לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3944739,447 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'רוצה לחגוג חינה'
רוצה לחגוג חינה
16/04/2018 | 14:48
11
שלום חברים, מישהו חגג חינה לאחרונה ויש לו המלצה על חברת הפקה טובה במחיר סביר?

תודה
לצפיה ב-'מספרי שולחן מיוחדים למכירה'
מספרי שולחן מיוחדים למכירה
13/04/2018 | 12:27
35
היי,
הכנו בעצמנו לחתונה שלנו מספרי שולחן מגזעי עץ שחתכנו לבד, והטבענו עליהם מספרים בדיו עם שבלונה ויצא מאוד מיוחד.

מספרים מ 1-33, חסרים 4 מספרים באמצע (3,8,10,31) כי אנשים הרשו לעצמם לקחת הביתה. אבל זה לא מפריע לסידור השולחנות כי מחסירים את המספרים מההושבה.

מחיר 400 ש"ח
איסוף מתל אביב (יד אליהו)

אלי
0525263268
לצפיה ב-'ירח דבש כשר'
ירח דבש כשר
27/03/2018 | 21:19
30
אהלן,
אנחנו זוג דתי אשר מחפשים חברה אשר מארגנת ירח דבש כשר.
מכירים?
אחד האתרים שמצאתי הוא זה : לחצו כאן .
מה דעתכם עליו?
תודה.
לצפיה ב-'מה אפשר לקנות לרב?'
מה אפשר לקנות לרב?
14/03/2018 | 06:44
1
41
הרב שחיתן אותנו מסרב לקחת כסף אז חשבנו לקנות לו מתנה.
מה הייתם ממליצים?
לצפיה ב-'מתנה לרב'
מתנה לרב
28/03/2018 | 23:19
36
הי
ראשית שיהיה המון מל טוב! גם הרב שלנו סרב לקחת כסף, וטען שמדובר במצווה, אבל בכל זאת רצינו לפנק אותו במתנה טעימה. בסוף החלטנו לשלוח לו מארז פירות טריים וטעימים, שמסודרים בצורה של סושי פירות. למעשה מדובר בפירות חתוכים ומסודרים בצורה של רולים כמו בסושי, מה שיוצר שילובים מעניינים וטעימים, וססגוניות נהדרת. תוכל למצוא עוד פרטים כאן בלינק. 
לצפיה ב-'הרצאה לפני חתונה - האם כדאי להתחתן דרך הרבנות ? '
הרצאה לפני חתונה - האם כדאי להתחתן דרך הרבנות ?
13/03/2018 | 05:03
29

זוגות לקראת חתונה?
סטודנטים למשפטים?
מתעניינים בסוגיות דת ומדינה? 
את ההרצאה הזאת אסור לכם לפספס.
תנועת ישראל חופשית מגיעה לאוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אגודת הסטודנטים/ות באוניברסיטת תל אביב בהרצאת החובה לזוגות לפני חתונה! 
בואו לשמוע על כל הדרכים למיסוד זוגיות בישראל. 
על המיקרופון: עו״ד סמדר דקל נעים, ראש היחידה המשפטית שלנו בהויה - טקס ישראלי, מגשרת ומומחית בדיני משפחה, ועורכת טקסי חתונה ישראלים במרכז הויה של תנועת ישראל חופשית.
להרשמה להרצאה: https://goo.gl/forms/KqueutExbbE0aVvV2
איך ממסדים זוגיות בישראל? 
הדין - ברבנות, בחו״ל, בעזרת תצהיר משפטי או פיתרון אחר
הטקס - ברבנות, בטקס של מרכז הויה - ישראל חופשית, בטקס של תנועות דתיות מחוץ לרבנות או בטקס פרטי אחר.
מה עדיף?
יתרונות וחסרונות של כל אחד מהמסלולים, וכיצד תגנו על עצמכם מהרבנות.
למי מיועדת ההרצאה?
לכל זוג אוהבים שרוצה למסד את יחסיו
לכל עו״ד וסטודנט למשפטים בישראל
למתעניינים בתחום הדת והמדינה בישראל
לחילוניים, דתיים, מסורתיים, להט"ב ובני דתות שונות. 
גם למי שמתכננים להתחתן ברבנות! בואו ללמוד איך להגן על עצמכם.
במה עוסקת ההרצאה?
- כל האופציות למיסוד והכרה בזוגיות בישראל
- מה זה אומר ידועים בציבור ומהי תעודת ״חיים משותפים״ של הויה?
- מה הסטטוס של הילדים בכל אחת מהחלופות?
- איך תגנו על עצמכם/ן משפטית?
- מה תגידו להורים שמתעקשים על חתונה ״כמו כולם״ ברבנות?
- ועוד ועוד...
מתי ואיפה?
יום רביעי | 28.3.18 
פתיחת דלתות: 19:00
תחילת הרצאה: 19:30
אוניברסיטת תל אביב - אולם יקבע בהמשך
*הכניסה חופשית*
להרשמה להרצאה: https://goo.gl/forms/KqueutExbbE0aVvV2
לצפיה ב-'אירועים ותערוכות'
אירועים ותערוכות
06/03/2018 | 17:00
28
היי חברים מאוד אהבתי את הפורום שלכם, מצאתי מלא דברים טובים ושמחתי שמשתפים מידע טוב בינינו כך... כי מרוב פרסומות כבר אי אפשר לזהות לפעמים למי לסמוך, מה שווה. אז מה שרציתי - זה להוסיף מעצמי גם קונטקטים טובים שיצא לי להשתמש בהם.
אני עובדת הרבה מאוד זמן בקידום ברנדים מאוד גדולים ובינלאומים, ולכן אנו עושים לא מעט אירועים, ומה שחשוב - זה הצוות שבונה את האירוע, עם כמה טעיות שעשיתי בסוף מצאתי את הספק הכי מקצועי בבניית והקמת תערוכות  https://www.izk.co.il
ממליצה בחום וכמובן אשמח לשמוע מכם עוד המלצות על ספקי אירועים הכי שוובים לדעתכם
תודה רבה שיהיה לכולנו כל יום כמו חג שמח ;)
לצפיה ב-'מועדונים לבת מצווה'
מועדונים לבת מצווה
28/02/2018 | 20:03
9
היי,
אם אתם מחפשים מועדון לערוך בו בת מצווה, אני מכיר מועדון מצוין בשם הדימסיה שנמצא באשדוד.
מועדון גדול ומרווח, מוזיקה טובה ומאוד מתאים לאירוע כזה, מניסיון.
מי שרוצה, יש כאן עוד מידע: מועדונים לבת מצווה
בהצלחה!
לצפיה ב-'מופע ג'אנגלינג'
מופע ג'אנגלינג
28/02/2018 | 19:54
2
שלום, אם אתם מחפשיםהפעלה מגניבה שיכולה לשדרג את האווירה בחתונה רציתי להמליץ לכם על מופע גאג'לינג, מופע מרהיב הכולל שימוש במלא כלים צבעוניים, חלקם מאוד יפתיעו אתכם, לא כלים רגילים לגאג'לינג. המופע מאוד צבעוני ומכניס חיים בקלות לכל אירוע. המחיר של המופע בהחלט מאוד משתלם, המופע מצחיק כל אחד שצופה בו. מי שרוצה, יש מידע נוסף כאן: מופע ג'אנגלינג

לצפיה ב-'עזרה בבחירת מקום להתחתן'
עזרה בבחירת מקום להתחתן
27/02/2018 | 16:35
1
73
שלום,

אני חדשה פה...
אני ובן זוגי היינו בהרבה מקומות וקיבלנו הרבה הצעות:
הרמוניה בגן, טופ דוראן, גן ורדים, גבעת האירוסים (שנקראת היום אמיליה), ירוק על המים, אלגריה, טרויה, הגבעה בברנר, שמש אדומה, דומו, גרייס, נסיה (שמאוד אהבנו....), שאטו וקאסיה שבחולון. אולי יש עוד.. כבר לא זוכרת..

בכל מקרה ריכזנו את המקומות עם ההצעות הכי זולות מתוכן לטבלה שכוללת את כל ההצעה ומה שיש ומחיר האירוע אם יגיעו 200 מוזמנים (שזה המינימום שלנו), אם יגיעו 250 מוזמנים ואם יגיעו 300 מוזמנים - שזה המקסימום מוזמנים שלנו...
מתוך הטבלה שהכילה 8 מקומות בסופו של דבר מתוך איזה 20 שראינו, מירקרנו את 3 ההצעות הטובות ביותר שמתאימות לתקציבנו.

ואלו הן:
שאטו,
טופ דוראן,
קאסיה שבחולון

קראתי ביקורות, ונמאס היה לי כבר לשמוע כמה מושלם זה טופ דוראן..
אני החלום שלי היה הבאר של סבא וגן ורדים.. חלום שהתנפץ לו אטאט בתחילת החיפושים.
אהבנו מאוד את נסיה שלא הייתה בתקציבנו וגם לא נשארו לו תאריכים.
(אנחנו מחפשים במאי-יוני).
בגדול, נראה על הדף שטופ דוראן מוצלח: חופה על מים, קבלת פנים גדולה עם ירוק וצמחיה ועצים ועשישיות, חווית שירות מטורפת לפי רבים וגם אוכל טוב. - אגב, אני מדברת על גן התפוז, לא על האשכולית.
אבל לא נכנסתי והתרגשתי. לא אני ולא הוא.
לודעת לשים על זה את האצבע. לא יודעת למה. 

שאטו היה האולם האחרון שראינו. ניסינו לדחוף אותו לפני שנחליט. לא החלטנו מה דעתנו עליו.
ואז גם שמעתי שיש לו בעיות רישיון... במיוחד עם האולם הקטן...

וקאסיה שבחולון.
בקאסיה התחתנו כבר 2 זוגות חברים שלנו ולכן היינו שם כבר פעמיים.
אין לי משהו לא טוב להגיד על המקום אבל אני מודה שלא חשבתי שאתחתן שם.
כי כל החברים שלנו מתחתנים שם, כי המקום קטן. הקבלת פנים הופכת למסלול הצעידה שלי לחופה... 

ואני לא יודעת מה לעשות.
ואני צריכה כבר להחליט ולבחור, כבר נגמרים תאריכים ועוד לא בחרתי ספקים לאירוע ובדקתי אם בכלל יהיו פנויים כי אין לי תאריך כל עוד לא סגרתי אולם.

בגדול, לא חלום חיי להתחתן באף אחד מהמקומות האלה. גם לא דמיינתי שאהיה מיואשת ועצובה בשלב הזה... ראיתי את התרחיש הזה כ"כ שונה בדמיוני.
אין לי כיוון, וככל שאני ממשיכה לקרוא באינטרנט אני מבולבלת עוד יותר. במתחתנים למען מתחתנים נותנים לו חוות דעת מטורפות, ובמקום אחר קראתי הרבה תגובות למשל על החופה של אנשים שאמרו שבגלל שהחופה יושבת על המים והאורחים בין המפלים בכלל לא שומעים כלום מהחופה.

בבקשה עזרו לי...
לצפיה ב-'חשוב לבדוק '
חשוב לבדוק
28/02/2018 | 12:59
38
חשוב לבדוק גם מה התוספות חוץ מהמחיר למנה...  למשל אחת ההוצאות היקרות בהרבה מהאולמות זה המעצב שתביאי, אני יכולה להגיד שממה שראיתי מהמקומות פה, בגרייס הכל שם כבר מעוצב (ויפה) ושם את באמת לא צריכה להביא מעצב, גם גן ורדים למרות שהוא יותר גדול אז אם לא יגיעו מספיק יכול להראות ריק קצת... גם אוכל בגרייס אני יכולה להגיד שהיה מאד טעים.. שמעי זה לילה אחד! חשוב שאת תתחברי אי אפשר לרצות את כל האורחים, הכי חשוב זה אותכם
לצפיה ב-'אתר לחתונה'
אתר לחתונה
28/02/2018 | 12:50
39
היי, תגידו משהו פה הקים אתר לאירוע שלו? 
לצפיה ב-'בעיות לפני החתונה'
בעיות לפני החתונה
27/02/2018 | 15:27
86
היי
החתונה היא אירוע מאוד מרגש אבל היא יכולה להביא איתה הרבה לחצים וליצור בעיות בין בני הזוג הנרגשים. בדיוק בגלל זה יש יועצת זוגית שתוכל לעזור לכם לפתור את הבעיות שצצות לפני החתונה במהירות ולגרום ליום המאושר שלכם להיות מאושר, ככה שתוכלו לעסוק רק בקשר ביניכם ובאיחוד המשותף. בעיות לפני החתונה זה עניין טבעי לחלוטין ואין צורך להילחץ. אלא להחליט שמשקיעים בקשר ובתקשורת בין בני הזוג
לצפיה ב-'קייטרינג חלבי לאירוע'
קייטרינג חלבי לאירוע
26/02/2018 | 05:27
25
שלום כולם
האם יש כאן חברים אשר עומדים לערוך חתונה בקרוב, אבל מעוניינים באירוע קליל וצנוע? מארגנים חתונה בשעות הצהריים ולא רוצים להכביד על האורחים עם הכיבוד? אני ממליץ לכם בחום לשכור את השירות של קייטרינג חלבי איכותי לטובת האירוע, ומבטיח לכם שלא תתאכזבו. הם מכינים מטעמים נהדרים והכל חלבי או פרווה, האוכל ברמה גבוה, חומרי גלם טריים, השירות נפלא, וכמובן שהמחירים מצוינים. צירפתי לכם קישור למי שמעוניין בעוד פרטים.
לצפיה ב-'טבעת יהלום'
טבעת יהלום
19/02/2018 | 13:00
1
45
שלום לכולם
רציתי להמליץ לכם על טבעת יהלום מרהיבה ביופיפה, אני יודעת שטבעות יהלום הן מאוד יקרות ויכולות להיות מתומחרות מאוד גבוה, הטבעת שאני ממליצה לכם עליה היא במחיר מאוד משתלם, במיוחד ביחס לאיכות שאתם מקבלים. יש מגוון של טבעות יהלום בסגנון הזה ככה שתוכלו למצוא את זאת שאתם מחפשים בדיוק. תוכלו להזמין טבעת בעיצוב אישי אם אתם רוצים משהו יותר אישי. אני ביקרתי בחנות שלהם, הצוות מאוד נחמד, בקיא בטבעות ויכול בקלות לעזור לכם למצוא את הטבעת המושלמת
לצפיה ב-'טבעת נישואין'
טבעת נישואין
27/03/2018 | 23:59
17
הי תמר
תודה לך על ההמלצה. אני מחפש לקנות טבעת נישואין לאשתי היקרה לקראת יום הנישואין העשירי שלנו ביחד. אני יודע שהיא מאוד אוהבת את התכשיטים של פדני, ושקלתי לקנות לה טבעת משם. אני רואה שאת קצת מבינה בתחום התכשיטים היקרים, ואשמח אולי תוכלי לסייע. אני מצרף כאן את הקטלוג של החברה, שכולל מגוון רחב של טבעות, בעיצובים וסגנונות שונים, ואשמח לעזרה מה עלי לבחור. אשתי אוהבת סגנון עדין אבל לא סטנדרטי, ואני יודע שהיא חולמת על הורדרד המיוחד הזה. חשבתי לשלב לה את הצבע הזה יחד עם זהב, אבל אני לא יודע עד כמה זה הולך יחד. בקישור אשמח לכל עזרה או הכוונה. 
תודה!
לצפיה ב-'במה לחופה'
במה לחופה
17/02/2018 | 21:11
21
הי חברים :)
אני רואה שיש כאן לא מעט זוגות שעומדים בפני חתונה בקרוב. ראשית שיהיה לכם המון מזל טוב, זה אחד מהערבים המרגשים ביותר בחיים. טקס החופה הוא הטקס המרגש ביותר, ונהוג לעשות אותו על גבי במה קטנה, על מנת שכל האורחים יוכלו לראות את הטקס. במקום לשכור במה משעממת ואפורה, תוכלו לפנות לסיוע של חברה מקצועית שמתמחה בעיצוב במות, שתעצב לכם את הבמה בצורה יפיפיה ורומנטית, שמתאימה לערב החתונה. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של עיצובים, את העיצוב שמתאים לכם ביותר. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה לאיפור ושיער למלוות'
המלצה לאיפור ושיער למלוות
15/02/2018 | 18:41
25
היי, אני מחפשת המלצות לאיפור ושיער למלוות. מישהי/מישהו שיכול להגיע לאיזור ירושלים. תודה :)
לצפיה ב-'הסבר קצר על סוגי מקומות לחתוה'
הסבר קצר על סוגי מקומות לחתוה
14/02/2018 | 14:49
38
הכנתי סרטון שיעזור לזוגות לפני חתונה להבין את ההבדלים בין סוגי המקומות לחתונה: 'הכל כלול' / קייטרינג לבחירתכם / מקום בבעלות שף מוכר או קייטרינג ותיק
תצפו בכיף ואם יש לכם שאלות אשמח לענות (:

לצפיה ב-'שופרות לחתונה \ שופרות לבר מצווה'
שופרות לחתונה \ שופרות לבר מצווה
05/02/2018 | 15:58
10
רוצים להוסיף רגש לאירוע?
רוצים שופרות לבר מצווה ?
רוצים שופרות לחתונה ?
רוצים שופרות לחופה? 
רוצים שופרות בחופה?
כמה פעמים רציתם להיכנס לחופה בצורה מיוחדת ושונה?
שופרות לחתונה שלומי ששת הוא הפיתרון האולטימטיבי!!!
כל אירוע שאתם עורכים הוא אירוע מיוחד עבורכם.
אין זה משנה אם זוהי חתונה, ברית מילה, בר מצווה,
בת מצווה או כל חגיגה אחרת לאורך חייכם.
תמיד תרגישו כמו מלכים ותחשבו שהאירוע שלכם הוא הכי מיוחד והכי מרגש.
אבל האם גם האורחים שלכם יחשבו כך?
האם הם יצאו מהאירוע ויגידו: "וואו, בכזה אירוע עוד לא הייתי, היה כל כך מיוחד ומרטיט",
או שהם יחזרו מעוד סתם אירוע ככל האירועים שבהם היו בעבר?
כדי ליצור את האירוע הייחודי שלכם, האירוע שכולם ידברו עליו,
אירוע שאותו גם אתם וגם האורחים שלכם לא יישכחו בחיים !!!
שלומי ששת שופרות לחתונה בא לעזרתכם.
שלומי ששת חצוצרן כבר שנים רבות ובעל ניסיון בכל סוגי ההופעות ולכל הקהלים.
בנוסף שלומי ששת משתמש בכלי נוסף אשר יוצר אווירה שלא תישכח שופרות לחתונה.
שלומי ששת חצוצרן בליווי שופרות לחתונה יעניק לאירוע שלכם גוון שאותו לא תשכחו במשך שנים.
שלומי ששת :חצוצרן | חצוצרן לחתונה | חצוצרן לאירועים | חצוצרן לאירוע | חצוצרן לחתונות | 
חצוצרן לבר מצווה | חצוצרן לבת מצווה | שופרות לחתונה | שופרות בחופה | שופרות לחופה | 
שופרות לבר מצווה | חופה | חתונה | בר מצווה | בת מצווה | כניסה לחופה | כניסה לחתונה | 
כניסה לבר מצווה | כניסה לבת מצווה | אירועים.
שלומי ששת הינו חצוצרן מקצועי אשר רכש ידע גם בתקיעת שופרות לחתונה מקצועית.
שלומי ששת התנסה בכך לאורך שנים ויודע להעניק לכל אירוע את ה"טאצ'" הנכון
באמצעות שופרות ונגינה בחצוצרה.
שלומי ששת מחובר למיקרופון אלחוטי איכותי במיוחד, שהתקיעה בשופרות לחתונה
נשמעת בקול רם ובאופן מרגש במיוחד.
שופרות לחתונה מתאימים לכל אירוע: החל מכניסת החתן והכלה והליכתם לקראת החופה בחתונה,
וגם לבר מצווה או לבת המצווה כאשר חתני השמחה נכנסים לאולם.
ניתן להוסיף שופרות לקטעים שונים במהלך האירוע.
כך למשל בבר מצווה, כאשר הילד נושא דרשה, ניתן לשלב שופרות בסיומה להעצמת הרגע.
שופרות והתקיעה בהם גורמים להתרגשות ולצמרמורת בקרב כל השומעים
ומגבירים את השמחה ואת ההתרגשות הרבה מהאירוע.
חצוצרן שלומי ששת:חצוצרן | חצוצרן לחתונה | חצוצרן לאירועים | חצוצרן לאירוע | חצוצרן לחתונות | 
חצוצרן לבר מצווה | חצוצרן לבת מצווה | שופרות לחתונה | שופרות בחופה | שופרות לחופה | 
שופרות לבר מצווה | חופה | חתונה | בר מצווה | בת מצווה | כניסה לחופה | כניסה לחתונה | 
כניסה לבר מצווה | כניסה לבת מצווה | אירועים.
שלומי ששת הינו בעל ניסיון של שנים רבות בנגינה בחצוצרה וגם בתקיעה
שופרות לחתונה.הוא הופיע על במות רבות ברחבי העולם ורכש ידע וניסיון
שמסייעים לו להפוך את האירוע שלכם למושלם!!!
חצוצרן שלומי ששת נפגש עם הלקוחות לפני האירוע
ומתאים להם את המוזיקה על פי רצונותיהם ובקשותיהם.
כמו כן הוא מוסיף אפקטים מיוחדים, כגון שופרות לחתונה, אם בעלי האירוע מעוניינים בכך.
נסו ותיווכחו שכל האורחים יוצאים בהרגשה שבאירוע כזה הם עדיין לא היו.
שופרות לחתונה | שופרות לחופה | שופרות לבר מצווה |
חצוצרן שלומי ששת הטוב מכולם לאירוע מושלם !!!
מחפשים : שופרות לחופה בירושלים
מחפשים  : שופרות בחופה בירושלים
מחפשים : שופרות לבר מצווה בירושלים
שופרות,שופרןת  לחתונה,שופרות  לבר  מצווהשופרות,שופרות  לחתונה,שופרות  לבר  מצווה
מחפשים שופרות לחתונה בצפון בקריות!!!
מחפשים שופרות לחתונה בירושלים
מחפשים שופרות לחתונה במרכז בכל הארץ!!!
מחפשים שופרות לחתונה בבאר-שבע בדרום
שלומי ששת  שופרות  לחתונה הוא הפיתרון  האולטימטיבי!!!
לצפיה ב-'אביזרים למסיבת חתונה מאלי אקספרס'
אביזרים למסיבת חתונה מאלי אקספרס
05/02/2018 | 01:47
62
אתר שמרכז את האביזרים לחתונה מאלי אקספרס, יש גם בלוג נחמד. מי שמעוניינת: https://gilboagilboa9.wixsite.com/weddingaccessori...

מזל טוב!
לצפיה ב-'אביזרים למסיבת חתונה באלי אקספרס'
אביזרים למסיבת חתונה באלי אקספרס
05/02/2018 | 01:44
32
מצאתי אתר שמרכז את כל האביזרים שניתן לקנות באלי אקספרס, יש שם גם בלוג נחמד. מי שמעוניינת: https://gilboagilboa9.wixsite.com/weddingaccessori...
מזל טוב!
לצפיה ב-'אריא (arya) בשוהם- המלצות/ דיס המלצות'
אריא (arya) בשוהם- המלצות/ דיס המלצות
19/01/2018 | 15:05
28
שלום לכולם, מחפשת המלצות על אריא בשוהם. למי שביקר, סגר שם אירוע. המקום מהמם זה אין ספק אבל מחפשת המלצות בעיקר על השירות, היחס, עמידה בזמנים, טיב האוכל, מינוסים ופלוסים.
תודה לעוזרים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
טופ טרוולס
טופ טרוולס
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה