לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3103131,031 עוקבים אודות עסקים

פורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'כל העוקבים ופרסום'
כל העוקבים ופרסום
19/03/2019 | 19:21
2
הבחורה הזאת ישראלית????!
shiran_dahari
 
לצפיה ב-'אלוהים שולט בגורל האנושות כולה'
אלוהים שולט בגורל האנושות כולה
19/03/2019 | 04:23
1
4
כבני אנוש וכמשיחיים אדוקים, מאחריותנו ומחובתנו להעלות כקורבן את שכלנו וגופנו למען מילוי התפקיד שאלוהים מטיל עלינו, מפני שכל הווייתנו נובעת מאלוהים וקיימת הודות לריבונות האל. אם שכלנו וגופנו לא מכוונים למילוי התפקיד שאלוהים מטיל עלינו ולא למען המטרה הצודקת של האנושות, נשמתנו לא תהיה ראויה לאלה שהקריבו את חייהם למען התפקיד שאלוהים הטיל עליהם וקל וחומר שהיא לא תהיה ראויה לאלוהים שהעניק לנו הכל.
אלוהים ברא את העולם הזה, ברא את האנושות הזו, ויתרה מזאת, הוא היה אדריכל התרבות היוונית העתיקה והציוויליזציה האנושית. רק אלוהים מנחם את האנושות הזו ורק אלוהים דואג לבני האדם יומם וליל. ההתפתחות והקדמה האנושית הן חלק בלתי נפרד מריבונות האל, ועברה ועתידה של האנושות כרוכים הדוקות בתוכניותיו של אלוהים. אם אתם משיחיים אמיתיים, אתם ודאי מאמינים שעלייתה ונפילתה של כל מדינה או אומה מתרחשת לפי תוכניותיו של אלוהים. רק אלוהים יודע מה גורלה של מדינה או אומה ורק אלוהים שולט במסלולה של האנושות הזו. אם האנושות רוצה שגורלה יהיה טוב ואם מדינה רוצה שגורלה יהיה טוב, על האדם להרכין ראש בעבודתו את אלוהים, להכות על חטא ולהתוודות בפני אלוהים. אחרת גורלו ויעדו של האדם ייגמרו באסון בלתי נמנע.
חזרו אל תקופתה של תיבת נח: האנושות הייתה מושחתת; היא רחקה מברכתו של אלוהים; אלוהים לא דאג לה עוד; והיא איבדה את הבטחותיו של אלוהים. בני האדם חיו בחשכה, ללא אורו של אלוהים. על כן אופיים נעשה מופקר והם פרקו עול ולקו בהסתאבות מבחילה. בני אדם כאלה לא היו יכולים עוד לקבל את הבטחת האל. הם לא היו כשירים לראות את פני האל או לשמוע את קול האל, מפני שהם נטשו את אלוהים, השליכו את כל מה שהוא העניק להם ושכחו את תורתו. לבם רחק יותר ויותר מאלוהים, וככל שהתרחק כך הם הפכו למסואבים מעבר לכל היגיון ואנושיות ונעשו רשעים יותר ויותר. כך הם קרבו מאוד למוות, ואלוהים זעם עליהם והעניש אותם. רק נח עבד את אלוהים וסר מרע, ולכן יכול היה לשמוע את קול האל ולשמוע את הוראות האל. הוא בנה את התיבה על פי הוראות האל ואסף אליה את כל מיני היצורים החיים. וכך, מרגע שהכל היה מוכן, אלוהים המיט את חורבנו על העולם. רק נח ושבעת בני משפחתו שרדו את החורבן, מפני שנח עבד את יהוה וסר מרע.
עכשיו הביטו בעידן הנוכחי: כבר אין בני אדם צדיקים כנח, שיכולים לעבוד את אלוהים וסר מרע. ואף על פי כן, אלוהים עדיין נוהג בחסד כלפי האנושות הזו והוא מוחל לאנושות בתקופה הסופית הזו. אלוהים מחפש את בני האדם הכמהים להופעתו. הוא מחפש את בני האדם שיכולים לשמוע את דבריו, את בני האדם שלא שכחו את התפקיד שהטיל עליהם ומוכנים להעלות לו לקורבן את לבם ואת גופם. הוא מחפש את בני האדם הנשמעים לו כעוללים ולא מתנגדים לו. אם אין לכם עכבות כלשהן במסירותכם לאלוהים, אלוהים יראה אתכם בעין יפה ויעניק לכם את ברכותיו. אם מעמדכם רם, אם שמכם מכובד, אם אתם שופעים בידע, אם יש לכם נכסים רבים ואם רבים תומכים בכם, והדברים האלה לא מונעים מכם להתייצב בפני אלוהים, לקבל את השליחות והתפקיד שהוא מטיל עליכם ולעשות את מה אלוהים מבקש מכם, הרי שכל מעשיכם יהיו המשמעותיים ביותר בעולם והצודקים ביותר בקרב בני האדם. אם תדחו את הזמנתו של אלוהים כדי לשמר את מעמדכם ואת המטרות האישיות שלכם, אלוהים יקלל את כל מעשיכם ואפילו יתעב אותם. אולי אתם נשיאים, או מדענים, כמרים או זקנים חכמים, אך בלי קשר לרום תפקידכם, אם אתם נסמכים על הידע והיכולות שלכם בפועלכם, תמיד תנחלו כישלון ולעולם לא תזכו בברכות האל. זאת משום שאלוהים לא מקבל את מעשיכם, לא סבור שהקריירה שלכם צודקת כלל ולא חושב שאתם עובדים לטובת האנושות. הוא יאמר שאתם רק משתמשים בידע ובכוח של האנושות כדי לפשוט מהאדם את הגנתו של אלוהים ולמנוע ממנו את ברכות האל. הוא יאמר שאתם מובילים את האנושות אל החושך, אל המוות ואל התחלתו של קיום ללא גבולות שבו האדם איבד את אלוהים ואת ברכתו.
מאז שהאדם רכש לראשונה את מדעי החברה, מדע וידע העסיקו את דעתו של האדם. לאחר מכן המדע והידע הפכו לכלים לשליטה באנושות ולא נותר לאדם מספיק מקום לעבוד את אלוהים, ולא תנאים מיטיבים לעבודת האל. מעמדו של אלוהים בלב האדם פחת יותר ויותר. בלבו של אדם שאין בו מקום לאלוהים, העולם חשוך, ריק וחסר תקווה. לכן קמו הוגים רבים בתחום מדעי החברה, והיסטוריונים ופוליטיקאים רבים והביעו תיאוריות של מדעי החברה, את תורת האבולוציה האנושית ותיאוריות נוספות, שסותרות את האמת לפיה אלוהים ברא את האדם כדי למלא את לבו ודעתו של האדם. וכך בני האדם שמאמינים שאלוהים ברא את הכל מתמעטים עוד יותר, ובני האדם שמאמינים בתורת האבולוציה מתרבים עוד יותר. עוד ועוד בני אדם מתייחסים לתיאורים של עבודת האל ודברי האל בעידן התנ"ך כאל מיתוסים ואגדות. בני האדם נעשים אדישים בלבם לאצילותו ולגדולתו של אלוהים, לאמונה שאלוהים קיים ושהוא ריבון הכל. הישרדותה של האנושות וגורלן של מדינות ואומות כבר לא חשובים להם. האדם חי בעולם נבוב ורק מתעסק באכילה, שתייה ורדיפת תענוגות... רק מעטים לוקחים על עצמם אחריות ומחפשים איפה אלוהים מבצע את עבודתו כיום, או מבררים איך אלוהים שולט ביעדו של האדם ומסדיר אותו. וכך הציוויליזציה האנושית אט-אט מאבדת באופן לא מודע את יכולתה להגשים את משאלות האדם, ויותר ויותר בני אדם מרגישים שחייהם בעולם כזה הם פחות מאושרים מחייהם של אנשי העבר. אפילו בני אדם ממדינות שהיו פעם תרבותיות מאוד משמיעים תלונות כאלה. זאת משום שללא הכוונת האל, גם אם שליטים וסוציולוגים יתאמצו מאוד לשימור הציוויליזציה האנושית, ניסיונותיהם יהיו לשווא. איש לא יכול למלא את הריקנות שבלבו של האדם, מפני שאיש לא יכול להיות חייו של אדם, ושום תיאוריה חברתית לא יכולה לשחרר את האדם מהריקנות שהוא לוקה בה. מדע, ידע, חירות, דמוקרטיה, פנאי, נוחות – אלה רק אתנחתות זמניות. אפילו עם הדברים האלה, האדם יחטא ויקונן על עוולות החברה באופן בלתי נמנע. הדברים האלה לא יכולים לשכך את תשוקת האדם ואת תאוותו לחקור. מכיוון שאלוהים הוא שברא את האדם, קורבנות השווא וחקירותיו של האדם יכולים רק להוסיף למצוקתו. האדם יתקיים במצב של פחד תמידי והוא לא יידע איך להתמודד עם עתיד האנושות או עם הדרך שלפניו. האדם אפילו יתחיל לחשוש מפני מדע וידע, ולחשוש עוד יותר מתחושת הריקנות שלו. בעולם הזה, בלי קשר לשאלה אם אתם חיים במדינה חופשית או במדינה ללא זכויות אדם, אתם לא מסוגלים כלל להימלט מגורל האנושות. בין שאתם שליטים או נתינים, אתם לא מסוגלים כלל לברוח מתשוקתכם לחקור את הגורל, את המסתורין ואת היעד של האנושות. על אחת כמה וכמה אתם לא מסוגלים לברוח מתחושת הריקנות המבלבלת. התופעות האלה המשותפות לאנושות כולה מכונות בפי הסוציולוגים תופעות חברתיות. עם זאת עוד לא קם אדם דגול אחד המסוגל לפתור את הבעיות האלה. אחרי הכל, האדם הוא רק אדם. אף בן אדם לא יכול להחליף את מעמדו וחייו של אלוהים. האנושות לא זקוקה רק לחברה הוגנת שבה כל אדם אוכל לשובע ונהנה משוויון ומחירות – אלא לישועת האל ולחיים שהוא מעניק לאנושות. רק כשהאדם מקבל את ישועת האל והחיים שהוא מעניק לאנושות. יכולים הצרכים, הכמיהה לחקור והריקנות הרוחנית של האדם לבוא על סיפוקם. אם בני האדם במדינה או באומה מסוימת לא מסוגלים לקבל את ישועתו ודאגתו של אלוהים, הרי שהמדינה או האומה הזו תצעד בדרך לאבדון, אל החושך, ואלוהים יחריב אותה.
Relevant reading
��������⬇⬇⬇⬇��������⬇⬇⬇⬇
https://he.kingdomsalvation.org/appendix-ii-god-pr...
לצפיה ב-'אני לא שולט בגורל האנושות כולה, זה לא מעניין מספיק.'
אני לא שולט בגורל האנושות כולה, זה לא מעניין מספיק.
19/03/2019 | 14:06
1
לצפיה ב-'בחירת תבנית וורדפרס'
בחירת תבנית וורדפרס
15/03/2019 | 15:00
1
13
אני מעוניין לבנות אתר וורדפרס באנגלית ומבקש עזרה בבחירת תבנית ככה שהאתר יראה כמו אתר ולא כמו בלוג. אפשרי גם תבנית בתשלום. תודה מראש לעוזרים.
 
ושאלה נוספת האם יש תבנית שתומכת בשתי שפות (כלומר אתר באנגלית ואתר בעברית תחת אותו שם דומיין).
לצפיה ב-'לגבי שתי שפות'
לגבי שתי שפות
17/03/2019 | 00:20
8
אם אחת מהשפות היא מימין לשמאל (כדוגמת עברית) - ממליצה לחפש כפרמטר ראשון שהתבנית תומכת בRTL (שזה ר"ת של right to left). כי כמעט כל התבניות לWP תומכות באנגלית ושפות LTR, אבל מעטות תומכות בRTL. מוזמן לבדוק את התבניות הנפלאות של פוג'ו.
ולגבי שתי אתרים תחת אותו דומיין - זה כבר פחות קשור לתבנית ויותר קשור לאופן הבניה של האתר. ניתן להתקין את התוסף (בתשלום) wpml שהופך את האתר שלך לאתר מרובה שפות, וניתן שם לבחור את הכתובות של השפות השונות - דומיינים שונים, תת תיקיה (לדוגמה שהאתר באנגלית יסתיים ב/en), פרמטר (לדוגמה ?en) וכו'. 
כך שכדאי לבחור תבנית ש:
  1. תומכת בRTL כנאמר למעלה
  2. תומכת בתוסף WPML (אל דאגה, הוא תוסף נפוץ מאד והרבה תבניות תומכות בו). תמיכה של התבנית בתוסף תמנע בעיות שעשויות לצוץ במהלך הדרך, מניסיון.
בהצלחה רבה!!
לצפיה ב-'צריך עזרה במספר של צבע'
צריך עזרה במספר של צבע
13/03/2019 | 15:06
19
רוצה להגיע לצבע כסף מבריק. הכי קרוב שהגעתי היה #999966. מבקש עזרה. תודה מראש.
לצפיה ב-'שימוש במיקור חוץ לבניית אתרים'
שימוש במיקור חוץ לבניית אתרים
13/03/2019 | 10:25
1
12
היי חברים,
 
 
מצאתי את חברת אימפלוייז שמאתרת בשבילי את הפרילנסרים ומראיינת אותם לפי הצרכים שלי.
 
למישהו יש טיפים כיצד להתנהל עם פרילנסרים מחו"ל בצורה מדוייקת יותר? יתרונות וחסרונות?
לצפיה ב-'לא מבין למה לעבוד עם פרילנסרים מחול זה לא נוח ואין זמינות...'
לא מבין למה לעבוד עם פרילנסרים מחול זה לא נוח ואין זמינות...
18/03/2019 | 17:20
9
יש המון מתכנתים טובים בארץ וגם אני יוכל לעזור 
לצפיה ב-'החלפת אימייל מערכת בוורדפרס'
החלפת אימייל מערכת בוורדפרס
04/03/2019 | 18:32
15
אהלן,
מנסה להחליף איימיל של מנהל \ מערכת בוורדפרס, אבל אני לא מקבל מייל לאימות, לא למייל החדש ולא לישן.
 
למישהו פתרונים?
לצפיה ב-'שלום! בניית אתר חדש..'
שלום! בניית אתר חדש..
03/03/2019 | 12:07
2
19
מחילה מראש, כנראה שזו שאלה שנחרשה פה רבות, אבל אני חדש באזור:
איפה להתחיל להקים אתר?
קראתי המלצות ודיס המלצות, הפחדות מוויקס וכדו' והמלצות לוורדפרס.
אני לא גאון לא באינטרנט ולא בעיצוב, אבל קולט די מהר ויצא לי לעבוד עם תוכנות עיצוב שונות. התחלתי בוורדפרס שעליו הכי הרבה המליצו, והיה לי קצת מסורבל. גם העיצוב הבסיסי, וגם תוכן שנעלם לי מדי פעם (ואני זוכר לעדכן ולשמור, ובכ"ז..)
אשמח לכל עזרה בנושא, כולל לדיונים מועילים בנושא שהיו בעבר או קישור לעצות מועילות.
תודה מראש!
לצפיה ב-'סבור שהעיצוב הרבה פחות חשוב מהתוכן'
סבור שהעיצוב הרבה פחות חשוב מהתוכן
03/03/2019 | 19:37
1
13
קבלתי את הרושם שאתה מוטרד, ומשקיע בעיצוב. מציע להניח לעיצוב ולהתמקד בתוכן. לא חסרים אתרים שמתמודדים על תשומת לב הגולשים. כמה יפים שלא יהיו, ללא תוכן ממשי הם דומים לכל אתר אחר.
אולי פשוט תפתח דף בפייסבוק?
במה עוסק האתר המדובר?
לצפיה ב-'גם העיצוב'
גם העיצוב
03/03/2019 | 23:35
12
לא צריך דברים מטורפים, אבל שיהיה קל לעצב משהו נחמד.
הבעיה היתהגם בתוכן שנמחק, ולא מופיע היכן שרצוי.
האתר לקדם הרצאות ויעוץ חינוכי. (פייסבוק יהיה הלית ברירה של הלית ברירה..)
תודה.
לצפיה ב-'פרידה לשלום מן הימים בהם נאבקנו לבדנו'
פרידה לשלום מן הימים בהם נאבקנו לבדנו
19/02/2019 | 12:48
1
28
לצפיה ב-'יש בקישור סיפור. לא קראתי את הכל. מנחש שמדובר במסיון.'
יש בקישור סיפור. לא קראתי את הכל. מנחש שמדובר במסיון.
27/02/2019 | 20:01
14
יש בקישור סיפור. לא קראתי את הכל. מנחש שמדובר במסיון.
לצפיה ב-'שאלה לגבי Bootstrap'
שאלה לגבי Bootstrap
16/02/2019 | 23:09
2
24

הי,
אני יחסית חדש בעניניי Bootstrap
אני עובד על אתר אם שלושה דפים singing ,home,about
ואני רוצה להשתמש בCDN Bootstrap  האם אני צריך לעשות מכל דף באתר לינק לBootstrap?
או שמספיק לעשות דף שבו יש את כל המידע של Bootstrap ולעשות מכל דף באתר לינק לאותו דף?
 
אם אני יכול לעשות לינק תוכלו להדגים לי איך עושים זאת?
 
לצפיה ב-'מה זה bootstrap? ומה זה CDN Bootstrap?'
מה זה bootstrap? ומה זה CDN Bootstrap?
27/02/2019 | 20:03
5
לצפיה ב-'הכל תלוי באיזה אופן בנוי האתר'
הכל תלוי באיזה אופן בנוי האתר
17/03/2019 | 00:08
3
במידה ומדובר באיזושהי מערכת/פלטפורמה, סביר להניח שישנו מקום אחד ששם מוגדרת תגית הhead של האתר, ושם יש להוסיף את הקישור לקובץ הCSS של bootstrap (או כל קובץ CSS אחר שבו אתה עושה שימוש).
במידה ואלו 3 עמודי HTML נפרדים - יש להגדיר את הקישור בתגית הhead בכל אחד מהעמודים. 
במילים אחרות - הקישור לCSS של bootstrap אמור לשבת בתוך תגית הhead שלך, איפה שהיא מוגדרת.
לגבי קישורי JS - הוא אמור לשבת בסוף תגית הbody של העמודים. גם כאן נכונה ההנחיה לגבי באיזה קובץ זה אמור לשבת - אם זו מערכת שפעם אחת כותבים בה את סגירת תגית הbody - זה יהיה כתוב פעם אחת, ואם התגית נסגרת בכמה קבצים - יש לכתוב את הקישורים בכל אחד מהם.
 
לגבי איך לקשר - נכנסים לאתר של bootstrap, ושם תחת Getting started יש לך הנחיה מדוייקת לגבי הקישור שאותו צריך להכניס לhead או לסוף הbody.
 
בהצלחה רבה!!
לצפיה ב-' עיצבתי עיצוב בפוטושופ ואני רוצה להעביר אותו לוורדפרס (פירוט'
עיצבתי עיצוב בפוטושופ ואני רוצה להעביר אותו לוורדפרס (פירוט
07/02/2019 | 17:17
121
יש לי עיצוב בפוטושופ ואני רוצה להעביר אותו לוורדפרס אני צריך רק כפתורים פשוטים כמו לגלול למטה 
כל הליירים בניפרד מה לעשות 
ראיתי באינטרנט שצריך לחלק את זה לחלקים ותמונות והידר ובאלגן ולא הצלחתי להבין אשמח לעזרה תודה לעונים
לצפיה ב-'תקלה באתר שלי בטח נפרץ'
תקלה באתר שלי בטח נפרץ
06/02/2019 | 16:14
3
18
שעושים חיפוש בגוגל  זה מה שמופיע
 
【送料無料】MITSUBISHI ムーブアイ ワイヤード]【同梱配送不可】【代引き ...

www.satview.tv/Translate this page
スモール レディース バッグ F29548 アウトレット品激安 セール シグ
ネチャー COACH キャンバス ショルダーバッグ 【0のつく日限定ポ
イント10倍】コーチ コーチ ショルダー ...
נשמח לעזרה מה עושים גם החיפוש בגוגל נעלם לי
You've visited this page 4 times. Last visit: 2/5/19
 
לצפיה ב-'משום מה גוגל הפנה אותך לתוצאת תרגום של האתר שלך.'
משום מה גוגל הפנה אותך לתוצאת תרגום של האתר שלך.
07/02/2019 | 09:51
2
23
נסה לגלוש אל http://www.satview.tv/ ותראה שהוא נראה תקין.  
לצפיה ב-'זה בתוצאות חיפוש קורה אני כבר לא מופיע בגוגל'
זה בתוצאות חיפוש קורה אני כבר לא מופיע בגוגל
07/02/2019 | 10:51
1
16
גם שרוצים להכנסלניהול הוא לא נותן
לצפיה ב-'האם כאשר לא ניתן להכנס לניהול צריך לדבר עם התמיכה?'
האם כאשר לא ניתן להכנס לניהול צריך לדבר עם התמיכה?
27/02/2019 | 20:08
4
לצפיה ב-'לוח אירועים '
לוח אירועים
05/02/2019 | 11:35
1
17
שלום, איך אני מגדירה שאירועים שעברו לא יופיעו יותר באתר?
תודה
לצפיה ב-'חסרים הרבה פרטים'
חסרים הרבה פרטים
27/02/2019 | 20:11
7
לא ברור איך האתר בנוי. יש לי רושם שמדובר בכלי, ויתכן שהוא לא ממש מוכר.
לצפיה ב-'אתר הסדרות של ישראל!!!! כל הסדרות כל הפרקים!!! פתחתי אתר חדש'
אתר הסדרות של ישראל!!!! כל הסדרות כל הפרקים!!! פתחתי אתר חדש
23/01/2019 | 15:47
25
פתחתי אתר חדש:
יש שם סדרות ישראליות וגם לא יש גם סרטים ויש הכל!!!
תכנסו עכשיו!!!!!!!
 
לצפיה ב-'#url rewriting in c'
#url rewriting in c
21/01/2019 | 10:05
24
שלום,
אני רוצה להשתמש ב- urlrewriting דינאמי שנלקח מתוך הדטה בס.
למשל טבלת קטגוריות. אני רוצה לקחת משם את שם הקטגוריה 
ולהחליף את שורת הכתובת: category.aspx?id=3
כיצד מבצעים זאת?
תודה מירה
לצפיה ב-'בית תוכנה בישראל'
בית תוכנה בישראל
20/01/2019 | 13:11
38
אנחנו חיפשנו בית תוכנה אמין כבר הרבה זמן.
מיסטרביט MISTERBIT נתנו לנו שירות פיתוח תכנה מעולה.
מתכנתים בפריימווקים מתקדמים כגון אנגולר , ריאקט VUE, בנינו איתם גם קליינט וגם סרוור בNODE. בית תכנה מעולה.
לצפיה ב-'הגיע הזמן לדבר ביזנס!'
הגיע הזמן לדבר ביזנס!
02/01/2019 | 16:01
29
קורס המקוון שילווה אותך בכל הצעדים, החששות וההתלבטויות, יזהה את ההזדמנויות העסקיות הקיימות היום וילמד אותך כיצד לנהל סיכונים מחושבים ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר.
לרכישה: https://bit.ly/2VwIHbY
ביי ביי כרטיס החתמה, 
שיחות משוב תקופתיות ואיומי פיטורים.
לצפיה ב-'לוח בקרה ריק'
לוח בקרה ריק
01/01/2019 | 10:39
1
26
היי,
אני מתחילה לבנות אתר חדש, הגדרתי משתמש וסיסמא ונכנסתי לממשק הניהול, הבעיה שחסר בו כל התפריטים (עמודים, פוסטים וכו').
מישהו יודע למה? ואיך ניתן להציגם?
תודה!
לצפיה ב-'נראה כמו בעית הרשאה'
נראה כמו בעית הרשאה
06/01/2019 | 21:44
9
בקשי ממנהל האתר או מי שהקים את הסביבה שיתן לך הרשאה טובה יותר עם גישה לרכיבים הנוספים, כדוגמת הרשאת administrator או מינימום editor, תלוי לאן את צריכה גישה.
 
בהצלחה
לצפיה ב-'שדרוג אתר'
שדרוג אתר
31/12/2018 | 10:37
25
לא פעם אני נתקלת באתרים שעברו "שדרוג" ונוצר להם סלט. כדאי לקרוא לפני שמתחילים שדרוג אתרים
לצפיה ב-'Netbeans 10 תקוע בסריקת הפרויקט'
Netbeans 10 תקוע בסריקת הפרויקט
29/12/2018 | 16:41
14
התקנתי Netbeans 10
כשאני יוצר פרויקט חדש או מעלה ישן סריקת הפרויקט ע"י NetBeans לא נגמרת לעולם, היא נעצרת על 100% ולא מסיימת
ההודעה: Netbeans Background scanning projects  נשארת
אשמח לכל עצה
לצפיה ב-'בניית שאלון לפני יצירת האתר'
בניית שאלון לפני יצירת האתר
25/12/2018 | 14:39
1
31
שמי נעם,
יש לי בן קטן עם CP(שיתוק מוחין).
אני מעוניין לבנות אתר אינטרנט שירכז את הנושא.
יש לי קשר להורים לילדים עם שיתוק מוחין ואני רוצה לשלוח להם שאלות כדי לדעת על אילו נושאים להתמקד, מה הם היו רוצים למצוא באתר כזה ועוד שאלות שיעזרו לי לדעת מה להכניס לאתר, אולם אני לא יודע לנסח שאלון כזה או מה צריך להופיע שם.
אשמח אם מישהו יוכל לסייע ולתת עצה בנושא בניית השאלון.
תודה
 
לצפיה ב-'גוגל-פורמס Google forms'
גוגל-פורמס Google forms
26/12/2018 | 07:50
17

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ