לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' שבוע המודעוּת הא-מיני'
שבוע המודעוּת הא-מיני
25/09/2016 | 06:22
16
168
בחודש הבא, בין ה-23-28/10/2016 יחול שבוע המודעוּת הא-מיני.

בשנה שעברה, ראיינו את דייויד ג'יי מייסד AVEN:

שנה לפני את Swanivy:

והשאלה היא מה נעשה השנה? יש לכם/ן רעיון למשהו דומה או פעילות שהיא לא ראיון, אלא משהו שהוא יותר תקשורתי על מנת ליצור מודעות בקרב הציבור? 
אולי משהו קהילתי, מקומי? 
עלו רעיונות ונראה מה אפשר לעשות 

לצפיה ב-'אני כבר כמה זמן מנסה לחשוב על משהו'
אני כבר כמה זמן מנסה לחשוב על משהו
01/10/2016 | 10:35
98
גם כי ראיתי את ההודעה קודם (אבל דחיתי את התגובה כי הייתי מאוד עמוסה עם עבודות) וגם בכללי, כבר כמה זמן שאני מנסה לחשוב ביני לבין עצמי מה לעשות לכבוד זה. באופן אישי, ברור לי שאנסה להשתמש בתאריך הזה כאיזשהו דד-ליין להתקדמות מבחינת כתיבה, אבל ברור לי שגם אם זה יצליח (בעבר היו לשיטה הזאת הצלחות כלשהן מבחינתי, למרות שזה לא עזר לי לסיים עד עכשיו, אלא רק הגדיל את גודל הצעדים הקטנים בהם אני מתקדמת) אני לא אתקדם מספיק בשביל לפרסם שום דבר, וחוץ מזה אני חושבת על לכתוב את המחשבות שלי בנוגע לא-מיניות באיזו רשומה (לא החלטתי לחלוטין על הפלטפורמה בה אפרסם את זה. כנראה איזשהו בלוג). חוץ מזה כבר כמה זמן שאני מנסה כמעט כל יום למצוא פרוייקט כלשהו בנוגע למודעות לא-מיניות, אבל בינתיים לא מצאתי משהו מתאים.
לצפיה ב-'האמת שגם אני מנסה לחשוב כבר כמה זמן ללא הצלחה, '
האמת שגם אני מנסה לחשוב כבר כמה זמן ללא הצלחה,
01/10/2016 | 15:26
9
54
כל מה שעולה לי לראש הוא דיי "רגיל" ו"סתמי". בנוסף לכך שאני חדשה כאן ולא יודעת מה הכיוון.
אני בעד משהו יותר תקשורתי. הרעיון היחיד שעלה לי הוא כתבה (או יותר), אפשר גם באיגי ובWDG. כתבה אינפורמטיבית, ראיון, ניפוץ סטיגמות (נגיד בסגנון ask an asexual person של באזפיד, רק דורש פחות מהמשתתפים ולא בהכרח דורש יציאה מהארון)
אפשר כמובן גם סטטוסים בפייסבוק (וברשתות החברתיות האחרות) והחלפת תמונת פרופיל לכזו עם הדגל הא-מיני, אבל זה יתאים רק לאלה שמחוץ לארון.

גם בקבוצה בפייסבוק מדברים על זה? ומה עם הפורום של איגי?
אם כן, אשמח לדעת מה הרעיונות והמסקנות שלהם/ן.
לצפיה ב-'אני חושבת שאלה רעיונות טובים'
אני חושבת שאלה רעיונות טובים
02/10/2016 | 16:03
8
42
לא ראיתי דיון על זה בפייסבוק. אני אפתח עוד רגע (אני לא בפורומים של איגי כי כששקלתי כבר הייתי בת 23 ותהיתי אם זה נחשב או שנחשב אבל גבולי, ועכשיו אני כבר בת 24). בכל אופן, אני בעד משהו יותר תקשורתי גם כן ואני חושבת שהרעיונות האלה בהחלט טובים.
לצפיה ב-''
04/10/2016 | 01:29
7
22
לגבי איגי- אני כבר כמה זמן לא ממש שמתי לב לשרשורים החדשים. מסתבר שבאמת לא נפתח משהו בנושא.. אני תכף אכתוב משהו שם
אשמח אם תעדכני בנוגע לפייסבוק :)
ואני שמחה שאהבת את הרעיונות שהעליתי.. :)

לצפיה ב-'בנוגע לפייסבוק ולאיגי'
בנוגע לפייסבוק ולאיגי
04/10/2016 | 19:50
6
40
בנוגע לאיגי: זו הסיבה מה וויתרתי על לכתוב כשהייתי בגיל גבולי.

בפייסבוק הועלה הרעיון של לעשות סרטון הומוריסטי ואינפורמטיבי, אולי בשיתוף פעולה עם המגפון:
לצפיה ב-'גם רעיון מעולה :)'
גם רעיון מעולה :)
04/10/2016 | 20:21
5
לצפיה ב-''
04/10/2016 | 21:10
3
לצפיה ב-'יש לכם העדפה כלשהי? או אולי גם וגם אם נצליח?'
יש לכם העדפה כלשהי? או אולי גם וגם אם נצליח?
06/10/2016 | 21:33
3
21
למרות שאני לא יודעת בכלל בכמה משתתפים מדובר וגם לא אוכל לעזור עם שום עריכה כי אין לי ידע או כלים לזה. \:
לצפיה ב-'מה עושים בסוף? אם בכלל....?'
מה עושים בסוף? אם בכלל....?
20/10/2016 | 20:33
2
10
לצפיה ב-'עוד לא ממש ברור, אבל אכתוב על כך שוב'
עוד לא ממש ברור, אבל אכתוב על כך שוב
21/10/2016 | 09:42
5
לצפיה ב-'בינתיים כתבתי על א-מינוית קצת מנקודת המבט שלי'
בינתיים כתבתי על א-מינוית קצת מנקודת המבט שלי
21/10/2016 | 11:25
15
ואחרי שקראתי את מה שכתוב בקישור וראיתי שיש יום לקהילות א-רומנטיות, החלטתי לנצל את זה למרות שיש שבוע מודעות לספקטרום הא-רומנטי בפברואר ולהוציא דברים שישבו לי על הלב גם בנוגע לזה, ובייחוד מהזמן האחרון.

לצפיה ב-' מה דעתכם/ן שנעשה סרטון אולי?'
מה דעתכם/ן שנעשה סרטון אולי?
03/10/2016 | 13:07
1
54
שאנחנו נצלם ונערוך, רק מי שרוצה כמובן, משהו קצר וקולע עם כמה משתתפים/ות, כמו למשל הפרויקט הזה שפעם העליתי כאן:

או משהו בסגנון. מה דעתכם/ן?
לצפיה ב-'רעיון מעולה :)'
רעיון מעולה :)
04/10/2016 | 01:33
24
זה אחד הפרויקטים היותר טובים שנתקלתי בהם בהקשר של א-מיניים..
רעיון מצויין אם יש מספיק אנשים שייקחו בו חלק!! :)
לצפיה ב-' מי רוצה להשתתף?'
מי רוצה להשתתף?
08/10/2016 | 11:14
2
49
יש לי מצלמת וידאו HD, יש לי חצובה מתאימה, אני יכול לצלם אם רוצים או שיש למי מכם/ן ציוד מתאים אחר שיכול גם לעזור.

מעוניינים? מוכנים/ות?  

לצפיה ב-'אני אשמח'
אני אשמח
08/10/2016 | 13:29
11
לצפיה ב-'לצערי אני לא :('
לצערי אני לא :(
10/10/2016 | 14:35
34
לצערי לא אוכל להשתתף במשהו שכולל וידאו (או בעצם כל דבר שהוא לא אנונימי)
המון בהצלחה!!!! ואני מקווה שיהיו מספיק משתתפים/ות :)
לצפיה ב-' האחרון שכתב היום (18/10) מודעה בלוח, שים לב:'
האחרון שכתב היום (18/10) מודעה בלוח, שים לב:
19/10/2016 | 00:02
51
לא כתבת קצת יותר פרטים כמו גיל, מיקום ועוד. אם תכתוב יותר פרטים, תגיע לקהלים שאתה מחפש.
אם תרצה לשנות, צור עימי קשר בפרטי, תודה. 
לצפיה ב-'שותפ/ה לדירה בתל אביב'
שותפ/ה לדירה בתל אביב
17/10/2016 | 20:11
4
135
שלום לכולכם, 
אני מחפשת שותף או שותפה לדירת שלושה חדרים שקטה ביד אליהו.
שכר דירה 1,750
אשמח אם זה יהיה מישהו א-מיני.

אם מישהו מעוניין, ניתן לפנות אלי בפרטי לפרטים נוספים.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/10/2016 | 00:09
3
98
למה זה חשוב לך שזה יהיה דווקא מישהו/י  א-מינית?
לצפיה ב-'שלא יהיו גניחות מהחדר ליד וקונדומים משומשים באסלה '
שלא יהיו גניחות מהחדר ליד וקונדומים משומשים באסלה
18/10/2016 | 00:36
2
99
סליחה
אני מתבדחת, כמובן

#לא_כל_אלו-מיניים_הם_חזירים_חסרי_התחשבות
לצפיה ב-' '
19/10/2016 | 22:18
1
25
לצפיה ב-'אז זה בגלל מה שכתבה?'
אז זה בגלל מה שכתבה?
20/10/2016 | 10:01
40
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
14/10/2016 | 21:57
2
140
בן 37 מהמרכז, מחפש בת זוג למערכת יחסים של שותפות-חיים, חברות-אמת וגם הקמת משפחה.
משכיל, בעל חוש הומור, ראש פתוח. נהנה מאד ממוזיקה, טבע וכמעט כל נושא לשיחה.
לצפיה ב-'אופפס.. זה היה צריך להיות בלוח.. :)'
אופפס.. זה היה צריך להיות בלוח.. :)
14/10/2016 | 21:58
1
29
לצפיה ב-'צור קשר במסר בבקשה'
צור קשר במסר בבקשה
15/10/2016 | 10:40
31
לצפיה ב-'חדשות מקנדה: '
חדשות מקנדה:
14/10/2016 | 13:50
2
114
חוקרים קנדיים מציעים שא-מיניות תוכר כנטיה רביעית מובחנת וברורה כמו השאר, בעיקר כדי לתת לגיטימציה לעניין. עוד צעד חשוב ומשמח 

לצפיה ב-'חדשות משמחות '
חדשות משמחות
14/10/2016 | 15:15
26
לצפיה ב-''
16/10/2016 | 05:10
4
לצפיה ב-'היי לכולם'
היי לכולם
06/10/2016 | 08:08
6
216
היי, מה עושים כשהמשפחה רוצה ומצפה שאתמסד אבל אני לא רואה אופציה כזאת שאני מצליחה למצוא מישהי שמתאימה לי?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
06/10/2016 | 17:42
5
92
יש כאן הרבה חברים/ות שהמשפחות שלהם מצפות להתמסדות ובינתיים זה לא קורה.
אין נוסחת פלא או פיתרון קסם והאמת, זה גם תלוי במשפחה, בדינמיקה, בגיל וכו'. יש משפחות שלוחצות מאוד ובגיל צעיר, יש משפחות שפחות ועם סבלנות ארוכה יותר. 
אישית, אני טרם מצאתי אהבה והרבה שנים המשפחה די לוחצת עליי אבל אני אומר להם שיש עוד זמן וירגעו. מה עושים? ממשיכים. איזו ברירה אחרת יש? להתחתן סתם? ממש לא. 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
08/10/2016 | 20:38
4
60
הבעיה היא לא הרצון שלהם שאתמסד אלא זה שאני לא מאמינה שאני בכלל אמצא אחת כזאת שאני אתמסד איתה..
לצפיה ב-'בשביל זה אנחנו פה, בין היתר..'
בשביל זה אנחנו פה, בין היתר..
08/10/2016 | 22:42
3
56
בהנחה שאת בסקאלה הא-מינית ומחפשת אהבה וזוגיות לפי בחירתך, יש בפורום (וגם בפייסבוק) אפשרויות להכיר אחרות/ים. ניסית את לוח ההיכרויות של הפורום?
יש גם מפגשים אחת לכמה זמן שבהם אנחנו נפגשים ויוצרים קשרים לעיתים.

ועוד משהו: יש כאן רבים/ות שאמרו ועדיין אומרים שהם לא מאמינים שאפשר למצוא זוגיות כמו שהם/ן רוצים ואני תמיד אומר שיש היום הרבה יותר אפשרויות ממה שהיו עד לפני כמה שנים ושצריך לנצל את הפלטפורמות הקיימות כרגע.
נכון, זה לא האידיאל ולא פשוט למצוא (שוב, בהנחה שאנחנו מדברים על הספקטרום הא-מיני, לא ממש סיפרת אם את שם) אהבה או זוגיות גם כזו שתתאים בתכונות נוספות, אבל אנחנו משתדלים ליצור אינטראקציות ומפגשים והאמת שמספר המשתתפים עולה עם הזמן וזה טוב.
אז באמת שאפשר להיות קצת יותר אופטימיים ואל תשכחי שגם לרוב האוכלוסיה לא ממש קל ופשוט למצוא פרטנרים.
בכל מקרה, את מוזמנת ליטול חלק בכל מה שניתן כאן. 
לצפיה ב-'כן'
כן
09/10/2016 | 23:10
2
40
כן. א-מינית ואם אני באמת אצליח למצוא הייתי שמחה לרוץ ולספר זאת.
כרגע לא רואה את עצמי מצליחה למצוא מישהי שמוכנה לוותר על יחסים אינטימים עבורי.
לצפיה ב-'האפשרויות קיימות'
האפשרויות קיימות
10/10/2016 | 09:33
45
יש עוד א-מיניים/ות וספציפית לגבייך, יש גם א-מיניות שאוהבות ורוצות זוגיות עם א-מיניות אחרות. יש כאן מגוון של א.נשים ממגדרים שונים, נטיות שונות והעדפות שונות ולא חסר נשים שרוצות יחסים א-מיניים עם נשים, שזה אומר שלא חייבים אינטימיות גופנית בשביל להיות ביחד. צריך כמובן לחפש ולקוות שהקשר יהיה טוב והדדי. 

לצפיה ב-'למצוא את ה"אחת"'
למצוא את ה"אחת"
19/10/2016 | 10:51
30
זה קשה לכולם , מיניים או לא....
אנשים מכל גווני הקשת פוחדים שלעולם לא ימצאו בן או בת זוג מתאימה.
אני אישית מאמינה שאפשר למצוא התאמה כמעט לכל דבר וקשה לי להאמין שדוקא לך לא.
מה שכן, כדאי לך לבדוק האם ההגדרות שלך ל"מישהי מתאימה" לא נוקשות מידי
לצפיה ב-'הסירטון מחו"ל נראה טוב'
הסירטון מחו"ל נראה טוב
08/10/2016 | 10:51
1
48
לצפיה ב-'? לאיזה סרטון התכוונת? '
? לאיזה סרטון התכוונת?
18/10/2016 | 01:05
7
לצפיה ב-'שאלה לגבי טבעות'
שאלה לגבי טבעות
03/10/2016 | 22:19
1
147
שמעתי שא-מיניים עונדים טבעות שחורות כסימן לזיהוי.
האם משתמשים בזה גם בארץ?
ועוד שאלה- האם רוב הא-מיניים כיום מחוץ לארון? (לפי מה שאתם מכירים, שמעתם, חושבים...)
תודה
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
04/10/2016 | 11:04
103
יש א-מיניים/ות שעונדים טבעת שחורה, כאן ראיתי את זה פעם אחת במפגש האחרון, כמדומני.

האם רוב הא-מיניים מחוץ לארון? לא בטוח. נראה לי שזה פחות מהרוב, אבל בהחלט קיים ויש יותר פתיחות לנושא הא-מיני בשנים האחרונות.
מעבר לזה, זה כמובן תלוי בסביבה, בך ובהחלטה לספר על כך. אם אתה לא ממהר, קח את הזמן בעניין הזה. 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
03/10/2016 | 17:20
1
111
פעם ראשונה בפורום
לצפיה ב-'ברוכים הבאים '
ברוכים הבאים
03/10/2016 | 17:40
60
אנחנו כאן תמיד, אפשר לשתף, לשאול ולקחת חלק בפורום תמיד. 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח לכולם/ן '
שנה טובה וחג שמח לכולם/ן
02/10/2016 | 12:34
1
25
לכל מי שבפורום, שכותב/ת, שקורא/ת, לכל אלה שבאים פעם ב..
לקבועות וקבועים, לאלה שמגיבים, שואלים, מתלבטים ומהססים, לכל מי שפרסמו השנה מודעות היכרות בלוח שלנו, שחיפשו ועדיין מחפשים אהבה וסתם להכיר, לכל מי שגילו שהם א-מיניים/ות או בכלל מה זה, לאלה שהיה להם קשה, לא נוח, או דווקא נחמד וטוב, לכל מי שכאן ושם, למי שבאים למפגשים, שטורחים ועוזרים ומביאים, לחדשים וחדשות, בקיצור- לכולכם/ן,
שתהיה באמת שנה טובה.

לצפיה ב-'שנה טובה! '
שנה טובה!
04/10/2016 | 19:53
4
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:33
9
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'חדשה-ישנה'
חדשה-ישנה
25/09/2016 | 06:11
2
130
אהלן,
כבר ביקרתי בפורום הזה לפני כמה שנים..
הפסקתי להיכנס אליו מהסיבה הפשוטה, שנושא מין לא מאד מעסיק אותי ביום יום, אז גם התעסקות בא-מיניות היא התעסקות בנושא הזה.

חזרתי לפורום כי עכשיו "הנושא חזר להיות על הפרק" והוא כן מעסיק אותי ביום-יום.
האמת שלא ידעתי לגמרי אם אני א-מינית, ומהמידע שקיבלתי באינטרנט לפני כמה שנים הנחתי שאני לא.
אבל אין ספק שיש פערים בין הרצון והעניין שלי לבין מה שבנורמה.
אז שוב, אני פה בגלל שהעניין חזר להעסיק אותי.
אני בזוגיות 7 חודשים. עם בני הזוג הקודמים אני "התפשרתי" בנושא הזה ועשיתי יותר סקס משרציתי כדי לשמור על מערכת-היחסים. העניין עכשיו, שבן-הזוג הנוכחי שלי הוא אקסטרה-סופר-צגה מיני, ובשבילו, רק "לסמן וי" על סקס, זה לא מספק אותו. אז אתם רק יכולים לנחש כמה פעמים הנושא הזה עולה.

התחלנו ללכת לטיפול אצל סקסולוג. זה דבר שאני רציתי לעשות כבר הרבה שנים, כי למען האמת אני לא מרוצה מהמצב שלי. ז"א, רק לי זה נוח וסבבה, אבל אני כן רוצה לנהל מערכות יחסים אינטימיות, אוהבות ובריאות, וסקס הוא נושא מאד חשוב בזוגיות (לפחות עם רוב האנשים).
וגם בן-זוגי רצה ללכת לסקסולוג כמה שנים, בדיוק בגלל העניין ההפוך ממני, שההתעסקות במין מפריעה לו ביום-יום והיו תקופות שזה גם הפריע לבחורות שהיו איתו באינטרקציה מינית.

אז כן יש לי צורך מיני, רק בתדירות מאד נמוכה והרצון עצמו מאד "דל" וחסר פנטזיות. עיקר המשיכה שלי לאנשים (גברים) זה משהו פיזי, לא ממש מיני תשוקתי..
אני עוד לא לגמרי יודעת להגדיר את עצמי בצורה הטובה ביותר, אבל אני כן יכולה לענות בבירור אם אקבל שאלות הכוונה.
לפני כמה שנים כשקראתי מידע על זה, הבנתי שאני לא א-מינית כי כן יש לי איזשהו צורך אפילו מינימלי, והיום קיבלתי מידע אחר, שנושא הא-מיניות הוא יותר רחב, לא שחור ולבן, והיום כבר יכלתי להתחבר לזה יותר.

אני באה לפה בלי שאלות האמת, פשוט רוצה להיות בסביבה שמבינה אותי, כי לאחרונה אני מרגישה שהבן אדם הכי קרוב אליי מאד לא מבין אותי בתחום הזה (כמובן שהוא רוצה להבין ומנסה, אבל הוא מאד רחוק מזה בעצמו)

וזהו, זה בגדול הסיפור שלי.
ועכשיו גם נרשמתי לאייס-בוק, לול.
אני מקווה שזה לא נטו אתר היכרויות כי זה לא סבבה בזמן שאני במערכת-יחסים :|

ואני גם מבינה שבדיוק פספסתי את המפגש שלכם! דאמ
לצפיה ב-'ברוכה השבה '
ברוכה השבה
25/09/2016 | 07:20
1
63
אכן, היה מפגש מהנה בשבוע שעבר ודיברנו בו גם על הסוגייה שהעלית כאן, המינון והמשיכה.
אני לא יודע מה אמרו לך לפני כמה שנים, אבל א-מיניות היא באמת מגוון רחב של אפשרויות על הסקאלה ולא מצומצמת למשהו אחד. זאת גם הסיבה שא-מיניות מאפשרת להבין מיניות בצורה טובה יותר כי יש מרחב בחירה וחופש להיות מה שרוצים בלי להיות כבולים להגדרות.

אז לא נגיד לך מה את, כי רק את יכולה לדעת מה את מרגישה, אבל כמו שכתבת, כן נוכל לעזור ולכוון בנושא.
ייתכן ואת א-פורה, כלומר כן נמשכת מינית לפעמים או בסיטואציות מסוימות. 
מאחר ואני לא יודע מה את יודעת ומה לא, אני מצרף כאן קישור, אולי זה יעזור:

וגם זה, כדי לתת עוד פרספקטיבה לנושא:

הקישור האחרון מדבר גם על דמי-מיניות, מומלץ לקרוא על כך בעמוד הבית של הקישור, אם תרצי. 

חוץ מזה, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל דרך. בהצלחה 

לצפיה ב-':)'
:)
25/09/2016 | 07:53
46
תודה!

לפני שכתבתי פה, קראתי קצת על א-מיניות, א-פור ודמיסקסואליות...
בעצם רק עכשיו נחשפתי ל"ספקטרום" המיני - א-מיני הזה, ואפשר לומר שאני עוד לא יודעת על עצמי איפה אני ממקומת כי לא הייתי מודעת עד היום.

אני לא יכולה להגיד אם הייתה לי פעם משיכה מינית אמיתית, או יותר רצון להרגיש נאהבת ע"י גבר שיחשוק בי מינית.

אני כן יכולה להגיד חד-משמעית שכל אינטרקציה מינית שלא במערכת יחסים שהייתה לי, לא הייתה מהנה בכלל מצידי. רק נהניתי מ"מילוי חור פסיכולוגי" בדרך כזאת.

לגביי מערכות-יחסים קודמות שהיו לי, אני לא לגמרי זוכרת אם אי-פעם הייתה משיכה מינית אמיתית, אני בעיקר זוכרת שלא הייתה ושכל פעם שהיה אקט מיני, רק חיכיתי לסיומו.
מה שבטוח, במערכת היחסים הנוכחית, לא היו משיכה או רצון מיני בכלל.

עכשיו שיש לי במודעות את המידע החדש הזה, אני אתחיל לעשות חקירה עצמית ולשים לב לתחושות.
לצפיה ב-'מפגש פורום- איך היה? '
מפגש פורום- איך היה?
16/09/2016 | 21:35
2
95
קודם כל היה מפגש נהדר, היו לא מעט א.נשים וגם חדשים/ות שזה תמיד משמח.
אחרי סבב שמות לא קצר, דנו בסוגיות שונות שמוכרות לרובנו כאן, שאלות שעלו ועוד דברים. אני אישית נהניתי לפגוש את כולם/ן ולשמוע את מה שהיה לכם להגיד. 

כל מי שמרגיש שיש עוד מה לשאול ולהגיד ולספר, יהיו עוד מפגשים וגם אפשר להמשיך את הדיונים כאן בפורום.

אז תודה לכל אלה שבאו וטרחו והביאו והשתתפו או רק הקשיבו, כולכם/ן חשובים כי בלעדיכם שום דבר מזה לא היה קורה.

לצפיה ב-'אין לי מחשבות מיוחדות, אבל אני שמחה שבאתי'
אין לי מחשבות מיוחדות, אבל אני שמחה שבאתי
18/09/2016 | 19:09
1
101
הכרתי השנה כבר קודם קצת א-מיניים וכמה א-רומנטיים, אבל הרגשתי (ועדיין) מאוד לבד, אז שמחתי שהייתה לי הזדמנות להכיר עוד אנשים.
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
19/09/2016 | 06:20
63
תמיד מפגשים הם הזדמנות להכיר עוד ועוד א.נשים אחרים כאן 
לצפיה ב-' מפגש פורום- פרטים מלאים:'
מפגש פורום- פרטים מלאים:
08/09/2016 | 06:43
11
451
כאמור, מפגש פורום יתקיים ביום שישי, ה- 16/9/2016, בשעה 10:00 בבוקר במתחם שרונה בתל אביב.

אנחנו נפגשים בפינת הרחובות אליעזר קפלן וליאונרדו דה וינצ'י, שזאת הפינה המערבית של מתחם שרונה, מצורפת מפה. 
מי שמגיע ברכבת/אוטובוס, המקום קרוב לעזריאלי מרחק הליכה קצר. 

מתלבטים/ות, חדשים/ות ומי שרוצה להגיע ומהסס, אפשר לשלוח הודעה בפרטי ולשאול אם לא בטוחים או רוצים לדעת על אופי המפגש.
המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, אנחנו נפגשים כדי להכיר, לדבר (מי שרוצה), להחליף רשמים וליהנות באופן כללי.

מי מביא מה?
בדרך כלל אנחנו מביאים כמה דברים לאכול ושתיה. פיתות, חומוס, ירקות חתוכים, מאפים שונים, עוגה, שתיה וכל מה שנראה לכם שיכול להתאים לפיקניק כזה.
כדי שנדע פחות או יותר מה צריך להביא, אנא כתבו מה כל אחד/ת מכם מביא.
אני מביא כלים חד פעמיים, מפה ובורקסים.

לצפיה ב-'מי מגיע ומי מביא מה?'
מי מגיע ומי מביא מה?
10/09/2016 | 05:27
40
לצפיה ב-'אני אשמח לבוא'
אני אשמח לבוא
10/09/2016 | 09:35
2
89
אני רק דיי בטוחה שאוכל וגם יכול להיות שאצטרך לחזור הביתה מוקדם.

אוכל לקנות עוגיות באזור עזריאלי.

דרך אגב, אני סוג של חדשה כאן (לא חושבת שכתבתי כאן הודעה קודם בכינוי הזה). מתישהו ב-2014 פתחתי כאן שרשור בכינוי אחר שפתחתי כדי שלא יזהו אותי בכינוי הקבוע שלי, אבל רק השנה השלמתי יותר עם הזהות של עצמי וגם הייתי בחלק ממצעדי הגאווה השנה. ובכל זאת, אם אבוא כנראה אבוא עם יותר מדיי התלהבות, כי זו הפעם הראשונה שאהיה במפגש שהוא רשמית מפגש של א-מיניים (רציתי להגיד את זה כי אני צופה מראש שמאוד אתלהב).
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
10/09/2016 | 10:03
1
57
עוגיות הולך. נשמח לראות אותך במפגש 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/09/2016 | 10:37
21
לצפיה ב-'אני באה!'
אני באה!
11/09/2016 | 19:05
1
67
איזה כיף :)

כדי שלא נמות מחום, אני מבקשת שהמפגש ייערך בצל, ואם לא, אז במקום סגור. 

אני אביא 2 בקבוקי שתייה קלה, ואולי גם חטיפים.
האם צריך להביא כוסות חד פעמיות?

לצפיה ב-'המפגש תמיד בצל '
המפגש תמיד בצל
12/09/2016 | 06:23
62
כוסות אני מביא. 
לצפיה ב-'מישהו מגיע מאיזור הדרום?'
מישהו מגיע מאיזור הדרום?
11/09/2016 | 23:15
22
לצפיה ב-' ומי שרוצה, לא לשכוח להביא מחצלת או משהו נוח לשבת עליו'
ומי שרוצה, לא לשכוח להביא מחצלת או משהו נוח לשבת עליו
14/09/2016 | 13:16
44
כי לפעמים הדשא לח מהלילה או שהמפה שיושבים עליה לא מספיקה לכולם/ן.
לצפיה ב-'אם אני אגיע ב12 עוד תיהיו שם?'
אם אני אגיע ב12 עוד תיהיו שם?
16/09/2016 | 09:23
1
15
לצפיה ב-'כן '
כן
16/09/2016 | 09:30
8
לצפיה ב-'איך היה במפגש? ספרו חוויות!'
איך היה במפגש? ספרו חוויות!
16/09/2016 | 21:18
14
לצפיה ב-'חדשה פה ויש לי שאלה'
חדשה פה ויש לי שאלה
15/09/2016 | 23:29
1
161
סליחה אם אני רושמת דברים טיפשיים אבל אני עוד לא יודעת שומדבר:)
א מיניים מתאהבים? אני התאהבתי ב2 בנות ו2 בנים אבל אני לא חושבת שאני נמשכת מינית בכללי לאף אחד מהם. אני כן רציתי איתם משהו מעבר לידידות אבל לא מין וגם לא רציתי להתנשק איתם בכלל. אני לא בטוחה יש מצב שאני כן נמשכת לחלק מהם או לכולם ואני לא יודעת... אבל אני ממש אוהבת אותם. יש א מיניים שנמשכים רק לאנשים שהם מתאהבים בהם?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
16/09/2016 | 08:20
85
זה לא טפשי, זה לגיטימי, אין בעיה לשאול, בשביל זה אנחנו כאן.
אז כן, א-מיניים/ות מתאהבים והרבה מחפשים רוצים זוגיות אלא שהבסיס לזה הוא פחות מיני או לא מיני כלל, תלוי בפרטנרים עצמם ובהעדפות שלהם/ן.

לגבי המשיכות למגדרים שונים, את יכולה להימשך לכל מי שאת מרגישה ללא מין, גברים נשים וכל השאר. א-מיניות לא מגבילה אותנו, להיפך, היא מגוון של אפשרויות וחופש בחירה נוסף. 
וכן, יש א-מיניים שנמשכים רק לאנשים שהם מתאהבים בהם ומפתחים כלפיהם רגשות, זה נקרא דמי-מיניים, תוכלי לקרוא על כך בהרחבה כאן:

ואם את רוצה לקרוא באופן כללי על א-מיניות, יש לך כאן בפורום חומרי קריאה בסיסיים (למעלה בלשונית הכחולה "כלים ומידע") וחוץ מזה, אנחנו תמיד כאן ומוכנים לעזור בכל שאלה ותהייה שיש. שיהיה בהצלחה 

לצפיה ב-' האחרונה שכתבה מודעה בלוח '
האחרונה שכתבה מודעה בלוח
04/09/2016 | 09:18
135
שמרית, שימי לב, לא כתבת פרטי התקשרות.
צרי קשר כדי שנוכל לעדכן את המודעה 
לצפיה ב-' תאריכים למפגש:'
תאריכים למפגש:
26/08/2016 | 06:39
4
142
 אפשר להפגש בסוף השבוע של ה- 8-9/9/2016, כלומר או יום חמישי ה- 8/9/16 בערב, או ביום שישי ה- 9/9/16 בבוקר.

אפשרות נוספת,  בסוף השבוע שאחרי, ה- 15-16/9/2016, כלומר או יום חמישי ה- 15/9/16 בערב, או ביום שישי ה-16/9/16 בבוקר.

אם יש תאריך אחר במהלך ספטמבר שהוא יותר נוח, אנא ציינו מתי. 
אני מזכיר שהמפגש נערך בתל אביב במתחם שרונה ויש דרכי גישה נוחות.
אחרי שתבחרו מתי נוח לכם, כמובן שאפרסם הודעה מסודרת עם כל הפרטים, כרגיל. 
חדשים/ות, מתלבטים וכל השאר, המפגש נועד לכולם/ן ונערך באוירה נעימה. אם יש לכם/ן שאלות, התלבטויות ועוד, ניתן לשאול כאן או לפנות בפרטי. כולם/ן מוזמנים.
ועכשיו אנא כתבו תאריך מועדף ונוח להפגש. 
לצפיה ב-'מהתאריכים האלו אני יכולה רק ב 16'
מהתאריכים האלו אני יכולה רק ב 16
30/08/2016 | 20:29
27
לצפיה ב-'אני מעדיפה 16/9'
אני מעדיפה 16/9
30/08/2016 | 20:50
36
אף על פי שאני לא בטוחה שאני אוכל להגיע.
הימי שישי שלי עמוסים בזמן האחרון אבל אני חושבת שאז אני כבר אתפנה.
לצפיה ב-'אממ אני לא כל כך משנה לי התאריך'
אממ אני לא כל כך משנה לי התאריך
31/08/2016 | 01:46
41
אבל רק בימי חמישי אוכל להגיע
לצפיה ב-'סגרנו על ה-16/9, יום שישי בבוקר? '
סגרנו על ה-16/9, יום שישי בבוקר?
03/09/2016 | 10:54
43
או שיש עוד כאלה שטרם כתבו מתי נוח?
לצפיה ב-'א מינית?'
א מינית?
31/08/2016 | 01:12
2
214
הייתי עם בנים . רק פעם אחת בחיים נהנתי מי זה באמת. (הסמים?!) 
אני לא יודעת אם זה בעקבות מה שעברתי...או שזה פשוט ככה.
לא קיימתי יחסי מין מעל לשנה , זה לא חסר לי .
כן יש לי צורך לפעמים לחיבוק , נשיקה, אבל לא יותר.
מה זה ?

לצפיה ב-'רק את יכולה באמת לדעת'
רק את יכולה באמת לדעת
31/08/2016 | 08:06
120
אנחנו לא יכולים להגיד לך אם את א-מינית או לא, רק את באמת יכולה לדעת את זה.
אנחנו לא יודעים מה עברת וכן, יש מצב שזה השפיע עליך.
אנחנו גם לא יודעים בת כמה את וכמה חקרת את הנושא ואת עצמך.
קיצר, אני ממליצה לחפור פה בקבוצה, לחפור סרטונים ביוטיוב, לחשוב מה את כן מתחברת ומה את לא מתחברת....
ואנחנו פה לכל שאלה, הקבוצה מאוד פתוחה לשאלות ויש הרבה מה ללמוד מכל החברים פה אז אם יש משהו שאת רוצה לשאול, פה זה המקום.
לצפיה ב-'מה ש- mymai כתבה וגם,'
מה ש- mymai כתבה וגם,
31/08/2016 | 12:38
91
לקרוא, לקרוא, לקרוא..לא חייבים להתעמק במאמרים וספרים, אבל ידע בסיסי ייתן לך פרספקטיבה לדברים בצורה טובה. 
חוץ מההגדרות כאן בפורום בפתיחה, יש קישורים, כתבות, שאלות ותשובות ועוד, כאן למעלה ב"כלים ומידע", זאת הלשונית הכחולה. 

חוץ מזה, רצוי לקרוא הגדרות בסיסיות באתר העולמי: AVEN, שם יש את מה שצריך.

וכמו שנכתב, אנחנו לא יכולים לדעת מה את מרגישה ומה רמת המשיכה שלך לאחרים, את זה רק את יכולה לדעת.  
אנחנו כן יכולים לכוון, לעזור, להתלבט ולתהות יחד איתך אם תרצי. אנחנו כאן ונשמח לעזור. 
לצפיה ב-' מפגש פורום- הצעה'
מפגש פורום- הצעה
16/08/2016 | 08:12
9
119
מה דעתכם/ן על מפגש פורום בתחילת ספטמבר? 
רוצים?
נוח?
הביעו דעה 
לצפיה ב-'אני מעדיפה אחרי ה 15 בספטמבר...'
אני מעדיפה אחרי ה 15 בספטמבר...
16/08/2016 | 11:46
36
לצפיה ב-'אני טסה ב11/9'
אני טסה ב11/9
16/08/2016 | 20:12
65
(איזה תאריך..) לחודשיים וחצי ויכול להיות שאאריך בשנה, אז כמובן שאני מעדיפה בתחילת ספטמבר..
לצפיה ב-'אוקי, כל השאר- תחילת, אמצע, סוף ספטמבר?'
אוקי, כל השאר- תחילת, אמצע, סוף ספטמבר?
21/08/2016 | 11:02
1
47
חוו דעה 
לצפיה ב-'מעדיף כמה שיותר בהתחלה'
מעדיף כמה שיותר בהתחלה
22/08/2016 | 03:26
21
לצפיה ב-'סתם שאלה'
סתם שאלה
24/08/2016 | 17:03
1
69
מה ממוצע הגילאים שבד״כ מגיעים למפגשים?
לצפיה ב-'זה משתנה ורחב'
זה משתנה ורחב
24/08/2016 | 17:50
68
מגיל תיכון ועד חמישים פלוס מינוס. הרוב הוא עשרים שלושים בערך. 
אבל, לא הגיל כאן משנה, אלא כל מה שמסביב, כמובן. כל אחד/ת יכול למצוא את עצמו במפגש, אין כאן ייחוד לגיל מסוים.  
לצפיה ב-'עד שתחליטו, אני כבר אחזיר את המפגשים במרכז הגאה '
עד שתחליטו, אני כבר אחזיר את המפגשים במרכז הגאה
01/09/2016 | 17:41
2
17
לצפיה ב-'יש נטייה ל- 16/9 '
יש נטייה ל- 16/9
01/09/2016 | 19:22
1
19
לצפיה ב-' אני בעד '
אני בעד
01/09/2016 | 19:33
12
לצפיה ב-'היי'
היי
24/08/2016 | 01:36
2
178
אני בת 22 ויש לי בן זוג שנתיים. אנחנו שוכבים פעם בשבוע באופן קבוע, והוא זה שתמיד יוזם. כל פעם זה מרגיש לי כמו עול גדול והרבה פעמים אני מאיצה את התהליך כדי שיסתיים מהר ונוכל לחזור לעשות את הדברים הרגילים שאני אוהבת. בנוסף לכך, אם אנחנו לא שוכבים אני מרגישה הקלה ושירדה לי אבן מהלב. ככה זה נמשך מאז ששכבנו בפעם הראשונה. כל הזמן הזה חשבתי שמשהו בי לא בסדר, ואפילו הלכתי לשתי גניקולוגיות שונות, אבל שתיהן אמרו שהכל בסדר אצלי. לפני כמה ימים נתקלתי בפורום הזה והתחלתי לקרוא הודעות. לאט לאט הבנתי שאולי אני באמת א-מינית. הבעיה היא שקראתי בכמה מקומות שבדרך כלל זוגיות של מיני וא-מינית לא מצליחה, ואני מפחדת כי אני באמת אוהבת את בן הזוג שלי. אני נהנת לחבק ולנשק אותו רק בלי הקטעים המיניים. מה לעשות? האם כדי לי לדבר על זה עם בן הזוג שלי? 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
24/08/2016 | 07:36
110
ראשית, רק את יכולה לדעת אם את א-מינית או לא, הכל תלוי עד כמה את מזדהה עם ההגדרות והתכנים הא-מיניים ועד כמה הם תואמים את מה שאת מרגישה בחיי היום יום ובעיקר במשיכה המינית שלך כלפי אחרים. 

שנית, לגבי הזוגיות..לצערנו, אכן ברוב המקרים בעולם, כשמדובר בזוגיות מעורבת, כלומר של מיני עם א-מיני/ת, בדרך כלל זה יוצר מתחים וגורם ללא מעט בעיות. אבל, לא הכל שחור כי יש זוגות שיודעים ומגדירים מראש מה הם רוצים/ות לעשות, למה הם מסכימים ומה הם הגבולות שיש להם, אם בכלל וזאת מתוך התחשבות בפרטנר. 

אז מה עושים? אני לא יועץ זוגיות ולא מתיימר, אבל מההיבט הא-מיני, כמו שכתבת, עבורך זה עול ומטען לא קל וקשה להתעלם מהצרכים שלך. נכון, את אוהבת את בן הזוג שלך ונהנית להיות איתו, אבל כמה זמן את יכולה להחזיק את העול הזה? שנה? חמש? עשרים? 
לדעתי עדיף לדבר עם בן הזוג ולהגיד לו מה את מרגישה. הרי את רוצה לחיות בזוגיות שיש בה כנות אחד עם השנייה, לא? לא היית רוצה לפרוק את המטען שאת סוחבת איתך כל הזמן ולהרגיש משוחררת יותר?
ואם תחליטי לדבר עם בן הזוג, רצוי לדעת קודם אם את א-מינית, כך תוכלי להגיד לו בדיוק מה את מרגישה ושיש לזה שם וצורה וזה קיים ונפוץ ושזאת לא בעיה כלל. זה לא חייב להיות היום או מחר, אלא רק אם תרצי ותהיי מוכנה לכך מתי שנוח לך. 

אני לא יודע מה רמת הידע שלך בנושא הא-מיני כרגע, אבל אם תרצי, נשמח לעזור לך כמובן. בפורום יש חומרי קריאה, קישורים, מאמרים, שאלות נפוצות וכו'.
אנחנו כאן ומוכנים לכל שאלה, התלבטות, תהייה ועוד. בהצלחה 

לצפיה ב-'ברוכה הבאה =] '
ברוכה הבאה =]
24/08/2016 | 16:28
80
אני מרגישה הזדהות איתך ממקום מסוים...
אני גם פעם הייתי שנתיים עם בן הזוג שלי... כיום אנחנו כבר שש... ואני מאמינה גדולה באהבה ומאמינה שאהבה משמעותית מתמודדת עם האתגרים של החיים... 
אבל אל תעמיסי על עצמך לחץ... ואני חושבת שכל הכבוד לך שאת מצליחה לקיים איתו יחסים מיניים.. אפילו פעם בשבוע.. אבל אם זה עול בשבילך...אולי אתם יכולים לעשות את הדברים בצורה אחרת ואולי את יכולה לשתף אותו בתחושות שלך כדי שתהיו מתואמים רגשית גופנית ביניכם... 
אני האחרונה שיכולה לייעץ לך מה לעשות.. אני לא יודעת מה טוב בשבילך ואני גם בקושי יודעת מה טוב בשבילי... והתחלתי ללכת גם לטיפול מיני ביחד עם בן זוגי...כדי לא לעשות שום דבר שאיני רוצה בו. הטיפול עוזר לנו כי מאז אנחנו קשובים יותר זה לזה ואני לא מנסה לעשות דברים מיניים רק כדי שישאר לצדי.
הוא מבין את החשש שלי גם אחרי שש שנים... הוא לא לוחץ עלי... אף על פי שלפעמים יש מידה של לחץ בלי כוונה מצדו אבל הוא לומד לווסת את זה..ואני לומדת גם לא להתעלם מה"לא" שהגוף שלי מסמן לי. אני רוצה לומר "כן"... כדי שזה יפסיק להיות אישיו... אבל הגוף מחליט בשבילי.... ואני אפילו לא יכולה להתנשק איתו כמו שהוא כל כך רוצה =\ והיו לי מחשבות על נשיקה ראשונה בעבר... אבל הן היו מחשבות א מיניות... וגם בהן הנשיקות לא התממשו אלא רק כמעט. אני חושבת שכשאני מדברת על זה עם בן הזוג שלי... אני מצליחה לפעמים להבין את הנטייה שלי קצת יותר... ובזכות זה ששיתפתי אותו בזה.. הוא בסופו של דבר גם הצליח לקבל את זה...(לקח לו שנים לקבל את זה... אבל הוא קיבל את זה). יכול להיות שזוגיות של א מינית עם מיני זה נדיר... יכול להיות שלא... אני חשבת שזוגיות כזאת יכולה להיות... וצריך המון מאמצים כדי לשמור עליה כשיש אהבה... 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

לוטוס סינית- השמת עובדים
זקוקים לדוברי סינית?
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום