לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'קבוצות פייסבוק/פורומים'
קבוצות פייסבוק/פורומים
16/02/2017 | 12:26
1
95
היי אשמח לדעת האם יש קבוצות פייסבוק או פורומים בהם שואלים שאלות וכו' בנושא קבלה לרפואה בשנה הקרובה. תודה רבה
לצפיה ב-'https://www.facebook.com/groups/886982574772058/?fref=nf'
https://www.facebook.com/groups/886982574772058/?fref=nf
22/02/2017 | 12:10
56
לצפיה ב-'כותבי תוכן לרופאים '
כותבי תוכן לרופאים
13/02/2017 | 11:28
94
אפשר ליצור עמי קשר נדב 0545430452  מרכז רפואי מחפש כותבי תוכן לרופאים לאתרים שלהם

לצפיה ב-'הכנות למבחני מו"ר/מרק"ם'
הכנות למבחני מו"ר/מרק"ם
12/02/2017 | 18:29
142
שלום, אני מתעניין האם כדאי לעשות קורס הכנה למבחנים הנ"ל, או שמע הכנה עצמית מספיקה?
לצפיה ב-'עזרה! חומר לבגרות'
עזרה! חומר לבגרות
10/02/2017 | 16:50
90
שלום לכולם,
מחפשת בנרות חומר לבגרות של 3 יחידות (השלמה ל5 יח"ל) בנושאי שילוש הקדוש!
ספרות היסטוריה ותנ"ך.
מבין העוזרים יוגרל כרטיס טיסה לקזחסטן.
לצפיה ב-'שיתוף חוויות למו"ר'
שיתוף חוויות למו"ר
07/02/2017 | 21:22
196
היי, מישהו יכול לתת לי דוגמה להחלטה לא פופולרית שקיבלתם..
לצפיה ב-'מחפשת פרטנר / פרטנרית ללמוד ביחד למור מרקם'
מחפשת פרטנר / פרטנרית ללמוד ביחד למור מרקם
07/02/2017 | 11:09
118
אני גרה בתל אביב, אם אתם באזור מוזמנים ליצור איתי קשר
janan@mail.tau.ac.il
לצפיה ב-'מחפש פרטנר/ית ללמוד ביחד למור מרקם'
מחפש פרטנר/ית ללמוד ביחד למור מרקם
02/02/2017 | 10:03
156
חשבתי שזה יהיה נחמד להתכונן לשאלות ולתרחישים יחד :)
אני גר בתל אביב, אז אתם באזור מוזמנים ליצור איתי קשר
0502150692
לצפיה ב-'סף קבלה לעברית '
סף קבלה לעברית
30/01/2017 | 21:33
300
אשמח לדעת האם מישהו יודע להגיד לי האם הציונים הנ"ל מספיקים לזימון למרק"ם  מירושליים( היות ולעברית אין סכם ידוע, אין לי דרך פרקטית לדעת באמת בלי לשאול אנשים מנסיון עבר).

פסיכומטרי 745
בגרות 11.25

תודה לעוזרים ובהצלחה
לצפיה ב-'מבחני מיון במהלך השנה האקדמאית + עוד כמה שאלות'
מבחני מיון במהלך השנה האקדמאית + עוד כמה שאלות
30/01/2017 | 21:18
174
שלום לכולם, 
שמי הדר וכמו רבים בפורום מנסה כבר כמה זמן להתקבל ללימודי הרפואה בארץ.
אשמח לשאול כמה שאלות ולוודא שכל מה שידוע לי אכן נכון.

1) הבנתי שגם אם אני מתחיל ללמוד בשנה הקרובה  (לדוגמא - ביולוגיה, מדעי הרפואה וכו...) יש לי אפשרות להירשם לכלל האונברסטאות שוב על בסיס ציוני פסיכומטרי ובגרויות, ולגשת למבחני מיון שוב. האם זה נכון בוודאות? (אני מרחיב חמש יחידות ספרות והיסטוריה בקיץ פשוט וזה ישוכלל רק לשנה הבאה).

2) מה ההמלצה לגבי תואר ראשון המאפשר מעבר אחרי שנה אחת על בסיס ציונים גבוהים?: האם יש הבדל בין ביולוגיה ובין מדעי הרפואה בסיכוי מעבר אחרי שנה? (הבנתי שפתחו מסלול חדש בטכניון - לא יודע מהו שמו).

3)האם הסכמים יורדים ככל שהזמן עובר? נכון לכרגע יש לי מספיק עבור ב"ש ות"א. כרגע בהמתנה עבור ירושליים.. לטכניון איו לי כלכך סיכוי היות ואני יושב על 92.8 בלבד. 

תודה לכל העוזרים והעוזרות ובהצלחה לכולם בהמשך השנה 
לצפיה ב-'יש פה מישהו שעשה מעבר לשנה ד' לטכניון?'
יש פה מישהו שעשה מעבר לשנה ד' לטכניון?
30/01/2017 | 19:25
153
אשמח אם יגיב פה, הייתי מעוניין לשאול כמה שאלות על התהליך.
תודה רבה
לצפיה ב-'http://www.pelozen.co.il//campaign/view_campaign/limo3/11672'
http://www.pelozen.co.il//campaign/view_campaign/limo3/11672
26/01/2017 | 12:41
86
לצפיה ב-'Physician Assistant'
Physician Assistant
26/01/2017 | 12:25
100
Physician Assistant - PA - עוזר רופא.
מה המציון הפסיכומטרי שאני צריך כדי להתקבל ללימודים בשביל המקוצע ? ומה המסלול של המקצוע ? ובאיזה אונברסיטה מלמדים את זה ? תודה.
לצפיה ב-'ספרות 5 יח"ל'
ספרות 5 יח"ל
26/01/2017 | 11:05
82
הי

אני כרגע עושה ספרות 5 יח"ל בכדי לשפר את ממוצע הבגרות שלי ,
האם למישהו יש חומר להרחבה ?
לצפיה ב-'חומרי פסיכומטרי של מכון 800'
חומרי פסיכומטרי של מכון 800
20/01/2017 | 22:13
140
אם מישהו מוסר או מוכר חומרי פסיכומטרי של מכון 800 אני יותר מאשמח אם תיצרו קשר :)

לצפיה ב-'שינה'
שינה
20/01/2017 | 14:14
153
בזמן אחרון אני מתעורר בלילות בסביבות 0430 ונשאר המיטה -און אנד עוף.......עד  0700.
בשערת הימין האחרונים- תחלתי לקחת לפני השינה (בערך-2230)כדור-
assival -0'5 - ושנתני משורת ומאוחרת בהרבה.
האם ישנו נזק בשימוש הנ"ל.....או עוד דברים שחשוב לדעת.

לצפיה ב-'קבלה לשנה ד''
קבלה לשנה ד'
17/01/2017 | 11:34
232
אהלן, 

אני סטודנטית לרפואה בשנה שלישית (בארץ) ואני מעוניינת להתחיל את השנים הקליניות באונ' אחרת.

אשמח מאוד להתייעץ עם אנשים שעברו בין האונ' בשנה ד'. אם אתם עברתם או מכירים מישהו שעבר - אנא השמיעו קול!

תודה!  
לצפיה ב-'"פעילות סודית של גנטיקאים".'
"פעילות סודית של גנטיקאים".
16/01/2017 | 14:16
116
אני מתכוונת לפעילות הסודית של חברות מיסחור פטנטים למשל. איך נמנע פעילות סודית "הפוכה" לפעילות הגלויה, שבה גנטיקאים מחפשים  ((((((((((להשמיד))))))))))) תכונות כגון נדיבות איכפתיות הקשבה ואימון-ספורט. שלא נגלה את זה רק בעוד 40 שנה כדאי כבר להתבונן באישיותם של המדענים ולזכור שגנטיקאית נעלמה תוך הונאה כאילו נרצחה על ידי בעלה וגופתה הפכה לאפר שפוזר בים
לצפיה ב-'ספרות 5 יח"ל דתי'
ספרות 5 יח"ל דתי
15/01/2017 | 15:35
70
האם למישהו פה יש חומר להרחבה עבור 5 יח"ל ספרות דתי ?
לצפיה ב-'קבוצה להכנה למו"ר ומרק"ם'
קבוצה להכנה למו"ר ומרק"ם
14/01/2017 | 15:15
220
היי,
יש פורום או קבוצה באינטרנט שבה פותרים שאלונים כהכנה לבחינות מו"ר ומרק"ם? ולגבי קורסים להכנה, מישו התחיל ללמוד לשאלונים? מאיפה ללמוד ואיזה קורסים ממליצים, האם יש dropbox או מהשו שכולל שאלונים עם פתרונות, אשמח לטיפים.
לצפיה ב-'סטודנטים שנה 5 דוברי אנגלית שפת אם לתרגום רפואי של נהלים'
סטודנטים שנה 5 דוברי אנגלית שפת אם לתרגום רפואי של נהלים
13/01/2017 | 08:15
65
שלום רב, אני עובדת בחב' תרגום בשם ומחפשת סטודנטים לרפואה בשנה 4 או 5, דוברי אנגלית שפת אם שיוכלו לסייע בתרגום נהלים רפואיים של בתי חולים מעברית לאנגלית.
דרושה אנגלית שפת אם
נסיון בתרגום דומה יתרון
דרוש גם הסכם סודיות ודוגמת מבחן
דרוש הטמעת דרישות אבטחת מידע, בעזרת איש צוות מומחה.
עבודה מהבית.
נא לשלוח קורות חיים ל reut@lichi.co.il

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום הגירה לאוסטרליה
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה