לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אבצס שנפתח ויצאה כל המוגלה'
אבצס שנפתח ויצאה כל המוגלה
07/12/2016 | 21:47
3
11
שלום
החתולה שלי גרה איתי ועם עד חתול שככל הנראה רבו ונשך אותה והתנפח לה בצד של הגב, הלכתי לוטרינר ונתן לה זריקת אנטיביוטיקה כי טען שזה אבצס, לפני כיומיים נפתח לה חור בעור והכל נזל ממנה החוצה, ניקיתה הכל, ורציתי לשאול אם משהו נתקל בזה, האם זה שיש לה חור לא מסוכן שיזדהם בשנית? כמו כן, וך כמה זמן בערך לוקח עד שזה נסגר והיא מבריאה סופית? כי אני רוצה לנסות ולהפגיש בינהם על אף הריב והבידוד(ישנה איתי בחדר סגור)לשאר הבית

תודה 
איתי
לצפיה ב-'כן, נתקלתי בזה.'
כן, נתקלתי בזה.
07/12/2016 | 22:23
2
12
גם קראתי מאמר על זה אבל אני לא זוכר היכן אז אין לי קישור.
בקיצור: שן של חתול בנויה כמו פגיון, כשהוא נושך זה יוצר דקירה שהיא חור צר ועמוק, ובגלל החיידקים על השיניים נוצרת דלקת בעומק.זה מראה די מבהיל לראות את הדלקת משתחררת אבל בעצם זה סימן טוב, כי גוף החתול נפטר מהמוגלה והוא בדרך להחלמה.
זה שהחור פתוח לא מפריע במיוחד, הדלקת כבר הייתה שם, ותוך מספר ימים זה אמור להיסגר והחתול יבריא לגמרי.

לצפיה ב-'ומבחינתי,זה לא מסוכן שהוא ישן איתי בחדר,חיידקים....?'
ומבחינתי,זה לא מסוכן שהוא ישן איתי בחדר,חיידקים....?
07/12/2016 | 22:26
1
1
לצפיה ב-'ממש לא מסוכן. '
ממש לא מסוכן.
07/12/2016 | 23:27
8

מקסימום אולי תהיה בעיה אסתטית של כתם מוגלה על השמיכה.
כל החיידקים שהוא מסוגל להעביר לך כבר יש לך נוגדנים בשבילם.

לצפיה ב-'טיפול בדלקת עיניים לחתול רחוב'
טיפול בדלקת עיניים לחתול רחוב
07/12/2016 | 17:36
1
18
החתול כרגע כשבוע אצלי בדירה ומקבל כדורי אנטיביוטיקה, כבן שנה מסורס.
מהוטרינר הבנתי שצריך להמשיך בטיפול עוד שבועיים לפחות.
הוא נמצא בכלוב אילוף, אני לא מעז לשחרר אותו מהכלוב או לנסות
למרוח לו משהו בעיניים, הוא לא הכי ידידותי כרגע. שאלתי האם ניתן  לשפר את קצב ההחלמה , האם יש משהו נוסף שאפשר לשים באוכל?
בסוף הטיפול הוא יוחזר לרחוב (מקום העבודה שלי).
לצפיה ב-' כל הכבוד על 'מבצע ההצלה', ובהצלחה.'
כל הכבוד על 'מבצע ההצלה', ובהצלחה.
07/12/2016 | 21:06
3
לצפיה ב-'חתולה חולה כבר חודש והווטרינרים לא מצליחים להבין למה'
חתולה חולה כבר חודש והווטרינרים לא מצליחים להבין למה
04/12/2016 | 11:11
11
73
שלום,

לוציף בת שנה וחצי, מעוקרת ובריאה עד היום, חיה בדירה בלי אפשרות לצאת ובלי עוד חיות מחמד.

לפני כחודש התחילה הבעיה: הקאות חוזרות.
ללא שילשולים, ללא אובדן תאבון, מצב רוח ומרץ די רגילים.
בשלב מסויים ההקאות נפסקו כמעט לגמרי ונותרנו עם שני סימפטומים עיקשים: בחילות (מלקקת את השפתיים ועושה תנועות אי-נוחות בפה) והפסיקה לאכול גרגרים (אוכל שלפני כן אכלה בלי בעיה).
הצרכים - פיפי רגיל, קקי יש אבל בתדירות וכמות נמוכה יותר.
אוכלת כרגע רק פחיות שימורים או טונה.

הרופאים עשו בדיקות דם שונות (כולל לבלב), מספר צילומי רנטגן ואולטראסאונד,ולא מצאו כלום.
ההשערות היו גוף זר שבלעה או איזושהי דלקת/מחלה בדרכי העיכול.
נתנו אנטיביוטיקה ותרופות לקיבה ולהקאות פעמיים - כל אלו עזרו בהתחלה יותר ובפעם השניה כבר לא (אבל, כאמור, כבר הפסיקה להקיא).
היה שבוע שהבאנו לה המון משחה לכדורי פרווה, בשאיפה שאם משהו נתקע לה במערכת העיכול זה יחליק את זה החוצה.
לא עזר.
שבוע אחרי הבאנו לה כל יום כדורים שמורידים חומציות בקיבה - לא עוזר.
ניסינו אוכל טעים יותר (רויאל קנין במקום הנטורל באלנס שמביאים לה) וזה לא עזר. רק בהתחלה נישנשה בגלל הריח החדש ואז הרגישה רע מאוד כמה שעות.

יש אפשרות של אנדוסקופיה או של פתיחה של הבטן.
צילום עם חומר ניגודי לא אפשרי כי היא חתולה תוקפנית.

מה אומרים? נתקלתם/שמעם על משהו כזה?
למישהו יש השערה שלא הזכרתי?

תודה מראש לעוזרים
לצפיה ב-'מחשבה מהירה'
מחשבה מהירה
04/12/2016 | 11:56
10
49
אני מניח שהתשובה היא "לא", אבל טוב לוודא: יש לכם איזשהם עציצים שלא ווידאתם לגביהם שהם לא רעילים לחתולים?
לצפיה ב-'מחשבה מהירה יפה, ושכחתי להתייחס לזה'
מחשבה מהירה יפה, ושכחתי להתייחס לזה
04/12/2016 | 12:38
9
53
יש לנו שושנים צחורים וגם ליליות, שניהם הגיעו הביתה כשבוע-שלושה שבועות לפני שהכל התחיל. היא באה במגע עם כל העציצים ובין השאר אולי גם עם זה.

אבל הרחקנו ממנה את העציצים כבר לפני שבועיים והמצב לא משתפר.
כמו כן, הווטרינרים לא ייחסו לזה חשיבות...

למה עלה לך הכיוון הזה? מכיר תסמינים דומים להרעלה כזו?
לצפיה ב-'לא מכיר תסמינים, פשוט חשבתי על זה כי אני מחזיק עציצים'
לא מכיר תסמינים, פשוט חשבתי על זה כי אני מחזיק עציצים
04/12/2016 | 13:29
8
51
והייתי צריך לבדוק טוב טוב מה יכול להישאר כשהכנסנו את הפוחחים שלנו לפני שנתיים. הייתי ממליץ לך לבדוק באתר של הASPCA על סימני הרעלה.
לצפיה ב-'אני אבדוק, תודה רבה. עוד מישהו? כיוון אחר?'
אני אבדוק, תודה רבה. עוד מישהו? כיוון אחר?
04/12/2016 | 14:17
7
13
לצפיה ב-'מה מצב הפה?'
מה מצב הפה?
04/12/2016 | 16:44
6
51
אני שואל בגלל התנועות והליקוק.
השיניים בריאות? (בלי חורים/אבן)
החניכיים בריאות? (פצעים וריור)
בהנחה שהחתולה מחוסנת אמנם הסיכוי לוירוס קליצי ואחרים נמוך, אבל בכל זאת.

לצפיה ב-'אתם חדים פה! גם זה עניין שנבדק ושכחתי להזכיר - '
אתם חדים פה! גם זה עניין שנבדק ושכחתי להזכיר -
04/12/2016 | 17:24
5
52
כשהיא היתה מטושטשת הרופאה בדקה יסודי וגם אני העפתי מבט ולא ראינו שום דבר חריג בשיניים/חניכיים/לשון וכו'.
בכלל, בהתחלה אני חשבתי שתקוע לה משהו כשראיתי את תנועות הליקוק המוזרות, אבל במרפאה אמרו בבטחון שככה חתולים עושים כשיש להם בחילה.

לגבי הגוף הזר, לא הרחבתי מספיק - בערך שבוע אחרי שהכל התחיל מצאנו בקיא שלה, שבדרך כלל הוא נוזלי כמעט לגמרי, חתיכות של צעצוע. זו לא פעם ראשונה שהיא קורעת ובולעת חתיכות צעצועים.
בנוסף, ממש לפני שהכל התחיל האכלתי אותה בחתיכות דג פורל קטנות. מעכתי אותן כדי לוודא שאין עצמות דקות חבויות אבל יכול להיות שפיספסתי.

שורה תחתונה - יכול להיות שחתיכות צעצוע עדיין תקועות לה איפשהו שם או, לחלופין, שעצם היתה/נמצאת שם וגרמה לפציעה.
מה שכן, חשוב לומר שנעשו 4 זויות רנטגן עד כה, בזמנים שונים. הביטו בהן 4-5 רופאים ולא ראו כלום. גם אולטראסאונד נעשה ולא נמצא כלום...
אין חסימה, שהרי יש צואה...
תעלומה
לצפיה ב-'בכל מקרה נשמח אם תעדכן אותנו בהמשך.'
בכל מקרה נשמח אם תעדכן אותנו בהמשך.
04/12/2016 | 17:39
10
לצפיה ב-'בדיוק יצאנו מסיפור דומה בעצמנו'
בדיוק יצאנו מסיפור דומה בעצמנו
06/12/2016 | 20:39
3
33
הענין נפתר כשהחתול הקיא חצי כדור ספוג עצמאית. הוטרינר אמר שלא היה סיכוי לראות את זה ברנטגן ובאולטרסאונד (עבר את שניהם פעמיים). החתול קיבל כדור או עירוי או זריקה נגד בחילה (אחד מכל אחד בהזדמנויות שונות) וזה מה שעיכב דוקא את הוצאת החפץ. לפני שהוא הקיא את הכדור האופציה שנותרה על השולחן היא האופציה הניתוחית. אם זה נמשך כלכך הרבה זמן אולי בכל זאת לשקול זאת כדי לא להגיע למצב בו ההרעבה וההתייבשות יגרמו לנזק בלתי הפיך לחתולה...
לצפיה ב-'מירב, תודה! אשמח לעוד פרטים - '
מירב, תודה! אשמח לעוד פרטים -
07/12/2016 | 01:23
2
24
כמה זמן החתול שלכם היה במצב הזה? מרגע שהתחילו ההקאות/בחילות וכו' ועד שהוא הקיא הכדור?
יש משהו שזירז את ההקאה של הצעצוע?
האם הוא נמנע מלאכול את הגרגרים היבשים עד שהקיא אותו?

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
07/12/2016 | 11:27
1
29
כל הסיפור נמשך כחודש- בתחילה החתול הקיא לסרוגין יום כן יום לא והתייעצנו עם וטרינר טלפונית. ההקאות היו אלימות וכללו התעוותויות של החתול, הקאת נוזל עכור והזלת ריר רב. כשההקאה הפכה תכופה יותר ואף פעמיים ביום הופננו לצילום רנטגן. הצילום לא העלה ממצאים אך החתול קיבל עם הטשטוש גם חומר נגד הקאות והיתה הפוגה. יומיים אחרי החתול חזר להקיא ולקחנו אותו לוטרינר. הוא עבר בדיקת דם בטישטוש וקיבל עירוי תת עורי עם נוזלים וחומר נגד הקאות. בדיקות הדם הראו חתול במצוקה שלא אוכל ושותה ועם מדדים כלייתיים לא תקינים. בעצת הוטרינרית לקחנו אותו לבית החולים הוטרינרי במטרה לעשות אולטרסאונד וביופסיה. בבית החולים לקחו מדדים והיה לו חום קל, אישפזו אותו עם עירוי, אנטיביוטיקה, חומר נגד בחילות ומזון רטוב. כשחזרו על בדיקות הדם היה שיפור ןהאולטרסאונד לא העלה ממצאים. אחרי יומיים ללא הקאות הוא שוחרר הביתה עם אנטיביוטיקה וכדור גסטרו. יומיים אחרי הוא כבר הקיא שוב. חזרנו לאישפוז, חזרו על האולטרסאונד והרנטגן והחלו בתהליך שלילת רגישות למזון. הוא חובר שוב לעירוי נוזלים וחומר נגד הקאות וקיבל מזון היפואלרגני רטוב. כשהשתפר אחרי יום הוחלט להשאירו למעקב בתנאי פנסיון וביקשתי שינתקו אותו מהעירוי לצורך מעקב שתיה ושיתנו לו אוכל יבש כמו שמקבל בבית כדי לראות אם אוכל ושותה כראוי. לאחר יומיים ללא הקאות בהן החתול אכל, עשה צרכים ונראה חיוני למדי הוא שוחרר הביתה לסופש עם הנחיה שאם הוא מקיא הוא חוזר ביום ראשון ישר לניתוח. בשבת החתול הקיא ובמרכז השלולית מצאנו חצי כדור ספוג לעוס ומעוך. בהתייעצות עם הרופאה מבית החולים המשכנו לעקוב אך נראה שזה היה הגורם לכל הסאגה ולכן אין צורך לחזור לבית החולים לניתוח. מאז החתול אוכל, שותה, משחק, אין לו חום, לא מקבל אנטיביוטיקה ולא מקיא.
לטעמי כל החומרים נגד הקאה עיכבו את פליטת החפץ אולם במידה ולא היה מצליח להוציאו לבד האופציה שנשארה היא ניתוח ומאחר והחפץ לא נראה בצילום זה היה משחק ניחושים בעיקר. במהלך כל התקופה הוא הראה סימני רעב אך נמנע מלאכול ולשתות מלבד תחת ההשפעה של החומר נגד הקאות וגם אז אכל ממש ממש מעט. הוא סרב למזון רטוב בבית, אפילו כזה שאוהב במיוחד. בבית החולים נאמר לי שאוכל ובבית סרב לאוכל אך אחרי ההקאה הוא אוכל בתאבון רב את המזון היבש ההיפואלרגני. אם אצלכם ישנם עדויות ממשיות לאכילת חפץ זר (אצלי זה היה בגדר ניחוש כי הוא מפרק צעצועים ידוע ולא פעם שלפתי לו חוט מהפה שהיה חצי בלוע) כדי לשקול לזרז את התהליך ולהכנס לחדר ניתוח.
לצפיה ב-'תודה רבה על הפירוט'
תודה רבה על הפירוט
08/12/2016 | 00:36
3
תודה מירב.
אנחנו מחר לוקחים אותה לוטרינר שוב. המצב לא משתפר, להיפך.
היא משלשלת בימים האחרונים, עושה המון תנועות בחילה עם הפה, מתקשה לאכול מוצק. פחות נמרצת.
את הליליות הרחקנו אבל לא נראה לי שזה זה.

רנטגן ואולטראסאונד אין טעם לעשות בשלישית.
מאחר ואין אפשרות איתה לצילום עם חומר ניגודי, נבקש מהם מחר כנראה לעשות אנדוסקופיה, ואם יימצא סימן ממשי למשהו אז שינתחו ויוציאו.
יכול להיות ששבועיים וחצי שאנחנו דוחפים לה משחה וכדורים לקיבה רק עיכבו את ההקאה של מה שבלעה, אם זה אכן העניין.
לצפיה ב-'ארגז חול לצרכים עבור גור'
ארגז חול לצרכים עבור גור
06/12/2016 | 20:20
2
25
יש לנו גור כבן חודשיים.
עושה צרכיו רק בארגז מיועד לכך בתוך חול מתגבש.
ישנה הקפדה על הוצאת הצרכים הגדולים מייד לאחר עשיית הצרכים (במידה וניתן - במשך היום החתלתול לבד בבית), כך שהארגז תמיד ניראה נקי וגם אין כל ריח.

שאלתי - כל כמה זמן צריך להחליף את החול, למרות מה שפורט קודם (נקי, צרכים מפונים)?
אולגה007
לצפיה ב-'באיזה חול אתה משתמש? לכל סוג של חול יש טיפול שונה'
באיזה חול אתה משתמש? לכל סוג של חול יש טיפול שונה
06/12/2016 | 21:34
1
21
אם זה חול מתגבש אז עם הזמן הוא מתלכלך ומתחיל להסריח ואז צריך להחליף את הכל. קצב ההחלפה תלוי במספר גורמים ואין כלל אחד לכולם, פשוט תחליט בעצמך מתי הגיע הזמן להחליף את הכל.

אם זה חול קריסטלי אז הוא גם די מהר נספג כולו בשתן ואז צריך להחליף אותו. אך פה רואים את זה די בבירור ואין צורך לנחש מתי להחליף את כל החול.
לצפיה ב-'תודה - אכן חול מתגבש '
תודה - אכן חול מתגבש
06/12/2016 | 21:46
2
לצפיה ב-'חתולה שעושה את צרכיה על הספה.'
חתולה שעושה את צרכיה על הספה.
05/12/2016 | 20:22
1
42
שלום,
לפני 4 ימים, אימצנו חתולה בת 4 חודשים מעמותת תנו לחיות לחיות.
מתברר שהחתולה לא מוכנה לעשות את צרכיה בארגז החול ומעדיפה את הספה.
מבקשת את עזרתכם/עצתכם:
1. כיצד להרגיל אותה לארגז החול.
2. כיצד לנקות את הספה שספגה את צרכיה ולהעלים את הריח.

תודה מראש.
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
05/12/2016 | 20:51
52
אתם זמן מאוד קצר לאחר האימוץ - מפלס הלחץ עדיין בשיאו. לחתולים לוקי יותר מיומיים שולשה להתרגל למקום חדש ולהרגע.

כדי לעזור לרגיעה (שבתורה מסייעת לדפוסי התנהגות רצויים יותר), לנתק מהספה לצורך שבירת דפוס ההתנהגות הזה והרגלה לארגז חול, שימו את החתולה בחדר אחד בבית, עם דלת סגורה. בחדר כמובן יש לשים את ארגז החול (אם יש לכם ארגז חול סגור, פרקו אותו כך שיהיה פתוח, ללא חלקו העליון), ובפינה כמה שיותר רחוקה מהארגז - אוכל ומים. צריך שבחדר יהיה לפחות מקום מסתור נעים אחד, אפשר לשים את מנשא (כלוב) החתולים שלכם בחדר עם ריפוד נעים בפנים ואחרי שהסרתם את הדלת.

לכל הפחות, כדאי לשים לב לארגז החול: אם הוא סגור, יתכן שזו הסיבה שהגורה לא נכנסת אליו - אולי לא מכירה ומפחדת מהדלת של הארגז. אם הוא פתוח אך החול בפנים הוא מהסוג המכונה חול קריסטלי, עדיף להחליף לחול מתגבש.

אם תספרו איזה ארגז יש לכם בדיוק, יהיה קל יותר לייעץ בנדון.

באשר לספה, לא כתבת ממה הריפוד עשוי. ריפוד בד אפשר לנקות עם אבקת כביסה ביו מהולה במעט מים פושרים.
לצפיה ב-'טבלה השוואתית של סוגי מזון לחתולים'
טבלה השוואתית של סוגי מזון לחתולים
03/12/2016 | 16:53
1
43
שלום.
אני מבקשת קישור לטבלה ההשוואתית של סוגי המזון הנפוצים לחתולים - רחוב ובית - שערך, ככל הידוע לי, דימיטרי.  מצאתי קישור לאתר אחר, ובו קישור למאמר ארוך ומפורט מאוד באנגלית, אך אני מחפשת טבלה קומפקטית המציגה את סוגי המזון הנפוצים והעדכניים כיום עם ציוני האיכות היחסית שלהם. תודה
לצפיה ב-'אין טבלה קומפקטית כי יש המון סוגים. בקובץ שראית יש תוכן'
אין טבלה קומפקטית כי יש המון סוגים. בקובץ שראית יש תוכן
04/12/2016 | 00:39
31
עיניינים שאפשר להתייחס אליו כטבלה. זה כניראה הכי קרוב למה שאת מחפשת.
לצפיה ב-'הבנדיט עדיין חולה- פוסט פריקה'
הבנדיט עדיין חולה- פוסט פריקה
02/12/2016 | 16:55
8
86
התייעצתי פה לא מזמן לגבי אוכל רטוב לחתול בעייתי שיצא מאשפוז, הנה הסיפור המלא.
טיגר, יפיוף מפוספס בן שנה וחצי התחיל להקיא לסרוגין לפני שלושה שבועות. בעצת וטרינר חיכינו לבדיקה והמשכנו לעקוב עד שההקאות הפכו רצופות (מהקאה אחת ליומיים הקאה יומיים רצוף ואפילו פעמיים ביום האחרון). הוא עבר צילום רנטגן לשלילת עצם זר (מפרק צעצועים ידוע וגנב לחמים נלהב), בדיקות דם שהעלו ממצאים מדאיגים אך תואמים חתול שלא אוכל ומקיא ואבחון התייבשות חמורה. הוא קיבל זריקות נגד הקאה ועירוי תת עורי וכשכל זה לא עזר נשלח לאשפוז בבית החולים הוטרינרי בבית דגן. בבית החולים חיברו אותו לעירוי לוריד, נתנו אנטיביוטיקה ופרמין ועשו אולטרסאונד שלא העלה ממצאים, ונראה שהחתול מתאושש. בתחילת האישפוז החתול היה תוקפני ולכל בדיקה היה צורך בטשטוש כי אחרת הצוות לא יכל לגעת בו. אחרי יומיים אישפוז הוא חזר הביתה רק כדי לחזור ולהקיא יומיים אחר כך בסופשבוע. ביום ראשון, לאחר הקאה נוספת כבר היינו בדרך לבית החולים לאישפוז שני. רופאה חדשה, בדיקות דם חדשות, אולטרסאונד חדש ועדיין לא מוצאים כלום. הרופאה החליטה לנסות ולשלול רגישות למזון והעבירה אותו ל D/D והשאירה אותו בהשגחה. ביום השלישי, כשהיה אמור להשתחרר הוא "פלט"- לפי הגדרת הרופאה מה שקורה כשחתול אוכל יותר ממה שיכול להכיל ופשוט מוציא את הכל, בניגוד להקאה בה ניתן לזהות התכווצויות וקולות לפני. הוא נשאר ליום נוסף ואז שוחרר. החתול כבר יומיים בבית, לא נוגע במזון (רויאל קנין סנסטיב יבש ורטוב) נלחם כשמנסים לתת לו כדור אנטיביוטיקה ולא שותה. כבר די הבנו שביום ראשון חוזרים לאשפוז והפעם לאופציה ניתוחית. מעבר למשמעות הכספית של כל הטיפולים (סביבות 6000 ש"ח במצטבר עד כה), החתול בטראומה, באשפוז השני כבר היה כנוע ושקט, בבית הוא צמוד אלי וישן המווון, האחים שלו בטראומה ומחפשים אותו כשהוא איננו, נצמדים אלינו וחזרו לדווש על השמיכי מה שלא היה כבר כמה זמן. הלחץ והדאגה לחתול בטח לא עוזרים גם לבריאות שלי ואני דואגת ממה שיהיה הלאה.
בתמונות- החתול בכלוב האשפוז ובבית עם אחותו.
לצפיה ב-''
03/12/2016 | 09:02
7
30
אויש, נשמע כל כך קשה ומייאש. מקווה שהבעיה תאותר ושיהיה אפשר לעזור לטיגר... ולגמרי מבינה את הצד הכלכלי, זה אחד הדברים הכי מלחיצים ומפחידים בחיים עם חיות מחמד...
לצפיה ב-'עדכון חם מהבוקר'
עדכון חם מהבוקר
03/12/2016 | 11:01
6
56
כפי שחששתי הבחור חזר הביתה וחזר להקיא. הפעם מצאנו חצי כדור צעצוע מעוך וספוג מיצי קיבה כך שאני מאד מאד מקווה שזה היה מקור הבעיה ומעכשיו הוא ירגיש יותר טוב. מחר בבוקר התייעצות עם הוטרינר ונראה.
לצפיה ב-''
03/12/2016 | 23:52
5
לצפיה ב-'מקווה שזו אכן הסיבה ועכשיו מצבו ישתפר'
מקווה שזו אכן הסיבה ועכשיו מצבו ישתפר
04/12/2016 | 00:35
29
אתם צריכים להקפיד לא להשאיר דברים שהוא עלול לבלוע.
לצפיה ב-'יש חדש? '
יש חדש?
06/12/2016 | 17:58
3
16
מה קרה בסוף, האם הבעיה נפתרה?
לצפיה ב-'תודה על הדאגה, החתול אכן בריא להפליא'
תודה על הדאגה, החתול אכן בריא להפליא
06/12/2016 | 20:35
2
25
החלים בדיוק בזמן שאוכל להתרכז בבריאותי שלי. הכדור הסורר אכן היה הבעיה ומאז שיצא טיגר אוכל, שותה ומשתולל עם אחיו כאילו לא היו דברים מעולם.
חשוב להדגיש- לא מדובר בחפץ שלנו שהיה זרוק, מדובר בכדור משחק שקיבלנו עם משלוחי האוכל והחול והחתול לעס ובלע חלק ניכר ממנו. אנחנו בהחלט נקפיד מעתה על הצעצועים שאנחנו נותנים להם. נכון לעכשיו בעצת וטרינר אנחנו ממשיכים עם האוכל הרפואי ועוד שבוע ננסה להחליף בהדרגה לאוריג'ן.
לצפיה ב-'מצויין!'
מצויין!
06/12/2016 | 20:57
4
לצפיה ב-'הרבה בריאות גם לך!'
הרבה בריאות גם לך!
06/12/2016 | 23:41
4
לצפיה ב-'רפלקס היניקה'
רפלקס היניקה
03/12/2016 | 12:10
1
43
שבת שלום,
רציתי לדעת, האם ידוע לכם אם חתול בוגר(בן 5)
יסכים לאכול מבקבוק יניקה של גורים? או כל בקבוק אחר..
יש לי חתול שחולה כרגע(בטיפול ומעקב. לא לדאוג), ואני
רוצה במקום להזריק לו לפה לנסות להאכיל אותו בבקבוק

תודה מראש
לצפיה ב-'לנסות וודאי אפשר'
לנסות וודאי אפשר
03/12/2016 | 23:58
26
אבל יש סיבה למה בדרך כלל מדברים על הזרקת מזון או עירוי לבוגרים - בגורים, מדובר באינסטינקט בסיסי שבא לקיים אותם בזמן בו אין להם דרך אחרת לאכול. גם בגורים, כפי שיודע כל מי שיצא לו לטפל בכאלה, כמעט כל דבר יכול לפגוע ברצון וביכולת שלהם לינוק. בחתול בוגר, כבר לא מדובר באינסטינקט בסיסי, השלב הזה כבר חלף אצלו והוא בעל יכולת אכילה מודעת ועצמאית - כלומר, עד שמחלה פוגעת ברצון וביכולת שלו לאכול.

סביר מאוד להניח שעניין היניקה מבקבוק לא יעבוד אצל חתול בוגר. גם מזון שניתן לתת דרך בקבוק עשוי לא להתאים לבוגר (תחליף חלב לגורים אינו מתאים לבוגרים כתזונה). אז --- לנסות לראות אם יאכל ודאי אפשר, אך הסיכויים שגם יצליח וגם באמת יזין את החתול נמוכים.
לצפיה ב-'מחפשת סיפורי FIV פעילה מעודדים :('
מחפשת סיפורי FIV פעילה מעודדים :(
03/12/2016 | 13:40
1
50
אז יש מסתבר שלקטן שלנו fiv
מסכנוני קטן, בגלל זה הוא כזה חלשלוש
רק בן שנה...
הוטרינר אמר שאי אפשר לדעת אם זה עניין של שבועות חודשים או שנים.
ושזו אמנם מחלה שבעיקרון אפשר לחיות איתה שנים...אבל בגלל שיש תסמינים כבר מעכשיו זה מראה על פרוגנוזה גרועה ולבגרות הוא כנראה לא יגיע (והלואי שהוא יופתע).
כואב הלב.. רק לפני 3 חודשים מת לנו חתול אהוב ונפלא בן שנה וקצת בפתאומיות, ומסיבה שלא הייתה לנו ברורה לגמרי עד היום.
אני דואגת גם לחתול הנוסף שלנו הקטן בן חצי שנה שהוא גם אולי נדבק..
הוטרינר אמר שאי אפשר לדעת ואני כל כך מקווה שלא.
הקטנצ'יק כל כך אנרגטי, כל הזמן מציק, רוצה לשחק..וה"גדול" מסכן עייף ואין לו כח להחזיר לו..פשוט חוטף מכות מיילל ובורח.....להפריד בניהם בחדרים?לא נראה לי כי הם חברים ואוהבים לישון ביחד ולהיות יחד...
לא יודעת מה לעשות...מנסה להפריד בינהם פיזית כשהוא מציק לו אם אני רואה, ולשחק איתו.
הוא גם מסכן כי לחבר שלו אין כח לשחק איתו...שניהם מסכנים....לא נביא עוד חתול שלא ידבק גם כן.

מה סך הכל ביקשתי? לגדל חתול שיגיע לאריכות ימים?
אני נותנת להם את האוכל הכי טוב..מלא אהבה. ובסוף זה מה שקורה...
אוף :( :(

לצפיה ב-''
03/12/2016 | 18:11
35
אויש.

יתכן שקוראים אחרים בפורום יוכלו לתת מבט מעשי אישי מנסיונם. בינתיים רציתי רק לומר שאני מקווה לטוב.

באשר לשאלה לגבי להפריד או לא להפריד, זה מאוד תלוי במה שרואים בשטח. חתולים משחקים ככה, אוב המשחקים לא ייראו חביבים או חברותיים כל כך למתבונן מן הצד, ולכן יתכן שהגדול דווקא לא סובל. מצד שני, יש את מצבו הרפואי - פחות הדיאגנוזה הכללית כמו מה מצבו מעשית כיום. אם הוא חלש וחולה, יתכן שקצת זמן לבד בלי הצקות אכן יעזור לו לנוח מעט לזמן מה, לפני שיחזור לחברת השני ויוכל ליהנות אולי מהצדדים הטובים יותר של היחסים ביניהם.
לצפיה ב-'הכי דחוף שיש!'
הכי דחוף שיש!
03/12/2016 | 16:31
1
42
גורה עם בעיה נוירולוגית זקוקה לאומנה אחרת עלולים להרדים אותה מחר,
זקוקה לאומנה בבית ללא חתולים אחרים או עם אפשרות לסגור בחדר נפרד, האם מישהו יכול לעזור?

לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
03/12/2016 | 18:11
29
לצפיה ב-'גורה טורטית מהממת מחפשת בית!'
גורה טורטית מהממת מחפשת בית!
01/12/2016 | 15:15
6
71
בפירסום הראשון שלה פה היא הייתה ברחוב, עכשיו היא כבר אצלי בבית.
היא אחותו של הגור הג'ינג'י שפירסמתי פה למי שזוכר (מותק, שאומץ בנתיים).
אז היא בת 4 חודשים, בריאה, קיבלה טיפול לפרעושים, תולעים וגם חיסון ראשון.
יפהפייה, חברותית, מאוד מאוד אוהבת ליטופים כמו שאפשר לראות בסירטון.
מלאת שמחת חיים, אוהבת לשחק, פשוט גורה מתוקה.
אנחנו נמצאים בבאר שבע
לצפיה ב-'וסירטון שלה מתלטפת ומתפנקת'
וסירטון שלה מתלטפת ומתפנקת
01/12/2016 | 15:18
36
לצפיה ב-' יפהפיה, יצירת אומנות ממש'
יפהפיה, יצירת אומנות ממש
01/12/2016 | 19:02
4
35
יוו, כמה קשה להתאפק לרצות אותה, הלווי שתמצא בית תוך יומיים.
אני מטופלת בגורים שרובם במצב קשה.
ג'ינג'י קטן קטן רזה רזה, הצלחתי להציל את העיניים שלו, והם היו כבר נקיים וצלולים, אבל הוא מת ממשהו אחר. ואחד אפור שאיבד עין אחת והשנייה שהצלחתי להציל עכורה. יש לה זנב שבור בשלוש מקומות וראש שמוט... יש עוד שלושה במצב די טוב ויציב.
אני לא נוהגת להתלונן אבל ממש קשה לי, ומי כמוך יבין,
אני כל כך מעריכה את ההתמדה שלך, את הלב הרחב והחומל שלך,
יישר כח
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/12/2016 | 09:15
3
28
בכנות, אחרי שמסרתי את אח שלה ממש רציתי לנוח קצת, למצוא בתים זה כל כך מתיש (אני מפרסם אותם מלא בפייסבוק) אבל היא רדפה אחריי עד שנשברתי.
וכל הכבוד על העשייה שלך, אני אוסף בעיקר גורים חולים אז יודע כמה זה מתיש (גם לגורה הזו ולאח שלה היו דלקות עיניים ודלקות דרכי נשימה, עוד כשהיו ברחוב נתתי להם אנטיביוטיקה)
לצפיה ב-'זאת התקופה הכי קשה'
זאת התקופה הכי קשה
02/12/2016 | 10:09
2
109
הגורים שנולדו בשגרים האחרונים כבר בני חודשיים שלוש,
האמהות כבר לא בסביבה, והגורים הצעירים תלויים בחסדי מטפלית ומאכילים מזדמנים, מתפזרים בשטח, עוברים כבישים ונעשים חולים, 
נורא לראות גורים רזים רועדים רטובים
לא היו אמורים להיות בכלל גורים כי סירסתי ועיקרתי עשרות חתולים בשכונה,
אבל ככה זה. יש כאן בשכונה בעלי בתים פרטיים שאינם מטפלים בחתולי החצר שלהם, אז יש שוב עוד ועוד גורים... והעירייה? שממה.
אני כבר המון המון שנים בעניין, וכל פעם נשבעת שזהו. לא מסרסת מעקרת יותר על חשבוני, לא קונה אוכל, לא אוספת גורים... ואז מגיע החורף.

לצפיה ב-'כן, מוכר מאוד מה שאת מספרת, קבלי הבנה והערכה!'
כן, מוכר מאוד מה שאת מספרת, קבלי הבנה והערכה!
02/12/2016 | 16:15
1
9
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
03/12/2016 | 08:58
20
כל הכבוד לשניכם על פעלכם , על הלב הגדול והנשמה!
לצפיה ב-'וטרינר מומלץ לחתול באזור המרכז'
וטרינר מומלץ לחתול באזור המרכז
01/12/2016 | 08:58
1
43
שלום
אני מרמת גן- גבעתיים. מחפשת וטרינר מומלץ באזור המרכז ,לחתול מבוגר , עם ערכי כליות גבוליים בעבר .
המון תודה
לצפיה ב-'שתי מרפאות מומלצות'
שתי מרפאות מומלצות
02/12/2016 | 17:26
39
בביתך- המרפאה של ד"ר הילה חרפק. מפעילים מרפאה ניידת שמגיעה לבית הלקוח ומרפאה קבועה ברחוב מצדה ברמת גן. הרופאים שם מקסימים, קשובים, עונים על כל שאלה ותמיד מוכנים לתמוך טלפונית:
מרפאת גבעתיים- למרות השם ממוקמים בשטיינשניידר בשכונת תל חיים בתל אביב. צוות מקסים, מחירים הוגנים וזמינות גבוהה לתור או למענה טלפוני:
לצפיה ב-'לכל מי ששאל, ביקש ודרש עדכנתי את המסמך שלי עם כל'
לכל מי ששאל, ביקש ודרש עדכנתי את המסמך שלי עם כל
01/12/2016 | 23:06
8
71
השינויים שהצלחתי לאתר בעולם המזונות היבשים לחתולים בארץ בשנה שחלפה מאז העיכון הקודם
לצפיה ב-'תודה רבה, יש לך מושג למה הדפדפן שלי מזהיר לגבי הקובץ'
תודה רבה, יש לך מושג למה הדפדפן שלי מזהיר לגבי הקובץ
02/12/2016 | 09:12
4
37
ולא מאפשר הורדה (אלא אם אכבה את ה smartscreen filter)?
לצפיה ב-'איזה קובץ אתה מנסה להוריד ובאיזה דפדפן?'
איזה קובץ אתה מנסה להוריד ובאיזה דפדפן?
02/12/2016 | 11:38
1
7
לצפיה ב-'ניסיתי כמה סוגים למקרה שווינדוס לא אוהבת אחד מהם..'
ניסיתי כמה סוגים למקרה שווינדוס לא אוהבת אחד מהם..
02/12/2016 | 16:13
4
לצפיה ב-'סרקתי עם כמה תוכנות אניטי וירוס ולא מצאתי כלום. כניראה זה'
סרקתי עם כמה תוכנות אניטי וירוס ולא מצאתי כלום. כניראה זה
02/12/2016 | 13:57
1
33
סתם overprotection של windows.
דרך אגב אתה לא צריך לכבות את ה smartscreen filter, אפשר להוריד קבצים בכל זאת:

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
02/12/2016 | 16:13
5
לצפיה ב-'תודה תודה'
תודה תודה
02/12/2016 | 09:25
5
לצפיה ב-''
02/12/2016 | 10:02
3
לצפיה ב-''
02/12/2016 | 10:17
2
לצפיה ב-'חתול רחוב משתעל'
חתול רחוב משתעל
02/12/2016 | 13:14
1
22
אני מעוניינת לסייע לחתוך רחוב משתעל.
מישהו יוכל להמלי לי על דרך כלשהי (תרופה/מזון רפואי) אשר ניתן לתת לו ?
יש כמובן קושי לקחת אותו לווטרינר ולכן חשבתי על עזרה בכיוון הזה.
תודה)
לצפיה ב-'אם הוא אוכל ואין לו הפרשות מוגלתיתות מהאף אז לא צריך תרופות.'
אם הוא אוכל ואין לו הפרשות מוגלתיתות מהאף אז לא צריך תרופות.
02/12/2016 | 14:43
8
לצפיה ב-'משחק עם החתולה כשהיא הפוכה'
משחק עם החתולה כשהיא הפוכה
01/12/2016 | 14:36
6
70
אני נוהג להחזיק את החתולה שלי (1.5) הפוכה, כך שהידיים שלי אוחזות בגבה והבטן שלה למעלה. במצב זה אני מנשק אותה וכאלה. יש לציין שהיא מבחינתה לא מתנגדת ובעודה הפוכה היא אף מסלסלת את הזנב, סוקרת במבטה את העולם ההפוך, ונראה שהיא נהנית. לרוב אני מפסיק אחרי כחצי דקה, אך מניסיון היא יכולה להישאר כך גם דקות ארוכות.

אני תוהה, האם זה באמת נעים לה? האם יש סיכון כלשהו בהפיכה הזאת?
לצפיה ב-'איזה תיאור חמוד ומלא אהבה '
איזה תיאור חמוד ומלא אהבה
01/12/2016 | 15:07
1
41
לדעתי לא אמורה להיות בעיה. הם גם נוהגים לישון על הגב כך שזו בטח תנוחה יחסית טבעית עבורם.
לצפיה ב-''
01/12/2016 | 16:02
3
לצפיה ב-'יפה '
יפה
01/12/2016 | 15:16
1
38
נראה שהחתולה שלך מהסוג החברותי יותר, הרוב לא מאוד מתלהבים כשאוחזים אותם הפוכים... אם היא גם נהנית שמלטפים אותה בבטן, אז בכלל יש לך דוגמנית מאוד מיוחדת בבית!

אל תדאג בנוגע לשאלה "האם זה באמת נעים לה". מאוד לא מתאים לחתול לא לגרום לך מיד להבין בבירור ובחדות אם אתה עושה לו משהו לא נעים
לצפיה ב-' '
01/12/2016 | 16:04
31
ברגע שהיא בוטחת במישהו היא מאד חברותית (אם כי יש לה חרדה קשה מזרים שנכנסים לבית) ואכן נהנית גם מליטופים בבטן, וזה באמת מזל גדול

תודה
לצפיה ב-'בשביל סשה שלי זה כמו לנסוע לחופשה בחו"ל'
בשביל סשה שלי זה כמו לנסוע לחופשה בחו"ל
01/12/2016 | 18:49
1
46
סשה כבר בן 12, טפו טפו, ומאז שהיה גור אהב מאוד את הקטע הזה לתור את העולם הפוך.
אני מטיילת אתו כך בכל הבית, ונראה שזאת חוויה מאוד מאוד נעימה לו, לי קצת פחות אחרי כמה דקות, כי הוא חתול בגודל XXL וזה שובר לי את הגב 
לולה אחותו לעומת זאת, אינה מתנגדת להיות בפוזיציה הזאת, שלוש שניות, ואם תוך עוד שנייה אני לא הופכת ומשחררת אותה זה עלול להיגמר בציפורורניים.
איזה כיף זה חתולים, אה?
לצפיה ב-' כיף עם סשה ולולה !'
כיף עם סשה ולולה !
02/12/2016 | 15:15
6
לצפיה ב-'דיאטה (יצא קצת ארוך אז סליחה...)'
דיאטה (יצא קצת ארוך אז סליחה...)
29/11/2016 | 15:39
7
79
אני יודעת שהשאלה הזאת עולה הרבה וקראתי הצעות שונות גם כאן וגם באתרים שונים אבל אני עדיין לא מצליחה להבין איך לגרום לחתולים שלי להוריד במשקל.

הם שוקלים 7-8 קילו. רואים שהם שמנים (או שמנמנים..) כי יש להם כרס מתנדנדת ולא ממש רואים את מבנה השלד שלהם. אני כן  חושבת שהמשקל הזה נשמר כבר הרבה זמן והם לא ממשיכים לעלות, שזה גם משהו.

שניהם בני 4 או 5 פלוס מינוס, לא זוכרת בדיוק. אצלי מאז שהם בני קצתיותר מחצי שנה. בהתחלה  היו אוכלים רק אוכל יבש אבל אחרי שפעם אחת נתתי להם קצת שימורים, הם כל הזמן רוצים עוד (בעיקר אחד מהם. השני דווקא לא דורש אבל תמיד שמח לקבל).
אני כן משאירה להם אוכל בצלחת (יבש) כי אני חושבת שהם כל הזמן מחפשים לאכול קצת, אבל קרוב לודאי שאני משאירה יותר מידי. מהשימורים הם מקבלים פעם או פעמיים ביום, משהו כמו כפית או 2 לכל אחד, כלומר זה נועד רק לגוון להם קצת את הטעם ולא להיות עיקר הארוחה.
האוכל ממוקם על שולחן כך שהם צריכים לקפוץ אליו ולמטה.

מבחינת פעילות- אני גרה בקומת קרקע והם מבלים כמעט כל היום בחוץ, אם כי כנראה רוב הזמן ברביצה. בצעצועים בבית הם לא כ"כ אוהבים לשחק. עם אחד החתולים נהגתי לשחק "כדורגל"- זרקתי כדור מנייר כסף והוא רץ אליו וחיכה שאבעט שוב, אבל הדירה הנוכחית שלי קטנה בשביל לשחק בזה והפסקתי. לייזר משעמם אותם וכך גם צעצועים אחרים.

מצד שני- הם לפעמים באים איתי לטיול עם הכלב בלילה. לרוב לא מרחקים גדולים כי אני פוחדת שירוצו לכביש, אבל יוצא להם ללכת יותר מחתול בית רגיל.
כלומר- הם פעילים יחסית לחתולים אחרים.

אגב- נראה לי שגם השכנים נוהגים לתת להם אוכל למרות שביקשתי כמה פעמים שלא אבל לא חושבת שהם מפנימים את הבקשה שלי.

בקיצור, לפי דברים שקראתי- אני כנראה לא טועה מאוד מאוד (רק קצת..) ובכל זאת הם לא מרזים.

יש הצעות?
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'ואלה הכוכבים בפוזות אופייניות'
ואלה הכוכבים בפוזות אופייניות
29/11/2016 | 15:46
66
לצפיה ב-'איזה אוכל בדיוק את נותנת להם?'
איזה אוכל בדיוק את נותנת להם?
29/11/2016 | 22:13
3
17
לצפיה ב-'רויאל קאנין פיט'
רויאל קאנין פיט
30/11/2016 | 16:20
2
16
לצפיה ב-'אוכל'
אוכל
01/12/2016 | 10:32
1
35
שלום רב,

לפי הניסיון שלי. הרבה יותר טוב יותר אוכל רטוב איכותי ופחות אוכל יבש, הרטוב כעיקר הארוחה, לא כפית אלא פחית קטנה והיבש כתוספת אם הם רעבים.  
אני גם מנסה להוריד מהמשקל של החתול השמנמן והמפונק שלי, שלא כל כך אוהב אוכל רטוב ואני מנסה לגוון לו כל פעם סוג אחר.  אוכל יבש הוא אכל עד לא מזמן גו ועכשיו הוא אוכל WYSONG שהוא עם פחות שומן.  ששניהם הרבה יותר טובים מרויאל קנין.

רויאל קנין פיט 32 לא מספיק טוב,  הרבה מדי תירס ואורז ופחות מדי בשר.  

גלי 
לצפיה ב-'אבל אצלי זה כבר שיקול כלכלי'
אבל אצלי זה כבר שיקול כלכלי
01/12/2016 | 13:33
30
שימורים ייצאו יקרים יותר ואין לי תקציב..
לצפיה ב-'אם הם לא עולים זה הישג...'
אם הם לא עולים זה הישג...
30/11/2016 | 09:37
1
60
ממה שהבנתי הם אוכלים אוכל יבש רגיל ללא הגבלה + שימורים + מה שהשכנים נותנים. לא בדיוק דיאטה. דווקא לא מפתיע שלא יורדים במשקל, אם זאת הייתה השאלה.
שתי המפלצות שלנו על אוכל דיאטטי. התקופה היחידה שהם הצליחו קצת לרזות זה כשלא היינו בארץ וההורים שלי באו פעם ביום לתת להם אוכל. כי אז זה באמת רק האוכל שלהם, ומדוד. כשאנחנו בבית.. לא מצליח לנו. יש יותר מדי אנשים. מישהו בטוח לא יעמוד ביללות ועיניים גדולות ופרצופים אומללים מול קערות ריקות. גם כל מה שנשאר על השיש ללא השגחה נגנב ללא בושה ובמהירות. דיאטת חתולים זה דבר מייאש ביותר.
לצפיה ב-'התיאור שלך מדויק..'
התיאור שלך מדויק..
30/11/2016 | 16:23
45
היללות הכואבות על המחסור באוכל.. אחד הבחורים שלי מגייס את הטונים הכי אומללים שלו כשזה מגיע לאוכל. והוא בהחלט מצליח...
לגבי כמות האוכל- אוכל ללא הגבלה אבל לא קערות מלאות. שימורים- בכמות מדודה. שכנים- לא יודעת כמה.
לצפיה ב-'ראיון ל-2 חתולים שלא מסתדרים בדירה אחת'
ראיון ל-2 חתולים שלא מסתדרים בדירה אחת
30/11/2016 | 00:17
2
60
שלום רב

האם למישהו מהפורום יש נסיון איך להתמודד עם חתולים שלא מתסדרים ביניהם, אחרי 5 שנים שגרו ביחד, החתולה היתה נושפת על הזכר כאשר ניסה לקפוץ עליה, אך כעת זה ממש מלחמת עולם, ובינתיים הם בהפרדה, מה עושים במצב כזה?
אשמח לתשובות
תודה איתי
לצפיה ב-'המלצה על יועצת התנהגות טובה מנסיון למצב כזה??'
המלצה על יועצת התנהגות טובה מנסיון למצב כזה??
30/11/2016 | 12:25
19
לצפיה ב-'יש לך תשובות למטה.'
יש לך תשובות למטה.
30/11/2016 | 18:52
18
לצפיה ב-'אל תשליכני.. '
אל תשליכני..
28/11/2016 | 23:52
73
חתולי בית השייכים לאשה מבוגרת שאמורה לעבור לבית אבות, חייבים למצוא בתים!.. 

גם שיתופים יעזרו!..  
לצפיה ב-'מתי לא כדאי ללטף או להרים חתול? הטיפ בוידאו:)'
מתי לא כדאי ללטף או להרים חתול? הטיפ בוידאו:)
27/11/2016 | 12:58
1
88
**איך ללטף נכון ולהימנע מנשיכות?**
ומתי לא כדאי ללטף חתול?
הכנתי לכם שני סרטונים עם תשובות מעניינות
מקווה שיעזורו לכם להנות מהחתול שלכם הרבה יותר כי החתול בטוח יודה לכם שצפיתם בסרטון:)
להורדה חינמית של סדרת סרטונים שלמה בנושא התנהגות חתולים ופתרון בעיות כנסו לקישור: 

למנהלי הפורום: אני מקווה שזה בסדר לשים את זה כאן - כי זה חינם ובאהבה גדולה:)
שלכם, אפרת

לצפיה ב-''
27/11/2016 | 20:08
4
לצפיה ב-'האם לה קט מתאים להאכלת חתולי רחוב ?'
האם לה קט מתאים להאכלת חתולי רחוב ?
26/11/2016 | 13:07
1
52
מחירו סביר יחסית, הוא תוצרת הארץ ואין הרבה חתולים להאכיל, יחסית.
האם הוא עדיף על ג'ורג'י לדוגמא ?
לצפיה ב-'אין שום בעיה להאכיל בלה קט, הוא יותר טוב מג'ורג'י (אך לא'
אין שום בעיה להאכיל בלה קט, הוא יותר טוב מג'ורג'י (אך לא
27/11/2016 | 12:32
59
בהרבה). אם אתה מעדיף שקים קטנים אז זו בחירה סבירה. אני ממליץ גם מדי פעם לגוון עם לה קט לגורים, במיוחד עכשיו בחורף. יש בו יותר שומן ובאופן כללי הוא קצת יותר איכותי.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

המרפאה הוטרינרית רמת אביב -ד
המרפאה הוטרינרית רמת אביב
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
מרפאה וטרינרית- ד
מרפאה וטרינרית-

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה