לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76597,659 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'שאלות כלליות על הפורום'
שאלות כלליות על הפורום
23/05/2017 | 00:22
1
114
היי לכם!
הגעתי לפה דרך האתר של aven  וראיתי שאתם קבוצה די גדולה,אז יש לי כמה שאלות אם להצטרף אליכם
1. מאיזה גיל הרגשתם בדיוק שאתם א-מיניים?
2. אם אני כרגע בגיל 16,זה לדעתכם מוקדם מדי ולא כדאי לי להיות כאן חלק מהפורום?
3. מה קורה במפגשים? למרות שבגלל בית הספר כנראה ממילא לא תהיה לי הזדמנות להגיע לשם
4. האם לדעתכם זה משהו שמצריך ממש יציאה מהארון או פשוט לא לדבר על זה?
5. אם אנחנו אסים (aces) ונגיד ולאחד מאיתנו קוראים אסי - אז הוא אסי האס?
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
23/05/2017 | 07:19
71

יש כאן חברים/ות במגוון הגילאים, כך שיש כאלה שגילו שהם/ן א-מיניים בגיל 30 פלוס ויש כאלה שבגיל 15 פלוס מינוס. כל אחד ואחת כאן הוא סיפור בפני עצמו. 

בגילך, זה לא מוקדם מידי ואתה בהחלט מוזמן להיות חלק מהפורום, הפורום נועד לכל מי שרואה את עצמו ברצף הא-מיני או מזדהה עם התכנים הא-מיניים. 

במפגשים אנחנו עושים היכרות קצרה ובאופן טבעי עולים נושאים אצל כל אחד/ת כי יש הרבה דברים משותפים שזו הזדמנות לדבר עליהם ובכלל, המפגש הוא באוירה נינוחה ולא מחייבת, כך שלא חייבים לעשות כלום אם לא רוצים, הכל חופשי ופתוח. 
לגבי התאריך של המפגש, ייתכן שנפגש בחמישי בערב, אז תראה אם תוכל להגיע. 

לצאת מהארון, או עליית הגג, כמו שנקרא, אתה לא חייב אם אתה לא מרגיש נוח. לא כולם כאן הצהירו מול כולם על כך שהם/ן א-מיניים, יש כאלה שכן ויש כאלה שלא. אל תעשה משהו פזיז אם אתה לא בטוח עדיין. מה שכן, אתה יכול להשתתף כאן (או במפגשים השונים) ולקבל מאיתנו תמיכה, עזרה או כל דבר שיוכל לעזור לך אם תרצה. 

בהצלחה 
לצפיה ב-'ספרות א מינית'
ספרות א מינית
22/05/2017 | 05:31
2
51
איך למצוא את רשימות הקריאה? חיפשתי בגוגל את GAYYA שאיילת כתבה, לא יודעת אם זה הייה בקשר לחומר הקריאה שביקשתי- בכל מיקרה לא מצאתי כלום, תודה, מחכה עדיין
לצפיה ב-'התכוונת לא דרך הקישורים בשרשור כאן?? '
התכוונת לא דרך הקישורים בשרשור כאן??
22/05/2017 | 06:26
9
לצפיה ב-'כשאת לוחצת על כותרת של מודעה, אמור להיפתח לך הפוסט'
כשאת לוחצת על כותרת של מודעה, אמור להיפתח לך הפוסט
22/05/2017 | 19:56
18
נגיד,פה, לא היה לי תוכן. 
אבל בהודעה של איילת, יש מלא תוכן. 
לצפיה ב-'הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בהפגנה ומעצר'
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בהפגנה ומעצר
22/05/2017 | 19:52
16
(הייתי בהכשרה הקודמת והיה מאד מעניין. ממליצה!) 

הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר
בהכשרה נלמד על הפגנות ורישיונות, פיזור הפגנות, סמכויות המשטרה, זכויות מפגינים/ות בזמן עיכוב ומעצר, הגשת תלונה למח"ש, איסוף ראיות להגשת תביעה נזיקית ועוד. 
הדיון יעסוק בסוגיות אלו מזווית יחודית לקהילה הגאה ויאפשר מרחב בטוח לשיתוף ושאלות. 

ההכשרה תיערך בשיתוף עורכות דין ופעילות חברתיות המומחיות לחופש המחאה: פרויקט Doco-Rights, האגודה לזכויות האזרח, הקרן למגיני זכויות אדם, תמורה- המרכז המשפטי למניעת אפליה, הועד הציבורי נגד עינויים ושתיל-הקרן החדשה לישראל. 

ההכשרה תתקיים בתאריך 4.6.2017 בשעה 17:30-21:00 בירושלים. 

המפגש אינו כרוך בתשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש. להרשמה לחץ/י כאן

יוגש כיבוד קל
ההכשרה מיועדת לפעילים/ות המקדמים/ות את זכויות הקהילה הגאה, זכויות אדם, חופש ביטוי, דמוקרטיה וצדק חברתי. 

לצפיה ב-'ספרות א מינית'
ספרות א מינית
21/05/2017 | 03:33
2
32
מאד מאד מאד מאד מעוניינת בספרות/שירה א מינית, קראתי את השיר: just freinds שהמלצתם- חמודי, תודה, מה יש עוד לקרוא?
לצפיה ב-'יש רשימות קריאה: '
יש רשימות קריאה:
21/05/2017 | 07:04
37

אני אישית לא קראתי, אבל ברשת מסתובבות רשימות של א-מיניים/ות שממליצים על ספרות שמכילה דמויות א-מיניות ודומיהן. דוגמא:

וגם: 

יש כמובן ספרים שנמצאים בכמה רשימות, כנראה שהם מזוהים יותר כא-מיניים.

שירה א-מינית קיימת פה ושם, אבל לא הצלחתי למצוא הרבה חוץ מאותו אתר שהומלץ כאן לא מזמן ועוד כמה שירים בודדים. אולי מישהו/י ימצא עוד?

לצפיה ב-'יש למשל את האתר GAYYA'
יש למשל את האתר GAYYA
21/05/2017 | 11:21
33
עם הרשימה הזאת

הרשימה הא-רומנטית
http://www.gayya.org/masterlist-aromantic/

ובפעם האחרונה שאני זוכרת שהסתכלתי בו הרשימה הא-מינית והא-רומנטית היו מאוחדות, עכשיו ראיתי שהן הופרדו, מה שמאוד שימח אותי גם מבחינת החיפוש (למרות שלא קראתי שום דבר) וגם מבחינת ההבהרה שאלה דברים שונים שלא בהכרח באים ביחד.

קומיקסים גם נחשבים?
שמעתי כבר כמה פעמים המלצות על Supernormal Step. למרות שאני אוהבת יקומים מקבילים התחלתי אותו פעם והפסקתי לקרוא ממש על ההתחלה. אולי אם הייתי ממשיכה יותר הייתי אוהבת אותו.

שמעתי גם כמה פעמים על Rain LGBT. אהבתי אותו, אבל הפסקתי לקרוא עוד לפני שהגעתי לדמות הא-מינית. חוץ מזה חשוב לי להזהיר שהדמות הראשית חווה הרבה טרנספוביה.

כאן יש מדיי פעם ייצוג א-מיני בקומיקסים, אבל זה לא עלילתי (גם כאן היו כמה תיאורים שהיה לי קשה לקרוא, למרות שלא באותה מידה כמו בקומיקס שלמעלה, ולא בחלקים שקשורים לא-מיניות)
דוגמה לקומיקס (בחרתי דווקא בזה כי אני גורת ההאסקי שבתמונה. וגם אתם יכולים להשתתף פעם):

יש עוד כל מיני רשימות של קומיקסים באינטרנט. הנה עוד אחת:
יש כאן גם אזהרות, כולל אזהרות שלא ציינתי על Rain LGBT, ומוזכר גם SideQuest שקראתי ואהבתי אבל הרגשתי שקצר מדיי (לא גמור) מכדיי שאוכל לדעת אם נוח לי להמליץ על זה או לא.
לצפיה ב-' כנס בינלאומי+מפגש'
כנס בינלאומי+מפגש
05/05/2017 | 08:08
9
129

ראשית, בתאריך 2/7/2017 ייערך הכנס הא-מיני הבינלאומי השלישי במדריד. 
הכנס ללא תשלום ונועד לכל מי שרוצה. מי שמתכנן לטוס ולהשתתף, נשמח לשמוע על כך. אפשר גם להתארגן יחד לנסיעה מי שרוצה. 
פרטים על הכנס, כולל עזרה בסידורים מסביב, כאן: 

שנית, לא במדריד, אלא כאן אצלנו, מה דעתכם/ן על מפגש פורום החודש?
יכול להיות ביום שישי ה- 26/5 או שישי שאחריו ב- 2/6.
מתאים? רוצים ביום חמישי? אנא שרשרו. 

לצפיה ב-'שישי בוקר? עובדת... יכולה רק אחהצ...'
שישי בוקר? עובדת... יכולה רק אחהצ...
08/05/2017 | 19:27
15
לצפיה ב-'בדיוק נכנסתי להציע מפגש'
בדיוק נכנסתי להציע מפגש
09/05/2017 | 16:45
42
אני פנויה בימי שישי תמיד(כמעט), אבל הכי טוב זה חמישי ב6 בערב כי אני עובדת ליד.
אני אכין משהו טעים אם ניפגש...
לצפיה ב-'חמישי או שישי?'
חמישי או שישי?
12/05/2017 | 06:35
32
למי יותר נוח חמישי, למי נוח שישי? 
תכתבו שנדע מתי להיפגש 
לצפיה ב-'מפגש פורום - '
מפגש פורום -
15/05/2017 | 16:46
29
איזה כיף שמתארגן מפגש! 
לא יכולה ביום חמישי 25.05 וגם לא ביום שישי 26.05 בגלל יום הסטודנט. 
יכולה ביום שישי 02.06 וגם בחמישי 01.06.
אם המפגש ייערך בשעות היום, אני מבקשת שהמקום יהיה מוצל או סגור.
לצפיה ב-'בבקשה... שישי החל מהשעה 14.00...'
בבקשה... שישי החל מהשעה 14.00...
15/05/2017 | 18:11
4
10
לצפיה ב-'בימי שישי אנחנו נפגשים בבוקר בדר"כ'
בימי שישי אנחנו נפגשים בבוקר בדר"כ
16/05/2017 | 07:32
3
24

אבל לפעמים נשארים עד 14:00 או קצת יותר, זה תלוי במפגש באותו רגע ובמי שנמצא. אי אפשר לדעת מראש מתי נסיים כי מפגש הפורום הוא פתוח וחופשי. 
לא תוכלי לבוא מוקדם יותר? 
לצפיה ב-'לא. עובדת עד 13 :('
לא. עובדת עד 13 :(
16/05/2017 | 07:42
2
10
לצפיה ב-'וחמישי בערב? אפשר?'
וחמישי בערב? אפשר?
16/05/2017 | 10:10
1
7
לצפיה ב-'כן. אם אדע מספיק מוקדם לשנות משהו קבוע... תודה '
כן. אם אדע מספיק מוקדם לשנות משהו קבוע... תודה
16/05/2017 | 10:55
9
לצפיה ב-'שיטוף הרגשות המורכבות שלי'
שיטוף הרגשות המורכבות שלי
15/05/2017 | 21:53
2
158
היי,

אני חדש כאן.
אפשר לומר שאני תקוע בחיים, נסגרתי בפני העולם, בעיקר בגלל השוני שלי ובגלל התעללות שעברתי בחיים בגלל השוני שלי. 
כדי להפתח מחדש החלטתי לספר, אני כותב בלוג.

הייתי ילד עם צרכים מיוחדים, אבל ההורים שלי לא רצו להכיר בצרכים המיוחדים שלי אלה ״לתקן״ אותי כדי שאני יהיה כמו שהם רצו. כתוצאה מכך החיים שלי היו מורכבים מאוד. 
כשהייתי בן 11 הורי חזרו בתשובה ועברו לאחד הישובים הדתיים ביותר בשטחים, הם שכנעו אותי שהדת היא התשובה לכל הבעיות. בשנים העוקבות שקעתי עמוק בדת.

התיאור הבא וויזואלי ועלול לגרום לחלק מהקוראים לאי נעימות, אני מכין מראש.

על פי הדת אסור לגעת בעיבר המין ומאחר והייתי דתי קיצוני השתדלתי שלא לגעת שם. לאורך גיל ההתגרות לא היה לי מודעות מינית (ממש אפס).
בתיכון נער אחד שאל אותי כמה אני מאונן בשבוע?, שאלתי אותו מה זה? אז הוא אמר משהו שבזמנו לא הצלחתי להבין ״תשפשף שם ואתה תראה כמה שזה כיף״.

לא ניסיתי את מה שהוא אמר עד גיל 21, מתי שהייתי כבר לקראת הבנה מוחלטת שדת היא דבר רע ופוגעני. הייתי  מדריך בישיבה תיכונית עם פנימיה ושכחתי את המפתחות לחדר שלי בבית של הורים. בחדר מורים היה מיטה למקרים כאלה, נשכבתי והרגשתי שלא בנוח, המחשבה על בחור מסוים לא עזבה אותי. אז נזכרתי מה שהבחור ההוא אמר שנים לפני זה והחלטתי להתנסות, שיפשפתי והרגשתי משהו כ״כ חזק שלא הרגשתי כמוהו יותר בחיים. החומר שמילא את הידיים שלי מאוד הפחיד אותי ושקלתי האם אני צריך לבי״ח. בסוף החלטתי שלא.

מצאתי את עצמי כותב פוסט על מתי שנפתחתי לראשונה וסיפרתי לשני חברים קרובים שיש תחושות שאני לא מצליח להבין, שאני אוהב לפנטז על משהו מוזר במיוחד, מה שיותר מאוחר התפתח להיות הנטיה המינית שלי. 

אז התחושות הללו היו רק סוד שהיה איתי ממתי שהייתי קטן ומאוד פחדתי לספר (בצדק), במבט לאחור אני רואה את הקשר בין הסוד שלי לבין הרצון המיני שלי, הלא קשור בסקס.
כמעט ואין תגית שתתאר בדיוק את מה שאני מרגיש. אפילו הערך הקצר בוויקיפדיה באנגלית בלבד (את הלינק אליו אתם יכולים למצוא בסוף הפוסט), שלכאורה מתאר את המשיכה שלי, לא מתאר לחלוטין את מה שאני מרגיש. 

אפילו ״א-מיני״ לא חלוטין מתאר אותי, אני כן חושב שיחד עם כמה תגיות אחרות (כמו הומוסקסואל) אפשר להגיע הכי קרוב להגדרה נכונה של הרגשות האלה.

אני מקווה שהצלחתי לעניין אתכם, אני מנסה להביא יותר מודעות שיש חיות נדירות ואם היה עוד כמוני היינו כנראה זן נדיר, אבל אני מתקשה למצוא מישהו שמרגיש כמוני בחלק הזה של החיים שלי - המיניות.

כאן הלינק לפוסט ״לתאר את מה שעדיין אי אפשר לתאר״ - http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7399066

תודה שקראתם 
אם יש מישהו שמרגיש משהו דומה, אני הראשון שרוצה לדעת מזה.
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום'
ברוך הבא לפורום
16/05/2017 | 07:26
80

תודה ששיתפת אותנו. 

לפי מה שאני מבין, אתה לא ממש בטוח בהגדרות או רוצה להגדיר את עצמך כרגע כמשהו מובהק וזה בסדר. לפעמים הגדרות למה שאנחנו מרגישים מגיעות אחרי זמן או אחרי שאנחנו מוצאים את מה שמתאר אותנו במדויק יותר ממה שחשבנו. 

לעניין המיניות שאתה מנסה לתאר בערך, אולי נראה שלכולם מסביבנו יש הגיון בריא ומסודר ושכולם יודעים למי הם/ן נמשכים ואיך, אבל במציאות זה לא תמיד ככה. 
תתפלא, אבל יש רבים שמרגישים כמוך או שמרגישים שהם שונים, כביכול, למרות שאין להם שום בעיה והכל אצלם בסדר. יש כאלה שנמשכים לגברים ומרגישים א-מיניים, יש כאלה שנמשכים לגברים ומרגישים שהם יכולים להימשך מינית לפעמים או בתנאים מסוימים בקשר שלהם עם אחרים, אין כאן מדע מדויק אלא עניין של מה שאתה מרגיש.
גם דתיים שמרגישים כמוך נמצאים כאן ובכלל, כאלה שחושבים על דברים דומים לשלך, על משיכות לנשים או גברים גם כקשר א-מיני או על הרצף הא-מיני.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך בנושא הא-מיני, אבל היריעה רחבה ותוכל למצוא הגדרות מגוונות לשלל הרגשות שלך אם תרצה. בכל אופן, אם זה יתאים לך ותרגיש נוח, תוכל לשתף אותנו במה אתה מרגיש כלפי אחרים ואם תרצה הגדרות שיעזרו לך למקם את עצמך או לעשות לך סדר בדברים. הכל נתון לבחירתך. 
אנחנו כאן ומוכנים לעזור ולתמוך בכל דרך, תרגיש חופשי, בהצלחה 

לצפיה ב-'חשוב לי להגיד'
חשוב לי להגיד
18/05/2017 | 08:18
84
שלא כ"כ אהבתי את המשפט:
מתי שהייתי כבר לקראת הבנה מוחלטת שדת היא דבר רע ופוגעני.

לכל אחד יש אורח חיים אחר ואני לא חושבת שנכון להגיד שדת זה דבר רע ופוגעני.
יש גם כ"כ הרבה סגנונות של דתיים יש דתיים פחות ממה שאתה מתאר.
אני מודה זה צרם לי והרחיק בכל אופן בהצלחה בהמשך הדרך.

לצפיה ב-'ספרות'
ספרות
15/05/2017 | 16:27
44
ספרות
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:32
8
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'יום א' 14.5 - מפגש במרכז הגאה בת"א '
יום א' 14.5 - מפגש במרכז הגאה בת"א
13/05/2017 | 00:44
30
ביום ראשון, 14.5 (ערב ל"ג בעומר) בשעה 17:00 (כן, כן! חמש אחה"צ!)
במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'כתבה מצויינת על דמי'
כתבה מצויינת על דמי
07/05/2017 | 23:52
90
סידר לי הרבה דברים בראש, שבכלל לא ידעתי שקשורים לזה.
לצפיה ב-'חשבתי לשתף'
חשבתי לשתף
05/05/2017 | 14:22
3
134
https://m.facebook.com/groups/235947036449221?view...

קישור לכתבה על א-מיניים
לצפיה ב-'לא ניתן להיכנס לקישור'
לא ניתן להיכנס לקישור
07/05/2017 | 13:21
2
14
לצפיה ב-'חבל'
חבל
09/05/2017 | 11:27
1
10
לצפיה ב-'אם תעשה צילום מסך ותצרף תמונה זה יתאפשר'
אם תעשה צילום מסך ותצרף תמונה זה יתאפשר
10/05/2017 | 14:43
24
אבל רק אם אתה מסכים ומעוניין.
תודה בכל מקרה על הכוונה.
לצפיה ב-'עבודה ואבטלה '
עבודה ואבטלה
01/05/2017 | 00:19
99
שלום חברים, 
אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם למלא שאלון בנושא עבודה, שמטרתו לבחון את ההעדפה בין קבלת שכר לבין קבלת קצבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSoVmLVA...
 תודה מראש
לצפיה ב-'שירה א-מינית '
שירה א-מינית
26/04/2017 | 08:38
7
152
יש כתיבה א-מינית נרחבת, אז מצאתי שיר אחד מתוך רבים:

ואפשר גם לשוטט באתר ולראות קצת דברים אחרים. 

לצפיה ב-'זה קצת מזכיר לי שיר שכתבתי פעם'
זה קצת מזכיר לי שיר שכתבתי פעם
27/04/2017 | 17:31
6
62
My friend
My friend
You're my love
a sibling's bond
I love you just as much

I have my friends
I love them too
and I love them
I love them just as much

Partners for life
is what we are
Not the same as for my friends who are in love
but I love you and them
a love that is as great as much

כתבתי את זה פעם בפלאפון בזמן נסיעה באוטובוס. זה מבוסס על התחושות שיש לי כששואלים אותי אם אף פעם לא הרגשתי רגשות אהבה ועל טענות שאהבה אפלטונית היא בהכרח פחות מאהבה רומנטית (אני יכולה להבין אנשים שבשבילם זה כך, אבל אני לא מבינה למה זה שבני אדם מסויימים חווים את זה כך אומר שכולם חייבים לחוות את זה כך, במיוחד בהתחשב בזה שבני אדם מגוונים בכל כך הרבה תחומים, אז למה שלא יהיה גיוון גם ברגשות?). אני חושבת שבאותה נסיעה בה כתבתי את זה חשבתי על א-רומנטית שסיפרה שיש לה בן זוג שאומר שכשהיא אומרת לו "אני אוהבת אותך" זה לא כמו שהוא אומר לה את זה. אמנם מדובר באנשים אחרים, אבל זה הטריד אותי כי זה העלה בי את התחושות האלה, שעולות אצלי באופן קבוע, גם כי אני מאוד פגועה וכועסת מההערות שנאמרות עליי כי אני א-רומנטית וא-מינית וגם בגלל החששות שלי מלהיות במערכת יחסים עם אנשים שתופסים את מערכת היחסים כרומנטית, כי חשוב לי מצד אחד שיהיה ברור שמבחינתי הרגש הוא אותו הרגש כמו שיש לי כלפי אנשים אהובים אחרים ומצד שני שיהיה ברור שזה לא מוריד ממידת האהבה שלי כלפי השותף/ה. עוד לפני שידעתי שאני א-רומנטית הבנתי שמה שאני מחפשת זהה לרגש שאני כבר מרגישה כלפי חברות ופחדתי שזה יפריע וכשקראתי על א-מיניות וא-רומנטיות מצאתי סיפורים על א-רומנטיים, שחלקם גם א-מיניים, שהיו במערכות יחסים רומנטיות ומיניות לפני שהם הבינו שהם שונים, והרגשתי שהרבה מהחששות שלי התממשו במערכות היחסים האלה, למרות שהסיפורים לא נועדו לתאר אותי, ובין היתר חזר על עצמו החלק בו נאמר שהם תפסו את בני הזוג כחברים ושזה הפריע להם שהם מקבלים יחס של חברים ולא של בני זוג במערכת יחסים רומנטית.
לצפיה ב-'דברים ששכחתי לציין'
דברים ששכחתי לציין
27/04/2017 | 17:54
5
41
קודם כל, שקראתי לשיר "(Just as Much, (Platonic Partners". דבר שני, בדומה לשיר שבקישור: חלק מההשראה המקורית הייתה גם הביטוי "רק חברים", שגם התלבטתי אם להכניס לשיר. לא עשיתי את זה, אבל הרעיון שניסיתי להעביר הוא הרגש של "רק חברים" ביחד עם אהבה שחזקה באותה המידה כמו של בני זוג במערכות יחסים רומנטיות.
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
28/04/2017 | 06:35
4
27
שיר יפה ואכן מבטא רגשות. אולי תשלחי אותו לאתר, אם תרצי? 
בכל אופן, תודה על השיתוף והסיפור מאחורי.

ואם יש עוד כאלה שכותבים/ות ורוצים לשתף, נשמח 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/04/2017 | 11:36
3
29
אני אשקול את זה. דיי התלבטתי גם אם לשים את זה פה. בעבר הייתי כותבת יותר שירים, עד שמתישהו נגמרה לי ההשראה ומגיעה רק לעיתים רחוקות. בשנים האחרונות כתבתי כמה בודדים אבל אני לא כל כך מראה לאנשים כי נכנס בי הרעיון לשלוח דברים לתחרויות, והרבה פעמים אסור לשלוח דברים שכבר פורסמו (ואני רואה הרבה פעמים שכתוב שגם להראות לאנשים נחשב כפרסום). מה שקצת משעשע, כי כשאני טיפה יותר אוהבת את מה שכתבתי, לפעמים קשה לי לשלוח אותו (ושולחת או דברים שכתבתי בכוונה בשביל התחרות, שהרבה פעמים הם דווקא דברים שאני אוהבת פחות. אם כי מזמן לא שלחתי שום דבר), כך שאני שומרת שירים בלי להראות לאף אחד כדי לשמור את האופציות פתוחות. מכיוון שאת השיר הזה החלטתי להראות, נראה לי שאני אשקול ברצינות לפרסם אותו איפשהו.

בדיוק עברתי עכשיו על הודעות שקיבלתי בטמבלר ומסתבר שקיבלתי אישור לתרגם משהו שאהבתי בנוגע לא-מיניות ולא-רומנטיות לעברית:

במקור שלחתי את השאלה לקראת שבוע המודעות לא-רומנטיות, אבל לא ראיתי את התשובה עד עכשיו. על סמך הפוסט הזה נעשה קומיקס ששמתי בפורום בשרשור שעשיתי על א-רומנטיות, וחלק מהרעיון היה לבקש אישור לתרגם גם את הקומיקס, למרות שהכתב שלי מזעזע. אז עכשיו ביקשתי אישור גם בשביל הקומיקס:

דרך אגב, הסיבה שבגללה בדקתי את ההודעות באתר ההוא שלא דרך המייל שלי גם הייתה קשורה לא-מיניות וא-רומנטיות. שלחתי אתמול הודעה בנוגע לציור שמאוד אהבתי של דמות מהארי פוטר עם דגל א-מיני ובתוכו לב א-רומנטי:

לצפיה ב-'וקיבלתי אישור לתרגם גם את הקומיקס'
וקיבלתי אישור לתרגם גם את הקומיקס
29/04/2017 | 11:04
27
חבל שהכתב שלי זוועתי.
לצפיה ב-' שכחתי את הסיסמא לטאמבלר! ולא מצליחה לשחזר! מתגעגעת '
שכחתי את הסיסמא לטאמבלר! ולא מצליחה לשחזר! מתגעגעת
29/04/2017 | 21:44
1
14
לצפיה ב-''
29/04/2017 | 23:35
7
לצפיה ב-'חוויותי מאתרי הכרויות'
חוויותי מאתרי הכרויות
20/04/2017 | 17:19
6
341
לפעמים אנשים יכולים לעלות לי את הסעיף!
מצורפת תמונה...
לצפיה ב-'אני מצטערת '
אני מצטערת
20/04/2017 | 17:41
3
161
אני מצטערת שאין לי משהו כל כך מועיל לומר. הודעות מעצבנות...

תהיתי בעבר אם לפתוח עמוד כלשהו בו מעלים בעילום שם תמונות של תגובות כאלה, להעלאת המודעות, לפחות במידה כלשהי, במיוחד כשגיליתי על עוד סוגי להטבפא"קופוביה באתרי היכרויות. אני מקבלת הערות מגעילות גם על הא-מיניות שלי וגם על הא-רומנטיות (אני מחפשת אנשים שתתאים להם מערכת יחסים של שותפים. אני מבינה שזה משהו מאוד יוצא דופן ואולי דווקא עוד יותר באתרים כאלה, אבל זה לא תירוץ לתגובות מעליבות).
לצפיה ב-'זה בהחלט לא תירוץ'
זה בהחלט לא תירוץ
20/04/2017 | 21:00
2
99
שום דבר לא נותן לגיטימציה לתגובות כאלו... ודווקא בניגוד לזה היום דיברתי עם מישהו שם שממש התעניין ושאל שאלות ובסוף אמר לי בנימוס שזה היה מאוד מעניין אבל זה לא מתאים לו ונפרדנו בלבביות, ככה שאפשר גם אחרת.
לצפיה ב-'מדיי פעם יש גם כאלה שמנומסים'
מדיי פעם יש גם כאלה שמנומסים
20/04/2017 | 21:36
87
למרות שכבר נתקלתי באנשים ששאלו אם אפשר לשאול לפני והתפלאתי לטובה, אחרי כל ההודעות האחרות... אבל הודעה לאחר מכן ראיתי שזה לא המצב. אני לא מבינה למה א-מיניות ו/או א-רומנטיות כל כך מפריעות לאנשים (אני מבינה שזה לא מתאים להם. אני מתכוונת לאלה שעצם הקיום מציק להם). חלק גדול מבין ההודעות אני מקבלת הם סקרנים, כשרובם מהחצופים, למרות שנתקלתי באלה שלא. לפעמים אני מגיעה למצבים בהם אני מרגישה שאני חיה בגן חיות, ועוד איזו חיה מסוג שלא נתקלו בו אף פעם או אפילו, ברוב המקרים, לא היו מודעים לקיומה (מה שגורם לי לתהות אם להפסיק את השימוש באתר, מה שקרה פעם, ומאז הפסקתי לענות לאנשים שלא מאשרים שקראו את הפרופיל שלי, וכך תדירות התגובות האלה ירדה כי נותרו רק אלה שמגיבים דברים כאלה ישר על ההתחלה או אלה שחשבו שהבינו ולא הבינו. מדיי פעם אני בכל זאת צריכה הפסקה משם, למרות שמאז לא סגרתי את החשבון שוב).
לצפיה ב-'הוא דווקא מוצא חן בעיני'
הוא דווקא מוצא חן בעיני
21/04/2017 | 21:49
100
אשמח לשם שלו בפרטי, כדי שאפנה אליו ואסביר. 
או שתתני לו את שלי. תודה מאי.
לצפיה ב-'אכן מעצבן, לצערנו לא חסרים כאלה בורים'
אכן מעצבן, לצערנו לא חסרים כאלה בורים
20/04/2017 | 22:02
98

גם אצל מיניים, או יותר נכון מיניות המצב לא מזהיר, בלשון המעטה, אבל באמת א-מיניים/ות נתקלים בחוסר ידע נרחב בצד השני, דבר שמגדיל את הפערים והתיסכולים כל פעם.

המלצתי בעבר ואני ממליץ שוב לכל מי שרוצה על האתר באנגלית שמיועד לא-מיניים/ות בלבד, יש שם גם ישראלים:

מקווה ששם המצב יהיה שונה באופן חיובי יותר. 
לצפיה ב-'רציתי לשאול בכלליות, ואז חשבתי שזה יכול להתאים לכאן.'
רציתי לשאול בכלליות, ואז חשבתי שזה יכול להתאים לכאן.
03/05/2017 | 23:28
54
אולי השאלה שלי תמימה מדי, נאיבית, מטופשת.
אני לא יודעת.
אבל אולי יש חשיבות ותועלת שכן נראה נוכחות בולטת באפליקציות ובאתרים, שכן יראו. ידעו. ואולי גם נמצא אחד את השני.
לצפיה ב-' מאמר לקריאה:'
מאמר לקריאה:
20/04/2017 | 09:08
66

אמנם מ- 2015 אבל מתאים. 
המאמר עוסק בשאלה האם א-מיניות וזהות א-מינית צריכה להיכלל בזהות הקווירית, אבל לא רק בלענות כן/לא, אלא גם לתת תמונה רחבה יותר של זהויות א-מיניות, השקה שלהן לקוויריות, גבולות והרחבת השיח בנושא. 

קריאה נעימה 

לצפיה ב-'2 המפגשים הקרובים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
2 המפגשים הקרובים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
11/04/2017 | 00:22
20
448
שני המפגשים הקרובים של קבוצת הא-מיניים במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א 
ביום ד', 19.4 בין השעות 18:00-20:00
ביום ראשון, 30.4 בין השעות 17:00-19:00
(ערב יום הזיכרון)

הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד                  

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה
 - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'קצת על המפגשים '
קצת על המפגשים
12/04/2017 | 23:44
16
216
מה קורה במפגש? יושבים במעגל (אפשר עם סריגה ), אוכלים שוקולד (או מה שהחברים הביאו), עושים סבב הכרות ואח"כ מדברים.
בד"כ מספיקים לכסות כמה נושאים

המפגשים הם חברתיים ובאווירה לא מחייבת - מי שלא רוצה לא חייב לדבר, אפשר גם סתם לשבת ולהקשיב לאחרים .

כמות והרכב האנשים משתנה ממפגש למפגש: במפגש הכי מצומצם היו 5 אנשימות ובהכי נרחב 28.
טווח הגילאים הוא 16-56, כאשר הרוב סביב ה-20.
לרוב יש חלוקה די שוויונית גברים-נשים.
לצפיה ב-'המפגש ובכלל הפורום'
המפגש ובכלל הפורום
13/04/2017 | 00:24
15
240
הי, חדשה כאן.
למפגש, צריך להרשם? להודיע?
יש צורך או עדיפות להיות משתתפים פעילים בפורום ורק אחר כך לקחת חלק במפגש?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
13/04/2017 | 10:01
1
170
ישנם שני סוגים של מפגשים: מפגשי פורום שמתפרסמים כאן אחת לכמה זמן (בקרוב מפגש נוסף) ומפגשים שנערכים בחסות המרכז הגאה בתל אביב שגם הם מתפרסמים כאן.
לא צריך להרשם לאף אחד מהם, הכל חופשי ופתוח לכולם/ן. את מוזמנת. 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/04/2017 | 10:06
64
לצפיה ב-'היי'
היי
13/04/2017 | 21:52
12
166
את לסבית במקרה?
בת כמה את?
לצפיה ב-'מתנצלת'
מתנצלת
13/04/2017 | 22:17
4
199
אתמול נכנסתי לכאן לראשונה.
אעדיף להכיר קצת יותר ולהסביר את עצמי לאט.
בפרט שגם לי להבין את זה לוקח זמן...
לצפיה ב-'היי'
היי
14/04/2017 | 14:58
3
159
האמת שלא כ"כ הבנתי את התגובה שלך.
את לסבית?בת כמה את?

ומה לוקח לך זמן להבין? את מה בדיוק?

וכמובן שכחתי לכתוב לך:
ברוכה הבאה לפורום!
לצפיה ב-'לא יודעת אם זאת כוונתך, אבל את נשמעת אגרסיבית.'
לא יודעת אם זאת כוונתך, אבל את נשמעת אגרסיבית.
15/04/2017 | 20:42
2
154
ואם כבר להתנפל בשאלות חודרניות, עדיף בהודעה פרטית.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/04/2017 | 21:37
45
לצפיה ב-'היי'
היי
15/04/2017 | 22:45
98
ממש לא. זאת לא הייתה כוונתי.
סליחה.
היה יותר פשוט אם הייתה אומרת זה אבל זה כמה מה שיש.
העדפתי ככה כי אני מעדיפה להיחשף אחרי שאני בטוחה שגם היא כזאת.

ושוב סליחה.
לצפיה ב-'תבואי למפגש ותגלי אגב, כמובן, המפגשים הם '
תבואי למפגש ותגלי אגב, כמובן, המפגשים הם
13/04/2017 | 23:36
136
פתוחים לכל הנטיות הרומנטיות, ולא רק להט"ב
לצפיה ב-'לא שואלים סתם כך מה הנטייה המינית, אם א.נשים רוצים'
לא שואלים סתם כך מה הנטייה המינית, אם א.נשים רוצים
14/04/2017 | 23:23
5
162
הם ינדבו את המידע הזה מעצמם.

לצפיה ב-'היי'
היי
15/04/2017 | 20:29
100
מותר לשאול..
לא כולם מנדבים לפעמים צריך לשאול בשביל לקבל תשובה..
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/04/2017 | 21:36
3
36
לצפיה ב-'היי'
היי
15/04/2017 | 22:46
2
89
היה יותר פשוט (ונעים..) שאת תכתבי את זה מאשר שיבואו 2 להעיר לי על כך שהייתי כ"כ לא בסדר למרות שממש לא התכוונתי..
ובכל אופן סליחה ובהצלחה.
לצפיה ב-'ניסיתי.'
ניסיתי.
15/04/2017 | 22:54
1
95
אולי לא הייתי מספיק ברורה אבל ניסיתי.
לצפיה ב-'היי'
היי
16/04/2017 | 00:42
73
אם היית ברורה הייתי מבינה..
בכל מקרה בהצלחה.
לצפיה ב-'טבעונים יקרים, שאלה אליכם'
טבעונים יקרים, שאלה אליכם
19/04/2017 | 08:37
2
127
אשמח להמלצה למקום באזור המרכז הגאה שמוכר עוגות/עוגיות טבעוניות. במפגש הקודם ראיתי שיש טבעונים, והייתי רוצה להביא משהו שמתאים לכולם...
לצפיה ב-'הלו'
הלו
20/04/2017 | 08:29
64
תודה על ההתחשבות! לגבי עוגיות אין לי מושג אבל יש שוקולד טבעוני בגודנס שזה ממש ליד גן מאיר, אבל זה יקר אז אפשר גם סתם חטיף
לצפיה ב-'יש כל מיני'
יש כל מיני
24/04/2017 | 00:14
40
Seeds
המלך ג'ורג' 97, תל אביב יפו
03-5404006
לצפיה ב-'8 דברים שרצוי לא להגיד לא-מיניים'
8 דברים שרצוי לא להגיד לא-מיניים
12/04/2017 | 13:08
248
ופספסתם את הקטע של האוננות???

לצפיה ב-' '
10/04/2017 | 12:41
15

לכל חברי/ות הפורום,
א-מיניים/ות במגוון הרחב, מתלבטים, סקרנים וכל השאר.
אלה שכאן ואלה שפחות,
מי שכותב ומי שקורא,
שיהיה לכולנו חג שמח וחופש נעים למי שיש
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 17:03
7
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הסדרה Legion - לא א-מיניות, אבל יפה '
הסדרה Legion - לא א-מיניות, אבל יפה
08/04/2017 | 19:48
72
(תודה למקמיקא על ההמלצה)

הסדרה מאד מוצלחת בעיני, ואין צורך בידע קודם\Canon, שכן הקשר בינה לבין הדמויות\סיפור עליהם היא מבוססת הינו בפרטים בודדים בלבד.

4 הפרקים הראשונים (מתוך 8 הפרקים של העונה הראשונה) אכן מכילים מערכת יחסים רומנטית ללא מגע,
אבל
באותה המתכונת כמו שהיה ב- Pushing Daisies ("החיים עפ"י נד"),
יענו "הם רוצים לגעת, אבל לא יכולים בגלל סיבה X".

(אני לא מחשיבה את זה לספויילר, וממלא אין אייקון יפה לזה  )

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה