לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1034410,344 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת חיות מחמד

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום כולם . 
פורום זה עוסק ברפואת בעליי חיים , גידול נכון , בריאות וטיפוח. 
אשמח לענות לשלל שאלותיכם , מבקש להדגיש - 
1. תשובה בפורום לא (!) מהווה תחליף לבדיקה וטרינרית בכל מובן ועניין . 
2. אשתדל לעזור במה שאפשר אבל אבחנות לא ייעשו בפורום , אמליץ ואכוון . אבל כמו שנאמר קודם- אין תחליף למראה עיניים ובדיקת רופא . 
3. מבקש לשמור על אווירה נעימה ושפה יפה  בסה"כ אפשר רק ללמוד מהתוכן הכתוב פה וזה כיף גדול :) 

התדיינות מוצלחות ונעימה לכולם . 
דר' צחי טיבולי 

המשך >>

לצפיה ב-'כשל כליות בחתולה'
כשל כליות בחתולה
19/10/2017 | 09:49
8
שלום לכולם
אימצנו לא מזמן חתולה אומללה ונטושה מהרחוב שבבירור לא הסתדרה שם. לא ברור בת כמה היא, הוטרינרית משערת שהיא לא יותר מבת 5.
החתולה הסתגלה מהר מאוד לבית החדש (תוך 3 ימים כבר ישנה איתנו במיטה) וניזונה מהאהבה שלנו כמו מאוויר.
לצערנו, לאחר בדיקות, התגלה כי היא סובלת מכשל בכליות, למרות גילה הצעיר יחסית (אין ספק שהחיים ברחוב לא היטיבו איתה).
קלינית מצבה טוב מאוד (אוכלת, מתפנקת ועושה צרכים כרגיל, רק שותה ומשתינה הרבה יחסית ורמת אנרגיה לא מאוד גבוהה). במחינת הבדיקות מצבה מתקדם במחלה.
מבחינתנו היא כבר שלנו ונעשה מה שאפשר בשבילה. קנינו לה רנאל והוטרינית אמורה ללמד אותנו עירוי תת עורי.
השאלה שלי היא כזו- בגלל הרזון שלה, כשרק הגיעה ולא ידענו עוד על מחלתה, הזנתי אותה במעדני פריסקי בין היתר והיא מתה על זה. עברנו עכשיו לאוכל החדש ועירבבתי לה רנאל רטוב ויבש מה שהיא אכלה בחצי כוח, הוספתי רבע כפית פריסקי סלמון והיא אכלה הרבה יותר. התוכנית היא להוציא בסוף את הפירסקי מהתפריט אחרי שתתרגל. אבל השאלה שלי אם אני נותנת לה רבע כפית בבוקר ובערב זה ישפיע על התוזנה? כי נראה שזה ממש משנה את ההתייחסות שלה לאוכל. ותוך כמה זמן ניתן לצפות לראות שינוי בזכות התזונה? האם רמות האנרגיה שלה ישתפרו? האם תדירות השתייה וההשתנה יירדו או שזה מצב שכבר יישאר?
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'פרווה לא צומחת לאחר גילוח '
פרווה לא צומחת לאחר גילוח
13/10/2017 | 07:12
9
יש לי כלב מסוג פומרניין 
בגיל שנה הוא גולח 
כבר עברה שנה ועדין לא גדל לו השיער מאז בחלקיםגדולים מסויימים
ניראה שאפילו נשר לגמרי 
ויש קבוצות של שיער ארוכות 
מה אפשר לעשות בבקשה עזרה
לצפיה ב-'מה הסיכויים למוות בזמן עיקור?'
מה הסיכויים למוות בזמן עיקור?
10/10/2017 | 08:38
17
אני חושב לקחת את הכלבה שלי לעיקור (היא בת 6) וקראתי בהמון אתרים שסיכויי המוות נמוכים. אני מכיר חבר שהכלבה שלו מתה בזמן העיקור ורציתי לדעת מה הסטטיסטיקה הכי מדויקת שתוכלו לתת לי לגבי מוות בזמן עיקור (סיכויים נמוכים לא עוזר בעניין הזה)
תודה רבה והמשך שבוע טוב 
לצפיה ב-'ניב חסר'
ניב חסר
19/09/2017 | 14:59
15
שלום,
יש לי חתולה בת 8
פתאום שמתי לב שחסר לה ניב אחד,
ממה זה קורה ? ואיך אפשר למנוע את נשירת הניב השני?
תודה
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'ברדר קולי עם בטן נפוחה פתאום לא מצליחה לנבוח'
ברדר קולי עם בטן נפוחה פתאום לא מצליחה לנבוח
19/09/2017 | 06:59
16
ונראה שהיא עם עצירות מה עושים היא לא נותנת לי לגעת בה בת שנה
לצפיה ב-'זיהוי לטאה בבית '
זיהוי לטאה בבית
15/09/2017 | 13:29
1
15
מצאתי את הלטאה הזאת במרתף של הבית ,כאורך של חמש סמ ,אשמח לדעת באיזה לטאה מדובר ואם כדאי להוציא אותה מהבית ,לעכשיו שיחררתי אותה איפה שהיא הייתה אבל זה לא בעיה לתפוס אותה היא לא ממש בורחת .
לצפיה ב-'שממית. לועסת חרקים ועכבישים (מנקה לכם)'
שממית. לועסת חרקים ועכבישים (מנקה לכם)
09/10/2017 | 13:59
3
יש מאמינים שמביאה מזל טוב לבית ואין לפגוע בה.
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:02
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'בעיה בגדילה של הכלב עקב מחלת כבד. '
בעיה בגדילה של הכלב עקב מחלת כבד.
10/09/2017 | 21:34
8
לכלב שלי הייתה בעיית כבד שפגעה בגדילה שלו. היום הוא בן 3 חודשים ועדיין מאוד קטן אבל הבעיה שלו בכבד טופלה. האם הכלב יגדל לגודל נורמלי לכלבים מהסוג שלו (רועה בלגי מילנואה) או שהוא תמיד יהיה קטן יותר ממה שהוא אמור להיות? 
לצפיה ב-'יש פה מענה?'
יש פה מענה?
10/09/2017 | 12:19
5
לצפיה ב-'הימצאות בחדר בו בוצעו 4 צילומי רנטגן לחתול'
הימצאות בחדר בו בוצעו 4 צילומי רנטגן לחתול
02/09/2017 | 17:57
22
לפני חודש הייתי בצער בעלי חיים ביפו עם חתול מבוגר שהראה סימני חולי כמו חולשה , חוסר תאבון מוחלט במשך שבוע ועצירות .
היה שם ווטרינר שקיבל את החתול בקש שאשלם מראש 120 ש" ח  עבור בדיקה . אחרי בדיקה קצרה של מספר שניות , ביקש שאשלם מראש עוד 350 ש"ח עבור בדיקות דם ועוד 350 שח עבור צילומי רנטגן . הייתי מאוד נסער ממצבו של החתול ולא הצלחתי לחשוב בצורה הגיונית ושקולה .כמובן ששלמתי . הווטרינר ניצל את מצוקתי ביקש שאחזיק את החתול בזמן הצילומים ( שם עלי מעין חלוק מעופרת ).
שאלתי : האם זה מקובל או שזו רשלנות פושעת ? אני גם ככה אדם לא צעיר ועברתי בשנים האחרונות עקב מחלות כרוניות לא מעט צילומי סי טי  בטן ועמוד שדרה, רנטגן , צפיפות עצם , אם אר אי .
האם הווטרינר לא היה צריך להשתמש בעוזרת שלו לשם הפרוצדורה הנ"ל ?
נראה לי ממש לא הגיוני שלקוח צריך להחשף לקרינה מיותרת שלא לצורך .
בלי שום קשר הווטרינר היה לא מקצועי עם יחסיי אנוש לקויים ,הציע שאבוא אליו למחרת למרפאה הפרטית שלו ( טען שהוא לא יהיה במשמרת בצער בעלי חיים)לצורך חוקן לחתול ( קרא לזה פרוצדורה ניתוחית ?! בעלות 350 שח במקום 400 !).
ממליץ לכולם להתרחק עם חיית המחמד מצער בעלי חיים ביפו אם הם מחזיקים ווטרנרים כאלה.
אני שוקל לפנות לעו"ד ולמשרד החקלאות בגין המקרה הנ"ל . מה דעתכם?

לצפיה ב-'עצירות כרונית לחתולה ( מעוקרת) מבוגרת עם כשל כלייתי כרוני'
עצירות כרונית לחתולה ( מעוקרת) מבוגרת עם כשל כלייתי כרוני
02/09/2017 | 02:06
22
יש לי חתולה בערך בת 13 שאובחנה עם כשל כלייתי אקוטי ואחרי שבוע בבית חולים שוחררה הבייתה עם כשל כילייתי כרוני קראטינין עדכני 5.8  ,כשאושפזה היה 11.2 !!! בדיאבד התברר לי שהחתולה סבלה מעצירות גם בחודשים האחרונים . ייתכן שהמשחה נגד כדורי שיער הקלה עליה מעט .
החתולה רזה מאוד 4.2 קילו  (  לפני שנה שקלה 7.6 !) , רואים לה את כל עמוד השדרה  והבטן שלה נפולה וכמעט מגיעה לרצפה .
היא ברננית מאוד באוכל ואני נותן לה פאוץ של רויאל קנין רנאל והיא גם אוכלת מעט מזון יבש רויאל קנין רנאל ופעם ביומים אני נותן לה חתיכת כבד עוף מבושלת כחמש דקות .
לצערי הייתי חייב לעשות לה חוקנים 3 פעמים במשך החודש  האחרון אחרי שליבי נשבר כשראיתי אותה מיוסרת בחוסר מנוחה במשך שעות כשהיא הולכת לשירותים כל  7 דקות ללא יציאה והיא אף ישבה בשירותים כשראשה שמוט.
אל ף שניסיתי לתת לה לקטולוז 12 - 15 מ"ל ליום מחולק לשלוש , לא ממש עזר . ניסיתי גם פגלקס בטעם תפוז להזרקה ישירות לפה .
זה לא קל החתולה מתנגדת ונראה שכל פעם שאני מתקרב אליה היא נהיית מבועתת .
אציין שאני נותן לה עירוי מתחת לעור על בסיס יומי כ- 90 מ"ל ובנוסף כדור נגד חומציות , בחילות וכדור שמעורר תיאבון סרנייה.
נזכרתי גם שבהתחלה נתתי לה גם שמן מינרלי פרפין שגם לא ממש עזר .
החתולה גרה רק בבית ושמתי לב שהחלק האחורי שלה ממש נפול  ב חודשיים האחרונים ( נראה כמו אגן נפול  כמו צבוע) .
החתולה חשדנית מאוד וגם פקחית בדומה לבעליה :)  כל הנסיונות לערבב כדור עם מזון לח כשלו והחתולה "  סימנה" את המזון וזכרה אותו  ולמעשה לא התקרבה אליו יותר .
אני אוהב את החתולה למרות מצבה הסיעודי ומתכוון להמשיך לטפל בה .
חשוב לציין שפרט לעירוי  , הרושם שלי שהיא שותה מעט מים ( בערך  40 מ"ל ליום לכל היותר). קניתי לה מזרקה חשמלית , אבל היא לא גילתה בה עיניין כך שגם הניסיון הזה לא צלח !????? מה אני עוד יכול לעשות ?

תודה מראש

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
31/08/2017 | 13:46
17

אנו מודים ל ד"ר צחי טיבולי על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'המלצה על מזון'
המלצה על מזון
28/08/2017 | 19:48
20
היי, התייעצות,
הכלב שלי, גולדן בן 10, שוקל 30 קילו (בגיזרה טובה).
מתחיל להזדקן לי לאט לאט :(
הבעיות העיקריות הם פרווה מאוד שומנית שמעלה ריח רע ורואים ממש הצטברויות שומן צהבהב בין הפרווה לעור.
וכאבי מפרקים, בעיקר ברגליים האחוריות.
הוטרינרית מידי פעם נותן לי כדורים שונים לתת לו, תוספי אומגה 3/6 וגלוקוזאמין ו/או כונדרויטין סולפט..
אני תוהה אם במקום לתת לו כל כך הרבה כדורים (או בכל אופן לשפר את המצב בין המרווחים שהם הוא מקבל כדורים) יש אולי המלצה לאוכל טוב שיכול להכיל את 4 המרכיבים האלה (וכמובן שיהיה איכותי גם בכל יתר המרכיבים)?
-אני גרה בחו"ל (איטליה), אז עדיפות לאוכל בינלאומי שניתן להזמין ברשת, או אם במקרה ידוע שקיים באיטליה)
תודה רבה רבה מראש!
לצפיה ב-'עור החתול נפצע בקלות'
עור החתול נפצע בקלות
27/08/2017 | 21:02
8
שלום,
יש לי חתול בן שנה, לבן-שחור עם פרווה קצרה.
העור שלו מאוד רגיש. אם שמים לו קולר, לאחר יום נתלשת לו הפרווה מתחת לקולר ומופיעים פצעים.
החלטנו לא לשים לו קולר, אבל לאחרונה הוא מרבה לצאת מהבית וחוזר עם פצעים בכל הגוף.
מה ניתן לעשות בנושא?
תודה רבה,
נאור

לצפיה ב-'עידוד צמיחת פרווה בכלבה עם כוויות כימיות'
עידוד צמיחת פרווה בכלבה עם כוויות כימיות
27/08/2017 | 11:23
10
בוקר טוב,

הכלבה המקסימה שלי אומצה לפני כחודש (זאבה מעורבת בינונית, בת כשנה וחצי, שנתיים).
לפני שהתגלגלה למכלאה ממנה אימצנו, עברה התעללות - לפי הוטרינר שראה מקרה דומה אצל קולגה, נשפכה על גבה חומצה.

לאורך הגב יש לה שכבה כהה (מעין גלד, אבל לא קשיח כמו אצל בני אדם, יותר כמו עוד שכבה של עור יבש) וכמובן שלא צומחת שם פרווה.
זה לא מפריע לה והאמת שגם לא לנו, מודאגת שבחשיפה לשמש לטווח ארוך זה יכול לפגוע בה, וגם במשחק עם כלבים אחרים בגינת הכלבים, האזור חשוף ופגיע יותר.

מעריכה שמדובר ברקמה צלקתית, אבל אולי יש מרקחת פלא שאפשר להכין בבית (או לקנות) ולמרוח לה על הגב כדי לעודד צמיחה?

תודה רבה ובריאות לכולם 
לצפיה ב-'פיקינז'
פיקינז
27/08/2017 | 09:06
11
יש לי פיקינז בן 7 כל הזמן עושה פיפי בבית
אנחנו יוצאים איתו 3 פעמים ביום, אבל תמיד בבוקר או במהלך היום יש הפתעות:(
רופא אמר שאין בעיה רפואית, אבל אני חושבת שיש סיבה לכך מכיוון כשאני פוגשת בעלי פיקינזים אחרים הם אומרים שאין להם בעיה עם צרכים.
איך אפשר לעזור לי עם בעיה הזו.
תודה
לצפיה ב-'אוגמנטין'
אוגמנטין
21/08/2017 | 21:47
24
שלום, הכלב שלי באסט 20 ק״ג קיבל synulox 250 מ״ג פעמיים ביום
עקב אבסס בפה ומגיב יפה לתרופה
נגמרה לי התרופה
מהו המינון אם אני ממשיך באוגמנטין ?
תודה
יעקב

לצפיה ב-'עצירות לגורי חתולים יונקים'
עצירות לגורי חתולים יונקים
21/08/2017 | 00:20
15
היי ,בעלי מצא באתר בניה 3 גורי חתולים יונקים, הם אצלינו כבר חמישה ימים,ואחד מהם לא עושה קקי מאז שאצלינו,מה אפשר לעשות?מגרה להם את האזור עם צמר גפן,וגם עושה מסאג' בבטן,הם אוכלים פורמולה מבקבוק,אפילו שמתי טיפה של שמן באוכל שלהם בבקבוק,
אחד מהם עשה קקי היום ענקי אחרי כמה ימים שלא עשה,אחד עשה רק לפני 3 ימים,והשלישי בכלל לא עשה אף פעם.
אין לי כסף ללכת איתם לוטרינר.מה הפתרון הבייתי שאפשר לעשות?
תודה רבה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ