לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1380413,804 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'הכנה פרטנית ואיכותית בהיפוקרטס למורקם, בן גוריון ורפו"ש'
הכנה פרטנית ואיכותית בהיפוקרטס למורקם, בן גוריון ורפו"ש
07/11/2017 | 11:13
53
הכנה מקצועית למור/מרקם/מרב, בן גוריון ומבחני הקבלה לרפואת שיניים. מבחני הקבלה מתקיימים פעם בשנה בלבד. על מנת שתוכל למצות את יכולותייך בהזדמנות  שניתנת לך פעם בשנה, אנו מציעים הכנה אישית וממוקדת, לכל מועמד ומועמדת על פי סיפור חייו והנקודות שלו לשימור ולשיפור. לפרטים נוספים אפשר לבקר באתר www.hippocrates.co.il או בעמוד הפייסבוק - היפוקרטס - מרכז הכנה למבחני מיון. 
לצפיה ב-'עזרה בהשתתפות בניסוי קצרצר'
עזרה בהשתתפות בניסוי קצרצר
04/11/2017 | 08:27
23

הודעה שהועברה:

שלום לכולם,

שמי מיכל שטיינמץ סטודנטית לפסיכולוגיה תואר ראשון, ובמסגרת התואר אני מעבירה ניסוי קצר על מעשי רמאות בהקשר בין-תרבותי.
אשמח אם תוכלו לעזור לי ולהשתתף בניסוי, לא לוקח יותר מחמש דקות והוא אנונימי לחלוטין!

לינק לניסוי - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4NTCFhw...

תודה מראש!
מיכל

לצפיה ב-'האם נלקח הציון הגבוה או האחרון? '
האם נלקח הציון הגבוה או האחרון?
03/11/2017 | 16:49
34
היי,

כל מקור באינטרנט אומר משהו אחר ואני לגמרי מבולבל.

אני בעל בגרות 5 יח"ל בפיזיקה. נבחנתי כנבחן אקסטרני בשני מועדים, במועד אחד נבחנתי בכל השאלונים, ופעם נוספת כאשר הייתי כבר זכאי לתעודת בגרות מלאה, נבחנתי בשאלונים חשמל ומכניקה.

באותו המועד, הצלחתי לשפר את הציון במכניקה אך לא את הציון בחשמל.

קיבלתי ספח ממשרד החינוך, שבו הציון הסופי שלי בפיזיקה נקבע לפי הציון האחרון שקיבלתי בחשמל, ולא לפי הציון הגבוה ביותר שקיבלתי בחשמל.

אני הייתי בטוח שאין אפשרות "להרוס" ציון בשאלון מסויים כאשר זכאים לתעודת בגרות מלאה, ולכן הרגשתי בנוח להיבחן, בידיעה שיש סיכוי שאקבל ציון נמוך יותר בשאלון.

כאשר אני נכנס לגיליון הציונים שלי באתר משרד החינוך, מופיעים שם שני הציונים שלי בחשמל.

השאלה היא האם כל הציונים שלי בכל השאלונים נשלחים לאוניברסיטה והיא כבר משקללת את הציון לפי הגבוה ביותר או שמשרד החינוך שולח את הציון המשוקלל לפי הציון האחרון?

אני ממש לא מבין מה קורה כאן.

לצפיה ב-'אלקטיב בחו''ל בזמן הלימודים הקליניים'
אלקטיב בחו''ל בזמן הלימודים הקליניים
21/10/2017 | 19:52
51
אהלן,

האם למישהו מחברי הפורום יש ניסיון ביציאה לאלקטיב (בזמן הלימודים הקליניים) בחו"ל? מישהו יודע איך מוצאים מקומות אופציונאליים להגיע אליהם? האם היעדים הם תלויי אוניברסיטה, או שדווקא ניתן לתאם את יעד האלקטיב באופן אישי ואחכ רק 'להשיג' אישור מהפקולטה בארץ?

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'מעבר מסיעוד לרפואה'
מעבר מסיעוד לרפואה
17/10/2017 | 14:26
1
121
הי כולם אני חדשה פה..יש לי תואר ראשון בסיעוד מטעם מכון טל. 
מי יודע/ת אם יש לי סיכוי להתקבל לתוכנית 4 שנתית ללימודי רפואה או צריך להתחיל הכל מהתחלה?
*רפואה זה החלום*
לצפיה ב-'את בעצם צריכה'
את בעצם צריכה
18/11/2017 | 16:20
3
תואר ראשון בביולוגיה, פיזיקה, כימיה, או הנדסה. 
כי רשימת הקורסים המחייבים שצריך לקבל בהם ציון מספק כדי להתקבל, לא נלמדת בסיעוד. 
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
12

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שנה חמישית '
שנה חמישית
15/10/2017 | 13:05
116
היי, מישהו יודע מתי מתחילים הלימודים של השנה החמישית באוניברסיטה העברית? 
לצפיה ב-'מה לשפר קודם?'
מה לשפר קודם?
10/10/2017 | 20:08
1
164
שלום,

אני מעוניין להתקבל לרפואה בארץ, הבעיה אצלי שבלימודים בבית ספר, איך לומר, לא השקעתי.
הציונים שלי הם:
תנ"ך כללי 82
11107 עברית:הבנה הבעה ולש  83
11108 עברית:הבנה הבעה לשון  64
16106 אנגלית E 95 
16108 אנגלית G 85 
16112 אנגלית_בעל-פה  97
16117 אנגלית ספרות ו 76 70 73
19102 ערבית  73
22115 היסטוריה לימודי חובה80
22116 היסטוריה לימודי חובה 74
34114 אזרחות  63
34118 אזרחות  71
35804 מתמטיקה-שאלון ראשון  60
35805 מתמטיקה-שאלון שני  38
35806 מתמטיקה -שאלון ראשון  60
35806 מתמטיקה -שאלון ראשון  37
36201 פיזיקה )מכ,אופ וג( 55
899127 מ המחשב-מע א  93
899205 מדעי המחשב ב  47
899222 מדעי המחשב א  98
904441 ספרות )כללי( 70

אז ככה, אין לי בעיה כספית לשפר הכל, השאלה היא מאיפה להתחיל? כמו שאתם רואים יש הרבה ציונים מאוד לא טובים. 
האם יש אפשרות לשפר כמה מקצועות באיזה סוג של מכינה או משהו בסגנון? או שאני צריך לעשות קורס מקצוע מקצוע.
ומתי לחשוב על לגשת לפסיכומטרי? עכשיו? אחרי בגרות במתמטיקה?

לצפיה ב-'עדיף לשפר מתמטיקה'
עדיף לשפר מתמטיקה
27/10/2017 | 17:37
36
ואח"כ לשפר פסיכומטרי. אבל עדיף לבדוק מה הם רוצים כדי להתקבל לרפואה בארץ.
לצפיה ב-'יש לי שאלות חשובות לגבי החייאה '
יש לי שאלות חשובות לגבי החייאה
03/10/2017 | 00:40
1
106
1) האם זה נכון שבמקרה שצריך לעשות החייאה, ניתן "להסתפק" בעיסוי ולא לעשות הנשמה מפה לפה (בהנחה שהאדם לא טבע ולא נחנק) ?
2) נניח שאני רוצה להשתמש בדיפיברילטור לצורך החייאה. האם עליי לבצע את העיסוי רק לאחר הוראת הדיפיברילטור?

ואני רוצה לציין שהנושא הזה פשוט מפחיד...
לצפיה ב-'תשובה ממדריך במד''א'
תשובה ממדריך במד''א
10/10/2017 | 20:15
56
קודם כל נתחיל מזה שברמת ''בית חולים'' וברמת ''שטח'' הסכמות קצת שונות.
התשובות שלי נכונות להדרכות שמד''א מעבירים לאזרחים ללא הכשרה רפואית.

1. כיום בהחייאות רחוב הדגש הוא על עיסויים ולא על הנשמות מפה לפה מ2 סיבות:
*ניתן להדבק במחלות בהנשמה מפה לפה.
*הנשמה מפה לפה לא יעילה כמו הנשמה של מפוח הנשמה (AMBU).
2.את העיסויים אתה יכול לעשות גם לפני הדפיברילטור, מהגיון יקח זמן עד שהדפי יגיע אליך, אז אתה עושה עיסויים עוד לפני שהוא מגיע, וברגע שהוא מגיע אתה מחבר ועובד לפי הוראותיו (כיום הדפיברילטורים מאוד משוכללים וממש מדריכים בהוראות הכי פשוטות מה לעשות).
לצפיה ב-'מתלבט וזקוק לעזרה- צריך החלטה בדחיפות'
מתלבט וזקוק לעזרה- צריך החלטה בדחיפות
29/09/2017 | 10:50
191
יש לי 2 אפשרויות- האחת היא פרמדיק צבאי או לבחור בעתודה בתחום הסיעוד (אח מוסמך)
לפי מה שהבנתי בתור פרמדיק רק במקרים של חירום (לחימה, תרגיל) אני לוקח חלק בטיפול בפצועים. שאר הזמן אני כאחד החיילים ויכול לצאת לשמירות וכ"ו. תקנו אותי אם אני טועה, אשמח לשמוע מאדם בעל ניסיון מה באמת הרוטינה של הפרמדיק בזמנים של רגיעה. ואיפה ממוקם הפרמדיק בזמן הלחימה- נכנס עם הכוח לשטח אש או שנמצא מחוץ ואוסף פצועים
כמו כן, מעניין אותי לדעת איזה תפקיד אבצע בשירותי במילואים- האם אהיה כחייל רגיל או כפרמדיק.
מצד שני, רציתי לשאול איזה פעולות מוסמך לבצע אח חוץ מבדיקות של גובה, משקל, לחץ דם (מדדים) ומתן קטטר וזונדה. כמו כן איזה תפקיד אמלא בצוות הרפואי בחדר ניתוח או טיפול נמרץ?- אבצע פעולות בסיסיות שכאילו או יש משהו מעבר שאני לא מודע אליו
האם אח בתור מקצוע נותן לי הזדמנות להיות אדם שמבצע אנליזה בחולה ומתן טיפול מתאים כמו רופא או שמא אני מוגבל יחסית לפעולות שאני מבצע. משום שבצבא רוב העתודאים מכוונים לתפקידים של פיקוד וניהול דבר ששונה בתכלית מהעבודה במשק
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'לימודי פרמדיק'
לימודי פרמדיק
26/09/2017 | 09:08
2
113
שלום, אני חדש כאן ויש לי שאלה (מקווה שזה המקום הנכון לשאול)
אני מעוניין להרשם ללימודי פרמדיק (רפואת חירום) איפה הכי מומלץ ללמוד את התחום הזה?
לצפיה ב-'לימודי פרמדיק'
לימודי פרמדיק
26/09/2017 | 17:58
77
קודם כל לפני הכל, אם זה משהו שאתה רוצה לעסוק בו כדאי שתעשה תואר בזה ולא תיקח רק קורס. יש לימודי תואר לזה גם בבאר שבע וגם בצפת, הכל תלוי באיפה אתה רוצה לגור.
אני קצת משוחד כי עזבתי את כל הבלאגן של המרכז לטובת השקט והרוגע של הצפון.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'אני חושבת שיש רק 2 מקומות'
אני חושבת שיש רק 2 מקומות
28/09/2017 | 10:36
77
בבן גוריון או במכללת צפת אז זה באמת תלוי לאיזה איזור אתה יותר מתחבר, מעבר לזה אני כמעט בטוחה שבצפת הם עוזרים אחר כך למצוא עבודה בתחום אז זה יתרון ששווה לבדוק בעיני...
לצפיה ב-'רפואת שיניים עם פסיכו 650?'
רפואת שיניים עם פסיכו 650?
27/09/2017 | 11:23
1
117
היי,אני ליטל ואני רוצה ללמוד רפואת שיניים.כרגע יש לי פסיכו 650 ,וממוצע בגרות בעברית 11.5 ובאתא 11.
לפי מחשבוני הקבלה אני ״עוברת את הסף״.
השאלה שלי האם באמת אפשר להתקבל עם פסיכןמטרי 650 בפועל,(שלא כמו שכתוב במחשבון) או שבגלל התחרות והביקוש צריך יותר? אני פשוט לא יודעת אם לשפר או לא כי אני בצבא כרגע,כן יכול להיות אפשרי, אבל זה לא כל כך פשוט בשבילי   ... תודה!

לצפיה ב-'תבדקי במקום שאת רוצה ללמוד'
תבדקי במקום שאת רוצה ללמוד
27/09/2017 | 15:56
86
האם זה מספיק. וגם אם תעשי עוד פסיכומטרי מה קובע לפי הסדר או לפי התוצאה.
מכירה מישהו שסיים שנה ראשונה ויכול להעביר סיכומים?

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
22/09/2017 | 18:44
108
שלום,

האם למישהו יש סיכומים מסודרים/מודפסים של החומר של שנה א'?

תודה.

לצפיה ב-'מדריך למידה לIMAT'
מדריך למידה לIMAT
22/09/2017 | 00:22
88
היי חבר'ה, הנה מדריך למידה עצמאית לIMAT (מבחן קבלה ללימודים באיטליה באנגלית) שכתבתי לא מזמן. פירסמתי את זה גם בקבוצות הרלוונטיות בפייסבוק אבל נראה לי שזה יכל לעזור גם למי מכם שמתכונן למבחן כניסה אחר.
מקווה שהלינקים במדריך יעבדו. 
לצפיה ב-'רפואה אחרי סיעוד.'
רפואה אחרי סיעוד.
17/09/2017 | 17:15
1
128
 שלום לכם! 
בספטמבר הבא אבחן במבחן הממשלתי ואהפוך לאחות מוסכת.
לפני שהתחלתי את לימודי הסיעוד חלמתי על רפואה אך חשבתי שהדבר לא ריאלי כל כך הרבה מועמדים, כל כך הרבה אנשים חכמים מנסים להתקבל ולא מצליחים.. אז פניתי לסיעוד ואני לא מתחרטת! רק שעם הזמן... כשאני עובדת במחלקה ונכנסת לחדרי ניתוח אני מבינה שהסיעוד לא נותן מענה מלא למה שאני רוצה לעשות.
לכן, החלטתי לתת לזה צ'נס.. מקסימום לא אתקבל ואמשיך להיות אחות... 
המסלול שאני מעוניינת בו הוא כמובן ה 4 שנתי. 
ואני תוהה איך להתחיל... 
עשיתי פסיכומטרי בלי ללמוד ובלי להכיר כלל את מבנה הבחינה והוצאתי 550 (הספיק לסיעוד לא ראיתי טעם להשקיע יותר.. ) האנגלית שלי היא בסדר... 
הציונים שלי בסיעוד הם טובים. 
רוצה להתחיל בהשלמות וההכנה מיד בסיום לימודי הסיעוד (במקביל כבר לעבוד בסיעוד.. במידה ואתקבל אני מתכננת להמשיך להיות אחות גם בלימודים) 

אז ממה להתחיל? איפה כדאי להשלים את קורסי הליבה? מה העלות? 

לגבי מבחני מו"ר זה כמו פסיכומטרי לא? איך מתכוננים וכו' 
 אהה, האם יש יתרון לזה שאני כבר אחות? 
תודה רבה רבה רבה!

לצפיה ב-'את יכולה לברר'
את יכולה לברר
18/11/2017 | 16:29
3
באוניברסיטה הפתוחה לגבי קורסי הליבה. את תגלי שבכדי להשלים את קורסי הליבה, את בעצם כבר צריכה לעשות כמעט תואר שלם נוסף, כי לקורסים האלה יש קורסים שהם דרישות קדם, שלא כולם נלמדים בסיעוד. 
העלות היא עלות אוניברסיטאית. 
מו"ר הוא לא מבחן פסיכומטרי. הוא מבחן אישיות שיפוט והחלטה. יש מכונים שמכינים למבחן הזה. 

לצפיה ב-'בחירת תואר ראשון'
בחירת תואר ראשון
03/09/2017 | 04:39
3
246
היי לכולם...
אני מתלבטת בין שני תארים,איזה מהם כדאי ללמוד כדי להמשיך ל4 שנתי או ל7 שנתי של רפואה.
הנדסה ביו רפואית או מדעי המעבדה הרפואית?
מצד אחד מדעי המעבדה הרפואית מכיל יותר את קורסי הליבה. ויש לי תחושה שיהיה לי יותר פשוט להוציא בו ממוצע גבוה יותר מאשר אם אלמד הנדסה ביו רפואית שמצד שני זהו תואר יותר נחשב 
וגם ייתן לי המון ידע מבחינת מכשור רפואי מה שיכול לעזור לי להיות רופאה טובה יותר, אבל אולי בכלל לא אני לא ישיג ציון מספיק טוב בשביל להתקבל לרפואה 
אם אלך בכיוון הזה
כרגע מתלבטת בין שני התארים 
תואר בהנדסה זה גם יצא בערך 5 שנים כי זה 4 שנים + להשלים את קורסי הליבה 
ותואר במדעי המעבדה הרפואית זה 3 שנים והוא מכיל את קורסי הליבה
מישהו שנמצא או מועמד ל4 שנתי 
ויודע האם יש הבדל משמעותי בין התארים מבחינת הקבלה?
יש לי מוטיבציה גבוהה אבל אני צריכה לראות מטרה מול העיניים, יכול להיות שתואר בהנדסה ביו רפואית זה סתם מאמץ מיותר
 אנילא אצטרך ידע בהנדסה אם בסוף אני לא התקבל עם זה לרפואה.
לצפיה ב-'היי'
היי
08/09/2017 | 16:58
247
ההתלבטויות שלך מאד נכונות ובגלל זה את צריכה לחשוב מה חשוב לך. אני לומד רפואה  בטכניון. יש איתנו חברה של תואר כפול רפואה והנדסה ביורפואית (שונה כמובן ממה שאת מתארת של ללמוד הנדסה ביורפואית כהקדמה לקבלה לרפואה...) הידע הזה לא הכרחי על מנת שתהיי רופאה טובה אבל אני מודה שלפעמים הייתי מאד רוצה לדעת את הדברים שהם יודעים שאני בטוח שזה כן תורם להבנה של חלק מהידע שאנחנו לומדים במיוחד אם את רוצה מחקר. אם זאת, מבחינת הקבלה זה רק יקשה עליך. הציונים שתקבלי גם אם את מאד ריאלית, כנראה יהיו נמוכים יותר. אם את מתכננת על הארבע שנתי ייתכן זה לא קריטי, אבל אם את מכוונת לשש שנתי  זה משמעותי. אפשר להגיע במדעי הרפואה לציונים גבוהים שיכולים מאד לעזור לקבלה. אם רפואה בסוף זה המטרה ואת יודעת שמבחינתך זה מה שאת רוצה ולא רוצה שום אופציה ב- בעייני מדעי הרפואה זה עדיפות ראשונה. אם את רוצה אופציה ב ולא מוכנה להימרח עם ניסיון הקבלה לרפואה יותר מדי זמן ולפעמים זה האמת שזה קורה, אז עדיף לך ללמוד הנדסה ביו רפואית שזה באמת אחלה תואר בעייני. מקווה שעזרתי בסוף זה הימור שאת צריכה לחשוב עליו.
לצפיה ב-'תודה רבה לירון'
תודה רבה לירון
08/09/2017 | 18:22
1
89
אין מבחינתי הבדל ללמוד את הארבע או את השש שנתי 
מה שאצליח להתקבל זה טוב
בהצלחה בלימודים��

לצפיה ב-'למה שלא תלמדי סיעוד? '
למה שלא תלמדי סיעוד?
17/09/2017 | 17:22
104
גם נותן המון רקע ברפואה וגם מקצוע שתוכלי להתפרנס מימנו יפה במהלך הלימודים.. וגם יתן לך אידיקציה לגבי מהי עבודת הרופא באמת.. 
לצפיה ב-'ניתוח לתיזה'
ניתוח לתיזה
19/08/2017 | 15:46
130
היי חברים,
משתף אתר מעולה עם קורסים און ליין, שיכול לעזור לכם בניתוח הסטטיסטי בפרק ממצאים לסמינר. מסבירים שם מעולה וממש איך לרשום הכל בעבודה עצמה. 
בהצלחה!

לצפיה ב-'התקבלתי ללימודי רפואה וגרמניה וזקוק לכמה טיפים'
התקבלתי ללימודי רפואה וגרמניה וזקוק לכמה טיפים
14/08/2017 | 17:15
320
שלום לכולם
התקבלתי ללימודי רפואה בגרמניה ואני מחפש מישהו שלומד או למד שם כדי לתת לי עוד מידע קונקרטי על הלימודים. בעיקר על ההכנה ללימודים (לא עשיתי קורס הכנה ואני לא יודע כיצד והאם צריך להכין את עצמי ללימודים)

אשמח לכל עצה ומידע. תודה מראש
לצפיה ב-'רפואה ומילואים-'
רפואה ומילואים-
04/08/2017 | 20:31
1
335
מישהו יודע איך זה עובד? אם אם אני לא מבקש לעבור לחיל הרפואה, האם בסוף ה6 שנים הפקולטה מעבירה את השם שלי ואני עובר יחידה אוטומטית בכל מקרה? האם זה חובה? כמה זמן מילואים יש כרופא? מה התפקידים? כל מידע לגבי הנושא הזה יעזור לי מאד. אני סטודנט בטכניון שנה רביעית
לצפיה ב-'בעד ונגד האם לעבור ממש ממש יעזור תודה רבה'
בעד ונגד האם לעבור ממש ממש יעזור תודה רבה
04/08/2017 | 20:49
176
לצפיה ב-'שנה ד טכניון '
שנה ד טכניון
03/08/2017 | 16:05
304
מתי הם אמורים לשלוח קבלות ?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
תערוכה ויריד בינלאומי של נשק קר 9 בדצמבר
R.I.F - חורף 2017
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה