לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:22
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'מותק מחפש בית!'
מותק מחפש בית!
28/09/2016 | 07:23
26
לפני הכל למה מותק?
כי הוא מותק, אחד הגורים הכי חברותיים בהם נתקלתי אי פעם.
אוהב את כל האנשים, מת על תשומת לב וליטופים. אני עושה לו אומנה בבית של ההורים והוא הולך אחרי אמא שלי בבית ומתפנק עלייה.
פשוט גור שמרעיף אהבה ונהנה מאוד מתשומת לב, נותן מלא אהבה!מלא!
הוא גם אנרגטי, מצחיק ומת על משחקים כמו כל הגורים.
הוא בן חודשיים, אוטוטו יקבל חיסון ראשון , קיבל אמפולה נגד פרעושים ותילוע.
יש לו קצת עכירות בעין ימין כתוצאה מדלקת שהייתה וטופלה, זה צפוי להשתפר (הוא כמובן רואה בעין הזו).
הקיצר גור מהמם שמי שיקח אותו יהנה מאוד!
אני נמצא בבאר שבע
לצפיה ב-'גור ג'ינג'י מהמם מחפש בית'
גור ג'ינג'י מהמם מחפש בית
27/09/2016 | 16:32
29
זכר, בן חודשיים, חברותי ומתלטף, מהמם++ כמו שאפשר לראות בתמונות.
יסתדר עם חתולים אחרים במידה ויש לכם.
נמצא בבאר שבע, מעוניינים שלחו לי הודעה פרטית
לצפיה ב-'נסיעה לחו"ל והחתול'
נסיעה לחו"ל והחתול
25/09/2016 | 06:39
8
51
היי כולם,
יש לי חתול בן כמעט 3, אני ואשתי טסים לשבועיים וחצי. ניסינו לקחת את החתול לבית הורי אבל לא נראה שהוא מסתכל ואני חושב שהוא פיתח חום (אוזניים ואף מאוד חמים). האם כדאי להחזירו הבייתה ולהזמין קט-סיטר? אמנם לא יהיה מי שישן איתו אבל לפחות הוא יהיה בסביבה הטבעית.

ממש תודה על העזרה!
לצפיה ב-'להרבה מאוד חתולים אכן עדיף להשאר בבית'
להרבה מאוד חתולים אכן עדיף להשאר בבית
25/09/2016 | 07:18
6
43
לחתול בוגר על פי רוב לוקח לא מעט זמן להסתגל לסביבה אחרת, ולכן ביקור פעם ביום בסביבתו המוכרת לרוב עדיף ממעבר למקום אחר עם נוכחות רבה יותר.

מה שכן, בידקו עם הוטרינר שלכם את נושא החום (או מה שזה לא יהיה) ודאגו לטיפול לפני הנסיעה. חתול חולה לא צריך להשאיר לבד באותה מידה כמו חתול בריא, אז אולי יהיה צורך ביותר ביקורים כדי לוודא שאין בעיות. אם יש בעיה של ממש מהסוג שכל שינוי לרעה יכול לסכן חיים (לדוגמא בעיות רציניות בדרכי השתן) לא כדאל להשאיר לבד בכלל...
לצפיה ב-'וזה בסדר שלא יהיה מי שישן איתו?'
וזה בסדר שלא יהיה מי שישן איתו?
25/09/2016 | 07:21
5
14
לצפיה ב-'הוא אוהב אתכם'
הוא אוהב אתכם
25/09/2016 | 07:31
4
50
הוא לא ממש צריך מישהו אחר שיישן איתו, אלא בנסיבות מיוחדות. אם הוא בריא ונמצא בתחום הנורמטיבי מכל הבחינות, הוא כנראה ירגיש טוב יותר בבית.
לצפיה ב-'מצטער על זה שאני מוודא..'
מצטער על זה שאני מוודא..
25/09/2016 | 07:36
3
48
אז להשאיר אותו בבית עם מישהו שיבוא כל יום זההפתרון האופטימלי?
אני גם אזמין וטרינר לבדיקה אחרי שנשוב הבייתה.
בלי קשר, ממש תודה לך!
לצפיה ב-'למה להצטער???'
למה להצטער???
25/09/2016 | 07:45
2
47
זו שאלה טובה.

לא כולם בדיוק אותו דבר, ויש כאלה שפחות מתאים להם, אך ניתן לומר שהרוב המוחץ של החתולים הבוגרים מעדיפים להשאר בבית עם ביקור פעם ביום, מאשר לעבור לסביבה אחרת.
לצפיה ב-'ממש ממש מממש תודה!!!'
ממש ממש מממש תודה!!!
25/09/2016 | 08:23
1
48
אני אחזיר אותו הבייתה, כבר הקמתי קבוצת וואטסאפ לסיטרים שלו.

לצפיה ב-'רגע, כבר נסעתם?'
רגע, כבר נסעתם?
25/09/2016 | 08:30
53
זה קצת מסובך יותר.

אבל אם לדעתכם החתול באמת עד כדי כך לחוץ, ניתן להחזיר הביתה. צריך לפקח היטב לראות שלא חולה.

אם עוד לא נסעתם - הכי טוב. החזירו הביתה וצפו בו בעצמכם להבין מה מצבו
לצפיה ב-'להשאיר את החתול בבית או בפנסיון- ליוצאים לחו"ל'
להשאיר את החתול בבית או בפנסיון- ליוצאים לחו"ל
27/09/2016 | 01:28
36
א. אם יש מישהו שיכול לדאוג לחתול היטב כשהוא נשאר בבית ואתם יכולים לשלם לו בעיין יפה- זה באמת הכי טוב. להשאיר הוראות מה עושים אם החתול יחלה או יברח. בסוף הטיול לא לשכוח לתת מתנה או בונוס כספי, אם הכל בסדר.
ב. אם אין אדם כזה שאפשר לסמוך עליו, או אם החתול הוא ברחן מקצועי, זקן מאוד או חולה ואם אתם אנשים דאגנים במיוחד ( כמוני) - עדיף להכניס את החתול לפנסיון. נכון שפנסיון זה לא מקום שחתולים אוהבים, אבל לנו - זה המקום הכי טוב בשביל ידידנו היקר. הפנסיון מוריד דאגה מליבנו. יש אפשרות לקחת אותו לוטרינר, החתול לא יברח, החתול יסתדר היטב ותאמינו לי , לא יקרה לו כלום.

כשהיה לי קט סיטר - בן השכנים החמוד, שילמתי לו בעיין יפה, כמו שמשלמים בפנסיון. הוא ניקה את הקופסא ואת הקיא על הרצפה ( מה לעשות גם זה קורה)  ונתן אוכל והשגיח שהחתול לא יברח. בנוסף הוא גם שיחק איתו וליטף אותו.
כשהחתול היה זקן והיה זקוק לתרופות, מסרתי אותו לפנסיון לתקופת הטיול בחו"ל. הנער לא היה מסוגל לתת לחתול את הכדורים שהוא צריך ובפנסיון כן. מאז הנער כבר עזב את הבית ואין לי אחד מסור כמוהו. יש לי חברות שמוכנות להאכיל בחינם, אבל אני מעדיפה למסור לפנסיון. החתול שלי אלוף בריחות וכמה פעמים חמק מתחת אפי בלי שארגיש לרגע!! לפני כמה ימים, מצאתי אותו בחדר המדרגות, בלי שראיתי איך הוא חמק ברגע שפתחתי את הדלת ויצאתי !! רק מזל שלא יצא מחדר המדרגות החוצה.
כשהחתול בפנסיון אני רגועה ויכולה לטוס בשקט בלי חשש. יש לי שקט נפשי כל הזמן,  החתול יסתדר היטב  בכל פנסיון סביר,  ויחזור אלי בשלום בתנאי שאני גם...

לצפיה ב-'חתולות '
חתולות
25/09/2016 | 14:46
6
55
שלום לכולם אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם עצה כי אני חסרת אונים וכבר לא ישנה בלילות כי לא מוצאת פיתרון :(
אני גרה במושב בבית בשכירות ולפני שנה הגיעו שתי גורות לחצר שלי , אחת מהן אכלה איפשהו רעל עכברים ולקחתי אותה לווטרינר ולמזלי הצליחו להציל אותה רק שהטיפול היה לתת אוכל עם התרופה לחודש ומשהו . אני יודעת שאסור להרגיל חתולים לאוכל כשגרים בשכירות אבל אחרי מה שקרה לא היה לי לב להפסיק להאכיל אותה ואת אחותה ויצא שהן כבר שנה גרות אצלי בחצר ואני מאכילה אותן .
הן פראיות לגמרי , מפחדות מכל דבר ולא נותנות לאף אחד להתקרב .. לי בקושי ..
אני לא מסוגלת להשאיר אותן אבל אני בטוחה שלקחת אותן לדירה יעשה להן נזק :( אני מכירה חתולים והן לא חתולות שיכולות לחיות בבית
אין פה גם בסביבה מישהו שיאכיל אותן וידאג להן . . כמובן שעיקרתי אותן וחיסנתי .
גם אם היה לי לאן להעביר אותן למישהו עם חצר , הן לא מסתדרות עם חתולים אחרים ואפילו עם הסתגלות ארוכה בכלוב אני מפחדת שהן יברחו וינסו לחזור לכאן לטריטוריה שלהן ואולי זה יהיה יותר נזק .
אני במצוקה ממש מהעניין :( אשמח לעצה
תודה רבה

לצפיה ב-'האם את עוברת למקום עם סביבה מספיק שקטה לשחרור בחוץ? '
האם את עוברת למקום עם סביבה מספיק שקטה לשחרור בחוץ?
25/09/2016 | 15:39
5
44
אם כן, אז עם כל הבעייתיות שנראה לך שתהיה באקלום בכלוב, זה הפתרון. לאקלם במקום החדש ואז לשחרר.

האפשרות האחרת היא לחפש מישהו בסביבה הקיימת שיהיה מוכן להמשיך להאכיל - אם את תדאגי דרך קבע לספק לו את המזון ו/או תשלום. לפי מה שכתבת, אין אף אחד שמוכן לעשות כן מטוב ליבו, בחינם.
לצפיה ב-'לצערי לא :('
לצערי לא :(
25/09/2016 | 16:19
4
39
תודה על התשובה
לצערי עוברת למקום שממש אי אפשר לשחרר בחוץ :( ויתכן שמשם אעבור לחו"ל וזה בכלל סיפור ..
חשבתי על האפשרות לשלם למישהו בסביבה כי זה מושב וזו סביבה ממש טובה בשבילן יש הרבה עצים ומקומות מסתור ויש שדות מסביב שהן צדות שם אבל גם אם כן אמצא מישהו שיסכים להאכיל אני מפחדת שאם הן צריכות משהו כמו טיפול או שיסעו לחופשה או משהו אז לא ידאגו להן כמו שאני דואגת להן . הן כל כך רגילות להיות פה ודופקות לי על הדלת כדי לקבל אוכל :( הן מקסימות ואני ממש לא יודעת מה לעשות :(
לצפיה ב-'חתולים במושב'
חתולים במושב
26/09/2016 | 12:41
3
34
אולי לבדוק מי יחליף אותך בדירת השכירות  ואולי זה יהיה במזל זוג נחמד שאוהב בעלי חיים כך שהם ימשיכו להאכיל אותם, ואם לא לפי התאורים שלך הם חתולות עצמאיות והם תסתדרנה במושב  
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
26/09/2016 | 13:03
2
31
לזה בדיוק אני מתפללת .. למרות שהסיכוי לא כל כך גבוה :(   הן מאוד עצמאיות וזו סביבה מאוד טובה לחתולים אין כבישים סואנים ויש המון מקומות מסתור . פשוט קשה לי המחשבה של להשאיר אותן כאן ולסמוך על מישהו שידאג להן כמו שאני דואגת להן
לצפיה ב-'את עוברת רחוק?'
את עוברת רחוק?
26/09/2016 | 15:43
1
26
אולי תוכלי לבקר מדי כמה ימים ולבדוק מה מצבן - ולפי זה לדעת אם את יכולה להיות רגועה?
לצפיה ב-'כן :('
כן :(
26/09/2016 | 16:01
25
מאוד רחוק ואחכ  כנראה לחו"ל :(  הייתי לוקחת אותן איתי אבל הן ממש פראיות וזאת תהיה התעללות . 
לצפיה ב-'החתולה משתלטת לאט-לאט על הבית'
החתולה משתלטת לאט-לאט על הבית
25/09/2016 | 16:42
4
70
הגברת הנכבדה (בת שנה וקצת) ישנה על המיטה שלי או על המגבת שפרסתי לכבוד הוד מעלתה על המדפסת, ואני יושב מול המחשב מאזין למוזיקה תוך כדי שאני לומד. באם אהין לשיר לעצמי יחד עם השיר המתנגן, או אז תפצה הדוכסית את פיה ותיילל ייללה עייפה אך ברורה של : סתום ת'פה.

מילא שהיא מזלזלת בכישורי השירה שלי, אבל קצת מרחב לבטא את עצמי שתשאיר..
לצפיה ב-' זו הסיבה שתחנת הרכבת נמלאה בתמונות של חתולים'
זו הסיבה שתחנת הרכבת נמלאה בתמונות של חתולים
25/09/2016 | 16:47
2
62
לצפיה ב-' אהבתי!'
אהבתי!
25/09/2016 | 17:34
15
לצפיה ב-'מקסים!! הלוואי אצלנו פרסומות כאלה'
מקסים!! הלוואי אצלנו פרסומות כאלה
26/09/2016 | 01:13
9
לצפיה ב-' מניעת פיזור החול'
מניעת פיזור החול
25/09/2016 | 22:42
38
אם כבר חפרתי היום, אז אמשיך עם הגל

אני שם את הארגז של החתולה במרכזם של 4 שטיחים שחיברתי וזה עדיין לא עוזר למניעת פיזור חול. החול מגיע לריצפה שליד.

אני מחפש פתרון יצירתי. חשבתי אולי על שטיח שיהיה גם גדול, וגם כזה שהוא בעצמו כמו ארגז- כלומר שהקצוות שלו מוגבהים. וכך אם כנען מעיפה חול מהארגז, או שהוא ייפול באמצע השטיח, או - במקרה שהוא עף ממש רחוק - הוא ייעצר ב"חומה" בקצה השטיח. מבינים?
הבעיה שלא מצאתי מוצר כזה מחיפוש קצר באמזון ואיביי.
אשמח לעזרה, אם מישהו מכיר.
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר את Litter-Robot Open Air?'
האם מישהו מכיר את Litter-Robot Open Air?
23/09/2016 | 19:14
2
42
לצפיה ב-'כנראה לא מכירים'
כנראה לא מכירים
25/09/2016 | 19:49
1
44
מהתמונות, לא אהבתי את זה שיש דלת שנפתחת ונסגרת באופן אוטומטי. מה קורה כשמתקלקל? כל מכשיר מתקלקל...
לצפיה ב-'לא ראיתי דלת'
לא ראיתי דלת
25/09/2016 | 20:29
26
לפחות ממה שהבנתי בדגם Open Air, זה כמו ארגז חול סגור עם דלת, רק שבמקרה הזה אין דלת :). שום דבר לא אמור להפריע לחתול להכנס ולצאת כרצונו. דגמים קודמים היו יותר סגורים אבל ללא דלת.
לצפיה ב-'מוכרת רויאל קנין לייט'
מוכרת רויאל קנין לייט
25/09/2016 | 20:08
24
עקב מעבר לאוכל היפואלרגני, מוכרת 3 קילו שנשאר לי מהלייט. נמצאת בר"ג. כמובן שטרי.
בפרטי.
לצפיה ב-'נפיחות בעין לגור חתולים'
נפיחות בעין לגור חתולים
23/09/2016 | 11:05
10
71
שלום לכולם..
לפני כחודשיים חתולת רחוב המליטה ארבעה גורים בחצר שלי.. אני נותן להם אוכל ומים ומקום לישון בו. בשבוע האחרון לאחד הגורים (היא גם קטנה יותר ביחס לשאר הגורים) התחיל מעין דלקת בעין, ומאתמול העין שלה התנפחה מאוד.. אני בעצם לא סגור על זה שזאת העין אבל אני חושב שכן.. 
יש איזה טיפול ביתי שניתן לתת לה? 
מצורפת תמונה 
לצפיה ב-'כן ווטרינר ועוד היום לפני שיאבד את העין'
כן ווטרינר ועוד היום לפני שיאבד את העין
23/09/2016 | 11:08
2
21
לצפיה ב-'לא רוצה להישמע מגעיל אבל'
לא רוצה להישמע מגעיל אבל
23/09/2016 | 17:36
1
54
אני לא יודע מה עלות של טיפול אצל וטרינר וזה בטח לא יהיה טיפול בודד של עזרה ראשונה אלא יהיה תהליך, ואני לא בטוח שיש לי את התקציב (ולא בטוח שארצה להוציא אותו על חתול רחוב.. * פה הקטע של לא רוצה להישמע מגעיל*)
בגלל זה שאלתי על טיפול ביתי.. אם מישהו מכיר וטרינרים שמטפלים בחיות רחוב תמורת אפילו סכום כסף נמוך אז אני אולי אלך
לצפיה ב-'וטרינר שמתחשב בחתולי רחוב'
וטרינר שמתחשב בחתולי רחוב
23/09/2016 | 18:32
46
רשום שאתה מאיזור השרון.
במרפאה של יובל סמואל עושים מחיר מוזל לחתולי רחוב.
לצפיה ב-'משהו שאפשר לעשות בבית'
משהו שאפשר לעשות בבית
24/09/2016 | 08:57
1
42
דלקת בעין תופעה הכי נפוצה בגורי רחוב.
אתה יכול בינתיים לקחת שקית תה, אם יש לך קמומיל הכי טוב, לחלוט בחצי כוס מים רותחים, לקרר עד פושר, ואז לקחת צמר גפן ספוג בתה ולנקות מאוד מאוד בעדינות את העין,
התנועה היא מבחוץ כלפי האף.
נקה את העין לפחות שלוש פעמים ביום.
יכול להקל אבל ללא טיפול תרופתי זה לא יעזור הרבה.
וטרינר, כל וטרינר, לא אמור לקחת הרבה כסף על ביקור. קרוב לוודאי שהוא ייתן לך מרשם למשחה לעיניים, (משהו כמו 20שח, +-) למרוח פעמיים ביום למשך כעשרה ימים. קרוב לוודאי שזה יהיה משהו מקבוצת המשחות טרמיצין, ואולי משחה דומה. הוא יראה לך איך מורחים את המשחה, פס קטן בתוך העפעף התחתון, בעדינות כמובן.
רצוי לרסס את הגור בחומר נגד פרעושים, גם את זאת יוכל לעשות הוטרינר אולי ללא עלות בכלל.
באמת שאפשר להציל את העין של הגור במינימום מאמץ.
קפיצה קטנה לוטרינר ועשית את המצווה.
בריאות ושנה טובה

לצפיה ב-'כמה בעיות'
כמה בעיות
25/09/2016 | 19:36
21
1. שאלתי וטרינר (אומנם לא ראה את התמונה, אבל תיארתי את המצב) ואמר שצריך להוציא את העין בניתוח, בעלות של 400 ש"ח.
2. העין התנפחה יותר מיום שישי (היום בו צולמה התמונה הראשונה)
3. אומנם זה חתול רחוב שגדל אצלנו, ואנחנו מאכילים אותו, אבל הוא בורח בכל פעם שמנסים להתקרב אליו.. ואם כבר מצליחים להגיע ולתפוס אז הוא מתפרע ביד ונעלם לחצי יום
לצפיה ב-'יש מרפאה וטרינרית סמוך לכיכר רבין. לפני כשנה לקחתי לשם גור'
יש מרפאה וטרינרית סמוך לכיכר רבין. לפני כשנה לקחתי לשם גור
24/09/2016 | 09:23
43
מהרחוב והם עזרו לי איתו בלי לגבות תשלום.
לצפיה ב-'החתול במצב מסוכן.'
החתול במצב מסוכן.
26/09/2016 | 14:17
3
27
סביר מאוד שהדלקת תתפשט לעין השניה והוא יתעוור לגמרי, ואז ימות.
אם אתה מוכן לנסוע לראשון לציון יש שם את ד"ר נחמן מידן, הוא נוח מאוד במחיר לטיפול בחתולי רחוב.
אני יודע שלא אוהבים כאן עצות "רפואיות" אבל אני תמיד מחזיק בבית בקבוקון של טיפות עיניים לחתולים Thiamphenicol, זה יכול לטפל בבעיה ביסודיות, בדרך כלל מספיק לטפטף לעין פעם או פעמיים. וזה לא יקר בכלל.

לצפיה ב-'עם כל הצער שבדבר'
עם כל הצער שבדבר
26/09/2016 | 23:20
2
20
אני יוצא מהבית ב7 בבוקר וחוזר אליו בין 8-9 בערב.
גר באזור השרון
והדבר הכי בעייתי שכבר ציינתי בתגובה אחרת - למרות שאני מאכיל ונותן שתייה וכדו', היא בורחת ממני..יצא שתפסתי אותה פעם אבל היא מתפרעת לי ביד.. מוזר..4 גורים ש-2 מהם מתקרבים ונותנים לשחק ולגעת בהן, ו-2 אחרים שבורחים. העין פחות נפוחה עכשיו אבל עדיין נראה מזעזע.. לצערי אין לי זמן ללכת לוטרינר אפילו (שלא לדבר על זה שהמחיר הזול ביותר ששמעתי עליו הוא 400 שח)
לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
26/09/2016 | 23:35
1
19
1. לזה שהציע להוציא עין ב-400 שקל לא הייתי הולך אפילו בחינם. הצעה מזעזעת. בטח לאחר איבחון דרך הטלפון. אם אתה רוצה אני יכול לברר מחר, בשעות העבודה שלו, כמה זה יעלה. לפי הניסיון שלי זה לא יתקרב ל-400 ש"ח.
2. מה שאתה יכול לעשות זה להכין חתיכת פסטרמה כדי לפתות אותה להתקרב, מגבת כדי לתפוס אותה בלי להישרט, וקופסה שאליה מייד תכניס אותה ותיקח אותה לווטרינר.
3. אתה יכול גם לקנות את טיפות העיניים האלה ולאחר שתתפוס אותה פשוט טפטף לה ופתור את הבעיה בלי ווטרינר. אם אני זוכר נכון זה בערך 40 ש"ח.

לצפיה ב-'"פתור את הבעיה בלי וטרינר" '
"פתור את הבעיה בלי וטרינר"
27/09/2016 | 11:19
20
הבעיה תיפתר רק אם מקור הבעיה מתאים לטיפול בעזרת הטיפות הללו... זה דבר שחשוב מאוד לזכור אותו.

אבל כן, עדיף לנסות משהו מאשר לא לנסות שום דבר בכלל.
לצפיה ב-'האם מזון advance עדיף על רויאל קאנין פיט?'
האם מזון advance עדיף על רויאל קאנין פיט?
25/09/2016 | 15:57
1
27
לידידה שלי הציעו להחליף את הרויאל קאנין פיט במזון בשם advance
בחנות מוכרים את העוף ודגים.
מישהו יודע להגיד אם הוא עדיף על הרויאל?
לינק למזון
לצפיה ב-'על סמך נתונים נטו לדעתי כן'
על סמך נתונים נטו לדעתי כן
26/09/2016 | 19:26
6
לצפיה ב-'מעונינת לתרום'
מעונינת לתרום
25/09/2016 | 14:41
43
אני מעונינת לתרום מזרקת מים לחתולים במצב טוב + מסננים להחלפה.( עלה לי כמה מאות שקלים )
וגם מתקן מים מיוחד לחתולים.

מי מכיר אירגון שצריך  ?

המון תודות
מיס
לצפיה ב-'חתולים כמנוע לצמיחה כלכלית בתיירות '
חתולים כמנוע לצמיחה כלכלית בתיירות
25/09/2016 | 12:47
26
לצפיה ב-'מה אני עושה ובקשת תרומה.'
מה אני עושה ובקשת תרומה.
24/09/2016 | 14:20
65
אז שלום ,אני עודד ואני מציל חתולים בבאר שבע.
מוציא חתולים, בעיקר גורים, בעיקר חולים וחסרי סיכוי מהרחובות.
עושה את זה כבר שנים.
מבריא , משקם ומוצא להם בתים. גם מאכיל עשרות חתולים כל יום.
מקדיש לזה המון זמן, אנרגיות, כסף, משלם מחיר רגשי ונפשי, זה עולה לי בסטרס 
ובחרא מצב רוח (כשקורה להם משהו למשל) וגם בדמעות כשאני מאבד אחד מהם, כמו שקרה לי אתמול.
אני לא עובד והמעט כסף שיש לי הולך אליהם, נותן להם באהבה.
אני קשור אליהם ממקום עמוק ואמיתי.
אני מטפל בהם כאשר לי עצמי יש התמודדויות קשות בחיים האישיים, יוצא אליהם גם כשאין לי כוח לנשום והמצב רוח שלי לא קיים.
אני מתאמץ בשבילם ממש ממש.
בשבועות האחרונים אני מטפל בשבעה גורים משתי המלטות בשכונה שלי.
אתם יכולים לראות פה בפורום את הגורים האלה, מחפש להם בתים.
אחד מהם אצלי בבית ועוד אחד באומנה, השאר ברחוב.
מאכיל אותם , נותן תרופות, מנסה להחזיק אותם בחיים ובמצב גופני סביר ובמקביל מחפש בתים.
אתמול מצאתי אחת מהם במצב של גסיסה, רצתי איתה למרפאה, אמרתי להם לעשות בשבילה הכל אפילו שאמרו לי שאפשר להרדים אבל לצערי היא לא החזיקה ומתה.כנראה נשיכה של כלב, מצאו עלייה חורים.
נשאר לי חוב של 410 שקל במרפאה, אם מישהו יכול לעזור בתרומה (נותנים אשראי בטלפון) זה יעזור לי מאוד, הקטע הכלכלי קשה לי.
מרפאת ברנע, הטלפון שלהם 08-6421848, תרומה לעודד הכטמן.אפשר להתקשר אליהם מחר החל משמונה בבוקר.הם לא נותנים לי להשאר בחוב, חייב לסגור את זה מחר.הגורה שמתה ריסקה לי את הלב, בכיתי עלייה חזק  ועדיין כואב לי מאוד.תחושה של פספוס גדול.
אני אסיים עם סיפור אופטימי, גור שמצאתי במצב גרוע עד גוסס באיזה פארק, תת משקל, משלשל בטירוף, בשר חשוף בכפות הרגליים, אכול קרציות ופרעושים, דלקת עיניים..שמתי באומנה טובה ותראו איזה שינוי.זה מה שאני עושה.
אם תרמתם ספרו לי על זה בהודעה פרטית.
תודה רבה

לצפיה ב-'רוצים לאמץ גור?יש אצלי יפהפיים'
רוצים לאמץ גור?יש אצלי יפהפיים
24/09/2016 | 13:29
51
שני כתומים, שני אפורים,טריקולורית עדינה וחמודה שאפשר לראות בתמונה של ארבעתם ביחד.טיפלתי לה בעיניים שנראות עכשיו טוב!
כולם סביב גיל חודשיים.
הכתומים חברותיים (הם כרגע בבתים באומנה),גם הטריקולורית מתקרבת אליי, היא מתוקה מאוד, האפורים קצת יותר חששנים אבל בבית הם יתאקלמו מהר.
הכתום שיש לו קצת עכירות בעין שמו מותק, אני מטפל בו בבית של ההורים, מקבל משחה לעין ואנטיביוטיקה.בגלל שהוא אצלי יכול לספר עליו קצת יותר, חברותי בטירוף! מת על אנשים, מתרפק ומתפנק, אמיץ וסקרן, נותן ים אהבה, מת על מגע וליטופים.גור מהמם+++.
הכתום השני גם הוא סופר חברותי ומתלטף וחמוד בטירוף.
כולם בבאר שבע, תעברו על כל התמונות , כולם מופיעים

לצפיה ב-'שלא ישמע כאילו אני חושבת שחייבים לי משהו'
שלא ישמע כאילו אני חושבת שחייבים לי משהו
22/09/2016 | 14:17
7
89
וכמובן שאני יודעת שלא חייבים לי כלום,
אבל אשמח לדעת

מדוע דימיטרי אינו מעדכן את הטבלה הנפלאה שלו יותר? לטובת בריאות מזונבינו הקטנים?
לצפיה ב-'האם יש איזשהו מזון שאת לא מוצאת בטבלה?'
האם יש איזשהו מזון שאת לא מוצאת בטבלה?
22/09/2016 | 18:03
3
13
לצפיה ב-'כן, נתקלתי במספר.'
כן, נתקלתי במספר.
22/09/2016 | 19:42
2
51
לא זוכרת את שמות כולם כרגע, אבל מדי פעם אני עושה הבודקל את הטבלה הנהדרת שלך, ולפעמים יוצא שאין..

למשל היום יצא לי להתקל ב berrkies ו canidae

לצפיה ב-'הראשון הוא על הכוונת שלי, השני יש - חפשי Delice Fish'
הראשון הוא על הכוונת שלי, השני יש - חפשי Delice Fish
22/09/2016 | 19:58
1
13
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
22/09/2016 | 20:00
6
לצפיה ב-'יש טבלה כזו? איפה?'
יש טבלה כזו? איפה?
23/09/2016 | 19:13
2
5
לצפיה ב-'http://www.catfood.co.il'
http://www.catfood.co.il
23/09/2016 | 21:54
1
21
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/09/2016 | 20:47
2
לצפיה ב-'עזרה בהאכלה בחגים'
עזרה בהאכלה בחגים
21/09/2016 | 09:11
2
77
היי,
אני מאכילה חתולי רחוב באזור מבודד ליד רמת השרון \ צפון תל אביב ולא אהיה שבועיים בחגים. אני דואגת להם.

מחפשת עזרה בהאכלה לזמן זה. אפשר גם בתשלום (קטסיטר).

אספק את האוכל ומה שצריך.

אנא פנו אלי בפרטי. תודה רבה.
לצפיה ב-'מי יכול לעזור?'
מי יכול לעזור?
23/09/2016 | 16:13
1
26
זה חשוב. אין לי מושג מה לעשות איתם כדי שלא ירעבו שבועיים...

תודה.
לצפיה ב-'לא בטוח שיש פה מספיק אנשים בדיוק מהאזור הנכון'
לא בטוח שיש פה מספיק אנשים בדיוק מהאזור הנכון
23/09/2016 | 16:33
28
כדאי לפרסם גם בקבוצות שונות בפייסבוק
לצפיה ב-'קאט סיטר בגבעתיים'
קאט סיטר בגבעתיים
22/09/2016 | 15:32
33
שלום,
אנחנו מחפשים קאט סיטר שיבוא להאכיל חתול יחיד לתקופה של כשלושה שבועות בחגים בגבעתיים.
מישהו מכיר \ יכול להמליץ?

תודה רבה!
לצפיה ב-'החתולה פלטה / הקיאה'
החתולה פלטה / הקיאה
20/09/2016 | 21:37
4
42
שמעתי קולות מוזרים (כמו כיכוח קולני) ואז כשהגעתי לחדר בו הייתה, ראיתי שהיא רוכנת מעל מזון שפלטה. ואז הגיע סיבוב שני, ובו היא פלטה כמות נוספת של מזון (יש לציין שהיא רחרחה את ה"תוצר"..)

היא בת שנה וקצת. אתמול שמתי לה אמפולה של אדוונטג', אני תוהה אם זה קשור, אם כי בעלון של המוצר לא מתייחסים לתופעת לוואי כזו.

למישהו יש רעיון מה יכול להיות?
בינתיים שטפתי את קערת האוכל ושמתי לה מזון מאריזה אחרת.
לצפיה ב-'היה משהו בנוסף למזון?'
היה משהו בנוסף למזון?
20/09/2016 | 22:46
3
40
היא לא לעסה איזה צמח במקרה, משהו שיכול לעודד הקאה?

אם פלטה מיידית מזון רטוב, אולי זה המזון - רטוב בא באריזות קטנות. יבש בא בשקים אז אלא אם כן השק חדש לא נראה שזה ישירות בגלל האוכל עצמו.

אם ממשיכה להקיא, הרימו מיד טלפון לוטרינר ובידקו איתו אם צריך להתייחס לזה כאל מקרה חירום. הרעלות יכולות להתחיל בהקאות, אך לא כל הקאה (או שתיים) זו הרעלה. אם ההקאות נעצרות כאן, אולי זה סתם היה אכילה מהירה או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש משהו שהייתה יכולה ללעוס'
לא נראה לי שיש משהו שהייתה יכולה ללעוס
22/09/2016 | 09:57
2
31
מדובר במזון יבש, והשק לא חדש, אז אם זה פתאום הגיע זה כנראה באמת לא בגלל האוכל עצמו.

התקשרתי לצבע"ח ושם אמרו שזה שהיא פעילה כרגיל זה סימן טוב, ושאמשיך לעקוב.

מאז שלשום בערב (אז כתבתי את ההודעה) היא פלטה מזון פעם אחת נוספת (כשחזרתי אתמול בצהריים ראיתי את הפליטה). ומאז היא לא פלטה, כבר כמעט 24 שעות. והיא פעילה ואוכלת, ויש לה צואה תקינה. נראה שהדברים חזרו לשגרה. היא גם צמצמה פערים בכל הקשור לכמות המזון שלא אכלה ביומיים האחרונים
לצפיה ב-' רק בריאות!'
רק בריאות!
22/09/2016 | 12:01
1
8
לצפיה ב-'עידכון (סופי)'
עידכון (סופי)
25/09/2016 | 16:45
13
כנראה שהבעיה כן הייתה באריזת האוכל הישנה (התאריך עליה טוב, אבל התכולה היא מחבילה ישנה שזרקתי ולא אוכל לבדוק מה היה התאריך עליה), כי חזרה לפלוט פעם נוספת לאחר שחזרתי לאריזה הישנה. כעת אני כבר כ-3 ימים עם המזון החדש והטרי והחתולה חזרה לעצמה.

תודה על הליווי והאיחול  
לצפיה ב-'מגעיל בטירוף, אבל לא מפתיע בכלל'
מגעיל בטירוף, אבל לא מפתיע בכלל
20/09/2016 | 23:42
53
בני האדם כבר עשו ועוד יעשו דברים מחרידים יותר.
לצפיה ב-'חתולת רחוב שאני מאכילה מסמנת טריטוריה'
חתולת רחוב שאני מאכילה מסמנת טריטוריה
19/09/2016 | 17:06
9
64
גרה ביחידת דיור, בשנים שאני גרה כאן נקשרתי לחתולה שהתרגלה שאני מאכילה משקה ובחורף אף נתתי לה לישון כאן, אחרי שסימנה טריטוריה על המיטה שלי הכנתי לה קרטון עם שמיכה בפנים ונתתי לה לישון בחוץ בלב כבד. תוך שבועיים קפצה בלי שארגיש למיטה שלי והשתינה שם.
כשאני כותבת סימנה, זה לא להשתין זה פשוט להשפריץ חומר כניראה עם הריח שלה, כי בחודשים האחרונים התרבו כאן החתולים והתחילו להגיע ולאכול מהאוכל שהייתי משאירה לה על מפתן הדלת. כניראה שזאת היתה טעות אבל אין לי נסיון קודם עם הדברים האלה.

בקיצור יש לה מקומות קבועים אותם היא מסמנת, והכי מבאס אותי זה שהיא מסמנת אצל בעלת הבית כל יומים אני שוטפת ומנקה בקצב שלה זה אמור להיות על בסיס יומיומי אבל אין לי כבר כוחות ועצבים, ואני נבהלת כשרואה שזה הגיע לבעלת הבית.

בעלת הבית התחילה לשבת בגינה, זה דבר חדש, כניראה שגם היא התחילה לסמן טריטוריה ומשאירה את המאוורר פתוח אם זה עוזר אז ממש מעט.

בקיצור חפרתי כאן.

יש דרך למנוע את זה באופן טבעי. נדמה לי שהחתולה מבינה שזה מעצבן אותי אבל היא בשלה מסמנת והולכת המלעונה
לצפיה ב-'האם היא מעוקרת? אם לא אז כדאי לעקר אותה למרות שלא בטוח'
האם היא מעוקרת? אם לא אז כדאי לעקר אותה למרות שלא בטוח
20/09/2016 | 19:58
8
24
שזה יפתור את בעית הסימון.

איך את מנקה את האיזורם שהיא מסמנת? ריח אקונומיקה למשל יכול לגרום לה דוקא לסמן יותר.
לצפיה ב-'אני תוהה אם מדובר במשהו שהתחיל מסימון'
אני תוהה אם מדובר במשהו שהתחיל מסימון
20/09/2016 | 20:08
7
32
בעיקר כי קצת מוזר לשמוע על נקבה מסמנת טריטוריה בצורה כזו, בחוץ ובפנים. מאחר שעבר זמן וכנראה הרגלים התקבעו, קשה לי לומר - המקרה נשמע קצת משונה לטעמי- אבל האם יתכן שלפחות בהתחלה היה פה צד בריאותי?
לצפיה ב-'נשמע לי כמו חתול'
נשמע לי כמו חתול
20/09/2016 | 22:33
6
32
פגשתי זכרים שהיו עושים זאת, לא נקבות..
לצפיה ב-'יש לה אוזן חתוכה, והיא חתולת רחוב, לא מבינה ככ בעניינים האלה'
יש לה אוזן חתוכה, והיא חתולת רחוב, לא מבינה ככ בעניינים האלה
23/09/2016 | 15:20
5
22
אמרו לי שהאוזן החתוכה זה סימן של העיריה שצדה את החתולות מעקרת ומחזירה חזרה לאותו המקום מהם נלקחו
עכשיו כשאני חושבת על זה אצלי רוב החתולים  הן בעצם חתולות נקבות 
יש מצב שלא הבנתי את התגובות, והעלו ספק בעניין ה''סימון'' או מה שהדבר המוזר הזה לא יהיה, יש לזה ריח לפעמים השפריצים האלה ורודיים-דמיים כאלה, אין לי ספק שהיא מסמנת. וברור לי שהיא חוששת בגלל שהחתולים התחילו להתקרב לאיזור, והיו אוכלים מהאוכל שהייתי משאירה לה על מפתן הדלת, הפסקתי עם זה ואני מאכילה אותה בבית, אוכלת ומבקשת מיד לצאת, או מתנחלת קצת ומתנקה.
וכן אני מנקה עם אקונומיקה, רציתי לחטא, אבל המלעונה חוזרת לסמן בדיוק באותם המקומות. לפעמים אני מניחה לזה, העיקר שלא תסמן בצד של בעלת הבית שלי, התעייפתי מהנקיונות ברמה יומית זה לא נגמר 
לצפיה ב-'סימון אוזן יכול להיות גם זכר מסורס'
סימון אוזן יכול להיות גם זכר מסורס
23/09/2016 | 16:09
4
14
אבל לא זכר מסורס ולא נקבה מעוקרת נוטים לסמן.

כמו כן, ורוד-דמי זה לא סימון. זה יותר נשמע כמו בעיה בריאותית.

פלוס, ניקוי באקונומיקה בדרך כלל גורם להם לחזור בדיוק לאותו מקום, פחות או יותר כמו לשים שלט "כאן שירותים". מרכיב באקונומיקה הוא עם ריח כזה עבורם.
לצפיה ב-'בעיה בריאותית שמסמנים באותן שלושה מקומות שונים?'
בעיה בריאותית שמסמנים באותן שלושה מקומות שונים?
23/09/2016 | 16:19
3
17
פעם ראשונה שראיתי אותה ''משפריצה'' עם זנב רועד באחד המקומות 
חשבתי שאני מדמיינת, הדלקתי את האור והסתכלתי מקרוב והבנתי שיש פה עניין שאני לא מבינה בו הרבה. 
כניראה שמרוב שהיא משפריצה על בסיס יומי בכמה מקומות זה גורם למאמץ ולכן היא כבר פוצעת את עצמה.
מה לעשות במקום אקונומיקה, אני מנקה ושמה לפעמים שמן אטרי חשבתי שזה יעזור. לא ממש עוזר.
לצפיה ב-'עמידה והרעדת זנב אכן מאפיינים סימון'
עמידה והרעדת זנב אכן מאפיינים סימון
23/09/2016 | 16:42
2
16
בטוח שזו נקבה?

אפשרות אחרת היא שזה אכן סימון אך החתול/ה מאוד מאוד לחוצ/ה.

כדי שמסורס יתחיל בסימון אחרי שכבר סורס, צריך לחץ נפשי די גדול. קצת בעיה לייעץ מה לעשות, גם כי לא בטוח מה האבחון הנכון וגם כי כשחתול חי בחוץ, קשה לעשות משהו בקשר ללחץ. חתול בית - יותר קל לשנות דברים בנסיון לעזור לו להירגע.

נקיון - חומץ מהול במים מתאים יותר לשטיפת המקומות שסומנו, או אבקת כביסה ביו מהולה במים. אם החתול חוזר שוב ושוב לאותו מקום כבר תקופה ארוכה, זה כבר דפוס שהתקבע ולכן צריך לשים משהו, כמו עציץ גדול כבד או ריהוט, כדי לחסום גישה לזמן-מה, עד שההרגל יישבר.
לצפיה ב-'לא בטוחה שזאת נקבה אבל מעדיפה להתייחס אליה בלשון נקבה'
לא בטוחה שזאת נקבה אבל מעדיפה להתייחס אליה בלשון נקבה
23/09/2016 | 23:49
9
עכשיו היא התחילה לסמן ליד מתקן האוכל שלה בבית וזה עבר כל גבול
אני חושבת שאפסיק להאכיל אותה אני לא יודעת איך אחזיק מעמד עם זה
זה בלתי נסבל מבחינתי ואין לי דרך איך להרגיע
לצפיה ב-'כל כך מצטערת שהרגלתי אותה לאכול רק אצלי'
כל כך מצטערת שהרגלתי אותה לאכול רק אצלי
23/09/2016 | 23:55
21
מכל הבחינות גם בגלל שהפכה תלותית. בעלת הבית שינתה את מיקום הארון שנהגה להשפריץ עליו לא בטוחה נראה לי שהיא עדיין מסמנת את המקום אבל בקטנה. 
היא לא מפסיקה להכנס ולצאת להכנס ולצאת לבדוק אם יש לה כאן אוכל המקום לא בטוח לה בחודשיים האחרונים וזה מתסכל אין לי דרך להרגיע 
אני עצמי בימים לא קלים 
גירשתי אותה מקודם הלוואי ותמצא אלטרנטיבה אחרת, מידיי פעם שמים לחתולים אוכל בפינה אחרת ניסיתי להביא לה לשם אוכל היא לא אוכלת מפחדת מחתולים אחרים גם כשניסיתי להרחיק ולשם לא אוכל בחוץ כשרעבה אוכלת ומסיימת דיי מהר ורוצה להכנס לחצר שם מרגיש לה אולי יותר בטוח, זה קשה התעייפתי מהדבר הזה. 

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
מרפאה וטרינרית- ד
מרפאה וטרינרית-
פורום רפואת חיות מחמד
פורום רפואת חיות מחמד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה