לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1173811,738 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת חיות מחמד

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום כולם . 
פורום זה עוסק ברפואת בעליי חיים , גידול נכון , בריאות וטיפוח. 
אשמח לענות לשלל שאלותיכם , מבקש להדגיש - 
1. תשובה בפורום לא (!) מהווה תחליף לבדיקה וטרינרית בכל מובן ועניין . 
2. אשתדל לעזור במה שאפשר אבל אבחנות לא ייעשו בפורום , אמליץ ואכוון . אבל כמו שנאמר קודם- אין תחליף למראה עיניים ובדיקת רופא . 
3. מבקש לשמור על אווירה נעימה ושפה יפה  בסה"כ אפשר רק ללמוד מהתוכן הכתוב פה וזה כיף גדול :) 

התדיינות מוצלחות ונעימה לכולם . 
דר' צחי טיבולי 

המשך >>

לצפיה ב-'הדברה'
הדברה
18/05/2019 | 15:00
8
שלום רב, אני מעוניין לבצע הדברה בדירה שיש בה תוכים, באיזה חומר להשתמש והאם יש הוראות בטיחות מיוחדות לתוכים.
תודה
לצפיה ב-'איתי כהן'
איתי כהן
05/05/2019 | 13:28
9
שלום,
מחפש כלבלב לאימוץ עבור בת דודה שלי, תודה
 איתי כהן 0507380279
לצפיה ב-'איתי כהן'
איתי כהן
05/05/2019 | 13:20
7
שלום, 
מחפש כלב לאימוץ עבור בת דודה שלי
איתי כהן 0507380279
לצפיה ב-'שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי'
שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי
03/05/2019 | 07:38
15
בוקר טוב,
לפני כחודש חל שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי, בן הארבע.
כל פעם שאני חוזרת הביתה אחרי כמה שעות שהוא היה בהן לבד, כל הבית (ובעיקר משקוף הדלת) מלא ברוק, ומההתרגשות שחזרתי הביתה,הוא גם משתין.
שמתי מעין מחסום על המשקוף, אז הוא התחיל ללקק ולכרסם את הרגליים שלו, ממש עד זוב דם!
הוא כל הזמן נוטף רוק, מתנשף.
כשאני בבית, אין לו את ההתנהגויות האלה!
אבל הוא כן צמוד אליי כל הזמן, הולך אחריי לכל (!) מקום.
אציין שלפני כחודש נסעתי מחוץ לעיר ליום שלם והשארתי אותו אצל חברה (שלא כל הזמן היתה בבית) עם כלבת האסקי נוספת, שהוא מכיר היטב ואוהב. מאז אותו היום, התנהגותו השתנתה.
יש למישהו רעיון מה קורה לו ומה עושים עם זה?
תודה מראש ויום טוב, ענת.
לצפיה ב-'הכלבה שלי בת 4 חודשיים הזדווגה עם כלב אחר'
הכלבה שלי בת 4 חודשיים הזדווגה עם כלב אחר
21/03/2019 | 14:07
27
סוג רואה גרמני מעורב אבל זה היה רק לשנייה
האם יכול לקרות לה משהו?
לצפיה ב-'אנרופלוקסצין ותופעות לוואי'
אנרופלוקסצין ותופעות לוואי
19/03/2019 | 09:40
17
שלום, 
החתולה שלנו עברה עיקור בשבוע שעבר, ומאז העיקור מושכת רגל. הווטרינר אמר שכנראה זה תופעת לוואי של האנטיביוטיקה שקיבלה ( אנרופלוקסצין / בייטריל) האם זאת תופעת לוואי ידועה? האם הפיכה? ( לדברי הוטרינר - כנראה יחלוף תוך שבוע)
לצפיה ב-'דרמקומבין לכלב שעבר סירוס '
דרמקומבין לכלב שעבר סירוס
05/03/2019 | 16:27
17
הכלב שלי עבר סירוס לפני יומיים, על החתכים יש בועיות קטנות שאובחנו ע''י הוטרינר כתקינות. הוטרינר אמר שינתן להשתמש בדרמקומבין להרגעת העור. מה המינון המומלץ?
לצפיה ב-'ביטוח רפואי'
ביטוח רפואי
27/02/2019 | 15:21
11
היי לכולם

אשמח להמלצה על ביטוח רפואי לכלבים במחיר הוגן

תודה מראש לעונים/עונות
לצפיה ב-'תזונה לכלב אלרגי'
תזונה לכלב אלרגי
28/01/2019 | 11:28
1
24
שלום,יש לי כלב מהמם,רועה מעורב והוא אלרגי לכ"כ הרבה דברים...עצים,פרחים,דשא,גזר.... והרשימה ארוכה מאוד(עשינו לו בדיקה מיוחדת שנשלחה לארה"ב). אבל השאלה שלי היא בנוגע למשקל שלו-הוא הגיע אלי בגיל שנה כשהוא שוקל 34 קילו ועכשיו הוא קצת יותר משנה וחצי ושוקל ,38הוא חייב לרזות,בהמלצת המאלפת התחלתי להוריד לו בהדרגה את כמות האוכל אבל אז הוא נשאר רעב ועומד ליד הקערה שלו ובוכה...והלב שלי....  השאלה שלי-מה אני יכולה אולי להוסיף לו שלא משמין אבל משביע,שוב-הוא אלרגי לכמעט הכל.אני כרגע מוסיפה לו תפוחי אדמה מבושלים שזה כן הוא יכול ואוהב,אבל אני רוצה לגוון לו וגם לא בריא באופן יומיומי תפו"א ומה לגבי דגים? לדגים הוא לא אלרגי. תודה מראש על תשובתכם.
לצפיה ב-'יש לך רשימה מצורפת לבדיקת האלרגיה'
יש לך רשימה מצורפת לבדיקת האלרגיה
30/01/2019 | 08:30
20
מצורפת לך רשימת מזונות אשר אינם מכילים את האלרגנים טכלבך יכול לאכול אותם ללא חשש אלרגיה(כמובן הקשורים לאלרגיות מזון). חפשי ברשימה זו מזונות דיאטטיים- מזונות ייעודיים כמו R/D או מטבוליק של הילס או אובסיטי של רויאל קנין אמורים לתת לך תוצאה טובה אך תבדקי אם הם מופיעים ברשימה שקיבלת.
לצפיה ב-'חיסון לחתול'
חיסון לחתול
21/01/2019 | 13:33
12
יש לי חתול בן 14 וקצת הוטרינר שלי אמר לי שלחתול בגיל הזה לא עושים חיסון שנתי רק רציתי ייעוץ נוסף ואמר לי שרק עושים בדיקה גופנית בלבד עם זה אכן כך תודה.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:07
4

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'ניתוח קשירת כיבה בסן ברנרד'
ניתוח קשירת כיבה בסן ברנרד
05/01/2019 | 09:49
12
שלום, יש לי כלבת סן ברנרד בת שנה ובשבוע הבא תיאמתי עבורה ניתוח עיקור. הווטרינר אמר לי לשקול לעשות במסגרת ניתוח העיקור גם קשירת קיבה כי קיים סיכוי שכלבים מהגזע הזה יסבלו מהיפוך כיבה שזהו מצב שעלול לגרום למוות. אני צריך להחליט האם לעשות לכלבה ניתוח עיקור פשוט או ללכת על ניתוח עיקור כולל קשירת כיבה שהוא ניתוח מסובך ומורכב יותר שטומן בחובו לא מעט סיבוכים וזמן החלמה ארוך. אני לא יודע מהם הסיכויים שיהיה לכלבה, חלילה, היפוך כיבה וכמה מורכב ומסובך ניתוח לקשירת כיבה והאם בכלל שווה לקחת את הסיכון לכאן או לכאן. מה דעתכם בנושא??
תודה!!
לצפיה ב-'עזרה במציאת שימורי KD לכלב בתוקף עד מאי או יולי 2019'
עזרה במציאת שימורי KD לכלב בתוקף עד מאי או יולי 2019
03/01/2019 | 20:44
13
שלום ,
רציתי לשאול אם למישהו יש (או מכיר מישהו שיש לו) שימורי KD(כליות) לכלב של הילס אבל לא מהגרסה העדכנית (עם הפס האדום) אלא שימורים שתוקפם עד  מאי 2019 או יולי 2019 .
כלבי מוכן לאכול רק אותם(!!!) ואוטוטו נגמר לי המלאי שצברתי ואני מעוניין לקנות מכל מי שיכול לספק זאת (או מכיר מקום או מישהו שאליו אני יכול לפנות על מנת להשיג שימורים כאלה)
מאוד אשמח לכל מי שיכול לעזור ולשלוח לי הודעה
לצפיה ב-'האם בעלי דירות להשכרה פתוחים להכנסת כלב לדירה ?'
האם בעלי דירות להשכרה פתוחים להכנסת כלב לדירה ?
03/01/2019 | 18:16
5
אני מעונין לשכור דירה ,ולגדל שם כלב. 

יש יחסית מעט דירות תחת ההגדרה "בעלי חיים" בYAD2 באיזור שלי. 

האם בעלי דירות שלא ציינו בעלי חיים יסכימו להכנסת כלב , אם אבקש יפה, או שזהו דבר נדיר ?. 

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:54
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
5
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'עלויות נתוחי היפוך קיבה לכלב'
עלויות נתוחי היפוך קיבה לכלב
01/11/2018 | 06:07
21
שאלה
האם משהו יכול לרשום מה העלות הכרוכה בניתוח היפוך קיבה?
"בגדול" למרות שברור לי שיש משתנים ותוספות כאלו ואחרות כמו אולטראסאונד, צילומים וכד'

לצפיה ב-'גידול רקמה רכה -חתולה'
גידול רקמה רכה -חתולה
29/10/2018 | 10:57
22
שלום רב,
חתולה בת 15, מזה מספר שנים יש לה בליטה מתחת לסנטר.
לאחרונה עברה מספר בדיקות וביופסיה לאחר שראינו גדילה של המסה הזו, התגלה בבדיקות "גידול רקמה רכה".
יש לציין כי החתולה מטופלת מצוין ,נמצאת רק בבית והיא מתנהגת ומתנהלת מעולה, כולל מצבה הגופני שהיא בריאה לחלוטין ומתנהגת רגיל.
כרגע הוטרינרית הציעה להסיר את הבלוטה הזו, האם כדאי מפאת גילה המתקדם (כפי שרשמתי 15) לבצע פעולה כירורגית זו? או שמה עליי לוותר? יש לציין שהמשפחה מודאגת מאוד להכניס אותה לניתוח ... בעבר איבדנו חתולה שהוכנסה לניתוח.
לצפיה ב-'שלום:)'
שלום:)
24/10/2018 | 13:59
16
שלום מחפש כלב לאימוץ,
איתי כהן 0507380279
לצפיה ב-'משככי כאבים לסרטן ריאות בחתולים'
משככי כאבים לסרטן ריאות בחתולים
20/10/2018 | 10:37
29
שלום,

יש לנו חתולה בת 14 שאובחן אצלה סרטן ריאות. בנוסף, תפקוד הכליות שלה לא תקין.
היא מקבלת Prednisolone, כבר 10 ימים.
לפי מה שקראתי, יש לתרופה זו תופעות לוואי.
אני גם חשה שיש לה כאבים, התאבון שלה יורד, וכך גם התנועתיות.
האם יש עוד תרופות שעשויות לסייע?
חשוב לי להדגיש שהיא עדיין אוכלת ושותה, ומבקשת לצאת החוצה.
אך ברגע שארגיש שאיכות החיים שלה מתדרדרת, ארדים אותה, עם כל הצער הגדול שכבר אנו חשים כלפי האפשרות להיפרד ממנה לנצח.

אשמח למידע נוסף בנושא.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ