לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:49
8
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-' ניהול ותכנון קריירה בקרב א-מיניים'
ניהול ותכנון קריירה בקרב א-מיניים
17/01/2016 | 14:35
2
77
חברי הפורום היקרים
שבוע טוב ומבורך,

במסגרת עבודת הדוקטורט שלי בנושא תכנון וניהול קריירה, אשמח מאוד אם תוכלו בבקשה ברשותכם לענות ממש בקצרה על שאלון המחקר שלי (להלן לינק: http://tfasim.org.il/tofes/6qhvq ).

כמובן שההודעה באישור מנהל הפורום, כך שכל אקדמאי/ת בעל וותק של לפחות 5 שנים מאז תום לימודי התואר הראשון - יהיו רלוונטיים להשתתפות.

אודה לכם מאוד ומקרב לב על ההשתתפות, היענותכם תעזור מאוד למטרות המחקר.

כל טוב ותודה מראש!
לצפיה ב-' שימו לב:'
שימו לב:
17/01/2016 | 17:52
1
46
הפעם שאלון קצת אחר, אבל חביב ואנונימי, כך שאין נגיעה לנושא הפורום. מדובר כאמור, בעבודת דוקטורט שנוכל לסייע לקיומה, אז מי שרוצה, מוזמנים להקדיש כמה דקות מזמנכם. תודה. 

והערה קטנה לדוקטור לעתיד: ב"מגדר", קיימות עוד אפשרויות 
לצפיה ב-'בהחלט מסכימה בקשר למגדר'
בהחלט מסכימה בקשר למגדר
18/01/2016 | 10:39
35
והערה נוספת - למה משנה עם מישהו "גרוש"?
אני משארת שזה יכול לשנות עם למישהו יש ילדים.
אבל מה משנה הסטטוס של גרוש? ששואלים בהרבה מקומות אבל לא ברור לי למה זה משנה עם מישהו היה מבערכת יחסים רצינית שלא צלחה.
לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
17/01/2016 | 20:50
58
פירסמתי הודעה בלוח להיכרות....
בן 36 מהמרכז, נראה צעיר לגילי, אוהב מוזיקה, טבע וטיולים. עובד במחקר מדעי, מחפש בת זוג לחברות-אמת, שותפות-חיים והקמת משפחה. אשמח ליצור קשר בחזרה... amlukin.24@gmail.com
לצפיה ב-'תכנית דוקומנטרית חדשה'
תכנית דוקומנטרית חדשה
17/01/2016 | 11:26
1
60
רוצים להגיד תודה לאדם שעשה עבורכם מעשה ששינה את חייכם ואינכם יכולים למצוא אותו?
רוצים להגיד סליחה לאדם שמעשה שלכם פגע בו ואינכם יכולים למצוא אותו?
תכנית דוקומנטרית חדשה תאתר עבורכם את האדם

לפרטים נוספים - 0546002015
לצפיה ב-'האם תוכל לכתוב לי את כתובת המייל שלך? תודה.'
האם תוכל לכתוב לי את כתובת המייל שלך? תודה.
27/01/2016 | 00:06
1
לצפיה ב-'נאבק עם עצמי'
נאבק עם עצמי
12/01/2016 | 14:17
6
212
מבחינתי המטרה המרכזית של יחסים אינטימיים היא ליצור קירבה מיוחדת, כזו שאתה משחרר את כל המחסומים, שוכח את עצמך, ומתמסר כולך, כזו שלא מתרחשת בשום סיטואציה אחרת. שבעיני דיי הכרחית לפחות בהתחלה של קשר חזק. ואני מאוד הייתי רוצה קשר כזה.
אבל, אולי ישמע מוזר, דווקא מה שמונע ממני את זה הוא לא הרצון או היכולת אלא מניעה רפואית. אני נאלץ לשמור על רמות טסטוסטרון נמוכות ככל האפשר.
ככה שאין לי מושג מה לעשות ואני לא יודע לאיזו קבוצה בכלל אני משתייך.
לצפיה ב-'התכוונת לשאול שאלה?'
התכוונת לשאול שאלה?
12/01/2016 | 21:22
86
ולא ברור לי מה זה אומר לשמור על רמות טסטוסטורון נמוכות.  
אתה לוקח תרופות?
אתה מנוע מלנהוג בצורה מסויימת?
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
12/01/2016 | 23:16
3
82
אולי לא מכאן תבוא הישועה, אבל לפחות ננסה למקם כמה דברים ולעשות טיפה סדר. 
המטרה של יחסיים אינטימיים היא לאו דווקא ליצור קירבה מיוחדת וניתן לפרק את ההגדרה הזאת כי היא לא מתקיימת אצל כולם באופן שווה מאחר ולא כל קירבה מובילה לאינטמיות ולהיפך.
אבל, אם אתה מעיד על עצמך שיש לך מניעה רפואית, זה משהו אחר. כאן בפורום אנחנו מדברים על מידת המשיכה המינית כנטיה ולא על עניינים רפואיים שמונעים קירבה.
יחד עם זאת, נשמח אם תוכל להרחיב קצת את ההתלבטות שלך בעניין לאן אתה רוצה להשתייך או מה אתה מצפה לדעת יותר. האם אתה רוצה זוגיות ללא אינטימיות אבל חושש לדבר על כך? האם המניעה הרפואית היא זמנית בחייך? הרחב ושתף, אנחנו מקשיבים.  

לצפיה ב-'תודה על ההקשבה, מעריך מאוד. '
תודה על ההקשבה, מעריך מאוד.
13/01/2016 | 18:50
2
53
עד לפני כמה שנים, הנסיונות שלי לקשרים היו מלאים רגש, תחושות. החלק המרכזי שיצר עבורי את הקשר הרגשי היה סוג המגע, הרגישות אחד לשניה שהתפתחה במהלך היחסים האינטימיים.
אני רוצה לדעת איך זה לחיות בלי יחסים אינטימיים, אם יכול להיות מזה קשר או שתמיד ישאר ריחוק מסויים, כמו שמישהי שעברה טראומה מינית חוששת שהבן זוג יגע בה ויש פחד מסויים מתחת לקשר, כמו אמירה "אל תיגע בי" או "אני לא מוכן להתמסר אלייך לגמרי" וזה סוג של חיים אחד ליד השני, כשכל אחד חיי עם עצמו.
בלי הנאות פיזיות משותפות - איך יהיה כאב משותף, כלומר הזדהות בכאב, ברגעי מצוקה?
זה לא עניין זמני. לכן אני רוצה לדעת למה לצפות מקשר כזה. ואני לא יודע אם מישהו יכול לענות על שאלה כזו.

לצפיה ב-'ניסיון לתשובה'
ניסיון לתשובה
14/01/2016 | 06:44
46
יש מערכת יחסים זוגית שלא מבוססת על מיניות. לא חייבים וגם לא צריכים לחיות בפחד מבן הזוג, אחרת מה עשינו כאן?
אם מראש תניח את כל הקלפים על השולחן ותיכנס או תתחיל זוגיות שבה הצד השני מודע למה שעבר/עובר עליך, יודע מה אתה רוצה באמת, לא כופה עליך, לא מנסה לדחוק בך לאינטימיות שאתה לא רוצה וכו'- כל אלה יכולים להתרחש. 
אני לא רוצה להגיד לך שמסתובבים אלפים כאלה שתוך זמן קצר תמצא מי מהם, אבל האפשרות הזאת בהחלט קיימת. 

האם אתה מעדיף מערכת יחסים שמבוססת יותר על רומנטיקה או רגש? כזו שאף אחד לא מחכה שתהיה אינטימיות אלא מקבל את הזוגיות כחיים כמו שהם? משהו כזה?
לצפיה ב-'קרבה רגשית בלי מין - זה אפשרי!'
קרבה רגשית בלי מין - זה אפשרי!
16/01/2016 | 23:04
50
אני יכולה לספר לך רק על עצמי.
מעולם לא הרגשתי צורך במין, אבל תמיד הייתה לי קרבה רגשית. הרגשתי הזדהות מלאה עם הכאבים, המצוקות והפחדים של אנשים, אפילו כלפי "ידידים" או בקשר רומנטי שהמגע בו מוגבל.
אני לא צריכה להימשך למישהו בשביל לתת לו את התחושה שאכפת לי ממנו, שאני תמיד שם בשבילו, שאדאג לו, שאגן עליו ושאתמוך בו. אני אתמסר אליו לחלוטין ואתן לו את כולי, עד כמה שאני יכולה.  
אני מקווה למצוא זוגיות וחיים משותפים שמאפשרים את זה. אני מאמינה שאני אצליח לחיות "עם מישהו" ולא רק "לידו" גם אם אני רק שוכבת לידו ולא שוכבת איתו...  

תשאל את עצמך אם פעם שיתפת את הרגשות שלך בפני מישהו, או אם מישהו פעם סיפר לך סוד. אולי רק משיכה מינית גורמת לך להיפתח. אולי לא. 

מה אתה אומר?

לצפיה ב-'הי'
הי
16/01/2016 | 22:55
27
מזדהה עם כל מה שכתבת. נמצאת פחות או יותר באותה סירה...
תכתוב לי בפרטי
אפשרי גם לאי מייל

לצפיה ב-'שאלה היפותטית (נניח והיו עושים מחקר)'
שאלה היפותטית (נניח והיו עושים מחקר)
10/01/2016 | 19:23
5
131
אם נניח היו מבצעים מחקר דמוגרפי על א-מיניים/ות בישראל, מה הייתםן מעוניינים/ות לדעת?
ישנן כמובן את השאלות הטריוויאליות של מגדר, מין, דת, גיל, מוצא אתני, סוג המשיכה הא-מינית, סוג המשיכה הרומנטית וכו' וכו'. 
אך האם ישנן שאלות שהייתםן מעוניינים/ות לדעת באופן יותר ספציפי?

לצפיה ב-'לא בדיוק מחקר דמוגרפי'
לא בדיוק מחקר דמוגרפי
11/01/2016 | 17:44
2
51
זה יותר מחקר כללי.
אבל עם נוותר עם המילה דמוגרפי ונשאר עם מחקר עם א-מיניות.
יש שאלה אחת שתמיד מעניינת אותי וכולי תקווה שאני אדע את התשובה עליה יום אחד:
האם א-מיניים בגדול מרגישים פחות מגדר. מרגישים פחות שהמילים "גבר"/"אישה" או כל קומבינציה אחרת מדברת אליהם מאשר באוכלוסיה המינית.
לצפיה ב-'זוהי נקודה מעניינת- אני רושם לעצמי'
זוהי נקודה מעניינת- אני רושם לעצמי
11/01/2016 | 18:37
1
46
אני מודע למספר א-מיניים/ות שפחות מתייחסים/ות למגדר שלהםן ו/או מגדירים/ות את עצמםן בתור א-מגדריים. השאלה היא כמובן האם נראה אחוז גבוה יחסית של א-מיניים/ות המגדירים/ות עצמםן כך ביחס לאוכלוסייה הכללית, ולא/נשים בעלי נטיות מיניות להטבא"קיות השונות מא-מיניות.
כמובן, אוכל להכניס שאלה, 'מה המגדר שלכםן?' ובתוכה להכניס אופציה של agender/netrois/leaning towards agenderism etc.

לצפיה ב-'הבעיה היא ההדגש'
הבעיה היא ההדגש
13/01/2016 | 15:53
30
עד שבמקרה לא דיברתי פעם עם חברה שלי על דיטות והיא אמרה שמה שהיא לא אוהבת בדיטות זה שהחזה שלה קטן כי היא מזהה את נשיותה עם החזה לא עלה בדעתי שמישהו מזה מגדר עם משהו.
רק אחרי השיחה הנל התחלתי לחשוב על כך והבנתי שבעצם אין לי מגדר.
עד הנקודה הזו עם היית שואל אותי מה המגדר שלי הייתי עונה "אישה" רק כי אני אישה ביולוגית.

מה שאני מנסה להגיד זה שצריך לחשוב איך לנסח את השאלה כך שאנשים באמת ישאלו את עצמם מה הגנדר שלהם ולא יתנו את המין שלהם בתור בררת מחדל.
לצפיה ב-'כמה שאלות: '
כמה שאלות:
11/01/2016 | 22:26
1
45
- מתי ידעת שאת\ה א-מיני\ת? (גיל, נסיבות)
- האם א-מיניותך מדכאת אותך (האם היית מעדיף להיות מיני)?
- האם "בדקת" את א-מיניותך באופן אמפירי? (יחסי מין, בדיקות הורמונליות, טיפול פסיכולוגי). לפני או אחרי ששמעת על הגדרה "א-מיניות"?
- דרגת עניין\רצון במערכת יחסים רומטית\משמעותית\ארוכת טווח
- דרגת עניין\רצון בילדים (באופן כללי ובילדים ביולוגיים בפרט)
- מה יחסך ליחסי מין באופן תאורטי (בלי קשר אלייך)?
- האם למיטב ידיעתך יש עוד א-מיניים בין קרובי משפחה שלך? (מה דרגת הקרבה? האם יודע בבטחון או חושד?)
- האם נושא מיניות נידון\הופגן בביתך בזמן שגדלת? (האם דיברו על הנושא? באיזה אופן - חיובי\שלילי\נייטרלי?)
לצפיה ב-'ואני אנסה להוסיף, להרחיב ולחדד:'
ואני אנסה להוסיף, להרחיב ולחדד:
17/01/2016 | 22:36
17

- מתי ידעת שאת\ה א-מיני\ת? (גיל, נסיבות) - אני חושב ששווה להפריד בין התקופה או הגיל בו אדם חש שהוא שונה, או מבין שהוא שונה משאר הסביבה לבין הרגע שבו הוא/היא שמעו את המושג א-מיניות ונפל להם האסימון. למשל, אני ידעתי שאני לא רוצה לקיים יחסי מין עוד לפני ששמעתי את המושג א-מיניות. ניסיתי להגדיר את עצמי, אבל לא באמת היה לי מושג מתאים עד ששמעתי על א-מיניות.
- האם א-מיניותך מדכאת אותך (האם היית מעדיף להיות מיני)? גם כאן אני חושב ששווה להפריד בין השאלות. אילו שאלות מן הסתם סופר חשובות, מעניינות ורלוונטיות- אלא שהחשש שלי הוא שאם נשאל יותר מדי שאלות פתוחות, אנשים לא ירצו למלא את הסקר עד סופו. אבל אני בהחלט חושב שיש מקום לשאלות אילו. כמו כן, אני הייתי מוסיף ושואל האם אדם חווה א-פוביה בקרב אנשים מהקהילה להטבא"קית. לעתים, דווקא הא-פוביה הכי גדולה יכולה לבוא מתוך הקהילה.
- האם "בדקת" את א-מיניותך באופן אמפירי? (יחסי מין, בדיקות הורמונליות, טיפול פסיכולוגי). לפני או אחרי ששמעת על הגדרה "א-מיניות"?
- דרגת עניין\רצון במערכת יחסים רומטית\משמעותית\ארוכת טווח
- דרגת עניין\רצון בילדים (באופן כללי ובילדים ביולוגיים בפרט)

- מה יחסך ליחסי מין באופן תאורטי (בלי קשר אלייך)? כלומר, sex positive, sex negative etc?
- האם למיטב ידיעתך יש עוד א-מיניים בין קרובי משפחה שלך? (מה דרגת הקרבה? האם יודע בבטחון או חושד?) אני חושד באמא שלי ובאח שלי -.-
- האם נושא מיניות נידון\הופגן בביתך בזמן שגדלת? (האם דיברו על הנושא? באיזה אופן - חיובי\שלילי\נייטרלי?)

לצפיה ב-'הי לכולם'
הי לכולם
08/01/2016 | 21:34
13
191
אני חדשה כאן וגם בא-מיניות שלי ...
והאמת היא שלא הייתי א-מינית בכלל.... ונהפכתי עם השנים להיות כזו בעיקר בגלל חוויות פוסט טראומטיות ממין שמתבטאות בכל מני תסמינים גופניים באזור המיני שלא מאפשרים לקיים יחסי מין. עד לא מזמן פתאום גיליתי את ההנאה שבא-מיניות את האהבה האמיתית ואת השפיות לעצמי ולקשר שלא מעורבים בו מין. רציתי לשאול אם יש כאן עוד כאלה שמזדהים עם מה שכתבתי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
09/01/2016 | 00:41
5
92
תודה על השיתוף כאן. ברשותך, שאלה קטנה: איך את מגדירה לעצמך א-מיניות? ואיך גילית את המושג?
לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 08:06
4
58
אני חושבת שא-מיניות יכולה לנבוע מהרבה סיבות וצריך להכיר את זה גם:
זה יכול להיות הסיבה הקלאסית שרוב האנשים נמצאים כאן או זה גם יכול להיות ממקום של שינוי ובחירה להיות א-מיני בגלל הרבה סיבות אחרות כמו שלי למשל. אצלי לדוגמא כאשר אני נמצאת בקשר שלא מערב מין אני נהנית בקשר הרבה יותר קל לי להתנהל בו, אני מרגישה מסופקת ופעם ראשונה שהקשר הוא אמיתי וממקום טוב. 

לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
09/01/2016 | 11:33
3
75
כזכור, א-מיניות היא לא התנזרות ממין אלא נטיה שבה לא חשים משיכה מינית כלפי אחרים או שהיא נמצאת ברמות נמוכות כאלה ואחרות, על הרצף הא-מיני המוכר לנו.
ההרגשה שלך כשיש לך קשר שלא מערב מין מובנת ורובנו כאן מחפשים קשרים כאלה, לשם כך אנחנו נמצאים כאן, בין היתר וכמות המחפשים אהבה וקשרים אישיים רק עולה לשמחתינו. אני מקווה שתמצאי כאן אוזן קשבת וחברה נעימה ככל האפשר.

ואני חוזר לשאלה שלי ממקודם ומוסיף: מאחר וכתבת שהנושא חדש לך, האם את מכירה את המושג וקראת עליו כדי לקבל תמונה רחבה ככל האפשר? 
כאן בפורום אנחנו עוזרים ותומכים וגם מפנים למקורות, מאמרים, תשובות לשאלות ועוד. אם תרצי, את מוזמנת להעזר בנו, לשאול ולהתהות, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד. בהצלחה 

לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 15:20
2
49
קודם כל תודה
אני מבינה את הנושא של משיכה נמוכה. זה בדיוק מה שקורה לי ולכן אני כאן. אומנם הנסיבות שהביאו אותי להרגיש משיכה נמוכה לא בדיוק מאותן הסיבות של א-מיניות קלאסית. ולכן היו לי לא מעט התלבטויות אם להיות כאן או לא. החלטתי שכן כי אני מזדהה עם הרבה מאפיינים של האנשים שנמצאים כאן וזה מה שחשוב לי להיות במקום שאני דומה לאחרים. 

לצפיה ב-'להיות כאן או לא? '
להיות כאן או לא?
09/01/2016 | 18:57
1
56
אין פה שאלה בכלל- ברור שלהיות כאן! אנחנו פורום א-מיניים ומקבלים את כל מי שרוצה להיות כאן ומקבל אותנו.
חוץ מזה שאנחנו אנשים נחמדים, טובים, חכמים, מקסימים ומאוד צנועים.. 

אולי הספקת לראות, אבל היה אמור להיות אתמול מפגש שנדחה עקב מזג האויר. בקרוב המפגש יתקיים מחדש ואת בהחלט מוזמנת אליו. זו הזדמנות לשמוע מקרוב, פנים מול פנים סיפורים של א-מיניים/ות אחרים ובכלל, להיות חלק ממה שקורה כאן. 

לצפיה ב-' '
10/01/2016 | 11:36
9
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך שהאנושות שלנו'
אני מסכימה איתך שהאנושות שלנו
09/01/2016 | 05:06
4
71
מכורה למין כמו לסם ומקדשת אותו עד כדי חוסר חשיבה רציונלית ופגיעה באחרים...
כבר עדיף שכולם יהיו א-מיניים
לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 08:11
3
37
ממש ככה .ולצערי כל מי שאני פוגשת אינו מסוגל לראות אותי. הם כל כך מכורים שאני ממש לא מעניינת אותם אלא אם כן אני חולת סקס כמוהם.
לצפיה ב-'ייבושם להם'
ייבושם להם
09/01/2016 | 08:44
2
41
ההנאה של הסקס זה האמצעי של הטבע לשכנע יצורים תבונתיים בעלי בחירה חופשית וחשיבה עצמית להמשיך ולהתרבות - אחרת, למה לנו? (בעיקר לנשים).
רק שבני אדם המציאו אמצעי מניעה ושכחו לגמרי את כוונת המשורר

אם הטבע היה יכול לדבר, הוא היה מורט שערות מייאוש "לא לזה התכוונתי!"

אני מרחמת עליהם. הם סתם רודפים אחרי דברים שלא מחזיקים מים.
לצפיה ב-'תגובה של מיני '
תגובה של מיני
09/01/2016 | 13:21
1
55
ברוכה הבאה דניתוש
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/01/2016 | 15:15
33
מרגישה כבר בבית....
לצפיה ב-'מאוד מאוד מזדהה. גם אני מאוד חדש בעניין הזה'
מאוד מאוד מזדהה. גם אני מאוד חדש בעניין הזה
10/01/2016 | 04:37
34
לצפיה ב-'דניתוש12 ברוכה הבאה,גמאני חדשה כאן'
דניתוש12 ברוכה הבאה,גמאני חדשה כאן
28/01/2016 | 05:57
9
לשאלתך, בטח מזדהה! אף מאוד!!!
אני מגלה יותר ויותר אנשים שהם בעלי נטייה ל - א-מיניות ולמי שזה נכון, נהדר!

אני בעד האמת של כל אחד עם עצמו, שם טמון המפתח לחופש והנאה אמיתית מהחיים עם כל מה שהם מביאים עבור כל אחד מאיתנו.

כחדשה בפורום, אני שמחה  לקורא שיתופים כמו שלך,
זה המוסיף לי ברמה האישית, אויר לנשימה ומרחיב אותי מבפנים.
דניתוש12, תודה לך עבור השיתוף !!!

לצפיה ב-' סופית- המפגש נדחה '
סופית- המפגש נדחה
06/01/2016 | 06:30
80
שימו לב: המפגש שתוכנן ליום שישי הקרוב, ה- 8/1/2016, נדחה עקב מזג האויר שלא מאפשר זאת.

אז מתי נפגש שוב? ביום שישי אכתוב ואשאל בנפרד.
תודה וסליחה מכל מי שתכננו וחיכו, מה לעשות, זה לא תלוי בנו הפעם 

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:12
12
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
לצפיה ב-' מפגש פורום!'
מפגש פורום!
01/01/2016 | 07:41
14
179
שלום לכולם/ן.
כאמור, מפגש הפורום יתקיים ביום שישי, ה- 1/8/2016 בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל אביב. מצורפת מפה עם סימון למקום המפגש. 
אנחנו ניפגש תחילה בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י, שזאת הפינה המערבית של מתחם שרונה, מול הקריה. 
לגבי מזג האויר, מסתמן שיהיה נעים ונוח ביום המפגש אך אם יחולו שינויים, נעדכן על כך ונפעל בהתאם. 

בנוסף, מומלץ להביא מחצלת או משהו לשבת עליו כי הדשא לח בבוקר.

חדשים/ות, מהססים וכאלה שרוצים לבוא ולא בטוחים/ות- המפגש הזה הוא בשבילכם, אנחנו נשמח לראות פנים חדשות כמו בכל פעם. מי שרוצה, ניתן גם לשאול במסר פרטי לי או לכל אחת מהאדומות כאן בפורום.

מי מביא מה?
אנחנו בדרך כלל מביאים ירקות חתוכים, חומוס ופיתות (רצוי מי שגר קרוב לאזור המפגש), ביצים קשות, שתיה קלה, עוגה וכל מה שנראה לכם/ן מתאים לאוירה של פיקניק. אפשר להציע דברים נוספים כמובן, רצוי לכיוון של בריאים ופחות ג'אנק, בכל זאת, אנחנו קצת שומרים על עצמנו..

אני מביא כלים חד פעמיים, מפה ובורקסים, עכשיו כתבו מה אתם/ן מביאים: 
לצפיה ב-'מי יכול\ה להביא תרמוס עם מים חמים??! '
מי יכול\ה להביא תרמוס עם מים חמים??!
02/01/2016 | 18:28
45

לצפיה ב-' שימו לב, המפגש ידחה!'
שימו לב, המפגש ידחה!
04/01/2016 | 21:28
56
מסתמן שיום שישי יהיה חורפי וסוער, בטח לא מתאים למפגש. אם לא נמצא אלטרנטיבה שפויה ומהירה, אני מציע לדחות את המפגש ולקבוע מועד חדש בקרוב.

לצפיה ב-'מפגש'
מפגש
05/01/2016 | 05:46
3
31
האם זה מתאים לבנות 60?
בברכה
רות
לצפיה ב-'מתאים, בוודאי, רק שימי לב שהמפגש משתנה'
מתאים, בוודאי, רק שימי לב שהמפגש משתנה
05/01/2016 | 06:24
2
42
מזג האויר יהיה חורפי בסוף השבוע וכנראה שנאלץ להזיז את המפגש ליום אחר. כך או כך, נשמח אם תבואי.
לצפיה ב-'מפגש'
מפגש
05/01/2016 | 07:22
1
35
האם זו תהייה חוצפה מצידי להציע מקום נח יותר?
אני אומנם 40 שנה על הכביש,אבל לא ממש מסתדרת בתל אביב.
אוליי,פארק פרס בחולון,או בחוף בת ים.
נדליק מדורה וזה יהייה קומזיץ.
מבטיחה להביא מצרכים-איני טובה בבישולים,אבל מה שתרצו.
תודה
רות

לצפיה ב-'לפני שנעשה כתובת אש'
לפני שנעשה כתובת אש
05/01/2016 | 08:36
33
את מוזמנת להציע את כל אחד מהמקומות שציינת לקראת המפגש הבא, כלומר זה שיבוא אחרי הנוכחי שיתקיים. נשמח לשמוע על הרעיונות שלך וחוץ מזה, את מוזמנת להישאר כאן בפורום בלי קשר למפגשים 
לצפיה ב-' שימו לב- נדרשת דעתכם המיידית '
שימו לב- נדרשת דעתכם המיידית
05/01/2016 | 10:05
5
56
מאחר ואמור להיות חורפי ביום המפגש, עלתה הצעה להיפגש ברולדין (רחוב אבן-גבירול 24, ת"א) כמקום סגור. 

מי מכם/ן יכול ובטוח שיגיע במידה והמפגש יתקיים שם?

אני אישית יכול, אנא שרשרו כאן אם כן או לא, שנדע האם להתכנס ברולדין ביום שישי או שנדחה את המפגש.

לצפיה ב-'אני הגיע '
אני הגיע
05/01/2016 | 14:25
9
לצפיה ב-'אני לא אוכל להגיע.'
אני לא אוכל להגיע.
05/01/2016 | 14:32
7
לצפיה ב-'אני בעד לדחות '
אני בעד לדחות
05/01/2016 | 22:27
6
לצפיה ב-'יתכן שבגלל הגשם לא אוכל להגיע'
יתכן שבגלל הגשם לא אוכל להגיע
05/01/2016 | 22:29
3
לצפיה ב-'אני גם בעד דחייה (אם כי לא מבטיח שאוכל להגיע בכל מקרה) '
אני גם בעד דחייה (אם כי לא מבטיח שאוכל להגיע בכל מקרה)
06/01/2016 | 01:01
4
לצפיה ב-' סופית- המפגש נדחה'
סופית- המפגש נדחה
06/01/2016 | 06:25
31
ישנה הודעה נפרדת גם. 
לצפיה ב-'אז אני כנראה היחיד שלא בעד דחייה'
אז אני כנראה היחיד שלא בעד דחייה
06/01/2016 | 12:33
22
אפשר להיפגש בעזריאלי. או בדיזינגוף סנטר.
לצפיה ב-'כתבה על א-מיניות'
כתבה על א-מיניות
03/01/2016 | 18:13
2
107
מי מביניכם שהם סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה:
בעיתון הקרוב של האו"פ שיצא עם תחילת הסמסטר הקרוב ויישלח אליכם עם הספרים וכל שאר הדברים בפבוראר, תהיה כתבה בעיתון על א-מיניות.
מקווה שגם הפעם ייצגתי נאמנה את כולנו.
קראתי כבר את הכתבה והיא מאוד מאוד אוהדת ומוציאה אותנו אחלה לגמרי!

ברגע שהכתבה תצא אני אעלה אותה גם כאן (לא אוכל לעשות זאת לפני שזה יוצא לסטודנטים).
לצפיה ב-' כבוד'
כבוד
03/01/2016 | 18:30
15
לצפיה ב-'נשמח לראות את הכתבה, כמובן '
נשמח לראות את הכתבה, כמובן
03/01/2016 | 19:14
13

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה