לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'היי'
היי
30/01/2016 | 01:35
4
117
היי, אני א-מיני פאנרומנטי בן 18.
המושג אמנם אינו חדש לי אבל לא ידעתי שיש קהילת א-מיניים בישראל, נחמד לדעת שאני לא היחיד :)
לצפיה ב-'אתה רואה, יש הפתעות בחיים '
אתה רואה, יש הפתעות בחיים
30/01/2016 | 10:53
3
61
יש עוד רבים כאן ואתה מוזמן להיות חלק מכולם/ן, אנחנו נשמח.
בשבוע הבא יש מפגש פורום ואם זה מתאים לך, אתה מוזמן להגיע ולראות א-מיניים אחרים/ות באוירה נינוחה ולא מחייבת. בהצלחה. 

לצפיה ב-'לגביי המפגש'
לגביי המפגש
30/01/2016 | 12:42
1
45
אני אשמח להגיע! אפשר לקבל פרטים על המפגש ( מתי, איפה)
לצפיה ב-'היום או מחר אכתוב הודעה מסודרת עם כל הפרטים'
היום או מחר אכתוב הודעה מסודרת עם כל הפרטים
30/01/2016 | 14:09
32
תוכל גם לקרוא בשרשור מהימים האחרונים, לראות את הפרטים ולכתוב באילו מהימים נוח לך יותר. 
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
04/02/2016 | 09:01
4
לצפיה ב-'מפגש פורום- תאריכים אפשריים:'
מפגש פורום- תאריכים אפשריים:
15/01/2016 | 07:26
28
127
יש שני מועדים.

חמישי בערב או שישי בבוקר של ה- 28-29/1/2016
או
חמישי בערב או שישי בבוקר של ה- 4-5/2/2016 

אני יכול בשני המועדים, מתי אתם/ן? שרשרו. 
לצפיה ב-'4-5.2, אחד מהם...'
4-5.2, אחד מהם...
15/01/2016 | 16:05
33
לצפיה ב-'אני לא אוכל להגיע'
אני לא אוכל להגיע
16/01/2016 | 22:32
59
אני לא אוכל להגיע לאף אחד מהמועדים בגלל תקופת המבחנים באוניברסיטה...
תיהנו!
לצפיה ב-'גם אני במבחנים, נתראה פעם באה'
גם אני במבחנים, נתראה פעם באה
17/01/2016 | 10:24
24
לצפיה ב-'אני יכולה בשניהם - אבל אולי נתחשב בסטודנטים?'
אני יכולה בשניהם - אבל אולי נתחשב בסטודנטים?
17/01/2016 | 15:28
2
21
לצפיה ב-'שזה אומר? לחכות עוד חודש?'
שזה אומר? לחכות עוד חודש?
17/01/2016 | 17:29
17
לצפיה ב-'תיקון תעות - לא יכולה ב28.1'
תיקון תעות - לא יכולה ב28.1
21/01/2016 | 15:54
10
לצפיה ב-'אז גם אני מאלה המעצבנים של תקופת המבחנים. '
אז גם אני מאלה המעצבנים של תקופת המבחנים.
17/01/2016 | 22:41
2
11
לצפיה ב-'מתי מסתיימת תקופת המבחנים?'
מתי מסתיימת תקופת המבחנים?
18/01/2016 | 10:20
1
15
לצפיה ב-'סוף פברואר'
סוף פברואר
26/01/2016 | 22:17
11
אך יהיה לי גם מבחן גדול בדיוק אחרי פורים. כך שטכנית, אחרי פורים.
לצפיה ב-'אני יכולה רק בימי שישי בנתיים'
אני יכולה רק בימי שישי בנתיים
19/01/2016 | 11:46
9
לצפיה ב-' מי עוד יכול/ה ורוצה להגיע? '
מי עוד יכול/ה ורוצה להגיע?
20/01/2016 | 14:03
16
לצפיה ב-'אני בעד חמישי בערב (כדי לשבור רצף של 2מפגשים אחרונים)'
אני בעד חמישי בערב (כדי לשבור רצף של 2מפגשים אחרונים)
21/01/2016 | 03:06
12
לצפיה ב-' רק חמישה אנשים רוצים להגיע?'
רק חמישה אנשים רוצים להגיע?
24/01/2016 | 10:50
30
מי עוד רוצים להגיע ושכחו לכתוב? 
לצפיה ב-'אני יכולה רק בימי שישי'
אני יכולה רק בימי שישי
24/01/2016 | 18:49
25
אין העדפה
לצפיה ב-'רוצה להגיע, עדיפות לימי שישי'
רוצה להגיע, עדיפות לימי שישי
25/01/2016 | 12:01
9
לצפיה ב-' טוב, בגלל שאתם מקסימים והחלטיים מאוד הפעם'
טוב, בגלל שאתם מקסימים והחלטיים מאוד הפעם
26/01/2016 | 07:59
3
44
נראה שהשבוע זה לא יקרה מפאת הקור (בייחוד בחמישי בערב).

לכן, 
ניפגש בשבוע הבא 4-5/2/2016 

באיזה מהימים? תעשו טובה ושרשרו אם חמישי או שישי ומי שכן יכול/ה להגיע, שנדע כמה נהיה. 
לצפיה ב-'שישי'
שישי
26/01/2016 | 21:00
1
8
לצפיה ב-'סליחה, '
סליחה,
27/01/2016 | 17:09
23
שישי החלטי ומקסים
לצפיה ב-'חמישי'
חמישי
28/01/2016 | 11:38
13
שישי יהיה לי קצת בעייתי להגיע - אבל עם הרוב יבחר שישי - אני אתעמץ
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
28/01/2016 | 05:04
7
29
היות ואני גרה בחו"ל, האם אוכל להצטרף למפגש דרך הסקייפ?
זה יכול להתאים לכם?
לצפיה ב-'ייתכן, יש דברים טכנים שאנחנו צריכים לדאוג להם'
ייתכן, יש דברים טכנים שאנחנו צריכים לדאוג להם
28/01/2016 | 08:22
1
33
את הכל נדע יותר טוב שבוע הבא. עקבי אחרי השרשור החדש של המפגש שייצא מחר. 
לצפיה ב-'בהחלט אעשה זאת. תודה'
בהחלט אעשה זאת. תודה
28/01/2016 | 08:46
6
לצפיה ב-'בדקתי את הנושא'
בדקתי את הנושא
28/01/2016 | 11:44
4
24
כיוון שיש לנו כבר משתתפת אחת דרך הסקייפ ביצעתי התייעצות עם סקייפ על וידאו רב משתתפים.
התשובה היא כן. אפשר.
מוגבל ל4 שעות רצופות של ווידאו + לא יותר מ10 ביום.
כיוון שמפגש לא נמשך יותר מ10 שעות אבל יכול להיות יותר מ4 - אז מקסימום זה יתנתק אחרי 4 שעות ונצטרף להתחל את השיחות שוב.

אופציה אחרת היא להשתמש בhangout - בשבלי זה אתן צריכות להיות מחוברות לgoogle+
המבורגר? מתחדשת88? מה אתן מעדיפות? להמשיך לנסות סקייפ?

בכל מיקרה אני מציעה שלפני המפגש ננסה לייצר מפגש וידאו שלושתנו כדי לבדוק שהכל עובד.
לצפיה ב-'נעים מאוד p019 יופי של יוזמה! כל הכבוד.'
נעים מאוד p019 יופי של יוזמה! כל הכבוד.
28/01/2016 | 12:11
25
לשאלתך, היות ויש לי ניסיון טוב עם הסקייפ, מעדיפה להמשיך ולהתחבר דרך הסקייפ.
עד כה, קיימתי שיחות אחד על אחד ולא יצא לי עדין לקיים שיחה שיתופית של יותר.
במידה ואפשרות זו מסתדרת לכולם, אשמח להכוונה ומבחינתי, אין שום בעיה לקיים  מפגשון קצר על מנת  שנבדוק שאכן מצליח לנו להתחבר.

זה יכול להתאים?
לצפיה ב-'מעולה, תודה '
מעולה, תודה
28/01/2016 | 13:39
6
לצפיה ב-'חמודה את '
חמודה את
28/01/2016 | 23:25
1
8
לצפיה ב-''
30/01/2016 | 08:53
3
לצפיה ב-'אני אגיע'
אני אגיע
30/01/2016 | 14:33
17
מבחינתי שני התאריכים מתאימים
לצפיה ב-'חרדית- א מינית'
חרדית- א מינית
25/01/2016 | 19:55
7
118
לצפיה ב-'ברח לי מההודעה'
ברח לי מההודעה
25/01/2016 | 19:58
99
ראיתי עכשיו את הכוכב הבא עם רננה ה"אפורה" ופתאום אני מבינה שכנראה אני גם א מינית.
בעלי לא מסתפק בפעמים שאני מאפשרת לו סקס איתי, זה פוגע לנו בזוגיות ואני מרגישה ממש נטל מזה.
אגב- לאונן באמבטיה לבד זה נעים לי. זה סותתר את הא מיניות?!
מצד אחד הוקל לי כשאני מבינה שיש חיה כזו וזה לא סתם אין לי חשק מיני לאף אחד, מה שאני הכי אוהבת בסקס עם בעלי שהוא נוגע לי בגב:)...
מה אני עושה עם זה? אני רוצה להשאר עם בעלי והילד שלי אבל תמיד אצטרך לעשות איתו סקס בלי חשק?????? 
לצפיה ב-'ברח לי מההודעה'
ברח לי מההודעה
25/01/2016 | 20:03
83
ראיתי את הכוכב הבא עם רננה ואני מביינה שאני כנראה א מינית.
אני נשואה, טוב לי חוץ מזה שבעלי רוצה הרבה סקס ואני לא רוצה וכשעושים אני לא משתפת פעולה כי אין לי כח ומגעלי אותי. אגב באמבטיה אני אוהבת לאונן, זה סותר?
לא רוצה להתגרש. מה עושים? איך מתמודדים?
יוו... אני מרגישה תחושת רווחה ולחץ ביחד. טוב להבין מה זה אבל מה אני עושה מפה???
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
25/01/2016 | 21:37
3
82
צריך להבהיר כמה דברים.
א-מיניות מוגדרת כחוסר משיכה מינית כלפי אחרים, שזה אומר שלא נמשכים לאחרים/ות מבחינה מינית. אבל, זה לא אומר שאין חשק או שלא אוהבים, אלא שהמשיכה לאחרים היא לא על בסיס מיני. 
אפשר לאהוב, יש אהבה וזוגיות א-מינית והיא יכולה להתקיים ללא מין. 
וכן, אפשר לאונן, זה לא סותר כלום כי א-מיניות מדברת על משיכה מינית ולא על חשק מיני. 

מאחר ואנחנו לא מגדירים אנשים כאן ולא אמורים לעשות זאת, רק את יכולה לדעת אם את א-מינית או לא או שאת נמצאת על הסקאלה הא-מינית ויכולה להיות א-פורה, דמי-מינית ועוד. כל אלה הם חלקים בא-מיניות שכדאי להתוודע אליהם. איך תדעי? לאט אבל בטוח. 

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ועד כמה את מכירה כעת את הנושא הא-מיני, אבל תוכלי לקרוא כאן בפורום למעלה הגדרה בסיסית, לקרוא חומרי קריאה נוספים במאמרים וקישורים כאן ב-"כלים ומידע" (במלבן הכחול למעלה) ובכלל, לשאול אותנו בכל דבר הנראה לך.

לגבי חיי הנישואים שלך, אני לא רוצה לשלוף עצות מהמותן כי זה לא חכם. הדבר הראשוני צריך לבוא ממך, כלומר לבחון אם את מזדהה עם הנושא הא-מיני, אם את חושבת שאת א-מינית או נמצאת בסקאלה הא-מינית המגוונת ועוד. אחר כך, כשתהיי בטוחה יותר במה שמאפיין אותך ואת המשיכות שלך, תוכלי גם לדעת איך חושבים הלאה על חיי הנישואים. 

ואל תשכחי שאת לא לבד. את מוזמנת לשאול אותנו בכל עת ובכל שלב, אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור ולהקשיב. את מוזמנת, בהצלחה 
לצפיה ב-'אני לא רואה את ההודעה שלי.. למה?'
אני לא רואה את ההודעה שלי.. למה?
25/01/2016 | 22:52
1
20
לצפיה ב-'לא יודע, אולי תקלה זמנית? '
לא יודע, אולי תקלה זמנית?
26/01/2016 | 06:53
46
בכל אופן, ההודעה שלך נמצאת בפורום ורואים אותה רגיל. 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
28/01/2016 | 11:53
38
כמו שאמר k500 רק את יכולה לדעת מי את אבל את מוזמנת לקרוא בפורום.
אני גיליתי שלקרוא חוויות של אנשים שמהדהדים לי מוכר זה כמו להסתקל במראה שמשקפת את הפנים שלך.
כאדם א-מיניים שנתקל בחוויות של אנשים א-מיניים אחרים רק בגיל 25-26 זו היתה חוויה מעוד מרעננת בשבילי להצליך להסתל בתוך עצמי ומחדשת .

בקשר לחיי הנישואים שלך, העצה היחידה שלי היא - על תעשי שום דבר שפוגע בך.
אם לא מפריע לך לקיים יחסי מין עם בעלך בשבילו ובשביל הזוגיות שלכם - זה דבר אחד. ויש א-מיניים שמין לא מפריע להם עם הוא במינון מספיק נמוך.
אבל עם זה פוגע בך את חייבת לדבר איתו על זה.
עם הוא אוהב אותך אני בתוחה שהוא לא ירצה שתפגעי בשבילו.
לצפיה ב-'שלום לך וברוכה הבאה'
שלום לך וברוכה הבאה
28/01/2016 | 05:10
40
מבינה אותך. גם לי זה קרה וכשזה נקלט, מצאתי שההודעה שלי נשלחה מפסר פעמיים.

לצפיה ב-'נעים מאוד '
נעים מאוד
26/01/2016 | 22:19
7
108
פורום יקר,

נעים לי מאוד שמחה להיכנס לפורום זה.
המושג א-מיני, ממש חדש לי! עם זאת, למדתי ועדין לומדת עם השנים, שאני כזו במקור שלי, בעצמי שלי ושכל חיי הותנתי להיות מי שאני לא ולהתחתן ולהביא ילדים ולהיכנס למיניות מהמקום ההומוגני.

תומכת בכל אחד מכם, אתם אמיצים להיות אתם! ויש לכם המון כוח וחיבור פנימי למי שאתם וחיים את מי שאתם.

חשה שיש לי המון ללמוד מכם.

אם תסכימו ויהיה לכם נכון, אשמח להכיר אתכם וללמוד מכם את הכוח והדרך שעשיתם, באופן כללי בחייכם לרבות נושא המיניות/משפחתיות ומה שזה כולל.

האם מתאים למי מכם לשתף אותי בסיפור שלו?

מודה לכם מראש ומחזקת כל אחד מכם , על מי שאתם!!!
לצפיה ב-'בקרוב יהיה מפגש כך שתוכלי להכיר אותנו פנים אל פנים'
בקרוב יהיה מפגש כך שתוכלי להכיר אותנו פנים אל פנים
26/01/2016 | 22:27
1
19
לצפיה ב-'תודה עבור התגובה. עם זאת,'
תודה עבור התגובה. עם זאת,
27/01/2016 | 02:24
53

לא אוכל להצטרף למפגש, היות וכרגע אני לא בארץ
ולכן אשמח להכיר לתמוך ולהיתמך גם כך באמצעות התכתבות וקריאה או דרך הסקייפ (ותודה לטכנולוגיה המתקדמת).
מלבד זאת, אני גם חדשה וזקוקה לזמן התאקלמות בתוך כל המקום החדש והנפלא שאני מגלה כאן.

לצפיה ב-'נעים מאוד'
נעים מאוד
26/01/2016 | 23:17
31

שלום לכולם,
מחפשת לנהל קשר עם חברים לדרך.
אני בת 51 שגיליתי ועדין מגלה, שאני - הפנימית/האמתית, אוהבת אנשים בזכות מי שהם, על בסיס חיבור אינטימי נטול מיניות. מבוסס ממשות משותפת ואהבת החיים ואת מה שיש

האם זה מתאים למי מכם?
אשמח שתכתבו לי הודעה ותגיבו.

כל טוב! תמשיכו להיות אתם עצמכם!!!

לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
27/01/2016 | 09:55
3
26
אם המושג א-מיניות חדש לך, את מוזמנת לקרוא עליו ולהרחיב את הידע אודותיו. יש כאן בפורום חומרי קריאה, מאמרים, קישורים ועוד (למעלה, בחלונית הכחולה "כלים ומידע").

מעבר לכך, את מוזמנת להישאר בפורום ולהשתתף בדיונים שקיימים כאן, לראות מה אחרים/ות כותבים על עצמם ועל דברים נוספים.

בנוסף, תוכלי לשתף, להתייעץ ולשאול אם תרצי כל הזמן. אנחנו נמצאים כאן. וכמו שנכתב, יש מפגש פורום בקרוב וגם אם לא תוכלי להגיע אליו, אנחנו נפגשים מדי פעם פנים מול פנים, כך שזו הזדמנות לראות לשמוע אחרים/ות.

לצפיה ב-'K500 תודה רבה בהחלט'
K500 תודה רבה בהחלט
28/01/2016 | 05:02
2
18
קוראת,צופה בסרטונים ומאוד נרגשת היות והחוויה הפנימית שלי מהדהדת שהגעתי לתחושת "בית" גם שלא הייתה לי עד כה ההבנה שזה נקרא: א-מיני.

כפי שכתבתי, כרגע אני לא בארץ ולכן, עבורי, אם יש מפגש בסקייפ, זה רלוונטי.

אשמח להמשיך ולקרוא שיתופים ואם יש ביכולתי גם לתרום מהניסיון שלי לטובת מי שיתחבר לנקודת החוויה שלי, אכתוב זאת בשמחה  רבה

ברוכים הנמצאים בפורום זה!

לצפיה ב-'תודה גם לך'
תודה גם לך
28/01/2016 | 08:24
1
17
חוץ מסקייפ, העיקר נמצא כאן, בפורום. אנחנו מתדיינים כאן ואת מוזמנת להעלות סוגיות ודברים משלך כמו גם להצטרף לאחרים אם תרצי, בכל עת. 
לצפיה ב-'תודה לך עבור קבלת הפנים.'
תודה לך עבור קבלת הפנים.
28/01/2016 | 08:38
1
לצפיה ב-'ראיינו אותי היום ברדיו, אותן שאלות על א-מיניות בעעע :)'
ראיינו אותי היום ברדיו, אותן שאלות על א-מיניות בעעע :)
24/01/2016 | 14:00
5
125
קישור:
https://www.youtube.com/watch?v=6MNwvcx8OWY

K-500 זה בשבילך - הראיון היה היום בבוקר, שמע ותיווכח איך הגדרתי א-מיניות סוף סוף ;)
לצפיה ב-'מצוין '
מצוין
24/01/2016 | 15:30
68
כל הכבוד על הראיון והתשובות. שוב ראינו כמה הבורות בציבור חוגגת, שזה אומר שיש עוד הרבה מה לעשות בנידון (כמו להתראיין לפודקאסט של החינוכית, למשל, חברות וחברים)

תודה רננה 
לצפיה ב-'ראיון מעולה!!!'
ראיון מעולה!!!
24/01/2016 | 15:55
52
כל הכבוד!
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
25/01/2016 | 16:30
43
בקשר לא-פור:
משיכה מינית תמיד תוארה כצבע על ספקטרום הצבעים. משם נובוע הדגל של הקהילה הלהטבית.
א-מיניים לקחו את זה לדגל שלהם (אפשר לראות בפורום)
כאשר שחור מיצג את הא-מיניים.
אפור מייצג את הא-פורים ודמי-מיניים.
לבן את המיניים
והסגול את הספקטרום המיני.
(עלפי AVEN)

אפשר לציין שהשם המדויק בכתיבה אינו "אפור" אלה "א-פור"
באנגלית זה A-Gray.
כאשר הא' מייצגת את הא' של הא-מיניים.
לצפיה ב-''
27/01/2016 | 17:07
2
לצפיה ב-'יופי של ראיון '
יופי של ראיון
28/01/2016 | 05:07
7
לצפיה ב-'מישהי מספרת על דייט עם מישהו שאולי הוא א-מיני'
מישהי מספרת על דייט עם מישהו שאולי הוא א-מיני
23/01/2016 | 18:12
5
151
בכתבה ב- YNET מאיה פרידמן סיפרה איך נכנעה ללחצים של חברתה רייצ'ל ויצאה לדייט עם בחור בשם עידן. 
כשהם חוזרים מהמסעדה, הוא אומר לה: "הדבר הכי כיף בהודו היה התחושה הזו, של חוסר מיניות".
בעיניי זה משפט מדהים. אני חושדת שרק א-מיני יכול להגיד דבר כזה :)

מאיה מספרת איך הקשר שלהם המשיך: "הדייטים הבאים לא מביאים איתן בשורות, ואז התובנה נופלת: עידן הוא אדם קסום ורגיש, עם לב בגודל של העולם השלישי. ואני לא נמשכת אליו כלל, אפילו לא קצת. והוא גם לא נמשך אליי. כן, אנחנו נמשכים מספיק כדי לדבר אל תוך הלילה על ספל של תה מעלי רוקט, אבל לא מספיק". 
מאיה המאוכזבת מעדיפה לא להמשיך להיפגש איתו.
ואני שואלת: למה? למה אנשים מעדיפים לוותר על ידידות מוצלחת?

שבוע טוב ומלא תה חם :)

קישור לכתבה:
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
25/01/2016 | 16:33
41
מה הקשר בין משיכה (מינית/רומנטית או סתם ריגשית) לבין היכולת לדבר עם מישהו לתוך הלילה.
ואם ממש כיף לה עם מישהו - זה דבר יוצא דופן בסופו של דבר.
למה לא להפוך לחברים טובים?

אם זו היתה אישה ולא גבר הן לא היו הופכות לחברות טובות?

סיפור מוזר.
לצפיה ב-'מתוך החוויה וההבנה שלי '
מתוך החוויה וההבנה שלי
26/01/2016 | 23:34
2
51
להיכנס למיניות, זה חלק מהטכסיות השבטית/המשפחתית במשך אלפי ומאות שנים.
כך שמי שמודע לעצמו ויודע להעיד שהוא/היא, א-מיני/ת, זו מודעות מאוד גבוה וחיבור פנימי ויש בכך המון כוח וחוסן פנימי עם כל הקושי.
הקושי נובע מהשוני המהותי ושל יציאה מהעדריות וההומוגניות של "כרוניקה ידועה מראש" לאיך אנחנו "אמורים" להתנהל ומי שלא "שם", הוא מוקצה ולא מתקבל ולא פשוט להתנהל כאינדבידואל מול הזרם ועם זאת, אפשרי!!!.

אני יכולה להבין את מאיה שבחרה לא להמשיך. מי שהיא א-מינית וחשה שהצד השני לא באיזשהו מקום בספקטרום הרחב הנקרא - א-מיניות, יש בכך המון כוח וחיבור, כדי לומר - "תודה,זה לא נכון לי להמשיך".

מעריכה זאת מאוד!

לצפיה ב-'בעיקרון את צודקת'
בעיקרון את צודקת
31/01/2016 | 18:59
1
12
בעיקרון את צודקת. אדם א-מיני לא בהכרח יירצה להמשיך בקשר עם אדם שהוא מיני, כדי לא להיקלע למצבים לא נעימים.
אבל! המקרה הספציפי הזה הוא הפוך. פה עידו הגבר הוא (לדעתי) א-מיני, ומאיה היא האדם המיני. היא מוותרת עליו כי היא מחפשת מערכת יחסים מינית ואפילו לא מוכנה לשקול את האפשרות שהם יהיו ידידים.
אין לי מושג איך עידו הרגיש במצב הזה. אולי הוא מעדיף סוג של ידידות ואולי הוא מחפש קשר עם אדם א-מיני בלבד.
לצפיה ב-'נעים מאוד IcePrincess22 '
נעים מאוד IcePrincess22
31/01/2016 | 22:51
9
מבחינתי, אני לא נכנסת להערכות איך מישהו יכול להרגיש במצב כזה אלא להביא אך ורק את המקום שלי, נקודת המבט שלי מול השיתופים.
המשך שבוע טוב...
לצפיה ב-'אולי זה עניין של קיבולת.'
אולי זה עניין של קיבולת.
28/01/2016 | 23:47
10
לצפיה ב-' תודה לרננה על החשיפה '
תודה לרננה על החשיפה
23/01/2016 | 11:14
6
160
להלן קישור לתוכנית, רננה מתחילה בדקה 28:10

כמו שראיתם/ן, חוסר הידע של הציבור בנושא גדול ומלאכת ההסברה שלפנינו עוד רבה.
וטיפ קטן לאלה שרוצים/ות להסביר לקהל הרחב במשפט אחד במסגרת תקשורתית שעוברת עריכה מה זה א-מיניות, תוסיפו את המילה "מינית" לחוסר המשיכה, כלומר חוסר משיכה מינית לאחרים, שזה יותר מדייק את ההגדרה, כי רובנו כן נמשכים לאחרים/ות אבל פחות מינית. ושוב, תודה לרננה על החשיפה לנושא .  
לצפיה ב-'יצא טוב, אני מרוצה'
יצא טוב, אני מרוצה
23/01/2016 | 11:31
3
76
אכן, חוסר משיכה -מינית-.
לא מזמן, כשהתראיינתי לאחת הכתבות, תיקנת אותי ומאז אימצתי את התיקון. האודישן צולם לפני התיקון שלך... 
לא נורא, באופן כללי, כשאנשים אומרים ''אני לא נמשך אליו'', הכוונה בד''כ מבחינה מינית, לכן המסר עבר. להבא, אדגיש.
קיבלתי פניות מאנשים שפתאום ''מצאו את עצמם'' וביקשו להצטרף לקבוצת א-מיניים בפייסבוק ולשאול שאלות פה בפורום.
מטרתי, בין היתר, כמו בשאר הכתבות עלי כזמרת יוצרת בנושאי נישה, הייתה להעלות את המודעות.
חושבת שהצלחנו. 
לצפיה ב-''
23/01/2016 | 17:07
4
לצפיה ב-'עשית את זה מצוין! '
עשית את זה מצוין!
24/01/2016 | 00:03
1
37
היית ממש מעולה וייצגת אותנו הכי טוב שרק אפשר לדעתי. תודה.
לצפיה ב-'כיף גדול לשמוע, תודה שמבול. זה היה חשוב לי.'
כיף גדול לשמוע, תודה שמבול. זה היה חשוב לי.
24/01/2016 | 07:11
15
לצפיה ב-'כל הכבוד. ואני מעדיפה "לרדת מעלית הגג" - פחות צפוף שם'
כל הכבוד. ואני מעדיפה "לרדת מעלית הגג" - פחות צפוף שם
24/01/2016 | 11:16
14
לצפיה ב-'תודה לך רננה'
תודה לך רננה
26/01/2016 | 23:36
5
לצפיה ב-'אני א-מיני וזה הרס לי את המערכת יחסים הכי טובה שהייתה לי'
אני א-מיני וזה הרס לי את המערכת יחסים הכי טובה שהייתה לי
24/01/2016 | 00:50
4
158
אני בן 25. לפני חודשיים סיימתי עוד מערכת יחסים. הא מיניות הרסה לי ת'חיים. באמת שהייתה לי הזדמנות להיות מאושר, אישה שאוהבת אותי היה לנו כל כך כיף. אבל מה שקרה זה שכבר לא יכולתי לשכב איתה. היינו שנה ביחד. כמה אפשר לזייף ולתרץ תירוצים למה אתה לא רוצה לעשות סקס. לא יודע מה לא בסדר אצלי, לא אוהב לעשות סקס, זה סוג של נטל בשבילי, אני גם לא יודע אם זה תמיד היה ככה או שזה משהו שהתחיל אחרי הצבא. בתיכון הייתי עושה סקס. לרוב החברים בתיכון הייתה בעיה שהם היו גומרים מהר, אז לי הייתה בעיה שלא הייתי מצליח לגמור. אני פשוט לא נהנה מזה אני סתם מתעייף. הייתה לי חברה שנה, הצלחתי לגמור פעמים ספורות על יד אחת בערך... אני לא רוצה יותר לעשות סקס והלוואי שהייתי מוצא מישהי שרוצה מערכת יחסים ללא סקס. בגלל זה אני מגדיר את עצמי כא-מיני. בגלל זה אני והחברה שלי נפרדנו, כי היא הייתה בוכה ולא מבינה למה אני לא רוצה לעשות איתה סקס. כאב לי שאני לא יכול לספק לה את הצרכים והבנתי שלטובתה דרכינו נפרדות.
אני מתאר לעצמי, איזה כיף זה מערכת יחסים כיפית עמוקה וכו' אבל בלי סקס. יש חיה כזאת? אני מרגיש שגורלי להיות לבד. כי זהו, זה קשה מדי בשבילי לקיים מערכת יחסים רגילה עם סקס, זה כואב ומאכזב ואני מרגיש שהא מיניות הזאת היא קללה שבגללה אהיה בודד. 

לצפיה ב-'יש חיה כזאת, אבל היא לא קללה.'
יש חיה כזאת, אבל היא לא קללה.
24/01/2016 | 06:57
93
בהנחה שאתה אכן א-מיני ומזדהה עם ההגדרות של א-מיניות, תוכל למצוא זוגיות ללא מין. תוכל לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום ולחפש מערכת יחסים כזו. 
קח בחשבון שזה לא פשוט ולא מהיר בכלל, אבל אם אתה א-מיני ורוצה זוגיות כזו, תצטרך את הסבלנות לשם כך. 
חוץ מזה, אנחנו כאן בפורום ומוכנים לעזור בהמשך אם תרצה, בהצלחה. 
לצפיה ב-'מבינה את חווית ותחושת הלבדות הזו.'
מבינה את חווית ותחושת הלבדות הזו.
28/01/2016 | 05:39
2
52
זה יכול גם לכאוב ולאכזב וזה מה שנקרא: עוצמת החיים רק בצד הפחות נעים (בלשון המעטה).
קטונתי מלתת עיצות מלבד לשתף  אותך בחוויה שלי עד כה. אם מתאים לך, אתה מוזמן לקרוא.

עבורי זה היה גם  קשה היות ואני מעידה על עצמי שהייתי במקום של חוסר מודעות לנטייה שלי/של הגוף שלי,של האי-צורך שלי במיניות הומוגנית ומוכתבת באיך זה "אמור" להתנהל גם אצלי.

תקופה ארוכה (וגם היום במובן מסויים) אני חווה בדידות ומאוד מתחברת לתחושה שאתה מבטא ועם זאת, כבר לומדת לאהוב את עצמי ולהבין שאני לא מקולקלת ו/או מקוללת ו/או שבורה ו/או  עם בעיה כמו שזו הנטייה שלי בחיים אילו ומקבלת את עצמי באהבה רבה וכפולה עם כניעה וקבלה ויוצאת אט,אט עם ראש מורם וגאווה, שהנטייה הזו  -  זה חלק מהעצמי האותנטי שלי ואיזה כיף "לישר קו" עם האמת הפנימית שלי, כמה זה משחרר!! זו ברכה!

לומדת כל יום, לשחרר עוד קצת ובסבלנות רבה ואז קורה קסם!
המציאות מהדהדת לי ומעניקה לי בטובה -  עוד מהאמת הזו! ולראייה, אני חדשה בפורום והגעתי לפורום זה "במקרה" וזה הדהוד המציאות עבורי הממחיש לי  (ואולי גם לך) שאני במקום הנכון לי ואני לא לבד!

מאחלת לך שתחוש קסמים רבים בחייך שיעניקו לך את הטוב שיש בחיים עבורך עם הנטייה הזו.

תודה עבור השיתוף שלך מעורר ההשראה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה :) בהצלחה גם לך'
תודה על התגובה :) בהצלחה גם לך
28/01/2016 | 20:36
1
13
לצפיה ב-'בשמחה '
בשמחה
29/01/2016 | 00:00
6
לצפיה ב-'מחפש קשר '
מחפש קשר
24/01/2016 | 01:53
1
90
היי אני א מיני קצת מבאס
מחפש קשר חברי
לצפיה ב-'כתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
כתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
24/01/2016 | 06:53
49
כך תגדיל את הסיכויים למצוא חברויות א-מיניות.

חוץ מזה, אנחנו כאן בפורום ויכולים לעזור, לענות על שאלות ואם תשאר כאן, תוכל להכיר א-מיניים/ות אחרים ולראות האם תמצא חברים א-מיניים חדשים. אתה מוזמן, בהצלחה. 
לצפיה ב-'פנייה מפודקאסט חדש של החינוכית '
פנייה מפודקאסט חדש של החינוכית
19/01/2016 | 17:50
10
110
שלום לכולם!
אני ענת ואני כותבת כאן בתיאום עם מנהל הפורום. בתכנית מדעית ואנושית שמתעסקת במשיכה מינית, אני מעוניינת לשוחח עם אדם א-מיני (יכול להיות א-רומנטי וגם רומנטי). השיחה תכלול ראיון מוקלט רק של הקול, ואפשרי בעילום שם.
איני יודעת עדיין מי בדיוק אני מחפשת, אבל הנה כמה קווים כלליים לאנשים שיכולים לייצג את המסר שאני מעוניינת שיעבור (לא טראומה גרמה לזה, זה לא כי הוא חנון, אלא פשוט יש נטייה כזו וזה נורמלי לגמרי). לכן אם יש ביניכם אנשים א-מיניים שנמצאים בזוגיות, או נשואים, או חוו מערכות יחסים שכללו מין ולאחר כשלונות הבינו שהם א-מיניים, אם אתם רומנטיים ומעוניינים בילדים, אם אתם גברים שיש שיגדירו כ'מאצ'ואים' או הייתם אנשי לילה ומסיבות בגלל החברה והבנתם שאתם לא, אם אתם דתיים או מסורתיים, ומבוגרים, וגם אם אתם לא אבל זה נשמע לכם מעניין, אשמח אם תצרו איתי קשר ב-anat.korol@gmail.com
תודה רבה לכם וערב מעולה,
ענת
לצפיה ב-'מי רוצה להיות מהראשונים שמתראיינים לפודקאסט ישראלי? '
מי רוצה להיות מהראשונים שמתראיינים לפודקאסט ישראלי?
19/01/2016 | 19:36
54
הזדמנות מצוינת להיות חלוצים בפודקאסט כאן, לספר את נקודת המבט הא-מינית האישית ולדבר על כך ללא לחצים, בלי שיפוט ובלי להרגיש לא נוח. אפשר גם אנונימי, כמובן, ללא פרטים מזהים.
אז מי שמוכן/ה, אנחנו נשמח 
לצפיה ב-'לא טראומה גרמה לזה?...'
לא טראומה גרמה לזה?...
20/01/2016 | 10:54
5
70
איך אפשר בכלל לדעת כש- 99% מהאוכלוסיה משכנעת את עצמה שהיא סטרייטית בגלל טראומה חברתית-דתית XD

בכל אופן, כמעט כל אישה עברה טראומה מינית.
אז בהצלחה למצוא א-מינית שלא עברה שום טראומה מינית ואינה בהכחשה
לצפיה ב-'אני לא עברתי תרומה מינית'
אני לא עברתי תרומה מינית
21/01/2016 | 15:43
3
47
היתה לי את ההתרדה המינית שלי עם אידיוט שמישום מה חשב שזה סביר לנסות לגעת ברגל של חיילת באוטובוס.
אבל חוץ מלתהות על מה לעזזל הוא מסיג מיזה - זה בהחלט לא גרם לי טראומה.

אז בו נפריד בין העובדה ש90% מהאנשים (סביר להניח שזה נכון גם לגברים גם אם הם לא מודים בזה) עוברים הטרדה מינית לבין לעבור טראומה.
צריך קצת יותר ממשהו ששורק לך ברחוב כדי שזה יעבור ממציק לטראומה.

ועכשיו לעיניין, יש כאן מישהו שיכול להעיד על עצמו שהוא א-מיני בגלל טראומה?
אני יודעת שהיו אנשים שנחנסו לפורום ואמרו שהם א-מיניים + עברו טראומה -
אבל כמה יכולים להיות בתוכים שיש קשר בין שני הדברים.
לא שזה לא אפשרי, אבל מזיכרוני שלי מסיפורים בפורום - לא הדבר הכי נפוץ כאן.
לצפיה ב-'לא עברתי טראומה מינית (סליחה על השגיאה)'
לא עברתי טראומה מינית (סליחה על השגיאה)
21/01/2016 | 15:44
14
לצפיה ב-'אני חולקת עליך'
אני חולקת עליך
22/01/2016 | 09:55
1
29
ועל מנת לבטל את האקסיומה שלך, הרי מספיק דוגמא אחת סותרת.

סיפור שסיפרה לי מטפלת לנפגעי תקיפה מינית:
הגיעה אליה גברת בת 50. היו לה בעיות. מסתבר שהגורם לכל העניין היה הטרדה מינית שעברה בגיל 13. ולא נגעו בה. באמת. בסה"כ עבר לידה גבר זר שאמר לה שהוא רוצה לזיין אותה ועוד כמה תיאורים "יפים".
זהו. זה הרס לה את החיים. למזלה היא היתה מספיק מודעת שיש דבר כזה "טיפול" והלכה לטפל בעצמה.

לסיכום:
לא הייתי קובעת את מה שקבעת ללא ניסיון טיפולי ומחקרי בתחום. וגם מטפלים יחלקו על טענתך - שגם הטרדות מניבות טראומות. איך הטראומה באה לידי ביטוי ומה העצמה שלה? תלוי, האם היא מטופלת בזמן, האם יש תמיכה, אופי הקורבן ועוד הרבה משתנים.
בחברה לא סובלנית, פוגענית ומיזוגנית, רוב הסיכויים שרוב המוטרדות אכן מפתחות טראומות וזה ממשיך איתן לכל החיים כי את אף אחד לא מעניין מה שעברו - והן יודעות את זה, ולכן ישתקו ויספגו. זה ישאר בתת מודע תחת הכחשה או חוסר מודעות.
וכמו שכולנו יודעים, התת מודע יודע "לדבר" בדרכו שלו. וברוב הפעמים - לא לחיוב.
לצפיה ב-'אני לא טענתי שהתרדות לא יכולות לגרום לטראומה'
אני לא טענתי שהתרדות לא יכולות לגרום לטראומה
30/01/2016 | 17:48
4
אני אמרתי שבמקרה שלי זה לא קרה.
כך שהעובדה ש90% מהנשים עוברות הטרדה מינית לא גורר מייד ש90% מהנשים חוו טראומה.
כמה כן חוו טראומה אני לא יודעת, וזה שווה מחקר בעצמו.
לצפיה ב-'אני מאוד מסכים לגבי החלק בראשון'
אני מאוד מסכים לגבי החלק בראשון
21/01/2016 | 18:27
30
לגבי החלק השני אני גם מסכים וזה מאוד עצוב אבל זה פחות נוגע אלי אישית.
לצפיה ב-'חידוד ההצעה!'
חידוד ההצעה!
21/01/2016 | 14:16
31
בהמשך לפנייה על הפודקאסט, אני מבקשת לעדכן את פנייתי ולשנות אותה מעט - אני פונה אל גברים ונשים ומחפשת א-מיניים א-רומנטיים, ללא כל משיכה מינית לנשים או גברים. מזכירה שהראיון הוא קולי בלבד וניתן בעילום שם, אשמח להענותכם, ענת - anat.korol@gmail.com
לצפיה ב-'ואם אנחנו חנונים אבל אין שום קשר בין זה לא-מיניות?'
ואם אנחנו חנונים אבל אין שום קשר בין זה לא-מיניות?
21/01/2016 | 15:38
1
13
לצפיה ב-'אשמח לכל פנייה'
אשמח לכל פנייה
21/01/2016 | 15:57
27
ודאי שאין קשר, והבקשה ל'לא חנונים' הייתה כדי לא לאפשר למאזין שישמע את הראיון לספק לעצמו תירוץ כמו 'הוא חנון, אז אולי לא הולך לא...', כלומר להדגיש בפני המאזין שמדובר בנטייה לכל דבר והיא נעשית לגמרי מבחירה ולא מלית ברירה.
לצפיה ב-'בת 17, חדשה פה'
בת 17, חדשה פה
19/01/2016 | 18:01
4
161
היי, אממ יש לי מה להגיד אני רק לא בדיוק יודעת איך, אני שמחה שיש מקום כזה לא-מיניים אבל כל העניין הזה מוזר לי כי לפי מה שהבנתי (משאלות בעקיפין וכו') גם כל החברות שלי ככה, זה בכלל לא נראה לי נדיר, או שאולי בגילי עוד אי אפשר לדעת (למרות שהרוב יודעים) מישהו יכול לעשות לי סדר בדברים?
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה '
שלום וברוכה הבאה
19/01/2016 | 19:20
81
העניין הזה מוזר לך כי? את לא מכירה את הנושא מספיק או שאת לא בטוחה אם את א-מינית? שחברות שאת מכירה גם א-מיניות לדעתך?
אנחנו יכולים לעזור לך במשהו התחלתי, הגדרות ברורות לנושא? תני לנו כיוון ראשוני שנדע. 
אל תהססי לשאול, בשביל זה אנחנו כאן. 
לצפיה ב-'שאלתי פה ולא מצליחה להגיב להודעות'
שאלתי פה ולא מצליחה להגיב להודעות
20/01/2016 | 19:45
2
62
אם אני וכל החברות שלי כאלה, זה אומר שא מיניות זה סטנדרטי, אבל כולם אומרים שזה לא. איפה הקאץ'? זה סתם צירוף מקרים?
לצפיה ב-'מי יודע..'
מי יודע..
20/01/2016 | 21:00
44
אולי אתן חבורה א-מינית במקרה נדיר וזה מיוחד.
אני תוהה מהי לדעתך א-מיניות, כלומר איך את תופשת את הא-מיניות כחלק מחייך?
אולי את וחברותייך כולן א-מיניות או שמדובר במשהו אחר בספקטרום הא-מיני?
נשמח לשמוע.  
לצפיה ב-'גם דברים בעלי סיכוי 0 חייבים לקרות'
גם דברים בעלי סיכוי 0 חייבים לקרות
21/01/2016 | 15:52
28
לכן יש אפשרות שגם את וגם החברות שלך כולן א-מיניות.
ועם זה נכון האיתי אומרת - איזה כיף לך, למה לי זה לא קרה

ביקר בפורום זוג א-מיני שהיו חברים בבית הספר, עם כי הם שניהם/ן גילו שהם א-מינים בשלב הרבה יותר מאוחר בחיים.

הסטטיסטיקה המשוערת מדברת על בין 1%-3%. מה שאומר 1 עד 3 למאה.
זה די נמוך אבל לא זניח בכלל.
רק שרוב האנשים שאינם יושבים בתוך הקונצנזוס לא נוטים לספר מה הנטיות ה(א)מיניות שלהם/ן לכן יכול להיות שישבתי שנים בבית הספר ליד מישהו/הי א-מיני נוסף ולא ידעתי. כיוון שלפי הסטטיסטיקה בבית הספר שלי (הוא היה קטן) היו צריכים להיות לפחות עוד 2-3 א-מיניים.
לצפיה ב-'טלויזיה'
טלויזיה
21/01/2016 | 14:36
6
123
מחר ב-21:00 יראו אותי ב-'כוכב הבא'. דיברתי שם על אלהורות, אמיניות, OCD ושאר הנושאים שאני כותבת שירים עליהם. זה ריאליטי, אז אין לי מושג מה ישדרו אחרי עריכה, משערת שישימו דגש על אמיניות. תהינו.
לצפיה ב-'סוף סוף '
סוף סוף
22/01/2016 | 01:06
14
לצפיה ב-' מר מנהל, לנעוץ בבקשה! רננה, בהצלחה! '
מר מנהל, לנעוץ בבקשה! רננה, בהצלחה!
22/01/2016 | 01:48
2
15
לצפיה ב-'קודם נראה מה יצא '
קודם נראה מה יצא
22/01/2016 | 10:33
1
16
לצפיה ב-'חופשי נחכה לאיך ערכו אותי ;) אבל תודה חצילונית מתוקה.'
חופשי נחכה לאיך ערכו אותי ;) אבל תודה חצילונית מתוקה.
22/01/2016 | 19:05
12
לצפיה ב-'היה מעולה, ייצגת טוב מאוד לדעתי'
היה מעולה, ייצגת טוב מאוד לדעתי
24/01/2016 | 15:52
18
כל הכבוד!
לצפיה ב-'פתחת לי העיניים. תודה לך יקרה!'
פתחת לי העיניים. תודה לך יקרה!
28/01/2016 | 05:44
5
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:49
8
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-' ניהול ותכנון קריירה בקרב א-מיניים'
ניהול ותכנון קריירה בקרב א-מיניים
17/01/2016 | 14:35
2
77
חברי הפורום היקרים
שבוע טוב ומבורך,

במסגרת עבודת הדוקטורט שלי בנושא תכנון וניהול קריירה, אשמח מאוד אם תוכלו בבקשה ברשותכם לענות ממש בקצרה על שאלון המחקר שלי (להלן לינק: http://tfasim.org.il/tofes/6qhvq ).

כמובן שההודעה באישור מנהל הפורום, כך שכל אקדמאי/ת בעל וותק של לפחות 5 שנים מאז תום לימודי התואר הראשון - יהיו רלוונטיים להשתתפות.

אודה לכם מאוד ומקרב לב על ההשתתפות, היענותכם תעזור מאוד למטרות המחקר.

כל טוב ותודה מראש!
לצפיה ב-' שימו לב:'
שימו לב:
17/01/2016 | 17:52
1
46
הפעם שאלון קצת אחר, אבל חביב ואנונימי, כך שאין נגיעה לנושא הפורום. מדובר כאמור, בעבודת דוקטורט שנוכל לסייע לקיומה, אז מי שרוצה, מוזמנים להקדיש כמה דקות מזמנכם. תודה. 

והערה קטנה לדוקטור לעתיד: ב"מגדר", קיימות עוד אפשרויות 
לצפיה ב-'בהחלט מסכימה בקשר למגדר'
בהחלט מסכימה בקשר למגדר
18/01/2016 | 10:39
35
והערה נוספת - למה משנה עם מישהו "גרוש"?
אני משארת שזה יכול לשנות עם למישהו יש ילדים.
אבל מה משנה הסטטוס של גרוש? ששואלים בהרבה מקומות אבל לא ברור לי למה זה משנה עם מישהו היה מבערכת יחסים רצינית שלא צלחה.
לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
17/01/2016 | 20:50
58
פירסמתי הודעה בלוח להיכרות....
בן 36 מהמרכז, נראה צעיר לגילי, אוהב מוזיקה, טבע וטיולים. עובד במחקר מדעי, מחפש בת זוג לחברות-אמת, שותפות-חיים והקמת משפחה. אשמח ליצור קשר בחזרה... amlukin.24@gmail.com
לצפיה ב-'תכנית דוקומנטרית חדשה'
תכנית דוקומנטרית חדשה
17/01/2016 | 11:26
1
60
רוצים להגיד תודה לאדם שעשה עבורכם מעשה ששינה את חייכם ואינכם יכולים למצוא אותו?
רוצים להגיד סליחה לאדם שמעשה שלכם פגע בו ואינכם יכולים למצוא אותו?
תכנית דוקומנטרית חדשה תאתר עבורכם את האדם

לפרטים נוספים - 0546002015
לצפיה ב-'האם תוכל לכתוב לי את כתובת המייל שלך? תודה.'
האם תוכל לכתוב לי את כתובת המייל שלך? תודה.
27/01/2016 | 00:06
1
לצפיה ב-'נאבק עם עצמי'
נאבק עם עצמי
12/01/2016 | 14:17
6
211
מבחינתי המטרה המרכזית של יחסים אינטימיים היא ליצור קירבה מיוחדת, כזו שאתה משחרר את כל המחסומים, שוכח את עצמך, ומתמסר כולך, כזו שלא מתרחשת בשום סיטואציה אחרת. שבעיני דיי הכרחית לפחות בהתחלה של קשר חזק. ואני מאוד הייתי רוצה קשר כזה.
אבל, אולי ישמע מוזר, דווקא מה שמונע ממני את זה הוא לא הרצון או היכולת אלא מניעה רפואית. אני נאלץ לשמור על רמות טסטוסטרון נמוכות ככל האפשר.
ככה שאין לי מושג מה לעשות ואני לא יודע לאיזו קבוצה בכלל אני משתייך.
לצפיה ב-'התכוונת לשאול שאלה?'
התכוונת לשאול שאלה?
12/01/2016 | 21:22
86
ולא ברור לי מה זה אומר לשמור על רמות טסטוסטורון נמוכות.  
אתה לוקח תרופות?
אתה מנוע מלנהוג בצורה מסויימת?
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
12/01/2016 | 23:16
3
82
אולי לא מכאן תבוא הישועה, אבל לפחות ננסה למקם כמה דברים ולעשות טיפה סדר. 
המטרה של יחסיים אינטימיים היא לאו דווקא ליצור קירבה מיוחדת וניתן לפרק את ההגדרה הזאת כי היא לא מתקיימת אצל כולם באופן שווה מאחר ולא כל קירבה מובילה לאינטמיות ולהיפך.
אבל, אם אתה מעיד על עצמך שיש לך מניעה רפואית, זה משהו אחר. כאן בפורום אנחנו מדברים על מידת המשיכה המינית כנטיה ולא על עניינים רפואיים שמונעים קירבה.
יחד עם זאת, נשמח אם תוכל להרחיב קצת את ההתלבטות שלך בעניין לאן אתה רוצה להשתייך או מה אתה מצפה לדעת יותר. האם אתה רוצה זוגיות ללא אינטימיות אבל חושש לדבר על כך? האם המניעה הרפואית היא זמנית בחייך? הרחב ושתף, אנחנו מקשיבים.  

לצפיה ב-'תודה על ההקשבה, מעריך מאוד. '
תודה על ההקשבה, מעריך מאוד.
13/01/2016 | 18:50
2
53
עד לפני כמה שנים, הנסיונות שלי לקשרים היו מלאים רגש, תחושות. החלק המרכזי שיצר עבורי את הקשר הרגשי היה סוג המגע, הרגישות אחד לשניה שהתפתחה במהלך היחסים האינטימיים.
אני רוצה לדעת איך זה לחיות בלי יחסים אינטימיים, אם יכול להיות מזה קשר או שתמיד ישאר ריחוק מסויים, כמו שמישהי שעברה טראומה מינית חוששת שהבן זוג יגע בה ויש פחד מסויים מתחת לקשר, כמו אמירה "אל תיגע בי" או "אני לא מוכן להתמסר אלייך לגמרי" וזה סוג של חיים אחד ליד השני, כשכל אחד חיי עם עצמו.
בלי הנאות פיזיות משותפות - איך יהיה כאב משותף, כלומר הזדהות בכאב, ברגעי מצוקה?
זה לא עניין זמני. לכן אני רוצה לדעת למה לצפות מקשר כזה. ואני לא יודע אם מישהו יכול לענות על שאלה כזו.

לצפיה ב-'ניסיון לתשובה'
ניסיון לתשובה
14/01/2016 | 06:44
46
יש מערכת יחסים זוגית שלא מבוססת על מיניות. לא חייבים וגם לא צריכים לחיות בפחד מבן הזוג, אחרת מה עשינו כאן?
אם מראש תניח את כל הקלפים על השולחן ותיכנס או תתחיל זוגיות שבה הצד השני מודע למה שעבר/עובר עליך, יודע מה אתה רוצה באמת, לא כופה עליך, לא מנסה לדחוק בך לאינטימיות שאתה לא רוצה וכו'- כל אלה יכולים להתרחש. 
אני לא רוצה להגיד לך שמסתובבים אלפים כאלה שתוך זמן קצר תמצא מי מהם, אבל האפשרות הזאת בהחלט קיימת. 

האם אתה מעדיף מערכת יחסים שמבוססת יותר על רומנטיקה או רגש? כזו שאף אחד לא מחכה שתהיה אינטימיות אלא מקבל את הזוגיות כחיים כמו שהם? משהו כזה?
לצפיה ב-'קרבה רגשית בלי מין - זה אפשרי!'
קרבה רגשית בלי מין - זה אפשרי!
16/01/2016 | 23:04
50
אני יכולה לספר לך רק על עצמי.
מעולם לא הרגשתי צורך במין, אבל תמיד הייתה לי קרבה רגשית. הרגשתי הזדהות מלאה עם הכאבים, המצוקות והפחדים של אנשים, אפילו כלפי "ידידים" או בקשר רומנטי שהמגע בו מוגבל.
אני לא צריכה להימשך למישהו בשביל לתת לו את התחושה שאכפת לי ממנו, שאני תמיד שם בשבילו, שאדאג לו, שאגן עליו ושאתמוך בו. אני אתמסר אליו לחלוטין ואתן לו את כולי, עד כמה שאני יכולה.  
אני מקווה למצוא זוגיות וחיים משותפים שמאפשרים את זה. אני מאמינה שאני אצליח לחיות "עם מישהו" ולא רק "לידו" גם אם אני רק שוכבת לידו ולא שוכבת איתו...  

תשאל את עצמך אם פעם שיתפת את הרגשות שלך בפני מישהו, או אם מישהו פעם סיפר לך סוד. אולי רק משיכה מינית גורמת לך להיפתח. אולי לא. 

מה אתה אומר?

לצפיה ב-'הי'
הי
16/01/2016 | 22:55
27
מזדהה עם כל מה שכתבת. נמצאת פחות או יותר באותה סירה...
תכתוב לי בפרטי
אפשרי גם לאי מייל

לצפיה ב-'שאלה היפותטית (נניח והיו עושים מחקר)'
שאלה היפותטית (נניח והיו עושים מחקר)
10/01/2016 | 19:23
5
131
אם נניח היו מבצעים מחקר דמוגרפי על א-מיניים/ות בישראל, מה הייתםן מעוניינים/ות לדעת?
ישנן כמובן את השאלות הטריוויאליות של מגדר, מין, דת, גיל, מוצא אתני, סוג המשיכה הא-מינית, סוג המשיכה הרומנטית וכו' וכו'. 
אך האם ישנן שאלות שהייתםן מעוניינים/ות לדעת באופן יותר ספציפי?

לצפיה ב-'לא בדיוק מחקר דמוגרפי'
לא בדיוק מחקר דמוגרפי
11/01/2016 | 17:44
2
51
זה יותר מחקר כללי.
אבל עם נוותר עם המילה דמוגרפי ונשאר עם מחקר עם א-מיניות.
יש שאלה אחת שתמיד מעניינת אותי וכולי תקווה שאני אדע את התשובה עליה יום אחד:
האם א-מיניים בגדול מרגישים פחות מגדר. מרגישים פחות שהמילים "גבר"/"אישה" או כל קומבינציה אחרת מדברת אליהם מאשר באוכלוסיה המינית.
לצפיה ב-'זוהי נקודה מעניינת- אני רושם לעצמי'
זוהי נקודה מעניינת- אני רושם לעצמי
11/01/2016 | 18:37
1
46
אני מודע למספר א-מיניים/ות שפחות מתייחסים/ות למגדר שלהםן ו/או מגדירים/ות את עצמםן בתור א-מגדריים. השאלה היא כמובן האם נראה אחוז גבוה יחסית של א-מיניים/ות המגדירים/ות עצמםן כך ביחס לאוכלוסייה הכללית, ולא/נשים בעלי נטיות מיניות להטבא"קיות השונות מא-מיניות.
כמובן, אוכל להכניס שאלה, 'מה המגדר שלכםן?' ובתוכה להכניס אופציה של agender/netrois/leaning towards agenderism etc.

לצפיה ב-'הבעיה היא ההדגש'
הבעיה היא ההדגש
13/01/2016 | 15:53
30
עד שבמקרה לא דיברתי פעם עם חברה שלי על דיטות והיא אמרה שמה שהיא לא אוהבת בדיטות זה שהחזה שלה קטן כי היא מזהה את נשיותה עם החזה לא עלה בדעתי שמישהו מזה מגדר עם משהו.
רק אחרי השיחה הנל התחלתי לחשוב על כך והבנתי שבעצם אין לי מגדר.
עד הנקודה הזו עם היית שואל אותי מה המגדר שלי הייתי עונה "אישה" רק כי אני אישה ביולוגית.

מה שאני מנסה להגיד זה שצריך לחשוב איך לנסח את השאלה כך שאנשים באמת ישאלו את עצמם מה הגנדר שלהם ולא יתנו את המין שלהם בתור בררת מחדל.
לצפיה ב-'כמה שאלות: '
כמה שאלות:
11/01/2016 | 22:26
1
45
- מתי ידעת שאת\ה א-מיני\ת? (גיל, נסיבות)
- האם א-מיניותך מדכאת אותך (האם היית מעדיף להיות מיני)?
- האם "בדקת" את א-מיניותך באופן אמפירי? (יחסי מין, בדיקות הורמונליות, טיפול פסיכולוגי). לפני או אחרי ששמעת על הגדרה "א-מיניות"?
- דרגת עניין\רצון במערכת יחסים רומטית\משמעותית\ארוכת טווח
- דרגת עניין\רצון בילדים (באופן כללי ובילדים ביולוגיים בפרט)
- מה יחסך ליחסי מין באופן תאורטי (בלי קשר אלייך)?
- האם למיטב ידיעתך יש עוד א-מיניים בין קרובי משפחה שלך? (מה דרגת הקרבה? האם יודע בבטחון או חושד?)
- האם נושא מיניות נידון\הופגן בביתך בזמן שגדלת? (האם דיברו על הנושא? באיזה אופן - חיובי\שלילי\נייטרלי?)
לצפיה ב-'ואני אנסה להוסיף, להרחיב ולחדד:'
ואני אנסה להוסיף, להרחיב ולחדד:
17/01/2016 | 22:36
17

- מתי ידעת שאת\ה א-מיני\ת? (גיל, נסיבות) - אני חושב ששווה להפריד בין התקופה או הגיל בו אדם חש שהוא שונה, או מבין שהוא שונה משאר הסביבה לבין הרגע שבו הוא/היא שמעו את המושג א-מיניות ונפל להם האסימון. למשל, אני ידעתי שאני לא רוצה לקיים יחסי מין עוד לפני ששמעתי את המושג א-מיניות. ניסיתי להגדיר את עצמי, אבל לא באמת היה לי מושג מתאים עד ששמעתי על א-מיניות.
- האם א-מיניותך מדכאת אותך (האם היית מעדיף להיות מיני)? גם כאן אני חושב ששווה להפריד בין השאלות. אילו שאלות מן הסתם סופר חשובות, מעניינות ורלוונטיות- אלא שהחשש שלי הוא שאם נשאל יותר מדי שאלות פתוחות, אנשים לא ירצו למלא את הסקר עד סופו. אבל אני בהחלט חושב שיש מקום לשאלות אילו. כמו כן, אני הייתי מוסיף ושואל האם אדם חווה א-פוביה בקרב אנשים מהקהילה להטבא"קית. לעתים, דווקא הא-פוביה הכי גדולה יכולה לבוא מתוך הקהילה.
- האם "בדקת" את א-מיניותך באופן אמפירי? (יחסי מין, בדיקות הורמונליות, טיפול פסיכולוגי). לפני או אחרי ששמעת על הגדרה "א-מיניות"?
- דרגת עניין\רצון במערכת יחסים רומטית\משמעותית\ארוכת טווח
- דרגת עניין\רצון בילדים (באופן כללי ובילדים ביולוגיים בפרט)

- מה יחסך ליחסי מין באופן תאורטי (בלי קשר אלייך)? כלומר, sex positive, sex negative etc?
- האם למיטב ידיעתך יש עוד א-מיניים בין קרובי משפחה שלך? (מה דרגת הקרבה? האם יודע בבטחון או חושד?) אני חושד באמא שלי ובאח שלי -.-
- האם נושא מיניות נידון\הופגן בביתך בזמן שגדלת? (האם דיברו על הנושא? באיזה אופן - חיובי\שלילי\נייטרלי?)

לצפיה ב-'הי לכולם'
הי לכולם
08/01/2016 | 21:34
13
189
אני חדשה כאן וגם בא-מיניות שלי ...
והאמת היא שלא הייתי א-מינית בכלל.... ונהפכתי עם השנים להיות כזו בעיקר בגלל חוויות פוסט טראומטיות ממין שמתבטאות בכל מני תסמינים גופניים באזור המיני שלא מאפשרים לקיים יחסי מין. עד לא מזמן פתאום גיליתי את ההנאה שבא-מיניות את האהבה האמיתית ואת השפיות לעצמי ולקשר שלא מעורבים בו מין. רציתי לשאול אם יש כאן עוד כאלה שמזדהים עם מה שכתבתי
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
09/01/2016 | 00:41
5
91
תודה על השיתוף כאן. ברשותך, שאלה קטנה: איך את מגדירה לעצמך א-מיניות? ואיך גילית את המושג?
לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 08:06
4
57
אני חושבת שא-מיניות יכולה לנבוע מהרבה סיבות וצריך להכיר את זה גם:
זה יכול להיות הסיבה הקלאסית שרוב האנשים נמצאים כאן או זה גם יכול להיות ממקום של שינוי ובחירה להיות א-מיני בגלל הרבה סיבות אחרות כמו שלי למשל. אצלי לדוגמא כאשר אני נמצאת בקשר שלא מערב מין אני נהנית בקשר הרבה יותר קל לי להתנהל בו, אני מרגישה מסופקת ופעם ראשונה שהקשר הוא אמיתי וממקום טוב. 

לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
09/01/2016 | 11:33
3
75
כזכור, א-מיניות היא לא התנזרות ממין אלא נטיה שבה לא חשים משיכה מינית כלפי אחרים או שהיא נמצאת ברמות נמוכות כאלה ואחרות, על הרצף הא-מיני המוכר לנו.
ההרגשה שלך כשיש לך קשר שלא מערב מין מובנת ורובנו כאן מחפשים קשרים כאלה, לשם כך אנחנו נמצאים כאן, בין היתר וכמות המחפשים אהבה וקשרים אישיים רק עולה לשמחתינו. אני מקווה שתמצאי כאן אוזן קשבת וחברה נעימה ככל האפשר.

ואני חוזר לשאלה שלי ממקודם ומוסיף: מאחר וכתבת שהנושא חדש לך, האם את מכירה את המושג וקראת עליו כדי לקבל תמונה רחבה ככל האפשר? 
כאן בפורום אנחנו עוזרים ותומכים וגם מפנים למקורות, מאמרים, תשובות לשאלות ועוד. אם תרצי, את מוזמנת להעזר בנו, לשאול ולהתהות, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד. בהצלחה 

לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 15:20
2
49
קודם כל תודה
אני מבינה את הנושא של משיכה נמוכה. זה בדיוק מה שקורה לי ולכן אני כאן. אומנם הנסיבות שהביאו אותי להרגיש משיכה נמוכה לא בדיוק מאותן הסיבות של א-מיניות קלאסית. ולכן היו לי לא מעט התלבטויות אם להיות כאן או לא. החלטתי שכן כי אני מזדהה עם הרבה מאפיינים של האנשים שנמצאים כאן וזה מה שחשוב לי להיות במקום שאני דומה לאחרים. 

לצפיה ב-'להיות כאן או לא? '
להיות כאן או לא?
09/01/2016 | 18:57
1
56
אין פה שאלה בכלל- ברור שלהיות כאן! אנחנו פורום א-מיניים ומקבלים את כל מי שרוצה להיות כאן ומקבל אותנו.
חוץ מזה שאנחנו אנשים נחמדים, טובים, חכמים, מקסימים ומאוד צנועים.. 

אולי הספקת לראות, אבל היה אמור להיות אתמול מפגש שנדחה עקב מזג האויר. בקרוב המפגש יתקיים מחדש ואת בהחלט מוזמנת אליו. זו הזדמנות לשמוע מקרוב, פנים מול פנים סיפורים של א-מיניים/ות אחרים ובכלל, להיות חלק ממה שקורה כאן. 

לצפיה ב-' '
10/01/2016 | 11:36
9
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך שהאנושות שלנו'
אני מסכימה איתך שהאנושות שלנו
09/01/2016 | 05:06
4
71
מכורה למין כמו לסם ומקדשת אותו עד כדי חוסר חשיבה רציונלית ופגיעה באחרים...
כבר עדיף שכולם יהיו א-מיניים
לצפיה ב-'הי'
הי
09/01/2016 | 08:11
3
37
ממש ככה .ולצערי כל מי שאני פוגשת אינו מסוגל לראות אותי. הם כל כך מכורים שאני ממש לא מעניינת אותם אלא אם כן אני חולת סקס כמוהם.
לצפיה ב-'ייבושם להם'
ייבושם להם
09/01/2016 | 08:44
2
41
ההנאה של הסקס זה האמצעי של הטבע לשכנע יצורים תבונתיים בעלי בחירה חופשית וחשיבה עצמית להמשיך ולהתרבות - אחרת, למה לנו? (בעיקר לנשים).
רק שבני אדם המציאו אמצעי מניעה ושכחו לגמרי את כוונת המשורר

אם הטבע היה יכול לדבר, הוא היה מורט שערות מייאוש "לא לזה התכוונתי!"

אני מרחמת עליהם. הם סתם רודפים אחרי דברים שלא מחזיקים מים.
לצפיה ב-'תגובה של מיני '
תגובה של מיני
09/01/2016 | 13:21
1
55
ברוכה הבאה דניתוש
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/01/2016 | 15:15
33
מרגישה כבר בבית....
לצפיה ב-'מאוד מאוד מזדהה. גם אני מאוד חדש בעניין הזה'
מאוד מאוד מזדהה. גם אני מאוד חדש בעניין הזה
10/01/2016 | 04:37
34
לצפיה ב-'דניתוש12 ברוכה הבאה,גמאני חדשה כאן'
דניתוש12 ברוכה הבאה,גמאני חדשה כאן
28/01/2016 | 05:57
9
לשאלתך, בטח מזדהה! אף מאוד!!!
אני מגלה יותר ויותר אנשים שהם בעלי נטייה ל - א-מיניות ולמי שזה נכון, נהדר!

אני בעד האמת של כל אחד עם עצמו, שם טמון המפתח לחופש והנאה אמיתית מהחיים עם כל מה שהם מביאים עבור כל אחד מאיתנו.

כחדשה בפורום, אני שמחה  לקורא שיתופים כמו שלך,
זה המוסיף לי ברמה האישית, אויר לנשימה ומרחיב אותי מבפנים.
דניתוש12, תודה לך עבור השיתוף !!!

לצפיה ב-' סופית- המפגש נדחה '
סופית- המפגש נדחה
06/01/2016 | 06:30
80
שימו לב: המפגש שתוכנן ליום שישי הקרוב, ה- 8/1/2016, נדחה עקב מזג האויר שלא מאפשר זאת.

אז מתי נפגש שוב? ביום שישי אכתוב ואשאל בנפרד.
תודה וסליחה מכל מי שתכננו וחיכו, מה לעשות, זה לא תלוי בנו הפעם 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה