לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97829,782 עוקבים אודות עסקים

פורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי רביעי בירושלים. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
המשך >>

לצפיה ב-'כתובת אתר המאמרים שלי הוחלפה '
כתובת אתר המאמרים שלי הוחלפה
20/08/2017 | 16:54
25

כתובתו מהיום : http://helpocd.info

עדיין מקווה להמשיך ולהביא איתו תועלת לקהילה שסובלת (כמוני) מאוסידי.

כתובת קבוצת הפייסבוק לא השתנתה.
לצפיה ב-'כולם להיכנס- זה חשוב!'
כולם להיכנס- זה חשוב!
23/08/2017 | 23:18
8
שלום לכולם,
אני רואה שכולם סובלים כאן מאוסידי בצורה קשה או אחרת, ולכן
עלה לי רעיון שנעשה קבוצה בווצאפ כדי שכולם יוכלו לשתף מה עובר עליהם, 
וגם יקבלו טיפים אחד מהשני כיצד להתמודד עם ההפרעה הקשה הזו, זה יכול מאוד
לעזור גם למחשבות הטורדניות שלנו, וגם לטקסים שלנו.. ''הרי אין חכם כבעל ניסיון..''

*אז בבקשה שכולם ירשמו את המספר שלהם למטה, ואני אוסיף אתכם לקבוצה*
תודה רבה על שיתוף הפעולה!
לצפיה ב-'OCD ומין'
OCD ומין
23/08/2017 | 22:22
8
היי

מקווה שאפשר לכתוב על הנושא הזה פה...
יש לי OCD לא קל ורציתי לשאול איך OCD משפיע על חיי המין ויותר ספציפי כשאני מאונן אני מרגיש שאני לא נקי וחייב להתרחץ אז הרבה פעמים אני נמנע מזה וזה גורם לי להרבה תסכול כי אם למשל אני רוצה לצאת לאן שהוא וכבר התרחצתי אני כבר לא אאונן...
מעניין אותי אם יש את הבעיה הזאת גם לבנים ( או בנות ) אחרים.

אני נמצא בטיפול ויש לי פסיכולוגית ולא מרגיש בנוח לדבר איתה על זה אז רציתי אולי לשמוע הצעות איך להתמודד עם זה ממי שלא מתביש.
לצפיה ב-'ocd ותפקוד בעבודה '
ocd ותפקוד בעבודה
23/08/2017 | 15:18
4
26
שלום לכולם, 
קוראת פה כבר כמה זמן והחלטתי שהפעם תורי לכתוב. 
אני מורה בבי"ס יסודי וצריכה להתחיל שנה חמישית במקום חדש. אני מלאת חרדות היוצאות מגדר הרגיל (כנראה בגלל ה ocd). כל היום חושבת רק על מה יהיה. מנסה לעשות הרפיות , מדיטציה, דימיון מודרך, לא להלחם במחשבות אך זה לא תמיד עובד. אני לא מסוגלת לתפקד, אין לי תיאבון , בסטרס בלתי פוסק ולא בא לי לצאת מהמיטה. לא הכנתי כלום לקראת שנת הלימודים. לא מסוגלת.
הצילו!  לא רוצה להיכנע לחרדה. מימלא מרגישה שביזבזתי זמן יקר על כל החרדות האלה שהורידו לי את איכות רמת החיים. מחפשת עצות מכם, תודה. 
לצפיה ב-'מבאס לאללה, מוכר ולא חביב בכלל.'
מבאס לאללה, מוכר ולא חביב בכלל.
23/08/2017 | 16:28
3
18
השאלה שלי , האם את מטופלת באיזושהי צורה ? CBT או תרופות .
אני הייתי שנים רק עם תרופה וכל זמן שזה לא שיגע אותי יותר מידי  הזנחתי את הצד הטיפולי האחר , נכון לומר שהלכתי לטיפול פסיכולוגי רגיל , אבל השיחות האלה לא פותרות OCD , לא מדגדגות אותו אפילו , סתם בזבוז זמן וכסף.

אחרי שהגעתי למצב ממש על הפנים , ממש גהינום הלכתי שוב לרופא שמטפל בי שיניתי מינונים בתרופות והתחלתי ללכת לטיפול CBT שמתאים לבעיה שלי , הטיפול הזה נקרא ACT . זה סוג של סיביטי שהרבה מטפלים משתמשים בו.

כל מה שאני יכול לומר שעד כה זה עובד לא רע בכלל.
לצפיה ב-'התחלתי ליטול כדורים'
התחלתי ליטול כדורים
23/08/2017 | 16:41
2
20
כרגע לוקחת 50 מ"ג סרנדה. התחלתי לפני שבוע ויש הקלה קלה. הרופא המליץ לי לחכות כמה שבועות עד שהתרופות יגיעו לשיא ההשפעה ואז להתחיל טיפול cbt. מקווה שהתרופות יתחילו להשפיע בקרוב. 
לצפיה ב-'יופי , תני לתרופה להתחיל לעבוד , זה לוקח זמן , '
יופי , תני לתרופה להתחיל לעבוד , זה לוקח זמן ,
23/08/2017 | 17:59
1
10
סיביטי פלוס טיפול תרופתי יהיה מצויין .
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
23/08/2017 | 19:36
5
לצפיה ב-'מחקר-סקר סגנוני הורות שחווים בילדות וסיכון לדיכאון בבגרות'
מחקר-סקר סגנוני הורות שחווים בילדות וסיכון לדיכאון בבגרות
22/08/2017 | 22:27
10
שלום,  

אני סטודנט לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. 

כחלק מלימודי אני עורך מחקר שבוחן את הקשר בין סגנוני הורות שבוגרים חוו בילדותם ובין הסיכון לפתח דיכאון בהמשך החיים.  

אודה לכם מאוד אם תוכלו להשתתף בסקר ע"י לחיצה בלינק: 

תודה רבה! 
יוסי בן-שטרית 

לצפיה ב-'שאלה לגבי אבחון OCD וטריכולומניה'
שאלה לגבי אבחון OCD וטריכולומניה
21/08/2017 | 16:20
25
אף פעם לא רציתי להתאבחן כדי לבדוק אם יש לי OCD אפילו שאני מזדהה עם רוב התסמינים אבל בזמן האחרון נוסף לי "טיק" חדש, "סידור שיער", כל כמה דקות אני חייבת לסדר את השיער שלי ותוך כדי אני תולשת הרבה וזה מפריע מאוד לסדר היום שלי.
רציתי לדעת אם ה"טיק" הזה נחשב כ-טריכולומניה או רק OCD, לאן אני צריכה לפנות כדי לקבל אבחון לגבי מצבי?
לצפיה ב-'תזכו ב100 ש"ח עבור השתתפות בשאלון!!!!!'
תזכו ב100 ש"ח עבור השתתפות בשאלון!!!!!
21/08/2017 | 09:47
21
הינך מוזמן/ת להשתתף בניסוי!! במהלך הניסוי תתבקש/י לענות על מספר שאלות. הזמן הדרוש לביצוע הניסוי הוא כ-15-20 דקות. אם תשתתף/י בניסוי תוכל/י להיכנס להגרלה כדי לזכות ב- 100 ₪, בסיכויים של 1 מתוך 10. אם את/ה מעוניין/ת להשתתף אנא לחץ/י על הקישור הבא:

לפרטים נוספים-
ניתן ליצור עימנו קשר:
טלפון במעבדה: 02-5881517
לצפיה ב-'קושי ביצירת קשר זוגי'
קושי ביצירת קשר זוגי
18/08/2017 | 16:04
9
72
שלום.
רציתי לשתף אתכם בבעיה שיש לי.
אני מרגיש שאני מאוד מפחד ביצירת קשר זוגי חדש לאחר פרידה.
לפני 4 חודשים בערך התחלתי לצאת עם מישהי והיה לנו בהתחלה ממש כיף יחד.
לאחר שבועיים, התחילו סדקים.
היא מצד אחד שידרה אליי המון אהבה וכנות ואמון. 
אבל מצד שני, יש לה אופי כזה שהיא יצור חברתי שמתלהבת מאוד מאנשים. 
ובין השאר היא גם מתלהבת מבנים, וזה דבר שמאוד מאוד מפריע לי.
היא גם לא הייתה מוכנה לוותר על כמה ידידים שיש לה, ועצם העובדה שיש לה ידידים הפריעה לי מאוד. בנוסף, היא כל הזמן אוהבת לפנות לבנים גם כאשר אני נמצא לידה, ואני מרגיש שזה לא מכבד אותי. אני מדבר שהיא אוהבת לפנות אליהם ככה סתם ברחוב כדי לשאול שאלה לא רלוונטית או שסתם אנחנו נמצאים יחד באיזה מופע ספונטני של מוסיקה ברחוב. כלומר, אני לידה ועדיין היא יוזמת תקשורת עם בנים. 
אני מודה שזה לא נוח לי העובדה שהיא אוהבת לפנות לבנים ולידידים שלה, ולכן החלטתי להיפרד ממנה.
הבעיה שעכשיו נוצרה אצלי היא שאני מרגיש שכל בחורה יכולה להתנהג כמוה, ואני כבר מפחד להכיר מישהי חדשה.
בנוסף, אני בררן קיצוני בנושא זוגיות. 
למשל, כל פעם אני מוצא פגם אחר בבחורה. זה יכול להיות שהיא שומרת שבת וזה לא מתאים לי, או שאני מוצא משהו קטן במראה ולא מתאים לי, או אפילו אם היא בגיל מסוים זה לא מתאים לי. אפילו אם היא בת 28 אני מפחד להכיר, כי אז אני חושב שאולי היא תגיע מהר לגיל 30 וזה יהיה מבוגר מדי עבורי. 
ובנוגע לנושא של ידידים, אני מפחד שאם הבחורה למשל אוהבת לרקוד סלסה, אז כאשר היא תהיה איתי היא תרצה לרקוד עם אחרים, וזה מלחיץ אותי. אפילו אם היא לומדת תואר בנושא של פסיכולוגיה, אני חושש שהיא תיצור קשר אינטימי עם המטופלים ממין זכר , וזה מרתיע אותי מאוד.
מה אפשר לעשות?
מה הפתרון? 
אשמח לעצה מכם..
תודה ושבת שלום!
לצפיה ב-'היי'
היי
18/08/2017 | 20:10
4
44
מזדהה איתך בקטע של ה"ידידים"...גם לי מפריע כל העסק הזה כשאני מכיר בחורה
לצפיה ב-'ידידים'
ידידים
20/08/2017 | 01:50
3
28
זה אכן מפריע.
השאלה היא האם היום לרוב הבנות יש ידידים?
והאם הן מוכנות לוותר עליהם בשביל החבר?
מה הנורמה היום בחברה שלנו? 
זה מקובל שלחברה שלי יהיו ידידים? ואם כן, כמה?
אני מרגיש שאני כבר לא יודע מה קורה .. ואיפה הבעיה..

נכון שאני בררן קיצוני, אבל האם זה נורמטיבי כיום 
שלחברה יש ידידים, והיא לא מוכנה לוותר עליהם?

שאלה נוספת..
האם בנאדם יכול להשלים עם העובדה שלחברה יש ידידים,
ולקבל אותם? 
מצד אחד, אני מרגיש שזה בלתי אפשרי כי ההתנגדות שלי גדולה מאוד.
מצד שני, אני רואה שאני בררן קיצוני, וכל דבר מפריע לי, אז אולי 
כן צריך לעבוד על זה. 

אני באמת צריך עצה.
לצפיה ב-' אני נתקל הרבה פעמים מתוך קריאה בכתבות על בני זוג שהגבר '
אני נתקל הרבה פעמים מתוך קריאה בכתבות על בני זוג שהגבר
20/08/2017 | 06:59
1
26
נתקף בקנאה חולנית ממש בכל פעם שבת זוגו מדברת או אפילו רק מביטה במישהו אחר. זה נראה לי טבעי שלאישה או לגבר יהיו תחומים חברתיים מגוונים , לאו דווקא להיות ממוקדים כל הזמן רק בבן זוג. הקנאה הזאת מסתיימת לעיתים בהדרדרות לאלימות .
 אם להודות על האמת גם אני לא במיוחד אהבתי שאשתי (עוד כשהיינו חברים) התייחסה לחברים שלה בצורה שהפריעה לי קצת , מן קנאה שכזאת,   אבל לא יותר מזה .
אם זה מפריע לך עד כדי שבירת מערכת יחסים  עכשיו כשאתה רווק מה יהיה אם נניח בעתיד אתה תהיה נשוי ויהיו אפיזודות כאלה ,
אם אתה חושב שהגישה שלך לנושא אינה נורמלית תטפל בזה , תשוחח עם פסיכולוג שמתמחה בנושאים האלה , 
לצפיה ב-'האם זו קנאה?'
האם זו קנאה?
20/08/2017 | 22:16
9
היי jacob , 

אני לא כזה בטוח שאני נתקף בקנאה, אלא אני פשוט מרגיש שהחברה לא מכבדת אותי כאשר היא מדברת עם גברים אחרים. באותו רגע היא פונה למישהו אני מרגיש שאני לא באמת רוצה אותה, אלא בא לי פשוט לא להיות איתה, כי אני מרגיש שהיא דורכת עליי. וגם כשהיא פונה לגבר היא ממש מתלהבת.

אני לא פוסל מהחברה שלי לתקשר עם אנשים, אבל יש צורה מכבדת שבה מתקשרים, וגם לדעת להציב לעצמה גבולות. חוץ מזה, יש גם את הסיטואציות החברתיות שבהן בחורה צריכה לתקשר עם גבר, ולא לשוחח איתו ככה סתם על שטויות אחרי שעות העבודה ובמיוחד בלילה.

תודה שוב על התייחסותך  :)
לצפיה ב-'היי'
היי
20/08/2017 | 21:33
9
זה שספציפית מפריע לך שלחברה שלך יש ידידים זה לגיטימי ביותר ולאו דווקא אומר שזה קשור לאוסידי...להרבה גברים ונשים מפריע שלבן/בת זוגם/זוגן יש ידידים/ידידות ואין להם מחלה נפשית...אבל שאר הדברים שציינת שבגלל כל דבר אתה יכול לפסול זה כבר נראה לי יותר קשור לאוסידי...אישית אם תשאל אותי אני לא מת על כל הדור של היום שלכל גבר ואישה יש מאות ידידים וידידות...וגם לא כזה יפריע לי אם חברה שלי תיפגש עם חברות וידידים שכולם ניפגשים עם כולם אבל ממש לא יתאים לי אם היא תיפגש לבד היא וידיד!!...וזה משהו שמפריע להרבה גברים ונשים אז ספציפית בקטע הזה תהיה רגוע, נשמה
לצפיה ב-'ממליץ לך לקרוא על rocd'
ממליץ לך לקרוא על rocd
20/08/2017 | 02:53
3
26
היי 
אני לא בטוח שזה נכון במקרה שלך, אבל המשפט שכתבת בסוף, שאם בחורה לומדת פסיכולוגיה אז זה כבר מלחיץ אותך לצאת איתה, נראה לי לא כל כך נורמטיבי. כמו כן זה שאמרת שאתה בררן קיצוני. אז יתכן ויש לך rocd - (תחפש מידע באינטרנט).
מקווה שהועלתי לך
בהצלחה!
לצפיה ב-'rocd'
rocd
20/08/2017 | 22:39
2
19
יוסי, שלום.
תודה על התייחסותך.

אני לא יכול לדעת בוודאות האם יש לי rocd, אבל קראתי על זה, ואני
מזדהה עם חלק מהדברים שמאפיינים את המצוקה של rocd.
אני הבנתי שאני מחפש את הבחורה המושלמת מבחינת ההתאמה שלה אליי.
אני בהחלט נלחץ אם היא לומדת פסיכולוגיה, וזה באמת לא הגיוני לחשוב ככה. זה אומר שאני כל הזמן חש אי התאמה, כי אני שואף למושלמות בבחורה ובקשר. 
אני מרגיש ספקות רבות עוד לפני שאני נכנס לקשר עם הבחורה מבלי שאני מכיר אותה, ולכן אני חושש שהמצוקה שלי קשורה אולי ל-rocd.  
אני פוסל ובררן קיצוני על כל דבר. 
אני מניח שיש לי חשש גדול מכישלון בקשר הזוגי, ואחד החששות המרכזיים שלי 
הוא שלא יהיה איכפת לי מהבת זוג שלי ושלא אפתח רגש כלפיה, ואז 
לא ארגיש אהבה. יותר מזה, אני חושש שאני איכנס לתוך קשר בכוח ולא מתוך רצון אמיתי כי לא יהיה לי רגש בכלל כלפי הבת זוג שלי. 
כלומר, אם אין לי רגש ואני אהיה איתה בכוח ללא רצון בתוך הקשר, אז 
מה המשמעות של הקשר? הרי אין שם אהבה, ואז אחווה סבל רב
כי אני לא אהיה איתה מתוך רצון.

מה דעתך?
תודה.
לצפיה ב-' ל "סובל"'
ל "סובל"
21/08/2017 | 00:57
1
12
היי 
לצערי הרב, אני לא יכול, וגם זה לא יהיה חכם מצידי, לאבחן מה שיש לך על סמך מה שכתבת. אני לא פסיכולוג וגם אין לי הרבה ידע בנושא.
רק אני חושב שאם אתה סובל מזה, ובחרת לעלות את מצוקתך פה בפורום ocd כנראה שגם אתה לא חושב שהפחדים שלך במציאת בת זוג הם רציונליים. המלצתי  שתקרא הרבה בנושא, ואולי תלך לפסיכולוג לאבחון.

נ.ב. רק אוסיף שאני דתי, כך שאני ודאי לא יודע מה נורמטיבי שיהיה לבחורה חילונית. בעיניי זה ודאי לא ראוי שלאשה נשואה יהיו ידידים וכן שפסיכולוגית תטפל באופן קבוע בגברים. לכן אין לי שום דרך לעזור לך בעניין. ואגב באמת לא יקרה כלום אם אשתך תשמור שבת

בהצלחה! 
לצפיה ב-'נורמטיביות'
נורמטיביות
22/08/2017 | 01:04
7
גם אני חושב שהפחדים שלי לא רציונליים. 
יכול להיות שאם אצליח להגיע לחשש המרכזי העמוק יותר, אולי 
אצליח לפתור את הבעיה. 

תודה!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/08/2017 | 20:49
1
88
אני צריכה בבקשה לשאול משהו דחוף את דר אורניג .האם ניתן לקבל את האימיל שלו?תודה 
לצפיה ב-'צרי איתי קשר במסר'
צרי איתי קשר במסר
16/08/2017 | 13:25
29
לצפיה ב-'היוש לכולם אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי כאן בפורום זה:):)'
היוש לכולם אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי כאן בפורום זה:):)
15/08/2017 | 20:35
31
היוש אשמח למצוא אהבה וקשר זוגי ולהכיר מישהו גם עם אוסידי בינוני כמו שלי {לא משנה איזה אבל שיהיה בינוני {כמו שלי!}
עליי:
ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}
הה=ocd שלי הוא לא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים והוא מתבטא ב:
1/ אי אפשרות לזרוק זבל וניירת של אחרים
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך
אני נעזרת דרך ביטוח לאומי שימצאו לי עבודה מתאימה.
אני בת 31 מפ"ת
לצפיה ב-'שאלה לגבי כדורים אנטי פסיכוטים '
שאלה לגבי כדורים אנטי פסיכוטים
12/08/2017 | 18:53
7
107
אני אשמח לדעת איזה אנטי פסיכוטי אתם לוקחים לדיכאון ולאוסידי והאם זה אכן עוזר? האם יש להם תופעות לוואי ואילו? השמנה, ישנוניות וכדומה? 
לצפיה ב-'היי אורטל'
היי אורטל
13/08/2017 | 18:11
3
75
תרופות והשפעתן זה עניין מאוד אינדבידואלי , מה שטוב לי לא חייב להתאים לך ,ולכן כל תשובה שתקבלי כאן תהיה חסרת ערך מבחינתך .

לצפיה ב-'לא מסכימה איתך '
לא מסכימה איתך
13/08/2017 | 20:57
2
64
אני סהכ רוצה לדעת אילו כדורים אנטי פסיכוטיים חלקכם לוקחים ואיך השפיע עליכם זו אינדיקציה טובה מספיק מבחינתי לדעת בגדול פחות או יותר. לכם לא מסכימה איתך שזה חסר ערך אולי בעינייך בעיניי בכלל לא. 

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 22:18
1
50
שניכם צודקים?

זה לא חסר ערך לקבל חוות דעת אלא עוזר לדעת.
ואכן זה לא אומר שאותו דבר אצל כל אחד אבל עדיין אם כמה אומרים זה עוזר לדעת החוות דעת.

וזה לא מאד מאד אינדיבידואלי אחרי הכל לרוב ולמעט מקרים נדירים. יש איזה כמה רמות השפעה ותופעות לוואי ולא עשרות.
לצפיה ב-'נכון מאוד תודה :)'
נכון מאוד תודה :)
13/08/2017 | 22:57
19
לצפיה ב-'עברתי פה במקרה...'
עברתי פה במקרה...
15/08/2017 | 18:27
2
51
אז רציתי להגיד לך שאני לוקח ויאפקס/אפקסור, והעזרה שלו הייתה מינורית אבל ההתמכרות אליו הייתה קשה וההורדה כמעט בלתי אפשרית, לפחות עבורי, קחי בחשבון.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
15/08/2017 | 18:30
10
לצפיה ב-'זה מחזק את מה שאמרתי '
זה מחזק את מה שאמרתי
16/08/2017 | 07:06
32
אני מכיר מישהי שהאפקסור פשוט שינה לה את החיים לטובה , ממש יושב עליה בול כאילו (לדבריה) שזה תוכנן בדיוק בשבילה . 
 נו וזה עוזר לך במשהו? 
  ואם את דווקא רוצה לדעת אז אני , לאחר שלקחתי במשך תקופה ארוכה  ציפרלקס 10 מ"ג  ולאחר מכן כשהפסיק לעזור העלו לי ל 20 מ"ג שרק עשה לי יותר גרוע ,
ואז הרופא שלי הוריד בחזרה ל 10 מ"ג ציפרלקס והוסיף 30 מ"ג מירו .
האם את מסוגלת להסיק מכך מסקנה כלשהי ? ממש לא מהסיבה שכל אחד מגיב אחרת .
המוח של כל אחד שונה מהשני ,אין שניים דומים .
נכון הוא שהשיטה המקובלת לטיפול תרופתי ב OCD הן תרופות SSRI . גם אנפרניל נחשבת למצויינת ל OCD  ,אבל העניין הוא לתת לפסיכיאטר לקבוע מה טוב לך ומה לא, ולצערנו וחבל שכך זה כרוך בנסיונות להתאים תרופה שתעזור , ולכן עניתי לך כפי שעניתי .
לצפיה ב-'מה אתם עושים ברגעי בדידות חריפים?'
מה אתם עושים ברגעי בדידות חריפים?
13/08/2017 | 22:19
1
69
לצפיה ב-'היי'
היי
14/08/2017 | 18:18
48
מדברת עם אחי, או אימי או עם חברה. או נכנסת לפייסבוק אבל הכי טוב בשבילי זה פשוט לכתוב, בין אם זה יומן אישי או בלוג, פשוט לכתוב מה אני מרגישה.
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:54
2

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'יצאתם פעם לבלות/לדבר עם מישהו/י אחר שיש לו OCD מהפורום או '
יצאתם פעם לבלות/לדבר עם מישהו/י אחר שיש לו OCD מהפורום או
11/08/2017 | 02:31
7
77
ממקום אחר

לילה טוב וסוף שבוע נעים
לצפיה ב-'לא למרות שהייתי שמחה :)'
לא למרות שהייתי שמחה :)
12/08/2017 | 19:04
53
אני יכולה לומר לך שהייתי שמחה להיפגש ולדבר עם אנשים שסובלים בדיוק כמוני זה מן שותפות גורל שאנשים שלא סובלים כמונו לא יבינו לעולם. אני חושבת ומאמינה שאולי רק פה יכולים לתת לנו אוזן קשבת טיפים ולהבין אותנו באמת. מאחלת לך רפואה שלמה ורק בריאות :)

לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2017 | 11:18
5
47
כן אני יצאתי, ויש לי חברה שסובלת מאוסידי.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/08/2017 | 22:27
4
40
היי
איך היה?
עם כמה יצאת?
והחברה היא מלהכיר בגלל הOCD או שחברה מקורית מהחיים שיש לה?

לילה טוב
לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2017 | 22:31
3
37
האמת הכרתי שתיים. אחת מהפורום כאן ואחת מפורום אחר אבל גם עם אוסידי ואנחנו בקשר.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 22:34
2
34
היי
אחת ועוד אחת-נשים
הפליית גברים או אפליה מתקנת?:)
וברצינות
חששת לצאת עם גברים או שצירוף מקרים שה2 שיצאת נשים?
לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2017 | 23:44
1
26
אין לי בעיה לצאת עם גבר או אשה שסובחים מאוסידי מבחינה רומנטית. אני דיברתי על הבנות שהכרתי בצורה חברית.
לצפיה ב-'התכוונתי סתם לצאת לדבר '
התכוונתי סתם לצאת לדבר
14/08/2017 | 17:35
26
היי
ולא בצורה רומנטית.
ובגלל שסיפרת שהיה עם 2 נשים עניין אותי אם פשוט יצא כך או שמחשש מהמין השני.
לצפיה ב-'אני כל הזמן פוגע בעצמי.'
אני כל הזמן פוגע בעצמי.
12/08/2017 | 00:09
2
71
לצפיה ב-'היי'
היי
12/08/2017 | 15:04
40
דבר איתי
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 22:22
31
פיזית או?

לצפיה ב-'אוסידי עם טקסים '
אוסידי עם טקסים
13/08/2017 | 02:09
4
73
איך אפשר להפסיק עם הטקסים?
כל חצי דקה יש לי טקסים, ואני לא מצליח להפסיק אותם... מה לעשות?

(אני עושה נשימות במקום הטקסים, אבל כנראה שזה לא עוזר לי מספיק.)
לצפיה ב-'היי קובי'
היי קובי
13/08/2017 | 11:20
47
האם ניסית סיביטי?
כשלי יש המון טקסים אני עושה אחת מהאופציות.
או שאני נותנת להם להיות, הכוונה לעשות את הטקסים עד שהם מסתיימים כדי להוריד את החרדה ושהמוח ירגע.
או שאני מנסה לרוקן את המוח ולא לחשוב. כל פעם שיש לך רצון לטקס או מחשבה שגורמת לטקס תתעלם ממנה ומהצורך לטקס ותנסה לא לחשוב על כלום, או לחלופין על משהו שיסיח את דעתך.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 22:21
32
היי

יש המובן מאליו אם רוצה טיפול סי בי טי ותרופות.

ויכול לנסות להוריד מינון. לשים גבול קו שעושה אבל רק עד ככה וככה.
בהצלחה
לצפיה ב-'טיפול טבעי מצוין שעזר לי מאוד עם OCD חמור'
טיפול טבעי מצוין שעזר לי מאוד עם OCD חמור
17/08/2017 | 16:26
1
29

בס"ד

שלום לכולם,

אני בן 31 וסובל מOCD של כסיסת ציפורניים כמעט כל חיי ובנוסף בשנים האחרונות טריכולומניה (תלישת שערות אבססיבית) כמעט 10 שנים, טופלתי בכדורים(פבוקסיל) במשך חצי שנה שרק הפחיתו אבל לא עזרו.
לפני כחצי שנה הופנתי לטיפול בנשימות אצל רופא מומחה בתחום וזה שינה לי את החיים מעבר להפסקה מוחלטת של כסיסת ציפורנים גם רוגע נפשי והרגשת חיות שיחרור ושמחה. במהלך הטיפול נפגשתי עם מטופלים נוספים עם מגוון בעיות של חרדה או פחד פוסט טרומה או אפילו בעיות בריאותיות של כאבים כרוניים וכו'.

במשך שנים אני קורא בפורום ואני מרגיש שליחות שמצאתי משהו שסוף סוף מטפל בבעיה הזאת (לפחות בשבילי) :) מי שמעוניין לפרטים שישלח לי מייל britshalom26@gmail.com
או להתקשר 054-5451536 אני אשמח לספר ולעזור (להתקשר אני לא מקבל הודעות).

כל הישועות ברכות והצלחות!
רפואה שלמה!

לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
19/08/2017 | 10:50
12
 מה הכוונה לטיפול עם נשימות? איך זה עובד?
לצפיה ב-'חוויה שחוויתי ותובנות'
חוויה שחוויתי ותובנות
13/08/2017 | 09:32
5
91
לא מזמן נכנסתי לגור בדירת מעונות משותפת עם עוד שני אנשים.
האחד ישראלי, השני עולה חדש שבקושי בקושי אפשר לתקשר איתו בעברית.
כבר מהתחלה, שמתי לב לדברים ״מוזרים״ המאפיינים את התנהגותו של הבחור השני.
וכשעשיתי אחד ועוד אחד, הצטיירה לי תמונה של ocd.
טוב, כל עוד הוא לא שיתף אותי, וכל עוד זה לא נוגע אלי בצורה מובהקת, שמרתי את העניין ולא אמרתי כלום.
אחת ההתנהגויות ״הלא הגיוניות״ שהבחנתי בצורה מאוד ברורה, היתה כמות הכביסה שהוא עושה, והזמן הרב שהוא משאיר את הכביסה לייבוש.
הוא למשל הקפיד לפתוח את חלון השירותים, בצורה מאוד נתונה, ותמיד דאג להחזיר אותו לצורה הזו.
(אמנם גם היו אי אילו דרישות ממנו אלי, למשל ניסה לדרוש ממני לסדר את החדר שלי, או לנקות את החדר, אף שהדרישות לא סבירות, אבל יכולתי לספוג אותם ולהחליק אותם)
אתמול לקראת הערב, שמעתי מהחדר רחשים מוזרים, הרחשים גברו והתחלתי לשמוע קולות דיבור, צעקות ובכי. וחבטות של חפצים על הריצפה.
זה היה מהבחור שעליו מדובר.
האמת, פחדתי לצאת מהחדר.
איני מכיר טוב את הבחור, ואיני יודע מה באמת המניעים לדברים ״המוזרים״ שהבחנתי אצלו, וגם לא מה סיבת הצעקות ששמעתי אתמול.
הצעקות והדיבורים היו בשפה רוסית (או דומה לרוסית) ולא יכולתי להבין מה הוא אומר.
הסתדרתי לי בחדר, וחשדתי אולי זה קשור אלי או יקושר אלי.
חששתי שהוא ינסה להיכנס לחדרי, לכן הייתי ״בהיכון״, ועבר עלי ערב בכלל לא רגוע.
בבוקר קמתי, פתחתי את דלת החדר (אחרי שהסתדרתי כל הלילה מחשש להתנהגות אלימה) ובדקתי מה החבטות שהיו אמש.
ראיתי שהוא יצא כבר לעבודה, ואז זה הרגיע אותי.
אבל גם ראיתי כל מיני שינויים במטבח, שינויים תמוהים במידת מה.
ערימת כוסות נקיות שהיו מונחים על איצטבה, הונחו כולם בתוך הכיור כאילו הם מלוכלכים.
כלי מטבח הוזזו ממקומם הקודם והונחו ״בסדר״ אחר ״לא הגיוני״.

מכיוון שאיני מכיר אותו (לא יכולתי להכיר למרות חודשיים של מגורים משותפים בגלל השפה) חששתי מאלימות, לכן אני גם לא יודע איך להתייחס מולו למה שהיה אתמול.

אם אני יוצא מהנחה (עם סבירות גבוהה בעיני) שמדובר בOCD, אז התחזקה אצלי איזו תובנה.
התובנה היא זו:

אפשר לחלק את האנשים לשתי קבוצות:
האחת אלה אנשים ״שאינם משליכים״ את ההפרעה על סביבתם

השניה אלה אנשים שכן משליכים את ההפרעה על סביבתם, ברמות שונות של ״ השלכה״.
החל מהרמה הפשוטה (של פעילות אוסידית גלויה, ועד הרמה הגבוהה של דרישות מאחרים להתנהגות ״תואמת״ לocd שלהם.

הקבוצה השניה יכולה לגרום להתרחקות חברתי של אנשים מהם, לריבים ולחוסר אמפטיה.

אשמח לשמוע מכם הן דעה לגבי הסיפור, והן לגבי החלוקה שהצעתי.
לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2017 | 11:28
37
קודם כל לפני הכל, שאלתי אליך.
האם אתה סובל מאוסידי?
כי בין אם כן ובין אם לא לדעתי אתה טועה מהיסוד.
אין "שני סוגים" של אנשי אוסידי, אלו שמשליכים על אחרים ואלו שלא.
אני סובלת מאוסידי מגיל 6. מאז ותמיד שמרתי על האוסידי שלי בסוד.
היו פעמים שהאוסידי היה חמור שכן ביקשתי מאנשים זרים, או מכרים לבצע פעולות מסוימות שיקלו עלי, ומצד שני הרבה פעמים וכמעט ברוב המקרים אני מעדיפה לא לבקש, גם מבושה וגם כדי להסתמך יותר על עצמי.
אני לא מכירה את הבחור, ויתכן שאתה צודק והוא סובל מאוסידי, וזה גם לא משנה רמת האוסידי שלו שבגללה הוא מבקש ממך לעשות דברים.
אם הוא הגיע למצב של בכי וצעקות, כנראה מצבו קשה לו , ולא קל לו להתמודד.
אלימות לא קשורה לאוסידי, גם אם הוא השליך חפצים או צעק בחדרו.
אני מציעה כן לדבר איתו בגלויות או דרך חבר שמבין את השפה, ולהגיד שזה בסדר ושאתה מוכן לעזור עד מידת הנסבל ולא מעבר.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 13:56
29
היי
חלוקה שכזאת היא סובייקטיבית וצרה בניגוד למנעד הOCD שרחב מאד.

זה תלוי מה הOCD שלך. יש דברים שרק מפריע לך אתה עצמך ויש שתלוי בבית וסובבים גם.
ואגב חלק יהיה דברים בוא נגיד בית מלוכלך קצת אז יש אנשים רגילים שלא יפריע להם אבל למישהו עם OCD ניקיון זה יהיה ממש קשה וידרוש מאחרים לשמור.

ותכלס לא כזה הבנתי לאן אתה חותר בכל המקרה.
אתה דואג לעצמך? רוצה לעזור לו?

בקטנה כמה דברים
קודם כל הרבה מאד אנשים עם OCD אין שום קשר לאלימות גם לא למחשבות. גם אלו עם הפחד שהם יפגעו בעצמם או באחרים רובם זה נשאר בגדר מחשבה ופחד.
כך שלא יודע אם חששך מוצדק. בכל מקרה אתה יכול לנעול טוב החדר ואם אתה כזה חושש מתקיפה אלימה יש בכמה שקלים תרסיס להגנה עצמית.
עכשיו עבור אליו לעזור.
אתה יכול להסתייע באפליקציית תרגום כדי לדבר איתו השאלה אם הוא יהיה מעוניין.

יש לך OCD וחרדות בעצמך אני מניח. אדם רגיל לא היה ב'כוננות' כל הלילה אלא היה נרגע ולא כזה חושש.

למה בכלל אתה מסיק כה מהר את המעבר משמירה על ניקיון ושבירת חפצים(שגם אנשים רגילים יכולים לשבור משהו בשעת כעס או לחץ) לאלימות פיזית. ראית משהו אצלו שיכול להיות כך?

עוד דבר גם אנשים שהOCD שלהם מתרכז בעצמם יכולים לגרום להתרחקות חברתית וכדומה.
בהצלחה
לצפיה ב-'המסר לא הועבר כראוי'
המסר לא הועבר כראוי
13/08/2017 | 16:16
2
29
וכך גם התובנה.
לפיכך גם תגובותיכם הוגבו בנוגע למסר ״החלקי״ שהעברתי והובן לא נכון.
אני יורד מהציפיה לקבל עצה אבנוגע לחוויה שעברתי או דעה בנוגע לתובנה שנתתי לה ביטוי.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/08/2017 | 20:40
15
היי

לדעתי הבנתי התובנה. אבל שוב יש רמות הOCD ואיך מתבטא ולא חלוקה של אנשים ש'משליכים' על הסביבה ולא.
חלק מצליחים שלא וחלק לא אבל מה שגורם לזה זה הרמה.

ותכלס התייחסתי הן אליך אם דואג והן אם הדאגה אליו.

לצפיה ב-'אה ודעתי באמת..'
אה ודעתי באמת..
13/08/2017 | 20:42
15
אני פשוט הייתי עובר דירה ואין לי כוח לשותפים עם בעיות.
יש לי מספיק מהן בגדול של עצמי שלא מצליח להתמודד.
לצפיה ב-'סרטרלין'
סרטרלין
11/08/2017 | 11:01
1
64
הי לכולם.לא בקרתי בפורום כבר שנים.פעם הייתי מאוד פעילה כאן.עדיין נאבקת.
התחלתי לקחת סרטרלין לפני שלושה וחצי שבועות.כרגע על מינון של 200 וצריכה להעלות ל300.המצב כרגע לא יציב ועדיין אין שיפור
משהו יכול לתאר את נסיונו עם התרופה ועם ssri בכלל.אמנם אני למודת נסיון אך עברו שנים..
לצפיה ב-'אחרי כמה שבועות יכול להתחיל שיפור'
אחרי כמה שבועות יכול להתחיל שיפור
11/08/2017 | 22:43
27
אחרי 4 שבועות ויותר יכול להתחיל שיפור שזה אומר שהאוסידי יפחת בעוצמתו- הדחף לטקסים יפחת וכן המחשבות הטורדניות יפחתו. השיפור הוא בדרך כלל לא מלא, אלא בערך ירידה של 30 אחוז בממוצע לאחר חודש וחצי למשל ויכול לגדול עם הזמן, למשל עד חצי שנה או שנה.
הרופא המליץ לך לעלות ל300 מג? כי המינון המקסימלי המומלץ על ידי היצרן הוא 200 מג, למרות שלא מעט רופאים ממליצים לעלות עד 300 מג ואפילו עד 400 מג
לצפיה ב-'אלו שסגורים בבית רוב הזמן. מה אתם עושים בשעות שלא לבעיות. ו-'
אלו שסגורים בבית רוב הזמן. מה אתם עושים בשעות שלא לבעיות. ו-
09/08/2017 | 07:30
11
106
היי
מניח שתמיד היה לי OCD על אש נמוכה אבל כבר חצי מחיי OCD קשה שהתפרץ.
לרוב הזמן והשנים טסים עם הקשיים. גם אם יש קושי חזק איטי בסוף במבט כולל הזמן טס.
אבל לפעמים מוצא את עצמי עם שיעמום כה עז ובדידות..(אם כי כשהדיכאון חזק גם לא מזיז לי אנשים ולא רוצה לדבר )

תכלס יש פה כמה שגם לא יוצאים הרבה.
מה אתם עושים ביומיום חוץ מהבעיות. ויש לכם סדר יום מסודר/כלשהיא?
לצפיה ב-'היי חבר'
היי חבר
09/08/2017 | 18:39
3
64
אני בתור אחת שלא עובדת וחיה עם אוסידי וחרדות מבינה מאוד לליבך.
זאת היתה בעיה שלי במשך המון זמן.
עד שמצאתי לעצמי פשוט לעשות מה שבא לי.
לעשות כמו סדר יום שאתה מחליט באישה שעות, כמה שעות שינה שלא להגזים ולא להמעיט כמובן, ולעשות דברים שיעשו לך טוב ויעשירו אותך.
אני למשל עובדת המון במחשב, וקוראת המון, וגם מטפלת בבית שזה אומר גם לבשל.
תחפש קודם כל דברים ותחביבים שיעשו לך טוב ותעשיר אותם.
אתה יכול גם ללמוד דברים גרך האינטרנט, ואפילו לעשות הליכה או אם בכלל קשה ללכת תעשה ספורט למשך 10 דקות רבע שעה כל יום כדי להמריץ את הגוף.
לצפיה ב-'הקטע שלרוב חסר אנרגיה לחלוטין ולא מוצא דברים עם הנאה'
הקטע שלרוב חסר אנרגיה לחלוטין ולא מוצא דברים עם הנאה
10/08/2017 | 03:27
35
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
10/08/2017 | 18:28
1
43
היי

עובדת על המחשב הכוונה גם תמורת כסף משהו?

ואת לוקחת תרופות כיום? אם מותר לשאול.

וחסר לך האנשים לדבר או העולם לראות אותו יותר?
תודה רבה
לצפיה ב-'היי'
היי
10/08/2017 | 20:20
38
אני נמצאת במחשב אבל לא עובדת ומקבלת כסף, רק בשביל ההנאה. כן לוקחת כדורים והם עוזרים לי. בקשר לתקשורת מנסה לפתח קשרים.
לצפיה ב-'כושר'
כושר
10/08/2017 | 03:06
3
56
אני אחד שגם לצערי תקוע בבית רוב הזמן...כמו ההוא מהסדרה שנות ה 80 מורדי אבועגלה חח...אני מעסיק את עצמי הרבה על ידי כושר זה בין היתר התרפיה שלי הייתי אומר
לצפיה ב-'כן חשבתי לשכור הליכון או אליפטקל. אבל אני דחיין סדרתי ועוד '
כן חשבתי לשכור הליכון או אליפטקל. אבל אני דחיין סדרתי ועוד
10/08/2017 | 03:29
47
בעיות של מקום וכדומה ואיך לבחור דגם ואיפה לשכור  בלגן..

והדמות חח אחלה דמות הזאת הבריאה התחילה לצאת..

אתה לא ראית העונה האחרונה?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
10/08/2017 | 18:30
1
33
היי
אם רוצה לענות כמובן..

בן כמה אתה?
איך מסתדר בלי הלצאת(מזון וכדומה)
וכסף מניין.

וחסר לך האנשים לדבר? או העולם לראות אותו?

תודה רבה
לצפיה ב-'היי'
היי
10/08/2017 | 23:15
31
חח כן אחלה דמות העונה האחרונה קורעת מצחוק!!...אני התכוונתי שאני יוצא קצת מהבית בעיקר לריצות וכושר וסידורים אם יש לי פה ושם...אני גר עם האמא שלי כרגע ואני בן 29, חי על קצבה של ביטוח לאומי...וכן יש חוסרים אבל מנסה להתעלות על העצב והדכאון שהמחלה מביאה איתה...יהיה טוב חח
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
11/08/2017 | 02:13
1
20
לצפיה ב-'היי , שלום לך'
היי , שלום לך
12/08/2017 | 15:54
21
בדיוק כפי שאמר קודמי , כושר וכמה שיותר יותר טוב . אני כבר מבוגר ואני מבלה בכושר יותר משעתיים ביום , ולא, ממש לא בבית , אני יוצא החוצה לרכיבה של בערך שעתיים וקורע את עצמי עד תשישות , כל זה ועוד תרגילי כח על מכשירים שנמצאים בפינות שונות בעיר . לא סתם אומרים שפעילות גופנית משולה לטיפול תרופתי ויש לזה הסבר מדעי שנבדק אינספור פעמים . 
 בימים הכי שחורים שלי אני לא מוותר על פעילות אינטנסיבית בחוץ ,
ברגע שתעשה את זה קבוע מידי יום זה יהפוך להרגל , בעיני זו ממש התמכרות .
לצפיה ב-'היי כל כך מזדהה איתך בדיוק אותו הדבר '
היי כל כך מזדהה איתך בדיוק אותו הדבר
12/08/2017 | 18:59
30
אני גם חיה עם אמא מקצבה של ביטוח לאומי רוב היום ישנה בגלל התרופות לצערי לא פעילה בספורט והאמת שקשה לי להביא את עצמי למצב של לעשות דברים. החיים לא פשוטים עם דיכאון ואוסידי התרופות אכן עוזרות אך אצלי הם גורמות להשמנה שמביאה לכבדות ולעייפות. מבינה מאוד לליבך גם אני רוב היום לא עושה כלום אולי קצת במחשב. ואני לא עובדת לצערי קשה לי להתמיד במקומות עבודה בגלל כל הבעיות.
לצפיה ב-'מפגש קבוצה היום 10.8 בת"א'
מפגש קבוצה היום 10.8 בת"א
10/08/2017 | 15:18
1
37
היום, יום חמישי בשעה תשע בערב יתקיים מפגש שיתוף ותמיכה בקפלן 6, קומה 4, ת"א.
בברכה, הצוות המארגן.
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה'
קבוצת תמיכה
19/08/2017 | 15:06
4
מתי המפגש הבא?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
אופטיקה 6:6
אופטיקה 6:6
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה