לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99169,916 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת חיות מחמד

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום כולם . 
פורום זה עוסק ברפואת בעליי חיים , גידול נכון , בריאות וטיפוח. 
אשמח לענות לשלל שאלותיכם , מבקש להדגיש - 
1. תשובה בפורום לא (!) מהווה תחליף לבדיקה וטרינרית בכל מובן ועניין . 
2. אשתדל לעזור במה שאפשר אבל אבחנות לא ייעשו בפורום , אמליץ ואכוון . אבל כמו שנאמר קודם- אין תחליף למראה עיניים ובדיקת רופא . 
3. מבקש לשמור על אווירה נעימה ושפה יפה  בסה"כ אפשר רק ללמוד מהתוכן הכתוב פה וזה כיף גדול :) 

התדיינות מוצלחות ונעימה לכולם . 
דר' צחי טיבולי 

המשך >>

לצפיה ב-'עצירות לגורי חתולים יונקים'
עצירות לגורי חתולים יונקים
21/08/2017 | 00:20
2
היי ,בעלי מצא באתר בניה 3 גורי חתולים יונקים, הם אצלינו כבר חמישה ימים,ואחד מהם לא עושה קקי מאז שאצלינו,מה אפשר לעשות?מגרה להם את האזור עם צמר גפן,וגם עושה מסאג' בבטן,הם אוכלים פורמולה מבקבוק,אפילו שמתי טיפה של שמן באוכל שלהם בבקבוק,
אחד מהם עשה קקי היום ענקי אחרי כמה ימים שלא עשה,אחד עשה רק לפני 3 ימים,והשלישי בכלל לא עשה אף פעם.
אין לי כסף ללכת איתם לוטרינר.מה הפתרון הבייתי שאפשר לעשות?
תודה רבה
לצפיה ב-'כלב בן 10 עם זאבת ודימומים מהאף'
כלב בן 10 עם זאבת ודימומים מהאף
20/08/2017 | 19:35
4
שלום רב 
יש לי כלב בן 10 אובחן עם זהבת 
לאחרונה יורד לו דם מקידמת האף שם יש לו חריץ כנראה וצאה של הזהבת
מטופל בסטרואידים לאחרונה 
כל פעם שיש לו דימום נעזרים באבקה לעצירת דימומים
יש איך לסגור את זה לתמיד , יכול להיות שהבעיה היא לא הזהבת 
אשמח ליעוץ 
בכבוד רב יניב
לצפיה ב-'כדורי פימובנדן'
כדורי פימובנדן
20/08/2017 | 00:32
4
שלום בחודש האחרון הכלבה שלנו - קינג צ'ארלס קיבלה פעמיים ביום חצי כדור של 5 מג פימובנדן. או חצי כדור פעם ביום של 10 מג
מאז שהתחילה לקבל כדור זה התאבון שלה ירד ממש ומצבה התדרדר ולצערנו הרב לפני יומיים נפרדה מאיתנו,
רציתי לברר מה ההשפעות שיש לכדור זה לחיוב / שלילה ?
תודה

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:03
2

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'ארקוקסיה האם מותר לתת?'
ארקוקסיה האם מותר לתת?
09/08/2017 | 17:15
32
ערב טוב, הכלב שלי צולע להיות שכלכלית אין לי אפשרות לבצע בדיקה לדעת מה הסיבה לכך הוטרינר נתן לי כדורים בשם previcox שעלות כל כדור הוא 15 של ליום , נתתי לו את הכדור במשך 10 ימים אך לאחר מספר ימים שוב חזר לצלוע מאוד, אני ממש מפחדת ולא יודעת כבר מה לעשות אין לי אפשרות כספית לא לבדוק מה מצב הרפואי ולא לרכוש את הכדורים היקרים האלה, אמרו לי שארקוקסיה 30 עושה את אותה פעולה, האם יכולה לתת ? תודה רבה
לצפיה ב-'זריקות נגד אלרגיה'
זריקות נגד אלרגיה
08/08/2017 | 12:12
9
שלום רב,

החתול שלי (בן 5)  אובחן כאלרגי לקרדית האבק וקרדית אחסון מזון.
הוטרינר הציע זריקות אלרגיה, שכפי שאני מבינה מכילות את החומר שגורם אלרגיה.
האם זריקות כאלה מסוכנות לחתול?

בתודה מראש,
גלי
לצפיה ב-'FIV חתולים'
FIV חתולים
02/08/2017 | 23:39
16
שלום,
יש לי שאלה שמאוד חשובה לי תשובה אליה.
יש לי חתולה אשר עשיתי לה בדיקות דם הכל היה בסדר אבל היא הייתה חולה תקופה ארוכה-נזלת ושיעול אז אמרו שיש לה דלקת בדרכי הנשימה העליונים..הבאתי לה איזה 4 סיבובים של דוקסילין וזה לא עבר ואז עם תרופה אחרת עבר וזהו,כעת אין נזלת והיא החלימה... אז ניגשתי שוב לווטרינר ורציתי לבצע אני בדיקת FIV ובבדיקה יצא שאכן יש לה איידס.  הקו שיצא בבדיקה היה חלש למדיי וחודש לפני עשיתי לה חיסון מרובע. האם בדיקה כזאת אחת יכולה לקבוע שבוודאות, 100% יש לה FIV? או שאולי צריך לבצע בדיקה אחרת נוספת כדי לחרוץ את גורלה? 
עוד כמה שאלות - במידה ואכן יש לה FIV, המחלה עוברת רק ע"י נשיכת חתול אחר, צריך שהוירוס יחדור אל כלי הדם או שיש עוד דרכים וודאים שחתול אחר ידבק? קראתי המון על זה ובאתרים ברוסית רשום שזה עובר בוודאות רק ע"י נשיכה...וגם בחלק מהאתרים שביקרתי בעברית .. האם דרך ארגז חול, כלים משותפים החתולה תוכל להדביק חתול ביתי אחר?  
תודה מראש,
לצפיה ב-'אישונים'
אישונים
30/07/2017 | 17:35
10
שלום,שמתי לב ביממה האחרונה שלחתול ישנם אישונים לא שווים בגודלם,הוא מתנהג כרגיל אוכל ישן והכל,החתול בן שנה.
האם זה נורמלי או חריג?לפנות לוטרינר?
תודה רבה

לצפיה ב-'קולר חנק לרועה גרמני בן 3.5 חודשיים האם מומלץ?'
קולר חנק לרועה גרמני בן 3.5 חודשיים האם מומלץ?
29/07/2017 | 13:53
1
9
היי ,
הייתי אצל מאלף מוכר בתחום עם גור בן 3.5 חודשים השיטת אילוף שלו לרגלי היא עם קולר חנק האם זה מומלץ?
בנוסף אם הכלב נובח על כלבים או משתולל הוא אמר לתת לו מכה בצד הגוף ולצעוק לא.
אני לא התחברתי לשיטה והיא מפחידה אותי .
רציתי לדעת אם זה גם יכול לפגוע בכלב מבחינת בריאותית ונפשית ?
תודה
לצפיה ב-'יש שיטות אילוף חיובי'
יש שיטות אילוף חיובי
16/08/2017 | 22:35
2
הפורום הזה לא ממש פעיל וגם פחות מתאים לשאלה. עדיף להתייעץ בפורום כלבים ולדעתי - לבחור מאלף ושיטת אילוף אחרים
לצפיה ב-'תהליך החלמה מפגיעה בעור'
תהליך החלמה מפגיעה בעור
22/07/2017 | 21:12
15
שלום, רציתי לדעת מהו פרק זמן החלמה לאחר ניתוח שבו תפרו את עור הרגל של כלב. פציעה קשה.
תודה
לצפיה ב-'גוזלים'
גוזלים
17/07/2017 | 23:33
10
חזרתי לדירה הערב פתחתי החלון בסלון ולפתע שני גוזלי יונים צמודים אחד לשני יושבים על אדן החלון , נראים כאילו הונחו שם למרות שאין שום סיכוי בעולם שהרי מתגוררת קומה 4  ואחרונה . 
נדמה שהם עדיין לא יודעים לעוף , מה עלי לעשות עימם?

לצפיה ב-'פקינז מקיא ומשמיע קולות מוזרים מהבטן'
פקינז מקיא ומשמיע קולות מוזרים מהבטן
07/07/2017 | 16:53
9
שלום,
יש לי פקינז בן שנתיים שמזה יומיים שלושה מקיא כפעמיים ביום מיצי קיבה בלבד. בהתחלה חשבתי שזה תוצאה של מעבר דירה שנעשה השבוע אך היום זה החמיר..הוא הקיא כבר 3 פעמים ונשמעים קולות ממש מוזרים מהבטן שלו.
יש לציין שמעבר לכך הוא חיוני,בעל תאבון רצון לשחק ולטייל והיציאות שלו קשות ונורמליות.
אשמח לעזרה ויעוץ בהקדם!
תודה.
לצפיה ב-'חתול קשיש החל לעשות צרכים מחוץ לארגז החול'
חתול קשיש החל לעשות צרכים מחוץ לארגז החול
05/07/2017 | 18:25
10
בילי שלנו מתקרב לגיל 19 עדיין חיוני ותובע פינוקים ונשנושים. בשבוע האחרון הוא החל להטיל שתן מחוץ לארגז החול. בכל מיני פינות בבית. לא במקום אחד. זה החתול הראשון שלי שהגיע לגיל כזה. האם יש דרכים להתמודד עם זה?
לצפיה ב-'שמות של מכשירים?'
שמות של מכשירים?
02/07/2017 | 16:08
7
שלום רב, 
כרגע אני עורכת מאמר על  תהליכי הזרעה בצאן. 
אשמח אם תכתבו לי איך נכון להגדיר את המכשירים הבאים בעברית: 
:
א. האם קיים ספוקולום גם בתחום של רפואת חיות מחמד?
ב. איך הייתם מגדירים קפילר?

תודות מראש
לצפיה ב-'מחפש דוגיווקר בגבעתיים'
מחפש דוגיווקר בגבעתיים
27/06/2017 | 15:30
8
אני גר בגבעתיים באיזור רמבם, מחפש דוגיווקר לכלב קטן וחמוד לשעות הצהריים (איזור 14:00), מי שמעוניין בבקשה להשאיר טלפון \ מייל...
לצפיה ב-'הרעלת גורת חתולים כתוצאה משימוש בפרונטליין?'
הרעלת גורת חתולים כתוצאה משימוש בפרונטליין?
26/06/2017 | 18:38
13
שלום רב,

לצערי הרב נפטרה לי היום גורת חתולים בת חודשיים ועשרה ימים.
לאחר התייעצות עם הוטרינרית כשהייתה בת כחודש נתתי לה ולאחים שלה טיפול של ספריי פרונטליין מיוחד לגורים, הם היו מלאים בפרעושים...לאחר שראיתי שעדיין יש המון פרעושים כעבור 3 שבועות שוב ריססתי את הגורים בפרונטליין בהמלצת הוטרינרית ואז הגורה התחילה לרעוד, לקחתי אותה לוטרינרית, היא לא חשבה שיש קשר בין הפרונטליין לעובדה שהגורה לא חשה בטוב. היא קיבלה עירוי, אנטיביוטיקה. כעבור שבוע וחצי שוב חשה ברע והתקשתה לנשום, לקחתי אותה לוטרינר וכעבור מספר שעות היא נפטרה. אמר שזה משהו בריאות בנשימה, עד גיל חודש הגורה נראתה במצב נפלא ללא שום בעיה.
האם ייתכן שהייתה רגישה לפרונטליין וזה גרם לה לבעיות נשימה?
לצפיה ב-'כריתת רגל אחורית לג׳ו הפירנאי:)'
כריתת רגל אחורית לג׳ו הפירנאי:)
24/06/2017 | 12:30
17
היי חברים,
אשמח לקבל ייעוץ, לשמוע סיפורים דומים או כל מידע שיש לכם בנושא,

ג׳ו הפירנאי המעורב שלנו בן 10, בעקבות צליעה ברגל שמאל אחורית התגלה אצלו סרטן עצמות. ההתלבטות שלנו אם לנתח ולכרות את הרגל בשלב זה, היא לא פשוטה בגלל גילו והאופי של הסרטן האגרסיבי הזה על פי הרופאים.

חשוב לי לציין שמהחיים המשותפים שלנו, נראה כי ג׳ו מלא שמחת חיים, הוא לא נראה זקן בכלל או עייף מהחיים, וכבר מתנהג כאילו אין לו רגל אחורית ורץ בלעדיה. רק שהסבל מהרגל אכן ניכר והוא נעצר הרבה בטיולים הקצרצרים שלנו כדי לנוח.

מעניין אותי אם יש כאן אנשים שחוו מקרים דומים
כמה זמן אורכת גסיסה מסרטן כזה?
אם לא נכרות לו את הרגל, הרופאים אומרים שיש לו גג שלושה חודשים
אבל איך שאני רואה את זה, הוא מתנהג די רגיל וקשה לי לחזות הדרדרות כל כך דרסטית בזמן כה קצר
קשה לחשוב שהוא יסבול עם הרגל הזאת במצב הזה עוד שלושה חודשים.. ואולי יותר?

התקווה היא שהניתוח יעבור בקלות ויעזור לו להמשיך את מה שנותר מחייו ללא סבל מיותר. אבל בגלל הגיל והמשקל שלו, קשה לדעת.

האם יש מישהו שמכיר או מגדל כלב גדול בעל שלוש רגליים? איך ההסתגלות, כמה קשה אחרי הניתוח? למה לצפות? במיוחד כשמדובר בהחלמה של כלב ענק בן 10. כבר בנינו לו רמפה ירידה לחצר כדי שלא יצטרך להתאמץ במדרגות:)

אשמח לשיתופי ליבכם, ותובנות מנסיונכם
דנה.
לצפיה ב-'כדור נגד פרעושים'
כדור נגד פרעושים
20/06/2017 | 22:24
25
שלום רב, 
הוטרינר נתן לכלב שלי כדור נגד פרעושים, ואמר לחלק את הכדור ל4 כי הכלב שלי שוקל 6 קילו אז הוא המליץ על כמות קטנה יותר מכדור שלם.
יש לי 3 חתולים בבית ואחד מהם בטעות אכל את הכדור שהיה על השולחן.
האם זה קריטי?? מה אפשר לעשות והאם זה יכול להזיק לו?
לצפיה ב-'האם מותר כדור נקסגרד וזריקה לתולעת הפארקים ? '
האם מותר כדור נקסגרד וזריקה לתולעת הפארקים ?
18/06/2017 | 19:51
20
שתי שאלות :
נתנו אתמול לדין הפקינז כדור נקסגרד.
האם מותר לו לקבל גם זריקה נגד תולעת הפארקים ?
והאם להשאיר או להסיר את קולר הסרסטו ?
לצפיה ב-'רעידות אצל רוטווילר'
רעידות אצל רוטווילר
16/06/2017 | 09:26
25
שלום ד"ר ליסי
יש לי רוטווילר זכר בן 8 חודשים. מזה תקופה ארוכה יש לכלב רעידות ברגליים הקדמיות והאחוריות במיוחד לאחר מאמץ אך לעיתים גם במצב מנוחה.( רעד זה יכול להמשך כדקה ולפעמים יותר)
יש לציין שעד גיל 3 חודשים בערך לא נראו סימנים אלו כלל.
מצב הכלב מעולה הוא בריא אוכל ושותה בצורה תקינה ומאוד פעיל אך ללא מאמץ יתר(לא מריצים אותו כלל רק כשזה בא מעצמו)
בבדיקות שטחיות אצל הוטרינר לא נמצא כלום וטענתו זה חלק מבעיית גדילה אשר תעבור לבד ללא כל טיפול.
אבקש את עזרתך בנושא, האם זה נכון? האם יש לנו לדאוג חלילה?
מה הדבר הנכון לעשות?
בתודה מראש
אביעד

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי דר' צחי טיבולי רופא וטרינר. להיות וטרינר זה לא דבר רגיל, כדי להיות וטרינר אתה צריך לאהוב בעלי חיים באופן בו אתה יכול לראות את התקווה בעיניים של
עוד...

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ