לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי רביעי בירושלים. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
המשך >>

לצפיה ב-'מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:} יש מישהו שמעוניין?'
מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:} יש מישהו שמעוניין?
07/12/2016 | 16:06
1
18
היוש אשמח למצוא אהבה וקשר זוגי ולהכיר מישהו גם עם אוסידי בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים} כמו שלי {לא משנה איזה אבל שיהיה בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים כמו שלי!}

עליי:
ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}
הה=ocd שלי הוא לא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים והוא מתבטא ב:
1/ אי אפשרות לזרוק זבל וניירת של אחרים
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך
אני נעזרת דרך ביטוח לאומי שימצאו לי עבודה מתאימה.

אני בת 30 מפ"ת

*****בבקשה הגיבו חזרה במסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר אני מאוד אשמח לכך:}:}:}
*****מי שמעוניין להיות איתי בקשר ולהכיר ולדבר אז אספר על עצמי בפרטי :}:}:}
*****בבקשה אנשים תשלחו לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי אשמח לכך מאוד:}:}:}
*****אנא בבקשה אנשים תסתכלו בהודעה הזאת שלי טוב טוב ובבקשה לשלוח לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}
אשמח לכך מאוד:}
לצפיה ב-'.....'
.....
08/12/2016 | 17:02
17
תזכורת להודעה שלי למעלה: האם יש פה מישהו שמעוניין לדבר  ולהכיר ולפתח קשר זוגי???
כי אם כן אשמח להודעת מסר ולהתחיל להכיר אחד תשני ולדבר ולפתח קשר זוגי:}:}:}
לצפיה ב-'האם ייתכן שאני סובל מOCD?'
האם ייתכן שאני סובל מOCD?
07/12/2016 | 10:20
1
52
שלום שמי אילן ואני בן 24. אני נמצא בקשר זוגי קרוב לשנה ולאחרונה הבת זוג שלי עברה לעיר אחרת כדי לשרת בצבא. עד אותו הרגע הרוב היה בסדר הסתדרנו ממש יפה אבל לאט לאט התרחקנו למרות שאנחנו משתדלים לדבר המון. לאחרונה נהיה מצב שהתחלתי לקנא לה המון ולבחון האם הקשר הזה מתאים לי בכלל בגלל שהיא רחוקה פיזית. יש לציין שקשה לי מאוד להתנתק מהמחשבות עליה ולפעמים אני נוגע לה בטלפון כדי לבדוק האם זה מוצדק בכלל ורוב הפעמים אני מגלה שהתגובה שלי מוגזמת. לקחתי אותה לאכול ונכנסתי ממש למחשבות עמוקות כי היא לא נתנה לי לגעת לה בטלפון והתחלתי לחשוב אם היא בוגדת בי אז עברתי לה על ההודעות והיא חטפה לי את הטלפון והגעתי ממש למצב שצעקתי עליה ליד המשפחה שלי "למה את חוטפת לי את הטלפון?" והיא ממש נפגעה. אבל אחר כך חיטטה בהודעות שוב כדי לראות במה הסתכלתי. שאלתי היא האם זה ocd? אני מתעסק בזה ממש הרבה והמחשבות שלי רוב היום הם עליה. אבל אולי זה נגרם כי היא רחוקה והיא נראית ממש טוב ומושכת ואני פשוט חשדן כי אין לי יכולת לדעת מה היא עושה.. יש לציין שאני מגדיר את עצמי כאדם קצת חרדתי אבל אף פעם לא אובחנתי כסובל מחרדה כי לא הלכתי לטיפול. האם אני צריך לסיים את הקשר כי הוא רחוק וקשה? 
לצפיה ב-'היי'
היי
07/12/2016 | 20:23
21
קודם כל אל תגזים בחיטוט אצלה כי זה מעליב. אם היא היתה בוגדת בך היית כבר יודע. אני חושבת ששווה לדבר על הבעיות הללו איתה, ולראות שאם אתם אוהבים מספיק אז תנסו לגרום לזה להצליח
לצפיה ב-'יוסף עובדיה, מישהו שמע עליו?'
יוסף עובדיה, מישהו שמע עליו?
07/12/2016 | 14:48
1
32
שמעתי שני סרטונים שלו, נשמע הגיוני בסך הכל.. מה אומרים?

לצפיה ב-'שמעתי עליו'
שמעתי עליו
07/12/2016 | 19:41
30
הוא הוציא גם ספר על טיפול באו סי די
לצפיה ב-'מישהו שמע או מכיר את ד"ר איגור לב'
מישהו שמע או מכיר את ד"ר איגור לב
06/12/2016 | 14:55
41
היי
אני אשמח לשמוע אם מישהו מכיר או טופל על ידו
לצפיה ב-'סובל...'
סובל...
04/12/2016 | 08:08
5
64
מצבי לא טוב מזה שבועיים האחרונים ..
ת לוואאיי קשות בעיקבות הלפונקס .
סובל מאוד .
מתקשה מאוד לתפקד .
בוקר טוב לכולם .
לצפיה ב-'היי'
היי
04/12/2016 | 11:49
4
31
פנה לרופא דחוף
לצפיה ב-'ק.'
ק.
06/12/2016 | 08:05
3
24
הי . אכן יש לי ל תור לרופאה שלי היום 
נראה מה יש לה להציע בשבילי .
אשמח מאוד מלקבל תמיכה כאן מהחברים .
תודה ורק טוב שיהיה 
ממני קליבר 
לצפיה ב-'ק.'
ק.
07/12/2016 | 09:01
2
12
הי כהנא !!
נפגשתי עם הרופאה שלי אתמול..הוחלט
להעלות לי מינון של לפונקס למרות הטענות והבעיות שייש לי ממנה .
לא קל אבל מקווה לטוב יותר אמן .
ביי ושמחתי לעדכן 
לצפיה ב-'ניסיון לעידוד'
ניסיון לעידוד
07/12/2016 | 15:04
1
11
לא ניסיתי את התרופה הזאת, אבל אני מאמינה בלהתחיל תהליך ולדבוק בו.
התרופה בהתחלה קשה, אבל לאט לאט יבוא יותר שקט.. בעז"ה. זה קשה!!
אבל זה יגיע. שתדע שלכולם שלוקחים תרופה יש חוסר שקט בהתחלה. הכל נורמלי.
אתה חזק ותעבור את זה ותרגיש יותר טוב!
ויהיו ימים שלא תחשוב על זה בכלל ושזה אפילו לא יביא לך הרגשה רעה.
שקט :)))
לימים יותר טובים ויותר שקטים.
מקווה שעודדתי..
לצפיה ב-'הי אסטרו...'
הי אסטרו...
07/12/2016 | 19:39
11
אני נוטל הלפונקס מזה  כ 6 שנים עם הטבה וירידה משמעותית
בעוצמות החרדות..
חבל לי מאוד שהן אלו התופעות.
עולה לי בראש להתייעץ עם רופא שמומחה 
בתרופה זו.. יש כזה ???
תודה וליה טוב 
לצפיה ב-'מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}'
מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}
02/12/2016 | 17:19
6
59
היוש אשמח למצוא אהבה וקשר זוגי ולהכיר מישהו גם עם אוסידי בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים} כמו שלי {לא משנה איזה אבל שיהיה בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים כמו שלי!}

עליי:
ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך

אני בת 30 מפ"ת

*****מי שמעוניין להיות איתי בקשר ולהכיר ולדבר אז אספר על עצמי בפרטי :}:}:}
*****בבקשה אנשים תשלחו לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי אשמח לכך מאוד:}:}:}
*****אנא בבקשה אנשים תסתכלו בהודעה הזאת שלי טוב טוב ובבקשה לשלוח לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}
לצפיה ב-''
03/12/2016 | 09:28
13
***רק מזכירה***

לצפיה ב-'***הקפצה***'
***הקפצה***
03/12/2016 | 16:15
4
12
תזכורת של ההודעה שלי למעלה: האם יש פה מישהו שמעוניין לדבר  ולהכיר ולפתח קשר זוגי???
לצפיה ב-'תזכורת...'
תזכורת...
03/12/2016 | 19:46
3
14

תזכורת של ההודעה שלי למעלה: האם יש פה מישהו שמעוניין לדבר  ולהכיר ולפתח קשר זוגי???

לצפיה ב-'שוב מזכירה...'
שוב מזכירה...
03/12/2016 | 22:53
2
17
להודעה שלי למעלה: האם יש פה מישהו שמעוניין לדבר  ולהכיר ולפתח קשר זוגי???
לצפיה ב-'.....'
.....
04/12/2016 | 11:01
1
11
תזכורת להודעה שלי למעלה: האם יש פה מישהו שמעוניין לדבר  ולהכיר ולפתח קשר זוגי???
לצפיה ב-'***.....'
***.....
07/12/2016 | 08:39
5
לצפיה ב-'**אזהרה חמורה** מפני המרכז לטיפול ב-OCD בהנהלת עודד בן הרו'
**אזהרה חמורה** מפני המרכז לטיפול ב-OCD בהנהלת עודד בן הרו
01/12/2016 | 13:55
19
122
אני סובל מקשיים רגשיים ופסיכולוגים מגיל 10, שבחלקם גם OCD, אני לא יכול להגיד שזאת ההפרעה המרכזית, אבל זה חלק גדול מהסבל שלי.

בגיל 19 לראשונה נפגשתי עם פסיכולוג מקסים שעזר לי המון עד גיל 22, אבל דפוסי אישיות נוקשים ומקובעים גרמו לי להכנס למשברים נושנים ולרגרסיות כבר 6 שנים.

לפני חודשיים וחצי, אחרי שאני מתבוסס בפחדים שלי בבית הוריי, החלטתי לשים את הפחד הצידה ולחתור לחיים בכל הכח, ולחזור לדרך הטובה שהפסיכולוג שלי לימד אותי.

והתכוונתי לעבור לגור בתל אביב כי שמה יהיה לי הכי קל ליצור חיים.
והבעתי גם עניין בטיפול קצר ותמציתי בחלק של ה-OCD שלי בתקווה ואמונה שזה היה טריגר דומיננטי לכל המשברים שלי ואם אפתור את זה אולי לא אחווה משבר נוסף ביציאה מהבית.

היציאה לתל אביב לוותה בפחד מרגש.. שדוחף...
כשחיפשתי טיפול לאוסידי הכי היה לי קל להגיע למרכז של עודד בן הרוש.. בגלל שזה נראה משהו מקצועי ומאגד כזה... אבל איך שדיברתי עם המזכירה לקבוע פגישה... היה שמה משהו בטונציה שלה שהעביר בי חלחלה (אבל אמרתי לעצמי לא לשפוט ולתת לזה הזדמנות)

הפגישה באופן מקרי נקבעה ליום השני שלי למעבר בתל אביב.
כשקמתי ליום הראשון שלי בתל אביב... היה לי ממש טוב !!! כאילו הכל היה מתואם ושלם, הרגשתי פחד, אבל זה היה פחד שדוחף, פחד הייתי שלם איתו, לא פחד שמעכב ומחריד. והרגשתי טוב, נכנסה בי רוח של אמונה, תקווה ובטחון, והכל גם הסתדר והלך לי.

כשהגעתי לשמה, משהו לא הסתדר לי באנרגיה, והמקום גרם לי להרגיש רע, רע מאוד. אני זוכר שהייתי יציב, בטוח בעצמי, שקט (כמו שהפסיכולוג שלי לימד אותי)
עוד מההתחלה הרגשתי לא מותאם.. ושהמקום הוא קודם כל ממוסחר לאללה... וככזה שמתייחס למטופלים כחלשים, חולים וקטנים. אבל אחרי שנכנסתי לפסיכולוג ליאור כרמי, התפרקתי סופית.

אני התעקשתי להיות בשקט שלי, והוא עודד ודובב אותי לדבר על הדברים... לאט לאט נכנסתי לחרדות שלי... והוא גם היה נורא שיפוטי.. קרא לי קיצוני... וכל דבר ייחס ל-OCD שלי.. כאילו אין לי אישיות.. יש לי OCD... מאמצע הפגישה משהו בי התפרק.. איבדתי את השלווה.. הבטחון העצמי.. האמונה והאהבה... והייתי מבולבל.. כי הרגשתי רע.. אבל זה מקום שכביכול מוסמך להוציא אותי מכל הסבל... חודש נאבקתי בתל אביב... עד שפשוט נאלצתי לחזור שוב לבית הוריי... ניסיתי לסגור איזה מעגל ולהתקשר למרכז.. אבל זכיתי ליחס מרוחק.. מתנשא. ומגעיל...

יש לי בחילה כל פעם שאני נזכר בליאור כרמי... הוא יושב שמה כמו שטן קטן ומשחק לי בראש... יושב על כל הספקות וההרס שלי... חזרתי לדפוסים ישנים... הכל נהרס....

כולם בסביבה שלי אמרו לי שזה לא הפסיכולוג... וזה היה קורה לי בכל מקרה... עד שדיברתי במקרה עם מישהי שגם חוותה חוויה מזעזעת מהמרכז... וזה חיזק את תחושותי... וגרם לי גם לכתוב את פוסט האזהרה הזה..

אני מבקש ממכם חבריי היקרים.. כל מי שצריך עזרה.. בבקשה.. להתרחק מהמרכז הזה !!! להזהיר גם אחרים !!!

הלוואי שיהיה לנו סופש שקט... והתחלות חדשות...
לצפיה ב-'אני חוזר ואומר "המרכז הישראלי ל-OCD"'
אני חוזר ואומר "המרכז הישראלי ל-OCD"
01/12/2016 | 15:53
78
זה מקום שמנוהל על ידי סדיסטים, אנשים רעים מאוד מאוד !!! אנשים שיקחו את החולשה שלכם, יהפכו אתכם לחלשים יותר, לפגיעים יותר, לבטוחים פחות בעצמכם, כדי שתתלו במרכז ותתנו לו את כל הכסף שלכם !!!

להתרחק להתרחק להתרחק.

אם יש עורך דין בקהל שיש לו פתרונות איך לסגור את המקום הזה או להטיל עליו סנקציות, ובטח בטח לא להתיר לו להשתמש בשם "המרכז הישראלי ל-OCD"

אשמח לשמוע ממכם.
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם'
גם אני הייתי שם
02/12/2016 | 16:34
3
71
הגעתי לפגישה ראשונה  - פגישת היכרות עם המרכז. עודד היה מאוד בטוח בעצמו, החלטי ולא קשוב. המזכירה תימחרה לפרטי פרטים כל כלי עזר בו הם משתמשים (פגישות, ביקורי בית, נסיעות של מדריכי חשיפה). הרגשתי יוהרה ויומרנות מצידם, כאילו אני נועדתי לשרת את המטרה הכלכלית שלהם להתעשר, ולא הם אותי כאחד שסובל ופונה בלב כואב לעזרתם. לא חזרתי לשם בשנית והם אפילו לא פנו אלי כדי לשאול מדוע :(
לצפיה ב-'תודה על התגובה.'
תודה על התגובה.
02/12/2016 | 18:54
2
47
מאוד מאוד מוכר לי כל מה שתיארת שחווית שם.

תגיד תודה שלא פנו אלייך חזרה, אני מכיר מישהי שהייתה שמה חצי שנה שזה הכניס אותה לרגרסיה רצינית וגם אחרי עשור היא עדיין מתמודדת עם הנזק שהם גרמו לה.

כל הכבוד לך שידעת לסמוך על עצמך ולא לחזור לשם, מה שנותר לעשות, זה פשוט להזהיר את כל מי שאתה מכיר מהמקום הזה, להתרחק כמו מאש !

אין במעיינם לעזור לאנשים, זאת מסחטת כספים משומנת.
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
03/12/2016 | 02:32
1
43
טופלתי במקום, ועברתי חוויה מזעזעת אחת שלעולם לא אשכח. לא רוצה לפרט פה, כי עודד בן הרוש הוא חלק מהקבוצה, ולפעמים מגיב פה כמישהו שסובל בעצמו מ ocd. מזהה אותו לפי שפת הדיבור.
לצפיה ב-'צר לי מאוד לשמוע שהיית שם ועברת את מה שאת מתארת'
צר לי מאוד לשמוע שהיית שם ועברת את מה שאת מתארת
03/12/2016 | 09:23
39
זה מאוד כואב. אני אחרי שנים של שכיבה על הגדר, התחלתי התחלה חדשה שכללה מעבר למגורים חדשים ועבודה חדשה, ורק רציתי לטפל בקטע שמאוד מפריע לי מגיל 10 ולבסוף צברתי עוד טראומה שמי יודע עוד כמה זמן אצא מזה. אני לא מבין למה אני נותן להם כל כך הרבה כח, אבל הם פגעו בי אנושות, ואני לא מצליח להשתחרר מהם, ועוד יותר כועס על עצמי שלא הייתי זהיר ולא הקשבתי לאינטאוציות שלי, העודד בן הרוש הזה נראה בתמונות כמו איזה אנס או עבריין מורשע.

אני חושב שזה חשוב שתשתפי בחוויה המזעזעת שעברת אצלהם, ככל שאנשים שסובלים מאוסידי יחשפו לאופי וכוונות המקום ככה מנע פגיעה בעוד אנשים, וזה שהוא מסתובב כאן לא אמור להפריע לך בכלל, הוא לא פקטור, מקומו בפח זבל.

אבל אני מבין את החששות, אם תרצי לשתף, את מוזמנת לשתף אותי בפרטי במה שקרה לך שם. האם היית "מטופלת" שם לאורך זמן?
לצפיה ב-'הייתי נותן'
הייתי נותן
03/12/2016 | 13:03
11
44
את יד ימין, את כל ההון שבעולם, כדי לחזור ליום ההוא, רגע לפני שאני מתניע את האוטו לכיוון מודיעין ובמקום לנסוע לשם, לבטל את הפגישה ולהמשיך את היום שלי בתל אביב היפה, בדירה הנעימה שהייתה לי.

את הכל אני אתן, גורלי נחרץ, אני ממש יכול לראות את הטרגדיה שבין הלפני ואחרי, הכל השתנה, כל המציאות, כל ההוויה שלי.

הייתי חופשי, ועכשיו אני כלוא.
לצפיה ב-'..'
..
03/12/2016 | 18:52
10
68
אתה לא חושב שאתה נותן לזה יותר מידי משמעות?
אני באמת בצד שלך כי אנחנו סובלים מאותה בעיה, ואני יודעת ומבינה את הרגשות שלך. אני לא מכירה את הסיפור המדוייק והרקע, ואולי אני טועה, אבל מרגיש לי שאתה נותן לזה משמעות רבה מידי, אולי אפילו במקום להכיר בבעיה אחרת שהיתה לך קשה להתמודדות ולחסל אותה עד כמה שניתן. מקווה שלא תכעס על התגובה שלי, כי זה באמת מתוך רצון ועניין להבין. 
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה'
תודה רבה על התגובה
03/12/2016 | 19:23
2
30
מה פתאום לכעוס, נהפוכו, זה מראה על מידה גדולה של אכפתיות מצידך. תודה.

העניין הוא שזה משמעותי בשבילי, בגלל שכל החוויה ישבה על פצע מאוד כואב שהתאמצתי לשים בצד. החוויה שמה סמלה לי משהו מהעבר שהציף הכל, ובגלל זה התגובה הקיצונית.

OCD זה לא ההפרעה המרכזית שלי.

אבל כנראה אין ברירה אלא להשלים עם מה שקרה, לקבל את זה, ואיכשהו להמשיך הלאה.
לצפיה ב-'רועי 10*'
רועי 10*
03/12/2016 | 19:37
1
37
 האם אתה הצלחת למצוא דרך להתגבר על האוסידי? אשמח לשמוע. 

לצפיה ב-'קשה לי לענות'
קשה לי לענות
03/12/2016 | 21:42
23
המושגים שהתרגלנו אליהם, כמו להתגבר על, להילחם ב, או בכלל איך לראות את האוסידי, הם לא מושגים בהכרח נכונים ואף לא מועילים.
אני יכול להגיד אולי שאני ״עוקף״ את האוסידי, בלי להילחם נגדו ובלי להתגבר עליו.
כמו אם נניח יש אבן על הכביש, שבלי להזיז אותה המכונית לא יכולה לנסוע, אז במקום להזיז אותה, סוללים דרך מעקף ועוקפים אותה, והיא נשארת שם.
אפשר להגיע להשגים יותר גדולים אם היה שיתוף פעולה בין אוסידיסטים שניחנו בראש פתוח ומשוחרר מכל מה שלימדו אותנו מה זה אוסידי.
מה שהפסיכולוגיה אומרת, תוקע את האוסידיסטים, במקום לעזור להם, כי הפסיכולוגיה אומרת דברים לא נכונים. (מסקנות שהגעתי אליהם, ואף אחד לא חייב להסכים אתי)
לצפיה ב-'היי למזהיר ולאחרים!'
היי למזהיר ולאחרים!
03/12/2016 | 19:26
6
53
כדי לשנות משהו צריך לצאת מהחשיבה שיצרה אותו (אינשטיין אמר את זה רק בניסוח קצת אחר)
האם חשבתם פעם שאולי הסיבה לכך שהפסיכולוגיה לא יכלה  לעזור לנו ״חולי אוסידי״ היא בגלל שהפסיכולוגיה שורטטה את ״מפת״ האוסידי באופן לא נכון?
השלכת יהבנו רק על הפסיכולגיה, היא היא זו שתוקעת את ״חולי האוסידי״ במקום.
צריך להתעשת ולתת מקום ״לשרטוט״ מפה אחרת נכונה יותר ובאמצעות מפה זו אפשר למצוא את הדרך החוצה.

ובנוגע למרכז לאוסידי: אני לא טופלתי שם, ולכן איני יכול לספר כלום מחוויה אישית על המקום הזה.
אבל לאור מה שאמרתי קודם, אני לא תולה תקוות רבות במי שמטפלים באמצעות ״המפה״ הקלאסית של שרטוט האוסידי.

נחוצה ״מפה״ אחרת שונה לגמרי, וכאשר ״מפה״ זו תשורטט כראוי, היא תהווה ״מורה דרך״ אמין ובטוח ליציאה מהאוסידי.
לגבי עצמי, אני מנסה לפעול לבד ע״פ הכיוון הנ״ל, והיה הרבה יותר קל ואפקטיבי, אילו היינו קבוצה שנפגשת ופועלת ע״פ שרטוט חדש שת מהותו של האוסידי.

מי שהינו פתוח דיו לשמוע יותר על זה מוזמן לכתוב לי למייל הזה
Nir24todi967@walla.co.il

לצפיה ב-'היי רועי 10'
היי רועי 10
03/12/2016 | 20:55
5
33
אתה יכול בבקשה להסביר לי בשליחת מסר לי על עיניין ה״מפה״ של האוסידי בבקשה???
לצפיה ב-'תכתוב לי למייל, אבל...'
תכתוב לי למייל, אבל...
03/12/2016 | 21:32
4
26
בשביל לקלוט את הרעיון צריך להיות עם ראש פתוח לרעיונות שאינם תואמים כלל את כל מה שלימדו אותנו על מה זה אוסידי
מדובר על משהו שהוא לחלוטין מחוץ לקופסא
אם בכ״ז מעניין אותך תכתוב לי למייל
לצפיה ב-'היי'
היי
03/12/2016 | 21:35
31
קצת מעניין אותי כן אבל בבקשה אתה יכול להסביר לי בשליחת מסר אליי אני יותר מעדיפה ככה טוב בבקשה???
לצפיה ב-'היי שוב רועי 10'
היי שוב רועי 10
03/12/2016 | 21:44
2
23
קצת מעניין אותי כן אבל בבקשה אתה יכול להסביר לי בשליחת מסר אליי אני יותר מעדיפה ככה טוב בבקשה???
לצפיה ב-'שלחתי לך'
שלחתי לך
03/12/2016 | 22:00
1
16
לצפיה ב-'שלחתי לך תשובה'
שלחתי לך תשובה
03/12/2016 | 22:03
22
במסר
לצפיה ב-'יש לי ניסיון עגום עם הרופא שלהם'
יש לי ניסיון עגום עם הרופא שלהם
03/12/2016 | 20:12
1
33
יש לי ניסיון לא טוב עם הרופא שלהם, שהפסיק לי טיפול כמה פעמים אצלו במרפאה הפרטית כדי שאלך לשם, ושם הוא "יראה אותי", כביכול כי זה הטיפול הכי יעיל, אבל להרגשתי הוא מרוויח מהם הרבה על כל מטופל שהוא שולח לשם. זה היה בולט במיוחד העניין הכספי- כשאמרתי שאין לי כסף ללכת לשם, אמר: "אז תלך כמה שאתה יכול", ואמר "הם לא לוקחים יותר ממני", למרות שזה לא או זה ואו זה, ומי שמטופל שם גם נפגש עם הרופא שלהם לייעוץ תרופתי.
מה שהיה זה שהוא ממש הציב לי תנאי- ללכת לשם ולשלם עשרות אלפים כדי שהוא יטפל בי תרופתית או שלא אלך לשם ולא אהיה מטופל אצלו
לצפיה ב-'אני ממש לא מתפלא לקרוא את מה שכתבת'
אני ממש לא מתפלא לקרוא את מה שכתבת
04/12/2016 | 09:08
24
צר לי שבאת במגע עם האנשים האלה. התנהגות בריונית, רודפת בצע, אנטי תזה למקום שאמור לתת, לטפח ולטפל. אני ממש מקווה בשבילך שבסוף לא הלכת לטיפול במרכז.

אני לא אתפלא עם עוד חרא יצוף פה על המרכז מכל מיני משתמשים שנכוו.

את המקום הזה צריך לסגור או לכל היותר להורות לו להוריד את השם "המרכז הישראלי ל-OCD" שמטעה אנשים.

בבקשה, תכתבו ותשתפו בכל קבוצה\דיון\פורום על מעלליו של בן הרוש וחבריו. הזהירו אנשים שבשביל כלום המרכז יכול להזיק ולהרוס גם את חייהם.
לצפיה ב-'מחפשת המלצה על פסיכיאטר נורמאלי'
מחפשת המלצה על פסיכיאטר נורמאלי
03/12/2016 | 00:25
1
46
מאזור הדרום או תל אביב
לצפיה ב-'היי'
היי
04/12/2016 | 04:49
30
אני יכולה להמליץ לך על הפסיכיאטרית שלי.שמה טטיאנה פומרנץ והיא מקבלת בבריאות הנפש יפו. אם תרצי את המספר פני אלי בפרטי.
לצפיה ב-'מה עושים?'
מה עושים?
03/12/2016 | 00:16
1
51
עזבתי את הדירה שלי למספר שבועות. לפני שעזבתי אותה, כיסיתי את המיטה שלי, שלא היתה מוצעת, בכיסוי מיטה, כדי להגן עליה מלכלוך. מסתבר שבזמן שלא הייתי בדירה, כשאבא שלי ביקר בה, הוא הסיר את כיסוי המיטה (אל תשאלו אותי למה הוא עשה את זה) ומבחינתי, ברגע שהוא נגע במזרן, בכריות ובשמיכת הפוך שלא היו מוצעים, הוא זיהם לי אותם, כי הוא לא אדם נקי ואני נגעלת ממנו (זה כנראה קשור למערכת היחסים הבעייתית שיש לי איתו, למי שתוהה איך זה שאני נגעלת מאבא שלי). בא לי לזרוק את כל כלי המיטה שלי ולרכוש כלי מיטה חדשים. עד כדי כך אני דפוקה. למישהו זה נשמע מוכר, או שאני היחידה במערכה? ואם מישהו מבין אותי ולא חושב שאני משוגעת, האם יש לו רעיון כיצד אני יכולה לטהר את כל מה שאבא שלי נגע בו?
לצפיה ב-'היי'
היי
04/12/2016 | 04:48
22
היה לי את אותו הדבר עם דודה שלי. כל מה שהיא הביאה וגם הבית שלה היו מבחינתי מזוהמים. ותביני דודה שלי היא אדם מאוד נקי והגייני. זה בא בגלל טראומה רגשית. היום זה כבר עבר ואני אפילו מחבקת אותה. העצה שלי, תני לעצמך את הזמן שלך לצאת מזה.
לצפיה ב-'מפגש קבוצת תמיכה ירושלים רביעי הקרוב בערב'
מפגש קבוצת תמיכה ירושלים רביעי הקרוב בערב
28/11/2016 | 23:57
2
31
מפגש של קבוצת התמיכה בירושלים יתקיים ביום רביעי כ"ט בחשוון 30 בנובמבר , בין השעות 20:30-23:00.
במפגש מועלים נושאים שונים בקשר ל ocd וההתמודדות איתו
אבל גם כמפגש חברים לצרה, שיותר מכל מקום אחר מבינים אחד את השני .
המפגש באווירה נחמדה אבל כמובן מתחייבים לסודיות מלאה.
המפגש לא עולה כסף למעט 5-10 ש"ח השתתפות בכיבוד.

המפגש ייערך במרכז קל"ע (קבוצות לעזרה עצמית) רח' בר-כוכבא 66, הגבעה הצרפתית, ירושלים  
(לא כדאי להכנס לרחוב בכניסה הראשונה כיוון שזהו רחוב מעגלי ארוך, לכן עדיף להיכנס בכניסה השניה לרחוב - להסבר מפורט אפשר לפנות אלי).
לפרטים משה 0547-973422
לצפיה ב-'כמה אנשים מגיעים בממוצע ?'
כמה אנשים מגיעים בממוצע ?
02/12/2016 | 21:36
1
16
לצפיה ב-'5-6-7 ~'
5-6-7 ~
05/12/2016 | 23:18
7
לצפיה ב-'חיים כפולים'
חיים כפולים
03/12/2016 | 00:04
1
52
גם אתם עושים הפרדה בין איך שאתם מתנהלים מחוץ לבית ובין מה שקורה בתוך הבית? גם לכם יש בבית אזורים ״נקיים״ שבהם אפשר להתנהל בחופשיות רק כשנקיים ואזורים ״מלוכלכים״ שבהם אפשר להתנהל בחופשיות רק כשמלוכלכים? אשמח לשמוע פרטים על ההתנהלות שלכם כדי לדעת שאני לא לבד.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
03/12/2016 | 02:22
24
כל סביבת הבית היא המקום שה ocd שלי מתפרץ הכי קשה. כל הבית מחולק אצלי לעזורים מלוכלכים ונקיים.. ויש לי חוקיות לכל דבר :/ קשה
לצפיה ב-'פלוטין נתקע לי כל הזמן בגרון'
פלוטין נתקע לי כל הזמן בגרון
30/11/2016 | 23:05
1
40
היי לכולם
אני משתמש בפלוטין(,המקביל של פריזמה) הכדור בתוך קפסולה כחולה עם אבקה בפנים. בהתחלה כשהייתי לוקחת את הכדור הוא היה עובר חלק, ועכשיו, כבר כמה חודשים שכמה דקות אחרי שאני לוקחת את הכדור אני ישר מרגישה שהוא תקוע לי בגרון, בקיבה וזה כאבים איומים שנמשכים עד הבוקר. יתרה מכך הוא לפעמים גם " עולה לי" כמו שאוכל עולה והוא פשוט "מתפוצץ" לי בקנה הנשימה פשוטו כמשמעו ואפילו עובר דרך האף ( אני לא יכולה להסביר לכם אפילו במילים את הכאב והטעם המגעיל שיש לי כשזה קורה).
חשוב לציין שאני לא לוקחת את הכדור בשכיבה, ואני גם לא ישר עולה למיטה.היום למשל, לקחתי את הכדור והלכתי להתקלח וזה עדיין קרה לי...
יש את התחושה הזאת לעוד מישהו? קרה למישהן בעבר?

לצפיה ב-'היי'
היי
01/12/2016 | 22:00
17
לי זה קורה עם קרבוצילן. אני מציעה לומר זאת למטפל, אולי הוא יכול לתת כדור אחר
לצפיה ב-'מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}'
מעוניינת לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}
29/11/2016 | 16:34
4
51

עליי:

אני בת 30 מפ"ת

מי שמעוניין להיות איתי בקשר ולהכיר ולדבר אז אספר על עצמי בפרטי :}:}:}
לצפיה ב-'הקפצה'
הקפצה
01/12/2016 | 09:55
2
12
רק מזכירה
לצפיה ב-'ק.'
ק.
01/12/2016 | 11:35
1
36
הי !
אני מתפעל ..ממך שאינך מתיאשת .
יפה מאוד כל הכבוד .
מאחל לך למצוא את שאהבה נפשך אמן.
יום טוב והמון בהצלחה רבה 
לצפיה ב-'תודה רבה:}:}:}'
תודה רבה:}:}:}
01/12/2016 | 20:56
20
הלוואי באמת אמן!!!
 ואמצא פה בפורום את מה שאני מחפשת ממה שכתבתי בהודעה שפירסמתי פה
בפורום:}:}:}

בהודעתי הנ"ל {שוב הודעת תזכורת גם:}!}

***בבקשה אנשים תשלחו לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי אשמח לכך מאוד:}:}:}
לצפיה ב-'אנא...'
אנא...
02/12/2016 | 17:05
27
רק מזכירה בבקשה אנשים להסתכל בהודעה שלי ובבקשה לשלוח לי מסר מי שמעוניין לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי:}:}:}

לצפיה ב-'שלום רציתי להתייעץ אשמח לתגובות'
שלום רציתי להתייעץ אשמח לתגובות
30/11/2016 | 02:45
1
70
יש לי הרגשה, שחבר שלי לא מרגיש טוב. אני וצה להגיד למישהו ,אבל מפחדת לעשות משהו .אני מפחדת, שיקרה לו משהו. אני מבקשת דיעות, של אנשים אחרים .מה היו עושים במקומי?
לצפיה ב-'היי'
היי
30/11/2016 | 20:10
17
אני כן הייתי מדברת, אחרת דברים מתגלגלים ונוצר כדור שלג. אם אפשר לעצור את זה על ההתחלה עדיף. אל תפחדי את עושה את הצעד הנכון
לצפיה ב-'דברים שמפריעים לי'
דברים שמפריעים לי
29/11/2016 | 10:44
78
היי,

אני בן 26 וכבר מגיל 16 הOCD בא והולך כל כמה שנים,
הוא נוגע בכמה תחומים, שאיפה למוסריות, אסור לי להנות ממעשה שלילי או שלדעתי לא נכון של מישהו אחר.

כמו כן בדיוק התחלתי זוגיות לפני כמה חודשים שעוררה את הOCD, ואני מרגיש שזה לא בסדר להמשיך את הזוגיות על אף שאמרתי לה שיש לי מחשבות טורדניות.

אני מפחד לקבל טיפול תרופתי בגלל התופעות לוואי של העייפות, ושאולי לא אוכל לנהוג ככה.
התחלתי טיפול אצל מישהו אך הוא היה בן אדם לא נעים בכלל והפסקתי אז אני מחפש פסיכולוג שמטפל בCBT ויהיה מקצועי ונעים. אשמח לקבל המלצות

תודה רבה
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לפסיכולוג טוב-סובלת מטריכוטילומניה'
מחפשת המלצה לפסיכולוג טוב-סובלת מטריכוטילומניה
28/11/2016 | 10:49
2
42
איפה ניתן למצוא פסיכולוג טוב?
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
02/12/2016 | 16:41
1
14
המלצתי פה מס' פעמים בעבר על המטפלת שלי בעבר בשלוותה (מחלקת אשפוז יום) וכיום באופן פרטי (קליניקה ברעננה) - ד"ר יחיאלה כרמון דותן. קשה מאוד למצוא מטפל מקצועי ומנוסה שמוביל לתוצאות. איתה אני מצליח להתקדם ולהתגבר על לא מעט קשיים.
לצפיה ב-'בעיה,אני מאיזור אחר בארץ וזה רחוק לי.'
בעיה,אני מאיזור אחר בארץ וזה רחוק לי.
03/12/2016 | 16:10
7
אוףףף.
לצפיה ב-'מעוניינת בקשר זוגי:}:}:}'
מעוניינת בקשר זוגי:}:}:}
27/11/2016 | 23:00
37

עליי:

אני בת 30 מפ"ת

שמתי פה תמונה שלי.

מי שמעוניין להיות איתי בקשר ולהכיר ולדבר אז אספר על עצמי בפרטי :}:}:}
לצפיה ב-'ק'
ק
27/11/2016 | 08:47
42
אני חש בבעיתיות עם נטילת הלפונקס 
מצד אחד מאוד עוזרת לי .
אך גורמת לעייפות כמו"כ בסופי שבוע ישן הרבה 
לא נעים לי במשפחה .
אני זקוק לרעיון טוב ומקורי עבור בעיתיות זו .
תודה 
לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
27/11/2016 | 08:41
36
ש הודעה
לצפיה ב-'מחשבות אלימות טורדניות מכאיבות - פליטות פה'
מחשבות אלימות טורדניות מכאיבות - פליטות פה
25/11/2016 | 20:36
4
82
שלום לכולם.
אני כבר כמה שנים סובל ממחשבות אלימות טורדניות קשות. קשות מאוד. מכאיבות לי מאוד. 
המחשבות האלימות הקשות האלה קשות לי הרבה יותר מאחר והם עם פרק הזמן שעובר עוברות מלשבת במוח - שאז אפשר להתמודד עם זה לטוב ולרע - לאזור הגרון , חלל הפה, במטרה להיפלט החוצה ולהגיד את זה.
עכשיו זה לא לפלוט החוצה : "אני רוצה לאכול המבורגר" אלא דברים שאני לא מוכן לחשוב עליהם בכלל והחשש שלי יוצר כל הזמן שמישהו שמע אותי אומר משהו כתוצאה מחשש שנפלט לי אמירה אלימה טורדנית.
הקושי הרב ביותר הוא שהוא שולט בי ומפקד עליי - לפני כמה זמן הייתי בשיחה עם דובריי אנגלית באנגליה - וזה פשוט שיחק איתי והחליף לי את המחשבות האלימות מעברית לאנגלית - וזה מצב בלתי נורמלי. 

אני מיואש. כל משפט אלים ה-OCD מכניס לי שם של מישהו שאין לי שום קשר אליו או סתם קראתי את השם שלו בעיתון או סתם דיברנו לכמה רגעים - ואני לא מוכן לסבול את זה. כפי שאמרתי. 

אני לא מוכן לסבול אמירות כאלה זה מכאיב וזה מעייף וזה נוראי. 
תודה. רום.
לצפיה ב-'היי'
היי
25/11/2016 | 22:13
3
48
האם אתה בטיפול, כדורים ,שיחות, משהו?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/11/2016 | 22:53
2
57
הייתי עם כדורים ספציפיים, זה לא כל כך עזר, הנמיך אבל לא מספיק עזר. הייתי בטיפול אבל הוא היה דינמי ולא סיביטי , כך זה עזר אבל לא לשורש הבעיה שלי שהיא זאת. 

אין לי מושג מה לעשות עם המצב הזה. אני די מיואש. 
לצפיה ב-'היי'
היי
26/11/2016 | 19:17
1
37
אני מציעה לחזור לטיפול ולנסות סיביטי. לי לקח גם זמן עד שמצאתי את הכדור המתאים.
לצפיה ב-'גם לא לא ממש עזרו הכדורים'
גם לא לא ממש עזרו הכדורים
30/11/2016 | 23:35
20
תתנחם שאם כולם אומרים שזו מחלה אז כנראה זו מחלה ואנחנו לא אשמים בזה למרות הצער הגדול שלנו.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דמיון מודרך ו-NLP
פורום דמיון מודרך ו-NLP
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה