העצמאיים וכדאי לכם לשקול ייעוץ מקצועי. שני הסוגים של הייעוץ המקצועי קשורים לאופי הבעיה:

יועצת חתולים  - היא כמו פסיכולוגית, מסתכלת על ההתנהגות, מציעה דרכים לשיפור היחסים ביניכם לבין החתול, דרכים לסדר דברים בבית וכו'. מאחר שכך, ההתנהלות היא באמצעות ביקורים אצלכם בבית, בחינה מקרוב של סביבת המחיה ושל ההתנהלות שלכם מול החתול.

וטרינר/ית התנהגותי/ת - המקבילה לפסיכיאטר, עשוי להסתכל על דרכים תרופתיות להתמודד עם בעיות התנהגות מסויימות. משום כך בדרך כלל מדובר בביקור במרפאה עם החתול, אם כי חלקם גם ירצו לבדוק את הבית. אלו אינם וטרינרים רגילים וצריך לזכור זאת, כי מבחינת החוק כל וטרינר יכול לסמם חתול עם פרוזאק - הוטרינר ההתנהגותי הוא בעל הכשרה ייעודית לנושא והמטרה שלו איננה לסמם אלא לכוון התנהגות כמו פסיכיאטר.

לדעתי בשלב זה הייתי פונה ליועצת חתולים. יועצת טובה תאמר לכם אם לדעתה יש צורך בצעד הדרסטי יותר של וטרינר התנהגותי. אם תאמרו לנו באיזו עיר אתם גרים, נוכל אולי להמליץ על מישהי מהאזור המתאים של הארץ לצורך העניין, מתוך היועצות המוכרות לכותבי הפורום. מבחינת האופציה השניה, אם אתם מאזור המרכז אזי קצת יותר למטה בדף הנוכחי בפורום יש הודעה עם הכותרת "מרכז וטרינרי לרפואה התנהגותית" עם פרטים של מרפאה של וטרינרית התנהגותית מוכרת ומקצועית, ואפשר לטלפן לשם ולשאול מה הם חושבים על המקרה - יתכן שגם הם יחשבו שביקור בבית והתייחסות לסביבה הביתית תהיה יותר נכונה בשלב הזה מאשר פסיכיאטריה.
לצפיה ב-'תודה על המענה!'
תודה על המענה!
13/01/2020 | 23:56
35
יועצת התנהגותית זה רעיון מעולה, אנחנו נבדוק את הנושא. אנחנו אכן מרמת השרון, ניצור קשר עם המרפאה.
לאחרונה היה לו חשש לסיבוך רפואי שנפתר בקלות בסופו של דבר אבל עשו לו בדיקות דם, צילומים ואולטראסאונד אז יודעים שמבחינה בריאותית הוא יציב.
תודה על ההערות והעצות!
לצפיה ב-'שאלות:'
שאלות:
13/01/2020 | 11:11
44
הוא מסורס?
מתי היה בבדיקה כללית אצל וטרינר?
כמה זמן הוא אצלכם?
למה הכוונה במעורב?
יש תמונה?
לצפיה ב-'מצטרפת בחום למה שאמרה יוקיטה'
מצטרפת בחום למה שאמרה יוקיטה
14/01/2020 | 13:39
32
ומבקשת שבעתיד תשתפי אותנו, אם תוכלי, בטיפול ובתוצאותיו.
האם החתול גדל ברחוב? או אולי אומץ בגיל צעיר מדי והיה לו חסך אימהי? ידוע לי מניסיון, שזה לפעמים קשור.
לצפיה ב-'מה עושים עם חתולת בית שאוכלת הכל'
מה עושים עם חתולת בית שאוכלת הכל
12/01/2020 | 23:45
2
50
הי,
לולו איתנו כבר 3 שנים.
לאחרונה עברה לתזונה חד חלבונית בגלל בעיות עור ונרפאה.
בחודשים האחרונים התחילה לאכול הכל. אורבת לנו במטבח וחוטפת אוכל מצלחות.
היא ממש אוכלת ה כ ל!
מה עושים? המצב בלתי נסבל.
תודה
לצפיה ב-'נראה שהתזונה הנוכחית משאירה אותה רעבה '
נראה שהתזונה הנוכחית משאירה אותה רעבה
13/01/2020 | 10:20
37
הרי לפי תיאורך, לא כך היה תמיד. כנראה התזונה החד חלבונית טובה לבעית העור אבל משאירה את החתולה רעבה. צריך לשקול (יחד עם הוטרינר שייעץ לכם לעבור לתזונה הזו מלכתחילה) אם אפשר לפתור את זה בעזרת הגדלת כמויות מזון או בעזרת תוספות משביעות כלשהן שיעזרו לגברת להירגע ולא לחפש כל הזמן אוכל אחר. העובדה שזה לא היה תמיד אלא תופעה שהחלה, ועוד במקביל לעניינים רפואיים אחרים, אומרת שזו לא בעיה התנהגותית ולכן אין מה להתיחס אליה ככזאת. 
לצפיה ב-'האם המזון שלה נגיש חופשי?'
האם המזון שלה נגיש חופשי?
13/01/2020 | 13:41
14
לצפיה ב-'כמה חברים מהאכלות של היום'
כמה חברים מהאכלות של היום
09/01/2020 | 17:13
3
80
אני בבאר שבע ולא יורד פה המון גשם אז לא נרטבתי אבל קר לאללה!, אני לא מרגיש את האף.. העיקר שהחתולים מרגישים משהו בבטן.
תושיטו להם יד ותעזרו, קשה להם בחורף.
לצפיה ב-'מרגש ומשמח'
מרגש ומשמח
11/01/2020 | 22:08
2
30
כן ירבו אלה שדואגים למתוקים האלה. אפשר לדעת איזה אוכל זה? הם נראים מתלהבים
לצפיה ב-'זה מזון פשוט'
זה מזון פשוט
12/01/2020 | 15:08
1
40
Fancy cat, מזגתי עליו רוטב ולזה הם בחיים לא מסרבים
לצפיה ב-'איזה רוטב'
איזה רוטב
12/01/2020 | 22:21
32
למד אותנו שנדע גם. איזה רוטב 
לצפיה ב-'מרכז וטרינרי לרפואה התנהגותית'
מרכז וטרינרי לרפואה התנהגותית
08/01/2020 | 21:25
52
לצפיה ב-'פרח ופיץ', אח ואחות מהממים מחפשים בית אוהב..'
פרח ופיץ', אח ואחות מהממים מחפשים בית אוהב..
05/01/2020 | 12:04
13
72
הם בני שנה וארבעה חודשים,  אוהבים וקשורים אחד לשני ואני לא מעוניין להפריד, רוצה שיאומצו ביחד.
חוץ מזה שהם יפהפיים  יש להם גם אופי מהמם!
שניהם עדינים, מתלטפים, מתפנקים, אוהבים יחס ומשחקים, מצחיקים! אוהבי אדם, חברותיים ונותנים ים של אהבה! שזה הכי כיף.
קיבלו את כל הטיפולים שצריך, כל החיסונים, הוא מסורס והיא מעוקרת.
הם פשוט מושלמים ומשמחים, באמת מי שיאמץ אותם זוכה בענק!
אתן אותם לבית בלי אפשרות יציאה החוצה, רוצה שיהיו רק בבית.
אני גם צריך שהחלונות יהיו מרושתים, ואם גרים בקומות ויש מרפסת שהיא תהיה בטוחה.
לא רוצה לקחת שום סיכון שיקרה להם משהו.
למי שתוהה למה אני מוסר צמד כזה נפלא, התשובה היא שזה מה שאני עושה בחיים.
אני מציל חתולים מהרחוב, משקם אותם ומוסר אותם לבתים.
את פרח ופיץ' הצלתי מהרחוב כשהיו בני שלושה שבועות.
אנחנו נמצאים בבאר שבע.

לצפיה ב-'פיץ''
פיץ'
05/01/2020 | 12:05
27
לצפיה ב-'פרח '
פרח
05/01/2020 | 12:07
23
לצפיה ב-'למה שלא תאמצי אותם'
למה שלא תאמצי אותם
07/01/2020 | 14:10
5
48
פרח ופיץ' שני חתולים מקסימים באמת. כבר בני מעלה שנה. סיכוי מאוד קלוש למצוא להם בית. מחפשים בדרך כלל גורים. למה שלא תשאירו אותם אצלכם. הם כבר התרגלו אליכם. חבל 
לצפיה ב-'אף אחד אחר לא ייקח אותם'
אף אחד אחר לא ייקח אותם
07/01/2020 | 14:20
1
58
אנשים שרוצים לאמץ חתול, רוצים חתול שצריך להציל ולא שייך לאף אחד,
החתולים האלו יש להם בית, יש להם בעלים,
אף אחד לא ירצה אותם, כשיש אין סוף חתולים שאפשר להציל,
אבל את צודקת, החתולים האלו נמצאים אצלו כבר שנים, זה הבית שלהם ולתת אותם זה לזרוק אותם, זה לא בית אומנה שנמצא אצלהם שבוע.
מה שהוא מנסה לעשות זה מעשה לא מוסרי
לצפיה ב-'פרח ופיץ''
פרח ופיץ'
07/01/2020 | 14:41
45
אני לא יודעת אם זה לא מוסרי כי תאורטית אם מישהו ירצה דווקא אותם ויתן להם בית טוב אז זה בסדר. אבל הסיכוי הוא ממש אפסי ובסך הכל הם נמצאים כבר שם כל כך הרבה זמן אז למה לא להמשיך לגדל אותם כבר שם. 
לצפיה ב-'אני בחור.הסיכוי למצוא להם בית הוא לא קלוש, '
אני בחור.הסיכוי למצוא להם בית הוא לא קלוש,
08/01/2020 | 18:41
2
48
היו להם פונים אבל אני מסנן קפדן ואתן אותם רק לבית שירגיש לי מספיק רציני ואחראי.
אני לא יכול להשאיר אותם אצלי, אני בכלל מטפל בהם בבית של ההורים ובאופן כללי אני מציל חתולים מהרחוב ומוסר אותם, לא מגדל אותם בעצמי.
זה מה שאני עושה כבר המון שנים.
לצפיה ב-'פרח ופיץ' '
פרח ופיץ'
08/01/2020 | 22:31
1
44
באמת כל הכבוד על מה שאתה עושה למען החתולים. ואם תמצא להם בית טוב אז שיהיה בהצלחה לך ולהם . הם יפהפיים. הלוואי ויכולתי לקחת אותם. יש לי פשוט עשרה בבית וזה מספיק ודי 
לצפיה ב-'תודה יולי'
תודה יולי
09/01/2020 | 11:34
11
לצפיה ב-'קודם כל תיקון טעות שמו של לימבו תינוקות הוא עודד '
קודם כל תיקון טעות שמו של לימבו תינוקות הוא עודד
07/01/2020 | 16:30
4
47
אם שתיכן הייתן טורחות לקרוא את הפוסט שלו עד הסוף וגם להבין את הכתוב בין
השורות הדיון ביניכן היה קצת שונה .
לימבו תינוקות או כשמו עודד בעייני הוא לא פחות מהמלאך ששומר לא תמיד בהצלחה על חתולי הרחוב בבאר שבע .
הלוואי והיו עוד רבים כמותו.
עשו נא מצווה תחקרו קצת לעומק מי הוא אותו עודד ואחר כך תבקרו אותו .
תודה רבה !!
עודד צור
לצפיה ב-'אם מישהו עושה מעשה טוב ואז מעשה רע הוא לא אדם טוב'
אם מישהו עושה מעשה טוב ואז מעשה רע הוא לא אדם טוב
07/01/2020 | 17:12
3
53
הוא רוצה לתת את החתולים שחיים אצלו בבית כבר שנים, כדי שיוכל לטפל בחתולים אחרים,
זה כמו שאדם ירצה לאמץ ילד זר ובשביל זה הוא יזרוק את הילד שלו.

לצפיה ב-'אין שום בעיה בלפרסם חתולים'
אין שום בעיה בלפרסם חתולים
07/01/2020 | 17:52
44
עדיף לטפל בחתולים ולמסור אותם מאשר לא לטפל בכלל
לצפיה ב-'אם עודד היה משאיר אצלו בבית את כל החתולים שהוא הציל מהרחוב '
אם עודד היה משאיר אצלו בבית את כל החתולים שהוא הציל מהרחוב
08/01/2020 | 08:09
1
53
כבר מזמן היה אצלו התפוצצות אוכלוסין .
אני חושב שיהיה נכון גברת מיצי שתדפדפי שנים לאחור בפורום הזה וקצת
תכירי מפועלו של עודד ואחר כך תבקרי אותו.
מקווה שגם את עוסקת מידי פעם במתן בחסד למען חתולי הרחוב ולא רק מבקרת מזדמנת תרתי משמע .
עודד מהצפון לא מבאר שבע.
לצפיה ב-'אני דווקא מבאר שבע, בכל השאר צדקת'
אני דווקא מבאר שבע, בכל השאר צדקת
08/01/2020 | 18:35
45
תודה
לצפיה ב-'איך לחמם חתולה זקנה ?'
איך לחמם חתולה זקנה ?
06/01/2020 | 19:26
4
51
הי,
החתולה שלנו בת 12 ונראה שהיא סובלת מקור. תוהה איך לחמם אותה שאנחנו לא בבית. לפעמים היא מעבירה את היום מתחת לשמיכת פוך באחת המיטות אבל יש ימים שאני חוזרת מהעבודה וממש נראה שקר לה (האמת לא ברור לי למה לא נכנסה לפוך..). 
חשבתי להשאיר בקבוק חם, אבל מים חמים לא נראה לי בטיחותי. הכריות המחממות עם הקוסמת מתקררות ממש מהר כך שלא נראות לי מועילות.
רעיונות יתקבלן בברכה
תודה.
לצפיה ב-'בקבוק חם עטוף במגבת מטבח'
בקבוק חם עטוף במגבת מטבח
06/01/2020 | 21:22
1
46
השתמשתי בזה גם עם גורים צעירים שנזקקו לחימום קבוע. לא נתקלתי בבעיה.
לצפיה ב-'תודה, ינוסה'
תודה, ינוסה
06/01/2020 | 22:23
8
לצפיה ב-'אם יש לה אפשרות להכנס מתחת לשמיכה והיא לא עושה את זה'
אם יש לה אפשרות להכנס מתחת לשמיכה והיא לא עושה את זה
07/01/2020 | 20:50
35
אז כנראה לא באמת קר לה.
לצפיה ב-'מרחיבה את העצה של יוקיטה'
מרחיבה את העצה של יוקיטה
07/01/2020 | 23:56
34
גם לי היה חתול זקן שמאוד אהב להתחפר במיטה עמוק מתחת לפוך (לא יודעת איך הוא הצליח לנשום שם...) הבעיה שעם הזמן והגיל, הוא לא שלט היטב על הצריכים וכבר לא יכולתי לתת לו להיכנס לחדרי.
אני השתמשתי גם בבקבוק חם וגם בשקיות כוסמת שמחממים במיקרו. מאחר שהם מאוד חמים, עטפתי בשמיכה . שמיכה טובה ממגבת בשמירה על החום. גם לבקבוק החם, היה כיסוי מבודד מצמר סינטטי. החתול עצמו היה סופג את החום ולכן האביזרים לא התקררו כל כך מהר.
הבעיה היתה בלילה. הוא מאוד רצה להכנס למיטה שלי שבה מופעל סדין חימום. מאחר שלא יכולתי להרשות לו להיכנס לחדר, אז.... קניתי לו סדין חימום רק בשבילו ! וכך יכולתי להיות בטוחה, שהוא ישאר על ספה צדדית ( ישנה ולא בשימוש כמעט) והוא לא יגיע לחדרי. הוא היה מכור לסדין החימום בצורה שלא ראיתי דבר כזה... אין לי ספק שגם אמצעי החימום הללו, האריכו את ימיו.

וטיפ לכל אלה, שחוששים מסדין חימום. עצה שכתבה בעיתון, אודטה דנין לפני שנים. אפשר לפרוש שמיכת אקרילן על הסדין ולישון עליה! חם כמו סדין חימום, בלי סכנת שריפה. מניסיון ! הבעיה, שאם לא מספיק קר, אז זה אפילו עלול להיות חם מדי...
לצפיה ב-'חתול סקוטי לא מזיז זנב..'
חתול סקוטי לא מזיז זנב..
06/01/2020 | 23:51
5
64
שלום יש לי חתול סקוטי בן 6 חודשים אשר הפסיק להזיז את זנבו מלפני חודש בערך.. למיטב עדעתי לא נגרמה חו טרואמה בזנב היות והוא חתול בית יחיד ואני נוהגים בו בעדינות יתרה.
היינו אצל הוטרינרית וזאת נתנה לו תרופה נגד כאבים ונוגד דלקת דבר אשר לו שיפר את התנועה בזנב.. היא בדקה את הזנב ושללה שבר או פגיעה עצבית  ...
למישהו יש רעיון מה הבעיה ?
לצפיה ב-'הרעיון הוא שיש לך חתול בעל נכות גנטית, מטופחת ע"י הרבעה'
הרעיון הוא שיש לך חתול בעל נכות גנטית, מטופחת ע"י הרבעה
07/01/2020 | 08:06
2
64
שמעבר למראה ה"אוזניים הנפולות", הוא גם סובל ממחלה ניוונית, שעלולה להסב לו סבל לאורך חייו. הנה קצת חומר לימוד ומחשבה, שהיית צריך להכיר, לפני שהכנסת את האומלל הזה אל תוך חייך.
אתר: עולם של חתולים » סוגי חתולים » חתול סקוטיש פולד (סקוטי) – Scottish Fold Cat

לצפיה ב-'תנסה לפנות לבית חולים בית דגן'
תנסה לפנות לבית חולים בית דגן
07/01/2020 | 12:28
35
הכפר הירוק או בית ברל. יש בביתי חולים מומחים וההחלט כדי להתיעץ.

לצפיה ב-''
07/01/2020 | 12:43
8
לצפיה ב-'יש סיכוי גבוה שזה ילך ויחמיר. זה גזע מאוד מורכב ואסור לקנות'
יש סיכוי גבוה שזה ילך ויחמיר. זה גזע מאוד מורכב ואסור לקנות
07/01/2020 | 20:45
38
גורים ממרביעים ביתיים בדיוק בגלל הבעיות הגנטיות האלה. לא בטוח עד כמה המגדלים ה"רציניים" הם באמת רציניים כי אין בארץ שום פיקוח אבל במקרה כזה יש יותר בטחון.

אני ממליץ לך לקרוא על המחלה הזו שנקראת osteochondrodysplasia ולחזור לוטרינר לבדיקות נוספות.
לצפיה ב-'חתול סקוטי לא מזיז זנב..'
חתול סקוטי לא מזיז זנב..
06/01/2020 | 23:53
56
מתנצל מראש על שגיאות הכתיב ... מדובר בחתול סקוטיש פולד
לצפיה ב-'בחנות בה אני קונה את ה - GO לחתולים זה ללא הדגנים '
בחנות בה אני קונה את ה - GO לחתולים זה ללא הדגנים
06/01/2020 | 15:32
1
41
(צבע אריזה סגול) נאמר לי באופן לא ברור על ידי אנשי החנות
שיהיה עיקוב באספקת המוצר בתקופה הקרובה .
לא ברור האם זה עקב מעבר ליבואן אחר או החלפה של סוג האריזה
ואולי סיבה אחרת אולי שינויי בהרכב המזון .
האם למישהו כאן יש מידע יותר אמין ומדוייק.
האם אני כבר צריך לחשוב על מעבר למזון שונה ואם כן איזה (כמובן שיהיה באותה רמה)
תודה מראש למשיבים.
עודד צור

לצפיה ב-'שאלתי אצל הספק שלי'
שאלתי אצל הספק שלי
06/01/2020 | 18:26
44
ענה שכרגע לא ידוע לו על שום בעיה באספקה של Go!.

מה שכן, עם כל המזונות נראה שבזמן כזה או אחר יש בעיות מלאי. הוטרינר שלי טוען שזה קשור להתנהלות לא חכמה של יבואנים. לי עצמי אין מושג איפה הבעיה בדיוק.
לצפיה ב-'חתול מעיר אותנו בלילה בשביל טונה '
חתול מעיר אותנו בלילה בשביל טונה
29/12/2019 | 10:45
15
73
שלום, החתול שלנו התחיל בשבוע האחרון להעיר אותנו בסביבות 3 כדי שנביא לו טונה. חשוב לי לציין שיש לו אוכל יבש אבל משום מה הוא לא אוכל ממנו בלילה, ככה יוצא שהוא הופך להיות רעב ומעצבן בשעות האלה.
בנוסף הוא עדיין נושך ושורט את הרגליים שלי ושל אשתי לפני שהוא מקבל את הטונה שלו.
הוא מקבל טונה פעם ביום בבוקר. האם יש טעם לתת גם בערב? 
אני מוצא את עצמי ממש מתעצבן עליו וחבל לי שאני מרגיש ככה הוא סה"כ חתול חמוד ונוח כשהוא לא רעב.

ההתנהגות הזאת אופיינית רק לשעות הלילה, בשאר היום הוא חמוד ורגוע ואוכל מהאוכל היבש.
לצפיה ב-'נו, טוב, אתה לא מבין חתולים.'
נו, טוב, אתה לא מבין חתולים.
29/12/2019 | 17:07
72
מהיכן בדיוק בא לך הרעיון שהוא מציק לך ב-3 בבוקר בשביל טונה?
חשבת אולי שהוא עושה את זה בשביל צומי ואין לזה שום קשר לטונה?
אז כן, לתת לו טונה זה צומי, אבל אין קשר בין ההצקות לטונה!

אז כל מה שכתבתי לך בפעם האחרונה נכון גם למקרה הזה.

לצפיה ב-'להתעלם'
להתעלם
29/12/2019 | 19:23
60
ולסגור את הדלת לחדר השינה. לא להגיב, לא לקום, לא לתת טונה.

לוודא לפני שהולכים לישון שיש לו הכל (לא בחדר, השינה שלכם), במידת האפשר לשחק איתו ולתת צומי לפני השינה, אבל לא לתגמל התנהגות בלתי רצויה בשעות הלילה.

יציק וירעיש לילה, שניים, שלושה - אם לא תגיבו, יוותר בסוף. זה לא שונה מפעוט מפונק. אין בעיה לסגור את הדלת לחדר השינה.
לצפיה ב-'מה הבעיה לתת לו טונה בערב לפני השינה ?'
מה הבעיה לתת לו טונה בערב לפני השינה ?
29/12/2019 | 23:01
43
החתולים אצלי מקבלים רטוב גם בבוקר וגם בערב
למה רק פעם אחת בבוקר הוא בעונש ?
לצפיה ב-'כבר אמרו מעלי, אבל באופן יותר גורף...'
כבר אמרו מעלי, אבל באופן יותר גורף...
30/12/2019 | 06:40
43
א. הכלל העיקרי אצלי זה אף פעם לא לתת אוכל לחתול שמיילל לקבל.  כלל נגזרת: כשמכינים או אוכלים אוכל, ובעיקר בשר\דגים\גבינות - החתולים מחוץ לחדר.  אין דבר כזה שחתול שנושך ושורט יקבל אוכל.  אם אתה נותן לו אוכל, במיוחד אוכל מיוחד, אתה מתגמל אותו על ההתנהגות שלו.  במקרה שלך, אתה מלמד אותו לשרוט ולנשוך אותך.   אם תכננתי לתת להם אוכל ומשום מה הם מייללים, אז שיחכו.  הבנתי שאצל חתולים מספיק כמה דקות כדי לנתק בין סיבה לתוצאה.

ב. אני נותנת אוכל רטוב לפני השינה, מכמה סיבות.  אחת מהן זה לתת להם "ארוחה דשנה" לפני השינה, שתעזור להם ללכת לישון.  באם החתולים מייללים באמצע הלילה, שזה מאוד נדיר, אני אבדוק מה קורה, אבל בשום פנים ואופן אני לא אתן להם אוכל:  לא אוכל יבש, ובוודאי לא אוכל רטוב או פרס אחר.   ברגע שנתת לחתול טונה באמצע הלילה, לימדת אותו שכדאי להעיר אותך.  יקח הרבה זמן ללמד אותו אחרת, אבל אין ברירה, חייבים להתמיד.

חתולים לא הופכים מעוצבנים מחוסר אוכל בלילה.  בעבר לא מלאתי את האוכל של החתולים בלילה, ולא קרה כלום.  בוודאי שאם יש לו אוכל זמין, זאת לא הסיבה שהוא מעוצבן, ולא הייתי מחפשת את הסיבה באוכל. 

לפעמים נוטים לגשת לאוכל כאופציה ראשונה כשחתול רוצה משהו, וחתול בדרך כלל לא יגיד "לא" לאוכל, במיוחד אוכל "שווה", אבל זה לא אומר שיש כאן סיבה ותוצאה (עצבנות ואוכל).  יש כאן גם סכנה של השמנה - החתול רוצה משהו, ומקבל אוכל, אז הוא אוכל.  אבל האוכל משמש תחליף למה שהוא רצה מלכתחילה (למשל, צומי), והוא מתרגל לאכול במקום.

ג. קראתי בעבר שעדיף לא לתת לחתולים טונה באופן תדיר.  מידי פעם זה בסדר, אבל לא כל הזמן.   עדיף אוכל לחתולים (שזה יוצא די אותו דבר מבחינת מחיר), וכדאי לגוון.

ד. חתול שחי רק בבית צריך שהבעלים יספקו לו עניין, במיוחד כאשר הבעלים לא נמצאים במשך רוב היום.  יש הרבה רעיונות באינטרנט.
לצפיה ב-'לא לתת לו טונה ובכלל להתעלם!'
לא לתת לו טונה ובכלל להתעלם!
31/12/2019 | 22:16
10
42
אתם מחזקים על ידי פרס, את ההתנהגות שאותה אתם רוצים למנוע. פרסים נותנים רק כשהוא שקט, נינוח, חברותי ולא מפריע. כשהוא מפריע לכם - להתעלם לחלוטין. לא לקום, לא לדבר איתו, לא ללטף, שום כלום. להתשדל לא לכעוס או לגרש אותו , כי זה גם כן סוג של פרס!! עתה, ייקח זמן , עד שהוא ילמד שאתם רציניים ומתמידים ולא מוותרים. זה יכול לקחת שבועות ואפילו חודשים. לשנות הרגלים - זה קשה מאוד, אבל אפשרי. כל פעם שתוותרו לו , זה ייקח יותר ויותר זמן לחנך אותו מחדש.
השינה שלכם חשובה ביותר. אם כלו כל הקיצין, אז צריך לחשוב על כך שהחתול בלילה יהיה במקום שהוא לא יוכל להפריע לכם. וגם פקקי אוזנים ומאוורר חזק שעושה רעש מונוטוני, למיסוך קולות (הפוך על הקיר, שלא יקרר אתכם).  עם תתמידו, תראו שהתופעה תלך ותעשה נדירה. אבל אי אפשר לבטיח שהוא לא ינסה את מזלו בשיטת מצליח, מידי פעם. אל תשכחו שהחתול הוא חיה לילית והוא גם יכול לישון , מתי שאתם לא יכולים. ואל תרחמו עליו, כי סופכם להתעורר בשבילו כל שעה ושעה...
לצפיה ב-'איזה פרס ? החתול רעב עכשיו חורף מסכן רק פעם ביום מקבל רטוב'
איזה פרס ? החתול רעב עכשיו חורף מסכן רק פעם ביום מקבל רטוב
01/01/2020 | 08:09
9
41
בחורף חתולים אוכלים יותר החתול רוצה קצת אוכל רטוב בערב לא מגיע לו ?
שירעב ? רק כי זה פרס לקבל רטוב ?
ממליץ גם לתת אוכל איכותי רטוב כמו שזיר ולא טונה רגילה
אצלי מקבלים בבוקר ובערב וזה לא פרס או עונש
לצפיה ב-'אפשר לתת מה שרוצים'
אפשר לתת מה שרוצים
01/01/2020 | 08:47
7
58
פשוט לא בתגובה לנודניקיות, בטח לא בשעות מוזרות בלילה ו/או אם זה מלווה בנשיכות/שריטות.

לא צריך להיות קשים מדי וגם לא רכים מדי. לטפל באהבה, לא לקלקל בפינוק. תמיד להיות כמובן עם עין פקוחה לראות האם מדובר בכלל בבעיה רפואית, אבל בגדול - לא לתגמל התנהגות בלתי רצויה (גם לא בילדים, אגב).
לצפיה ב-'אני לא רואה כתגמול קצת אוכל רטוב לארוחת ערב'
אני לא רואה כתגמול קצת אוכל רטוב לארוחת ערב
06/01/2020 | 07:59
6
21
שנותנים בזמן, אם הוא לא מקבל בשעה נורמלית אז ברור שבשעות מוזרות הוא ימשיך לבקש

לצפיה ב-'פנית לפורום לקבל עצה מבעלי ניסיון ואת לא מסכימה לה...'
פנית לפורום לקבל עצה מבעלי ניסיון ואת לא מסכימה לה...
06/01/2020 | 19:27
5
21
את לא חייבת לקבל אף עצה, אבל את מתבצרת בעמדך ולא מבינה מה אופיו של החתול וגם לא מאמינה, שאנשים בעלי ניסיון רב - יודעים מה הם מייעצים.
קשה לגמול חתול מהרגלים. ככל שעובר הזמן והחתול שלך מתרגל לבקש אוכל בלילה, זה רק עלול להחמיר, לא להשתפר. מחר הוא יעיר אתכם כי משעמם לו , כי בא לו וכי הוא שמע ציפורים מצייצות בארבע בבוקר.
יבוא יום והוא גם עלול לעשות מה שהחתול שלי עשה, כשהוא רצה להעיר אותי לפנות בוקר ( לא בגלל רעב, אלא בגלל שעמום!) - לקפוץ עלי, להפיל חפצים מהשידה, ליילל נוראות, לפתוח את הארון ולהתיישב על המגבות ( הוא יודע שזה אסור!), לנשוך , להסיר את השמיכה... לא מאחלת לך, להתעורר ככה!
אני שגמלתי את החתול שלי להעיר אותי מוקדם, יודעת כמה זה היה קשה. לקח לי שנה  עד שהוא נרגע סופית, בהדרגה וגם היום, הוא פעם פעמיים בשנה הוא מעיר, בעיקר אם הצלחת שלו התרוקנה.
לצפיה ב-'זה לא אני פניתי זה ramtsi'
זה לא אני פניתי זה ramtsi
07/01/2020 | 21:39
4
19
וארוחת ערב זה לא תגמול זה צורך בסיסי של החתול לאכול בערב
החתולים שלי לא מפריעים לי לישון למרות שאוכלים ארוחת ערב רטובה
לצפיה ב-'אם הם אינם מפריעים, אז '
אם הם אינם מפריעים, אז
07/01/2020 | 23:40
3
18
אין בעיה. הבעיה קיימת רק אם הם מפריעים, ואז העצה רלבנטית.
עקרונית, כשהחתול מפריע לנו, לא להשתיק אותו במשהו טוב כמו - ליטוף, אוכל, חטיף וכל מה שהוא אוהב.
את כנראה נותנת להם מזון כשהם רגועים ולכן הם נשארים רגועים!!! וכך צריך לנהוג תמיד.
המזון הרטוב, או החטיף או הליטוף - אינם יוצרים בעיה כלל, בתנאי שהחתול מקבל אותם כשהוא רגוע ולא כדי להרגיע אותו.

לצפיה ב-'זו בדיוק הבעיה בהודעה המקורית כתוב שהחתול המורעב'
זו בדיוק הבעיה בהודעה המקורית כתוב שהחתול המורעב
09/01/2020 | 22:11
2
21
לא מקבל בשעה נורמלית בערב אוכל רטוב אלה רק בבוקר
לכן ב 3 בלילה הוא כבר לא יכול יותר ומעיר אותם
אם יתנו לו בשעה נורמלית בערב שהוא רגוע לא יעיר אותם ב 3 בלילה
לצפיה ב-'החתול לא מורעב'
החתול לא מורעב
10/01/2020 | 07:49
14
בפירוש כתוב שיש לו מספיק אוכל.   

אתה והשואל המקורי שניכם החלטתם שהחתול רעב ושהוא רוצה טונה באמצע הלילה, אבל אין שום הוכחה ממה שנכתב שזה מה שהוא רצה במקור

מה שבטוח זה שעכשיו הוא יודע שאם הוא מיילל באמצע הלילה, הוא יקבל טונה

לא ברור מאיפה החלטת שחתול "לא יכול יותר" אם אין לו טונה.  בגדול, הבעיה של רוב חתולי הבית זה לא רעב, אלא השמנה.  כ 60% מחתולי הבית שמנים מידי, וזאת בגלל שהבעלים מאכילים אותם בלי קשר למה שהם רוצים או צריכים
לצפיה ב-'ל-שרון בעניין שעת ההאכלה "נורמלית" של החתולים'
ל-שרון בעניין שעת ההאכלה "נורמלית" של החתולים
10/01/2020 | 16:23
12
העניין הוא, שחתול הוא חיית לילה ורק אצלנו, הוא מתאים ( חלקית) את עצמו לפעילות של הבעלים והופך לחיית יום. חתול הוא חיה של הרגלים. אם הוא התרגל לקבל את הטונה שהוא מאוד אוהב, באמצע הלילה - אז הוא יעיר את הבעלים באמצע הלילה! וזה שהוא מקבל גם נניח בשעה שבע בערב, שהיא "שעה נורמלית", לא ימנע ממנו לבקש גם בשעה 2:00 בלילה, או כל שעה לא נורמלית אחרת. בשביל החתול - כל שעה בלילה היא שעה נורמלית בהחלט לפינוקים ולאכילה!

יתר על כן, חתול שרגיל לעובדה שהבעלים קמים לפקודתו בלילה,  הוא יעיר את הבעלים, גם בגלל שעמום וגם כל מיני סיבות שלעולם לא נדע.

כנוצר הרגל, קשה מאוד לשרש אותו.
לצפיה ב-'מרחיבה את דבריה של יוקיטה'
מרחיבה את דבריה של יוקיטה
05/01/2020 | 15:31
26
אחת השיטות לאילוף בעלי חיים, היא באמצעות מזון. כדי לקבל שקט, תנו לו את המזון רק כשהוא נינוח ושקט, ואפילו מוקדם יותר מהשעה הרגילה, לפני שהוא מנדנד. אני ממליצה אם זה אפשרי, שהצלחת תהיה מלאה במזון יבש רגיל, כך שהוא לא ירעב עד הערב. את המזון המיוחד, טונה או אחר, תנו באמת כפרס, על התנהגות טובה,כמו שאתם רגילים. ככה מרגילים את החתול לשקט ולביטחון בלי לפנק אותו ובלי שהוא ישלוט בכם.

החתול שלי, בניגוד לחתול הקודם, כשנגמר לו האוכל בצלחת ( זה קורה לפעמים, לפעמים איני מעריכה נכון את הכמות הנדרשת), הוא נורא נלחץ וקורה שהוא מעיר אותי מוקדם מדי. אני לא קמה!! אם אקום בגלל זה אפילו פעם אחת, הוא יתחיל להעיר מתי שהוא רוצה, למשחקים ובגלל שמשעמם לו. אני קמה, רק כשהוא מפסיק לנדנד ולא ניגשת מייד להאכיל אותו,  כדי שלא יקשר זאת לאוכל. אצלי החתול קצת השתנה כי התופעה הזו, החלה כשהוא היה חתול בוגר ולא כגור...  ואכן החתול, לא תמיד מעיר אותי כשהצלחת ריקה, הוא כבר מבין שזה לא יעזור לו. גם ככה, הוא אוכל שנים שלושה גרגרים ונח...
לצפיה ב-'משהו נחמד.'
משהו נחמד.
31/12/2019 | 17:05
1
65
אמ-ה כמעט בת 10, ועם הגיל באה החוכמה והחוכמולוגיה, עד החורף הזה היא הסתפקה בלהתכרבל על כיסוי המיטה (כיסוי שהיא אחראית במידה רבה לזה שהוא בכלל שם), אבל עכשיו היא מעדיפה להתחפר תחתיו, בין הכיסוי לשמיכת הפוך, ומי אני שאפריע לה...
לצפיה ב-'חמודה '
חמודה
01/01/2020 | 12:46
10
לצפיה ב-'החורף קשה על חתולי הרחוב'
החורף קשה על חתולי הרחוב
27/12/2019 | 12:49
2
84
וגם עליי.
לא סובל חורף בגלל אלף סיבות אבל גם בגלל החתולי רחוב שנורא סובלים.
הכי נורא לראות חתול רחוב ספוג במים יושב מכווץ באיזה שיח, הלב פשוט בוכה.
ימים גשומים גם עושים לי בתור מאכיל חיים יותר קשים.
מנצל הפוגה בין הטיפות, מתרוצץ בין פינות האכלה ומתפלל שהגשם לא יתפוס אותי.
יש שמיים מאיימים היום.
תאמינו לי החתולים הביתיים שלנו לא יודעים כמה טוב להם
לצפיה ב-''
27/12/2019 | 15:46
41
כל מי שנוהג - לא לשכוח לחבוט קצת על מכסה המנוע לפני שנכנסים לרכב, להבהיל החוצה חתולים שמתחבאים שם...
לצפיה ב-'האכלה בחורף '
האכלה בחורף
29/12/2019 | 12:08
66
משתתפת אתך ,גם אני מאכילה חתולי רחוב,אבל מתחת לבניין בחצר,אתמול בגשם השוטף נכנסתי מתחת לבניין שהוא בגובה אפס רק שלא יאכלו מקדימה והאוכל לא יהיה במגע אם הגשם.
לצפיה ב-'השוואת מזון '
השוואת מזון
24/12/2019 | 14:21
1
71
אני יודעת שפה זה פורום חתולים אבל בתור בעלת 7 חתולים ו 2 כלבים אשמח לקבל חוות דעת על שני מזונות לכלבים שמכיוון שהם אירופאיים אין להם דירוג באתרים האמריקאים:

אקסקלוז'ין -

Brit Care Endurance

* הכלבים שלי די פעילים - *יוצאים לפעילות של שעה ביום בטבע*

תודה רבה !

לצפיה ב-'22% שומן לדעתי זה יותר מדי. זה מתאים אולי לכלבים עובדים'
22% שומן לדעתי זה יותר מדי. זה מתאים אולי לכלבים עובדים
24/12/2019 | 19:00
40
הכלבים שלך מבוגרים? כי הקישור הראשון שנתת הוא למזון לכלבים מבוגרים. אם הם לא מבוגרים אז יש לחברה הזאת את המזון הבא https://www.exclusion.it/en/products/ca/lg/lg-lg/a...
לצפיה ב-''
22/12/2019 | 20:24
19
לצפיה ב-''
22/12/2019 | 21:49
44

לצפיה ב-'cat & co '
cat & co
22/12/2019 | 10:21
3
83
האם המזון לחתולים cat & co לחתולי רחוב הוא באיכות סבירה ?
כרגע מאכילה בבריט פרימיום ....האם ה CAT ַ CO גרוע בהרבה ?
לצפיה ב-'כן הוא הרבה פחות טוב. היחידי שמתקרב קצת הוא אוליבר'
כן הוא הרבה פחות טוב. היחידי שמתקרב קצת הוא אוליבר
23/12/2019 | 01:00
2
32
לצפיה ב-'אוליבר לא טוב?? יש 30% חלבון'
אוליבר לא טוב?? יש 30% חלבון
26/12/2019 | 19:22
1
35
האוכל שהיא משתמשת טוב?
מה מומלץ?

לצפיה ב-'אוליבר הרבה יותר טוב'
אוליבר הרבה יותר טוב
26/12/2019 | 20:51
21

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ