לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83908,390 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' אירועי הגאווה מתקרבים - מי רוצה לעזור? '
אירועי הגאווה מתקרבים - מי רוצה לעזור?
22/05/2018 | 16:45
39
כמו כל שנה יהיו הרבה אירועים שונים והרבה הזדמנויות לעזור לנראות הא-מינית, הפצת מידע על א-מיניות וא-רומנטיות וכו'. 
למי יש זמן & רצון & יכולת? 
לצפיה ב-'בשורות מצוינות- הסרט הדוקומנטרי יוצא לדרך- עזרה? '
בשורות מצוינות- הסרט הדוקומנטרי יוצא לדרך- עזרה?
10/05/2018 | 17:17
2
92
תקציר:
א. אני נדב מלהק מספר שנים והומו רומנטי - דמי סקסואל. גילוי הזהות שלי גרם לי להגיע לאגודה למפגש א-מיניים עם ג'ול הקסומה ועוד. במגש קרו שני דברים- דיברו על הקהילה כשקופה ואני הבנתי סוף סוף למה אני לא חושב כמו כולם על סקס.
ב. שיתפתי בקבוצה בפייסבוק שאני רוצה להציע לתאגיד-11, סרט דוקו על הקהילה הא-מינית (שהפך לקהילת הפא"ק) והיו כמה מחוץ לארון שאמרו שישמחו לקחת חלק.
ג. אחרי הרבה תחקירים ועבודה- קיבלתי אישור! עכשיו אנחנו רצים קדימה. משתתפים חשובים, מקומות מעיינים, התרחשויות שכדאי לצלם החל מיוני- אשמח לדעת.
ד. גם ברמה האישית החיים שלי השתנו בזכות הפורומים והאנשים כאן (עם תודה ענקית לרננה שהכירה לי את העולם הזה)
ה. זה הטלפון שלי 050-9006660 בבקשה -פתחו מולי ערוץ ישיר, עדיף בווטסאפ. תודה רבה כי זה השלב שבו צריך להראות שיש מה לצלם- למען באמת זמן מסך. הבמאי הוא רוני קובן המופלא!
תודה רבה ושבת שלום
לצפיה ב-'יפה- שיהיה בהצלחה '
יפה- שיהיה בהצלחה
10/05/2018 | 22:00
1
33
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
10/05/2018 | 22:28
10
לצפיה ב-'הרצאות על א-מיניות ואפור-רומנטיות '
הרצאות על א-מיניות ואפור-רומנטיות
27/04/2018 | 09:21
115
במסגרת כנס "סקס אחר", הכנס ללימודים להט"ביים ולתיאוריה קווירית בישראל, ייערכו שתי הרצאות, אחת על א-מיניות והשנייה על אפור-רומנטיות.
דורון מוסנזון יירצה על "בין ביסקסואליות לא-מיניות".
ליהי רוטשילד וגאיה שטיינברג יירצו על פוליאמוריות ואפור-רומנטיות.
הכנס יתקיים בתאריך 13.05.2018 במיקום הבא:
אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למשפטים (בניין טרובוביץ'), חדר 209 (אולם קפלון).
ההרצאות יתקיימו כחלק ממושב בכנס בשעות 14:15 עד 15:45.

פרטים נוספים בפייסבוק של הכנס:
https://www.facebook.com/369141686430805/photos/pb...

אני שמחה לראות שחוקרים ישראלים מהקהילה הא-מינית כותבים וחוקרים את הנושא.
הכנס הוא כנס אקדמי, ופתוח לקהל הרחב. אפשר לבוא כי הנושא מעניין אתכם. אתם לא חייבים להזדהות כא-מיניים או א-רומנטיים.
בואו בהמוניכם!

לצפיה ב-'קשר חברי'
קשר חברי
08/05/2018 | 12:10
1
128
אני  בגיל  מעל  40  ומעוניין  בידידה  עד  גיל70   לחברות .   נראה  טוב  מאד,  רזה, עם  ידע  כללי  מספיק  רחב,  ישראלי  שמשדר  צעיר, ומספיק  בוגר  לכל   הזדמנות.
לצפיה ב-'תוכל גם לכתוב מודעה בלוח שלנו'
תוכל גם לכתוב מודעה בלוח שלנו
09/05/2018 | 06:46
56

לוח ההיכרויות של הפורום נועד בדיוק למטרה הזאת והחשיפה שלו רחבה, כך תגדיל את הסיכויים למצוא את מה שאתה מחפש.
הלוח נמצא כאן:

לצפיה ב-'א-מיניות בכתבה בעיתון (אזהרת תוכן מיני בוטה )'
א-מיניות בכתבה בעיתון (אזהרת תוכן מיני בוטה )
01/05/2018 | 19:27
146
נתקלתי לפני כמה ימים בכתבה שעסקה במיניות של נשים. הכתבה מאוד מעניינת, כי היא הזדמנות נדירה לשיח פתוח וענייני על מיניות.

אזהרה: הכתבה כוללת תוכן מיני מפורש ובוטה. אנא המשיכו לקרוא רק אם אתם חשים עם כך בנוח.

ד"ר רוני הלפרן מהתוכנית ללימודי נשים ומגדר באוניברסיטת תל אביב, אמרה בכתבה כך:
"יש אנשים שבכלל לא אוהבים מין, ויש כאלה שאוהבים מין אבל בלי חדירה, ויש אנשים שכל חדירה בכל פתח אפשרי גורמת להם הנאה עצומה".
"זה לא רק עניין של נשים מול גברים. יש סוגים שונים של נשים ויש סוגים שונים של גברים, ומה שמשפיע על ההנאות זה באמת הצטלבויות של כל כך הרבה כוחות בחברה ובתרבות. בהבנה של הכוחות האלה יש פוטנציאל רב עוצמה לשחרור העונג הגלום בנו".

הלפרן הוסיפה שאין עדיין מספיק ייצוגים בתרבות לסקס שלא מקדש את התסריט המיני המקובל, אלא את הצרכים האישיים המסוימים מאוד של המשתתפים בו.  

הדברים של הלפרן מאוד מעודדים, כי הם מכירים בא-מיניות (אנשים שלא אוהבים מין) ואנשים שהמיניות שלהם שונה מהמקובל.

https://www.haaretz.co.il/gallery/lifestyle/date/....
לצפיה ב-'מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ב' 30.4'
מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ב' 30.4
16/04/2018 | 17:59
138
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI
במרכז הגאה בת"א
 יום שני 30.4 בשעה 20:00-22:00

(החדר המדויק יהיה רשום על הלוח ליד המזכירות)
 כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 
מוזמנימות להביא קצת כיבוד             

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד   
לצפיה ב-'המפגש ביום שני ב20 במרכז הגאה'
המפגש ביום שני ב20 במרכז הגאה
27/04/2018 | 15:12
44
תודה hazilonit
לצפיה ב-'חדש פה'
חדש פה
23/04/2018 | 07:10
3
169
היי, חדש בפורום הזה אבל יצא לי להיות בכמה מפגשים. מניח שאני א-מיני כבר לא מעט זמן, אבל גיליתי על כל הטרמינולוגיה והקהילה רק לפני שנה וקצת, אז גם כתבתי פוסט פומבי על הא-מיניות שלי, מה שהיה מאוד מפחיד אבל גם מאוד משחרר. הקשר הזוגי הכי ארוך שלי נמשך חודש ומשהו (קצת לפני אותו פוסט, והוא די עזר לי להפנים ולקבל את הא-מיניות שלי). במהלך 26 וחצי שנותי טרם יצא לי לקיים יחסי מין, אבל גם אף פעם לא הרגשתי ממש צורך. כרגע זה מעניין אותי פחות בגלל תחושת החמצה או תסכול ויותר מסקרנות ולראות ממה כולם מתלהבים כל-כך 

כמו כן, בתור מישהו שצורך הרבה מדיה - בעיקר קולנוע וטלוויזיה - מאוד חשוב לי הנושא של ייצוג של א-מיניים. רוצה לראות פחות דברים כמו הפרק הנוראי ההוא של "האוס", למי שמכיר (שבייסיקלי אומר שא-מיניות זו בעיה רפואית שניתן "לרפא") ויותר ייצוג כמו ב"בוג'ק הורסמן", שבצעד די מהפכני הציגה דמות עיקרית שמכריזה על עצמה כא-מינית, הולכת למפגשים וכו'. 

כמובן שמעבר לייצוג במדיה, גם קיומן של קהילות כמו זאת חשובות מאוד. לצערי, עקב אילוצים, לא יצא לי להגיע למפגשים האחרונים ומקווה להיות באחד הקרוב. הם מקנים תחושת שייכות שחשובה בשביל כל אחד, במיוחד אלו שרק מתחילים להבין שהם עשויים להיות א-מיניים. כי בחברה שדוחפת לנו סקס בכל מקום אפשרי ושלעשות סקס זה מה שעושה אותך גבר / אישה והחשיבות של להתרבות וכו', כל-כך קל להכנע לזה. קל ליפול למחשבות שאם אתה לא מעוניין בסקס אז משהו לא בסדר איתך, מקולקל. שלעשות סקס זה טבעי ו"נכון". אבל עם כל הכבוד, כל מי שחושב כך מוזמן ללכת לה***ן, תרתי-משמע. תעשו את זה בעצמכם ותעזבו את חיי המין שלי בשקט!

זהו, רק הרגשתי צורך לפרוק קצת ^^. אולי עוד אחזור לפה. גם מחפש להכיר, וכן, ראיתי את הלוח. בייבי סטפס .
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
23/04/2018 | 12:55
84

ייצוג א-מיניות במדיה הוא אכן בעייתי וייקח זמן עד שהדברים יזוזו בכיוון הנכון כנראה. 
לגבי המפגשים, אכן הם חשובים לכולנו הן בשל תחושת השייכות והן בשל האפשרות לשמוע, לשתף ולהכיר. אתה תמיד מוזמן להגיע לכל המפגשים וגם לכאן מתי שתרצה, אנחנו כאן תמיד ונשמח לשמוע ממך.
לצפיה ב-'מוזמן לצפות בייצוגים שלי בתקשורת את הנושא'
מוזמן לצפות בייצוגים שלי בתקשורת את הנושא
23/04/2018 | 22:14
1
101
זה קריטי להעלות את המודעות לנושא. אני תמיד אומרת שכמו שבעבר הביטו על טבעוניים בהרמת גבה, וכיום יש מסעדות לטבעונים, כל דבר שונה בחברה, צריך זמן עיכול, וברגע שישמעו על הנושא שוב ושוב, יתחילו להתרגל.

בימים אלה מתבשלת כתבת מגזין לחדשות שאתראיין אליה ותשודר בעתיד,
אך מה שכבר שודר ותוכל לצפות:

אני מתראיינת בכוכב הבא לגבי א-מיניות-
https://www.mako.co.il/tv-the-next-star/video?subC...

אני מתראיינת אצל פרופ' חצרוני הפרובוקטור לגבי א-מיניות (מדקה 7:47)

ראיון שלי ל Y-NET:

לצפיה ב-'הכתבה האחרונה מייצגת אותנו יותר טוב'
הכתבה האחרונה מייצגת אותנו יותר טוב
24/04/2018 | 06:52
68

וגם אני מתראיין שם 
לצפיה ב-'איך ניתן למחוק מודעה מלוח ההכרות ?'
איך ניתן למחוק מודעה מלוח ההכרות ?
20/04/2018 | 18:22
2
94
חשוב לי מאד להוריד במהרה.תודה מראש.
לצפיה ב-'שלחי לי הודעה במסר פרטי בבקשה'
שלחי לי הודעה במסר פרטי בבקשה
21/04/2018 | 01:53
1
34
לצפיה ב-'שלחתי '
שלחתי
21/04/2018 | 13:39
15
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
17/04/2018 | 23:52
1
215
היי כולם !
בת 24 לא היה לי אף פעם חבר ולא הרגשתי צורך , אבל תמיד הרגשתי צורך בחברים ושיחות ..
בעיקרון אני לא מרגישה צורך בסקס ולפעמים הנושא מגעיל אותי בעיקר איך שהחברה מתייחסת אליו נגיד ניצול בשביל זה או אובר שמרנות , כן הרגשתי שאני נמשכת לאנשים רגשית בצורה חזקה אבל לא רציתי לאו דווקא זוגיות איתם הספיק לי הקירבה , ההרגשה הטובה שנותנים אחד לשני והאהבה האפלטונית .
באופן כללי , אם אני ארצה זוגיות אז חשוב שהבן זוג ירצה אותי גם אם לא ארצה סקס ( שזה לא יהיה האישו העיקרי) אבל לא תהיה לי בעיה לנסות ולחוות יותר בקטע של חיבור..

אני לא יודעת איך להגדיר את עצמי , אני לפעמים חושבת שזה בא מחינוך מסוים בבית ולא יודעת אם אני באמת א מינית או א רומנטית , כי כן מרגש לי אותי לראות זוגות בעיקר בסדרות ומין אם הוא בא מאהבה אבל בכללי ההתעסקות סביב זה מגעילה אותי שאנשים חייבים מין כמו אוכל או אוויר .. 

איך אפשר לדעת ?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
18/04/2018 | 07:58
122

נתחיל מזה שלא חייבים הגדרה ישר, זה בסדר להתלבט ולהחליט מתי שרוצים.
יש הרבה הגדרות בספקטרום הא-מיני ואם את מכירה אותן או לפחות את רובן, אז זה יכול לעזור קצת בהתלבטות.
דבר נוסף, אנחנו לא מאבחנים או אמורים לדעת מה את מהסיבה הפשוטה שרק את מכירה את עצמך, יודעת מה את מרגישה ועד כמה את נמשכת לאחרים. אנחנו כן יכולים לעזור לך, לכוון ולייעץ.

כעיקרון, אפשר להימשך לאחרים רגשית ופחות מינית, אפשר להימשך לפעמים ואפשר להימשך מינית למישהו מסוים אם פיתחת כלפיו קשר רגשי למשל. כל אלה דברים קיימים ואפשריים בין שלל האפשרויות.
שוב, לא אנחנו יכולים לדעת מה את מרגישה, בשביל זה נצטרך לדעת האם יש לך משיכה מינית כלפי אחרים באופן כלשהו, או משיכה מסוימת כללית, או בכלל- מה ההרגשה שלך כלפי אחרים? 

את לא חייבת לענות תשובה אחת, כמובן, אבל אני מנסה לכוון בזהירות כדי להבין היכן את נמצאת פחות או יותר. 
נשמח לעזור לך ולכוון אם תרצי, עד כמה שניתן. אנחנו כאן תמיד, אל תהססי לשאול ולהתלבט בכל מה שנראה לך. 

לצפיה ב-'Feeling Ace שרצתה להצטרף לקבוצת וואטסאפ, את פה? '
Feeling Ace שרצתה להצטרף לקבוצת וואטסאפ, את פה?
16/04/2018 | 17:57
91
תשלחי לי מס' טלפון בהודעה פרטית ...  ... 
לצפיה ב-'שאלה בנושא סרט וקומנטרי'
שאלה בנושא סרט וקומנטרי
14/04/2018 | 22:08
1
80
שלום, אני סטודנט לקולנוע בירושליים ובמהלך הלימודים אנחנו עושים סרט דוקו על נושא שמעניין אותו. אחרי שיחה שהייתה לי בנושא עם כמה חברים, גיליתי שכל הנושא של א-מיניות עדיין לא מספיק מדובר בארץ, ועדיין אנשים לא מספיק מכירים, מבינים ומקבלים. אני מחפש מישהו או מישהי שיהיו מוכנים להיחשף ולשתף, ולתת לי להכנס ולראות את הקשיים שקיימים בלהיות א- מיני בחברה כל כך מינית.

הסרט כמובן לא יתפרסם בשום מדיה שקיימת (לא בטלוויזיה, לא בפייסבוק), אלא אם מי שישתתף ירצה בכך. אם מישהו ירצה להשתתף, נקיים ראיון או מפגש גם עם תיאום ציפיות וכך תוכלו להחליט אם מתאים לכם או לא. אני אשמח מאוד אם מישהו יסכים לשתף איתי פעולה, ומי שמתלבט או לא בטוח מוזמן לפנות אליי בשאלות במייל 

שיהיה שבוע טוב
לצפיה ב-'אשלח הודעה פרטית עוד מעט'
אשלח הודעה פרטית עוד מעט
15/04/2018 | 09:45
19
לצפיה ב-' לכל מי שבא למפגש אתמול'
לכל מי שבא למפגש אתמול
14/04/2018 | 08:32
2
103
אתם אנשים נפלאים!
לצפיה ב-'ומוסיף:'
ומוסיף:
14/04/2018 | 10:49
1
77

היה מפגש מהנה מאוד, תודה לכל מי שבאו וכל מי שלא הספיק- יהיו עוד מפגשים, בייחוד עכשיו כשהחורף, הטמפרטורות הקפואות, סופות השלגים ושכבות הקרח המקפיא מאחורינו 

המשיכו להתעדכן כאן בדיונים הרציפים ובמפגשים עתידיים, נשתמע.

לצפיה ב-' לגמרי '
לגמרי
16/04/2018 | 17:37
9
לצפיה ב-' מפגש פורום- פרטים מלאים:'
מפגש פורום- פרטים מלאים:
01/04/2018 | 11:15
12
244

מפגש פורום א-מיניים יתקיים ביום שישי ה- 13/4/2018 בשעה 10:00 בבוקר, בחלק השקט של מתחם שרונה בתל אביב (מצורפת מפה).
אנחנו נפגש תחילה במפגש הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י (מסומן בחץ במפה) ואחר כך נתמקם בדשא ליד. 

חדשים/ות, מתלבטים, מהססים ובכלל, כולכם/ן מוזמנים כמובן. המפגש מיועד לכולם/ן ונערך באוירה נעימה ולא מחייבת. לא חייבים לדבר, לא חייבים לעשות שום דבר, הכל חופשי ופתוח. מי שרוצה לשאול עוד, אפשר לשלוח גם מסר בפרטי.

מאחר שאנחנו יושבים על הדשא, מומלץ להביא מחצלת או משהו נוח לשבת עליו למי שרוצה. 

מי מביא מה? אנחנו מביאים בדרך כלל ירקות חתוכים, מאפים, חומוס+פיתות, עוגות/עוגיות, חטיפים, שתייה קלה וכל מה שנראה לכם/ן מתאים למפגש בסגנון פיקניק. 

אני מביא מפה, סכו"ם חד פעמי, צלחות, כוסות, ובורקסים טריים, מה אתם יכולים להביא? אנא שרשרו שנדע. 

לצפיה ב-'אם אצליח לבוא, אביא ג'אנק פוד '
אם אצליח לבוא, אביא ג'אנק פוד
04/04/2018 | 13:45
2
60
לצפיה ב-'כשתבואי, ברור '
כשתבואי, ברור
04/04/2018 | 22:49
33
לצפיה ב-'אמרתי לידיד שלי לבוא. פליז תבואי. את פנים ידידותיות'
אמרתי לידיד שלי לבוא. פליז תבואי. את פנים ידידותיות
10/04/2018 | 01:02
27
לצפיה ב-'אני אביא ביסקוויטים או עוגיות '
אני אביא ביסקוויטים או עוגיות
06/04/2018 | 11:06
1
53
אם יש סוג מסוים שאתם מעדיפים, אנא כתבו לי כאן.
תודה ל- k500 על הארגון (ובמיוחד על הבורקסים )!
לצפיה ב-'chocolate-chip '
chocolate-chip
09/04/2018 | 18:41
11
לצפיה ב-'אני עוד לא בטוחה אם אבוא '
אני עוד לא בטוחה אם אבוא
07/04/2018 | 20:01
2
56
אם אבוא, אקנה משהו בסופר באותו יום.
לצפיה ב-'אין בעיה '
אין בעיה
07/04/2018 | 22:44
17
לצפיה ב-'מצטערת שלא באתי '
מצטערת שלא באתי
13/04/2018 | 18:57
23
אתמול בערב האמנתי שאבוא, למרות שלא הייתי בטוחה קודם. קרו תקלות. מקווה להגיע למפגש הבא.
לצפיה ב-'אני אביא מים, סודה וד. קולה'
אני אביא מים, סודה וד. קולה
10/04/2018 | 00:49
1
11
לצפיה ב-''
10/04/2018 | 09:44
5
לצפיה ב-'בא, אולי תבוא איתי ידידה- אביא חטיף וירקות או פרות חתוכים :)'
בא, אולי תבוא איתי ידידה- אביא חטיף וירקות או פרות חתוכים :)
11/04/2018 | 15:47
1
15
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 06:28
6
לצפיה ב-'היי'
היי
10/04/2018 | 05:49
4
139
אז... היי.
אני אולי א-מיני? אני לא מצליח להבין איפה אני על הספקטרום, אבל אני *חושב* שאני איפשהו שם. אני אולי לא שם: כלומר, אני בן 33, אבל זה - כנראה - תמיד יכול להשתנות וזה מה שמשגע אותי: איך אני יודע, בבירור? איך אני עונה לעצמי על שאלות כמו "אולי אתה מדחיק"? איך אני יכול להגדיר את עצמי בתור משהו כל כך משתנה ואמורפי ואז אחר כך עוד לנסות לנווט בעולם של מערכות יחסים עם המפלצת ההגדרתית הזאת מאחורי?

[זאת הרגשה מוזרה. כמו לצעוק בחדר ריק דברים שאתה שותק בדרך כלל]

לקח לי הרבה יותר מדי זמן לכתוב את זה.
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
10/04/2018 | 09:57
2
93

תודה על השיתוף והרצון שלך לכתוב, זה לא מובן מאליו.

ובכן, אין תשובה אחת מוחצת, בטח לא אנחנו יכולים לדעת מה אתה מרגיש ולמה אתה נמשך ועד כמה.
אבל, אם קראת על א-מיניות וראית הגדרות שמתאימות לך ושאתה יכול להזדהות איתן, אולי תוכל להבין משהו על עצמך בכל זאת. 
אתה מכיר את הספקטרום הא-מיני? המגוון של המשיכות והאפשרויות? האם יש לך משיכה מינית, חלקית, בסיטואציות מסוימות? יש הרבה דברים בספקטרום, אם אתה רוצה, אתה מוזמן לשאול ולשתף מה אתה מרגיש, אנחנו נעזור לכוון, אם תרצה.

מעבר לזה, לא חייבים לקבל הגדרה אחת מובחנת בבת אחת. לפעמים זה לוקח זמן, לפעמים מבינים משהו ואז מגלים שיש משהו נוסף שמחדד את ההגדרה וההבנה של מה אני, מי אני ומה המשיכה שלי (או לא משיכה..). 
מדובר בנפש האדם והיא מורכבת, כידוע, לכן צריך להתבונן על הדברים לאט אבל בטוח.
מה שכן, אתה לא לבד. יש רבים כמוך וגם אנחנו כאן מוכנים לעזור תמיד, אתה מוזמן לשאול, לתהות, לשתף ולהעלות סוגיות שנראות לך. אל תהסס. בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/04/2018 | 00:56
1
59
אני חושב שאני איפשהו באיזור: ניסיתי לחשוב בימים האחרונים אם אני זוכר מקרה של משיכה, ואני יכול לחשוב על מעט מאוד מקרים ובכולם זה היה מאוד עדין (ובאופן כללי יותר קשור לאופי מאשר לכל דבר אחר. כלומר, לא חושב שהייתה משיכה מינית כמו שפשוט רציתי להיות בסביבת אותו אדם).
הדאגה העיקרית שלי בנושא הייתה ש"מה קורה אם אני בסופו של דבר נכנס לתוך מערכת יחסים א-מינית ואז מגלה ש-אופס, סליחה-אני דווקא כן מיני", אבל אני מתחיל להבין שזה בערך כמו כל מערכת יחסים אחרת שבה לא באים מראש עם ערימה של חוקים וחותמים על חוזה רשמי בדייט הראשון ובסופו של דבר מוצאים את זאת שמתאימה לך וכל זה, אבל זה נושא מאוד גדול לבלוע בבת אחת.
בגדול, טוב לדעת שאני לא לבד. אז תודה
לצפיה ב-'קשר רומנטי מעניין אותך יותר אולי?'
קשר רומנטי מעניין אותך יותר אולי?
15/04/2018 | 09:47
68

אתה לא חייב להחליט או לקבוע מראש, אבל אם אתה נקשר יותר לאופי אז אולי אתה מתאים יותר להגדרה של א-מיני רומנטי או שיכול להיות שאתה דמי-מיני, כלומר יכול לפתח משיכה מינית כלפי מישהו/י מסוים רק אחרי שפיתחת קשרים רגשיים עם אותו אחד/ת. 
אל תיקח את זה כתשובה אחת ניצחת, ראה זאת כהצעת הגשה, מה שנקרא. זאת רק אחת מהאפשרויות העומדות בפניך.
מערכת יחסים שבה תגלה שאתה מיני, אחרי הכל, גם אפשרית, הכל תלוי במה שאתה מרגיש בעצמך. קח את הזמן, בחן את שלל האפשרויות וראה מה מתאים לך. 

לצפיה ב-'ברוך הבא בלי לחץ '
ברוך הבא בלי לחץ
17/04/2018 | 14:41
31
אתה ממש לא לבד.
לא מבחינת ההגדרות ולא מבחינת התהיות של "אולי יום אחד זה ישתנה"... 
לצפיה ב-'לסבית גברית או נשית'
לסבית גברית או נשית
08/04/2018 | 05:25
1
131
איך אני אדע אם אני גברית או נשית זה מבלבל אותי כבר זמן אשמח לעזרה,
לפעמים אני אוהבת להתלבש כנשית שזה שמלה עקבים איפור.. מיצד שני אני אוספת שיער לא מתאפרת ומתלבשת פריק או מכופתר טום בוי כזה ואני נמשכת לגבריות בעיקר ואוטומטית נהיית הנשית.
אבל גם מוצאת את עצמי מתחילה וגם מתחילות איתי נשיות ואז אני הגברית(ביום שאני התלבשתי מכופתר/טוםבוי)

אז בבקשה איזה סוג לסבית אני חיבת עזרה תודה רבה אשמח למענה !
לצפיה ב-'תראי,'
תראי,
11/04/2018 | 16:56
73
לא תמיד אנחנו 100% בהגדרה מסוימת. יש לך גם מזה וגם מזה. אילו תכונות יש לך יותר זה את יכולה להגיד כי אנחנו פחות מכירים אותך.
בנוגע למה שכתבת בזוגיות זה דווקא נשמע מאוד הגיוני כי תמיד אנחנו על סוג של טווח אם מישהי נניח יותר גברית ממך יחסית אז את תצאי הנשית אבל אם זאת תהייה מישהי יותר נשית יחסית אליך אז את תחשבי הגברית.
יש בזה דווקא היגיון.
מוזמנת לשאול עוד במידה ויש לך עוד שאלות.

ד.א.
בטח שאלה קצת מיותרת אבל האם את א-מינית?
לצפיה ב-'מחפשת קשר לסבי רומנטי א מיני . '
מחפשת קשר לסבי רומנטי א מיני .
03/04/2018 | 23:47
3
140
אשמח לפניות.
לצפיה ב-'שלום, ניסית לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו?'
שלום, ניסית לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו?
04/04/2018 | 22:47
72

מומלץ לפרסם שם, החשיפה תהיה גדולה וארוכה יותר והסיכוי למצוא יגדל בהתאם.
כתבי מה את מחפשת ואולי קצת עלייך, אם תרצי.

הלוח נמצא כאן, ב"כלים ומידע" >> "לוחות", זה הקישור:

בהצלחה 
לצפיה ב-'היי...'
היי...
06/04/2018 | 05:24
71
מאיפה את? אפשר לדבר בפרטי..
לצפיה ב-'בת כמה את?'
בת כמה את?
10/04/2018 | 19:57
26
לצפיה ב-' התאריך למפגש הפורום הבא:'
התאריך למפגש הפורום הבא:
19/03/2018 | 06:28
1
291

אנחנו נפגש ב- 13/4/2018 ביום שישי בבוקר. 
כמובן שאוציא הודעה מסודרת עם כל הפרטים כמה ימים לפני, כולל שרשור מי מביא מה ועוד. 
אנא הפיצו את הבשורה, תודה 
לצפיה ב-'הידד!'
הידד!
30/03/2018 | 08:10
30
אני אגיע מוקדם ואצא יחסית מוקדם.
לצפיה ב-'מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ג' 27.3 '
מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ג' 27.3
14/03/2018 | 21:38
89
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI
במרכז הגאה בת"א
 יום שלישי 27.3 בשעה 18:00-20:00

(החדר המדויק יהיה רשום על הלוח ליד המזכירות)
 כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד        

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  
לצפיה ב-'הנגשת אתרי היכרויות לאייסים על גווניהם- האם זה קיים?'
הנגשת אתרי היכרויות לאייסים על גווניהם- האם זה קיים?
21/03/2018 | 10:58
1
102
היי חברימות. אני הומורומנטי והומו אפורמיני/דמיסקסואל בן 35 וחדש לקהילה... לומד את המקום שלי על הרצף. פניתי לאתר 'אטרף' שיוסיפו תגיות/תגית סינון המאפיינות את רצף הנטיות. (חשבתי על 'אפור' או Ase- friendly לטובת מי שעוד בארון הא-מיני כמוני)
אשמח לדעת האם היתה פניה בעבר לאתר הזה ולעוד אתרים? האם עוד היו רוצים תגיות מסויימות באטרף? (אשמח שיפנו אליהם גם)

לצפיה ב-' תעדכן כשתקבל תשובה'
תעדכן כשתקבל תשובה
25/03/2018 | 19:55
58
לפני כמה שנים היה גל (גלון? גלצ'יק?) של פניות ל OK-cupid ואחרי כמה זמן הם באמת הוסיפו, ביחד עם עוד מלא קטגוריות. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה