לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83388,338 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' שריינו זמן בלו"ז - מצעד גאווה ראשון ברחובות 19.7'
שריינו זמן בלו"ז - מצעד גאווה ראשון ברחובות 19.7
07/07/2018 | 15:37
24
יהיה "חצי" דוכן א-מיני בסוף הצעידה
(והפתעה א-מינית נוספת. כנראה. רוב הסיכויים. עידכון בהמשך)

כל הפרטים כאן
לצפיה ב-'האם אני א-מינית'
האם אני א-מינית
02/07/2018 | 22:41
1
135
אם אני יכולה להתאהב ואין לי בעיה עם מגע אבל אני נגעת ממין ולא מרגישה
רצון לקיים יחסי מין 
האם אני א-מינית?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
03/07/2018 | 07:14
103

האמת שלא אנחנו יכולים לדעת או לקבוע אם את א-מינית, את זה רק את תוכלי לדעת על פי מה שאת מרגישה בעצמך. להגיד לך מה את מרחוק זה יהיה קצת לא אחראי מצדנו
מה שאנחנו כן יכולים לעשות זה לכוון, לעזור ולתת דגשים בהגדרות השונות כך שתוכלי לקבל תמונה רחבה ככל הניתן לגבי א-מיניות.

לגבי העניין שאת נגעלת ממין, זה משהו שהוא בינך לבין עצמך, אתייחס יותר לעניין המשיכה והמין.

אם את מתאהבת ואין לך בעיה עם מגע כלשהו אבל לא ממש רוצה לקיים יחסי מין, יכול להיות שא-מינית. השאלה אם יש לך משיכה מינית לאחרים/ות או שבכלל לא.

ההגדרה הגדולה של א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית כלפי אחרים/ות. חוץ מחוסר משיכה מינית כללי, יש כאלה שיש להם/ן משיכה מסוימת או משיכה במצבים מסוימים או רק כלפי מישהו ספציפי ואחרי שפיתחו כלפיו רגשות מסוימים- גם זה יכול לקרות. למרות שאין כל כך משיכה מינית, כן אפשר להתאהב כי זה לא חייב לכלול מיניות בהכרח.
יש מנעד שלם בנושא של א-מיניות וכמו בכל דבר, גם כאן עדיף לדעת כמה שיותר כדי לדייק את מה שמרגישים, ביחוד כשזה נוגע למשהו מהותי לחיינו. 

אני למשל, א-מיני הטרו רומנטי, כלומר אני נמשך רומנטית לאחרות אבל לא ממש רוצה לקיים יחסי מין. אז זאת ההגדרה שאני חי איתה כרגע. לא נחתתי עם ההגדרה הזאת כאן אבל בהחלט לקח לי זמן לדעת מה מאפיין את מה שאני מרגיש בצורה מדוייקת יותר. זה אומר שאני יכול להתאהב ולאהוב וכן לכלול מגעים מסוימים וכל מה שאפשר לכלול בזוגיות א-מינית שיכולה להתבסס על רומנטיקה יותר מאשר על יחסי מין. 

יכול להיות שאת א-מינית, את זה רק את תדעי וכדי לעשות את זה, מומלץ לדעת כמה שיותר ולשאול. אני לא יודע כמה את יודעת בנושא כי לא ציינת, אבל נשמח לעזור ולענות על כל שאלה שתהיה לך בהמשך. ישנם גם חומרי קריאה בנושא אם תרצי. בכל מקרה, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור ולתמוך בכל דבר, אל תהססי. בהצלחה 
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
29/06/2018 | 22:03
1
113
מעוניין להכיר.
לצפיה ב-'מומלץ לכתוב בלוח ההיכרויות שלנו כאן'
מומלץ לכתוב בלוח ההיכרויות שלנו כאן
30/06/2018 | 13:00
58

תוכל לנסח מודעה, לכתוב מה אתה מחפש, גיל, פרטי התקשרות וכו', כך סיכוייך להכיר יגדלו משמעותית. בהצלחה. 
לצפיה ב-'דוכן א-מיניים & א-רומנטיים באירוע גאווה בחיפה! 22.6 '
דוכן א-מיניים & א-רומנטיים באירוע גאווה בחיפה! 22.6
18/06/2018 | 19:42
2
60
כל הפרטים כאן & כאן 

בתוכנית:
10:00 התכנסות בצומת צפרירים (כאן יהיה הדוכן)
11:30 מצעד על ציר מוריה
13:00 אירוע מרכזי בגן האם
לצפיה ב-'כתובת מדויקת '
כתובת מדויקת
20/06/2018 | 00:10
25
אזור ההתכנסות הוא ציר מוריה \ צומת כרמליה - מול בורקס העגלה.
רחוב מוריה 51 , חיפה
לצפיה ב-' הסעה של האגודה מת"א לחיפה '
הסעה של האגודה מת"א לחיפה
20/06/2018 | 00:12
22
נרשמים מראש כאן
לצפיה ב-'רופא/ת שיניים'
רופא/ת שיניים
16/06/2018 | 05:34
1
116
למישהו/י יש רופא/ת שיניים טובים באזור תל אביב? כי שלי חלה והפסיק לעבוד. באסה'
ודה
לצפיה ב-'התודה התפספס לי, אז סליחה, ותודה'
התודה התפספס לי, אז סליחה, ותודה
16/06/2018 | 05:37
28
לצפיה ב-' מאמר חדש, א-מיניות ובריאות מינית'
מאמר חדש, א-מיניות ובריאות מינית
12/06/2018 | 06:51
1
99

תקציר: המאמר קורא לכלול א-מיניות בהגדרה של בריאות מינית, כלומר שיכולה להיות בריאות מינית ללא מין. 

מה זה תורם?
בעיקר לאיך שהחברה רואה א-מיניות, שלא לדבר על אנשי מקצועות הטיפול למיניהם. אם א-מיניות תהיה כלולה בהגדרה של בריאות מינית, הדבר יפחית את החשש וחוסר הידע בנושא וייתן לגיטימציה נוספת לקיום הא-מיני בקרב האוכלוסיה.

זה בערך, מוזמנים/ות לקרוא, זה לא ארוך :

לצפיה ב-' מעניין מאד '
מעניין מאד
14/06/2018 | 12:13
14
לצפיה ב-'הבלוק והדוכן הא-מיני במצעד הגאווה בת"א 2018 '
הבלוק והדוכן הא-מיני במצעד הגאווה בת"א 2018
03/06/2018 | 14:49
75
 שימו לב: השנה הפנינג ונקודת תחילת המצעד זה *לא* גן מאיר 
נפגשים במתחם בשדרות בן ציון, ת"א!
(השדרה שיורדת מכיכר הבימה לכיוון קינג ג'ורג')

כולנו צועדים וצועדות ביחד! חברי קבוצת הפייסבוק, חברי הפורום של תפוז, קבוצת הצעירים של איג"י וחברים חדשים! 
בואו נראה לכולם שאנחנו לא חדי-קרן דמיוניים ובודדים!

**למה חשוב להגיע?**
1. לעזור להפיץ מידע על א-מיניות לקהל הרחב.
2. להפגין נוכחות. להראות לאנשים שאנחנו קיימים ואמיתיים :)
3. לתמוך במאבק לשיוויון זכויות של קהילת הלהטבפא"ק.
4. לפגוש א-מיניים & א-רומנטיים & שאר הספקטרום.
5. לחגוג ולשמוח :) 

יהיה לנו דוכן "משלנו" בהפנינג טרום המצעד (החל משעה 10:00) בו נחלק פליירים ונשוחח עם הקהל. 
הדוכן יהיה גם נקודת המפגש של גוש הצעידה.

כמו כן, תהיה אפשרות לתרום להדפסת הפליירים ולרכוש דגל א-מיני משלכם (ועוד קצת מרצ'נדייז)!

* פרטים נוספים בהמשך 
לצפיה ב-'קבוצה בטלגרם'
קבוצה בטלגרם
01/06/2018 | 23:10
1
105
מי שמעוניין להצטרף לקבוצה חדשנית שיצרתי בטלגרם,שירשום את הnickname שלו ואני אדאג להוספתו. זאת יכולה להיות קבוצה מאוד מעניינת ומועילה.
לצפיה ב-'מה יהיה נושא הקבוצה?'
מה יהיה נושא הקבוצה?
03/06/2018 | 14:45
66
ובמה זה יהיה שונה מקבוצות הוואטסאפ?
לצפיה ב-'אהלן- עדכון אחרון בנוגע לסרט הדוקומנטרי לתאגיד :)'
אהלן- עדכון אחרון בנוגע לסרט הדוקומנטרי לתאגיד :)
31/05/2018 | 13:25
73
אהלן א-מיניים/רומנטיים/אפורים/דמי - אני חופר בפעם האחרונה אבל זה חשוב! (וזה פורסם גם בפייסבוק)
אנו מתחילים לצלם לסרט לערוץ 11 ביום רביעי הקרוב(!) את הקהילה הקווירית וביום שישי במצעד בתל אביב נחבר אותה לקהילה שלנו ולפאן סקסואליות. אנו מתעתדים לצלם חלק מהזמן בדוכנים (גן מאיר 10:00) ובהמשך במצעד- כל מי שמחוץ לארון ודיבר איתי (אתם כולכם מעולים) ממש אשמח שתגיעו וכמובן שנהיה גוש גדול וסיכוי שגם אני אצטרף לפריים וקצת אצא מעליית הגג.
א. בהמשך נצא לסיפור או שניים בסיטואציות שקטות יותר.
ב. אנו מחפשים נציגות 40+ של מי שהא-מיניות/א-רומנטיקה לימדו אותו שהוא חיי לא נכון. מכירים?
ג. יש מישהי שעושה מפגשים לבחינת מגע לא מיני- זה קצת רוחניקי וכמובן שלא חייב להיות שם מגע- היא אומרת שבאופן קבוע א-מיניים מגיעים לסדנאות שלה- האם יש מישהו.י שזה מעניין אותו/אותם.ן באמת ויכול.ה להוביל את האייטם?
ד. טלפון אישי- 050-9006660, אשמח להמלצות. אני זמין לכם בהכל- תודה רבה על שיתוף הפעולה וזה לגמרי של כולנו.

לצפיה ב-'2 המפגשים הקרובים במרכז הגאה 17.5 & 30.5'
2 המפגשים הקרובים במרכז הגאה 17.5 & 30.5
07/05/2018 | 18:27
157
יום חמישי 17/5 בין השעות 20:00-22:00
יום רביעי 30/5 בין השעות 17:00-19:00 

שאר הפרטים כמו בפעמים הקודמות 
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
22/05/2018 | 21:39
2
203
איך באמת יוצרים חברויות במצב של חוסר רצון לזוגיות הרגילה ? כל החברות מסביבי כבר עם חבר וכאלה שלא כל הזמן בשיחות על סקס , דייטים וכאלה וכבר ממש מרגיש לי לא נעים עם עצמי .. וידידים זאת בעיה כי הם גם נמשכים ובסופו של דבר ירצו ..

יש לכם חברים ששיתפתם אותם ? איך אתם מסתדרים עם העניין?
לצפיה ב-'באופן אישי, אני לא'
באופן אישי, אני לא
25/05/2018 | 07:20
131

לא שיתפתי אחרים בא-מיניות שלי וגם לא יצרתי חברויות מהסוג הזוגי שהן לא א-מיניות, כלומר לא יצרתי קשר עם אחרות שהן לא א-מיניות כדי לא ליצור מתחים מיותרים. 

זה לא שנחלתי הצלחה גדולה בתחום הזוגי, אבל אני מעדיף לא להיות בזוגיות מינית כי זה פחות מתאים לי. למרות זאת, אני ממשיך לחפש זוגיות א-מינית כי אני לא רואה את עצמי עושה משהו שאני לא רוצה, בטח בזוגיות/חברות שאמורה להיות טובה ואמיתית. זו דעתי. 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/05/2018 | 12:01
103
אני שיתפתי הרבה חברים ובשלב מאוחר יותר גם את המשפחה.
האמת שאצלי זו היתה חברה שבגיל 22 שאלה אותי אם אולי אני א-מינית ועקב זה בכלל הגעתי לפורום ולחקר העצמי שלי.
זה נורא תלוי בסוג האנשים שאת מוצאת. יהיו כאלו שלא יבינו או לא ירצו להבין ויגיבו בדרך המוכרת של "לא ניסית מספיק" "אין דבר כזה" וכד'.
אבל החברים האמיתיים, לדעתי, ינסו להבין, ישאלו כמובן, בעיקר אלו שלא שמעו את המושג לפני, ואת צריכה להחליט לפתוח את השיח עם האנשים שאת חושבת שהם נכונים וגם לשאול את עצמך קודם את כל השאלות ולענות לעצמך ככה שתוכלי לענות להם כשהם ישאלו.
לי יש הרבה חברים וחברות ורובם יודעים.
ויש גם ידידים בנים, כן, יש דבר כזה!
וחברות עם חברים נהיה אצלי שלישיה - במובן שאין לי בעיה לשבת עם החברה והחבר שלה גם, לא מפריע לי (בעיקר אם החבר נחמד וזה) ולפעמים אנחנו קובעות לבד, לא מתביישת להגיד לה "הי חברה, בא לי זמן לבד איתך"

בעניין השיחות על סקס ודייטים, אני הרבה פעמים פשוט מקשיבה יותר ותאכלס זה שאני א-מינית לא אומר שאין לי דעה על הדייטים של חברות שלי והדעה שלי גם ליגיטימית אז אני לא מתביישת לדבר - גם אם זה נושא שאני פחות מתחברת אליו.
לגבי שיחות ספציפית על סקס, אני זורמת שהחברות מדברות ופשוט אין לי כ"כ מה לתרום בנושא אז אני בעיקר מקשיבה.
אגב... ככל השגיל עולה, השיחות האלו יורדות... יש דברים אחרים לדבר עליהם (אני בת 31)
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-'הומו מחפש לסבית / א-מינית למטרת נישואין וילדים'
הומו מחפש לסבית / א-מינית למטרת נישואין וילדים
23/05/2018 | 21:47
105

כמה פעמים שאלו אותי "מתי תתחתן?" - כבר קשה לי לספור.
אם רק היו יודעים כמה אני רוצה, ולא יכול.

אז אתחיל מההתחלה: אם אני יכול להעיד על עצמי, אני חושב שאני בחור די נחמד, בן 36, אקדמאי, מסורתי, לא דוגמן אבל נראה די נחמד - והומו...
יש בי כ"כ הרבה דברים, אבל דווקא הנקודה האחרונה היא זו שמשפיעה יותר מכל על חיי.

היא משפיעה כי יש בי שני צדדים - אני גם הומו, אבל גם מעוניין במשפחה של אמא ואבא. מסיבות שאולי אפרט בעתיד, הגעתי למסקנה שהמשפחה שהכי הייתי רוצה שילדיי העתידיים יגדלו בה היא משפחה של אמא-אבא-ילדים. זה לא חייב להתאים לכל אחד, אבל זה מה שמתאים לי.

אם לא הייתי הומו, אני מניח שהייתי מגשים את החלום הזה כבר מזמן. כולם סביבי כבר עשו זאת. אבל הנטייה הזו שלי מונעת ממני להגשים את החלום הזה. אני יודע שיהיו כאלה שיגידו שאני צריך פשוט לחיות עם גבר וזהו, או להביא ילד עם אישה ללא מגורים משותפים, אבל זה לא מתאים לי.

האבסורד הוא, שאם הייתי דתי - היו כבר מסגרות שהיו מסייעות לי לחפש לסבית שאוכל להינשא לה ולהגשים את החלום של שנינו. אבל אני "רק" מסורתי, לא מספיק דתי בשביל שהדתיים יעזרו לי, אבל לא מספיק חילוני כדי לבחור לחיות בזוגיות גאה.

אז אם אתם מכירים מישהי שמכירה מישהי לסבית בארון / א-מינית שחולמת להקים משפחה עם מישהו נחמד, כששני הצדדים לא משקרים זה לזה, ומתאחדים כדי להשיג מטרה שהיא נעלה בעיני שניהם - אני אשמח אם תקשרו בינינו - כאן או במייל: GayLookingForLesbian@gmail.com.

מי יודע... אולי תזכו לחתן עוד זוג ותזכו למקום בגן עדן (כך מספרים...)

לצפיה ב-' אירועי הגאווה מתקרבים - מי רוצה לעזור? '
אירועי הגאווה מתקרבים - מי רוצה לעזור?
22/05/2018 | 16:45
39
כמו כל שנה יהיו הרבה אירועים שונים והרבה הזדמנויות לעזור לנראות הא-מינית, הפצת מידע על א-מיניות וא-רומנטיות וכו'. 
למי יש זמן & רצון & יכולת? 
לצפיה ב-'בשורות מצוינות- הסרט הדוקומנטרי יוצא לדרך- עזרה? '
בשורות מצוינות- הסרט הדוקומנטרי יוצא לדרך- עזרה?
10/05/2018 | 17:17
2
89
תקציר:
א. אני נדב מלהק מספר שנים והומו רומנטי - דמי סקסואל. גילוי הזהות שלי גרם לי להגיע לאגודה למפגש א-מיניים עם ג'ול הקסומה ועוד. במגש קרו שני דברים- דיברו על הקהילה כשקופה ואני הבנתי סוף סוף למה אני לא חושב כמו כולם על סקס.
ב. שיתפתי בקבוצה בפייסבוק שאני רוצה להציע לתאגיד-11, סרט דוקו על הקהילה הא-מינית (שהפך לקהילת הפא"ק) והיו כמה מחוץ לארון שאמרו שישמחו לקחת חלק.
ג. אחרי הרבה תחקירים ועבודה- קיבלתי אישור! עכשיו אנחנו רצים קדימה. משתתפים חשובים, מקומות מעיינים, התרחשויות שכדאי לצלם החל מיוני- אשמח לדעת.
ד. גם ברמה האישית החיים שלי השתנו בזכות הפורומים והאנשים כאן (עם תודה ענקית לרננה שהכירה לי את העולם הזה)
ה. זה הטלפון שלי 050-9006660 בבקשה -פתחו מולי ערוץ ישיר, עדיף בווטסאפ. תודה רבה כי זה השלב שבו צריך להראות שיש מה לצלם- למען באמת זמן מסך. הבמאי הוא רוני קובן המופלא!
תודה רבה ושבת שלום
לצפיה ב-'יפה- שיהיה בהצלחה '
יפה- שיהיה בהצלחה
10/05/2018 | 22:00
1
33
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
10/05/2018 | 22:28
10
לצפיה ב-'הרצאות על א-מיניות ואפור-רומנטיות '
הרצאות על א-מיניות ואפור-רומנטיות
27/04/2018 | 09:21
113
במסגרת כנס "סקס אחר", הכנס ללימודים להט"ביים ולתיאוריה קווירית בישראל, ייערכו שתי הרצאות, אחת על א-מיניות והשנייה על אפור-רומנטיות.
דורון מוסנזון יירצה על "בין ביסקסואליות לא-מיניות".
ליהי רוטשילד וגאיה שטיינברג יירצו על פוליאמוריות ואפור-רומנטיות.
הכנס יתקיים בתאריך 13.05.2018 במיקום הבא:
אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למשפטים (בניין טרובוביץ'), חדר 209 (אולם קפלון).
ההרצאות יתקיימו כחלק ממושב בכנס בשעות 14:15 עד 15:45.

פרטים נוספים בפייסבוק של הכנס:
https://www.facebook.com/369141686430805/photos/pb...

אני שמחה לראות שחוקרים ישראלים מהקהילה הא-מינית כותבים וחוקרים את הנושא.
הכנס הוא כנס אקדמי, ופתוח לקהל הרחב. אפשר לבוא כי הנושא מעניין אתכם. אתם לא חייבים להזדהות כא-מיניים או א-רומנטיים.
בואו בהמוניכם!

לצפיה ב-'קשר חברי'
קשר חברי
08/05/2018 | 12:10
1
126
אני  בגיל  מעל  40  ומעוניין  בידידה  עד  גיל70   לחברות .   נראה  טוב  מאד,  רזה, עם  ידע  כללי  מספיק  רחב,  ישראלי  שמשדר  צעיר, ומספיק  בוגר  לכל   הזדמנות.
לצפיה ב-'תוכל גם לכתוב מודעה בלוח שלנו'
תוכל גם לכתוב מודעה בלוח שלנו
09/05/2018 | 06:46
56

לוח ההיכרויות של הפורום נועד בדיוק למטרה הזאת והחשיפה שלו רחבה, כך תגדיל את הסיכויים למצוא את מה שאתה מחפש.
הלוח נמצא כאן:

לצפיה ב-'א-מיניות בכתבה בעיתון (אזהרת תוכן מיני בוטה )'
א-מיניות בכתבה בעיתון (אזהרת תוכן מיני בוטה )
01/05/2018 | 19:27
143
נתקלתי לפני כמה ימים בכתבה שעסקה במיניות של נשים. הכתבה מאוד מעניינת, כי היא הזדמנות נדירה לשיח פתוח וענייני על מיניות.

אזהרה: הכתבה כוללת תוכן מיני מפורש ובוטה. אנא המשיכו לקרוא רק אם אתם חשים עם כך בנוח.

ד"ר רוני הלפרן מהתוכנית ללימודי נשים ומגדר באוניברסיטת תל אביב, אמרה בכתבה כך:
"יש אנשים שבכלל לא אוהבים מין, ויש כאלה שאוהבים מין אבל בלי חדירה, ויש אנשים שכל חדירה בכל פתח אפשרי גורמת להם הנאה עצומה".
"זה לא רק עניין של נשים מול גברים. יש סוגים שונים של נשים ויש סוגים שונים של גברים, ומה שמשפיע על ההנאות זה באמת הצטלבויות של כל כך הרבה כוחות בחברה ובתרבות. בהבנה של הכוחות האלה יש פוטנציאל רב עוצמה לשחרור העונג הגלום בנו".

הלפרן הוסיפה שאין עדיין מספיק ייצוגים בתרבות לסקס שלא מקדש את התסריט המיני המקובל, אלא את הצרכים האישיים המסוימים מאוד של המשתתפים בו.  

הדברים של הלפרן מאוד מעודדים, כי הם מכירים בא-מיניות (אנשים שלא אוהבים מין) ואנשים שהמיניות שלהם שונה מהמקובל.

https://www.haaretz.co.il/gallery/lifestyle/date/....
לצפיה ב-'מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ב' 30.4'
מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ב' 30.4
16/04/2018 | 17:59
138
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI
במרכז הגאה בת"א
 יום שני 30.4 בשעה 20:00-22:00

(החדר המדויק יהיה רשום על הלוח ליד המזכירות)
 כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 
מוזמנימות להביא קצת כיבוד             

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד   
לצפיה ב-'המפגש ביום שני ב20 במרכז הגאה'
המפגש ביום שני ב20 במרכז הגאה
27/04/2018 | 15:12
44
תודה hazilonit
לצפיה ב-'חדש פה'
חדש פה
23/04/2018 | 07:10
3
168
היי, חדש בפורום הזה אבל יצא לי להיות בכמה מפגשים. מניח שאני א-מיני כבר לא מעט זמן, אבל גיליתי על כל הטרמינולוגיה והקהילה רק לפני שנה וקצת, אז גם כתבתי פוסט פומבי על הא-מיניות שלי, מה שהיה מאוד מפחיד אבל גם מאוד משחרר. הקשר הזוגי הכי ארוך שלי נמשך חודש ומשהו (קצת לפני אותו פוסט, והוא די עזר לי להפנים ולקבל את הא-מיניות שלי). במהלך 26 וחצי שנותי טרם יצא לי לקיים יחסי מין, אבל גם אף פעם לא הרגשתי ממש צורך. כרגע זה מעניין אותי פחות בגלל תחושת החמצה או תסכול ויותר מסקרנות ולראות ממה כולם מתלהבים כל-כך 

כמו כן, בתור מישהו שצורך הרבה מדיה - בעיקר קולנוע וטלוויזיה - מאוד חשוב לי הנושא של ייצוג של א-מיניים. רוצה לראות פחות דברים כמו הפרק הנוראי ההוא של "האוס", למי שמכיר (שבייסיקלי אומר שא-מיניות זו בעיה רפואית שניתן "לרפא") ויותר ייצוג כמו ב"בוג'ק הורסמן", שבצעד די מהפכני הציגה דמות עיקרית שמכריזה על עצמה כא-מינית, הולכת למפגשים וכו'. 

כמובן שמעבר לייצוג במדיה, גם קיומן של קהילות כמו זאת חשובות מאוד. לצערי, עקב אילוצים, לא יצא לי להגיע למפגשים האחרונים ומקווה להיות באחד הקרוב. הם מקנים תחושת שייכות שחשובה בשביל כל אחד, במיוחד אלו שרק מתחילים להבין שהם עשויים להיות א-מיניים. כי בחברה שדוחפת לנו סקס בכל מקום אפשרי ושלעשות סקס זה מה שעושה אותך גבר / אישה והחשיבות של להתרבות וכו', כל-כך קל להכנע לזה. קל ליפול למחשבות שאם אתה לא מעוניין בסקס אז משהו לא בסדר איתך, מקולקל. שלעשות סקס זה טבעי ו"נכון". אבל עם כל הכבוד, כל מי שחושב כך מוזמן ללכת לה***ן, תרתי-משמע. תעשו את זה בעצמכם ותעזבו את חיי המין שלי בשקט!

זהו, רק הרגשתי צורך לפרוק קצת ^^. אולי עוד אחזור לפה. גם מחפש להכיר, וכן, ראיתי את הלוח. בייבי סטפס .
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
23/04/2018 | 12:55
83

ייצוג א-מיניות במדיה הוא אכן בעייתי וייקח זמן עד שהדברים יזוזו בכיוון הנכון כנראה. 
לגבי המפגשים, אכן הם חשובים לכולנו הן בשל תחושת השייכות והן בשל האפשרות לשמוע, לשתף ולהכיר. אתה תמיד מוזמן להגיע לכל המפגשים וגם לכאן מתי שתרצה, אנחנו כאן תמיד ונשמח לשמוע ממך.
לצפיה ב-'מוזמן לצפות בייצוגים שלי בתקשורת את הנושא'
מוזמן לצפות בייצוגים שלי בתקשורת את הנושא
23/04/2018 | 22:14
1
98
זה קריטי להעלות את המודעות לנושא. אני תמיד אומרת שכמו שבעבר הביטו על טבעוניים בהרמת גבה, וכיום יש מסעדות לטבעונים, כל דבר שונה בחברה, צריך זמן עיכול, וברגע שישמעו על הנושא שוב ושוב, יתחילו להתרגל.

בימים אלה מתבשלת כתבת מגזין לחדשות שאתראיין אליה ותשודר בעתיד,
אך מה שכבר שודר ותוכל לצפות:

אני מתראיינת בכוכב הבא לגבי א-מיניות-
https://www.mako.co.il/tv-the-next-star/video?subC...

אני מתראיינת אצל פרופ' חצרוני הפרובוקטור לגבי א-מיניות (מדקה 7:47)

ראיון שלי ל Y-NET:

לצפיה ב-'הכתבה האחרונה מייצגת אותנו יותר טוב'
הכתבה האחרונה מייצגת אותנו יותר טוב
24/04/2018 | 06:52
67

וגם אני מתראיין שם 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה