לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1045810,458 עוקבים אודות עסקים

פורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טורדנות כפייתית OCD

שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.היסטוריה:את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז. מטרות: בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .מידע:בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.כל טוב!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי רביעי בירושלים. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה ושיתוף :)'
שאלה ושיתוף :)
16/01/2018 | 19:24
2
34
שלום :)
בת 25.נוטלת לוסטרל 200 כבר שנתיים ועוברת טיפול CBT מעולה מזה שנה וחצי.
לצערי, לאחרונה עברתי שתי נפילות קשות ,כמו "מוות קליני" למשך מספר שבועות ומאז שבועיים שדי התייצבתי. אך חוששת שזה עורב מעבר לפינה.
לפני יומיים,בפגישתי עם הפסיכיאטר- אמר לי להוסיף אריפליי במינון נמוך של 2.5 מ"ג וזה יכול למנוע את כל הנפילות שלי....
מישהו ניסה ויכול להעיד על שינוי לטובה? (לא לכתוב אם השינויים נוראיים בבקשה)
ובעקרון-זו לא תרופה לפסיכוטיים? אני יודעת שבמינון נמוך זה מגביר השפעת התרופה, אבל עדיין אני מאד חוששת...

תודה מראש
לצפיה ב-'הרבה רופאים נותנים תרופות פסיכיאטריות להגברת האפקט'
הרבה רופאים נותנים תרופות פסיכיאטריות להגברת האפקט
16/01/2018 | 20:10
24
גם אני למשל מקבל תרופה נוספת לציפרלקס שאני לוקח , תרופה בשם מירו שבמקור נועדה לדיכאון קשה , היא מגבירה את האפקטיביות של הציפרלקס ועוזרת לי.
אין לך ממה לחשוש זה הליך מקובל.
דרך אגב, למה התכוונת כשכתבת נפילות קשות ? איזה מין נפילות .
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
17/01/2018 | 01:46
16
אני גם כך בספק לגבי כל הכדורים האלו, אז אם רופא היה אומר לי להוסיף עוד כדור אז הייתי אומר לו "תודה רבה חביבי", אני לא שפן נסיונות שמחפש לסמם את גופו.
לצפיה ב-'Hocd'
Hocd
16/01/2018 | 23:12
17
והאם הhocd יכול לשנות פנים ולהפוך למשיכה אמיתית? לפעמים אני מרגישה משיהה אמיתית...
לצפיה ב-'Hocd'
Hocd
16/01/2018 | 23:09
7
מישהו/י מתמודד עם hocd?
לצפיה ב-'שאלה בבקשה'
שאלה בבקשה
14/01/2018 | 21:23
2
59
אני סובל מספר שנים מocd מחשבתי לפני מספר חודשים עברתי טיפול cbt כרגע אני יותר בשליטה עלocd והוא מציק לי פחות למרות שיש לפעמים עליות אבל אני יודע שאי אפשר לעצור את זה
במהלך  הטיפול של הcbt הציע לי המטפלת להמשיך טיפול פסיכולוגי בלי קשר לocd מפניי שגם לפניי שקיבלתי את הocd היו לי חיים לא פשוטים ומורכבים מאווד עם הרבה בעיות גם התמכרות לסמים בעצם יש לי תכלואה כפולה בגל התמכרות לסמים כמובן שאני לא נוגע כבר הרבה שנים אבל התמכרות היא דבר הנשאר איתי תמיד השאלה שלי אם צישהו מכיר פסיכולוג טוב באזור חיפה והסביבה שיש לו גם רקע עםocd שיכול לעזור לי
לצפיה ב-'היי'
היי
15/01/2018 | 13:08
1
23
לצערי לא מכירה בחיפה, רק בת"א, אבל בהחלט מסכימה עם המטפלת שלך לגבי השיחות.
גם אני בנוסף לסיביטי עשיתי שיחות וזה מאוד תרם לי ועזר לסיביטי עצמו.
לצפיה ב-'היי'
היי
15/01/2018 | 18:48
14
תודה בכל מקרה על תשומת הלב
לצפיה ב-'עזרה דחוף '
עזרה דחוף
14/01/2018 | 11:04
7
90
אני מרגישה שהocd שלי משתגע!!!!  
אני מטופלת, עם תרופות והכל  
המחשבות שלי מפחידות אותי, אני חושבת שאולי האוכל שאני אוכלת מורעל ולמרות שאנייודעת שזה לא נכון אני מפחדת שאני בכלל חושבת על זה!  
מה לעשות? בבקשה!  
לצפיה ב-'אני יכול לומר לך מה אני עושה במקרים כאלה '
אני יכול לומר לך מה אני עושה במקרים כאלה
14/01/2018 | 12:54
1
51
קורה גם לי שפתאום המחשבות מקבלות תפנית שמפחידה אותי , אני מבין שאין לי מה לעשות נגד  עצם המחשבה אלא רק להפנים שזה המצב , להשלים איתו כולל הפחדים ומצבי הרוח האיומים שבאים בעקבותיו . עצם הקבלה של הפחד וההבנה שזה כרגע המצב הנפשי שלי וזה יעבור מקלים על תחושת הפחד. 
  אם את מטופלת כראוי אז זה אמור לעבור או לפחות להיות נסבל . תני לזה זמן .
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
14/01/2018 | 13:07
40
ומה אני עושה אם אני מפחדת לאכול בגלל זה?  
אני הרי לא יכולה לא לאכול    
לצפיה ב-'היי'
היי
14/01/2018 | 14:10
4
50
כשלי היה מצב קשה מאוד של האוסידי שמנע ממני דברים קריטיים ובסיסיים נלחמתי עם ההיגיון.
תנתחי את המצב פשוט. הרי אין מי שירעיל אותך, אין סיכוי שרעלים חדרו לאוכל בשום צורה.
נסי לעבוד על המוח עם טענות הגיוניות:)

לצפיה ב-'תודה לך! '
תודה לך!
14/01/2018 | 14:37
3
29
זה באמת מה שאני עושה.  
מה עזר לך לעבור את התקופה הקשה?  
לצפיה ב-'היי'
היי
14/01/2018 | 15:26
2
33
בעיקר לעבוד על ההיגיון או הרבה פעמים להתעלם ולעשות דווקא ואז רואים שלא קורה כלום.
לצפיה ב-'היי '
היי
15/01/2018 | 10:06
1
26
וזה נחשב ocd מחשבתי מה שקורה לי?  
לצפיה ב-'היי'
היי
15/01/2018 | 13:07
20
כן בהחלט, לא בטוחה אם דווקא מחשבתי לא הכי מבינה בזה אבל בהחלט אוסידי.
לצפיה ב-'טיפול בהיפנוזה'
טיפול בהיפנוזה
14/01/2018 | 19:25
29
האם טיפול היפנוזה יכול לעזור ל-OCD מחשבות טורדניות?
האם מישהו התנסה בזה?
דחוף ביותר !
לצפיה ב-'הבעיה עם CBT '
הבעיה עם CBT
13/01/2018 | 06:18
62
ocd במהותו הוא הלקאה עצמית. טיפול CBT הוא מחנה אימונים שבו המטופל יוצא למלחמה. הימנעות מטקס מצריכה כוחות נפש אדירים ומשמעת קפדנית. לדעתי כדי שטיפול יצליח, צריך להיות בו הרבה לב, אנושיות ויחס תומך. מטפלי CBT רבים שנתקלתי בהם מתייחסים אליך כמו אל רובוט וזה לדעתי שגוי בבסיס.
אוסי

אגב, אפילו העורך מבקש שאאשר: I'm not a robot
לצפיה ב-'הבעיה עם CBT '
הבעיה עם CBT
13/01/2018 | 06:16
38
ocd במהותו הוא הלקאה עצמית. טיפול CBT הוא מחנה אימונים שבו המטופל יוצא למלחמה. הימנעות מטקסט מצריכה כוחות נפש אדירים ומשמעת קפדנית. לדעתי כדי שטיפול יצליח, צריך להיות בו הרבה לב, אנושיות ויחס תומך. מטפלי CBT רבים שנתקלתי בהם מתייחסים אליך כמו אל רובוט וזה לדעתי שגוי בבסיס.
אוסי

נ.ב: אפילו העורך מבקש שאאשר: I'm not a robot
אז זה כנראה נכון (:
לצפיה ב-'מחפש לאישתי פסיכיאטור מומלץ בשרון'
מחפש לאישתי פסיכיאטור מומלץ בשרון
11/01/2018 | 14:35
4
62
שלום לאשתי יש אוסידי קשה היא לא מסוגלת אפילו להגיע לפסיכיאטור כי יש לה פחדים ממרפאות בתי חולים וחלוקים לבנים ועוד
האוסידי שלה מתבטא בניקיון אינסופי והתקלחות
גם שאנחנו בני המשפחה נכנסים הביתה אנחנו מתקלחים
כרגע היא במצב קשה
אני מחפש פסיכיאטור טוב באזור השרון שיכול לעזור אפילו מרחוק בתור התחלה
לא בנתניה ולא בחדרה ולא בכפר סבא
תודה מראש על עזרתכם
לצפיה ב-' גם אני כנ"ל מחפש פסיכיאטר/ית טוב ומומלץ .'
גם אני כנ"ל מחפש פסיכיאטר/ית טוב ומומלץ .
11/01/2018 | 14:52
37
ומעדיף באיזור שלי (רעננה) אבל גם אם לא בסביבה והוא טוב .

לצפיה ב-'היי'
היי
12/01/2018 | 19:00
34
היי, אפשר לנסות לפנות לרופא המשפחה שיפנה לבריאות הנפש באיזור.
הטיפול אותו טיפול.
אפשר לחפש גם באינטרנט באיזור.
לצפיה ב-'אני ממליצה לנסות פסיכיאטר בשלוותא בהוד השרון'
אני ממליצה לנסות פסיכיאטר בשלוותא בהוד השרון
14/01/2018 | 17:03
22
ואם המצב שלה גרוע, לא לפחד גם מאשפוז או אשפוז יום. לפעמים צריך לדעת לקבל עזרה מקצועית.
לצפיה ב-'יש פסיכיאטר מצוין בתל אביב'
יש פסיכיאטר מצוין בתל אביב
16/01/2018 | 19:28
10
קוראים לו רפי שטרייכר.
ידו לא קלה על ההדק מבחינת תרופות והוא בדרך כלל מדויק באבחנתו.
בהצלחה. 
לצפיה ב-'סימה סולטנה'
סימה סולטנה
11/01/2018 | 19:02
8
72
היי, רציתי להמליץ על הטיפול שעושה המטפלת סימה סולטנה, למרות שבעבר הייתי סקפטי ולא ידעתי אם זה עוזר, אז אני עכשיו מרגיש ממש טוב והטיפול אצלה עזר לי למצב הרוח. הייתי לוקח כדורים(כולל את אותו הכדור שאני לוקח עכשיו) ועדיין לא הרגשתי שום שיפור כמו לאחר הטיפול אצלה. אז למי שרוצה אני בהחלט ממליץ.
לצפיה ב-'אוסיף ואומר'
אוסיף ואומר
11/01/2018 | 19:55
7
56
למרות שבעבר רשמתי בהודעות שאני הייתי מאוד סקפטי לגבי הטיפול אצלה ושלא הייתי בטוח אם זה יעזור לי, אז אני יכול עכשיו להגיד בפה מלא שאני מאוד מרוצה ושיש תוצאות טובות לטיפול אצלה שמאוד עזר לי מבחינת מצב הרוח והבעיות של האוסידי, חרדה ודיכאון. אז למי שמעוניין אני אכן ממליץ בחום עלייה!!!
לצפיה ב-'זה בדיוק כוחה של אמונה .'
זה בדיוק כוחה של אמונה .
11/01/2018 | 21:05
6
53
ועל זה היא עובדת האישה הזאת ואם היא עזרה לך זה פשוט נהדר , זה רק מוכיח לי ,ולא בפעם הראשונה שאמונה אמיתית בפעולה  או בהליך מסויים יכול להשפיע לטובה בצורה משמעותית על מצב הרוח ועל מגוון בעיות נפשיות .
רק מה , אתה כנראה תצטרך ללכת אליה מדי פעם לטיפול תחזוקה בכדי שהאפקט יחזיק לאורך זמן , אבל אם זה עוזר לך אז בכיף.
יגעת ומצאת תאמין.
לצפיה ב-'היי'
היי
12/01/2018 | 00:14
44
אני מבין מה אתה אומר, אבל במקרה שלי אני ממש לא האמנתי לכל זה ואפילו קראתי לזה שטויות במיץ. אני הייתי וגם עכשיו אני לא אחד שמאמין לכל התחום הזה של המתקשרים וכדומה. אבל באמת שהרגשתי שיפור לקראת סוף הטיפול שהיא עשתה לי. בוא נגיד שגם עכשיו אני מודה שאני נשארתי סקפטי ואין לי מושג אם זה אמיתי מה שהיא עושה או שלא, כי אני לקראת אמצע הטיפול שלה גם לקחתי כדורים עד עכשיו, אז יש מצב באמת שאולי השיפור במצב הרוח שלי זה בעקבות נטילת הכדורים. אני אדם שמאמין רק בבורא עולם, אבל מכיוןן שהייתי ממש במצוקה ובדיכאון אז אמרתי לעצמי שנלך ננסה גם את התחום הזה. אבל אני מבין אותך מאוד.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
12/01/2018 | 00:16
4
34
אני ממש לא מתכוון להמשיך ללכת ולעשות אצלה "טיפולי תחזוקה" בשביל זה. זה ההבדל ביני לבין אחרים. אני פשוט ניסיתי את התחום הזה באופן חד פעמי בשביל לראות אם יש אמת בדבר, ולא כי אני מתכוון להיכנס לזה ולהמשיך בעוד טיפולים, ממש לא.
לצפיה ב-'אתה קצת סותר את עצמך'
אתה קצת סותר את עצמך
12/01/2018 | 15:30
3
30
מצד אחד אתה אומר שבעקבות הטיפול אצלה אתה מרגיש טוב וממליץ לנסות אותה ,
אבל מצד שני אתה אומר שזה בולשיט (ככה הבנתי לפחות ) ואינך מתכוון ללכת אליה יותר , אם ככה למה אתה ממליץ ללכת אליה 
 תבין שהדברים האלה מבוססים על אמונה ,לא על שום דבר אחר בין אם אתה ספקן או לא  ,והעובדה היא שלדבריך זה עבד.
לצפיה ב-'היי שוב'
היי שוב
12/01/2018 | 16:04
2
21
כי אני באמת מרגיש טוב יותר. אז יש מצב באמת שזה אולי בגלל הכדורים ולא בגלל הטיפול אצלה. פשוט כשרשמתי את התגובה של ההמלצה עליה הייתי ב"היי" מטורף חח...אז נכון הייתי צריך לחשוב קצת יותר לפני שישר המלצתי. ואני לא אומר שהטיפול אצלה זה בולשיט, אלא שאני מאוד סקפטי בכלליות לגבי כל התחום הזה.
לצפיה ב-'לפני 13 שנים בערך אשתי הלכה לטיפול מהסוג הזה אצל מישהו '
לפני 13 שנים בערך אשתי הלכה לטיפול מהסוג הזה אצל מישהו
12/01/2018 | 18:52
1
44
שכביכול התיימר לרפא אותה מבעיות לחץ דם שהיו לה . היא לגמרי לא האמינה בזה וגם היום אינה מאמינה, אבל היא הלכה בגלל המלצה של חברה .
אחרי חודש של פגישות אחת לשבוע החל לחץ הדם שלה לרדת ובמשך מספר חודשים לאחר מכן היא הייתה לחלוטין מאוזנת ללא תרופות .   ההילר הזה אמר לה שהיא חייבת טיפולי תחזוקה אחת לחודש אבל היא החליטה שזה בולשיט למרות ההוכחה שזה עבד נהדר . קיצר היא לא הלכה יותר וכל העסק חזר לקדמותו .
 עד היום היא לא מבינה את התופעה הזאת שלמרות שטענה שאלו שטויות , עובדה שזה עבד . למה זה עבד אני לא יודע אבל עובדה זו עובדה 
לצפיה ב-'מה נראה לך?'
מה נראה לך?
17/01/2018 | 06:55
4
די נו נראה לך שאני פרייאר שאני הולך לשלם לה על עוד טיפולים? כמו שכבר רשמתי באתי לטיפול אחד וזהו. מה גם שהיא לא דרשה יותר.
לצפיה ב-'מפגש בתל אביב מחר, 11.1'
מפגש בתל אביב מחר, 11.1
10/01/2018 | 18:52
1
56
שלום לכולם.
מחר, יום חמישי ה- 11.1, יתקיים מפגש שיתוף ותמיכה בבית הסופר, רחוב קפלן 6, קומה 4. אנא הביאו אתכם משהו טעים.
במפגשים אנו נדרשים לסודיות. כמו כן, גיל המשתתפים הוא מעל 18 וללא ליווי בני משפחה.
להתראות, הצוות המארגן.
לצפיה ב-'המפגש מחר בשעה 21:30'
המפגש מחר בשעה 21:30
10/01/2018 | 18:53
27
לצפיה ב-'~~~~~~~~מישהו כאן יודע פרטים מקצועיים על ההפרעה הזו? '
~~~~~~~~מישהו כאן יודע פרטים מקצועיים על ההפרעה הזו?
07/01/2018 | 11:45
2
88
מישהו קרא ידע מקצועי וידע למה המוח בעצם מחליט לבצע את הטקסים והמחשבות?< מה גורם לו לבצע את זה מה הוא משיג בכך? חוץ מהעניין שזה תוןצאה של חרדה. תודה למבינים ולמקצועיים
לצפיה ב-'יש הרבה מאמרים מקצועיים'
יש הרבה מאמרים מקצועיים
07/01/2018 | 13:53
64
אני בטוחה שתמצאי משהו שאת מחפשת באחד מהם, תמצאי אותם באתר שלי שבו תרגמתי מאמרים מקצועיים מאנגלית לעברית, במשך השנים.
לצפיה ב-'מטרת המוח הראשונה במעלה - הישרדות!'
מטרת המוח הראשונה במעלה - הישרדות!
08/01/2018 | 21:13
61
ולכן הוא ישאף בכל דרך לתת "פתרון" לכל פחד כי לכך הוא מתוכנת באופן טבעי כדי שנוכל להישאר בחיים כשיש סכנה שנמר רודף אחרינו.
הבעיה היא שכניעה לדחפים רק משמרת את מעגל הפחדים (מבחינת המוח זה סבבה זו המטרה שלו כאמור) אבל אם את רוצה להרגיש יותר טוב וללמד את המוח שלך שאין סיבה לפחד - את צריכה ללכת נגד האינסטינקט ודווקא לקבל את הפחד מבלי לנסות להזיז אותו הצידה.
לצפיה ב-'היי'
היי
07/01/2018 | 21:28
1
79
האם יש בעיה עם לוסטרל 300 מ''ג?
לצפיה ב-'המינון המקסימאלי הוא 200 מג'
המינון המקסימאלי הוא 200 מג
16/01/2018 | 19:30
5
למיטב ידיעתי
לצפיה ב-'דיכאון וטורדנות כפייתית'
דיכאון וטורדנות כפייתית
05/01/2018 | 20:14
9
153

שלום בהמשך לנושא שכתבתי בפורום דיכאון והמליצה לי המנהלת לכתוב גם כאן
אז הנני

אני כבן 31 ואני סובל מבערך מגיל קטן מבעיה ידועה שנקראת OCD או מחשבות טורדניות, בשנים האחרונות הבעיה התגברה עד למצב שלא היתי יכול להטעין אפילו טלפון, להדליק מחשב, לגעת בטלפון נייד, לפתוח משהו בלי שתגלוש לי מחשבה טורדנית כלשהי על מה שקרה...לצערי הבעיה הזאת התפשטה גם לזה שניסיתי לגרום לעצמי להשכיח את זה באמצעות בזבוז כספים וגרימה לכך שנכנסתי להלואה רצינית בבנק(טיפולים, קניות, אוטו, בחורות) בוא נגיד שאני בהלוואה מעל 100 אלף שקל שזו הלוואה רצינית לאדם רווק בן 31 שגר אצל ההורים, אני לא במינוס בבנק, אבל אני לא בפלוס רציני..לצערי כל הדברים האלה הפכו אותי לבן אדם ללא יכולת להתמודד, שרציתי משהו, זה חפר לי במח שאני אקנה אותו ולא נתן לי תחושת יכולת לחשוב האם אני יכול לעמוד בו..גם בעבודה שלי לצערי אני מרוויח יחסית מעט למה שאני משלם לכל הלוואות(בערך 6500 ברוטו) אני בן אדם שעובד 8 שנים במקום עבודה, שזו גם תופעה בפני עצמה, אבל הנוחות, הקרבה ועצם זה שלא יושבים לי על הראש גרמו לי להשאר באותו מקום עבודה ולא להתקדם..גם העלאה לא בדיוק נותנים וכבר 4 שנים מבטיחים, לצערי כבר התייאשתי מהמקום עבודה והשכר הדל שאני מרוויח ורציתי להתקדם הלאה, אני נחשב עובד טוב במקום עבודה ורק המחלה שגרמה לי להתיישב בנוחות לא נותנת אפשרות להתקדם כי אני חושב על ראיונות שיהיה לי שוב קשה לעבור, החרדה מזה שידרשו ממני, המרחק זה דברים לא קלים לאדם כמוני שעובד יחסית קרוב ויש לו סוג של נוחות, אני לא אדם עצלן, אני קם כל בוקר ב5 וחצי בבוקר, זה לא שאני לא קם בבוקר או לא רוצה לעבוד, אני פשוט מפחד מכל הדברים, גם אני לא אלך לכל עבודה אחרת(בשביל עוד 1000 שקל אני לא אסע נגיד לת"א, אם אני עובד בעיר שלי) וזה אחת הבעיות שלי..יש לי עוד בעיה זה הזוגיות, לצערי לא הולך לי בתחום בכלל, כל בחורה שניסיתי בשנים האחרונות זה לא התפתח בצורה רצינית ותמיד נראיתי איתה כמו ידיד מאשר משהו, היתי מפנק אותה(כמו שרשמתי) במתנות, שזה אחת הטעיות שלי , זה גרם לי להרגיש בטחון מולה ובזבזתי עליה במקום לחסוך , מה שתגידו שאני טיפש שכל הכסף שלי הוצאתי גם על בחורות זה נכון, אבל זה הרבה בגלל המחלה וגם בגלל חוסר בטחון וחרדות, אז ניסיתי להעלים בדרכים אחרות ואז נוצר מצב שאני לא מקבל ממנה כלום והיא זו שנהנית עד שנמאס לה ..בנוסף לחוסר בטחון שלי אני לא יוצא לפאבים ולא מאמין באתרי הכריות(זה הכל כסף ולא אמין כבר התניסיתי) אלא מנסה רק ברשתות חברתיות ולצערנו שם בנות כידוע לא עונות מהסיבות שלהן וקשה לי מאוד לראות את עצמי מתחתן בשנים הקרובות, למרות שאני באמת מנסה, היום אני ממש בדיכאון כבר שנים שלא היתה לי חברה רצינית, אני יושב בבית (אם לא יוצא עם חברים, אבל כמה אפשר? זה לא תחליף לבחורה) ומרגיש באסה של החיים, קשה לי להאמין בבחורות, קשה לי להתחיל ולגרום לבחורה בכלל לפתח דיבור(לפחות לא ברשת) אחד על אחד אני ממש בחרדות, אני תמיד מפחד שבחורה תגיב בצורות הברורות(אתה לא הטעם שלי ויש לי חבר שזה התגובות המרכזיות) ואני מפחד לנסות ולהתבאס אח"כ...גם ברשת הדברים האלה קורים לי, אבל זה פחות מבאס כי ברשת לפחות אתה לא תיפגש איתה בפאב..
לא יודע איך לצאת מהדיכאון, החרדה, המחשבות הטורדניות והמצב הכלכלי שאוכלים אותי לאט לאט....

לצפיה ב-'היוש אלמוני:)'
היוש אלמוני:)
05/01/2018 | 23:59
2
74
גם לי יש מחשבות טורדניות אבל אחרות משלך וכאשר הם באות אני מקשיבה למוזיקה שאני אוהבת או רואה תוכנית טלוויזיה שאני אוהבת או קוראת ספר או משחקת עם הכלבה שלי כדי להסיח את דעתי ואת מחשבותי אבל בלילה אני לא תמיד מצליחה להתחמק מהם והם באות לי כסיוטים ולכן לא תמיד השינה שלי טובה אבל בזמן האחרון אני חושבת על הזמרת והשחקנית שאני אוהבת לפני שאני ישנה ושומעת מוזיקה שלה וזה עוזר לי לישון יותר טוב(אז מבינה אותך לגמרי וכדאי לך גם לנסות☺️)
לי קוראים סיון ולך?
אני בת 32 ואתה?
אני מפ״ת ואתה?
לצפיה ב-'זה שרשר לי לא נכון'
זה שרשר לי לא נכון
06/01/2018 | 11:39
37
לצפיה ב-'בדיוק איך שצריך להגיב לזה - לעשות דברים נחמדים'
בדיוק איך שצריך להגיב לזה - לעשות דברים נחמדים
08/01/2018 | 21:09
36
ולא לנסות להתערב או לשנות את ההרגשה. ההרגשה תשתפר לבד באופן טבעי והיא לא צריכה להשפיע על מה שאנחנו עושים.
לצפיה ב-'מה לגבי טיפול נפשי? אתה בכלל מטפל בבעיה שלך?'
מה לגבי טיפול נפשי? אתה בכלל מטפל בבעיה שלך?
06/01/2018 | 10:33
4
54
וזה אמור לכלול cbt או טיפול תרופתי , ואולי גם וגם .
 השאלה היא מה אתה עושה לטובת העניין הזה , חבל סתם לסבול אם אפשר להקל על הבעיות האלו .
לצפיה ב-'בן 31 מחולון'
בן 31 מחולון
06/01/2018 | 11:38
2
74
איזה הפרעות את סובלת בדיוק ? זה ממש קשה ההפרעות האלה
לצפיה ב-'היוש אלמוני...'
היוש אלמוני...
06/01/2018 | 13:16
60
כן אני ממש מבינה אותך הן ממש קשות המחשבות הטורדניות האלו בהתחלה הם היו לי קשות כמוך ולא יכולתי לעשות את הדברים שאני רוצה לעשות עד שלא עשיתי את הטקסים שלי הרבה פעמים עד שהרגשתי שהכל בסדר ועד שהמחשבות שלי נרגעו ונעלמו ורק אז יכולתי לעשות את מה שרציתי לעשות (מבחינה כלכלית כמוך לא היתה לי בעיה כי אני תלויה בהורים אין לי כסף משל עצמי עדיין ומבחינת זוגיות היה לי קשה למצוא מישהו עם אוסידי בינוני כמו שלי הרבה זמן זה הכל)
 אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי אם תרצה ותהיה מעוניין☺️�� 
עליי:
ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}
הה=ocd שלי הוא לא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים והוא מתבטא ב:
1/ אי אפשרות לזרוק זבל וניירת של אחרים
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך
אני נעזרת דרך ביטוח לאומי שימצאו לי עבודה מתאימה.

לצפיה ב-'היוש שוב אלמוני}:}:}.....'
היוש שוב אלמוני}:}:}.....
09/01/2018 | 21:51
40
כן אני ממש מבינה אותך הן ממש קשות המחשבות הטורדניות האלו בהתחלה הם היו לי קשות כמוך ולא יכולתי לעשות את הדברים שאני רוצה לעשות עד שלא עשיתי את הטקסים שלי הרבה פעמים עד שהרגשתי שהכל בסדר ועד שהמחשבות שלי נרגעו ונעלמו ורק אז יכולתי לעשות את מה שרציתי לעשות (מבחינה כלכלית כמוך לא היתה לי בעיה כי אני תלויה בהורים אין לי כסף משל עצמי עדיין ומבחינת זוגיות היה לי קשה למצוא מישהו עם אוסידי בינוני כמו שלי הרבה זמן זה הכל)
אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי אם תרצה ותהיה מעוניין☺️��
עליי:
ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך
לצפיה ב-'היתי לוקח תרופות'
היתי לוקח תרופות
06/01/2018 | 11:41
82
אבל ראיתי שזה נשאר אז ויתרתי, יש דברים שהשתפרתי לבד ויש עדין דברים שאני לא כלכך מצליח אבל עדין אני מרגיש עם הבחורות והכסף המון יגון בגלל מה שהOCD יצר לי
לצפיה ב-'היי'
היי
07/01/2018 | 15:35
45
אני שמחה שכתבת כאן
השאלה כמה זמן ניסית את התרופות?
תרופות לא פועלות כמו קסם מידית ולפעמים צריך להחליף כמה עד שמוצאים את השילוב הנכון.
אבל כשכן מוצאים הם מאוד מקלים על האוסידי והתסמינים.
לצפיה ב-'החלפת תרופה '
החלפת תרופה
06/01/2018 | 14:53
7
59
שלום לכולם,
אני יודע שהפורום לא מחליף יעוץ מול רופא אך מכיוון שאין לי אפשרות להיפגש עם הפסיכיאטר בכל פעם שיש לי שאלה אשאל אותה כאן
הייתי שותה סרנדה בערך 5 חודשים 200מל ביום.
ככל הנראה הסרנדה גרמה לחוסר חשק מיני והצית לי מחשבה על נטייה מינית( hocd ) ,
נכון לעכשיו התחלתי לשתות אנאפרניל והפסקתי עם הסרנדה.
רציתי לדעת אם וכאשר הסרנדה היא מה שגרמה לחוסר חשק מיני תוך כמה זמן אני צריך להרגיש שינוי?
אשמח לתשובה
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 18:08
5
36
אתה בטוח שזה מהסרנדה? נדיר מאוד שלוסטרל גורם לחוסר חשק מיני.
אבל אם זה המקרה, אז כעבור כמה ימים יחזור לך החשק.

שאלה:
האם הסרנדה עזרה לך מאוד למחשבות הטורדניות/טקסים?
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 20:49
4
28
לא לא הרגשתי שינוי כלשהו.
הocd שלי הוא יותר מחשבתי
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 21:04
3
27
הסרנדה  בכלל לא עזרה לך נגד המחשבות הטורדניות?
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 21:06
2
28
שלילי לא הרגשתי שום הקלה במצב אז מניח שהיא לא עזרה למה אתה מופתע?
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 22:19
1
22
כי אני לוקח תרופה דומה מאוד
לצפיה ב-'היי'
היי
06/01/2018 | 23:14
22
כן זה שונה מאחד לאחד מקווה שיהיה בסדר(:
לצפיה ב-'היי'
היי
07/01/2018 | 15:33
23
לפי דעתי אתה צריך ליצור קשר עם המטפל שלך ולבקש אימייל או מספר טלפון כשיש לך שאלות כאלו.
אני כשיש לי שאלה מתקשרת לפסיכיאטרית שלי.
לצפיה ב-'בבקשה עזרה!'
בבקשה עזרה!
05/01/2018 | 13:54
1
104
תעזרו לי בבקשה:
אני לוקח עכשיו לוסטרל 200 מ''ג שממש עוזר, אבל עדיין אני מרגיש את האוסידי, והאוסידי עדיין מפריע לי, למרות
שהכדור ממש עוזר, ואני לא רוצה להחליף אותו.
מה אפשר להוסיף?.... מה לעשות?
אפשר להוסיף בנוסף ללוסטרל 200 מ''ג, גם 10 מ''ג ציפרלקס?
האם יש בעיות כלשהן בעת השילוב הזה? האם יש בעיות במינון הגבוה של הסרוטונין?
בבקשה תעזרו לי
לצפיה ב-'היי'
היי
05/01/2018 | 17:58
46
כל גוף פועל אחרת וכל עוד אין למישהו הסמכה רפואית אסור לו לייעץ לך. למה אתה לא פונה למטפל שנתן לך את הכדורים? כשלי היתה כל בעיה כולל היום אני תמיד התיעצתי עם הפסיכיאטרית שלי ובדקנו כדורים ואופציות שונות לטפל בכל בעיה. אסור על דעת עצמך או על פי עצה של מישהו שהוא אינו מוסמך ליעץ לך. אם המקרה נורא ובמצב מסוכן תתקשר למוקד האחיות של קופת החולים שלך, של כללית זה *2700
אבל אל תתן לזה תירוץ לא לגשת למטפל עצמו ולהתיעץ איתו זה רק למצב חירום.
לצפיה ב-'אני מאוד אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי רציני מכאן:):):) '
אני מאוד אשמח לדבר ולהכיר ולפתח קשר זוגי רציני מכאן:):):)
05/01/2018 | 12:23
47
 אשמח למצוא אהבה וקשר זוגי ולהכיר מישהו גם עם אוסידי בינוני כמו שלי {לא משנה איזה אבל שיהיה בינוני {כמו שלי!}
עליי:

אני בת 32 מפ"ת

לצפיה ב-'היי'
היי
02/01/2018 | 01:30
10
160
היי רציתי לשתף בגראס הרפואי שעוזר לי בצורה מעולה ומוריד לי את הסימפטומיים ברמה אדירה יש פה עוד מישהו שניסה או לוקח וזה עוזר לו? תכתבו מעניין לשמוע.
לצפיה ב-'כמה זמן אתה כבר משתמש בזה ?, מעניין'
כמה זמן אתה כבר משתמש בזה ?, מעניין
02/01/2018 | 12:28
62
לצפיה ב-'8 חודש'
8 חודש
02/01/2018 | 12:45
1
72
8 חודש פחות או יותר
לצפיה ב-'וזה לא איבד מהאפקטיביות שלו במשך הזמן? ועוד שאלה '
וזה לא איבד מהאפקטיביות שלו במשך הזמן? ועוד שאלה
02/01/2018 | 18:26
61
באיזו צורה אתה צורך את זה , כי יש כמה דרכים ,  בטיפות או בעישון  ויש גם עוגיות עם החומר . 

לצפיה ב-'מה?!'
מה?!
02/01/2018 | 20:45
5
108
מה גראס רפואי!? נותנים את זה גם לאוסידי? הבנתי מהפסיכיאטר שלי שזה רק לחולי פוסט טראומה.
לצפיה ב-'היי '
היי
02/01/2018 | 22:55
4
63
בקשר לשאלה הראשונה לא זה רק משתפר אם הזמן מרגיש תהשפעה בהקלה משמעותית בסימפטומים  ולוקח בעישון ובקשר לשאלה השנייה לא נותנים את זה גם לocd אם עברתה תמכסה של הכדורים והמצב נשאר אותו דבר עם עברתה את ה4 כדורים ואתה לוקח את זה תקופת זמן ממושכת אז אתה יכול לבקש אישור לקנאביס רפואי כמובן שזה לוקח זמן אבל שווה תמלחמה ותכסף על זה לפחות בשבילי היה שווה 
לצפיה ב-'ביסוס מחקרי'
ביסוס מחקרי
03/01/2018 | 01:53
3
76
היי
ראשית, תודה על השיתוף.
שנית, חוץ מנסיונך האישי. התייעצת לפני זה עם פסיכאטר/פסיכולוג? יש מחקרים על זה?. את האמת גם אני חשבתי על הרעיון בעבר, אך לא מצאתי מחקרים שמוכיחים את זה. אני יודע גם שמן הסתם לחברות התרופות יש אינטרס שלא יעשו מחקרים שמוכיחים זאת. אך זה נראה לי בעייתי, אולי על אנשים מסויימים זה יכול להשפיע לרעה.
לצפיה ב-'היי'
היי
03/01/2018 | 02:34
2
64
http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/10/%D7%9E%D7%97%... היי זה המחקר היחיד שמצאתי בגוגל מה שאני יודע מעצמי כמובן שזה עזר לי עם הסימפטומים ולכולנו יש את אותה בעיה אז לא נראלי שזה יכול להשפיע רע למרות שאני לא יודע כדאי להתייעץ עם פסיכיאטר לפני הפסיכיאטר שלי אמר שהוא יודע שזה עוזר ועזר לי להשיג 
לצפיה ב-'היי גבר '
היי גבר
03/01/2018 | 17:02
1
50
שמח בשבילך שזה עוזר לך (:
יש הרבה זני קנאביס איזה מהם אתה לוקח והאם זה משנה איזה לוקחים ?  
ו תוך כמה זמן הרגשת שזה עוזר ?
בהחלט מעניין
לצפיה ב-'היי '
היי
04/01/2018 | 00:16
37
היי מהפעם הראשונה תאמת התחלתי להרגיש שיפור ולא חושב שזה משנה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה'
אני לא בטוחה
04/01/2018 | 09:45
47
גם אני חשבתי על זה כי הפסקתי לעשן לא מזמן ואני מרגישה הדרדרות במצבי ובמצב הרוח שלי באופן כללי. אולם, גם כשהייתי מעשנת לעיתים הייתי מרגישה החמרה. אולי זה רק שיפר את מצב הרוח, ואולי בעצם גם את זה לא. 
לצפיה ב-'מטפלים ב- CBT'
מטפלים ב- CBT
02/01/2018 | 13:39
2
106
שלום לכולם,
כבר חודשים שאני מחפש מטפלים ב- CBT דרך קופת חולים מכבי, באיזור ראשון לציון.
אני נענה בתשובות: אין מקום, לא מקבלים אנשים חדשים, הרשם בהמתנה (עד היום לא חזרו אלי).מה עושים?

לצפיה ב-'היי גיזי'
היי גיזי
03/01/2018 | 15:23
60
התארחה בפורום מטפלת בסיביטי, נראה לי מהאיזור שאתה מחפש.
מצרפת קישור לאתר שלה, ממליצה לך להתיעץ איתה.

לצפיה ב-'גם איתי ככה'
גם איתי ככה
06/01/2018 | 10:00
34
גם אני גר בראשון לציון ובקופ״ח מכבי ולי הם קבעו תור רק בפברואר..מאוד מתסכל.
אתה לוקח תרופות בנתיים?

לצפיה ב-'happy new year!'
happy new year!
31/12/2017 | 08:52
1
38
שלום חברים!
רשמו כאן איחולים לחברים ולעצמכם לשנה החדשה!
לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
31/12/2017 | 16:16
33
שנה טובה לכולם
בהצלחה בכל מעשינו  
שתהא שנה של יציאה מחרדה לבריאות ושמחה
אמן

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה