לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'חומרי פסיכומטרי של מכון 800'
חומרי פסיכומטרי של מכון 800
20/01/2017 | 22:13
21
אם מישהו מוסר או מוכר חומרי פסיכומטרי של מכון 800 אני יותר מאשמח אם תיצרו קשר :)

לצפיה ב-'שינה'
שינה
20/01/2017 | 14:14
38
בזמן אחרון אני מתעורר בלילות בסביבות 0430 ונשאר המיטה -און אנד עוף.......עד  0700.
בשערת הימין האחרונים- תחלתי לקחת לפני השינה (בערך-2230)כדור-
assival -0'5 - ושנתני משורת ומאוחרת בהרבה.
האם ישנו נזק בשימוש הנ"ל.....או עוד דברים שחשוב לדעת.

לצפיה ב-'קבלה לשנה ד''
קבלה לשנה ד'
17/01/2017 | 11:34
72
אהלן, 

אני סטודנטית לרפואה בשנה שלישית (בארץ) ואני מעוניינת להתחיל את השנים הקליניות באונ' אחרת.

אשמח מאוד להתייעץ עם אנשים שעברו בין האונ' בשנה ד'. אם אתם עברתם או מכירים מישהו שעבר - אנא השמיעו קול!

תודה!  
לצפיה ב-'"פעילות סודית של גנטיקאים".'
"פעילות סודית של גנטיקאים".
16/01/2017 | 14:16
39
אני מתכוונת לפעילות הסודית של חברות מיסחור פטנטים למשל. איך נמנע פעילות סודית "הפוכה" לפעילות הגלויה, שבה גנטיקאים מחפשים  ((((((((((להשמיד))))))))))) תכונות כגון נדיבות איכפתיות הקשבה ואימון-ספורט. שלא נגלה את זה רק בעוד 40 שנה כדאי כבר להתבונן באישיותם של המדענים ולזכור שגנטיקאית נעלמה תוך הונאה כאילו נרצחה על ידי בעלה וגופתה הפכה לאפר שפוזר בים
לצפיה ב-'ספרות 5 יח"ל דתי'
ספרות 5 יח"ל דתי
15/01/2017 | 15:35
34
האם למישהו פה יש חומר להרחבה עבור 5 יח"ל ספרות דתי ?
לצפיה ב-'קבוצה להכנה למו"ר ומרק"ם'
קבוצה להכנה למו"ר ומרק"ם
14/01/2017 | 15:15
71
היי,
יש פורום או קבוצה באינטרנט שבה פותרים שאלונים כהכנה לבחינות מו"ר ומרק"ם? ולגבי קורסים להכנה, מישו התחיל ללמוד לשאלונים? מאיפה ללמוד ואיזה קורסים ממליצים, האם יש dropbox או מהשו שכולל שאלונים עם פתרונות, אשמח לטיפים.
לצפיה ב-'סטודנטים שנה 5 דוברי אנגלית שפת אם לתרגום רפואי של נהלים'
סטודנטים שנה 5 דוברי אנגלית שפת אם לתרגום רפואי של נהלים
13/01/2017 | 08:15
25
שלום רב, אני עובדת בחב' תרגום בשם ומחפשת סטודנטים לרפואה בשנה 4 או 5, דוברי אנגלית שפת אם שיוכלו לסייע בתרגום נהלים רפואיים של בתי חולים מעברית לאנגלית.
דרושה אנגלית שפת אם
נסיון בתרגום דומה יתרון
דרוש גם הסכם סודיות ודוגמת מבחן
דרוש הטמעת דרישות אבטחת מידע, בעזרת איש צוות מומחה.
עבודה מהבית.
נא לשלוח קורות חיים ל reut@lichi.co.il
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:49
21
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'לימודים מעל גיל 30'
לימודים מעל גיל 30
09/01/2017 | 13:40
81
שלום, 
פעם מישהו אמר לי שבארץ לימודים לתואר ראשון מעל גיל מסויים הם בחינם, האם זה נכון? חושבת על לימודי סיעוד
תודה
לצפיה ב-'דרושים מתרגמים רפואיים'
דרושים מתרגמים רפואיים
08/01/2017 | 14:53
34

לפרויקט גדול בתחום התרופות דרושים מתרגמים מעברית לרוסית ולערבית.

ניסיון רב בתרגום מסמכים רפואיים- חובה
לימודים אקדמאים בתחום הרפואה -יתרון משמעותי

לפרטים נא לפנות למייל urig@hevertranslations.com
לצפיה ב-'הכנה למבחן מיון ללימודי רפואה לבעלי תואר ראשון'
הכנה למבחן מיון ללימודי רפואה לבעלי תואר ראשון
04/01/2017 | 11:44
1
162
היי,
אני מתעניינת בלימודי רפואה לבעלי תואר ראשון.

אשמח לקבל מידע אודות הליך הקבלה ובפרט בנוגע למבחן המיון.
ממה מורכב מבחן זה? כמה זמן מראש מומלץ להתכונן אליו וכיצד עושים זאת?
כל טיפ בנושא זה יעזור :)

תודה!
לצפיה ב-'קבלה לארבע שנתי'
קבלה לארבע שנתי
05/01/2017 | 22:09
134
היי,
אשמח לעזור במה שאוכל, אני סטודנט בארבע שנתי בת"א.
תשלחי לי הודעה בפרטי ונדבר טלפונית או במייל, נראה לי שיהיה יותר יעיל.

בהצלחה,
עמית
לצפיה ב-'מבחן ידע למסלול ארבע שנתי'
מבחן ידע למסלול ארבע שנתי
03/01/2017 | 11:37
1
117
מישהו יודע היכן אפשר להשיג דוגמאות ועוד חומר למבחן הידע?
לצפיה ב-'מבחן הידע לארבע שנתי'
מבחן הידע לארבע שנתי
05/01/2017 | 22:02
94
דוגמאות אין כי בשנה שעברה הוא נעשה פעם ראשונה והשנה עבר שינוי בתוכן ובמבנה.
לגבי חומר - יש בקבוצה בפייסבוק - the fellowship of doctors to be.

בהצלחה ואם יש לך עוד שאלות, מוזמן/ת בפרטי.
לצפיה ב-'בלוג על לימודי רפואה'
בלוג על לימודי רפואה
03/01/2017 | 19:34
284

שלום!

​אנחנו סטודנים בתוכנית ה6 שנתית של אוניברסיטת תל אביב.

מהניסיון שלנו בעבר ובהווה יש מיליון אתרים שמנסים לעזור למועמדים להתקבל אבל אין הרבה מידע על הלימודים עצמם.

​אז פתחנו בלוג שמתאר את לימודי הרפואה מכמה שיותר נקודות מבט. הוא יחלוק עם המועמדים והסטודנטים קצת מהניסיון שנצבר לנו. אנחנו מתכננים להמשיך לפרסם בו לאורך כל ה6 שנים כדי לתת תמונה כמה שיותר מלאה על הלימודים.

הכתובת היא:

guidetomed.blogspot.com

נבהצלחה לכולם!  

לצפיה ב-'סיכויי קבלה לרפואה-מה אני צריכה לעשות?'
סיכויי קבלה לרפואה-מה אני צריכה לעשות?
28/12/2016 | 14:24
259
ממוצע בגרויות- 111.94 (ת"א)
פסיכומטרי-741

הבנתי שבמקרה כזה בעיקר המור משפיע על הסיכויים, מה והאם כדאי לי לשפר בשביל שאוכל להתקבל גם אם המור שאקבל לא יהיה בשמיים?
לצפיה ב-'בגרויות'
בגרויות
26/12/2016 | 12:41
1
179
היי ,
גם אני , כמו רבים נוספים, רוצה להתקבל ללימודי רפואה (לאוניברסיטה העברית ) .

ממוצע הבגרויות שלי כיום הינו 107 -
כדי להגיע לממוצע 111 אני צריכה לעשות מתמטיקה 5 יח"ל (עשיתי 4 בתיכון - סופי 100 ) או מאידך לעשות 5 יח"ל ספרות והיסטוריה .

השיקול הוא האם כדאי להתפזר וללמוד 2 מקצועות או להתמודד מול הרמה הקשה של 5 יח"ל מתמטיקה (?)

מה ממליצים ?
לצפיה ב-'בגרויות'
בגרויות
27/12/2016 | 02:30
120
גם וגם - מצד אחד שתי מקצועות בציון גבוה יותר עם בונוס בהחלט מוסיף מאוד לממוצע אך היום ממוצע מספיק לרפואה הוא 112 ואף 113 ( אלא אם כן יש לך פסיכומטרי - 780)
לצפיה ב-'ארבע שנתי בת"א בגיל מאוחר וחיי משפחה'
ארבע שנתי בת"א בגיל מאוחר וחיי משפחה
16/12/2016 | 10:11
283
שלום,
אשמח לתשובה ממי שכבר בתוכנית.
אני עם דוקטורט בכימיה, עשיתי את כל ההשלמות הדרושות לארבע שנתי בביולוגיה ועכשיו מתכוננת למבחן ידע.
אני בת 38 עם שני ילדים קטנים בבית ורוצה עוד..
בגלל גילי לא הייתי רוצה לחכות עם הריון נוסף מצד שני ומאותה הסיבה אני לא רוצה לחכות עוד שנה (חיכיתי ארבע מכל מיני סיבות אישיות) ללימודים.
לא שזה משהו שאנחנו באמת יכולים לתכנן אבל במידה ומתחילים את המסלול (בתל אביב) בהריון, כלומר מביאים ילד לעולם במהלך שנה א (כן אני יודעת שעדיף בשנים הקליניות.. אין לי את הזמן הזה) עד כמה ב.ת"א הם זורמים עם זה? ז"א אני מניחה שאלו דברים שקורים השאלה אם מאשרים להעביר קורסים לשנה שאחרי.. מותחים עוד שנה, מקבלים מועדים נוספים??
אשמח לתשובה ממי שכבר בפנים
תודה רבה!
לצפיה ב-'טל עמיעד'
טל עמיעד
15/12/2016 | 11:48
202
מישהו היה אצלו ויכול לתת המלצות?  כדאי לא כדאי?
לצפיה ב-'התוכנית הארבע שנתית - גיל 30'
התוכנית הארבע שנתית - גיל 30
15/12/2016 | 08:58
1
269
אני בת 29,
יש לי תואר ראשון וכרגע עוסקת בתכנות ועיצוב חווית משתמש.
מאז ומתמיד עיניינו אותי לימודי רפואה.
לפי התואר שעשיתי התחלתי לימודי ביולוגיה שעזבתי בסיום השנה הראשונה בגלל סיבות אישיות.

רציתי לדעת האם התחלת לימודים בגיל 30-31 במקביל להרחבת התא המשפחתי (הריונות וגידול ילדים) היא דבר אפשרי?
במידה וכן, האם אנשים הצליחו לשלב את שנות הלימוד עצמן (מעבר להשלמת קורסי הליבה) במקביל לעבודה ?

ושאלה אחרונה- מישהו יודע מה אחוז המתקבלים לרפואה אחרי מבחן הידע/ GRE? (כלומר, האם רוב המנסים מוצאים את עצמם לא מתקבלים לתוכנית)

אמשח לתשובות בהקדם

לצפיה ב-'אפשרי בהחלט'
אפשרי בהחלט
18/12/2016 | 23:20
191
היי,
יש איתי חברים/ות בתכנית שהתחילו בגיל מאוחר מזה ומשלבים חיי לימודים ומשפחה, כמובן עם לא מעט הקרבות ועזרה מהסובבים. אני אפנה אותך בשמחה אם תרצי.

בנוסף, הרוב כל שנה מוצאים עצמם בחוץ, כי מתקבלים בערך רבע (לצפת ולת"א ביחד), אבל כמובן שזה לא אמור להשפיע על ההחלטה לדעתי, אלא פשוט להבין שיכול לקחת מעל שנה להתקבל.

המון בהצלחה!
לצפיה ב-'דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים'
דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים
27/11/2016 | 14:36
100
דרושה סטודנטית מאשדוד למשרת סידור ותיוק מסמכים רפואיים פרטיים לאישה בביתה באשדוד. דרישות: אמינות, אחריות וסודיות.
ניתן לשלוח קורות חיים למייל: osiyot@gmail.com
לצפיה ב-'קבוצת למידה חברתית להכנה למבחני הקבלה לרפואה באיטליה'
קבוצת למידה חברתית להכנה למבחני הקבלה לרפואה באיטליה
25/11/2016 | 08:57
167
היי כולם.
אנחנו מספר סטודנטים לרפואה שמקימים בימים אלה קבוצת למידה חברתית שתכין אנשים לעבור את מבחני הקבלה לרפואה / וטרינריה באיטליה (באנגלית ובאיטלקית).
חפשו את הקבוצה שלנו בפייסבוק: makeitmedicine
זמינים לשאלות גם במייל:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

קנגרו שירותי הגירה בע
קנגרו שירותי הגירה בע"מ
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה