לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3468934,689 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'חתול מקיא ואוכל דברים מוזרים'
חתול מקיא ואוכל דברים מוזרים
31/05/2020 | 08:11
6
36
בוקר טוב,
יש לנו חתול מסורס כבן 7-8. בעבר סבל מקריסטלים ודלקות בשתן ולכן בשנים האחרונות אוכל הילס CD. באמצע שבוע שעבר הוא הקיא פעמים נוזל צהבהב ובשבת בבוקר הוא הקיא נוזל לבן. תפסנו אותו מכרסם עלים מהצמחים שבמרפסת ומלקק את הרובה שבין המרצפות. חוץ מזה הוא מתנהג ואוכל כרגיל.
מישהו נתקל במשהו דומה?

תודה

לצפיה ב-'כרסום צמחים הוא עניין רגיל למדי '
כרסום צמחים הוא עניין רגיל למדי
31/05/2020 | 09:46
4
34
גם החתולים שלי "מנשנשים" והאמת שאין הרבה מה לעשות בקשר לזה מלבד, עד כמה שאפשר, לבדוק את האינטרנט לוודא שהצמחים שלכם לא רעילים לחתולים. באופן טבעי גם חתולים וגם כלבים בחוץ מכרסמים ואף אוכלים עשבים - קשה לומר שהסיבה לכך ברורה ב100%, אחת הדעות הנפוצות היא שכך הם גורמים לעצמם להקיא בסוג של ניקוי קיבה כשהם לא מרגישים כל כך טוב. לפי הנסיון המעשי שלי לאורך השנים, לא נראה שהם מרגישים לא טוב לפני ויש זמנים שהם מאוד מתלהבים מצמחים - במיוחד באביב, הם מתלהבים מהצמיחה החדשה והרעננה - באופן שמראה לי שזה משהו שכן מושך אותם בפני עצמו. כנראה הסוכרים בצומח רענן טעימים להם למרות שהם לא באמת מסוגלים לעכל את הצומח ולכן מקיאים בסוף.

לפני שעברנו לדירה הנוכחית היתה לנו מרפסת קטנטנה ומרבית הצמחים היו תלויים מחוץ למעקה, אז החתולים לא נשנשו צמחים ולא הקיאו. מאז עברנו למקום עם מרפסת גדולה והרבה צמחים - יש הרבה יותר הקאות, כתוצאה מלעיסת צמחים. נכון לעכשיו לא נראה שזה נגרם מבעיה בריאותית או גורם לבעיה בריאותית - זה פשוט חומרים שהם לא מצליחים לעכל ולכן בסוף מקיאים אותם ו/או נוזלי קיבה.

ליקוק רובה לעומת זאת זה קצת מוזר. כלבים וחתולים שמלקקים ו/או מכרסמים קירות (=טיח, כמו הרובה) לעתים סובלים ממחסור בסידן. לכן כן הייתי מעלה את הנקודה הזו בפני הוטרינר שלכם בשיחת טלפון כדי לדעת אם הוא מסכים שייתכן שיש כאן התנהגות שנובעת ממחסור תזונתי וקבלת ייעוץ מה אפשר לעשות בעניין.
לצפיה ב-'החתול שלי מקיא כמעט כל יום'
החתול שלי מקיא כמעט כל יום
02/06/2020 | 00:55
3
10
הוא אוהב צמח נוי ירוק לבן וגם צמח בר - מרור הגינות , הצומח אצלי בעציצים , כעשב רע. כשהוא אינו אוכל את הצמח הזה, אז ההקראות שלו , קולניות ומלאות סבר ויללות והוא מקיא מיץ קיבה. כשהוא טועם מהצמחים , הוא מקיא אותם יחסית בקלות, ואז ההקאות פחות דרמטיות ופחות קולניות
לצפיה ב-'כל יום זה הרבה,'
כל יום זה הרבה,
02/06/2020 | 10:19
1
8

אולי יש לו בעיה רפואית?
חוץ מזה הקאות משפיעות לרעה על בריאות השיניים, בגלל החומציות, כדאי לשים לב במיוחד לכך שאין לו בעיות בשיניים.
לצפיה ב-'גם לדעתי'
גם לדעתי
02/06/2020 | 10:33
8
אצלנו כאמור מקיאים יותר מאז יש יותר גישה לצמחים, אבל ממש לא כל יום. בהחלט כדאי לפקוח עין.
לצפיה ב-'אכן אמרתי לווטרינר, אבל הוא לא התרשם יותר מדי'
אכן אמרתי לווטרינר, אבל הוא לא התרשם יותר מדי
02/06/2020 | 13:59
6
לעשות בדיקה רצינית לחתול בריא, שאוכל ושותה בסדר, זה לא רצוי.
הוא רגיש כמעט לכל מזון ומקיא אותו תוך שניות: כל סוגי הבשר לאנשים ולחתולים, כל מזון רטוב, פרט ליוגורט וקוטג. מזון יבש מקיא לפעמים. והוא גם הולך לאכול צמחים מהעציצים, כדי להקיא בכוונה... זו קצת טרחה בשבילי, אבל ככה זה 11 שנה מתוך 12 שנותיו.
לצפיה ב-'כדאי להנביט דשא חתולים או סתם חיטה כדי שיהיה לחתול מה לכרסם'
כדאי להנביט דשא חתולים או סתם חיטה כדי שיהיה לחתול מה לכרסם
31/05/2020 | 16:27
18
ליקוק של קירות ורצפה זה לרוב התנהגותי אבל אולי באצת חסר לו מינרלים.
לצפיה ב-'גללים של חתולים'
גללים של חתולים
31/05/2020 | 19:42
27
מחפש תמונה של גללים של חתול
לצפיה ב-'מה כדאי לקנות נגד פרעושים?'
מה כדאי לקנות נגד פרעושים?
30/05/2020 | 23:25
3
22
יש קולר נגד פרעושים לגורי חתולים? האם זה יעיל? יש מוצר אחר שמומלץ? תודה מראש
לצפיה ב-'לא מומלץ לשים קולר נגד פרעושים על חתול'
לא מומלץ לשים קולר נגד פרעושים על חתול
31/05/2020 | 10:00
29
ביותר מדי מקרים גיליתי חתולים שהסתבכו בקולר, הם מנסים להוריד אותו ובסוף מה שקורה זה שהם נתקעים עם רגל אחת או יותר בפנים וקורים דברים לא טובים. אלה מהם שיוצאים מהבית גם עלולים להיתפס בצורה מסוכנת בשיחים או בחוטים וכבלים כלשהם בחוץ ואז הם נכנסים להיסטריה ועלולים להיפגע די קשה בנסיונות להשתחרר. זו הסיבה שקולר שאינו מתנתק אינו מומלץ בכלל לחתולים (למרות שקיימים קולרי פרעושים לחתולים בשוק).

אמפולות נגד פרעושים עבדו אצלנו יפה מאוד. כמובן צריך לשים לב שאמפולה רגילה מיועדת בדרך כלל לחתול בוגר (משקל ממוצע 4 ק"ג ומעלה) ולא לגורים צעירים. היה לנו מקרה פה בפורום שוטרינר לא-אחראי ככל הנראה גרם למותו של גור צעיר כי הוא הוריד עליו אמפולה שלמה והגור הורעל.  כשהיה עליי לשים אמפולה לאי.טי. שלנו, שהוא בוגר אבל קטן יחסית (בדיוק מתחת ל-3 ק"ג משקל), הוטרינר שלנו המליץ לא לרוקן את האמפולה אלא לשים פחות מאמפולה מלאה. יש כל מיני אמפולות, בדרך כלל העדפתי כאלו שמכסות מגוון קצת יותר רחב של מזיקים - כגון רבולושן, שאמור לחסל גם פרעושים וגם קרציות.

בגורים מעולם לא השתמשתי באמפולות, כאמור הן מיועדות למשקל של חתול בוגר. השתמשתי תמיד רק בתרסיס פרונטליין (לא ריסוס ישיר על החתול! ריסוס על מטלית או על כפפה חד פעמית ומריחה על החתול). אצלנו זה עבד והפרעושים מתו - צריך לעבור פעמיים-שלוש במרווחים של שבוע בערך כדי לוודא שכולם מתים ושגם ביצים חדשות שבקעו טופלו וחוסלו.
לצפיה ב-'לשני החתולים שלנו טיטי וטוטו יש קולר של "סרסטו" מהיום שהם '
לשני החתולים שלנו טיטי וטוטו יש קולר של "סרסטו" מהיום שהם
31/05/2020 | 10:56
1
23
אומצו על ידנו בתור גורים הקולר כבר חלק מהם ומעולם לא ניסו להוריד אותו
שניהם חתולי חוץ בית והקולר מאפשר התמודדות עם פרעושים קרציות ועוד
ומחליפים אותו בתדירות של 8-7 חודשים .
הקולר גם משמש לתליית המגנט לפתיחת דלת החתולים .
שורה תחתונה אני מאוד מרוצה.

לצפיה ב-'אני מצטרפת ליוקיטה'
אני מצטרפת ליוקיטה
31/05/2020 | 12:51
21
החתולים שלי מסתובבים בחוץ, ומידי כמה זמן מאבדים את הקולר.  זה אומר שהם נכנסו למצב שהקולר נתקע במשהו, והם לחצו מספיק על מנת לשחרר אותו.   אם הם לא היו מסוגלים להשתחרר, הם היו עלולים להיתקע בעצמם.

אגב, בשביל חתולים שמסתובבים בחוץ, זה מאוד חשוב לדעתי שיהיה מחזיר אור על הקולר.

לצפיה ב-'חג שמח, קחו סיפור מחמם לב לחג'
חג שמח, קחו סיפור מחמם לב לחג
29/05/2020 | 07:35
3
41
אחת ההצלות שלי,
הסיפור של פיונה,
יום אחד אני יוצא מהבית וקולט בזווית העין סוג של המולה.
מתקרב למקום ורואה גורה קטנטנה עיוורת רודפת אחרי רגליים של אנשים.
תוך שניה ידעתי שהיא עיוורת כי פשוט לא היו עיניים, לא היה שם כלום.
הקטנה הזו פשוט רצה אחרי אנשים וילדים, אני גר בסביבה עם לא מעט אנשים דתיים והמודעות לא גבוהה בכל מה שקשור לחתולי רחוב, בואו נאמר שחלקם לא בדיוק התלהבו מהגורה הקטנה שרצה אחריהם.
המוח שלי נכנס לאוטומט בקטעים כאלה, ישר חושב מה אני עושה ושחייב לצלם ולפרסם אותה ולהוציא אותה כמה שיותר מהר מהרחוב.
אבל דבר ראשון אוכל, תארתי לעצמי שהיא רעבה אז קפצתי הביתה וחזרתי עם מים ושימורים והיא אכלה בהתלהבות.
היא רצה אחריי כמו שרצה אחריי אחרים אז קל היה להוביל אותה למקום שקט ולתת לה לאכול,
הייתה מאוד חברותית ומתלטפת מהרגע הראשון.
בהמשך פירסמתי אותה ומצאתי אומנה (תודה למירב ולבת שלה), היא בילתה שם תקופה, הייתה אהובה מאוד והסתדרה עם כולם כולל הכלבים.
היה לי המון מזל ובהמשך מצאתי את מריה שנתנה לה בית אוהב, חם ומפנק שם היא עד היום יחד עם שלושה חתולים והם כולם מסתדרים מעולה.
בסירטון זו היא שמשחקת, לא הייתם מנחשים שעיוורת אם לא הייתי מספר נכון?

לצפיה ב-'ותמונת לפני ואחרי'
ותמונת לפני ואחרי
29/05/2020 | 07:36
32
לצפיה ב-''
30/05/2020 | 09:30
5
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
30/05/2020 | 21:29
21
כ ב ו ד !
ממש מעשה חסד.
לצפיה ב-'לכל מי ששלח לי הודעה במסר- איני יכולה לפתוח!!!'
לכל מי ששלח לי הודעה במסר- איני יכולה לפתוח!!!
26/05/2020 | 22:58
11
32
תיבת המסרים אינה פועלת הרבה זמן וכמה שביקשתי לתקן, לא עזר. עד כה יש לי 7 מסרים...

לצפיה ב-'שלחתי לך שראיתי גורים כמו בתמונה ששלחת'
שלחתי לך שראיתי גורים כמו בתמונה ששלחת
27/05/2020 | 17:42
4
26
לא הצלחתי לצלם או לתפוס.

הם נראים חודשיים-שלושה.  לפני שאני מנסה שוב, הם בגיל המתאים?  זה מאוד משנה זכר\נקבה?  כמו כן, איפה את בארץ, וכמה רחוק את מוכנה ליסוע?
לצפיה ב-'מספר שאלות הבהרה - בתודה!'
מספר שאלות הבהרה - בתודה!
28/05/2020 | 14:46
1
45
 היכן הגורים? אני אגיע עד 100 קמ מביתי (ואם יש רכבת, אז אפילו יותר), בתחבורה ציבורית עם כלוב. אני רוצה לדעת אם הגור מתאים לי ( צריך תמונה) וגם אם אפשר לקחת אותו ( ניתן לתפיסה) . אני מעוניינת בזכר צעיר ממש. מספר שבועות, כשרק מתחיל לאכול אוכל מוצק. מניסיוני, גור בוגר מעל 7 שבועות, שהיה רוב ימיו בחוץ, אינו מסתגל היטב לבית. איני רוצה לקחת סיכון כזה יותר.
לצפיה ב-'נראה לי שהם בוגרים מידי'
נראה לי שהם בוגרים מידי
28/05/2020 | 16:20
22
אבל אני אראה אם אני יכולה לתפוס תמונה
לצפיה ב-'זה לא נכון שמעל גיל 7 שבועות יש בעיה להרגיל לבית, אבל'
זה לא נכון שמעל גיל 7 שבועות יש בעיה להרגיל לבית, אבל
28/05/2020 | 18:50
1
29
לא נראה לי שללכוד גור ישירות מהרחוב ולהעביר בלי שום הכנה למישהו שמשוכנע מראש שבגיל כזה לא יצליח זו הדרך להוכיח את זה...
לצפיה ב-'מהניסיון שלי יש'
מהניסיון שלי יש
28/05/2020 | 20:19
20
זה אימוץ החתול האחרון שלי, כנראה, מפאת גילי. אני מאמצת אחת ל-15 שנה. לא אקח צ'אנס, לאמץ גור גדול מדי כמו שלא אאמץ גור קטן מדי, בעיקר אם הוא גור שגדל ברחוב. אישית אני מעדיפה גור שנולד בבית. מאחר שיש לי כבר חתול אחד
(12) והוא בריא, אני לא ממהרת. אילו זה היה דחוף, הייתי מתפשרת יותר.
העיקר שהחלטתי סוף סוף,  לאמץ עוד אחד... זו החלטה קשה ואמיצה עבורי... חתול בשק... יהיו לו חיים טובים, זה בטוח!
לצפיה ב-'אשאל שוב: באיזה דפדפן את משתמשת?'
אשאל שוב: באיזה דפדפן את משתמשת?
28/05/2020 | 14:55
5
11
לצפיה ב-'אקספלורר שאני רגילה וגם כרום, אם לא הולך באקספלורר'
אקספלורר שאני רגילה וגם כרום, אם לא הולך באקספלורר
28/05/2020 | 20:23
4
22
לכרום לא התרגלתי ממש, לכן כל עוד אפשר באקספלורר הישן, מה טוב. אם משהו לא הולך לי , אני יכולה לפתוח את כרום על המקום.
קשה לי ללמוד טכנולוגיות חדשות.
לצפיה ב-'משתתף בצערך, אבל קצת קשה לי לעזור.'
משתתף בצערך, אבל קצת קשה לי לעזור.
28/05/2020 | 20:44
2
27
קיוויתי כי את משתמשת בפיירפוקס, דפדפן פופולרי מאוד, אקספלורר זה דינוזאור והרבה אתרים לא מותאמים אליו מפני שנתח השוק שלו זניח לגמרי, משהו כמו 3% מהמשתמשים.
בכל אופן, נסי להיכנס להגדרות של הדפדפן הזה וחפשי משהו כמו  pop-up block ואז בטלי את הבלוק, זה מה שמונע מהמסרים (הם פופ-אפ) לעלות.
בתקווה שתצליחי.

לצפיה ב-'המסרים הם לא פופ-אפ'
המסרים הם לא פופ-אפ
30/05/2020 | 12:00
1
2
לצפיה ב-'כאשר המסרים לא עבדו אצלי ביטלתי את'
כאשר המסרים לא עבדו אצלי ביטלתי את
30/05/2020 | 17:46
11
הבלוק פופ-אפ והם חזרו לעבוד. אז מצדי שזה יהיה פלופ-ראפ, משהו בבלוק הזה מפריע להם.

לצפיה ב-'אין כ"כ מה ללמוד, את פשות מכניסה כתובת של האתר אליו את רוצה'
אין כ"כ מה ללמוד, את פשות מכניסה כתובת של האתר אליו את רוצה
30/05/2020 | 12:02
16
להסנס וזהו
לצפיה ב-'גורה מהממת בת חודש וחצי מחפשת בית'
גורה מהממת בת חודש וחצי מחפשת בית
28/05/2020 | 16:12
1
36
המתוקית הזו יפהפייה וחברותית, קיבלה תילוע ופירעוש, תשמח לבית שיאהב אותה .
נמצאת בבאר שבע.
לצפיה ב-'מהממת! '
מהממת!
02/06/2020 | 18:38
לצפיה ב-'זקוק לשק גדול למספר חתולי חצר (במחיר לא גדול)'
זקוק לשק גדול למספר חתולי חצר (במחיר לא גדול)
25/05/2020 | 21:42
3
40
עד לפני מספר חודשים קניתי במשך מספר חודשים את אוליבר 18 קילו והם די אהבו את האוכל הזה.
לפני מספר חודשים נהיה מחסור באוליבר (שבעקבותיו קניתי ultracat) ואני מבין שהוא עדיין לא קיים כרגע בארץ (לפחות כך נאמר לי לפני מספר דקות ע"י בעלים של חנות חיות).
בחודשיים האחרונים יש לי את ultracat שפעם ראיתי שהמליצו עליו כאן אבל ניראה לי שהוא לא מלהיב אותם כמו אוליבר.
הם אוכלים ממנו אבל די מעט ובאופן כללי אני מרגיש שזה לא זה.
האם יש רעיון לשק אחר אולי טוב יותר מאולטרא קט?
או אולי יש איזה מקום בארץ שכן אפשר לקנות אוליבר?

לצפיה ב-'אוליבר חזר כבר לפני שבועיים. חוץ מזה חם עכשיו וחתולים אוכלים'
אוליבר חזר כבר לפני שבועיים. חוץ מזה חם עכשיו וחתולים אוכלים
27/05/2020 | 11:44
2
26
פחות
לצפיה ב-'לי אמרו שחסר אוליבר. האם ג'וזיקט באיכות שהיתה לפני 5 שנים?'
לי אמרו שחסר אוליבר. האם ג'וזיקט באיכות שהיתה לפני 5 שנים?
27/05/2020 | 15:53
1
17
גם לי אמרו עכשיו שחסר אוליבר. הזמנתי 2 שקים של ג'וזיקט.

לפני בערך חמש שנים קניתי ג'וזיקט באופן קבוע. מאז שעברתי לעפולה לא ניתן היה להשיג אותו באיזור הזה במחיר סביר. כעת אני רואה שהורידו את המחיר שלו.

דימיטרי, האם הג'וזיקט שמוכרים היום זו אותה פורמולה כמו לפני חמש שנים? ואותה רמת טעימות? 

לצפיה ב-'אני כבר לא זוכר מה היה לפני 5 שנים אבל האיכות שלו לא משהו'
אני כבר לא זוכר מה היה לפני 5 שנים אבל האיכות שלו לא משהו
27/05/2020 | 17:43
19
הטעימות שלו גבוהה יחסית
לצפיה ב-'גורה עם נפיחות ועוד כמה דברים'
גורה עם נפיחות ועוד כמה דברים
24/05/2020 | 13:14
7
65
מה נשמע פורום אהוב שלי ? ! אז אחרי שקצת התרגלתי לגורה החדשה , יש לי כמה שאלות:
1. לגורה שלי (בת שלושה חודשים מסתבר) יש תולעים כבר תקופה ארוכה (מאז שמצאתי אותה) . הייתי שבוע שעבר אצל הוטרינר ועשו לה תילוע ושמו חומר נגד פרעושים , אבל הבטן עדיין נפוחה. מתי הנפיחות אמורה לרדת?
2.  משהו קצת מוזר אבל חמוד לאללה: הגורה "מחקה" את היניקה של חלב האם ע"י ליקוק ג'קט שיש לו בד פוורתי כזה (סינטטי) ולאחר מכן נרדמת . האם זה בסדר או שעלול להיות מסוכן ? לא בריא? 
3. כמה גורים בגיל שלה אמורים לאכול? אני ממלאה לה את הצלחת כשהיא מתרוקנת . ככה עושים או לתת לה בשעות קבועות?
תודהההההההה 
לצפיה ב-'חתולים הם טורפים ובתור שכאלה הם אינם מודדים את גודל הטרף'
חתולים הם טורפים ובתור שכאלה הם אינם מודדים את גודל הטרף
24/05/2020 | 15:58
41
לפי נפח הקיבה. בטבע, הם אוכלים עד להתפקע, כי לעולם אינם יודעים מתי תבוא ארוחתם הבאה. בני אדם רואים בהתנהגות כזאת גרגרנות ומכנים אותה: 'קיבה ללא תחתית'. בני משפחת החתולים מבלים את רוב שעותיהם בשינה ועיכול. כשמתעוררים הם יוצאים לטרוף את ארוחתם הבאה, או ארוחותיהם, המשתרעות לאורך כל שעות ערותם. חתול, כטורף-מחמד, מן הראוי להאכיל במזון המזין ביותר שניתן לקנות, על מנת שיישבע לאורך זמן וכדאי לתת מנות בגודל המומלץ על גבי האריזה, לפי גיל, גודל, פעילות וכו'. אפשר לחלק את המנה היומית למספר מנות, אבל לא מומלץ להאכיל, בכל ארוחה, כל כמה שהחתול מסוגל לזלול בבת אחת. חוסר ה'ספורט אקסטרים' שבציד עלול לגרום להשמנה, שתגרור חוסר פעילות ועוד רעות חולות. אני לא מומחה בחתולים, אבל 'קיבה ללא תחתית' מיוחסת גם לכלבים ושם אני קצת יותר מתמצא
לצפיה ב-'חמודה!'
חמודה!
24/05/2020 | 16:30
39
נראה לי שלוקח קצת זמן לנפיחות בבטן לרדת - בהנחה שאכן מדובר בנפיחות של תולעים. לפעמים כשגורים מגיעים מתנאי חיים לא טובים בחוץ חלק מהכרס היא בכלל כרס של רעב וזו אחת הסיבות שלוקח לה זמן לרדת. אבל אם אינך בטוחה - שאלי את הוטרינר.

יניקה של בגדים ומיני בדים שונים זו תופעה אפיינית למדי - לא ברורות עד הסוף כל הסיבות, אבל ההנחה המקובלת היא שמאחר שמדובר בגיל בו גורים שנמצאים עם אימם עדיין יונקים ממנה (גם אם במקביל הם מתחילים לאכול אוכל ממש), אזי היניקה היא בעיקר מילוי חסר ברמה הפסיכולוגית. לפעמים זה עובר לבד, לפעמים ממשיך גם לבגרות. אצלנו לא התערבתי יותר מדי במקרים כאלו מלבד כשהיה מדובר בבגדים, ואז פשוט ניתקתי את הבד מהפה. זה לא בלתי-בריא עד כמה שניתן לראות, סתם יכול לעצבן אנשים שהבגדים שלהם נהיים רטובים מרוק.

באשר לכמות אוכל, לא מגבילים אוכל לגורים בגדילה. בגיל הזה מדובר בגדילה מהירה מאוד ששורפת קלוריות. קשה לדעת כמה לתת בארוחות סדירות כי זה לא שאפשר לקבוע כמות ולהישאר איתה - הכמות צריכה לגדול עם הגור, ולכן עדיף פשוט להשאיר אוכל. יתכן שאחרים יחשבו אחרת, אבל במקרה כזה צריך להבין באמת איך עובד עניין המינון כשכל יום הגור ממשיך לגדול. אצלנו בבית אין הגבלת אוכל, יש קערות ויש בתוכן אוכל יבש ויש מים זמינים תמיד. עובדה שהם לא "מנקים" את הקערות כל כך מהר בדרך כלל. חלק מהעניין הוא באמת להאכיל באוכל איכותי, ולא כזה שמכיל כמות גדולה יחסית של חומרי טעם שמושכים לאכול עוד ועוד, כמו בג'אנק פוד.  לשם השוואה, פיצה תרצי בדרך כלל לאכול יותר מסלט, אפילו עם קצת מקור חלבון בתוכו, כי הפיצה מכילה יותר דברים שמגרים את הטעם שלך - ודאי כשמדובר בפיצה תעשייתית שיש בה למשל יותר סוכר. אוכל טעים מדי הוא בעיה. צריך איזה איזון בין הטעים (כי בכל זאת לא מדובר במכשיר עינויים) לבין בריאות ואי-הטייה לכיוון זללנות יתר.
לצפיה ב-'תשובות:'
תשובות:
24/05/2020 | 18:14
33
לכל הגורים שהכרתי תמיד הייתה בטן עגלגלה ובולטת, אין לזה קשר לתולעים או לכמות האוכל, כך הם בנויים בגיל כל כך צעיר, מערכת העיכול היא הדבר הכי חשוב במבנה הכללי. בקרוב היא תגדל ואז תהפוך פתאום ל-'נורא רזה', כי כמה שהיא תאכל לא יספיק להעלות בשר על השלד המתארך שלה.
יניקה - בעיה פסיכולוגית, ממה שראיתי הרבה פעמים האימהות בטבע פשוט דוחפות את הגורים מהן כשהן רוצות לגמול אותן, לעיתים עם תבלין של נהמה או נשיכה ידידותית, לא צריך יותר מזה, הגורה לומדת מהר מאוד שעניין היניקה הסתיים והופכת להיות סחטנית צומי כמו כל החתולים.
תני לצלחת להיות תמיד מלאה, שתאכל כמה שהיא רוצה וצריכה, תמיד נהגתי כך ומתוך עשרות החתולים שגידלתי אף אחד לא הפך מזה לשמן מידי.
ועוד משהו: היא חמודה!
לצפיה ב-'גם אני מצרפת את ניסיוני'
גם אני מצרפת את ניסיוני
24/05/2020 | 23:08
24
לא רואים את הנפיחות בתמונה, ואכן כפי שכתבו לך, לכל גורי החתולים יש בטן נפוחה יותר מחתול בוגר.

יניקה של בד פרווה כולל דיווש עם ציפרני ה"ידיים" מאוד נפוצה אצל חתולים בוגרים. קראתי במאמר ברשת, שזה קורה לחתולים שנפרדו מאימם כשהם גורים ולא סיימו לינוק ממנה.
אצלי 2 הנקבות "יונקות" בדי פרווה כבר 6 שנים. הזכר לא, למרות שגם הוא כמותן איבד את אמו כשהוא גור קטן. 

גם אני נותנת אוכל יבש חופשי, כל הזמן, ומים כמובן. אוכל רטוב ו"טעים" יותר אני נותנת פעמיים-שלוש ביום, בכמות מוגבלת, והם לא אוכלים הכל בבת אחת.
אוכל טעים במיוחד (טונה, בקלה) הם יאכלו יותר, ולכן אני אתן לעיתים רחוקות יותר ובכמות קטנה כל פעם. 

לצפיה ב-'אם נתנו לה תילוע בכדור אז יש לחזור לפעולה הזו 10-12 ימים'
אם נתנו לה תילוע בכדור אז יש לחזור לפעולה הזו 10-12 ימים
25/05/2020 | 13:06
18
אחרי התילוע הראשון.
לצפיה ב-'יניקת חפצים'
יניקת חפצים
26/05/2020 | 01:09
1
17
זו תופעה מאוד נפוצה. אחת החתולות שלי היתה אובססיבית לזנבה ושעות היא היתה יונקת ממנו ומרטיבה לי את כל העולם ברוק שלה. החתול הנוכחי , ניסה שנים לעשותץ אותו דבר על הבגדים שלי. כמובן שלא נתתי לו... הוא גם מרטיב אותם וגם מקמט .. אחרי כמה שנים של חינוך, הוא למד שזה אסור, אבל לפעמים מתפלק לו...
אם לא מפריע לך - בסדר. אם מפריע לך - אל תוותר לעולם - תזיז אותה במשיכת עורף. זה לא כואב אבל מוציא מהאוססיביות של היניקה העקרה. בהתחלה זה יהיה מספר פעמים ביום, אחר כך זה יפחת. לוקח שנה, לפחות תלוי במידת ההרגל של החתול למנהג הזה ומידת העקביות שלך.
לצפיה ב-'תודה לכל העונים '
תודה לכל העונים
26/05/2020 | 22:59
16
ועל המחמאות 
לצפיה ב-'5 חתולי בית מתוקים בהסגר באר שבע חייבים בית חם כדי לצאת!'
5 חתולי בית מתוקים בהסגר באר שבע חייבים בית חם כדי לצאת!
26/05/2020 | 14:40
28
האם יש מי שיכול להעניק להם בית חם?

אנא שתפו..
לצפיה ב-'מפגש גורי חתולים! '
מפגש גורי חתולים!
25/05/2020 | 20:24
7
103
שלום אני מורן. לפני כשבועיים אמצנו חתלתולה (שוקולית) שגילה היום כחודשיים. 
האם יש כאן מעוניינים במפגש גורים בני חודש - חודשיים? 

אני יודעת שחתולים הם חיה טריטוריאלית. ולרוב לא יקבלו יפה חתול חדש, בטח שלא במפגש אחד. אך עם גורים בגיל הזה העניין אפשרי הרבה יותר, ולחלק אולי קצת נחוץ. שוקולית היא גורה חברתית מאוד. אנחנו כל היום איתה אבל אם אך ורק לרגע לא נותנים לה צומי היא מחפשת דרכים להסב את תשומת ליבנו. עם כל היחס שאנחנו נותנים, אנחנו מרגישים שחסר. משהו שרק גור אחר יכול להעניק לה. שוקולית היא גורה מחוסנת

אז אם למישהו פה יש גור בן חודש - חודשיים, חברותי, שנראה שמפגש יעשה לו טוב. אשמח שיצור קשר [moranshap@gmail.com]. 
במקרה ונראה שהמפגש לא הולך טוב, נוכל להיפרד כבר על ההתחלה, ככה שאין לחץ והכל אפשרי. 

לצפיה ב-' בגיל הזה אין טריטוריאליות'
בגיל הזה אין טריטוריאליות
25/05/2020 | 21:46
48
זה לא אומר שרעיון טוב להרים גור, להוציא אותו מבית אחד, לשים אותו בבית שני ואחרי זמן קצר לתלוש אותו שוב ולחזור לבית הראשון. אלה לא ילדים ופליי-דייט זה לא ממש רעיון מגניב עם חתולים.
מה שכן יעבוד זה אימוץ גור נוסף, כלומר לא טילטול ממקום למקום אלא יצירת מצב קבוע. בגיל הזה סיכוי טוב שיתחברו ויחיו יחד באהבה כל חייהם. שניים לא באמת קשים יותר מאחד (אפילו להיפך, כי הם מעסיקים האחד את השני הרבה יותר מכפי שתוכלו להעסיק אחת).

אם החלטתם ששניים זה לא בשבילכם, עדיף לא להשליך רגשות שלכם על האחת ולנסות לספק לה דברים שמתאימים יותר לגורי אדם. היא תהיה בסדר גמור גם בלי לייצר תסבוכות כאלו, גם אם יהיה לה כנראה נחמד בגיל בזה אם תאמצו עוד אחד. מאוחר יותר כנראה הרבה פחות.
לצפיה ב-'למה שלא תאמצו גור נוסף?'
למה שלא תאמצו גור נוסף?
25/05/2020 | 21:47
26
בשלב הזה זה יחסית פשוט, זה יחסוך לכם הרבה אנרגיה, ויעשה רק טוב לחתולה שלכם

מפגש עם גור אחר זה תהליך שלוקח זמן.  מדובר בכמה ימים לפחות עד ששני החתולים יסתדרו.    זה לא משהו שאפשר לסדר בשעה של פגישה
לצפיה ב-'התלבטות לאימוץ גור נוסף'
התלבטות לאימוץ גור נוסף
25/05/2020 | 22:29
4
53
ליוקיטה ול- voyager2005, תודה על המענה. 
האמת שמאוד רציתי לאמץ גור נוסף ועדיין רוצה. אך מכיוון שזהו הגור הראשון שלי, ומכיוון שרק אני אחראית על הנושא בבית, חושבת שזה יותר אחראי לראות איך אני עם אחד לפני שנביא עוד. גם אם מאוחר יותר זו תהיה משימה קשה. ועם כמה שהם ישחקו יחד, יכול להיות ש ב- 50% מהזמן שניהם יחפשו צומי מאיתנו, ואולי זה משהו שלא נעמוד בו. עניין החינוך כפול שתיים, וגם כספית, פחות בטוחה. אשמח אם יש לכם ניסיון עם שני גורים בגיל הזה ותוכלו ממש לתת לי תמונת מצב אופיינית שהייתה אצלכם ביום-יום. כי יכול להיות שזה באמת קל יותר ואני סתם מגזימה. 

במפגש התכוונתי למשהו קטן בפארק או חצר. כי ראינו ששוקו אוהבת, אך גם לא התרוצצה רחוק בזכות גילה הצעיר (וההשגחה הצמודה שלנו כמובן!). 
בעבר היו לי חמוסים, שגם הם לא קלים להפגשה אך היינו עורכים מפגשים עם אנשים מהאתר והחמוסים נהנו מאוד למרות הקרבות הראשוניים. אני יודעת שחתולים, חמוסים או כלבים הן חיות שונות, אך חשבתי אולי פשוט זה רעיון שאף אחד לא ניסה כאן. ניסיתי לדמיין מה היה קורה אילו שוקולית הייתה פוגשת גור בגילה באחד האיזורים שהיינו איתה. אז אולי זה מתאים רק לשוקולית שלי מפני שהיא אוהבת את החוץ, אבל אולי יש עוד כאלו?  
בנוסף יש גם את עניין הנשיכות. כשהיא נושכת אותנו, אנחנו אומרים "איי" ולא זזים, או שמניחים אותה רחוק מהרגל, או מנסים לתת לה משחק חלופה. אך לא נראה שיש התקדמות, והבנתי שזה משהו שחתולים למדים בגיל הזה תוך כדי משחק עם חתולי אחרים. 
לצפיה ב-'תשובה:'
תשובה:
25/05/2020 | 23:25
26
אחזור על מה שאמרו לפני, מפני שכנראה לא ממש הפנמת את זה: המפגש שהצעת אינו רעיון טוב-אבל-קשה-לביצוע, הוא פשוט רעיון רע, לא מפני שהכוונה שלך רעה אלא מפני שזה ממש לא מתאים לחתולים, זה לא האופי שלהם.
שוקו לא "חברותית" - היא תלויה בכם כי אתם ההורים שלה והיא יודעת שחייה מותנים בקשר ביניכם, אין לזה קשר ליחס שלה לכל יצור אחר. אולי היא תשמח לשחק עם גור אחר, אבל באותה מידה היא תשמח לשחק עם גליל של נייר טואלט, ואין לזה קשר לחברותיות, זה רק פיתוח כושר גופני.
להוציא גור לפארק - רעיון גרוע במיוחד, יש שם כלבים, פרעושים, מחלות, רעש ומקומות שאם היא תיבהל ותברח אליהם לא תוכלו להגיע אליה ולחלץ אותה, ואין השגחה צמודה מספיק לעצור גור מבוהל.
איך זה לגדל שני גורים ביחד? - כמו לגדל גור ורבע מכל בחינה שהיא, זה לא כפול, זה קצת יותר הוצאה לאוכל וטיפול רפואי וזהו, וצומי אפשר לתת גם ל-4 חתולים ביחד, במיוחד כשהם גורים. מצד שני בלילה כשישעמם להם הם ישחקו אחד עם השני במקום לטפס למיטה ולרקוד לכם על הראש כדי שתתעוררו (הלילה הוא שעות הפעילות שלהם).
בקשר לנשיכות ולשריטות - מה שאתם עושים זה הנכון, אבל צריך סבלנות כי לוקח להם הרבה זמן ללמוד את זה, לפעמים חודשים. דרך אגב אל תגידי 'איי' אלא תצעקי 'איי' (לא שאגות, כמובן, אבל הרמת קול), ומייד, כדי שהיא תקשר את צעקת הכאב לנשיכה או לשריטה. להנחה רחוק מהרגל אין משמעות או השפעה, וגם לא משחקי חלופה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'בפארק או בחצר בשום פנים ואופן לא'
בפארק או בחצר בשום פנים ואופן לא
25/05/2020 | 23:39
31
הדבר הכי קטן יכול לגרום לבריחה מבוהלת של לפחות גור אחד, מה שיכול להיגמר בכך שיאבד לגמרי. זה יכול לקרות לשוקו שלכם או לגור השני, או לשניהם. פשוט לא. אם מתעקשים על תכנית גאועה, לפחות שזה יהחה בסביבה בטוחה יותר, כלומר בתוך בית, אבל כאמור גורים לא חווים תלישה ממקום א והנחתה במקום ב בתור הכיף האדיר שאת אולי היית חווה אם יד גדולה היתה יורדת מאי שם ומרימה אותך ואז מורידה אותך במקום לא מוכר (בעצם, כנראה היית נבהלת מאוד).

יש תכניות שהן לא במקום.

באשר לאימוץ או אי אימוץ גור נוסף, השיקול הוא שלך. בעיניי זה לא קשה אבל לא הסברת נקודות כמו איך את האחראית היחידה בבית לחתולה - אם את גרה עם הורים אז הם בעלי הבית וברור שאי אפשר להנחית עליהם דברים. אם את עם בן/בת זוג, בהחלט עדיף לפחות להסכים ביניכם כי כמובן במקרים של חוסר הסכמה יתכן שהחתולה/ים ישלמו מחיר. כן צריך להסכים על נקודות שונות בגידול, של אחת או של שניים.

לצפיה ב-'אני אימצתי גור נוסף בדיוק מהסיבה הזו'
אני אימצתי גור נוסף בדיוק מהסיבה הזו
26/05/2020 | 01:03
30
אימצתי גורה, גם אצלי פעם ראשונה, ואחרי כמה זמן הרגשתי שהחתולה שלי יותר מידי לבד.  הרבה יגידו פה שאני סתם השלכתי עליה את ההרגשות שלי, אבל מאז שהם הפכו לשניים, החתולה שלי הפסיקה לשחק עם הזנב שלה.  אחרי שראיתי את החתולים משחקים, הבנתי שאין שום סיכוי שיכולתי לתת לה את זה בעצמי.  לדעתי, כל הצעצועים בעולם לא שווים חתול אחר.    

ממה שאני למדתי, אם החתולה שורטת, מייללים "איי" כי זה מה שגורים אחרים יעשו, וככה חתולים לומדים מה זו שריטה חזקה מידי.  זו היתה עוד סיבה לחיפוש גור נוסף, כי הרבה מהשריטות והנשיכות זה ניסיון לשחק איתך כמו חתול אחר.  וזה אכן די עזר.   

אגב, מאוד התלבטתי מבחינת אישיות, ואיך גור נוסף ישפיע על החתולה שלי, ומה יהיה באמת מבחינת תשומת לב וכו' - איך בוחרים לחתולה חבר לחיים?  בסוף הגורה החדשה נפלה עלי, זה פתר את ההתלבטות, והם הסתדרו מצויין (אחרי שבוע של התרגלות).  החתולה שלי היתה בת כמה חודשים, והגורה החדשה כבת חודשיים אולי פחות.  אי אפשר לדעת על פי אישיות וניסיונות להיות "שדכנית", במיוחד בגילים האלה.  יש סיכוי טוב שהגורים יסתדרו זה עם זה, וזה מה שהכי חשוב.  בדיעבד, אני לא יודעת למה התלבטתי כל כך.

כשחיפשתי גור חדש, ניסיתי להביא את החתולה שלי לבקר גורים אחרים שעמדו למסירה כדי לראות אם הם יסתדרו.  זה לא הסתיים טוב.  החתולה שלי לא יצאה מהכלוב, והגורים האחרים רק התקיפו אותה.  כמו שהסבירו פה, גם לא היה סיכוי שהיה מסתיים אחרת.  

לסיכום:
חינוך - זה חוסך הרבה בעיות, ואני לא צריכה להעסיק את החתולים
כספית - זה באמת יותר השקעה, אבל חוסך לי את רוב המשחקים.  לאחרונה השקעתי קצת כדי לגוון, והם אפילו לא מסתכלים על זה.
צומי - אצלי אין בעיה, אבל זה גם תלוי באישיות של כל חתול, וביחסים ביניהם.  מצד שני, כשחתולה רוצה צומי, זה רק בשביל ליטופים.  התפקיד שלי כחתול נגמר.
לצפיה ב-'חתולים צריכים ללמוד שאסור לנשוך'
חתולים צריכים ללמוד שאסור לנשוך
28/05/2020 | 20:33
9
אני ממליצה שכל פעם שהיא נושכת אותך תעשי שני דברים: תייללי כמו חתול שכואב לו, או "תבכי" וגם תלכי למקום אחר. אם תהיי עקבית ולא תוותרי, היא בסוף תבין שאסור לנשוך. כגורים נושכים זה את זה, זה לא נורא עבורם. החתול שלי, למד ממש מהר את העניין הזה כי הוא גדל עם אחים והבין מהו כאב של נשיכה. כשהוא לא מרוצה מהליטוף שלי, הוא נושך ממש ממש בקלות, כאזהרה וכדי להביע אי שביעות רצון. מניסיוני, יש חתולים, שלוקח להם הרבה זמן עניין זה ולכן צריך התמדה. ללטף אותה ולשחק, רק כשהיא רגועה ולא נשכנית. ובכלל לא לתת לה ידיים ורגליים כמשחק, לא לנפנף ביידים מולה, כי עבור חתול זה טרף.
לצפיה ב-'המלצה למזון - חתולה בוגרת (11) מעוקרת ובררנית'
המלצה למזון - חתולה בוגרת (11) מעוקרת ובררנית
24/05/2020 | 11:14
2
45
היי, אשמח להמלצה למזון לחתולה.
ניסיתי גם מזון לחתולים בררניים (בריטקר קוקו) אך לא התחברה אליו.
בעבר אהבה מאוד רויאל קאנין אך המזון גרם לה לאבנים בדרכי השתן אז הפסקנו איתו.
תודה.
לצפיה ב-'זו בעיה עם חתולים בררניים כי אי אשפר לדעת מה הם מעדיפים'
זו בעיה עם חתולים בררניים כי אי אשפר לדעת מה הם מעדיפים
25/05/2020 | 13:11
23
צריך ללכת לחנויות ולבקש כמה שיותר דוגמיות.
לצפיה ב-'נסי את go קרניבור עוף הודו וברווז.'
נסי את go קרניבור עוף הודו וברווז.
25/05/2020 | 21:37
22
יש לי חתול די בררן ואני מצליח להאביס אותו באוכל הזה.
לצפיה ב-'נטוראל אנד דלישס לחתולים מסורסים'
נטוראל אנד דלישס לחתולים מסורסים
24/05/2020 | 14:00
5
36
אני רואה בקובץ של דימיטרי שיש שני סוגים של מזון לחתולים מעוקרים של נטוראל דלישס, אחד עם ציון 98 (שליו ורימון) והשני 79 (עוף ורימון).
מה בדיוק ההבדל ביניהם חוץ מהשוני במקור החלבון?
אם מישהו מכיר את המזון ויש לו דעה אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'מבלי להתייחס לניקוד של דימיטרי'
מבלי להתייחס לניקוד של דימיטרי
25/05/2020 | 11:58
1
21
מדובר בשני מוצרים שונים:
השלו רימון דלעת הוא נטול דגנים ועם 96% מהחלבון מקורו מן החי:
https://www.farmina.com/it/alimenti-per-gatti/n&am...

העוף הוא עם דגנים קדמוניים (AKA מופחת דגנים) של שיבולת שועל וכוסמין (קלים לעיכול, לא מקפיצים את הסוכר/אנרגיה וכו') ועם 94% מהחלבון מקורו מהחי:
https://www.farmina.com/it/alimenti-per-gatti/n&am...

את יכולה למצוא את כל המידע על המוצרים הזמינים באתר היבואן:
https://animalcare.co.il/
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/05/2020 | 12:51
2
לצפיה ב-'ההבדלים הם אחוזי החלבון ומקור הפחמימות'
ההבדלים הם אחוזי החלבון ומקור הפחמימות
25/05/2020 | 13:02
2
4
לצפיה ב-'הם גם סדרות שונות של המזון. '
הם גם סדרות שונות של המזון.
25/05/2020 | 15:15
1
3
לצפיה ב-'כתבת את זה כבר'
כתבת את זה כבר
25/05/2020 | 16:57
3
לצפיה ב-'חשוב מאוד להיות מודעים'
חשוב מאוד להיות מודעים
24/05/2020 | 10:34
40
לצפיה ב-'החתולה שלי הרגה עכברוש'
החתולה שלי הרגה עכברוש
24/05/2020 | 08:33
1
49
נקסי, חתולה בת 9, מתגוררת אצלי בחדר השירות - זה עם מכונת הכביסה ומכונת הייבוש, היא לא יכולה להיכנס לבית, כי חתולת הבית תשתולל, אבל היא בהחלט חיה שם בתנאים מעולים.
לפני יומיים נכנסתי לתת לה את המנה היומית של מעדנים והופ! - שוכב שם עכברוש גדול, בערך 10 ס"מ בלי הזנב. כנראה שהוא נכנס לחדר השירות והיא קטלה אותו. אני יודע שהיא הרגה אותו שם ולא הביאה אותו מבחוץ מפני שהוא שכב ליד שלולית הדם שלו, ואם הוא היה הרוג בעת הגעתו לא היה לו דם טרי לשפוך. היא לא אכלה אותו, רק הרגה אותו והשאירה אותו שם.
מה שאני מצטער זה שאותו רגע כל מה שהיה לי בראש זה לפנות אותו ולנקות את חדר השירות מהדם, שכחתי לצלם אותו.
מצורפת תמונה של הגיבורה!
לצפיה ב-'מדהימה '
מדהימה
24/05/2020 | 11:22
6
לצפיה ב-'מעוניינת לאמץ חתול דומה לזה שבתמונה'
מעוניינת לאמץ חתול דומה לזה שבתמונה
22/05/2020 | 16:21
11
81
מעוניינת לאמץ גור זכר צעיר, מהחלומות, כיורש לחתול שלי בן 12
אפור בהיר עם פסים כהים רחבים. יש לי זמן, אני לא ממהרת. יכול להיות גם בעוד שנה, כמה זמן שייקח. כמובן לא מבית גידול.
או דומה לאמריקאי קצר שיער.
https://www.google.com/search?q=American+Shorthair...
לצפיה ב-'כמעט כמו טיטי שלנו עם הסמטריה המושלמת '
כמעט כמו טיטי שלנו עם הסמטריה המושלמת
23/05/2020 | 10:26
45
לצפיה ב-'הסוג הזה של החתולים'
הסוג הזה של החתולים
23/05/2020 | 22:55
2
48
מהנסיון שלי רב השנים בהאכלת חתולי חצר זה סוג של חתול שאני קוראת להם חתולים מקושקשים, כלומר הפסים שעל הפרווה שלהם לא ישרים כמו של רוב החתולים אלא נראים כאילו מצוירים בצורה יותר סימטרית. ועד כמה שוב מהנסיון שלי רב השנים הסוג הזה של החתולים הם מאוד לא חברותיים. לא אוהבים שמתקרבים אליהם ולא נותנים שיגעו בהם. ולדעתי די בעייתי לאמץ אותם. יש לי חתול כזה בבית שמצאתי בתור גור בן חודשיים וזו בעיה. אי אפשר לפרעש אותו וגם אי אפשר ללכוד אותו במידה ורוצים להביא אותו לוטרינר. 
לצפיה ב-'תיקון טעות'
תיקון טעות
23/05/2020 | 22:57
40
הפסים על הפרווה נראים כאילו מצוירים בצורה פחות סימטרית. 
לצפיה ב-'מבקשת חתול עם פסים עבים כהים על רקע בהיר'
מבקשת חתול עם פסים עבים כהים על רקע בהיר
23/05/2020 | 23:44
43
לא בהרח כמו בתמונה שצרפתי, אבל אשמח לאמץ אחד כמו בתמונה... או בתמונה של החתולה שלך.  עד כה אימצתי כמעט תמיד ג'ינג'ים עם פסים ועתה, כשיש לי עדיין ג'ינג'י כזה, אני מעוניינת באחר לגמרי.

מאחר שקשה לאלף חתול בוגר, אני תמיד מאמצת צעירים ממש 6-7 שבועות. ממש כשהם יכולים לאכול מזון מוצק. אז הם רוכשים הרגלים של חתול בית נוח. לכן אני מפרסמת פה, שאם מישהו ישמע על חתול כזה שיודיע לי מייד ואבוא לקחת אותו. כל שבוע שעובר, קובע את אופיו של הגור.

איני בטוחה, שצבע הפרווה או הדוגמא, מצביע על אופי מסויים. נכון שלגזעי חתולים יש גם קווי אופי ,אבל זה בגלל הזיווג המכוון של יוצרי הגזעים, במשך הדורות. אני מעוניינת בחתול מעורב, לא גזעי, שרק נראה כזה... כמו חתול קצר שיער אמריקאי שהוא בעל דוגמת טבי, יפה מאוד. מכל מקום החתולה שלך יפה מאוד!
לצפיה ב-'תבקשי מעודד לימבו תינוקות, הוא בטוח ימצא לך כזה ברחובות ב"ש'
תבקשי מעודד לימבו תינוקות, הוא בטוח ימצא לך כזה ברחובות ב"ש
25/05/2020 | 14:54
6
7
לצפיה ב-'ביקשתי מלימבו תינוקות כמובן! במסר, כשעוד היה אפשר...'
ביקשתי מלימבו תינוקות כמובן! במסר, כשעוד היה אפשר...
26/05/2020 | 15:42
5
16
לצערי תיבת המסרים חסומה להודעות כבר המון זמן.
דימה- אולי תוכל לפעול למען תיקון תיבת המסרים, בצמרתו הגבוהה של עץ התפוז?
לצפיה ב-'ההנהלה טוענת שהבעיה הסתדרה. אצלי תיבת המסרים עובדת'
ההנהלה טוענת שהבעיה הסתדרה. אצלי תיבת המסרים עובדת
26/05/2020 | 19:15
12
את צריכה לפנות שוב להנהלה ולבקש עזרה
לצפיה ב-'נראה לי שאין לך ברירה אלא לעזוב את הדפדפן הישן'
נראה לי שאין לך ברירה אלא לעזוב את הדפדפן הישן
26/05/2020 | 22:23
3
9
אמנם אמרת שאינך רוצה, אך בשלב זה כנראה אין סיכוי שהבעיה תסודר עבור הדפדפן הישן. עיברי לכרום או לדפדפן אחר.
לצפיה ב-'גם מכרום לא הולך. הסיסמא רשומה בכרום ועולה אוטומטית'
גם מכרום לא הולך. הסיסמא רשומה בכרום ועולה אוטומטית
26/05/2020 | 23:03
2
12
בקושי מסתדרת עם כרום... להחליף דפדפן זו בהחלט בעיה בשבילי...
לצפיה ב-'איזה דפדפן יש לך?'
איזה דפדפן יש לך?
27/05/2020 | 10:24
8
?
לצפיה ב-'מה בדיוק הבעיה? החלפת סיסמא? את זוכרת את הסיסמא החדשה?'
מה בדיוק הבעיה? החלפת סיסמא? את זוכרת את הסיסמא החדשה?
27/05/2020 | 10:49
3
לצפיה ב-'אמא'
אמא
23/05/2020 | 19:20
34
אם לא מסתדרים, נסו גוגל-טרסלייט, לרדת קצת למטה, לחפש, "קרא המשך", ללחוץ ושוב לרדת קצת למטה.
לצפיה ב-'גורה בת חודש מתוקה בטירוף! מחפשת בית'
גורה בת חודש מתוקה בטירוף! מחפשת בית
20/05/2020 | 09:15
2
76
היא מושלמת מכל הבחינות, חברותית, אוהבת אנשים, מצחיקה ומתוקה ברמות על.
והיא מחפשת בית.
נמצאת בבאר שבע
לצפיה ב-'יפהפייה!'
יפהפייה!
21/05/2020 | 07:51
7
לצפיה ב-'שמתי לב שהחתולים בבאר שבע יפים'
שמתי לב שהחתולים בבאר שבע יפים
21/05/2020 | 10:02
37
בצורה בלתי רגילה..גם החתולה הראשונה שלי הייתה מבאר שבע.
לצפיה ב-'לא רק תיבת המסרים עדיין אינה עובדת גם -'
לא רק תיבת המסרים עדיין אינה עובדת גם -
17/05/2020 | 20:40
16
43
תמונות אינן נפתחות.

מה יהיה? עד מתי?
לצפיה ב-'לצערי נראה שיש באגים'
לצערי נראה שיש באגים
17/05/2020 | 21:11
4
39
למעשה זו הסיבה שיש לי כעת עוד כינוי - בגלל בעיה טכנית. נאמר לי מההנהלה שעובדים על זה אבל כרגע אין צפי ברור לתיקון.
לצפיה ב-'את ממליצה להירשם מחדש לתפוז? עם כינוי חדש?'
את ממליצה להירשם מחדש לתפוז? עם כינוי חדש?
18/05/2020 | 00:01
8
לצפיה ב-'גם הרשמה מחדש, לא תאפשר לי לפתוח פה תמונות, חבל!!'
גם הרשמה מחדש, לא תאפשר לי לפתוח פה תמונות, חבל!!
18/05/2020 | 00:03
2
27
וגם בפורומים אחרים.
לצפיה ב-'נרשמת מחדש ולא הצלחת לפתוח תמונות? '
נרשמת מחדש ולא הצלחת לפתוח תמונות?
18/05/2020 | 07:35
1
23
כנראה אלו שני באגים שונים.
לצפיה ב-'אי פתיחת תמונות - זה חדש! תיבת המסרים החסומה - זה ישן!'
אי פתיחת תמונות - זה חדש! תיבת המסרים החסומה - זה ישן!
18/05/2020 | 14:51
20
ניסיתי להרשם מחדש תחת כינוי אחר, אבל זה לא התקבל ולא הצלחתי להכנס. אז לא התגריתי בגורל, שמא, לא אוכל להיכנס בכלל.... הסיסמה הישנה עם הכינוי הרגיל, עולים אוטומטית.
אי היכולת לפתוח תמונות , גיליתי אותה אתמול. אף תמונה לא נפתחה גם בפורומים אחרים.
לצפיה ב-'היתה לי בעיה דומה לזו שאתם מתארים כל הניסיונות להתגבר על '
היתה לי בעיה דומה לזו שאתם מתארים כל הניסיונות להתגבר על
18/05/2020 | 17:49
10
32
הבעיה נכשלו .בסופו של דבר יצרתי קשר עם התמיכה של תפוז ויש לציין שהם פתרו לי את התקלה.
לדעתי כרגע הכל מתפקד כראוי.
עודד צור
לצפיה ב-'לא ידעתי שאפשר להתקשר... כתבתי להם'
לא ידעתי שאפשר להתקשר... כתבתי להם
20/05/2020 | 01:02
9
22
והם ענו שהנושא בטיפול.  הבעיה שהטיפול לוקח המון זמן וללא תוצאות...
לצפיה ב-'תשובת ההנהלה:'
תשובת ההנהלה:
20/05/2020 | 08:29
8
34
תיבת המסרים הסתדרה למיטב בדיקתנו
אם יש בעיה שתפנה ל- forums@tapuz.co.il

בקשר לתמונות לא אמרו עדיין שום דבר ברור. איפה הן לא נפתחות?
לצפיה ב-'שום בעיה לא הסתדרה, עדיין'
שום בעיה לא הסתדרה, עדיין
20/05/2020 | 15:41
7
18
תיבת המסרים אינה עולה, למרות הסיסמא האוטומטית שכן עולה. אי אפשר לפתוח תמונות כאן בפורום. אם מישהו מציג פה תמונה כל שהיא, אי אפשר לפתוח ולראות אותה. בדפדפן גוגל כרום
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר אישי ,אצלי הכל תקין משתמש בדפדפן של מוזילה'
שלחתי לך מסר אישי ,אצלי הכל תקין משתמש בדפדפן של מוזילה
20/05/2020 | 16:02
6
14
פירפוקס אולי הכרום של גוגל עושה לך צרות .כדאי לך לנסות להתקין אותו.
בהצלחה !!
עודד צור
לצפיה ב-'תפוז צריכה להתאים לדפדפנים הקיימים כבר שנים'
תפוז צריכה להתאים לדפדפנים הקיימים כבר שנים
20/05/2020 | 17:44
20
ולהתאים את עצמה לאנשים מבוגרים לא אוריינים דיגיטלית כמוני ולא רק לצעירים.
לא יכולה להתקין דפדן חדש וגם להתרגל אליו.  ולא יכולה לקרוא את המסר. יש לי כבר 6 מסרים חסומים, האחרון הוא ממך.
לצפיה ב-'אצלי יש מוזילה פיירפוקס ולפני איזה זמן, out of the blue'
אצלי יש מוזילה פיירפוקס ולפני איזה זמן, out of the blue
20/05/2020 | 19:29
4
23
תיבת המסרים סירבה להיפתח, אלא אם כן השבתתי את ה-Adblock Plus.
גורדיאן אומר שאצלו היא נפתחת, עם פיירפוקס ובלי ההשבתה.
אני יודע שחסמתי  אי אלו אלמנטים בתפוז, אבל זה היה לפני למעלה משנה, ותיבת המסרים לא הושפעה, עד לאחרונה. אולי כדאי להוריד את ה-Adblock Plus ולטעון מחדש, אבל לא אגע בזה עד שתפוז לא יסימו את כל התיקונים.
בינתיים יש לי מסרים עם פרסומות. התמונות לא נפגעו.
בקיצור - לא משעמם
לצפיה ב-'כן, כנראה שאני לקוח מועדף...'
כן, כנראה שאני לקוח מועדף...
20/05/2020 | 21:39
3
24
אני בפיירפוקס, ADP מופעל, אין פרסומות, רואה תמונות ותיבת מסרים נפתחת בלי בעיה.

למי שרוצה שישלח לי מסר, או שאשלח לו מסר, אולי אפיץ את ווירוס התקינות.

לצפיה ב-'לא חושב שאני לקוח מועדף למרות שתפוז תיקנו לי באופן אישי את'
לא חושב שאני לקוח מועדף למרות שתפוז תיקנו לי באופן אישי את
21/05/2020 | 10:00
2
12
התקלה אחרי שבקשו את שם המשתמש שלי . אין לי תרופת פלא או בעצם
אולי כן .
1. לעבור להשתמש במוזילה פיירפוקס (אני כבר שנים אתם).
2 .להתקשר ישירות באימייל לשרות של תפוז ולתת את שם המשתמש .
כך אצלי הכל תוקן וזה היה אפילו במהלך סוף השבוע יעני שישי/שבת.
עודד צור
לצפיה ב-'כתבתי להם פעם שניה ולא ענו לי'
כתבתי להם פעם שניה ולא ענו לי
22/05/2020 | 16:00
1
15
בפעם הראשונה ענו וכתבו שזה בטיפול.
אם יש לך הטלפון שלהם אשמח לקבל כאן.
לצפיה ב-'קורה שלוקח להם זמן לענות, אבל בסוף הם עונים. מניסיון.'
קורה שלוקח להם זמן לענות, אבל בסוף הם עונים. מניסיון.
23/05/2020 | 07:29
12
סבלנות. זה לא כאילו שלחת אימייל לסוחר שמקווה למכור לך משהו. כשכבר נוצר קשר ודברים לא מתקדמים כצפוי (מצדך) הם יכולים לענות לך גם בתוך שעות. בשורה התחתונה: הם די נחמדים ומאוד משתדלים ולא נעלמים לך ככה פתאום. שוב, זה מניסיון אישי שלי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ