לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1118411,184 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת חיות מחמד

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום כולם . 
פורום זה עוסק ברפואת בעליי חיים , גידול נכון , בריאות וטיפוח. 
אשמח לענות לשלל שאלותיכם , מבקש להדגיש - 
1. תשובה בפורום לא (!) מהווה תחליף לבדיקה וטרינרית בכל מובן ועניין . 
2. אשתדל לעזור במה שאפשר אבל אבחנות לא ייעשו בפורום , אמליץ ואכוון . אבל כמו שנאמר קודם- אין תחליף למראה עיניים ובדיקת רופא . 
3. מבקש לשמור על אווירה נעימה ושפה יפה  בסה"כ אפשר רק ללמוד מהתוכן הכתוב פה וזה כיף גדול :) 

התדיינות מוצלחות ונעימה לכולם . 
דר' צחי טיבולי 

המשך >>

לצפיה ב-'כלבת זאב'
כלבת זאב
14/08/2018 | 06:42
3
שלום חברים וחברות
יש לי כלבת זאב אהובה כבת 8. לאחרונה גיליתי לה מין גרד מאחורי האוזן ואני חושבת שמדובר בפטריה או בפשפשים.
אני מחפשת וטרינר מומלץ בחדרה או הסביבה כדי שיוכל לאבחן את הבעיה ולתתלי דרכי טיפול. אני מתגוררת באור עקיבא ככה שאני מחפשת וטרינר בחדרה או הסביבה.
נ.ב- חשוב שיהיה מקצועי אך לא יקר
תודה רבה
לצפיה ב-'שימורי KD של הילס לכלב'
שימורי KD של הילס לכלב
09/08/2018 | 14:31
5
שלום ,
רציתי לשאול אם למישהו יש (או מכיר מישהו שיש לו) שימורי KD(כליות) לכלב של הילס אבל לא מהגרסה העדכנית (עם הפס האדום) אלא שימורים שתוקפם עד אוקטובר 2018 או מאי 2019 או יולי 2019 .
כלבי מוכן לאכול רק אותם ואוטוטו נגמר לי המלאי שצברתי ואני מעוניין לקנות מכל מי שיכול לספק זאת (או מכיר מקום או מישהו שאליו אני יכול לפנות על מנת להשיג שימורים כאלה)
מאוד אשמח לכל מי שיכול לעזור
לצפיה ב-'ניקוי אצות באמצעות חומר ביולוגי בבריכת דגים בחצר. '
ניקוי אצות באמצעות חומר ביולוגי בבריכת דגים בחצר.
07/08/2018 | 00:38
1
7
שלום רב
יש לנו בריכת דגים בחצר דירתינו 
הכלבה שלנו וחתולים מהסביבה ובעלי כנף שותים מהמים בעיקר בקיץ
האם אפשרי ללא סיכון לנקות את האצות באמצעות חומר ביולוגי 
שהיצרנים טוענים שזה לא מזיק לדגים אלא רק קוטל האצות. תכשיר כללי נגד כל סוגי הירוקת והאצות בבריכות נוי.
האם מישהו יודע?  אולי מנסיון   תודה לעונים.
לצפיה ב-'תיקון לניקוי אצות'
תיקון לניקוי אצות
11/08/2018 | 11:25
3
מסתבר שיש בבקבוק חומר כימי ולא ביולוגי חומצה סיליצילית שיש גם באספירין או בכל מני תכשירי קוסמטיקה. 
אני חוששת לשים את זה בבריכה  כי כאמור כלבים וחתולים שותים ממנה מדי פעם. האם למישהו יש נסיון או תובנה אם מותר . יש לי ויכוח עם בן זוגי. תודה

לצפיה ב-'אאאאא'
אאאאא
04/08/2018 | 21:24
5
צמנמ
לצפיה ב-'שאלה לגבי חיה'
שאלה לגבי חיה
01/08/2018 | 14:05
1
9
נתקלתי בחיה הזאת מספר פעמים... מישהו יודע לזהות אותה ולהגיד לי מהי? בבקשה?
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
01/08/2018 | 14:06
7
לצפיה ב-'שלשולים בלתי פוסקים אחרי עקירת שיניים'
שלשולים בלתי פוסקים אחרי עקירת שיניים
28/07/2018 | 14:06
6
אהלן חברים

לפני 3 חודשים בערך החתול שלי (בוגר בן 9) עבר עקירת שיניים בכל הפה עקב דלקת חריפה בכל הפה.
מאז עקירת השיניים - היציאות שלו מימיות מאוד, שלשול.
הוא חזר לתפקד באופן מלא - אוכל יבש, חיוני מאוד, אנרגטי, הכל בדיוק כמו שהיה לפני עקירת השיניים רק שהיציאות שלו מאז העקירות הן לא אותו הדבר, לא ראיתי אפילו יציאה אחת שהייתה מוצקה - רק שלשול.
מה שקורה זה שהזנב שלו נספג בשלשול ואז הוא נכנס הביתה ומורח את שאריות השלשול בכל הבית וגם על המיטה והסדינים :(
כמעט כל יום אני מנקה אחריו, זה כבר הפך להיות סיוט..

מישהו יודע מזה יכול להיות?
יש דרך לפתור את זה?

אודה לכם.
לצפיה ב-'כלבת רואה גרמני '
כלבת רואה גרמני
25/07/2018 | 02:15
1
8
שלום רב חברים,
אני רואה שיש כאן הרבה אוהבי חיות וגם כמה מומחים בתחום רפואת בעלי חיים.
יש לי כלבת רואה גרמני (לא גזעית)כבת 8 שנים.
בזמן האחרון שמתי לב שצמחה לה מעין גולה מאחורי האוזן והשיער מסביב נשר, לא נראה לי שזה מטריד את הכלבה אבל אהי בכל זאת מחפשת רעיון מה זה יכול להיות (מאוד מקווה שזה לא גידול סרטני) וכמו כן המלצה לוטרינר בבאר שבע והאזור שיכול לטפל בכלבה (אנחנו מעומר)
תודה
לצפיה ב-'וטרינרים בבאר שבע'
וטרינרים בבאר שבע
03/08/2018 | 22:27
2
היי "טכנאי"
אני מכירה וטרינרים באזור באר שבע שהם מומחים לכלבים ויוכלו לעזור לך.
צפה בסרטון הנ"ל על וטרינרים בבאר שבע והתקשר למספר טלפון הם יוכלו  (אני מקווה) לעזור לכלבתך
בהצלחה 
לצפיה ב-'חתך בכלבה '
חתך בכלבה
06/07/2018 | 17:33
1
14
שלום לכולם 

האם החתך מצריך טיפול וטרינרי?
אין דימום כזה או אחר .
תודה שי 
לצפיה ב-'היי שי'
היי שי
26/07/2018 | 10:31
6
לדעתי כדאי מאוד שתלך לוטרינר, עדיף להיות בטוח ושלא יהיה איזה זיהום.
עדיף ביקור קצר אצל הוטרינר ושקט נפשי :)
לצפיה ב-'האם הייתה רשלנות רפואית בחוסר זיהוי סרטן?'
האם הייתה רשלנות רפואית בחוסר זיהוי סרטן?
27/06/2018 | 10:33
18
שלום
הכלב שלנו נפטר מסרטן בגיל 7 לפני יומיים.
הכלב התחיל להקיא לקחנו אותו לוטרנר הקבוע שלנו.
הרופא לא אבחן שלפי הבטן הנפוחה מדובר בסרטן למרות שהכלב שקל ב 24 קילו שזה ממש מעט לכלב בגודל שלו כשהוא שקל כבר 35 בתקופות מסויימות.
הוא קיבל טיפול שבכלל לא היה קשור למה שיש לו. אבא שלי שם לב אחרי הטיפול שהכלב במצב לא טוב והלך שוב למחרת לוטרינר.
הוטרינר שוב נתן לו טיפול שלא קשור בכלל למה שיש לו. טען שיש לו גזים בבטן.
לאחר כמה שעות הכלב פשוט התחיל ליפול מהרגליים ואבא שלי נלחץ והלך אליו שוב וצעק שהכלב עומד למות איך אתה לא רואה את זה?? 
הפעם הוטרינר עשה אולרסאונד וראה שיש לו סרטן שכבר התפרץ ולכן הוא התחיל להקיא באותו יום.
כמו כן אבא שלי הסביר שהכלב נוצן צואה שחורה. משמע מלאה בדם .
הוטרינר ניסה לתת דם לכלב אבל זה לא עזר ונאלצנו להרדים אותו.
הוא גבה 300 שח עבור הטיפול הראשון ו350 על השני שהם בכלל לא היו רלוונטיםם למחלה.
ראוי לציין שלא משנה מה היה עושה זה כבר היה מאוחר מדי.
כמו כן הנושא הוא לא כספי בכלל כי אבא שלי היה משלם גם מיליון דולר בשביל שהכלב יחיה. ועכשיו עוד יש לנו חשבון לשלם על ההרדמה והפינוי של הכלב.
השאלה היא האם היה באחריותו לגלות מוקדם יותר שיש לכלב סרטן ואז ניתן היה להציל אותו.
אבא שלי הלך לוטרינר עם כל דבר קטן שהיה לכלב והפעם האחרונה שהיה אצלו הייתה לפני כחודש וחצי והייתה לו פציעה ברגל אבל הבטן שלו הייתה נפוחה ואנחנו חשבנו שזה בגלל משקל.
הוטרינר לא עשה לו שום בדיקת אולטרסאונד שום בדיקת דם וגם לא הציע לנו בדיקות כאלה.
אנחנו לא רופאים וסמכנו על הוטרינר שהוא יודע לזהות את זה ולדעת לעשות את הבדיקה הפשוטה הזו.
אבא שלי הלך אליו המון פעמים בשנה בכל דבר קטן שהיה לכלב.
האם זה נחשב לרשלנות? חוסר יכולת לזהות את המחלה ? היו סימנים שעבור רופא צריכים להדליק נורה אדומה ולבדוק אותם.
לא הוצעה לנו שום בדיקה שכזו.

לצפיה ב-'מאוד עצוב'
מאוד עצוב
12/06/2018 | 18:02
35
אתם בטח זוכרים אותי עם הסיפור של ה2 כלבות שלי הזקנות  שהשכן בבניין העיר לי על הקקי שזה מסריח לו. אז בקיצור שמנו אותם בגן של אמא שלי והם כנראה מרב צער מתו. ועכשיו אני מזמן מגדל כלב אחר. מה אתם אומרים על זה? גועל נפש אה?
לצפיה ב-'פצע '
פצע
31/05/2018 | 20:16
20
לכלבה שלי יש פצע על הפיטמה, נראה כמו חצקון היא מגרדת מלא מה אפשר לעשות (בהתחלה הפצע היה קטן ובחודשים האחרונים הוא גדל) איך אפשר לטפל בלי וטרינר 
לצפיה ב-'הפרדת זוג חמוסים לאחר המלטה'
הפרדת זוג חמוסים לאחר המלטה
24/05/2018 | 23:07
10
האם צריך להפריד זוג חמוסים לאחר המלטה?
לצפיה ב-'כשל כליות כרוני אצל כלב'
כשל כליות כרוני אצל כלב
19/05/2018 | 18:06
1
22
שלום ,
לכל מי שפעם חווה לצערו או שמע ממי שהיה לו כלב/ה עם כשל כליות כרוני - כיון שכלבי לצערי בעל כשל כליות אני נותן לו בכל התקופה האחרונה רק אוכל רפואי ושימורים רפואיים(כמה שהוא מסכים כי כבר נמאס לו) . ברצוני לשאול 2 שאלות:
1) קראתי במספר מקומות שהיו כאלה שנתנו ביצה קשה ואולי אף אורז לכלבים שלהם שהיו במצב זה . רציתי לדעת-שוב רק ממי שהתנסה או שמע- האם זה עלול לדרדר את מצב הכליות? אני יודע שמומלץ רק אוכל יבש רפואי או שימורים רפואיים אבל בגלל שבעבר כל כך פינקתי אותו - אני רוצה לנסות גם אוכל ביתי לגוון לו קצת אבל שוב-רק אם זה לא כרוך בהדרדרות המצב- אודה לכל מי שיכול לשתף
2) לכל מי שמכיר עוד שימורים(לא אוכל יבש) חוץ משל HILLS ושל ROYAL CANIN - אשמח לשמוע אילו עוד יש
תודה
לצפיה ב-'אשמח לתגובות '
אשמח לתגובות
03/06/2018 | 09:04
14
לצפיה ב-'סכרת בכלבים'
סכרת בכלבים
15/05/2018 | 20:35
13
לכלבי צ'קו התגלתה סכרת לפני שבוע.הוא כלב מגזע קטן,גילו המשוער 13.
לאחרונה שמתי לב שנחל לשתות כמויות גדולות של מים ובמקביל גדלו מאוד כמויות השתן שנתן ואפילו החל להשתין בבית.שמתי לב גם שהשתן מאוד דביק.
בהגיעי למרפאה שקלתי אותו ומסתבר שאיבד 1 קג.
בבדיקת סוכר היו התוצאות מאוד גבוהות 427!!
התחילו טיפול האינסולין יומילין במינון של 3 יחידות פעמיים ביום.רמות הסוכר ירדו במעט.כשהעלו ל4 יחידות,ירד הסוכר ל85.
מאז עבר שבוע ועדיין רמות הסוכר מאוד גבוהות.מדי יום אני מביאה אותו למרפאה שם הוא נשאר להשגחה.בבדיקות הגלוקומטר בבוקר המכשיר לא מצליח לבדוק רמת הסוכר ומופיעה המילה high.
אתמול החל טיפול בהזרקה של לנטוס.בהתחלה 2 יחידות שלא הביאו לירידה והיום העלו ל3 יחידות ועדיין רמות הסוכר נעו בין 300 ל400 ואפילו 490.
אני מודאגת ומיואשת.מה השתבש?לפני חצי שנה רמות הסוכר היו 89!!!
ואיך ייתכן שהסוכר לא יורד למרות שכבר שבוע מקבל אינסולין??
מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'המלצה למומחה אגן '
המלצה למומחה אגן
07/05/2018 | 21:00
9
שלום, מחפשת המלצה על וטרינר מומחה לבעיות אגן אצל לברדורים. תודה! 
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם לאחר חיסון פחות מ 0.5'
תוצאות בדיקת דם לאחר חיסון פחות מ 0.5
03/05/2018 | 14:39
7
אני צריך שתוצאות הבדיקה יהיו גבוהות מ -0.5 על מנת שאוכל לחזור לארץ עם הכלב. למה הן האפשרויות שלי עכשיו, האם ניתן לבצע בדיקה מחדש של בדיקת הדם, האם הוא זקוק לחיסון נוסף של כלבת?
האם שמעתם פעם על כלב המקבל ברציפות תוצאה פחות מ 0.5 ???
תודה, מאיר
לצפיה ב-'צעצוע לכלב'
צעצוע לכלב
16/04/2018 | 10:11
22
צעצוע פשוט להכנה, שיכול לשמש גם כאמצעי למשחק משותף עם הכלב וללימוד פקודות. 
לצפיה ב-'הופעת קרחת במרכז הראש לציוואווה בת 7'
הופעת קרחת במרכז הראש לציוואווה בת 7
09/04/2018 | 11:46
20
היי,
כמו שאמרתי לאחר זיהוי של עור יבש במקום השיער נשר.
עשיתי (אצל וטרינר) בדיקת טפילים של המקום לא נמצא כלום ולאחר טיפול עם משחת דמוי וזלין השיער חזר לצמוח.
לא קיבלתי שום הערה מהוטרינר.
עכשיו אני רואה שבאותו מקום מתחיל להופיע שוב עור יבש, כאילו שזאת התחלה של אותו הדבר.

יש השערה מה זה?
כדאי לשים וזלין כדי למנוע התפתחות?
כדאי לגשת לוטרינר?

תודה מראש!

לצפיה ב-'עזרה בהכנת מזון טבעוני לכלבה עם אדיסון'
עזרה בהכנת מזון טבעוני לכלבה עם אדיסון
09/04/2018 | 10:09
15
שלום, יש לי כלבה כבת שלוש פלוס החולה במחלת האדיסון. היא הפסיקה לאכול את הגרגרים שכה אהבה, החלפנו לה גרגרים לאחרים שטרפה ושוב חוסר עניין בהם בעקבות מחלתה.
שונקה מאוד אוהבת פרות וירקות. אשמח לעזרה לקבל מתכונים שאתם מכינים לכלבים שלכם.
שונקה היא האסקי מעורבת עם ספיריט - גדולה. אם זה עוזר במשהו.

תודה רבה לעוזרים

לצפיה ב-'אוכל ביתי'
אוכל ביתי
08/04/2018 | 22:41
16
יש לנו כלבה בגודל בינוני בת 15. לאחרונה התרגלה לאכול אוכל ביתי ומסרבת לחזור לאוכל יבש. ניסינו כמה סוגים. אנו חוששים שהיא לא מקבלת את כמות הסידן המומלצת בדרך זו. יש לציין  שהיא סובלת מבעיית פרקים כרונית. השאלה אם ניתן לתת לה סידן בנפרד ואם כן איזה מינון. מה ההבדל בין סידן  רגיל לסידן אמורפי?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ