לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים'
דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים
27/11/2016 | 14:36
40
דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים פרטיים לאישה בביתה באשדוד. דרישות: אמינות, אחריות וסודיות.
ניתן לשלוח קורות חיים למייל: osiyot@gmail.com
לצפיה ב-'קבוצת למידה חברתית להכנה למבחני הקבלה לרפואה באיטליה'
קבוצת למידה חברתית להכנה למבחני הקבלה לרפואה באיטליה
25/11/2016 | 08:57
80
היי כולם.
אנחנו מספר סטודנטים לרפואה שמקימים בימים אלה קבוצת למידה חברתית שתכין אנשים לעבור את מבחני הקבלה לרפואה / וטרינריה באיטליה (באנגלית ובאיטלקית).
חפשו את הקבוצה שלנו בפייסבוק: makeitmedicine
זמינים לשאלות גם במייל:
לצפיה ב-'מבחן קבלה 4 שנתי'
מבחן קבלה 4 שנתי
20/11/2016 | 12:35
146
היי אני לומדת למבחן קבלה ל4 שנתי בצפת, שמעתי שיש סיכומים מעולים של מישהו ששמו עודד מירון. 
מישהו שמע? יודע? למישהו יש אותם ויוכל לשלוח לי?? 

תודה רבה מראש! :) 
לצפיה ב-'תכנית שלוש שנתית צפת'
תכנית שלוש שנתית צפת
16/11/2016 | 08:30
132
הייי חברה,
מישהו התקבל לתכנית שלוש שנתית בצפת  או ניסה התהליך אשמח לשמוע
פרטים על הליך הקבלה ושאלות הראיונות וכו,
בבקשה לעזור
תודה
לצפיה ב-'השלמות למסלול הארבע שנתי'
השלמות למסלול הארבע שנתי
15/11/2016 | 18:31
167
שלום לכולם אני מתכנן להתחיל תואר ראשון במדעי החיים על מנת להתקבל למסלול הארבע שנתי לרפואה בתל אביב או בצפת.
השאלה שלי היא לגבי מבנה התואר הנדרש, האם קורסי הליבה הנדרשים לתוכנית הארבע שנתית מובנים בתואר למדעי החיים או שאני אאלץ להשלים אותם לאחר התואר?
ראיתי שבאוניברסיטה הפתוחה מוצע מסלול קדם רפואה המכיל כבר את ההשלמות הנ"ל, האם עדיף לפנות לפתוחה מלכתחילה?.
האם במידה ואני אעשה את התואר בבן גוריון אני אאלץ בכל מקרה לבצע השלמות לאחר מכן?
אני אשמח לקבל עזרה בנושא מכאלה שכבר התקבלו למסלול או מכירים את הסוגייה.
בנוסף אשמח לכל מידע רלוונטי לתוכנית.
תודה רבה מראש לכולם.
לצפיה ב-'מכינת קבלה לאוניברסיטאות בחו"ל ?'
מכינת קבלה לאוניברסיטאות בחו"ל ?
15/11/2016 | 16:23
74
מישהו מכם נרשם למדיקל דוקטור מכינת חודש ינואר?
ואם כן לאיזו אוניברסיטה הוא מעוניין להיבחן
לצפיה ב-'ארץ או חול? '
ארץ או חול?
14/11/2016 | 09:50
131
שלום לכולם!
אז אחרי קריאה שקטה בפורום בשנה האחרונה,החלטתי להתייעץ בידע הרב שיש למועמדים\סטודנטים.

אני נמצאת בפני התלבטות,האם להמשיך לנסות להתקבל בארץ או לנסות לימודים בחו"ל. המקום שבניתי עליו הוא איטליה אבל בתוכנית באנגלית. אחרי יום פתוח בנושא הבנתי שהלימודים באיטליה הולכים ברוח קתולית ושלא מבצעים בה דיסקציות. בנוסף יש סברה כוללת שהשנים הקליניות שם מאוד דלות ושבכללי הם דיי חלשים בנושא.
מה שהחזיר אותי לנקודת האפס-
אשמח לשמוע מאנשים שעברו\שמעו על הלימודים באיטליה או יכולים להפנות אותי לכאלה.

בנוסף,האם יש פה מישהו שעבר אחרי שלושה סמסטרים מהתוכנית המשולבת של מדעי החיים ומדעי הרפואה ושרד כדי לספר?

תודה רבה לכל עזרה שתתקבל
לצפיה ב-'רמת עומס וקושי בלימודים'
רמת עומס וקושי בלימודים
12/11/2016 | 21:59
209
שלום רב
אני סתם שואלת 
כי זה נראה לי חלום רחוק מידי...(אבל לא עולה כסף לשאול אז שיהיה)
אני בת 25, רווקה, יש לי תואר ראשון בקרימינולוגיה אותו סחבתי בקושי רב בממוצע 80, עקב קשיים במוטיבציה ללמידה וקשיים נפשיים
כיום אני מרגישה שהדברים קצת השתפרו(כלומר המוטיבציה ללמידה ומקוה שימשיך להשתפר עוד ועוד ..)
רציתי לשאול אנשים שמכירים את התוכנית ה4 שנתית, כמה הלימודים עמוסים וקשים? האם אפשרי לעבוד וללמוד תוך כדי?או לחלופין לנהל חיי משפחה? תנאי הקבלה ממש סבבה בשבילי אבל יש את החשש להכניס את עצמי לדבר שאני לא יכולה לעמוד בו בעיקר מבחינת כמות חומרי קריאה- כן, זה החשש העיקרי שלי
הייתי רוצה ללכת למסלול פסיכיאטריה ושמעתי פעם שדווקא המסלול לשם, כלומר שלבי ההתמחות, הם קצרים יחסית
אשמח מאד לכל מידע או פרטים על התוכנית הזו במוסדות השונים
ואיך זה משליך על תכנון חיים/זוגיות/משפחה
תודה לכולכם
לצפיה ב-'עזרה עם מרכז רפואי'
עזרה עם מרכז רפואי
07/11/2016 | 21:14
92
שלום לכולם,
לא מזמן אבא שלי הלך לרופא מטעם מהקופת חולים שלו.
אמנם הוא עזר אבל מה שהוא נתן עזר רק ליום והוא אמר שזה כל מה שיש לו.
הוא המליץ לי על המרכז הרפואי הזה.
מישהו יכול לתת לי טיפים נוספים?

בתודה מראש,
תום
לצפיה ב-'מחפשים נבדקים למחקר?'
מחפשים נבדקים למחקר?
06/11/2016 | 21:44
70
שלום לכל החוקרים וסטודנטים,
לראשונה בישראל-נבנה אתר יחודי עבורכם,המסייע לגייס נבדקים למחקרים שונים-בחינם!
האתר נקרא: R4you.co.il
אתם מוזמנים להיכנס לאתר, לפרסם מודעה של "דרושים נבדקים למחקר"=בחינם! וכך להגדיל סיכוי לגיוס נבדקים!
*בנוסף ישנה גם אופציה של העלאת מאמרים שהתפרסמו...
האתר קיבל אישור של מחקר ופיתוח ויועצת משפטית של איכילוב, והאתר עומד בכל הדרישות של GCP,אתיקה ומשרד הבריאות...
נשמח לראותכם אצלנו באתר!
לצפיה ב-'מעבר לפקולטה בצפת לאחר שלוש שנין בחו״ח'
מעבר לפקולטה בצפת לאחר שלוש שנין בחו״ח
04/11/2016 | 01:06
186
הי חברה, 
אני מתחיל בימים אלה את התוכנית של תל אביב סלובקיה ומתכנן לנסות להגיש מועמדות לצפת במטרה לחזור לארץ לאחר שנה ג. הבנתי שתנאי הקבלה הם פסיכומטרי מעל 700 וציונים טובים בלימודים, אך האם מישהו יודע מה הם הסיכויים להתקבל בפועל? כמה מועמדים יש פחות או יותר וכמה מתקבלים? אשמח לשמוע גם פרטים על הליך הקבלה באופן כללי מאנשים שעברו את זה. 
המון תודה! 
לצפיה ב-'עוזר רופא'
עוזר רופא
02/11/2016 | 17:24
218
שלום, אני סטודנט שנה רביעית בחו"ל. האם יש אפשרות לעבוד כעוזר רופא בחודשי הקיץ (יולי אוגוסט)?
אם כן, ידוע לכם מהם הדרישות ? איך נראה סדר היום?

תודה רבה!
לצפיה ב-'רפואה לעם'
רפואה לעם
01/11/2016 | 19:46
186
שלום לכולם, ראיתי ש-"רפואה לעם" פתחו קורסי הכנה למור/מרקם בחודש דצמבר. נשמע לי שדצמבר זה קצת מוקדם להתחיל ללמוד לראיונות. מישהו יודע אם הם נוהגים לפתוח קורסים נוספים מאוחר יותר?
לצפיה ב-'לימודי רפואה 4 שנתית'
לימודי רפואה 4 שנתית
30/10/2016 | 13:47
247
סיימתי לפני כ10 שנים לימודי הנדסה בממוצע 78. הייתה לי תקופה לא טובה ולא יכולתי להשקיע ורק רציתי לסיים תואר. אין לי ספק שאצליח במבחני הקבלה או בGRE אך ממוצע התואר מונע ממני להרשם. יש מישהו או מכירים מישהו שהצליח להרשם בצפת על אף שהממוצע פחות מ80? במשרד אומרים שלא מתגמשים בסף הזה. מתלבטת אם לעשות את המאמץ ולהתחיל ללמוד את מקצועות הליבה והGRE.

בטוחה שמבינים אותי שזה חלום ורצון שקשה לי לוותר עליו בגלל טעויות עבר.
תודה!
לצפיה ב-'שאלות קבלה לרפואה-בקושיצה'
שאלות קבלה לרפואה-בקושיצה
27/10/2016 | 13:18
231
שלום לכולם, לפני 4 שנים ניסיתי להתקבל לרפואה בקושיצה. בזמנו ניתן היה לרכוש שאלות הכנה למבחני קבלה מהאוניברסיטה. מדובר על 250 שאלות בכימיה ו 250 שאלות בביולוגיה. יש גם דף תשובות.
אם מישהו צריך את הדפים האלה לפני שזה נזרק, מוזמן לבוא לאסוף את זה מביתי בנתניה.
צרו קשר במייל
לצפיה ב-'שאלה על מרכז רפואי שהומלץ לי'
שאלה על מרכז רפואי שהומלץ לי
27/10/2016 | 01:51
1
217
שלום לכולם,
לאחרונה טיפלנו לאבי בבעיות עיניים אצל מרכז רפואי מעולה (המרכז מצוין ונותנים שירות חם ואדיב במיוחד. אשאיר לינק להם בסוף ההודעה). נורא עניין את הבן שלי כל תהליך ההחלמה והטיפול. אשמח לדעת איפה המקום הכי טוב ללמוד בו רפואת עיניים.
קישור לאתר של המרכז הרפואי.

המשך יום טוב,
תום
לצפיה ב-'רפואת עיניים היא תת-התמחות ברפואה'
רפואת עיניים היא תת-התמחות ברפואה
01/11/2016 | 19:44
104
שלום תום,
בישראל על מנת להתמחות ברפואת עיניים יש ראשית ללמוד לימודי רפואה כלליים. יש כיום בישראל 4 אוניברסיטאות שמאפשרות לימודי רפואה בתוכנית שש-שנתית (האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון ואוניברסיטת בן גוריון) ושתי אוניברסיטאות שמאפשרות לימודי רפואה בתוכנית ארבע שנתית לבעלי תואר ראשון (אוניברסיטת תל אביב והפקולטה לרפואה בצפת של אוניברסיטת בר אילן).
לאחר סיום לימודי הרפואה ותקופת סטאז' של שנה ניתן להתקבל להתמחות ברפואת עיניים בכל אחת ממחלקות העיניים בבתי החולים בארץ.
לצפיה ב-'תכנית 3 שנתית'
תכנית 3 שנתית
23/10/2016 | 01:18
224
שלום,
רוצה לדעת מתי בערך יהיו ראיונות הקבלה לתכנית 3 שנתית בצפת לפי השנים שעברו .. באיזי תאריכים ? 
תודה.
לצפיה ב-'סטטוסקופ למכירה'
סטטוסקופ למכירה
21/10/2016 | 12:49
174
סטטוסקופ Riester למכירה.
נקנה לפני כחודשיים מהיבואן דרך אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה, היה בשימוש מאז אבל במצב כמו חדש.
מוכרת ב-170 ש"ח (מחיר של חדש הוא כ-250 ש"ח) עקב קניית סטטוסקופ אחר.
מגיע עם הקופסה המקורית וכל שאר החלקים המקוריים.
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לארבע שנתי'
התייעצות בנוגע לארבע שנתי
19/10/2016 | 04:12
1
306
היי לכולם,
אני סטודנטית שנה שלישית לסיעוד המעוניינת להמשיך לתואר M.D ורציתי לשאול איפה מומלץ, איך אני משיגה את כל המידע, מתי כדאי להתחיל את התהליך ובכללי על מידע שיש לכם על הארבע שנתי וההשלמה לרפואה. תודה! :)
לצפיה ב-'מוזמנת לפנות בפרטי או להסתכל בפייסבוק'
מוזמנת לפנות בפרטי או להסתכל בפייסבוק
19/10/2016 | 20:49
223
היי,
אני עברתי לארבע שנתי אחרי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המוח. מוזמנת לשלוח הודעה ושאלות בפרטי ואנסה לעזור.
חוץ מזה, יש קבוצה בפייסבוק - the fellowship of doctors to be. יש שם את כל מה שצריך לדעת על המסלול, המיונים אליו וקורסי הליבה שצריך להשלים כדי להתקבל.

המון בהצלחה,
עמית
לצפיה ב-'תנאי קבלה'
תנאי קבלה
15/10/2016 | 16:58
440
היי, אני כרגע חייל בשירות סדיר ואני מעוניין ללמוד רפואה. אני מתלבט איזה תואר לעשות בתכנית ה 4 שנתית. עוד חודשיים אני מתחיל קורס פסיכומטרי + אחרי הפסיכומטרי אני מתכוון להשלים 5 יחידות במתמטיקה. האם התכנית הזו לדעתכם מתאימה לי ? הבנתי שגם בפתוחה יש תכנית אבל אני לא בטוח כמה התואר בפתוחה ייתן לי נקודות באוני' אחרת. האם יש עוד תכניות Pre-Med באוניברסיטאות אחרות ? כמו אריאל, הטכניון, ת"א? האם שווה לי ללכת ישר על 4 ולא לנסות 6 ? האם יש מכינה שבה לומדים 5 פיזיקה + מתמטיקה + כימיה שמיועדת לרפואה? 

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
קנגרו שירותי הגירה בע
קנגרו שירותי הגירה בע"מ

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה