לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'התארגנות של קבוצת א-מיניים שתיפגש קבוע במרכז הגאה'
התארגנות של קבוצת א-מיניים שתיפגש קבוע במרכז הגאה
29/02/2016 | 16:31
11
178
(אני משכפלת את ההודעה כפי שפורסמה בקבוצת א-מיניים בפייסבוק)

היוש!
אני אושרי (Oshri Havusha) ואני מתנדב במרכז הגאה שבגן מאיר בת"א
חשבתי על הרעיון להקים קבוצה של א-מיניים במרכז (גם כי כמעט אין פה ייצוג, וגם כי לא ידוע לי קבוצה כזו שפועלת במקום אחר) שתפעל לפחות אחת לחודש (כמובן שעדיף פעם בשבוע ) ככל הנראה ביום חמישי בערב.
הדרישה היא לפחות 10-15 איש/ה ומדריך/ה.
אם יש קבוצה כזו ברחבי הארץ, נשמח לארח אותה בצל קורתינו 
כל מי שמעונייןת מוזמןת לפנות אלי בפרטי (או כמובן להגיב)
לצפיה ב-'מר מנהל, נעץ, בבקשה '
מר מנהל, נעץ, בבקשה
29/02/2016 | 16:37
27
לצפיה ב-'כן, ברור שזה לא מדבר לכולם, וזה בסדר '
כן, ברור שזה לא מדבר לכולם, וזה בסדר
29/02/2016 | 17:01
1
71
גם מבחינת המיקום הגאוגרפי וגם מבחינת סוגיית השתייכנותנו לקהילת להטבפא"ק,
אבל
נכון לעכשיו זה המקום היחיד שמציע לנו חדר בחינם
לצפיה ב-'כבר דיברנו על זה השנה'
כבר דיברנו על זה השנה
29/02/2016 | 17:57
70
כמדומני שאותו חדר לא פעיל בימי שישי, שאלה הימים שרוב האנשים יכולים להגיע, גם אנשי המרכז.  
לצפיה ב-'מזמינה את חברי לפורום, להיפגש באמצעות פלאי הטכנולוגיה.'
מזמינה את חברי לפורום, להיפגש באמצעות פלאי הטכנולוגיה.
02/03/2016 | 06:38
3
74
ניתן לבצע שיחת סקייפ רבת משתתפים מכל מקום בארץ לרבות בעולם.
זה נוח, ביתי, אינטימי...
.
כפי שציינתי באחת מההודעות הקודמות שלי, אחד הרעיונות שעלו לי, זה שניתן לנסות את הפלטפורמה הזו באופן שהוותיקים יותר יעלו נושא מסוים לכל מפגש ומי שמעונין ומתעניין באותו נושא ביחס לא-מיניות, מוזמן להצטרף.
כמובן זה לא סותר גם מפגשים ללא אג'נדה.
מודעה זו נתנה לי שוב השראה להעלות זאת ואני רק ה"זורקת"  כאן רעיון וכמובן מראש, מה שנכון לכם.

היות ואני לא האישה הטכנולוגית המתקדמת ביותר בעולם  מזמינה את מי שכן יודע לסייע בכך, להרים את הכפפה.

מה תאמרו חברי לפורום,הרעיון מהדהד לכם?
לצפיה ב-'אני מעוניין גם בקבוצת סקייפ וגם בקב' המרכז הגאה..'
אני מעוניין גם בקבוצת סקייפ וגם בקב' המרכז הגאה..
04/03/2016 | 20:05
1
22
לצפיה ב-' הכי טוב '
הכי טוב
04/03/2016 | 21:26
13
לצפיה ב-'כל דבר חוץ מסקייפ, למען האמת.'
כל דבר חוץ מסקייפ, למען האמת.
07/03/2016 | 10:20
36
זו היחשפות טוטאלית מבחינתי, הרבה פחות מאשר לשבת בחדר עם עשרה אנשים שאני רואה באופן ממשי.
לצפיה ב-'אני ממש בעד.'
אני ממש בעד.
07/03/2016 | 10:19
1
38
ולדעתי זה מקסים שהמרכז הגאה מציע חדר ללא עלות. אני חושבת שזו דרך נפלאה לגבש את הקהילה הא-מינית ולהכיר, צריך להתחיל מאיפשהו ולדעתי אין מנוס מלגלוש מגבולות הרשת אל עבר המציאות (טיהיהי. :<).

רבים מאיתנו עדיין בארון ועדיין חוששים, אבל גם יגיעו בהתחלה חמישה אנשים, יהיה בסיס שיכול להתרחב. אני מאוד מעוניינת, מרגישה שהיכרות פנים אל פנים שווה פי כמה וכמה מהיכרות ברשת ואני רוצה שהקהילה תתגבש. אני מודה שגם לי יקח זמן, מכיוון שאני קצת בארון והרבה חרדה חברתית, אבל זה רעיון מעולה שיכול להתפתח לכיוונים מקסימים וחברויות נפלאות- מתחילים בקטן מפעם בחודש ולכו תדעו לאן זה יכול להגיע, אפילו מפגשים שבועיים, חברויות ומערכות יחסים.

מדובר גם במיקום מרכזי למדי, חמישי בערב זה נח ממש לרוב האנשים העובדים (לא לכולם, אבל לרבים). לי אישית שישי פחות קורץ, כי כל הציר של קינג'ורג' וחברים מלא בני אדם ואיכ.

קבלנו פה הצעה והזדמנות ולדעתי לכל הפחות יש לבדוק אותה.
לצפיה ב-'את יודעת שיש מפגשי פורום כבר כמה שנים?'
את יודעת שיש מפגשי פורום כבר כמה שנים?
07/03/2016 | 11:46
40
פנים מול פנים, ממש. זה קורה אחת לכמה זמן בחוץ ובהשתתפות של כל מי שרוצה להגיע ויש לא מעט כאלה. את מוזמנת לבוא.
לצפיה ב-' מפגש ראשון, יום ה' 17.3, 18:00 בהצלחה לנו '
מפגש ראשון, יום ה' 17.3, 18:00 בהצלחה לנו
07/03/2016 | 20:25
1
49
אני, בנתיים, זמנית מאד ולא סופית "המנחה האחראית".
אם יש לכן\ם רעיונות\נושאי שיחה וכו' - אשמח למסרים בפרטי 

למרות שכמובן שאני אפרסם עידכונים גם כאן,
מי שמעוניין:
זה האירוע בפייסבוק (אם לא נפתח לכן\ם, כנראה ששכחתן\ם להצטרף לקבוצת הא-מיניים ).

המפגש יערך בתוך המרכז הגאה, ת"א
טשרניחובסקי 22א (כינסה מתוך גן מאיר)

בואו בהמוניכן\ם! 
לצפיה ב-'אני בא!'
אני בא!
07/03/2016 | 23:36
22
לצפיה ב-'אמינית מחפש בן זוג אמיני לקשר זוגי למטרת חתונה'
אמינית מחפש בן זוג אמיני לקשר זוגי למטרת חתונה
04/03/2016 | 23:40
1
184
היי אני אסנת. בת 24 ואני אמינית. גרה באזור מודיעין. מחפשת קשר זוגי עם אמיני למטרת נישואין באזור הגילאים 25 עד 35. אני משלימה בגרויות לקראת תואר ברפואה או תרפיה בחיות.. עוד לא החלטתי.. אני דתיה כך שאשמח למישו מסורתי או דתי לייט או איזה משו עם זיקה לדת. 
אשמח שבן הזוג יהיה בחור שיודע לפתח שיחה ולרתק. בחור אינטליגנטי ורומנטי (בלי סקס). מחכה לך..

לצפיה ב-'שווה גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
שווה גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
05/03/2016 | 00:54
78
שם המודעה נשארת זמן רב בתוך לוח שמיועד להיכרויות, כאן ההודעה שלך תעלם בים השרשורים שמסביב, לא חבל?
אל תשכחי להוסיף במודעה פרטי התקשרות כמו מייל.
בהצלחה 

לוח ההיכרויות של הפורום:

לצפיה ב-'הי'
הי
01/03/2016 | 18:37
1
160
מעדכנת שמצאתי באתר היכרויות נחמד גם אופציה לחפש א מיניים.
רענון נחמד לאתר הכרויות מקסים
לצפיה ב-'בכלל אתר נחמד'
בכלל אתר נחמד
04/03/2016 | 16:16
64
יש גם אופציה לחיפוש חברים - ולא רק בני זוג.
כנראה זו הסיבה שהם קוראים לעצמם "לאו דווקא"
לצפיה ב-'הרהורים על שתי כתבות מ- Ynet'
הרהורים על שתי כתבות מ- Ynet
03/03/2016 | 19:24
2
116
"בני 30 ועושים סקס בקושי 3 פעמים בשנה" זעקה הכותרת, ואני מיהרתי לקרוא. 

מדור "שאלות ותשובות" במדור היחסים של Ynet. בחורה בשם מיכל ביקשה ייעוץ מענת לוין יעקובי, מטפלת זוגית ואישית, וכתבה:
"חברותיי מתלוננות כל הזמן על הבעלים שלהן שרוצים סקס כל הזמן. איך אוכל לספר להן שאני ובעלי שוכבים רק שלוש פעמים בשנה? אני בת 30 ובעלי בן 36, אנו נשואים שנתיים וביחד 5 שנים, ותמיד היתה לו תשוקה נמוכה, רק שעם השנים זה הלך והידרדר. הנושא לא הפריע לי בצורה קיצונית כי גם אני לא טיפוס מיני במיוחד, אבל השנה קלטתי שעשינו סקס אולי שלוש פעמים, אז איך אוכל להיכנס להריון בצורה כזו בכלל? נמאס לי כבר לחייך בכל האירועים המשפחתיים ולענות על השאלה 'מתי ילדים?' בתשובה המתחמקת 'כל דבר בזמנו'. האם זה לא הזמן שלנו עכשיו? אני חוששת לעלות את הנושא מול בעלי על מנת שלא לפתוח תיבת פנדורה ולא יודעת מה נכון לעשות, אנא עזרי לי".

המטפלת בתשובה שלה העלתה כל מיני נקודות למחשבה:
* מה הסיבה לחשק המיני הנמוך של בעלך?
* מה החשיבות של מין בעינייך? ילדים? היעדר אינטימיות?
* האם תרצו להפוך להורים כאשר נושא המין עדיין לא פתור ביניכם?
* למה הסכמת למצב שבו אתם כמעט ולא מקיימים יחסי מין? 
* האם גם בעלך רוצה בהקמת המשפחה או שזהו הרצון האישי שלך בלבד? 
* מה מצב התקשורת ביניכם באופן כללי?
* האם זירת המין היא זירה שדרכה אתם מענישים או מתגמלים זה את זו? מהן אותן 3 פעמים עליהם כתבת: ימי הולדת? יום נישואין? האם זהו "פרס" על משהו? האם אלו מועדים מוסכמים וקבועים ביניכם? האם כעס או תסכול של אחד מכם או שניכם מונע מכם להיות כנים זה עם זו, ועקב כך לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה יותר?

חשבתי שיש צדק בדברים של המטפלת, אבל לדעתי היא לא התייחסה לנקודה הכי חשובה. מושגים כמו "א-מיני" ו- "אפור" בכלל לא הופיעו בכתבה. בכתבה אומנם הופיע המשפט: "ייתכן שבעבר החשק המיני של שניכם היה דומה ולכן אף אחד לא נפגע מכך", אבל מכל שאר הכתבה השתמעה נימה כאילו היעדר המיניות הוא בעיה.
הכתבה לא התייחסה ללחץ שבני המשפחה מפעילים על מיכל. אולי מיכל לא כל כך מעוניינת להביא ילדים לעולם, ופשוט נמאס לה להתחמק מהלחצים? אולי מיכל מרגישה שאם היא לא תביא ילדים לעולם, לא יעריכו אותה?
אחרי הכול, מיכל לא אמרה: "אני רוצה לשכב עם בעלי יותר". 

הכתבה השנייה שנתקלתי בה, שוב במדור היחסים של Ynet, עוסקת בחשיבות יחסי המין בקשרים זוגיים. 
המראיין, תומר רון, שאל את פרופ' גורית בירנבוים, מרצה וחוקרת בבית הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי, אם יש מינימום של פעמים בשבוע שהם הכרחיים כדי שאפשר יהיה להגיד שאדם נהנה מחיי מין מספקים.
התשובה של הפרופסור כללה את המשפט הבא: "אם תפסיק לקיים יחסי מין, צפויה להתרחש ירידה באיכות הקשר, כמובן (אלא אם שני האנשים א-מיניים, ואז לא תחול הירידה הצפויה)".
המשפט הזה העלה לי בחזרה את החיוך על הפנים.
לצפיה ב-'בגלל זה צריך כמה שיותר מודעוּת א-מינית בקרב הציבור '
בגלל זה צריך כמה שיותר מודעוּת א-מינית בקרב הציבור
03/03/2016 | 21:51
52
בייחוד בקרב ציבור המטפלים והפסיכולוגים השונים. ובעניין כל הסקרים והמחקרים למיניהם שתמיד פסיכולוגים ומטפלים אוהבים לצטט בקשר ליחסי מין, לא לשכוח שהסקרים הללו נערכים ברוב המקרים בקרב אנשים מיניים ולא כוללים א-מיניים ולכן התוצאות הן כאלה.
לכן גם המחקר על המיניות מראשיתו (במאה הקודמת) מתעלם מא-מיניות, כי תמיד שאלו אנשים מיניים על הרגלי המין שלהם מאחר שזאת היתה הנורמה ומי שלא היה בטווח הנורמה, הוגדר כ"בעיה" או משהו שצריך לטפל בו. פרויד חגג על זה, מאסטרס וג'ונסון (שסיפורם הופיע בסידרה "הסקס של מאסטרס") וכל השאר שהתעלמו מא-מיניים/ות אמנם קידמו את המחקר על מיניות האדם, אבל על מיניים בלבד. 

ועדיין, כפי שהתבטאה יפה פרופ' בירנבוים, יש לאחרונה חלחול של התכנים הא-מיניים לשמחתינו, אז כנראה שהכיוון הוא בהחלט חיובי.
תמיד אמרתי ואמשיך לדבוק בזה: צריך הרבה סבלנות וזמן עד שהדברים יסתדרו ויתבהרו יותר ויותר בקרב הסביבה שלנו. 
לצפיה ב-'בקשר לכתבה הראשונה'
בקשר לכתבה הראשונה
04/03/2016 | 16:15
41
מעוד חבל לי על התשובה של המטפלת.
כיוון שהבחורה כלל לא התלוננה על הכמות בחיי המין שלה.
היא רק התלוננה על הסיכוי להביא ילדים.

שכמובן לא קשור כלל לכמה בני זוג מעוניינים במין עצמו.
קודם שתדבר עם בעלה כדי לגלות עם הוא ביכלל מעוניין בילדים.
ועם כן, כמו שאני לרוב עונה למיניים ששואלים אותי על איך א-מיניים מביאים ילדים:
אנשים עושים כל כך הרבה דברים שהם לא ממש רוצים בשביל הילדים שלהם.
מין (עבור א-מיני) אפילו לא יתקרב לאחד מ10 הדברים הללו.
לצפיה ב-'שיתוף. שוחחתי עם חברה וסיפרתי לה על הפורום שלנו והופתעתי'
שיתוף. שוחחתי עם חברה וסיפרתי לה על הפורום שלנו והופתעתי
03/03/2016 | 21:23
9
136
לטובה! היא מכירה חבר'ה שהם א-מיניים ואף שיתפה אותי על השיח שנוצר בינהם.
היא ציינה שזו נטייה שיותר ויותר מקבלת מקום בעולם ואנשים יותר ויותר מוציאים את האמת שלהם.

מאוד משמח 

לצפיה ב-'מאוד משמח, הם רק עדיין לא יודעים'
מאוד משמח, הם רק עדיין לא יודעים
04/03/2016 | 01:54
8
60
שהמטרה שלנו היא להשתלט על העולם ולהפוך את כולם לא-מיניים 
לצפיה ב-'חחח מאמינה שכולם יכולים לחיות לצד כולם באשר הם'
חחח מאמינה שכולם יכולים לחיות לצד כולם באשר הם
04/03/2016 | 02:07
6
20
לצפיה ב-'ברווור. אנחנו מקבלים את כולם כמו שהם'
ברווור. אנחנו מקבלים את כולם כמו שהם
04/03/2016 | 02:19
5
37
- כל עוד הם שמים איפור בכל פעם שהם יוצאים ויוצאות מהבית
- אוכלים עוגות שוקולד לקינוח
- נוסעים באוטו וורוד מנצנץ
- וסוגדים למפלצת הספגטי המעופפת 3 פעמים ביום עם אכילת פסטה ברוטב בולונז (אפשר גם טבעוני)

לצפיה ב-'המבורגר666, ממש כיף לי "לקרוא" אותך! אולי מוזר לכתוב זאת אבל'
המבורגר666, ממש כיף לי "לקרוא" אותך! אולי מוזר לכתוב זאת אבל
04/03/2016 | 02:45
4
36
אני חשה את האנרגיה שלך וההומור שלך מקסים לי

לצפיה ב-' '
04/03/2016 | 10:23
5
לצפיה ב-'זה בגלל המרחק שההודעות עוברות '
זה בגלל המרחק שההודעות עוברות
04/03/2016 | 16:09
2
27
בדרך מאוסטרליה לישראל ואז לארצות הברית ההודעות מקבלות את ריח האטמוספירה (במקרה של לווינים) והאוקינוסים (במקרה של כבל תת ימי)
לצפיה ב-':-Oh,,,, I get it'
:-Oh,,,, I get it
04/03/2016 | 17:36
11
לצפיה ב-'XDDD'
XDDD
05/03/2016 | 12:15
8
לצפיה ב-'הממ. לא.'
הממ. לא.
07/03/2016 | 10:23
5
לצפיה ב-'אשמח להכיר בן זוג'
אשמח להכיר בן זוג
04/03/2016 | 08:09
1
134
אשמחאני בת 40 מהמרכז, א מינית בעקבות טראומה בילדות. אוהבת ספורט ונראית טוב. מחפשת בן זוג א מיני לקשר משמעותי. אוהבת להתחבק ולהתכרבל אבל ללא יחסי מין. יש לי ילדים דרך בנק הזרע. הבחור שאני מחפשת צריך להיות איש שיחה שנראה טוב, אוהב ילדים ומשפחתי. 
אשמח ליצירת קשר.
לצפיה ב-'וכדי להגדיל את הסיכוי להכיר בן זוג'
וכדי להגדיל את הסיכוי להכיר בן זוג
04/03/2016 | 08:43
80
רצוי לכתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום. כאן השרשור שפתחת יזוז למטה בימים הקרובים ולא כולם יראו אותו אבל בלוח לעומת זאת, המודעה שלך תשאר הרבה זמן. 
כתבי מה את מחפשת ואל תשכחי פרטי התקשרות כמו מייל, בהצלחה 

ללוח ההיכרויות: 

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה