לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'המפגש+היכרויות'
המפגש+היכרויות
04/02/2017 | 11:07
107
ראשית, תודה לכל מי שבאו, טרחו, קנו והכינו דברים טעימים ומושקעים, היה שווה ומהנה 
כמו תמיד, היה טוב גם לראות פנים חדשות, נקווה שהמגמה הזאת תמשיך הלאה.

שנית, דיברנו על א-מיניות, על זוגיות, אהבה וגם בכלל, עניינים ונושאים אחרים שעלו תוך כדי שיחה. הבטחתי לתת קישור לאתר היכרויות של א-מיניים/ות לטובת כל מי שרוצה, אז הנה: 

יש שם א-מיניים/ות מכל העולם אבל גם מישראל, כך שניתן לחפש ולהרחיב את האפשרויות להכיר, שיהיה בהצלחה לכולם/ן 
לצפיה ב-' מפגש פורום!'
מפגש פורום!
20/01/2017 | 09:19
7
183
שלום לכולם/ן,

מפגש פורום יוצא לדרך ואנחנו נפגשים ביום שישי ה- 3/2/2017 בשעה 10:00 בבוקר במתחם שרונה בתל אביב
(במקרה של מזג אויר חורפי שלא מאפשר מפגש בחוץ, נזיז את המפגש למועד אחר, כמובן עם הודעה מראש) 

כאמור, אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן/דה-וינצ'י (מצורפת מפה) ואחר כך נתמקם בדשא של מתחם שרונה, כמו תמיד. 

חדשים/ות, מהססים ומתלבטים/ות, המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת ונועד לכולם/ן כאן. מי שרוצה לשאול ולברר עוד, ניתן גם לשלוח מסר פרטי.

מומלץ להביא משהו לשבת עליו (מחצלת קטנה וכו'), ייתכן והדשא יהיה לח מהלילה. 

מי מביא מה? בדרך כלל אנחנו מביאים דברים אכילים כגון: ירקות חתוכים, פיתות/חומוס, מאפים כלשהם, עוגה, עוגיות ושתיה קלה, מים בין היתר. 

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ובורקסים. אנא שרשרו מה אתם/ן יכולים להביא:

לצפיה ב-'מי שיכול - תביאו תרמוס מים\קפה חמים '
מי שיכול - תביאו תרמוס מים\קפה חמים
01/02/2017 | 17:33
1
19
לצפיה ב-'יש כוסות לשתיה חמה '
יש כוסות לשתיה חמה
01/02/2017 | 20:55
10
לצפיה ב-'אולי אגיע'
אולי אגיע
01/02/2017 | 23:15
3
30
(לא ביקרתי פה מלא זמן, פעם ב- אני באה לפה וקוראת דברים אבל בקושי כותבת משהו).
אני קצת בין עבודות כרגע, אז פעם ראשונה שאני אולי אוכל להגיע לאחד ממפגשי שישי האלה. הבעיה היחידה שלי היא ההגעה לשם, בתור ירושלמית. וחזור, לפני שאין תחבורה ציבורית. אם לוגיסטית יסתדר לי, אולי אגיע, אם אתגבר על כמה חרדות חברתיות על הדרך.

אם כן, אין לי בעיה להביא משהו קנוי- עוגה? חטיפים? משהו כזה. 
לצפיה ב-'את מוזמנת, כמובן'
את מוזמנת, כמובן
02/02/2017 | 06:31
2
32
אם תרצי עזרה באיך להגיע, איזה אוטובוס וכו', כתבי.
תוכלי להביא מה שמתאים לך, עוגה זה יהיה נחמד. 
לגבי חרדות חברתיות, אין מה לחשוש. כאמור, המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, כולנו כאן נמצאים באותה סירה ולא שופטים אף אחד/ת. נשמח אם תבואי 
לצפיה ב-'אני אשמח להצעות'
אני אשמח להצעות
02/02/2017 | 16:27
1
26
יש לי אוטו אבל חניה בתל אביב זה מכה, במיוחד כשלא מכירים טוב את העיר.
להגיע לשם נראה הכי מהיר ברכבת, הדרך חזרה אולי קצת יותר מסובכת כי הרכבת האחרונה באיזה 12, אז מדובר באוטובוסים. אני מניחה שארלוזורוב זה הכי קרוב?

אני לא בטוחה שאוכל להגיע, אבל כרגע זה עוד אופציה ואני לא בטוחה אם יהיה לי עוד שישי פנוי שאוכל להגיע למפגשים האלה.
לצפיה ב-'נראה שבסוף לא אוכל להגיע '
נראה שבסוף לא אוכל להגיע
02/02/2017 | 18:01
19
מקווה שבמועד עתידי כן אוכל. תהנו מי שהולך למפגש!
לצפיה ב-'אביא פיצוחים'
אביא פיצוחים
02/02/2017 | 09:58
10
לצפיה ב-'אסקסואלים ערבים'
אסקסואלים ערבים
02/02/2017 | 09:15
4
93
היי . פעם ראשונה שאני כאן .רציתי לשאול אותכם אם ידוע לכם על אסקסואלים ערבים . ? האם יש קבוצה כזאת ? כי הבעיה אצלנו הרבה יותר קשה בגלל השמרנות של החברה .תודה.אני מבקש אם יש ערבים וערביות אסקסואלים ליצור איתי קשר בפרטי .הנושא רציני וחשוב ודיסקרטי מאוד .תודה רבה 

לצפיה ב-'היינו שמחים לדעת גם '
היינו שמחים לדעת גם
02/02/2017 | 20:37
55
מוזמנים/ות לשתף ולכתוב, גם בפרטי. 
לצפיה ב-'אני בטוחה שיש. השאלה איך למצוא אותם\ן...'
אני בטוחה שיש. השאלה איך למצוא אותם\ן...
03/02/2017 | 00:59
51
יצא לי לדבר על נושא א-מיניות עם כמה דוברי ערבית (ישראלים ופלסטינאים) והתגובות היו מופתעות (לרוב), אבל די מקבלות וחיוביות...
אבל אולי הייתה הטיה, כי עם כל החבר'ה האלו ממלא היו לי יחסים ידידותיים מאד וגם אולי כי אני ממלא הייתי משהו זר מבחינתם\ן...
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
05/02/2017 | 17:01
22
אני יכולה להבין למה תיהיה מעוניין ליצור קשר עם א-מיניים ערבים.
אבל אתה תמיד מוזמן גם להישאר כאן ולשתף אותנו בחוויות שלך בתוך א-מיני.

כל אחד מהיתנו מגיע מעולם קצת שונה ועדין יש לנו הרבה מהמשותף כא-מיניים.

בכך מקרה, ברוך הבא
לצפיה ב-'ברוך הבא!'
ברוך הבא!
05/02/2017 | 20:24
23
כל הכבוד על האומץ ועל היוזמה! 
לצערי, אני לא מכירה אף אדם א-מיני מהחברה הערבית. אני יכולה לברר עם חברים א-מיניים אם מישהו מכיר מישהו. רוצה שאני אעשה את זה?

לצפיה ב-'תהיות'
תהיות
23/01/2017 | 20:56
6
190
היי, חדשה פה לגמרי. בת 27 עוד מעט. חוששת שאני א-מיניות.
איך ניתן לזהות זאת באופן חד משמעי?
האם ניתן להקיים משפחה בצורה הזאת? אם כן אשמח לדעת איך?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
24/01/2017 | 07:13
110

ראשית, א-מיניות היא לא משהו שצריך לחשוש ממנו, היא חלק מאיתנו 
איך לזהות? בדרך כלל על פי ההגדרות המקובלות. האם קראת אודות א-מיניות ומאפייניה?
אם כן, רק את תוכלי לדעת אם את א-מינית ולא מישהו אחר כי זה עניין של הרגשה אישית וצריך לבוא ממך. ייתכן גם ותמצאי רבדים נוספים בא-מיניות שמתאימים לך לפי מה שאת מרגישה ושיכולים למצוא חן בעינייך. 

שנית, ניתן להקים משפחה אם את א-מינית שמחפשת א-מיניים אחרים ורוצה מערכת יחסים כזו, הדבר אפשרי. אני לא יודע מה את מעדיפה ברצף הא-מיני, אבל הרבה א-מיניים/ות כאן מחפשים להכיר ולחיות באופן שמתאים להם/ן.
את מוזמנת להיות חלק מאיתנו כאן ובכלל, לקרוא, לשתף, לבוא למפגשים ויש גם לוח היכרויות אם תרצי. 

בכל מקרה, אנחנו תמיד כאן ומוכנים לעזור בכל מה שאפשר, שיהיה לך בהצלחה 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה:)'
ברוכה הבאה:)
24/01/2017 | 19:02
4
103

אני יכולה להבין את החשש שלך... זה באמת מפחיד פתאום להתחיל לשייך את עצמי פתאום לנטייה מינית שאין לי עליה הרבה ידע, שלא הכרתי, שלא חשבתי שקיימת... ובכלל, תמיד זה עשוי להלחיץ ולהפתיע לחשוב ולגלות בעצמי נטייה מינית אחרת, שונה מכפי שחשבתי... שונה מכפי שהרגילו אותי לחשוב שאני.
אני כל החיים חשבתי שאני הטרו סקסואלית, חשבתי, כי לא הכרתי את ההגדרה של הא מיניות... לא ידעתי מה זה, חשבתי שאם אני לא לסבית, אז אני כנראה הטרו... היום אני יודעת שאני א מינית. אבל בשנה שעברה... הייתי בחוסר מודעות בנוגע לעצמי, ועלו שאלות שמאוד הטרידו אותי... חששתי לגלות שאני א מינית... חששתי להודות בזה כששמעתי שקיימת נטייה כזאת.
בהתחלה חשבתי שיש לי "הפרעת א מיניות", קיוויתי שזה מה שיש לי, כי יש לי חבר מיני, ורציתי להפסיק להירתע ממין...בשבילו... קיוויתי שיש לי הפרעה משום ש"בהפרעה אפשר לטפל, אבל נטייה לא צריך לשנות - עם נטייה כדאי להשלים". אז התחלתי לחקור את הנושא וגיליתי ש"אשכרה יש נטייה מינית כזאת", פתאום התחלתי לתהות "אולי אני א מינית".... זה ממש ביאס אותי ואת החבר שלי... אבל נבהלתי פתאום להשתייך לקהילה... נבהלתי עוד יותר כשהבנתי שיש לא מיניים אפילו דגל משלהם... זה הרתיע אותי... בעיקר כי לא אהבתי את הצבעים... פתאום הבנתי שאני לא רק "בת ברית במאבק"...אלא פיזית באמת חלק ממנו... וזה הלחיץ אותי להבין לא פחות שאני פתאום משתייכת לקהילה... שאולי באיזה שהוא מקום קצת נרתעתי להשתייך אליה... כי פחדתי מהדעות הקדומות שיש לסביבה על הקהילה ולא רק הקהילה הא מינית אלא הקהילה כולה... אבל גם בלי לתייג את עצמי כא מינית... הסביבה אף פעם לא כיבדה את חוסר העניין שלי במין. התבאסתי מהצבעים של הדגל... התבאסתי שיש לי שחור בדגל.. והתבאסתי שאפילו בדגל הגאווה אין את הצבעים של הדגל שלי...
עם הזמן התחלתי להתחבר לזה ולהתלהב מזה שיש לי דגל, שיש לי קהילה, שאני א מינית, שאני יכולה להגדיר את עצמי ככזאת ואין לי שום בעיה שמצריכה שינוי או טיפול... ולהגיע לתובנה בסופו של דבר ש"אני בסדר". הלכתי לטיפול מיני... שליווה אותי בדרך להשלמה העצמית... אבל גם כדי להצליח לנהל זוגיות עם אדם מיני.
לאורך המפגשים אצל הסקסולוגית... לא הייתי עדיין בטוחה לגמרי שאני א מינית... בעצם הייתי בטוחה...אבל פחדתי להודות שאני בטוחה... כי פחדתי שהוא יעזוב אותי בגלל זה... אז לא הודיתי אפילו מול עצמי... שאני פשוט לא נמשכת מינית.
עשיתי סמינריון בנושא שחרור מיניות האישה...גם כדי לדבר על החופש ממין...  רציתי לעשות על א מיניות... אבל לא הכרתי יצירות ספרותיות על א מיניים.. ובחרתי בסמינריון דווקא לחקור שירה ארוטית... מעניין לקרוא שירה ארוטית מנקודת מבט של א מינית... ניסיתי להבין את הראש שלהם. הבנתי מבחינת המילים... אבל גם הבנתי שאני לא מרגישה משיכה מינית...תוך כדי העבודה...
אחר כך... חיפשתי דרך לדבר על א מיניות בפייסבוק.. פתחתי משתמש מזויף כדי לעשות זאת, אבל תוך שבועיים הוא נסגר... ואז הציעו לי... להגיע לכאן... כאן מצאתי מבחן שעוזר להכיר איזה סוג של א מינית אני... לחקור את עצמי יותר... שאלון באנגלית...אבל לקחתי את הזמן ועשיתי אותו...
מצאתי את עצמי מאוד מזדהה... לבסוף, אחרי המבחן הזה...הבנתי שאני משקרת לעצמי כשאני לא מודה בזה. החבר שלי בסופו של דבר הסכים שאני א מינית וניסה להבין את זה... עכשיו הוא מבין. אנחנו אוהבים זה את זה וזה מה שחשוב לשנינו... בתור א מינית אני יכולה להתנסות ביחסי מין... אני מנסה לעבוד על זה... אבל זה לא פשוט לשנינו... ומביא גם תסכולים... אבל לומדים בהדרגה... אני עושה את זה לא מתוך משיכה מינית... אלא מתוך אהבה... וזה לא אונס חלילה... כי אני רוצה (אני מציינת את זה כי פעם מישהו אמר לי שזה אונס אם אין משיכה... אבל אני רוצה, לא כי זה רומנטי או סקסי...פשוט כי אני יודעת שהוא אוהב אותי וזאת הדרך שלו לבטא את האהבה... ואני אוהבת אותו ויש לי דרכים אחרות לבטא את האהבה... וזה בסדר כל עוד זה בשיתוף פעולה.  
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף!'
תודה רבה על השיתוף!
27/01/2017 | 10:47
1
52
אני מזדהה מאוד עם מה שכתבת. 
ובעיקר, אני שמחה לראות שאת והחבר שלך מסתדרים! מדי פעם אני שואלת את עצמי אם גבר מיני ואישה א-מינית יכולים לחיות ביחד למרות כל הקשיים. אתם ההוכחה שאהבת אמת מנצחת הכול 
לצפיה ב-'נזכרתי במשהו'
נזכרתי במשהו
27/01/2017 | 20:54
54
לפני כן... ראיתי טלנובלה בויוה שהייתה בה דמות של אישה א מינית... שהיא גם פסיכיאטרית. והיא מתאהבת בסופר שמתגלה כסכיסופרן. כשראיתי שהיא א מינית, לראשונה יכולתי להזדהות עם דמות בטלנובלה... אבל שם היא הגדירה את הא מיניות שלה כ"הפרעת סלידה ממין"... ואז התחלתי לחשוב שאולי יש לי הפרעה כזאת גם. וככל שעבר הזמן הבנתי שאין לי שום הפרעה ושרק חיפשתי להאמין שיש לי הפרעה וקיוויתי לכך. בחיים לא רציתי להיות מופרעת... אבל במקרה הזה כן.
ועכשיו אני נזכרת גם שבתור נערה... כשחברות היו מסתכלות על כדורגלנים ואומרות שהם חתיכים... או סקסיים, הייתי מנסה לחקות אותן ואת התגובות שלהן... לא ידעתי באמת מה זה "סקסי"... רק חזרתי אחריהן כדי להשתלב...
יצא שקראתי עכשיו בגוגל על א מיניות... חיפשתי את הפורום הזה, וקראתי שמי שחוותה טראומה מינית, אז כנראה שזאת הפרעה אצלה ולא נטייה מינית... ואני חושבת שזה לא נכון... כי נולדתי א מינית, וזה קרה הרבה לפני שנפגעתי מינית... זה לא סיבה ותוצאה, אלא גם וגם... אבל לצערי, כנראה, יש פסיכולוגים שרואים בזה "הפרעה" בדיוק כמו בטלנובלה... (ד.א.. בסוף האישה הבריאה מהא מיניות שלה, והיא והשחקן האחר כאילו קיימו יחסי מין, כשראיתי את זה לא הבנתי מה גרם לה לעשות את זה...לא הבנתי את עניין ה"הבראה"... אבל זאת הסדרה היחידה שראיתי בה א מיניות).
לצפיה ב-'בקשר לצבעים'
בקשר לצבעים
05/02/2017 | 17:21
1
34
נשמע שחקרת את הנושא - אז אולי את כבר יודעת, במקרה ולא,
גם אני לא מתה על השחור - אבל זה מגיע מכך ששחור לא בולע אף צבע.
לצפיה ב-'שחור בולע את כל הצבעים... '
שחור בולע את כל הצבעים...
06/02/2017 | 19:09
18
הצבע השחור לא קולט אורות בצבעים אחרים...
אני אוהבת את הצבע השחור... אבל בדגל זה קצת הפריע לי... לקח לי זמן להתרגל אבל התרגלתי.
הדבר השני שהפריע לי זה שבדגל הגאווה עצמו אין אפור ושחור... אז הרגשתי שהדגל שלי מופרד כאילו מהקהילה עצמה והרגשתי בדידות מסוימת בגלל זה...
כשהצטרפתי לקבוצה הזאת הרגשתי פחות בדידות, אבל ככל שאני בסביבה יותר מינית, כך אני מרגישה יותר בודדה... הייתי רוצה, שבכל קבוצה שאני נמצאת בה... יהיה לפחות אדם א מיני אחד...
אבל כל הקבוצות בפייסבוק מפוצצות במיניים וקשה לאתר שם אדם שיזדהה איתי...
רק בקבוצות סגורות וספציפיות המוגדרות לנושא הזה, מצאתי אנשים שאני יכולה להזדהות אתם... מחוץ לקבוצות המוגדרות לשיח הספציפי הזה, אני מוצפת בנושאים שקשורים במין והקול הא מיני שלי נבלע שם...
לצפיה ב-' האחרונה שפרסמה בלוח ההיכרויות:'
האחרונה שפרסמה בלוח ההיכרויות:
24/01/2017 | 07:24
99
(בת 27, שחתמה "אני והלב שלי") לא כתבת פרטי התקשרות איתך, אנא צרי קשר בפרטי כדי שנוכל לתקן את המודעה על מנת שיוכלו לפנות אלייך. תודה. 
לצפיה ב-'היכרויות ?'
היכרויות ?
21/01/2017 | 20:36
1
101
האם יש היכרויות לא-מיניים?

לצפיה ב-'יש כאן לוח היכרויות בפורום'
יש כאן לוח היכרויות בפורום
21/01/2017 | 21:41
74
שם ניתן לפרסם מודעת היכרות:

מעבר לכך, יש גם מפגשי פורום אחת לכמה זמן (אחד בעוד שבועיים) ומפגשים של א-מיניים גם בבית הגאה לעיתים קרובות, זאת גם אפשרות להכיר אחרים/ות, הכל מתפרסם כאן לפני. 

יש גם את האתר להיכרויות של א-מיניים/ות:  http://www.asexualitic.com/ 

ואפשר להכיר גם כאן אולי, או בקבוצת הפייסבוק. הכל בגדר האפשר.  
לצפיה ב-'אוכל'
אוכל
20/01/2017 | 15:00
69
מי פה עוד לא אוכל חלב או סויה?☺
לצפיה ב-'אני שמח על זה'
אני שמח על זה
18/01/2017 | 01:36
94
אין דבר שתורם יותר למודעות ולקבלה של נטייה מסויימת מדבר כזה.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
21/01/2017 | 17:14
52
תודה רבה על השיתוף! מצטרפת לדברים של k500.
חיפשתי עוד מידע על הבחור, אוסטין ארמקוסט (Austin Armacost), ומצאתי כתבות מהעיתונים הבריטיים Daily Mail ו- Sun (קישורים בסוף). 
לפי הכתבות האלה, ארמקוסט הפך לא-מיני בעקבות תקיפה מינית שעבר בגיל 18.
Austin said: "As a result of the unwanted assault, I was terrified of sex for years following that experience. It haunted me every day".
לדעתי, הסיפור של ארמקוסט חשוב כי:
1. ארמקוסט הוא דוגמן. בעיניי הוא נראה טוב, ואני מניחה שאני לא היחידה שחושבת ככה... אי אפשר לטעון שארמקוסט הוא א-מיני כי הוא מכוער (בחיי, פעם קראתי טוקבק של מישהו שטען שאנשים א-מיניים הם כאלה כי הם מכוערים).
2. ארמקוסט נפרד מהבעל שלו לפני חצי שנה בערך. זה מוכיח שא מיניים יכולים למצוא זוגיות, גם אם הזוגיות הזאת נגמרת בסוף.
3. ארמקוסט הוא הומוסקסואל. יש כאן ייצוג לא מיניים שהם להט"בים. 

קישורים לכתבות:

לצפיה ב-' מפגש פורום- תאריכים אפשריים'
מפגש פורום- תאריכים אפשריים
11/01/2017 | 07:06
7
79
כאמור, אנחנו רוקמים את מפגש הפורום הבא ומאחר שמזג האויר קר, אני מציע שנפגש ביום ולא בלילה, כלומר בימי שישי המוצעים להלן:

יום שישי ה- 27/1/2017 בבוקר
או
יום שישי ה- 3/2/2017 בבוקר.

המפגש נערך בתל אביב, במתחם שרונה, כולם/ן מוזמנים כמובן, פרטים מלאים יפורסמו כשנסכים על מועד ואז תצא הודעה מסודרת, כרגיל. 
כמובן שכל זה כפוף למזג האויר ואם נצטרך, נדחה את המועד המוסכם. אבל ראשית, חוו דעתכם/ן לגבי היום הנוח לכם/ן כדי שנחליט מתי להיפגש.

לי נוח בשני התאריכים, לכם/ן?

לצפיה ב-'אני אשמח לכל יום שישי'
אני אשמח לכל יום שישי
11/01/2017 | 11:51
44
במזג אוויר בזמן האחרון זה יכול להתבטל בהתראה קצרה מאוד...
לצפיה ב-'שינשינית שבאה תמיד יכולה רק ב27 כי זה סופש בבית'
שינשינית שבאה תמיד יכולה רק ב27 כי זה סופש בבית
11/01/2017 | 16:23
1
52
ביקשה לכתוב בשמה
לצפיה ב-''
11/01/2017 | 21:19
7
לצפיה ב-'3/2 חד משמעי. (סליחה, זואי) '
3/2 חד משמעי. (סליחה, זואי)
12/01/2017 | 01:55
28
לצפיה ב-'לא אגיע הפעם'
לא אגיע הפעם
13/01/2017 | 11:38
38
לא אגיע הפעם בגלל תקופת המבחנים באוניברסיטה.
תיהנו!  
לצפיה ב-'התאריך שנקבע למפגש הוא:'
התאריך שנקבע למפגש הוא:
18/01/2017 | 17:25
31
יום שישי, ה- 3/2/17 בבוקר.
אפרסם הודעה מסודרת מחר או מחרתיים עם כל הפרטים המלאים.  
לצפיה ב-'לי נוח גם ב27.1 וגם ב3.2'
לי נוח גם ב27.1 וגם ב3.2
20/01/2017 | 15:08
10
לצפיה ב-' יום ג' 17.1 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
יום ג' 17.1 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
12/01/2017 | 02:01
1
260
יום שלישי, 17.1 20:00-22:00 במרכז הגאה בגן מאיר, ת"א (מס' החדר מפורסם על חלון המזכירות לפני המפגש).
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד      

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'מקורות מקורבים הבטיחו שיהיה בייגלה '
מקורות מקורבים הבטיחו שיהיה בייגלה
15/01/2017 | 02:32
8
לצפיה ב-'מה לא בסדר איתי?'
מה לא בסדר איתי?
10/01/2017 | 20:53
3
179
לאחרונה יצאתי מהארון כגנדרקוויר 
וגם גיליתי שאני א מינית אני נמשכת לשני המינים רק לא בקטע מיני ואני מרגישה נורא רע כשזה מגיעה לחדר המיטות 
לצפיה ב-'אני לא רואה משהו לא בסדר כאן'
אני לא רואה משהו לא בסדר כאן
10/01/2017 | 22:31
80
אפשר להימשך למי שרוצים רק לא בקטע המיני וזה בסדר גמור, יש רבים/ות כאלה. 
האם זה מפריע לך או יוצר איזו בעיה עם פרטנרים אחרים, כלומר יש להם/ן ציפייה למיניות?
לצפיה ב-'בת כמה את? יש לך א\נשים לדבר איתם על זה?'
בת כמה את? יש לך א\נשים לדבר איתם על זה?
10/01/2017 | 22:56
1
38
לצפיה ב-'לא אין לי אף אחד שאני יכולה לדבר איתו על זה אני בת 27'
לא אין לי אף אחד שאני יכולה לדבר איתו על זה אני בת 27
10/01/2017 | 23:07
34
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:49
14
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-' כמה דברים על הפרק: '
כמה דברים על הפרק:
06/01/2017 | 11:28
2
79
   מי שמעוניינים/ות לכתוב על א-מיניות בבלוג חודשי שמארח את מי שרוצה- מוזמנים. כל חודש יש נושא אחר וכולם בספקטרום הא-מיני מוזמנים לכתוב. החודש הנושא הוא "דרכים רבות להיות א-מיני", אבל באנגלית זה נשמע טוב יותר. 
פרטים כאן: 

או בפוסט המרכזי שמאגד את המידע על הבלוג-קרנבל החודשי הזה: 

לוח ההיכרויות של הפורום פעיל לשמחתינו ומי שפיספסו, זה הזמן להיכנס ללוח ולהתעדכן. למפרסמים/ות, אל ייאוש, זה לוקח זמן ולא תמיד יש תוצאות מיידיות, אבל זה המקום האפשרי כאן למציאת זוגיות. 

בשבוע הבא נתחיל בקריאה לתאריך משוער למפגש פורום, הגיע הזמן. חדשים/ות, מתלבטים וכל מי שכבר מכיר ויודע- כולם מוזמנים, כמובן. 

סוף שבוע נעים לכולם/ן 
לצפיה ב-'הכתיבה לבלוג היא באנגלית בלבד, נכון?'
הכתיבה לבלוג היא באנגלית בלבד, נכון?
10/01/2017 | 22:54
1
8
לצפיה ב-'אכן '
אכן
11/01/2017 | 06:53
2
לצפיה ב-'כתבה במאקו'
כתבה במאקו
02/01/2017 | 08:18
14
156
לצפיה ב-'תודה על השיתוף!'
תודה על השיתוף!
02/01/2017 | 09:08
7
70
ברור שיש ביקורת על דברים בכתבה
נגיד שיש א-מיניים שחוו טראומות ומגדרים את עצמם א-מיניים, וזה לא דבר פסול. או שאומרים שיש צורך בהגדרות מדויקות יותר- כי יש כבר הגדרות מדויקות יותר עבור מי שרוצה.
אבל בסך הכל, זה יחסית אחלה ייצוג, שבעיקר מדגיש דברים חשובים כמו שזו נטייה מינית לגיטימית, שאולי קשה להבין אבל צריך לנסות.....
ובכללי שאפו למאקו שהתייחסו כבר בכמה כתבות לנושא! :)
לצפיה ב-'טראומה לא יכולה לשנות נטיה מינית'
טראומה לא יכולה לשנות נטיה מינית
02/01/2017 | 20:54
6
77
א מיניות של אדם מיני שבאה מטראומה איננה נטיה מינית , וטראומה אצל בעל נטיה א מינית , היא בנוסף ובנפרד ומנותק מהנטיה.

לצפיה ב-'ברמת העקרון...'
ברמת העקרון...
03/01/2017 | 01:52
1
52
ברמת העיקרון זה נכון, אבל...
אני לא חושבת שיש צורך להגיד לאדם שרוצה להגדיר את עצמו א-מיני שהוא לא שייך לקהילה כי זה (כנראה) בא בעקבות טראומה...
וגם יש כאלה שהטראומה שלהם היא בגיל קטן, לפני שאפשר לדעת אם יש לה קשר כלשהו למשהו...

אני באופן אישי לא עברתי טראומה, אבל דיברתי עם כאלה שאמרו להם שהם "לא א-מיניים אמתיים" כי הם עברו טראומה בגיל קטן... ולדעתי זה מצב שחשוב לא להגיע אליו
לצפיה ב-'הם אמיניים מסוג אחר , לא במובן של נטיה מינית. הקהילה יכולה'
הם אמיניים מסוג אחר , לא במובן של נטיה מינית. הקהילה יכולה
03/01/2017 | 11:54
42
לקבל לא רק מי שבעל הנטיה , קהילת הגאים מקבלת גם סטרייטים שקשורים בכל מיני קשרים אחרים.
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה שלך'
מסכימה עם כל מילה שלך
03/01/2017 | 08:34
3
20
לצפיה ב-'בתור א מינית שכן חוותה טראומות מיניות'
בתור א מינית שכן חוותה טראומות מיניות
05/01/2017 | 19:05
2
70
אני קודם הייתי א מינית. נולדתי כזאת... ורק אחר כך חוויתי טראומות מיניות בלי קשר לנטייה שלי. אבל אנשים תמיד יעשו קישורים בין הדברים ויטענו שאני א מינית בגלל הטראומות... הטראומה המינית לא גרמה לי להפסיק להימשך... אני פשוט לא נמשכתי... ואני יודעת שאחת מתוך אחת חווה הטרדות מיניות... אז גם אני... ואין לזה קשר לנטייה שלי. 
יש נשים שמגדירות את עצמן א מיניות בגלל הטראומה... זה כן שונה. אבל גם זאת הגדרה. שום מבחן לא צריך לקבוע לאדם באיזו נטייה הוא\היא. לדעתי המבחן שעשו האנשים.. היה צריך לכלול שאלה אחת והיא "את\ה מגדיר\ה את עצמך כא מיני\ת?".
לצפיה ב-'ככה זה בדיוק קרה אצלי'
ככה זה בדיוק קרה אצלי
07/01/2017 | 08:18
1
19
לצפיה ב-'תודה על ההזדהות... '
תודה על ההזדהות...
07/01/2017 | 13:10
11
לצפיה ב-' אהבתי '
אהבתי
02/01/2017 | 16:27
15
לצפיה ב-'מישהו יכול לשתף את המחקר המקורי? אולי ממחשב אוניברסיטה?'
מישהו יכול לשתף את המחקר המקורי? אולי ממחשב אוניברסיטה?
02/01/2017 | 17:09
55
אצלי ה-PDF לא יורד\לא נפתח

http://link.springer.com/article/10.1007/s10508-01...
לצפיה ב-'קצת על המאמר:'
קצת על המאמר:
04/01/2017 | 14:43
1
50
ראשית, תודה על השיתוף.

שנית, הכתבה כמובן מתורגמת מכתבה אחת מני רבות שפורסמו לפני כחודשיים ופחות, אלא שהמחקר עצמו הוא לא חדש ופורסם כבר לפני למעלה משנתיים. משום מה נזכרו בו עכשיו והתחילו לכתוב על כך כאילו מדובר בידיעה מרעישה..נו, טוב. 
שקלתי אם לפרסם כאן את המאמר בחודש שעבר, בסוף ויתרתי ושמתי מאמרים אחרים (תציצו ב"מאמרים", שווה לראות!)

שלישית, הנה המאמר: 

לצפיה ב-' תודה '
תודה
04/01/2017 | 17:50
4
לצפיה ב-'אני חושבת שצמצמו את הפנטזיות שעשויות להיות לא מיניים בכתבה'
אני חושבת שצמצמו את הפנטזיות שעשויות להיות לא מיניים בכתבה
05/01/2017 | 18:56
1
41
תבנית של מיניות מאוד צרה. אני לא התחברתי כל כך לכתבה. יש שם די הרבה הכללות. איני חושבת שרוב הא מיניים מפנטזים או חשים צורך בפנטזיות על מין. בתור א מינית... הפנטזיות שלי היו לגמרי אחרת. לי היו פנטזיות א מיניות ולא פנטזיות מיניות ואני חושבת שיש לתת גם על זה את הדעת כי גם זה קיים. כלומר, פנטזיות שנובעות מחוסר משיכה מינית. פנטזיות הפוכות לפנטזיות מיניות. למשל יש שמפנטזים על נשיקה צרפתית, אני פינטזתי על חוסר נשיקה... או משהו הפוך לזה. ואני מאמינה שיש אנשים א מיניים שהפנטזיות המיניות שלהם בכלל לא כוללות בתוכם אדם נוסף... אני חושבת שהכתבה לא מספיק מקיפה את הנושא של הפנזטיות של הא מיניים... ונכון, יכול להיות שיש א מיניים שמפנטזים שאדם אחר חווה את החוויות (וא מיניים, חלקם, לא נמשכים כלל לאנשים... ולכן גם לא יפנטזו על בני אדם מבחינה מינית אלא רק רומנטית)... אבל ההתייחסות בכתבה הייתה רק לפנטזיות מהסוג הזה ולכן זה מאוד מצומצם. 
כאמינית רומנטית הפנטזיות שלי אולי היו לא רק לא מיניים אלא לגמרי הפוכים לא מיניות... הם היו בכל זאת רומנטיים וזה היה ההיבט העיקרי בהם... וזה לא דבר שצריך להתעלם ממנו. ולגבי ההתייחסות לנושא האוננות, יש א מיניים שבכלל לא מפנטזים באוננות... או שלא צריכים אוננות... וזה לא צוין מפורשות בכתבה.
לצפיה ב-'המחקר עליו הכתבה מבוססת מתמקד בפנטזיות מיניות'
המחקר עליו הכתבה מבוססת מתמקד בפנטזיות מיניות
10/01/2017 | 23:06
22
על זה שאלו את האנשים.
לא על האם הם מפנטזים על רכב או על לזכות בלוטו... זה לא קשור לנושא המחקר.

את ממש מצחיקה כשאת אומרת "איני חושבת שרוב הא מיניים מפנטזים או חשים צורך בפנטזיות על מין" - תחשבי מה שאת רוצה, יש פה מספרים בשטח שנאספו בקרב קבוצה לא קטנה בכלל של א-מיניים (530 א\נשים א-מיניים מתוך 900 נבדקים).
לצפיה ב-'בקשת עזרה בעבודה על א-מיניות'
בקשת עזרה בעבודה על א-מיניות
02/01/2017 | 20:15
1
65
מישהי ביקשה להפיץ בקבוצות א-מיניות: היא לומדת תקשורת בעמק יזרעאל. היא מחפשת אנשים שיהיו מוכנים להתראיין (בין 5 ל-8 דקות) לראיון מוקלט בנושא א-מיניות (יושמע בפני כיתה של כ-20. אם התוכנית תהיה טובה היא תשודר בקול יזרעאל, למרות שהסיכוי קלוש. והיא תצטרך להציג לפחות את השם הפרטי, אז זה לא יכול להיות בעילום שם). היא אמרה שאפשר בטלפון, אבל היא תשמח אם יגיעו לאולפן. אם יש כך מעוניינים/מעוניינות, אפשר לשלוח לי הודעה פרטית ואוכל להעביר לה.
לצפיה ב-'ואם יש: רעיונות לשאלות או לנושאים שיועלו'
ואם יש: רעיונות לשאלות או לנושאים שיועלו
02/01/2017 | 23:02
16
לצפיה ב-'מתי יהיה מפגש?'
מתי יהיה מפגש?
01/01/2017 | 08:10
5
74
מתי יהיה מפגש א- מיניים ואיפה? ומה בעצם עושים שם
כאילו יהיו עוגות
דיונים עמוקים
מלחמת כריות
לצפיה ב-'גם אני בעד מפגש'
גם אני בעד מפגש
04/01/2017 | 14:58
24
וגם בעד מלחמת כריות...
לצפיה ב-'בשבוע הבא נתחיל בקריאה למפגש '
בשבוע הבא נתחיל בקריאה למפגש
04/01/2017 | 16:11
3
15
לצפיה ב-' אבל קרררררר קר ורטוב '
אבל קרררררר קר ורטוב
04/01/2017 | 17:55
2
15
לצפיה ב-'עדיף מאשר שיהיה חם ורטוב '
עדיף מאשר שיהיה חם ורטוב
05/01/2017 | 08:47
9
לצפיה ב-'נחכה שהשלגים בתל אביב יפשירו '
נחכה שהשלגים בתל אביב יפשירו
05/01/2017 | 10:25
8
לצפיה ב-'סאטירה על להט"ב, כולל א-מיניים'
סאטירה על להט"ב, כולל א-מיניים
30/12/2016 | 08:46
3
76
במוסף סוף השבוע של "גלריה" בעיתון "הארץ" מתפרסם מדי שבוע מדור סאטירי בשם "לשון הרע". תמר בלומנפלד יוצרת קומיקס שהוא בעצם הומור עצמי על קהל הקוראים של עיתון "הארץ": שמאלנים, היפסטרים, בורגנים וכו'.
היום פורסם קומיקס שהוא סאטירה על קהילת הלהט"ב. צירפתי את הקומיקס כתמונה.
מי שרוצה לקרוא באינטרנט יכול לקרוא בקישור הבא:
http://www.haaretz.co.il/gallery/.premium-1.318404...

בפינה הימנית למטה של הקומיקס יש ייצוג לא מיניים.
אני לא יודעת כמה הקומיקס הזה יצחיק אתכם. אני לא יודעת איזה מסר הוא יעביר על א-מיניות.
אבל, כמו שאומרים באנגלית,
There is no such thing as bad publicity

סוף שבוע נפלא!
לצפיה ב-'תוכלי בבקשה לצרף את התמונה? תודה '
תוכלי בבקשה לצרף את התמונה? תודה
30/12/2016 | 19:32
2
38

לצפיה ב-', הנה התמונה:'
, הנה התמונה:
31/12/2016 | 17:45
1
57
לצפיה ב-'לא אהבתי בכלל'
לא אהבתי בכלל
31/12/2016 | 21:40
38
לא את מה שהיא כתבה על הא-מיניים, וגם לא את רב השאר.
טוב נו, הקטע על ההומואים היה מצחיק.  :D
לצפיה ב-'דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29 '
דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29
28/12/2016 | 17:23
19
204

היי, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). איבדתי את בתוליי במין מוגן חודש לפני יום הולדת 29 שלי ולאחר יומיים קיימתי מין לא מוגן.
עד 2 הפעמים האלה לא עשיתי שום דבר מיני.
עד כמה זה לא טוב ומביש להיות בתול עד גיל כזה ?
מה היתרונות ומה החסרונות?
מה דעתכם על מישהו שעבר כבר את גיל 30 ועדיין לא חווה מין ללא קונדום ?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/12/2016 | 18:45
1
120
אתה מניח מראש שלהיות בתול זה דבר שלילי אבל לא כך הדבר.
לא חייבים לקיים יחסי מין אם לא רוצים ולא משנה באיזה גיל. 
רבים/ות כאן ובכלל לא קיימו יחסי מין ועברו את גיל שלושים, ארבעים, חמישים ועוד. 
אין בזה שום דבר מביש או שלילי, אלא להיפך. מי שצריך להתבייש זו החברה שאנחנו חיים בה, חברה שמצפה מכולם לקיים יחסי מין, רצוי בגיל צעיר כי הוחלט משום מה שלא לקיים יחסים כאלה נחשב לבושה. 
אז חבל שככה כי יש הרבה אנשים באוכלוסיה שלא מעוניינים במין וצריך לכבד אותם בלי תגיות שליליות או בושה חברתית והגיע הזמן שזה יקרה כדי שלא ייפגעו אלה שרוצים לחיות לפי הבחירה הא-מינית שלהם/ן. 
לצפיה ב-'אבל אם זה היה תלוי בהורים שלי הייתי בתול עד גיל 50'
אבל אם זה היה תלוי בהורים שלי הייתי בתול עד גיל 50
28/12/2016 | 19:49
120
או אפילו מת בתול...
נשבע לך בכל היקר לי !
ואני לא מאחל את זה אפילו לא לאויבים שלי
לצפיה ב-'החלק המביש הוא שאתה זנאי ואנס. ניצלת והתעללת מינית ב-2 נשים.'
החלק המביש הוא שאתה זנאי ואנס. ניצלת והתעללת מינית ב-2 נשים.
28/12/2016 | 21:43
4
122
והאבחון שלך לא פוטר אותך מאחריות.

לצפיה ב-'ואותי ההורים שלי מנצלים '
ואותי ההורים שלי מנצלים
28/12/2016 | 22:04
109
הם מנצלים את הרצון שלי להמשיך בקשר איתם ולהמשיך לגור איתם כדי שהם לא יזוזו ממערכת הערכים שלהם שלא הולכים בשום ופנים ואופן לנערות ליווי.

אז זה מתקזז.
לצפיה ב-'את רצינית?? את קוראת לו "אנס"? את יודעת בכלל מזה אונס? '
את רצינית?? את קוראת לו "אנס"? את יודעת בכלל מזה אונס?
13/01/2017 | 22:36
2
44
את רואה קשר בין הגבר האומלל הזה שנזקק לשלם עבור יחסי מין לבין אנסים? 
אני מקווה ורוצה להאמין שבתור א מינית בתולה אין לך הרבה ידע בנושאים מיניים ולכן התגובה שלך הייתה מתוך בורות לשמה
לצפיה ב-'התגובה שלי היא בתור מישהי שעבדה עם נשים במעגל הזנות.'
התגובה שלי היא בתור מישהי שעבדה עם נשים במעגל הזנות.
14/01/2017 | 20:19
35
אם גם את לא מבינה למה ניצול אישה "בתשלום" זה אונס,
כדאי לך להתקשר לארגון המצורף (שאני לא חלק ממנו) ולקבל מידע.

מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

http://tinyurl.com/onlife-znut

לצפיה ב-'"אומלל" ? "נזקק"? תזמיני אותו אלייך הביתה, אולי ישאיר טיפ '
"אומלל" ? "נזקק"? תזמיני אותו אלייך הביתה, אולי ישאיר טיפ
15/01/2017 | 02:30
16
לצפיה ב-'לא מבין מה לא בסדר בללכת לזונה? יש ארגון שינסה להסביר:'
לא מבין מה לא בסדר בללכת לזונה? יש ארגון שינסה להסביר:
28/12/2016 | 22:07
102
מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

לצפיה ב-'הבהרה לחברי הפורום '
הבהרה לחברי הפורום
29/12/2016 | 13:14
2
90

נראה לי, אבל אני מקווה שאני טועה, שאתם מנסים לשכנע אותי, למרות שרוב הסיכויים עכשיו שאבא שלי דווקא כן ייקח אותי לנערת ליווי קבועה, שלא אלך לנערת ליווי כי אתם רוצים שאני לא יהנה בחיים.
אל תשכחו שגם אני תופס XXX בתשלום בכלל לא כ XXX אמיתי כי זה עם קונדום, מה שאני לא אוהב ושהסיכוי שאני יגמור ב XXX כזה נמוך מאוד. אני יעשה את זה כדי ללמוד ובלית ברירה, כי אין לי עכשיו חברה
אתם רוצים לשכנע אותי שגם זה לא בריא ומסוכן אבל להזכירכם לקחתי על עצמי סיכון ברמת עצימות גבוהה שרק מעטים לקחו וגם ייקחו בעתיד על עצמם - כששכבתי עם נערת ליווי , אומנם פעם אחת, בלי קונדום ואני אף מוכן לעשות זאת שוב בעתיד.
אני מאמין שהסקסולוגית שייעצה לי ללכת לנערת ליווי מבינה משהו בחיים שלה עצמה.

לצפיה ב-'וגם אני מוכן לקחת את הסיכון שאף בחורה אחר כך לא תרצה אותי'
וגם אני מוכן לקחת את הסיכון שאף בחורה אחר כך לא תרצה אותי
29/12/2016 | 13:26
1
62
( בחורה נורמטיבית )
למרות שגם בזה הסקסולוגית עודדה אותי שלא יקרה
לצפיה ב-'עודדה אותי שאני ישמור את זה בסוד מהבחורות הנורמטיביות'
עודדה אותי שאני ישמור את זה בסוד מהבחורות הנורמטיביות
29/12/2016 | 13:32
34
לצפיה ב-'מבחינתי אם היית בתול מרצון עד גיל 29, כי חיכית לזוגיות '
מבחינתי אם היית בתול מרצון עד גיל 29, כי חיכית לזוגיות
29/12/2016 | 19:54
7
75
זה היה חמוד ורומנטי מבחינתי, והיה גורם לי להימשך יותר לבחור כזה. אבל בחור שהלך לזונה זה טרן אוף בעיניי, ובהמי.
אני לא אומרת שאתה כזה, יכול להיות שהמעשה הזה לא מייצג אותך בכלל, ואולי אתה בחור נאור, אבל שאלת מה אנחנו חושבים וזה מה שאני חושבת על מה שתיארת.

עוד דבר שאני רוצה להוסיף, אם תעדיף להיות בקשר עם בחורה שגם לה יש אספרגר זה עוד יותר יפריע לה שהלכת לזונה, כי לרוב האנשים עם אספרגר יש חוש מוסרי מאוד גבוה יותר מלאוכלוסייה הכללית, במיוחד לנשים עם אספרגר.
לצפיה ב-'אני רציתי לאבד את הבתולין כבר בגיל 14-15 שלא תחשוב עליי....'
אני רציתי לאבד את הבתולין כבר בגיל 14-15 שלא תחשוב עליי....
29/12/2016 | 20:48
70
פשוט אף פעם לא הייתה לי חברה אחרי גיל 9. תאמין לי גם שאם מישהו רוצה משהו כל כך ולא משיג אותו במשך 15 שנה הוא ממזמן כבר היה מתאבד !
לצפיה ב-'וגם כנראה שעד אז הייתי מפונק וילדותי מידי... מבין ? '
וגם כנראה שעד אז הייתי מפונק וילדותי מידי... מבין ?
29/12/2016 | 20:51
24
לצפיה ב-'וחוץ מזה כבר הלכתי לזונות וכל המין שחוויתי הוא רק מזונות'
וחוץ מזה כבר הלכתי לזונות וכל המין שחוויתי הוא רק מזונות
29/12/2016 | 21:03
4
54
אז מה זה כבר משנה אם אני מוסיף חטא על פשע לכאורה ?
את הנעשה אין להשיב
לצפיה ב-'שאלה: אתה חושב שאין סיכוי שתוכל לשכב עם בחורה שתאהב'
שאלה: אתה חושב שאין סיכוי שתוכל לשכב עם בחורה שתאהב
31/12/2016 | 15:50
2
41
והיא תאהב אותך?
לצפיה ב-'אכן כך, הסיכויים קטנים להערכתי שאמצא מישהי בחינם '
אכן כך, הסיכויים קטנים להערכתי שאמצא מישהי בחינם
31/12/2016 | 17:41
1
26
לצפיה ב-'תחשוב טוב למה אתה חושב ככה'
תחשוב טוב למה אתה חושב ככה
31/12/2016 | 19:53
42
ולא בטוח שזה נכון.

זה נראה כאילו ויתרת על עצמך ושאתה לא יכול וזה לא בהכרח נכון.

ולדעתי תצא מהנקודה שאתה חייב לעשות סקס עם זונה (או אפילו בכלל) כי הגעת לגיל מסויים וזה לא נורמאלי. זה מקטין אותך לא רק בעיני אחרים אלא גם בעיני עצמך. זה מין תזכורת בלתי פוסקת שמשהו לא בסדר בך כשזה לא ממש נכון.
גם אני לא ממליץ על יחסים עם נערת ליווי. אתה שווה בדיוק כמו שאתה זה התשובה.
לצפיה ב-'אז אתה יכול לא לעשות את זה עוד פעם'
אז אתה יכול לא לעשות את זה עוד פעם
01/01/2017 | 07:18
42
חוץ מזה שגם אם זה היה נכון שגם ככה הלכת לזונות, הרי בפעם הבאה גם ככה תלך לזונה אחרת, יכול להיות שהיא צעירה עוד ואפילו קטינה, גם יכול להיות שבפעם הבאה שתלך לזונה היא תשכב איתך רק כי הסרסור שלה כפה עליה, היית רוצה לקחת חלק באונס? ואתה לא יכול לדעת.
לצפיה ב-'מתי פגישה של אמיניים במרכז הגאה?'
מתי פגישה של אמיניים במרכז הגאה?
24/12/2016 | 17:03
1
68
מתי פגישת אמיניים במרכז הגאה?
לצפיה ב-'בינואר 2017. פרטים בהמשך. '
בינואר 2017. פרטים בהמשך.
27/12/2016 | 02:48
21
לצפיה ב-'פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי'
פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי
21/12/2016 | 17:03
12
179
שלום, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). ההורים שלי מציבים אותי במבוי סתום - אני כרגע בלי חברה אבל מבחינתם אסור ובעל יעבור לרכוש שירותי מין. אני פוחד שככל שיעבור הזמן ולא אקיים סקס זוגי, אז אשלים עם מצב חוסר הסקס בחיים שלי ואהפוך להיות אדיש למין - ההפך הגמור מאובססיבי למין, מה לעשות ? והאם זה באמת יכול לקרות ?  
לצפיה ב-'ההורים שלך צודקים'
ההורים שלך צודקים
21/12/2016 | 19:23
92
זנות זה אונס!
לצפיה ב-'לחיות בלי סקס זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך'
לחיות בלי סקס זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך
21/12/2016 | 20:37
10
91
דבר ראשון, אני מסכימה עם ההורים שלך, זנות זה לא הפתרון.
אני חושבת שאתה צריך לחיות את החיים ולפתח תקשורת עם אנשים בדרך שלך, וסקס כבר יבוא אח"כ, עם ההתחברות הרגשית.
אני ממש לא מומחית באספרגר אבל אני יודעת שמצב של חוסר סקס לא גורם לאדישות. הנטיה המינית שלך היא שלך והיא לא תשתנה בגלל שאתה כן או לא עושה סקס אז אני לא חושבת שאתה צריך לדאוג שתהפך אדיש, לדעתי זה לא המצב.
אני חושבת שאתה צריך להתרכז בלמצוא את האנשים שעושים לך טוב ושאתה רוצה לחיות בסביבתם ואולי תמצא גם את הבת זוג שאיתה תוכל לחלוק מיניות, אני מקווה בשבילך שזה יקרה, אבל תדע שגם אם זה לא קורה, זה לא נורא, חיים ללא סקס הם לא פחות טובים מחיים עם סקס.
לצפיה ב-'פחד מחוסר מין ממושך מאוד'
פחד מחוסר מין ממושך מאוד
22/12/2016 | 04:02
62
אמרתי להורים שלי שמזל שהייתי אצל 2 נערות הליווי האלה, אחרת הייתי מגיע לגיל 50 בתול או אפילו מת בתול !
לצפיה ב-'ומה אפשר לצפות מא-מינית שכמותך ?'
ומה אפשר לצפות מא-מינית שכמותך ?
22/12/2016 | 04:42
8
73
ואני לא אתפלא אם רוב הא-מיניים שכבו לפחות פעם אחת יותר ממני בחיים שלי
( אני שכבתי רק פעמיים ואני בן 29 ) 
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
22/12/2016 | 06:50
1
71
כפי שנכתב כאן, תוכל למצוא חברים וחברות ואם תרצה, גם לקיים יחסי מין.
אין צורך להילחץ, אין צורך לעשות מעשים פזיזים, מדובר בך ובחיים שלך, לא בחיים של אחרים ומה שאתה רואה מסביבך בעניין המיני לא מחייב אותך. לא כל מה שכולם עושים הוא חובה.

השאלה היא מה אתה באמת רוצה, מה אתה מרגיש כלפי אחרים והאם יש לך משיכה מינית לאחרים? אני לא מדבר על זוגיות או חברוּת, אני מדבר על הרצון לממש מיניות עם אחרים/ות. יש לך רצון ומשיכה לזה, או שקצת פחות?

יש כאן א-מיניים/ות ששכבו פעם או פעמיים, יש כאן כאלה שלא וזה בסדר. התפיסה שאתה בא איתה, שמי שבתול הוא לא בסדר, זו תפיסה חברתית וצריך להבין שלא כך הדבר. לא כולם/ן בעולם רוצים לקיים יחסי מין וזה בסדר. הם/ן לא פגומים ואין להם בעיה, זאת הנטיה שלהם כמו שאר הנטיות וצריך לכבד את זה.

לגבי הליכה למה שאתה קורא "נערות ליווי", איך נאמר..אין שם ממש ליווי אלא זאת זנות לכל דבר פשוט במילים מכובסות. כמו שנכתב כאן לפניי, רצוי שלא תלך ותממש זנות כי מה לעשות, זנות היא מין כפוי שאין בו שני צדדים שרוצים לקיים יחסים. האם זה סוג המיניות שאתה רוצה שתהיה לך בחיים?
אנחנו לא בעד ונשמח אם תחשוב על זה שוב, הן לטובת הנשים המנוצלות והן לטובתך.

בנוסף, אנחנו כאן אם תרצה לשאול או ללבן דברים נוספים בהמשך. בהצלחה. 

לצפיה ב-'מבחינתי אני מוכן להיות בן זוג של כל אישה בעולם '
מבחינתי אני מוכן להיות בן זוג של כל אישה בעולם
22/12/2016 | 13:49
63
אני מקווה שלא נגזר עליי להשיג מין בחיים רק מנערות ליווי...
יש הבדל גדול בין מין מאהבה לבין מין קנוי
לצפיה ב-'בא אני אפתיע אותך'
בא אני אפתיע אותך
22/12/2016 | 22:02
5
77
אני בקרוב בן 36 ומעולם לא קיימתי יחסי מין. (קיימתי אקטים מיניים עם נשים אך מעולם לא חדירה)
אני לא מרגיש חסר בשום דבר. התפיסה שסקס זה דבר מחויב היא תפיסה חברתית בלבד. תעשה מה שטוב לך, לא מה שהחברה מכתיבה לך ותרגיש טוב עם עצמך. זה הכי חשוב.
לצפיה ב-'ואתה זוכר כמה פעמים היו לך אקטים מיניים ? '
ואתה זוכר כמה פעמים היו לך אקטים מיניים ?
22/12/2016 | 22:27
58
כמו שאני זוכר את מספר הפעמים שלי ( 2 ) ?

לצפיה ב-'ואם כן אז כמה '
ואם כן אז כמה
22/12/2016 | 22:28
1
34
לצפיה ב-'אני לא אפרט כאן על הדברים האלה'
אני לא אפרט כאן על הדברים האלה
23/12/2016 | 02:59
63
אבל אם זה חשוב לך אז בפרטי
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/12/2016 | 10:28
1
54
ראיתי שאתה כותב שאתה א- מיני דתי ותהיתי איך זה מסתדר עם העובדה שהיית בסיטואציות כאלו עם בחורה?
לצפיה ב-'לא אמרתי שתמיד אני מקיים את כל המצוות ומקפיד קלה כבחמורה'
לא אמרתי שתמיד אני מקיים את כל המצוות ומקפיד קלה כבחמורה
26/12/2016 | 11:26
52
אבל אני בלי ספק מגדיר את עצמי כדתי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה