לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1304213,042 עוקבים אודות עסקים

פורום דוגמנות

פורום דוגמנות הינו הפורום היחידי מסוגו ברשת האינטרנט. מערכת הפורום נעזרת בסוכנויות דוגמנות, צלמים, מאפרות, מעצבי שיער דוגמניות ודוגמנים פעילים בתחום ואנשי מקצוע רבים מעולם הזוהר על מנת לדאוג למידע מעודכן ורלוונטי מהתחום. מדיי יום תוכלו למצוא בפורום דיונים בתחום, הודעות בנוגע לחידושים בתחום,מאמרים שתורגמו במיוחד עבור חברי הפורום מאתרים זרים, סקרים, אזור מיוחד המכיל שאלות נפוצות בתחום אשר נענו בצורה הנרחבת ביותר על מנת לדאוג שלכל שאלה שתעלה לכם בראש תהיה לנו תשובה. תמיד רצית לדעת אם יש לך את מה שדרוש על מנת להיכנס לעולם הדוגמנות? בפורום דוגמנות תוכלו להעלות את תמונותיכם ולקבל תגובות וביקורת בונה מאנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בתחום כמו גם מחברי הפורום. נשמח לכוון אתכם למקומות הנכונים, אם מדובר בסוכנות דוגמנות או ליהוק ואם מדובר בהפניה לצלם מקצועי על מנת שיפיק עבורכם בוק מקצועי. אנשי הפורום נמצאים כאן במיוחד בשביל לעזור לכם בצעדים הראשונים בכניסה לעולם הדוגמנות, לכן אל תתביישו לבקש את עזרתם. קחו בחשבון! לא כל אחד או אחת מתאימים לעולם הדוגמנות כך שאם אינכם יכולים לקבל ביקורת בונה ואמיתית אנא הימנעו מהעלאת תמונתכם לפורום מכיוון שיתכן ותתאכזבו או תפגעו מהתגובות. אנחנו בפורום מאמינים שעדיף לומר את האמת בפנים מאשר לפתח לאדם זה או אחר תקוות וחלומות שאינם בהישג ידו. בנוסף לאזור הפורום המרכזי קיימים בפורום אזורים נוספים ונרחבים ביותר: •אזור המאמרים – מכיל מאמרים רבים במגוון נושאים הקשורים לעולם הדוגמנות, חלק נרחב מאזור המאמרים מוקדש למאמרים מקצועיים שנכתבו ע"י חברי הפורום העוסקים בתחום באופן מקצועי. כמו כן ניתן למצוא באזור המאמרים מדריכים מקיפים לשימוש אפקטיבי בפורום. •אזור הקישורים – מדובר באזור הקישורים הגדול ברשת שכל כולו סובב סביב עולם הדוגמנות, בין השאר ניתן למצוא קישורים לכל אתרי סוכנויות הדוגמנות הקיימות בארץ, אתרים בנושאי תזונה כושר גופני אופנה ועוד.. •שאלות נפוצות – כפי שצוין קודם לכן, מדובר באזור המכיל תשובות לכל השאלות הנפוצות בתחום שהועלו בפורום מאז הקמתו. •אזור האלבומים – מכיל עשרות אלבומים, בין השאר אלבומים של חברי הפורום, אלבומים של דוגמנים מובילים ודוגמניות מובילות וכמובן אלבומים פרי יצירתם של הצלמים המקצועיים חברי הפורום. •לוח מודעות - לוח המודעות מחולק למספר נושאים בין השאר אזור המאפשר לכל איש מקצוע לפרסם את מודעותו ובכך נותן את האפשרות לחברי הפורום לקבל הצעות עבודה בתחום בזמן אמת. כמו כן בלוח המודעות ישנו אזור מיוחד לצלמים מקצועיים על מנת שיוכלו להציע את עצמם בהפקת בוק מקצועי. כולי תקווה שתיהנו משהותכם בפורום ותהפכו לחברים קבועים ופעילים בפורום. בנו, מנהל פורום דוגמנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דוגמנות

פורום דוגמנות הינו הפורום היחידי מסוגו ברשת האינטרנט. מערכת הפורום נעזרת בסוכנויות דוגמנות, צלמים, מאפרות, מעצבי שיער דוגמניות ודוגמנים פעילים בתחום ואנשי מקצוע רבים מעולם הזוהר על מנת לדאוג למידע מעודכן ורלוונטי מהתחום. מדיי יום תוכלו למצוא בפורום דיונים בתחום, הודעות בנוגע לחידושים בתחום,מאמרים שתורגמו במיוחד עבור חברי הפורום מאתרים זרים, סקרים, אזור מיוחד המכיל שאלות נפוצות בתחום אשר נענו בצורה הנרחבת ביותר על מנת לדאוג שלכל שאלה שתעלה לכם בראש תהיה לנו תשובה. תמיד רצית לדעת אם יש לך את מה שדרוש על מנת להיכנס לעולם הדוגמנות? בפורום דוגמנות תוכלו להעלות את תמונותיכם ולקבל תגובות וביקורת בונה מאנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בתחום כמו גם מחברי הפורום. נשמח לכוון אתכם למקומות הנכונים, אם מדובר בסוכנות דוגמנות או ליהוק ואם מדובר בהפניה לצלם מקצועי על מנת שיפיק עבורכם בוק מקצועי. אנשי הפורום נמצאים כאן במיוחד בשביל לעזור לכם בצעדים הראשונים בכניסה לעולם הדוגמנות, לכן אל תתביישו לבקש את עזרתם. קחו בחשבון! לא כל אחד או אחת מתאימים לעולם הדוגמנות כך שאם אינכם יכולים לקבל ביקורת בונה ואמיתית אנא הימנעו מהעלאת תמונתכם לפורום מכיוון שיתכן ותתאכזבו או תפגעו מהתגובות. אנחנו בפורום מאמינים שעדיף לומר את האמת בפנים מאשר לפתח לאדם זה או אחר תקוות וחלומות שאינם בהישג ידו. בנוסף לאזור הפורום המרכזי קיימים בפורום אזורים נוספים ונרחבים ביותר: •אזור המאמרים – מכיל מאמרים רבים במגוון נושאים הקשורים לעולם הדוגמנות, חלק נרחב מאזור המאמרים מוקדש למאמרים מקצועיים שנכתבו ע"י חברי הפורום העוסקים בתחום באופן מקצועי. כמו כן ניתן למצוא באזור המאמרים מדריכים מקיפים לשימוש אפקטיבי בפורום. •אזור הקישורים – מדובר באזור הקישורים הגדול ברשת שכל כולו סובב סביב עולם הדוגמנות, בין השאר ניתן למצוא קישורים לכל אתרי סוכנויות הדוגמנות הקיימות בארץ, אתרים בנושאי תזונה כושר גופני אופנה ועוד.. •שאלות נפוצות – כפי שצוין קודם לכן, מדובר באזור המכיל תשובות לכל השאלות הנפוצות בתחום שהועלו בפורום מאז הקמתו. •אזור האלבומים – מכיל עשרות אלבומים, בין השאר אלבומים של חברי הפורום, אלבומים של דוגמנים מובילים ודוגמניות מובילות וכמובן אלבומים פרי יצירתם של הצלמים המקצועיים חברי הפורום. •לוח מודעות - לוח המודעות מחולק למספר נושאים בין השאר אזור המאפשר לכל איש מקצוע לפרסם את מודעותו ובכך נותן את האפשרות לחברי הפורום לקבל הצעות עבודה בתחום בזמן אמת. כמו כן בלוח המודעות ישנו אזור מיוחד לצלמים מקצועיים על מנת שיוכלו להציע את עצמם בהפקת בוק מקצועי. כולי תקווה שתיהנו משהותכם בפורום ותהפכו לחברים קבועים ופעילים בפורום. בנו, מנהל פורום דוגמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'עבודות - מתוך אתר תעשיה'
עבודות - מתוך אתר תעשיה
26/04/2010 | 01:18
14
47
ל-26/4 יום שני דרושים ניצבים (גברים) בגילאים 20-35 להפקה בינלאומית שהגיעה ארצה!!!
שכר מעולה+ארוחות+ הסעות!!!
נא ליצור קשר בהקדם בטלפון: 052-6565760
לצפיה ב-'שחקנים/רקדנים'
שחקנים/רקדנים
26/04/2010 | 01:19
22
דרושים: שחקן עם רגישות קומית ותנועתית. שחקנית עם יכולות ריקוד (או רקדנית עם יכולות משחק) לפרוייקט שיעלה במסגרת פסטיבל "קליפה אדומה" ביולי 2010
ניסיון בהפקות תאטרון ואהבה לתחום
קורות חיים ותמונות נא לשלוח מייל הבא בלבד:
grass.klipa@gmail.com
לצפיה ב-'דרוש נער בן 16-19'
דרוש נער בן 16-19
26/04/2010 | 01:21
50
דרוש נער בן 16-19 עם עיניים כחולות ושיער כהה, עדיף חום.
לצילומי סרט גמר. ליום צילום אחד ביום חמישי הזה.
נא לשלוח תמונה למייל: avimazli@gmail.com
לצפיה ב-'דרושים ניצבים יפים ויפות לקליפ חדש!'
דרושים ניצבים יפים ויפות לקליפ חדש!
26/04/2010 | 01:24
1
48
דרושים ניצבים יפים ויפות לקליפ חדש!

יש לשלוח תמונות גוף+פנים, שם מלא, גיל וטלפון
ל: lynn@kantv.co.il

לצפיה ב-'קליפ לאיזה זמר/להקה? '
קליפ לאיזה זמר/להקה?
26/04/2010 | 16:06
18
לצפיה ב-'מאפרים'
מאפרים
26/04/2010 | 01:27
5
35
להפקה פרטית של סרט דתי, 19 ימי צילום בחודש יוני.
דרוש מאפר -מלביש, עם ניסיון. 300 ש"ח ליום צילום לפני דלק. יש עדיפות גבוהה למאפר עם רכב ועם יכולת הגעה לסט באזור קרית מלאכי ומעבר דרך אלעד לאסוף את הצלם. 12 שעות צילום ללא חישוב נסיעות.
ליצירת קשר : eitanalpert@shoresh.org.il

לצפיה ב-'איזה עושק....בושה!'
איזה עושק....בושה!
26/04/2010 | 07:39
4
21
לצפיה ב-'300 שקלים ל12 שעות...? @_@'
300 שקלים ל12 שעות...? @_@
26/04/2010 | 11:25
3
23
לצפיה ב-'לא כולל נסיעות לקריית מלאכי...'
לא כולל נסיעות לקריית מלאכי...
26/04/2010 | 15:21
2
11
לצפיה ב-'ואיסוף של הצלם מאלעד (!)'
ואיסוף של הצלם מאלעד (!)
26/04/2010 | 15:24
1
15
בקיצור-דרוש נהג מונית עם יכולות איפור+הלבשה שמוכן לעבוד מעל 16 בעבור 300 ש"ח...
בזיון!
בחיי...
לצפיה ב-'ולא כולל חומרים.'
ולא כולל חומרים.
26/04/2010 | 15:33
10
וואלה, שווה.
למה את לא קופצת על המציאה - את תקבלי תמונות לתיק העבודות שלך!
לצפיה ב-'אלו הצעות עבודה מאתר תעשיה'
אלו הצעות עבודה מאתר תעשיה
27/04/2010 | 08:59
1
25
לא אני מציע את העבודות האלו
כנסו לאתר תעשיה ותמצאו את המודעות האלו בדרושים
לצפיה ב-'ברור שאתה רק ה"שליח"...'
ברור שאתה רק ה"שליח"...
27/04/2010 | 12:19
14
ידוןע וברור שהן לא שלך-הטענות הן לא כלפיך...
לצפיה ב-'אתה סוכן דוגמנויות?'
אתה סוכן דוגמנויות?
28/04/2010 | 14:33
1
13
לצפיה ב-'לא, אני לא מייצג דוגמנים או אמנים'
לא, אני לא מייצג דוגמנים או אמנים
01/05/2010 | 07:03
11
אבל כצלם, אני תמיד באנטרנט אחר חיפוש לקוחות
לצפיה ב-'האתר החדש, ו DOME AGENCY'
האתר החדש, ו DOME AGENCY
26/04/2010 | 23:32
1
109
היי חברים.
באמת הרבה זמן לא יצא לי לבקר בפורום, ונראה לי שאין זמן יותר טוב מעכשיו :)
רציתי לעדכן את החברים בפורום במספר דברים, שיתכן ויענו על מספר שאלות שנשאלות כאן בפורום.
ראשית אני שמח לבשר על השקת האתר החדש שלי לפני מספר ימים - www.raphaelbendor.com
באתר תוכלו למצוא מעבר לתיקי עבודות בנושאי צילום שונים, גם את בית הספר לצילום בו אני מעביר קורסי צילום לכל הרמות וסדנאות בנושאי צילום למתקדמים.

את חברי הפורום יכול להיות שאיזור ה DOME יעניין יותר.
DOME AGENCY היא "סוכנות" הייצוג שלי , בשיתוף עם תומר חכים, שאני מאמין שחלק מבנות הפורום כבר פגשו או דיברו איתו.
כידוע בארצנו הקטנטונת סוכנויות דוגמנות רבות ואין כל צורך בסוכנות נוספת. אין אנחנו מתיימרים להיות סוכנות דוגמנות אשר תכבוש את צמרת הקמפיינים המועטים שיש בארץ. הסוכנות שלנו פונה אל קהל הצלמים ההולך וגדל. יחד עם בית הספר לצילום הביקוש הולך וגובר מאת צלמים מתקדמים אשר רוצים לצלם לשם האומנות ולא לשם הפוסטר באיילון. צלמים אשר מחפשים לאו דווקא דוגמנית מעל 1.74, אלא שיותר מעניין אותם שיהיה לה קעקוע מעניין, או שתהא יפיפיה ומלאה.  כן, יש לנו גם פניות לקטלוגים, לצילומי איפור ושיער , לפרסומות בטלויזיה ואף למופעים.

השאיפה שלנו הוא, כשם הסוכנות - DOME, להיות בית בו יוכלו הצלמים למצוא את אותן דוגמניות, מודליסטיות, מצולמות (ואני מתכוון לנשים וגברים כאחד), מוצגות בצורה מקצועית ומכובדת מצד אחד, ומצד שני אותן דוגמניות יוכלו לדעת שגם להן יש "אבא" שדואג להן - שמציג אותן בצורה מכובדת, ואף מייצר עבורן עבודה. מעבר לפניות שאנו מקבלים מצלמים, סטודנטים, מאפרות , מעצבי שיער ולקוחות אופנה אחרים אנו מפיקים סדנאות צילום לצלמים, וכך גם דואגים שגם אותן דוגמניות מקועקעות בכבדות יוכלו להשתתף בסדנאת צילום פינאפ לדוגמא.אנו נדאג שהצלם שפנה אליהן בפייסבוק לצילומים הוא באמת צלם רציני, גם אם הוא אינו מצלם את הקטלוג הבא של קאסטרו, וכי התמונות אותן יפרסם יפורסמו בטוב טעם ובשמירה על שמה הטוב של הדוגמנית.

בנוגע לדרישות קבלה - אין לנו הגבלת גובה מיוחדת, ו/או הגבלת משקל לדוגמא. יחד עם זאת אנחנו כן מחפשים אסטטיות, יחודיות ויופי. אנחנו לא מקבלים כל אחת, אך אם נמצא שאת מענייינת לצילום ולדעתנו ירצו לצלם אותך צלמים ברמות שונות, תוכלי לדגמן בסדנאות ואף בפרסומות ו/או קטלוגים , בהחלט יש על מה לדבר.

אם מצאנו שהדוגמנית מתאימה, אנו נדאג לצילומים שיתאימו לייצוג הולם. אנחנו לא מוכרים לאף אחת בוק, ואף אחת לא חיבת שיהיה לה בוק בכדי להתקבל. בוק זה לא תנאי לקבלה. אם הדוגמנית מתאימה בעינינו אנו נזמן אותה לצילומים אשר יקנו לדוגמנית תיק עבודות מכובד ומקצועי ונסיון שתרכוש ויעזור לה להתמקצע כדוגמנית צילום.

אנו עובדים בהסכם פתוח. הסכם פתוח אומר שכל מיוצגת חופשייה לעבוד עם מי שתחפוץ ואף יכולה למצוא ייצוג נוסף. אנחנו לא מגבילים את הדוגמניות בקבלת עבודות חיצוניות לאלו שאנו נספק, ואין לנו כל חלק ודרישה לרווח מכאלו עסקאות. על עבודות שאנו מספקים לדוגמנית אנו מוספים עמלה בפני הלקוח שאינה יוצאת מכיס הדוגמנית. אם יש עבודות שהדוגמנית מביאה לסוכנות ורוצה שאנו נטפל בהן, אנו מוסיפים עמלה נמוכה יותר.

נראה לי שזהו על קצה המזלג.
אני מעלה את ההודעה ופותח את השרשור כדי להקדים כל מיני שמועות ממקורות שניים, שלישים, שמעתי מהבת של הדודה שהייתה אצל בן דור בטסטים וכאלה ...
אני אשמח לענות לכל השאלות שיש לכם בנושא כאן או בפרטי.

שוב אני מזמין את כולכם להכנס להציץ באתר החדש. אשמח לתגובות , הארות והערות.
צלמים, אם מופיעות בייוצג דוגמניות תמונות שצילמתם ללא קרדיט כראוי (לצערי לא כל הבנות זוכרות מי צילם אותן ומתי), אני אשמח להוסיף כמקובל.

שלכם, רפאל בן דור

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
03/05/2010 | 23:19
6
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חן מודלס, מישהו מכיר?'
חן מודלס, מישהו מכיר?
23/04/2010 | 14:17
18
123
סתם הייתי באינטרנט ואז הייתה פרסומת של זה , רשמתי בקישור שנכנסתי את הפרטים שלי וחזרו אליי ואמרו לי לבוא יומראשון לשיחה ייעוץ
האם שווה ללכת ?
נכנסתי לאתר שלהם וסתם ראיתי תמונות שם.
אני לא חושבת שיש לי את הנתונים להיות דוגמנית , אבל ראיתי באתר שלהם תמונות של כל מיני ילדים\בני נוער\מבוגרים שהם מצטלמים.
בקיצור,מישהו יכול לפרט לי על הסוכנות ?
שווה ללכת בכלל ?
לצפיה ב-'חן מודלס הרמאים'
חן מודלס הרמאים
23/04/2010 | 19:27
130
אל תלכי לשם בחיים! זה סוכנות שעובדת על ילדות תמימות כמוך
אומרת כמה שהן יפות ואז לוקחת מהם 3000 שקל בוק שאת והם יכולים לנגב איתו כי הם לא עושים עם זה כלום...
בזבוז של זמן בקיצור
חברה שלי הלכה לשם שאין לה נתונים בכלל היא נמוכה וממש לא יפה ואמרו לה שהיא מהממת ושהיא תצליח וקיצור זיוני שכל...
יש כאן הודעה של סוכנויות נורמליות אם את חושבת שיש לך את זה.
לצפיה ב-'כנסוו!! סוכנות חן מודלס? ממש לא!'
כנסוו!! סוכנות חן מודלס? ממש לא!
25/04/2010 | 20:23
10
731
היי, הייתי שם היום, נכנסתי לסוכנות יחד עם אחותי הגדולה, במסדרון בכניסה לסוכנות היו תמונות ענקיות של דוגמניות שלא ראיתי מעולם.. מיד כשנכנסתי קיבלו אותי יפה שתי בחורות, נתו לי למלאות טופס, עם שם.. גיל.. גובה.. מידות.. וכ'..
אחת הבחורות שקלה אותי ומדדה לי גובה והיקפים, כשסיימה אמרה לי לשבת ולהמתין.
מחדר די קטן יצא בחור מבוגר, כרס, חולצה פתוחה ממנה מבצבצות שיערות ג'נג'יות, טבעות זהב, מסתכל עלי ובוחן, היה מרחק די גדול, ואומר לאחת הבנות "תראי איזו ילדה יפה זו.. מי זו?" (אחלה גימיק) מסתכל עלי לראות אם שמעתי את דבריו.. אחת הבנות אמרה לי להכנס יחד עם אחותי אל החדר.
נכנסתי, הוא שאל אותי למה אני שם בעצם? הסברתי שלי אין חלומות, יש לי מטרות, ומגיל צעיר מאוד אני יודעת שהמטרה שלי היא להיות דוגמנית ושחקנית, סיפרתי שלמדית 7 שנים משחק (לא רלוונטי) וכ'.. הוא אמר לי שבטחון עצמי מממשש לא חסר, והוא התחיל להסביר כמה חשוב לסוכנות שאני אלמד והממוצע שלי יהיה מעל 90 בתעודה, הסביר שפעם בחצי שנה אני צריכה להגיע לסוכנות לעשות צילומים.. וכל מני בלבולי מוח.. אמר לי לבוא רגע, מדד לי את הקפי המותניים ואמר "וואהו זה נראה לך נורמאלי לילדה בגילך?!?" אני רזה מאוד, אולי לא הכי, אבל הייתי בשוק כשהוא אמר לי את זה! יש לי גוף די מחוטב, אין לי שומנים ואני מאוד אוהבת את הגוף שלי!.. אמר לי לעמוד ליד הקיר, להראות לו פרופילים, ושאל אותי מה אני עושה עם הפצעים שיש לי בפנים?, יש לי פנים חלקות לגמרי! אולי שני פצעים קטנים בצד, אפילו אני לא ראיתי אותם.. התיישבתי, והוא אמר לי: "יש לך שומנים! הנה תראי כשאת יושבת הכל יוצא לך, את שמנה!".. מעולם לא אמרו לי דבר כזה ואני ממש רזה! בגלל אנשים כמוהו מתות הרבה בנות שרצו להיות דוגמניות, אמרו להן שהן שמנות למרות שהיו רזות אפילו יותר מדי, והן הקשיבו לאנשים כאלו, כי היו מוכנות לעשות הכל כדי להגשים חלום!.
אוקייי.. לא הגבתי על ההשפלה הזו.. אבל כשהוא התחיל לדבר על ה- 5,000 שצריך לשלם לו פה כבר לא יכולתי להמשיך לשתוק, אמנם על המחיר הוא דיבר עם אחותי, אבל התפרצתי לשיחה ופשוט אמרתי "סליחה, לא נבזבז את זמנך, זה לא מתאים להתראות" באותו רגע יצאנו מהחדר.. היה כל כך בזבוז זמן להגיע לשם, באמת!..
זה גרם לי קצת להסס לגבי להיות דוגמנית! יש לי פוטנציאל ואפילו עמירם אמר..
קיצר אנשים- אל תלכו לסוכנות הזו! וזו עיצה שלי מכל הלב, באמת!!! תמנאו ממכן את הבזבוז זמן הזה ואת ההשפלה "כשאת יושבת רואים לך שומנים" (סתם בלבלוי מוח)..

לצפיה ב-'*למדתי *תמנעו'
*למדתי *תמנעו
25/04/2010 | 20:45
84
לצפיה ב-'מידע מצויין, גם אני למדתי משהו'
מידע מצויין, גם אני למדתי משהו
26/04/2010 | 01:10
110
חן מודלס הם סוכנות מתחילה בלי נסיון והוכחות

השיטה החדשה בישראל לפתיחת סוכנות ממש על הפנים
קודם לצבור מאגר של דוגמניות עם חלומות על דוגמנות ואז לחכות ללקוחות שיגיעו, זה לא לעניין.

כשעדי ברקן ורוברט בן שושן פתחו סוכנות, הם התרכזו בדוגמנית אחת או שתיים עד שהפכו אותן לכוכבות ומשם המשיכו הלאה להתרכז בפנים חדשות, אני חושב שזה היה הרבה יותר נבון מבחינת שני הצדדים.

היום לא להרבה סוכנויות יש העדפות לדוגמנית כזו או אחרת, סוכנויות מנסות לקדם את השם של הסוכנות בשביל לצבור מאגר של בחורות שמשלמות מכיסם משכורת לסוכנות.

זה נורא עצוב שמלבד ארטפורם וקארין, אין סוכנות שמייצגת דוגמניות ישראליות גם בארופה וארה"ב.
לצפיה ב-'חן גל, לפי התמונה יש לך סיכוי טוב'
חן גל, לפי התמונה יש לך סיכוי טוב
26/04/2010 | 01:13
5
110
לדוגמנות.
אבל אני לא משקלל את הגובה והגיל שלך.

אולי שווה לך לנסות לשווק את עצמך כדוגמנית/שחקנית עצמאית מבלי ללכת לסוכנות
לצפיה ב-'איך לשווק את עצמי כשחקנית/דוגמנית בלי סוכנות?'
איך לשווק את עצמי כשחקנית/דוגמנית בלי סוכנות?
26/04/2010 | 14:08
4
551
תודה,
ישנה אפשרות לשווק את עצמי מבלי ללכת לסוכנות? אם כן איך עושים את זה? אשמח אם תסביר לי,
בינתיים אצל לבנה חכים. היא שולחת לי פעם בשנה אודישן לפרסומת.
איך לשווק את עצמי כשחקנית/דוגמנית בלי סוכנות?
לצפיה ב-'/'
/
26/04/2010 | 18:17
42
לצפיה ב-'רן?'
רן?
27/04/2010 | 16:00
38
אתה יכול להסביר לי? זה ממש חשוב! :)
לצפיה ב-'אני הייתי פונה לצלמים שעובדים'
אני הייתי פונה לצלמים שעובדים
01/05/2010 | 07:01
1
93
שולח תמונות מהבוק לצלמים, משרדי פרסום, מגזינים ואולי אפילו חברות בגדים ומציע להם את שירותי
הרבה אנשים שוכחים שסוכנות היא סה"כ מתווכת בין הלקוח לדוגמן
גם לצלמים יש סוכנויות שמסדרות להם עבודות, אבל זה לא אומר שאנחנו לא עובדים גם בלי סוכנות, פשוט קשה יותר למצוא עבודה בלי משרד שעושה את העבודה המלוכלכת, אבל זה אפשרי.

באנטרנט אפשר למצוא הרבה עבודות, כמו אלו מאתר תעשיה
צלמי אופנה מוכרים יכולים לסדר לך עבודות למגזינים ובתי ספר, זה משתלם יותר לשלם לדוגמנית בלי לעבור דרך הסוכנות ברוב המקרים.

אם תעבדי הרבה על שיווק עצמי, הכל עם חוזי עבודה מסודרים, תוכלי להתפרנס בכבוד רק מדוגמנות.
לצפיה ב-'וואהו תודה רבה על התגובה המושקעת!!!'
וואהו תודה רבה על התגובה המושקעת!!!
04/05/2010 | 22:11
39
ממש תודה!!! זה נשמע קשה אבל אני בהחלט נחושה לעשות זאת!
מה שנשאר לי זה רק למצוא איפה לעשות בוק מקצועי כי אין לי..
ו.. גם אין לי מושג מהם משרדי הפרסום והצלמים אליהם כדאי לפנות.
אבל את אלו לא בעיה לבדוק באינטרנט ובכתוביות בסרטים וסדרות (נראה לי)..
ממש תודה! באמת שעזרת לי
כשאהיה מפורסמת אזכור אותך חחחח
לצפיה ב-'חן, כל הכבוד לך '
חן, כל הכבוד לך
27/04/2010 | 23:42
1
50
שאת מספיק חכמה כדי להבין עד כמה הוא אדיוט ולא לתת לדברים שלו להשפיע עלייך.

לפי התמונה שלך, את מדהימה!!!!!

שיהיה לך הרבה בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה :) '
תודה רבה :)
29/04/2010 | 21:02
17
לצפיה ב-'הי אני יכול לסייע לפרסם אותך חינם באתר אופנה'
הי אני יכול לסייע לפרסם אותך חינם באתר אופנה
28/04/2010 | 14:29
5
77
יש לנו אתר אופנה שבו אפשר לפרסם אותך כדוגמנית, ותוכלי לקבל פרויקטים בתחום ולהחשף. האתר פועל בשיתוף הסוכנות של עדי ברקן.
כנסי לראות
בברכה,
אילן פורת
0546967078
לצפיה ב-'לאיפה להיכנס? אפשר קישור בבקשה? '
לאיפה להיכנס? אפשר קישור בבקשה?
29/04/2010 | 20:33
3
34
לצפיה ב-'הילאריי הקישור מופיע בחתימה שלו :)'
הילאריי הקישור מופיע בחתימה שלו :)
29/04/2010 | 21:19
1
37
לצפיה ב-'לא הבנתי , הוא מצלם אותי גם?'
לא הבנתי , הוא מצלם אותי גם?
29/04/2010 | 21:33
37
לצפיה ב-'קישור לאתר'
קישור לאתר
30/04/2010 | 14:56
48
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי נכנסתי לאתר :)'
היי נכנסתי לאתר :)
29/04/2010 | 21:18
49
שלחתי לך מסר אישי
לצפיה ב-'שלום לכם 3>'
שלום לכם 3>
25/04/2010 | 12:10
17
אני מאוד אוהבת את הפורום הזה,הייתי בו שנים ואז הלכתי וחזרתי חחח..
נכנסתי כדי להמליץ לכם להיכנס לבלוג האופנה שלי http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=684...
ואם בא לכם אז לכתוב גם מה אתם חושבים :)

תודה!
לצפיה ב-'עירום אומנותי'
עירום אומנותי
25/04/2010 | 01:21
108
http://www.tapuz.co.il/blog/UserBlog.asp?folderName=gaya1&EntryId=1685713&passok=yes

אני מקווה שבסדר, אני יודעת שיש פורומים שלא מקבלים קישורים לבלוגים.

יש שם בינתיים תמונה אחת של עירום אומנותי, תמונות נוספות יפורסמו בהמשך.

ואם אסור לפרסם קישורים לבלוגים אא קבלו את התנצלותי. תמחקו את ההודעה שלי ואני כבר אבין :)
לצפיה ב-'שאלהה .. אני צריכה עזרה דחוףףףףףףףףףףףף'
שאלהה .. אני צריכה עזרה דחוףףףףףףףףףףףף
23/04/2010 | 19:44
6
104
אני בת 12.
אני שוקלת 54.2 ק"ג והגובה שלי הוא 1.63 .
אני מאוד פוטוגנית, וכל מי שרואה אותי שואל אותי אם אני דוגמנית ?...
יש לי גוף יחסית מאוד חטוב .

אני מאוד רוצה להיות דוגמנית ,
האם לפי דעתכם אני צריכה לרדת במשקל ?

אשמח לתגובות .. ספיר
לצפיה ב-'לפי דעתי'
לפי דעתי
23/04/2010 | 21:22
1
71
תגשי לסוכנות, ותשאלי לדעתם.
כמו כן את מוזמנת להעלות תמונה כדי שנוכל לתת חוות דעת
לצפיה ב-'אין לה מה לגשת לסוכנות בגיל הזה...'
אין לה מה לגשת לסוכנות בגיל הזה...
24/04/2010 | 10:15
53
אף אחד בסוכנויות ה"גדולות" לא ידבר איתה מתחת לגיל 14 ובטח ובטח שלא יאמר לה כלום לגבי דיאטה...זה יהיה פשוט לא מקצועי ולא אחראי.
הייתי נזהרת מאד בלשוני מליעץ עיצות על איך שהגוף שלה נראה בגיל הזה...
לצפיה ב-'ספיר...'
ספיר...
24/04/2010 | 10:18
1
54
את עדיין צעירה מדי בשביל דוגמנות בוגרת ובדיוק על קו התפר של דוגמנות ילדים. לפני גיל 14 אין לך מה לגשת לטעמי...ובחיים אל תבקשי עצות לגבי לרדת במשקל ע"ג פורומים באינטרנט. אף אחד פה לא מוסמך לעשות דברים כאלה, שלא לדבר על זה שזה חובבני ואפילו מסוכן. הגוף שלך עדיין מתפתח...
חכי בסבלנות לפחות שנתיים ותשמרי על עצמך...
לצפיה ב-''
24/04/2010 | 15:05
19
לצפיה ב-'היי ספיר, כנסי :)'
היי ספיר, כנסי :)
24/04/2010 | 10:51
46
היי ספיר אני קצת יותר גדולה ממך, אני מציעה שתעלי תמונה, ולא תנסי אף דיאטה ואל תרעיבי את עצמך כי זה עלול להיות מסוכן ולא בטוח שאת חייבת
אם את לא הכי מרוצה מהגוף שלך אז
א) הוא עוד ישתנה כי את הולכת לגדול.
ב) תתחילי לעשות מדי יום פעילות גופנית, אני לא אומרת שתעשי מנוי במכון כושר, אבל נגיד תעלי במדרגות במקום במעלית, תעשי ריצה מסביב לבית ועוד... ותאכלי יותר בריא, תחליפי את הממתקים בפירות וירקות בלי להוריד שום ארוחה מהתפריט
מקווה שעזרתי לך
חן
לצפיה ב-'היי ספיר'
היי ספיר
24/04/2010 | 23:32
31
בגיל שלך הייתי מנסה סוכנות ניצבים או ביטים (שחקנים) כמו טייק 2

תמיד יש דרישה לילדות יפות בטלויזיה והקולנוע
לצפיה ב-'לא ברור לי למה אין אפשרות לעלות תמונות'
לא ברור לי למה אין אפשרות לעלות תמונות
24/04/2010 | 10:45
23
אנ מנסה לעלות תמונות בגודל קטן 56K ומתקבלת הודעה שלא ניתן לעלות תמונות מה הבעיה של האתר?
לצפיה ב-' סיכום שבועי '
סיכום שבועי
24/04/2010 | 04:14
3
130
דוגמני/ת:
צלם/מת:

דברים טובים:
דברים רעים:
תוכנית טלויזיה של השבוע:
סרט:
שיר/ים:
התחדשות:
בילוי:
מאכל:
ציטוט/משפט השבוע:
אדם שעשה לך את השבוע:
תוכניות שלך לשבוע הבא:
ובכמה מילים:

ולא לשכוח את תמונת השבוע :)
לצפיה ב-' מלא זמן לא הייתי פה!! '
מלא זמן לא הייתי פה!!
24/04/2010 | 04:23
1
134
דוגמני/ת: אני :P
צלם/מת: אלצ'קו ואח שלו דימה :]

דברים טובים: צילומים ובסיס

דברים רעים: לא נפתח את זה פה

תוכנית טלויזיה של השבוע: מגרש ביתי

סרט: -

שיר/ים: Ke$ha - This Is Me Breaking Up With You

התחדשות: -

בילוי: אינטרפול/בסיס

מאכל: של אמא יאאמ

ציטוט/משפט השבוע: -

אדם שעשה לך את השבוע: ההורים שלי!! הכי מקסימים בעולםםם

תוכניות שלך לשבוע הבא: סוגרים שבת בבסיס

ובכמה מילים:היה יכול להיות יותר טוב

ולא לשכוח את תמונת השבוע :)
(שתמונה שילי מהצילומים על אצלצ'קו ודימה היה הכי כיף בעולם)
לצפיה ב-'יפה שליי..:) '
יפה שליי..:)
27/04/2010 | 09:38
33
מדהימה כרגיל ..~
לצפיה ב-'רעיה מה היינו עושים בלעדייך '
רעיה מה היינו עושים בלעדייך
27/04/2010 | 09:36
103

דוגמני/ת:סטלה המדהימה ..
צלם/מת:אורן היימן ..!

דברים טובים:שזופה אששששש:P
דברים רעים:---
תוכנית טלויזיה של השבוע:90210
סרט:קחי אותי לגהנום
שיר/ים:teairra mari - daddy's home הצלצול שלי גם אהמ אהמ ..:)
התחדשות:3 גי'נסים גזרה גבוהה ותיק ..:)
בילוי:מעפן בעצמאות אבל נהנתי כי הייתי עם הבננות שלי..
מאכל:טוסט דיאטטי אלוףףף..=]
ציטוט/משפט השבוע: החיוך מנצח את הכל ..@!
אדם שעשה לך את השבוע:אורן ומיגל מור ..
תוכניות שלך לשבוע הבא:סופסוף קצת חופש בלג' בעומר ..
ובכמה מילים:שבוע טוב ומבורך ורק בשורות טובות
לצפיה ב-'לימודי סטיילינג עם עבודה ברשת אופנה מובילה'
לימודי סטיילינג עם עבודה ברשת אופנה מובילה
22/04/2010 | 22:29
12
אם אתן או אתם רוצים ללמוד קורס סטיילינג ייעודי לרשת ML .מכללת ביטוי בשיתוף הרשת מתחילים תהליך מיון לקורס הראשון . להתקשר להרשמה למיון 1700700892 המיון יערך ב23 למאי משעה 1000
למתאימים שיסיימו את הקורס בהצלחה מובטחת עבודה בחנויות הרשת עם שכר הולם ואפשרויות קידום.
לצפיה ב-'דרושות דוגממניות'
דרושות דוגממניות
21/04/2010 | 18:07
2
51
להפקת בגדי ים שתצולם בים המלח דרושות 3 דוגמניות, ההפקה תלווה בסטיילסטית
ומאפרת והיא תמורת תמונות. coron10@netvision.net.il

האתר שלי:
http://www.wix.com/elicoronio/eli-coronio
לצפיה ב-'לצערי לא הצלחתי להסתדר עם האתר שלך.'
לצערי לא הצלחתי להסתדר עם האתר שלך.
21/04/2010 | 23:21
21
לצפיה ב-'תן עוד קצת פרטים'
תן עוד קצת פרטים
22/04/2010 | 00:46
18
תאריכים, עבור מי ההפקה.. כאלה. תודה =]
לצפיה ב-'מעוניין בחוות דעת בעבור ידידה'
מעוניין בחוות דעת בעבור ידידה
21/04/2010 | 19:00
9
261
שלום לתושבי הפורום, אני מעוניין לבדוק אם לידידה שלי מתאים להיות דוגמנית.
היא בת 21 וגובהה 1.63.

תודה על תשומת הלב.
לצפיה ב-'תמונת גוף נוספת'
תמונת גוף נוספת
21/04/2010 | 19:02
259
לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
21/04/2010 | 19:03
183
לצפיה ב-'תמונת פנים'
תמונת פנים
21/04/2010 | 19:04
193
לצפיה ב-'נוספת'
נוספת
21/04/2010 | 19:05
146
לצפיה ב-'אחרונה'
אחרונה
21/04/2010 | 19:06
4
142
לצפיה ב-'אממ'
אממ
22/04/2010 | 00:05
3
158
אני לא חושבת, הגובה בעייתי..ובאופן כללי אין לה את המראה הזה- אבל אני לא צלמת\סוכנת או משהו בסגנון..זו רק דעתי.
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
24/04/2010 | 12:20
2
75
לצפיה ב-'ביקורת'
ביקורת
26/04/2010 | 21:15
1
150
היא מאוד מכוערת גוף בעייתי ומכוער והגובה עדיף שאני ידבר עליו בקיצור ממש לא מתאימה לדוגמנות אינלה פוטנציאל!! >< לא צריך להיפגע זוהי האמת..
לצפיה ב-'מבקש שההודעה הזאת תימחק.'
מבקש שההודעה הזאת תימחק.
27/04/2010 | 18:41
89
לצפיה ב-'דוגמניות פנים לצילומי איפור'
דוגמניות פנים לצילומי איפור
21/04/2010 | 17:10
45
אני מאפרת בכר 5 שנים ואני עורכת צילומים לבוק האישי שלי
הצילומים בין ב2/5 בקריית גת
בנות עם פנים יפות שמעוניינות להצתלם
ויהיו בתאימות יקבלו דיסק עם כל התמונות כולל את תמונות הפוטשופ
תמונות יש לשלוח למייל
aluma_k@walla.co.il
תודה
לצפיה ב-'ועכשיו מבצע אביב מהמאפרת לורן שיין.'
ועכשיו מבצע אביב מהמאפרת לורן שיין.
20/04/2010 | 14:02
16
כל מי שנרשמת לסדנאת איפור אישית באורך 3 שעות מקבלת 2 מוצרי איפור של חברת MAC.
*מתאים גם לקבוצות וערבי בנות.
לפרטים 0527210776 לורן.
לצפיה ב-'כמה סכנויות אמרו לי שאני שרירי מדי . זה נכון?'
כמה סכנויות אמרו לי שאני שרירי מדי . זה נכון?
18/04/2010 | 16:36
5
199
לצפיה ב-'אממ'
אממ
18/04/2010 | 18:36
71
לי אישית זה ניראה שאתה מעוות קצת באזור הבטן,במקום ריבועים ישרים,יש שם משהו מעוות.
לצפיה ב-'נראה לי..'
נראה לי..
18/04/2010 | 23:20
58
שאתה יותר נראה כמו "באדי בילדר" מאשר "דוגמן"..
לצפיה ב-'נראה מעוות'
נראה מעוות
19/04/2010 | 00:22
2
46
לצפיה ב-'תמונה יותר טובה'
תמונה יותר טובה
19/04/2010 | 08:22
1
137
לצפיה ב-'לא אתה לא שרירי מדי'
לא אתה לא שרירי מדי
19/04/2010 | 19:54
71
יש לך גוף סבבה ולא שרירי מדי
לצפיה ב-'צלמת מתחילה מחפשת דוגמן/נית לשיתוף פעולה'
צלמת מתחילה מחפשת דוגמן/נית לשיתוף פעולה
19/04/2010 | 17:25
87
לצילומים מאזור המרכז ללא תשלום
הדוגמן/נית יקבלו את התמונות כמובן:)

למעוניינים ניתן ליצור קשר בפרטי לקבלת פרטים נוספים

תודה מראש!
לצפיה ב-'מישהו מכיר את הסוכנות של רפאל בן דור?'
מישהו מכיר את הסוכנות של רפאל בן דור?
17/04/2010 | 23:23
24
67
איך הם?
לצפיה ב-'אני צריכה חוות דעתכם כדי לדעת אם לחתום או לא'
אני צריכה חוות דעתכם כדי לדעת אם לחתום או לא
17/04/2010 | 23:31
6
216
הם הציעו לי לדגמן פנים ובאתי לנסיון עכשיו הם רוצים שנחתום אבל אני לא יודעת מה לעשות
אני לא מבינה בנושאים האלה של דוגמנות ובכלל לא מכירה אותם ..
אגב הנה אחת התמונות שהם צילמו :D

מה אתם אומרים ?
לצפיה ב-'את נראית מצוין. מאיפה את?'
את נראית מצוין. מאיפה את?
18/04/2010 | 11:28
2
49
לצפיה ב-'אני מבת ים..'
אני מבת ים..
18/04/2010 | 13:10
1
48
לצפיה ב-'אם הם מבקשים ממך כסף'
אם הם מבקשים ממך כסף
22/04/2010 | 08:36
86
אז לא!!!!!!! כל סוכנות שמבקשת כסף זה חרטה
אם באמת הם היו מאמינים שהנערה מתאימה לדגמן הם היו משקיעים בה בוק חינם ומההכנסות הראשונות שלה לוקחים את הכסף על הבוק...
לצפיה ב-'אממ..'
אממ..
18/04/2010 | 23:19
59
אין לי יותר מה להגיד לך חוץ מזה שהם אחלה חבר'ה..אלין מהאח הגדול הייתה אצלהם- למרות שהפריצה שלה כמובן בזכות הריאלטי אבל הופיעה בתור ניצבת בפרסומות\קליפים..בקטנה כזה.
לצפיה ב-'ליחי , את מהממת! '
ליחי , את מהממת!
21/04/2010 | 20:41
1
65
תמונה מדהימה
לצפיה ב-'מי זאת?!'
מי זאת?!
22/04/2010 | 17:41
39
לצפיה ב-'סוכנות? פעם ראשונה שאני שומע על כך'
סוכנות? פעם ראשונה שאני שומע על כך
19/04/2010 | 19:36
5
60
לצפיה ב-'דורון היקר :)'
דורון היקר :)
22/04/2010 | 00:07
4
56
חח הוו סוף סוף אני רואה את השם שלך! חח שנים..
אממ כן יש להם מין סוכנות והאמת הייתי שם..עם חוזה והכל..אבל בסופו של דבר אני אישית לא חתמתי..
בכל אופן, כן..סוכנות. :)
לילה טוב!
לצפיה ב-'דוקא מידי פעם אני מעלה תמונות'
דוקא מידי פעם אני מעלה תמונות
22/04/2010 | 00:08
3
48

:)

טוב , סוכנות עלומה , אולי יותר טוב לעשות דברים בלי רעש :)
לצפיה ב-':)'
:)
22/04/2010 | 08:58
2
14
כן, ואני תמיד רואה ומתרשמת:)
אממ כן, אולי..בכל מקרה הם עוד חדשים מהבחינה הזו, נראה לי..
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
22/04/2010 | 12:48
12
לצפיה ב-'בכל מקרה - אני גם בפייסבוק :)'
בכל מקרה - אני גם בפייסבוק :)
22/04/2010 | 12:48
17
לצפיה ב-'חחח סוכנות רפאל בן דור '
חחח סוכנות רפאל בן דור
22/04/2010 | 11:24
9
307
הפלת אותי על הרצפה עם היציאה הזאת

ככה זה בישראל, אין מספיק עבודה בתור צלם, מתחילים ללמד צילום או פותחים סוכנות דוגמנות.

מה לרפאל בן דור ולדוגמנות? אם הוא היה צלם מקושר עוד היה אפשר להבין מאיפה זה מגיע, אבל הדבר הכי גדול שלו היה אדיטוריאל לאפרודיטה לעיתון לאישה בתקציב נמוך.

עוד תוספת לבדיחה של סוכנות צחי וזאנה ( T4YOU ) , ולסוכנות של יניר סלע ( cmodels ) אלו 2 צלמים אופנה למי שלא מכיר ת'שמות, שהחליטו לפתוח סוכנות.

לא הייתי מתקרב לכל סוכנות שאין בה איש עסקים רציני מאחוריה שמנהל את הסוכנות בצורה נכונה.
לא הייתי מתקרב לסוכנות שיש בה צלם אופנה או מאפר שמנהל משהו בסוכנות ומתפקד גם בתור צלם הסוכנות (אפשר לבדוק הכל בגוגל)
לדעתי אנשים כאלו פותחים סוכנות רק בגלל שסוכנויות אחרות לא מספקות להם דוגמנים לבוקים, אין לאנשים כאלו שום סיבה לקדם דוגמנים, שלא לדבר על יכולת.

יש רק מספר קטן מאוד של סוכנויות ששווה לחתום איתם בישראל
ביניהם

יולי
רוברטו
לוק
אימאג
קארין מודלס (בין לאומי)
עלית מודלס
ארטפורם (בין לאומי)

גם הסוכנויות האלו לא יספקו עבודה לכל הדוגמנים בסוכנות בשל הכמות הגדולה של המיוצגים, אבל לפחות שם יהיה לכם סיכוי גבוה יותר לקבל עבודה מכל סוכנות אחרת.

סוכנויות קטנות יותר

HH
אגו מודלס

יתכן ויגבו מכם כסף לצילומים, הדפסות וכד'
כל עוד הסוכנות נמצאת ברשימה שציינתי ויש סיכוי טוב שתוכלו לקבל עבודה איתם בגלל המראה שלכם והמוטיבציה שלכם לעבוד וללכת לאודישנים פעמיים בשבוע, הייתי ממליץ לחתום ולשלם לסוכנות.

שאלות טענות.. תרגישו חופשי להציק
יש לכם אישור עבודה אמריקאי ואתם מחפשים סוכנות אמריקאית, תרגישו חופשי להציק גם בקשר לזה.
אני אשמח לנדב אנפורמציה (במסרים אישיים) בקשר לסוכנויות טובות ממיאמי ולוס אנג'לס, רק במידה ויש לכם אישורי עבודה אמריקאים, מעל 170 לנשים 180 גברים, מבנה גוף רזה עם מבנה פנים פרופורציונאלים (משמע, פנים שמצטלמות טוב, עיניים קרובות יחסית למרכז הפנים ומרחק של עין בין 2 העיניים).
לצפיה ב-'תודהההה רן איזה השקעה על התגובה (:'
תודהההה רן איזה השקעה על התגובה (:
22/04/2010 | 17:28
3
23
לצפיה ב-'מסכימה.'
מסכימה.
23/04/2010 | 14:03
2
21
השקעת.
לצפיה ב-'ןעןד משהו'
ןעןד משהו
24/04/2010 | 19:07
1
24
צחי ואזאנה היה הצלם של HH וחן מודלס' גם קשור אליהם
לצפיה ב-'אני חושב שלHH הייתה עליה בשנים האחרונות'
אני חושב שלHH הייתה עליה בשנים האחרונות
24/04/2010 | 23:25
28
לגבי חן מודלס, לא מכיר, וגם לא חושב שאני רוצה להכיר.
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח HH MODAL'
חחחחחחחחחח HH MODAL
24/04/2010 | 19:04
1
56
הצחקת אותי סוכנות עלק כן הבת שלי אצלהם וכן קוראים לה לאודישנים וכאלה אבל סתם חרטה אין לאן להתקדם שם יש להם לרוב אודישנים לשיער או דיילות סתם שטויות וחבל שחתמנו על חוזה כי באמת יש לבת שלי נתונים ואין אדם שלא מפנה מבט כשהיא עוברת (לא להשתחצן או בגלל שזאת הבת שלי אבל זאת האמת)ולדעתי אם היא הייתה נופלת בסוכנות יותר טובה היא הייתה מצליחה בגדול
לצפיה ב-'גם באגו מודלס יקראו לה לאודישנים לדיילות ושיע'
גם באגו מודלס יקראו לה לאודישנים לדיילות ושיע
24/04/2010 | 23:23
47
זאת הסיבה שהם תחת הקטגוריה של הסוכנויות הקטנות יותר.

אני מסכים לגמרי שאם הבת שלך הייתה חותמת באחת הסוכנויות האלו
יולי
רוברטו
לוק
אימאג
קארין מודלס (בין לאומי)
עלית מודלס
ארטפורם (בין לאומי)

סביר להניח שהיא הייתה מקבלת הזמנות לאודישנים טובים יותר.

השאלה היא אם היא בכלל הולכת לאודישנים, אם זה איפור, שיער או רשת אפריל, או שרמת הזלזול שלה מגיעה מהאבא ובמקרה הזה אני יכול להמליץ לבת שלך רק על מלצרות.

אני מאמין שאם באמת יש לבת שלך נתונים של דוגמנית מצליחה, סוכנות גדולה תוכל לרכוש אותה מHH ללא שום בעיה, אבל היא צריכה להוכיח קודם שהיא רצינית והולכת לאודישנים ומקבלת עבודות ללא בעיה.
לצפיה ב-'באמת מצחיק!!'
באמת מצחיק!!
26/04/2010 | 10:57
2
24
ש"צלם אופנה" מומחה כמוך יכול לתת ביקורת. אני מניח שבגלל שאתה כל-כך עסוק במיאמי יש לך זמן לגלוש בפורומים וללכלך על עמיתך הישראלים.
בוא אני אגיד לך כמה דברים על החיים ידידי הצעיר , אם יש משהו שאתה לא יודע עליו כלום - יפה לכך השתיקה.
אם יש משהו שאתה נותן עליו ביקורת - תסתכל קודם כל טוב טוב על עצמך . אם אני לא טועה באתר שלך -  מציג את עצמך כצלם אופנה (זה באמת לא מצחיק!), שנותן שירותי עריכה ובניית אתרים ??? נו באמת ילד. מה יהיה. אמרת משהו על זה שאין מספיק עבודה בתור צלם ???
טוב אני מקווה שזו פעם אחרונה שאני צריך להכנס להגיב על השטויות שלך. זה שאין לך כבוד לאחרים, זה מילא .. אבל קצת כבוד לעצמך.
בקרוב אני אעלה את האתר החדש שלי, תוכל להתרשם וקצת להרגע.
ד"א .. תזכיר לי שניה ..
מה הדבר הגדול שעשית אתה ??

לצפיה ב-'כל הכבוד לך'
כל הכבוד לך
27/04/2010 | 16:05
18
טוב שיש כמוך אני לא מבינה מה הוא חושב את עצמו מלצרות עלק שילך לישון אם הוא יראה את הבת שלי תאמין לי יעמדו לו האוזניים לא בשביל להשתחצן אבל היא מדהימה ביופיה
לצפיה ב-'אני לא צלם אופנה דגול'
אני לא צלם אופנה דגול
01/05/2010 | 07:32
26
לא מתיימר להיות ואף פעם לא התיימרתי.

למדתי 3 שנים צילום ושנה גרפיקה בישראל
אף פעם לא צילמתי הפקת אופנה מעל ל 2000 דולר ואולי בגלל זה אני גם מעצב אתרים להנאתי

המחירים שלי מאוד אטרקטיביים ללקוחות ואחרי המעבר מישראל, הפסקתי לצלם בוקים ללקוחות פרטיים.

אני חושב ומאמין שבחורה שמגיעה אלי כשאין לה סוכנות מאחוריה, מבזבזת הרבה מהזמן והכסף שלה בשביל לפרנס אותי כצלם.
אישית אני מעדיף לעבוד עם סוכנות ששולחת לי דוגמניות, כך שאני יודע שהבחורה תעבוד בזכות הבוק ולא סתם תזרוק כסף.

אני גובה מהסוכנות סכום הרבה יותר נמוך ממה שאתה גובה, אבל אני עובד 3 ימים בשבוע כצלם ויומיים כמעצב אתרים,
אז למרות שאני לא  "צלם אופנה" כמוך, אני מרוצה מהעובדה שכל מי שמגיע אלי, בסופו של דבר מרויח את הכסף שלו חזרה בזכות השירותים שלי.

בהצלחה עם הסוכנות החדשה "רפאל בן דור"
לצפיה ב-'מה שאני אוהב את האנשים שאין להם קבלות משמיצים'
מה שאני אוהב את האנשים שאין להם קבלות משמיצים
28/04/2010 | 14:32
21
לצפיה ב-'דרושה לי דוגמנית פנים לאיפור ביוטי נקי'
דרושה לי דוגמנית פנים לאיפור ביוטי נקי
18/04/2010 | 11:27
25
ביום שישי יש לי צילומים של סיום קורס איפור מקצועי במכללת איל מאקיאג' בצ'ק פוסט

אני צריכה דוגמנית פנים עם עור טוב, שיודעת להצטלם ולעשות אהבה עם המצלמה ויוצאת פוטוגנית.

אני מחפשת מישהי רצינית שיש לה שטח לאפר בעיניים ללא עפעף נפול.

אם יש כאן מישהי כזו שיכולה להגיע ביום שישי בבוקר למכללה

ומבינה שהתמורה היא דיסק עם המון תמונות

סוג של מיני בוק

נא לפנות אליי בafroditaberger@hotmail.com  מסנג'ר או פייסבוק  eliya berger

תודה ויום מהמם.
לצפיה ב-'איפור למסיבה או אוהבת לראות מהממת של כיתה'
איפור למסיבה או אוהבת לראות מהממת של כיתה
17/04/2010 | 22:12
1
26
אם את בת 12 עד 18 קוראים לי עינב ואני מאפרת נותנת לך הזדמנות
אני מהרצליה שלחי לי מסר מייד אני אשיב לך תשובה.
לצפיה ב-'לראות להראות'
לראות להראות
17/04/2010 | 22:14
14
לצפיה ב-'תגידו.. איך סוכנות "חן מודלס"?'
תגידו.. איך סוכנות "חן מודלס"?
15/04/2010 | 19:17
5
61
הם פנו אלי וקבעו איתי פגישה ליום ראשון עוד שבועיים, איך הם?
לצפיה ב-'כל כך אל תלכי לשם'
כל כך אל תלכי לשם
16/04/2010 | 17:23
1
55
זה לא סוכנות מקצועית שבאמת עושה משו. הם יקח ממך כסף על בוק ואת לא תקבלי מהם כלום אפילו הזמנה לאודישן אחד לא
שכנה שלי הלכה לשם
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
17/04/2010 | 12:43
22
באמת? טוב לדעת, האמת היא שכבר לפי האתר שלהם הבנתי שהם לא מקצועיים. תודה שאמרת לי!
לצפיה ב-'בדיוק פירסמתי פה הודעה כמוך עליהם!'
בדיוק פירסמתי פה הודעה כמוך עליהם!
23/04/2010 | 14:21
2
31
גם אותי הזמינו ליומראשון הזה.
לצפיה ב-'ואת הולכת לפגישה?'
ואת הולכת לפגישה?
23/04/2010 | 18:01
1
18
לצפיה ב-'אין לי מושג .. '
אין לי מושג ..
23/04/2010 | 18:27
24
עוד אנשים אמרו לי שהם סתם לוקחים כסף על בוק.
אין לי מושג כבר..
את הולכת ?
אגב,ישמצב יש לך מסן אומשו? [אם באלך שלחי בפרטי]
לצפיה ב-'הפקת איפור ,שיער לאסף פרץ (טיפטיפ )'
הפקת איפור ,שיער לאסף פרץ (טיפטיפ )
17/04/2010 | 10:21
4
41
לצפיה ב-'לא מצליח לעלות תתמונות :/'
לא מצליח לעלות תתמונות :/
17/04/2010 | 10:29
3
15
בקישור..:)

צילום- אסף פרץ
שיער- אסף פרץ
איפור - אורית ברבי

http://www.facebook.com/album.php?id=1403961369&aid=34913&s=60&hash=1b5f40050822bed020d6e0d0de1c191d#!/photo.php?pid=808153&id=1654804767
לצפיה ב-'ואיי'
ואיי
17/04/2010 | 10:36
2
12
מה נהיה מהפורום הזה חחחח
לעוד תמונות
פייסבוק..

http://www.facebook.com/photo.php?pid=808195&id=1654804767#!/rikosh.barbie?ref=profile

שבת שלום :)
לצפיה ב-'או הנה הצליח ..:) '
או הנה הצליח ..:)
17/04/2010 | 10:38
1
118
לצפיה ב-'ועוד אחת :) '
ועוד אחת :)
17/04/2010 | 10:40
78

קרדיטים

צילום- אסף פרץ

עריכה-  אורן היימן

איפור- אורית ברבי

שיער- אסף פרץ

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו