לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1708917,089 עוקבים אודות עסקים

פורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'עתודה ופיזיקה'
עתודה ופיזיקה
18/07/2016 | 23:38
2
400
שלום ,
אני אתחיל ללמוד עוד שלושה חודשים(במסגרת העתודה) , ועדיין מתלבט, אני רוצה ללמוד פיזיקה אך חושש מן התפידים. יש פה עתודאים (בהווה/בעבר/עדיין לומדים) שלמדו(/לומדים) פיזיקה ויכולים לספר על החוויה?  יש מי שיכול להעיד על התפקידים (לאו דווקא עתודאים לפיזיקה , כל מי שיודע)? (אני יודע שזה יכול להיות שונה מאוד כתלות בקורסים שנלקחו , נגיד אלקטרואופטיקה או קורסים במחשבים או חשמל, אבל ,בצורה כללית.)  
עריכה: לפי הבנתי , רק תואר בהנדסה זכאי לקבלת דירוג מחקר. האם יש אפשרות לקבל דירוג מחקר כפיזקאי? (אולי אם תואר שני? האם זה אומר שגם בוגרי תלפיות אינם מקבלים דירוג מחקר? ובכלל , האם ישנה השפעה כל שהיא?) 
תודה!
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
29/08/2016 | 21:46
1
158
מצטרף לשאלה
ואבא שלי היה עתודאי בפיזיקה (עשה 2 תארים) הוא היה קצין במטאורולוגיה ולימד פיזיקה בקורס טייס.
לצפיה ב-'עד שחשבתי שמישהו ענה..'
עד שחשבתי שמישהו ענה..
03/09/2016 | 13:35
177
חחח .. מתלבט בין פיזיקה והנדסת מחשבים (ועוד כמה דברים) מה איתך?
לצפיה ב-'יום מיון עתודה - משפטים'
יום מיון עתודה - משפטים
17/07/2016 | 11:04
1
287
שלום.
ביום רביעי יש לי יום מיון לעתודה במשפטים בצריפין.
יש לי כמה שאלות שאשמח לקבל עליהן מענה:
1. כמה עתודאים מתחילים ללמוד משפטים בערך כל שנה? "מסננים" הרבה מועמדים? האם העובדה שהתקבלתי למשל לאוניברסיטת בר אילן אבל הפסיכומטרי שלי לא גבוה לעומת מועמדים אחרים תהיה שיקול מבחינתם האם לקבל אותי למסלול?
2. אשמח לקבל פרטים על יום המיון.
3. בית הספר למשפט צבאי בתוך הבסיס בצריפין או מחוצה לו?

תודה מראש,
ליאל.
לצפיה ב-'הוראות הגעה לבית הספר למשפט צבאי'
הוראות הגעה לבית הספר למשפט צבאי
17/07/2016 | 21:14
169
שלום,

לא יודע בקשר לכל השאלות אבל הנה דרכי הגעה לבית הספר למשפט צבאי:

לצפיה ב-'רוצים ללמוד לפסיכומטרי ומתלבטים איפה? לא יודעים מה ללמוד?'
רוצים ללמוד לפסיכומטרי ומתלבטים איפה? לא יודעים מה ללמוד?
06/07/2016 | 23:54
110
השאירו פרטים בלינק ויחזרו אליכם עם הצעות המחיר המשתלמות ביותר במגוון תחומי לימוד (קורסים, פסיכומטרי, תואר ועוד....)

(בהצלחה מעתודאית לשעבר )
לצפיה ב-'בגרות באנגלית 5 יחידות שאלה דחופה'
בגרות באנגלית 5 יחידות שאלה דחופה
25/06/2016 | 19:51
168
היי,
האם יש למישהו מושג כמה סיכומים צריך ללמוד מהספרות האנגלית שאלון f ?האם צריך ללמוד את כול הסיכומים שבמיקוד או לבחור מתוכם כמה סיכומים?
תודה מראש
לצפיה ב-'ראיונות המשך '
ראיונות המשך
23/06/2016 | 09:52
1
608
שלום רב לפני כשבוע התקיים יום ראינות לפיסיקאים ואני די טרוד
דרגתי שני מקומות חוץ צבאיים בעדיפות ראשונה ושנייה בהתאמה ומודיעין בעדיפות רביעית ....הסוגייה היא כזו -חמן כבר חזרו מאוד מהר ללא מעט אנשים ואליי עוד לא חזרו מאף מקום ....לא ידוע לי אולי פרט למקרה אחד שבו אחד משני המקומות החוץ צבאיים חזרו אל משהו אחד (לצורך העניין רפא"ל ) ....האם יכול להיות שבגלל אופן הדירוג שלי לא חזרו אליי מאף מקום?

תודה מראש
לצפיה ב-'ממה יש לך לדאוג? '
ממה יש לך לדאוג?
24/06/2016 | 00:06
403
חח ממה אתה דואג? מקסימום ישכחו אותך ולא תתגייס. סתם...  יש לך איש קשר כלשהו? תרים טלפון ותשאל מה קורה, אפילו תתקשר למיטב ותבקש שימצאו לך איש קשר. דרך אגב ממליץ לך על האתר הבא לקראת גיוס. מזל טוב! Www.atudaim.org.il
לצפיה ב-'שאלה לגבי תאריך גיוס'
שאלה לגבי תאריך גיוס
06/06/2016 | 16:21
279
פרשתי מעתודה בשנה השנייה וקיבלתי תאריך חזרה לשרות לא מזמן. אני רוצה להתמיין ליחידות אבל הם אומרים לי שרשום להם שכבר חויילתי ב-2016 ושאני צריך לשנות את התאריך מול מיטב. במה בדיוק זה כרוך? אם אשנה את התאריך מול מיטב תאריך החזרה לשירות שלי יידחה? מיטב יעשו לי צרות כשאבקש את זה מהם?
תודה רבה לעונים 
לצפיה ב-'הייתם מוותרים על אזרחות זרה לטובת תפקידים מסוימים?'
הייתם מוותרים על אזרחות זרה לטובת תפקידים מסוימים?
03/06/2016 | 12:31
2
360
לצפיה ב-'תלוי בכל כך הרבה דברים! '
תלוי בכל כך הרבה דברים!
05/06/2016 | 11:49
406
הי, הקמתי אתר מידע לעתודאים. תוכל להעתיק את השאלה לשם ואענה לך?
Atudaim.org.il
לצפיה ב-' איזו אזרחות?'
איזו אזרחות?
23/06/2016 | 19:32
275

לצפיה ב-'השפעת קקצ על קבע'
השפעת קקצ על קבע
02/06/2016 | 17:24
1
388
שלום לכולם, אני אקדמיזטור (תואר לפני הצבא, חתימה של שנתיים לקבע), אני כבר מספר חודשים בתפקיד ולא מרוצה, נאמר לי בתחילת הדרך שאני אעשה בשלב מסויים קקצ מה שהתברר לי שממש לא בטוח ודי תלוי בהחלטה שלי. בגלל שאני לא מרוצה מהתפקיד אני כבר עכשיו חושב לחתום ויתור במידת האפשר לתקופת הקבע אך עם זה גם הייתי שמח לעשות קקצ בשביל החוויה וגם בשביל לברוח מאיפה שאני נמצא לחצי שנה. השאלה היא במידה ואני אעשה קקצ האם יהיה לי יותר מסובך לברוח מהקבע?
לצפיה ב-'ההתחייבות שלך נחשבת קשיחה'
ההתחייבות שלך נחשבת קשיחה
05/06/2016 | 11:47
315
שלום,
יש לי תשובה אבל אני מנסה לקדם אתר מידע חדש לעתודאים שהקמתי. תוכל להעתיק את השאלה לשם? אגיב לך.
Atudaim.org.il
לצפיה ב-'משתתפים בקבוצת מיקוד'
משתתפים בקבוצת מיקוד
23/05/2016 | 15:06
106

דרושים משתתפים לקבוצות מיקוד בנושא לימודים.
הקבוצות תיערכנה בפ"ת בימי ראשון  29/5 וב 5/6
משך הקבוצה כשעה וחצי והתגמול עבור השתתפות 150 ₪ בשובר buyme
מי שמעוניין להשתתף, נא להשיב על השאלון :
http://www.surveygizmo.com/s3/2801795/10

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:05
13
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'שאלה בנושא עתודה משפטים '
שאלה בנושא עתודה משפטים
08/05/2016 | 22:48
1
264
היי אני מתלבט בנושא עתודה משפטים ורציתי לשאול שאלה שתוכל לעזור לי.
הבנתי שאחת הבעיות היא שבלימודים כמעט ואין עתודאים.
רציתי לדעת אם גם במהלך השירות הצבאי כעתודאי(לאחר סיום הלימודים)רוב האנשים שמשרתים איתם הם לא בגילך?או שברגע שסיימת את הלימודים כל מי שאתה משרת איתו הוא כבר עתודאי מעל גיל 21(הכוונה היא אם רוב האנשים שמשרתים איתם בשנות החובה בצבא הם לא אנשים בני 18)
תודה 

לצפיה ב-'תלוי איפה הוצבת'
תלוי איפה הוצבת
27/05/2016 | 22:16
136
שלום עומרי,

הקמתי אתר חדש לעתודאים.
תעתיק את השאלה לפורום שלי ואדאג שמישהו שעשה עתודה במשפטים יענה לך תשובה מפורטת. האתר עדיין בשלבי בנייה אבל אני מקווה שתמצא שם דברים נוספים שיעניינו אותך.
לצפיה ב-'ראיונות עתודה בהנדסת חשמל'
ראיונות עתודה בהנדסת חשמל
08/05/2016 | 15:30
421
היי, אני עתודאי להנדסת חשמל ואתמול עשיתי את יום הראיונות.
יש מישהו שיכול להסביר ולפרט קצת יותר על היחידות הבאות ובנוסף להסביר מה עושה מהנדס חשמל בהן (כמובן שאם יש כאן עתודאי להנדסת חשמל שכבר משרת באחת מהיחידות הללו אפילו עוד יותר טוב):
מצו"ב, 1044, חמ"נ 1, חמ"נ 2, חמ"נ 3 (כך בדיוק הוגדרו הסמכויות האלה ביום הראיונות עצמו), חיל האוויר ותקשוב.
אשמח לתשובות מדויקות במידה המירבית, אני כבר שמעתי שמועות על כל אחת מהיחידות האלה ולכן אני מעוניין בתשובות שמבוססות על המציאות.. תודה מראש!
לצפיה ב-'קמ"א למתגייס עם תואר ללא עתודה'
קמ"א למתגייס עם תואר ללא עתודה
07/05/2016 | 14:11
1
446
שלום
ביתי התגייסה לפני כחודשיים אחרי שסיימה את חובותיה לסיום תואר ראשון בניהול המגזר השלישי ומנהיגות חברתית בימים אילו מקבלת את תעודת הזכאות מאוניברסיטת חיפה. הבנתי שמי שמתגייס לצה"ל עם תואר שעשה באופן פרטי ולאו דווקא עתודה ושובץ במקצוע מקבל דרגת קצונה אקדמאית (ארון שטוח) למרות שלא עבר קורס קצינים
מי יכול להסביר לי מה זה ולמי צריך לפנות כדי להסדיר את זה.?
אם יש כתובת או לינק שאפשר לפנות אליו. היא בדקה עם המשקית ת"ש והמפקד שלה (סגן) ואין להם מושג.
תודה
לצפיה ב-'לא מדויק'
לא מדויק
27/05/2016 | 22:20
201
שלום יעל.

התשובה הקצרה היא לא, לא כולם זכאים.

הקמתי אתר חדש לעתודאים. תעתיקי את השאלה לפורום שלי ואדאג שיענו לך תשובה מפורטת + עותק הפקודות הרשמית בנושא.
http://atudaim.org.il/

לצפיה ב-'8200'
8200
03/05/2016 | 18:47
505
אני כרגע סטודנט לתוכנה ובשנה הראשונה שלי .....אני רואה לאן כל העתודה הזאת מובילה ואני שוקל לצאת ....פשוט מה שמפריע לי זה מה הסכוי שאחרי שנה בעתודה אני אוכל להתמיין ל8200? בהנחה שפרשתי מהלימודים ואני רוצה לשרת שם ..?
האם יש למישהו מושג מה הסיכויים שלי?,ואיך אפשר להפוך אותם(הסיכויים) לגדולים ?
לצפיה ב-'עתודה בכלכלה'
עתודה בכלכלה
24/04/2016 | 15:46
2
252
היי חברים
במידה ואעשה כלכלה (דוחוגי עם חשבונאות )
האם ניתן להתקדם במידה ואתה "מוכיח" את עצמך לתפקידים טובים יותר ? 
או שזה לא משנה וקצין תקציבים תהיה לרוב בכ''מ ..
אגב,יש כאן מישהו שסיים את הקבע~~ ?
חגשמח 
לצפיה ב-'למה אתה מתכוון בלהתקדם?'
למה אתה מתכוון בלהתקדם?
01/05/2016 | 22:31
155
אם תרצה להמשיך ולהתקדם בצבא אז הכי חשוב שתפתח קשרים ותיהיה בולט. כמובן שחשוב להיות מקצועי אם אתה רוצה להתקדם אבל הקשרים יותר חשובים...
כתפקיד ראשון סביר להניח שתיהיה קצין תקציבים כלשהו.
לצפיה ב-'תוכל למקד את השאלה?'
תוכל למקד את השאלה?
27/05/2016 | 22:24
96
שלום,
הקמתי אתר חדש לעתודאים, הוא עדיין בשלבי בנייה אבל יש שם הרבה חומר שימושי שיכול לעניין אותך. תעתיק לפורום שם את השאלה ואדאג שקצין תקציבים יענה לך. אבל תהיה קצת יותר ממוקד, לא ברור מה בדיוק השאלה שלך.
http://atudaim.org.il/

לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:41
20
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'הגנ"ש'
הגנ"ש
14/04/2016 | 23:03
4
354
שלום,

אחיין שלי קיבל את דרגת הקמ"א שלו לפני כמה ימים, והודיעו לו שעוד חודש עליו ללכת להגנ"ש ושלחו אותו ליום אחד של אל"ל.

האם זה חוקי לשלוח רובאי 02 להגנ"ש בשטחים לפני שהיה בבה"ד 1?

אנא אנו בפירוט, ובמידת האפשר צרפו לינק למקור רשמי שבו העניין מפורט.
במידה והדבר לא חוקי, איך ניתן להוריד אותו מההגנ"ש?
לצפיה ב-'קמ"אות עושים הגנ"שים כמו קצינים בוגרי בה"ד 1'
קמ"אות עושים הגנ"שים כמו קצינים בוגרי בה"ד 1
14/04/2016 | 23:28
295
אין לי מושג איפה הדבר מוזכר בפקודות, אך זהו המצב.
לצפיה ב-'כן'
כן
15/04/2016 | 14:31
2
219
אין לינק רשמי (אם ממש בא לך, הוא יכול למצוא את זה אצל הגורמים שמתעסקים בזה ביחידה), אבל זה חוקי וסטנדרטי
לצפיה ב-'תודה לעונים, לא ברור לי איך זה אמור להיות חוקי אם'
תודה לעונים, לא ברור לי איך זה אמור להיות חוקי אם
16/04/2016 | 23:48
1
259
הוא קיבל הכשרה של רובאי 02. הגנ"ש ופטרולים ביישובים זה לרובאי 03 לפחות לא?
לצפיה ב-'ברגע שחותם על זה הממונה על משאבי אנוש בפיקוד, זה חוקי'
ברגע שחותם על זה הממונה על משאבי אנוש בפיקוד, זה חוקי
20/04/2016 | 00:52
127
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:06
44
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'שאלה לגבי הראיונות והשבוצים'
שאלה לגבי הראיונות והשבוצים
12/04/2016 | 10:47
1
502
שלום לכם אני סטודנט שנה שנייה לפיזיקה ובעוד מספר חודשים חל יום הראיונות שלי 
שאלתי היא כזו -ממוצע הציונים שלי איננו גבוה במיוחד-נושק ל80 (בהנתן שאני צריך לעשות שני קורסים חוזרים ושני קורסים מועדי ג-ביחד מדובר בלא מעא נקודות זכות) אבל! וזה אבל די גדול -אני נמצא כרגע בתחילתו של פרוייקט מחקר עם פרופסור מהאוניברסיטה -לאחר שהצעתי לו רעיון מסויים למחקר שממנו הוא די התלהב וכרגע אנו עובדים עליו
האם יסתכלו על זה בעין יפה והאם יחידות מסויימות יסננו אותי מראש רק בגלל הממוצע הגבולי?

תודה מראש!
לצפיה ב-'בגדול...'
בגדול...
04/05/2016 | 22:03
345
ממוצע פותח את האופציה לימ"לים ומודיעין - ביום ראיונות יחידות מסוימות תולות על החדרים של המראיינים רשימת שמות של אנשים עם ממוצע 80 או 85 ומעלה שיכולים להיכנס, אבל, זה לא אומר שעם קצת אסרטיביות אתה לא תוכל להיכנס

חוץ מהממוצע, הפרמטרים האחרים שיקבעו איך יתפסו אותך, הם האופי שלך וההצגה של עצמך.

לגבי הפרויקט מתוך נסיון ודעה אישית הייתי ממליץ לך להציג את זה כניסיון תעסוקתי בתור עוזר מחקר.

בהצלחה!
לצפיה ב-'משאבים להשלמת בגרות בפיזיקה 5 יחידות עצמאית'
משאבים להשלמת בגרות בפיזיקה 5 יחידות עצמאית
10/04/2016 | 23:47
132
היי ושבוע טוב,

תוכלו להמליץ על אתרים חינמיים וגם כן בתשלום להשלמת בגרות בפיזיקה ל5 יחידות אקסטרני(אני חייל משוחרר שרוצה להשלים), מעבר לשיעורים פרטיים ומכינה אני רוצה ללמוד עצמאית, לכן חשבתי אם תוכלי להמליץ לי על אתרים ללימוד פיזיקה ברמה של 5 יחידות לבגרות כדי שאוכל להשלים או אפילו ללמוד בקטנה,

נוסף על כך אם אפשר לקבל רשימת ספרים מומלצת ואיכותית לבגרות בפיזיקה, וכל דבר אחר שיוכל לעזור בנושא, לעוזרים תודה מראש תבורכו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ