לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'מחפש רעיונות....'
מחפש רעיונות....
26/03/2017 | 13:57
3
54
שבוע טוב לכולן וכולם,

אשמח לעצתכם בבקשה...

יש לי חתול בן כ-10 שנים.
אספתי אותו כגור פיצפון מהרחוב אחרי שננטש או איבד את אימו (לא יודע - הוא בכה כל הלילה ובבוקר היה על סף התייבשות במגרש החנייה של הבניין).

לאחרונה (בחודשים האחרונים) הוא משתעל מידי פעם ומקיא אחרי זה.
זה פתאום חולף לבד וחוזר שוב אחרי כמה זמן.

הוא פעיל, רץ, משחק, מתלטף ולא מאבד את התיאבון.

בשלושת הימים האחרונים הוא ממש חולה, יושב לבד בצד, לא רוצה לאכול, משתעל ועם הפרשה מהעיניים - אציין שאני גר בקומת קרקע והוא יוצא החוצה לחצר ונכנס חזרה הבייתה כמה פעמים ביום (גם עושה את צרכיו בחוץ).

כבר היו מקרים בעבר שהוא היה חולה, היה יושב לבד בלי לאכול כמה ימים ואז היה חוזר לעצמו.

הפעם הוא לא יוצא מזה - על פניו לא נראה לי שיש לו כאבים - הוא נותן לי ללטף אותו ומתחכך בי אבל לא מגרגר.

הבעייה שיש לי איתו היא שהוא מעולם לא היה חתול חברותי ולא נותן לאף אחד חוץ מאשר לי לגעת בו.
שום וטרינר לא מצליח לתפוס אותו או לטפל בו.

הוא כבר ירד המון במשקל ומסרב לאכול גם אוכל רטוב שהוא מאוד אוהב.

אני חסר אונים כי לא הייתי רוצה לראות אותו נגמר לי מול העיניים.

האם ידוע למישהו/י על משהו שאני יכול לעשות? - איזה תרופה מסויימת שאני יכול לקנות ולתת לו או אולי עיצה אחרת כלשהיא.

כאמור, הוא חתול שלא נותן לאף אחד לגשת אליו (והיו נסיונות של מספר וטרינרים) - אם הגיע זמנו אז הגיע זמנו, אבל לא הייתי רוצה שזה יהיה בייסורים וברעב.  הוא הילד שלי וחוץ מלהמשיך ולהעניק לו בית חם ואהבה, אני לא יודע מה עוד לעשות.

סליחה על החפירה ותודה מראש.

שיהיה שבוע מקסים
לצפיה ב-'אתה חייב לקחת אותו לווטרינר בהקדם הכי אפשרי.'
אתה חייב לקחת אותו לווטרינר בהקדם הכי אפשרי.
26/03/2017 | 14:33
45

הסיפור שלך על הווטרינרים לא ברור לי, ווטרינרים יודעים לטפל בחתולים ולא חשוב כמה החתול חברותי או לא.
אגיד לך בדיוק מה עושים: אתה מכניס את החתול למנשא, הווטרינר מעביר את החתול מהמנשא שלך לכלוב שלו, כזה שמאפשר לטפל גם בחתול הכי סרבן בעולם, ושלום על ישראל.
אם יש לך ספק שווטרינר כלשהו יודע מה הוא עושה תתקשר אליו קודם ותשאל אם הוא יכול לטפל בחתול אלים, ואם לא תמצא אחד כזה פנה לד"ר נחמן מידן בראשון-לציון, הוא טיפל לי בחתולים בעייתיים בלי בעיות.

לצפיה ב-'חדשות טובות'
חדשות טובות
28/03/2017 | 18:41
1
16
מעדכן שהחתול התאושש לבדו, חזר לאכול מאתמול לאט לאט וכבר לא מקיא.

:)
לצפיה ב-'לא, אלו חדשות רעות.'
לא, אלו חדשות רעות.
28/03/2017 | 20:10
15

מפני שמתברר שאתה אומר כי החתול "הוא הילד שלי" אבל הוא סבל במשך שבוע שלם ועדיין לא לקחת אותו לווטרינר.
אולי יש לו מחלה שאפשר לטפל בה ואולי הוא סובל מכאבים, ואם תמשיך לחסוך עליו ולא תיקח אותו לווטרינר אז גם לא תדע מה הבעיה עד שהיא תהרוג אותו.

לצפיה ב-'מזון חתולים - נטוראל אנד דלישס.'
מזון חתולים - נטוראל אנד דלישס.
27/03/2017 | 00:47
2
37
רציתי לשאול אם מישהו יודע היכן אפשר להשיג את המזון
באיזור המרכז , היכן המזון מיוצר והאם זה בסדר
שחתולים יאכלו רכיבים שמופיעים בו כמו רימונים , תפוזים וכדומה.
אלה מאכלים שקצת נראים מוזרים לחתולים , לא ?
לצפיה ב-'זה מזון תוצרת חברת FARMINA מאיטליה'
זה מזון תוצרת חברת FARMINA מאיטליה
28/03/2017 | 01:14
1
22
למעשה יש 2 קווים של המזון הזה

הראשון קצת יותר טוב מהשני אבל גם השני לא רע.

אפשר לדבר הרבה על התועלת של כל מיני פירות במזונות לחתולים, ניתן לקרוא על כך גם באתר החברה http://www.farmina.com/us/farmina/735-the-raw-mate...
ואפשר גם להתווכח האם הם באמת נחוצים אבל האמת היא שהכמות שלהם כ"כ זניחה שלא כדאי להתמקד בהם יותר מדי.

לגבי איפה לקנות - הוא מופיע בכמה חנויות אבל תצטרך לבדוק בעצמך האם הוא באמת זמין, זה מזון לא "כ נפוץ וזו הסיבה היחידה למה קשה להמליץ עליו.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
28/03/2017 | 13:16
12
שמתי לב שהוא זמין בעיקר במשקלים של 1.5 קילו שזה כמובן לא מספיק לכלום.
לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי'
אירוח בנושא אבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2017 | 12:21
1
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
מחר, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/182031366

לצפיה ב-'באותו נושא - 6 סימנים שהחתול שלך אוהב אותך'
באותו נושא - 6 סימנים שהחתול שלך אוהב אותך
28/03/2017 | 11:22
22
לצפיה ב-'פורסם היום לגבי תזונת חתולים וכלבים'
פורסם היום לגבי תזונת חתולים וכלבים
28/03/2017 | 10:16
25
יש לציין שחלק מהדברים שפרופ' נסל טוענת הם בעייתיים ושנויים במחלוקת, אבל בכל זאת המאמר מעניין:

http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4941183,0...
לצפיה ב-'עזרה! גורי חתולים שהומלטו לא בסביבה הכי סימפטית'
עזרה! גורי חתולים שהומלטו לא בסביבה הכי סימפטית
27/03/2017 | 06:35
3
43
שלום חברים

ליד העבודה שלי הבחנתי בחתולה עם גורים כבני יום או יומיים. הבעיה היא שמדובר באזור תעשייה והם קרובים מאוד לתנועת כלי רכב ומשאיות.

ההתלבטות שלי - האם לתת לאמא חתולה לדאוג לגוריה, או לקחת את הגורים בכפייה ולהעביר אותם למקום מבטחים? כמובן שלא אפריד אותם מאמם, אלא רק אקח אותם כמה מטרים לאזור יותר "שקט".

תודה
לצפיה ב-'כל הכבוד על הדאגה לחתולים. '
כל הכבוד על הדאגה לחתולים.
27/03/2017 | 11:45
2
49

לפני הכל אתה צריך להיזהר מכך שהאם תנטוש את הגורים, גם לא ברור למה 'כמה מטרים' יעזרו אבל בהנחה שכן, תוכל לעשות זאת כך:
השג קופסה/ארגז פתוחים בצד אחד, שים בפנים משהו לריפוד, וכאשר האם לא תהיה במקום הרם את הגורים והנח אותם בארגז. חשוב מאוד: לא להרים אותם בידיים חשופות, השתמש בכפפות גומי ואם אין הכנס את היד לשקית ניילון, זאת כדי שהריח שלך לא יידבק בגורים ויגרום לאם לנטוש אותם.
עכשיו בא הקטע הרגיש: עליך להמתין שהאם תבדוק את המצב החדש בו הגורים נמצאים בקופסה, ואז להעביר את הקופסה לאט ובזהירות למקום החדש. חשוב לא להבהיל את האם, ואתה עלול להתקל בהתנגדות מצדה. עדיף לפני ההעברה לתת לה משהו טעים לאכול (שמנת/טונה/פסטרמה) כדי שתדע שאתה ידידותי.
בכל מקרה בהצלחה!
לצפיה ב-'תמיד שמח לעזור '
תמיד שמח לעזור
28/03/2017 | 02:18
1
25
כמה מטרים מאזור התעשיה, יש ואדי קטן ללא תנועת כלי רכב ובני אדם, לכן חשבתי שזה מקום יותר טוב עבורם.

תודה על העצות.
החתולה למעשה מכירה אותי היטב. במשך תקופה ארוכה אני נותן לה אוכל ע"ב יומיומי והיא חברותית מאוד אלי. עם זאת, כשהושטטתי את ידי היום לתת לה אוכל, היא שרטה אותי באינסטינקט אימהי (לא כועס ).
הגורים נמצאים מתחת לביתן של שומר באותו מרכז לוגיסטי והם קרובים מאוד לכניסה שבה עוברים כל יום עשרות משאיות ומלגזות. היות והם מתחת לביתן, אני לא רואה דרך שבה אוכל להרים אותם, וגם אם אנסה, אחטוף שריטות על ימין ועל שמאל.

ד"א, שמתי לב שהחתולה אינה אוכלת. בדר"כ האוכל היה נטרף תוך רבע שעה ומאז אתמול היא לא אכלה את האוכל ששמתי לה בכלל. הבחנתי שאחד הגורים מנסה לשוטט והיא ישר הרימה אותו ודאגה להכניסו אל מתחת לביתן. אני שמח שאמא שלהם דואגת להם, אך עם זאת דאגתי לכסות כמעט את כל הפתחים (הביתן עומד על בלוקים כ-10 ס"מ מעל האדמה) ע"מ שהגורים פחות ישוטטו ולאמא תהיה יותר שליטה עליהם. שמתי לה שמיכה כדי שלא יהיה להם קר, אולי היא תשכיל להרים את הגורים על השמיכה. אם זה יקרה, אנסה לקחת אותם למקום מבטחים בחבילה אחת.

בכל מקרה תודה על העזרה
לצפיה ב-'חתולה חכמה.'
חתולה חכמה.
28/03/2017 | 07:03
27
היא מצאה מקום מוגן. אל תעביר את הגורים אל הואדי, שם הם חשופים לכלבים משוטטים ולטורפים נוספים כמו שועלים.
נסה לעשות משהו כדי למנוע את הגורים מלשוטט, זה יחמיר כשהם יגדלו קצת, מלבד זאת האם לא תוכל להישאר איתם כל הזמן, אולי רק אם תספק לה מזון ומים באופן שוטף.
עדיף למצוא להם מקום אחר, מוגן כראוי.
חבל שהיא לא עברה עיקור, זה היה חוסך מראש את הצרה. אולי כדאי להיעזר בשירותי הווטרינר העירוני.

לצפיה ב-'הלך לעולמו המטפל שהציל חיות בר פצועות'
הלך לעולמו המטפל שהציל חיות בר פצועות
28/03/2017 | 03:49
63
שמוליק לנדאו, המטפל הראשי של בית החולים לחיות בר של רשות הטבע והגנים והספארי ברמת-גן, שסייע להצלת אלפי חיות בר והשבתן לטבע המקומי, נפטר בגיל 31.

לצפיה ב-'וניל מחפש בית'
וניל מחפש בית
26/03/2017 | 23:09
45
וניל חתול מקסים בן שנה וחצי - מחפש בית - לבן עם קצת ג'ינגי אוהב מאוד אנשים וכלבים קטנים. מפחד מחתולים אחרים. מתאים לבית שקט זקוק להרבה אהבה ולפינה שקטה
לצפיה ב-'חתולה בוגרת '
חתולה בוגרת
25/03/2017 | 13:59
2
62
לפני כחודשיים, באחד מהימים היותר קרים וגשומים, אספתי מאמצע הכביש חתולה שכמעט ולא יכלה ללכת,היא הייתה ספוגה במים עם דלקת אפר-רספטורי מאוד חמורה, לקחו שבועיים של אנטיביוטיקה ונוזלים (היא לא אכלה או שתתה) כדי להחזיר אותה לקו הבריאות.
מאחר ולי יש כרגע 8 חתולים + גור נכה, אחותי התנדבה לעזור ולקחה אותה עד שתחלים (גם לה יש חתולים), וכבר מצאנו לה בית אופציונלי עם עוד חתולים אבל מסתבר שעל אף שהיא מאוד אוהבת אנשים ומאוד מאוד מתלטפת היא מאוד מפחדת מחתולים אחרים והתוצאה היא שהיא תוקפת אותם,
כואב לי מאוד להחזיר אותה לרחוב מאחר והיא חתולה של אנשים, רק רוצה שילטפו אותה ויגעו בה, היא אידיאלית למי שאין לו חתול בכלל ולא רוצה גור, וגם עם כלבים היא מסתדרת, אם יש משהו שמכיר בבקשה בבקשה תפנו אלי, אני בדרך כלל לא מבקשת עזרה לחתולים או כלבים שאני מוצאת, אני מטפלת לבד, ומוצאת בתים לבד, אבל במקרה הזה אני לא יודעת מה לעשות :(
לצפיה ב-'אם זה עוזר משהו'
אם זה עוזר משהו
26/03/2017 | 12:46
1
36
יתכן מאוד שהחתולה הזו כן מסוגלת לחיות בבית המאמץ שמצאת לה, עם חצולים נוספים, וצריך פשוט סבלנות ועבודה כדי לתת לה להסתגל. לחתולים בוגרים לוקח הרבה יותר מיום-יומיים, ולעתים גם יותר משבוע-שבועיים להסתגל למקום חדש.

פה בפורום למרבית האנשים כבר יש חתולים, לרבים גם יותר מאחד כך שקשה למצוא מישהו חסר חיות לחלוטין. אכן נכון להפיץ גם כאן ובכל פורום אפשרי וכמובן בפייסבוק - אך כדאי להכין פרסום מושך עין יותר (עם תמונה). צילום טוב יעשה יותר מאלף מילים, מה גם שיש תחרות קשה עם עוד חתולים וכלבים רבים אחרים שמחפשים בתים. כדאי להכין מודעה עם כמה מילים + תמונה ולהפיץ כך בכל מקום אפשרי.
לצפיה ב-'מסכימה, ומוסיפה שבעיני סרטון "מוכר" יותר מתמונה, בייחוד '
מסכימה, ומוסיפה שבעיני סרטון "מוכר" יותר מתמונה, בייחוד
26/03/2017 | 15:44
19
אצל חתולים מתלטפים
בהצלחה!
לצפיה ב-'נוזל צהבהב עם שערות |מקיא|'
נוזל צהבהב עם שערות |מקיא|
24/03/2017 | 16:35
4
42
היי,

‏בבוקר מצאתי על הרצפה נוזל צהבהב עם קצת שערות (‏לא בכדור אלא מפוזרות), שלא הריח כמו שתן אז חשבתי שאולי החתול הקיא בלילה. מצד שני הוא מתנהג כרגיל, אכל כרגיל ונראה שמח.
‏האם מצריך בדיקה אצל וטרינר?

תודה :-)
לצפיה ב-'‏שכחתי לציין- לחתול יש פרווה קצרה'
‏שכחתי לציין- לחתול יש פרווה קצרה
24/03/2017 | 16:36
13
לצפיה ב-'הקאה אחת בלבד?'
הקאה אחת בלבד?
24/03/2017 | 18:13
2
47
לא צריך עדיין לרוץ לוטרינר.

אם במהלך הסופ"ש יהיו עוד הקאות, יהיה צורך לשקול את העניין.

אם יופיעו הקאות בתדירות גוברת, עולה - אז יתכן מקרה חירום כמו הרעלה כלשהי, אבל במקרה חירום לא רואים רק הקאה אחת או שתיים וחתול שנראה טוב מחוץ לזה.

יש מי שמאמינים שחתולים מקיאים דרך שגרה. זה לא מדויק: אם קורה משהו שלא קרה קודם, וזה מתחיל לחזור על עצמו, מתייעצים עם רופא. גם רבים הוטרינרים כיום כבר לא מקבלים כמובן מאליו הקאות, ואם זה נראה להם מדאיג הם עשויים לבדוק אם מדובר בבעיית מעיים או רגישות למזון, או משהו כזה. זה לא אומר שצריך להכנס לבהלה מכל הקאה, אבל גם לא צריך להיות שאננים מדי. אצלנו (5 חתולים) לא נוהגים להקיא ואם זה בכל זאת קורה, יש לזה סיבה. למשל נשנוש של צמחים בעציצים. עדיין, הקאה בודדת אינה סיבה לדאגה.

לצפיה ב-'תודה רבה:)'
תודה רבה:)
24/03/2017 | 19:23
1
26
‏בינתיים שלומו טוב, נראה מה יהיה בבוקר.
עכשיו שאני נזכרת הוא הקיא פעם נוספת לפני חודש וחצי (כמה ימים אחרי שעברנו דירה) וזה גם היה בלילה, אבל בלי שערות ולא היה צהוב.
בשתי הפעמים היה דליל ובלי ריח.
לצפיה ב-'פעם בחודשיים וחצי זה לא מדאיג'
פעם בחודשיים וחצי זה לא מדאיג
26/03/2017 | 09:59
22
אם זה כמה פעמים ביום אז כן.

לצפיה ב-'חתולה גורה עם יציאות רכות'
חתולה גורה עם יציאות רכות
24/03/2017 | 18:29
8
47
החלפנו לחתולה שלנו (בת כ - 7 חודשים) את האוכל ועכשיו היא מקבלת 1stChoice.
3 ימים נתנו לה את האוכל מעורבב עם האוכל הישן. היציאות שלה הפכו נוזליות מאוד ותכופות. מאוד קשה לנקות את ארגז החול כי הכל מתפורר.
האם להפסיק לתת לה את האוכל הזה ?
לפני זה היא קיבלה La Cat (אוכל סופרים) והיציאות היו תקינות יחסית (אם כי סבלה מגזים מסריחים ביותר).
לציין שעם האוכל הקודם בכל פעם שקיבלה שימורים היציאות הפכו לרכות יותר.
לצפיה ב-'בהנחה שהחתולה בריאה והכל בסדר'
בהנחה שהחתולה בריאה והכל בסדר
24/03/2017 | 21:27
38
כדאי להביא בחשבון שבמעבר מזון, כשמדברים על מעבר הדרגתי מתכוונים למעבר על פני תקופה כמו שבועיים פלוס. כלומר - נראה סביר מאוד שכמות גדולה מדי מהמזון החדש נכנסה למערכת העיכול מהר מדי (3 ימי מעבר בלבד) ולכן המערכת מגיבה כך עד שתתרגל לשינוי. במילים אחרות - אולי כדאי לערבב יותר מהישן ופחות מהחדש ולעבור בצורה יותר הדרגתית.

אפשרות אחרת היא שהמזון החדש איכותי יותר על הנייר אך לא מתאים כל כך ספציפית לחתולה שלכם, אבל בשלב זה עדיין מוקדם מדי לקבוע זאת.
לצפיה ב-'קודם כל בגיל 7 חודשים היא ממש לא גורה.'
קודם כל בגיל 7 חודשים היא ממש לא גורה.
24/03/2017 | 22:25
6
37

אני מקווה שהיא מעוקרת, אחרת היא עלולה להוכיח את המשפט הקודם ולהיכנס להריון כבר עכשיו.
פירסט-צ'ויס דווקא אוכל טוב ולא אמור לעורר בעיות, נראה כי יש לה בעיה כלשהי במערכת העיכול מפני שגם הלה-קט והשימורים לא אמורים לעורר בעיות כפי שתיארת.
אני ממליץ על תילוע, אם זה לא נעשה עד עכשיו, ואפילו התייעצות עם הווטרינר כדי לפסול כל אפשרות למחלת מעיים כלשהי.

לצפיה ב-'בוצע גם תילוע ( כפול) וגם עיקור. לפי הספר.'
בוצע גם תילוע ( כפול) וגם עיקור. לפי הספר.
24/03/2017 | 23:26
5
29
זו חתולה מאומצת מבית אומנה של צער בעלי חיים. כל הדברים בוצעו שכבר היתה אצלנו.
לצפיה ב-'מעולה . עכשיו צריך עוד 3 דברים:'
מעולה . עכשיו צריך עוד 3 דברים:
25/03/2017 | 01:14
4
55

1. תמונה. טוב, לא ממש צריך אבל תמיד כיף לראות תמונה.
2. מה שיוקיטה אמרה.
3. אם תוך שבועיים המצב מחמיר או לא משתפר כדאי שווטרינר יבדוק אותה.

לצפיה ב-'מיקי'
מיקי
25/03/2017 | 10:40
3
48
לצפיה ב-'לפתוח רמקולים!'
לפתוח רמקולים!
25/03/2017 | 13:04
1
37
לצפיה ב-''
25/03/2017 | 17:48
1
לצפיה ב-'מתוקונת!!'
מתוקונת!!
26/03/2017 | 01:30
3
לצפיה ב-'אפליקציה חברתית לבעלי חתולים'
אפליקציה חברתית לבעלי חתולים
24/03/2017 | 20:58
1
45
שלום לכל בעלי החתולים!
האם אתם מרגישים שיש צורך באפליקציה לבעלי חתולים? אפליקציה שתוכל לשמש במה לחתולים החמודים שכולנו מגדלים. האפליקציה הזו יכולה להיות חברתית לשיתוף סרטונים ותמונות, היא יכולה להכיל מידע אודות אופן הטיפול בחתולים/כתבות מעניינות/ טיפים ועוד.
האפליקציה תוכל להסתנכרן עם הוטרינר של החתול ע"מ להיות במעקב אישי אחר פנקס החיסונים (במה חוסן עד כה ומתי החיסון הבא)
האם תהיו מעוניינים באפליקציה מהסוג הזה?
לצפיה ב-'המממ'
המממ
24/03/2017 | 21:23
34
לוטרינר שלנו כבר יש מערכת התרעות ממוחשבת, ששוחחת לנו אוטומטית מייל תזכורת לחיסון / תילוע.

הפורום הזה כבר משמש במה להתייעצות, שיתוף תמונות, סרטים גם כן ניתן לשתף אם רוצים. למי שאוהב - יש גם מספיק קבוצות פייסבוק בכיוון הזה.

יוצא שלא נשאר כל כך משהו שיהיה בגדר ערך מוסף באפליקציה...
לצפיה ב-'רציתי לפרסם מודעה אימוץ של פרסי פחוס בלוח המודעות...'
רציתי לפרסם מודעה אימוץ של פרסי פחוס בלוח המודעות...
23/03/2017 | 12:08
2
51
הבעיה היא שהקישור (לפחות בתקנון הפורום) שבור...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Board/board/view...

אני לא זה שמוסר לאימוץ, זה פשוט צילום מסך של פוסט בfacebook. למקרה ששיש אנשים שלא מחוברים..

לצפיה ב-'אפשר לפרסם גם פה בפורום'
אפשר לפרסם גם פה בפורום
23/03/2017 | 16:35
1
43
והינה הקישור ללוח מודעוץ אבל לא ניראה לי שהרבה אנשים משתמשים בו http://www.tapuz.co.il/forums/board/view/16/%D7%91...
לצפיה ב-'חתול פרסי פחוס שחור, מאוד מאוד עדין...'
חתול פרסי פחוס שחור, מאוד מאוד עדין...
27/03/2017 | 00:27
17
לצפיה ב-'צרכים של גור'
צרכים של גור
21/03/2017 | 20:18
6
61
יש לי גור מקסים בן 7 שבועות, כשהוא מסיים לעשות צרכים הוא לא מנקה לעצמו ומטפטף בבית, וגם לאחר מכן נשאר מלוכלך...
הבנתי שאם אתחיל לנקות לו עם מגבונים, הוא יתרגל ואצטרך לעשות זאת תמיד...
מה לעשות?
למישהו יש פתרון?
לצפיה ב-'את צריכה רק קצת סבלנות.'
את צריכה רק קצת סבלנות.
21/03/2017 | 20:43
1
54

ואם תנקי לו עם מגבונים הוא לא יתרגל, אין דבר כזה, מהר מאוד הוא ילמד לשמור על הנקיון בעצמו.

לצפיה ב-'אוקיי, תודה'
אוקיי, תודה
21/03/2017 | 20:57
35

לצפיה ב-'מה הכוונה "מטפטף"? האם יש לו צואה נוזלית/רכה? אם כן אז צריך'
מה הכוונה "מטפטף"? האם יש לו צואה נוזלית/רכה? אם כן אז צריך
21/03/2017 | 21:55
3
37
לטפל בזה, זה לא תקין.
כמה פעמים ביום הוא עושה צרכים?
מה הוא אוכל?
האם הוא קיבל תילוע?
לצפיה ב-'יש לו צואה די נוזלית'
יש לו צואה די נוזלית
23/03/2017 | 12:24
2
27
שתן הוא עושה מספר פעמים ביום
וצואה בין 1-2 ביום, והיא די נוזלית, עדיין אוכל מזון נוזלי לגורים, וגם אוכל יבש שמורטב ע"י מים חמים
קיבל תילוע לפני ארבעה ימים (וחיסון עדיין לא), זה קשור?
לצפיה ב-'האם הצואה הפכה לנוזלית אחרי התילוע? אם כן אז פשוט צריך'
האם הצואה הפכה לנוזלית אחרי התילוע? אם כן אז פשוט צריך
23/03/2017 | 16:19
1
27
לעקוב ולוודא שהיא תחזור להיות מוצקה. אם היא הייתה נוזלית גם לפני התילוע אז אולי שווה לשאול את הוטרינר. בעצם רוב הסיכויים שזה בגלל התזונה הנוכחית שלו וכשהוא יעבור לתזונה מוצקה גם הצואה תתמצק.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
23/03/2017 | 17:14
5
לצפיה ב-'יש דרך לגרום לחתולה לעזוב עציצים בשקט?'
יש דרך לגרום לחתולה לעזוב עציצים בשקט?
23/03/2017 | 09:52
6
52
נראה לי שהתשובה שלילית, אבל אולי...
למה היא אוכלת צמחים? מה חסר לה? 
המפלצת שיטתית משהו. גמרה עציץ אחד לגמרי. עכשיו עברה להבא בתור. אני יותר דואגת לה מאשר לעציצים. למרות שאם היה שם משהו רעיל כנראה שכבר היינו יודעים. וכן בא לנו קצת ירוק בבית. 

לצפיה ב-'לא ממש.'
לא ממש.
23/03/2017 | 11:59
3
50
אפשר כמובן לעטוף את הצמחים בנייר אלומיניום, זה עבד נהדר אצלי כאשר החתולים כיסחו את הבידוד שעל צינורות המים החמים מהדוד, אבל אני לא בטוח שעם צמחים התוצאה תהיה מוצלחת במיוחד...
פה בפורום מצד שמאל יש 'הודעות נבחרות' ושם יש כותרת בשם 'חתולים וצמחים', חוץ מזה אם תגגלי יש מאמרים שלמים על סוגי צמחים שבריאים/מסוכנים לחתולים.

'מה חסר לה' זאת שאלה טובה - אם את במקרה מאכילה רק בסוג מזון אחד כדאי שתגווני, אולי באותו סוג חסר משהו וגיוון פותר בעיות כאלה.

אגב, אצלי בבית אין עציצים, יש זר אחד של פרחים מלאכותיים מפלסטיק, הם נראים כמו אמיתיים ומשמחים את רעייתי שאוהבת פרחים ושונאת להשקות, אמנם החתולה מתנכלת להם באופן שיטתי אבל הם עמידים מאוד.

לצפיה ב-'כן, סוג אוכל אחד. לא יכולה לגוון כל כך. '
כן, סוג אוכל אחד. לא יכולה לגוון כל כך.
23/03/2017 | 12:49
2
35
החתולים על אוכל דיאטטי (הגברת עברה 7 קילו).
אגב החתול השני לא מגלה שום עניין בעציצים.
מבאס לעבור לעציצי פלסטיק.
תודה. הלכתי לחפש בהודעות נבחרות.

אבל...אבל... אבל... צמח זה לא טעים!!! זה לא בשר ולא גבינה ולא טונה ולא אוכל בכלל!

לגבי אלומיניום - אם החתול קורע לגזרים שקיות תרמיות הוא עדיין יתרגש מנייר אלומיניום?...

לצפיה ב-'כמה נקודות:'
כמה נקודות:
23/03/2017 | 13:11
1
32
הקטע עם האלומיניום היה בדיחה... אבל כן, נייר אלומיניום הוא דוחה חתולים יעיל להפליא.
בקשר לאוכל הדיאטטי - משום מה אני בטוח שיש יותר מסוג אחד של אוכל דיאטטי.
יש לי רעיון נוסף - קוראים לזה עשב-לימון, או לימון-גראס, חתולים ממש מתים על זה, אולי אם תשימי עציץ של זה הם לא יתעניינו בשאר הצמחים.

לצפיה ב-'עשיתי בינתיים שיעורי בית'
עשיתי בינתיים שיעורי בית
23/03/2017 | 14:29
31
אז באמת אומרים שכדאי לשים עציץ "חתולי". יש ממליצים על חיטה. לא אכפת לי לנסות את שניהם.
לגבי האוכל - רוב האוכל הדיאטטי לא טעים... הזה שהם אוכלים איכשהו סביר. מחכים שיורידו במשקל כדי שיהיה אפשר להחזיר אותם לאוכל רגיל.
לצפיה ב-'צמחים וחתולים'
צמחים וחתולים
23/03/2017 | 12:20
1
70
רעיונות מרחבי הרשת: יש לציין שלא כולם נראים לי רעיונות טובים (למשל עם כדורי הנפטלין... wtf???):

ובכיוון אחר - אהבתי את מס' 13: https://www.thedodo.com/very-important-cat-plants-...

רעיון לגידול צמחים בבית עם חתול: http://www.gardeners.com/how-to/planting-terrarium...

וגם קומיקס... מהלינק

לצפיה ב-'cat plants יש גם כאן '
cat plants יש גם כאן
23/03/2017 | 12:41
29
השלמנו עם קיומם .
הצצתי, רוב הרעיונות לא רלוונטיים - היא לא נכנסת לעציץ כדי ללעוס צמח, היא מגיעה אליו מלמעלה... אלך לקרוא בעיון.
אולי נשתול לה דשא באמת. אם חסר לה משהו ולא מדובר על סתם משחק יכול אולי למזער נזקים. למרות שאתמול, אחרי שגירשתי אותה מהעציץ בפעם המיליון והיא חזרה אליו בעקשנות אחרי שניה, הייתה לי תחושה חזקה מאד של דווקא.

לצפיה ב-'האם אי פעם קרה לכם?'
האם אי פעם קרה לכם?
20/03/2017 | 22:53
12
107
היי, אני תמיד נותנת אוכל יבש לחתולי רחוב מתחת לביתי. היום נתתי להם אוכל, והם לא כל כך אכלו - אלא הלכו אחרי. כשניסיתי להחזיר אותם לאזור ששמתי בו את האוכל, פתאום ראיתי יצור  שאוכל - לא כל כך הצלחתי לראות מה זה.. (לא חתול). הוא הלך כשבאתי. אחר כך ליד ערימה אחרת של אוכל ראיתי עכבר אני חושבת..
השני היה קצת יותר גדול.. לא יודעתמה זה היה
בכל מקרה, זאת פעם ראשונה שאני רואה עכברים שם שאוכלים להם את האוכל. מה לעשות? אני לא רוצה שהאוכל של החתולים ימשוך עכברים לאזור הבניין שלי.. ואני בטח לא רוצה שפתאום ייכנס עכבר לבית שלי..
אני גם לא רוצה שהשכנים יחליטו להוציא את העכברים האלה להורג...
 זה קרה לכם?
לצפיה ב-'יתכן שאלה היו קיפודים'
יתכן שאלה היו קיפודים
20/03/2017 | 23:43
54
הקיפודים "שותפים" לאוכל של החתולים.
לצפיה ב-'כנראה קיפוד נחמד.'
כנראה קיפוד נחמד.
21/03/2017 | 12:02
80
אבל גם אם זה היה עכבר - גם להם מגיע לאכול.
הנה תמונה שצילמתי לפני כמה חודשים לאחר שהשארתי אוכל לחתולי השכונה -

לצפיה ב-'גם אצלי היו קיפודים שאהבו את האוכל של החתולים.'
גם אצלי היו קיפודים שאהבו את האוכל של החתולים.
21/03/2017 | 19:06
76
לצערי בשנים האחרונות הם די נעלמו.
לצפיה ב-'צדקתם'
צדקתם
21/03/2017 | 19:19
2
71
זה באמת היה קיפוד. פגשתי אותו שוב היום.
אבל מוזר - אני מאכילה אותם שנים ומעולם לא ראיתי קיפודים קודם..
לצפיה ב-'הם נורא חמודים'
הם נורא חמודים
21/03/2017 | 21:27
1
61
מעבר לשאלות של שינויים סביבתיים (בנייה, חיסול שטחים פתוחים וכל השאר), יש דבר אחד שאנחנו יכולים לשים לב אליו אישית כדי לשמור על הקיפודים: לשים לב אם לחתולים בעמדות ההאכלה יש סימן כלשהו של סקביאס. זה רע לחתולים, אבל באמת קטלני לקיפודים. בחתולים קל לטפל אם תופסים בשלב מוקדם (אמפולת רבולושן), וזה יכול להציל גם את הקיפודים בכך שאם מטפלים בחתולים, הקיפודים לא יידבקו.

לצפיה ב-''
21/03/2017 | 22:44
32
סתם כי כל דיבורי הקיפודים האלה הזכירו לי...

לצפיה ב-'לצערי כבר די נדיר לפגוש קיפוד'
לצערי כבר די נדיר לפגוש קיפוד
21/03/2017 | 19:53
5
59
אפילו בסביבה הכפרית שבה אני גרה נדיר מאוד לפגוש קיפוד.
הם יצורים מדהימים בעלי אופי ואישיות מלבבת,
השנה אני מקווה לפגוש קיפוד באביב, אולי עם גורים, הלוואי,
גם צבים היו באים אלי לחצר ולצערי לא ראיתי צבים כבר יותר משנתיים.
הנחמה היא שבטיולים מחוץ לאיזורים בנויים, בשדות וביערות, פוגשים קיפודים וזאת חוויה מרגשת ביותר.

לצפיה ב-'סיבות לכך שלא מוצאים קיפודים'
סיבות לכך שלא מוצאים קיפודים
21/03/2017 | 21:39
49
א. הם בתרדמת חורף בחלק מלילות החורף
ב. האכלת קיפודים. קיפודים שלומדים לאכול מזון שהאדם משאיר להם, לפעמים מתרבים מדי מעבר לכושר הנשיאה של השטח ואז יש התמעטות.
ג. אם תחנות האכלה של חתולים נסגרות, קיפודים שלא למדו לחפש מזון טבעי, לא כל כך יודעים לעשות את זה בהצלחה  ואז הגורים נפגעים ומתים. 
ד. לקיפודים יש המון טפילים חיצוניים ופנימיים ולפעמים הגורים מתים בגללם.
לצפיה ב-'אוף'
אוף
22/03/2017 | 00:02
34
כואב הלב על מה שאנחנו עושים לבעלי החיים המסכנים האלה.. 
לצפיה ב-'בקיץ רציתי להיכנס למכונית, ובזוית העין ראיתי תנועה מתחת לרכב'
בקיץ רציתי להיכנס למכונית, ובזוית העין ראיתי תנועה מתחת לרכב
22/03/2017 | 01:06
2
66
לצפיה ב-'איך הוא מסתכל עליך בחזרה '
איך הוא מסתכל עליך בחזרה
22/03/2017 | 20:52
1
39
הקיפודים ממש חמודים.

לפני 3 שנים הבאתי קיפוד במצב לא טוב לבית החולים לחיות בר בספארי.
הם נלחמו על חייו, אך הוא סבל מגרב קשה (מחלה אשר נגרמת מטפיל השוכן מתחת לעור), ומת לאחר כמה ימים.
לצפיה ב-' לפחות ניסית...'
לפחות ניסית...
22/03/2017 | 22:59
8
לצפיה ב-'מזון לחתולה בררנית'
מזון לחתולה בררנית
21/03/2017 | 12:03
5
59
יש לי חתולה עם פרווה ארוכה שדורשת מזון מותאם לכדורי פרווה
היא החתולה הכי בררנית שפגשתי בחיים שלי, היא תרעיב את עצמה ולא תאכל משהו שלא מתחשק לה.
ניסינו אקנה גו נאו אוריג'ן וקאנין קאוויר והיא לא אוכלת.
אבל *לא אוכלת* לחלוטין, אני שמה לה 50/50 עם האוכל הקודם, היא תאכל אולי 10 גרם מהאוכל הקודם. אני שמה לה 60 גרם של אוכל חדש- היא לא תאכל במשך ימים, עד שנתייאש.

כרגע היא מקבלת פירס צ'ויס וגם ממנו אוכלת 30 גרם ליום כשההמלצה היא 60.
אני יודעת שהיא ממש אוהבת פרופלן, וזה לא שמדובר באוכל לחתולי רחוב או משהו אבל הוא רחוק מלהיות סופר פרימיום.
מתלבטת מה לעשות
לערבב לה פירס צ'ויס ופרופלן באופן קבוע?
לוותר ופשוט להחזיר אותה לפרופלן ושתאכל תירס כאוות נפשה?
יש לכם המלצות אחרות?
לצפיה ב-'לגבי אי-אכילה'
לגבי אי-אכילה
21/03/2017 | 14:57
2
35
אם ברור לך שהעלמה השעירה לא אוכלת כי לא נאה האוכל בעיניה, אחרים יוכלו לייעץ טוב ממני באשר לסוגים שונים של אוכל.

עם זאת, כדאי להיות עירניים שלא מדובר באי-אכילה או הפחתת אכילה מסיבות אחרות. למשל, סתימה חלקית במעיים (בגלל שיער או מכל סיבה אחרת) או דלקת מעיים. אם היא אוכלת וממשיכה לאכול מהפרופלאן או מה שהיא אוהבת - אפשר כנראה לשלול זאת.

באשר לענייני אוכל, כאמור לאחרים יש יותר ידע בזה. רק אחווה דיעה שאם אוכל מסוג מסוים גם טעים לעלמה וגם בסך הכל עושה לה טוב, היא נראית איתו טוב (פרווה, שיניים, צרכים, עיניים), כנראה אין טעם יותר מדי ללחוץ לשינוי. בסופו של יום, גם האוכל הכי מעולה על הנייר עשוי שלא להתאים לחתול שלנו ברמת האינדיבידואל.
לצפיה ב-'יש דרך לא וטרינרית לוודא את זה?'
יש דרך לא וטרינרית לוודא את זה?
21/03/2017 | 15:26
1
35
היא אוכלת חטיף של nutri vet למניעת כדורי פרווה וכו'
עושה קקי באופן קבוע
אוכלת בשמחה טומי רטוב או סלמון טרי
והבטן שלה רכה למגע אחרי ביקור בארגז
משהו אחר שאני צריכה לשים לב אליו?

אין לי בעיה לקחת אותה לוטרינר שלנו אבל לא הייתי רוצה לגרום לה סטרס מיותר מהנסיעה ומהביקור שלא לצורך..
לצפיה ב-'בעקרון'
בעקרון
21/03/2017 | 17:19
30
אם היא אוכלת אוכל מוצק ללא בעיה, אפשר לשלול. אמרת שאת הפרופלאן אוכלת ללא בעיה? אז זה בסדר. אם גם ממה שידוע לך שחביב עליה לא אוכלת אפילו חצי מהמנה היומית המומלצת במשך יותר מיום-יומיים, זה לא כל כך בסדר.
לצפיה ב-'אני ארשום לך מספר מזונות שלא מיועדים רשמית לחתולים בעלי '
אני ארשום לך מספר מזונות שלא מיועדים רשמית לחתולים בעלי
21/03/2017 | 17:30
41
פרווה ארוכה אבל יש בהם כמות די נעה של סיבים וזה מה שמאפיין מזונות הירבול. המזונות מסודרים לפי איכותם:

נוטרם ללא דגנים, אמור להיות טעים http://www.petbuy.co.il/SearchProduct.aspx?op=sear...
פרו פק אולטימייט http://www.benhahayot.co.il/items/786042
נוטרי סורס pure vita עוף http://www.koala-pet.co.il/item-1788/%D7%A0%D7%95%...
נוטרם לבוגרים (בצבע וורוד), גם הוא אמור להיות טעים http://www.petbuy.co.il/SearchProduct.aspx?op=sear...
פרו סירייס הוליסטי http://www.benhahayot.co.il/items/334473
סנאבל עוף, זה מזון מאוד טעים http://www.catandog.co.il/item.aspx?id=1451

לצפיה ב-'יש "פטנט" שאת יכולה לנסות.'
יש "פטנט" שאת יכולה לנסות.
21/03/2017 | 19:12
45

יש אוכל בשם פריסקז, זה אוכל מסוג גרוע למדי אבל הוא כמו מונסודיום גלוטמט לחתולים, כנראה בגלל שיש שם הרבה חומרי טעם. היות ואני תמיד מחליף סוגי אוכל לפעמים אני נתקע עם משהו שחתולי החצר לא כל כך אוהבים ואז אני מערבב להם את האוכל בפריסקז וזה תמיד עוזר.
למקרים קשים כמו שלך אני ממליץ ממש לטחון את הפריסקז לאבקה ואז "לתבל" בזה את האוכל הרצוי. 

לצפיה ב-'לפני שעתיים ראיתי 2 גורים כנראה בני יומם'
לפני שעתיים ראיתי 2 גורים כנראה בני יומם
20/03/2017 | 14:25
1
72
ברחוב הרב אלנקווה מס' 78 תל אביב (ממול הפיצריה "מוצרלה", מעבר לכביש, קלטתי אותם מהאוטובוס):

אין לי מושג אם האמא נטשה אותם אבל הם פשוט היו באמצע המדרכה של הולכי הרגל. מי שחושב שהוא יכול לטפל בנושא אודה לו.

לצפיה ב-'זה לא יעבוד ככה'
זה לא יעבוד ככה
20/03/2017 | 17:32
60
תוכל לחזור לשם ולבדוק ואולי גם להציל - ואז יהיה זמן לחשוב על פתרונות.

זה באמת יהיה מזל יוצא דופן אם מישהו יוכל פשוט לגשת בעקבות הפוסט שלך...
לצפיה ב-'now או go.'
now או go.
19/03/2017 | 13:10
4
69
אני מדבר על שני אלו:

כרגע ההעדפה שלי היא ה- now כי יש שם עוד 100 גרם תוספת באותו מחיר.
יש הבדל משמעותי ברכיבים שאמור לגרום לי לקחת את ה- go על פני ה- now?

לצפיה ב-'הדרך לבדוק'
הדרך לבדוק
19/03/2017 | 15:05
1
47
אפשר לבדוק את הדירוג ואת המרכיבים של המזונות שהזכרת במסמך ההשוואה של עמיתי לניהול הפורום, dimitrygo.

נכנסים לאתר www.catfood.co.il ולוחצים על evaluation, ואז מורידים את המסמך בפורמט הרצוי לך. במסמך עצמו בתוכן העניינים יש את הציון (מתוך 100) שהמזון קיבל, ובהמשך המסמך - פירוט לגבי כל מזון והמרכיבים שלו.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/03/2017 | 15:33
4
לצפיה ב-'המשקל שלהם זהה לחלוטין, שניהם שוקלים 16 פאונדים'
המשקל שלהם זהה לחלוטין, שניהם שוקלים 16 פאונדים
19/03/2017 | 16:23
1
35
נקודת הזכות היחידה של NOW היא שהמרכיבים המרכזיים שלו הם מרכיבים טריים. אבל הכמות שלהם אינה גדולה ולכן לדעתי האישית אין שום הצדקה למחיר שלו.
לצפיה ב-'תודה איש '
תודה איש
19/03/2017 | 18:56
4
לצפיה ב-'האנשים לא היו בבית, אבל החתולים כן '
האנשים לא היו בבית, אבל החתולים כן
19/03/2017 | 15:16
69
נקווה שאכן נמצאו בריאים ושלמים לאחר קריסת העגורן אל תוך הדירה ורק בריאות ובטיחות להם ולבעליהם!

http://m.ynet.co.il/Articles/4937483

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה