לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4008540,085 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.
 
נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.
 
אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.
 
המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'הזמנות ברגע האחרון'
הזמנות ברגע האחרון
04/06/2017 | 13:09
29
שלום, מתחתן בתחילת שבוע הבא..
אנחנו בתהלכים של אישורי הגעה, ונראה לי שיש חבר'ה שהזמנו שלא יגיעו כי אולי הם לא מרגישים מספיק קרובים אלינו, למרות שבאנו לחתונות שלהם.. 
 
מספר האורחים ההתחלתי לא גבוה במיוחד.. קצת מעל 250.
כאשר רוב האורחים.. הם של ההורים.. ובהתאם לכך גם בגילאים שלהם פחות או יותר.. אין לנו הרבה חבר'ה צעירים, חלקם כבר לא אשרו הגעה.. שזה מאוד מבאס..
משום מה מפריע לי שתהיה רחבת ריקודים ריקה.. ואווירה של חתונה שמחה, אבל לא צעירה.. הייתי בחתונות שרוב האורחים היו מבוגרים. הרחבה נשארה די ריקה.. וזה היה נראה כמו ברית ולא כמו חתונה.. ואני חושש שזה מה שיהיה אצלי.. :( 
מה גם שאנחנו בשנות ה-30 פלוס.. אחי התחתן לא מזמן והיו לו מלא צעירים. גם סתם חבר'ה מהקיבוץ שהוא הזמין לאפטר פרטי.. 
 
לא התברכתי ביכולות חברתיות וכנראה שגם בת הזוג שלי.. יש לנו חברים שנעלמו בתקופה האחרונה, אפילו לא חוזרים להודעות שלנו ואנחנו לא מתכוונים לרדוף אחרי אנשים אם הם לא עונים או חוזרים אלינו אחרי ניסיון או שניים. 
 
זה קצת יהיה לי חבל ואולי די יחמיץ קצת מהשמחה שהשקענו בחודשים האחרונים לא מעט ואנשים ברמה של מכרים כמו בני כתה מהקיבוץ לא מגיעים או יגיעו.. במיוחד שכשהם הזמינו אותי, הלכתי בשמחה. 
 
מרגיש כמו בטיסה.. אני לא יכול להזיז את משענת הכיסא לאחור, כי זה שמאחורי יתרעם ואני לא יכול להגיד לזה שלפני שירים שזה מפריע לי.. כי הוא לא יתייחס.. :( מכירים את זה?
לצפיה ב-'שופרות לאירועים | חצוצרן שלומי ששת'
שופרות לאירועים | חצוצרן שלומי ששת
01/06/2017 | 19:28
1
<p>באירועים גדולים ומיוחדים שקורים רק פעם בחיים, בתקווה, כמו חתונה,</p> <p>הכל צריך להיות מושלם, ולא רק האוכל, השתייה, האולם או השולחנות,</p> <p>אלא גם המוסיקה.</p> <p>אם אתם עושים חתונה גדולה  ורוצים שופרות לחתונה, עם דגש על סאונד טוב,</p> <p>אתם צריכים מישהו שיכול לספק לכם את איכות, רק  חצוצרן שלומי ששת</p> <p>יכול לנגן ממש על השופרות לחתונה עם סאונד  נקי ולא מעומעם.</p> <p>אבל בחירת שופרות לחתונה איכותיים היא לא הבעיה היחידה.</p> <p>גם אם בוחרים תקליטן לחתונה שיש לו שם בתחום האירועים,</p> <p>הוא ממליץ על שופרות לחתונה שהוא עובד איתם בדרך כלל :</p> <p>אלא  הם שלושה ילדים צעירים שלובשים סרבל לבן עם כפייה לבנה </p> <p>והם בכלל לא ודעים לתקוע בשופרות!!!</p> <p>אבל לתקליטן עצמו זה לא עולה כמעט כסף ולכן הוא ממליץ עלהם</p> <p>בתור אינטרס שהוא ירוויח כסף.</p> <p>שופרות לחתונה | שופרות לאירועים | שופרות לאירוע | שופרות לבר מצווה </p> <p>כשאתם בוחרים בחצוצרן  שופרות לחתונה אתם חייבים להבין שיש</p> <p>קשר הדוק בין ההתאמהשל המוסיקה לחופה</p> <p>לבין השופרות שבכניסה לחופה .</p> <p>כלומר,אם החופה אמורה להיות דרמטית המוסיקה חייבת להיות מותאמת </p> <p>בדיוק לתקיעת השופר וניגונה בזמן הנכון לכניסת החתן ןהכלה לחופה,</p> <p>ולבחור מוסיקה מיוחדת שתגרום למרבית האורחים להיות</p> <p>נרגשים ונפעמים בכניסה לחופה .</p> <p>הרבה זוגות שמתחתנים חושבים שבגלל שהם סגרו  אירוע עם התקליטן</p> <p>אז הוא יכול להמליץ להם על שופרות לחופה אבל בעצם הם לא מבנים</p> <p>שיש לתקליטן אינטרס להרוויח כסף לא מעניין אותו בכלל איזה שופרות</p> <p>לחתונה, שופרות לאירוע,שופרות לאירועים, שופרות לבר מצווה :</p> <p>מנ האיכות שלהם ואיך התלבושת והופעה שלהם שמוסיפה לתחושת של בזיון האירוע.·</p> <p>המלצה שלי , אחרי שבחרתם תקליטן עם ניסיון בתחום החתונות</p> <p>ואתם יודעים שאתם מכוסים בכל מה שקשור למוסיקה,</p> <p>אז תתפנו ותתחילו לחפש באינטרנט:שופרות לחתונה,שופרות לאירועים,שופרות לאירוע,</p> <p>שופרות לחופה,שופרות לבר מצווה.</p> <p>מחפשים: שופרות לחופה!!</p> <p>מחפשים: שופרות לאירוע!!!</p> <p>מחפשים: שופרות לאירועים!!!</p> <p>מחפשים: שופרות לבר מצווה !!!</p> <p>חצוצרן שלומי ששת  |שופרות לחתונה | שופרות לאירועים | שופרות לאירוע |</p> <p> </p>
לצפיה ב-'אטרקציה לאירוע | חצוצרן שלומי ששת'
אטרקציה לאירוע | חצוצרן שלומי ששת
01/06/2017 | 19:26
3
<p>אתם מתחתנים ורוצים לעשות אירוע שונה ומיוחד.</p> <p>החתן והכלה רוצים להביא  אטרקציות ייחודיות ומקוריות. </p> <p>על החתן והכלה לארגן אטרקציות לאירועים מקוריות, כדי</p> <p>שהאורחים שלכם ייהנו ויספרו על כך לחבריהם. </p> <p>הרי, כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה שונה ומיוחד ביותר. </p> <p>המטרה של  החתן והכלה היא להרשים ולפאר את האירוע עצמו. </p> <p>מה שעליכם לעשות הוא להביא  את  שלומי  ששת  החצוצרה  המזמרת כאטרקציה לאירוע</p> <p>אטרקציה  לאירוע זה  שלומי  ששת החצוצרה  המזמרת:</p> <p>חצוצרן שופרות לחתונה שופרות לבר מצווה !!!</p> <p>קודם כל , על החתן והכלה להחליט ולקבוע איפה אתם רוצים שהאירוע יתקיים,</p> <p>ישנן כמה אופציות, כגון: גן אירועים או  אולם אירועים.</p> <p>אם אתם מעוניינים לעשות  אירוע ייחודי ושונה,  תוכלו לחסוך בעלויות כספיות</p> <p>אם  תזמינו את  חצוצרן שלומי  ששת  החצוצרה  המזמרת  שהוא  מופע  מהמם  </p> <p>ועלות הכספית  שלו  היא  לא  גבוה  לעומת  אטרקציות  שונות  ומשונות, .</p> <p>הדבר החשוב ביותר והמשמעותי, הוא החופה לדוגמא: </p> <p>שלומי  ששת  החצוצרן  עומד  במרכז   החופה  הDJ מכריז  על  קבלת  הכניסה</p> <p>של  החתן  והכלה ואז  שלומי  ששת תוקע  בשופר  וכל  הקהל  עומד  נפעם  ומתרגש  </p> <p>לאחר  מיכן  המוסיקה  הדרמתית  ביחד עם  שילוב  החצוצרה  יגרום  לקהל </p> <p>להיות  נרגש  עד דמעות. </p> <p>לאחר  החופה  חצוצרן שלומי  ששת  יקבל  את הזוג  בכניסה כזוג  נשוי</p> <p>למסיבה שלהם  המוסיקה  תהיה  מקפיצה ותגרום  לקהל  להיסחף אל רחבת  הריקודים  </p> <p>ויגרמו  לחתן  ולכלה  ליפתוח  את  מסיבת  הריקודים.</p> <p>בזמן הפסקת האוכל חצוצרן שלומי ששת יופיע ויגרום  לקהל  להיסחף אחריו עם  המוסיקה  </p> <p>של  החצוצרה והקהל  גם  יהנה  מהאוכל  וגם  מהופעה  </p> <p>ולא  כמו  אטרקציות  שנות שלא  מנגנים  בלייב וזה  נראה  מאוד  לא  מקצועי או</p> <p>שהאטרקציות  השונות   הם  בחורות שלבושות בגד מנמלי ומדבקים  עלהם  כינור</p> <p>והם  עושות  כאילו  שהם  מנגנות  והקהל  מבחין  בזה ומתבדח  מזה</p> <p>שלומי  ששת  עם  הנסיון הרב  שלא  יודע  איך  להתאים  את  עצמו  לחתונה </p> <p>או  לבר  מצווה  או  לאירוע  של חברה</p> <p>ולא  כמו   אטרקציות  שונות  ומשונות  שחושבים  שעם  הם  מגעים  לאירוע</p> <p>אז  הם  צרכים  להופיע  כל  הזמן</p> <p>לעומת  שלומי  ששת  שיודע  איך  למנן נכון  את  ההופעות  שלא  ולגרום  לקהל</p> <p>שירצה  עוד  לראות  אותו  מופיע!!!</p> <p> </p> <p>חצוצרן שלומי ששת  הוא  האטרקציה שלכם  לאירוע  מושלם ובלתי  נשכח !!!</p>
 
לצפיה ב-'שופרות לבר מצווה | חצוצרן שלומי ששת'
שופרות לבר מצווה | חצוצרן שלומי ששת
01/06/2017 | 19:25
<p> שופרות לחתונה | שופרות לבר  מצווה | חצוצרן שלומי ששת</p> <p>כל אירוע הוא פעם בחיים - נצלו את זה!</p> <p>חצוצרן שופרות שלומי ששת מבטיח לכם אירוע  מושלם!!!! </p> <p>במקום להתרוצץ בין כמה ספקים, תוכלו להנות מהכל תחת ספק אחד בלבד..</p> <p>אטרקציה לאירוע מחולקות לפי סוג האירוע!!!</p> <p>אטרקציה לאירוע חצוצרן שלומי ששת !!!</p> <p>זוגות רבים מעוניינים שהחתונה שלהם תהיה משהו קצת שונה מכולם</p> <p>משהו קצת יותר מקורי ולכן תחום האטרקציות לארוע מהסוג הזה הינו הרחב ביותר </p> <p>ורק חצוצרן שלומי ששת היא  האטרקציה  היחידה   הטובה   מכולם  לאירוע  מושלם!!!!</p> <p>אטרקציה לבר מצווה !!!</p> <p>חצוצרן שלומי ששת משלב שופרות בכניסה של החתן</p> <p>בר מצווה לאחר מכן בקבל  יעמוד ושלומי ששת ילווה</p> <p>את חתן הבר מצווה בכניסה מרגשת ומיוחדת !!!!</p> <p>ישנן אטרקציה אשר משדרגות את האירוע והופכות אותו ליום שנזכור בחום</p> <p>שזה  שלומי  ששת  חצוצרן שידרוג משמעותי ומקורי של אירוע מדהים</p> <p>שקורה רק פעם בחיים !!!</p> <p>באתר של חצוצרן שלומי ששת :</p> <p>תוכלו למצוא ולראות את  שלומי  ששת  באירועים הקיימים בארץ </p> <p>לאירועי חתונה, בת מצווה, בר מצווה, ברית.</p> <p>חצוצרן  שופרות שלומי ששת  האטרקציה </p> <p>הטובה מכולם לאירוע מושלם לחתונה ובר מצווה !!!</p>
 
לצפיה ב-'שופרות לחתונה | חצוצרן שלומי ששת'
שופרות לחתונה | חצוצרן שלומי ששת
01/06/2017 | 19:22
2
<p>חצוצרן שופרות לחתונה שופרות לבר מצווה | </p> <p>חצוצרן  שלומי  ששת הוא האטרקציה </p> <p>הטובה מכולם לאירוע בלתי נשכח!!!</p> <p>שלומי ששת שונה מכול אטרקציה  וגם תואם  על פי סוג האירוע !!!!</p> <p>תפקידו של חצוצרן שלומי ששת ,:</p> <p>הוא לשדרג  את האירוע וככזה עליו להיות בעל ניסיון בתחום החתונות</p> <p>חשוב ביותר ששלומי  ששת ידע לסחוף את הקהל והאורחים</p> <p>באירוע וליצור את האווירה המבוקשת</p> <p>על פי סוג האירוע והקונספט שלו.</p> <p>ישנם אירועים בהם חצוצרן  שלומי ישמש  כמשהו  שונה  ומיוחד  </p> <p>ויתן רקע ונופך נוסף לאירועי קבלת הפנים  בהם מקיימים</p> <p>מפגשיםבין  המוזמנים ולא מתקיימים</p> <p>בהם ריקודים בדרך כלל בהם הרכב מוזיקלי,הרכב מוסיקלי:</p> <p>שלומי  ששת  ישמשו כערך מוסף לשיפור אווירת  האירוע</p> <p>בהתאם לסוג האירוע ודרישת החתן  כלה .</p> <p>באירוע קבלת  הפנים  למשל תהיה דרישה לנעימות קלסיות </p> <p>ולאחר מיכן  לעבור  לנעימות  ישראליות  </p> <p>שכך  האורחים  יכלו  להנות  מהמוסיקה</p> <p>בחירת הרכב מוזיקלי | הרכב מוסיקלי </p> <p> חצוצרן  לאירוע שלכם הוא נושא מרכזי</p> <p>וחשוב מאחר שישפיע מאוד על מראה</p> <p>האירוע וההנאה של האנשים במהלך האירוע.</p> <p>על כן חשוב מאוד לבחון איך  ההופעה  החיצונית  איך  </p> <p>המקצעיות ולאחר מכן  רק  את  הנעימות  שינגנו  בקבלת  פנים </p> <p>וכעת  לפרטים הטכניים....</p> <p>בקבלת  הפנים  חצוצרן שלומי  ששת  מתחבר  עם  מערכת אלחוטית</p> <p>כך  ששלומי  יכול  להסתובב בין  האורחים  ולגרום  להם  </p> <p>הנאה  מהמוסיקה.</p> <p>שלומי ששת  מגיע  עם  מחשב    שמשדר  לו  את  כל</p> <p>הנעימות שהלקוח  בחר   לאירוע. </p> <p>חצוצרן  שלומי  מקפיד  מאוד  על  איכות  ההגברה</p> <p>במידה והמערכת  לא  מספקת  את  שלומי  ששת </p> <p>אז  הוא  יגיע  עם  מערכת הגברה  מקצועית </p> <p>חצוצרן  שלומי  ששת  הוא   הטוב  מכולם   לאירוע  מושלם!!!</p>
לצפיה ב-'צלם מגנטים לחתונה'
צלם מגנטים לחתונה
31/05/2017 | 19:45
11
שלום לכולם,
יש למישהו המלצה על צלם מגנטים באיזור הקריות? חשוב שיהיה אמין, איכותי ובמחיר סביר.
תודה לממליצים.
לצפיה ב-'שירותי צילום מגנטים לאירועים'
שירותי צילום מגנטים לאירועים
24/05/2017 | 09:19
8
ברצוני להמליץ לכל הזוגות שמתחתנים בקרוב על צלם מגנטים לאירועים מוכשר ומקצועי.
שירות אדיב ומחירים ממש נוחים.
לצפיה ב-'המלצה לאטרציה'
המלצה לאטרציה
23/05/2017 | 01:32
23
כשמתכננים אירוע וחושבים על אטרקציות שישדרגו אותו, החוכמה היא למצוא שילוב מנצח של מחיר לעומת התועלת. זאת אומרת, אטרקצייה במחיר נמוך יחסית- אך שיהיה לה אפקט מרשים באירוע ותשאיר רושם בלתי נשכח, גם אחרי האירוע.
זה אומר שמגיעים פעם אחת בלבד לאולפן מקצועי ומשתתפים בקליפ משפחתי מרגש ומפתיע. המתנה נשארת כמובן לכל החיים ומשאירה רושם חזק מאד באירוע ואחריו.
 
לצפיה ב-'אטרקציה לאירוע'
אטרקציה לאירוע
22/05/2017 | 20:27
15
<p>שלומי ששת הינו חצוצרן צעיר ואנרגטי שמופיע בכל הארץ </p> <p>ובעל ניסיון עשיר המופיע שנים רבות.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת מנגן  מגיל ילדות ובמשך השנים התמחה</p> <p>בסגנונות מוזיקליים שונים ורכש ניסיון רב בנגינה על חצוצרה.</p> <p>לאורך השנים ניגן בתזמורות נוער ובתזמורות הבוגרים של ערים שונות,</p> <p>ובתזמורת של חיל החינוך בצה"ל ועוד.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת רכש ניסיון בהופעות בטלוויזיה ובאירועים שונים כגון:</p> <p>חצורן לחתונה | חצוצרן לבר מצווה |שופרות לחתונה | שופרות לחופה | </p> <p>שופרות לבר מצווה | מסיבות ואירועים שונים ומיוחדים!!!!</p> <p>בעברו ניגן שלומי ששת כחצוצרן בלהקת חתונות ולאחר </p> <p>מכן יצא לדרך חדשה ומופלאה כחצוצרן סולן ועצמאי:</p> <p> שלומי ששת להופעה דינמית כרזמתית ואנרגתית !!!</p> <p> הופעותיו של  חצוצרן שלומי ששת מלאות אנרגיה וחן.</p> <p>שלומי ששת יודע להתאים את קטעי הנגינה השונים לאוכלוסייה </p> <p>שמגיע לאירוע ולהכניסם בתזמון המושלם לחלקי האירוע השונים.</p> <p>כך למשל בחתונות, חצוצרן שלומי ששת</p> <p>ילווה את הזוג בשעת כניסתם לחופה</p> <p>במוזיקה דרמטית ומרגשת  ויסיים את</p> <p>החופה במוזיקה שמחה ומקפיצה!!!</p> <p>בזמן שבו האורחים סועדים את ליבם,</p> <p>חצוצרן שלומי ששת יעבור בין השולחנות וינגן בחן.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת מתחדש כל העת ומגוון את סגנון</p> <p>הופעותיו ואת המוזיקה שהוא מנגן</p> <p> כך שהן מעודכנות ומתחדשות בכל אירוע ואירוע.</p> <p>ובכל פעם שתראו את  חצוצרן שלומי ששת בכל הארץ תיהנו מחדש.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת הינו נגן חצוצרה מקצועי ומנוסה אשר מופיע</p> <p>על גבי במות רבות בארץ ובעולם במשך שנים.</p> <p>לפיכך חצוצרן שלומי ששת רכש ניסיון רב ומקצועיות יוצאת דופן</p> <p>בהופעות בפני קהלים רבים ומגוונים.</p> <p>כל הופעה של חצוצרן שלומי ששת הינה ברמה מוזיקלית איכותית</p> <p>ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים,</p> <p>החל בשימוש במערכות הגברה ייחודיות</p> <p>וכלה בתיאום מושלם עם הדי.ג'יי של האירוע.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת מופיע בתלבושות ססגוניות</p> <p>המשדרות ניחוח של עוצמה,</p> <p>ממש כמו המוזיקה שיוצאת מהחצוצרה שלו.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת מקפיד על שימוש אותנטי במוזיקה !!!</p> <p>חצוצרן שלומי ששת מופיע במספר רב של אירועים, כגון:</p> <p>חתונות, בריתות, בר מצווה, אירועים עסקיים,</p> <p>ועדי עובדים, מסיבות, מועדונים ועוד.</p> <p>לפני כל אירוע שלומי ששת ייפגש איתכם</p> <p>ויתאים את הצד המוזיקלי של האירוע,</p> <p>שעליו הוא אמון, לרצונותיכם ולצרכיכם. </p> <p>חצוצרן שלומי ששת  האטרקציה הטובה מכולם לאירוע המושלם !!!</p>
 
<p></p>
 
לצפיה ב-'שופרות לבר מצווה'
שופרות לבר מצווה
22/05/2017 | 20:26
8
http://www.shshet.co.il החלטתם לקיים בר מצווה לילד?
<p> בנכם בן ה- 13 מעונייןבמסיבת בר מצווה בלתי נשכחת? </p> <p>בעידן השפע , כל ילד רוצה מסיבת בר מצווה ייחודית ובלתי נשכחת. </p> <p>וגם   ההורים מעוניינים לערוך אירוע  אשר ירשים  את יתר האורחים</p> <p>ולא יחדלו מלדבר עליה. </p> <p>נשאלת השאלה: אילו אטרקציות ניתן לארגן לבר מצווה?</p> <p>אטרקציה יחודית  לבר  מצווה</p> <p>אם בעבר אטרקציות לבר  מצווה הסתכמו בהבאת רקדניות , מתופפים</p> <p>הרי שכיום קיים אטרקציה יחודית ומענינת והיא  חצוצרן לבר  מצווה שלומי ששת</p> <p>האם לשתף את חתן  הבר  מצווה בבחירת האטרקציה ?</p> <p>כאשר מדובר באירוע של  פעם  בחיים מומלץ כי אתם ההורים תחליטו</p> <p>איזו אטרקציה תהיה באירוע.</p> <p>יחד עם זאת, שתפו את חתן  הבר  מצווה  לפני האירוע  וספרו לו מה מתוכנן. </p> <p>המוסיקה בארוע וההופעה של חצוצרן לבר מצווה שלומי ששת  </p> <p>היא מעל כל ספק מאוד משמעותית,</p> <p>היא תכריע אם האירוע יהיה חלש או שיהיה מיוחד.</p> <p>בתום האירוע אם האורחים  יוצאים ועם חיוך על הפנים</p> <p>אז חצוצרן לבר מצווה שלומי  ששת שיחק אותה.</p> <p>נקודה נוספת היא בחירת הנעימות , יש אנשים שפשוט נותנים</p> <p>לשלומי להחליט לגבי הנעימות  לארוע,</p> <p>אך אם העניין באמת משמעותי \ כדאי שתערך  פגישה  עם  שלומי  ששת.</p> <p> </p> <p> </p> <p> </p>
לצפיה ב-'שופרות לחתונה'
שופרות לחתונה
22/05/2017 | 20:25
3
http://www.shshet.co.il  אטרקציה לאירוע שלומי ששת  : 
 
 
חתונה היא דבר של  מרגש
 אז כדאי שהחתונה יהיה לאירוע של  פעם  בחיים.
לא פעם אני נשאל מה הדבר החשוב ביותר להצלחת החתונה?
איך בוחרים  חצוצרן לאירוע ולא  אטרקציה  אחרת?
מה עושים ועד כמה אפשר לסמוך על 
חצוצרן  שלומי  ששת באירוע?
אז החלטתם לעשות חתונה/בר מצווה
או כל אירוע מרגש אחר ואתם זקוקים לחצוצרן  
אשר  עומד להופיע  ולבדר את האורחים שלכם
ולכן כדאי שהוא יהיה מישהו שתוכלו
לסמוך עליו וזה  חצוצרן  שלומי  ששת  לאירוע  מושלם
כמה אפשרויות לפנינו:
נקבל המלצות מהורים או  חברים  שראו את
חצוצרן לאירועיםצשלומי  ששת  באירוע
ללא ספק, זהו המדד הטוב ביותר, החברים או ההורים
הם אנשים שאנחנו סומכים עליהם
ועל דיעותיהם וכמובן, אין חכם כבעל נסיון...
מה שכן, היזהרו ממומלצים של  תקליטנים
או אולמות  וכו', לרוב אלו אנשים המשלמים כסף
לתקליטן על מנת שזה ימליץ עליהם
כעל צוות מובחר כגון: כנריות,מתופפים,חצוצרן או
רקדניות  או  כול  אטרקציה  אחרת
שהתקליטן  מנסה  להרוויח  עליה  כסף
תראו וידיאו של חצוצרן שלומי  ששת בפעולה.
הוידאו ימחיש לנו איך שלומי ששת יכול
להופיע וכמובן מה הוא ואיך האורחים שלכם יתפעלו
מחצוצרן שלומי  ששת 
חשוב מאוד להבין, ההרמוניה שמתפתחת ביניכם
לבין שלומי ששת היא בערך אותה
הרמוניה שצריכה להיות בין בני זוג.
אטרקציה לאירוע : 
אז מצאתם לכם את  חצוצרן שלומי  ששת מכול
אטרקציה  אחרת  עכשיו מה?
חודש  לפני  האירוע  אנחנו  נפגשים,
שלומי  ששת מדגים  בפני  הלקוח  
את  כל  המוסיקה  שהוא  עומד להופיע בחתונה שלכם
ולא  כמו  כנריותאו  מתופפים או חצוצרן אחר ,
אשר  אומרים  לזוג  תבחרו  כל  מוסיקה  ואנחנו  ננגן  
מה  שלמעשה  הם  לא  יודעים.
מערכת הגברה  והופעה  דינמית  וסוחפת  של  חצוצרן  שלומי  ששת
סוגיה מאוד חשובה שהגיע הזמן לשפוך עליה קצת אור.
היום, רוב  האטרקציות חצוצרן,כנריות  מנגנים
 במערכת הגברה פשוטה  וזולה
וזה  מה  שגורם  לאורחים לחוש  בזמן ההופעה שהחצוצרה  צורמת.
אצל  הכנריות הם  בכלל  לא  מנגנות  הם  עושות
כאילו  ואז  חלק מהקהל  מתחיל  לדבר
על  ההופעה  של  הכנריות  עם  הם  מנגנות  או  לא מנגנות
זה  מה  שאתם  רוצים  שהאורחים  שלכם  ידברו  על  זה  באירוע.
ההופעה  של  חצוצרן  שלומי  היא  דינמית  ומלאה  אנרגיות . 
חצוצרן  לאירועים  שלומי  ששת  מחליף
 כול  הזמן  תלבושות  במהלך  האירוע
תיאום מוסיקה עם  חצוצרן לאירועים שלומי  ששת 
תאמו פגישה  עם  חצוצרן  לאירועים שלומי  ששת
כשלושה שבועות לפני האירוע ולא לפני.
תנו לשלומי  ששת  להבין איזה סגנון הייתם
רוצים שינוגן באירוע שלכם,
אבל אל תעמיסו עליו רשימות שירים 
אל תשכחו!
שכרתם את שלומי  ששת  לעשות את העבודה, סימכו עליו!
ובכל זאת, ישנם מספר שירים שתהיו חייבים להיות ברורים לגביהם:
שיר הכניסה שלכם לחופה,
שיר כניסה  כזוג  נשוי
וריקוד הסלואו הראשון שלכם...
 
 
לצפיה ב-'שופרות לחתונה'
שופרות לחתונה
22/05/2017 | 20:23
1
http://www,shshet,co,il החתונה שלכם עומדת להתחיל.
<p>עוד מעט יגיעו האורחים, המתח בשיאו.</p> <p>אין ספק שזהו רגע מרגש המהולים במתיחות</p> <p>ובציפייה לגבי החתונה החשובה ביותר של חייכם.</p> <p>הפתרון לאירוע מושלם הוא  חצוצרן שלומי ששת:</p> <p>שינגן מרגע תחילתה של קבלת הפנים</p> <p>עם האורח הראשון שמגיע, ומיד הופך את האווירה</p> <p>לרגועה ונינוחה יותר. האורחים מגיעים במיוחד</p> <p>לחגוג עמכם את היום המאושר בחייכם.</p> <p>חלקם גרים בקרבת מקום וחלקם נוסעים זמן רב.</p> <p>כבר עם הגעתם, תתחיל החוויה הבלתי נשכחת של</p> <p>חצוצרן שהוא הרכב  מוסיקלי אקסקלוסיבי יחודי ומיוחד.</p> <p>חצוצרן שלומי ששת החצוצרה המזמרת לאירוע מושלם :</p> <p>ישנן המון הרכבים  מוסיקלים של נגנים בקבלת הפנים.</p> <p>ניתן לבחור הרכב ממגוון רחב, כאשר הנפוץ והמומלץ</p> <p>ביותר הוא חצוצרן שלומי ששת .</p> <p>חשוב שתתמקדו בסגנון  המוסיקה האהובה עליכם,</p> <p>המרגש אתכם ואפילו, תתפלאו,</p> <p>שמושך את עיניכם. בהמשך נדון במשמעות ההופעה</p> <p>החיצונית של שלומי ששת וכמה הפרזנטציה</p> <p>החיצונית הפרונטלית של חצוצרן שלומי ששת חשובה עבור האירוע שלכם.</p> <p> הרכב מוסיקלי,הרכב מוזיקלי:חצוצרן שלומי  ששת</p> <p>ניסיון בנגינה הולך יד ביד עם הניסיון הבימתי של שלומי ששת,</p> <p>באספקט ההופעה החיצונית . עליכם לדרוש לדעת מראש מה ילבש שלומי</p> <p>כמעט תמיד זה עשוי להיות משמעותי.</p> <p>לקהל הדתי חשוב ליידע את  שלומי  להגיע עם כיפה ,</p> <p>ישנם זוגות המעדיפים את שלומי בלבוש לבן, ישנם שמעדיפים בלבוש</p> <p>שחור שיתאימו לאופי  האירוע ,</p> <p>וישנם שיבקשו את שלומי  בגינס, או בלבוש אלגנט עם או בלי עניבה.</p> <p>אתם וודאי מופתעים מהתיאורים הספציפיים, אך אל תתפלאו מיד,</p> <p>עצרו רגע וחישבו על כך ותבינו עד כמה קוד הלבוש</p> <p>משמעותי הוא  חשוב  לחתונה שלכם.</p> <p>הרכב מוסיקלי , הרכב מוזיקלי של פעם בחיים חצוצרן שלומי  ששת</p> <p>גילו של  חצוצרן שלומי ששת חשוב ביותר.</p> <p>זוגות נישאים מעדיפים חצוצרן  צעיר,</p> <p>בשכבת גיל דומה לשלהם משתי סיבות פשוטות אך משמעותית ביותר:</p> <p>מבחינת ההופעה החיצונית וגם מבחינת אופי המוסיקה המנוגנת!!!</p> <p>כדאי לשים דגש על מראה של  חצוצרן שלומי ששת.</p> <p>יתרון בולט בכך שהוא אנרגטי בעל מוטיבציה ונכונות שופעת להצלחת החתונה.</p> <p>וגם הוא חייכן וישדר לקהל האורחים הנאה, סימפטיה ולבביות.</p> <p>בקשו המלצות על הרכב מוסיקלי שלומי ששת!!!</p> <p>בדקו את הרזומה בתחום החתונות</p> <p>ואפילו בקשו להיפגש עם חצוצרן שלומי  ששת.</p> <p>לחצוצרן שלומי ששת יש אתר אינטרנט מעוד מעודכן</p> <p>ומאוד מרשים המפרט את כלההופעה של  חצוצרן שלומי ששת.</p> <p>יתכן ויהיו הבדלים כספיים בין הרכב מוסיקלי חצוצרן שלומי ששת לספקים אחרים.</p> <p>אך אל תתפשרו על פחות מן הדגשים שמניתי עבורכם .</p> <p>לעיתים שיחת טלפון אחת תספק אתכם ולעיתים תזדקקו לפגישת ייעוץ.</p> <p>אל תהססו להיפגש. חשוב ביותר שמי שעומד מולכם.</p> <p>חצוצרן שלא רק עובד באירוע שלכם אלא הוא אוהב </p> <p>מאוד את העבודה שלו ,ורק כך תבטיחו לעצמכם מקצועיות ואמינות ללא פשרות.</p> <p>את המידע הזה אני מעניק לכם כעת מכל הלב,</p> <p>כדי  לנתב ולעזור לכם בהפקת חתונה  מוצלחת.</p> <p> רק חצוצרן שלומי ששת!!</p>
 
לצפיה ב-'אטרקציה לאירוע '
אטרקציה לאירוע
21/05/2017 | 23:18
1
15
לצפיה ב-'אטרקציה'
אטרקציה
22/05/2017 | 11:13
12
אם מישהו באמת מחפש אטרקציה לאירוע, יש היום מבחר עצום של אטרקציות
אבל החוכמה היא למצוא שילוב מנצח של מחיר  לעומת התועלת של האטרקצייה באירוע... זאת אומרת, אטרקצייה במחיר נמוך יחסית-  אך שיהיה לה אפקט מרשים באירוע ותשאיר רושם בלתי נשכח, ולא סתם להוציא כסף. 
זה אומר שמגיעים לאולפן מקצועי ומשתתפים בקליפ משפחתי מרגש ומפתיע.
לצפיה ב-'שופרות לבר מצווה'
שופרות לבר מצווה
21/05/2017 | 23:17
3
לצפיה ב-'שופרות לחתונה'
שופרות לחתונה
21/05/2017 | 23:16
8
לצפיה ב-'מבקשת המלצה למאפרת'
מבקשת המלצה למאפרת
18/05/2017 | 14:46
23
שתדע גם לעשות תיסרוקת ביום רביעי הבא באזור ירושלים, אם אפשר מנסיון. מודה לכל העונים!
לצפיה ב-'צילום חתונות בצפון'
צילום חתונות בצפון
16/05/2017 | 21:19
19
מוזמנים להתרשם :)
לצפיה ב-'סיטרוס - גן אירועים בשרון'
סיטרוס - גן אירועים בשרון
15/05/2017 | 20:32
2
36
מי סגר עם גן אירועים סיטרוס? או מתכוון לסגור? אשמח לשמוע את דעתכם בנושא..
לצפיה ב-'סיטרוס'
סיטרוס
30/05/2017 | 17:41
1
29
גן אירועים מושלם, אנחנו מתחתנים שם בחודש הבא וכלכך נרגשים ומחכים.
עוד שבועיים אנחנו אמורים להגיע לטעימות שם ואת האמת, מתלבטים אם לא להגיע כי היינו באירועים שם בעבר ומעולם לא התאכזבנו מהמנות שהוגשו.
לצפיה ב-'לא להגיע לטעימות? = להתאבדות..'
לא להגיע לטעימות? = להתאבדות..
06/06/2017 | 10:34
14
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:26
9
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!
 
 צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!
 
המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אטרקציה לאירוע | חצוצרן שלומי ששת'
אטרקציה לאירוע | חצוצרן שלומי ששת
14/05/2017 | 22:04
11
אטרקציה לאירוע חצוצרן שלומי ששת!!!
 
חתן וכלה מעוניינים שהחתונה שלהם תהיה משהו קצת
שונה מכולם משהו קצת יותר מקורי ולכן תחום האטרקציות
לארוע מהסוג הזה הינו הרחב ביותר רק חצוצרן שלומי ששת
שונה מכל אטרקציה ומחיוחד מכל אטרקציה מפני שאין הרבה
חצוצרנים בחתונות ושלומי ששת הוא  החצוצרן הכי טוב  בארץ!!!
המופע  של חצוצרן שלומי ששת שונה  מכל אטרקציה  
ההופעה שלו שונה מכל  אטרקציה וכמובן  הכרזימה שלו שונה
מכל  אטרקציה לכן שלומי ששת נחשב  בתחום  האירועים לחצוצרן מספר 1.
 
אטרקציות לבר מצווה חצוצרן שלומי ששת הטוב  מכולם לאירוע  מושלם!!!
 
כיום  חתן הבר מצווה מרכיב את  האירוע  שלו  והחתן בר מצווה
הוא זה  שקובע  מה יהיה  באירוע  שלו לכן  שלומי  ששת מתאים
לבר  מצווה  מפני  שהוא  שם  דגש  על  הכניסה  של  החתן  בר  מצווה
ומלווה  אותו  בכניסה  עם  תרועת  שופר  מרגשת ומצמררת את  קהל  האורחים
וגורמת  לחתן  בר מצווה  להראת  כמו  כוכב ומרב  תשומת הלב  מופנת
כלפי  חתן  הבר  מצווה.
 
אטרקציה  של פעם  בחיים זה  חצוצרן  שלומי  ששת!!!
 
לא עוד  אירוע משעמם מעכשיו ניתן  לפנות לחצוצרן שלומי ששת
ולהפוך את האירוע של פעם  בחייים למשהו שהאורחים עוד ידברו עליו רבות !!!!
ישנן דרכים רבות לגרום לאורחים  שלכם להיות מרוצים. 
רבים נוטים לחשוב שהדרך הטובה ביותרלגשת לDJ
או לבעל האולם שימליץ להם  על  אטרקציות אבל  למעשה
הם  לא  מודעים  בכך  שלבעל  האולם  או  ל DJ  יש  רק  אינטרס
אחד  וזה  להרוויח  כסף ולא  מעניין  אותם  איך  הרמה  או  ההופעה 
של  האטרציה לחתונה  או  אטרקציה  לבר  מצווה   
שלומי ששת מספקים מגוון רחב של  הופעות לאירועים  לאירועים כגון: 
 
+בקבלת פנים חצוצרן שלומי ששת יכול להנעים את  האורחים  המוזמנים
 
+בכניסה לאולם שלומי ששת תוקע בשופר  בצורה מצמררת ומרגשת
 
+לווי חתן כלה עם החצוצרה בצורה  מרגשת ומיוחדת
 
+בזמן הפסקת האוכל שלומי ששת ינעים את  האורחים להופעה  בלתי  נשכחת!!!
 
+בזמן  הריקודים שלומי ששת משתלב  עם הDJ על  המוסיקה
 וגורם לקהל להרגיש  אוירה של  מועדון!!!
 
חצוצרן שלומי ששת מופיע  בכל הארץ:בקריות,קרית שמונה,בצפון,חיפה,
במרכז,תל אביב,בבאר שבע ובדרום!!!
 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ