לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'בגרות בספרות-חומר לימוד'
בגרות בספרות-חומר לימוד
24/05/2017 | 12:54
13
היי
יש מישהו שהשלים 5 יח"ל של הבגרות בספרות ויש לו סיכומים בנושאים בין ז'אנרים? קניתי את המיקודית של רכס וחסרות שם יצירות..
לצפיה ב-'מבחנים ממוחשבים בבן גוריון'
מבחנים ממוחשבים בבן גוריון
19/05/2017 | 21:30
210
היי,
אני מנסה להתקבל ללימודי רפואה בבן גוריון ורציתי לדעת מה שואלים במבחנים הממוחשבים בבן גוריון והאם יש דרך להתכונן אליהם... תודה לעונים!!
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
91
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'רפואת שיניים'
רפואת שיניים
11/05/2017 | 13:53
107
שלום לכולם למי יש תשובה מרתקת למה בחרת להיות רופא שיניים. 
לצפיה ב-'סיום הרשמה למבחני הידע למועמדים לרפוא"ש בת"א'
סיום הרשמה למבחני הידע למועמדים לרפוא"ש בת"א
06/05/2017 | 18:51
172
לתשומת ליבכם
ביום רביעי 10 במאי בשעה 1200 בצהריים נסגרת ההרשמה בתשלום למבחני הידע למועמדים לרפוא"ש בת"א. הזדרזו להירשם. לא ניתן יהיה לשלם מעבר למועד זה
בהצלחה
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:04
61
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'עזרה! הסטוריה 3 יחידות, השלמה ל-5'
עזרה! הסטוריה 3 יחידות, השלמה ל-5
20/04/2017 | 18:51
110
שלום! אני מחפשת סיכומים לבגרות 3 יחידות בהסטוריה, השלמה ל-5.
הנושאים: 1.ארה"ב 2.קראקוב 3.העשור השלישי למדינת ישראל
אפשר גם בתשלום! אנא, למי שיש צרו קשר בהקדם! תודה
לצפיה ב-'תזכורת-יום חשיפה למועמדים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון-2017!'
תזכורת-יום חשיפה למועמדים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון-2017!
18/04/2017 | 17:54
334
שלום לכולם! מזמינים אתכם להגיע ליום החשיפה שלנו!
קישור לאיוונט בפייסבוק-https://www.facebook.com/events/909857235783253/
שבוע הבא- 26.4 בשעה 16:00
נתראה! :)
לצפיה ב-'היפוקרטס-הכנה אישית למור, מרקם, מרב, בן גוריון ורפואת שיניים'
היפוקרטס-הכנה אישית למור, מרקם, מרב, בן גוריון ורפואת שיניים
18/04/2017 | 15:34
352
בעלת ניסיון רב בהכנה אישית ומקיפה לשאלונים הביוגרפיים ולתחנות במבחני מורקם, הפקולטה לרפואה בבן גוריון ולימודי רפואת שיניים בתל אביב ובהדסה. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר www.hippocrates.co.il. התקשרו לקבלת פרטים נוספים 054-4439072. 

לצפיה ב-'מחפשת פרטנר להכנה למבחנים של בן גוריון'
מחפשת פרטנר להכנה למבחנים של בן גוריון
18/04/2017 | 15:30
1
296
מחפשת מישהו שמתכונן רק למבחנים של בן גוריון

ועוד שאלה - אם מישהו חבר בקבוצת הווצאפ למועמדים לרפואה אשמח שיצרף אותי
לצפיה ב-'מבחנים בבן גוריון'
מבחנים בבן גוריון
19/05/2017 | 16:52
77
היי אני אשמח 0526748088
לצפיה ב-'יום היכרות סטודנטים - הפקולטה לרפואת שיניים באוני׳ העברית'
יום היכרות סטודנטים - הפקולטה לרפואת שיניים באוני׳ העברית
14/04/2017 | 13:33
165
דף האיוונט בפייסבוק

אנחנו שמחים ונרגשים להזמין אתכם ליום ההיכרות למועמדים לרפואת שיניים 2017 באוניברסיטה העברית בירושלים!

על מנת שנוכל להיערך בהתאם, נבקשכם לאשר את השתתפותכם בלינק מטה, כמה שיותר מהר – על מנת להבטיח את מקומכם:
https://goo.gl/forms/iVb2RfkiIgjUKLBl1

במהלך היום נספר לכם על הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית, על תהליך המיון והקבלה (חוויות אישיות, הסברים על התהליך שאתם עתידים לעבור, סטטיסטיקות ושבירת מיתוסים), על תכנית הלימודים החדשה, על ההווי הסטודנטיאלי בירושלים, נדבר על מה שעזר לנו להגיע לכאן, נביא לכם דוגמאות לשאלות משאלון אישי ונשיב על כל השאלות שלכם.
זו ההזדמנות שלכם לשמוע מאתנו וללמוד עוד על הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, ושלנו לחלוק אתכם את החוויות, הידע והתובנות שעלו במעלה הדרך
האירוע יתקיים ביום ביום חמישי ה-4.5.17 באוניברסיטה העברית, קמפוס עין כרם - ביה"ח הדסה עין כרם. נפגש ברחבת מגיד (הרחבה המרכזית, שילוט יהיה במתחם ביום ההיכרות) ומשם תונחו על ידי הסטודנטים להיכן ללכת.
כל הנרשמים והמשתתפים ביום ההיכרות יקבלו בהמשך קבצים שהמחזור שלנו אסף והכין במיוחד בשבילכם!

**לו״ז**
14:30-15:00 - התכנסות ברחבת מגיד,ורישום
15:00-16:00 - שיחת פתיחה, הסברים על הפקולטה ועל התכנית החדשה
16:00-16:15 - חלוקה לקבוצות,הפסקה קצרה
16:15-17:30- בקבוצות- פורום ומענה על שאלות, חוויות אישיות וכו'

אז, מה להביא? דף, עט, אופטימיות רבה ואנרגיות חיוביות
לצפיה ב-'שלום לכולם!'
שלום לכולם!
13/04/2017 | 12:12
246
בתקווה שיכולו לעזור לי כאן... ברצוני לשאול מה היא בדיקת TSI מה הקשר שלה לבעיות בבלוטת התריס, והאם מי שביצע מספר אבחנות לגילוי בעיות בבלוטת התריס, נחוץ לבצע בדיקה זו? בברכה ומועדים לשמחה.
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:03
26
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'יום חשיפה למועמדים לרפואה בן גוריון-2017'
יום חשיפה למועמדים לרפואה בן גוריון-2017
03/04/2017 | 14:52
308
العربيّة بعد العبريّة
שלום לכולם!
גם השנה נערוך יום חשיפה ללימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון! 

מה זה בעצם יום החשיפה?
היום מאורגן על ידי הסטודנטים של שנה א' בפקולטה לרפואה בשיתוף עם אסר"ן (אגודת הסטודנטים לרפואה בנגב) ומטרתו להסביר, להכווין, לעדכן ולשתף אתכם בכל מה שקשור לקבלה וללימודי רפואה כאן בנגב. היום מאורגן על ידינו והוא מציג את נקודת המבט שלנו, אנחנו מקווים שבאמצעותו נוכל להוריד את מפלס החרדה...

למי מיועד יום החשיפה?
לכל מי שמתעניין בלימודי רפואה בכלל ובבאר שבע בפרט. :)

מה בתוכנית?
בתור מי שלא מזמן חוו את תהליך הקבלה נציג את הדברים מנקודות המבט ומהחוויות האישיות שלנו. ביום עצמו נסביר על תהליך הקבלה, הדרישות, החוויה הלימודית בפקולטה, האווירה כאן בבאר שבע ובעיקר נשמח לשמוע את השאלות שלכם :)

מתי יום החשיפה?
יום החשיפה יערך ב26.4.17 החל מהשעה 16:00.

לו"ז:
16:00-התכנסות, הרשמה וכיבוד :)
17:00-מצגות על תהליכי הקבלה לפקולטה והיכרות עם באר שבע
פאנלים עם סטודנטים משנה א'
18:30-מעגלי שיחות איתנו
*עדכונים לגבי הלוז יתפרסמו בהמשך :)

***נשמח שכל מי שמתכנן להגיע ימלא את הטופס שבקישור הבא- 
https://goo.gl/forms/DRksbLYNgmfoI9Np2

דרכי הגעה לפקולטה:
1) רכבת-ירידה בתחנת "באר שבע צפון" והליכה של חמש דקות ברגל דרך רחוב בן גוריון לפקולטה למדעי הבריאות.
2) אוטובוסים מהתחנה המרכזית- קווים 8,12,7,24-ירידה בתחנת בית החולים סורוקה/שדרות יצחק רגר.

והכי חשוב- כולנו (הסטודנטים של מחזור מ"ג) כאן בשבילכם, מוזמנים לשתף ולשאול בשמחה, זה המקום! כאן או בכתובת המייל שפתחנו- 
* meetingmed2017@gmail.com *
נתראה!!! :)

קישורים לימי החשיפה של פקולטות אחרות:
אוניברסיטת תל אביב- https://www.facebook.com/events/650530121820407/
האוניברסיטה העברית- https://www.facebook.com/events/1696908290608370/
הטכניון-עוד לא פירסמו
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مرحبًا جميعًا! 
كما في كلّ عام، سيتمّ هذا العام ايضًا تنظيم يومٍ للمترشّحين لدراسة الطّبّ في جامعة بن جوريون!

ما هو هذا اليوم؟ 
هذا اليوم مخطّط له من قِبل طلّاب سنة أولى في كليّة الطب، هدفه شرح، توجيه، حتلنة ومشاركة المتسجّلين بكل ما يخص القبول وتعلّم الطّب هنا في النّقب.

لمن نُعدّ هذا اليوم؟
لكل من يريد تعلّم الطب بشكل عام، وفي جامعة بن جوريون بشكل خاص.

ماذا ينتظركم في هذا اليوم؟
بدورنا كطلاب سنة أولى، وكم كنّا منذ زمنٍ ليس ببعيد مكانكم، ومررنا بتجربة القبول مثلكم، سنشارككم الأمور من وجهة نظرنا الخّاصة ومن تجربتنا الشخصيّة. في هذا اليوم سنشرح لكم عن مراحل القبول والتصفية، المتطلّبات، تجربة التعليم، الحياة والأجواء الطلابية هنا في بئر السبع، وبالأساس سنستمع الى تساؤلاتكم وسنحاول مساعدتكم قدر المستطاع.

متى موعدنا؟
يوم المترشّحين سيكون يوم الأربعاء الموافق ٢٦\٤\٢٠١٧ ابتداء من الساعة الرابعة عصرا. 

الجدول الزمنيّ:
١٦:٠٠- استقبال، تسجيل وضيافة
١٧:٠٠- شرائح عرض عن عملية القبول ومراحلها، التعرّف على بئر السبع كمدينة والأجو
לצפיה ב-'מוסרת ספרי הכנה למור/מרקם של בית הספר האמריקאי'
מוסרת ספרי הכנה למור/מרקם של בית הספר האמריקאי
31/03/2017 | 10:20
12
346
הספרים הם מלפני שנתיים
איסוף מב"ש/אשקלון
לצפיה ב-'הקורס שלהם עזר לך? התקבלת?'
הקורס שלהם עזר לך? התקבלת?
31/03/2017 | 21:15
3
265
לצפיה ב-'הצקבלתי'
הצקבלתי
02/04/2017 | 01:17
405
התקבלתי וזה כן עוזר וידוע לי שכל מי שהיה איתי (קבוצה של 10 ) גם התקבל אבל בדיעבד וממה ששמעתי מחברים אני ממליצה על ההכנה של רפואה לעם - מחיר הרבה יותר הוגן ולא בטוח שההכנה פחות טובה
לצפיה ב-'ממליץ לך בחום לדבר עם נעמי עצמוני 054-2233349'
ממליץ לך בחום לדבר עם נעמי עצמוני 054-2233349
07/05/2017 | 12:11
110
היא עושה את ההכנה הכי טובה כיום ללימודי רפואה בארץ
לצפיה ב-'ממליץ בחום לדבר עם נעמי עצמוני'
ממליץ בחום לדבר עם נעמי עצמוני
07/05/2017 | 17:39
82
היא עושה את ההכנה הכי טובה בארץ
054-223349
לצפיה ב-'..'
..
02/04/2017 | 08:48
6
580
אשמח לקבל אם עדיין רלבנטי.
לצפיה ב-'עדיין רלוונטי..בפרטי'
עדיין רלוונטי..בפרטי
02/04/2017 | 16:10
5
211
לצפיה ב-'עוד שאלה ברשותך'
עוד שאלה ברשותך
02/04/2017 | 16:45
4
343
האם היית צריכה לעבור את מבחני מורקם והאם הקורס שעשית הכין אותך לזה, או רק לראיונות לבאר שבע? האם התקבלת לעוד מוסדות? וגם אני מעוניין אם זה עדיין רלבנטי.
תודה רבה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
02/04/2017 | 22:10
3
304
היי
היה אופציה להירשם ל2 קורסים - קורס הכנה למור/מרקם (3 ימים) וקורס הכנה לראיונות ב"ש (2 ימים), נרשמתי לשניהם (לפני שקיבלתי זימון לראיונות..)
בדיעבד בהחלט אפשר להסתפק בקורס אחד ולוותר על אחד הקורסים כי זה די חוזר על עצמו.. בעקרון הקורס לב"ש שם דגש על ראיון ארוך כמובן,  הקורס למור/מרקם על המבחן הביוגרפי, ראיון, וכל המשחקי תפקידים וכו'
*זה היה לפני 3 שנים אין לי מושג אם נשאר באותו מתכונת*
בסופו של דבר בכלל לא קיבלתי זימון למור/מרקם (נרשמתי לירושלים ולת"א) כי לא עברתי את הסכם, לב"ש כן ושם אני לומדת שנה ג'
לגבי הספרים - מצטערת כבר לא רלוונטי..הובטח ל'כימאי בהתלבטות'
המון בהצלחה ותרגיש חופשי לשאול עוד שאלות אם יש

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/04/2017 | 22:46
2
172
תודה רבה!! 10 האחרים שהיו איתך בקורס כן התקבלו לת"א/ י-ם/ טכניון?
אם יש לך טיפים לראיון בבאר שבע אשמח לשמוע. המון תודה ובהצלחה רבה!
לצפיה ב-'..'
..
05/04/2017 | 16:05
1
118
היי
למיטב ידיעתי כן
טיפים לראיון בב"ש - לא נראה לי שיש לי הרבה מה לחדש הדברים הכי קלישאתיים הם הכי נכונים.. העיקר לבוא רגוע ולהיות עצמך, בנוגע לדילמות שיתנו אין דבר כזה תשובה נכונה ואל תנסה לקלוע למה שאתה חושב שהם רוצים לשמוע פשוט להגיד את דעתך באמת אבל בצורה מנומקת, וגם להראות שאתה מבין גם את הנקודת מבט של הצד השני (וגם לא רק להגיד "אני אעשה מה שהחוק מחייב") כלומר להראות גמישות מחשבתית, כן ממליצה לחשוב על דילמות אפשריות לפני ולגבש דעה (נושאים אהובים: הפלות בעד ונגד, רפואה ציבורית vs פרטית, סודיות רפואית, מחאת המתמחים אולי). וגם להיות מעודכן בנושאים אקטואליים (כמו מחאת המתמחים)
שאלות שקרוב לוודאי שישאלו: למה אתה רוצה להיות רופא, למה אתה רוצה ללמוד דווקא בבאר שבע, האם אתה מתכוון להישאר אחרי הלימודים בב"ש (התשובה לשאלה הזאת היא כן!)   
בב"ש אוהבים מעורבות חברתית וקהילתית אז אם התנדבת איפשהו בהחלט תדגיש את זה 
ולא לבוא עם בקבוק מים!
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה רבה!!!'
תודה רבה רבה!!!
05/04/2017 | 22:12
97
לצפיה ב-'אשמח לקבלם!'
אשמח לקבלם!
07/04/2017 | 10:22
123
ירדן, שלחתי לך מסר בפרטי :)
לצפיה ב-'את מבחני הקבלה עושים לאחר ההרשמה ללימודים?'
את מבחני הקבלה עושים לאחר ההרשמה ללימודים?
01/04/2017 | 11:02
1
221
או שבשנה שלפני?
כמה זמן פחות או יותר נמשכים קורסי ההכנה?
אני מנסה לתכנן טיול של כמה חודשים ולא רוצה להפסיד עוד שנה
תודה מראש!
לצפיה ב-'תשובה: את מבחני הקבלה עושים לאחר ההרשמה ללימודים?'
תשובה: את מבחני הקבלה עושים לאחר ההרשמה ללימודים?
02/04/2017 | 13:26
196
נראה לי שזה תלוי גם במקום הלימודים... 
לצפיה ב-'מישהו היה/יודע להמליץ על מכון/אדם המכינים למור/מרק"ם/ב"ש?'
מישהו היה/יודע להמליץ על מכון/אדם המכינים למור/מרק"ם/ב"ש?
23/03/2017 | 10:55
1
349
כמו טל עמיעד, היפוקרטס וכו?
לצפיה ב-'ממליץ רק לביוגרפי'
ממליץ רק לביוגרפי
29/03/2017 | 23:15
387
הייתי אצל טל עמיעד לביוגרפי ולי אישית זה עזר.
בניגוד לכך, לשלב הראיונות הייתי ממליץ להתכונן לבד ועם חברים - חבל על הזמן והכסף של מכונים ואחרים שמכינים לדעתי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מבחני סיווג בפיזיקה וכימיה באוניברסיטת ת"א'
מבחני סיווג בפיזיקה וכימיה באוניברסיטת ת"א
17/03/2017 | 22:23
274
אהלן, אני מתמיינת לפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א וצריכה לעבור מבחנים בפיזיקה ובכימיה כי אין לי בהם בגרות. יש קורס שהאוניברסיטה מציעה בעלות של 3000 שקלים בערך והוא מתקיים באוניברסיטה במשך חודשיים. רציתי לדעת האם מישהו עשה את המבחן/הקורס הזה ויודע להגיד לי מה פחות או יותר הרמה והאם אפשר לחסוך את ההשקעה הכספית של הקורס וללמוד לבד/עם מורה פרטי בבית?
שאלה נוספת, אם אני כבר עושה את הקורס האם יש פיתרון דיור לתקופת הקורס לאנשים שגרים רחוק מהאוניברסיטה?

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'יום היכרות למועמדים לרפואה 2017 -האוניברסיטה העברית בירושלים'
יום היכרות למועמדים לרפואה 2017 -האוניברסיטה העברית בירושלים
09/03/2017 | 15:44
384
שלום לכולם,
אנחנו שמחים ונרגשים להזמין אתכם ליום ההיכרות למועמדים לרפואה 2017 באוניברסיטה העברית בירושלים!
האירוע יתקיים ביום ביום ראשון ה-07.05.2017, באוניברסיטה העברית, קמפוס עין כרם - ביה"ח הדסה עין כרם. נפגש ברחבת מגיד (הרחבה המרכזית, שילוט יהיה במתחם ביום ההיכרות) ומשם תונחו על ידי הסטודנטים להיכן ללכת.
במהלך היום נספר לכם על הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, על תהליך המיון והקבלה (חוויות אישיות, הסברים על התהליך שאתם עתידים לעבור, סטטיסטיקות ושבירת מיתוסים), על תכנית הלימודים החדשה, על ההווי הסטודנטיאלי בירושלים, נדבר על מה שעזר לנו להגיע לכאן, נתרגל אתכם מו״ר/מרק״ם ונשיב על כל השאלות שלכם.

על מנת שנוכל להיערך בהתאם, נבקשכם לאשר את השתתפותכם בלינק מטה, כמה שיותר מהר – על מנת להבטיח את מקומכם:
https://goo.gl/5STnKD
(אל דאגה – כל הפרטים שתמלאו רלוונטיים רק לארגון היום, ולא יועברו לאף גורם אחר)

לעדכונים נוספים - היכנסו לעמוד האירוע בפייסבוק וסמנו Going:
לצפיה ב-'ערב הכנה למועמדים לרפואת שיניים ורפואה באונ' ת"א 6.4'
ערב הכנה למועמדים לרפואת שיניים ורפואה באונ' ת"א 6.4
09/03/2017 | 11:17
246
שלום לכל לרפואת שיניים ורפואה כללית באוניברסיטת תל אביב!
אנחנו (הסטודנטים בשנה א') מארגנים יום הכנה במטרה לספק מידע לקראת המיונים: על תהליך המיונים עצמו, על החוויה הסטודנטיאלית באוניברסיטה (למה דווקא תל אביב?), על שנה א', ועוד! הזדמנות להכיר מועמדים אחרים כדי להתכונן ביחד למבחנים ופשוט לשמוע קצת מידע מרגיע מסטודנטים ששנה שעברה היו במצב שלכם!
פרטים נוספים בEVENT: https://www.facebook.com/events/650530121820407/

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הפסיכולוגית
פורום הפסיכולוגית
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
תערוכה ויריד בינלאומי של נשק קר 27במאי2017
R.I.F - אביב 2017

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה