לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3328533,285 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'חתול לא חזר לעצמו לאחר הרדמה'
חתול לא חזר לעצמו לאחר הרדמה
18/01/2018 | 12:04
2
22
שלום לכולם.
החתול שלי,פרסי בן 9 עבר ביום ראשון ניקוי אבנית בהרדמה מלאה בהמלצת הוטרינר.
מאז שחזר הביתה,החתול לא אוכל,לא שותה וחסר יציבות לחלוטין,ניראה גם שהוא לא שומע כלום.
כרגע הוא נמצא באשפוז,אך ללא שיפור מאז ועד היום.
מישהו פעם נתקל בדבר כזה?
אני מודאג,מוטרד ושבור.
לא ברור לי אם המצב הפיך בכלל,עד לפני כמה ימים הוא היה בריא ואנרגטי.               מה כדאי לעשות,אל מי לפנות????                לא רוצה להזכיר את שם הוטרינר כדי לא לייצר שיימינג מיותר.          
לצפיה ב-'כדאי לשאול בקבוצת הוטרינרים בפייסבוק'
כדאי לשאול בקבוצת הוטרינרים בפייסבוק
18/01/2018 | 12:53
17
לצפיה ב-'הוא באישפוז באותו מקום או שהגעתם לבית חולים וטרינרי?'
הוא באישפוז באותו מקום או שהגעתם לבית חולים וטרינרי?
18/01/2018 | 12:57
18
יש לציין שתמיד יש סיכון בהרדמה כללית (גם לבני אדם - בגלל זה מחתימים אותנו על טפסים לפני טיפולים בנו בהרדמה בבית חולים וגם אצל הוטרינר בדרך כלל עלינו לחתום על משהו).

עם זאת, יש גם את השאלה של האם נעשו בדיקות מקדימות מתאימות (האם עשו לחתול בדיקת דם לפני ההרדמה המלאה לצורך בדיקת רגישות?) וגם עד כמה הוטרינר התאים את הטיפול לחתול פרסי, כיוון שלחתולים פרסים יש מבנה פנים פחוס ולכן גם בעיות קשות הקשורות לנשימה בתנאי טשטוש והרדמה. עם פרסי, צריך וטרינר שיודע איך לעקוף את הבעיות בצורה בטיחותית. בחתולים פרסים לעתים קרובות משתמשים בשיטות/חומרי טשטוש אחרים מאשר בחתולים לא-פרסים בגלל הסיכון המוגבר.

יתכן שבמקרה שלכם צריך מומחים כדי לאבחן לעומק את המצב - ואת אלה בדרך כלל מוצאים בבתי החולים הוטרינריים הגדולים, כמו בית דגן או בית ברל.  
לצפיה ב-'כשהייתי בהריון עם הבכורה שלנו חלמתי שנולד לנו גור חתולים קטן'
כשהייתי בהריון עם הבכורה שלנו חלמתי שנולד לנו גור חתולים קטן
17/01/2018 | 14:24
1
5
לצפיה ב-''
18/01/2018 | 10:12
2
לצפיה ב-'כל עוד אף חתול לא נפגע במהלך הצילום שיעשו מה שהם רוצים'
כל עוד אף חתול לא נפגע במהלך הצילום שיעשו מה שהם רוצים
17/01/2018 | 15:29
4
לצפיה ב-'כמה עלה לי לגדל חתול?'
כמה עלה לי לגדל חתול?
14/01/2018 | 18:06
7
56

שנה חדשה הגיעה ואני ערכתי פילוח של הוצאות החתול הממוצעות לחודש לשנתיים האחרונות . החתול כיום כמעט בן עשר.
ההוצאה הממוצעת החודשית רק על מזון וחול היא 160 שח. החתול אוכל רק את מזון ואינו אוכל שום חטיף. לזה צריך להוסיף חיסון ובדיקה שנתית קבועה שעליה אני לא מוותרת שעלותה כ-  250 שח. המינימלית ( הממוצעת )
מכאן שעלותו של החתול היא כ-180 שח בחודש, בממוצע, על מזון חול וחיסונים.

ההוצאות האמיתיות  היו קצת יותר גבוהות:
 ב- 2016 החתול עלה לי בממוצע לחודש 300 שח.
ב- 2017 החתול עלה לי בממוצע לחודש  500 שח

הסיבות:
פנסיון וטיפול רפואי נוסף.
פעם עד פעמיים בשנה, אני נוסעת לחו"ל ואני מכניסה אותו לפנסיון ( אין לי קט סיטר ואני מרגישה שהוא בטוח יותר בפנסיון, הוא ברחן בלתי נלאה ). לאחרונה
(2017) , הפנסיון היחיד שהיה בסביבת מגורי נסגר ונאלצתי למסור אותו לפנסיון  מצויין אך רחוק ויקר בהרבה מהקודם .לפנסיון יש שרות הסעות שהוא שווה ערך למונית ספיישל הלוך ושוב ועוד בשבת ( הטיסה היתה במוצאי שבת).
השנה זו הפעם הראשונה שהחתול לא הרגיש כל כך טוב,  והטיפול (היחיד), אצל הווטרינר עלה גם הוא מאות רבות של שקלים, בנוסף לחיסונים השגרתיים. 

מפילוח ההוצאות השנתיות שלי, היה החתול ב-2016 במקום שביעי ( מתוך 10) בסך ההוצאות הממוצעות לחודש. בשנת 2017 הוא עלה למקום החמישי ( מתוך 10), בסך ההוצאות הממוצעות לחודש.  

מה שעולה הרבה זה הפנסיון והטיפול הווטרינרי. אני נוהגת לקחת אותו לחיסונים ולבדיקה כללית אחת לשנה. מאחר שהוא כבר חתול קשיש, הבדיקות השגרתיות הבאות יהיו כרוכות בבדיקת דם ולכן הן יתייקרו. 
לא אחדש כאן לאיש שהוא שווה כל פרוטה. חוסך לי הון לרופאי גוף ונפש ...
מרפא אותי יום יום ושעה שעה!!

לצערי לא הצלחתי להעלות תמונה של המקסים. אז תדמיינו חתול פסים מוזהב הכי יפה שראיתם בחיים
לצפיה ב-'את בטוחה שהוא רק מוזהב ולא עשוי מזהב מלא? '
את בטוחה שהוא רק מוזהב ולא עשוי מזהב מלא?
14/01/2018 | 19:12
9
לצפיה ב-'לא מאמין לך,'
לא מאמין לך,
14/01/2018 | 22:54
3
46
אבל מוכן לקבל כל מילה בתנאי שתהיה תמונה.

לצפיה ב-'לא מצליחה לצרף תמונה!'
לא מצליחה לצרף תמונה!
15/01/2018 | 23:55
5
לצפיה ב-'חתולפז משגע'
חתולפז משגע
16/01/2018 | 15:54
1
38
התמונות עולות רק בגוגל כרום. למה?
צריך להגדיל נפח תמונה. לא כל התמונות עולות
לצפיה ב-' יפה מאוד!'
יפה מאוד!
16/01/2018 | 23:11
5
לצפיה ב-'אפשר להפחית את החיסונים עכשיו'
אפשר להפחית את החיסונים עכשיו
15/01/2018 | 01:38
1
41
במשך 10 שנים הוא קיבל חיסון שנתי, מערכת החיסון שלו כבר בשלה, ואין סיבה להעמיס עליה. אפשר לחסן פעם בשנתיים-שלוש. חיסונים יכולים להחזיק גם 5 שנים ואף יותר. הסיבה שמחסנים כל שנה היא בעיקר כדי שתביאי אותו לבדיקה כללית, בה אולי ימצאו משהו. אם את בכל מקרה לוקחת אותו לבדיקה, אפשר לוותר על החיסון.

אגב אני לא אומר את זה כדי לחסוך לך כסף, אלא למען בריאות חתולך.
לצפיה ב-'חתול שהולך לפנסיון פעם בשנה, חייב חיסונים!!'
חתול שהולך לפנסיון פעם בשנה, חייב חיסונים!!
15/01/2018 | 23:55
7
לצפיה ב-'חתולה במצוקה בחיפה - צריכה עזרה דחוף!!!'
חתולה במצוקה בחיפה - צריכה עזרה דחוף!!!
16/01/2018 | 13:25
1
23
ביום חמישי חתולה נכנסה לחדר המדרגות בבניין שלנו. היא נלחצה כשראתה אותנו (הגענו הביתה ב4 לפנות בוקר) וקפצה לאחד החלונות בחדר המדרגות, שמכוסה ברשת נגד יונים. החלון נמצא בין קומת הכניסה של הבניין לקומה שמעליה. לא רצינו להלחיץ אותה, אז עזבנו אותה לנפשה והשארנו את דלת הבניין פתוחה כדי שתוכל לקפוץ חזרה לחדר המדרגות ולצאת מהדלת הראשית.

ביום שבת גילינו שמה שקרה היה קצת שונה... במקום לקפוץ בחזרה לתוך חדר המדרגות היא הצליחה איכשהו לצאת דרך רשת היונים לצדו החיצוני של הבניין. מילא זה, אבל במקום לקפוץ משם למטה (שני מטרים גובה) ולהמשיך לחיות את חייה, היא קפצה למרפסת כביסה סמוכה בקומה שהייתה מעליה, שגם היא מכוסה ברשת יונים. איכשהו היא התחילה להשתחל לשם מתחת לרשת היונים.

מה שקרה עכשיו, זה שהיא תקועה שם כבר כמה ימים כי זה כבר גבוה וגם הרשת מפריעה לה לקפוץ כמו שצריך (היא צריכה איכשהו להשתחרר מתחתיה כפי שעשתה שנכנסה לשם).

דפקתי וצלצלתי בדלת של הדירה שהיא תקועה בה עכשיו כמה פעמים במהלך הימים האחרונים, אבל אין שם אף אחד.
אתמול התקשרתי למכבי אש והם הפנו אותי למוקד העירוני. שם אמרו לי שאין להם סמכות לפרוץ לדירה. הסברתי שלא צריך לפרוץ לדירה אלא להרים את הרשת ולשלוף אותה מהמרפסת. אמרו שישלחו את השירות הוטרינרי.
הם באמת הגיעו, אבל לא יכלו לטפס לשם, אמרו שאין להם סולם וגם אסור להם לטפס. הם קראו למישהו אחר שהגיע עם סולם, והרים את הרשת. הבעיה היא שהוא לא ראה אותה (והיא בודאות שם, גם עכשיו). זה כנראה בגלל שהשלבים של התריסים במרפסת פתוחים, ולכן היא נבהלה ונכנסה לתוך הדירה כשהוא הגיע. הוא אמר שאין לו מה לעשות ולדבר עם ועד הבית כדי שידברו עם בעלי הדירה. את רשת היונים הוא החזיר למקומה (אמר שהוא חייב).

דיברתי עם ועד הבית, היא אמרה שאין לה טלפון של בעלי הדירה ואין לה מה לעשות. כשאמרתי לה שהחתולה שם כבר כמה ימים בלי אוכל ומים ועומדת למות, היא משכה בכתפיים...

מה עושים? אני מבינה שאי אפשר לפרוץ לדירה של אנשים סתם ככה, אבל זה נראה לי לא הגיוני שחתולה תקועה שם ועומדת למות מרעב ומצמא ולאף אחד לא אכפת.
נראה לי שמה שצריך לעשות זה לשים במרפסת מלכודת (כי היא בטח שוב תבהל ותכנס לתוך הדירה כשמישהו יתקרב לשם), לחכות שהיא תלכד, ולהוריד אותה למטה.
החתולה שם כבר כמה ימים ולא תוכל להחזיק מעמד עוד הרבה זמן.

עם מי אפשר לדבר? צער בעלי חיים כלשהו יכול לעזור?
מישהו אחר בחיפה שיכול לעזור?
אני מחר טסה לתקופה ארוכה ויש לי מעט מאוד זמן, אבל אעשה כמיטב יכולתי לעזור לה. אם יש כאן מישהו חיפאי שיכול לעזור - אודה לו מאוד. החתולה נמצאת ברמת ספיר.
לצפיה ב-'יש איזושהי דרך לספק לה מזון ומים?'
יש איזושהי דרך לספק לה מזון ומים?
16/01/2018 | 14:07
17
אולי גישה מדירה למעלה, לזרוק אוכל יבש ולהוריד לשם קערת מים בדרך יצירתית כלשהי?
לפחות בינתיים, עד שיימצא פתרון או יאותרו הדיירים
לצפיה ב-'חתולים לבריאות!! מאמר קצר מניוזלטר "זווית" לאקולוגיה'
חתולים לבריאות!! מאמר קצר מניוזלטר "זווית" לאקולוגיה
15/01/2018 | 23:17
20
לכל האימהות בהווה ובעתיד, החוששות מהכנסת חתול הביתה.
http://www.zavit.org.il/חתולים-נגד-אסתמה/

לצפיה ב-'קצת חדשות מבאר שבע'
קצת חדשות מבאר שבע
15/01/2018 | 14:26
1
26
לצפיה ב-'בגדול חל שיפור ברווחת בעלי חיים בבאר שבע'
בגדול חל שיפור ברווחת בעלי חיים בבאר שבע
15/01/2018 | 23:15
14
כבר לא רואים יותר כלבים משוטטים בבאר שבע. עד לפני כמה שנים, אפשר היה לראות כלבים משוטטים בכל מקום ובעיקר בשוק העירוני ובשדות שמחוץ לעיר. שנים שלא ראיתי כלב משוטט! גם אוכלוסית החתולים, להערכתי היא די יציבה ( התרשמות אישית). יש תחנות האכלה למכביר, בכל רחוב כמעט, וגם פינות מחסה מגשם ומשמש. הפחים המוטמנים, אומנם מהווים סכנה לחתול אם המכסה מקולקל ונשאר פתוח, אבל זה נדיר ( להערכתי). בעבר היתה חנות בתחנה המרכזית, שמכרה גורי כלבים, וגורי חתולים  אומללים בכלובים צפופים, בנוסף לארנבות, מכרסמים וציפורים- אך היא נסגרה לפני שנים רבות.
בקיצור, חל שיפור ניכר, ממה שאני זוכרת לפני עשרים- שלושים שנה ויותר.סחר בבעלי חיים, גם הוא רעה חולה, אבל זה לא הדבר הכי גרוע שאנו עושים להם.
לצפיה ב-'מישהו ראה בהוד השרון?'
מישהו ראה בהוד השרון?
14/01/2018 | 13:00
7
47
לוסי, ג'ינג'ית-לבנה, שיער ארוך.
אני חוששת שהיא ברחה כדי "למות רחוק" וכעת מחכה ביסורים למותה.
לצפיה ב-'מקווה שתמצאי. שאפרסם בפייסבוק בחתולים שהלכו לאיבוד?'
מקווה שתמצאי. שאפרסם בפייסבוק בחתולים שהלכו לאיבוד?
14/01/2018 | 16:09
3
13
לצפיה ב-'אשמח, תודה רבה'
אשמח, תודה רבה
14/01/2018 | 20:35
2
11
ניתן ליצור אתי קשר ממש בכל שעה: 054-7374350.
לצפיה ב-'פירסמתי. כדאי גם לפרסם בקבוצות מקומיות בהוד השרון. מקווה '
פירסמתי. כדאי גם לפרסם בקבוצות מקומיות בהוד השרון. מקווה
14/01/2018 | 23:44
1
8
איתך לבשורות טובות
לצפיה ב-'תודה!!!'
תודה!!!
15/01/2018 | 04:11
12
עשיתי זאת בכמה ואחפש עוד קבוצות.
לצפיה ב-'טיפים בפנים'
טיפים בפנים
14/01/2018 | 16:09
2
22
אני מצרפת כאן טיפים מעולים לאיתור חתולים שאבדו. זה קצת ארוך, אני יודעת, אבל אלה טיפים שהוכיחו את עצמם פעם אחר פעם, אז בבקשה לקחת את העצות ברצינות, לקרוא וליישם.

** איבדתם חתול? תנשמו עמוק, שתו מים תיקראו טוב טוב ותעשו את מה שכתוב פה **
* טיפים למציאת חתול שהלך לאיבוד * : (תקף גם לחתולי חצר שיכולים להיבהל ממשהו פתאומי ולחפש מסתור - ממליצה להבין איך המוח החתולי עובד. חתול בית שיוצא החוצה הוא לרוב מבוהל והדבר הראשון שיחפש לעשות, זה למצוא לו מסתור ולרוב סמוך מאד וקרוב לבית
חשוב להכין בבית: כלים למים ואוכל, להעביר לשקית חזקה את החול המשומש מקערת הצרכים, לגזור לריבועים בינוניים, חולצה עם ריח זיעה של אדם אהוב על החתול. מנשא וכיסוי למנשא מבד דק כסדין, מודעות עם תמונה ושם החתול. כבר מהיציאה מהבית, לפזר כלים עם מים ואוכל במקומות נסתרים מעין אדם, נכון, יש עוד חתולים בסביבה אך כך מגדילים לחתול את הסיכויים לשרוד. לחפש את החתול תוך כדי קריאה בקול בשמו, ולהמתין אולי תשמעו את המיאו שלו. אם הייתה שעת האכלה קבועה - אז לצאת לחפש בזמן שלה, כי יש לחתולים שעון ביולוגי "מתוכנת".
לחפש בין שיחים, מתחת למכוניות, על עצים כי לעיתים מטפסים. ליד כל הכלים, לשים אבל לא ממש צמוד, תלולית מהחול המשומש, וליד זה פיסת בד גזורה ועליה אבן קטנה שלא יעוף. אם יורד גשם - שימו בקופסת פלסטיק כשהפתח פונה לצד ולא למעלה... ושימו אבן קטנה, שלא יעוף הבד.... לחפש גם בפתחים של מקלטי בניינים או במקלט עצמו - ובזהירות לא להבריח חתולים אחרים שתופסים מסתור מהגשם... חתול מזהה את הריח של עצמו ושל המגדלים שלו. כך בעצם יוצרים שבילי סימני דרך הביתה. (זה גם, משדר למוח של החתול #תזכורת למקום שעבורו זה ביטחון והגנה) להמשיך לחפש בעיקר בשעות השקט בלילה או לפנות בוקר, אך לא רק. לעבור שוב במקומות שהייתם, כבר קרה שחתול נמצא במקום שחיפשו בו מלא פעמים, ולא ענה קודם, בגלל הפחד. את המודעות כן לתלות בגלוי לעין אדם - רק במקומות שמותר כי עלולים לקבל קנס אז לבקש רשות במוקד עירוני או מבעלי חנויות וכו׳, ולשאול ממש מטיילי כלבים, מאכילי חתולים, אנשים שעוברים באזור. לכו עם המנשא, כי ברגע שימצא, תהיה לכם האפשרות לחזור איתו בבטחה הביתה. כסו את המנשא בבד הכיסוי הדק, זה נותן לחתול תחושת ביטחון שהוא מוסתר ומוגן. מאחלת עדכון בבשורות טובות ומשמחות.

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/01/2018 | 20:52
3
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/01/2018 | 04:07
4
לצפיה ב-'תופעות לוואי אחרי עיקור'
תופעות לוואי אחרי עיקור
14/01/2018 | 21:35
2
27
שלום, לפני חמישה ימים עשיתי לחתולה שלי עיקור, ועכשיו האזור נפוח כמו כדור פינפונג, החתולה בסדר לא נראת סובלת יותר מדי, האם זה זיהום? 
אני ממש מודאגת, בכל מקרה אקח אותה לוטרינר.

תודה.
לצפיה ב-'כדאי לצלם, לשלוח לוטרינר שלך ולהתיעץ איתו'
כדאי לצלם, לשלוח לוטרינר שלך ולהתיעץ איתו
14/01/2018 | 21:43
15
האם הוטרינר רשם לה אמטיביוטיקה?
לצפיה ב-'וטוב שתדאגי,'
וטוב שתדאגי,
14/01/2018 | 22:53
23
אחרי 5 ימים לא צריך להיות שום דבר נפוח, עשיתי הרבה עיקורים ואחרי פרק זמן כזה כולן היו במצב החלמה מתקדם מאוד ובלי סיבוכים.

לצפיה ב-'חתול משלשל ומשמין'
חתול משלשל ומשמין
12/01/2018 | 20:02
3
39
שלום לכולם!
אני חדש בעולם החתולים אז בבקשה תהיו עדינים :)
לפני בערך חצי שנה אימצתי חתול בן חודש, חודש וחצי שאמא שלו מתה. עד אז מעולם לא היה לי חתול והאמת היא שגם לא ממש רציתי. אבל הגורל רצה ויש לי חתול. אחרי התחלה קשה מאוד שכללה השתנות על המיטה ושלשולים בכל נקודת מסתור שקיימת בבית התחלנו להסתדר והכל היה בסדר. הוא אכל אוכל לגורים בהתחלה ואז אוכל לבוגרים באיכות די טובה ולא היו בעיות. קצת לפני גיל חצי שנה, לקחתי אותו לסירוס.הסירוס עבר בהצלחה אבל קצת אחריו הוא התחיל לשלשל צואה נוזלית לחלוטין וכל הזמן. בנוסף שמתי לב שהוא אוכל כמויות אדירות של אוכל. ניסיתי להגביל אותו כי חשבתי שאולי הוא משלשל כי הוא פשוט אוכל יותר מדי אבל זה חירפן אותו לגמרי והוא התחיל לחפש אוכל בצורה אובססיבית. לקחתי אותו לוטרינר והוא נתן לו אנטיביוטיקה נגד טפילי מעיים שלא עזרה בכלל. לאחר תקופה לקחתי אותו שוב ונתנו לי כדורים נגד תילוע ואוכל רפואי. בעיקרון החתול יכול לצאת בערבים להסתובב בחוץ ויש לו שם חבר'ה מהשכונה (אם הוא סגור בבית הוא די מתחרפן משעמום), והפעם לא נתתי לו לצאת החוצה שלא יאכל אוכל אחר. הוא אכל הרבה פחות וזה לקח שבועיים אבל הוא הפסיק לשלשל. זה היה בשבת ונגמר לי האוכל הרפואי אז נתתי לו קצת מהקודם והשלשולים חזרו ובעוצמה מלאה :(
התייעצתי ואמרו לי שהוא אולי אלרגי לדגים אז קניתי לו אוכל בלי דגים ועכשיו אני מנסה שוב להקפיד למרות שזה קשה ומספיק שהוא בורח החוצה פעם אחת הכל חוזר שוב. 
בנוסף בגלל שהוא לא יכול יותר לצאת מהבית הוא אוכל מתוך שעמום. אוכל והולך לארגז צרכים, מבלה שם כמה דקות, חוזר לאכול והולך לארגז וחוזר חלילה...
אם אני מגביל אותו הו מתחיל לחפש אוכל באמצע הלילה ודי לא נותן לי לישון.
בנוסף הוא גם מאוד השמין ועלה בערך קילו בחודש וחצי האחרונים.

אני יודע שזה ארוך ומייגע אבל אשמח אם למישהו יש עצה לאוכל מתאים, לזמני האכלה וכל דבר שיעזור ליודה החתול ולי לעבור את התקופה הקשה הזו 

לצפיה ב-'נושא מסובך'
נושא מסובך
13/01/2018 | 17:43
26
עד כמה שביכלתי לשפוט, כשיש שלשול זה לגמרי עניין בריאותי (להבדיל ממצבים "פשוטים" יותר של עשיית צרכים תקינים במקומות בלתי רצויים, שיכולים לנבוע מעניין בריאותי או התנהגותי).

לא כל כך ברור ממה שכתבת איך בדיוק הוטרינר ניגש לעניין. האם הוא עבר איתך על אפשרויות למצב הזה? אלו בדיקות הוא ערך? האם הוא מודע להסטוריה לפיה החתול כגור סבל מבעיה דומה? כשקוראים את הפוסט שלך, נוצר מן רושם של בדיקות די שטחיות והתייחסות קצת חפיף, אבל בלי לדעת עוד פרטים קשה וגם בלתי הוגן לקבוע דבר כזה. למען ההגינות, לא תמיד קל לאבחן בדיוק מה מקור הבעיה, במיוחד אם החתול יוצא החוצה ואוכל השד יודע מה בחוץ.  אם תוכל לפרט קצת, אולי נדע טוב יותר מה לייעץ לך.
לצפיה ב-'אתה מתאר מקרה מורכב מאוד שלא ברור מה הסיבה ומה התוצאה'
אתה מתאר מקרה מורכב מאוד שלא ברור מה הסיבה ומה התוצאה
13/01/2018 | 23:05
23
קח בשחבון שאנטיביוטיקה ומעברים חדים למזונות אחרים גורמים לשלשולים גם בחתולים בריאים.
לדעתי אם המזון הרפואי עזר לחתול אתה צריך לחזור אליו ולהקפיד לתת רק אותו. כרגע צריך להתרכז בסידור מערכת העיכול של החתול, כמות המזון פחות חשובה בשלב הזה. אם אתה יכול תחלק את כמות היומית של המזון לכמה מנות קטנות ותתן אותן במשך היום, כך הוא יהיה יותר שבע.
במקביל כדאי לפנות לוטרינר אחר ולקבל איבחון של מצב החתול ואז לראות אין אתה מתקדם עם האיבחון הזה.
לצפיה ב-'מעבר להמלצות שניתנו כאן'
מעבר להמלצות שניתנו כאן
14/01/2018 | 11:06
19
לגבי השעמום, אפשר לשלב משחקים עם אוכל. להחביא אוכל בכל מיני צעצועים, זה גם יגרום לו לאכול לאט וגם יעסיק אותו יותר זמן.
צריך להיות יצירתי, אני לקחתי כדור גומי רך (שנותנים לכלבים לשחק) עשיתי חור קצת גדול יותר מגרגירי האוכל ואני מכניסה פנימה והוא צריך לגלגל אותו כדי להוציא אותם. יש גם משחק מבוך שקניתי בזמנו ובו הוא אמור לגלגל כדור דרך חריץ שניתן להכניס בו רק את כף הרגל, אז אני שמה מזון לאורך המסלול.

היתה לי כלבה עם רגישות דומה למזון, היא חיה חיים ארוכים וטובים עם מזון רפואי, רק דורש סבלנות ואבחון נכון.
לצפיה ב-'חול מתגבש - באמת יש הבדל בין המותגים?'
חול מתגבש - באמת יש הבדל בין המותגים?
12/01/2018 | 21:07
6
43
היי לכולם
שאלה לבעלי נסיון, זה באמת משנה איזה חול מתגבש קונים?
אם כן אז מה ההבדלים ועל מה אתם ממליצים?
תודה!
לצפיה ב-'אם לא היה הבדל היה רק מותג אחד.'
אם לא היה הבדל היה רק מותג אחד.
13/01/2018 | 11:21
3
43
וניסיון כאן שווה לתחת (של החתול). לכל אחד יש העדפות שונות של מחיר + וסגנון התגבשות + ריח + פיזור מסביב לארגז, וגם לחתולים יש הרבה מה לומר בנושא, ומצד שני באורך החיים הממוצע של חתול אפשר לנסות מאות מותגים עד שמגיעים למשהו שכולם מרוצים ממנו.

לצפיה ב-'לא עוזר'
לא עוזר
13/01/2018 | 20:50
2
37
זה שיש מותגים שונים למוצר לא אומר בהכרח שההבדל הוא משמעותי.
אני מבינה את מה שאתה אומר על הצרכים השונים, עדיין אני מעדיפה להתחיל מהמלצות מאשר להתחיל לקנות רנדומלית.
לצפיה ב-'רצונך כבודך, הנה המלצה:'
רצונך כבודך, הנה המלצה:
13/01/2018 | 22:40
1
40

לכי על ‏Ever Clean סופר-סטרונג, סופר-מתגבש, נוסה וקיבל אישור מהסופר-חתול של סופרמן (קל-אל בשבילך).

לצפיה ב-'רב תודות! '
רב תודות!
14/01/2018 | 12:06
4
לצפיה ב-'נתחיל מזה שיש מספר סוגים שונים של חול מתבש בהתאם לחומור'
נתחיל מזה שיש מספר סוגים שונים של חול מתבש בהתאם לחומור
13/01/2018 | 22:37
1
41
ממנו עשוי החול:
1. חול מתגבש עשוי מחימר מיוחד - זה חול מתגבש הכי נפוץ
2. חול מתגבש עשוי מנסורת עץ
3. חול מתגבש עשוי מקלחי תירס
4. חול קריסטלי מתגבש - זה חול הכי חדיש והאמת לי אישית אין מושג איך הוא עובד

קיימים עוד מספר סוגים כמו למשל חול מתגבש עשוי מעיתונים משומשים אבל הם לא נמכרים בארץ.

אני מניח שאת שואלת לגבי הסוג הראשון כי בסוגים אחרים אין הרבה מותגים.

בלי קשר ההבדלים העיקריים בין החולות המתגבשים או למעשה הקריטריונים לפיהם בוחרים חול הם:
1. כושר ספיגה
2. כושר ניטרול ריוחת
3. עמידות הגושים (האם מתפוררים בזמן הפינוי או לא)
4. כמות האבק שבחול
5. מידת התפזרות החול מחוץ לארגז
6. נוחות הניקוי (האם נדבק לארגז או לא)
7. מחיר או עלות מול תועלת

יש עוד כמה היבטים פחות חשובים לתפקיד של החול אבל הם כן יכולים להיות חשובים עד מאוד כמו:
1. ריח של החול עצמו
2. גודל השקים
3. שמירה על הסביבה ( זה יותר מתייחס לסוגי החול שפירטתי בהתחלה - חול עשוי מחומרים טבעיים הינו יותר ידידותי לסביבה)
ואני מניח שיש עוד

כושר הספיגה של החול שהיא אחת התכונות החשובות של החול תלוי בתכונות השתן (ריכוז, חומציות) של חתול ולכן אין חול אחד שמתאים לכולם וצריך להתאים את החול לחתול מסויים. זו הסיבה שכל המלצות על חול צריך לקחת בעירבון מוגבל. מה שטוב בחולות זה שהם נגמרים מהר ואפשר לנסות הרבה סוגים עד שמוצאים את זה שמתאים לך.
לצפיה ב-'תודה על האינפורמציה! '
תודה על האינפורמציה!
14/01/2018 | 12:12
3
לצפיה ב-'תרופות לחתול במצב של חיים ומוות'
תרופות לחתול במצב של חיים ומוות
10/01/2018 | 12:23
10
59
שלום לכולם,
לפני מספר ימים התבשרנו שהחתול שלנו חולה במחלת לב קשה, אשר מקצרת משמעותית את תוחלת החיים, המחלה נקראת hcm... אפשר להאריך לו מעט את החיים ע״י תרופות, העניין הוא, שהוא קיבל מלא תרופות!!! ליתר דיוק 5 כדורים שונים אשר יש לתת פעמיים ביום! אם לא יקח אותם נאלץ להיפרד תוך מספר שבועות... מה לא ניסיתי?! לרסק לו אותם במעדן שהוא הרוס עליו, עם סרדינים, עם נקניק, הוא לא מוכל לאכול! ניסיתי לרסק, למהול במים ולתת עם מזרק, הוא ירק הכל והקציף שעה! גם יורה כדורים זו לא ממש אופציה משום שמדובר בכמות גדולה של כדורים והוא לא יישב שקט ורגוע... מה עושים? מישהו מכיר את המחלה הארורה הזו? יש לכם עוד רעיונות לגבי התרופות? הלב שלי מרוסק ואשמח לשמוע מנסיונכם, תודה רבה!
לצפיה ב-'ניתן להזמין מחו"ל חטיפים מיוחדים בצורת כיס קטן שבנויים'
ניתן להזמין מחו"ל חטיפים מיוחדים בצורת כיס קטן שבנויים
10/01/2018 | 12:38
2
32
להחזיק את הכדור. אפשר לנסות אבל לזכור שגם זה לא תמיד עובד:

או לנסות למהול עם משהו טעים יותר ממים.

ולפעמים אין ברירה וצריך לדעת מתי להרים ידיים.
היתה לי בדיוק את אותה דילמה עם החתול שלי לפני מספר שבועות, והגעתי למסקנה שאני לא רוצה שיבלה את שארית חייו בלחשוש שהנה בא עוד טיפול והתחמקויות.
הכנתי את עצמי נפשית למשמעות, והפסקתי עם הטיפול בידיעה שזה יקצר את חייו, אבל לפחות מה שנשאר יעבור עליו בלי לחץ.
לצפיה ב-'כמו כן ניתן לנסות'
כמו כן ניתן לנסות
10/01/2018 | 13:41
1
33
ליצור מן גרסה של הpillpocket בעזרת חטיף רך מהסוג הנמכר בצורת מקלות באריזות ואקום קטנות. מרככים עוד קצת בלישה בין האצבעות כמו פלסטלינה ועוטפים את הכדור בזה. יצא לי לראות את הפטנט הזה אצל מרתה אסטרקין, יועצת התנהגות לחתולים
לצפיה ב-'או גבינה מותכת, או חתיכת חזה עוף נא או כל דבר אחר דומה'
או גבינה מותכת, או חתיכת חזה עוף נא או כל דבר אחר דומה
10/01/2018 | 15:21
10
לצפיה ב-'אל תרגישי רע אם לא תצליחי, וסביר שלא תצליחי.'
אל תרגישי רע אם לא תצליחי, וסביר שלא תצליחי.
10/01/2018 | 15:52
6
43

פעם היה לוקח לי יומיים לתת כדורי תילוע רק לשלושה חתולים, ניסיתי כל המצאה ורעיון בעולם ולבסוף עברתי לאמפולות ברגע שהמציאו אותם.
לתת לחתול 10 כדורים ביום זה לא מעשי, עדיף לתת לו לבלות את שארית ימיו בשקט ושלווה.

לצפיה ב-'החתול הקשיש שלי שסבל מאי ספיקת הלב גם היה צריך לקבל הרבה'
החתול הקשיש שלי שסבל מאי ספיקת הלב גם היה צריך לקבל הרבה
10/01/2018 | 16:45
3
42
תרופות. למזלי הוא אהב מאוד חזה עוף נא ועד ליומו האחרון היה מוכן לאכל לפחות כמה חתיכות אז נתתי לו את כל התרופות בתוך חזה עוף ללא בעיה. כך שאם מוצאים דרך נוחה לתת תרופות לחתול אז זה אפשרי.
אבל אם צריך להילחם בחתול בשביל לתת תרופות אז לדעתי עדיף לבתר ולאפשר לו לחיות את ימיו האחרונים ללא לחץ מיותר.
לצפיה ב-'שיטות שניסיתי והצליחו עם כדורים מרים'
שיטות שניסיתי והצליחו עם כדורים מרים
10/01/2018 | 17:46
2
43
חתכתי עם מכשיר לחציית כדורים את הכדור לכמה חלקים , ציפיתי כל חלק במעט חמאה ממש עשיתי כדורון קטן ושמתי במקפיא לכמה שעות ( כל יום צריך להכין את הכמות לאותו יום , קצת עבודה אבל שמתרגלים זה כמה דקות ) החמאה מעלימה את הריח של הכדור.
שהייתי צריכה לתת את הכדור הוצאתי מהמקפיא וציפיתי שוב בגבינה מותכת ( מון בלאן עיזים 25% שומן ) שוב ממש במעט גבינה ועשיתי כדורון קטן מכל חלק של כדור. את החלקים פשוט הנחתי בתוך ומעל שימורים והכל נאכל בלי בעיה. חשוב לגוון בשימורים וגם לנסות להחביא בנקניקיה ( קראתי שנקניקיית כבד עובדת טוב ) אבל תחביאי את חלקי הכדור שמצופים בחמאה כדי שלא ירגיש בריח של הכדור.
ניסיתי גם להחביא בחטיף מקלות , לוקחים ממנו חתיכה ומעבדים ביד עד שמתרכך ואז אפשר לעשות כדור בו מוחבא הכדור , חשוב לחתוך את הכדור במידת האפשר , ככל שהכדורים  יהיו קטנים החתול פשוט יבלע ולא ינגוס בהם.
גם אני חושבת שעדיף לא להיאבק בחתול ... בהצלחה מקווה שיעזור

לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות, אתם מקסימים!'
תודה רבה על התשובות, אתם מקסימים!
11/01/2018 | 10:33
1
29
כבר כמה ימים שאני מנסה כל דרך ושיטה אפשריים וכלום לא עובד... נקניק, נקניקיות, שימורים שהוא מאוד אוהב, סרדינים, למהול את הכדורים במים ולתת לפה, זה פשוט לא מצליח! זו כמות עצומה של תרופות, גם אם אני מפוררת לו את הכדורים זה יוצא המון אבקה, הוא מיד מרגיש והולך... בהתחלה נילחמתי וסרבתי לוותר, אבל זה מכניס אותו ללחץ, הוא מפחד ומתרחק ממני וזה מרסק אותי! אתמול, כבר התחלתי לקבל את העובדה שאין לנו עוד הרבה זמן יחד ושאני רק רוצה שיהיה רגוע ושמח וירגיש אהוב בזמן שנשאר לנו יחד, חושבת להניח לו עם התרופות ולתת לטבע לעשות את שלו, אבל גם זו החלטה קשה מאוד, הצפי שזמן שנותר לו עם כדורים הוא בסביבות 4-5 חודשים גג, אז מה כבר ישנה חודש לפה או לשם?! מאוד מבולבלת, מאוד עצובה, מאוד מתוסכלת שלא מוכן לקחת את הכדורים, אבל אני לא אתן לו לסבול, אני רוצה לתת לו סוף שמח ורגוע עד כמה שאפשר... הקל עליי מאוד לקרוא את הדברים שכתבתם בקשר לזה, שלא ארגיש רע ושזה בסדר... קשה לי כל כך!
לצפיה ב-'לא לפורר את הכדור, מגביר את הטעם הרע'
לא לפורר את הכדור, מגביר את הטעם הרע
11/01/2018 | 14:38
24
לרוב הכדורים טעם רע, הציפוי החיצוני והבליעה בלי לעיסה הם מהירים והטעם כמעט לא מורגש. אבל אם מפוררים כמעט בלתי אפשרי למהול את הטעם, בטח לא בכמות כזו.

ההצעות שהיו כאן לחתוך קטן ולהחביא זו הדרך היחידה שאולי תצליחי.

כרגע הייתי נותנת לו כמה ימים הפסקה, שלא יחשוד בכל מזון שאת נותנת לו. תני לו יומ-יומיים של החטיפים שהוא הכי אוהב בלי כדורים, ואחרי זה נסי שוב.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה הכנה'
תודה רבה על התשובה הכנה
11/01/2018 | 10:39
1
27
זה אכן בלתי אפשרי ולא מעשי לתת 10 כדורים ביום לחתול, גם אח שלי שעובד עם בעלי חיים (הוא מרדים בחדרי ניתוח בבית דגן) אמר לי אתמול את אותו הדבר... זו הבנה קשה מאוד, לוקח קצת זמן להבין את המציאות וללמוד לשחרר כדי שכמו שחי כמו מלך, יילך לדרכו כמו מלך ולא מושפל ומפוחד, תקופה לא קלה בכלל.
לצפיה ב-'גם אני חושבת שאולי תעשי הפסקה של כמה ימים גם בשבילך וגם '
גם אני חושבת שאולי תעשי הפסקה של כמה ימים גם בשבילך וגם
12/01/2018 | 19:36
19
בשבילו אבל תני לזה עוד צ׳אנס כי מה שאת מתארת - הזרקה לפה , מהילה במים ופירור
זה השיטות שבוודאות לא עובדות
לכן נראה לי כדאי לנסות את השיטות שכן עובדות , ציפוי בחמאה וגבינה ובתוך שימורים זה נטול סטרס ובאמת מעט מאמץ גם אם נותר לו זמן מוגבל
תיקני שימורים שהם טעימים במיוחד כמו שזיר טונה ושרימפס , שזיר סלומון , ליאונרדו, פנסי פיסט...
לצפיה ב-'מה עושים עם חתולה שדורשת לשתות מים רק מברז מסוים בבית'
מה עושים עם חתולה שדורשת לשתות מים רק מברז מסוים בבית
12/01/2018 | 09:55
2
36
לאחרונה החתולה החליטה שהיא לא שותה מהכלי שלה אלא רק מהברז באמבטיה המצויה בצד השני של הבית. היא אפילו לא מוכנה לשתות מאף ברז אחר. בעבר אם היינו ישנים היא היתה ממתינה לבוקר. בימים האחרונים היא ממש צורחת ומשתוללת ועושה קולות של קרב, וגם שורטת את הדלת ועושה נזקים. היא עושה את זה גם באמצע הלילה. באופן כללי זו חתולה בעייתית שגרמה כבר לנזקים איומים בכל הבית. מלבד זאת, יש חדרים שאנחנו לא נותנים לה להכנס בכדי שלא תהרוס את כל מה שיש שם, אז היא שורטת את הדלתות (שנראות זוועה) ומשמיעה קולות איומים. המקום היחיד שהיא לא רוצה ללכת אליו זה החוצה.
מה אפשר לעשות ?
תודה מראש.
לצפיה ב-'אפשר לעשות הרבה דברים.'
אפשר לעשות הרבה דברים.
12/01/2018 | 11:51
37
דבר ראשון אפשר להחליף את הכלי, ושיהיו בו מים טריים, ושיהיה ממוקם נכון, ואולי למלא בו מים מהברז ההוא.
באופן כללי כתבת תלונה שאין בה שום מידע ממשי על החתולה, מצבה וסביבתה וקשה להבין מה קורה שם. חתולים אינם עושים צרות אלא כשרע להם, אבל עד היום בו הם ילמדו לכתוב את תהיי זאת שצריכה להבין מה הבעיה ולפתור אותה.

לצפיה ב-'אפשר באמת לעשות כל מיני דברים'
אפשר באמת לעשות כל מיני דברים
12/01/2018 | 12:04
37
כלי מים הוא עניין של העדפה: אחד אוהב מים זורמים, ואז אפשר להביא מתקן כזה של שתייה לחתולים שבו המים זזים וזה יעודד את החתול לשתות משם. שני אוהב קערות גדולות ורחבות שהשפם לא ייגע בדפנות (אצלנו זה כך, כולם שותים מהקערות הגדולות של הכלבים ולא נגעו בקערות הקטנות יותר כשעדיין היו שם), שלישי לא אוהב חומרים מסויימים: לפעמים ההשתקפות בתחתית כלי מתכת לא נושאת חן, לפעמים לא אוהבים פלסטיק. פשוט צריך לנסות כלי אחר, אולי באמת עם מים מהברז האהוב.

באשר לבעיות האחרות, נשמע לי שיש לכם מכלול שלם ובמצב כזה לא הייתי רוצה לתת עצות "על עיוור" באינטרנט. יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי לעזור לחתול להיות רגוע יותר והרסני פחות בבית, אבל זה גם תלוי בסביבה הקיימת. יש גם הרבה דברים שאנשים עושים ולא מבינים שזה יוצר לחץ אצל החתול ולכן בעיות התנהגות. במצב כזה, ההמלצה שלי היא להזמין אליכם יועצת חתולים שתסתכל על כל ההיבטים של החיים בביתכם ותבנה עבורכם הצעה המתאימה למציאות אצלכם. כן, זה עולה כסף -- אבל הרי כולנו מוציאים כסף על איכות חיים בכל מיני דרכים, וחתול רגוע שלא הורס דברים זו בהחלט איכות חיים לא רק לחתול אלא גם לכל מי שסביבו.
לצפיה ב-'רוצה לשתף אתכם בסיפור עם סוף טוב מהימים האחרונים'
רוצה לשתף אתכם בסיפור עם סוף טוב מהימים האחרונים
11/01/2018 | 08:54
10
63
אישה לא נחמדה (במילים עדינות) רצתה לטוס לחו"ל.
חשבה חשבה חשבה מה תעשה עם החתולה הבייתית שלה בזמן הטיול והחליטה 
פשוט לזרוק אותה במרכז מסחרי ליד הבית שלי וגם ביקשה שיאכילו אותה.
אחרי שסיפרו לי על המקרה הלכתי לראות את החתולה ופגשתי יצור מהמם ביופיו ובמיוחד באופי החברותי להחריד שלה!
כן להחריד!
פשוט הלכה בזנב מורם לכל עובר ושוב, אנשים (לשמחתי אוהבי חתולים) פשוט הרימו אותה על הידיים והיא התמסרה והתמוגגה.
ילדים שחזרו מבית ספר ניגשו ללטף אותה.
היא פשוט התמסרה לכולם בטוטאליות מוחלטת!
התחלתי לפרסם אותה ולשמחתי נמצאה אישה שהייתה מוכנה לאמץ!
ביום שבת חיכיתי לה שם במרכז המסחרי (חיכיתי למאמצת שעה בקור צמוד לחתולה כי פחדתי שתעלם, אולי זה תרם לזה שהייתי חולה השבוע..) בכל מקרה האישה באה , החתולה נכנסה מיוזמתה למנשא וזהו!
החתולה כבר ביקרה אצל הוטרינרית ומסתבר שהיא בת 8 חודשים בערך, צעירונת.
בתור החברותית שהיא כמובן שהתאקלמה תוך שניה וכבר ישנה עם האישה במיטה.מקווה שזה ימשיך ככה והן יהנו אחת מהשניה.
מצרף סירטון מהרחוב (זה אני מלטף אותה שם) וגם תמונה שלה כבר בבית.

לצפיה ב-'ותמונה בבית'
ותמונה בבית
11/01/2018 | 08:56
1
48
לצפיה ב-'כל מציל חתול אחד כאילו הציל תשע נשמות!!'
כל מציל חתול אחד כאילו הציל תשע נשמות!!
11/01/2018 | 19:30
22
כל הכבוד!!
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 11:25
1
לצפיה ב-'אתה אדם מאוד מיוחד ומעורר השראה '
אתה אדם מאוד מיוחד ומעורר השראה
11/01/2018 | 12:04
1
35
אני קוראת על ההצלות שלך, רואה את התמונות ומתמלאת הערכה גדולה
למי שאתה ולתרומה הגדולה שלך  
אתה אדם מאוד מיוחד! 
גם אני בעשייה הסזיפית הזאת יותר מ12 שנים
אני כבר לא מדברת על הכסף והזמן
אלא על הקושי הרגשי להתמודד כל פעם מחדש
עם הצלת גור ואז למצוא לו בית
והמקרים הבאמת קשים של חתולי רחוב שנדרסים, נעשים חולים ושאר צרות צרורות נוראיות...
מה שהכי קורע את הלב אלו המקרים של חתולי הבית שננטשים.
גם אני נאלצת עכשיו לטפלת באחת כזאת.
מהסטרס והדיכאון התפרצה אצלה מחלה,
פצעים בפה, הפסיקה לאכול, חום, כאבים... באסה מהגיהינום
.

לצפיה ב-'תודה רבה רבה!'
תודה רבה רבה!
11/01/2018 | 15:13
29
מי שלא נמצא בעשייה הזו לא יוכל להבין לעולם עד כמה זה קשה.
העולם הזה של העשייה טוחן ולועס אותך עד דק.
זה שוחק בכל הרמות, נפשית, רגשית, פיזית.
לי עוד יש מערבולות רציניות בחיים האישיים ככה שנכנסתי לעולם הזה של החתולים כשאני כבר שבור ונגמרתי עוד יותר תוך כדי שהצלתי.
מקווה שיהיה לי הכוח להמשיך להציל את כל מי שרוצה ודואג לו.
מאחל לך גם שתמשיכי לגרד מאיפשהו את האנרגיות להמשיך וכל הכבוד לך על העשייה!
מקווה שהננטשת שלך תתאושש, תתחזק ותחזור לאכול!

לצפיה ב-''
11/01/2018 | 17:37
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 19:14
לצפיה ב-'מקומך בגן עדן מובטח '
מקומך בגן עדן מובטח
11/01/2018 | 20:05
4
לצפיה ב-'מחמם את הלב ממש! '
מחמם את הלב ממש!
12/01/2018 | 01:46
22
 כל הכבוד!
לצפיה ב-'תודה על התגובות של כל מי שמעריך את המאמצים שעושה עבורם'
תודה על התגובות של כל מי שמעריך את המאמצים שעושה עבורם
12/01/2018 | 06:34
5
לצפיה ב-'2 סרטונים מגניבים מפייסבוק'
2 סרטונים מגניבים מפייסבוק
09/01/2018 | 11:29
1
45
כמו חלתול וכלב...
מישהו אמר שמסוכן לרחוץ חתול?
לצפיה ב-'חמוד! ועוד סרטון חמוד, פוביה של חתולים'
חמוד! ועוד סרטון חמוד, פוביה של חתולים
10/01/2018 | 00:50
24
לצפיה ב-'חתול רגיש לחומר נגד פרעושים'
חתול רגיש לחומר נגד פרעושים
09/01/2018 | 09:14
3
43
אין לי מידע ספציפי, אבל החתול של אחותי הגיב לא טוב לאמפולה נגד פרעושים ששמו לו (לא ידוע איזה מותג). שמו לו את המינון הנכון ולפי ההוראות אבל הוא היה ירוד במשך יומיים.

מישהו נתקל?
לצפיה ב-'זו תופעה מוכרת'
זו תופעה מוכרת
09/01/2018 | 09:53
32
בסטטיסטיקה הרחבה, הרוב לא מפתחים תגובות לאמפולות אבל יש קבוצות קטנות יחסית של פרטים שרגישים לחומר הפעיל באמפולה מתוצרת מסויימת. מאחר שמדובר במיעוט קטן, האמפולות עדיין נחשבות לבטוחות (יחסית).

משום כך, חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים:

1. השם המסחרי, כלומר התוצרת - אם החתול רגיש לזה, לא משתמשים בזה איתו יותר. זה פחות חשוב מסעיף 2 להלן, שמתרכז בגורם הרגישות:

2. שם החומר הפעיל באמפולה - אמור להיות כתוב ברשימת המרכיבים על האריזה המסחרית. רוב הסיכויים הם שמדובר ברגישות לחומר הזה, ולכן גם באמפולה מתוצרת אחרת עם אותו חומר פעיל תקבלו תגובה דומה. כמובן אם זו לא רגישות אלא איזה פגם באמפולה המסחרית, לא תהיה תגובה כזו באמפולה אחרת עם אותו חומר פעיל.

3. תופעות פיזיולוגיות - לשים לב לתגובות הספציפיות ולתאר אותן במדויק לוטרינר שלכם. זה יכול לעזור להבחין בהבדל בין רגישות/אלרגיה לדברים אחרים שבמקרה או בעקיפין נכנסו לפעולה במקביל לאמפולה.

לצפיה ב-'כן, נתקלתי.'
כן, נתקלתי.
09/01/2018 | 09:54
28
יש עניין של מינון, לא ציינת מה גודל האמפולה ומה משקל החתול, כאשר נותנים מינון מופרז זאת התוצאה (ויכול להיות גרוע יותר).
בקשר לסוג החומר, נסו לברר מה זה היה, יש מותגים הידועים בנזקים שהם גורמים ואפילו עד כדי מוות.
חוץ מזה ממש לא כדאי להשתמש בחומרים שאין עליהם ידע, וזה שמוכר בחנות ממליץ עליהם שווה לת..ת.

לצפיה ב-'תודה על התגובות, אכן הנחתי את אחותי לבדוק באיזה חומר פעיל '
תודה על התגובות, אכן הנחתי את אחותי לבדוק באיזה חומר פעיל
09/01/2018 | 11:33
26
מדובר ולהתייעץ עם הוטרינר לגבי מותגים עם חומרים אחרים.
המינון כאמור היה על פי ההוראות.

לצפיה ב-'קרחת אצל החתולה'
קרחת אצל החתולה
08/01/2018 | 16:53
2
50

שלום לכולם,

היום יצאנו לכמה דקות מהבית, כשחזרנו ראינו שלחתולה יש פתאום קרחתעל העורף! (וליד זה נראה לי יש עוד קרחת קטנה..) 
החתולים אמנם רבים בניהם לפעמים, אבל זה גדול ולא נראה לי שהחתול השני עשה לה את זה, כי הם רק משחקים ועד היום היא לא נפצעה ממנו (היא אצלנו 8 חודשים).. 
זה ממש מוזר, אני לא מבינה איך זה קרה לה פתאום.. מישהו מכיר את זה או יכול לתת השערות? 
חשבתי אולי היא בסטרס.. אבל עדיין לא ממש מסתדר לי. מצרפת תמונה.. 
לצפיה ב-'לי זה לא נראה כמו פציעה'
לי זה לא נראה כמו פציעה
08/01/2018 | 19:51
1
44
הרבה יותר מזכיר פטריה, אבל דבר כזה הוטרינר יכול לאבחן ולרשום טיפול. אם החתולים היו רבים ביניהם, לדעתי תלישת שיער היתה באה עם פגיעה בעור.

פטריה זה לא מסוכן, אבל זה מדבק - בעיקר לחתול השני ובמידה פחותה גם לכם, ולכן כדאי לבדוק בהקדם אם זה באמת העניין. מטפלים ועוברים, לא נעים אבל לא נורא.

יש כמובן גם מגוון אפשרויות אחרות, זו רק אפשרות סבירה ונפוצה למדי לקרחות עגולות כמו בתמונה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה!'
תודה על התגובה!
08/01/2018 | 20:53
29
בדיוק באתי לעדכן שהתקשרתי לוטרינר כי דאגתי, אבל לא רציתי לטלטל אותה סתם.. קיצר, שלחתי תמונה ומסתבר שזה כנראה תגובה שלה לטיפול פרעושים שעשינו לה לפני שלושה ימים! 
אם היא תגרד, תראה שזה מציק לה או כל סימן אחר כמובן נרוץ לוטרינר. אבל כרגע זה ממש לא מטריד אותה, אז סביר שזה כל העניין. 

אז לידע כללי. וממש תודה! 
לצפיה ב-'ג'ינג'י עיוור בהסגר - מי יהיה המלאך שלו? '
ג'ינג'י עיוור בהסגר - מי יהיה המלאך שלו?
07/01/2018 | 01:17
4
85
לצפיה ב-'זו קריאה לעזרה!!! ירדימו אותו מחר אם לא תמצא אומנה!!'
זו קריאה לעזרה!!! ירדימו אותו מחר אם לא תמצא אומנה!!
07/01/2018 | 15:32
22
בבקשה חברים, אנא הרתמו לפרסם אותו ולחפש לו אומנה!
הוא בסכנה ממשית כל עוד הוא שם!!

לצפיה ב-'ראיתי שנמצא פתרון'
ראיתי שנמצא פתרון
07/01/2018 | 19:11
2
20
לצפיה ב-'טוב לשמוע!'
טוב לשמוע!
07/01/2018 | 22:11
12
לצפיה ב-'נכון זה משמח מאוד! '
נכון זה משמח מאוד!
07/01/2018 | 22:19
38
הם עושים שם עבודת קודש בהסגר לפרסם בע"ח שמגיעים לשם,
ממש משמח לשמוע שמצא פתרון!
לצפיה ב-'עובדות '
עובדות
05/01/2018 | 11:02
64
http://www.biopet.co.il/article/עובדות-מגניבות-עם-חתולים/?utm_source=taboola&utm_medium=cpc&utm_campaign=coolcats&utm_source=taboola&utm_medium=referral
לצפיה ב-'היתכן שהחתולי סובל מעצירות ?'
היתכן שהחתולי סובל מעצירות ?
03/01/2018 | 20:55
3
44
ביממה  האחרונה  חתולי  אינו  עושה  את  צרכיו,  למעט  שתן
לא  בוצעתי  שינוי  במזונו.   האם  ניתן  לזרז את  יצאותיו . ?
לצפיה ב-'אכן כן! גידלתי חתול כזה ארבע וחצי שנים עד סוף ימיו'
אכן כן! גידלתי חתול כזה ארבע וחצי שנים עד סוף ימיו
04/01/2018 | 00:51
2
54
אצל החתול שלי המעי הגס הפסיק לתפקד. כל הטיפולים ( חוקנים, ערויים, מזון מיוחד עתיר סיבים, תוספת סיבים מיוחדת ) לא עזרו. בסוף הלכנו על ניתוח. הנתוח גרם לו עמירות כרונית מצד אחד ואי שליטה מצד שני.יש אפשרות לטפל, אבל זו דרך ייסורים ארוכה וממושכת, למתמידים בלבד. כאמור , הרמתי ידיים, כשחתול כבר צם רוב ימות השבוע, ירד  למחצית משקלו  וכשהוא אבד לגמרי את השליטה על פי הטבעת.

אם תרצו טיפים והמלצות- אכתוב לכם במסר
לצפיה ב-'רגע אחד!!!'
רגע אחד!!!
04/01/2018 | 08:17
1
55
עם כל הכבוד (והרבה הרבה השתתפות בצער) לדרך הקשה שעברת, פותח השרשור מדבר על חתול שלא עשה צרכים יומיים. הוא צריך ליצור קשר עם הוטרינר כדי לבדוק אם החתול זקוק לעזרה ומה הבעיה, אבל זה ממש לא אומר שהמעי הגס הפסיק לתפקד או שנכונה להם דרך ייסורים ארוכה.  בבקשה לא להבהיל! יומיים ללא צרכים לא מעידים על מחלה קשה!!!

ברכה74, אנא גש/י לוטרינר כדי לבדוק מה צריך לעשות: בדיקה, תרופה שתסייע לחתול.

לצפיה ב-''
04/01/2018 | 08:38
4
לצפיה ב-'פצע פתוח לאחר עיקור '
פצע פתוח לאחר עיקור
02/01/2018 | 22:19
4
68
שלום , אפשר לקבל עזרה הגורה שלי עברה עיקור לפני שבוע ימים והיום שמתי לב שהיא ניראת לא טוב לא משחקת ורק שוכבת ובוכה . ישר בדקתי את התפר של הניתוח ושמתי לב שהוא ניפתח קצת צרפתי תמונה . מה ניתן לעשות אך אפשר לחטא ובמה כי הוטרינר יקבל אותה רק מחר.

לצפיה ב-'מהתמונה ניראה דווקא שהכל שם יבש ולא פתוח, מוזר רק שהאיזור לא'
מהתמונה ניראה דווקא שהכל שם יבש ולא פתוח, מוזר רק שהאיזור לא
02/01/2018 | 22:34
3
42
כ"כ מגולח. ייתכן שהתמונה מטעה...
בכל אופן לא הייתי שם שום דבר בינתיים עד לביקור אצל הוטרינר.
החלמה מהירה!
לצפיה ב-'נראה שפיספת את מצב הרוח הירוד של הגורה - לדעתי לוטרינר'
נראה שפיספת את מצב הרוח הירוד של הגורה - לדעתי לוטרינר
03/01/2018 | 09:04
2
37
הפצע לאחר שבוע, והתמונה אומנם לא ברורה מאוד, אבל היה צפוי שיראה טוב יותר ובלי הפרשות.
בצירוף תיאור מצב ירוד ובכי יש לפנות לוטרינר.
לצפיה ב-'לא פיספסתי ולא התעלמתי היא כתבה שהיא הולכת לוטרינר היום'
לא פיספסתי ולא התעלמתי היא כתבה שהיא הולכת לוטרינר היום
03/01/2018 | 15:23
1
36
התייחסתי רק לשאלה האם לחטא את האיזור.
לצפיה ב-'אז אני פיספסתי '
אז אני פיספסתי
03/01/2018 | 16:10
6

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה