לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1189111,891 עוקבים אודות עסקים

פורום עוברים לאירופה

פורום עוברים לאירופה הינו פורום ענייני, ככזה מטפל בענייני הגירה הכוללים, אזרחות אירופאית כלשהי או הדרך להשגחתה, מקומות מגורים ברחבי היבשת , חיפוש מקומות עבודה, תקציב לשהייה למהגר המתחיל , דרכי תחבורה ועוד דברים הקשורים בצורה שימושית בלבד ליבשת המעטירה.

כל נושא אחר אשר אינו כזה רצוי לא לדון פה אלא בפורום המקביל ישראלים באירופה או פורומים דומים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עוברים לאירופה

פורום עוברים לאירופה הינו פורום ענייני, ככזה מטפל בענייני הגירה הכוללים, אזרחות אירופאית כלשהי או הדרך להשגחתה, מקומות מגורים ברחבי היבשת , חיפוש מקומות עבודה, תקציב לשהייה למהגר המתחיל , דרכי תחבורה ועוד דברים הקשורים בצורה שימושית בלבד ליבשת המעטירה.

כל נושא אחר אשר אינו כזה רצוי לא לדון פה אלא בפורום המקביל ישראלים באירופה או פורומים דומים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

מהות פורום עוברים לאירופה

כל נושא אחר אשר אינו כזה לא ידון פה אלא בפורום המקביל ישראלים באירופה או פורומים דומים.

המשך >>

לצפיה ב-'פרידה לשלום מן הימים בהם נאבקנו לבדנו'
פרידה לשלום מן הימים בהם נאבקנו לבדנו
26/09/2019 | 05:38
59
השמיים קדרו מחוץ לחלוני והשלג כיסה את העצים העירומים מעליהם; פתיתי השלג נסחפו הלאה במשב הרוח הקריר…
בתוך חדרה השכור דמה מצב לבה של וון-וון למזג האוויר החורפי והיה קר ועגום. לאחר שעלה בידה לעבוד בהצלחה במשך מספר ימים, היא ישבה כעת בלא ניע במיטתה בהבעה אובדת עצות ומדוכאת על פניה. מסמכי העבודה, חומרי לימוד שונים וקופסאות אוכל ריקות היו מפוזרות על שולחן הכתיבה, וניירות משומשים היו זרוקים בכל עבר; היה נדמה שמצב החדר מספר על כל צרותיה. כדי לנסות ולשפר את מצב רוחה, וון-וון הפעילה מוזיקה, ומיד הציפו את החדר ומילאו אותו במנגינות נעימות ושמחות.
לצפיה ב-'השקעות נדלן בבודפשט, הונגריה'
השקעות נדלן בבודפשט, הונגריה
17/09/2019 | 14:02
36
אם חשבת להשקיע ביחידות דיור באירופה, אז כדאי לכם לבדוק את הונגירה וספציפית את בודפשט, עיר הבירה. המדינה מתפתחת לאורך השנים מה שמשפיע על מחירי הנדלן במדינה - המחירים עולים (למרות שגובה המחירים הוא מעולה למשקיע הישאלי - הרבה יותר זול מבארץ עם תשואה גבוהה יותר).

רוצים לשמוע יותר פרטים? צרו קשר:

לצפיה ב-'מעמד בספרד (בן-זוג בריטי)'
מעמד בספרד (בן-זוג בריטי)
17/09/2019 | 04:26
1
60
אני מבינה שמעמד תושבת הקבע שיש לי בבריטניה לא רלבנטי במצב כזה.
אולי תהיה לי אפשרות לקבל אישור לשהיה כבת זוג של אזרח האיחוד (עדיין)?

לצפיה ב-'אכן'
אכן
20/09/2019 | 09:52
41
למעמד תושבת קבע בבריטניה אין כל חשיבות לקביעת מעמד במדינה אחרת. 
אם בן זוגך יכול עדין לקבל מעמד תושב בספרד על רקע אזרחותו הבריטית, יכול להיות שתקבלי אישור שהייה על סמך היותך בת זוג, אך חלון ההזדמנויות הזה הולך ונסגר.
אני חוששת שאין זה בטוח שרשויות ספרדיות יזדרזו לאשר כרגע תושבות לאזרחים בריטים, כמו גם לבני/בנות זוגם.
לצפיה ב-'ערבים (ערבות) לצו עיכוב יציאה מהארץ'
ערבים (ערבות) לצו עיכוב יציאה מהארץ
11/09/2019 | 09:48
43
בס"ד

שלום רב,

שמי ישראל, אני בהליך פשיטת רגל מעל שלוש שנים לכן יש כנגדי צו עיכוב יציאה מהארץ מה שאומר שאני לא יכול לחדש דרכון ו/או לעזוב את הארץ.
יש לי בעיה בריאותית, דנטלית, מה שמגביל אותי בחיי היום יום ומלווה בכאבים עזים במהלך רוב היום.

קרוב משפחה שלי מתגורר בחו"ל ומוכן לממן לי את הטיפול הנדרש אצלו (ברומניה), מכיוון וההליך זול יותר ובארץ העלות היא כמה עשרות אלפי שקלים.
מכיוון ואני בפשיטת הרגל אין לי אפשרות לעזוב את הארץ אלא באמצעות בהצגת ערבים בלבד. רציתי לשאול האם מישהו יצא לו להיתקל במצב שכזה? אם כן, מהיכן ניתן להשיג ערבים? אני די מתוסכל מכל העניין.

תודה.
לצפיה ב-'אזרחות אוסטרית לצאצאי נפגעי הנאצים'
אזרחות אוסטרית לצאצאי נפגעי הנאצים
05/09/2019 | 09:25
1
66
מישהו מעודכן לגבי היוזמה של הקנצלר (המודח) להענקת אזרחות אוסטרית לצאצאי נפגעי הנאצים?
לצפיה ב-'למתעניינים, "ישראל היום" 22.9.19'
למתעניינים, "ישראל היום" 22.9.19
23/09/2019 | 10:15
45
אוסטריה תרחיב את הזכאות לאזרחות לצאצאי ניצולי השואה
הפרלמנט בווינה עדכן בסוף השבוע את תנאי הזכאות למעמד אזרח במדינה, וכעת ניצולי שואה מאוסטריה וצאצאיהם יהיו זכאים לקבלת אזרחות אוסטרית.
בפועל, ההחלטה הנוכחית, שתיכנס לתוקף בספטמבר ‭ ,2020‬ מאפשרת הענקת אזרחות למשפחותיהם של אלה שעזבו את המדינה עד שנת 1955 בשל רדיפות הנאצים. החוק הנוכחי מאפשר קבלת אזרחות רק למי  שעזבו עד ‭ .1945‬ כלומר, מעתה יחול החוק גם על מי שהיו אזרחי האימפריה האוסטרו-הונגרית וחיו באוסטריה. האפשרות לקבלת אזרחות תינתן גם לאזרחי מדינות אחרות, מבלי שיצטרכו לוותר על אזרחותם הנוכחית. אוסקר דויטש, נשיא הקהילה היהודית באוסטריה, כינה את ההחלטה של הפרלמנט האוסטרי "היסטורית".

בתוך כך, מרקו פיינגולד, האוסטרי הראשון שנשלח למחנה ההשמדה אושוויץ, הלך לעולמו  בסוף השבוע בגיל ‭ .106‬ פיינגולד  שרד ארבעה מחנות (אושוויץ,  נוינגמה, דכאו ובוכנוולד) וניצל מניסויים רפואיים אכזריים בתקופת השואה. לימים היה לאחד מבכירי הקהילה היהודית בזלצבורג וקיים הרצאות נגד אנטישמיות ואפליה. בתום המלחמה הוביל 100 אלף ניצולי שואה בדרכם אל ישראל.
דן לביא
ישראל היום   22.9.19
לצפיה ב-'מלון פצצה בבודפשט'
מלון פצצה בבודפשט
01/09/2019 | 09:57
47
היי לא מזמן חזרתי ממלון Memories ורציתי להמליץ לכם עליו. מלון 4 כוכבים מפואר, מיקום פצצה על המרכז, קרוב לכל האטרקציות, חדרים גדולים ומרווחים, ארוחת בוקר מפנקת וטעימה וצוות השירות פצצה, תמיד עוזר בכל בעיה ובקשה. כדאי לשהות במלון הזה. אני הזמנתי דרך בוקינג (יצא לי הכי זול): http://bit.ly/2Mi53N3

לצפיה ב-'אלוהים שולט בגורל האנושות כולה'
אלוהים שולט בגורל האנושות כולה
04/08/2019 | 04:02
40
אלוהים ברא את העולם הזה, ברא את האנושות הזו, ויתרה מזאת, הוא היה אדריכל התרבות היוונית העתיקה והציוויליזציה האנושית. רק אלוהים מנחם את האנושות הזו ורק אלוהים דואג לבני האדם יומם וליל. ההתפתחות והקדמה האנושית הן חלק בלתי נפרד מריבונות האל, ועברה ועתידה של האנושות כרוכים הדוקות בתוכניותיו של אלוהים. אם אתם משיחיים אמיתיים, אתם ודאי מאמינים שעלייתה ונפילתה של כל מדינה או אומה מתרחשת לפי תוכניותיו של אלוהים.
לצפיה ב-'"איחוד משפחות" עם ילדי'
"איחוד משפחות" עם ילדי
29/06/2019 | 21:29
4
156
ל-3 ילדי דרכון/אזרחות גרמנית באמצעות הסבא מצד אביהם. בני בן ה-22 עבר להתגורר בברלין ומתכנן לימודים אקדמיים שם. 2 הבנות שלי מתכננות לעבור לשם בתוך שנה-שנתיים. האם יש דרך כלשהי שתאפשר לי לעבור להתגורר בגרמניה (אין לי דרכון גרמני) מגורי קבע? אם כן, באיזה תנאים?
לצפיה ב-'מסובך'
מסובך
04/07/2019 | 19:19
105
מאחר ואינם קטינים אינך זכאית.
רק במקרים מיוחדים אם כל ילדייך חיים בגרמניה ואת,חלילה,נזקקת לעזרה בפעולות היום-יום ותלויה בהם אפשר לשקול את הבקשה.

Die Erteilung einer Aufenthaltserlaubnis für pflege- oder betreuungsbedürftige Elternteile wird als
typische Fallkonstellation einer außergewöhnlichen Härte im Sinne des § 36 Abs. 2 S. 1 AufenthG
angesehen.
4 Nach der Rechtsprechung wird in diesem Zusammenhang eine außergewöhnliche
Härte nach § 36 Abs. 2 S. 1 AufenthG bejaht, wenn der im Ausland lebende Familienangehörige
allein kein eigenständiges Leben mehr führen kann, sondern auf die Gewährung von familiärer
Lebenshilfe angewiesen ist und diese Hilfe zumutbar nur im Bundesgebiet erbracht werden kann
לצפיה ב-'מגורים בגרמניה ללא אזרחות גרמנית / אירופאית'
מגורים בגרמניה ללא אזרחות גרמנית / אירופאית
07/07/2019 | 10:25
2
122
הכי פשוט זה שהאבא יוציא דרכון גרמני ואת תעברי לגרמניה כמו בת-זוג.
כבת-זוג של אזרח גרמני מגיעות לך כל הזכויות פרט לזכות הצבעה.
לצפיה ב-'לא נראה רלוונטי'
לא נראה רלוונטי
08/07/2019 | 00:03
1
104
אחרת השאלה לא היתה מנוסחת כפי שנוסחה.
לצפיה ב-'הבנתי...'
הבנתי...
08/07/2019 | 17:41
45
לצפיה ב-'Come to work Europe'
Come to work Europe
16/06/2019 | 19:14
128
Media consultants are needed for a digital media company
(Work in Europe)

What you'll need to do:
- Locating potential customers/businesses
- Building a digital solution for customers
- Negotiating with small and medium-sized businesses
What we're looking for:
- Frontal Sales Experience: Advantage
- A link to the worlds of digital advertising and social media networks
- Ability to work independently
- High level of English
- European passport - Mandatory!
What we give:
- Work contract from day one
- Base salary + commissions
- Possibility of subsidized housing
Please send your CV to: theunamarketing@gmail.com
לצפיה ב-'עמותת אזרחים ושורשים'
עמותת אזרחים ושורשים
30/05/2019 | 16:01
97
שלום,
אני ילידת רומניה ורוצה לעשות אזרחות רומנית לי ולילדי הבוגרים. בררתי קצת עלויות והגעתי לעמותת אזרחים ושורשים שביקשו מחיר יותר זול. האם החברה הזאת מוכרת למישהו?
האם ידוע לכם על חברות אמינות יותר זולות ?
האם ידוע לכם על אפשרות לעשות זאת לבד?
תודה,
שרה
לצפיה ב-'זכויות סוציאליות וביטוח בריאות במדינות האיחוד'
זכויות סוציאליות וביטוח בריאות במדינות האיחוד
30/05/2019 | 15:26
2
125
שלום,

אני מחזיק באזרחות פולנית מזה כ-7 שנים ומעוניין להתגורר ולעבוד במדינה אחרת באיחוד שאיננה פולין.

מהן הזכויות הסוציאליות המגיעות לי כאזרח פולני ברחבי האיחוד והאם הן משתנות ממדינה למדינה ?? אם כן היכן אפשר לראות את התנאים השונים? זכויות סוציאליות הכוונה היא בערך למה שמציע הביטוח הלאומי בישראל.
האם אני זכאי לביטוח רפואי ? בהשוואה שוב לישראל - השתייכות לקופת חולים כלשהי בכדי לקבל שירותי בריאות ותרופות במחירים מסובסדים. ושוב מה השוני ממדינה למדינה?

אם זה לא הפורום המתאים ו/או יש פורום אחר לשאלות האלו בארץ או בחו"ל אשמח לקבל קישור

תודה רבה מראש
רועי
לצפיה ב-'ממה שאני יודע'
ממה שאני יודע
28/06/2019 | 22:24
1
82
ביטוח רפואי- בודאי שזכאי, זו חובה לכל מי שמתגורר באופן חוקי במדינה. מן הסתם, לכל מדינה יש מערכת רפואית משלה, אז תצטרך לבדוק לעומק. זכויות סוציאליות מלאות ובפרט דמי אבטלה- מקבלים אחרי חצי שנה או שנה של מגורים במדינה (זה כאמור משתנה גם כן).

לצפיה ב-'תודה ג'וני הכיוון הוא גרמניה וזו התשובה '
תודה ג'וני הכיוון הוא גרמניה וזו התשובה
11/07/2019 | 19:08
50
לגבי ביטוח בריאות לאזרחי האיחוד האירופאי
לגבי זכויות סוציאליות אין לי מושג, מבחינה הגיונית אשמח אם תעזור לי להבין מה ההבדל בין אזרחי המדינה (גרמניה במקרה הזה) לבין אזרחים של מדינות אחרות חברות באיחוד האירופאי (פולין במקרה שלי) ?
במשרד הכלכלה הגרמני יש טבלאות מסודרות שאומרות כמה אחוזי וחודשי אבטלה נניח (כתלות בשכר ובמשך העבודה) מגיע לגרמני, כמה לפולני, כמה לפיני, כמה לקרואטי וכו' ?

תודה רבה
רועי
לצפיה ב-'מעבר בתוך האיחוד'
מעבר בתוך האיחוד
04/05/2019 | 18:36
1
219

שלום,

בעלי אזרח בריטי, וקיבל הצעת עבודה בגרמניה.
נראה שאוטומטית לאחר ההגעה לגרמניה אוכל לקבל תושבות, וכרטיס למעבר חופשי בין כל מדינות האיחוד האירופי.

במידה ואחרי שישה חודשים נרצה לחזור לבריטניה, האם יהיה ניתן להמיר את התושבות הגרמנית שלי בתושבות בריטית? מה ההליך?

תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'בקבוצה הזאת תקבלי תשובה:'
בקבוצה הזאת תקבלי תשובה:
22/05/2019 | 20:33
172
לצפיה ב-'נכה צה"ל הגירה לחו"ל'
נכה צה"ל הגירה לחו"ל
26/04/2019 | 21:43
4
161
שלום אני נכה צה"ל וקשה לי נפשית להתמודד בישראל חברתית בעקבות מה שעברתי יש ברשותי גם דרכון אירופאי ורציתי לנסות לחיות חיים חדשים באירופה, אשמח לעזרה בהגירה בין אם זה עבודה ועזרה ראשונית, במדינות זולות וקלות למחייה באירופה כמו צ'כיה, גרמניה ועוד...
לצפיה ב-'במה אתה עוסק?'
במה אתה עוסק?
27/04/2019 | 09:59
2
123
דובר שפות?
לצפיה ב-'אני יודע אנגלית בסדר'
אני יודע אנגלית בסדר
27/04/2019 | 14:50
1
187
אין לי מקצוע כלשהו אני בחור צעיר בן 24, עקב הפציעה אני נמצא כרגע בתקופת שיקום, אני יודע אנגלית בסדר גמור, איזה מקצוע מומלץ לי ללמוד או משהו שאני יכול לעשות על מנת להתחיל את הדרך לפחות בהתחלה אני לא פוסל שום דבר, תודה ויום מקסים.
לצפיה ב-'אז הכל פתוח'
אז הכל פתוח
27/04/2019 | 15:48
126
צא ולמד ואז יהיה לך יותר קל להשתלב בשוק העבודה המקומי.להתיימר להמליץ לך על מקצוע מסוים יהיה לא אחראי.
לצפיה ב-'הי אלמוג'
הי אלמוג
01/05/2019 | 01:33
128
קודם כל, אני מצטערת לשמוע על מה שעברת ומבינה לחלוטין את הרצון להתחיל מחדש. לא עשיתי זאת (עדיין) בעצמי, אבל נראה לי שבתור התחלה יש כמה דברים ששווה לחשוב עליהם:

1. להחליט לאיזו מדינה אתה מעוניין לעבור וללמוד את השפה - במדינות שונות תקבל סוגים שונים של תמיכה מהמדינה. למשל, אם יש לך אזרחות גרמנית ותעבור לגרמניה יהיה לך קל יחסית כי אם אינני טועה תוכל לקבל קצבה חודשית מסוימת בשנה הראשונה ואפשרות לקחת שיעורי שפה על חשבון המדינה. במדינות אחרות לאו דווקא יש תקציבים לזה. לעומת זאת, אם תגיע לגרמניה עם דרכון אירופאי אחר, תוכל לעבוד ולגור שם באופן חוקי, אבל לא תקבל תמיכה ממשית מהמדינה (אלא אם תעבוד זמן מה ותפוטר, ואז כמובן תהיה זכאי לדמי אבטלה). בכל מקרה, ברגע שתחליט לאיזו מדינה אתה רוצה להגר, כדאי להתחיל כמה שיותר מהר ללמוד את השפה. אפשר לעשות את זה אפילו בחינם באמצעות אפליקציות, רק כדי להכיר כמה מילים בסיסיות ולנהל שיחה קצרה. אפשר גם לחפש אנשים דוברי שפות שמעוניינים לעשות Tandem, כלומר, אתה מלמד אותם עברית והם מלמדים אותך שפה אחרת. יש גם תוכניות שמחפשות לחבר בין אנשים צעירים שרוצים ללמוד למבוגרים שיכולים ללמד אותם שפות.

2. זכויות בארץ ושירותי רפואה בחו"ל - בתור נכה צה"ל, אני מניחה שיש לך זכויות מסוימות בישראל (ואני מקווה שגם סיוע כלכלי מביטוח לאומי). חשוב לבדוק מה קורה לזכויות האלה אם אתה עוזב את הארץ ולקחת בחשבון שבמשך כמה זמן צריך להמשיך לשלם דמי ביטוח לאומי כדי לשמור עליהן. אחרי 5 שנים בחו"ל תפסיק להיחשב תושב בישראל, אלא אם כן תוכיח אחרת, והשאלה היא מה קורה אז לזכויות שלך. כמו כן, כדאי לבדוק עד כמה טובים שירותי הרפואה במדינה אליה אתה רוצה לעבור ואם תוכל לקבל שם את הטיפול הרפואי או הנפשי שאתה זקוק לו. בגרמניה ובריטניה יש מערכת רפואה מצוינת. במדינות מזרח אירופה, לא תמיד. בגרמניה, צרפת ואנגליה יש קהילות ישראליות גדולות ואם תחפש רופא \ פסיכולוג \ מטפל דובר עברית כנראה לא תתקשה למצוא. במדינות אחרות, המצב אולי יהיה שונה.

3. תעסוקה ולימודים - לא ציינת במה אתה עוסק כרגע או שואף לעסוק בעתיד, אבל אתה צעיר וזה יתרון עצום בהגירה. אם עדיין אין לך מקצוע, תוכל לחפש עוד מהארץ עבודה באחד ממרכזי שירות הלקוחות השונים של חברות כמו paypal וכו'. הם תמיד מחפשים דוברי עברית ומפרסמים בקבוצות פייסבוק כמו זו או זו. אם אין לך בעיה עם עבודה פיזית, בתחום המסעדנות מחפשים לפעמים מלצרים וכו'. אלה עבודות לא קלות, אבל הן יכולות להתאים לאדם צעיר בתור התחלה, והיתרון הוא שמקום העבודה לפעמים מסייע בדברים שקשורים להגירה. אופציה טובה יותר תהיה להתחיל לעבוד בארץ בחברה כמו אל על, למשל בתור מאבטח או דייל, ואז לבקש רילוקיישן לאירופה. כמובן שכדאי גם ללמוד מקצוע מבוקש שאפשר להתפרנס ממנו. מדעי המחשב וכל מה שקשור לפרסום ושיווק באינטרנט זה תמיד טוב. גם מקצועות טיפוליים מבוקשים - בבריטניה למשל יש כרגע צורך גדול באחים בבתי חולים, כי בזמן האחרון הרבה אזרחים אירופאים עוזבים בגלל החשש מהשלכות הברקזיט העתידי (שאולי יקרה ואולי לא, אבל בכל מקרה עד סוף 2020 תוכל להגר לבריטניה בלי בעיה ושם היתרון הוא שמדברים אנגלית). אם אתה מעוניין ללמוד מקצוע, אז אחת הדרכים הכי טובות להגר היא להתקבל ללימודים במדינת היעד. בחלק מהמדינות הלימודים שלך יהיו חינם כי אתה אזרח האיחוד האירופאי ובאחרות משלמים שכ"ל ויש לגור שם כמה שנים כדי להיות זכאי לשכ"ל של מקומי, אז כדאי לבדוק ולקחת זאת בחשבון. בבריטניה הלימודים כבר עכשיו יחסית יקרים, ואם יהיה ברקזיט יהפכו ליקרים עוד יותר עבור אזרחי האיחוד (כרגע המצב מאוד לא ברור). כמובן שגם בהקשר התעסוקתי השפה חשובה - אם אתה עובד בתחום ההייטק כנראה יהיה לך קל להסתדר עם אנגלית לצרכי עבודה, אבל בתחומים אחרים לימוד השפה המקומית יהיה קריטי, אז כדאי להתחיל עוד לפני המעבר.

4. בירוקרטיה - בכל מדינה שתעבור אליה יהיו הרבה טפסים למלא, כמו חוזה שכירות, קופ"ח וכו'. אם קשה לך עם זה ו\או הם בשפה שאתה לא דובר, אולי כדאי לשקול לשכור שירותים של אדם שמתמחה בלסייע בדברים שקשורים להגירה. אני יודעת שבברלין יש מישהי שמציעה את השירות הזה ויש עליה הרבה המלצות טובות (אך אין לי ניסיון אישי עם השירות שלה). כדאי גם למצוא קבוצות פייסבוק של ישראלים במדינות השונות, כמו למשל ישראלים בברלין, ולהיעזר בהם כשמתעוררות שאלות ספציפיות. יש באינטרנט גם לא מעט מדריכים שכתבו ישראלים שהיגרו, שמסבירים איך לעבור את השלבים השונים בדרך להגירה מוצלחת.

כסף - כל מעבר כרוך בהוצאות וכדאי לחסוך מראש עוד בארץ סכום שייתן לך מרווח נשימה לכמה חודשים עד שתסתדר עם עבודה, דיור קבוע וכו'.

הכי חשוב זה כמובן סבלנות, ולקחת בחשבון שבהתחלה זה קשה, ולפעמים עוברים במשך כמה חודשים מסאבלט לסאבלט ומעבודה אחת לאחרת עד שמסתדרים. חשוב שהציפיות יהיו ריאליות ולא לחשוב שמעבר לחו"ל יפתור את כל הבעיות בחיים, כי זה לא תמיד נכון ומהרבה בחינות זה רק מוסיף קשיים. באירופה אפשר למצוא איכות חיים טובה אבל שום מקום הוא לא גן עדן - וגם ברלין, שעדיין נחשבת לזולה יחסית, כבר לא זולה כמו שהיתה פעם. אני עדיין מאמינה שזה שווה את זה, ומקסימום תמיד אפשר לחזור לישראל.

שיהיה המון בהצלחה!
לצפיה ב-'אזרחות סלובקית'
אזרחות סלובקית
23/03/2019 | 13:25
2
185
היי, מעוניינת לדעת האם סבי שהינו אזרח סלובקי שנולד בסלובקיה ב1907 ונפטר בישראל ב 1985, ואימי שאינה אזרחית סלובקית- נולדה בסלובקיה ב 1946, מקנה לי אפשרות להוצאת אזרחות סלובקית? אם כן האם אימי צריכה להתחיל בתהליך התאזרחות או האם אני יכולה להתחיל בתהליך על בסיס זה שסבי היה אזרח סלובקי? האם התהליך כולל ידיעת השפה או מספיק הוכחת קשר דם? תודה רבה על העזרה.
לצפיה ב-'סלובקיה'
סלובקיה
24/03/2019 | 17:53
158
משרד עורכי דין | ערן וגנר
עבודה מרשימה
לצפיה ב-'לא הייתה אז סלובקיה'
לא הייתה אז סלובקיה
06/04/2019 | 20:11
129
צ'כוסלובקיה קמה לאחר מלחמת העולם הראשונה, סלובקיה הייתה קיימת כמדינת בובות פרו נאצית במלחמת העולם השנייה והתפרקה מ'צכוסלובקיה שוב ב-1993. כלומר, סביר להניח שסבך מעולם לא היה אזרח סלובקי. מצד שני, אני לא יודע מה חוקי האזרחות שם, אז הכי טוב שתשאלי עורך דין.
לצפיה ב-'הימנעות מכפל מס עם אזרחות פוטוגלית'
הימנעות מכפל מס עם אזרחות פוטוגלית
20/03/2019 | 13:47
9
312
אני בתהליכים להוציא אזרחות פורטוגלית במטרה להגר בעזרתה למדינות אחרות באירופה.
כרגע לא יודע לאן, יש התלבטות בין שוויץ להולנד.
אני שכיר ובקרוב גם אהיה עצמאי בעל עסק אינטרנטי.
בכמה שנים שאחרי הוצאת האזרחות האירופאית אני מתכוון להמשיך להתגורר בישראל ולשלם מס בישראל.
אחרי כן המטרה שלי היא לעבוד בעבודות מזדמנות בארץ היעד אבל להתפרנס בעיקר מהעסק שלי.
יהיו לי לקוחות גם בישראל וגם בארץ היעד.
מה צריכה ההתנהלות שלי כדי להימנע מכפל מס אחרי ההגירה למדינת היעד?
אני מתכוון בעיקר כפל מס הכנסה.
איך בעצם עובד המיסוי הזה במדינות השונות באירופה? איך אמנת המס נכנסת כאן לפעולה?
.
לצפיה ב-'אין סיכוי שתקבל אזרחות פורטוגלית'
אין סיכוי שתקבל אזרחות פורטוגלית
22/03/2019 | 21:43
8
247
מכיוון שמדובר בהונאה רחבת היקף ומתארגנת תביעה ייצוגית.

כך שכדאי שתקיץ מהחלומות בהקיץ.
לצפיה ב-'אספרסו2 מאין המידע הזה שלך '
אספרסו2 מאין המידע הזה שלך
02/04/2019 | 12:36
174
למה שלא יקבל אזרחות פורטוגלית , הרבה מאוד אנשים כבר קיבלו ויש הוכחות לכך 
על מה אתה שח? איזו תביעה ואיזו הונאה?
לצפיה ב-'אבל לירון רביבו קבלה (:'
אבל לירון רביבו קבלה (:
14/04/2019 | 12:41
3
103
לצפיה ב-'קיבלה מה?'
קיבלה מה?
14/04/2019 | 13:22
2
75
לצפיה ב-'דרכון פורטוגלי, לפחות לפי הפרסומת'
דרכון פורטוגלי, לפחות לפי הפרסומת
25/04/2019 | 13:35
1
71
לצפיה ב-'كَلَام فَاضٍ'
كَلَام فَاضٍ
25/04/2019 | 15:41
76
לצפיה ב-'מכיר אישית 2 אנשים שונים שקיבלו אזרחות ודרכון'
מכיר אישית 2 אנשים שונים שקיבלו אזרחות ודרכון
08/06/2019 | 12:07
1
48
לצפיה ב-'מתוך מאות אלפים שעבדו עליהם.'
מתוך מאות אלפים שעבדו עליהם.
08/06/2019 | 22:25
46
לצפיה ב-'אם כבר קשיים "והונאה" = דרכון ספרדי אך לא פורטוגלי'
אם כבר קשיים "והונאה" = דרכון ספרדי אך לא פורטוגלי
16/07/2019 | 21:36
52
הספרדים עשו זה כבתור כסת"ח עם אחוזי קבלה מועטים לעומת כמות המבקשים.
בפורטוגלי יש כמה עו"ד שעשו סיבוב על כמה לקוחות תמימים בישראל אך מכאן ועד לכנות זאת הונאה רחבת היקף (מה שמכונה הונאת נטע ברזילאי)... המרחק גדול
לצפיה ב-'איזה מסמכים ל-Spouse visa'
איזה מסמכים ל-Spouse visa
03/03/2019 | 16:10
67
הי, איזה מסמכים ל-Spouse visa? כמה זמן אחורנית צריך להראות מסמכים?
לצפיה ב-'שהייה באנגליה - זה 180 יום בשנה קלנדלרית?'
שהייה באנגליה - זה 180 יום בשנה קלנדלרית?
03/03/2019 | 16:08
1
108
הי חברים. בוויזת תיירות (שישה חודשים), יודעים אם אפשר להישאר באנגליה 180 יום בשנה קלנדרית? או 180 יום בשנה שמחושבת מהיום שהגעתי?
לצפיה ב-'מהיום שהגעת, ואחרכך יש תקופה שאסור להיות באנגליה בויזת תייר'
מהיום שהגעת, ואחרכך יש תקופה שאסור להיות באנגליה בויזת תייר
04/03/2019 | 00:05
43
לצפיה ב-'מחפשים מידע לגבי חברות תרגום מסמכים לוויזה לאנגליה'
מחפשים מידע לגבי חברות תרגום מסמכים לוויזה לאנגליה
24/02/2019 | 14:40
51
לא ידוע לנו אם מותר לשאול פה את זה, אבל יש למישהו ניסיון עם חברת תרגום ספציפית שיוכל/תוכל להמליץ עליה?
לצפיה ב-'תרגום מסמכים לבקשת ויזה לאנגליה'
תרגום מסמכים לבקשת ויזה לאנגליה
18/02/2019 | 14:46
72
הי, יודעים אם יש רשימת מתרגמים/חברות תרגום ספציפיות מאושרות לתרגום מסמכים נדרשים לבקשה? כמו כן, האם יש דרישה לחותמת אפוסטיל? לא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית באתר www.gov.uk
בנוסף, לגבי תעודת יושר, האם נכון שרק המדינה הדורשת יכולה לקבלה ישירות אבל אני לא אוכל להוציא אותה בעצמי?
תודה
לצפיה ב-'מה השלבים הבאים במידה ונכשלתי בהשבעה בשגרירות רומניה?'
מה השלבים הבאים במידה ונכשלתי בהשבעה בשגרירות רומניה?
12/02/2019 | 15:24
2
216
הרומנית שלי לא היתה מספיק טובה לשיחה עם הקונסולית בשגרירות והבקשה נדחתה. מישהו יודע מה השלבים הבאים? האם צריך להתחיל הכל מחדש? תוך כמה זמן מקבלים תאריך נוסף להשבעה, מה העלויות?

תודה
לצפיה ב-'באיזה שלב בדיוק היית? לי זה נשמע הזוי'
באיזה שלב בדיוק היית? לי זה נשמע הזוי
22/02/2019 | 21:52
1
179
לא צריך לדעת רומנית כדי לקבל אזרחות, איתי הם הסכימו (בקושי) לדבר באנגלית. אם כי את העבודה הקשה עשתה עורכת הדין.
לצפיה ב-'עבודה קשה'
עבודה קשה
22/02/2019 | 22:27
192
לשמן את המעורבים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום  ויזה ואזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פורום מיסים והחזרי מס
פורום מיסים והחזרי מס
I-Immigrate
I-Immigrate

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה