לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מאמני כושר אישיים

תחום הספורט הוא עולם מגוון ומופלא המקנה כלים ערכיים וגופניים כאחד,כיום לאחר שמודעות הגוף והספורט עלתה בשנים האחרונות המון אנשים הצטרפו והחלו לעסוק בספורט לצורכי בריאות,כושר,תחביב,בילוי וכו‘...עם גדילת המודעות לספורט ולבריאות גדל בד בבד מקצוע חדש של מדריכים העוסקים בענפי הספורט השונים שהחלו לאמן באופן אישי חניכים/מתאמנים..האימון האישי כרוך בהיבטים רבים של ידע,רגישות,הבנה,ויכולת התחדשות תמידית...כיום באימון אישי לא מדברים רק על היבטים של כח,עלייה במסת שריר או חיטוב... המאמן האישי נדרש לעבוד על מספר רב של היבטים גופניים ונפשיים כאחד דרך הספורט בהתאם לצרכי המתאמן פורום זה נועד לציבור המאמנים בענפי הספורט השונים העוסקים או המעוניינים לעסוק באימון האישי בהיבט של החלפת מידע וידע,דיונים על תרבות הספורט בארץ,תרבות האימון האישי,יתרונות וחסרונות של האימון האישי,יחסי מאמן-מתאמן,ועוד...כמו כן הפורום מיועד לקהל המתאמנים הרחב המעוניין לצבור ידע ולשאול שאלות את המאמנים שבפורום על נושאי הספורט השוניםועל האימון האישי בתחומים אלו**הפורום לא נועד לבניית תכניות אימון למתאמנים ללא הדרכה של מדריך מוסמךלהלן חוקי הפורום:1. אין לעשות שימוש בכינויי גנאי, קללות, עלבונות, וניסיון חשיפת פרטים אישיים של גולשים.אין להגיב בצורה אישית כלפי משתמש זה או אחר "יש להתדיין ברמת גופו של עניין ולא ברמת גופו של אדם". להלן דוגמאות לתגובות חיוביות בהקשר של חוסר הסכמה:"אין לי הסכמה איתך בנושא כי...", "מהניסיון שלי דברים שנעשו בצורה X קיבלו תוצאות יותר טובות בשטח מדברים שנעשו בצורה Y", "הדעה הרווחת כיום היא לבצע א' ג' ה', במקום ב' ג' ד' עקב..." .2. אין לצאת בקביעות של שחור לבן עקב גיבוי מחקרי. מחקר זה לא דבר מטעה חלילה, אבל צריך יותר ממחקר אחד וכמה קבוצות ניסוי והרבה זמן, בשביל לקבוע בצורה אבסולוטית בנושא כלשהו (במהלך השנים התגלו מחקרים סותרים בעשרות תחומים, ואף הופרכו תאוריות שנחשבו כ"טאבו" בעולם המדע). אם זאת יש דברים שפשוט עובדים, ולכן אפשר להזכיר ולהביא דוגמאות מהניסיון האישי (או לחלופין לעלות את המודעות לסכנה בפוטנציה, אם זו אכן קיימת).3. אין לשלול ולהסית נגד אנשי ו/או מקצוע וגולשים רגילים בפרהסיה (משמע בפורום), זה בניגוד לחוקי אתר תפוז להזכירכם, לכל אחד ממכם יש תיבת מסרים, השכילו להשתמש בה.4. אין לפרסם בפורום מי שרוצה בכך שיפנה אלי, ואני אפנה אותו לגורמים המתאימים של תפוז.5. במידה ורוצים להתייעץ עם חברי הפורום בנושא שלא קשור למהות שלו ("מאמני כושר אישים וכל היוצא מזה"), אפשר לעלות שרשור 'אוף טופיק' מלווה באייקון הזה .6. יש לבצע חיפוש בנושא אותו בקשים לפתוח לדיון, כיוון שקיים סיכוי שנערך דיון בעבר בנושא (אם ישנן השגות חדשות בנושא כלשהו, רצוי בהחלט לפתוח שרשור חדש).7. לא יהיה מקום לביקורת על ההנהלה על גבי הפורום. ביקורות על ההנהלה יתקבלו בברכה בפורום משוב, או במסר אלי (התחייבות למענה לכל פנייה).8. גולש שלא יעמוד בכללים יקבל אזהרה + מחיקת ההודעה. אם ימשיך לא לעמוד לחוקים הוא יחסם.מקווה שכולנו נהנה בפורוםאורי דורוןOridoron7@gmail.com

אודות הפורום מאמני כושר אישיים

תחום הספורט הוא עולם מגוון ומופלא המקנה כלים ערכיים וגופניים כאחד,כיום לאחר שמודעות הגוף והספורט עלתה בשנים האחרונות המון אנשים הצטרפו והחלו לעסוק בספורט לצורכי בריאות,כושר,תחביב,בילוי וכו‘...עם גדילת המודעות לספורט ולבריאות גדל בד בבד מקצוע חדש של מדריכים העוסקים בענפי הספורט השונים שהחלו לאמן באופן אישי חניכים/מתאמנים..האימון האישי כרוך בהיבטים רבים של ידע,רגישות,הבנה,ויכולת התחדשות תמידית...כיום באימון אישי לא מדברים רק על היבטים של כח,עלייה במסת שריר או חיטוב... המאמן האישי נדרש לעבוד על מספר רב של היבטים גופניים ונפשיים כאחד דרך הספורט בהתאם לצרכי המתאמן פורום זה נועד לציבור המאמנים בענפי הספורט השונים העוסקים או המעוניינים לעסוק באימון האישי בהיבט של החלפת מידע וידע,דיונים על תרבות הספורט בארץ,תרבות האימון האישי,יתרונות וחסרונות של האימון האישי,יחסי מאמן-מתאמן,ועוד...כמו כן הפורום מיועד לקהל המתאמנים הרחב המעוניין לצבור ידע ולשאול שאלות את המאמנים שבפורום על נושאי הספורט השוניםועל האימון האישי בתחומים אלו**הפורום לא נועד לבניית תכניות אימון למתאמנים ללא הדרכה של מדריך מוסמךלהלן חוקי הפורום:1. אין לעשות שימוש בכינויי גנאי, קללות, עלבונות, וניסיון חשיפת פרטים אישיים של גולשים.אין להגיב בצורה אישית כלפי משתמש זה או אחר "יש להתדיין ברמת גופו של עניין ולא ברמת גופו של אדם". להלן דוגמאות לתגובות חיוביות בהקשר של חוסר הסכמה:"אין לי הסכמה איתך בנושא כי...", "מהניסיון שלי דברים שנעשו בצורה X קיבלו תוצאות יותר טובות בשטח מדברים שנעשו בצורה Y", "הדעה הרווחת כיום היא לבצע א' ג' ה', במקום ב' ג' ד' עקב..." .2. אין לצאת בקביעות של שחור לבן עקב גיבוי מחקרי. מחקר זה לא דבר מטעה חלילה, אבל צריך יותר ממחקר אחד וכמה קבוצות ניסוי והרבה זמן, בשביל לקבוע בצורה אבסולוטית בנושא כלשהו (במהלך השנים התגלו מחקרים סותרים בעשרות תחומים, ואף הופרכו תאוריות שנחשבו כ"טאבו" בעולם המדע). אם זאת יש דברים שפשוט עובדים, ולכן אפשר להזכיר ולהביא דוגמאות מהניסיון האישי (או לחלופין לעלות את המודעות לסכנה בפוטנציה, אם זו אכן קיימת).3. אין לשלול ולהסית נגד אנשי ו/או מקצוע וגולשים רגילים בפרהסיה (משמע בפורום), זה בניגוד לחוקי אתר תפוז להזכירכם, לכל אחד ממכם יש תיבת מסרים, השכילו להשתמש בה.4. אין לפרסם בפורום מי שרוצה בכך שיפנה אלי, ואני אפנה אותו לגורמים המתאימים של תפוז.5. במידה ורוצים להתייעץ עם חברי הפורום בנושא שלא קשור למהות שלו ("מאמני כושר אישים וכל היוצא מזה"), אפשר לעלות שרשור 'אוף טופיק' מלווה באייקון הזה .6. יש לבצע חיפוש בנושא אותו בקשים לפתוח לדיון, כיוון שקיים סיכוי שנערך דיון בעבר בנושא (אם ישנן השגות חדשות בנושא כלשהו, רצוי בהחלט לפתוח שרשור חדש).7. לא יהיה מקום לביקורת על ההנהלה על גבי הפורום. ביקורות על ההנהלה יתקבלו בברכה בפורום משוב, או במסר אלי (התחייבות למענה לכל פנייה).8. גולש שלא יעמוד בכללים יקבל אזהרה + מחיקת ההודעה. אם ימשיך לא לעמוד לחוקים הוא יחסם.מקווה שכולנו נהנה בפורוםאורי דורוןOridoron7@gmail.com
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

מידע חשוב !!! לפתיחה לחץ על הכפתור השמאלי "המשך" .

הפרסום על גבי הפורום אסור הודעות פרסומיות יימחקו לאלתר ללא הודעה מוקדמת !!!
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז, וכל הכותבים בפורום זה, אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו .

פורומים נוספים:                                       מאמרים נבחרים:                                אתרים נבחרים:
פורום חדרי כושר                                      המדריך לבחירת מאמן אישי                 סטודיו123    
פורום אירובי                                            המדריך למאמן המתחיל

המשך >>

לצפיה ב-'רעיון חדש'
רעיון חדש
21/01/2013 | 09:42
1
274
היי! אני מחפש מדריכי כושר בשביל רעיון חדש שיש לי, כל מי שמעוניין שישלח לי הודעה פרטית או שישלח לי הודעה בפייסבוק guy solell שבוע טוב :)
לצפיה ב-'תאשר- Dan Cohen בפייס :)'
תאשר- Dan Cohen בפייס :)
26/04/2015 | 17:25
18
לצפיה ב-'מוכר trx '
מוכר trx
09/01/2013 | 16:58
252
שלום לכולם, אני מוכר רצועות חדשות במחיר 360 שח צרו קשר ב0522628206 אייל
לצפיה ב-'מוכר trx '
מוכר trx
09/01/2013 | 16:57
150
שלום לכולם, אני מוכר רצועות חדשות במחיר 360 שח צרו קשר ב0522628206 אייל
לצפיה ב-'להיות עצמאית בתחום'
להיות עצמאית בתחום
25/08/2012 | 11:38
317
שלום,
אני מעוניינת להיות עצמאית בתחום הכושר (לעשות אימונים אישיים באופן עצמאי) ורציתי לדעת במה זה כרוך והאם שווה לי בכלל לעשות צעד שכזה? (שלדעתי כולל פתיחת תיק במס הכנסה+ ביטוח לאומי ולעשות ביטוח למתאמנים)
תודה רבה
לצפיה ב-'מאמני כושר אישיים '
מאמני כושר אישיים
24/12/2011 | 17:19
393
Www.gofitness.co.il אתר הזה יכול לחסוך לכם הרבה עוגמת נפש למה לסבול בואו לרדת במשקל בצורה חכמה ונכונה
מאמני כושר אישיים
24/12/2011 | 17:19
177
Www.gofitness.co.il אתר הזה יכול לחסוך לכם הרבה עוגמת נפש למה לסבול בואו לרדת במשקל בצורה חכמה ונכונה
מאמני כושר אישיים
24/12/2011 | 17:18
128
לצפיה ב-'הודעת פרישה '
הודעת פרישה
04/04/2011 | 09:56
236
שלום לכל גולשי הפורום.
בזמן האחרון, נוכחתם לראות שהפורום כבר אינו מה שהיה נהוג להיות.
אני אישית מתקשה למצוא עוד זמן ועוד משאבים לניהול הפורום, וכנראה שזה מה שהוא היה צריך.

אני מודה לכל מי שלקח חלק כאן בפורום, לכל החבר'ה האדומים, וכמובן למייסד הפורום - חן.

שבוע מצויין לכולכם.

אורי דורון
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
04/04/2011 | 10:27
218
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לoridoron77 שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
03/04/2011 | 14:27
1
215
שלום לכולם!

אני שוקל לקחת מאמן אישי.  הצבתי לי יעדים די ברורים אך אני חייב מישהו שילווה אותי ויתמוך בי ויעזור לי לממש אותם.

היעד האשון הוא חיזוק השרירים בידיים וניפוחם כלומר יש לי ידיים רזות והייתי רוצה שיראו שם שרירים אמיתיים.

יעד נוסף הוא שיפור הגמישות. אני עובד על כזה כרגע בצורת יום כן יום לו ולא תמיד אני מצליח להתמיד. מאוד חשוב לי להגיע למצב של שפגט ולהצליח להרים

את הרגל גבוה, וכל מה שקשור.

אלה היעדים העיקריים שלי.

לא תמיד אני מצליח לפתוח את הרגליים ולהרגיש את המתיחה כי אני חייב שמישהו יעזור לי בזה ולא תמיד אני יודע אם מה שאני עושה

זה נכון ואני בדרך הנכונה.

איך לבחור מאמן אישי שיעזור לי להגשים את היעדים?
לצפיה ב-'מאמן אישי'
מאמן אישי
04/04/2011 | 09:52
161
אפשר לבקר בחדר כושר באיזור שבו אתה גר, ולהתעניין על מאמנים עם מוניטין טוב. נסה לברר עם קרובים שלך גם כן.
נגישות ואיכות המאמן הינם 2 פרמטרים מאוד חשובים כאן.

בהצלחה
אורי
לצפיה ב-'היי יש לי שאלה נוספת בבקשה'
היי יש לי שאלה נוספת בבקשה
03/04/2011 | 17:57
2
164
האם בנוסף לשימוש באופניי כושר ביתיים . אפשרי לצרף הרמת משקולות וזה יעזור בהורדת משקל? או שהרמת משקולות רק מחזקת ולא משפיעה על הורדת משקל? מה לגבי איגרוף? זה יכול לתרום בהורדה? אשמח לתשובה תודה מראש,
לצפיה ב-'בקצרה'
בקצרה
03/04/2011 | 23:47
1
65
כל פעילות גופנית המבוצעת בבטיחות מקדמת את הבריאות.
גם עבודה כנגד התנגדות(הרמת משקולות) תורמת לירידה במשקל, וכך גם איגרוף.
השפעתם פחותה בהרבה מתפריט מאוזן ומותאם לך אישית.
לצפיה ב-'אבל ברור שאני משלבת תפריט מותאם אישית'
אבל ברור שאני משלבת תפריט מותאם אישית
04/04/2011 | 08:17
37
אבל שאלה אחרונה . מה עדיף הרמת משקולות או איגרוף? מה עוזר יותר בכדי להוריד במשקל? תודה על התשובות
לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2011 | 17:29
76

רוצים להתוודע לעולם הקסום של הטיסה במצנח ממונע גלגלי?
פורום העמותה לממ"גים המתחדש כבר מחמם מנועים ומזמין אתכם להצטרף למסע
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

העונה האחרונה נגמרה בגירושין וברומן סוער בין המחובר רן שריג למחוברת דנה ספקטור - מה יקרה העונה?
מחוברות, הריאליטי החושפני והאמיץ מבית היוצר של דורון צברי, העוקב אחרי חייהן של 5 נשים מרתקות - חוזר לעונה שנייה. בואו לדבר על זה בפורום
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כוכבת הפופ המובילה בעולם הגיעה לתפוז!
פורום ריהאנה מזמין אתכם להכנס תחת המטריה ולדבר, לעדכן ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת הלוהטת
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

מתחילים, מתקדמים ואלופים - כל חובבי הסקייטבורד בישראל מחפשים אקשן בפורום

לא רק חום כבד יש בבירת הדרום. לפורום באר שבע והסביבה דרוש מנהיג/ה רציני/ת

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ורוצים להציע את מועמדותכם?
הקליקו על הקישור, מלאו את הטופס ואולי תהיו המנהלים הבאים שלנו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה!
לצפיה ב-'שאלה כזו...'
שאלה כזו...
30/03/2011 | 21:16
1
102
שמעתי ממישהו פעם שריצה מחזקת ומחטבת את כל הגוף.. כמה זה נכון?
לצפיה ב-'הראשון נכון, השני קצת פחות'
הראשון נכון, השני קצת פחות
31/03/2011 | 04:31
41
לצפיה ב-' היי מקווה שאני במקום הנכון יש לי שאלה'
היי מקווה שאני במקום הנכון יש לי שאלה
29/03/2011 | 18:30
6
175
אז ככה אתמול הגיעו האופניי כושר שרכשתי . עכשיו אני רוצה לדעת האם שימוש באופניי כושר כ10 דקות כל יום כמובן האם זה עוזר בירידה במשקל.?כאילו למשל אם לדוגמא הבנאדם צריך להשיל כ10 קילו התחלתי . האם יש אפשרות באופניי כושר להשיל זאת? וכמובן שבצירוף תזונה מאוזנת ולא יתרה כמו בעבר אבל האם באמת אופניי כושר כל יום כ10 דקות יעשו את העבודה? וכמובן שאני רוצה לעלות כאילו 10 דקות בחודש הראשון ואחר כך כ15 ואחר כך להגיע ל30 דקות זה היעד כמובן. אשמח לתשובה תודה מראש,
לצפיה ב-'הורדה במשקל = מאזן קלורי שלילי'
הורדה במשקל = מאזן קלורי שלילי
29/03/2011 | 21:20
5
68
כדי לרדת במשקל את נדרשת להיות במאזן קלורי שלילי, ז"א להכניס לגוף פחות קלוריות ממה שהגוף מוציא. פעילות אירובית תעזור לך להוציא אנרגיה, מה שעשוי לעזור בתהליך ההורדה במשקל, אבל גם אם תעשי שעתיים אופניים ביום ותאכלי יותר אנרגיה ממה שהגוף מוציא, תעלי במשקל.
דבר נוסף, אם את בריאה לא צריכה להיות לך בעיה לעשות יותר מ10 דקות באופניים, תתחילי מפעילות של 20-30 דקות בקצב איטי, ובהדרגה תעלי בקצב ובמשך הפעילות.
לצפיה ב-'אוקיי אבל'
אוקיי אבל
30/03/2011 | 14:40
4
37
יש לציין שיש לי חוסר בברזל ובי 12 ואני נוטלת ויטמינים לזה. ואיך אני אמורה לדעת כמה קלוריות לאכול ביום? אני ממש רוצה להוריד במשקל וחשבתי שהאופניי כושר שרכשתי נורא יעזרו
לצפיה ב-'קודם כל תתחדשי, הם בהחלט יכולים לעזור לך'
קודם כל תתחדשי, הם בהחלט יכולים לעזור לך
30/03/2011 | 20:08
3
39
אני יכול להמליץ לך להתייעץ עם איש מקצוע בתחום התזונה, כדי שיבנה לך תפריט מתאים לירידה במשקל בהתאם לנתונייך. את יכולה גם לחפש באינטרנט כל מני מחשבוני קלוריות ומחשבוני RMR אם את רוצה לעשות את זה בעצמך, אני אישית חושב שהכי יעיל יהיה קודם להתייעץ עם איש מקצוע (אפשר דרך קופ"ח) ולקבל תפריט והנחיות.
לגבי האופניים, הם בהחלט יעזרו לך, בעיקר אם זו פעילות שאת אוהבת, אם יעזור לך להתחיל ב10 דקות תעשי את זה ותנסי בכל אימון לעלות מעט בזמן, נניח דקה, וכך תתקדמי.
לצפיה ב-'אוקיי תודה. הייתי אצל דיאטנית'
אוקיי תודה. הייתי אצל דיאטנית
30/03/2011 | 20:13
2
32
והיא נתנה לי תפריט לכל אורך היום כמובן לפי נתוניי והחוסר בברזל ובי 12. האם ללכת לפי התפריט הזה? הוא יחסית קל ולא ממש קשה . וד'א אני עכשיו מתעמלת כ15 דקות ברוך השם זה לא קשה לי ואני מצליחה די טוב. זהו מקווה מאוד להצליח
לצפיה ב-'אם אמרת לתזונאית מה הם מטרותייך ולפי זה היא'
אם אמרת לתזונאית מה הם מטרותייך ולפי זה היא
30/03/2011 | 20:33
1
29
בנתה את התפריט, אז בטח, לכי לפי התפריט. אם הוא לא קשה לך זה מצוין, תהליך של ירידה במשקל הוא לא הרעבה עצמית אלא תזונה נכונה, לאורך זמן.
לצפיה ב-'אה אני חושבת שכן אמרתי לה'
אה אני חושבת שכן אמרתי לה
30/03/2011 | 20:34
25
שאני רוצה לדרת במשקל אבל התפריט גם מאוזן למטרת העלה בברזל ובבי 12. טוב בכל אופן המון תודות לך
לצפיה ב-'שאלה בקשר לאימון ילדים והסמכת מדריכי כושר'
שאלה בקשר לאימון ילדים והסמכת מדריכי כושר
29/03/2011 | 19:12
1
141
יש לי תעודת מדריכי חדר כושר של וינגייט משנת 2000
בראיון בו הייתי היום נאמר לי שכדי לעבוד בכל חדר כושר שהוא, נדרשת הסמכה של מדריכי כושר לילדים, מאחר והחוק שונה וכיום מותר לילדים מתחת לגיל 14 להתאמן. כשאני עשיתי את הקורס ועד היום, לא היתה לי בעיה לעבוד בכל חדר כושר שהוא..

האם מה שנאמר לי נכון? זה נורא מוזר לי
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
30/03/2011 | 11:47
58
ובתחילה אני רוצה לסייג שאין לי הכשרה משפטית, ובשאלה כזו שהיא משפטית במהותה צריך תשובה משפטית.
כל חדר כושר קובע לעצמו נורמות וכללי התנהגות. יש מקומות שלא מאפשרים להכנס מתחת לגיל מסויים ללא קשר לחוק הספורט. יש מקומות שהכניסה מוגבלת לשעות מסוימות.
מותר למקום תעסוקה לדרוש ממך הסמכות ספציפיות על פי רצונה. זה עסק פרטי.

יש המון חדרי כושר, אם אתה מעוניין לעבוד שם, תגיע איתם להסדר שתעבור את ההסמכה במועד הקרוב ביותר האפשרי.
לצפיה ב-'כמה שאלות אני מקווה שהם במקום הנכון'
כמה שאלות אני מקווה שהם במקום הנכון
27/03/2011 | 19:31
2
73
אהלן שמי רועי
השאלות הם בנושאים יחסית שונים אבל אני אשמח לתשובות.

1) באיזה דרך אני יכול לשפר את תוצאת ריצת ה2000 שלי? 500X5 ישפר לי את התוצאה?

2)באיזה דרך אני יכול לשפר ריצת 400?

3)אין לי שום כוונה לנסות להתנפח או משהו כזה,יש איזה צורך לקחת אבקות למיניהם?

4)בחיים לא היה לי שום כאבים במרפק,ולאחרונה שאני עושה מקבילים בירידה ה6 אני מרגיש מין זרם חשמל (שבעקבותיו אני לא יכול להמשיך) במרפק ימין, הרופא אומר שאין לי משהו מיוחד,ואני מדגיש לא היה לי כלום כל חיי?

5)אני יודע שבמנוחה הדופק של ספורטאים אמור להיות נמוך יחסית, במשך כחצי שנה אני עושה אימון לפחות פעם ביומיים (ריצות כוח וכדומה),והדופק שלי לא השתנה במנוחה או אפילו עלה טיפה,מה יכולה להיות הסיבה ואיך אני מוריד אותו?

דרך אגב אם זה משנה אני גובה: 1.90, משקל:89 ובן 22
תודה מראש
רועי
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
29/03/2011 | 17:53
1
21
1. אפשרי..
עוד דרך היא פשוט לרוץ 2000  שתי פעמים בשבוע על מנת להשתפר, ופעם אחת באמצע בצורה קלה לשחרור.
בכל אופן, זה גם תלוי באיזה רמת כושר אתה, וכמה עוד יש לך להשתפר.
2. פשוט לעבוד על 400 מטר. קצת יהיה קשה לשלב את זה ביחד עם ה2000 מטר.
אפשר לבצע 4 מקטעים של 400 מטר, עם מנוחה של 3 דק בינהם. לאחר מכן, לבצע ריצה קלה של 5-10 דק לפיזור חומצת חלב, שדי מצטברת בצורה גבוהה בריצה הזאת.
3. לא.
4. הכאב הזה מוכר לי, לפי מה שאתה מתאר. נסה קצת לנוח. יכול להיות שעשית את התרגיל הזה יותר מידי פעמים?
5. אתה בטוח ששיפרת את סיבולת לב הריאה שלך? אני מציע לך  לבדוק זאת עכשיו, בזמן כלשהו ביום (בוא נגיד שעת צהריים לפני האוכל) לאחר 5 דק מנוחה, ולנסות שוב עוד כמה חודשים.
במידה והסיבולת משתפרת, זה אמור להתרחש מעצמו - שריר לב חזק יותר מוביל לנפל פעימה גדול יותר, מה שמוביל לקצב פעימות נמוך יותר בצורה יחסית.

בהצלחה
אורי
לצפיה ב-'הבהרות נוספות על דברי אורי'
הבהרות נוספות על דברי אורי
29/03/2011 | 18:08
13
2. אפשרי לשפר את שניהם. תלוי ברמת הכושר וביכולת השקעה, אך מצריך יעוץ פרטני.
4. הכאב נובע מעומס יתר ללא הכנה נאותה של הגוף. שלב ראשון מנוחה. שלב שני לבצע חימום ממוקד לידיים.שלב שלישי צלם את עצמך מבצע את התרגיל בפרופיל. בדוק את הצילום והשווה את תנועתך בין החזרות השונות.
5. דפוק מנוחה נמוך מגיע בעיקר מLSD-אימוני נפח.
לצפיה ב-'אני מעוניין להתחיל להתאמן בבית.. איך התוכנית?'
אני מעוניין להתחיל להתאמן בבית.. איך התוכנית?
24/03/2011 | 22:33
1
141
גב - מתח (10 חזרות, 3 סטים) שצריך להוסיף משקל הבנתי שיש חגורה שאפשר לקשור לגוף משקולות
רגליים - סקוואטס
יד קידמית - כיפוף החלק הקידמי כלפי מעלה כאשר המרפק לא זז
כתפיים - ידיים לצדדים (במקביל לגוף)
יד אחורית - ידיים מאחורי הראש (כלפי מעלה)
כפיפות בטן עם משקולת מאחורי הראש + תרגיל שנשארים 15 שניות עם גב על הריצפה וראש ורגליים באוויר
חזה - כל פעם צד אחר - פרפר עם משקולת כמובן

אירובי - ריצה או אופניים

המטרה שלי לפתח גוף
אשמח אם מי שיגיב יכתוב אם הוא מאמן בחדר כושר או לא

תודה
לצפיה ב-'התוכנית'
התוכנית
27/03/2011 | 11:54
70
למטרות שציינת היא נראית לא רע, למרות שעדיין תרגילים מורכבים כאן יהיו עדיפים, לכן כפיפות המרפקים, הפשיטות וההרחקות, צריכות לרדת בתדירות עם הזמן (כי הם עלולות לפגוע בהתקדמות ברוב המקרים).
עניין התזונה כאן הוא אולי החשוב ביותר, ולכן שים לב שהתזוה מותאמת מטרות.
לגבי החזה, ההייתי נותן עבודת לחיצה, וזו יותר מהמלצה...

בהצלחה
אורי
לצפיה ב-'בואו להתנסות במוצרים חדשים '
בואו להתנסות במוצרים חדשים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2011 | 13:16
17
גולשים יקרים,

אנשים שמחה להזמין אתכם להצטרף למאגר הגולשים המשפיעים שלנו, לקבל מאיתנו במתנה מוצרים חדשים והזמנות לאירועים שווים

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
למלא את הפרטים המבוקשים ולאשר את תהליך ההרשמה במייל שיילח אליכם. פשוט וקל.
מאותו רגע, תתחילו לקבל מאיתנו הצעות למוצרים חדשים בהם נציע לכם להתנסות תמורת כתיבת חוות דעת עליהם.

שימו : על מנת שנוכל להציע לכם מוצרים ואירועים רלוונטיים, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים הנדרשים. אל דאגה, פרטיכם יישמרו במערכת.

תתחדשו
לצפיה ב-'שלום לכולם,'
שלום לכולם,
23/03/2011 | 18:41
4
59
אני וחברותי עושות בגרות בספורט,ועלינו ללמוד את השרירים שמפעילים כול אחד מהתרגילים הבאים :

-עליה וירידה ממדרגות
-מכרע(עם משקולת)
-פשיטת מרפק לאחור כנגד משקולות בהטיית גו לפנים בעמידה
-הרחקת זרועות כנגד משקולות בעמידה
-חתירה בעמידה בהטיית גו לפנים ביד אחת כנגד משקולת
-פשיטת ירך בעמידת 6

תודה לעונים !
לצפיה ב-'שלום לכן'
שלום לכן
24/03/2011 | 04:33
3
19
האם הניתוח התנועתי אמור לכול את כל המפרקים, או רק את התנועתיים ביניהם?
ההייתי מציע לך בכל אופן, לנות לנתח את התרגילים, ולתת לנו לעזור לך, מאשר ישר לבצע את הניתוח התנועתי במקומך.

אורי
לצפיה ב-'בעיקרון אנחנו צריכות רק לדעת'
בעיקרון אנחנו צריכות רק לדעת
24/03/2011 | 14:45
2
18
את השמות של השריר הראשי שעובדים עליו בכל תרגיל , לא משהו רציני אך חיפשנו באינטרנט חומר על התרגילים הנ"ל ולא מצאנו..
לצפיה ב-'אוקי אז ככה'
אוקי אז ככה
24/03/2011 | 17:29
1
22
- כל הגלוטאוס במפרק הירך, ארבע מפרק הברך
- כנ"ל
- טרייספס מפרק המרפק
- דלתואיד מפרק הכתף
- לטיסימוס דורסי מפרק הכתף
- גלוטאוס מפרק הירך

אורי
לצפיה ב-'אוקיי תודה רבה! '
אוקיי תודה רבה!
25/03/2011 | 08:25
13
לצפיה ב-'להעלות את הכושר הגופני בזמן קצר?'
להעלות את הכושר הגופני בזמן קצר?
21/03/2011 | 15:31
7
39
זה בטח ישמע לכם מצחיק ולא מציאותי אבל אני צריכה להעלות את הכושר שלי עד ה-3 לאפריל.

הבעיה שאני לא יודעת מה לעשות...ואני בספק אם הליכות זה מספיק..

הדברים שאני צאירכה להשתפר בהם-
כפיפות בטן (אפילו לא מלאות..קצרות ומוזרות כאלו)
ריצה
כוח בידיים

שורה תחתונה-זה היה מאוד נחמד אם לא אקבל כאבי ראש בכפיפות הבטן ולא אנשום כמו אסתמתי שעישן קופסת סיגריות אחרי ריצה קצרה...
לצפיה ב-'היי'
היי
21/03/2011 | 16:51
2
25
מהי היכולת שלך כיום ? ולאן אתה רוצה להגיע בזמן הקצר שהצבת לעצמך ?
עלייך לקחת בחשבון שרק עבודה מבוקרת עם מאמן אישי תביא לך באופן יחסי תוצאות מיידיות.
אתה מוזמן להיכנס לאתר שלי ולהתרשם ואשמח להביא אותך ליעד מציאותי עד ה3 באפריל .
www.ravitlampel.co.il
לצפיה ב-'היכולת'
היכולת
22/03/2011 | 11:23
1
19
אני לא יודעת מספרים מדוייקים אבל אני יודעת שאני מאוד חלשה בכל התחומים...מתעייפת אחרי ריצה קצרה ואין לי כוח בכלל בשרירים..

אני רוצה להיות יכולה לעשות כמה שיותר שכיבות סמיכה בדקה ולרוץ כמה שיותר סיבובים באותו הזמן...

מצטערת על המידע המופשט אבל לצערי לא זכרתי את הנתונים המדוייקים...

ולצערי אין לא את האמצעים לפנות למאמן אישי
לצפיה ב-'בר-אור?'
בר-אור?
22/03/2011 | 21:16
17
השאלה היא מה נתוני הפתיחה שלך, כמה את עושה היום ולאן רוצה להגיע?
לצפיה ב-'לפי תמונת המצב שאת מתארת במשפט האחרון'
לפי תמונת המצב שאת מתארת במשפט האחרון
28/03/2011 | 14:51
3
20
אני לא חושבת שזה אפשרי עבורך לפתח כושר גופני בזמן קצר כזה.
את רוצה להיות מוכנה למשהו? מה?
לצפיה ב-'גם לי נראה ככה'
גם לי נראה ככה
28/03/2011 | 15:20
2
16
בבקשה לא לצחוק אבל למבחן הבגרות בספורט...ריצה ארוכה..ריצה קצרה הלוך ושוב..מתח...וכפיפות בטן (לפחות זה מה שאני זוכרת)
לצפיה ב-'ריצה ארוכה וקצרה שונות בהכנה אליהן'
ריצה ארוכה וקצרה שונות בהכנה אליהן
28/03/2011 | 15:26
1
22
בריצה הארוכה דרושה סבולת, אם את אינך מתאמנת בקביעות יהיה לך קשה לעמוד בריצה.
ריצה קצרה היא כח מתפרץ ובנוסף יש את שינויי הכיוון שהם מקשים על שמירת הקצב הגבוה.
בריצה הקצרה חשוב להתאמן על זינוק מהיר לאחר שריקה ועל סיבוב כדי לשנות כיוון ע"י רגל ציר.
אבל שוב אני אומרת, תצטרכי לעבוד קשה ועדיין לא תצליחי להגיע לכושר כמו שאת רוצה.
מצטערת לאכזב, אני פשוט אומרת את האמת.
לצפיה ב-'אני לא מאוכזבת '
אני לא מאוכזבת
28/03/2011 | 18:28
19
ידעתי את זה...אם כך אנסה את הכי טוב שלי כדי לפחות לעבור..

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו