לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82048,204 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' האחרון שכתב היום (7/10) מודעה בלוח ההיכרויות:'
האחרון שכתב היום (7/10) מודעה בלוח ההיכרויות:
07/10/2017 | 23:22
112
צור עמי קשר בהקדם האפשרי בבקשה 

הכוונה היא לאלי, בן 34 מהמרכז.
לצפיה ב-'הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות'
הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות
19/09/2017 | 14:08
116
שיחול ב-28-22 באוקטובר:

יש רעיונות?

בשנה שעברה עלה הרעיוו לצלם סרטון. אני עוד בעניין, אם זה מתאים. אשמח גם להצעות לנושאים שאוכל לכתוב עליהם, או לשמוע על פרוייקטים בינלאומיים שאפשר להצטרף אליהם. אעדכן אם אמצא פרוייקט כלשהו.
לצפיה ב-'פתאום ראיתי שיש פורום כזה....'
פתאום ראיתי שיש פורום כזה....
02/10/2017 | 01:49
2
138
והרגשתי צורך להיכנס, להבין אם אני שייך לפה...אולי...
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
02/10/2017 | 06:38
1
68
אתה מוזמן לקרוא על א-מיניות, לשאול, לשתף ואם תרצה, גם לספר מה משך אותך לכאן ועד כמה אתה מרגיש שייכות לנושא, נשמח לשמוע ולהשתתף 
לצפיה ב-'תודה... מה שעניין אותי ההתרחקות ממין כמטרה'
תודה... מה שעניין אותי ההתרחקות ממין כמטרה
02/10/2017 | 07:51
108
אולי זה הגיל כי עמוק בפנים יש משיכה ויש תשוקה אבל יותר ויותר זה נראה לי כל כך סתמי ומיותר, לא יודע אם אני במקום הנכון אבל אקרא קצת ואיהיה קצת בפורום ואבין יותר
לצפיה ב-'ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש מתנדבים.ות!'
ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש מתנדבים.ות!
26/09/2017 | 17:22
1
100
היי חברי פורום יקרים,

ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש אתכן.ם!

אחרי כשנה של פעילות, אנחנו רוצות להתרחב ולהכשיר מנחות ומנחים חדשים, פעילים ופעילות וכל מי שמודעות א-מינית זורמת לה בעורקים ורוצה לעשות יותר.

אנחנו פותחות קורס הכשרה למתנדבות חדשות בימי שישי ה-13/10 וה-20/10.
אנחנו מחפשות מנחות להעברת פעילויות על א-מיניות (על בסיס סיפור אישי), ופעילים נוספים לצוותי פייסבוק, גרפיקה, עשייה פנים קהילתית ותקשורת ויח"צ.

לפרטים והרשמה אפשר לפנות אלינו בהודעות לעמוד הפייסבוק או במייל asexuality.il@gmail.com

*ההודעה מנוסחת בלשון מגדרית משתנה, אך פונה לאנשים מכל המגדרים ולחסרי מגדר כאחד.

המודעה והעמוד שלנו בפייסבוק:
לצפיה ב-' אני שם! '
אני שם!
10/10/2017 | 13:21
6
לצפיה ב-'חברה chevra'
חברה chevra
29/09/2017 | 12:52
90
לסבית א מינית בת 56 בחברה chevra
לצפיה ב-'אני חושבת שאני א מינית'
אני חושבת שאני א מינית
25/09/2017 | 23:10
2
250
היי אני בת 23 
אני חושבת שאני א מינית  
אני לא מרגישה משיכה או צורך ליחסי מין
יש לי חבר מזה שנתיים 
אבל אני לא מרגישה עליו דחף מיני או משיכה כל שהיא 
אנכנו מקיימים נטו כי הוא רוצה ולא אני 
יכול עבור חודש בלי זה ואני מרגישה שזה לא חסר לי 
מה אתם אומרים? 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
26/09/2017 | 07:43
119

תודה על השיתוף.
מה אנחנו אומרים? שהכל תלוי בך ובמה שאת רוצה, האמת.
כמו שאנחנו אומרים לאחרים/ות כאן, אנחנו לא מאבחנים ולא מתיימרים לקבוע מה כל אחד/ת אלא מכוונים או מייעצים. בסוף, ההחלטה מה את היא שלך בלבד.

למרות זאת, מה שאת מתארת כאן, שאין לך משיכה מינית, מתאים להגדרות של א-מיניות. אם את לא נמשכת לאחרים מינית ולא מעוניינת לקיים יחסי מין וזה לא חסר לך, ייתכן שאת א-מינית. 

לגבי הזוגיות שלך, זו שאת מתארת אותה שהוא רוצה ואת לא, האם זה משהו שאולי מפריע לך או שאין לך בעיה בזוגיות כזאת? 

ואם תרצי לקרוא על א-מיניות, תוכלי כאן במאמרים, בקישורים ועוד. בנוסף, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד, את מוזמנת לשאול, לשתף וכל מה שאת מרגישה שנכון לך 
לצפיה ב-'מוכר לי.... אני לא יודע אם אני '
מוכר לי.... אני לא יודע אם אני
02/10/2017 | 01:52
68
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכולם'
גמר חתימה טובה לכולם
25/09/2017 | 23:50
38
ואמן ונמצא כבר את החצי השני שלנו
https://www.youtube.com/watch?v=SQUeO_lReKk
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם/ן '
שנה טובה לכולם/ן
20/09/2017 | 14:22
4
29

לכל חברי וחברות הפורום,
למהססים, למתלבטות, לאלה שרק קוראות ואולי יגיבו בפעם הבאה,
לכל מי שתורם, כותב, משתתפת ומגיב,
לכל מי שבא למפגשים וטורח להכין ולהביא,
לכל מי שהנושא בנפשו ומוכן לתרום ידע וזמן,
לכל מי שמחפשים זוגיות ואהבה
ולכל מי שכאן ובכלל ושלא הזכרתי,

שנה טובה לכולכם/ן   

לצפיה ב-'תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!'
תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!
20/09/2017 | 17:44
9
לצפיה ב-' שנה טובה!'
שנה טובה!
21/09/2017 | 18:38
6
לצפיה ב-'שנה טובה למנהל מס' 1'
שנה טובה למנהל מס' 1
24/09/2017 | 23:05
1
22
לצפיה ב-' '
25/09/2017 | 06:44
20
שנה טובה גם לך 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
15

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'לא בטוחה'
לא בטוחה
16/09/2017 | 17:45
9
211
היי לכולם .
אני בת 23 מעולם לא חוויתי קשר זוגי וסקס , אומנם יש לי חשק מיני ואני מאוננת ( פעם בשבוע ) על מישהו לרוב אנשים כאלה כריזמתיים , אך לא בוער בי החשק באמת לשכב לדעתכם זה חשק מיני נמוך ? א מיניות ? או חרדות ?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ותודה על השיתוף'
ברוכה הבאה ותודה על השיתוף
16/09/2017 | 20:36
3
137

האמת, גם אנחנו לא בטוחים, או יותר נכון, לא יכולים לדעת בדיוק כי מה שתיארת כאן מתאים להרבה מאיתנו ולכל אחד/ת יש רצון ונטיה קצת שונים גם בספקטרום הא-מיני.
א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית כלפי אחרים/ות, אבל זה לא מחסור בחשק מיני לגמרי ולרוב הא-מיניים יש חשק מיני וכמו שציינת הוא כולל גם אוננות או רמת משיכה מסוימת לאחרים, הכל תלוי במה שמרגישים.

למרות שהאינסטינקט אומר ישר "כן", אנחנו לא יכולים לאבחן אם את א-מינית או לקבוע במקומך, כי זה משהו שרק את יכולה להרגיש אותו בעצמך.
נכון, על פניו מה שאת מתארת נשמע כמו א-מיניות, אבל זה יהיה קצת לא אחראי מצידנו להגיד לך שאת משהו אחד כי א-מיניות היא מגוונת ויכול להיות שתגלי שאת מזדהה עם הגדרות שונות בנושא.

מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה לכוון, לשתף, לענות על שאלות אם יצוצו ולעזור עד כמה שניתן. אני מקווה שזה קצת עזר ואם לא, כתבי שנדע לכוון יותר. 
אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור, בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/09/2017 | 14:53
2
79
ואוו תודה על התשובה . אז א מיניות לא אומרת שאין בכלל חשק ? אני נהנית  מסיפוק עצמי ולדבר על סקס וכו , אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין כי זה לא בוער בי ואני תמיד מרגישה שונה , לפעמים אני מרגישה שאני נמשכת לאנשים מסוימים אבל תמיד הרגשתי משיכה מבוססת על רגש שיכול להיות שבא ביחד עם מין אבל יותר רגש .
מי יכול לקבוע את ? אני רוצה לבדוק שזה לא מטראומות או פחדים שווה לנסות מטפלת מינית או פסיכולוג ? 
לצפיה ב-'לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות '
לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות
17/09/2017 | 16:03
1
108

אכן, א-מיניות לא אומרת שאין חשק מיני או שאין מיניות כלל, אלא שאין משיכה מינית או שהיא נמוכה, תלוי במה שמרגישים. כלומר יכול להיות חשק מיני וזה בסדר. 

צריך להפריד בין חשק מיני לבין משיכה מינית:
חשק מיני זה מה שאת מרגישה כעוררות או תשוקה מסוימת.
משיכה מינית זה האם את נמשכת מינית לאחרים/ות או מה רמת המשיכה המינית שלך, כלומר האם החשק המיני שיש לך מופנה כלפי אחרים/ות. יכול להיות שאין לך משיכה ויכול להיות שיש לך משיכה נמוכה או משיכה בתנאים מסוימים. 

כאמור, א-מיניות היא מגוונת ומאפשרת לך לראות הגדרות ומשיכות שונות שאולי תוכלי להזדהות איתן או עם חלקן.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ועד כמה קראת בנושא, רק אציין שאם את מרגישה משיכה שמבוססת על רגש, ייתכן שאת דמי-מינית, כלומר נמשכת לאחרים/ות רק אחרי שאת נקשרת אליהם רגשית. 

בנוגע לזה שלא קיימת יחסי מין, אל תרגישי שונה יותר מדי. זה נכון שאנחנו חיים בחברה היפר מינית שמקדשת כל דבר מיני ומכניסה מיניות לכל פרסומת לרהיטים או יין לחג, אבל לא כולם מקיימים יחסי מין ולא כולם/ן רוצים לקיים יחסי מין.
יש כאלה שניסו וגילו שזה לא מתאים להם ויש כאלה שלא ניסו כי זה לא מתאים להם מראש.
את יכולה להרגיש קצת יותר בנוח כי יש כאן הרבה כאלה שלא שכבו או שלא מעוניינים לשכב עם אחרים. אנחנו מדברים על זה גם כאן וגם במפגשים שלנו, בהם ניתן לשמוע מה מרגישים א-מיניים אחרים ומה הקשיים החברתיים שנתקלים בהם, לרבות התחושה שהם שונים כביכול.

ושוב אדגיש שאנחנו לא יכולים לקבוע את מה שאת, זה רק את יכולה לדעת על פי ההרגשה הפנימית שלך לנוכח הידע שתצברי בנושא. ועם כל הכבוד למטפלים ופסיכולוגים, רמת הידע של רובם/ן בנושא הא-מיני לוקה בחסר, בלשון המעטה. נתון לשיקולך בלבד.

כמו שכתבתי, אנחנו מציעים עזרה ותמיכה, הכְוונה בנושא ושיתוף של הידע האישי שלנו שנצבר לאורך השנים. רובנו חווינו את מה שאת מתארת כאן ולכן אנחנו יכולים להזדהות עם מה שכתבת. 
מקווה שעזרתי קצת ושוב, אל תהססי בכל שאלה, חידוד או פנייה בנושא, בשביל זה אנחנו כאן 
לצפיה ב-'אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני'
אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני
18/09/2017 | 11:15
88
בתור בת 25 חפרו לי על זה יותר פעמים משאני יכולה לספור וזאת למרות שזה בכלל לא מעיניינם של אנשים.
ההפניה לטיפול פסיכולוגי הפכה להיות כל כך אוטומטית וזה גרם לי במקום מסוים לפקפק בהיכרות העצמית שלי.

בסופו של דבר הבנתי שהייתי קשה מאוד עם עצמי. זה שכולם עושים לא אומר שגם אני צריכה לעשות. 
הדבר התומך שאני יכולה להגיד לך, ברמה הכי אישית, במיוחד כי אני מכירה את ההרגשה הזאת: את כבר יודעת מראש מה טוב לך- ובצורה הכי פשוטה צריך להפריד בין "אני" ל"שאר" כי הנטייה הא- מינית עדיין לא ידועה כל כך בציבור או שאנשים בכלל לא מבינים איך זה אפשרי. ההכרה בזה שקיימים עוד אנשים שנמצאים בספקטרום, גורמת לי לפחות, להרגשת ביטחון לגבי הנטיה שלי.
לצפיה ב-'לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?'
לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?
18/09/2017 | 20:45
3
94

למה התכוונת שאת מאוננת על מישהו? (כריזמטי?)

או שהייתה שם בעיית פיסוק?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
19/09/2017 | 07:13
2
97

א-מיניים לא מתאהבים? זה שמור רק למיניים? לא ברור.

זה גם מזכיר את סוג השאלות שאנשים שואלים כשהם שומעים על א-מיניות פעם ראשונה, בייחוד אלה שלא מאמינים שיש דבר כזה. 
אבל אני מתאר לעצמי שלא התכוונת לזה, בטח לא לערער על מי שנמצא כאן ומחפש/ת תמיכה או עזרה בנושא בצעדיו הראשונים 

לצפיה ב-'אני מרגישה'
אני מרגישה
25/09/2017 | 19:22
1
70
שכן יש לי דחף מיני , אומנם בא בתקופות ולא קבוע , אבל לא ממש רוצה לשכב עם מישהו או מישהי , כאילו להיכנס לקשר זוגי זה לשכב וגם אולי כשלא כ''כ בא לי .
אולי פשוט לבידו חלש ? יש אחת שאמרה שלא ניסיתי אני לא יכולה לדעת ... 
ועוד שאלה מה זה זוגיות א מיני? המטרה היא הקמת משפחה ומשק בית משותף ? נגיד אם אני גם אל הורית או לא הכי מעוניינת בילדים , זאת זוגיות שמספקת בעיקר את הפן הרגשי ? חוויות משותפות וכו ? ויש זוגות א מיניים שכן מקיימים מדי פעם ? אשמח לתשובות ותודה על הקודמות .
לצפיה ב-'מה שאת מתארת הוא די נפוץ כאן'
מה שאת מתארת הוא די נפוץ כאן
26/09/2017 | 07:23
64

שיש דחף מיני אבל אין רצון לשכב עם אחרים. אני לא יודע אם זה ליבידו חלש או כל דבר אחר, אני רק יודע שאם זה מה שאת מרגישה, אז זה חלק ממה שאת. 

לגבי מה שאומרים שצריך לנסות כדי לדעת, אז לא ממש, רק אם את רוצה ומרגישה צורך אמיתי לנסות. אף אחד/ת לא יכול ולא צריך להגיד לך מה לעשות מבחינה מינית, אם להתנסות או לא, בטח לא נגד הרצון שלך. 
יש לא מעט א.נשים כאן ובכלל שלא התנסו והכל בסדר, לא חייבים אם לא רוצים. בסופו של דבר, רק את יכולה לדעת הכי טוב מה שאת רוצה בלבד. 

זוגיות א-מינית היא זוגיות של א-מיניים/ות שלא מחייבת התנסות מינית כלשהי. אפשר לאהוב רומנטית או לחיות בשיתוף, הכל תלוי במה שרוצים ובמה שמחליטים כזוג, הן בפן הרגשי והן בפן המיני או הרומנטי או השיתופי או כל בסיס זוגי אחר שרוצים לחיות על פיו. 
את יכולה להקים משפחה עם ילדים ואת יכולה גם לא להביא ילדים, יש לא מעט כאלה גם. כל זוגיות שאת מעלה על הדעת שהיא לא הכי נפוצה בחברה אמנם, קיימת או יכולה להתקיים כי יש אחרים שגם מרגישים כמוך ומחפשים את סוג הזוגיות הזה, פחות או יותר.

לצפיה ב-'אם את לא בטוחה אז תנסי להיות בזוגיות'
אם את לא בטוחה אז תנסי להיות בזוגיות
30/09/2017 | 14:57
39
ואז את תדעי יותר טוב.
לצפיה ב-'קשרים חברתיים'
קשרים חברתיים
17/09/2017 | 15:28
2
165
זה הגיוני הרצון העז לחיי חברה יותר משאר האוכלוסיה ? אני למשל ממש חייבת חיי חברה בקטע של יום יום .

לצפיה ב-'היי לי'
היי לי
18/09/2017 | 11:25
70
יכול להיות שאת טיפוס חברותי מאוד בלי שום קשר או שזאת הדרך שלך לחוות מערכות יחסים שנחשבות משמעותיות בחיים שלך.
אני לדוגמא גם צריכה אנשים סביבי אבל אחרי זמן מסוים אני צריכה הרבה שקט ולבד. ראיתי איזה משהו נחמד באינטרנט שקראו לו "בטרייה חברתית" (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב) לפי הבנתי, יש כאלה שצריכים אנשים כדי להטעין אותה ויש כאלה שצריכים את הלבד שלהם.
לצפיה ב-'מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?'
מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?
18/09/2017 | 21:46
20
לצפיה ב-'מפגש עתידי'
מפגש עתידי
15/09/2017 | 07:39
2
102

ראשית, המפגש אמש היה קטן ואינטימי, אך מהנה. בנוסף, שמחתי לראות פנים ותיקות וגם חדשות. 

שנית, המפגש הבא יתקיים ביום שישי בבוקר. עדיין אין מועד כי עוד מוקדם להחליט, אבל אחרי החגים נתחיל לדבר על כך. 

שלישית, בקרו בלוח ההיכרויות, הוא פעיל, שווה לנסות 
לצפיה ב-'איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)'
איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)
15/09/2017 | 21:28
1
21
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 10:50
17
לצפיה ב-' מפגש פורום'
מפגש פורום
08/09/2017 | 07:21
10
403

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום ייערך ביום חמישי ה- 14/9/2017 בשעה 18:30 במתחם שרונה בתל אביב. אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י. מפה מצורפת. 

חדשים/ות, מהססים ומתלבטות, המפגש נועד גם לכם/ן כמובן ונערך באוירה נעימה ולא מחייבת. אנחנו תמיד שמחים כשמגיעים חברים חדשים. מי שרוצה לשאול ולהתעניין עוד, אפשר גם בפרטי. 

מי מביא מה? משהו לאכול, שתיה קלה, מאפים כלשהם וכל מה שנראה לכם מתאים לאוירת פיקניק בשעות הערב. 

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ואולי משהו קטן לאכול, אנא שרשרו כאן מה אתם/ן מתכוונים להביא. נתראה במפגש! 

לצפיה ב-'מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?'
מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?
09/09/2017 | 21:05
3
39
לצפיה ב-'אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו '
אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו
10/09/2017 | 00:06
2
54

לא נחכה שעה, זה קצת מוגזם. 
לצפיה ב-'מצויין, אני אביא עוגה'
מצויין, אני אביא עוגה
10/09/2017 | 09:18
1
25
לצפיה ב-'יופי, תודה '
יופי, תודה
10/09/2017 | 11:02
13
לצפיה ב-'לצערי, אני לא אגיע הפעם'
לצערי, אני לא אגיע הפעם
10/09/2017 | 13:11
2
52
אני חולה... וזה כנראה לא יעבור עד יום חמישי... 
המפגשים האלה נהדרים, וממש חבל לי להחמיץ עוד אחד, אבל אין ברירה...
לצפיה ב-'חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי '
חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי
10/09/2017 | 17:31
30
לצפיה ב-'החלמה מהירה!'
החלמה מהירה!
11/09/2017 | 16:49
28
אני לא אוכל להגיע, אבל מקווה שתוכלי.

תרגישי טוב!
לצפיה ב-'האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?'
האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?
11/09/2017 | 14:40
1
35
 לא יכולה פיזית...תודה.
לצפיה ב-'יש ספסלי ישיבה במקום'
יש ספסלי ישיבה במקום
11/09/2017 | 16:52
43
אולי נשב בצורה משולבת, כלומר גם על הדשא וגם על הספסל, אז זה אפשרי. 

לצפיה ב-'אוכל ואלרגיות'
אוכל ואלרגיות
12/09/2017 | 19:34
45
יש פה א.נשים
שיש להם אלרגיות לאוכל
כמו גלוטן חלב וסויה?

לצפיה ב-'מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר'
מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר
15/09/2017 | 01:01
1
78
גבר בן 50 נאה להכרות עם א-מינית
מוזמנת לפנות במייל gold22@walla.com
לצפיה ב-'תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
15/09/2017 | 07:28
44

או דרך "כלים ומידע" כאן למעלה בלשונית הכחולה וב "לוחות". 
בהצלחה. 
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
11/09/2017 | 13:18
4
147
אם ישנה אחת: לסבית א מינית בגיל 48 ומעלה- אנא השמיעי קול
לצפיה ב-'היי'
היי
11/09/2017 | 22:51
73
כמעט.. רק בגיל זה שונה. אני צעירה יותר מהגיל שציינת

בהצלחה במציאה מה שאת מחפשת
לצפיה ב-'46 תופס...?'
46 תופס...?
12/09/2017 | 11:24
1
48
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2017 | 09:42
64
ברוכה הבאה לפורום!

אני לא חושבת שתהיה לה בעיה אם את לסבית א-מינית
עד שמצליחים למצוא לסבית א-מינית לא חושבת שתהיה התעקשות על שנתיים מתחת להגדרה.
בהצלחה לכן ואל תשכחו לעדכן!
לצפיה ב-'הי'
הי
19/09/2017 | 14:29
43
לא הצלחתי לראות מה גילך,
אני עוד מעט בת 56
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:02
14

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-' מפגש פורום לפני ראש השנה'
מפגש פורום לפני ראש השנה
28/08/2017 | 07:01
19
156

מה דעתכם/ן על מפגש פורום? 

אני מציע או את יום חמישי ה- 14/9 בערב או את יום שישי ה-15/9 בבוקר.
המפגש ייערך בתל אביב, פרטים מלאים יגיעו בהודעה נפרדת ומסודרת, כרגיל. 

חדשים, מתלבטים וכל השאר, המפגש נערך באוירה נעימה ופתוח לכולכם. זאת הזדמנות לבוא, להכיר, לדבר ולשתף. לא חייבים כמובן, אפשר גם לשתוק, אנחנו לא מכריחים אף אחד לשום דבר, הכל חופשי. תבואו ותראו 

אנא כתבו כאן באיזה מהימים נוח לכם/ן ונפגש. 

לצפיה ב-' אני צריכה ללכת לחתונה ב15...'
אני צריכה ללכת לחתונה ב15...
28/08/2017 | 09:44
4
44
לצפיה ב-'מה עם ה-14/9 שזה ערב לפני?'
מה עם ה-14/9 שזה ערב לפני?
28/08/2017 | 10:57
3
21
לצפיה ב-'אבל זה אף פעם לא בערב...'
אבל זה אף פעם לא בערב...
28/08/2017 | 11:03
2
39
אני עובדת ליד אז אם זה יתחיל ב5, אני כנראה אבוא.
לצפיה ב-'היו מפגשים בערב, אולי הפעם זה יקרה'
היו מפגשים בערב, אולי הפעם זה יקרה
28/08/2017 | 11:28
1
40
בכל אופן, נראה לאן נושבת הרוח של הרוב ואיזה יום יהיה נוח. 
לצפיה ב-'אני בעד כל יום שישי אחר'
אני בעד כל יום שישי אחר
28/08/2017 | 11:33
15
לצפיה ב-''
28/08/2017 | 10:38
1
35
אני מאוד אוהבת את המפגשים של הפורום, ואשמח לבוא! מבחינתי, גם חמישי בערב וגם שישי בבוקר מתאים. אם אנחנו נפגשים בבוקר, אז חשוב לי שיהיה צל.
נתראה! 
לצפיה ב-'ברור שאם בבוקר, יהיה צל, כמו תמיד '
ברור שאם בבוקר, יהיה צל, כמו תמיד
28/08/2017 | 10:59
19
לצפיה ב-'בעקרון חמישי עדיף לי, אבל.. '
בעקרון חמישי עדיף לי, אבל..
28/08/2017 | 22:11
1
48
אני ממש לא בטוחה אם אני אוכל להגיע (הסיכוי לא גבוה ממש) וגם עד עכשיו אף פעם לא באתי...
בכל מקרה אם זה בחמישי (18:30 והלאה) זה מעלה קצת את הסיכוי שלי להגיע :)
לצפיה ב-'אם בחמישי זה מ- 19:00 ואילך, נשמח אם תוכלי להגיע בכל מקרה'
אם בחמישי זה מ- 19:00 ואילך, נשמח אם תוכלי להגיע בכל מקרה
29/08/2017 | 07:17
13
לצפיה ב-'למה זה תמיד נופל על זמנים שאני לא יכולה '
למה זה תמיד נופל על זמנים שאני לא יכולה
29/08/2017 | 08:20
1
17
לצפיה ב-'לא יודע '
לא יודע
29/08/2017 | 12:30
14
לצפיה ב-'חמישי ערב...'
חמישי ערב...
30/08/2017 | 10:46
42
ערב. ערב.... 
לצפיה ב-'לא יודעת אם אוכל לבוא... תמיד רוצה שתהיה לי אופציה...'
לא יודעת אם אוכל לבוא... תמיד רוצה שתהיה לי אופציה...
05/09/2017 | 00:23
4
32
הייתי רוצה שהמפגש יהיה ביום ולא בערב...כך אני אוכל לעשות מאמץ ולבוא...

לצפיה ב-'את תבואי ביום שישי בבוקר ה- 15/9?'
את תבואי ביום שישי בבוקר ה- 15/9?
05/09/2017 | 06:18
3
20
במידה ויוחלט על יום שישי?
לצפיה ב-'אני רוצה לבוא. כל הזמן קורה משהו שמונע ממני להגיע...'
אני רוצה לבוא. כל הזמן קורה משהו שמונע ממני להגיע...
05/09/2017 | 20:33
2
27
בינתיים התאריך הזה פנוי לי... חשוב לי לפגוש אנשים שאני יכולה להזדהות איתם...
אני אשמח לבוא, ואני נרגשת גם רק מהמחשבה על אולי לבוא...
יום שישי זה יום שלא קל להגיע...בגלל הנקיונות לקראת השבת...אבל אני באמת אעשה מאמץ. יש לי הרבה רצון להגיע...אבל אני לא מבטיחה מעכשיו...
ד.א.. ראיתי את גן מאיר...הייתי שם...מקום מקסים...

לצפיה ב-'אוקי, מקווה שיסתדר לך בסוף כן להגיע'
אוקי, מקווה שיסתדר לך בסוף כן להגיע
05/09/2017 | 21:05
1
10
לצפיה ב-'אם זה יהיה בשעות היום... תהיה סבירות גבוהה שאוכל לבוא...'
אם זה יהיה בשעות היום... תהיה סבירות גבוהה שאוכל לבוא...
05/09/2017 | 23:49
10
לצפיה ב-' מסתמן שחמישי בערב, אלא אם כן '
מסתמן שחמישי בערב, אלא אם כן
06/09/2017 | 11:03
1
35
יש כאלה שטרם הביעו את דעתם או כאלה שמעדיפים את יום שישי בכל זאת, אנא כתבו ונחליט ביומיים הקרובים. תודה. 
לצפיה ב-'אני הבעתי את דעתי... אבל אני מבינה ... '
אני הבעתי את דעתי... אבל אני מבינה ...
06/09/2017 | 12:14
36
=\ חבל...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה '
מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה
07/09/2017 | 11:36
22

המקום לכתוב, לרגש ולהתרגש, להביע את תחושותיכם, לשתף להתייעץ לגבי אהבה ורומנטיקה על כל גווניה 

היכנסו עכשיו לפורום אהבה ורומנטיקה 

לצפיה ב-'להכיר לחיים משותפים ולהורות'
להכיר לחיים משותפים ולהורות
31/08/2017 | 18:23
2
109
אני מעוניין להכיר לזוגיות (ללא מין),בחורה בגיל 35-42 ליצירת תא משפחתי משותף. 
אני דוגל בשותפות ובחוויות משותפות של טיולים בארץ ובחול אירועים משותפים וכל מה שבא ומעל הכל יצירת תא משפחתי רחב חם ואוהב.
אני בן 50 ספורטאי נאה צעיר במראה ובנפש ובעל נתינה גבוהה.
אז אם יש כאן מישהי או שאתן מכירות כאלו , מוזמנות להגיב כאן או לפנות במייל: gold22@walla.com
לצפיה ב-'אבל ברצינות, לא עדיף פונדקאות? '
אבל ברצינות, לא עדיף פונדקאות?
31/08/2017 | 20:39
1
76
לאילן שיינפלד, שנעשה הורה דרך פונדקאות בגיל מבוגר הולך לא רע...

לצפיה ב-'mali'
mali
31/08/2017 | 20:48
75
עדיף זוג הורים ביולוגים
לצפיה ב-'כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים '
כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים
29/08/2017 | 09:38
2
91
היי,
אני אשת ים, חיה על ועם הים, ובאופן כללי אדם שבחר לחיות בתלם משלו.
בין יתר הדברים שקרו לי בחיי המרתקים, קרו לי גם דברים שלא צפיתי.
להגיע לגיל 49 ללא ילדים.
גם אני רוצה להיות אמא. וכן, אני יכולה מתוקף היותי אשה, לרכוש ביצית וזרע מתרומה ולהיות אמא.
אבל, אני מאד מאמינה שילד צריך אבא ואמא. אני מאד מאמינה שאמא צריכה אבא לצידה.
הגשמתי הרבה דברים בחיי ואני יודעת שאני יכולה להיות אם יחידנית מוצלחת. אבל יכולת לא תמיד מספיקה. אני רוצה, אבל לא לבד.

אז אם יש בניכם איש/ה שעדיין לא הגשימו ורוצים להגשים הורות, אשמח אם תיצרו עימי קשר למייל ו/או לתיבת המסרים:

בשני הלינקים הבאים תוכלו להתוודע לשניים מכשרונותיי

לצפיה ב-'תוכלי לפרסם מודעה גם בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכלי לפרסם מודעה גם בלוח ההיכרויות של הפורום
29/08/2017 | 12:29
1
36
הלוח נמצא ב "כלים ומידע" כאן למעלה בכחול ואז עוברים ל "לוחות".

תוכלי לפרסם מודעה כפי שאת רוצה, שם החשיפה תהיה ארוכה יותר.
בין כך ובין כך, שיהיה בהצלחה  
לצפיה ב-''
29/08/2017 | 13:53
20

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה