לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

מישהו התחתן לאחרונה בטור סיני?
26/04/2016 | 19:26
10
יש לי כמה שאלות, אשמח אם תוכלו לענות לי בפרטי :)
מחפשים אולם אירועים בתל אביב???
26/04/2016 | 10:56
20
שלום חברים,
היום אני כאן כדי להמליץ לכם על אולם שונה ומיוחד משהו יוצא דופן שייקח את האירוע שלכם ויהפוך אותו למשהו שונה ויוצא דופן שישאיר את האורחים שלכם פעורי פה!!!
מכירים את את בית הכנסת הגדול אוהל מועד בתל אביב - אז זה שם!! מקום מדהים המשלב את העולם הישן עם העולם החדש.. מקום יוצא מן הכלל ביופיו  משהו שאי אפשר לתאר במילים... אני ממליץ בחום.
כנסו ללינק: http://www.ohel-moed.com/%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%9D-...

חתונה, קוסמטיקה ומה שביניהם!
25/04/2016 | 23:32
12
כל מה שרצית לדעת על מתי עושים גבות לפני החתונה, למה צריך טיפול פנים ומה התזמון המושלם, האם צריך לעשות שעווה בידיים או אולי בכלל לייזר ועוד

אטרקציות לחתונה במבצע חג אביב 2016
25/04/2016 | 12:43
19
חבילות אטרקציות לחתונה במחיר משתלם להזמנות חייגו : 053-2555058
מורן רז קוסמטקיס
24/04/2016 | 17:06
9
מורן רז החלה את עבודתה כמאפרת בשנת 2006 באיפור כלות אירועים ואופנה הדרכה והעברת שיעורים באיפור. כיום לאחר מספר שנים ניפתח הסטודיו שלי באוירה נעימה המעניקה לך איפור מיקצועי, טיפולי קוסמטיקה ופרא-רפואי.ww.moranraz.co.il/
הפקות אירועים דרינק דולס
24/04/2016 | 14:05
13
מגנטים ללא הגבלה כולל 4 הגדלות ודיסק  על איכות לא מתפשרים נקודה! להזמנות חייגו  : 053-2555058 ��
מחפש המלצה לרב-רפורמי שמחתן זוג יהודי/נוצריה
24/04/2016 | 08:38
10
שלום רב,
התנועה הרפורמית בארץ לא מחתנת יהודי עם נוצריה, אבל הבנתי שיש רבנים רפורמים אמריקאים-ישראלים כן עושים את זה כמו הרב וינד. מבקש המלצה לעוד שמות , תודה רבה!
מגוון הרכבים מוסיקלים לחתונה
22/04/2016 | 15:12
9
המלצה חמה על להקות לחתונה: קבלת פנים,כניסה לחופה, ריקודים, פריצה, ועוד!
בדף זה תוכלו למצוא מגוון גדול של להקות והרכבים! 
ממחר דיאטה... אולי?
21/04/2016 | 11:26
22
אני יודעת כמה זה קשה להתמודד עם הדיאטה לפני החתונה ובמיוחד כשהיא לפני החתונה ויש מלא לחץ ואוכל לפעמים הדבר הכי מנחם ושם אנחנו נשברות (ונשברים?) אם אפשר לשתף פה פוסט של לאה גולן שדברת בדיוק על זה ואיך לשנות מקושי לאורח חיםם 
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:41
5
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
מחפשים מישהו שישמור לכם על הבית?
18/04/2016 | 18:01
32
אני אסף שגב, בן 21 חייל משוחרר.
לאחרונה נחשפתי להרבה זוגות שבלית ברירה משלמים לאנשים סכומים שנעים בין 600-800 ש"ח בכדי שישמרו להם על הבית במהלך החתונה.
כמו שאתם יודעים, הגנבים של ימינו הם קצת יותר חכמים מפעם, וקיימים אין ספור דוגמאות של זוגות שחוזרים לאחר היום המאושר בחייהם לבית הפוך לאחר פריצה.
אז תנו לי לעזור לכם. לא חברה, לא אבטחה, לא פרוצדורות. אני אשמור לכם על הבית במחיר זול הרבה יותר ואתם תיהיו רגועים.
צרו קשר - 0509772500
התלבטות בין שתי טבעות נישואין
17/04/2016 | 20:10
88
היי, אני חדשה פה... מתחתנת בקרוב ועכשיו הגיע שלב בחירת הטבעות,
מתלבטת מאוד בין שתי הטבעות ואובדת עצות, אשמח לקבל דעה אובייקטיבית מכל אחת מכן על מנת להחליט במה לבחור.

מחפש חליפות חתן מותגים
16/04/2016 | 21:55
1
30
שלום לחברי הפורום :)
בעוד כחודש אני מתחתן בהרמוניה בגן ואני מחפש חליפת חתן שהיא מותג הכוונה שלי חנות שמוכרת דולצ'ה גבנה, דיור וכד'.
אני אומנם לא מכיר חנות אבל המליצו לי על חנות לחליפות אך לא ענו לי בטלפון ואני לא מכיר כלכך איפה יש בארץ חנויות כאלו אשמח לשתענו לי על השאלה ואם בנוסף יש לכם חנויות שאתה אישית מכירים של מותגים אשמח לתגובות כי זה דיי דחוף לי.

לאתר שהפנו אותי : חליפות חתן
רכשתי חליפה קולקציה 2016
20/04/2016 | 12:24
25
באתר הזה מצאתי חליפות מהממות מהקולקציה החדשה ולא חליפות ישנות שאתרים מציגים רק בכדי למכור. 
http://rosohalifa.blogspot.co.il/
זה לא האתר הרשמי של החברה אבל נכנסתי משם לאתר http://rosso.co.il/ וקיבלתי הנחה לרכישה והחליפה הגשימה לי חלום, צרפתי קובץ של החליפה שרכשתי והבטחתי לא לומר את מחיר החליפה אז תוכלו להתקשר ולשאול בחנות. 
צילומי חוץ
15/04/2016 | 16:52
37
שלום
למטרת תיק עבודות,אני מציע צילומי חוץ בחינם לזוג
אפשר להתקשר ל 0532421220
תודה
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:05
11
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
מגנטים לאירועים
11/04/2016 | 20:39
3
68
מחפשת צלם מגנטים איכותי במחיר הגיוני
רק מנסיון תודה
ממליצה לך על יקיר אביב
12/04/2016 | 23:53
29
בחור זהב..היה מאד סבלני ועשה עבודה יפה.
זה האתר שלו yakiraviv.com
כנסי..
13/04/2016 | 20:19
1
37
חפשי בגוגל "מגנטאק" 
איכותי ולא לוקח יקר.
יש מלא כאלה שעושים מגנטים לאירועים
19/04/2016 | 02:39
16
השאלה כאן אם זה לא יורד מהאיכות.
הרולגלידה שלנו לאירוע שלך!!
11/04/2016 | 21:24
65
רוצים חוויה באירוע שלכם שלא יפסיקו לדבר עלייה ?? רולגלידה -הגלידה התאילנדית שמשגעת את כולם מגיעה עד לאירוע שלכם. 
לפרטים והזמנות - 
נאור - 0585123467
סהר -0509688305
עריכת סרטון חתונה במחיר סמלי!
10/04/2016 | 23:27
26
שלום :)

אני רותי, עורכת וידאו עוד בתחילת דרכי. יצא לי לערוך קליפים לבר מצוות, כתבות וסרטוני תדמית. עם זאת, עדיין לא יצא לי לערוך קליפ לחתונה או סרטון של החתונה עצמה.
אני מוכנה לעשות זאת במחיר סמלי (200-300 ש"ח) כדי להוסיף גם מהתחום הזה לתיק העבודות שלי.

אני זמינה בפרטי :) ומזל טוב לכל הזוגות המתחתנים.
יש לנו הערב חתונה, לא בא לי ללכת
10/04/2016 | 18:13
1
122
פתאום גיליתי שלא חייבים ללכת לכל חתונה, מה נגיד לחברים שמחתנוים?

יש לי בעיה עם זה, לא יודעת מה נגיד להם.
לא להגיע בלי להודיע או הודעה בהתראה כל כך קצרה
24/04/2016 | 07:54
33
משאירה את הזוג במצב מחורבן שבו הם הזמינו מנה שאף אחד לא יאכל... המנה עלתה להם כסף ונועדה לכך שמישהו יהנה ממנה. אגב, בעיני אין צורך "לממן" את המנה שלכם וזאת לא מטרת המתנה. כלומר אתם ממש לא חייבים להביא מתנה בשווי המנה או כסף בכלל, אבל אם מישהו טרח ודאג לכם למנה, מן הראוי שתכבדו את זה ותגיעו לשמוח בשמחתו.
עכשיו זה כבר מאוחר מידי, אבל להבא, תחליטי מראש אם את מעוניינת להגיע לאירוע כלשהו או לא. אם לא, תדאגי להודיע את זה לבעלי האירוע בהקדם האפשרי לאחר קבלת ההזמנה.
אם זה מישהו שאת יודעת שהזמין אותך "סתם" (מהמחלקה בעבודה וכדומה), את יכולה בהחלט להגיד משהו כמו "תודה רבה על ההזמנה, לצערי לא אוכל להגיע".
אם זה מישהו קרוב יותר, תמצאי תירוץ כמו: בת דודתי מתחתנת באותו היום ואם לא אגיע המשפחה תחרים אותי, יש לי תור לבדיקה שאני מחכה לה כבר חצי שנה או סגרנו לאותו הלילה לצימר לכבוד יום ההולדת של פוצי (תירוץ מצויין לחתונות ביום חמישי).
אולי יסתכלו עלייך בעין עקומה, אבל זה כלום לעומת איך שיסתכלו עלייך אם תגידי שאת כן מגיעה ובסוף לא תגיעי...
אם אין לכם תקציב לכל הספקים בחתונה
09/04/2016 | 21:06
85
למי מכם שמתחתן בחודש אפריל/מאי ואין לכם תקציב לכל הספקים, אני מוכן לתרום לכם מצידי ביום החתונה.
מוזמנים ליצור איתי קשר,רק בטלפון 053-2421220
תודה
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
צילומי הצפון
מחפשים צלם מקצועי?
פורום טיולים בהודו נפאל
פורום טיולים בהודו נפאל
White- בית וקייטרינג לאירועים
White-שירותי קייטרינג
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה