לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום לימודי רפואה
חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

היסטוריה 5 יחידות
04/05/2016 | 19:13
16
היי ,אני מעוניינת לעלות על הממוצע בגרויות שלי ואני עושה 5 יחידות בהיסטוריה .
יש פה מישהו שעשה בגרות בהיסטוריה 5 יחידות במסגרת יואל גבע ומוכן למכור לי את הסיכומים ?
תודה מראש .
ניתן לפנות למייל sharon_i4@walla.com

איך לומדים למבחן הממוחשב בבן גוריון?
04/05/2016 | 18:50
22
עזרה דחופה!!!!
איך אתם ממליצים להתכונן למבחן הממוחשב בבן גוריון? מה סוג השאלות שמופיעות בו? איך הכי טוב ללמוד אליו? למה להכין את עצמי?

כל עזרה תתקבל בברכה ומלא תודה ! 
החלפת מבחן ממוחשב בבן גוריון
04/05/2016 | 18:23
19
היי, אני מעוניינת להחליף מה24.5 ב0900 לשעה מאוחרת יותר בכל תאריך
החלפת מועד מבחן ממוחשב בן גוריון
04/05/2016 | 15:58
24
אהלן
יש לי זימון למבחן ממוחשב ב-24 ב9:00 בבוקר, ובגלל טיסה לחו"ל שיוצאת ב-23 אני מעוניין להחליף עם מישהו/י ב-22.
יש קונים??
זימון לממוחשבים אב"ג לבעלי רקע אקדמי
04/05/2016 | 12:19
44
היי חברים. יש פה מישהו שזומן למיונים שהוא בעל רקע אקדמי כלשהו? הבנתי שהזימונים לבעלי רקע אקדמי נשלחים במועד מאוחר יותר. זה נכון?
החלפה מבחן ממוחשב אב"ג
04/05/2016 | 12:13
41
מעוניינת להחליף את ה-23.5 בשעה 13:00 לתאריך מאוחר יותר, עדיף מה-25.5 ואילך. בשעה זהה או מאוחרת יותר. 
החלפת מועד מבחן ממוחשב
04/05/2016 | 01:40
62
קיבלתי זימון למבחן הממוחשב ב25.5 ב 9:00.. רוצה להחליף לשעה מאוחרת יותר בכל תאריך.
ציון מור נדרש
02/05/2016 | 23:49
3
149
מישהו יכול לשער לי מניסיון/ סטטיסטיקות כמה ציון מור נדרש לסכם התחלתי בתל אביב של 751?
אי אפשר לדעת
03/05/2016 | 17:12
79
משום שהנתונים משתנים משנה לשנה.
ניסיון משנים קודמות? בערך 205 ומעלה אמור להספיק.
זה עדיין לא אומר כלום השנה. פשוט כלום.

בהצלחה.
שאלה
03/05/2016 | 18:47
1
82
מה ממוצע הבגרות שלך והפסיכומטרי שהסכם שלך כל כך גבוה? 
זה בעיקר פסיכומטרי
03/05/2016 | 18:50
77
765 וצפונה.
אם אני סטודנטית לביולוגיה בתל אביב,
02/05/2016 | 22:43
1
110
כלומר עשיתי כבר 2 קורסים בפיסיקה במהלך הלימודים (חשמל ומכניקה), אך לא עשיתי בגרות בפיסיקה 5 יחידות בתיכון, האם במקרה שאתקבל ,אצטרך גם לגשת למבחן כניסה בפיסיקה שהבנתי שיש באוניברסיטת תל אביב?

תודה מראש 
לדעתי לא תצטרכי , אבל תוודאי מול איילת ממדור רישום
03/05/2016 | 17:11
35
אם לא תוכל לעזור בוודאי תפנה אותך לאדם המתאים.
שאלת בגרויות (כי עבר זמן מאז בית ספר..)
03/05/2016 | 10:46
2
62
לקראת הבגרויות הבאות עלינו לטובה... מה צריך להביא לבגרות?
תעודת זהות/רשיון? האם ניתן לכתוב רק בעטים? מותר טיפקס? מותר אוכל? יציאה לשרותים..?
יודעת שאלו שאלות קטנות וקטנוניות אבל באמת שעבר המון זמן ואני ממש לא זוכרת מה הנוהל...
תשובה
03/05/2016 | 10:58
1
44
היי,
מותר אוכל, מותר מים ומותר לצאת לשירותים יחד עם בוחן.
יש להביא תעודת זהות ועטים [כחול או שחור, אם זכרוני אינו מטעה אותי].
לא זוכר לגבי טיפקס.

בהצלחה.
מעולה, תודה רבה
03/05/2016 | 11:03
9
החלפה בהכנה למור מרקם של רפואה לעם!
03/05/2016 | 10:53
57
אני רשומה לסבב 16  שמתחיל ביום חמישי הבא והוא ב3 ימי חמישי.
ומעוניינת להחליף לסבב אחר בדגש על סבב 15 בבקשה אם רלוונטי למישהו נא ליצור קשר במייל  
מבחן ממוחשב ב"ג
01/05/2016 | 18:40
2
218
מישהו יודע מתי אמורים להתחיל לקבל את הזימונים - החל מ ה 5.5 או עד ה 5.5?
מבחנים ממוחשבים
02/05/2016 | 15:32
140
אולי החל מ ה 5.5
אליי נשלח כבר היום
03/05/2016 | 22:34
22
עזרה בהאריסון, פרק נוירולוגיה.
01/05/2016 | 19:32
103
שלום,
מפרסם בשם מתמחה לנוירולוגיה שלמד בחו"ל ומתקשה עם עברית.
הוא זקוק לשיעורי חיזוק מרופא\סטודנט בעל ניסיון קליני שיעבור איתו על הפרקים, יחזק את העברית שלו וידגיש את הפרקטיקה.
השיעורים יתקיימו באיזור המרכז, בתשלום מן הסתם.
אם מתעניינים בפרטים שלחו הודעה ואתן את הטלפון שלו.

דרושה המלצה להכנה למיוני רפואה
01/05/2016 | 13:51
228
שלום לכולם,

אשמח לקבל את ההמלצות שלכם לגבי ההכנה למיוני רפואה השונים (מור-מרק"מ, מבחנים ממוחשבים והראיונות/שאלונים) לגבי כל האוניברסיטאות.
האם יש קורסים מומלצים יותר או פחות? מה דעתכם על מורים פרטיים כהכנה למיונים?
אשמח גם להמלצה מתוך נסיון אישי של מי מכם (לא חובה אבל יעזור בקבלת ההחלטה).

תודה רבה!!
שאלה בנוגע לבן גוריון
01/05/2016 | 09:43
1
229
בשביל להתקבל אני חייב להוסיף מקצועות ברמת 5 י"ח לצערי האנגלית הלך לי על הפנים ובממוצע יצא 57 אני מתכנן לפצות על זה עם מקצועות אחרים  השאלה שלי האם יש דרישה  לציון מסיום ומעלה באנגלית ברפואה או שלא?
פשוט באתר לא צוין כלום על זה
01/05/2016 | 10:06
109
אלא רק שהתנאי קבלה הם עמידה בהצלחה במבחן הממוחשב ובראיונות הקבלה
הי
30/04/2016 | 22:48
146
האם יש כאן מישהו שהתחיל ללמוד רפואה בגיל 30?
אני עכשיו בהשלמות ל4 שנתי ומתלבטת אם בכלל לנסות גם ל6 שנתי (יש סיכוי), בכל מקרה עד שאתחיל כבר אהיה 30, ורציתי לדעת איך הגיל משפיע אחכ בקבלה להתמחות, איך משלבים משפחה ולימודים? אם יש כאן כאלו, אשמח אם תכתבו פה / בפרטי.
ממצליצים לאונ' בן גוריון
29/04/2016 | 06:02
1
233
שאלה קטנה שתציק לי עד שאשיג תשובה, שגם ככה כנראה שצריכה לבוא מהר...

האם יש קריטריון למי שאמור להיות ממליץ בטפסי ההמלצה שצריך לשלוח עד ה-5.5? האם זה יכול להיות למשל מפקד מהצבא? (לא בכיר, נגיד סרן)

וגם, האם יש למישהו המלצה לאיזה ממליצים כדאי לפנות? (מורים, מפקדים או חברי משפחה וזה)
תודה רבה :)
לא ממש משנה, אבל
29/04/2016 | 12:18
198
לדעתי מומלץ לדעתי מישהו שהוא לא בן משפחה כדי שיוכלו להתרשם מחוות דעת ממישהו יותר חיצוני ונייטרלי. לגבי מפקד בצבא, לגמרי לגיטימי. אני נתתי בממליצים מפקד 
קבלה לאונ' העברית
28/04/2016 | 15:09
1
264
שלום רב,
אשמח להתייעצות קצרה -
א. איך עובד תהליך המיון באונ' העברית? האם ציוני המו"ר משוקללים עם ציון הסכם (שלא ניתן לראות, אגב) או שהמיון 'מתאפס' ורק ציוני המו"ר נחשבים? באופן כללי, חיפשתי רבות גם בפורום וגם באינטרנט איזה שהוא מסמך שמפרט את תהליך המיון בכל האונ' לפרטי פרטים, ולא כל כך מצאתי.
ב. במידה ולפי הציונים שלי אני במצב 'המתנה' וכתוב ששנה שעברה זה היה 'מעל סף הקבלה' - האם יש טעם לגשת להרשם לאונ'? כלומר, ציון המו"ר לבטח יצטרך להיות מאד גבוה כדי להשתוות לשאר המועמדים, לא?
תודה רבה
אסלי
נסיון מענה
02/05/2016 | 19:15
69
א. (אלא אם כן זה השתנה ממש השנה) ציון המו"ר משתקלל עם הסכם לקבלת ציון סופי - מה שכן, המו"ר / מרק"ם תופס 70-75% והסכם רק 25-30%, ככה שבכל מקרה מו"ר גבוה זה המפתח. 

ב. מעט אנשים בעלי ציון סכם שמאפשר להם זימון למו"ר מיד עם ההרשמה. רוב האנשים נכנסים ל"המתנה" ומחכה עד שההרשמה תיסגר וייקבע סכם מעבר/דחיה סופי, ורק אז מקבלים את הזימון למו"ר (כלומר, רוב האנשים שהתקבלו ללימודים עברו בהמתנה קודם). מה שכן, זה תלוי כמה אתה מעל לסף הדחיה הראשוני - אם אתה ממש מגרד את סף הדחיה מלמעלה, ייתכן שבכלל לא תקבל זימון למו"ר כי הרף שיסגר לאחר ההרשמה יהיה גבוה יותר. בכל מקרה, למעט (לא מעט) כסף שמתבזבז על ההרשמה, אין מה להפסיד (במיוחד אם אתה במקום ריאלי בהמתנה). 
פסיכומטרי מועד אפריל וזימון למבחן הממוחשב
28/04/2016 | 00:06
3
198

היי, 
בבן גוריון אמרו לי שמועד אפריל תקף להרשמה לשנה הזאת וניגשתי אליו, אבל לפי מה שראיתי שכתוב אצלם זימונים למבחן הממוחשב נשלחים עד ה5.5 והמבחנים מסתיימים בסביבות 25.5 
העניין הוא שהציונים יתפרסמו רק בסביבות 20-25.5 , אז איך מי שניגש באפריל אמור לקבל זימון למבחן הממוחשב? 

יהיו זימונים מאוחרים לניגשי אפריל. הם שומרים מספר מקומות לזה
28/04/2016 | 01:20
2
90
זה מקומות מוגבלים?
28/04/2016 | 10:29
1
147
מה זאת אומרת מספר מקומות? לא כל מי שניגש באפריל ויעבור את הרף יקבל זימון? זה לא הוגן
יקבל ברור .. הרף הסופי נקבע רק אחרי תוצאות הפסיכומטרי
29/04/2016 | 07:53
61
ניסיון שני- שאלות לגבי מבחן הידע בפיזיקה כימיה תל אביב
27/04/2016 | 13:38
3
186
שלום!
האם יש למישהו חומר לימוד לבחינה של כימיה ופיזיקה הנדרשת מסטודנטים לרפואה בתל אביב למען הקבלה? הרמה הנרדשת היא כימיה 3 יח"ל ופיזיקה 5 יח"ל בדגש חשמל ומכניקה.
מה הרמה שלהם ומה זמן הגיוני להתכונן אליהם?
(כן אני יודעת שרפואה לעם מציעים קורס. הוא מלא ואני גם מהדרום וגם ידוע שיש קורס באוניברסיטה אך הוא עולה אלפי שקלים)

תודה מראש!
בבקשה
27/04/2016 | 16:02
2
167

וגם בשביל פיסיקה,
חפשי מריו ליביו ביוטיוב.
כמו תמיד, אתה מציל אותי
27/04/2016 | 19:23
1
104
ניק אתה אדיר! תודה רבה :)))
אין בעד מה :) לגבי קצב
27/04/2016 | 22:01
104
אני עשיתי רק פיסיקה ולקח לי חודש וקצת כזה. הייתי בקצב די רגוע, שיעורי בית יום כן ויום לא. בשבועיים האחרונים קצת יותר.
הספרים של יורם אשל אדירים!
מריו ליביו אגדה מהלכת, רק לראות בקצב מהיר כי הוא מדבר לאט לאט.
במבחן עצמו המרצה ליאור ארזי סופר מקסים, ובאמת בנה מבחן מאוד מאוד בסיסי. אין הפתעות ואין קשיים מיוחדים. לא רואה סיבה לא לעבור למי שמשקיע השקעה מינימלית לכל הפחות.

לגבי כימיה לא יודע כי היה לי מהתיכון בדרך נס [תודה למורה ברכה].

חג שמח.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה
תמר דגן - פסיכולוגית
תמר דגן-פסיכולוגית בכירה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה