לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1354413,544 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
22/09/2017 | 18:44
22
שלום,

האם למישהו יש סיכומים מסודרים/מודפסים של החומר של שנה א'?

תודה.

לצפיה ב-'מדריך למידה לIMAT'
מדריך למידה לIMAT
22/09/2017 | 00:22
16
היי חבר'ה, הנה מדריך למידה עצמאית לIMAT (מבחן קבלה ללימודים באיטליה באנגלית) שכתבתי לא מזמן. פירסמתי את זה גם בקבוצות הרלוונטיות בפייסבוק אבל נראה לי שזה יכל לעזור גם למי מכם שמתכונן למבחן כניסה אחר.
מקווה שהלינקים במדריך יעבדו. 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
3

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'רפואה אחרי סיעוד.'
רפואה אחרי סיעוד.
17/09/2017 | 17:15
28
 שלום לכם! 
בספטמבר הבא אבחן במבחן הממשלתי ואהפוך לאחות מוסכת.
לפני שהתחלתי את לימודי הסיעוד חלמתי על רפואה אך חשבתי שהדבר לא ריאלי כל כך הרבה מועמדים, כל כך הרבה אנשים חכמים מנסים להתקבל ולא מצליחים.. אז פניתי לסיעוד ואני לא מתחרטת! רק שעם הזמן... כשאני עובדת במחלקה ונכנסת לחדרי ניתוח אני מבינה שהסיעוד לא נותן מענה מלא למה שאני רוצה לעשות.
לכן, החלטתי לתת לזה צ'נס.. מקסימום לא אתקבל ואמשיך להיות אחות... 
המסלול שאני מעוניינת בו הוא כמובן ה 4 שנתי. 
ואני תוהה איך להתחיל... 
עשיתי פסיכומטרי בלי ללמוד ובלי להכיר כלל את מבנה הבחינה והוצאתי 550 (הספיק לסיעוד לא ראיתי טעם להשקיע יותר.. ) האנגלית שלי היא בסדר... 
הציונים שלי בסיעוד הם טובים. 
רוצה להתחיל בהשלמות וההכנה מיד בסיום לימודי הסיעוד (במקביל כבר לעבוד בסיעוד.. במידה ואתקבל אני מתכננת להמשיך להיות אחות גם בלימודים) 

אז ממה להתחיל? איפה כדאי להשלים את קורסי הליבה? מה העלות? 

לגבי מבחני מו"ר זה כמו פסיכומטרי לא? איך מתכוננים וכו' 
 אהה, האם יש יתרון לזה שאני כבר אחות? 
תודה רבה רבה רבה!

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:02
6

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'בחירת תואר ראשון'
בחירת תואר ראשון
03/09/2017 | 04:39
3
108
היי לכולם...
אני מתלבטת בין שני תארים,איזה מהם כדאי ללמוד כדי להמשיך ל4 שנתי או ל7 שנתי של רפואה.
הנדסה ביו רפואית או מדעי המעבדה הרפואית?
מצד אחד מדעי המעבדה הרפואית מכיל יותר את קורסי הליבה. ויש לי תחושה שיהיה לי יותר פשוט להוציא בו ממוצע גבוה יותר מאשר אם אלמד הנדסה ביו רפואית שמצד שני זהו תואר יותר נחשב 
וגם ייתן לי המון ידע מבחינת מכשור רפואי מה שיכול לעזור לי להיות רופאה טובה יותר, אבל אולי בכלל לא אני לא ישיג ציון מספיק טוב בשביל להתקבל לרפואה 
אם אלך בכיוון הזה
כרגע מתלבטת בין שני התארים 
תואר בהנדסה זה גם יצא בערך 5 שנים כי זה 4 שנים + להשלים את קורסי הליבה 
ותואר במדעי המעבדה הרפואית זה 3 שנים והוא מכיל את קורסי הליבה
מישהו שנמצא או מועמד ל4 שנתי 
ויודע האם יש הבדל משמעותי בין התארים מבחינת הקבלה?
יש לי מוטיבציה גבוהה אבל אני צריכה לראות מטרה מול העיניים, יכול להיות שתואר בהנדסה ביו רפואית זה סתם מאמץ מיותר
 אנילא אצטרך ידע בהנדסה אם בסוף אני לא התקבל עם זה לרפואה.
לצפיה ב-'היי'
היי
08/09/2017 | 16:58
149
ההתלבטויות שלך מאד נכונות ובגלל זה את צריכה לחשוב מה חשוב לך. אני לומד רפואה  בטכניון. יש איתנו חברה של תואר כפול רפואה והנדסה ביורפואית (שונה כמובן ממה שאת מתארת של ללמוד הנדסה ביורפואית כהקדמה לקבלה לרפואה...) הידע הזה לא הכרחי על מנת שתהיי רופאה טובה אבל אני מודה שלפעמים הייתי מאד רוצה לדעת את הדברים שהם יודעים שאני בטוח שזה כן תורם להבנה של חלק מהידע שאנחנו לומדים במיוחד אם את רוצה מחקר. אם זאת, מבחינת הקבלה זה רק יקשה עליך. הציונים שתקבלי גם אם את מאד ריאלית, כנראה יהיו נמוכים יותר. אם את מתכננת על הארבע שנתי ייתכן זה לא קריטי, אבל אם את מכוונת לשש שנתי  זה משמעותי. אפשר להגיע במדעי הרפואה לציונים גבוהים שיכולים מאד לעזור לקבלה. אם רפואה בסוף זה המטרה ואת יודעת שמבחינתך זה מה שאת רוצה ולא רוצה שום אופציה ב- בעייני מדעי הרפואה זה עדיפות ראשונה. אם את רוצה אופציה ב ולא מוכנה להימרח עם ניסיון הקבלה לרפואה יותר מדי זמן ולפעמים זה האמת שזה קורה, אז עדיף לך ללמוד הנדסה ביו רפואית שזה באמת אחלה תואר בעייני. מקווה שעזרתי בסוף זה הימור שאת צריכה לחשוב עליו.
לצפיה ב-'תודה רבה לירון'
תודה רבה לירון
08/09/2017 | 18:22
1
34
אין מבחינתי הבדל ללמוד את הארבע או את השש שנתי 
מה שאצליח להתקבל זה טוב
בהצלחה בלימודים��

לצפיה ב-'למה שלא תלמדי סיעוד? '
למה שלא תלמדי סיעוד?
17/09/2017 | 17:22
41
גם נותן המון רקע ברפואה וגם מקצוע שתוכלי להתפרנס מימנו יפה במהלך הלימודים.. וגם יתן לך אידיקציה לגבי מהי עבודת הרופא באמת.. 
לצפיה ב-'ניתוח לתיזה'
ניתוח לתיזה
19/08/2017 | 15:46
74
היי חברים,
משתף אתר מעולה עם קורסים און ליין, שיכול לעזור לכם בניתוח הסטטיסטי בפרק ממצאים לסמינר. מסבירים שם מעולה וממש איך לרשום הכל בעבודה עצמה. 
בהצלחה!

לצפיה ב-'התקבלתי ללימודי רפואה וגרמניה וזקוק לכמה טיפים'
התקבלתי ללימודי רפואה וגרמניה וזקוק לכמה טיפים
14/08/2017 | 17:15
195
שלום לכולם
התקבלתי ללימודי רפואה בגרמניה ואני מחפש מישהו שלומד או למד שם כדי לתת לי עוד מידע קונקרטי על הלימודים. בעיקר על ההכנה ללימודים (לא עשיתי קורס הכנה ואני לא יודע כיצד והאם צריך להכין את עצמי ללימודים)

אשמח לכל עצה ומידע. תודה מראש
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:03
14

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'רפואה ומילואים-'
רפואה ומילואים-
04/08/2017 | 20:31
1
227
מישהו יודע איך זה עובד? אם אם אני לא מבקש לעבור לחיל הרפואה, האם בסוף ה6 שנים הפקולטה מעבירה את השם שלי ואני עובר יחידה אוטומטית בכל מקרה? האם זה חובה? כמה זמן מילואים יש כרופא? מה התפקידים? כל מידע לגבי הנושא הזה יעזור לי מאד. אני סטודנט בטכניון שנה רביעית
לצפיה ב-'בעד ונגד האם לעבור ממש ממש יעזור תודה רבה'
בעד ונגד האם לעבור ממש ממש יעזור תודה רבה
04/08/2017 | 20:49
126
לצפיה ב-'שנה ד טכניון '
שנה ד טכניון
03/08/2017 | 16:05
199
מתי הם אמורים לשלוח קבלות ?
לצפיה ב-'מוכר ספרי לימוד באנלגית לתוכנית premed Bar-Ilan'
מוכר ספרי לימוד באנלגית לתוכנית premed Bar-Ilan
26/07/2017 | 11:16
84
My American friend finished a program of "premed Bar-Ilan". 
He wants to sell english books he have bought from amazon a year ago.
PM me if you're interested to buy.

pics:
לצפיה ב-'פטורים מקורסים על סמך תואר ראשון'
פטורים מקורסים על סמך תואר ראשון
24/07/2017 | 22:28
112
שלום!
התקבלתי ללימודי רפואה לאחר סיום תואר ראשון פרא-רפואי אחר באותו המוסד (בן גוריון).

בבואי להגיש בקשות לפטורים על סמך רקע אקדמי, הופתעתי לגלות שהיקף הפטורים לא יעלה על 20 נק"ז לתואר שלם.

מדובר ביותר מ60 נק"ז חופפים לחלוטין מבחינת הסילבוסים ונראה לי מיותר לבצע אותם שוב.

רציתי לשמוע האם מישהו נתקל בסיטואציה דומה, כיצד הוא פעל והאם יש טעם בנסיון לשנות את הגזירה.

תודה
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:54
26

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'דוגמאות לעבודות מערכות בריאות'
דוגמאות לעבודות מערכות בריאות
22/07/2017 | 21:37
1
108
היי חבר'ה,
מי שמחפש דוגמאות לכל מיני עבודות מערכות בריאות וכל מה שקשור בזה, ממליץ בחום על המאגר של חברת טופ סמינר. יש שם דוגמאות להכל מהכל, ויכול מאוד לעזור להתקדם בעבודות האקדמיות שלכם...
בהצלחה:)
לצפיה ב-'הסתכלתי באתר שלהם'
הסתכלתי באתר שלהם
15/08/2017 | 16:59
25
נראה מעולה למען האמת, רציתי לשאול אם יצר לך להשתמש במאגר של אקדליסט במקרה? יש גם גם מאמרים אקדמים ודוגמאות לעבודות גמר, סמינריון וכו'. אני פשוט לא יודעת מה עדיף למען האמת ומי יותר אמין. יש המלצות? חוות דעת?
תודה!
לצפיה ב-'וטרינריה'
וטרינריה
17/07/2017 | 21:48
75
מה דעתכם על לימודי וטרינריה אחרי גיל 33
לצפיה ב-'רפואה אחרי תואר שני'
רפואה אחרי תואר שני
14/07/2017 | 16:32
212
שלום לכולם,
האם יש אפשרות להתקבל לרפואה (לא בהכרח 4 שנתי אפשר גם 6 שנתי) אחרי תואר שני עם מקצוע בעל זיקה לתחום? על סמך ציוני תואר ראשון ושני..
או למסלול md msc?
לצפיה ב-'קבלה ללימודי רפואה'
קבלה ללימודי רפואה
14/07/2017 | 09:46
629
אם מישהו עובר את המבחנים הממוחשבים לאוניברסיטת בן גוריון בהצלחה, ויש לו ממוצע בגרויות ופסיכומטרי שמספיק לאוניברסיטת תל אביב, האם זה אומר שיזמנו אותו לראיון פנים אל פנים באוניברסיטת תל אביב? כי קראתי באיזה שהוא מקום שזה אותו מבחן ממוחשב.

אם מחליטים אחרי המבחן הממוחשב שלא לזמן נבחן לראיון פנים אל פנים, האם אומרים לו לא, או שפשוט לא חוזרים אליו? מה זאת אומרת כשאין תשובה?
לצפיה ב-'אנטומיה ופיזיולוגיה - התייעצות'
אנטומיה ופיזיולוגיה - התייעצות
09/07/2017 | 17:58
219
מאיזה ספר אתם לומדים? ומה ממליצים?
פיזיולוגיה ברן&לוי או גייתון&הול?
אנטומיה גריי או מור או אולי סובוטה?
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:01
30

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דובי צ'יזיק- יועץ קריירה ומאמן להגשמה
לא מוצא עבודה בגילך?
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה