לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90139,013 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'28.8 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א (במזגן)'
28.8 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א (במזגן)
17/08/2019 | 01:13
3
121
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI 
במרכז הגאה בת"א

יום רביעי 28.8 בשעה 19:00-21:00
חדר HUB, קומה 2 

כניסה לגן מאיר מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 

הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד    

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  

לצפיה ב-'אם אגיע.. '
אם אגיע..
25/08/2019 | 23:06
1
62
אשמח אם תפגשי אותי בכניסה לגן מאיר����
לצפיה ב-'שלחתי לך הודעה בפרטי, ראית? '
שלחתי לך הודעה בפרטי, ראית?
28/08/2019 | 10:25
17
לצפיה ב-'בסוף היו כ-15 אנשימות והיה שמח '
בסוף היו כ-15 אנשימות והיה שמח
31/08/2019 | 08:26
24
לצפיה ב-'חושבת שאני א-מינית'
חושבת שאני א-מינית
28/08/2019 | 23:48
2
113
היי לכולם, חדשה פה..
בזמן האחרון,בעקבות חשיפה לתחום הא-מיניות, (שמעתי בעבר את המושג א-מינית אבל לא העמקתי בנושא) מתחילה לחשוב יותר ויותר שאני כזו.. ז"א, אף פעם לא הרגשתי משיכה חזקה למישו..
ועד לא מזמן ושהייתי בזוגיות נורא תסכל אותי שלא באמת נמשכתי מספיק לבן הזוג..ובדרך כלל הקטע הזוגי נכשל בעיקר בשל הקטע המיני..אתם וודאי יכולים לתאר לעצמיכם..
זהו, אז אני רוצה לברר ולדייק את העניין הזה אצלי..אשמח לדבר עם מישו שמבין/שחולק את אותם דברים..
אגב,שמעתי שיש קבוצת וואצאפ לקהילה..אשמח להצטרף:)
⁦����⁩
לצפיה ב-'אם תרצי לדבר...'
אם תרצי לדבר...
29/08/2019 | 00:02
80
היי, אם באלך לנסות לדבר ואולי בהמשך אפילו לראות אם זוגיות א-מינית זה משהו שמתאים לך תוכלי לשלוח לי הודעה במייל shuges12@gmail.com (כדי לשמור גם על האנונימיות שלך בנתיים)
בת כמה את דרך אגב?
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה'
שלום וברוכה הבאה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2019 | 07:01
68

ראשית, יש כמה קבוצות ווטסאפ לא-מיניים, תוכלי לברר ולהצטרף דרך חצילונית כאן בפורום (שלחי לה הודעה אם אפשר) ותבקשי להצטרף לאחת הקבוצות. אם זה לא מסתדר או מתעכב, אנא עדכני. 

שנית, לגבי הנושא הא-מיני, רק את תוכלי כמובן לדעת האם את נמצאת על הרצף הא-מיני ולדעת מה במגוון הא-מיני מתאים לך מאחר שא-מיניות היא לא רק הגדרה אחת סגורה של חוסר משיכה מינית, אלא מגוון של אפשרויות משיכה שיוכלו לתת לך את הדיוק שאת מחפשת. זה יכול להיות העוצמה של המשיכה המינית (נמוכה, כלל לא או בסיטואציות מסוימות, נגיד), או משיכה רומנטית (גם, בעוצמות שונות) ועוד הרבה דברים אחרים שתוכלי לברר לעומק.  

את מוזמנת להמשיך ולשאול כאן לגבי א-מיניות, את יכולה לשאול גם במסר פרטי אם יהיה לך יותר נוח, תוכלי להצטרף לווטסאפ, לבוא למפגשים שאנחנו עורכים מדי פעם ולשמוע מאחרים/ות גם על החוויות שלהם. 

אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור, לענות, לחדד דברים וכל מה שניתן כדי שתוכלי לקבל תמונה רחבה ומתאימה לך ככל האפשר. בהצלחה 
לצפיה ב-'מהטוויטר : '
מהטוויטר :
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2019 | 10:10
52
לצפיה ב-'מפגש פורום- איך היה?'
מפגש פורום- איך היה?
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2019 | 00:21
4
68

תודה לכל מי שבאו, טרחו, הכינו והביאו ולכל החדשים ואלה שכבר מכירים- היה מפגש נהדר, שמחתי לשמוע את כולם/ן, היה מעניין, כמדי פעם .

כמו תמיד, לא הספקנו לדבר על הרבה דברים (זוגיות א-מינית, למשל..) אבל דיברנו על הרבה דברים חשובים לא פחות וזאת גם הדינמיקה שנוצרה באותו רגע.
אנחנו כמובן נמשיך לדבר על הכל במפגשים הבאים וגם כאן, למי שרוצה, כמובן. 

המפגש הבא יהיה כנראה באיזור החגים או אחריהם, גם יהיה פחות חם ויהיה לנו יותר נוח בחוץ. בינתיים, בסוף החודש מתוכנן מפגש במרכז הגאה, שזה בפורמט קצת שונה, אבל כולם/ן מוזמנים. הודעה תגיע בנפרד. 

ושוב תודה לכל מי שהגיעו, דיברו, הקשיבו ונכחו. נתראה בפעמים הבאות וגם כאן 
לצפיה ב-'היו 13 אנשימות, נכון? '
היו 13 אנשימות, נכון?
17/08/2019 | 00:36
1
63
והיה ממש נחמד (זאת לא שאלה) 
לצפיה ב-'נראה לי שכן '
נראה לי שכן
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2019 | 08:14
52

היה נחמד מאוד 
לצפיה ב-'היה מאוד נעים ומקבל, שמחה שבאתי'
היה מאוד נעים ומקבל, שמחה שבאתי
18/08/2019 | 13:21
1
57
תודה על הארגון וההשקעה��
לצפיה ב-'שמחים שבאת '
שמחים שבאת
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2019 | 06:24
18
לצפיה ב-'אפשר להכיר פה מישהו?'
אפשר להכיר פה מישהו?
17/08/2019 | 16:26
1
116
מרגישה שאהיה לבד כל החיים, כי אני רוצה בן זוג כמוני שאפשר לדבר איתו על הכל לטייל בעולם לעשות יחד שטויות לשכב על הדשא ולדבר, לזלול קינדרים ב12 בלילה ושיהיה מישהו שאוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות, שיהיה לי כיף איתו, שלא אהיה לבד... אבל בלי מין!!! אני לא נמשכת מינית אבל כשאני רואה בחור בלונדיני עם בלורית אני לא מפסיקה להתבונן בו, לא נמשכת מינית, נמשכת למראה
אני גם ילדה טובה, שונאת מועדונים ולצאת ומעדיפה טיול שלו בפארק או לשבת בבית קפה, ביישנית ואוהבת אסטרונומיה למשל
לכל הבנות בגילי יש כבר זוגיות ולי מעולם לא היה, והיה לי מלא מחזרים, רק בגלל שאני א-מינית דחיתי מראש כי ידעתי שזו בעיה. וזאת מי שאני. אני רוצה להיות בתולה לנצח, רוצה לאמץ ילדים. מרגישה פספוס אבל ככה נולדתי, א-מינית 100%
ואני מקבלת את זה, זה חלק ממני, אבל קשה לי ככה. אני בספק שאמצא בן זוג שיש לנו דברים במשותף, בחור טוב, ביישן שלא אוהב לצאת כמוני ושיהיה א-מיני ...
מציינת שאני בת 19 מהצפון וכתובת המייל שלי : emmahen23@walla.com
לצפיה ב-'היי מה נשמע כתבתי לך באימייל'
היי מה נשמע כתבתי לך באימייל
17/08/2019 | 20:13
60
כאמור כתבתי לך באימייל ;)
לצפיה ב-'מפגש פורום- פרטים מלאים:'
מפגש פורום- פרטים מלאים:
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2019 | 07:04
3
323

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום יתקיים ביום שישי, ה- 16/8/2019, בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל אביב. 

אנחנו נפגשים כמו תמיד, בפינת הרחובות קפלן ודה-וינצ'י ואחר כך נתמקם בדשא שליד. מצורפת מפה עם המיקום.

מומלץ להביא מחצלת או משהו לשבת עליו במידה והדשא יהיה לח או שיהיה יותר חול מאשר דשא ירוק. 

בדרך כלל כל אחד/ת מביא משהו אכיל. אפשר להביא מאפים למיניהם, ירקות חתוכים, עוגיות/עוגה, שתיה (מים לפחות) וכל מה שנראה לכם מתאים למפגש בסגנון פיקניק. 

המפגש נועד לכולם/ן ונערך באווירה נעימה ותומכת. חדשים/ות, מהססים ומתלבטים, כולכם מוזמנים כמובן, המפגש הוא שלכם/ן. מי שרוצה לשאול בפרטי, אפשר.

אני מביא כלים חד פעמיים, מפה ובורקסים. אנא כתבו מה בא לכם להביא.

נתראה במפגש 

לצפיה ב-'אייס-טי קנוי ומטבעות שוקולד טבעוניות '
אייס-טי קנוי ומטבעות שוקולד טבעוניות
12/08/2019 | 15:36
1
29
לצפיה ב-' '
17/08/2019 | 00:24
6
לצפיה ב-'דוכן א-מיניים בעצרת הנוער הגאה בפ"ת 8.8'
דוכן א-מיניים בעצרת הנוער הגאה בפ"ת 8.8
07/08/2019 | 19:25
45
בואו להגיד שלום! 
יום חמישי 8.8.2019, החל משעה 18:00 ועד 21:00 יתקיים הפנינג גאווה בפארק הגדול של פ"ת (ע"ש אוחיון) 
נהיה שם עם דוכן א-מיניים\א-רומנטיים 

**הכניסה לכל הגילאים**
לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
27/07/2019 | 21:19
3
163
הכנתי סקר  -
אפשר שכל אחד יסמן פה את כל התאריכים שהוא יכול ואז נדע לאיזה תאריך יגיעו הכי הרבה אנשים ולפי זה נקבע:
https://doodle.com/poll/q5yubvzafqxg8vy9

מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'אני בחרתי תאריך'
אני בחרתי תאריך
( לעמוד שלי בתפוז )
28/07/2019 | 06:50
2
52

תודה על היוזמה 
לצפיה ב-'אז זה סופית ה16.8?'
אז זה סופית ה16.8?
31/07/2019 | 18:25
1
14
לצפיה ב-'כנראה, אלא אם יש להרבה כאן העדפה אחרת'
כנראה, אלא אם יש להרבה כאן העדפה אחרת
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2019 | 06:38
32
וכולם נעים לקלפיות להצביע לתאריך אחר..
לצפיה ב-'א-מיניות , תהיות על זהות. '
א-מיניות , תהיות על זהות.
31/07/2019 | 13:55
125
שלום לכולם.
אני כבר הרבה שנים תוהה לגבי הנושא של הא-מיניות. מבררת , שואלת.  בכל מקרה מעניין אותי כמה דברים.. לפי מה שאני מבינה וזה משיחות עם נשים מיניות. הרבה נשים לא נהנות בכלל מאקט החדירה בסקס, מכיוון שהן לא מגיעות לאורגזמה. מה שגורם להן להנאה זה להגיע לאורגזמה אם כל מיני דברים שעושה הפרטנר..
מעניין אותי אם יש פה אנשים א-מיניים שהגיעו לאורגזמה ביחסי מין . תוהה לעצמי האם זה מה שיוביל להנאה מהאקט הזה .. שגם עבורי הוא משעמם ומיותר.  אני גם מתכננת ללכת לטיפול מיני כדי להצליח להגיע לאורגזמה כי זה אף פעם לא קרה לי, ותוהה אם זה מה יגרום לי להנות מיחסיי מין.
לצפיה ב-'איפה אפשר להכיר?!'
איפה אפשר להכיר?!
27/07/2019 | 11:05
4
212
מרגישה שאהיה לבד כל החיים, כי אני רוצה בן זוג כמוני שאפשר לדבר איתו על הכל לטייל בעולם לעשות יחד שטויות לשכב על הדשא ולדבר, לזלול קינדרים ב12 בלילה ושיהיה מישהו שאוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות, שיהיה לי כיף איתו, שלא אהיה לבד... אבל בלי מין!!! אני לא נמשכת מינית אבל כשאני רואה בחור בלונדיני עם בלורית אני לא מפסיקה להתבונן בו, לא נמשכת מינית, נמשכת למראה
אני גם ילדה טובה, שונאת מועדונים ולצאת ומעדיפה טיול שלו בפארק או לשבת בבית קפה, ביישנית ואוהבת אסטרונומיה למשל
לכל הבנות בגילי יש כבר זוגיות ולי מעולם לא היה, והיה לי מלא מחזרים, רק בגלל שאני א-מינית דחיתי מראש כי ידעתי שזו בעיה. וזאת מי שאני. אני רוצה להיות בתולה לנצח, רוצה לאמץ ילדים. מרגישה פספוס אבל ככה נולדתי, א-מינית 100%
ואני מקבלת את זה, זה חלק ממני, אבל קשה לי ככה. אני בספק שאמצא בן זוג שיש לנו דברים במשותף, בחור טוב, ביישן שלא אוהב לצאת כמוני ושיהיה א-מיני ...
לצפיה ב-'אפשר להתחיל מכאן: '
אפשר להתחיל מכאן:
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2019 | 14:09
135

לוח ההיכרויות של הפורום, שם תוכלי לכתוב מודעה עם כל מה שאת מחפשת ורוצה, הלוח ממוקד ומיועד לא-מיניים/ות וזו יכולה להיות התחלה טובה: 

חוץ מהלוח, יש אתר היכרויות מחו"ל שמיועד רק לא-מיניים, גם שם אפשר להכיר:

בנוסף, אפשר להגיע למפגשים (בעוד כמה שבועות יש מפגש) ולראות מי יכול/ה להתאים. אולי זה לא ספיד דייטינג ודומיו, אבל במפגש יש את מנעד האנשים שאת מחפשת. 
יש גם את הפלטפורמות האחרות- פייסבוק וקבוצות הווטסאפ לא-מיניים. 

הערה כללית: לחפש פרטנרים א-מיניים זה לא פשוט וקל ומצריך קצת סבלנות. לפעמים הרבה סבלנות. אבל, צריך להיות אופטימיים כי אנחנו בהחלט התקדמנו בשנים האחרונות ויש יותר אפשרויות להכיר. 
ועוד משהו. מה שכתבת על עצמך ועל תחושותייך, הוא לגיטימי לחלוטין. את ממש לא חייבת להיות עם מי שלא מתאים לך. בנוסף, את לא לבד בעניין הזה, אנחנו מדברים על עניין הזוגיות לא מעט כאן ובכלל. אם תרצי עזרה נוספת, אנחנו כאן. 

לצפיה ב-'בואי נכיר'
בואי נכיר
27/07/2019 | 22:56
116
היי, יש לי תחושה שאנחנו באותו ראש!!!
אני גם א-מיני ואני בן 18, בת כמה את?
שלחי לי מייל אם באלך להכיר
לצפיה ב-'אשמח להכיר'
אשמח להכיר
03/08/2019 | 10:45
81
היי, התחברתי למה שכתבת
בן 29, מאזור המרכז
אם בא לך להכיר מוזמנת לשלוח מייל:
לצפיה ב-'היי יכולה לדבר איתי'
היי יכולה לדבר איתי
17/08/2019 | 20:16
30
האימייל שלי michaeleikin28@gmail.com
לצפיה ב-'בא לכם קבוצת וואטסאפ?'
בא לכם קבוצת וואטסאפ?
27/07/2019 | 09:33
2
90
אם כן כתבו פה מספרים
לצפיה ב-'את מתכוונת לקבוצה חדשה?'
את מתכוונת לקבוצה חדשה?
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2019 | 13:56
73

כי כבר יש כמה קבוצות ווטסאפ לא-מיניים/ות 
לצפיה ב-'יש כבר כמה קבוצות - מוזמנימות '
יש כבר כמה קבוצות - מוזמנימות
07/08/2019 | 19:35
61
מי שרוצה להצטרף מוזמן לשלוח הודעה פרטית עם מס' טלפון אלי או למנהל הפורום. 

כמובן שאין סיבה לא לפתוח עוד קבוצה (בנוסף ל6? הקיימות),
אבל מאד ממליצה לא לשים מס' טלפון בפוסט פתוח
לצפיה ב-'מחפשת בחור לקשר א מיני ורומנטי'
מחפשת בחור לקשר א מיני ורומנטי
26/07/2019 | 22:06
1
138
בת 19 ממש קרובה ל20
מחפשת בחור עד גיל 28 לקשר א מיני ורומנטי :)
פניות בווצאפ בלבד!! - 0525323075
לצפיה ב-'סרטון נחמד על תתי קטגוריות בא מיניות '
סרטון נחמד על תתי קטגוריות בא מיניות
26/07/2019 | 00:16
1
70
מודה שלא הבנתי לגמרי מה קורה עם הספקטרום האמיני, מה נכלל בפנים ואיך אני מרגישה בנושא. מצאתי את הסרטון הזה באנגלית מהירה( שימו כתוביות לפי הצורך) שעזר לי קצת ואולי יעזור לעוד אנשים.
https://youtu.be/5gLNt_CEHUM

בקצרה ממה שהבנתי הוא מתייחס לא מיניות כאל מטרייה שכוללת בתוכה הרבה דברים כמו סוגי משיכה( אינטלקטואלי או רומנטי) אבל מה שעניין אותי היה שהוא התייחס ליחס לסקס.

-סקס דוחה אותי: א-מיני קלאסי, כשחושבים על א-מיני חושבים עליו
-ניטרלי כלפי מין: לא מתלהב מהעניין, לא דוחה אותו. יכול להיות פעילות חביבה עם מישהו שמחבבים
-חיובי כלפי מין: סקס זה כיף, אוהבים סקס אבל לא נמשכים לאנשים אחרים.

אפור: רמות שונות של משיכה מינית(ספקטרום), יכול להיות שפעם פעמיים בשנה זה יקרה, כששיכורים או כשיש ירח כחול
דמיסקסואל: יכולים להימשך אל מישהו לאחר שבונים קשר רגשי איתו

מקווה שתיקצרתי נורמלי��
לצפיה ב-'תודה על הסרטון '
תודה על הסרטון
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2019 | 07:31
27

א-מיניות היא אכן מטריה שכוללת מגוון רחב של משיכות והגדרות ואנחנו כותבים על כך כאן לא אחת ומזכירים את זה גם במפגשים. 

לגבי מי שמין דוחה אותו, לא הייתי קורא לזה בדיוק א-מיני קלאסי, כי לכל אחד/ת יש יחס אחר למין. כשאני חושב על א-מיניות, אני ממש לא חושב על דחייה ממין. 
יש א-מיניים שמין דוחה אותם, נכון, אבל הם לא בדיוק הרוב או קלאסיים. 
למעשה, כל א-מיני/ת הם קצת שונים ולכל אחד/ת יש משיכה מסוג מסוים, השקפה שונה, רצון לדברים מסוימים, לפעמים בעוצמות משתנות, בסיטואציות מסוימות ובעוד גורמים מגוונים. 

מי שרוצה, אני מצרף כאן כמה קישורים להגדרות שאולי יעשו קצת סדר במטריה הא-מינית, מקווה שזה יוסיף על מה שנאמר בסרטון ושוב תודה על ההפניה.

אינפוגרפיקה על הספקטרום הא-מיני:

קצת הגדרות ב- AVEN (לגלול אחרי השאלות):

דמי-מיניות:

אנחנו כאן תמיד להגדרות ושאלות בנושא, כרגיל 

לצפיה ב-'איכן המפגש?'
איכן המפגש?
20/07/2019 | 16:34
2
64
אני בטוחה שרובכם במרכז... אבל אני גרה בקיבוץ ליד הכנרת,... והייתי שמחה להזמין אותכם לחוף שלנו
לצפיה ב-'אני גם מהצפון^_^'
אני גם מהצפון^_^
21/07/2019 | 00:11
44
רק שאני גרה בקריית שמונה, שזה כמובן יותר צפון:/
לצפיה ב-'המפגש בתל אביב'
המפגש בתל אביב
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2019 | 06:27
52

מתקיים במתחם שרונה, בבוקר של יום שישי. 
הודעה עם הפרטים המלאים תפורסם כשנחליט בקרוב על תאריך סופי.
חוץ מהמקום, התאריך מתאים?
לצפיה ב-' מפגש פורום '
מפגש פורום
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2019 | 09:36
5
230

שלום לכולם/ן,
אחרי המפגש האחרון, לא מעט חברים נשארו עם טעם של עוד ורצון להיפגש, אז מאחר שיש ביקוש, אפשר להיפגש ביום שישי, ה- 16/8/2019 בבוקר.

חדשים/ות, מתלבטים וכל מי שלא הספיקו לבוא בפעם הקודמת, מוזמנים כמובן.

מתאים לכם/ן? רוצים שבוע אחרי? כתבו ונדע איך להערך. 

תודה 
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/07/2019 | 10:22
93
היי,
אני חדשה פה ולא יכולתי לבוא למפגש הקודם, אבל גם לא אוכל להגיע למפגש ב-16.8 או אחרי.
האם יש אפשרות דווקא להקדים בשבוע את המפגש? כמובן רק אם נוח לאחרים אני אשמח :)
תודה
לצפיה ב-'היי,'
היי,
18/07/2019 | 14:00
77
יש לי כנראה מבחן סוף קורס בתאריך הזה, אז אשמח (במידה וזה יתאים לרוב האנשים) לדחות את התאריך בשבוע :)
תודה מראש, ובעיקר תודה על היוזמה והארגון של המפגשים!
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2019 | 18:33
1
71

יש רצון לדחות בשבוע ויש רצון להקדים בשבוע.
טרם הוחלט אבל נשמח לשמוע עוד דעות ובקשות לתאריך.
חוו דעה, זה הולך ונהיה מעניין  
לצפיה ב-'לא להקדים בשבוע'
לא להקדים בשבוע
18/07/2019 | 19:49
33
לצפיה ב-'טוב, אז נשארים באותו תאריך?'
טוב, אז נשארים באותו תאריך?
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2019 | 11:00
17
לצפיה ב-'מכירים את יסמין בנואה?'
מכירים את יסמין בנואה?
( לעמוד שלי בתפוז )
12/07/2019 | 10:09
99

מדובר על דוגמנית בריטית, א-מינית א-רומנטית, עם תואר שני במדעים, פעילה בתחום שמקדמת את המודעות לנושא הא-מיני דרך כל פלטפורמה אפשרית שלה ודוגלת בלשבור מוסכמות שמרניות (אנחנו בעד).
המיזם האחרון שלה היה בר א-מיני בלונדון לפני כמה ימים, דבר שיצר באז בקהילה המקומית.

בכל אופן, מי שרוצה לעקוב ולראות את הפעילות של בנואה, מוזמן/ת:

לצפיה ב-'איך היה המפגש+שיתוף פעולה מעבר לים '
איך היה המפגש+שיתוף פעולה מעבר לים
( לעמוד שלי בתפוז )
22/06/2019 | 00:43
3
151

ראשית, היה מפגש נהדר!
תודה לכל אלה שבאו, טרחו והשקיעו גם בכיבוד. הרוב היו חדשים, שזה מצוין. תמיד טוב לפגוש עוד א.נשים שגילו/באו/מתלבטים בנושא הא-מיני ומראים נכונות לשתף ולשמוע.
אני יודע שלא הספקנו לדבר על הכל ושיש לחלקכם/ן עוד שאלות והתלבטויות, אבל יהיו עוד מפגשים וגם אנחנו כאן תמיד ובפורמטים האחרים. אז כל הכבוד ותודה שבאתם/ן 
ומצטער בפני כל אלה שלא הספיקו להגיע מאוחר יותר, מקווה שנראה אתכם/ן  בפעם הבאה.

שנית, בתקופה האחרונה אני בקשר עם א-מינית תושבת לונדון שמארגנת מפגשים קטנים פעם בשבוע למעין בראנצ' משותף. העליתי בפניה את האפשרות לשתף פעולה בין שתי המדינות והיא הביעה נכונות.
המטרה היא שמי שנוסע ללונדון, יוכל לפגוש שם א-מיניים/ות מקומיים ואם מישהו מלונדון יגיע לכאן, יוכל לפגוש את מי מאיתנו גם אם לא יהיה מפגש באותו זמן.
אני מביא את זה לידיעה כללית כרגע, אשמח לשמוע אם זה משהו שיכול לעניין אתכם/ן.
זה נכון שלא כולנו נוסעים ללונדון כל הזמן, אבל שיתוף פעולה כזה יכול להיות מעניין ואולי זה פתח לשיתופי פעולה שיהיו לנו בעתיד במדינות נוספות.

אנסה לעבוד על שיתופים כאלה בעתיד ואם אתם כבר מכירים או בקשר עם קהילות א-מיניות בחו"ל, אשמח לשמוע על כך.

לצפיה ב-'זה רעיון ממש מגניב '
זה רעיון ממש מגניב
22/06/2019 | 11:28
36
לצפיה ב-'מתוכנן עוד מפגש בקרוב?'
מתוכנן עוד מפגש בקרוב?
07/07/2019 | 10:55
1
48
תודה!
לצפיה ב-'מקווה שכן '
מקווה שכן
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2019 | 20:41
46

אולי בתחילת חודש הבא. בכל מקרה, אכתוב על כך בקרוב.

לצפיה ב-'New here=)'
New here=)
11/07/2019 | 01:21
1
93
שלום, לא יודעת בדיוק מה להגיד תאמת.. אבל הגעתי לדף הזה, כנראה, כמה ימים אחרי המפגש האחרון והייתי שמחה להגיע למפגש הבא.
אני בת 21, א-מינית וסוג של מתלבטת אבל יחסית בטוחה בכך. היו לי כמה בני זוג, ולעומתם לא הרגשתי משהו במגע.. כלומר זה לא "הדליק אותי".
אכנס לבדוק עדכונים מדי פעם.

תודה מראש!! ^_^
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/07/2019 | 06:28
40

את מוזמנת תמיד, גם אם אין מה לומר.
לאור ההצלחה של המפגש האחרון, ראיתי שיש ביקוש למפגש נוסף וכמו שכתבתי השבוע, אני מקווה שנוכל לקיים מפגש נוסף בשבועות הקרובים, בערך עוד שלושה-ארבעה שבועות, משהו כזה.
מומלץ באמת לבדוק עדכונים מדי פעם כדי לראות מתי המפגש ובכלל לדעת מה קורה. 
לצפיה ב-'א-מיניות (18+)'
א-מיניות (18+)
06/07/2019 | 23:24
2
147
רציתי לשתף קצת על עצמי...
בקרוב אהיה בן 26. אני לא חושב שאני יכול להגדיר את עצמי כ- א-מיני מוחלט. מאז ומתמיד הייתה לי משיכה מסוימת לגוף הנשי ולגוף הנשי בלבד אבל היא פשוט מאוד חלשה. והבנתי שמשהו בי קצת שונה, אבל הייתי אופטימי וחשבתי שיהיה בסדר ברגע שאתנסה במערכת יחסים.
היו לי 2 מערכות יחסים בחיי, יחסית קצרות, בשתיהן הייתי מאוהב בבת הזוג, נהנתי מאוד ממגע ונשיקות ומהרומנטיות שבקשר (ורציתי הרבה מאוד מזה) אבל כאשר זה הגיע ליחסי מין לא הצלחתי להנות מהאקט, הרגשתי כאילו אני לא יכול להגיע לסיפוק בדרך הזאת ואין לי ספק שזה בגלל שמראש הייתי מרוגש בגלל שתמיד ידעתי שהמיניות שלי לא חזקה כפי שהיא מתבטאת אצל אחרים והחשש מחוסר היכולת לרצות את הבת הזוג בנוסף משפיע.
עבר הרבה מאוד זמן מאז מערכת היחסים האחרונה שהייתי בה, והתחלתי לחשוש לגבי העתיד
אני לא רוצה להישאר לבד, אני רוצה מישהי שאוכל לחלוק איתה את חיי והמחשבות פשוט אוכלות אותי מבפנים.
יש כאן אנשים שיכולים להעיד שהם בזוגיות א-מינית? איפה מחפשים זוגיות כזאת?

לצפיה ב-'שלום וברוך הבא'
שלום וברוך הבא
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2019 | 06:41
71

תודה על השיתוף. לא כולם/ן הם א-מיניים מוחלטים, יש מנעד שלם של אפשרויות משיכה, הכל תלוי בך ומה שאתה מרגיש שנוח לך. גם אם אתה נמשך קצת או נמשך רק בסיטואציות מסוימות, זו גם אפשרות (דמי-מיני, למשל) כך שלא הכל חייב להיות שחור-לבן. 
מה שכתבת אלה דברים מובנים וקרו ללא מעט א-מיניים כחלק מהזהות וההתלבטות שלהם במהלך חייהם. 

לגבי זוגיות א-מינית, זו אחת הסוגיות הגדולות ביותר בקרב א-מיניים/ות כי קצת קשה למצוא זוגיות כזו כאן, הן משום שאין הרבה א-מיניים והן משום שחוץ מלהיות א-מיניים, לזוגיות צריך גם להתאים בדברים אחרים ברוב הפעמים. 

אבל, לא הכל שחור. אפשר להיות אופטימיים ולראות שהאפשרויות למצוא קיימות. יש כאן את לוח ההיכרויות של הפורום, בו תוכל לפרסם מודעה ולכתוב מה אתה מחפש בדיוק.
יש את הקבוצה בפייסבוק, יש קבוצות ווטסאפ ויש מפגשים אחת לכמה זמן, שם ניתן לפגוש א-מיניים/ות אחרים, לראות ולשמוע סיפורים של אחרים ולבדוק אפשרות להכיר. 
יש גם אתר היכרויות בינלאומי שנקרא: asexualitic, שם אפשר לחפש גם.

אתה מוזמן לעשות את כל אלה ולהמשיך להפגין נוכחות כאן ובכל פלטפורמה שתרצה. זה נכון שאולי ייקח קצת זמן וצריך להשקיע מאמצים, אבל אין ברירה, אתה מחפש זוגיות ובשביל זה המאמץ שווה. 

אתה כמובן מוזמן לשאול, להתייעץ ולהתלבט לגבי דברים נוספים בנושא, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל דבר, בהצלחה  
לצפיה ב-'היי '
היי
05/08/2019 | 22:55
20
היי, אני במצב דומה. 
אשמח שתפנה אלי בפרטי. 
לצפיה ב-'מפגש פורום- פרטים מלאים:'
מפגש פורום- פרטים מלאים:
( לעמוד שלי בתפוז )
10/06/2019 | 08:11
3
333

שלום לכולם/ן,
כאמור, מפגש פורום ייערך ביום שישי, ה- 21/6/2019 בשעה 10:00 בבוקר במתחם שרונה בתל אביב.
אנחנו ניפגש תחילה בפינת הרחובות קפלן ודה-וינצ'י ואחר כך נתמקם בדשא שליד.

המפגש נועד לכולם/ן, גם לחדשים, גם למהססים, גם לאלה שלא בטוחים. המפגש נעשה באווירה נעימה ולא מחייבת, בלי הגבלת זמן. אפשר גם לשאול בפרטי אם רוצים. 

אנחנו מקיימים את המפגש בצורה של פיקניק וכל אחד/ת מוזמן להביא משהו אכיל. זה יכול להיות ירקות חתוכים, מאפים, עוגה, חטיפים ושתיה קלה. אם יש רעיונות לדברים נוספים, יתקבלו בברכה. 

מאחר שאנחנו יושבים על הדשא בדרך כלל, רצוי להביא מחצלת או משהו לשבת עליו כי לעיתים הדשא לח.

אני מביא בורקסים, כלים חד פעמיים ומפה. מי שרוצים לכתוב מה הם מביאים, מוזמנים.

לצפיה ב-'מפה למי שצריך:'
מפה למי שצריך:
( לעמוד שלי בתפוז )
10/06/2019 | 08:38
72

מסומן בחץ היכן נפגשים, פינת הרחובות קפלן ודה-וינצ'י בתל אביב.
לצפיה ב-'מה להביא'
מה להביא
15/06/2019 | 16:20
1
75
אני אביא בקבוק שתייה קלה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ