לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1147411,474 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טורדנות כפייתית OCD

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי רביעי בירושלים. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
המשך >>

לצפיה ב-'ביקורת וחוות דעת על המרכז הישראלי לטיפול ב OCD'
ביקורת וחוות דעת על המרכז הישראלי לטיפול ב OCD
21/04/2019 | 09:42
3
42
אני אישית מאוכזב מהם מאוד, עברתי אצלם טיפול ל - OCD באמצעות CBT, הגישה שלהם היא טיפול CBT קלאסי (מודעות, חשיפות, מניעת תגובה וכ"ו..) בשילוב עם כמה אלמנטים יחודיים שמהם הייתי מאוכזב מאוד.

האלמנטים הייחודים לדוגמא שהיו אצלי בטיפול הם איסור שאלות אישור - לדוגמא אם אמרו לי פעם אחת שבשבוע הבא בשעה כך וכך תהיה לי פגישת טיפול הבאה ואחכ במקרה שכחתי או לא שמעתי טוב מה שאמרו, אז באופן הזוי לטעמי אם אשאל שוב מתי הפגישה הם לא יהיו מוכנים לענות, הסיבה לכך לטענתם היא בגלל שיש מנגנון מוחי שאחראי על אישרור דברים שפועל לא כשורה אצל סובלי OCD וזו הדרך לטפל במנגנון הזה.

אלמנט נוסף היה נקיטת פעילויות מוזרות/לא מוסריות, למשל לחנות בחניה כפולה או לרשום הודעה מוזרה בקבוצת וואטסאפ שתוציא אותי טיפש ועוד.. הנימוק שלהם היה שיש לי מעין ספר חוקים בראש וה - OCD שלי נובע בחלקו מסלידה מאחרים שלא מצייתים לחוקים האלו, אז אם אעבור בעצמי על החוקים הנל זה יעזור.

המשותף לאלמנטים הטיפוליים הייחודים האלו הוא שלמיטב ידיעתי הם פרי המצאתו של דר עודד בן הרוש, ליתר דיוק הוא אומנם מסתמך על מחקרים לגבי המנגנונים הבסיסים אבל הולך רחוק מדי בהסקת המסקנות וקישורים לשיטות הטיפול שלו, שיטות שלהן הוא לא הציג מחקר קליני/סטטיסטי ו/או מקום אחד אחר שנוקט בהן, למרות שביקשתי ממנו כמה פעמים לעשות זאת אך הוא סירב ותירץ את זה כטקס OCD שאני עושה.

דבר אחד לטובה שאציין עליו שהוא החזיר לי את הכסף שגבה ממני על הטיפולים (ללא שום התניה) אבל גם זה היה רק לאחר שאמרתי לו שהטיפולים לא עזרו ואני אפרסם את דעתי על שיטות המרכז בהרבה מקומות.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/04/2019 | 16:05
2
31
בלי קשר לדעתי הכללית על הטיפול בקליניקה של ד"ר בן-ארוש, במקרה שלך אני חושב שהוא צדק. הבקשה שלך שיאשרו לך שוב את מועד הפגישה היא טקס אוסידיסטי קלאסי. כך גם בקשתך שיציג בפניך מחקרים על שיטות הטיפול שלו. כשאתה הולך לרופאים אחרים או פונה לבעלי מקצוע שונים אתה גם מבקש שיראו לך מחקרים על דרך הפעולה שלהם?  העובדה שהוא החזיר לך את הכסף ראוייה להערכה מיוחדת. האם כך סוכם בינייכם מלכתחילה? הרי הוא ואנשיו השקיעו בך זמן ומאמץ. הוא בהחלט זכאי לגמול כספי סביר גם אם חלקי.  במקומו לא הייתי נכנע לאיומים שלך!
לצפיה ב-'השלמה להודעתי שלעיל'
השלמה להודעתי שלעיל
21/04/2019 | 16:17
25
ידוע לי, ובהחלט צריך לקחת את זה בחשבון, שיש דעות חיוביות ודעות שליליות לגבי הטיפול בקליניקה של ד"ר בן-ארוש ולגבי העלויות הכרוכות באותו טיפול.
לצפיה ב-'היי משתתףחדשישן'
היי משתתףחדשישן
23/04/2019 | 16:47
2
זכותך המלאה להביע את דעתך, כמו שזכותו של כל אחד אחר.
אך אינני מרשה לפגוע ולהעליב אחד את השני, גם אם אתה לא מסכים לדעתו וכדומה.
אם אתה רוצה לדסקס איתו על הדברים הללו נא בתרבות ובלי לפגוע, אחרת ההודעות הבאות ימחקו.
לצפיה ב-'איך יוצא מהמיטה בבוקר ?? יושן ממש עמוק '
איך יוצא מהמיטה בבוקר ?? יושן ממש עמוק
21/04/2019 | 15:02
29
שלום  לכולם !!
 בשבועות  האחרונים  מתקשה  מאוד  לצאת  מהמיטה  בבוקר  
למשל  היום  יצאתי לפני  כשעה  וחצי  מהמיטה  . 
לא קל  לי  .. כאילו  שאני  רוצה  לברוח  מהמציאות  אל  השינה  .
נראה לכם  שזה  בעיקבות  התרופות ?? 
מה  עליי  לעשות  .
בתקופה  האחרונה  ישן  אצל  חבר  בכדי  שיעיר  אותי  בבוקר  ולהתארגן  לעבודה  אך גם  קשה  לי  לצאת  מהשינה  .
אשמח  לתגובות  והמלצות  .
תודה  רבה  וחג 
לצפיה ב-'חג פסח שמח לכולם!'
חג פסח שמח לכולם!
19/04/2019 | 13:21
1
23
גם למי שחוגג וגם למי שלא חוגג וחוגג בלב.
אני מאחלת לכול אחד ואחד ממכם חג שמח עם התחלות חדשות וטובות.
שכל העצב והכאב יעברו, ושדעו כמה כל אחד ואחת ממכם מיוחדים.
חג שמח ומאושר!
מוזמנים לאחל אחד לשני בשירשור הנ"ל:)
לצפיה ב-'חג שמח גם לך כהנא ולכל החברים בפורום'
חג שמח גם לך כהנא ולכל החברים בפורום
19/04/2019 | 17:49
6
לצפיה ב-' מפגש מפגש מפגש מפגש '
מפגש מפגש מפגש מפגש
10/04/2019 | 10:44
5
69
מחר, יום חמישי, 11.4.19, יתקיים מפגש של קבוצת התמיכה בתל אביב. המפגש ייערך במתנ"ס "בית תמי", ברחוב שינקין ליד מספר 17, כניסה מגינת שינקין, בחדר ההרצאות בקומה 3, בשעה 20:00. תשתדלו להגיע בזמן אבל אפשר לאחר.
השתתפות בעלות שכירת החדר 15-20 ש"ח (על פי מספר המשתתפים).
כולם/ן מוזמנים/ות 
להתראות במפגש

אחרי המפגש אולי נלך לבית קפה (כשר)

הצוות המארגן (זה לא המפרסם)
לצפיה ב-'אני רוצה להגיע למפגש . '
אני רוצה להגיע למפגש .
10/04/2019 | 14:21
2
56
כמה אנשים בד"כ מגיעים לפגשים הללו ? 
לצפיה ב-'8-12'
8-12
10/04/2019 | 21:29
1
24
לצפיה ב-'בערך 8-12 אנשים'
בערך 8-12 אנשים
10/04/2019 | 21:33
23
לצפיה ב-'היי מייק היקר'
היי מייק היקר
11/04/2019 | 14:10
61
אתה יותר ממוזמן להגיע למפגש ולשתף.
במקביל אני מציע שתפתח שרשור חדש על זה.

רק טוב שיהיה.

לצפיה ב-'אחות עם ocd'
אחות עם ocd
10/04/2019 | 22:43
1
72
שלום לכולם,

רציתי להתייץ לגבי אחותי.בת 39, סובלת כבר 18 שנה מocd שמתבטא בארגנות של שקיות וניירות (בעיקר) שטיפה כפייתית של הידיים, עוד טקסים שקשורים לניקיון, פחד משינויים, קושי גדול לעשות שינויים, דאגנות לגבי בני המשפחה ועוד דברים שאולי אני לא מקשרת למחלה. היא גרה עם הורי אבל בתפקוד גבוה - עובדת במשרה מלאה, היו לה כמה מערכות יחסים ארוכות לאורך השנים, אבל לבסוף כל בני הזוג נפרדו ממנה כך או כך. (לא יודעת כמה הם היו מודעים למחלה, אבל מניחה שהיה קשה להסתיר לגמרי)
לפני 15 שנה בערך היא טופלה בכדורים אבל בעקבות בן זוג שמצא אותם ולא ידע על קיומם, ואחרי זה נפרד ממנה בטענה ש"הסתירה ממנו". מאז היא לא מוכנה לקחת כדורים, וגם חושבת שהם לא באמת יעזרו לה. (לצערי).
לפני כשלוש שנים הלכה לראשונה מטפל התנהגותי במשך כשנה אבל הוא לא הצליח לעזור לה. היא מסרבת ללכת למטפל אחר.
מכיוון שהיא גרה עם ההורים שלי יש הרבה חיכוכים, למשל אמא שלי ניסתה פעם אחת לזרוק לה את השקיות. יש הרבה תסכול של המשפחה מזה שקשה לה לעשות דברים, שינויים, למשל מפצירים בה כבר למעלה משנה שתרשם לאתר הכרויות אבל היא פשוט לא עושה את זה. אז פתחתי בשבילה פרופיל אבל היא לא משתמשת בו. 
רציתי לשאול כמה דברים:
1. נראה שהנדנודים כדי לגרום לה לעשות דברים לא עובדים. אולי גם גורמים לנסיגה. האם זה באמת לא הדבר הנכון לעשות עבורה? האם זה לגיטימי לזרוק דברים מהחדר שלה?
2. האם יש דרך לעזור למישהו לקבל טיפול אם הוא לא רוצה? למשל ללכת איתה במסגרת טיפול משפחתי? או אולי שהורי ילכו למטפל שיסביר להם איך להתמודד ולתקשר עם אחותי ? אני מרגישה שכל השנים האלה אף אחד מאיתנו לא באמת טרח לעשות את זה. ושאנחנו לא באמת מבינים איך לתקשר. אמא שלי התקשרה לאחד המכונים ואמרו שאי אפשר שההורים יבואו לטיפול אם החולה לא מוכנה לבוא.
3. האם לדעתכם יועיל לה לצאת מהבית ולגור לבד? אמא שלי חוששת שהיא תהיה שם בודדה. ואולי שיהיו לה קשיים. לדעתי זה עשוי להועיל לה. 

תודה רבה
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
11/04/2019 | 15:55
45
בתור אחת שסובלת מאוסידי מגיל צעיר וגרה עם אחי שגם יש לו אוסידי אבל ברמה נמוכה, אני מבינה את שני הצדדים.
אתחיל מהשאלות:
1. קודם כל זה לא לגטימי לזרוק דברים מחדרה בכלל וזאת אני אומרת לך מתוך המקום של מי שחי עם אוסידי. כשעושים משהו (אפילו מעשה טוב) עבור הבן אדם עם האוסידי שהוא אינו מעונין בו, זה כאילו את תוקעת בו סכין (מבחינה מטאפורית כמובן). אם אתם רוצים שהיא אכן תזרוק דברים זה צריך לבוא אך ורך מהרצון שלה וזה גם יגיע, אל דאגה.
את צודקת שאכן קיימת נסיגה כשאתם מנסים לגרום לה לעשות דברים "בכוח", בין אם זה למצוא בן זוג או כל דבר אחר.
תחשבי על זה כך. את, בתור אשה שלא סובלת מאוסידי, לא היית רוצה שינדנדו לך לעשות משהו שאינך רוצה (סתם לדוגמא להגיד לאשה להביא כבר ילד לעולם כשהיא אינה רוצה, או לעבוד בתור רופאה כשהיא בכלל רוצה להיות ציירת וכדומה). הדבר אינו שונה מאדם אשר סובל מאוסידי, אלא להיפך! הוא רגיש יותר, ומתוסכל יותר כשלוחצים עליו לעשות את הדברים הללו (למרות שבעינכם זה נשמע נורמלי לחלוטין, בעינייה זה לא).
כל דבר צריך לבוא בסבלנות ובהבנה.
2.אל תאשימו את עצמכם על זה. גם הורי לא ידעו שאני סבלתי מגיל 6 מאוסידי, כי אוסידי זה לא משהו שתמיד יודעים מה הוא וגם לא תמיד יודעים או מבינים איך לעזור או לטפל באדם שסובל מזה. אם אתם רוצים ללכת איתה לטיפול, זה חייב לבוא ברצון שלה.
3. שוב כמו בשתי התשובות הקודמות, לגור לבד צריך להיות הבחירה שלה נטו.
היא בהחלט יכולה להסתדר לבד, כל עוד היא מעונינת בזה.
אני מבינה את הטראומה של אחותך מכדורים וממערכות יחסים.
בתור אחת שעברה המון ירידות ועליות, אני יודעת מנסיון שאפשר בוודאות לחזור לדברים שעשיתי בעבר ואפילו יותר טוב (או במקרה שאת מדברת עליו, חיי זוגיות, ולקחת כדורים וטיפול הולם).
אני מציעה קודם כל לקחת אותה לשיחה.
לא מהשיחות המלחיצות והמאשימות הללו של "את חייבת לעשות משהו עם עצמך" , לא, זה רק יעשה ההיפך ונסיגה והסתגרות, כי היא תחוש שאתם נגדה.
לקחת לשיחה אמיתית וכנה באווירה טובה ותומכת.
להגיד מה שעל הלב משני הצדדים.
להגיד שכואב לכם ושאתם רוצים לעזור ואתם מוכנים לתמוך ולעזור בכל דבר שיצטרך, אפילו שיראה מופרך (את לא יודעת כמה אחי ואימי עושים עבורי, בין אם זה לשטוף ידיים כשהם נוגעים בדברים שקשה לי ועוד המון).
היא צריכה לדעת שאתם אוהבים אותה ותומכים בה לא משנה מה. אוסידי או לא.
ולא שאתם רוצי שהיא "תפטר" מזה כבר, כי זה משהו שלא תמיד נפטרים ממנו (אכן יכולים), אבל הוא כן נירגע לרמה שבכלל לא מפריעה לחיות ולחיות מעולה.
דבר שני, בשיחה, תנו לה לדבר ולספר מה באמת מציק לה.
מה מציק מבחינת האוסידי, החיים שלה, ומה מציק לה לגביכם.
אחרי כן, יהיה קל יותר לגשת ולמצוא פיתרון.
יש היום המון סוגי טיפולים שהם לא דווקא טיפול בשיחות או התנהגות וכדומה.
אם את רוצה, אשמח לשוחח איתה.
לי אישית הכדורים הצילו את חיי.
לכל עזרה שתצטרכי אני כאן. שמי כהנא.
לצפיה ב-'מאיפה אפשר להשיג את הסדרה והתוכנית האלו:'
מאיפה אפשר להשיג את הסדרה והתוכנית האלו:
10/04/2019 | 20:44
2
56
  • אובססיה אהובתי - מדובר על סידרה בת 2 עונות ולכל עונה 12 פרקים וכל פרק 45 דקות משהו כזה... אין אותה בשום מקום בשום אתר ובשום פורום, אם יש את זה למשהו שיעלה את זה, מסופר על אנשים שיש להם אוסידי והם איך מתמודדים איתו - זה היה בוואלה סרטים והם הורידו את זה משם משום מה ואין את זה לאף אחד..
  • אוסידי ואני - תוכנית על האוסידי באנגלית על זה שיהיה יותר מודעות להפרעה הטורדנית כפייתית הזאת.
  • תודה
לצפיה ב-'??????????????????????????????????????????????'
??????????????????????????????????????????????
14/04/2019 | 21:42
16
??????????????????????????????????????????????
לצפיה ב-'היי'
היי
16/04/2019 | 12:47
23
סליחה על התגובה המאוחרת, ניסיתי לחפש כל השבוע דרכים להשיג את התוכניות האלו אך לצערי לא מצאתי.
אם אצליח או יהיה חדש בהמשך אעדכן אותך.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/04/2019 | 20:32
1
33
שבוע טוב לך,
יש ניסוי במכון ויצמן עם קסדה בשיתוף עם אוניברסיטת בן גוריון ובית חולים סורוקה.
יש עם זה הצלחה באחוז גבוה. - חפש באינטרנט.
OCD ז ה הרגל התנהגותי נרכש אני סבור באפשרות שמדובר בנטייה לרכשו.
 לדעתי אף פעם חומר כימי לא יוכל לחסל הרגל תודעתי זה חיווט במוח
רק אדם בעצמו יכול לשנות חיווטים במוח.
נסה את הקסדה, מזוהה שם צמתיי החיווט ויחד עם האדם בשת"פ מנסים לשנות.
מדובר בתהליך של לפחות 40 ביקורים יומיומיים. - נסה להשתתף בניסוי.,
בצעירותי חוויתי התחלה של הרגלים טורדניים נרכשים שמידי פעם חזרו.
בהתחלה היו תנועות שנמשכו תקופה עד שלקחתי החלטה
ולא איפשרתי לעצמי לבצע את הפיצוי.
הינה כעת כשאני כותב על זה אני חש את הלחץ לבצע פיצוי למרות שעברו עשרות שנים.
כמו שאני לא  עושה במכנסיים כשיש לי תחושת לחץ בשלפוחית,
כך כעת לא מאפשר את תנועת הפיצוי הספציפית
ואני יודע שעוד כמה דקות זה יעלם.
בנוסף היו לי בעבר גם מחשבות שאתה קורא להן PURE טיפלתי לבדי בסבלנות.
אם תרצה לשוחח איתי
שלח לי מסר.

לצפיה ב-'היי מה שלומך ? אשמח להתייעץ איתך '
היי מה שלומך ? אשמח להתייעץ איתך
13/04/2019 | 22:04
112
הנייד שלי 0542-520520
לצפיה ב-'מומחה לpure ocd'
מומחה לpure ocd
07/04/2019 | 16:02
1
98
מכירים מטפל ocd טוב (עם עדיפות לpure ocd) באזור המרכז? יש מישהו שנחשב שם דבר בתחום הזה שיש לו כבר קבלות? חברה שלי ניסתה cbt ושאר טיפולים אצל מטפלים שלא הצליחו לסייע לה.
אגב, מישהו עבר פעם טיפול אצל מכון טמיר לפסיכותרפיה?
לצפיה ב-'היי סיון'
היי סיון
07/04/2019 | 17:59
74
לא יודעת לגבי מטפלים, אבל הפסיכיאטרית שלי היא באמת תותחית והיא עובדת גם דרך בריאות הנפש.
אם תירצי, אתן לך את המספר.
לצפיה ב-'מכון תל אביב לפסיכותרפיה'
מכון תל אביב לפסיכותרפיה
07/04/2019 | 16:32
46
היי,
מישהו התנסה בטיפול במכון ת"א לפסיכותרפיה או במכון טמיר לפסיכותרפיה?

מישהו יודע מי מהם נחשב יותר טוב?
לצפיה ב-'מחפש חברות ובכלל עזרה וסיוע'
מחפש חברות ובכלל עזרה וסיוע
07/04/2019 | 03:27
1
60
איך נרשמים באופן קבוע לקבוצת האו.סי.די וכול המסעייף לכך 
ומי המייעץ או המיעצת בתחום הנ"ל בפורום של תפוז בבקשה
לצפיה ב-'היי דודי'
היי דודי
07/04/2019 | 09:10
42
קודם כל ברוך הבא.
שמי כהנא ואני מנהלת את פורום אוסידי כאן בתפוז.
לא בטוחה למה התכוונת ביעוץ, אבל אני כאן לשירותך בכל עזרה שתצטרך:).
בקשר להרשמה לתפוז, בכניסה לאתר יש אופציה לכניסת משתמש קיים ולהרשמה לאתר. לחץ על האופציה של ההרשמה ושם כבר תיראה לפי ההוראות ותוכל ליצור משתמש קבוע:)
לצפיה ב-'מחפש חברות ובכלל עזרה וסיוע'
מחפש חברות ובכלל עזרה וסיוע
07/04/2019 | 04:02
31
מנסה להרשם ולא מצליח לדעת אם ביצעתי את הרישום כמו שצריך 
אשמח להתעדכן בבקשה 
לצפיה ב-'טיפול פסיכולוגי לאו סי די'
טיפול פסיכולוגי לאו סי די
04/04/2019 | 07:51
1
85
שלום לכולם,
מי יכול להמליץ לי על מטפלת פסיכולוגית לאו סי די באיזור השרון. מישהי לא נוקשה מדי בבקשה. 
לצפיה ב-'היי'
היי
05/04/2019 | 18:36
50
לצערי באיזור השרון אינני מכירה.
האם ניסית לחפש אותי דרך גוגל?

לצפיה ב-'רפואה פונקציונלית'
רפואה פונקציונלית
04/04/2019 | 19:10
1
67
שלום חדשה אני חדשה כאן��. האם מישהו שמע על רפואה פונקציונלית לטיפול ב ocd?

לצפיה ב-'היי'
היי
05/04/2019 | 18:35
39
לצערי לא יצא לי לשמוע. אשמח גם לדעת בנושא
לצפיה ב-'ל doctor who היקרה!'
ל doctor who היקרה!
04/04/2019 | 21:00
1
80
האם אפשר להתייעץ איתך במייל הפרטי שלך אני חושבת שזה נושא שיכול לעניין אותך .
אודה לתשובתך,
דולפין.

לצפיה ב-'היי בוודאי:)'
היי בוודאי:)
05/04/2019 | 18:35
43
הינה הוא:
ואת יכולה לקרוא לי פשוט כהנא:)
לצפיה ב-'ציפרלקס 20 מ"ג וכהות רגשית'
ציפרלקס 20 מ"ג וכהות רגשית
29/03/2019 | 20:32
1
74

היי, אני לוקח כבר כמה שנים ציפרלקס ולאחרונה
אני מרגיש כהות רגשית כתוצאה מהציפרלקס, אני לא חווה בכלל את הרגשות שלי , ולא את החושים, בגלל הציפרלקס. זה ממש מצב קשה לי ואני מרגיש מיואש. מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'היי חיים'
היי חיים
01/04/2019 | 14:33
50
בדרך כלל כשלי היו תופעות לוואי מהכדורים , ניגשתי לפסיכיאטרית שלי והיא או שינתה לי אותם לכדורים שלא עשו תופעות לוואי, או היתה נותנת לי כדורים נגד התופעות לוואי.
אני מציעה לחזור לצטפל ולהתיעץ איתו על זה ולהדגיש כמה העיניין מציק לך ושאתה רוצה פיתרון אליו.
לצפיה ב-'שלום בבקשה אשמח לשמוע כמה דעות יש '
שלום בבקשה אשמח לשמוע כמה דעות יש
30/03/2019 | 16:31
1
113
לי אוסידי ואני אוהבת להגיד את המילה האחרונה .היתי בכספומט והפעולה שעשיתי לא הצליחה .מישיהי היתה מאחורי ,אגב אני לא סובלת שנופשים לי בעורף .אמרתי לאחותי בואי לא נפקיד.הלכתי ואחותי נשארה להפקיד אז האישה שהיתה מאוחרי בתור אומרת עלי שאני חסרת סבלנות מה עונים ?תודה
לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
01/04/2019 | 14:30
30
אני מצטערת על התגובה המאוחרת.
לצערנו לא תמיד יש לנו אופציה להגיד את המילה האחרונה, ובמיוחד באוסידי זה מאוד אבל מאוד מתסכל.
אולי זה דווקא אימון טוב, כדי להרגיע את האוסידי שלא לומר תמיד את המילה האחרונה (סוג של סיביטי).
איך את מרגישה מאז?
לצפיה ב-'ק.'
ק.
30/03/2019 | 22:58
1
65
שוחררתי מאישפוז ביום  חמישי האחרון עם הטבה  חלקית. 
חזרתי  לדירה  ולבית  ההורים  היקרים  שלי  .
רוצה  לנקות  ולשטוף את חדרי  בדירה  ולעשות את התורניות שלי  בדירה  .
הערב  ניקיתי  החדר האמבטיה ויש לי  סיפוק  מכך.
ארצה גם  לשטוף  את  החדר  שלי  
ולעיתים  אני ממש "מתעצל" ב"להתחיל " לנקות  ועליי לשבור  את  הקרח  הפשוט הזה . 
רוצה לשאול  האם דר אורינג עונה לשאלות כאן בפורום ?? 
אשמח  לתגובה  תודה  ושבוע  טוב  לנו אמן
לצפיה ב-'היי קליבר'
היי קליבר
01/04/2019 | 14:29
34
קודם כל תרגיש טוב.
אתה עושה כבר התחלה נהדרת אז כל הכבוד.
דוקטור ריצרד אורינג לא עונה לבינתיים על שאלות בפורום.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום כאב
פורום כאב כרוני
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה