לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'מוסראווי'
מוסראווי
26/07/2017 | 09:15
2
30
מצורפת תמונה של מוסראווי, פיכסי זרגורעביץ'.
לצפיה ב-'למה פיכסי? '
למה פיכסי?
26/07/2017 | 19:17
1
11
תמונה לא כל כך ברורה, אבל החתול נראה חמוד
לצפיה ב-'כל כך אהבתי את מוסראווי שנתתי לה גם כינויי חיבה משונים!'
כל כך אהבתי את מוסראווי שנתתי לה גם כינויי חיבה משונים!
26/07/2017 | 19:56
7
52 שמות וכינויים עד עכשיו במספר, שנצורים ברשומה מוסתרת בבלוג שלי, זה דבר הזוי מאד שאדם מכנה כך את החתול שלו כביכול בלשון גועלית אבל היא כל כך מוצ'י-מוצ'י שלא יכולתי להתאפק ורק מי שאוהב ככה את החתול שלו והזוי מספיק בכל מה שקשור לאהבת החתול שלו יכול להבין את השטויות האלה

יש דברים שאפשר לומר רק לחתול!
לצפיה ב-'איפה לשים את החול?'
איפה לשים את החול?
24/07/2017 | 21:24
2
38
שלום,

המשפחה שלי רוצה לקחת חתול, אבל אנחנו לא יודעים איפה לשים את החול שהחתול ישתמש בו. הבית שלנו הוא דופלקס בקומה 2 מתוך 3, יש לנו 2 מרפסות בקומה העליונה ומרפסת גדולה בקומה התחתונה. אין לנו מקום לשים את החול באחד מחדרי השירותים ואני לא רוצה לשים את החול בחדר שהיה סטודיו הציור של אמא שלי ז"ל כי אני חושבת שזה לא יכבד אותה.

מה עושים?
לצפיה ב-'פשוט מאוד...'
פשוט מאוד...
25/07/2017 | 00:15
1
39

אם יש מרפסת ממנה הוא לא יכול לצאת/ליפול שימו את החול שם.
אם אין יציאה חופשית לאותה מרפסת ואתם לא יכולים להשאיר את הדלת לשם פתוחה כל הזמן התקינו 'דלת חתולים' שיאפשר לחתול גישה חופשית לשם.
אם אין מרפסת מתאימה שימו את 'החול' בחדר שירות (היכן שמכונת הכביסה/ייבוש).
אם כל זה לא אפשרי שימו את הארגז בסטודיו, חתול מאושר זה הרבה כבוד.
בכל מקרה חשוב שהארגז יהיה במקום שקט ומוצנע (יש חתולים שרגישים לפרטיות), עם גישה נוחה לו ולכם (כדי שתוכלו לנקות).

לצפיה ב-'אצלנו באמת הארגזים במרפסת '
אצלנו באמת הארגזים במרפסת
25/07/2017 | 15:10
27
ויש דלת חתולים מהבית למרפסת. אחלה פתרון - אין ריחות בבית ובעצם גם אין חול בבית.

למי שמתגעגע לארגז בבית, רצ"ב המתכון הבא....http://allrecipes.com/recipe/7415/kitty-litter-cak...

לצפיה ב-'מרחבי האינטרנט: If cats took selfies'
מרחבי האינטרנט: If cats took selfies
25/07/2017 | 15:07
18
לצפיה ב-'ראש העיר סטאבס נפטר'
ראש העיר סטאבס נפטר
24/07/2017 | 11:42
1
37
לצפיה ב-'בלי ספק אחד מעובדי הציבור המוצלחים ביותר בעולם.'
בלי ספק אחד מעובדי הציבור המוצלחים ביותר בעולם.
24/07/2017 | 13:05
29

אגב, בספר 'ינקי בחצר המלך ארתור' של מארק טווין הוצע למנות חתול לתפקיד מלך אנגליה והיו שם הרבה נימוקים משכנעים בעד המהלך הזה.

לצפיה ב-'שאלות לגבי אימוץ חתול בוגר'
שאלות לגבי אימוץ חתול בוגר
23/07/2017 | 17:54
6
46
אימצנו חתול ותיק; בן 9.
לא ידענו בעת האימוץ שכדאי לסגור אותו בחדר למשך תקופה, או איך להתנהג אליו במהלך ימי ההסתגלות הראשונים.
הוא איתנו כבר 4 ימים ומראה סימני סטרס. כמעט ולא אוכל, כמעט ולא שותה. מתרגז כשהוא רואה אותנו יוצאים ונכנסים מחדרים סגורים. מיילל כשאנחנו אומרים לו "לא".
יש רגעים שהוא מלאך קטן, אבל רוב הזמן נראה שהוא די בדכאון ובחרדה.
איך מתמודדים עם זה? אשמח לעזרתכם ולטיפים להמשך.
תודה :)
לצפיה ב-'4 ימים זה כלום זמן'
4 ימים זה כלום זמן
23/07/2017 | 18:14
5
39
זה בסדר. צריך לתת לו עוד זמן, ובזמן הזה להתמקד בעיקר באינטראקציה חיובית (לא בעונשים ולא ב"לא").

אפשר לנסות להוסיף עזרי הרגעה, למשל לרכוש (בד"כ אצל הוטרינר) תרסיס בשם feliway. זה בא במיכל ריסוס או עם מכשיר שחרור, לא מרססים על החתול אלא באוויר החדר. זה משהו על בסיס פרומונים שאמור להיות בעל השפעה מרגיעה (עדינה, לא דרסטית) על החתול.

מעבר לזה, פשוט להבין שתהליך ההסתגלות לוקח זמן, לא יום-יומיים ויתכן שגם יותר משבוע-שבועיים. הוא במקום שחדש לו לגמרי, עם אנשים שהוא לא מכיר - תנו לו את הזמן שלו ליצור את הקשר אתכם ועם הטריטוריה החדשה.
לצפיה ב-'מה מבחינת החתול נחשב כעונש?'
מה מבחינת החתול נחשב כעונש?
23/07/2017 | 18:22
4
44
האם הוא מרגיש בעונש כשאנחנו אומרים לו לא לאכול מהצלחת שלנו, או כשאנחנו סוגרים דלת של חדר?
ואם זה מרגיש עבורו עונש, איך אנחנו "ממתיקים את הגלולה" וגורמים לו להרגיש בטוח ואהוב למרות ה- "לא"?
לצפיה ב-'אם הוא מנסה לאכול לכם מהצלחת'
אם הוא מנסה לאכול לכם מהצלחת
23/07/2017 | 18:41
1
45
פשוט להוריד אותו, בלי צעקות ובלי עניינים. לא להשאיר צליות אוכל או אוכל בכלל ללא השגחה.

אפשר להגיד "לא", וזה לא נחשב למוגזם, אבל:

1. הימים הראשונים בם בד"כ הזמן לבניית קשר חיובי ועדיף שזה יהיה ברוח טובה
2. כשיש בעל חיים בבית זה מחייב גם הסתגלות מצדכם, וזה לא לגמרי ריאלי לצפות שלא יעלה על שולחנות או שיש במטבח. אפשר שלא יעלה כשאתם שם, אבל כשתסובבו את הגב סביר להניח שלא תוכלו למנוע. אז במקום מלחמה חסרת סיכוי הדבר הנכון הוא לשנות הרבלים מסוג השארת מזון ללא השגחה.

אצלי באופן טבעי מאז ומתמיד בבית לא נהגו להשאיר אוכל על השיש או על השולחן, גם כשלא היו חתולים: זה מעודד הרגלי לכלוך, זה מושך נמלים וכו' וכו' אז לא היה לי קשה עם זה. לאחרים אולי קשה יותר. יש לציין שבביתי החתולים בהחלט לא מורשים לעלות על השיש במטבח, וכשהם רואים אותי הם יורדים - אבל זה לא מונע מהם לעלות כשאני לא שם.
לצפיה ב-'רעיונות להתנהלות מרגיעה'
רעיונות להתנהלות מרגיעה
23/07/2017 | 18:47
34
אפשר לקבל מצפייה בסדרת היו-טיוב my cat from hell

חוץ מזה שזו סדרה מאוד משעשעת, אפשר לקחת חלק מההמלצות שיועץ ההתנהגות לחתולים בסדרה מציע וליישם בבית: אמנם המקרים שם קיצוניים יותר, אבל גם שם מדברים על איך לעורר אמון ולהשרות בטחון בחתול, איך ליצור קשר ידידותי וקרוב. מדברים שם על איך התנועות שלנו והטון שלנו משפיעים על החתול וכיצד כדאי ליצור מגע. אז חוץ מלצחוק קצת, אולי יהיה לכם מעניין
לצפיה ב-'הוא מנסה לאכול לנו את האוכל מהצלחת'
הוא מנסה לאכול לנו את האוכל מהצלחת
23/07/2017 | 20:22
1
29
כך שזה לא שינוי הרגלים, אלא באמת תהיה איך להגיד לא "אל תאכל לנו מהצלחת" ועדיין להיות נחמדים :)
לצפיה ב-'זה בסדר גמור להגיד לא'
זה בסדר גמור להגיד לא
23/07/2017 | 20:47
34
או פשוט להוריד אותו בדחיפה קלה (לא באגרסיביות, פשוט שיירד).

האמת, הוא בכלל לא נשמע לחוץ. חתול בוגר שמרגיש חופשי לנשנש לכם מהצלחת אחרי 4 ימים בלבד נשמע לגמרי לא מודאג

לכל אחד האופי שלו. מתוך 5 אצלי, יש אחד שממש לא אוהב שאומרים לו לא ומשמיע קולות נרגזים בחזרה. הוא לא לחוץ, סתם לא מוצא חן בעיניו שלא מרשים לו. אם זה המצב אצלכם, אין בעיה, אם כי לאור הטריות אצלכם עדיין רצוי להשאר בצד העדין ופשוט להוריד מהשולחן, לשמור על יצירת קשרים טובים
לצפיה ב-'חתולה ירדה במשקל'
חתולה ירדה במשקל
23/07/2017 | 16:36
1
37
שלום, חתולה בת 6 שקלה תמיד 4.9 ק"ג וב-4 חודשים אחרונים ירדה ל-4.3 ק"ג.
היו שינויים מהותיים - עברנו דירה (אבל לזה היא רגילה), ונולדה תינוקת, מה שאומר שהיא מקבלת הרבה הרבה פחות תשומת לב. 
אכלה בתחילת חודשים אלה וגם לפני ACANA, אבל הקיאה אותו לא מעט, לא מעוכל, אז עברנו לרויאל קנין למעוקרות לפי המלצת המוכר. 
אוכלת מעט מאוד מזון יבש לפי דעתי, אבל מאוד אוהבת שימורים של פנסי פיסט וגם אוכלת עכשיו שימורים של ד"ר פט גולד.
נושא המשקל מדאיג אותי, מה לדעתכם ניתן לעשות? אשמח לדעות
לצפיה ב-'ליתר ביטחון כדאי לגשת לוטרינר'
ליתר ביטחון כדאי לגשת לוטרינר
23/07/2017 | 18:35
25
ולשלול (בתקווה) בעיה רפואית.
ירידה במשקל אצל חתול עלולה להצביע על בעיה עמוקה יותר, זו נורת אזהרה וכדאי להתייחס אליה בהקדם כדי לתפוס את הבעיה - אם קיימת - כשהיא עוד קטנה.
אם נשללת בעיה רפואית אפשר לפנות לדרכים אחרות - בהנחה שהמשקל הנוכחי אכן נמוך מדי עבור החתולה. גם לגבי זה הוטרינר יכול לייעץ.
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:47
2

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'קצת מקוריות לא מזיקה בחיים'
קצת מקוריות לא מזיקה בחיים
23/07/2017 | 10:25
34
מכתבה במאקו
http://mobile.mako.co.il/women-weddings/Article-13...

"שיר נוסצקי: הטבעת עשויה מאבני חושן, שהיו בבית המקדש. חיכו לי בתוך החול של החתולים עם המשפט: בתוך החרא של החיים מצאתי איתך את האבנים היפות ביותר."
לצפיה ב-'האכלת חתולים בשטח פרטי'
האכלת חתולים בשטח פרטי
20/07/2017 | 18:09
2
60
שלום, עד היום נהגתי להאכיל חתולים בשטח פארק הייטק (בפ"ת) בין השיחים. לצערי נאמר לי היום שאני לא יכול להאכיל אותם כי זהו שטח פרטי (יש לציין שאני מאכיל אותם בשיחים באוכל יבש וזה לא מפריע לאף אחד). מה אני יכול לעשות?? בלעדי רוב הסיכויים שהם ימות
לצפיה ב-'שתי דרכים:'
שתי דרכים:
20/07/2017 | 18:43
56
1. לצאת למאבק ציבורי (עצומות, שיימינג בפייסבוק) נגד ההנהלה של פארק הייטק.
2. למצוא שטח ציבורי קרוב ומוגן ולתת שם את האוכל.

לצפיה ב-'לתל"ל יש מחלקה משפטית..'
לתל"ל יש מחלקה משפטית..
21/07/2017 | 00:26
40
אולי שווה להתקשר ולהתייעץ אתם..
לצפיה ב-'עברנו פגישה ראשונה עם אורלי זכאי'
עברנו פגישה ראשונה עם אורלי זכאי
20/07/2017 | 12:12
5
70
אחרי יסורים מרובים (שלי) ושלוליות פיפי אינסופיות (של אוניקס) עברנו היום מפגש ראשון עם אורלי. מאד אהבתי את הגישה שלה, קיבלתי את הרושם שהיא לא חושבת שאני מגדלת חתולים איומה ושעם קצת סבלנות ונכונות לשינוי המצב בבית ישתפר.
בינתיים אני ממשיכה להסתובב בבית עם בקבוק ריסוס אקונומיקה וסמרטוט כלוחמת הפיפי הדגולה שאני.
לצפיה ב-'אבל אף אחד לא חשב'
אבל אף אחד לא חשב
20/07/2017 | 14:13
4
55
שאת מגדלת חתולים איומה. להיפך, את דואגת להם מאוד ונראה שאת עושה מאמצים רבים לדאוג לכל מה שהם צריכים

ממה שזכור לי, השאלה היתה מי זה שבאמת עושה את הפיפי. איך גילית שזה אוניקס בסוף? האם הוטרינר הצליח לבדוק בסוף את השתן של מישהו מהחתולים? ומה עם טיגר, הוא לא ממשיך ליילל בקול רם בארגז ולחפור בצורה מוגזמת?

הערת שוליים למקרה שרלבנטי: לפחות ממה שאומרים, אקונומיקה נחשבת לדרך לא כל כך מוצלחת להלחם בכתמי פיפי, כי יש דעה רווחת האומרת שאקונומיקה מכילה מרכיבים (אוריאה) המושכים חתולים חזרה לאותה נקודה למטרות השתנה מחדש. יתכן שעדיף חומץ מהול במים לרצפות ואבקת ביו מהולה במים לרהיטים.
לצפיה ב-'זה חוסר הביטחון שלי מוסווה בהומור '
זה חוסר הביטחון שלי מוסווה בהומור
20/07/2017 | 15:51
3
45
גילינו שזה אוניקס אחרי שעברתי התמוטטות עצבים קלה בגלל פיפי על השיש (המטבח זה המקדש שלי) והחלטתי לסגור את אוניקס ללילה. היה לילה לא פשוט ומלא יללות וגירוד דלת אבל בבוקר לא היתה שום שלולית חדשה מלבד בחדר בו אוניקס היה סגור.
טיגר בינתיים מתנהג ממש סבבה ולא מיילל בעת עשיית צרכים. אני אמשיך לעקוב ואולי לשחרר לו בלוטות שוב.
לגבי האקונומיקה- יש לי שריטה. אני אוהבת ריח של אקונומיקה כי זה מתקשר לי ישירות לנקיון. בזמן האחרון אני לא מרגישה בנוח בבית ומריחה פיפי בכל מקום ולכן מסתובבת עם תרסיס אקונומיקה. ניסיתי לנקות את הכתמים עם מסיר כתמים לכביסה עם מרכיב ביו, שטפתי את הריצפה עם מסיר כתמים עם חמצן פעיל (קראתי שגם הוא מפרק את החלבון שבשתן) אבל החתול חוזר לאותן נקודות, ואם אני מניחה שם חפצים הוא פשוט מוצא נקודה חדשה רק לא הארגז.

לצפיה ב-'יפה שאותר הפושע'
יפה שאותר הפושע
20/07/2017 | 16:18
1
35
הבנתי שניסיתם לבדוק אותו רפואית וזה לא ממש הלך - עכשיו שיש לך זיהוי, האם מנסים שוב?
לצפיה ב-'בינתיים לא'
בינתיים לא
20/07/2017 | 22:54
28
אורלי אמרה, ובצדק, שאוניקס לא באמת רוצה לעשות צרכים מחוץ לארגז ואנחנו נעזור לו להרגיש בטוח שוב כדי להשתמש בארגז.
לא רוצה לקלקל אבל בינתיים יש ירידה בכמות הפיפי מחוץ לארגז ואני ממש מקווה שבעזרת אורלי נצליח לשים את זה מאחורינו ושאוניקס יהפוך לחתול בטוח יותר.
לצפיה ב-'אם נקודות הפיפוי ידועות - השתמשי בחומרים בעלי ריח דוחה'
אם נקודות הפיפוי ידועות - השתמשי בחומרים בעלי ריח דוחה
20/07/2017 | 19:31
35
חתולים וכלבים. לא הרבה, כי לחתולים יש אף משובח, ואת לא רוצה שיידחו מכל החדר.
יש ג'ל יעודי, בחנויות לבעח"י, ויש שמן אתרי אקליפטוס בסופרפארם.
לגבי הריח שאת אוהבת - למה שלא תספיגי את הצוארון בקצת ויהיה לך ריח ניקיון צמוד...
לצפיה ב-'ושוב גורים בהסגר בירושלים ושוב הלב נשבר..'
ושוב גורים בהסגר בירושלים ושוב הלב נשבר..
20/07/2017 | 12:46
3
40
תראו כמה הם מתוקים, הם ממש בסכנת הרדמה שם,
קיץ וחם וכבר אין כוח לראות יותר תמונות של גורים אבל מעשה כ"כ קטן ופשוט, בסה"כ שיתוף, בפייסבוק, מחוץ לפייסבוק, בין חברים שכנים וכ"ו יכול לגרום למישהו לאמץ אותם או לקחת לאומנה, זה באמת לא כ"כ קשה, אם יהיו עוד כמה אנשים שבאופן קבוע יעזרו לשתף אותם יש סיכוי, יש בהחלט סיכוי שימצאו בתים טובים,
תראו את המבטים הטובים והמתוקים האלה, לא חבל?

בבקשה עזרו לשתף ואם יש לכם את האפשרות לעזור בשיתופים באופן קבוע, פנו אלי במסר ואקשר אתכם עם מפרסמת הפוסט..

מעשה קטן-מציל חיים   

לצפיה ב-'מי שמאמץ מקבל בחינם עיקור, חיסונים, תילוע, פרעוש '
מי שמאמץ מקבל בחינם עיקור, חיסונים, תילוע, פרעוש
20/07/2017 | 15:33
15
לצפיה ב-'חברים עדיין צריך עזרה בשיתופים!...'
חברים עדיין צריך עזרה בשיתופים!...
26/07/2017 | 14:55
וכמובן באומנות ואימוצים למי שיכול לפתוח את הבית והלב!..
שיתוף הקפצת המודעה יעזרו מאוד!..

לצפיה ב-'יש המלצות לחול מתגבש?'
יש המלצות לחול מתגבש?
18/07/2017 | 16:23
6
81
אהלן! כבר שנה וחצי שלא באתי לבקר, סליחה. כפיצוי, קבלו תמונה של הוד צ'ומפיותו מהיום בבוקר (נראה קצת מוזר כי הוא באמצע המעבר לפרוות קיץ - החצי הקדמי כבר עבר, ברוב החלק האחורי פרוות החורף נשרה - עם קצת עזרה ממספריים - אבל פרוות הקיץ עוד לא צמחה, באזור הזנב נמצא המאחז האחרון של פרוות החורף).

בשנה האחרונה השתמשתי בחול מתגבש Pet's Pal. לא הכי טוב שיש אבל ברמה סבירה ולא יקר. אבל משהו רע עבר על המוצר ועכשיו הוא מתגבש פחות טוב, סופח פחות ריח והכי גרוע מבחינתי, מעלה ענני אבק שלא יביישו אימון חטיבתי בכל ניקוי של הארגז. אז הגיע הזמן להחליף - יש המלצות לחול מתגבש טוב ולא מאוד יקר?

תודה.
לצפיה ב-'לגמרי הוד צ'ומפיותו! '
לגמרי הוד צ'ומפיותו!
18/07/2017 | 18:58
1
65
אצלנו אנו מרוצים מחול בשם קלאסיק

לצפיה ב-'תודה על ההמלצה.'
תודה על ההמלצה.
18/07/2017 | 20:25
9
לצפיה ב-'תמונה נהדרת! '
תמונה נהדרת!
18/07/2017 | 23:47
1
14
לצפיה ב-'חתול נהדר.'
חתול נהדר.
19/07/2017 | 19:23
36
קשה להאמין מה אפשר למצוא זרוק ברחוב, נכון?

הוא לא רק חתיך, הוא גם כל כך מתוק, שאני לא אתפלא למצוא עליו מדבקת אזהרה ממשרד הבריאות. חבל שהוא וגיזמו הקשיש לא מסתדרים, אבל לפחות גיזמו כבר לא מנסה לרצוח אותו.

לצפיה ב-'מכירים חול Special Kitty?'
מכירים חול Special Kitty?
19/07/2017 | 21:26
38
המליצו בחנות, מעולם לא ניסיתי את הסוג הזה. יש ביקורות טובות או רעות עליו?
לצפיה ב-'חול מלי'
חול מלי
20/07/2017 | 12:07
30
עולה 100 ש"ח לארגז שני שקים 10 ק"ג האחד. מתגבש מצוין, סופח ריח לא רע (אני מוסיפה תוסף פחם fresh cat לריח), מעלה ענני אבק אבל עם שלושה חתולים שווה לי קצת אבק בשביל גושים שלא מתפרקים ברגע שמרימים אותם.
לצפיה ב-'שאלת התייעצות לדימיטרי '
שאלת התייעצות לדימיטרי
17/07/2017 | 20:00
7
63

היי דימיטרי ,
מתלבטת אם להאכיל חתולים במזון הזה -
Petkind Green Tripe & Bison
שמיועד לכלבים. הבנתי שיש בו טאורין במידה מספקת אבל מה דעתך באופן כללי על הרכיבים וספציפי על הטעם - פר
קצת לא קשור לחתולים או יכול לעבוד ?

זה הלינק :
http://petkind.com/tdbi

רכיבים:
Beef tripe, bison tripe, turkey, peas, turkey meal, pea protein, chicken meal, pea starch, chicken fat (preserved with mixed tocopherols), lentils, flaxseed, natural flavor, quinoa, pumpkin, spinach, carrot, broccoli, cranberry, apple, blueberry, banana, dicalcium phosphate, calcium carbonate, sodium chloride, potassium chloride, salmon oil (preserved with mixed tocopherols), chicory root, vitamins (vitamin A acetate, vitamin D3 supplement, a-tocopherol acetate, niacin, calcium pantothenate, riboflavin, thiamine mononitrate, pyridoxine hydrochloride, folic acid, vitamin B12 supplement), minerals (zinc sulfate, ferrous sulfate, zinc proteinate, iron proteinate, copper sulfate, manganous oxide, copper proteinate, manganese proteinate, calcium iodate, sodium selenite), choline chloride, taurine, dried Lactobacillus acidophilus fermentation product, dried Lactobacillus casei fermentation product, dried Bifido bacterium bifidium thermophilum fermentation product, dried Streptococcus faecium fermentation product, yucca schidigera, rosemary, cayenne, peppermint, thyme, green tea extract

Guaranteed Analysis:
Crude Protein (min)..........................32.0%
Crude Fat (min)..................................16.0%
Crude Fiber (max)...............................4.0%
Moisture (max)..................................10.0%
Ash (max)...............................................8.5%
Phosphorus (min)...............................0.8%
Magnesium (max)............................0.10%
*Taurine (min).......................2790 mg/kg
*Omega 6 (min)..................................3.0%
*Omega 3 (min)..................................0.9%
*Not Recognized as an essential nutrient by the
AFFCO Dog Food Nutrient Profiles.

לצפיה ב-'מעניין. הציון שלו בערך 68, יש גם גירסת בקר שהיא אפילו עוד'
מעניין. הציון שלו בערך 68, יש גם גירסת בקר שהיא אפילו עוד
17/07/2017 | 22:57
4
47
יותר טובה. אין לי מושג לגבי הטעם, לא ניראה לי שבאופן כללי צריכה להיות בעיה אך כל חתול וההעדפות שלו.

אני רואה שהוא לא כזה זול. מה הסיבה שאת לא בוחרת מזון יעודי לחתולים? אני קצת מהסס להמליץ על המזון הזה כי למרות שעל פניו הכל ניראה תקין אבל עדיין זה מזון שלא מיועד לחתולים.
לצפיה ב-'ברשימת המרכיבים יש לקראת הסוף גם פילפלת - Cayenne'
ברשימת המרכיבים יש לקראת הסוף גם פילפלת - Cayenne
18/07/2017 | 23:11
23
זה בעייתי לחתולים ? נתתי קצת היום לראות אם אוהבים ונראה שכן חוץ מאחד אבל לו תמיד קשה עם אוכל חדש , מה שכן לכולם היה קשה עם הגודל של הגרגירים שהוא מאוד גדול ומפליא שככה כי אמור להתאים לכל הגזעים ולכל הגדלים.
שולחת לך גם בפרטי

לצפיה ב-'לא בטוחה שהצלחתי לשלוח מסר פרטי ,'
לא בטוחה שהצלחתי לשלוח מסר פרטי ,
18/07/2017 | 23:43
2
18
גרגירים שהם גדולים יכולים להזיק לשיניים של חתולים ?
לצפיה ב-'קיבלתי את המסרים. חתולים אמורים להיות מסוגלים לרסק את '
קיבלתי את המסרים. חתולים אמורים להיות מסוגלים לרסק את
19/07/2017 | 00:39
1
32
הגרגרים עם השיניים אבל בטוח שזה יותר קשה להם. חתולים עם בעיות שיניים יתקשו במיוחד.
פילפלת בכמויות קטנות לא מזיקה, להפך, תורמת לבריאות http://essentiallydogs.com/health-benefits-of-caye...
הבעיה היא שוב שזה מזון לכלבים וכל המינונים מותאמים לכלבים אם כי היא נמצאת בסוף הרשימה והכמות שלה כניראה מזערית ביותר במזון הזה.
לצפיה ב-'הייתה הודעת שגיאה אז שלחתי שוב .. ושוב :))'
הייתה הודעת שגיאה אז שלחתי שוב .. ושוב :))
19/07/2017 | 01:58
19
תודה על התשובות , אסתכל מחר שוב איך הם אוכלים ואחליט.
לצפיה ב-'סליחה שאני מתערב...'
סליחה שאני מתערב...
19/07/2017 | 12:56
1
41
אבל אני חושב שהרעיון מזעזע. למה לעשות ניסויים על החתול?
כתוב שזה מיועד לכלבים, תני את זה לכלבים או זרקי את זה לפח וקני לחתול אוכל שמיועד לו.

לצפיה ב-'תתערב חופשי אני לא יודעת מה אתה מדמיין'
תתערב חופשי אני לא יודעת מה אתה מדמיין
19/07/2017 | 16:26
43
אבל מזעזע זה לא. ניסוי גם לא רק בדיקה
זה אוכל ממש טוב ומדובר בחתולי רחוב שאוכלים אוכל ממש ממש טוב ( יותר מזעזע לדעתי זה לתת ג׳ורג׳י או לקנות אוכל בשקים של קילו שברור שהוא מעופש זה מזעזע ) הם התרגלו לגרגירים כל כך קטנים ( של גו ) הרכיבים מעולים ממש לא מפריע לי שזה כלבים רק גודל הגרגירים מפריע לי . כל אחד קיבל 5, 6 גרגירים בנוסף למזון הקבוע לראות אם אוהבים... לא מכירה עוד אנשים כמוני שכל כך אכפת להם ומאכילים במזון איכותי חתולי רחוב אז את המזעזע תשמור לפוסטים אחרים
לצפיה ב-'שסק, גורה מהממת ומתוקה במיוחד מחפשת בית!'
שסק, גורה מהממת ומתוקה במיוחד מחפשת בית!
19/07/2017 | 05:15
39
היא בת חודשיים, מחוסנת ומטופלת, אוכלת מזון יבש ועושה צרכים בארגז.
חברותית, מתלטפת, מתפנקת, אוהבת אנשים ותשומת לב.
מאוד מאוד מתוקה, מתאהבים בה בשנייה!
אנחנו נמצאים בבאר שבע
לצפיה ב-'עזרה בבקשה...'
עזרה בבקשה...
18/07/2017 | 08:18
4
68
שלום לכם,
החתול השתין על הספה..
זו ספה מבד, בסגנון של הבד שבתמונה.
מה עושים עם הריח?
כל עצה תתקבל בברכה,
תודה רבה.

לצפיה ב-'לנסות קודם בפינה נסתרת'
לנסות קודם בפינה נסתרת
18/07/2017 | 10:16
3
39
אבקת כביסה ביו מהולה במים.

הבעיה עם ניקוי כתמים היא שנשאר "כתם של נקיון" כך שלעתים צריך לנקות הכל שייראה אחיד.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
18/07/2017 | 10:24
1
27
הריח זו הבעיה הגדולה...
זה עוזר לריח?
לצפיה ב-'כן, זה מפרק את הריח. אבל הרבה יותר חשוב להבין מה גרם לחתול'
כן, זה מפרק את הריח. אבל הרבה יותר חשוב להבין מה גרם לחתול
18/07/2017 | 19:21
26
להשתין על הספה. כשחתול משתין מחוץ לארגז זה בד"כ מסמן אחד מ-3 דברים:
1. שיש לו בעיה בריאותית כלשהי שגורמת לו אי נוחות בעשיית צרכים בארגז והוא מקשר את זה לארגז עצמו ולכן מנסה לעשות צרכים במקום אחר. הבעיה יכולה להיות למשל או דלקת או קריסטלים בדרכי השתן.
2. יש לו בעיה עם הארגז עצמו או חול, כלומר הם לא לטעמו והוא מחפש מקום יותר נוח. למשל יש חתולים שלא אוהבים ארגזים סגורים וחול קריסטלי. או שהארגז לא מספיק נקי לטעמו. או שהארגז נמצא במקום שלא מתאים לחתול.
3. יש לו בעיה התנהגותית, כלומר הוא מוחה על שינויים כלשהם בבית.
לצפיה ב-'אבקה סופגת'
אבקה סופגת
18/07/2017 | 17:15
24
פעם מכרו אבקה סופגת "לכלוך" לריפודים ולשטיחים וזה עזר. היום אני לא יודעת אם יש מוצר כזה. אם לא , גם עמילן (קורנפלור) סופג  וגם טלק תינוקת. לאבק את המקום ולאחר כמה שעות עד יום, לשאוב בשואב אבק. איני יודעת אם זה יעבוד על כתם יבש. מכל מקום - זה לא מזיק. 
לצפיה ב-'חתולה שמסרבת לעשות פיפי בארגז חול'
חתולה שמסרבת לעשות פיפי בארגז חול
18/07/2017 | 17:41
1
26
שאלה, אני כבר מיואשת
החתולה שלי לא מוכנה לעשות פיפי בארגז,
קקי היא כן עושה בארגז חול, פיפי היא עושה על הספה, מיטה, ניילון שזרוק על הרצפה.
החלפתי חול, הזזתי מיקום ארגז, הוספתי ארגז נוסף, ואפילו הכנסתי ניילון לארגז.
קשה לי מאוד ואני עובדת עצות.
אשמח לשמוע על פתרונות
תודה
לצפיה ב-'בדיקה וטרינרית'
בדיקה וטרינרית
18/07/2017 | 18:55
26
קודם כל לבדוק אצל הוטרינר אפשרות של דלקת בדרכי השתן. בדרך כלל אין תסמינים נוספים מעבר לחוסר רצון לעשות בארגז ולכן אנשים נוטים לחשוב שזה התנהגותי, למרות שמדובר במצב רפואי שמטופל עם תרופות. במצב כזה, חתול מחפש מקום בבית שבו לא יכאב לו להשתין ולכן כל הקודות ההשתנה האלה ברחבי הבית.

אם הוטרינר לא ימצא כלום אפשר לחשוב מה עושים, אבל קודם כל - בדיקה.
לצפיה ב-'חתולה שהבעלים שלה נפטרה מחפשת בית'
חתולה שהבעלים שלה נפטרה מחפשת בית
18/07/2017 | 16:57
3
68
סבתי טיפלה בפוצ'קה במסירות, אך נפטרה באופן פתאומי בשבוע שעבר ופוצ'קה נשארה לבד. 
אנו מחפשים לה בהקדם משפחה חמה ואוהבת שתוכל להעניק לה בית להמשך חייה.
החתולה בת שנה וחצי, נמצאת אצל סבתי מאז היותה גורה. מחוסנת, מעוקרת וקיבלה טיפול וטרינרי שוטף.
אנו מחפשים בעבורה בית שקט, מפני שהיא רגילה לנוכחות דלה בבית ועל כן, נראה שתתאים יותר לבית ללא ילדים קטנים. 
החתולה נמצאת בבת ים, אבל תגיע לאן שצריך.
אנא שתפו ועזרו לנו למצוא לה בית.
לפרטים וליצירת קשר: טל' 0504691461
מצרפת גם את הקישור לפוסט בפייסבוק, שיהיה אפשר לשתף:
לצפיה ב-'למה אתם המשפחה שלה'
למה אתם המשפחה שלה
18/07/2017 | 17:10
2
42
לא משאירים אותה אצלכם? למנה ולמען זכרה של הסבתא.
לצפיה ב-'כי לסבתא אין בקושי משפחה '
כי לסבתא אין בקושי משפחה
18/07/2017 | 17:14
1
49
מי שנשאר אינו מעוניין בה ואני שהייתי לוקחת אותה מתגוררת עם ההורים שלא מאפשרים לצערי. 
לצפיה ב-'מקווה שלפחות תתאזרו בסבלנות עד '
מקווה שלפחות תתאזרו בסבלנות עד
18/07/2017 | 17:39
41
שיימצא הבית הנכון ולא תשליכו אותה.
לצפיה ב-'שניים לאימוץ'
שניים לאימוץ
17/07/2017 | 23:15
1
34

ועוד אחת שזקוקה לעזרה:

שתפו כפי יכולתכם.
לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
25/07/2017 | 22:01
1
לצפיה ב-'למה לא מקובל להוציא חתול בית עם רצועה?'
למה לא מקובל להוציא חתול בית עם רצועה?
16/07/2017 | 13:17
5
51
כמו שמוציאים כלבים.
לצפיה ב-'כי הרבה דברים רעים יכולים לקרות'
כי הרבה דברים רעים יכולים לקרות
16/07/2017 | 13:57
1
70
1. כלב (או אפילו סתם ילד רועש או אדם זר מפחיד לחתול) יבוא ממול - החתול ינסה לברוח ובין השאר את תפצעי קשה, החתול יכול להסתבך ברצועה ולהפצע בעצמו או להיעלם לך בעוד הרצועה משתלשלת ממנו ולהכנס לצרות עוד יותר גדולות.

2. כלב יבוא ויתקוף את החתול - גם את וגם החתול יכולים להפצע קשה ואף להיהרג.

3. החתול ייבהל מרעש בלתי צפוי, כלי רכב כבד שיעבור - את וגם החתול יכולים להפצע קשה.

ניסיתי את העניין הזה (בחו"ל) פעם בודדת וזה נגמר אצל וטרינר. לעולם לא עוד.
לצפיה ב-'אצלנו אחת מהתשעה יוצאת עם רתמה ורצועה. בעלי אסף אותה'
אצלנו אחת מהתשעה יוצאת עם רתמה ורצועה. בעלי אסף אותה
16/07/2017 | 18:59
55
מהרחוב והיא היתה חסרת מנוחה וביקשה לרדת לרחוב מצד אחד אבל גם להישאר בבית מצד שני. אז קנינו רתמה ובעלי מוריד אותה פעם ביום לטיול ארוך שלרוב כולל רחרוח כל פינות האוכל, ובדיקה של המצב בשיחים בגינה הפנימית. פעם פעמיים היא השתחררה מהרתמה וזה היה בהחלט מפחיד ועלה לבעלי בשריטות, עכשיו יש להם ריטואל קבוע. 
היא היחידה מכול החתולים שלנו שזוכה לכך, אני לא חושבת שחתולים צריכים את זה בדרך כלל, ובהחלט כדאי להיזהר כי זה יכול להיות מתכון לצרות
לצפיה ב-'לפעמים אני חושבת שאני מקפחת אותה'
לפעמים אני חושבת שאני מקפחת אותה
17/07/2017 | 05:22
1
58
כשאני מונעת ממנה לצאת. אבל מצד שני יש לה בבית חיים מאד טובים ושלמים. היא מסתכלת על הנוף שבחוץ בעניין רב. לא מזמן יונה הטילה ביצים באדנית וחתולה עמדה והסתכלה בהנאה רבה. יש לה מלא חוויות בתוך הבית משחקים וצעצועים ופינות מיסתור שהיא אוהבת. 
לצפיה ב-'יש פה בעיה'
יש פה בעיה
17/07/2017 | 09:30
58
אבל לא של החתולה

נראה לי שעדיף לא להתערב במצב טוב.
לצפיה ב-'וקצת משלי- חתולים אינם הולכים לצד הבעלים'
וקצת משלי- חתולים אינם הולכים לצד הבעלים
21/07/2017 | 00:33
20
חתולים הם חיות סוליטריות ולא חברתיות. הם "אינם ממושמעים" ו- אינם ניתן לאילוף כמו כלבים.היינו רוצים שהחתול ילך לצידנו ולא יתפזר לצדדים. אבל חתול הוא עדיין חיית בר במקצת. הוא אינו מסוגל ללכת לצד הבעלים, בקצב הרצוי לבעלים. חתול הולך בזיג זג ואי אפשר לאלפו ללכת ישר. הוא הולך לפני הבעלים, או מאחוריו או הרחק לצידו ומזגזג במהירות ללא הרף. חתול יכול להשתחרר מהרצועה תוך שניות אחדות וללכת לאיבוד.  עצם הלבשת הרצועה או הרתמה, מעוררת את יצר המשחק שלו והחתול מתחיל לשחק עם הרצועה שעליו ולהיאבק בה, כדי להשתחרר. הרתמה אף היא, אינה מספיק מרסנת את החתול. חתול הוא חיה חששנית וחובבת שגרה. יציאה החוצה בשבילו, יותר משהיא הרפתקה מלהיבה - היא חוויה מלחיצה! ברחוב יש מכוניות, כלבים ,חתולים ואנשים מכולם הוא חושש. ברחוב יש ציפורים או חרקים שמושכים את תשומת ליבו וגם שלל ריחות והמון רעש. כלב, מתעלם מכל אלה. הוא נשמע לבעלים שלו והולך לצידו "כמו כלב"... גם כשהוא סוטה מנתיבו, הוא על פי רוב חוזר לבעליו. הבעלים הוא המנהיג והכלב הולך איתו. אם הבעלים אינו מנהיג את כלבו כמו שצריך, אכן לפעמים הכלב הוא שמוציא את בעליו לטיול ומושך אותו ברצועה...
לצפיה ב-'איך אפשר לאחסן מלכודת חתולים'
איך אפשר לאחסן מלכודת חתולים
14/07/2017 | 09:26
9
71
בוקר טוב,

יש לנו מלכודת חתולים, מי שמכירה יודעת שזה ארוך ואין לזה מקום הגיוני בבית. עד עכשיו זה היה תקוע בארון הבגדים שלנו, נח זה לא.
יש לי במרפסת ארון ישן, בדיוק בגודל, אטום - מה שאומר שהוא נוטה להסריח ולצבור לחות. אלך היום לרכוש סופחי לחות בחנויות "לבית" וכולי. השאלה היא האם הארון הזה יכול בכלל להתאים, והאם מפיצי ריח טוב יועילו או יפגעו. השאלה העיקרית היא איך חתולי רחוב יגיבו לריח איקס.

יש לך מושג? או מחשבה?

אשרה.
לצפיה ב-'אם זה נכנס לארון הכניסי את זה לארון.'
אם זה נכנס לארון הכניסי את זה לארון.
14/07/2017 | 23:49
1
65
לפני זה נקי וייבשי אותו, הניחי בו קצת עיתונים כדי לספוג לחות ולמנוע חלודה, ועטפי אותו בשקית גדולה (אשפה) בצורה אטומה, ואז עטפי את המלכודת העטופה בעוד שקית ליתר ביטחון.
השתמשי במפיצי ריח טוב רק אם זה ריח של טונה.

לצפיה ב-'חח תודה על העצות (:'
חח תודה על העצות (:
15/07/2017 | 08:34
9
לצפיה ב-'פתרונות אחסון'
פתרונות אחסון
15/07/2017 | 15:49
2
47
בהנחה שאת הולכת על הרצפה... מדף, ברוחב שתקבעי, מעל לפתח, במרפסת, יספק לך את כל מקום האחסון הדרוש, מבלי להקריב שטח רצפה, או להתעקש על ארון שאינו מתאים. אפשר להקיף בלוחות דיקט (הקדמי על צירים) בצבע התקרה או הקיר, ולנסר במשורית פתחי איוורור ציוריים, או אם צד נושק לקיר ניצב, הוא יכול להתרחק ממנו בכמה סנטימטרים.
אופס..ס... עכשו שמתי לב שמדובר במלכודת אחת, אז אם היא מתקפלת, אפשר לחבר את המדף בניצב לקיר ולנעול למקום בוו או בריח של דלת.
על אותו משקל, מתקן אחסון בחניה מקורה, ממקמים מעל לגג של האוטו, שם אפ'חד לא מסתובב.
לצפיה ב-'באותו קו מחשבה'
באותו קו מחשבה
15/07/2017 | 21:18
1
32
אם זה כלוב לכידה/איקלום (=מבנה מרושת), פשוט לקנות שניים- שלושה ווים, לקבע בקיר ולתלות עליהם את הכלוב. אפשר אז להעמיד על הכלוב עציץ קטן או משהו שלא ייראה מכוער
לצפיה ב-'רעיון מעניין מאוד, האמת. תודה!'
רעיון מעניין מאוד, האמת. תודה!
17/07/2017 | 14:11
4
לצפיה ב-'אם זה ארון ישן וגם ככה לא ניתן להשתמש בו בצורה תקינה אז'
אם זה ארון ישן וגם ככה לא ניתן להשתמש בו בצורה תקינה אז
16/07/2017 | 15:30
3
25
אולי שווה לעשות בו כמה חורים כדי שהוא יוכל להתאוורר?
לצפיה ב-'תכל'ס אין לי בעיה'
תכל'ס אין לי בעיה
16/07/2017 | 19:07
2
21
אני פשוט לא בטוחה אם זה יותר טוב או יותר רע. זה לא יכניס יותר לחות או יאפשר לג'וקים להכנס או משהו כזה? האמת היא שאני לא מבינה בזה יותר מידי.
לצפיה ב-'אפשר להדביק איזה רשת כדי לכסות חורים ולמנוע מג'וקים להכנס'
אפשר להדביק איזה רשת כדי לכסות חורים ולמנוע מג'וקים להכנס
17/07/2017 | 14:05
1
26
דרכם.
לגבי לחות - תלוי איפה נמצא. אם במרפסת אז לא נראה לי שצריכה להיות בעיה מיוחדת.
לצפיה ב-'חכם. תודה רבה!'
חכם. תודה רבה!
17/07/2017 | 14:11
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה