לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1424914,249 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'האם רוב הסטודנטים לרפואה בארץ עוברים בהצלחה מבחן הסמכה?'
האם רוב הסטודנטים לרפואה בארץ עוברים בהצלחה מבחן הסמכה?
14/04/2018 | 11:59
66
האם רוב הסטודנטים שלומדים רפואה בארץ עוברים בהצלחה את מבחן ההסמכה בסיום הלימודים? ומהו אחוז הנכשלים?
לצפיה ב-'האם זה הגיוני שאני שמחה כשאני חולה?'
האם זה הגיוני שאני שמחה כשאני חולה?
26/03/2018 | 22:53
64
הייתי חולה שבועיים בבית מחום ואחר כך מוורטיגו, וכל הזמן הזה רק צחקתי והרצתי בדיחות והייתי מאושרת
ורק אחרי שהחולי עבר לי חזרתי להיות עם עצבות ודיכאון לפעמים

האם זה ייתכן שהמוח שלי השתנה בעקבות החולי?

כי לפני כמה שנים קיבלתי כוויה ממים חמים וכולם היו בהיסטריה ולחוצים ואני הרגעתי את כולם ואמרתי שאני בכל מקרה לא אהיה דוגמנית ידיים, והכאב יחלוף בסופו של דבר, והכל יהיה בסדר
טפו טפו הכל עבר ולא נשאר שום סימן

ולפני שנתיים גם הייתי חולה בחורף שבועיים שוב חום ואחר כך וורטיגו
והייתי חולה מתוקה ומקסימה שרק עושה שמח ומריצה בדיחות

באמת שאני לא יכולה להסביר את זה...
לצפיה ב-'הכה למו"ר ומרק"ם'
הכה למו"ר ומרק"ם
26/03/2018 | 14:49
128

שלום לכולם(:
אני מוריה, כיום סטודנטית לרפואה בעברית.
כשניסיתי להתקבל ללימודים בפעם הראשונה, קבלתי ציון ממש נמוך במו"ר ונדחיתי. בפעם השנייה קיבלתי ציון גבוה במיוחד כך שהייתי בין הראשונים שהתקבלו, ויכולתי לבחור את הפקולטה שבה אלמד
בשתי הפעמים הייתי אני, אותו בנאדם. 
ההבדל נבע בעקבות הבנה שלמדתי על בשרי שהמבחן דורש הכנה נכונה (ולא כזו שמעבירים כל מיני קורסים בשוק שאליהם הלכתי ונכוותי). 
בעקבות כך עלה לי החלום ליצור קורס אמיתי. כזה שיעזור לאנשים שרוצים ומתאימים להיות רופאים להבין מה זה המבחנים הללו, ואיך לבוא אליהם מוכנים ולתת את הכי טוב שלהם. לשתף אותם בכל הניסיון שצברתי כדי שהם לא ייאבדו שנה כמוני. 
מאז בארבעת השנים האחרונות עזרתי להמון אנשים להתקבל בהצלחה(: ואשמח לעזור גם לכם!
פה יש עוד פרטים למי שזה מעניין אותו:
http://mormirkam.com/

מאחלת לכם ב"הצלחה ענקית במבחנים ושנהיה קולגות בקרוב!
לצפיה ב-'לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?'
לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?
16/03/2018 | 18:32
66
היי כולם,
אני מעוניין ללמוד רפואה (מאז שאני זוכר את עצמי זה החלום)
ולצערי הדבר היחיד שמונע ממני ללמוד כאן בארץ, זה הפסיכומטרי.
זה לא בשבילי המבחן הזה ובעיני הוא לא ממד לכלום.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר ויש לו מידע בנושא של המסלול קדם רפואה באוניברסיטל אריאל.. מה זה אומר? וכו'..

יש דרך להתקבל ללימודים כאן בארץ שלא מצריך 750 פסיכומטרי? כי אני לא אגיע לציון הזה גם בחלום העשירי.

או

ללמוד בחו"ל החשש העיקרי הוא האנגלית (עשיתי 5 יחידות באנגלית).
איך הלימודים באנגלית? מה הרמה?
תודה לעוזרים
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:25
35

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'יש פה מי שעשה USNLE שלב ראשון שאפשר להתייעץ איתו? תודה'
יש פה מי שעשה USNLE שלב ראשון שאפשר להתייעץ איתו? תודה
12/02/2018 | 14:15
124
מתי כדאי לעשות, איך לומדים ושאלות  נוספות.
לצפיה ב-'סיכומים באימונולוגיה '
סיכומים באימונולוגיה
11/02/2018 | 00:11
119
האם יש למישהו סיכומים טובים באימונולוגיה? מרגישה מעט אבודה בנושא..
לצפיה ב-'עתיד תעסוקתי במסלול מדעי החיים'
עתיד תעסוקתי במסלול מדעי החיים
07/02/2018 | 17:31
142
שלום
התחלתי השנה לימודים במדעי הרפואה.
אני אוהב את התחום אבל לא חקרתי מספיק לפני תחילת הלימודים על החיים של אחרי האקדמיה.
הבנתי שתואר שני זה די חובה ואין לי בעיה עם עובדה זו. השאלה היא האם אחרי התואר השני יש עתיד תעסוקתי? ואני לא מתכוון להישארות באקדמיה לדוקטורט כעתיד תעסוקתי, אני מתכוון לשוק הפרטי.
 אני כבר בן 25 ואני לא רוצה להמשיך את התואר ולגלות שאני נידון לאבטלה/שכר בדיחה למשך שארית חיי. לכן אני רוצה לקבל החלטה עוד השנה.
יש כאן אנשים שיודעים (או בעלי ניסיון אישי אפילו יותר טוב)?

תודה
לצפיה ב-'קבלה לרפואה אחרי הפסקת לימודים'
קבלה לרפואה אחרי הפסקת לימודים
04/02/2018 | 15:52
194
היי, רציתי לדעת מה הסיכויים שלי להתקבל ללמוד רפואה שוב, אחרי שהופסקו לימודיי לרפואה בטכניון?
כרגע אני מסיימת את התואר הראשון ואין לי נכשלים, ורוצה להתקבל שוב לאוניברסיטה אחרת. האם זה ישפיע על תהליך הקבלה לא על סמך רקע אקדמי? האם בראיון ישאלו אותי על זה? אני ממש לא יודעת..
ומה האופציות שלי בכלל בארץ או בחו"ל?
אם למישהו יש מושג אשמח לשמוע, תודה מראש :)
לצפיה ב-'קבלה לבן גוריון לאחר השלמת שנת לימוד אחת בחו"ל'
קבלה לבן גוריון לאחר השלמת שנת לימוד אחת בחו"ל
03/02/2018 | 11:13
167
המידע ב'ידיעון למועמד' חלקי , אולי מישהו מניסיונו יוכל להאיר יותר מידע על כך:
  1. מי שלמד שנה אחת בחו"ל לימודי רפואה , אבל מעוניין להתקבל רק על סמך ציוני הבגרות והפסיכו ( שעומדים ברף) עדיין יסווג תחת קבוצת "בעלי רקע אקדמי חלקי"?
  2. האם ניתן להסתיר מבן גוריון את המידע הזה? מה ההשלכות של הסתרת המידע הזה? 
לצפיה ב-'3 שנתי צפת שאלה לגבי ראיון הקבלה'
3 שנתי צפת שאלה לגבי ראיון הקבלה
27/01/2018 | 23:26
202
היי, אני לומדת רפואה בחו"ל, נרשתמי לתוכנית התלת שנתית בצפת ויש לי ראיון קבלה בתחילת החודש הבא. 
רציתי לשאול אם יש מישהו פה שעבר את ראיון הקבלה ויכול לעזור לי לגבי התוכן והאופי של השאלות ששואלים, על מה הדגש? איך אפשר להתכונן, אשמח לקבל כל טיפ את האמת.
תודה!
לצפיה ב-'מעבר בין פקולטות בשנים הקליניות'
מעבר בין פקולטות בשנים הקליניות
20/01/2018 | 13:22
196
היי אני לומד רפואה בת"א ועוד מעט מסיים שנה שלישית. הייתי שמח לדעת אם מישהו מכיר אפשרות לעבור לרפואה בעברית ישירות לשנה ד'. 
תודה לעונים!
לצפיה ב-'נטילת תרופה נגד דיכאון'
נטילת תרופה נגד דיכאון
01/12/2017 | 17:42
289
היי אני מעוניינת להירשם ללימודי רפואה ורציתי לדעת אם העובדה שאני נוטלת ציפרלקס יכולה להשפיע על קבלתי?
חשוב לציין שאני לא סובלת משום דבר חמור ושאני מתפקדת כרגיל..
לצפיה ב-'הקלדת עבודות'
הקלדת עבודות
24/11/2017 | 13:42
114
שלום לכולם,
צריכים להקליד את העבודה שלכם ואין לכם זמן?
העבירו לי אותה במייל, ואני אקליד אותה עבורכם.
מבטיחה איכות, מהירות ושמירה על סודיות.
שבת שלום וסופשבוע נפלא
לצפיה ב-'האם נלקח הציון הגבוה או האחרון? '
האם נלקח הציון הגבוה או האחרון?
03/11/2017 | 16:49
265
היי,

כל מקור באינטרנט אומר משהו אחר ואני לגמרי מבולבל.

אני בעל בגרות 5 יח"ל בפיזיקה. נבחנתי כנבחן אקסטרני בשני מועדים, במועד אחד נבחנתי בכל השאלונים, ופעם נוספת כאשר הייתי כבר זכאי לתעודת בגרות מלאה, נבחנתי בשאלונים חשמל ומכניקה.

באותו המועד, הצלחתי לשפר את הציון במכניקה אך לא את הציון בחשמל.

קיבלתי ספח ממשרד החינוך, שבו הציון הסופי שלי בפיזיקה נקבע לפי הציון האחרון שקיבלתי בחשמל, ולא לפי הציון הגבוה ביותר שקיבלתי בחשמל.

אני הייתי בטוח שאין אפשרות "להרוס" ציון בשאלון מסויים כאשר זכאים לתעודת בגרות מלאה, ולכן הרגשתי בנוח להיבחן, בידיעה שיש סיכוי שאקבל ציון נמוך יותר בשאלון.

כאשר אני נכנס לגיליון הציונים שלי באתר משרד החינוך, מופיעים שם שני הציונים שלי בחשמל.

השאלה היא האם כל הציונים שלי בכל השאלונים נשלחים לאוניברסיטה והיא כבר משקללת את הציון לפי הגבוה ביותר או שמשרד החינוך שולח את הציון המשוקלל לפי הציון האחרון?

אני ממש לא מבין מה קורה כאן.

לצפיה ב-'אלקטיב בחו''ל בזמן הלימודים הקליניים'
אלקטיב בחו''ל בזמן הלימודים הקליניים
21/10/2017 | 19:52
182
אהלן,

האם למישהו מחברי הפורום יש ניסיון ביציאה לאלקטיב (בזמן הלימודים הקליניים) בחו"ל? מישהו יודע איך מוצאים מקומות אופציונאליים להגיע אליהם? האם היעדים הם תלויי אוניברסיטה, או שדווקא ניתן לתאם את יעד האלקטיב באופן אישי ואחכ רק 'להשיג' אישור מהפקולטה בארץ?

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'מעבר מסיעוד לרפואה'
מעבר מסיעוד לרפואה
17/10/2017 | 14:26
1
447
הי כולם אני חדשה פה..יש לי תואר ראשון בסיעוד מטעם מכון טל. 
מי יודע/ת אם יש לי סיכוי להתקבל לתוכנית 4 שנתית ללימודי רפואה או צריך להתחיל הכל מהתחלה?
*רפואה זה החלום*
לצפיה ב-'את בעצם צריכה'
את בעצם צריכה
18/11/2017 | 16:20
320
תואר ראשון בביולוגיה, פיזיקה, כימיה, או הנדסה. 
כי רשימת הקורסים המחייבים שצריך לקבל בהם ציון מספק כדי להתקבל, לא נלמדת בסיעוד. 
לצפיה ב-'שנה חמישית '
שנה חמישית
15/10/2017 | 13:05
402
היי, מישהו יודע מתי מתחילים הלימודים של השנה החמישית באוניברסיטה העברית? 
לצפיה ב-'מה לשפר קודם?'
מה לשפר קודם?
10/10/2017 | 20:08
1
424
שלום,

אני מעוניין להתקבל לרפואה בארץ, הבעיה אצלי שבלימודים בבית ספר, איך לומר, לא השקעתי.
הציונים שלי הם:
תנ"ך כללי 82
11107 עברית:הבנה הבעה ולש  83
11108 עברית:הבנה הבעה לשון  64
16106 אנגלית E 95 
16108 אנגלית G 85 
16112 אנגלית_בעל-פה  97
16117 אנגלית ספרות ו 76 70 73
19102 ערבית  73
22115 היסטוריה לימודי חובה80
22116 היסטוריה לימודי חובה 74
34114 אזרחות  63
34118 אזרחות  71
35804 מתמטיקה-שאלון ראשון  60
35805 מתמטיקה-שאלון שני  38
35806 מתמטיקה -שאלון ראשון  60
35806 מתמטיקה -שאלון ראשון  37
36201 פיזיקה )מכ,אופ וג( 55
899127 מ המחשב-מע א  93
899205 מדעי המחשב ב  47
899222 מדעי המחשב א  98
904441 ספרות )כללי( 70

אז ככה, אין לי בעיה כספית לשפר הכל, השאלה היא מאיפה להתחיל? כמו שאתם רואים יש הרבה ציונים מאוד לא טובים. 
האם יש אפשרות לשפר כמה מקצועות באיזה סוג של מכינה או משהו בסגנון? או שאני צריך לעשות קורס מקצוע מקצוע.
ומתי לחשוב על לגשת לפסיכומטרי? עכשיו? אחרי בגרות במתמטיקה?

לצפיה ב-'עדיף לשפר מתמטיקה'
עדיף לשפר מתמטיקה
27/10/2017 | 17:37
185
ואח"כ לשפר פסיכומטרי. אבל עדיף לבדוק מה הם רוצים כדי להתקבל לרפואה בארץ.
לצפיה ב-'יש לי שאלות חשובות לגבי החייאה '
יש לי שאלות חשובות לגבי החייאה
03/10/2017 | 00:40
1
279
1) האם זה נכון שבמקרה שצריך לעשות החייאה, ניתן "להסתפק" בעיסוי ולא לעשות הנשמה מפה לפה (בהנחה שהאדם לא טבע ולא נחנק) ?
2) נניח שאני רוצה להשתמש בדיפיברילטור לצורך החייאה. האם עליי לבצע את העיסוי רק לאחר הוראת הדיפיברילטור?

ואני רוצה לציין שהנושא הזה פשוט מפחיד...
לצפיה ב-'תשובה ממדריך במד''א'
תשובה ממדריך במד''א
10/10/2017 | 20:15
185
קודם כל נתחיל מזה שברמת ''בית חולים'' וברמת ''שטח'' הסכמות קצת שונות.
התשובות שלי נכונות להדרכות שמד''א מעבירים לאזרחים ללא הכשרה רפואית.

1. כיום בהחייאות רחוב הדגש הוא על עיסויים ולא על הנשמות מפה לפה מ2 סיבות:
*ניתן להדבק במחלות בהנשמה מפה לפה.
*הנשמה מפה לפה לא יעילה כמו הנשמה של מפוח הנשמה (AMBU).
2.את העיסויים אתה יכול לעשות גם לפני הדפיברילטור, מהגיון יקח זמן עד שהדפי יגיע אליך, אז אתה עושה עיסויים עוד לפני שהוא מגיע, וברגע שהוא מגיע אתה מחבר ועובד לפי הוראותיו (כיום הדפיברילטורים מאוד משוכללים וממש מדריכים בהוראות הכי פשוטות מה לעשות).

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
חגי שלו - להצליח בקריירה ובעסקים
להצליח בקריירה ובעסקים
פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה