לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1700617,006 עוקבים אודות עסקים

פורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עתודה

ברוכים הבאים לבית החם של העתודאים "האנשים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול" עתודאים... מה אנחנו בעצם? חיילים? סטודנטים? כנראה שלא זה ולא זה. באקדמיה אנחנו חבורה של צעירים גאונים... לטוב ולרע. בצבא אנחנו כבר קצינים... אז? מה יש לנו כאן? דבר ראשון מקום להפגש בו עם עוד חבר'ה שנמצאים באותה סירה, מקום שנוכל להתעדכן בו בכל בחדשות הרלוונטיות אלינו, לאשר ולאשש את כל השמועות הנופלות עלינו. ננסה לתת מענה לכל בעיה שיש לעתודאי או להפנות למקום המתאים ביותר לפתרונה. כמו כן, ננסה לעזור לתלמידי תיכון שניצבים בפני צומת דרכים ומתלבטים האם להכנס למסלול העתודה.
אם אתם חדשים בפורום עתודה, הקפידו לקרוא את ההודעה לחדשים על מנת לחסוך לכם ולנו זמן ולספק מענה מהיר ומדוייק לשאלות (הקישור בראש עמוד הפורום) או בכתובת: http://users.tapuz.co.il/atuda/new.asp בקהילה תוכלו למצוא גם קישורים שונים: מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות צבאיים, טכנולוגיות רלוונטיות, חומר עיוני לגבי קורסים וכו`. הקהילה מעמידה לרשותכם מגוון עצום של מאמרים, שנכתבו בעמל רב ולאחר ניסיון של כותביהם. נצלו זאת וקראו את פנינות החוכמה הללו. תמצאו מידע רב גם ב"שאלות הנפוצות" ובאתר הפורום "הבוידעם" (קישור בראש עמוד הפורום).
חברי הפורום מבקשים להודות לשמש27, מנהלו של הפורום במשך שנתיים וחצי, החל מה-9.9.2002 - על ההשקעה האדירה, המסירות והאכפתיות, העזרה הבלתי-נגמרת לכולם, אך בעיקר על הפיכתו של הפורום לבית החם של העתודאים. אנו גם מבקשים להודות למנהלי הפורום שכיהנו בו בעבר ולקחו חלק בייסודו ב-10 השנים האחרונות.  ֿ

אנו תקווה שנוכל לעזור לכם בעזרת כל הידע והנסיון שצברנו במהלך שנותינו בין גלגלי המערכת הצבאית והאקדמית. אנו סבורים שנוכל ללמוד ממכם לא פחות, ואנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לקהילת העתודאים הותיקה, היציבה, הגדולה והאמינה באינטרנט מאז ומעולם. נשמח מאוד לראות השתתפות פעילה מצדכם ולקבל מכם תגובות, הערות ,הארות, בקשות ,בעיות, הצעות או סתם מילה טובה.

שלכם תמיד, GVBlack
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מנילה עורפית- שלב 1, צריך עזרה דעתכם '
מנילה עורפית- שלב 1, צריך עזרה דעתכם
21/11/2016 | 21:01
262

שלום לכולם 
אני כרגע ממלא את המנילה העורפית שלי (פרופיל 64, דפר 50, קבא 52) 
מצורפת תמונה: http://www.up2me.co.il/v.php?file=56847741.png&nbs...;
כמה שאלות: 
1. האם לדעתכם מה שדירגתי בסולמות 1-5 יתאים לתפקידי חיל התקשוב (מנהל רשתות בעיקר/בסמח) או לתפקידי מודיעין (מטאור, מת"ן, סייבר), בגלל שהבנתי שהשלב הראשון משפיע על התפקידים שאני אקבל בשלבים הבאים, לכן עוד לא לחצתי המשך בגלל שאי אפשר לחזור לשלב הזה כפי שרשום. 
2. לשנות סולם כלשהו לדעתכם שיתאים לתפקידי המודיעין והתקשוב? (והמחשבים בפרט)
אשמח את תשובתכם, תודה ! :) 

לצפיה ב-'תעשייה וניהול'
תעשייה וניהול
09/10/2016 | 19:17
244
שלום,
מה אתם חושבים על עתןדה בהנדסת תעו"ן?
לצפיה ב-'החלטתי להשתחרר מהצבא ולעבור למסלול העתודה, הנדסת חשמל'
החלטתי להשתחרר מהצבא ולעבור למסלול העתודה, הנדסת חשמל
22/09/2016 | 17:09
763
אז ככה, לאחר כמעט שנתיים בתור חימושניק בגדוד נפתחה בפניי האפשרות ללכת ללמוד תואר ראשון ולאחר מכן להשלים את הזמן שנשאר לי בסדיר ולחתום 3 שנות קבע בחיל. בשבוע הבא אני משתחרר (או יותר נכון חותם דח"ש) ובעוד כחודש אני מתחיל ללמוד הנדסת חשמל באונ' בר אילן. כחייל אין ספק שהרגשתי שאני לא ממצה את עצמי ולמרות שהתחברתי לצבא לא רציתי להיות קצין חימוש בגדוד. העדפתי להשאר חפ"ש עד שכאמור, נגלתה בפניי האפשרות שסיפרתי עליה.
אשמח לקבל מהחבר'ה כאן, במיוחד מאנשים שעברו את המסלול, קצת טיפים לקראת הלימודים - למשל, האם חובה שיהיה ידע מקדים ברמה גבוהה בפיזיקה ומתמטיקה (כי אחרי שנתיים של צבא הרוב נשכח)? ובכלל, הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על ההחלטה שלי והאם הייתם פועלים אחרת. לא שאני לא שלם עם ההחלטה, פשוט סתם מעניין לדעת.
לצפיה ב-' אז איך להגיע לתפקיד מודיעיני משמעותי? מדמח'
אז איך להגיע לתפקיד מודיעיני משמעותי? מדמח
19/09/2016 | 21:47
1189
אהלן חברים,

סיימתי לפני כמה חודשים תואר אקדמי במדעי המחשב. הייתי דחוי על אקדמיזציה (שברוב טובם למרות היותם מסלול התנדבותי חוסמים את כל הזימונים שהם לא מגאמא-סייבר), ולאחרונה קיבלתי תשובה שלילית מהם, כך שיוצא שאני "מתגייס בהתאם לנתוניך על ידי מיטב".

תאריך הגיוס שלי בנובמבר, פרופיל 72 כך שקיבלתי שאלון העדפות רגיל.

כמו שאפשר להבין, אני אוהב את תחום המחשבים ומעוניין בשירות מודיעיני שיתן לי לתרום בדרך הכי טובה ונכונה, ומניח שגם לי וגם לצהל יצא רק טוב משידוך שכזה.

למי לפנות, מה עליי לעשות, כל מי שיוכל לעזור, אשמח
לצפיה ב-'חוסר שקיפות בנוגע לדחייה מעתודה'
חוסר שקיפות בנוגע לדחייה מעתודה
18/09/2016 | 14:08
640
עד השבוע שעבר הייתי מועמד לעתודה רפואית באוניברסיט העברית, אז קיבלתי מייל קבלה מהאוניברסיטה וכשעתיים אחריו מייל דחייה על סמך שיקולים צבאיים.
כשהתקשרתי לסגל הצבאי של המסלול נאמר לי שנמצאתי לא מתאים מבחינה צבאית ושהם לא מעוניינים לפרט את השיקולים.
הקבא והדפר שלי הם 56 ו90 בהתאמה והפרופיל 82 ומתאים לשירות ביחידות חיר. משיחה עם מדור עתודה נמסר לי שגם עברתי קינן שפי.
מיטב ומדור עתודה לא באמת מועילים כי הם אומרים שהשיקולים של המסלול חסויים בפניהם. שלחתי מיילים לראש המסלול ולעתידים אך לא קיבלתי מענה.
חוץ מהגשת קבילת תלונה כלפי המסלול, למי עוד אוכל לפנות כדי לברר את סיבת הדחייה ולערער עליה?
לצפיה ב-'הסתפרות וגילוח לפני טירונות עתודה'
הסתפרות וגילוח לפני טירונות עתודה
12/09/2016 | 00:29
415
היי, בעוד יומיים יש לי טירונות עתודאים. רציתי לשאול האם לפני טירונות עתודה יש צורך להסתפר ולהוריד לשיער קצר ?, ולגלח את הזקן ?
לצפיה ב-'טיסה לאמסטרדם'
טיסה לאמסטרדם
09/09/2016 | 13:15
281
האם יש סיבה שלא יאשרו לי טיסה לאמסטרדם? ואם מאשרים האם צריך לקבל טופס כלשהו/אישור לשדה תעופה . ובנוסף כמה זמן לוקח לקבל תשובה ?

לצפיה ב-'שאלה דחופה הנדסה'
שאלה דחופה הנדסה
06/09/2016 | 23:04
1
595
מה ההבדל בין מהנדס מערכת לקצין פרויקטים? אם אפשר בבקשה פרטו לגבי כל תפקיד (עד כמה שאפשר) מה עושים בו 
לצפיה ב-'יש חפיפה בין התחומים'
יש חפיפה בין התחומים
07/09/2016 | 23:37
308
יש חפיפה בין התחומים, אפשר להגיד שניהול פרויקטים (קצין פרויקטים whatever) זה תחום בתוך הנדסת מערכת. ניהול פרויקטים זה ברמה של קורס או הסמכה בעוד שהנדסת מערכת יכול להיות אף תואר שלם - מה שמעיד על היקף התחום.

המיקוד גם מעט שונה:
בניהול פרויקטים יש לך יעד ברור (זמן, עלות, איכות) והמיקוד הוא בהשלמת הפרויקט.
בהנדסת מערכת הפרויקט הוא המוצר ולכן דרושה הבנה במורכבות הפנימית של המערכת ותהליך הפיתוח.

עכשיו שים לב שאני מסבן אותך - בצה״ל אתה יכול להיות מוגדר קצין פרויקט של מערכת מידע (למשל) ותהיה אחראי על איפיון הצרכים, תיעדוף תכולות, תקציב וכו׳... אתה מהנדס מערכת או קצין פרויקט? יש הרבה תפקידים שניתן להשתמש בשתי ההגדרות באופן חליפי.

ממליץ בחום לחפש באינטרנט משרות בכל אחד מהתפקידים ותראה שהדרישות ותחומי האחריות לא כל כך שונים!

ואם אתה שואל בשביל להחליט בין שני תפקידים שהציעו לך בצבא אל תשפוט לפי השם - אנשים קובעים את טייטל התפקיד כדי שיהיה יותר אטרקטיבי. תשאל את מי שמראיין אותך מה התפקיד בדיוק כולל - אל תקנה חתול בשק.

ולסיום, כמו לכל עתודאי אני ממליץ לך בחום לבדוק את האתר atudaim.org.il (לאו דווקא בהקשר שאלתך)
לצפיה ב-'הנדסת מחשבים'
הנדסת מחשבים
03/09/2016 | 13:36
353
0.מישהו שלומד/למד הנדסת מחשבים (או מכיר את התואר ומה שהולך שם) באונ' בן גוריון (או לא בבן גוריון אבל יודע לענות בערך על חלק מהדברים ) ויכול לפרט קצת על התואר?
מתעניין בתואר ולא מצאתי הרבה מידע עליו בעיקר על הנדסת חשמל(יש מידע עליו , לא בדיוק השאלות האלו)..

1.עד כמה התואר דומה להנדסת חשמל? ועד כמה למדעי המחשב/הנדסת תוכנה?
2.אם אלמד הנדסת חשמל ואתמחה במחשבים ותקשורת עד כמה התואר יהיה דומה להנדסת מחשבים עם התמחות בתקשורת? 
3.איזה התמחויות יש בתואר? 
4.איך המרצים והמזכירות? 
5.לומדים עם הנדסת חשמל או הנדסת תוכנה, או שלומדים כהנדסת מחשבים?
6. המלצות/טענות/חוויה אישית/כל דבר אחר?

תודה

לצפיה ב-'פרופיל 30 ויציאה מהצבא'
פרופיל 30 ויציאה מהצבא
19/08/2016 | 12:34
1
1197
היי!
אני אקדמיזטור שמשרת עוד מעט שנתיים בצבא, לפני כשנה הפרופיל של ירד ל30.
לאחרונה יש החמרה במצב הרפואי שלי.
הייתי אצל רופא מומחה בחרפ שגם כתב ש"יש לשקול את המשך התנדבותו בצבא".

עכשיו כשהסתכלתי במסמך אקמיזציה שנמצא באתר של אכא, אני רואה שהצבא כן רשאי להשאיר אותי ב"תנאים מוגנים" (פטרו אותי מהגנש"ים - כשבפועל זה פשוט שבוע כיף ושיזוף..).
אמנם, אני כמעט בטוח שזה סעיף שנוסף לאחרונה לחוזה, וכשחתמתי עליו ב2014 הוא לא היה קיים.

בכל מקרה:
א. האם לאור ההחמרה, הועדה הרפואית תסכים לשחרר אותי? שמעתם על בעלי פרופיל 30 שהשתחררו לפני הזמן? צריך להתווכח עם הסא"ל שבוועדה? מה בדיוק להגיד שם?
עברתי ועדה אחת כשהייתי צעיר, כשבדיעבד, הייתי ממש צריך להתווכח עם הסא"לית שנכחה בוועדה, שהתייחסה אל המצב שלי בזלזול. (וזה עוד כשרציתי להשאר בצבא ולהתנדב, המצב היה ממש רע אבל האמנתי שהטיפול הרפואי יעזור..)

ב. אני רוצה לתזמן את השחרור בתום שנתיים של שירות, האם זה נכון שגבר שמשרת שנתיים מקבל פשוט תעודת שחרור רגילה? (בפועל שירתתי בדיוק את אותו שירות חובה שגם בנות עושות אז למה שאקבל תעודת שחרור עם סעיף רפואי ? )

תודה ענקית מראש! :)

לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
07/09/2016 | 23:05
294
הי אחי,
לגבי סעיף א' אני לא בטוח אבל אם זה הייתי אני: אם הצבא יממן לך את הטיפול הרפואי אז זה אולי שווה להישאר - אם לא תגיד לוועדה הרפואית שבשכונת צבאית אין לך אפשרות לממן את הטיפולים... סתם רעיון, לא יודע אם יעבוד.

לגבי סעיף ב' מאז 2008 יש הפרדה בין משתחרר ומשתחרר בכבוד, כדי להיחשב "משתחרר בכבוד" יש כל מיני תנאים, מה שרלוונטי אליך זה כנראה תנאי משך השירות: לפחות 85% מזמן שירות החובה שזה בערך שנתיים ושלושה חודשים. בכל מקרה אם אתה משתחרר בעקבות בעיה רפואית אתה יכול לבקש תעודת שחרור בכבוד וזה נדון בוועדה כלשהי, אם זה מוצדק כנראה יתנו לך. על התעודה עצמה לא מצוינת סיבת השחרור או כמה זמן שירתת.
לצפיה ב-'כנס שנה ב''
כנס שנה ב'
09/08/2016 | 16:02
322
שלום רב,
כרגע אני לומד כלכלה בעתודה סיימתי שנה א',
ואני רוצה לתכנן טיול עם חברים לשנה הבאה סביבות ספטמבר אוקטובר.
אני יודע שזה נשמע רחוק אבל זה די קריטי לי לדעת בשביל שאוכל לתכנן את הטיול.
השאלה היא אם מישהו יודע האם הכנסים של מסיימי שנה ב באופן כללי הם סביב תאריך מסוים? או שכל שנה זה בתאריך רנדומלי? רציתי לשאול את מדור עתודה אבל הם ינפנפו אותי ויגידו שיותר משנה מראש זה הרבה זמן.
תודה מראש
לצפיה ב-'משכורת עתודאי בקבע'
משכורת עתודאי בקבע
06/08/2016 | 18:31
946
אחת ולתמיד, בגלל שאנשים נותנים מלא תשובות לא ענייניות - תשובה אחת וחד משמעית כולל תצלומים של תלושי שכר אמיתיים: 

לקוח מהאתר של "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה"... 

http://atudaim.org.il/כמה-מרוויח-עתודאי/
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:06
21
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'לימודי תואר שני'
לימודי תואר שני
27/07/2016 | 21:17
2
491
שלום לכולם,
רציתי לדעת האם בתור קמ"א אני יכול ללמוד לתואר שני, בהנחה שהמפקדים הישירים שלי בעד?

האם קיימת הנחייה גורפת שאוסרת על קמ"אות ללמוד לתואר שני?
ובכללי מי האדם שמאשר/דוחה בקשות אלו, האם הוא נמצא ביחידה או ברמת חיל?

לצפיה ב-'אני מניח שאין שינוי מאז שאני הייתי בצבא (וזה היה לפני 5 שנים'
אני מניח שאין שינוי מאז שאני הייתי בצבא (וזה היה לפני 5 שנים
01/08/2016 | 20:59
385
בגדול הגורם המאשר הוא קצין חיל ראשי.
בפועל, הוא חותמת גומי ומספיק אישור של הרמ"ח.
בפועל, הרמ"ח כפוף למפקד שלו (תא"ל) וזה כבר המדיניות שלו.

כאשר אני הייתי על מדים, באופן עקרוני, לא הייתה בעיה לקמ"אות.
כאשר אני השתחררתי, בדיוק נכנס תא"ל חדש ליחידה, והוא היה יותר בעייתי בהקשרים של לימודים לקמ"אות.
לצפיה ב-'כל עוד המפקד מאשר'
כל עוד המפקד מאשר
06/08/2016 | 18:35
234
שלום,
התשובה היא כן - כל עוד המפקד מאשר אין שום בעיה שקמ"א ייצא ללימודי תואר שני. ברוב המוחלט של המקומות למפקד אין התנגדות.
בלי קשר ממליץ לך לבקר באתר:
Atudaim.org.il למלא מידע חיוני
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
26/07/2016 | 11:51
47
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'שאלה בנוגע למכון שפי קינן'
שאלה בנוגע למכון שפי קינן
26/07/2016 | 00:31
309
עשיתי פסיכומטרי וקיבלתי בו ציון נמוך ובאתר עולים על מדים רשום שאני לא עומד בנתוני הסף לכל המגמות שבחרתי. הסטטוס שלי בעתודה עדיין פעיל בגלל שאני עוד לא עברתי את המיון במכון שפי קינן. אני רוצה לדעת אם יש טעם ללכת למיון אם במילא אני לא עומד בסף לכל במקצועותמבחינת ציון הפסיכוצטרי.
בנוסף גם כל חברי שהתמיינו כבר קיבלו תשובות אם הם עברו או לא ורק אני עדיין צריך לעבור את שפי קינן.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'עתודה מדעי המחשב'
עתודה מדעי המחשב
23/07/2016 | 19:44
485
אז ככה המצב שלי הוא כזה -
זה או שאני הולך לשרת בנתמ"מ בחיל תקשוב או שאני הולך להיות גובניק משועמם או שאני הולך לעתודה של מדעי המחשב
האם לפי דעתך העתודה הזאת משתלמת בכלל? בכל זאת אני אצא מהצבא בגיל 29 וזה דבר לא קל.
*רק בשביל להבהיר אני אעסוק בתחום המחשבים בוודאות בעתיד.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 09:51
24
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'עתודה ופיזיקה'
עתודה ופיזיקה
18/07/2016 | 23:38
2
399
שלום ,
אני אתחיל ללמוד עוד שלושה חודשים(במסגרת העתודה) , ועדיין מתלבט, אני רוצה ללמוד פיזיקה אך חושש מן התפידים. יש פה עתודאים (בהווה/בעבר/עדיין לומדים) שלמדו(/לומדים) פיזיקה ויכולים לספר על החוויה?  יש מי שיכול להעיד על התפקידים (לאו דווקא עתודאים לפיזיקה , כל מי שיודע)? (אני יודע שזה יכול להיות שונה מאוד כתלות בקורסים שנלקחו , נגיד אלקטרואופטיקה או קורסים במחשבים או חשמל, אבל ,בצורה כללית.)  
עריכה: לפי הבנתי , רק תואר בהנדסה זכאי לקבלת דירוג מחקר. האם יש אפשרות לקבל דירוג מחקר כפיזקאי? (אולי אם תואר שני? האם זה אומר שגם בוגרי תלפיות אינם מקבלים דירוג מחקר? ובכלל , האם ישנה השפעה כל שהיא?) 
תודה!
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
29/08/2016 | 21:46
1
157
מצטרף לשאלה
ואבא שלי היה עתודאי בפיזיקה (עשה 2 תארים) הוא היה קצין במטאורולוגיה ולימד פיזיקה בקורס טייס.
לצפיה ב-'עד שחשבתי שמישהו ענה..'
עד שחשבתי שמישהו ענה..
03/09/2016 | 13:35
176
חחח .. מתלבט בין פיזיקה והנדסת מחשבים (ועוד כמה דברים) מה איתך?
לצפיה ב-'יום מיון עתודה - משפטים'
יום מיון עתודה - משפטים
17/07/2016 | 11:04
1
287
שלום.
ביום רביעי יש לי יום מיון לעתודה במשפטים בצריפין.
יש לי כמה שאלות שאשמח לקבל עליהן מענה:
1. כמה עתודאים מתחילים ללמוד משפטים בערך כל שנה? "מסננים" הרבה מועמדים? האם העובדה שהתקבלתי למשל לאוניברסיטת בר אילן אבל הפסיכומטרי שלי לא גבוה לעומת מועמדים אחרים תהיה שיקול מבחינתם האם לקבל אותי למסלול?
2. אשמח לקבל פרטים על יום המיון.
3. בית הספר למשפט צבאי בתוך הבסיס בצריפין או מחוצה לו?

תודה מראש,
ליאל.
לצפיה ב-'הוראות הגעה לבית הספר למשפט צבאי'
הוראות הגעה לבית הספר למשפט צבאי
17/07/2016 | 21:14
169
שלום,

לא יודע בקשר לכל השאלות אבל הנה דרכי הגעה לבית הספר למשפט צבאי:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ