לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1454014,540 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי רפואה

חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med
כמה דברים לפני שאתם נכנסים:
מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.
לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.
כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.
אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

פורום זה אינו מיועד לייעוץ רפואי. בקשות לייעוץ רפואי יש להפנות לפורומים המתאימים.
אין לדון בפוליטיקה בפורום.

אנא הקפידו לשרשר הודעותיכם למקום הנכון:
אתם מתבקשים לשרשר את הודעותיכם בנושאי רישום וקבלה למקצועות הרפואה לפי החלוקה הבאה:
שרשור רישום וקבלה שש שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו'.
שרשור רישום וקבלה ארבע שנתי: אליו יש לשרשר הודעות לגבי קבלה למסלול הארבע שנתי בתל אביב ובצפת - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, סכם, סף קבלה, קורסי ליבה, שאלות על שלבי המיון (GRE, מר"ב וכו') וכו'.
שרשור התחלת לימודים: אליו יש לשרשר הודעות בנושאים: מעונות, דירות, איפה ללמוד, מערכת שעות, חומרי לימוד, לפטופים, מקדמות, שילוב עבודה עם לימודים, קורסי קיץ, קומונות כיתתיות, קבוצות כיתתיות בפייסבוק וכל דבר אחר הקשור להתחלת הלימודים.

בהתאם לדינמיקה בפורום ייפתחו גם שרשורים ייעודיים מסוגים שאינם מופיעים כאן. בתוכן ההודעה הראשונה של כל שרשור כזה יהיו מפורטים הנושאים ששייכים אליו. אנא עקבו אחרי השרשורים והקפידו לשרשר את ההודעות שלכם בהתאם.
במידה והשרשור הנוכחי כבר מאוד גדול או שהוא כבר לא קופץ (שרשור קופץ עד 72 שעות מפתיחתו), ניתן ואף רצוי לפתוח שרשור חדש מאותו סוג ובתגובה אליו לכתוב את ההודעה שלכם.

הודעות שלא ישורשרו כראוי ימחקו, אנא הקפידו על כללי השרשור.
המשך >>

לצפיה ב-'הערכת ציון מור - חשוב'
הערכת ציון מור - חשוב
08/08/2018 | 12:02
40
היי,
יש לי ציון התאמה של 728 לפני מור באתא
1. מה הסיכוי שאקבל שנה הבאה זימון למור לאתא?
2. כמה אצטרך לקבל במור להערכתם כדי להתקבל (בהנחה שהרף יעלה)?
3. כמה הייתי צריך לקבל במור השנה כדי להתקבל (כדי שאקבל סדר גודל)? רף הקבלה כולל מור השנה היה 741 וקצת..

תודה,
דור
לצפיה ב-'לימודי רפואה באוני' מזרח תיכון'
לימודי רפואה באוני' מזרח תיכון
17/07/2018 | 14:09
130
איפה נמצאת האוניברסיטה הזו והאם היא נחשבת לטובה?

לצפיה ב-'מקצועות ההרחבה בתיכון'
מקצועות ההרחבה בתיכון
07/07/2018 | 13:27
2
118
שלום,
אני לומדת 10 יח"ל ביולוגיה (5 פנימי ו-5 עבודת גמר) ומתכוונת להשלים כימיה לאחר התיכון.
עושה 5 יחידות אנגלית ומתמטיקה.
בכל המקצועות הציונים שלי די גבוהים ואני מאמינה שלא יהיה לי צורך לשפר.
שמעתי שפיסיקה גם חשובה לקבלה אך יהיה לי קשה להשלים, עד כמה זה מומלץ?

ובאופן כללי, מה הם מקצועות ההרחבה הכדאיים ביותר על מנת להתקבל ללימודי הרפואה?
אשמח לשמוע מכם, מה אתם הרחבתם?
תודה מראש! 
לצפיה ב-'מנסה להשיב'
מנסה להשיב
14/07/2018 | 19:01
1
93
ההרחבות שלך מעולות.
תשיגי בהם ציונים גבוהים - מעל 95.
לגבי פיזיקה או כימיה שאינך לומדת, יש אפשרות לעשות מעין מכינה לאחר שתתקבלי ללימודי הרפואה.
תנסי במהלך י"ב לעשות פסיכומטרי - ואם יהיה צורך, תשפרי.
בהצלחה
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 09:36
33
כיף לשמוע.
המכינה נשמעת רעיון מעולה - אקרא בנושא
המון תודה על ההתייחסות!
לצפיה ב-'שאלה על היסק של NNT מגודל האפקט'
שאלה על היסק של NNT מגודל האפקט
05/07/2018 | 14:34
64
שלום

קראתי במאמר שעסק בניסויי RCT של יעילות תרופות לעומת פלצבו שגודל אפקט של 0.30 הוא NNT של 8. 

אבל המחבר לא הסביר איך הוא הגיע לזה

רציתי לשאול אם זה נכון ואיך מוסבר המעבר הזה 

תודה
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחקר הלב'
שאלה בנוגע לחקר הלב
25/06/2018 | 15:22
2
88
מקוה שאני במקום הנכון אני מחפש מידע על לימודי חקר הלב ללא קשר ללמודי רפואה פורמליים אלא פשוט לימודים עיונים שנועדו להכשיר אותך להיות חוקר לב ללא גישה לטיפול בבני אדם באופם ישר האם יש דבר כזה ? אם כן באיזה מוסד ? כמה פסכונטרי בגרוית צריך בשביל זה ? אשמח לכל מידע בזמנו רצתי ללמוד רפואה באופן פורמלי אבל הבנתי שזה בלתי אפשרי עבורי בגלל רקע נפשי אז המלצן לי גם כאן ללמוד חקר הלב שלא דורש אנטראקציה עם חולים ויותר פשוט להתקבל .

טוב מקווה לקבל תשובות תודה מראש לעוזרים בברכה נתנאל .
לצפיה ב-'בחוג לפיזיולוגיה'
בחוג לפיזיולוגיה
15/07/2018 | 07:54
1
29
או לפיזיולוגיה של המאמץ באוניברסיטה העברית עוסקים בחקר הלב. תיכנס לאתר של החוג באוניבריסטה העברית ותקבל יותר פרטים על הקבלה 
לצפיה ב-'תורה לך אברר'
תורה לך אברר
22/07/2018 | 13:59
9
לצפיה ב-'הכנה לראיון רפואת שיניים'
הכנה לראיון רפואת שיניים
13/06/2018 | 13:34
188
לא עשיתי קורסים ואין מספיק מידע בגוגל .תעזרו לי בחומר וסימולצאות
לצפיה ב-'ציוני בגרות'
ציוני בגרות
24/05/2018 | 17:13
1
323
היי, ברצוני להגיש מועמדות לרפואה לשנת הלימודים 2019/2020
ציוני הבגרות שלי הם:
היסטוריה 2 יחל:99
אזרחות 2 יחל: 96
לשון 2 יחל: 88
ספרות 2 יח''ל:87
תנך 2 יח''ל: 96
מתמטיקה 5 יח''ל:88 אם כי מאמין שאשפר ל93 עקב ציון נמוך בשאלון
אנגלית 5 יח''ל: 94
כימיה 5 יח''ל: 85 ומאמין שאשפר ל90 במועד הקרוב
פרויקט מערכות רפואיות 5 יח''ל:96
בגרות בכתב מערכות רפואיות 5 יח''ל: 93

שאלתי היא האם ישנו צורך לשפר את תעודת הבגרות או ללמוד רק בכדי לשפר את ציון הפסיכומטרי?
כמו כן אשמח לדעת מה ציון הפסיכומטרי שעלי לקבל בכדי להעבור את סף הקבלה באונ' השונות
לצפיה ב-'חפירה קלה'
חפירה קלה
28/05/2018 | 20:54
271
בדקת במחשבונים של האוניברסיטאות השונות? וגם - מה הציון הפסיכומטרי שיש לך? 

מבדיקה ראשונית שעשיתי בב"ש ובעברית עם הנתונים שלך (הנוכחיים, לא כולל שיפורים עתידיים) לב"ש מספיק לך פסיכו' מינימלי של 680 כדי לעבור שלב ואונ' העברית פסיכו' בסד"ג של 735 כדי לעבור להמתנה (ברור שכדאי לשאוף לציונים יותר גבוהיים כדי לחזק את הסיכויים לקבלה - מכיוון שהחתכים נקבעים בכל שנה מחדש בהתאם להיצע המועמדים...).
את סיכויי הקבלה בת"א ובטכניון לא בדקתי לך - אפשר לעשות את זה בקלות באינטרנט.... 

לדעתי, התשובה לשאלה שלך תלויה בכמה דברים: 
1. מה הציון הפסיכומטרי הנוכחי ומה הסיכויים לשפר אותו? ציון מתחת ל-700 הוא סבבה אבל סביר להניח שהוא לא יאפשר קבלה למרבית המוסדות (אולי חוץ מב"ג) - ואפשר לשפר אותו עם עבודה קשה. לעומת זאת, אם הפסיכו' שלך כבר עומד על 740-750, הוא כנראה יאפשר מעבר שלב במרבית המקומות, וגם בדרך כלל הרבה יותר קשה לשפר בטווחים האלה כי זה עניין של כמה טעויות קטנות לכאן או לכאן... 
2. הבגרויות היחידות שאני חושב שיכול לעזור לך שיפור בהן (וגם נותנות בונוס גבוה) זה כימיה ומתמטיקה. לדעתי אם מתמטיקה זה ברמת הלחזור על שאלון כשרוב החומר טרי בראש ורק צריך לתרגל, זה שווה את ההשקעה. כנ"ל לגביי כימיה. לגביי היתר - בכלל לא הייתי טורח (למרות שאולי יש כאן בטח כאלה שיאמרו אחרת). 
3. מה המשאבים שזה גוזל? אם בכל מקרה יש צורך לשפר את הציון הפסיכומטרי באופן משמעותי, ועכשיו עצם שיפור הבגרויות יכול לגרוע ולפגוע בלמידה לפסיכומטרי - הייתי שם את הבגרויות על HOLD ומחכה לראות מה יעלה בגורל הפסיכומטרי (הפקלוטות לרפואה מלאות בסטודנטים עם בגרות סבירה ופסיכומטרי בשמיים, או להפך)... אם הלמידה לא באה זה על חשבון זה, והמחיר הכלכלי והאישי לא משמעותי, אפשר להתחיל מלתקוף  בכמה חזיתות במקביל. 

סיוג: זה מה שאני הייתי עושה במצב הזה - לקחת בערבון מוגבל. בהצלחה! 

לצפיה ב-'סיכויי קבלה + מור/מרקם'
סיכויי קבלה + מור/מרקם
06/05/2018 | 19:33
1
736
היי,
האם יש לי סיכוי ממשי להתקבל לשנה הבאה (לכל אוניברסיטה) ומהו המור/מרקם המינמלי, אשר דרוש עבורי?
פסיכומטרי - 735
בגרות (לפי ת"א) - 115

נ.ב אני רוצה להתחיל ללמוד למור/מרקם, המלצות איך ללמוד? היכן למצוא חומרים?

תודה רבה מראש,
דניאלה ☺
לצפיה ב-'היי דניאלה'
היי דניאלה
28/05/2018 | 21:03
380
ממליץ שתבדקי באתר של כל אחת מהאוניברסיטאות מה סיכויי הקבלה שלך מבחינת חתך - הם די דומים משנה לשנה, אם כי יש מגמות לאורך זמן שאפשר לראות (ההרשמה לא נסגרה כבר לשנה הבאה?). על פניו, נראה לי שב"ש את בטוח מתקבלת וכנראה שגם לחלק מהמקומות האחרים (הממוצע המיטבי משתנה ממוסד למוסד בהתאם להרכב הציונים). 

לגביי מו"ר/מרק"ם - נראה לי שכאן בפורום עלו בעבר הרבה חומרים. כמו כן, זכור לי שבאתר של 'רפואה לעם' (היום זה 'אקדמיה לעם' נראה לי) יש גם חומרים לכל דיכפין, ותכלס הכי טוב בעיניי זה להרשם לאחד הקורסים שלהם (זאת עלות מינימלית כזאת שמכסה רק את הוצאות ההשכרה והדפסת הדפים, והם עושים עבודת הכנה ממש טובה ממה שזכור). 

בטח יש גם מיליארד קבוצות פייסבוק, אבל מודה שכאלה אני פחות מכיר. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'קבוצות הכנה למבחני מור ומרקם'
קבוצות הכנה למבחני מור ומרקם
23/04/2018 | 21:06
368
היי
האם יש קבוצות הכנה של המועמדים לרפואה למבחני מו"ר ומרק"ם במרכז? :)
אם כן אשמח להצטרף
לצפיה ב-'4 שנתי- השלמת קורסי ליבה'
4 שנתי- השלמת קורסי ליבה
23/04/2018 | 16:13
1
310
שלום, יש לי תואר ראשון בסיעוד. להבנתי, על מנת שאוכל להתקבל למסלול ארבע שנתי עליי להקדיש שנה להשלמת קורסי ליבה, ולאחר מכן לעבור מבחן ידע ומבחני אישיות. סיפור של שנתיים סה"כ. רציתי לדעת איפה מומלץ להשלים את קורסי הליבה, וכן במידה ואשלים את הקורסים בת"א זה יקנה לי יתרון בקבלה למסלול ה4 שנתי? או שהעיקר זה להגיע לציונים גבוהים, ולא משנה איפה עשיתי את ההשלמות? תודה מראש!
לצפיה ב-'יש קבוצת פייסבוק ל4 שנתי'
יש קבוצת פייסבוק ל4 שנתי
25/05/2018 | 01:44
136
לצפיה ב-'האם רוב הסטודנטים לרפואה בארץ עוברים בהצלחה מבחן הסמכה?'
האם רוב הסטודנטים לרפואה בארץ עוברים בהצלחה מבחן הסמכה?
14/04/2018 | 11:59
421
האם רוב הסטודנטים שלומדים רפואה בארץ עוברים בהצלחה את מבחן ההסמכה בסיום הלימודים? ומהו אחוז הנכשלים?
לצפיה ב-'האם זה הגיוני שאני שמחה כשאני חולה?'
האם זה הגיוני שאני שמחה כשאני חולה?
26/03/2018 | 22:53
298
הייתי חולה שבועיים בבית מחום ואחר כך מוורטיגו, וכל הזמן הזה רק צחקתי והרצתי בדיחות והייתי מאושרת
ורק אחרי שהחולי עבר לי חזרתי להיות עם עצבות ודיכאון לפעמים

האם זה ייתכן שהמוח שלי השתנה בעקבות החולי?

כי לפני כמה שנים קיבלתי כוויה ממים חמים וכולם היו בהיסטריה ולחוצים ואני הרגעתי את כולם ואמרתי שאני בכל מקרה לא אהיה דוגמנית ידיים, והכאב יחלוף בסופו של דבר, והכל יהיה בסדר
טפו טפו הכל עבר ולא נשאר שום סימן

ולפני שנתיים גם הייתי חולה בחורף שבועיים שוב חום ואחר כך וורטיגו
והייתי חולה מתוקה ומקסימה שרק עושה שמח ומריצה בדיחות

באמת שאני לא יכולה להסביר את זה...
לצפיה ב-'הכה למו"ר ומרק"ם'
הכה למו"ר ומרק"ם
26/03/2018 | 14:49
392

שלום לכולם(:
אני מוריה, כיום סטודנטית לרפואה בעברית.
כשניסיתי להתקבל ללימודים בפעם הראשונה, קבלתי ציון ממש נמוך במו"ר ונדחיתי. בפעם השנייה קיבלתי ציון גבוה במיוחד כך שהייתי בין הראשונים שהתקבלו, ויכולתי לבחור את הפקולטה שבה אלמד
בשתי הפעמים הייתי אני, אותו בנאדם. 
ההבדל נבע בעקבות הבנה שלמדתי על בשרי שהמבחן דורש הכנה נכונה (ולא כזו שמעבירים כל מיני קורסים בשוק שאליהם הלכתי ונכוותי). 
בעקבות כך עלה לי החלום ליצור קורס אמיתי. כזה שיעזור לאנשים שרוצים ומתאימים להיות רופאים להבין מה זה המבחנים הללו, ואיך לבוא אליהם מוכנים ולתת את הכי טוב שלהם. לשתף אותם בכל הניסיון שצברתי כדי שהם לא ייאבדו שנה כמוני. 
מאז בארבעת השנים האחרונות עזרתי להמון אנשים להתקבל בהצלחה(: ואשמח לעזור גם לכם!
פה יש עוד פרטים למי שזה מעניין אותו:
http://mormirkam.com/

מאחלת לכם ב"הצלחה ענקית במבחנים ושנהיה קולגות בקרוב!
לצפיה ב-'לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?'
לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?
16/03/2018 | 18:32
1
227
היי כולם,
אני מעוניין ללמוד רפואה (מאז שאני זוכר את עצמי זה החלום)
ולצערי הדבר היחיד שמונע ממני ללמוד כאן בארץ, זה הפסיכומטרי.
זה לא בשבילי המבחן הזה ובעיני הוא לא ממד לכלום.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר ויש לו מידע בנושא של המסלול קדם רפואה באוניברסיטל אריאל.. מה זה אומר? וכו'..

יש דרך להתקבל ללימודים כאן בארץ שלא מצריך 750 פסיכומטרי? כי אני לא אגיע לציון הזה גם בחלום העשירי.

או

ללמוד בחו"ל החשש העיקרי הוא האנגלית (עשיתי 5 יחידות באנגלית).
איך הלימודים באנגלית? מה הרמה?
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'תואר ראשון ביולוגיה ואז תוכנית 4 שנתית'
תואר ראשון ביולוגיה ואז תוכנית 4 שנתית
03/08/2018 | 12:05
12
הי, לא עשיתי קדם רפואה באריאל... אבל בשביל להתקבל לתוכנית 4 שנתית אתה לא חייב לעשות קדם רפואה, כל תואר תופס העיקר שיהיו לך 7 קורסי ליבה. אפשר לעשות תואר לא קור כמו פיזיקה גרעינית ואז להשלים קורסי ליבה אחרי התואר או אפשר ללמוד לואר שהוא מכיל כבר את הקורסי ליבה כמו תואר בביולוגיה.
אני סיימתי תואר בפקולטה לביולוגיה אונ' חיפה-אורנים. ועכשיו אני סיימתי שנה ראשונה בתוכנית 4 שנית של בר אילן.
אשמח לענות על עוד שלות אם יש לך=)
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:25
93

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'יש פה מי שעשה USNLE שלב ראשון שאפשר להתייעץ איתו? תודה'
יש פה מי שעשה USNLE שלב ראשון שאפשר להתייעץ איתו? תודה
12/02/2018 | 14:15
199
מתי כדאי לעשות, איך לומדים ושאלות  נוספות.
לצפיה ב-'סיכומים באימונולוגיה '
סיכומים באימונולוגיה
11/02/2018 | 00:11
200
האם יש למישהו סיכומים טובים באימונולוגיה? מרגישה מעט אבודה בנושא..
לצפיה ב-'עתיד תעסוקתי במסלול מדעי החיים'
עתיד תעסוקתי במסלול מדעי החיים
07/02/2018 | 17:31
223
שלום
התחלתי השנה לימודים במדעי הרפואה.
אני אוהב את התחום אבל לא חקרתי מספיק לפני תחילת הלימודים על החיים של אחרי האקדמיה.
הבנתי שתואר שני זה די חובה ואין לי בעיה עם עובדה זו. השאלה היא האם אחרי התואר השני יש עתיד תעסוקתי? ואני לא מתכוון להישארות באקדמיה לדוקטורט כעתיד תעסוקתי, אני מתכוון לשוק הפרטי.
 אני כבר בן 25 ואני לא רוצה להמשיך את התואר ולגלות שאני נידון לאבטלה/שכר בדיחה למשך שארית חיי. לכן אני רוצה לקבל החלטה עוד השנה.
יש כאן אנשים שיודעים (או בעלי ניסיון אישי אפילו יותר טוב)?

תודה
לצפיה ב-'קבלה לרפואה אחרי הפסקת לימודים'
קבלה לרפואה אחרי הפסקת לימודים
04/02/2018 | 15:52
354
היי, רציתי לדעת מה הסיכויים שלי להתקבל ללמוד רפואה שוב, אחרי שהופסקו לימודיי לרפואה בטכניון?
כרגע אני מסיימת את התואר הראשון ואין לי נכשלים, ורוצה להתקבל שוב לאוניברסיטה אחרת. האם זה ישפיע על תהליך הקבלה לא על סמך רקע אקדמי? האם בראיון ישאלו אותי על זה? אני ממש לא יודעת..
ומה האופציות שלי בכלל בארץ או בחו"ל?
אם למישהו יש מושג אשמח לשמוע, תודה מראש :)
לצפיה ב-'קבלה לבן גוריון לאחר השלמת שנת לימוד אחת בחו"ל'
קבלה לבן גוריון לאחר השלמת שנת לימוד אחת בחו"ל
03/02/2018 | 11:13
322
המידע ב'ידיעון למועמד' חלקי , אולי מישהו מניסיונו יוכל להאיר יותר מידע על כך:
  1. מי שלמד שנה אחת בחו"ל לימודי רפואה , אבל מעוניין להתקבל רק על סמך ציוני הבגרות והפסיכו ( שעומדים ברף) עדיין יסווג תחת קבוצת "בעלי רקע אקדמי חלקי"?
  2. האם ניתן להסתיר מבן גוריון את המידע הזה? מה ההשלכות של הסתרת המידע הזה? 

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
תערוכה ויריד בינלאומי של נשק קר R.I.F -EH. 2018
אטרקציה למשפחה בקיץ!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה