לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3439734,397 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'איך לטפל בחתול עם דלקת עיניים שבורח'
איך לטפל בחתול עם דלקת עיניים שבורח
23/06/2019 | 00:28
3
23
שלום,

יש ברחוב גור בן כחודש וחצי שאני מאכילה, לאחרונה הוא פיתח דלקת בעין, אני רוצה לחטא את עיניו אך הבעיה היא שהוא לא נותן להתקרב אליו, הוא מסתתר בחצר שאין לי גישה אליה, יוצא רק כדי לאכול ומיד לאחר מכן חוזר מתחת לחומת לבנים למחבואו בחצר. איך אפשר לטפל בחתול הזה?  לגרום לו להתקרב אלי על מנת שאוכל לטפל בו ? יש למישהו עצה ? אני חוששת שיאבד את עינו בקרוב אם לא אחטא אותה.
לצפיה ב-'לא ברור לי למה הכוונה ב"לחטא"'
לא ברור לי למה הכוונה ב"לחטא"
23/06/2019 | 13:02
24
רק לנקות או לנקות עם תה במים פושרים זה אמנם לא יזיק אבל לא ירפא דלקת עיניים. יש דלקות שנובעות מסיבות שונות. יש שתי אפשרויות – דלקת (טיפול בסינטומיצין) או הרפס (במקרה זה סינטומיצין לא ירפא את הבעיה, ויכול לגרום נזק בעיקר מהבחינה שדלקות עיניים מחריפות במהירות וטיפול לא נכון גורם לעיכוב משמעותי ולכן גם לפגיעה נוספת בעין). זו הסיבה שחשוב לאבחן את המקור הדלקת לפני הטיפול.

במילים אחרות, הדבר הנכון הוא לא לאבחן לבד אלא לקחת לוטרינר.

באשר לבריחה, הדרך הקלה והישירה היא ללכוד ולקחת הביתה לטיפול, כדי שהגור יהיה במקום בו אפשר לתפוס אותו ולטפל בו. הדרך הקשה והארוכה היא קודם לרכוש את אמונו של הגור ורק אז לטפל, אבל אם דלקת העיניים כבר מתקדמת זה כמובן יכול לפגוע בעין. דרכי אמצע בטוחות לשימוש ברחוב בלי מקום מחסה מוגן מהציבור הרחב הן בעייתיות.
לצפיה ב-'אפשר לטפל בדלקת עיניים אצל גורים חששנים'
אפשר לטפל בדלקת עיניים אצל גורים חששנים
23/06/2019 | 15:21
1
32
הצלתי הרבה מאוד עיניים דלקתיות של גורים חששנים שלא התקרבו אליי וזה על ידי מתן אנטיביוטיקה ששמתי להם בשימורים.אני מציע שתתייעצי לגביי העניין עם וטרינר, שיגיד לך איזו אנטיביוטיקה באיזה מינון.
לצפיה ב-'לקחת הביתה'
לקחת הביתה
23/06/2019 | 19:47
17
לטיפול איני יכולה כי יש לי חתול. אני אתייעץ עם וטרינר לגבי מתן אנטיביוטיקה דרך האוכל, זו נראית לי האפשרות הטובה ביותר בנסיבות הקיימות. 

תודה לכם
לצפיה ב-'מזון לחתולים עם כשל כליות- עדכון'
מזון לחתולים עם כשל כליות- עדכון
22/06/2019 | 22:33
1
30
חדשות רעות, וחדשות טובות.
אז! לא יודעת אם שמעתם, אבל רויאל קאנין משנה מפיצים ולכן אין להשיג אותם בארץ, ולא יהיה לפחות עד סוף השנה.  שזה די חסר אחריות בהתחשב בעובדה שלחתול חולה לא אכפת מי מפיץ את האוכל שלו ושאין להשיג. אם אין לו אוכל שהוא אוהב הוא לא יאכל, במיוחד כשמדובר בחתול חולה כליות.

כזכור, לרויאל קאנין יש מזון לחולי כליות בשלושה טעמים, גם רטוב וגם יבש והם טעימים מספיק (בניגוד לKDלמשל) כדי לעניין את הג'ינג'י שלי, ברוטציה מסויימת כי הוא מאבד עניין באוכל מסויים כל כמה שבועות.
עכשיו כשאין אותם יותר, הייתי בבעיה. אחרי פסח היה לו קשה להתרגל בחזרה לרויאל קאנין ועכשיו אין גם את זה.
NF ו KD, אגב, לא מרגשים אותו יותר בכלל ועומדים פה בשקיות כמו פסל סביבתי.

עכשיו לחדשות הטובות:
מסתבר שבריט החליטו להתחיל לייצר אוכל רפואי והוא הגיע לארץ עכשיו. למעשה מוכר בחנות של זוארץ סיפר לי על זה כשהתלוננתי על המחסור ברויאל קאנין. יותר מזה, הוא גילה את אזני שהמזון בטעם דגים!! שמחתי מאוד וקניתי.
אז, אם נדייק המזון  הוא בריט רנל בטעם "ביצה ואפונה" לפי האריזה, אבל מכיל דגים ושמן דגים כאחד המרכיבים. הוא גם משווק כ GRAIN FREE ולא מכיל דגנים בכלל מלבד כוסמת, ולפי רפרוף על המרכיבים גם לא תירס, אלא חלבון אפונה, וביצים, כולל קליפות ביצים בשביל סידן.

דימיטרי, אשמח לדעתך עליו בהקשר בו הוא משווק בהשוואה למזונות אחרים וכו
הנה קישור למרכיבים באתר החברה:
https://britvetdiets.com/products/renal/88-egg-and...

אבל כבר עכשיו ניתן להגיד שבקשר לטעם, לפחות הם קלעו לא רע, כי הג'ינג'י שלי אוכל אותו וולונטרית, משהו שהוא לא עשה הרבה זמן עם אוכל רפואי (עד עכשיו הייתי צריכה להניח לו אוכל מתחת לאף כמה פעמים ביום כדי שהוא יאכל)

אז, אלא אם יתגלה איזה קטש בנוגע אליו, הייתי אומרת שבריט מיצרים עכשיו תחליף לא רע בכלל לרנל של רויאל קאנין.
לצפיה ב-'יש בעיה רק עם מזונות מאוד מסויימים של רויאל קנין. את השאר'
יש בעיה רק עם מזונות מאוד מסויימים של רויאל קנין. את השאר
23/06/2019 | 19:23
14
כולל פאוצ'ים אפשר לקנות. נכון שהיבואן של רויאל קנין והחנויות עושים הכל כדי להעביר את הלקוחות למזונות אחרים ונכון שיש מחסורים זמניים במספר סוגי רויאל קנין אבל בגדול המצב לא כ"כ רע.

לגבי בריט - מרכיבים די איכותיים, אני מניח ש-26% ביצים זה ביצים טריות. 23% חלבון זה די נמוך למרות זה המצב ברוב המזונות האלה, רק ברויאל קנין ספשל יש 26% וב-K/D יש 27%.
לצפיה ב-'שאלה: תוסף סידן לחתולה '
שאלה: תוסף סידן לחתולה
23/06/2019 | 13:13
2
38
שלום לפורום המדהים!

החתולה שלי התחילה ללקק קירות. הבנתי שזה יכול לקרות
בגלל חוסר בסידן (היא בת 13).
האם קיים איזשהו תוסף סידן שאני יכול להשיג לה,
או מה יכולה לדעתכם להיות הסיבה לליקוק הקיר?

המון תודה למי שיכול\ה לעזור!!
לצפיה ב-'הלוואי שאבחון חוסר בסידן היה כל כך פשוט....'
הלוואי שאבחון חוסר בסידן היה כל כך פשוט....
23/06/2019 | 18:12
7
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שזה התנהגותי'
רוב הסיכויים שזה התנהגותי
23/06/2019 | 19:24
6
לצפיה ב-'הדברה'
הדברה
20/06/2019 | 19:04
3
40
היי, עשו אצלי בבניין הדברה נגד ג'וקים והדבירו גם במקום שבו אני מאכילה את חתולי הרחוב.
תוך כמה זמן אוכל לחזור לשים להם אוכל במקום זה?
(אני שמה לחלק בדר"כ על הבטון של הפתח ביוב שנמצא על הדשא וריססו שם..)
לצפיה ב-'1. תבררי מי ביצע את ההדברה ובאיזה חומר השתמש'
1. תבררי מי ביצע את ההדברה ובאיזה חומר השתמש
21/06/2019 | 14:52
30
למה חשוב מי? כי צריך רישיון לעבוד עם רעלים. זה לא נושא לחאפרים.
למה חשוב איזה חומר? כי לכל חומר יש זמן התפרקות או שטיפה בגשם וספיגה באדמה. במקרה שלך - אם מדובר בשטיפה ולגבי מכסה הביוב בלבד - תוכלי להיעזר בצינור גינה.
2. אחרי שיהיו בידייך כל הנתונים הנ"ל, פני למשרד לאיכות הסביבה ושאלי שם את מה ששאלת כאן.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תבררי מול הגורם שביצע את ההדברה'
תבררי מול הגורם שביצע את ההדברה
21/06/2019 | 22:27
1
22
היה צריך לתת הנחיות
לצפיה ב-'היה צריך, אבל לא נתן, לכן קיים סיכוי שאינו אחראי ו/או מורשה'
היה צריך, אבל לא נתן, לכן קיים סיכוי שאינו אחראי ו/או מורשה
22/06/2019 | 08:20
28
ומכאן, הדרך למידע שגוי - קצרה.
לצפיה ב-'מתלבטים בין חתול לכלב'
מתלבטים בין חתול לכלב
19/06/2019 | 19:26
15
46
חצי מהמשפחה מעדיף לגדל חתול החצי השני כלב.
תובנות בעד ונגד?
לצפיה ב-'אולי תגידו אתם קודם למה חצי רוצים חתול וחצי כלב '
אולי תגידו אתם קודם למה חצי רוצים חתול וחצי כלב
19/06/2019 | 19:29
44
לגביי התובנות הקיימות של כל צד אצלכם

לצפיה ב-'למשפחה החצויה - או ש-... או ש-...'
למשפחה החצויה - או ש-... או ש-...
19/06/2019 | 19:55
45
או שתערבבו: "על הבוקר: תמונות מקסימות של חיות מעורבבות"

או שתאמצו גם וגם.
לצפיה ב-'חחח. גם אצלינו חצי משפחה העדיפה חתול חצי כלב'
חחח. גם אצלינו חצי משפחה העדיפה חתול חצי כלב
20/06/2019 | 15:46
2
36
אבל בינתיים תמיד החתול ניצח. כלב זאת יותר השקעה ולכן גיל הילדים, שעות הפנאי של המשפחה ונכונות להשקיע בכלב הם פרמטרים חשובים.
לצפיה ב-'זמן יש'
זמן יש
21/06/2019 | 21:14
1
21
ומעל לכל שתי האופציות מרתקות באותה המידה עם כל התכונות המאפיינות אותן ולכן קשה להחליט.
לצפיה ב-'למה לא אחד מכל אחד? '
למה לא אחד מכל אחד?
21/06/2019 | 21:44
33
לצפיה ב-'10 סיבות למה לאמץ חתול ( מומלץ) ו-10 סיבות למה לא '
10 סיבות למה לאמץ חתול ( מומלץ) ו-10 סיבות למה לא
22/06/2019 | 20:11
6
40
אני אוהבת כלבים מאד. הם חכמים, רגישים, נאמנים, מבינים, ממושמעים ומה לא! חיית המחמד האולטימטיבית. אבל - הם דורשים השקעה של זמן שזה חשוב יותר מכסף. (זמן הוא משאב מתכלה, כסף - אפשר להרוויח).
אם זמנכם יקר וקצר, לכו על חתול.
למה כן:
א. בעל חיים מלא יופי וחינני. כיף להסתכל עליו בכל רגע.
ב. כיף ללטף ולהתלטף ולהתכרבל. כשהוא מגרגר זו סימפוניית הרגעה
ג. חתול תמיד נשאר תינוק נצחי עם קול תינוקי, שובה לב. ומה יותר חמוד מתינוק?
ד. אפשר להשאיר בבית ( עם מים ואוכל וכו') חתול לשעות רבות, ובשעת הדחק אפילו לכמה ימים. חתולים הם חיות סוליטריות, והם מסתדרים לבד, מצויין.
ה.חתול אינו צריך כל הזמן ליטופים ושעשועים. כשהוא בוגר, הוא מעדיף לישון...13 שעות ביממה, וחתולי בית מבוגרים - אפילו יותר.
ו. חתול יכול לחיות בדירת חדר, בלי לצאת החוצה, ובלי לסבול מזה. הם חיות אידאליות לאנשים בעלי דירות עירוניות קטנות
ז. חתולים החיים בביית מניסיוני, בריאים לפחות 10 שנים ראשונןץ ועפ"ר יותר,  וכמעט ואין צורך ללכת לווטרינר ( אבל מומלץ ללכת לבדיקה שנתית וחיסונים וחובה ממש חובה, לעקר חתולה ולסרס חתול, בגיל צעיר של 6-8 חודשים).
ח. החתול חיה נקיה ואין להם ריח, חוץ מריח הבושים שלי, על פרוותו ( מרוב  חיבוקים...)
ט. הם נאמנים! אוהבים את בעליהם! אבל מראים את זה בצורה שונה מאשר כלב. מי שמגדל חתול, יודע יפה שהם כאלה, מי שלא מגדל חתול, לא יודע!!
י. החתול אינו עולה הרבה זמן וכסף. מידת ההשקעה הכספית - תלויה בבעלים. חוץ ממזון מים וארגז חול, שאי אפשר בלעדיהם - לא חובה שום דבר אחר (אם כי רצוי לספק לו מקום טיפוס וגרוד וצעצועים שאפשר לעשות לבד בחצי דקה...)

למה לא ()
1. הם מבקשים ליטופים ורוצים להתכרבל או לשחק - מתי שבא להם. הם גם יודעיו לך כשהם לא רוצים ליטופים או נדנודים, דווקא כשכן בא לך להשתעשע איתם  קצת. יש להם רצונות משלהם והם לא תואמים את רצונותיך
2. חתול , חיה של הרגלים. מה שהתקבע אצלו בגיל הילדות, זה מה שיהיה -  לטוב ולרע. לכן צריך ללמד אותו ומהר, מה אתם רוצים ממנו ולהקנות לו הרגלים טובים -
3. חתול נושך ידים ורגלים או שורט, אם הוא לא חונך היטב בילדותו. זו יכולה להיות בעיה, לילדים שמנדנדים לחתול וגם להורים שלהם.
4. עולה על כל מקום , כולל השיש במטבח ואם יש שם מזון אטרקטיבי- הוא לא יחכה שניה!!
5. המקום הכי נעים לחתול זה המיטה של ההורים או הילדים, העדפה הזו , לא תמיד טובה להורים חולי ניקיון, אבל הילדים מתים על זה .
6. החתול הוא בעל הבית והוא חיה עצמאית מדי, להורים קשוחים ולילדים נודניקים... 
7. החתול משיר שערות בין תחילת מרץ ועד סוף אוקטובר...( אפשר למלא כריות בצמר חתולים...) כל הבית מתמלא עדרי כבשים  (אצלי הן כבשים ג'ינג'יות... ) צריך להבריש אותו המון, כמה שיותר... ריך להרגיל אותו להברשה ולהתרגל לנקות את הבית והספות יום יום...
8. חתול שורט ריפודים ועושה בהם שמות. לכן צריך גם לחנך אותו כשהוא צעיר וגם להתאים את הבית לחתול. או לקחת חתול בוגר, מחונך.
9. החתול אוהב לשבת במקומות משונים. הכי טוב לו- על אחד ממדפי ארון הבגדים, בעיקר על המגבות הנקיות והריחניות ביותר שאחרי כביסה. הוא תמיד מתיישב על המחברת שהילד כותב בה, ועוצר את העט בכף רגלו. החתול יתיישב בעיקר על מכנסיים/חצאית שחורים ובעיקר על הכביסה הנקיה, המונחת על המיטה לפני קיפול... החתול מזן חובב אורחים, יכנס מתחת לשמלות של האורחות ויכניס את וילטף בזנבו המונף כל עוגת קרם על השולחן. הוא גם יעלה עליו, להריח כמובן... ולשבת עליו.
10. חתולים מתים על ג'וקים והם משחקים איתם עד מוות. הם גם אוהבים להביא ג'וקים מתים לבעלים שלהם, ישר למיטה. חתולי בית-חוץ, יביאו הביתה יונים מתות, בשר צייד. לא מתאים לצמחונים... 

עכשו - תחליטו!!!
לצפיה ב-'בקשר לסעיף 8 למה לא'
בקשר לסעיף 8 למה לא
22/06/2019 | 20:44
5
23
גם כלבים משירים הרבה שיער
ולגביי סעיף 10 תעבירי ללמה כן זה יתרון שאין ג'וקים בבית
לצפיה ב-''
22/06/2019 | 20:55
9
לצפיה ב-'הנה אימת התיקנים בפעולה!'
הנה אימת התיקנים בפעולה!
22/06/2019 | 21:02
3
22
לצפיה ב-'כן, התנהגות מוכרת מאוד.'
כן, התנהגות מוכרת מאוד.
23/06/2019 | 14:40
2
16
אנו גרים בקומת קרקע ולעיתים רחבת הכניסה מהגינה נראית כמו שדה קטל וזרועה ג'וקים מתים.
יש לנו גם חשופיות, אלו שבלולים כהים בלי 'בית', ויום אחד כשיצאתי למלא את קערת האוכל לחתולי הרחוב ליווה אותי טייגר, הזכר הגדול, עברנו ליד חשופית גדולה ותוך כדי כך שהוא הולך אחרי ובלי לעצור הוא הוריד לחשופית כאפה מדוייקת והרג אותה.

לצפיה ב-'מעניין שחתולך הרג חשופית במכה!'
מעניין שחתולך הרג חשופית במכה!
24/06/2019 | 15:57
1
4
החשופיות הן שבלולים המזיקים מאוד לגינות. הן התרבו בשנים האחרונות, כי הן אוכלות מזון של חתולי רחוב. הן מפרישות ריר הגנה רב, המאפשר להן להחליק אפילו על משטחים חדים ומחוספסים ואפילו על שברי זכוכית, בלי להפצע. הריר הזה, דוחה חתולים והם אינם אוכלים אותן. אני חושבת שהחתול שלך, לא יעשה זאת שנית... אחרי שבטח ליקק את הריר המגעיל מרגלו... אבל אם הוא עדיין נוהג להרוג אותן, ספר לי . מעניין!
לצפיה ב-'זהו טייגר, זכר אלפא לוחם וקטלני!'
זהו טייגר, זכר אלפא לוחם וקטלני!
24/06/2019 | 19:23
3
הוא גדול, חזק ולא מפחד מכלום, הוא מנהל כבר 4 שנים מלחמת טריטוריה מול חתול לבן גדול ממנו ששייך לחצר אחרת ולפעמים פולש לחצר שלו, ולמרות כל הפציעות הוא לא מוותר ולא יוותר לעולם. מעניין שלמרות הקרביות שלו הוא היחיד (מבין השלושה שלי) שמעולם לא נשך או שרט אותי 'בטעות', אפילו כשלא היה מרוצה מדברים שעשיתי (אמפולות, כדורים ושות'), איתי הוא עדין וכך גם עם הגורים שאני מטפח בחצר 'שלו'.
אני בספק אם משהו מהריר של החשופית נשאר על הרגל שלו, הוא טייל איתי ובטח הריר התייבש ונפל לפני שהוא חזר למרבץ בו הוא נוהג לטפח את עצמו.
הנה תמונה שלו מלפני שנתיים, אז הוא היה בן 5.

לצפיה ב-'למרות שתמיד ילדי גדלו עם חתולים מהשניה שנולדו '
למרות שתמיד ילדי גדלו עם חתולים מהשניה שנולדו
23/06/2019 | 10:17
2
17
לפחות הניסיון שהיה לנו היה שלא תמיד לחתולים יש כוח וסבלנות לפעוטות. אז הייתה לי חתולה שפשוט התעלמה והיו כאלו שכיפכפו ולא תמיד בגלל שהקטנים התגרו בהם. מצד שני גם לא כל כלב בנוי לאינטראקציה עם ילדים קטנים אבל יותר קל לדעת מראש. חתול במיוחד גור זה מה שנקרא חתול בשק קשה לדעת איך יהיה.   
לצפיה ב-'כל חתול הוא חתול בשק!'
כל חתול הוא חתול בשק!
23/06/2019 | 14:43
1
14
אפשר לאמץ בוגר צפוי, אבל גם עם הרגלים שקשה לשרש.

אני בעד אימוץ גור בגיל 6 שבועות. הוא כבר עצמאי וגם ניתן לחינוך.
גורים מבוגרים, הם כבר בעלי הרגלים ( גם פחדים) וקצת יותר קשה איתם.
לכל אופציה, יש מעלות וחסרונות..

לצפיה ב-'לא מדויק'
לא מדויק
23/06/2019 | 14:57
13
בוגר צפוי הוא בדרך כלל בדיוק החתול הנכון עבור בית עם ילדים קטנים. הרגלים קשה לשרש- תלוי אלו הרגלים. כן נכון לצפות שמי שרגיל לעשות א' יעשה א' גם בבית החדש, אבל זה עשוי גם לא להיות כך בכלל כי יש הרגלים שהם תלויי מקום.

באשר לאימוץ גור - בכיף, אבל רק אם לא הולכים וקונים מהמלטה מכוונת. אחרת תורמים בצורה ישירה ומודעת לריבוי היתר של החתולים בארץ ונמנעים מלעזור לגורים הרבים הזקוקים לבית. אין שום צורך להקפיד כל כך על הגיל - אצלנו הגיעו במגוון גילאים ולא צצו בעיות מיוחדות. היחידה שאולי אפשר לומר עליה משהו הגיעה בגיל באמת מאוד מאוד מבוגר (כנראה סביבות 8, 9 שנים) מחיי רחוב חשדניים וגם היא בסך הכל הסתגלה די יפה, אם כי במקרה שלה לא ארים אותה בידיים כמו את האחרים.
לצפיה ב-'שיעלמו באמת'
שיעלמו באמת
20/06/2019 | 14:33
3
45
גם אוכל ברמה נמוכה וגם לא צריך לפרנס את תאגיד מארס, שעושה ניסויים בבעלי חיים.

לצפיה ב-'רואייל קנין'
רואייל קנין
20/06/2019 | 14:47
2
46
 איזה חברה אחרת משווקת תחליף לאוכל לחתולים אם כשל כילתי , כי עד עכשיו הוטרינרים המלצו רק את רינאל של רואייל קנין 
לצפיה ב-'הילס, פארמינה וט לייף, יקנובה, ועוד ועוד. בעקבות הבעיות עם'
הילס, פארמינה וט לייף, יקנובה, ועוד ועוד. בעקבות הבעיות עם
20/06/2019 | 16:32
44
רויאל קנין או אולי בלי קשר לזה יש כיום בארץ איזה 10 חברות עם מזון רפואי. השאלה הגדולה היא מה רמת המזונות האלה.
לצפיה ב-'לבריט יש מזון רפואי חדש והחתול מגלה עניין'
לבריט יש מזון רפואי חדש והחתול מגלה עניין
22/06/2019 | 22:12
10
לצפיה ב-'אני צריך עזרה בנוגע למסירת חתול\ פנסיון לטווח ארוך'
אני צריך עזרה בנוגע למסירת חתול\ פנסיון לטווח ארוך
20/06/2019 | 06:13
6
49
שלום למשתתפי הפורום,
חיפשתי שעות באינטרנט ובין מכרים ובני משפחה ונתקלתי בפורום הזה, שלאנשים בו ברור אכפת ויש ידע ורציתי להתייעץ בנוגע למסירה של חתול לאימוץ או לפנסיון לטווח רחוק.
אני צריך לצאת לרילוקיישן, כעקרון הוא שלושה חודשים אבל כבר הודיעו לי שיכול ליהיות שזה יתארך לקבע. זה לעיר מערבית באוסטרליה, המגבלות על הבאת בעלי חיים הן נוקשות מאוד, חצי שנה ביקורת לפני ולאחר מכן הסגר ארוך טווח במכלאה העירונית בעיר שנמצאת 3000ק"מ ממקום מגוריי, כך שאני לא אוכל אפילו לבקר אותו כל יום. 
את החתול מצאתי כשהיה בן חודש והוא עימי כבר חמש שנים, בריא וידידותי ויפה. ניסיתי לפרסם בעמודי אימוץ אבל בלי הצלחה רבה, אני ממשיך לפרסם אבל מנסה לחשוב על עוד פתרונות. 
אני מחפש פנסיון שיוכל לארח אותו לטווח ארוך (שלושה חודשים), בתקווה שזה בריא לחתול, כי אם זה לא אז אני אעדיף שיאמצו אותו, גם שאם החוזה ניהיה קבע אז אני באמת לא יודע מה לעשות אז.
קראתי בפוסטים קודמים שקיימים בתחי מחסה שהם גם בתי אימוץ ותמורת תשלום הם משכנים את החיות שתנאי פנסיון עד שנמצא להם בית, האם באמת קיים דבר כזה? האזכור היחיד שראיתי של משהו דומה היה מקרה מזעזע לפני כמה שנים של זוג שלקח כסף על כך אבל זרק את החיות לרחוב.

אני מבקש מבאי הפורום עזרה, במציאת הפתרונות האלו, או אנשים מנוסים יותר אם הם יכולים לעזור לי למצוא פתרון אחר שיהפוך את המעבר לקל לחתול.

תודה רבה
בן.
לצפיה ב-'יש פנסיונים בתשלום'
יש פנסיונים בתשלום
20/06/2019 | 08:37
3
43
יש פנסיונים בתשלום שיוכלו להחזיק בחתול 3 חודשים. עם זאת, ועם הנסיון שלי במעבר לחו"ל (ובחזרה, אחרי כמה שנים) למקום נוקשה בחוקי הכנסת בע" ח (בריטניה, בתקופה שנדרש הסגר 6 חודשים) אגיד לך חד וחלק - אם אתה יכול, ונראה לך שבאמת יתארך מעל 3 חודשים לקבע, קח את החתול איתך.

תצטרך לבדוק את הפרטים, אבל בבריטניה התאפשר לי לבחור מקום הסגר (מתוך רשימת מורשים, לא כל פנסיון כמובן) וגם במקרה שלי זה לא היה קל"ב. חיפשתי, ביררתי ומצאתי מקום עם תנאים טובים. לחתולתי דאז, יוקה ז"ל, היה חדר ענק משלה עם מתקן טיפוס ומקום להתחבא ולהתכרבל וגם חלון לצפייה בציפורים בחוץ. לא אגזים ואגיד שזה טוב כמו להיות בבית, אבל אין שום דמיון להסגרים המחרידים שלנו פה. שווה לבדוק מה תנאי ההסגר באוסטרליה, אופי התאים, שגרת הטיפול וכו' - כנראה פנסיון לא-ביתי רגיל פה ייתן לך פחות ממה שיוקה שלי קיבלה באנגליה.

הטיסה אמנם לא נעימה, אבל כמה שעות של חוסר נעימות עדיפות על פני מסירה לעמותה. אין פתרונות פלאים - העמותות פה מלאות עד אפס מקום, התנאים קשים ויש מעט מאוד מאמצים.אם לא תמצא בעצמך מאמצים אמינים וטובים פה (וזה לא קל. למצוא מאמץ זה לא אומר למצוא מאמץ מוצלח), כהראה עדיף לחשוב איך לקחת איתך. כאמור, ידוע לי במה מדובר  - שילמתי נסיעה במטוס, דמי שכירות בפנסיון-הסגר 6 חודשים ונסעתי לשם מתי שיכולתי (רחוק. רכבת + עוד אמצעי תחבורה עם חובת לינה כי היה רחוק מדי לנסיעה של יום אחד). עם כל הקשיים, בתקופה הקשה עברה ויוקה נהנתה מכמה שנים טובות באנגליה.
לצפיה ב-'תודה על התשובה,'
תודה על התשובה,
20/06/2019 | 09:06
2
35
תודה רבה על המענה, גם במקרה שאנחנו רוצים להביא את החתול לאוסטרליה עדיין נדרשת תקופה המתנה של חצי שנה המתנה לאישור ייבוא (חצי שנה לבדיקת כלבת, ושלושה חודשים לקבלת אישור ייבוא, ללא הבטחה שזה יקח רק שלושה חודשים). אז דייגיטו יצטרך להשאר בישראל בפנסיון שישה חודשים בלעדינו.
האוסטרלים אמנם קיצרו את זמני השהייה בהסגר (הסגר ממשלתי, ממה ששמעתי התנאים מזכירים את הכלובים של התרנגולות המטילות) לעשרה ימים מינימום, אבל ללא הבטחה שזה יהיה המינימום. תחנת ההסגר נמצאת במלבורן (מרחק חמישה ימי נסיעה ממני, זה בערך כמו לגור במוסקבה ולנסוע לתחנה הסגר במדריד).
בהעדר כל אופציה אחרת או בית חם או משפחה עדיין אצטרך פנסיון לתקופה של חצי שנה בישראל.

אני לא יודע מה הסטטיסטיקות על אימוץ של חתולים, אני מקווה שפחות מהשבעה חודשים שהחתול יהיה צריך לחיות בכלוב בלי המשפחה. אנחנו ממשיכים במאמצים אבל. ויכול ליהיות שנעביר אותו לבני משפחה באירופה אם זה יתאפשר.

תודה שוב על המענה.
לצפיה ב-'כמובן שכל הסיפור מאוד מורכב'
כמובן שכל הסיפור מאוד מורכב
20/06/2019 | 10:28
1
44
אבל אם אין לכם מאמצים טובים כאן ובני המשפחה באירופה הם אוהבי חתולים ואמינים - אולי באמת כדאי לך לחשוב בכיוון הזה. העברה לאירופה לא תמיד מסובכת כמו לבריטניה או לאוסטרליה, תלוי איפה מדובר. גם בריטניה הקלה את הכללים בשנים האחרונות (אני נסעתי לפני שזה קרה אז עברנו את כל הטררם בצד הקשה שלו). זה עדיף על פני עתיד לא בטוח כאן. עם כל הטיסות המוזלות כיום, אולי אפילו תוכל לקחת אותו בעצמך אל הקרובים הללו.

באשר למה ששמעת על ההסגר באוסטרליה - אל "תשמע". צור קשר עם הרשויות המתאימות באוסטרליה דרך הדוא"ל וברר בדיוק מהן הדרישות ומהם התנאים, האם יש לך אפשרות לברור מקום הסגר, האם תוכל ליצור קשר ישיר עם מקום הסגר מורשה וכו'. זה מה שאני עשיתי בזמנו לגבי בריטניה. כתבתי לרשויות, ענו לי, נתנו לי מידע ישיר שהוא אמין כי הוא לא "שמעתי" ולא "סיפרו לי" אלא מגיע ישר מהרשות שנותנת או לא נותנת אישור ייבוא לבע"ח כזה או אחר. למעשה, הטעות הגדולה ביותר שלי היתה כשהאמנתי לאיזה "אמרו לי" אחד וזה נגמר במזל רק בקנס של 600 ליש"ט (במקום בסירוב קבלה והחזרת החתולה בלעדיי במטוס לארץ!), כי מישהו בחברת התעופה התעקש על X למרות שאמרתי להם שעל פי חוקי היבוא זה Y, ואני לא סמכתי על עצמי מספיק כדי להתעקש על הנקודה.

באשר לפנסיונים פה בארץ, יש פה פנסיונים סבירים בתשלום. הם לא תחליף בית והם לא ימצאו לך בית של קבע. בחלקם יש חתולים שהושארו לתמיד (בתשלום), שזה פשוט עצוב. תצטרך לבקר ולראות כדי להבין במה מדובר: שניים שידוע לי עליהם הם דוג פארם במושב בית הלוי (פנסיון לכלבים ולחתולים) והפנסיון בבית ארז במושב משמר השבעה. בראשון השארתי את הכלבים שלי לפנסיון, באף אחד לא השארתי חתול.

לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
24/06/2019 | 09:11
5
אחרי בירורים בסופהשבוע בני המשפחה באירופה אינם יכולים לקחת את החתול, אבל ההגבלות לאירופה באמת מאוד קלות להעברה.
באוסטרליה יש מרכז בידוד אחד שמנוהל על ידי הממשלה במלבורן, התנאים שם הם כמו בכל בידוד. החזקה מופרדת בכלובים ללא תקשורת, אין לבעל החיים את היכולת לפגוש בעלי חיים אחרים ותשומת לב מינימלית מהצוות. אין התעללות ויש פיקוח הדוק על התזונה והמצב הבריאותי. אבל בידוד זה בידוד.
אנחנו עדיין מחפשים אופציות אחרות, הממשלה האוסטרלית דורשת שוטרינר עם אישור מממשלת אוסטרליה יערוך את הביקורת לחתול, לא מצאתי כאלו בחיפוש, אבל כן מצאתי סוכנויות שעוזרות בתהליך, אז מהבנתי יש כאלו או שיש את הניירת המתאימה להתאים את ביקורת ממשלת ישראל לביקורת ממשלת אוסטרליה.

המאמצים נמשכים, תודה רבה על העזרה.
לצפיה ב-'בזמנו שטסנו כמה פעמים לטיל כ 4 חודשים מצאנו'
בזמנו שטסנו כמה פעמים לטיל כ 4 חודשים מצאנו
20/06/2019 | 14:45
1
37
פנסיונים ביתיים אצל אנשים בבית. אם מדובר בתקופה של כמה חודשים כן הייתי ממליצה על פנסיון ביתי לא בעמותה לא בכלוב. שחזרנו החתולה היתה בסדר גמור. חשוב למצוא מישהו שסומכים עליו. אם מדובר במעבר ארוך טווח אז כן הייתי חושבת לקחת איתי את החתולה.
לצפיה ב-'הבעיה עם פנסיון ביתי במקרה המסוים הזה'
הבעיה עם פנסיון ביתי במקרה המסוים הזה
20/06/2019 | 14:56
37
היא שנדרש פיקוח תואם לדרישות ההעברה לאוסטרליה. צריך לברר בדיוק מה הם דורשים מבחינת הסגר מקדים, והאם בכלל מותר פנסיון ביתי בנסיבות כאלה. הסיפור פה קצת מסובך, למרות שכמובן הכי טוב אם אפשר פשוט להשאר בבית עם פיקוח של הוטרינר הפרטי באישור הוטרינר המחוזי - דבר כזה חייבים לוודא מול הרשויות בצד השני שאכן יתקבל.
לצפיה ב-'היי אשמח לשמוע את דעתכם'
היי אשמח לשמוע את דעתכם
18/06/2019 | 11:48
3
69
לפני כחודש ככה בקניון מסחרי בזמן שאני ממתינה לאוכל, בלי לשים לב, הרגשתי משהו מוזר ביד שלי, מסתבר שזאת הייתה חתולה שליקקה אותי. בהתחלה נבהלתי, אבל אחר כך ניסיתי ללטף ועשה לי הרגשה טובה. כאילו העבירה בי רוגע. עשה בי חשק לאמץ חתול. חשוב לי לציין שבעבר לא הכי התלהבתי מחתולים ופחדתי מהם אבל מאז שפגשתי את קוקי, החתולה מצער בעלי החיים זה השתנה בהדרגה למרות שעדיין יש קצת חשש, כי חתולים זה לא כלבים. בכל אופן מישהו יכול להסביר מה פשר התנהגותה?
לצפיה ב-'כנראה שהיא ליקקה אותך כדי לבקש אוכל.'
כנראה שהיא ליקקה אותך כדי לבקש אוכל.
18/06/2019 | 12:19
2
43
היא למדה שאם היא מתחנפת ליושבים במסעדה לפעמים הם מכבדים אותה במשהו טעים.
אם חתולים עושים לך טוב, ואם יש לך אמצעים לכך ומקום מגורים קבוע ומתאים, אז תאמצי חתול. חיית מחמד היא אהבה, איכות חיים, רוגע, שעשוע וכיף ששווים את ההשקעה בגידול שלהם.

לצפיה ב-'זהו לצערי אני לא יכולה לגדל חיית מחמד'
זהו לצערי אני לא יכולה לגדל חיית מחמד
20/06/2019 | 01:13
1
38
אני גרה עם שותפות ואחת מהן לא אוהבת בע"ח ובמיוחד לא חתולים לצערי.

לצפיה ב-'פשר התנהגותה פשוט מאוד'
פשר התנהגותה פשוט מאוד
20/06/2019 | 09:24
32
היא ראתה שאת טובה ומזמינה אוכל אז ליקקה אותך
לצפיה ב-'חתולונת במצב קשה מאוד בירושלים זקוקה לתרומות '
חתולונת במצב קשה מאוד בירושלים זקוקה לתרומות
19/06/2019 | 13:13
2
39
אנא עזרו לטלי לעזור לגורה הזאת..
היא כרגע לא מקבלת טיפול כי אין אין לשלם עליו,
כל תרומה תעזור!..

לצפיה ב-'יש אפשרות לשלם גם בפייפאל'
יש אפשרות לשלם גם בפייפאל
19/06/2019 | 16:42
15
מי שרוצה יכול לכתוב לי ואשלח לינק במסרים.
לצפיה ב-'לצערי עודכנתי שהחתולונת לא שרדה..'
לצערי עודכנתי שהחתולונת לא שרדה..
24/06/2019 | 12:14
8
תודה מכל הלב לאנשים הטובים שהתגייסו ותרמו עבור הטיפול,
הנחמה היא שלפחות זכתה לטיפול, גם זה לא מובן מאליו..

לצפיה ב-'מחפש בנרות....קאטסיטר בכרמיאל '
מחפש בנרות....קאטסיטר בכרמיאל
18/06/2019 | 21:40
4
35
לרגל נסיעה של כשלושה שבועות בספטמבר- מחפש קאטסיטר אחראי/אית לחתול שלנו בכרמיאל . הוא/היא מוזמן לגור אצלינו בבית .או רק לבוא פעמיים ביום,לתת אוכל,לרוקן שרותים, לשחק קצת ולתת תשומת לב.כמובן שלא מדובר בהתנדבות!
חפשתי בכל אתר שניתן...לצערי רוב פעילות הקאטסיטרים מרוכז באזור מרכז.
הצילו...............
לצפיה ב-'לכו לוטרינרים בעירכם'
לכו לוטרינרים בעירכם
19/06/2019 | 08:17
23
בדרך כלל קטסיטרים ושמרכלבים תולים מודעות אצל הוטרינרים ובחנויות לממכר ציוד בע"ח. לכן שווה לשאול במקומות כאלה.

כמו כן אם יש מוסד לימודים גבוהים (מכללה, משהו בסגנון) אפשר לתלות מודעות על הלוחות שלהם ולראות מי ייענה.
לצפיה ב-'היי, תוכל לרשום תאריכים. יתכן שמישהי שאני מכירה תוכל.'
היי, תוכל לרשום תאריכים. יתכן שמישהי שאני מכירה תוכל.
19/06/2019 | 09:58
2
12
לצפיה ב-'29/9-24/10 לערך תודה .'
29/9-24/10 לערך תודה .
19/06/2019 | 16:31
1
8
לצפיה ב-'אבדוק ואעדכן אם רלוונטי'
אבדוק ואעדכן אם רלוונטי
19/06/2019 | 16:39
7
לצפיה ב-'חתול עם טיקים'
חתול עם טיקים
16/06/2019 | 14:28
9
49
ש לי חתול בערך בן 7 שנים,
בחודש האחרון החתול לא רגוע,
יש לו טיקים בגב וחלק האחורי. וטרינר בדק אותו ולא הגיע למסקנה מדוייקת.
כבר תקופה שאנחנו נותנים לו טיפות אוזניים לאחר שהווטרינט אמר שיש לו קצת הפרשות, אבל זה גם לא עזר..
מצורף קישור לסרטון:
https://vimeo.com/342547093
אשמח לדעת מה עוד אפשר לעשות.
לצפיה ב-' האם מטופל נגד פרעושים?'
האם מטופל נגד פרעושים?
18/06/2019 | 01:24
8
8
לצפיה ב-'מטופל ברוולושן'
מטופל ברוולושן
18/06/2019 | 10:06
7
19
וטיפות אוזניים
לצפיה ב-'האם לפני טיפות האוזניים היו טיקים? '
האם לפני טיפות האוזניים היו טיקים?
18/06/2019 | 10:19
6
7
לצפיה ב-'לא ממש. היה מנער את הראש , ולכן הזמנו וטרינר'
לא ממש. היה מנער את הראש , ולכן הזמנו וטרינר
18/06/2019 | 11:20
5
21
שנתן לו טיפות בחשד לדלקת,
הקפיצות בגוף התחילו כחודש אחריי.

לצפיה ב-'השאלה היא האם יתכן שזה בגלל הטיפול'
השאלה היא האם יתכן שזה בגלל הטיפול
18/06/2019 | 11:41
2
18
כלומר - תופעת לוואי שלא כיוונו אליה. לחילופין, דלקות האוזניים העידו על משהו אחר שלא אובחן...

כמובן יכול להיות גם משהו לא קשור שרק במקרה הופיע בסמיכות לשאר, אבל סביר יותר להניח שיש איזה קשר בין הדברים  
לצפיה ב-'יש משהו שאפשר לתת לו להרגעה?'
יש משהו שאפשר לתת לו להרגעה?
18/06/2019 | 12:21
1
15
הזמנו ווטירנר רק לעוד שבוע וחצי
לצפיה ב-'לא ברור מה סיבת הטיקים ולכן'
לא ברור מה סיבת הטיקים ולכן
18/06/2019 | 20:49
14
אי אפשר להמליץ על כלום, זה תפקיד הוטרינר.

מה שעלה על דעתי שאם זו איכשהו תוצאה בלתי צפויה של מתן טיפות האוזניים, אולי צריך להפסיק עם הטיפות ולראות מה קורה.
לצפיה ב-'אתם ממשיכים עם טיפות האוזניים?'
אתם ממשיכים עם טיפות האוזניים?
18/06/2019 | 13:27
1
5
לצפיה ב-'כן'
כן
18/06/2019 | 13:50
4
לצפיה ב-'סוגי מזון יורינרי'
סוגי מזון יורינרי
18/06/2019 | 14:26
1
18
שלום לכולם, החתול שלנו אובחן לפני חודש עם קריסטלים בשתן מאז החלפנו את המזון בהמלצת הוטרינר להילס יורינרי c/d , הוטרינר ממליץ להמשיך באופן קבוע עם המזון הזה כי יש נטייה שהקריסטלים יחזרו, השאלה היא האם יש עוד חברות שמייצרות מזון יורינרי באיכות טובה, לפני המזון הזה היינו מאכילים באקאנה ואני קצת מתבאס להמשיך עם מזון שכולל לא מעט דגנים

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'בהתאם לסוג הקריסטלים קיימת אפשרות להמשיך עם מזון רגיל'
בהתאם לסוג הקריסטלים קיימת אפשרות להמשיך עם מזון רגיל
18/06/2019 | 16:10
16
ולתת תוספי מזון שמחימיצים את השתן. אבל רק וטרינר יכול להגיד לך האם זה אפשרי וכדאי במקרה שלך.
בנוסף כנראה אקאנה לא ממש התאימה לחתול שלך אם התחילו להווצר קריסטלים אצלו.
לצפיה ב-'רנל סלקט של רויאל קנין - אולי למישהו/חנות נשאר?'
רנל סלקט של רויאל קנין - אולי למישהו/חנות נשאר?
17/06/2019 | 06:40
8
28
מחפשת בנרות את האוכל הספציפי הזה - למי שלא מכיר עשוי בצורת כופתיות עם מילוי רך בפנים (כמו "כריות"). החתולה שלי זקוקה למזון עם אחוז חלבון נמוך והיא אלרגית לעוף ואת הסוג הזה היא טרפה. גם החתולה השניה הבריאה אהבה אותו. רויאל קנין הפסיקו ליבא אותו (כמו הרבה סוגים אחרים). אמזון תיכנס במקרה הטוב החל מינואר והחתולה שלי בקושי אוכלת מזונות אחרים שניסיתי.
אז אם מישהו מכיר חנות שנשאר לה שק אחד או יותר או אם יש דרך ליבא מחו"ל (כל מה שניסיתי לא הצליח) אני אשמח לדעת.
לצפיה ב-'האם ניסית VET LIFE של FARMINA?'
האם ניסית VET LIFE של FARMINA?
18/06/2019 | 01:20
3
9
לצפיה ב-'לא. האם נחשב טעים ואינו מכיל עוף?'
לא. האם נחשב טעים ואינו מכיל עוף?
18/06/2019 | 06:27
2
5
לצפיה ב-'לא יודע לגבי הטעימות שלו. אבל הוא כן מכיל עוף '
לא יודע לגבי הטעימות שלו. אבל הוא כן מכיל עוף
18/06/2019 | 13:25
1
17
האם דיברת ישירות עם היבואן?
לצפיה ב-'כן. הם לא מביאים רנל סלקט כי לטענתם הביקוש לא מספיק.'
כן. הם לא מביאים רנל סלקט כי לטענתם הביקוש לא מספיק.
18/06/2019 | 15:15
5
לצפיה ב-'יש מזון JOSERA Carismo לחתולים עם בעיות כליות'
יש מזון JOSERA Carismo לחתולים עם בעיות כליות
18/06/2019 | 13:50
3
19
זה לא ממש מזון רפואי כנראה אבל הוא קרוב מאוד בתכונות שלו למזונות רפואיים.
המקור העיקרי של ההחלבון בו הוא Greaves ומקורם בד"כ הוא מבקר, חזיר וכו'.

Greaves meal is a valuable by-product produced during melting the raw fats from multispecies. It is a high protein product with low ash and good digestibility. This meal is used in petfood.
לצפיה ב-'לא מתאים. חייב אחוז חלבון נמוך.'
לא מתאים. חייב אחוז חלבון נמוך.
18/06/2019 | 15:17
2
8
לצפיה ב-'27% חלבון זה די נמוך '
27% חלבון זה די נמוך
18/06/2019 | 16:14
4
לצפיה ב-'אם תסתכל על אחוזי חלבון של מזונות רפואיים '
אם תסתכל על אחוזי חלבון של מזונות רפואיים
22/06/2019 | 22:53
9
תראה שיש בערך אותה כמות חלבון.
אני השתמשתי בכאריזמו בפסח כי הוא לא מכיל חמץ, במקום רנל. החתול מת עליו, לא הראה שום תופעות לוואי בזמן שהוא אכל אותו והיה קשה לחזור לאוכל הרפואי אחרי פסח.
עכשיו הוא אוכל את הבריט רנל החדש אבל לצערי יש בו עוף אז הוא לא מתאים לך. הייתי מתייעצת עם ווטרינר בנוגע לכאריזמו. (ואני אשמח לדעת מה התשובה אם אתה שואל, פשוט כי זה היה לו טעים כל כך.
אני מכירה את הבעיה עם רויאל קאנין. הסלקט נגמר לי מזמן, את הספשל יש לי חצי שק קטן אחרון ואת הרגיל יש לי גם חצי שקית. (אני חיבת להחליף אוכל כל כמה שבועות כי הוא מאבד עניין) פשוט עצוב.
לצפיה ב-'קליטת גורה חדשה לחתולה בת שנתייים'
קליטת גורה חדשה לחתולה בת שנתייים
15/06/2019 | 12:14
9
54
שואל בשביל חבר
יש חתולה בת שנתים שהייתה עד היום לבד
אתמול הבביא לבית גורה נוספת קטנה בת חודש חמודה וידידותית
ברגע שהגדולה ראתה אותה התרחקה והשמיע קולות
הגורה נימצאת כרגע סגורה בחדר אמבטיה אוכלת ומשחקת ועושה צרכים
הגדולה לא רגועה נימצאת במצב תוקפני ושרטה אותנו
מה לעשות

לצפיה ב-'לפתוח את הדלת של האמבטיה לפעמים ?'
לפתוח את הדלת של האמבטיה לפעמים ?
15/06/2019 | 22:53
5
37
החשש שהגדולה תתקיף את הגורה הקטנה
לצפיה ב-'לפתוח ולפקוח עין'
לפתוח ולפקוח עין
17/06/2019 | 04:27
4
23
תוקפנות כלפי כלבים לא אומרת שום דבר לגבי תגובה לגורת חתולים.

גם אם לא תהיה חברותית, זה לא אומר שאי אפשר לפתוח, רק לוודא שאין נסיון תקיפה אמיתי מעבר לקצת רעש וצלצולים.

אגב אצלנו לא קרה כלום גם כעבור כמה חודשים. לא נלחמו על דומיננטיות בבית. לא בהכרח אוהבים האחד את השני, לפעמים כן ולפעמים לא, אבל המצב הזה בדרך כלל נשאר שקט לאחר ההסתגלות ההתחלתית.
לצפיה ב-''
17/06/2019 | 07:11
1
25
האם זה נדיר שחתולה תוקפת כלב  ?
היא רק יצאה להסתובב במדרגות הגיע ללובי והכלב (המסכן במקרה זה) רק היה שם
לצפיה ב-'לא'
לא
17/06/2019 | 16:19
14
חתולים יכולים להיות מאוד טריטוריאליים. הכלבה שלי כבר שנים מתרחקת מחתולי הרחוב אחרי שתקפו אותה מספר פעמים (בעיקר אמהות זועמות שקפצו פתאום מן השיחים, זו דוגמא לטריטוריה ברורה והגנה גבוהה).

לצפיה ב-'האם יש חשיבות בבית אם 2 החתולים נקבות \ זכרים \ זכר ונקבה ?'
האם יש חשיבות בבית אם 2 החתולים נקבות \ זכרים \ זכר ונקבה ?
17/06/2019 | 08:08
1
8
לצפיה ב-'רק אם הם לא מעוקרים/מסורסים.'
רק אם הם לא מעוקרים/מסורסים.
17/06/2019 | 14:10
16
וכדאי מאוד שיהיו.
לצפיה ב-'תשובה:'
תשובה:
15/06/2019 | 23:10
1
39
להשאיר את הגורה עוד כמה ימים באמבטיה, זה ייתן זמן לריח שלה להתפשט בבית ולחתולה להתרגל לקיומו של הריח הזה בבית.
לאחר מכן אפשר לתת לגורה לצאת מהאמבטיה לפרקי זמן קצרים, ותמיד תחת השגחה מתמדת.
עם קצת מזל החתולה תבחין בכך שמדובר בגור קטן ותבין שלא מדובר באיום עליה, במיוחד משום שהגור לא יוכל להתגונן ורק יתהפך על הגב וישמיע קולות תחנונים, בדרך כלל חתולים בוגרים לא מתקיפים גורים בגיל הזה.
אם התגובה של החתולה תהיה תוקפנית מידי, וזה טבעי כי היא מגנה על הטריטוריה שלה, תכינו מראש משהו רך (חולצת טריקו למשל) ובמקרה של התקפה זרקו את החולצה על החתולה וקחו מהר את הגור לאמבטיה.
אל תתייאשו, תמשיכו לנסות, תמיד תחת השגחה, יש סיכוי גבוה שהחתולה תלמד לקבל את הגור. אמנם בערך עוד חצי שנה יתעוררו המאבקים מחדש (כשהגור יגדל והם יתמודדו על הדומיננטיות בבית) אבל הכל פתיר.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/06/2019 | 06:58
24
החתולה הגדולה דיי תקיפה פעם בחדר מדרגות התנפלה על כלב
לא יודע אם חולצה תעזור במקרה של תקיפה
מקווה שהגדולה תאמץ את הגורה
לצפיה ב-'אנחנו השתמשנו בכלוב כדי להרגיל את'
אנחנו השתמשנו בכלוב כדי להרגיל את
16/06/2019 | 06:29
31
גורת החתולים לכלבות הבית. שמנו אותה בתוך כלוב על הרצפה. הן התלהבו והסתובבו סביבה בלי סוף. ואחרי יומיים התחלנו להוציא אותה.  עד שהן קיבלו אותה.  יכול להיות שזה יעבוד גם עם חתולים. לשים אותו בכלוב שהחתולה תוכל לראות ולהכריח אותו אבל לא לפגוע בו. ואז תראו את האנטרקציה שנוצרת.
לצפיה ב-'סופ"ש נעים לאוהבי החתולים מפרח ופיץ''
סופ"ש נעים לאוהבי החתולים מפרח ופיץ'
14/06/2019 | 14:38
3
57
שעדיין מחפשים בית בר מזל שיזכה בהם..
לצפיה ב-'פרח ןפיץ'
פרח ןפיץ
16/06/2019 | 12:06
2
42
יש לי שאלה קצת חצופה ואני מתנצלת מראש, למה אתה רוצה לתת אותם לאימוץ חתולים כאלה יפים ,ואיך תוכל להפרד מהם , זה לא בעיתי בגיל כזה למסור  לאימוץ 
לצפיה ב-'חפשי בפורום - הוא כמו עמותה של אדם אחד'
חפשי בפורום - הוא כמו עמותה של אדם אחד
16/06/2019 | 12:45
39
מציל מהרחוב ומפרסם לאימוץ כדי שיהיה מקום לבאים בתור.

לצפיה ב-'השאלה שלך לגיטימית'
השאלה שלך לגיטימית
23/06/2019 | 15:18
4
אני פעיל למען חתולים, אני מציל בעיקר גורים גוססים, משקם, מפרסם ומעביר אותם הלאה.עברו אצלי כבר עשרות חתולים שאהבתי לא פחות משאוהב את פרח ופיץ'.אני תחנת מעבר ולא בית קבע.
לצפיה ב-'חתולות שמצאתי ברחוב'
חתולות שמצאתי ברחוב
16/06/2019 | 00:47
1
63
שלום מצאתי שתי חתולות שחורות בנות חודש ליפני 9 חודשים כרגע הן על הגג כבר 8 חודשים גג עם מעקה וחדר האם זה מסוכן להן שלא יפלו מהגג זה קומה חמישית הן כבר רגילות למקום גובה המעקה בערך מטר וחצי וראיתי שהוא לא עולות על המעקה האם כדאי למצוא להן מקום יותר טוב 
לצפיה ב-'לא בטוח להן. לצערי, כותבת מניסיון כואב'
לא בטוח להן. לצערי, כותבת מניסיון כואב
16/06/2019 | 10:26
40
מספיק פעם אחת. ציפור מתעופפת והם יכולים לקפוץ על המעקה ולאבד שיווי משקל.
לצפיה ב-'יורי מ'
יורי מ
15/06/2019 | 08:43
49
אני מאוד מתגעגעת זו התמונה שלו שלשום נדרס
לצפיה ב-'Broadline נשאר פתוח מס' ימים - האם מותר לשימוש ?'
Broadline נשאר פתוח מס' ימים - האם מותר לשימוש ?
14/06/2019 | 21:35
1
33
ניסיתי לטפל בחתולה שלי עם התכשיר broadline,היא השתוללה ולא הצלחתי, האם אני יכולה עדיין להשתמש עם החומר, לאחר שנשאר פתוח מס' ימים, או שזה מקולקל
לצפיה ב-'לדעתי זה לא מקולקל,'
לדעתי זה לא מקולקל,
14/06/2019 | 23:33
26
זה לא ויטמינים שמתחמצנים עם המגע באוויר.
מצד שני, אם שמת את זה ולאחר כמה ימים הפרעושים עדיין שם אז כנראה אני טועה ועדיף להשתמש באמפולה חדשה.

לצפיה ב-'מה יש לחתולה?'
מה יש לחתולה?
14/06/2019 | 15:38
2
52
שלום לכולם!
בתקופה האחרונה החתולה הנחמדה שכל הזמן מבקרת אותנו נראית לא טוב ועם פצעים רבים - בעיקר בצוואר אבל גם ברגליים ולפעמים בבטן.
אנחנו קצת מודאגים ממנה ונשמח לדעת מה יש לה ומה הסיכוי שזה יעבור לבד.
מצורפת תמונה שלה.

תודה רבה!
לצפיה ב-'לוטרינר'
לוטרינר
14/06/2019 | 21:53
1
39
מתמונה קשה לשפוט, אבל פצעים שמזכירים את אלה יכולים להיות תוצאה של זיהום שמצריך טיפול באנטיביוטיקה. וטרינר צריך לראות ולתת טיפול.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/06/2019 | 22:17
5
לצפיה ב-'יורי מיציק זל'
יורי מיציק זל
14/06/2019 | 10:38
4
59
אוהבת לברוח מהבית היום מצאנו אותו מת נדרס בכביש והוא בן שנתיים אני מאוד עצובה ובוכה
גידלתנו אותו בן שבועיים ממש גורקטנטן היום הוא נדרס
לצפיה ב-''
14/06/2019 | 12:48
9
לצפיה ב-'זה נורא, משתתף בצערך'
זה נורא, משתתף בצערך
14/06/2019 | 14:35
17
לצפיה ב-'משתתפת בצערך...עצוב'
משתתפת בצערך...עצוב
16/06/2019 | 10:28
8
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
17/06/2019 | 11:37
13
זה קשה לאבד חתול, הוא חלק מהמשפחה, ובמיוחד בצורה כזו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה