לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:10
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'גני ארועים באזור השרון'
גני ארועים באזור השרון
22/06/2017 | 15:30
1
6
למיטב הבנתי באזור השרון קיימים מגוון רחב של גני אירועים.

אשמח לקבל 3 שמות של גני אירועים מומלצים עם אוכל טעים ועיצוב מרשים.
לצפיה ב-'ההמלצות שלי!'
ההמלצות שלי!
24/06/2017 | 21:31
8
גני האירועים שהכי אהבתי היו:
1. תל-יה
2. צל החורש 
3. אמורס.
כולם נהדרים, אבל משלושתם הכי אהבתי את גן האירועים תל-יה. מקום נהדר ומומלץ בתור אחד שהיה שם לא מספר מועט של פעמים מעולם לא התאכזבתי.
לצפיה ב-'אולם אירועים שבע'
אולם אירועים שבע
22/06/2017 | 13:05
1
7
האם באולם אירועים שבע,
קיים רשיון עסק ותעודת כשרות ?
לצפיה ב-'אולם אירועים שבע'
אולם אירועים שבע
24/06/2017 | 21:03
1
באולם אירועים שבע, אכן קיים רישיון עסק וכן תעודת כשרות. 
אם אני לא טועה הכשרות היא כשרות של רבנות תל אביב.
אולם אירועים נחמד מאוד, אהבתי אותו. http://www.sheva.co.il/

לצפיה ב-'קייטרינג לאירוע'
קייטרינג לאירוע
24/06/2017 | 18:32
3
הי חברים :)
ראיתי שלאחרונה עלו כמה בקשות בפורום להמלצה על קייטרינג לאירוע. אני רוצה להמליץ לכם בחום על הקייטרינג הנפלא שעשו את הכיבוד אצלי בחתונה - קייטרינג נפלאות התבונה. חברה נהדרים, שירות פשוט נפלא, אוכל טעים בצורה יוצאת דופן ומיוחד, חומרי גלם טריים וטעימים, והמחירים נהדרים, אנחנו והאורחים היינו מאוד מרוצים. אני ממליץ לכם בחום להציץ באתר שלהם ולהתרשם:
לצפיה ב-'מדריך לשבת חתן'
מדריך לשבת חתן
23/06/2017 | 23:23
2
שלום חברים 
לפי השם של הפורום אני יכול להניח שיש כאן גולשים שמתכננים חתונה. לרוב בתכנון של חתונה אנחנו די בקיאים, אולם הולכים לאיבוד בתוך הפרטים הקטנים בכל מה שנוגע לארגון של שבת חתן כהלכה. אני רוצה להמליץ לכם להכנס לקישור שאני מצרף לכם כאן, שם תוכלו למצוא את כל הפרטים הרלוונטיים בכל מה שקשור לתכנון של שבת חתן, לי ולאשתי זה עזר מאוד: מדריך לשבת חתן
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'עונת האירועים והחתונות בעצירת בין המיצרים '
עונת האירועים והחתונות בעצירת בין המיצרים
21/06/2017 | 11:46
3
עונת החתונות והאירועים כבר כאן אז לפני שנכנסים שוב לשיא יש את תקופת בין המיצרים המתקרבת וזה הזמן הכי טוב לבדוק מול חברות מגנטים לאירועים את המחרים יכול להיות שתקבלו הנחה משמעותית במחיר . 
לצפיה ב-'מתנות לאורחים בחתונה'
מתנות לאורחים בחתונה
21/06/2017 | 10:47
6
מסיבלנד מזמינים אתכם בעלי האירוע לפנק ולהודות לאורחים שלכם עם מגוון ענק של מתנות ושי קטן לאורחים שלכם בחתונה.
היכנסו לאתר מסיבלנד
לצפיה ב-'כל שירותי האבטחה והשמירה במקום אחד, כנסו לפרטים נוספים'
כל שירותי האבטחה והשמירה במקום אחד, כנסו לפרטים נוספים
21/06/2017 | 09:56
1
בעל עסק, האם העסק שלך מספיק מוגן?
חברת צוות 3 מספקת שירותי שמירה ואבטחה למעל 25,000 לקוחות מרוצים.

לצפיה ב-'קייטרינג ברמה גבוהה לאירוע!'
קייטרינג ברמה גבוהה לאירוע!
19/06/2017 | 15:39
3
קודם כל מזל טוב לכולם!
אני חייבת להכיר לכם חברת קייטרינג שהייתה כבר בשני אירועים שהייתי והיה טעים בטירוף! זה משתלב בכל אירוע וקונספט והחברה מציעה סוגים שונים של מאכלים לבחירתכם.

שווה לכם להציץ!

תשתפו דעה:)
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:31
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'מצננים להשכרה'
מצננים להשכרה
18/06/2017 | 05:32
2
שלום חברים :)
לפי השם של הפורום אני יכול להניח שגולשים כאן חברים שמתחתנים בקרוב. ודאי שמתם לב כי ארגון של חתונה דורש הרבה סידורים וארגונים לטובת ערב אחד בלבד. תרשו לי להמליץ לכם מהניסיון האישי שלי על השכרה של מצננים במידה ואתם מתכננים לעשות אירוע בחוץ. מצננים כאלו יוכלו לקרר את האוויר בזמן הריקודים והטקס עצמו, ויאפשרו לאורחים שלכם הנאה מקסימלית בלי לסבול מהחום. פרטים כאן למי שרוצה.
מזל טוב!
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:59
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'אלכוהול - מכירה לאחר חתונה'
אלכוהול - מכירה לאחר חתונה
12/06/2017 | 12:55
10
שלום רב,
נשארו לי בקבוקי אלכוהול סגורים לאחר החתונה שנתקיימה לפני כשבועיים.
רותם -
054-7124443
אני מוכר אותם בעלות נמוכה מאוד, ומדובר על בקבוקי אלכוהול מקוריים כמובן.
פירוט:
1. רד לייבל - 1 ליטרים - X2.
2. למברוסקו - 750 מ"ל - 2 אדום ו-2 לבן.
3. וודקה ואן גוך - 1 ליטרים ו- 750 מ"ל - אסאיי (X2), אננס ומלון.
4. שיבאס 12 ריגל - 1 ליטרים.
לצפיה ב-'שופרות לאירועים'
שופרות לאירועים
11/06/2017 | 17:42
6
חצוצרן,חצוצרן לחתונה,חצוצרן,לבר מצווה,חצוצרן לאירועים,חצוצרן לאירוע,שלומי ששת,שלומי ששת"החצוצרה המזמרת",אטרקציה לאירוע,קבלת פנים,חצוצרן לקבלת פנים,קבלת פנים,שופרות לחתונה,שופרות לחופה,שופרות לבר מצווה,שופרות לאירועים,שופרות לאירוע,אטרקציה לחתונה,אטרקציה לבר מצווה,חתונה,בר מצווה,אירועים,
https://www.shshet.co.il/
לצפיה ב-'שופרות לבר מצווה'
שופרות לבר מצווה
11/06/2017 | 17:15
7
חצוצרן,חצוצרן לחתונה,חצוצרן,לבר מצווה,חצוצרן לאירועים,חצוצרן לאירוע,שלומי ששת,שלומי ששת"החצוצרה המזמרת",אטרקציה לאירוע,קבלת פנים,חצוצרן לקבלת פנים,קבלת פנים,שופאות לחתונה,שופרות לחופה,שופרות לבר מצווה,שופרות לאירועים,שופרות לאירוע,אטרקציה לחתונה,אטרקציה לבר מצווה,חתונה,בר מצווה,אירועים,
לצפיה ב-'טבעת נישואין'
טבעת נישואין
11/06/2017 | 00:46
14
איפה אני מוצאת צורף שיכול להכין טבעת נישואין בצבע זהב ורוד?
מסתבר שיש דבר כזה
לצפיה ב-'שופרות לחתונה | שופרות לחופה | חצוצרן שלומי ששת'
שופרות לחתונה | שופרות לחופה | חצוצרן שלומי ששת
10/06/2017 | 20:15
2
חצוצרן,חצוצרן לחתונה,חצוצרן,לבר מצווה,חצוצרן לאירועים,חצוצרן לאירוע,שלומי ששת,שלומי ששת"החצוצרה המזמרת",אטרקציה לאירוע,קבלת פנים,חצוצרן לקבלת פנים,קבלת פנים,שופאות לחתונה,שופרות לחופה,שופרות לבר מצווה,שופרות לאירועים,שופרות לאירוע,אטרקציה לחתונה,אטרקציה לבר מצווה,חתונה,בר מצווה,אירועים,
לצפיה ב-'שופרות לבר מצווה |חצוצרן שלומי ששת'
שופרות לבר מצווה |חצוצרן שלומי ששת
10/06/2017 | 20:14
3
לצפיה ב-'אטרקציה לאירוע'
אטרקציה לאירוע
10/06/2017 | 20:13
9

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה