לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1175611,756 עוקבים אודות עסקים

פורום הורות טבעית

הגוף שלנו והאדמה שעליה אנו חיים הם תוצר של תהליך התפתחותי של מיליוני שנים.הם מכילים חוכמה עצומה וגדולה לאין ערוך מהחוכמה שהצלחנו לצבור על ידי השכל והטכנולוגיה שלנו במאתיים השנים האחרונות.עם צבירת הידע המודרני מצאנו את עצמנו מאבדים ידע עתיק יומיןאשר טמון ביכולת שלנו להקשיב לעצמנו ולסובב אותנו.לידע ולטכנולוגיה המודרניים יתרונות עצומים, אולם השימוש המופרז שלנו בהם והפנייה לאנשי הטכנולוגיה והמסחר בכל בעיה או צורך, קטנים ככל שיהיו, יוצרים מסך של ערפל שמקשה עלינו להקשיב לכוחות הפנימיים שטמונים בנו.ההורות שלנו מעצבת את פני הדור הבא.אנו מעניקים לילדינו יותר מאשר מזון, מחסה ואהבה.אנו מעניקים להם צורת הסתכלות אשר תשפיע על הדרך בה הם יתמודדו עם אתגרי החיים.הורות טבעית היא הנסיון להציג בפני ילדינו את יתרונות התרבות שלנו והעושר שלה, מבלי שיאבדו את העושר ואת הכוחות שאיתם הם הגיעו.פורום הורות טבעית הינו מקום מפגש של הורים:המודעים ליתרונותיהם של הרפואה והחינוך האלטרנטיביים,המודעים לנושא של מיחזור ואקולוגיה,המודעים להשפעתה ההרסנית של תרבות הצריכה על האושר של ילדינו,המודעים להשפעת התזונה הבריאה והטבעית ולחסרונות האוכל התעשייתי,המודעים לחשיבות זמן איכות עם ילדינו ומעוניינים למצוא את האיזון בין קריירה לחיי משפחה,המודעים ומכבדים זכויות בעלי חיים ועוד...

אודות הפורום הורות טבעית

הגוף שלנו והאדמה שעליה אנו חיים הם תוצר של תהליך התפתחותי של מיליוני שנים.הם מכילים חוכמה עצומה וגדולה לאין ערוך מהחוכמה שהצלחנו לצבור על ידי השכל והטכנולוגיה שלנו במאתיים השנים האחרונות.עם צבירת הידע המודרני מצאנו את עצמנו מאבדים ידע עתיק יומיןאשר טמון ביכולת שלנו להקשיב לעצמנו ולסובב אותנו.לידע ולטכנולוגיה המודרניים יתרונות עצומים, אולם השימוש המופרז שלנו בהם והפנייה לאנשי הטכנולוגיה והמסחר בכל בעיה או צורך, קטנים ככל שיהיו, יוצרים מסך של ערפל שמקשה עלינו להקשיב לכוחות הפנימיים שטמונים בנו.ההורות שלנו מעצבת את פני הדור הבא.אנו מעניקים לילדינו יותר מאשר מזון, מחסה ואהבה.אנו מעניקים להם צורת הסתכלות אשר תשפיע על הדרך בה הם יתמודדו עם אתגרי החיים.הורות טבעית היא הנסיון להציג בפני ילדינו את יתרונות התרבות שלנו והעושר שלה, מבלי שיאבדו את העושר ואת הכוחות שאיתם הם הגיעו.פורום הורות טבעית הינו מקום מפגש של הורים:המודעים ליתרונותיהם של הרפואה והחינוך האלטרנטיביים,המודעים לנושא של מיחזור ואקולוגיה,המודעים להשפעתה ההרסנית של תרבות הצריכה על האושר של ילדינו,המודעים להשפעת התזונה הבריאה והטבעית ולחסרונות האוכל התעשייתי,המודעים לחשיבות זמן איכות עם ילדינו ומעוניינים למצוא את האיזון בין קריירה לחיי משפחה,המודעים ומכבדים זכויות בעלי חיים ועוד...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום הורות טבעית!  
זהו פורום של שיתוף בין הורים שבחרו באורח חיים אלטרנטיבי מסוגים שונים.
המידע והעצות בפורום אינם מקצועיים ואינם באים להחליף יעוץ אישי ומקצועי
לפורום רפואה משלימה   לפורום לידה פעילה וביתית

המשך >>

לצפיה ב-'דחוף עזרה , תינוקת סובלת מאוד מגזים'
דחוף עזרה , תינוקת סובלת מאוד מגזים
18/05/2015 | 18:40
4
76
מה אפשר לתת לתינוקת בת 3 שבועות נגז גזים ?
היא מתעוררת בצרוחות, ישנה לא טוב (משמיעה המון קולות) ובזמן האוכל כשיש לה גזים היא ממש נחנקת מהאוכל ולבסוף היא מזיזה את הרגליים המון ורוב האוכל נפלט החוצה ...
היא אוכלת מטרנה אקסטרה קאר עם פרוביוטיקה
בבקשה תעזרו בהקדם ...
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
18/05/2015 | 22:17
3
88
הנה כמה טיפים שיכולים להקל עליו מאוד:
1.ערסול או בידיים או במנשא.
2. קפצוץ על כדור פיזיו התנועה עוזרת.
3. תנוחת נמר על עץ: את משכיבה את התינוק על הזרוע שלך פנים כלפי מטה כשכף היד שלך תופסת אותו במפשעה ועם היד השניה טופחת לו על הגב, לא חלש מדי ולא חזק מאוד, אלא במגע עמוק כמו שהוא מכיר מהרחם.
4. תנוחת כובסת: הגב של התינוק על הבטן שלך כשאת עומדת - הידיים שלך מחזיקות בו מאחורי הברכיים את מרימה את הברכיים לבטן שלו סופרת עד 10 ומשחררת עד שהוא משחרר (עדיף לבצע בלי חיתול ולהיזהר)
5. תנועות אופניים כשהוא שוכב על הגב (גם עדיף בלי חיתול)
6.תאכלי שומר או תשתי תה שומר (אם את מניקה)
7. עיסוי בטן עם שמן לבנדר
8. עיסוי כללי
9. זה ישמע מוזר אבל עובד - תשימי את הפה שלך עם שפתיים פתוחות על הבטן שלו ותעשי " אאאאאההההההההההההההה" בקול נמוך - זה יוצר תהודה בקיבה ומזיז שם עניינים.
10. כשהוא מתחיל להתפתל בחוסר נוחות, הורידי לו חיתול וקחי אותו לשירותים או לכיור שיעשה את צרכיו.
11. אם את מניקה את יכולה לנסות להימנע ממזונות מסויימים יש את איילת מטוטלת שמתמחה בזיהוי מה מפריע לתינוק בתזונת האם.
12. כשכלום אבל כלום מכל אלה לא עובד אני הולכת על הדבר הכי קיצוני ולוקחת כפית של כורכום מוהלת בכוס מים ונותנת לו 2-3 טיפות. אבל זה רק במצבי קיצון קשים.
מקווה שמשהו מזה יעזור לכם.
והרבה סבלנות זה עובר לקראת גיל 3-4 חודשים.
לצפיה ב-'רפלקסולוגיה מאד עוזרת!'
רפלקסולוגיה מאד עוזרת!
19/05/2015 | 12:40
1
68

וגם-
להחליף את התמ"ל- לא מכירה סוגים
לתת לבייבי לשתות כמה מ"ל של תה שומר או קמומיל
לטפטף לאמבט שמן שומר או קמומיל

לצפיה ב-'לא מומלץ לתת לינוקות לפני חצי שנה תרכובות שומר שמכינים בבית.'
לא מומלץ לתת לינוקות לפני חצי שנה תרכובות שומר שמכינים בבית.
02/06/2015 | 18:38
29
מקסימום האמא יכולה לשתות. 
ובכל אופן, ההמלצה היא על חלב אם או פורמולה עד גיל 6 חודשים. 
לצפיה ב-'וואו, תודה רבה ! אני הולכת לנסות הכל ...'
וואו, תודה רבה ! אני הולכת לנסות הכל ...
21/05/2015 | 08:14
27
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
17/05/2015 | 16:12
5
|בית|מתעניינים בביצוע פרויקט תמ"א 38? נתקלים בשכנים סרבנים?
בואו להתייעץ על זה בפורום תמ"א 38:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|אתם או בני משפחתכם סובלים מפסוריאזיס? אל תעברו את זה לבד.
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום פסוריאזיס

|כלנית|יש לך שאלות לגבי אמצעי מניעה או הפסקת הריון?
היכנסי עכשיו לפורום הפסקת הריון ותקבלי מענה לכל השאלות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות בתחום חוות הדעת הרפואיות עבור תביעות נזיקין כנגד, ביטוח לאומי וחברות הביטוח?
היכנסו עכשיו לפורום חוות דעת רפואיות ותקבלו מענה:

|@|עברתם ניתוח בקע או שאתם עומדים לעבור?
בואו לדבר על זה בפורום ניתוחי בקע:

|כסף|חושבים שמגיע לכם החזר מס?
בואו לברר על כך בפורום מיסים והחזרי מס:

|סביון|בואו לקבל עצת מומחה על הנושא הכואב מכל.
היכנסו עכשיו לפורום כירורגיה אונקולוגית ותקבלו מענה לשאלותיכם:
לצפיה ב-'הנכם מוזמנים להרצאה ברוח הרפואה האנתרופוסופית '
הנכם מוזמנים להרצאה ברוח הרפואה האנתרופוסופית
17/05/2015 | 13:19
77
הנכם מוזמנים להרצאה פורה ומעניינת ברוח הרפואה האנתרופוסופית - 19.5 קפה לואיז טבעון.
פרטים נוספים בתמונה המצורפת
לצפיה ב-'אימהות עובדות- מי שיכולה לעזור'
אימהות עובדות- מי שיכולה לעזור
12/05/2015 | 21:05
119

שלום,
אנו אלישבע ורבקי, סטודנטיות לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. במסגרת קורס העוסק בפסיכולוגיה חברתית אנו עורכות מחקר שבוחן מאפיינים הקשורים להתמודדות של אימהות עובדות. 
לצורך המחקר, אם את אמא לילדים המתגוררת עם בן זוגך  ובנוסף לזאת גם עובדת,  נבקש ממך למלא את השאלונים המצורפים. מילוי השאלונים נעשה באופן אנונימי ואין בו ציון של פרטים מזהים.
שיתוף הפעולה ומילוי השאלונים במלואם יתרמו לנו להבנה טובה יותר של גורמים המשפיעים על ההתמודדות של אימהות עובדות.
עם זאת, עומדת בפנייך הזכות להפסיק את השתתפותך בכל עת, אם תרצי בכך.
אנו מודות לך על נכונותך לקחת חלק במחקר שלנו.
נשמח לשתף אותך בממצאי המחקר לאחר סיומו.
לפרטים נוספים ניתן ליצור עמנו קשר.
תודה על שיתוף הפעולה!
רבקי 0527-7688253 gefen07@gmail.com
אלישבע: 0527613171 7800186@gmail.com

להתחלת מילוי השאלון לחצי על הקישור המצורף:
https://docs.google.com/forms/d/1-TXr8v78ZElxqJIdB...

לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
12/05/2015 | 12:49
68
לפני 4 חודשים הפכתי לאמא והתחלתי להתעניין בכל מיני דברים טבעיים. כמו במקום כל מיני תרופות שמנים אתרים ואנחנו במעבר כרגע לחיתולי בד.
אני מקווה לקרא פה ולשאול ולהחכים ומקווה שזה המקום הנכון.
עכשיו כמובן שהצטרפתי לקבוצות פייסבוק וחפרתי שם כל מה שיכולתי כבר.
יש לי 2 שאלות מקווה מאד שתוכלו לעזור .
1. אני מחפשת הרצאות בנושא מאמאטבע(או לא יודעת איך לקרא לזה אבל הרצאה שמדברת על הורות טבעית)
2. אני קצת מסתבכל עם החיתולי בד. במיוחד עם הרכישה שלהם. אני רוצה לרכוש כמה חיתולי אלבה מהאתר שלהם ואין לי מושג איך לעשות את זה איזה חיתול לבחור ואם יש להם משלוחים לארץ בכלל... אז אני מקווה שכאן יוכלו לעזור לי בנושא או להפנות אותי למקום שיוכלו לעזור לי.

תודה!!
לצפיה ב-'תחבושות היגייניות רב פעמיות- תפעול'
תחבושות היגייניות רב פעמיות- תפעול
08/05/2015 | 23:21
4
150
יש לי תחבושות בנות 3-4 שנים, חלקן מכותנה בלבד, חלקן מכותנה משולבת עם חומר פלסטיקי אוטם כלשהו וחלקן מפליס וחומר אוטם כלשהו. אני מעדיפה את אלה עם השכבה האטומה, כי אלה שעשויות רק מכותנה נוטות לנזול לי, אז הן משמשות בעיקר לימים הממש ממש קלים. גיליתי, אחרי שנתיים שימוש, שהתחבושות מתחילות לצבור-לא יודעת מה- אבל זה גורם לריח, כמו עם חיתולים רב פעמיים.  עשיתי הרבה ניסויים בסטריפינג, כמו שעשיתי לחיתולים שהיו לנו, והנה המסקנות שלי: השרייה של התחבושות צריכה לכלול גם השריה בסודה לשתיה פעם אחת לפחות, חוץ מזה אני פשוט מכניסה את התחבושות למכונת הכביסה עם שאר הבגדים, ואז תולה לייבוש, כמה ימים ברצף, הן עוברות שלושה-ארבעה מחזורי כביסה כל חודש. לי זה עוזר, אבל אשמח לשמוע הצעות אחרות אם למישהי יש.       אני רק חייבת לציין שזה מבאס, חשבתי שסיימתי עם ימי הסטריפינג כשגמלנו את האחרון מחיתולים...
לצפיה ב-'גם אצלי התחבושות מאד התבלו'
גם אצלי התחבושות מאד התבלו
10/05/2015 | 21:38
1
108
האמת שכבר שקלתי לקנות חדשות...
אשמח גם לשמוע רעיונות, או מקומות זולים לקנות מהם.
לצפיה ב-'דווקא לא בלויות, רק צריכות עזרה...'
דווקא לא בלויות, רק צריכות עזרה...
11/05/2015 | 07:04
109
אלה שאני הכי מרוצה מהן נקנו אצל pink lemonade, בקרוב אקנה עוד כמה (כשעוברים כל הזמן בין מדינות וטסים כל הזמן - מאבדים תחבושות), הן לא היו מאוד זולות למיטב זכרוני, אבל ממש שוות את זה.
לצפיה ב-'אם אני לא טועה'
אם אני לא טועה
15/05/2015 | 21:42
1
98
על התחבושות שלי כתוב שמומלץ להשתמש לכ-4 שנים.
אז אולי הגיע הזמן להחליף? בטוח כבר החזרת את ההשקעה
לצפיה ב-'אבל אני לא רוצה... ��'
אבל אני לא רוצה... ��
16/05/2015 | 00:32
109
קודם כל אני לא זוכרת שהיה כתוב משהו כזה על שלי,אף אחד מהסוגים, חוץ מזה תופעת הריח התחילה אחרי שנתיים שימוש, וחוץ מזה - לא נשמע לי סביר שצריך לזרוק אותן אחרי כל כך מעט זמן. בגדי התעמלות, שמזיעים בהם המון, ניתן ללבוש במשך שנים רבות ואני בטוחה שנשים במאה הקודמת השתמשו באותם בדים לספיגת הדימום במשך המון שנים. היית מצפה שעם התקדמות הטכנולוגיה נלמד להכין דברים שיחזיקו ליותר זמן, לא פחות...
לצפיה ב-'המשפיענים של אנשים'
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
10/05/2015 | 12:39
4
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

לצפיה ב-'רעיונות למשחקים לבן 6'
רעיונות למשחקים לבן 6
08/05/2015 | 17:44
4
137
אשמח לשמוע רעיונות למשחקים לבן 6 ובדגש על משחקים שיכול לשחק עם חבר בתוך הבית או במרפסת. יש לגו ופליי מוביל למינהם אבל זה מעסיק אותם לזמן קצר.  יש משחק מוטות כדורגל.  יש תחפושות אבל זה בדרך כלל עם בנות. פאזלים הוא עושה לבד אבל לא עם חברים  ומשחקי קופסא למינהם משחק רק איתי... לא חשוף עדין למשחקי מחשב.  כשבאים חברים הם משתוללים המון ואני מנסה לחפש דרכים שהם לא טלויזיה להעסיק אותם וללמד אותו לארח חברים.
לצפיה ב-'כמה רעיונות שעובדים אצלנו'
כמה רעיונות שעובדים אצלנו
08/05/2015 | 20:12
130
דברים קנויים: משחקי לוח למיניהם, שלא כוללים קריאה עדיין, חפשו את פוקס-מינד, יש להם משחק חתחתול, מלכות ישנות ועוד הרבה כאלה שהם מאוד מוצלחים. מבוך גולות, שהילדים בונים בעצמם ואז מריצים בתוכו גולות - אפשר להכין מגלילי נייר טואלט אם לא רוצים לקנות בהון עתק. אפשר גם להמציא משחקים עם גולות, או גוגואים, או סביבונים.. לקנות טרמפולינה קטנה. לעשות לבד: ללמד אותו לבנות אוהל או טירה, מספות, כסאות ושמיכות, או מקרטונים גדולים - מעסיק אצלנו את כולם (8, 6 ו4) במשך שעות, גם את החברים שלהם.  צבעי גואש עם קרטונים של קופסאות דגנים וגלילי נייר טואלט. או כל יצירה אחרת - צמידים מגומיות, קיפולי נייר, מטוסים ומכוניות מיטבי כביסה או מקלות ארטיק.... אבל בכל אופן, לרוב צריך לצפות שכל דבר יחזיק מקסימום חצי שעה (במקרה הכי הכי הכי טוב . ) ואז מעבירים אותם לדבר הבא, כמה שיהיו לך יותר דברים בארסנל זה יהיה יותר קל והם יוכלו לבחור בעצמם בלי עזרה.
לצפיה ב-'רעיונות + עצה'
רעיונות + עצה
10/05/2015 | 11:43
1
80
אתחיל בעצה..... לנסות לקצר בהתחלה את המפגשים לפרק זמן מוגדר של שעה למשל. למרות הגיל אולי אפילו שההורה השני ישאר פעם או פעמיים ויעזור להרגיע את הצד השני.

רעיונות מאצלנו-
קאפלות אפשר לבנות איתן מלא דברים וגם ליצור מהם מסלול שהם צריכים לעבור (בין אם הליכה בין המקלות בלי להזיז אותן או לדלג מעליהן)
אצלנו רכבות עובד טוב לבנות מסילה ארוכה בין החדרים - אבל שלי גם מאוד אוהב רכבות אז יש במלאי הרבה מסילות.
יצירה - להכין הפתעה להורה - כולל מדבקות וצבעים

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/05/2015 | 11:56
49
בעיקר אני מבינה שהציפיה שיעסיקו את עצמם עוד קצת מוקדמת ואני צריכה להכין תוכנית מראש (עם אופציות לשינויים..)
רשמתי לקראת יומולדת 6 הקרב ובא את כל הרעיונות!
לצפיה ב-'אותם הדברים אבל קצת אחרת'
אותם הדברים אבל קצת אחרת
14/05/2015 | 13:18
58
לגו - לא חייבים לתת להם משחק עצמאי אפשר לתת משימות - למשל מירוץ מכוניות.
כל ילד מקבל 4 גלגלים (2 זוגות) ומרכיב מכונית. בודקים את המכונית המהירה על מסלול מירוצים. מסלול המירוצים יכול להיות קרטון גדול ויציב או לוח פוליגל (עד 20 שח בחנויות יצירה) שמניחים על מיטה או ספה באלכסון עם הרצפה.
המשחק הזה מעסיק זמן רב כי בכל פעם הילדים בונים מכונית חדשה שתהיה קצת יותר מהירה.
פלימוביל - מתחילים בלתת להם רעיון ומשם הם ממשיכים את הסיפור. למשל שודדים שהגיעו לאי וצריך להציל את....
אני אוהבת לשלב גם קופסאות נעלים רקות - אפשר לבנות מהם בתים. מורידים את המכסה חותכים חור לדלת וחור לחלון. הילדים יכולים להוסיף מדבקות או לצייר קישוטים. ואז משחקים בהם עם הדמויות של הלגו או הפליימוביל.
להוצאת אנרגיה כדור ספוג עם 6 בקבוקי מים קטנים (בלי המים רק הבקבוק ההריק) - יוצא יופי של באולינג.

לצפיה ב-'סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר'
סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר
06/05/2015 | 14:55
33
שלום רב,
אנו סטודנטיות לתואר שני בעבודה סוציאלית.
נשמח באם תוכל/י להקדיש מספר דקות ולענות על שאלון קצר המצורף בלינק הבא:
http://www.tfasim.org.il/tofes/7e9x3
לציין כי השאלון אנונימי לחלוטין ולא ניתן לדעת מהיכן נשלח!
תודה רבה על שיתוף הפעולה,
מירב ושקד
לצפיה ב-'מחפשת המלצות לחנות חזיות לבעלות חזה גדול...'
מחפשת המלצות לחנות חזיות לבעלות חזה גדול...
05/05/2015 | 06:41
2
63
מחפשת חנות שמתמחה בסוג זה של שירות.
בעלות מקצוע שיודעות את עבודתן
(אני לא מעונינת לשמוע על הרשת שמתמחה בכך)
תודה
לצפיה ב-'יש לי המלצות באיזור תל אביב'
יש לי המלצות באיזור תל אביב
05/05/2015 | 23:11
1
70
יש לי 2 חנויות שאני אוהבת, אחת בנחלת בנימין בתל אביב שנקראת "פסיה"
והשנייה נקראת אם אני לא טועה ג'סי, ברחוב טאגור ברמת אביב.
בשתיהן המוכרות מעולות, ויודעות את העבודה בלי גינונים מיותרים.
בפסיה יש גם הרבה מבצעים ואם לא מדובר בחזיות הנקה אפשר למצוא שם גם אחלה מחירים.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על פסיה! ניסיתי להזכר איך קוראים להן...'
מצטרפת להמלצה על פסיה! ניסיתי להזכר איך קוראים להן...
06/05/2015 | 00:29
16
לצפיה ב-'שרשור לידות'
שרשור לידות
05/05/2015 | 15:47
3
92
היי
לאור הבייביבום ששוטף את המדינה,
מזמינה אתכם לשרשר לכאן- טיפים, רעיונות תמונות או כל דבר אחר שבא-
מהוותיקים לחדשים באהבה,
בנושאי לידה, ברית, הכנסת תינוק חדש לבית, לילות בלי שינה ועוד
לצפיה ב-'אני אתחיל-'
אני אתחיל-
05/05/2015 | 15:56
2
159
לא יכולה להמעיט במלים טובות על מרכז לידה טבעית הדסה
למי שלא מתאפשרת להלידה ביתית
המיילדת ליוותה אותי במשך כ-10 ימים צמודים,
רופאים היו רק 'אנקדוטה קטנה' במהלך הלידה.
המרכז לא מוכר כמו זה שבתה"ש, ולמרות החוק שעבר בינואר- עדיין פתוח!
לצפיה ב-'אפשר לשאול מי היתה המיילדת שלך?'
אפשר לשאול מי היתה המיילדת שלך?
13/05/2015 | 19:55
1
26
לצפיה ב-'ננסי נוביק, מנהלת המרכז'
ננסי נוביק, מנהלת המרכז
17/05/2015 | 13:28
25
לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/2015 | 11:48
3
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'זקוקה להמלצה למולטיויטמין מומלץ לילדים'
זקוקה להמלצה למולטיויטמין מומלץ לילדים
03/05/2015 | 12:20
8
58
הי
צריכה המלצה למולטיויטמין מומלץ לילד בן 4 שאוכל ממש לא מאוזן (בן של חברה טובה), ניסו את הקינדרויטל אבל לא מוכן לגעת בו בגלל הטעם.
מכירות משהו אחר עם טעם סימפטי יותר שאפשר להשיג בארץ ולא צריך להזמין מחו"ל?
לצפיה ב-'יש כל מיני סוכריות ויטמינים'
יש כל מיני סוכריות ויטמינים
03/05/2015 | 23:15
6
62
אני לא ממש יכולה לעזור בעניין, מצטערת, אבל לילד שאוכל ממש לא מאוזן, נראה לי שהכי קל לתת משהו בעטיפת סוכריית גומי, ויש כל מיני כאלה בבתי מרקחת בישראל.
לצפיה ב-'כן רק שהבנתי שאין בהם יותר מידי ויטמינים, בעיקר סוכר...'
כן רק שהבנתי שאין בהם יותר מידי ויטמינים, בעיקר סוכר...
04/05/2015 | 12:47
2
10
לצפיה ב-'טוב, מצטערת - כמו שציינתי, לא מאוד מבינה בזה'
טוב, מצטערת - כמו שציינתי, לא מאוד מבינה בזה
04/05/2015 | 19:16
10
לצפיה ב-'לא נכון. קראת מה הם מכילים? תשווי ותראי.'
לא נכון. קראת מה הם מכילים? תשווי ותראי.
04/05/2015 | 20:48
13
לצפיה ב-'בעיני הממתקי ויטמינים הללו די נוראיים'
בעיני הממתקי ויטמינים הללו די נוראיים
04/05/2015 | 23:13
2
81
הם גורמים יותר נזק מתועלת
לצפיה ב-'אחרי שהיא כתבה שהילד אוכל מאוד לא מאוזן'
אחרי שהיא כתבה שהילד אוכל מאוד לא מאוזן
05/05/2015 | 00:40
80
בלי לנסות למתוח ביקורת על החברה שלה, אני מניחה שהממתקים האלה לא יהיו הדבר הגרוע ביותר שהוא אוכל... אולי אני טועה
לצפיה ב-'תלוי מה. אני נותנת דגיגי אומגה3 ופרוביוטיקה, כי להערכתי'
תלוי מה. אני נותנת דגיגי אומגה3 ופרוביוטיקה, כי להערכתי
05/05/2015 | 10:49
78
אין מספיק מהם בתזונה היומיומית.
הילדים אוכלים נהדר,בריא ומגוון, כך שאכן להם כל המולטיויטמינים למינהם מיותרים, אבל מי שלא אוכל טוב ותזונתו ממש לא מאוזנת, עדיף תוסף מאשר כלום.
לצפיה ב-'אנחנו מזמינים משהו נחמד מאייהרב'
אנחנו מזמינים משהו נחמד מאייהרב
04/05/2015 | 16:33
72
זה לא ממש מולטיויטמין אבל הבנות מתות על זה.
נקרא Happy Puffs.
מזמינים טעמים של תות/בננה/תפוח.
מבחינתן זה כמו חטיף וזה מכיל הרבה ויטמינים ותוספים.
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:58
5
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'בדיקה התפתחותית חינם לתינוקכם!'
בדיקה התפתחותית חינם לתינוקכם!
26/04/2015 | 16:18
4
176
הורים יקרים! מעוניינים בבדיקה התפתחותית חינם לתינוקכם?

למחקר חדשני ומרתק במעבדה לנוירופסיכולוגיה התפתחותית במרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן- 
דרושים תינוקות בגילאים 6-9 חודשים.

אורך המפגש כשעה וחצי וכולל בדיקה התפתחותית קצרה ונעימה עליה ינתן דוח למעוניינים וכן חלק קצר אינטראקטיבי ונחמד מול מסך מחשב,בו התינוק יושב על ברכי אימו/אביו ומתפעל את המוצג על המסך באמצעות תנועות עיניו! 
תלוש שי צנוע ינתן לכל משתתף לחנות כפר צעצועים.

פגישה נוספת תערך בגיל שנה וחצי ובסיומה תינתן חוות דעת מקצועית על התפתחות התינוק למעוניינים.
התינוק אינו מחובר למיכשור כלשהו במהלך הניסוי ואינו חשוף לקרינה מסוכנת. המחקר קיבל אישור ועדת האתיקה של אוניברסיטת בר אילן.

המעוניינים מוזמנים לפנות למיכל במייל
eyetracking.barilan@gmail.com
לצפיה ב-'למען ההגינות כל בדיקת התפתחות היא חינם'
למען ההגינות כל בדיקת התפתחות היא חינם
28/04/2015 | 12:41
3
209
בקופ"ח
בטיפת חלב...
וזה קצת יורת רציני משני מפגשים בהפרש של שנה.
אבל זה רק כי אני קטנונית מעצבנת.
לצפיה ב-'אוי, כל כך קטנונית ומעצבנת!'
אוי, כל כך קטנונית ומעצבנת!
28/04/2015 | 19:05
2
207
אותי יותר מטריד עניין ה״תינוק יושב מול מסך ומתפעל תכנה״, בעיקר בהתחשב במחקרים לגבי שימוש במסכים לפני גיל שנתיים והנזק למוח. אבל כנראה שגם אני קטנונית. ומעצבנת
לצפיה ב-'אבל למה את כזו?!?! '
אבל למה את כזו?!?!
28/04/2015 | 20:19
1
196
כתוב שזה בחינם!
יש עוד דברים שהמנה הראשונה חינם
לצפיה ב-''
28/04/2015 | 20:35
17
לצפיה ב-'גמילת לילה מחיתולים בלינה משפחתית'
גמילת לילה מחיתולים בלינה משפחתית
25/04/2015 | 22:59
3
114
הי,

הקטנים שלי בני שלוש, בן ובת, גמולים לחלוטין בשעות היום ולא זקוקים לחיתול גם בשנצ. בלילה עדיין אין לי אומץ להוריד, למרות שברוב הלילות קמים עם חיתול שמרגיש די יבש, אם כי יש גם לא מעט ימים שקמים עם חיתול רטוב. בימים האחרונים הבן שלי מבקש לא לשים חיתול בלילה, ואני מאוד מעוניינת להיענות לו לבקשה כזו.

השאלה היא, תחת ההנחה שיהיו פספוסים - מה עושים כשזה במיטה משותפת? זה אומר שכל פספוס מוציא את כולם מהמיטה להחלפת מצעים,  וגם המזרן לא מוגן מרטיבות כמו מיטת ילדים.

הייתי שמה משטח מגן באזורים הרלוונטיים, אלא שאין ממש דבר כזה - הם מטיילים כל הלילה.

אשמח לעצות ולתובנות...
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
26/04/2015 | 00:42
82
אפשר לקנות שעוונית לכל המיטה, יש כאלה בחנויות מסויימות או אונליין. אפשר גם לקחת פשוט מפה שעוונית (יש טמבוריות שמוכרות אותם לפי מטר רץ) ולשים אותה על המזרן. מעל זה לרפד את המיטה במגבות, גודל גוף כל אחת, ככה - אם מגבת אחת נרטבה מילד אחד, מחליפים מתחתיו ולא מעירים את כולם. חוץ מזה תמיד אפשר להשתמש בתחתוני לילה שהם בעצם חיתולים ו/או לקחת מיוזמתכם לשירותים בשעה מאוד מאוחרת, או בשעה הקריטית שבה לרוב הם מרטיבים. רוב הסיכויים שהם כבר לגמרי מוכנים, במיוחד אם ביקשו מיוזמתם, ורק צריך כמה ימים כדי לעבור מחסום פסיכולוגי. בהצלחה!
לצפיה ב-'קודם כל, מגן מזרון טוב'
קודם כל, מגן מזרון טוב
27/04/2015 | 04:54
1
92
למיטה כפולה, אפשר להשיג באיביי ובחברות בחו"ל.
הכוונה לכזה שכולל שכבה אטומה נגד מים, ועליה שכבת מגבת.
תחפשי water-proof matterss protector

דבר שני: מגן מזרון למיטת תינוק מאותו סוג (שכבת אטימה ושכבת כותנה), שתקני באותו מקור, שטוח (בלי גומי), לפרוש לרוחב המיטה על המקום שהילד הולך לישון, ועל זה מגבת גדולה-גדולה, שקצה אחד שלה ייכנס מתחת למזרון ואת תישני על הקצה השני - ככה שהיא לא תתקפל ותתגלגל.
זה מכסה הרבה שטח, גם לילדים נודדים. אם המגבת נרטבת, את מעיפה אותה אל מחוץ לחדר, משפריצה חומץ-ניקוי על המגן-מזרון הקטן (ראי מתכון בהמשך), פורשת חדשה והולכת לישון.

ולטיפול בשלוליות לילה שזלגו מעבר למגן: להחזיק ליד המיטה עוד כמה מגבות, ושפריצר-פשפושים של 50% חומץ לבן, 50% מים ו- 10 טיפות שמן עשב לימון.
כשאת מתעוררת עם שלולית על הסדין, את משפריצה עליה בנדיבות את החומץ-ניקוי, מכסה במגבת והולכת לישון בחזרה.
החומץ מנטרל את ריח הפיפי, המגבת נקייה ונעימה, ולמחרת בבוקר אפשר לעשות בקרת נזקים ולהחליף מה שצריך.
לצפיה ב-'היי, שלום! Long time no see... '
היי, שלום! Long time no see...
27/04/2015 | 08:50
15
לצפיה ב-'נעליים מינימליות לילדים'
נעליים מינימליות לילדים
26/04/2015 | 19:36
4
241
נושא שכתבתי עליו כבר בעבר בפורום, ומכיוון שהרבה זמן לא החלפתי הנעלה לילדים לא עסקתי בו.
אבל אולי קוראות (וקוראי הפורום), ישמחו לדעת שיש אופציה לנעליים מינימליות וטבעוניות לילדים, ועוד על ידי יצרן שהוא ישראלי לשעבר.

מי שרוצה עוד לקרוא על החשיבות של הנעלה מינימלית לילדים מוזמנים לבלוג ולפוסט על הנעליים עצמם:

http://zayedet.com/2015/04/26/kidofit/

אשמח לענות על שאלות.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
04/05/2015 | 16:26
1
40
אתה חושב שהוא יגיע לארץ, יהיה איזה יבואן שירים את הכפפה?

לצפיה ב-'כנראה שיהיה יבואן בקרוב. אבל הם שולחים ישירות לארץ גם.'
כנראה שיהיה יבואן בקרוב. אבל הם שולחים ישירות לארץ גם.
02/06/2015 | 14:27
4
לצפיה ב-'כרגיל פוסט מעניין'
כרגיל פוסט מעניין
04/05/2015 | 17:46
1
41
אני לגמרי שוקלת להזמין סנדלים לביתי.

רק חבל שאין גם למבוגרים כי זה לגמרי עונה לקריטריוני החיפוש שלי - גם מינימלי וגם טבעוני וגם נראה איכותי שלא יתפרק אחרי חודשיים...
לצפיה ב-'יש למבוגרים. יש אצלי בבלוג סקירה.'
יש למבוגרים. יש אצלי בבלוג סקירה.
02/06/2015 | 14:27
6
לצפיה ב-'ראיון עם ילדה בת 8 בחינוך בייתי מפ"ת -'
ראיון עם ילדה בת 8 בחינוך בייתי מפ"ת -
21/04/2015 | 22:11
146
לצפיה ב-' - האם מישהי מכירה טיפול הומיאופתי שעובד עבור התסמונתPFAPA'
- האם מישהי מכירה טיפול הומיאופתי שעובד עבור התסמונתPFAPA
20/04/2015 | 21:46
3
78
האם מישהי מכירה טיפול הומיאופתי לתסמונת האיומה הזאת?
אנחנו גרים בוושינגטון והייתי מאד רוצה שבני יקבל מענה בדרך כלשהי, אני יכולה לקנות את התכשיר כאן אבל איזה הומיאופת יכול ליעץ לי מרחוק? מישהי מכירה פתרון כלשהו?2999
לצפיה ב-'אם מקובל עלייך טיפול נטורופטי כולל'
אם מקובל עלייך טיפול נטורופטי כולל
24/04/2015 | 14:47
69
מעבר להומיאופתיה,
טיפול כזה צריך לכלול תמיכה ואיזון מערכת החיסון (תוספי תזונה) שינוי תזונתי מקיף ונטילת צמחי מרפא (מחזקי חיסון וכן אימונומודולטורים).
מוזמנת לפנות אליי, ממליצה להיוועץ בנטורופט באיזורכם.

לצפיה ב-'את יכולה לפנות להומאופת שלנו, מטפל בבת משפחה מחו"ל דרך סקייפ'
את יכולה לפנות להומאופת שלנו, מטפל בבת משפחה מחו"ל דרך סקייפ
29/04/2015 | 13:07
1
46
הי
ההומאופת שלנו מטפל בבת אחותי שגרה בארה"ב דרך סקייפ,  ואת התרופות אנחנו שולחים לה בדואר מהארץ.
ממליצה עליו בחום, שמו דורון יוחננוב טל' 052-2552231. 

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
29/04/2015 | 19:38
7
לצפיה ב-'שיטות לקיצור זמן הוסת? מישהי מכירה?'
שיטות לקיצור זמן הוסת? מישהי מכירה?
19/04/2015 | 01:12
5
149
מאז ההריון השלישי וסיום ההנקה, הגוף שלי עוד לא החליט מה הוא רוצה ואיך... כרגע יש לי וסת של שבעה ימים (!!!!) מתוכן יומיים באמצע בלי דימום בכלל. יש למישהי רעיונות, טבעיים, בלי כימיקלים תעשייתיים, איך לקצר את זה?
לצפיה ב-'שכחתי לציין'
שכחתי לציין
19/04/2015 | 01:14
102
אני מתרוקנת מדם באסלה באופן די יעיל, אבל החל מאמצע היום השלישי כמעט אין דימום אז אין לי מה לרוקן, ואז יומיים בלי כלום ואז יום נוסף של טפטוף מעיק.
לצפיה ב-'אני מכירה צמחים שעשויים לעזור מאד'
אני מכירה צמחים שעשויים לעזור מאד
19/04/2015 | 13:45
3
116
מקבוצת אנטי עוויתיים לרחם בשילוב מכווצי רחם ומסדירי מחזור.
אבל צריך לשלול מצבים רפואיים (אנדומטריוזיס, מיומה) ובכל מקרה לא לקחת בלי להתייעץ עם נטורופט.
לצפיה ב-'איזה צמחים? בינתיים מצאתי רק את תרמיל הרועים'
איזה צמחים? בינתיים מצאתי רק את תרמיל הרועים
20/04/2015 | 06:37
2
36
לצפיה ב-'ממליצה מאד לגשת לרופא לשלול מצבים רפואיים אפשריים'
ממליצה מאד לגשת לרופא לשלול מצבים רפואיים אפשריים
20/04/2015 | 11:50
1
100
וכן לערוך בדיקות דם לוודא שרמת ברזל, פריטין תקינות.
אני יכולה להמליץ על מרשם כללי מאד, אבל אני מפצירה בך לגשת למטפל כדי להתאים אותה לבדיוק לצרכייך:
Astragalus
Rubia
Salvia off
Glyzerrhyza
Trillium
Rubus
Pelargonium

לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/04/2015 | 19:21
68
אני נבדקת באופן קבוע להכל והכל תקין... נראה לי שאלך על הדברים הסטנדרטיים יותר כמו הרבה מיץ לימון, תה פטל וסרפד ואולי קצת מיצוי תרמיל רועים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום