לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

למסירה נעלי בובה מידה 41
05/02/2016 | 04:49
7
ננעלו פעם אחת (בחתונה שלי:)) חדשות. מאוד נוחות. גרה בבני ברק. מוזמנות לשלוח מסר
חברת הפקה לחתונות שנותנת שירות בחינם- יש חיה כזו מסתבר
03/02/2016 | 17:34
15
אפשר להירשם פה לשמוע פרטים
סירטונים והזמנות לחתונה
03/02/2016 | 17:16
14
היי, אני ניר שחרור מאייר ואנימטור
אם אתם מחפשים מאייר להזמנה, או אנימטור ועורך לסרט חתונה אשמח אם תדברו איתי
לדוגמאות:

אפשר ליצור קשר דרך:
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:13
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

חתונה בלי סרט מהחברים
31/01/2016 | 19:51
4
99
הי, כל הנושא של סרט מהחברים מאד מביך אותי.. יש כאן מישהי שהתחתנה ולא היה סרט מהחברים / משפחה? היה משהו במקום? זה כבר הפך לכזה מאסט...
לנו לא היה
31/01/2016 | 20:31
2
79
אנחנו כל כך לא רצינו כאלה, ההורים יודעים לא להביך אותנו והחברים זרמנו ולא עשו לנו פאדיחות

שום דבר לא מאסט! תעשי רק מה שנכון עבורכם
תודה! היה משהו אחר?
01/02/2016 | 16:47
1
18
לא, זה לא הקטע שלנו
01/02/2016 | 18:16
53
רצינו חתונה פשוטה שהחופה במרכזה
החתונה עצמה היתה ביום שישי בטבע, הכי פשוטה והכי מצומצמת, אפילו עיצוב לא הוספנו כי לא הרגשנו שצריך (לטעמנו המקום עצמו היה מהמם כמו שהוא)
לנו לא היה ולא היה חסר
03/02/2016 | 10:22
30
לא חייבים סרט, לא של חברים ולא כל סרט אחר.
אל תעשי משהו שלא מרגיש לך טוב.
אגב, הייתי בהמון חתונות ללא סרט.
מחפשת נוסח הזמנה לחתונה בשטח פתוח.
03/02/2016 | 08:16
11
היי,
אני מנסה לעזור לחבר שמתחתן.
מחפשים לראות הזמנה לחתונה שהיא לא בגן / אולם, אלא בשטח פתוח / מדבר / ים וכו'. רוצים למצוא נוסח הגיוני.

אשמח לעזרתכן ולעזרתכם.
תודה, רינת
חתונה לבנה באשדוד המלצות?
02/02/2016 | 19:16
19
היי בנות, מאחלת לכולנו שההכנות יהיו בשמחה ובנחת, בלי בילבולים! אני דתייה , בחתונה לבנה הציעו לי לקחת בגד גוף שקיים במאגר ויעשו עליו תיקונים ויתפרו חצאית חדשהוזה כולל איפור ושיער שעושים בחדר במלון ליאונרדו ומקבלים גם ליל כלולות "מתנה" . הענין הוא שראיתי כלה דתיה , היא הייתה יפה אבל ראו שהוסיפו לה תוספות על השמלה.

יש גם סלון "בואי כלה" באשדוד, מכירות? שם זה יותר זול והתופרת מכינה שמלה חדשה מאפס אבל אני לא אוהבת את האיפור שם..

?

איפור ועיצוב שיער
02/02/2016 | 18:15
1
20
מחפשת מעצבת שיער ומאפרת עם המלצות שמגיעה למקום התארגנות של הכלה, לחיפה. סגנון האיפור הוא טבעי ועדין ושיער פזור עם חצי קוקו.

שלחתי לך הודעה בפרטי
04/02/2016 | 21:57
חליפות חתן בחיפה והקריות
02/02/2016 | 12:23
23
שלום,

האם יש באזור חיפה והקריות חנות לחליפות חתן שמקבצת אצלה את מיטב המותגים? אני מחפש משהו בסגנון של "אופנת סגל" מת"א רק באזור חיפה והקריות...

תודה!
רינגסטון טבעות אירוסין
01/02/2016 | 23:05
27
חברת רינגסטון מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם מקטלוג טבעות אירוסין
בעיצובים מיוחדים ובמחירים ללא מתחרים.
צור קשר בטלפון 1700-502-603 או כנס לאתר www.ringstone.co.il
הצעת חברת מגנטים לאירועים
01/02/2016 | 17:18
9
אם אתם חוגגים אירוע אני ממליץ לכם על חברה מקצועית בתחום אשר הייתה אצלנו במספר אירועים יצאנו מרוצים והבטחנו שנפרסם אותם ללקוחות נוספים. זה האתר שלהם מגנטים לאירועים
בהצלחה ומזל טוב
היי,לכל מי שמחפש חולצות מודפסות\גימיקים לרחבה...
30/01/2016 | 19:18
17
יש דיל באתר מאורסים של חבילה כוללת במחיר זול.
המלצות לצלם קפריסאי לצילום טקס בלרנקה?
30/01/2016 | 15:01
15
מי מכיר? שמע? התנסה?
זקוקה להמלצה לקייטרינג לאירוע במחיר 180-190 ש"ח גג
26/01/2016 | 21:59
35
הי, זקוקה להמלצה לקייטרינג לחתונה (מצאתי מקום) .. יכול להיות קייטרינג דרוזי או משהו בסגנון. (הכוונה למחיר לכולל הכסאות והשולחנות והכל..) האם קיים משהו כזה?

תודה רבה :)
מחפשת תופרת באזור המרכז
24/01/2016 | 15:52
1
30
היי בנות

חברה יקרה מתחתנת בקרוב ורוצה לעשות שמלה אצל תופרת.
מכירות תופרות טובות באזור חולון או ראשל"צ (מרכז בכללי)?

תודה מראש

כרגיל ממליצה על איילה איב
01/02/2016 | 13:54
10
מחפשת מקום לאירוע לכ190 איש בין רשפון - תל אביב
22/01/2016 | 08:38
41
הי מאוד אשמח לעזרתכן :)
נעזרתי וחיפשתי בפורום כמה שיכולתי ועכשיו הגעתי למבוי סתום..-

אני מחפשת מקום לחתונה של כ-190 איש (בטח יגיעו קצת פחות)
בין רשפון - תל אביב, בשישי בצהריים

*קראתי פה בפורום שיש את גופרמן ברשפון - אבל שזה רק לעד 100 איש,
*מישהי מכירה את מיכאלי ברשפון?
*ראיתי שיש גם בגעש את גרינפילד.. אבל באמת רואים שם אנשים משחקים גולף? זה לא ככ לטעמי  בזמן החתונה...
*חשבתי גם על ננוצ'קה אבל אני לא יודעת עד כמה האורחים יזרמו כולם בלרקוד "על הבר".. וזה קצת לא מתחשב במי שלא רוקד, לא? (או גם במי שרוקד.....)
*גם הרצליה יכול ללכת
*אגב יש מקום חדש שנקרא high&  בתל אביב, הם מפרסמים בכל חור באינטרנט, אז התקשרתי והציעו לי מחיר של 450 ש"ח למנה כולל הכל (מהההה?!!). מחפשת משהו באזור העד 350- 370 כולל הכל (כל מה שמשלמים לאולם) גג.. 
מעדיפה מראה קצת יותר "מיוחד" או "כפרי" ולא בבניין או אולם אולמי..

תודה רבה מכל הלב  
מחפשים מקום לאירוע קטן
17/01/2016 | 12:17
1
109
מחפשים מקום לחתונה, משקיף לים בין יפו לקיסריה, 150 אורחים בערך.
ביפו לא אהבנו את המקומות שרק מהגג הים קצת מציץ ואחכ יורדים למקום סגור, בשדות ים המקומות גדולים מדי לאירוע כזה.
מה עוד יש לכם להמליץ...?
בשעה טובה!!
20/01/2016 | 08:17
80
ממליצה לך לבדוק דרך איזיווד, יש להם המון אולמות באזור שאת מחפשת. אין סיכוי שלא תמצאי דרכם משהו והמחיר שהם נותנים ממש טוב. הספקים מתחייבים לאיזיווד בחוזה שהמחירים שהם מציעים להם הוא הזול ביותר
הזמנה לא ראויה לחתונה
20/01/2016 | 01:24
428
מהפיליפינית -
ותמחקו את החיוך מהפרצוף שלכם, תחשבו מה היה קורה עם המכשיר הזה היה בתוך הראש שלכם.
לא שמכשיר שעכשיו יש לכם, אני מתכוונת למכשיר החייזרי, נראה לי מכמה צחוקים היסטיריים שקיבלתי מחלאות אדם בהרדוף, שהנקודה הזאת שישעשעה אותם נורא.

בהמות וחולי תוכנית ריאליטי חייזרית. איך אתם מעיזים לרשום אותי בהזמנה לחתונה שלכם בצורה כזו ועוד להזמין את המשפחה שלי. "צאו לטיול בוא לפיליפינים". קיוויתם שבאירוע שלכם שהאורחים יקשיבו לי באירוע. זה האטרקציה להיות באזור של הפיליפינים, אי אפשר לתכנן מסיבת חתונה בלי זה, אנשים לא יכולים להתנתק.
ושוב פעם למה הייתי צריכה אני או מישהו מהמשפחה שלי צריך לקבל את התת-רמה של ההזמנה הזאת. סליחה שכחתי במי מדובר. שני מטומטמי חלם, סביר מאוד להניח זה משהו שלא עלה בדעתכם או לחילופין שחלק ממשפחה יגיע אפשר יהיה להציק לו בשאלות ריאליטי מטומטמות.
המשפחה של אבא שלי לא בקשר איתכם בכלל, הם לא הבינו מה אתם רוצים. הקשר אליכם היה רק כג'וליה ברחה לבית של אבא שלי כמה פעמים אחרי שהאבא של החתן פוצץ אותה מכות.

למה לא יכולתם להוציא הזמנה שרק מסמלת את החתונה שלכם. אתם והאורחים שלכם לא יכולים להתנתק לרגע?

זה בגלל שאתם הטינופת של המין האנושי שגרה באזור. שרק ככה את יכולים להרגיש קיימים. משהו להראות לנכדים שלכם, תראו מישהו סבל ואנחנו נהנו לחיות ליד זה.
זה התזכורת שרציתם ליום חתונתכם או שההורים שלכם חינכו אתכם ככה ליהנות מתוכנית ריאלטי חייזרית וסבל אנושי.
אתם פשוט בהמות, טינופת המין האנושי שזה מה שאתם רואים לנכון להנות ממנו.
העם המזוויע הזה, כל כך הרבה אנשים נהנים מתוכנית ריאלטי החייזרית הזאת, מהמכשיר החייזרי ששתול לי במח ומזה שיש בובה אנושית בשליטה מוחלטת שלכם, למה ההנאה המטורפת הזאת?! מאיפה הסדיסטיות הזאת.

ושלא תחשבו לרגע שאני חושבת שמנעו ממני בסך הכל לשים לכם את המכתב זה בתיבת צ'קים זה שחששו ממני. פשוט לא רצו שאני חשופה להנאה הגדולה שלכם שאני מגיעה לחתונה (חבורת טינופת אנושית מבחילה), כולל תמונות מזכרת שבטח הייתם מצמידים להזמנה באלבום חתונה.

בזה אתם בדיוק כמו החיילות במחסום שמצטלמות עם עצורים פלסטינאים בכפותים ליד והם מדגמנות פוזת סלפי. אני לא משווה את עצמי לעצורים, אבל במקרה הזה אנו נופלים לאותה קטגוריה.
הם אזרחים סוג ב במדינה הזאת, אם בכלל יש להם זכויות אבל לפחות יש מי שחושב שהם בני אדם (לא אתם והחיילות האלה). ואני סוג ז' אין לי זכות קיום אנושי מבחינתכם, חייזרים יצרו את המכשיר בתוכי להנאתכם כדי שתוכלו לחיות באזור של הפיליפינית. נבלות, טינופת אנושית, חלאות אדם.

או לחילופין אחד מכם עובד בפרוייקט הזה, אין לי מילים כרגע לכתוב מה אני חושבת על זה. רק אם זה באמת נכון, שני דפקטים טבולה ראסה חסרי מצפון, למה הייתם צריכים להזמין אותי ואת המשפחה שלי לחתונה עם הזמנה כזאת מטומטמת ואכזרית. מצד שני, זה לא סוד מה אני חושבת עליכם זה מתאים לפרופיל התנהגות שלכם עכשיו ו 20 שנה אחורה.

אני מקווה שבערב הזה אנשים באמת התחברו אלי ושומעים מה אני חושבת עליכם ושגם הורים אחרים בגדרה מקשיבים איך הם חינכו את הילדים שלהם להיות נבלות חסרות מצפון שטחיות. וזבל אנושי הנהנה ואדיש מסבל של האחר.

חשבתי שאשים את המכתב בתיבת השיקים ואלך כי לא רציתי להסתבך עם האבא של החתן שיש לו נטייה לפוצץ נשים במכות. שתי נבלות כמוכם בטח גאים בו עכשיו, כל המכות שהוא הפציץ את ג'וליה (האמא של החתן) השתלמו. 100 אחוז גבר שהוא מונע ממני לא רק בחתונה שלכם אלא גם מחר לבוא לפיצרייה ולומר לכם מה אני חושבת על ההזמנה הנוראית לחתונה שלכם. אתם בטח טופחים לו על השכם, גבר גבר. כי כשגבר מרביץ מכות רצח לאשה זה משהו להתגאות בו. אני יודעת לפי התגובות של אנשי הפרוייקט הזה, שזה מדליק אותם גם. הם אוהבים גברים מכים. גם הלקוחות בזמן הקרוב זה כנראה הזבל האנושי שיגיע לשם לחגוג ויש מספיק כאלה. כל מה שרץ לי כרגע לפני הפנים זה הפרצוף הנפוח והשבור של אמא שלו. לא משנה כמה מייק אפ היא שמה זה היה כל כך חזק שראו את החבורות.

(לאנשי הפרוייקט, אני לא מבינה למה הייתם צריכם לגרום לאמא שלי להשתעל 3 פעמים אחרי המשפט של 100 אחוז גבר. מצד שני הבנתי כבר מזמן שאתם חבורה של סדיסטים, מצ'ואים, שוביניסטים חלאות המין האנושי. לקח רק שנתיים להבין את באמת ולהפסיק לחטוף מזה התמוטטויות עצבים. ותעזבו את אמא שלי בשקט למה אתם גורמים לה להשתעל בכלל. בשביל זה השתילו לה את המכשיר שתוכלו להתעלל בעוד בן אדם שהוא לא חייזרי. מתי תסתיים התוכנית הריאליטי החייזרית הזאת.

טינופת תת-רמה. מכל ההזמנות לחתונה שיכולתם להוציא מכשיר חייזרי שהופך בן אדם לבובה זה מה שרציתם להנציח. אז קיבלתם פוסט מפיליפינית.

והלוואי אם יש מישהו שמקשיב שם למלעלה. עונש גלקטי או איך שאומרים את זה. שלילדים שלכם יהיה אותו מכשיר רק בלי כניסה של סדיסטים פדופילים אליו. רק שישדר את המחשבות. כמו שאנשי האזור חינכו את הילדים שלהם להנאה סדיסטית מסבלו של האחר. שיגדל עוד דור להנאה ולמשחק החולני שלכם. למה להרוס הנאה של דור.
חתונה אזרחית בפראג
17/01/2016 | 14:39
5
88
היוש 

יש כאן מישהי שעשתה חתונה אזרחית בפראג *שלא* דרך חברה מסודרת, אלא ממש דאגה להכל לבד כולל לתרגומים?
אני לא מוצאת שום מידע באינטרנט 
לא, אבל
20/01/2016 | 00:01
3
53
התחתנו בפראג דרך קמילה המקסימה ואני ממליצה בחום.
לגבי ניהול האירוע לבד - אני יודעת שבקפריסין זה יחסית פשוט (ובניו יורק מאוד מאוד פשוט), אבל לגבי פראג לא שמעתי על מישהו שעשה את זה לבד.
תודה על הממלצה, שמעתי עליה
28/01/2016 | 18:44
2
22
אבל אנחנו שנינו סטודנטים ומאוד לחוצים על כסף, וגם ה-500 יורו האלה הם יותר מדי (יותר נכון 250 כי בכל מקרה העלויות הן 250).

לא נראה לי שתחסכי הרבה מלעשות את הכל לבד
28/01/2016 | 19:11
1
19
כי תצטרכי לתרגם (אני מניחה שלא תעשו את זה לבד), ותצטרכי איכשהו להתנייד שם ואח"כ גם לדאוג להחתים את המסמכים שלכם באפוסטיל, ואני לא יודעת כמה זמן זה לוקח.
אולי תנסו באמת את אופציית קפריסין, היא אמורה להיות זולה יותר ואפשר לעשות שם את כל ההליך לבד (לפחות אני מכירה אנשים שעשו את זה).
בהצלחה ומזל טוב!
זוגות שהתחתנו בקפריסין יצאו בזול ,ובהליך מהיר וקליל.
01/02/2016 | 07:30
6
קפריסין זולה יותר, יש קישור לאתר שמסביר הכל
02/02/2016 | 11:48
4
אילו תוספות תשלום יש מלבד מחיר מנה/הגברה תאורה/אלכוהול?
18/01/2016 | 11:58
3
71
שלום לכולם אשמח לקבל קצת מידע ממי שיודע או שהתחתן לא מזמן,
לגבי תוספות כספיות שאני צריכה לשלם לאולם (ואני לא מדברת על עיצוב אולם)
אני מתכוונת לטיפים למלצרים.. מה נהוג לעשות למי לתת ? וכמה?
טיפים
18/01/2016 | 12:09
77
אני העברתי דרך המנהל אירוע/רב מלצרים 50 שח למלצר ולו עוד 500... וגם לאיש קשר שהיה לנו נתנו עוד 500 הוא באמת היה אלוף ועזר לנו מאד!!!
לגבי הטיפים
19/01/2016 | 15:24
78
שלום טניה

ומה לגבי עליות של רב, צוות האיפור, צוות הצלמים וכד'?

כאשר עורכים חתונה (באולם או בבית הכנסת), מומלץ מראש לחשבו על כל העלויות שמארגני האירוע יצטרכו לשלם בסוף הערב, כאשר המטרה של כל זוג להישאר במאזן חיובי ככל הניתן
כל ההדגשים ומה צריך לשאול בבחירת מקום לאירוע
29/01/2016 | 19:43
18
באופן כללי אין חובה לתת טיפים. טיפים נותנים אם רוצים.
בכל מקרה, יש כאן בפוסט את כל ההדגשים ואת כל מה שצריך לשאול כשהולכים לבדוק אולמות וגני אירועים http://weddingblogazine.com/2016/01/12/%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2/
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
White- בית וקייטרינג לאירועים
White-שירותי קייטרינג
בלו מון - בר אקטיבי והפקות לאירועים
בלו מון - בר אקטיבי
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה