לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3377333,773 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'זה בן או בת ? (אזהרת תמונה לא צנועה)'
זה בן או בת ? (אזהרת תמונה לא צנועה)
22/07/2018 | 00:41
4
לצפיה ב-'החתולה מיצייה שנעלמה'
החתולה מיצייה שנעלמה
21/07/2018 | 15:55
21
מישהו ראה אותה בבית ספר יסודי בהרצליה
הלכתי לחפש ולא מצאתי אותה
קראתי בשמה לא נענתה
מה לעשות
רחלי שרייבמן הרצליה
לצפיה ב-'התייעצות לגבי חתולה שעברה טראומה'
התייעצות לגבי חתולה שעברה טראומה
20/07/2018 | 07:37
4
57
נעים להכיר - אני לא קבועה פה. אבל הפנו אותי למומחים שפה אז אשמח להחכים מנסיונכם.

יש לנו חתול וחתולה, די צעירים - בני שנה בערך. הם איתנו מאז נובמבר (עת נפרדנו מהחתול נשמה שלנו ז"ל שהחדשים לא שווים את קצה שפמו בינתיים, אבל זה עניין לשרשור נפרד).

אנחנו גרים בחו"ל בבית פרטי עם גינה והבתים מסביב גם הם פרטיים עם גינה.

מאחר שהם גם יוצאים החוצה (יש להם דלת חתולים קטנה כזו) יש להם נטייה לצוד. כדי להפריע במאמציהם שמנו עליהם קולר עם פעמונים. אממה? הם איבדו את הקולרים פעמים רבות  [כל פעם שזה נתפס במשהו זה נפתח - כדי למנוע חנק/תליה של החתול/ה].  אז עברנו למין רסן (HARNESS). ואכן מאז שיעורי ההצלחה שלהם בציד ירדו משמעותית

במשך כמה שבועות היה נדמה לנו שהחתולה מחזיקה את יד ימין קצת מוזר/גבוה. בדקנו לה את הכפה לראות אם פצועה או יש בה קוץ או משהו - ולא מצאנו כלום - לא היה נראה שכואבת לה הכפה. הסתכלנו גם עליה בכלל - לא ראינו שום דבר מוזר.

בסוף..... הסתבר שהרסן או שהיה מותקן עם סיבוב או שהיה הדוק מדי או שניהם (האופר והילדות שמו אותו עליה). הוא גרם לה לשפשוף/פצע מזעזע מתחתיו - הילדות ראו רק כשהרסן האדים מדם, וכמובן מיד גזרו אותו עם מספריים ושחררו אותה ממנו.

נעבור לפרק ב': הילדות הכניסו אותה למנשא חתולים (טראומה גדולה בשבילה, לקח 45 דקות של מאבק, מדובר בחתולה מהזן החששני/פחדני). אצל הוטרינרית אובחן אכן פצע איום ומזוהם (זה נראה כמו בשר נא...  ), אבל ללא צורך בתפרים. קיבלנו אנטיביוטיקה, צווארון גדול כדי להפריע לה ללקק את הפצע והוראה לעשות קומפרסים חמים.

פרק ג': שבנו הביתה, הצלחנו להכניס בה שתי מנות אנטיביוטיקה (בלילה ובבוקר שלמחרת). אבל הצווארון הכניס אותה לטירוף/אמוק קיצוני. היא התחילה לרוץ בבית כמשוגעת, ובסוף.... הצליחה לצאת החוצה דרך הדלת חתולים שלה. לא ברור לנו איך כי הצווארון בבירור לא עובר בו. אולי היא הלכה אחורה - אין לי מושג.

פרק ד': ומאז.... היא לא חזרה הביתה - בערך.   היציאה הדרמטית מהבית היתה ביום שלישי שעבר.  מאז אנחנו רואים אותה כל לילה, היא חוששת להתקרב אלינו. היא נכנסה הביתה 3-4 פעמים - כל פעם למשך 2 דקות בערך ואז ברחה.  היא בורחת בשניה שסוגרים את הדלת (דרך דלת החיות הקטנה שלה) - כלומר מוכנה להיות בבית רק עם דלת פתוחה. אבל היתושים הורגים אותנו אז אי אפשר דלת פתוחה שעות. אנחנו מצליחים לתת לה קצת אוכל - רק בערב כשהיא מופיעה.  כך גם נתנו לה עוד פעם אחת אנטיביוטיקה. פעם אחת היא נתנה לי ללטף אותה - בבירור היא ירדה במשקל. לא נראה לי שמישהו אחר מאכיל אותה.  את הצווארון מצאה אחת השכנות בגינה שלה זה מכבר והביאה לנו. כך שהיא בלי הצווארון. ולא נשים עליה את הצווארון שוב - אל דאגה...

נראה שהפצע מחלים היטב. הוא התייבש - כבר אין עליו מוגלה והכל סגור - היא לא נראית במצב גופני גוסס. היא אפילו מתגלגלת בהנאה על המדרכה - רק לא קרוב מדי אלינו

אבל מה? זהו? החתולה הזו לא תהיה יותר בבית שלנו?  החתול השני מנסה לשחק איתה - הם היו בעבר די "מאוהבים" ואפילו נהגו ללקק זו את זה בראש במשך שעות (תוך שהם מחזיקים את הראש עם הכפה כדי למנוע מהמטופל/ת לזוז). אבל עכשיו נראה שהיא לא שמה אליו. הוא מנסה לשחק איתה וללקק אותה

אשמח לשמוע סיפורים מנסיונכם, הצעות לשיפור המצב ושאר תובנות 

בסוף יגיע החורף, והוא קשה פה, וקשה לחתול לגור בחוץ בחורף...

תודה רבה מראש!!

ד.
לצפיה ב-'לדעתי במצב הזה'
לדעתי במצב הזה
20/07/2018 | 09:06
44
אתם צריכים לוכד מקצועי שיחזיר אותה הביתה, ואז בחדר סגור במשך כמה ימים רק מפנקים, נותנים דברים טובים ועושים הכל לרכוש את אמונה מחדש לפני שמשחררים.

לחילופין, ולזה צריך הרררררררבה יותר סבלנות ועבודה, לעבוד על רכישת אמון מחדש כשהיא במצב הזה, חפשית. למשל לשים לה כל יום מנה קטנה של משהו טעים בטירוף שהיא אוהבת בשעה קבועה, בתחילה בחוץ ולאט לאט לעבור אל תוך הבית, כשמיום ליום עוברים מרחק קצר לכיוון. בתחילה לא מנסים לגעת, ללטף ובודאי שלא לתפוס.

מה שכן, אם לחתול השני יש רתמה - להוריד. עם כל הכבוד (ובהחלט יש כבוד) לרצון למנוע לצוד, הדרך היחידה למנוע ממש היא לא לתת לצאת. זו בעיה, אבל אם החתולים יוצאים אז אי אפשר לסבך אותם בכל מיני רתמות. ראיתם שזה מסוכן... אישית בעד צמצום ציד, אבל לא ככה, לפעמים הברירה היא לקבל אותם כמות שהם, או להשאר עם הקולרים המתנתקים, או לסגור בבית.
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין עם יוקיטה, נראה לי שבינתיים כדאי לנסות לרכוש'
מסכים לחלוטין עם יוקיטה, נראה לי שבינתיים כדאי לנסות לרכוש
20/07/2018 | 18:09
31
את אמונה מחדש במצב הנוכחי, כלומר כשהיא בחוץ. אם תראו שזה לא עובד אז אפשר להזמין לוכד.
למעשה אם היא נכנסת מרצונה לתוך הבית אז אתם יכולים פשוט לחסום את דלת החתולים כדי למנוע מהחתולה לברוח דרכה וכך לגרום לה להשאר בבית.
לצפיה ב-'תודה רבה לשניכם/שתיכן'
תודה רבה לשניכם/שתיכן
20/07/2018 | 18:49
1
35
נשמע הגיוני.

החשש שלי מל"ללכוד" אותה בפנים הוא כזה: זה בית עם הרבה דלתות וחלונות, ושלוש ילדות והורים שיוצאים הרבה לגינה וחזרה וכו'. לכן גם אם נצליח ללכוד אותה בבית - לדעתי תוך שעות ספורות היא תמצא דרך לברוח חזרה החוצה וגם תשנא אותנו עוד יותר [זו חתולה שאוהבת מאוד לצאת החוצה. להיות נעולה בפנים כל הזמן תמיד היה באסה/עונש בשבילה גם לפני התקרית הזו]. כלומר זה ידרדר אותנו למצב גרוע עוד יותר מבחינת חוסר האמון שלה בנו. 

שוין. נקווה לטוב. בינתיים היא בהחלט מגיעה כל לילה לאכול, אבל בשאר הזמן אנחנו לא רואים אותה. אתמול בלילה בנוסף ללאכול היא שיחקה/התכתשה (בכיף, לא עם נהמות כלשהן) עם אהובה-לשעבר החתול הג'ינגי

אני מקווה 
1) שהיא לא תתרגל להיות חתולת חוץ 100%. אם כי אפשר לסמוך אני מקווה על טמפרטורות מתחת לאפס בחורף שיוציאו לה את החשק לזה.

2) שהחתול השני לא יתרגל שהבית היא הטריטוריה שלו בלבד ויכפכף אותה אם בשעה טובה היא תחליט לחזור

הם כאלה חיות דביליות בדרך כלל - לא ברור לי איך היא עדיין לא שכחה מכל העניין...
לצפיה ב-'אם אתם רוצים להצליח, אז על כל המשפחה לשתף פעולה'
אם אתם רוצים להצליח, אז על כל המשפחה לשתף פעולה
21/07/2018 | 01:38
24
שלוש ילדות ושני הורים והמון חלונות ודלתות וכל אחד יוצא ונכנס בלי מחשבה יתרה...
מה שאת אומרת זה בעצם: אנחנו נמשיך באורחות חיינו כרגיל, כל אחד יעשה מה בראש שלו, תוך התעלמות מהבעיה, ואילו אתם תתנו לנו איזה כישוף, שיגרום לחתולה להתנהג כפי שאנחנו חולמים, למרות אופיה וכל הפיתויים העומדים בדרכה.

יש לכם גינה? יופי. תגדרו חלק ממנה בצמוד לחלון של חדר, שיוקדש כ"חדר החתולה", לתקופת רכישת ליבה מחדש, במתכונת יוקיטה/דימיטרי. לחתולה יהיו גם בית וגם חוץ, עם פשרה מסוימת. זמנית. תהיה לכם כניסה לחדר ולשטח המגודר, ו- כ ל - בני הבית ידעו שאין כניסה לתחומים הללו "במקרה" או תוך התעסקות בווטסאפ. תוכלו להכניס לשם את החתול, לשעות אחדות, כששניהם ערים. אם אין ברירה אחרת, תקדישו לזה את חדר השינה שלכם. אם הילדות קטנות מכדי לשתף פעולה, תנעלו את הדלת.
בסופו של דבר זה למען מצב טוב יותר. וזה לא לכל החיים.
לצפיה ב-'צואה רכה... :('
צואה רכה... :(
18/07/2018 | 21:02
5
33
יש לי שני חתולי ספינקס, זכר ונקבה בני חצי שנה.
במשך כימעט חודשיים מאז שהבאתי אותם אלי הם שילשלו (אני מניח שבגלל לחץ המעבר או מזון שלא התאים ושהחלפתי לא בהדרגה).
עכשיו הם אוכלים אוכל איכותי אבל הצואה כבר זמן רב רכה.
הם קיבלו קופסאות שימורים i/d, פרוביוטיקה ואנטיביוטיקה. בדיקה לטפילים בצואה יצאה תקינה.
השאלה שלי היא האם אפשר לתת להם במזון קצת סיבים תזונתיים של בני אדם למשל בנפייבר?
לצפיה ב-'סיבים בדרך כלל ניתנים'
סיבים בדרך כלל ניתנים
19/07/2018 | 00:28
36
דווקא כדי לטפל בעצירות, לא בשלשול.

באמת כמו שכבר נראה שרשמו לכם אצל הוטרינר, פרוביוטיקה משמשת כמשהו מסייע בטיפול בצואה רכה, ואם יש לך סבלנות ואנגלית טובה, הקישור הזה נראה די מעניין ומתייחס גם לנושא הזה:

על פי פרסום קטן של כתב העת הקנדי לוטרינריה, בנפייבר עשוי בחלקו מגואר גאם שעבר הידרוליזה, הוא נטול גלוטן וחסר טעם, ומתמוסס במים. כדי לטפל בעצירות המליצו על משהו כמו רבע כפית פעמיים ביום, אבל כאמור זה לא נועד לטפל בשלשול וחייב לבוא עם תוספת הגונה של מים. בכל המקרים שמצאתי שמתייחסים לזה, לא רק בפרסום הזה, הסיבים מיועדים לטיפול בעצירות. במלים אחרות, זה לא נשמע רעיון טוב כל כך למקרה שלכם, לפחות לא בלי תיאום עם הוטרינר.

כדי לטפל בצואה רכה או שילשול, מומלץ להמנע לגמרי ממוצרי חלב (גם מוחמצים, כמו יוגורט). בהחלט יתכן שעדיין לא מצאת את האוכל היבש המתאים ביותר לחתולים שלך וצריך לנסות (בהדרגה) משהו אחר. יש גם אפשרות שהחתולים שלך רגישים למרכיב מסוים במזון, אם כי בדרך כלל רגישות או אלרגיה תופיע רק אצל אחד ולא אצל שניהם. אם הם אחים אולי בכל זאת יתכן ששניהם אלרגיים למשהו מסוים באוכל. בדרך כלל מעבר למזון היפואלרגני אמור לעזור לבדוק אם מדובר בתגובה אלרגית למזון הרגיל. לאו-דווקא מפחיות שימורים. האם בדקתם את הכיוון הזה?

אגב כתבת שהם מקבלים כעת מזון איכותי אבל לא כתבת איזה. אם תכתוב, נוכל לחוות דיעה עליו. יש לציין שגם המזון הכי איכותי על הנייר יכול לא להתאים לחתול שלנו, מדובר בעניין אינדיבידואלי מאוד.

אוסיף שאין לי שום מומחיות בתזונת חתולים. ההמלצה שלי תמיד תהיה לבדוק קודם עם הוטרינר שלכם לפני ביצוע ניסויים כלשהם.
לצפיה ב-'לדעתי האישית כנראה המזון לא מתאם להם. האם אתה יודע מה הם'
לדעתי האישית כנראה המזון לא מתאם להם. האם אתה יודע מה הם
19/07/2018 | 14:24
3
25
אכלו לפני שהגיעו אליך? איזה מזון נתת להם בהתחלה ואיזה מזון נותן להם עכשיו?
לדעתי כדאי להתייעץ עם וטרינר ובשלב הזה להעביר אותם גם למזון יבש i/d או משהו אחר באותו הסגנון עד שהמצב ישתפר ויתייצב.
לצפיה ב-'כבר החלפתי להם מספר מזונות...'
כבר החלפתי להם מספר מזונות...
20/07/2018 | 17:32
2
13
לפני שהגיעו אלי אכלו משתי סוגים שהבעלים הקודם עירבב, רואייל קנין בייבי ו FIT.
כשעברו אלי החלפתי לא בהדרגה (אז לא ידעתי על החשיבות של זה) למזון לכל הגילאים של נטורל באלנס. אח"כ היה להם רואייל קנין רפואי לעיכול, בריט קאר סנסיטיב ואובן בייק. אחרי הכל הפסיקו לשלשל כשנתתי שבוע וחצי קופסאות שימורים i/d, הצואה מאז רכה, נתתי להם נוטריאנס דגים שאכלו בתאבון רב אבל לא עזר, הווטרינרית אמרה שזה שומני ולא הכי מתאים לגורים, עברתי לאותה חברה אבל עם הודו, עוף ודג ללא דגנים, כרגע הצואה עדיין רכה.. 
לצפיה ב-'האם היה שיפור כשהאכלת במזון רפואי לעיכול (אני מניח אותו i/d)'
האם היה שיפור כשהאכלת במזון רפואי לעיכול (אני מניח אותו i/d)
20/07/2018 | 17:56
1
9
לצפיה ב-'כן..'
כן..
20/07/2018 | 19:49
14
כשנתתי רואייל קנין אינטסטינל זה בכלל לא עזר.
השיפור משילשול למוצק יפה (שלאחריו ירד לצואה רכה) קרה אחרי שבוע וחצי מקופסאות שימורים i/d רק שאי אפשר לתת מזה בקביעות
לצפיה ב-'שאלה לגבי האכלה של גורים ברחוב'
שאלה לגבי האכלה של גורים ברחוב
19/07/2018 | 19:34
3
31
האם זה יכול להיות רעיון לא טוב להאכיל גורי רחוב? אני חושש שהם יתרגלו שמביאים להם אוכל ולא ילמדו לדאוג לעצמם.
אני שואל בגלל שיש כמה גורים (בלי אמא בסביבה) שהתחלתי להאכיל בשבועות האחרונים.
קרה לי יום אחד שלא באתי להאכיל אותם, ויום אחרי זה כשבאתי אליהם הם היו ממש להוטים לאכול (איך שראו אותי באו אליי בריצה והתחילו לילל חזק) וחיסלו בשניות את האוכל שהבאתי להם, כאילו שהם לא אכלו כלום במשך כל היומיים האלה.
לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
19/07/2018 | 19:40
18
והאם זה גם רעיון לא טוב שהם יתרגלו לבני אדם?
הרי כולנו יודעים שיש אנשים רעים שמתעללים , אולי עדיף לגורים האלה לא להתרגל אליי אלא ללמוד לחשוש מבני אדם?
לצפיה ב-'אם אין אמא'
אם אין אמא
19/07/2018 | 21:54
24
והם צעירים, אז הם תלויים בך. זה לא שפתאום ימצאו לעצמם אוכל, כי במצב רגיל אמא היתה מניקה אותם ומביאה להם דברים, וגם מלמדת אותם כישורים.
לצפיה ב-'אם יש מקורות מזון אחרים בסביבה כגון פחי אשפה ואם אתה לא רוצה'
אם יש מקורות מזון אחרים בסביבה כגון פחי אשפה ואם אתה לא רוצה
20/07/2018 | 18:15
11
שהגורים יהיו תלויים בך אז אתה יכול להאכיל אותם לסירוגין יום כן יום לא בתקווה שהם יחפשו מזון בעצמם. אחרת אם אין מקורות מזון אחרים הם תלויים בבני אדם.

לגבי ההרגלה לבני אדם לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות. גם אם לא תעודד אותם הם יתרגלו. הרבה חתולים יודעים להבדיל היטב בין בן אדם שמאכיל אותם לבין אנשים אחרים ולוא דווקא יהיו ידידותיים כלפי זרים. אבל אי אפשר לדעת מראש.
לצפיה ב-'חתולים מסוכנים'
חתולים מסוכנים
20/07/2018 | 07:03
35
לצפיה ב-'ריסוס '
ריסוס
19/07/2018 | 10:16
1
30
היי בוקר טוב,
עשינו הבוקר ריסוס נגד ג'וקים בחצר הבניין, אנחנו גרים בקומה 1. אתם חושבים שזה יהיה מסוכן לתת לחתולים לצאת למרפסת? החשש הוא שג'וק גוסס יצליח לעלות והם ישחקו איתו. 
תודה מראש 
חמישיית החתולים ��
לצפיה ב-'נקודה מעניינת. תלוי בחתולים שלכם - אם הם מתעסקים עם ג'וקים'
נקודה מעניינת. תלוי בחתולים שלכם - אם הם מתעסקים עם ג'וקים
19/07/2018 | 14:27
26
אז כן, כדאי לא לתת להם לצאת למרפסת.
לצפיה ב-'אני עצובה'
אני עצובה
17/07/2018 | 15:48
3
72
כל החתולים בשכונה נעלמו - אני בכל זאת שמה אוכל ומיים
האם חתול שנעלם יכול לחזור לטריטוריה שלו
כואב לי הלב לראות שאין אף אחד בשכונה
הכל בכלל השכן המגעיל שלנו
לצפיה ב-'מה השכן עשה?'
מה השכן עשה?
17/07/2018 | 16:48
2
25
לצפיה ב-'אני עצובה'
אני עצובה
17/07/2018 | 17:27
1
68
כנראה הוא לקח את הגורים ואת האם והעביר אותם למקום אחר
אין לי הוכחה זה רק חשד

לצפיה ב-' תהיי חזקה'
תהיי חזקה
18/07/2018 | 15:48
43
חפשי אותם באזור בכל הבניינים ותשאלי את השכנים אם ראו משהוא חשוד
לצפיה ב-'שוב חדשות מצמררות מרחבי פייסבוק - עשרות כלבים וחתולים'
שוב חדשות מצמררות מרחבי פייסבוק - עשרות כלבים וחתולים
18/07/2018 | 14:37
40
הורעלו אתמול במושב צלפון
https://www.facebook.com/hanny.avitan/posts/102162...
עדכון אחרון
1. הולכת להפתח חקירת משטרה
2. ראש המועצה מעורב
3. עמותת תל"ל מעורבת
4. התקשורת תהיה מעורבת מהיום בערב.

לצפיה ב-'מעבר עם חתול לארה"ב - איזו חברה עדיפה?'
מעבר עם חתול לארה"ב - איזו חברה עדיפה?
17/07/2018 | 21:20
2
25
היי לכולם!
אני עוברת בקרוב עם החתול שלי לארה"ב וצפויה לנו טיסה ארוכה מאוד - מסע של קרוב ל20 שעות סך הכל עם קונקשן.
כרגע הבעיה העיקרית שלי היא שמדובר בחתול יחסית גדול וקצת שמנמן. אני חוששת שאני אחרוג בחצי קילו מהמשקל המותר (8 כולל הכלוב). האם שקלו לכם את החתולים עם הכלוב לפני הטיסה? נראה לכם שאוכל לקחת אותו איתי בקבינה אם יחרוג קצת?
בנוסף, מבין חברות התעופה שבדקתי, צימצמת את האפשרויות ליונייטד (טיסה רציפה של 14 שעות ואז עוד שעתיים) או לופטהאנזה (4 שעות ואז עוד 12). מה הניסיון שלכם בהטסת תחתולים עם החברות האלה?
לצפיה ב-'מה זה "בקרוב"? '
מה זה "בקרוב"?
17/07/2018 | 21:47
1
37
האם יש סיכוי שמדובר במספיק זמן לצורך דיאטה (בתיאום עם הוטרינר שלכם) כדי שלא תיתקלו בבעיות מבחינת טיסה בקבינה?

האם בדקתם את כל החוקים והתקנות בנוגע ליציאה מהארץ ולכניסה לארה"ב - יש חוקים פדרליים (לכל ארה" ב) אך בנוסף אליהם גם חוקים של המדינה הספציפית בארה"ב אליה אתם נוסעים. האם וידאתם שאלו ידועים לכם וברורים?

האם ביצעתם / מבצעים תהליך הרגלה לכלוב כדי להוריד את רמת הלחץ?

באתר " חיי כלב" יש הרבה מידע טוב שהרבה ממנו חל גם על חתולים:
אפשר ללמוד משם לא מעט עם התאמות מתבקשות עבור חתולים.

באשר לשאלה הספציפית שלך, על חברות הטיסה, אין לי תשובה. לא טסתי איתם עם בע"ח. בזמנו טסתי לאנגליה ובחזרה עם חתול, אבל אלו לא אותן חברות ואז התקנות היו שונות ולא התאפשרה כלל טיסה בקבינה
לצפיה ב-'כן. התכוננו כבר מראש. מתלבטת לגבי חברות התעופה'
כן. התכוננו כבר מראש. מתלבטת לגבי חברות התעופה
18/07/2018 | 07:37
27
הטיסה עוד כחודש. הוא אחרי דיאטה של 4 חודשים ולא יורד יותר, כך שבספק אם יגיע למשקל קטן יותר.
תודה.
מתלבטת בשלב זה רק לגבי החברות...
לצפיה ב-'אפשר בבקשה קישור לקובץ של דימיטרי? תודה!'
אפשר בבקשה קישור לקובץ של דימיטרי? תודה!
17/07/2018 | 11:23
2
16
לצפיה ב-'לא!'
לא!
17/07/2018 | 14:26
1
57
סתאאאם... ברור שכן:

נכנסים לאתר http://www.catfood.co.il/
לוחצים על המשפט Dry Cat Food Evaluation And Comparison
בוחרים בדף שמגיעים אליו את פורמט ההורדה הרצוי (בדרך כלל WORD)

ו... יש!
לצפיה ב-'ואם כבר קובץ המזון - '
ואם כבר קובץ המזון -
17/07/2018 | 22:17
38
קניתי לחתולים שלי לראשונה מזון שנקרא Oven Baked Tradition
קיבל בסקר של דמיטרי ציון 96.
האם מישהו מכיר מקום שנמכר קצת יותר בזול מהמחיר שקניתי ?
249 שקלים לשק של 4.54 קילו ?
לצפיה ב-'עזרה בבקשה! מעבר דירה + נסיעה לחו"ל - חתולה בת 11 שמעולם לא '
עזרה בבקשה! מעבר דירה + נסיעה לחו"ל - חתולה בת 11 שמעולם לא
17/07/2018 | 13:12
9
77
שלום,

אני רוצה להתייעץ עם מומחי הפורום בקשר לנושא שמטריד אותי מאד.

יש לנו חתולה בת 11 אותה היצלנו מהרחוב כשהייתה בת כשעה (נזרקה מייד אחרי ההמלטה). מאז היא איתנו בדירה, למעשה מעולם לא יצאה ממנה, והיא קשורה אלינו מאד. מעולם גם לא פגשה חתול אחר.

בעוד שבועיים אנחנו עוברים דירה בתוך הישוב שלנו, וארבע ימים אח"כ נוסעים לחו"ל לכ-10 ימים (משהו מתוכנן ממזמן, שלא ניתן לשנות)

יש לנו שתי אופציות להתמודד עם המצב:

1) להשאיר אותה בבית החדש בזמן שאנחנו בחו"ל. היא תהייה בודדה, ובהלם מהמעבר, אבל לפחות יהיו לה 4 ימים להתאקלם חלקית יחד אתנו. חברה שלנו תדאג לאוכל ומים, אבל לא יותר מכך.

2) להעביר אותה לאמא שלי. מדובר בנסיעה של כשעה (החתולה מעולם לא נסעה). מדובר על שני מעברים בתוך פחות משבועיים. שם לפחות היא תהייה עם אנשים בבית רוב היום, וגם אפשר לדבר עם אחיינית שלי שהיא אלופה עם בעלי חיים.

מקווה שנתתי את כל הפרטים הרלוונטיים.

בבקשה, עזרה!

תודה,

אילן
לצפיה ב-'האם יש סיכוי '
האם יש סיכוי
17/07/2018 | 14:23
3
46
שהאחיינית או מישהי דומה לה שאוהבת בע"ח ומכירה חתולים תרצה לגור בבית החדש שלכם בזמן שאתם בחו"ל?

באופן רגיל, בתור שמרחתול בעצמי, ההמלצה הראשונה שלי היא להשאיר בבית עם שמר-חתול (קט-סיטר), אבל באמת תיארתם מצב קצת שונה שבו אתם נוסעים כשהחתולה בעצם עדיין לא רואה במקום הזה בית. צמצום מעברים הוא הנכון ביותר, ולכן או שתמצאו מישהו שיהיה שם ויידע לשים לב להידרדרות במצב (כלומר לא רק אוכל-מים, גם אם לא יגור במקום), או שבמקרה המסויים הזה תכניסו לפנסיון מסודר החל מעזיבת דירתכם הנוכחית ועד לחזרתכם מחו"ל כך שהגברת השעירה תעבור מהבית הנוכחי שלכם לפנסיון, ומהפנסיון - לבית החדש. כך תוכלו לוודא שיש עליה השגחה מלאה, כל הזמן.
לצפיה ב-'מה היתרון של פנסיון עח דירת ההורים והאחינית?!'
מה היתרון של פנסיון עח דירת ההורים והאחינית?!
17/07/2018 | 15:53
2
37
אם כבר עושים העברה לפני המעבר לדירה הידשה - אז עדיף לבית ההואים ולא לפנסיון...
מסכימה שמישהו שיבוא ויגור בתוך הדירה החדשה זה עדיף. אבל נראה לי שקשה למצוא אדם שיסכים
לצפיה ב-'יתרון גדול'
יתרון גדול
17/07/2018 | 16:00
43
ההורים כנראה לא יוכלו ואולי גם לא ירצו להקפיד על מה שצריך כדי שחתולה לחוצה ופחדנית לא תברח. בפנסיון מקצועי הם מחוייבים להקפיד על הדברים האלה, וגם אמור להיות להם וטרינר צמוד למקרה שהעניינים מסתבכים והחתולה לא מגיבה טוב למעבר.

האחיינית - יכולה להיות נפלאה, אבל אם היא לא גרה בבית ההורים היא לא תוכל לוודא שמקפידים על דלת סגורה וחלונות סגורים. זה לא הבית שלה, הוא לא שייך לה ואין לה שליטה. בכל מקרה אם החתולה לא מכירה אותה ולא קשורה אליה זה לא יקטין מהלחץ הנפשי.

אפשר להעביר לבית החדש אבל לדעתי, במצב הקיים, רצוי מאוד שיהיה מישהו שמסוגל להגיב במידה והעניינים לא מתנהלים כשורה. מצב שבו תוך זמן קצר הבעלים נוסעים ליותר מיום-יומיים הוא מצב שמצריך שיהיה מישהו אחר במקומם שיבחין אם משהו לא בסדר ויוכל (באישורם) לקחת לוטרינר.
לצפיה ב-'אחת הסכנות הכי גדולות במעבר דירה היא שהחתול עלול לברוח'
אחת הסכנות הכי גדולות במעבר דירה היא שהחתול עלול לברוח
17/07/2018 | 16:48
23
בנסיון לחזור לטריטוריה הקודמת שלו. בבית של מישהו אחר שפחות ערוך לקליטת החתול ופחות דואג לו הסכנה הזאת גדלה משמעותית. לכן אם אין בטחון בבית כזה עדיף פנסיון.
גם שמגיחים שם על בריאות החתול ויכולים לקחת אותו לוטרינר במידת הצורך.
לצפיה ב-'אני מסכים עם יוקיטה - תעבירו אותה לדירה ההחדשה, תתחילו לאקלם'
אני מסכים עם יוקיטה - תעבירו אותה לדירה ההחדשה, תתחילו לאקלם
17/07/2018 | 15:26
28
אותה בחדר נפרד עם כל מה שהיא צריכה - אוכל, מים, ארגז חול, עמוד גירוד, דברים עם הריח שלה ושלכם מהדירה הנוכחית וכו'. בחדר צריכים להיות מקומות מסתור, אוכל ומים צריכים להיות מורחקים כמה שיותר מארגז חול. חלונות צריכים להיות סגורים לגמרי אם אין סורגים. אם יש סורגים אז צריך לחבר אליהם רשת צפופה יחסית עדי שהחתול לא יצליח לעבור את הסורגים ולקפוץ/ליפול החוצה. לא לסמוך אפילו על תריסים כי חתולים יכולים לשבור אותם בנסיון לברוח.

קצת לפני שאתם עוזבים תפתחו את הדלת של החדר הזה שהחתולה תוכל לחקור את כל הדירה בקצב שלה. אל תאלצו אותה, אם היא לא תהיה מוכנה אז היא לא תרצה לצאת בשלב הזה. כמובן שצריך לדאוג שהחלונות בכל הדירה יהיו סגורים.

אם מישהו יכול לבוא לגור בתקופה הזאת בדירה החדשה שלכם אז זה יהיה מעולה. אבל גם עם לא ומישהו רק יבוא לדאוג לצרכים של החתולה ולבדוק מה מצבה זה גם  בסדר.

מצרף מאמר על מעבר דירה https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART1/66...
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה!'
תודה רבה על העזרה!
17/07/2018 | 18:13
3
25
ממש מעריך את כל העצות!
נראה לי שנלך על האופציה של מעבר עם החתולה, ונקווה לטוב. יבואו לבקר אותה מדי יום, ואם יהיה שינוי לרעה, נטפל בזה מול הווטרינרית.
בלי קשר, זה קשה לראות אותה מסתובבת בנחת בבית כרגיל, כשאני יודע שהיא הולכת לחטוף את השוק של החיים שלה, ואין לי שום אפשרות להכין אותה לזה.
בנוסף, מדובר על בית עם חצר. המפגש של החתולה התמימה שלנו עם חתולי הרחוב מאד מדאיג.
לצפיה ב-'עם המעבר'
עם המעבר
17/07/2018 | 18:46
28
לא לאפשר יציאה מהבית עד אחרי שתחזרו מחו"ל. החתולה חייבת להתרגל קודם לבית ולראות בו את המקום אליו בורחים כשנתקלים במשהו לא נעים, ואתם צריכים להיות שם למקרה שמשהו לא מסתדר בתהליך היציאה החוצה.
לצפיה ב-'אם כך הייתי ממליץ להשאיר אותה נעולה בחדר ההתאקלמות לכל'
אם כך הייתי ממליץ להשאיר אותה נעולה בחדר ההתאקלמות לכל
17/07/2018 | 19:02
23
התקופה. כי אם מישהו זר יבוא והחתולה תהיה משוחררת בכל הדירה היא עלולה לברוח החוצה. אלא אם כן יש לכם דרך בטוחה למנוע את הבריחה האפשרית.
לצפיה ב-'תודה על הטיפים!'
תודה על הטיפים!
17/07/2018 | 20:51
5
לצפיה ב-'חתול זקן'
חתול זקן
17/07/2018 | 13:45
3
68

חתול ביתי בן 16 ,שלושה ימים לא אוכל כמעת כלום, שותה ממש מעט. חייבת לציין ,שקודם יצאה לו קקי נורמלי לא של עצירות. עוד קודם התחילה תופעה של אוכל נופל מהפה, (לא ראיתי משהו חשוד בפה). מאתמול לא אכל בכלל, גם לא שתה, מתנהג בחשדנות . בקיץ שעבר הייתה תקופה של עצירות וחוסר תאבון . איכשהו עברנו אותה עם פסטה נגד כדורי פרווה, ושמן פרפין. קשה מאוד לטפל בו בגלל שהו תוקפני. רוצה לקחת אותו לווטרינר, אבל זה יכניס אותו לאיסטריה, אי-אפשר לבדוק אותו בלי זריקת הרדמה...פוחדת שזה יגרום להידרדרות במצבו. לא יודעת מה לעשות...

לצפיה ב-'אם יש לכם '
אם יש לכם
17/07/2018 | 14:19
1
40
וטרינר קבוע, זה הזמן להרים אליו טלפון ולהתייעץ איתו איך מתמודדים עם המצב.

זה נכון שיש קושי עם מישהו במצב מאוד רגיש כמו חתול מבוגר כל כך, מצד שני - יתכן שאפשר לעזור לו רפואית וזה מה שיוציא אותו מהמצב הזה. אם הוא מאוד מאוד תוקפני, יתכן שוטרינר שמכיר אותו ומודע לגילו ולמצבו הכללי הרגיל ייתן לכם משהו לטשטוש, אבל זה בעייתי קצת מפני שטשטוש כזה יכול לעתים למסך ולהפריע לאבחונים במרפאה. האם יש לכם וטרינר קבוע?
לצפיה ב-'חתול זקן'
חתול זקן
17/07/2018 | 14:34
27
כן, יש לנו וטרינר באיזור, אנסה להתייצ איתו היום לפני, שאביא את החתול... תודה על העצה
לצפיה ב-'חתול שכבר 3 ימים לא אוכל כבר נמצא בסכנה של נזק לכבד'
חתול שכבר 3 ימים לא אוכל כבר נמצא בסכנה של נזק לכבד
17/07/2018 | 15:29
35
לדעתי אין מה להתיעץ עם וטרינר בטלפון אלא פשוט לקחת את החתול לבדיקה. אין ברירה.
לצפיה ב-'חברים 7 גורים זקוקים לעזרתכם לצאת מההסגר..'
חברים 7 גורים זקוקים לעזרתכם לצאת מההסגר..
17/07/2018 | 15:11
1
29
אני מפרסמת כאן באופן קבוע את הגורים מהסגר ירושלים..
טלי עושה שם עבודת קודש בעזרה לגורים אבל ירושלים עיר גדולה וכל הזמן מגיעים גורים חדשים הם כל יום בסכנת הרדמה שם! ובלי קשר גורים קטנים בהסגר עלולים גם להפגע ממחלות.
כרגע יש שם 7 גורים שממש מחכים להצלה! כל יום שעובר שם הם בסכנה שלא לדבר על זה שהסגר הוא מקום נוראי לגורים הנביחות הבלתי פוסקות, הסטרס..

מי שמאמץ מקבל בחינם עיקור או סירוס, חיסונים, תילוע, פרעוש. 
טרמפ בתוך ירושלים. ואפשר אולי לארגן גם טרמפ לאיזורים אחרים בארץ..
לתיאום אומנות ואימוצים אפשר להתקשר לרינה 
050-5932100
מי שיכול לתרום אוכל לאומנות עבור הגורים על שם טלי בן עטר, לחנות ספארי 02-6241801

אימוץ או אומנה ויתכן שגם פינת האכלה בטוחה ומסודרת תוכל לעזור להם.. בבקשה אם כל אחד כאן יתגייס כדי לחשוב איך ניתן לעזור להם אפשר יהיה להציל אותם!

כל אחד מהם הוא עולם ומלואו 

לצפיה ב-'עוד גורים מתוקים! '
עוד גורים מתוקים!
17/07/2018 | 15:13
27
הצלת חיים של ממש!

לצפיה ב-'חתול חולה'
חתול חולה
15/07/2018 | 13:24
15
83
היי, יש חתול רחוב שהופיע לאחרונה. הוא נורא רזה.  חשבתי שזה בגלל שלא היה לו אוכל, ולכן ניסיתי לתת לו. הוא אכל בהתחלה, אפילו יבש.. אבל העדיף את המזון האיכותי יותר שאני נותנת לחתולה שלי בבית.
לאחר זמן מה הוא הפסיק לאכול את היבש. ניסיתי להרטיב לו ולא עזר, ניסיתי לתת לו טונה והוא הלך להריח את זה אבל לא אכל..
כמה ימים ככה הוא לא אכל, אבל אתמול והיום נתתי לו טונה והוא דווקא אכל ורצה עוד.
הוא נראה לא טוב בכלל, מאוד רזה..
פניתי לוטרינר באזור מגוריי והוא אמר לי לפנות לעירייה.
בעירייה אמרו לי שהם יכולים לקחת אותו לבדיקה אבל אם זה משהו חמור הם ירדימו אותו.
אני חושבת שזו יכולה להיות בעיה בשיניים, כי זה נראה שהוא כן רוצה לאכול אבל לא מצליח.. הוא ניגש לאוכל.. ואת הטונה הוא בסוף כן אכל.
קראתי לעירייה והם אמרו שיבואו לאסוף אותו..
אבל אני מפחדת שבסוף ירדימו אותו ..
מה לעשות? הייתי יכולה לעשות משהו אחר?
ניסיתי לפנות לתנו לחיות לחיות אבל הם לא עונים לי...
אתם חושבים שהם יטפלו בו או שהעיריות ישר מרדימות?
ואם זאת בעיה בשיניים הם אמרו שהם יעקרו לו וזהו .. לא משהו מעבר לזה..

לצפיה ב-'זו אכן בעיה '
זו אכן בעיה
15/07/2018 | 15:05
8
55
מקרים כאלה מטופלים בעיקר כשיש מישהו שמוכן לשלם את הכסף. ליתר דיוק, כשיש מישהו שמוכן ללכוד, להביא למרפאה וגם לשלם את הכסף ולקחת אחר כך חזרה לטיפול התאוששות. במקרים של טיפול שיניים, הצד המעשי של הביצוע יחסית פשוט: ללכוד, להביא לטיפול, לחכות להתעוררות מלאה ושלמה מהרדמה, להחזיר, אבל הצד הכספי עדיין שם. אם זה לא שיניים, זה יכול להיות משהו מסובך יותר, אבל אין לדעת.

לא פירטת בשום צורה באיזו עירייה מדובר, אז קשה מאוד לדעת מה יכול להיות. מרפאות של עמותות עולות כסף, אם כי פחות מוטרינר פרטי. וטרינר פרטי הוא בגדר האופציה היקרה ביותר אך גם זה שאם הוא בעל מקצוע ראוי, הוא יקדיש את מירב תשומת הלב (יחסית למרפאת עמותה עמוסה או לעירייה שאין לה שום עניין אישי).

במילים אחרות, אין כאן עצה ברורה לתת לך - אם יש באפשרותך ללכוד, להביא למרפאה (של עמותה או לא) כדי לראות במה מדובר, ואז לטפל או להרדים תלוי בחומרת המצב, זו כמובן תהיה פעולה של צדקה ורחמים אך ברור שזה יעלה כסף. במקרה של עירייה, ניתן להפגין עניין ולשאול ולהראות שיש מישהו שיודע שהחתול המסויים הזה קיים ולקוות שזה יגדיל את סיכוייו, אך נכון שבעירייה אין התחייבות לשום דבר, הרי מבחינתם מדובר בחתול שלא שייך לאף אחד. אם תאמרי באיזו עירייה מדובר, אולי מישהו פה מכיר את ההתנהלות שלהם ויוכל לומר על זה משהו.
לצפיה ב-'לקחו אותו'
לקחו אותו
15/07/2018 | 15:30
7
44
מהעירייה, אבל הבטיחו לי שלא ירדימו אותו ישר אם זה יותר גרוע משיניים, אלא יחזירו אותו לכאן ואז אוכל לקחת אותו למקום אחר...
נתנו לי גם מספר טלפון שאוכל להיות איתם בקשר
אני מקווה שיהיה בסדר..

לצפיה ב-'או ..'
או ..
15/07/2018 | 15:33
6
44
שבסוף כן ירדימו אותו  למרות שאפשר היה להציל אותו ואז הוא ימות באשמתי...
לצפיה ב-'תוכלי להיות איתם בקשר טלפוני '
תוכלי להיות איתם בקשר טלפוני
15/07/2018 | 16:02
5
38
ולראות מה הם חושבים ומחליטים. ברור שיש בעיות קשות במצבים כאלה, כי באמת יש מעט מאוד אופציות והן כולן לא נוחות במידה כזאת או אחרת.
לצפיה ב-'אוף.. כואב הלב'
אוף.. כואב הלב
15/07/2018 | 16:10
4
37
מסכן...
אמרו לי שמחר תעשה לו בדיקת שיניים וסירוס...
לצפיה ב-'זה דווקא נשמע טוב למדי'
זה דווקא נשמע טוב למדי
15/07/2018 | 16:16
1
40
נקווה שבזאת הוא מקבל טיפול חשוב גם לכאבים שמונעים ממנו לאכול וגם לנושא התרבות בלתי-רצויה, ויוכל לאחר מכן לחזור לחייו בשקט ובשלווה. אם תסכימי להמשיך להיות בקשר ולוודא שמשחררים אותו באותו מקום שנאסף, תגדילי את סיכוייו פי-כמה כי הוא יחזור למקום שהוא מכיר, ואז אולי תוכלי גם להשקיט את ליבך ולראות שהוא אכן מתקדם יפה וחוזר לאכול.
לצפיה ב-'אני מקווה'
אני מקווה
15/07/2018 | 17:00
26
שהוא יחזור לחייו והכל יהיה טוב..וברור שאני מתכוונת להיות בקשר.. חפרתי להם על זה שיודיעו לי על כל דבר ושיחזירו אותו לכאן..
רק מפחדת שבסוף זה לא יילך

לצפיה ב-'היו אמורים לעשות לו בדיקת דם גם באופן כללי כדי להבין האם '
היו אמורים לעשות לו בדיקת דם גם באופן כללי כדי להבין האם
15/07/2018 | 17:58
1
27
יש בעיות כלשהן וגם לפני ההרדמה לצורך בדיקת שיניים וסירוס.
האם נעשה לו בדיקת דם?
לצפיה ב-'לא יודעת..'
לא יודעת..
15/07/2018 | 20:18
25
הם יעשו לו, לא?
הם הרי יודעים מה אמורים לעשות, לא? מה, יש סיכוי שיסכנו אותו ככה?
במרפאה הזאת עובדים וטרינרים - הם לא אמורים לאהוב בע"ח ולרצות לעזור להם?

לצפיה ב-'הוא מת.............. '
הוא מת..............
17/07/2018 | 08:40
5
40
התקשרו להודיע לי שהוא מת..
אתמול היה בסדר, אמרו שהוא ככה בגלל ששלשל הרבה.. נתנו לו אנטיביוטיקה, עשו לו סירוס.. אמרו שנראה להם שאחרי הטיפול הזה הוא יהיה בסדר ויוכל לחזור..
עכשיו הודיעו לי שהוא לא שרד בלילה..
לא יודעת.. לא יודעת מה באמת היה או לא היה...
הוא מת

לצפיה ב-'צר לי מאוד לשמוע'
צר לי מאוד לשמוע
17/07/2018 | 08:56
4
37
במקרה הזה תיארת חתול שכבר לא אכל, וזה בדרך כלל אומר שהוא כבר במצב רע מאוד. חתולים נוטים מאוד להסתיר את חומרת מצבם עד הרגע האחרון ממש. במקרה הזה גם לא ידוע מי טיפל בדיוק. בכל זאת ניתן לומר שקיבל צ'אנס, הגיע למרפאה ולפחות לפי הדיווח שלהם הם השתדלו לעזור.
לצפיה ב-'טונה הוא דווקאכן אכל'
טונה הוא דווקאכן אכל
17/07/2018 | 09:26
3
35
נראה לי שסתם התעללתי בו..

לצפיה ב-'אולי'
אולי
17/07/2018 | 09:28
2
32
במקום אחר זה לא היה קורה
לצפיה ב-'בואי נגיד ככה '
בואי נגיד ככה
17/07/2018 | 10:38
1
41
אם היית משאירה את החתול בלי לעשות שום דבר, והוא היה מת (מה שכמעט בוודאות היה קורה במצב שתיארת, רק לאט יותר ובייסורים רבים יותר) - היית מרגישה רע עם עצמך שלא הבאת לטיפול.

אם היית מביאה לוטרינר פרטי וזה בכל זאת לא היה מצליח - היית מכה על חטא שהלכת דווקא לוטרינר ההוא או שהתערבת בכלל.

במקרה הזה, הוטרינר היה של הרשות העירונית, ויש בהחלט ביניהם אכפתיים שמשתדלים ועושים ככל יכלתם, לא רק כאלה שעליהם כותבים דברים איומים בעיתון. בחרת אפשרות ביניים שדווקא היה לה פוטנציאל להצליח כי כנראה אכן ניסו לטפל בחתול - הוא כנראה כבר היה חלש מדי. אפשר רק לקוות שבפעם הבאה כן יצליח, ולעודד אנשים לשים לב שחיי החתולים ברחוב אינם דבש ושושנים ולכן חובה לדאוג לעיקור וסירוס כדי שלא יהיו כל כך הרבה שמגיעים למצב שבו אין איך לעזור להם בהצלחה.
לצפיה ב-''
17/07/2018 | 14:14
1
לצפיה ב-'טיסה עם חתול לחוף המערבי בארה"ב'
טיסה עם חתול לחוף המערבי בארה"ב
16/07/2018 | 22:24
26
היי לכולם!
אני עוברת בקרוב עם החתול שלי לארה"ב וצפויה לנו טיסה ארוכה מאוד - מסע של קרוב ל20 שעות סך הכל עם קונקשן.
כרגע הבעיה העיקרית שלי היא שמדובר בחתול יחסית גדול וקצת שמנמן. אני חוששת שאני אחרוג בחצי קילו מהמשקל המותר (8 כולל הכלוב). האם שקלו לכם את החתולים עם הכלוב לפני הטיסה? נראה לכם שאוכל לקחת אותו איתי בקבינה אם יחרוג קצת?
בנוסף, מבין חברות התעופה שבדקתי, צימצמת את האפשרויות ליונייטד (טיסה רציפה של 14 שעות ואז עוד שעתיים) או לופטהאנזה (4 שעות ואז עוד 12). מה הניסיון שלכם בהטסת תחתולים עם החברות האלה?
לצפיה ב-'למסירה גור בן חודש וחצי'
למסירה גור בן חודש וחצי
16/07/2018 | 19:52
45
0545745359
לצפיה ב-'גורה מייללת ודורשת להיות בחדר'
גורה מייללת ודורשת להיות בחדר
15/07/2018 | 07:59
2
56
הבאתי גורה צעירה, בת 3 חודשים.
כאשר בני המשפחה בבית היא בד"כ נמצאת בחדר בהם הם שוהים אך לא תמיד.
הבעיה בשעות הבוקר המוקדמות בהן היא מתעקשת להכנס לאחר החדרים בהם ישנים ומעירה את בני הבית.
האם יש דרך נכונה לחינוך החתולה להיות לבד בלי לייצר לה חרדת נטישה או צרות אחרות?

תודה נראש,
אייל
לצפיה ב-'בגיל הזה הם מאוד פעילים'
בגיל הזה הם מאוד פעילים
15/07/2018 | 13:05
1
48
ולכן אניח שהיא לא מתכרבלת וישנה כשנותנים לה להכנס, אלא מקפצת ומשחקת.

במקרה זה אין ברירה אלא להיות חזקים - לא להכניס לחדר. אם לא תכנעו ותדאגו לכך שיהיה לקטנטונת כל מה שהיא צריכה (ארגז חול, מים, אוכל, צעצוע או שניים, מקומות מרבץ) אין סיבה שתקומו ותפתחו לה את הדלת.

זה לא שונה כל כך מחינוך ילד - גם ילד קטן יכול מאוד להתעקש, וגם עם ילד קטן, אם פשוט קובעים עובדות וממשיכים בזה בסבלנות אז אחרי כמה ימים זה יתקבל והכל יירגע. כשהגורה תגדל ותעבור את שלב ההשתוללות הגורית, היא תוכל לישון אתכם בחדר בלי שום בעיה.
לצפיה ב-'גם הגורה שלי ככה '
גם הגורה שלי ככה
16/07/2018 | 17:55
24
היא תינוקת ככה זה עם תינוקות אני מעריך שתתבגר תהיה יותר עצמאית
לצפיה ב-'חתול חמוד לאימוץ'
חתול חמוד לאימוץ
16/07/2018 | 08:10
1
45
מי שרוצה חמוד נוח  ומחוסן כולל כלבת
0549807795
לצפיה ב-'ממליץ לך לשים תמונה '
ממליץ לך לשים תמונה
16/07/2018 | 17:51
27
מאוד קשה למצוא מי שיאמץ ובלי תמונה עוד יותר קשה
וקצת לכתוב עליו מעבר להיותו חמוד
אפילו גיל לא רשמת

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה