לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'חדשה '
חדשה
04/04/2016 | 11:12
1
75
כבר די הרבה זמן מתחבטת ב"מה קורה לי".
קצת עליי...
בת 45, אמא לשני בוגרים
למודת ניסיון בחיים ..ופתאום..כבר די הרבה זמן מוצאת את עצמי מחפשת הגדרה למי אני ..
כן..אני רוצה מערכת יחסים יציבה..אוהבת..אינטימית..אך ללא מין..
וחשבתי ש...אין חיה כזו...שאני לא בסדר
שמשהו עובר עליי...הרי אני נראית טוב מאוד..מחוזרת...ובכל זאת..נושא הסקס..ממש לא מעניין...
והנה..
אני כאן..בהמלצת אחד מקישורי הגוגל..לאחר תהיות רבות בניסיון להבנה של מה שעובר עליי????
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
04/04/2016 | 13:26
36
נתחיל מזה שיש חיה כזאת יחסים בלי מין, אבל זו בכלל לא חיה אלא חיים, של רבים/ות כאן. אז כן, אפשר לאהוב, להיות באינטימיות ועוד, בלי מין.

בניסיון להבין מה עובר עלייך, אנחנו יכולים לכוון אותך ולעזור, אבל את זו שבסופו של דבר תצטרכי להחליט עם מה את מזדהה כי אנחנו לא יודעים מה את מרגישה או מה הרגשת עד עתה. א-מיניות היא נטיה שבה מרגישים חוסר משיכה מינית כלפי אחרים. להגדרה הגדולה הזו יש גוונים ואת מוזמנת לקרוא עליהם אם טרם קראת. למה? כי גם אנחנו כא-מיניים/ות לא כולנו בדיוק אותו הדבר, יש כמעט לכל אחד דברים שונים בנטיה הזו. למשל, אחת היא א-מינית ואוהבת בנות מבחינה רומנטית ומישהו אחר הוא א-מיני וא-רומנטי ושניהם נמצאים תחת המטריה הא-מינית. 
כל אחד ואחת יכולים למצוא את הדברים המדברים אליהם מבחינת אהבה ונטיה וככל שקוראים ומבינים (גם מאחרים כאן, לדוגמא), אפשר לדייק את מה שמרגישים ולהבין "מה עובר עליי" ואולי למצוא כמה תשובות על הדרך.

אני לא יודע מה קראת ועד כמה את מכירה את הנושא הא-מיני, אז אצביע על האפשרויות שנמצאות לרשותך בקצרה:

אפשר לקרוא כאן בפורום הגדרות, קישורים וחומרי קריאה שונים, כאן למעלה ב"כלים ומידע" (ושם יש אפשרויות).
אפשר להישאר ולקרוא דיונים שנערכים כאן ונערכו בעבר ולקבל פרספקטיבה מחוויות של אחרים/ות כאן.
אחת לכמה זמן אנחנו עורכים מפגשי פורום באווירה נעימה ואפשר לדבר ולהקשיב לכל מה שעולה בנושא הזה.

זה לא הסוף וזאת לא תשובה לכל הדברים, אבל זו התחלה וכאן את לא לבד.
אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל דבר שעולה, שאלות, תהיות, הבהרות, התלבטויות ועוד. שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'שלום, שאלה לבנות שכאן'
שלום, שאלה לבנות שכאן
28/03/2016 | 11:13
1
185

היי חדשה כאן :) 
 אני יוצאת למקומות כדי להכיר וקורה שרואה מישהו שמוצא חן בעיני ( פשוט לא לסקס) 
איך אתן מספרות שאתן אמיניות למישהו שרק פגשתם או שאתן לא מדברות על כך בהתחלה?

לצפיה ב-'שאלה מעולה'
שאלה מעולה
30/03/2016 | 19:57
111
רק על עצמי לספר ידעתי, אז הנה השיטה שלי:
לדבר איתו ולנסות להכיר אותו לעומק עד כמה שניתן. לצאת לעשות איתו דברים כיפיים. אל תספרי שאת א-מינית.
מטבע הדברים, מיניות ונטייה מינית יעלו במהלך השיחות שלכם, כי זה נושא שמעסיק את כל בני האדם. כעת, שאלי את עצמך:
הוא הומוסקסואל? אם כן, מצאת את הידיד הגיי שלך :) שתפי אותו על הא-מיניות שלך רק אם את מרגישה שהוא מסוגל להבין. אם הוא הטרוסקסואל, ביסקסואל או שאת לא בטוחה מה הקטע שלו, שאלי את עצמך:
הוא נשוי? יש לו חברה? הוא במערכת יחסים פתוחה? מדבר איתך על בנות אחרות שהוא יוצא איתן?
הוא מנסה להתחיל איתך? 
אם הוא לא מנסה להתחיל איתך, אני ממליצה שתישארו בקשר כידידים. בן אדם שמסוגל להבין אותך, לצחוק איתך ולעשות איתך כיף הוא נכס, אל תוותרי עליו! שתפי אותו על הא-מיניות שלך רק אם את מרגישה שהוא מסוגל להבין. 
אם הוא מנסה להתחיל איתך, אני ממליצה לדחות אותו בנימוס. אני מספרת בשלב הזה שאני א-מינית כדי שהבחור יבין ש "זה לא אתה, זאת אני" (שלא יאשים את עצמו). לדעתי זאת הדרך הכי הוגנת והיא גם מאפשרת לשמור על קשר ידידותי עם אותו בחור, אם הוא רוצה. כמובן, את יכולה לבחור לא לספר לו אם את חושבת שזה לא עניינו, או שהוא יגיב ממש רע. 
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-'לא מצליחה לפרסם בלוח היכרויות- אשמח לעזרה'
לא מצליחה לפרסם בלוח היכרויות- אשמח לעזרה
29/03/2016 | 23:23
2
72
במידה ואפשר להעביר את המודעה ללוח ההיכרויות אשמח. משום מה לא מצליחה לפרסם שם
היי, אני בת 40 מהוד השרון, אמא לשלושה ילדים. מחפשת קשר עם בחור לזוגיות ללא יחסי מין אך עם הרבה חום ואהבה ובעיקר חברות והנאה. עוסקת בחינוך מיוחד. המייל שלי: galnaama@walla.com

לצפיה ב-' פרסמתי בשמך '
פרסמתי בשמך
30/03/2016 | 00:58
1
32
(הפרסום בלוח עובד, לפחות עכשיו, אבל נראה קצת מוזר במחשב הישן שלי)

בהצלחה  ואני מקווה שאת גם קראת את המודעות שפירסמו אחרים וכתבת למי שעיניין אותך

(וגם תשקלי לבוא לאחד המפגשים...)
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
30/03/2016 | 13:08
13
לצפיה ב-' מציגה את עצמי לראשונה+שאלת היכרויות רומנטיות '
מציגה את עצמי לראשונה+שאלת היכרויות רומנטיות
29/03/2016 | 17:42
2
155
שלום לכם!
אני בת 33, מאזור המרכז, מבנה גוף רזה, סטרייטית א-מינית (אני לא סולדת ממין, אבל אין לי שום צורך בו). אני טיפוס מאוד מאוד רומנטי, כולי רגש ונתינה וככה אני אוהבת לאהוב. כן זקוקה למגע פיזי בצורת כרבול מול סרט בבית/ נשיקות מכל הסוגים (מומחית בנשיקות בנקודות הנעימות על העורף!)/ להחזיק יד ביד וכ"ו... הצטרפתי אליכם בעיקר למטרת היכרות רומנטית לקשר ארוך ומשמעותי, אבל כמובן שלעולם לא אתנגד להכיר אנשים טובים על הדרך! אשמח לשמוע ממי שהרגיש חיבור לדבריי ולחלוק יותר.

שאלה: הצצתי בלוח ההיכרויות וראיתי כמה אנשים שהייתי רוצה להכיר אבל אין מייל ולחיצה על השם לא מובילה לפרטים.
איך אני יכולה ליצור עימם קשר?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
29/03/2016 | 23:05
68
נתחיל מהסוף: האנשים שנמצאים בלוח ההיכרויות בתקופה האחרונה כתבו מייל בגוף ההודעה או שלחיצה על השם שלהם מובילה למייל. אם לא יצא לך, אולי היתה תקלה כלשהי בלוח, קורה לפעמים. חכי יום ותראי אם זה ממשיך. אם כן, כתבי לי ואטפל בעניין.

ולעצם העניין. אנחנו שמחים שאת כאן וששיתפת אותנו במחשבות וברצונות שלך. יש כאן א-מיניים/ות רבים שמרגישים כמוך, כלומר א-מיניים רומנטיים שמחפשים קשר או זוגיות א-מינית על בסיס רומנטי (גם אני כזה, למשל) ויודעים שזה מה שהם/ן רוצים. 
אם את רוצה להכיר אנשים טובים על הדרך, כמו שכתבת, אז זה המקום הנכון כי יש כאן א.נשים נפלאים שאפשר לדבר איתם ולהעזר בהם.
בגדול, כאן בפורום אנחנו מנהלים דיונים לעיתים ותומכים כשצריך ומלווים את כל מי שמחפש משהו בספקטרום הא-מיני וסביבתו.
מעבר לכך, אחת לכמה זמן אנחנו מקיימים מפגשי פורום הנערכים באווירה נעימה, מכירים ומדברים פנים מול פנים כך שאפשר ליצור ולחזק קשרים אם רוצים.

תוכלי לשאול, להתלבט, להתייעץ, לקרוא וכל מה שעולה אצלך בנושא, אנחנו כאן ומוכנים לעזור, בהצלחה 

לצפיה ב-'היי סמוקת לחיים, שלחתי לך מסרון...'
היי סמוקת לחיים, שלחתי לך מסרון...
02/04/2016 | 20:38
29
לצפיה ב-'3.4 יום א' - מפגש הבא של קבוצת א-מיניים בת"א '
3.4 יום א' - מפגש הבא של קבוצת א-מיניים בת"א
29/03/2016 | 13:13
95
המפגש השני במרכז הגאה בת"א (בתוך גן מאיר, רח' קינג ג'ורג') -
יום ראשון 3.4.2016 בשעות 18:00-20:00

המפגש מיועד לכל הקשת הא-מינית (ולמתלבטים, כמובן)
בואו בהמוניכן\ם!

(תביאו איזה חטיף בקטנה, אם בא לכם  )

אם אף פעם לא הייתן\ם ויש חששות - תכתבו לי ונדבר על זה
לצפיה ב-'משימה קטנטנה בנושא א-מיניות'
משימה קטנטנה בנושא א-מיניות
26/03/2016 | 21:33
1
130
היי לכולן!
אני לומדת חינוך והוראת סוציולוגיה ובמסגרת קורס על עדות ומיעוטים אני צריכה להציג רפרט של 5-7 דקות על קבוצת מיעוט שאני חלק ממנה.
כמובן שבחרתי א מיניות ורציתי לבקש את עזרתכם.
יש כמה שאלות מנחות, אבל בגדול אפשר להתפרע. מה הייתן רוצות ורוצים שדור המחנכים והמחנכות הבא יידע על א מיניות?
אלה השאלות:
לאיזו קבוצת מיעוט את/ה משתייך/כת?
רקע היסטורי של הקבוצה.
ממתי את/ה  חבר/ה בקבוצה.
אם בחרת להיות בקבוצה—למה?
החשיבות של הקבוצה בחיים שלך: זהות, אינטראקציה עם אחרים.
דוגמה של אפלייה שחווית כחבר/ה בקבוצה שלך.

אשמח לעצות ורעיונות! תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'קודם כל, רצוי שיידעו שיש דבר כזה, בתור התחלה'
קודם כל, רצוי שיידעו שיש דבר כזה, בתור התחלה
27/03/2016 | 07:04
64
כלומר, להגיד שא-מיניות קיימת והיא אמנם לא חלחלה עדיין לתודעה של כלל הציבור, אך היא נטייה כמו שלוש הנטיות המוכרות האחרות: הטרו/הומו/דו ויותר ויותר אנשים מתחילים להכיר אותה. אחר כך לתת את ההגדרה הכללית שהיא חוסר משיכה מינית כלפי אחרים/ות. להדגיש שלא מדובר בבעיה, אלא בנטיה/הרגשה כמו שלוש הנטיות האחרות. משם אפשר לגלוש לפורום שהתחיל להתגבש לראשונה כקבוצה כשהנושא הא-מיני החל להיות נפוץ בארץ. 

אחר כך אלה שאלות שקצת קשורות אלייך, לא? ממתי את כאן, החשיבות של כך בחייך ועוד. אבל אפשר בחמש דקות שיש להסביר במילים שלך על מה מדובר, שהקבוצה כאן נמצאת כמה שנים, שיש מפגשים, שיש חשיבות לקבוצה כקבוצה תומכת ועוזרת, בייחוד לחדשים ומתלבטים בנושא, שעברו כאן מאות אנשים בשנים האחרונות, חלק המשיכו וחלק נשארו ושיש גרעין שמתמיד, שהקבוצה מגוונת מבחינת גיל, מגדר, סוגי משיכות לאחרים/ות השתתפות ועוד, שיש מחקר אקדמי מתפתח בחו"ל בעיקר ממדעי החברה והרוח בשנים האחרונות, שיש קשר לקבוצות אחרות בכל העולם בזכות האינטרנט וחילופי מידע מהירים ותפוצה עולמית במגוון הנושאים שעל הפרק (למשל הסקר השנתי של AVEN), שיש פעם בשנה שבוע מודעות בכל העולם ופעילויות הסברה בנושא..
מה עוד? זה מה שעולה לי כרגע, מי שנזכר/ה במשהו שפיספסתי- מוזמנים להוסיף  

לצפיה ב-'סיכומון של מפגש א-מיניים שהיה ב-17.3 '
סיכומון של מפגש א-מיניים שהיה ב-17.3
26/03/2016 | 16:10
1
117
אמ;לק - באו מלא א\נשים והיה כיף

היינו 23 אישה ואיש, מתוכם 15 גברים(!).
היו 2-3 חברי פורום וותיקים, כולל "ילדת סוכר מרחף" שהתגעגעה והתרגשה .
לא ספרתי, אבל להערכתי כמחצית היו מעל גיל 30. טווח הגילאים היה 17-50, באופן מפתיע ושלא כמו בד"כ, עם נציגות דלה מאד בקצה הצעיר (אולי זאת השעה המאוחרת? אולי בגלל שאמצע השבוע?).

(לגמרי במקרה) היה מלא כיבוד שירשנו מקבוצה אחרת במרכז     (אפילו עבור טבעונים) 

התחלנו ב-20:30 וסיימנו ב-22:30 רק כי היו חייבים לסגור את האולם שבו ישבנו.
הנחנו\ריכזנו את השיחה אני ו-Oshri מקבוצת הפייסבוק (שגם אחראי על הקישור מול המרכז הגאה).
עשינו הכרות, ניסינו להיזכר באיזה פלטפורמה כבר נפגשנו ודיברנו בעבר  (פורום, פייסבוק, וואטסאפ, הדוכן במצעד הגאווה), ודיברנו על "הארון הא-מיני"\עליית הגג בחיינו ועוד כל מיני...

לגבי המפגשים הבאים:
בגלל האילוצים של המרכז הגאה (שסובל מעודף פעילות וממחסור בחדרים פנויים בשעות הערב), עושה רושם שכל פעם המפגש יהיה ביום אחר בשבוע ובשעות משתנות,
עם מרווח של שבוע-שבועיים בין המפגשים (3\2 מהחבר'ה שהגיעו הצביעו שהם מעדיפים מפגשים בתדירות של פעם בשבועיים ולא פעם בחודש... ).
לדעתי, היום והשעה המשתנים זה דווקא לטובה, כי זה יאפשר ליותר א\נשים (שיש להם אילוצים ביום קבוע בשבוע) להגיע ולו פעם אחת.

( ידעתי שזאת הייתה טעות להתעכב כ"כ הרבה זמן בלכתוב את הסיכום  
אם אזכר בעוד משו, אוסיף אח"כ)
לצפיה ב-''
28/03/2016 | 17:08
11
לצפיה ב-' '
24/03/2016 | 07:00
9
48
לכל חברי/ות הפורום, החדשים, הותיקים, הסקרנים/ות, אלה שכותבים ואלה שקוראים ובכלל לכל הנמצאים כאן..

בתמונה: יד שהתחפשה לדגל א-מיני 

לצפיה ב-'חג שמח גם לך K ולכל חברי הפורום '
חג שמח גם לך K ולכל חברי הפורום
24/03/2016 | 23:22
5
33
זה הדגל???   קצת עצוב לא?
לצפיה ב-'אה..מה לעשות, לא בדיוק שאלו אותנו, או יותר נכון'
אה..מה לעשות, לא בדיוק שאלו אותנו, או יותר נכון
25/03/2016 | 09:04
4
49
לא זוכר שהיינו חלק מהעניין לפני כמה שנים, כנראה מתוך חוסר ידיעה על בחירת הדגל, למרות שמי שהגו, יזמו והחליטו אלה חברי פורום כמונו מחו"ל. עלו שם הצעות לצבעים, גוונים, סדר של הצבעים ועוד. בסוף הוחלט על הדגל הזה. אני מודה שהשחור והאפור קצת מדכאים, אבל זה הדגל שתפס בקהילה העולמית. 
אולי יש הצעות אלטרנטיביות? 
לצפיה ב-'אני דווקא מאד מתחברת אל הדגל '
אני דווקא מאד מתחברת אל הדגל
25/03/2016 | 22:37
27
it grows on you 

לצפיה ב-'סליחה על הבורות אבל מה מיצגים הסגול והלבן?'
סליחה על הבורות אבל מה מיצגים הסגול והלבן?
26/03/2016 | 03:17
2
14
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
26/03/2016 | 09:59
1
53
שחור: א-מיניות.
אפור: א-פורים ודמי-מיניים.
לבן: פרטנרים שהם לא א-מיניים ותומכים.
סגול: קהילה.

יש גם את השרשור וההתכתבויות של מי שהשתתפו בעניין הבחירה מלפני כמה שנים אם זה מעניין אותך, אוכל להעלות קישור.

ואם כבר, הגענו למספר יפה של עוקבים- 4444 נכון לעכשיו, אז הנה הוא על רקע הדגל שלנו בפורום :

לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/03/2016 | 19:15
3
לצפיה ב-'תחפושת א-מינית כמו שצריך '
תחפושת א-מינית כמו שצריך
25/03/2016 | 01:28
1
64
הכין ומדגמן אלון החמוד והכשרוני

הנושא השכבתי אצלו היה קזינו, אז הוא קלף אס\Ace (עם אקסטרה סגול )
וזה גם מחווה ל-meme :
"How an asexual person looks like"
לצפיה ב-'יפה, איזו השקעה '
יפה, איזו השקעה
25/03/2016 | 08:47
4
לצפיה ב-'חג שמחה! '
חג שמחה!
25/03/2016 | 23:47
18
לצערי בגלל שפה לא חוגגים, לא ידעתי שפורים בכלל עד שהמנכ"ל הביא לי אוזן המן שאשתו הכינה (עוגה בצורת אוזן המן, ליתר דיוק) והראה לי תמונות ממסיבת הפורים שהיתה באותו יום לילדה שלו בבית הספר היהודי.
קצת מבאס מצד אחד.
אבל מצד שני אני חוסכת לעצמי הרבה זמן והכסף בהכנת התחפושת השנתית XD
לצפיה ב-'מחפשת שותפ/ה לשיחה'
מחפשת שותפ/ה לשיחה
22/03/2016 | 16:40
1
128
היי,
אני בת 26. במשך תקופה ארוכה הייתי במערכות יחסים ארוכות עם גברים ותמיד הייתה לי איפשהו, במאחורה של הראש, תחושה שהנטייה המינית שלי לא מספיק מבוררת. מתוך מערכות היחסים היה לי מאוד קשה לפתוח את השאלות האלה, והרגשתי תחושות של אשמה כלפי בני הזוג שלי בכך שאני לא באמת רוצה קשר מיני באופן שבו הם רוצים אותו, ובנוסף גם פחדתי לפתוח את "תיבת הפנדורה" ולהסתכן באובדן האינטימיות והקרבה איתם - דברים שהיו לי מאוד חשובים.
עכשיו, לראשונה מזה 8 שנים, אני לא בתוך מערכת יחסים רומנטית ומינית, ואני מרגישה שזה הזמן לשאול את עצמי באופן עמוק יותר שאלות על הזהות שלי.
אמנם א-מיניות היא הרבה פחות טאבו בתקופה הזו, ואני חיה בסביבה מאוד פתוחה ומקבלת, אבל עדיין קשה לי לפתוח שיחה בנושא עם מישהו שאני מכירה. גם בקרב חבריי הקווירים אני מרגישה שא-מיניות היא דבר שיש כלפיו הרבה מאוד חוסר הבנה. אני לא מכירה (למיטב ידיעתי) אף אחד או אחת שמגדירים את עצמם על הסקאלה הא-מינית.
אני מפחדת מאוד לפתוח את הנושא הזה אבל מרגישה שהגיע הזמן להתמודד עם הדברים שאני מרגישה, ולכן מחפשת מישהי או מישהו א-מיניים שירצו לדבר איתי על הנושא לעומק, לשתף מהחוויה והנסיון שלהם, ודרך זה אולי לעזור לי להבין דברים חדשים על הזהות שלי.
פחות מתאים לי לעשות את זה דרך פורום, אלא מחפשת שיחה אישית. אם יש פה מישהי שמוכנה ורוצה לדבר איתי, שכתוב פה תגובה ואפנה אליה בהודעה פרטית.
תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
22/03/2016 | 18:27
64
אחת מהמטרות של הפורום היא תמיכה ושיתוף, כלומר הקשבה לאחרים/ות ולכן אנחנו שמחים שאת כאן. 

מה שאת מתארת אלה חוויות שרבים כאן חוו במהלך חייהם/ן בקשר זוגי וחברתי, בין אם שידעו שהם א-מיניים ובין אם לא, בעיקר מחוסר ידיעה של הנושא עדיין. 
אז החשש שלך מובן וזה בסדר, כי כמו שהזכרת, הנושא עדיין לא רווח בקרב החברה ולא מקבל את המקום החברתי הראוי לו עדיין. מתישהו בעתיד זה יקרה ואנחנו עובדים על זה, אבל בינתיים אנחנו צריכים לחיות עם מה שיש וזה אומר הסביבה הא-מינית הקיימת.

רבים/ות כאן הרגישו ועדיין מרגישים צורך לספר, לדבר, לשתף ולהקשיב וזה אכן מתקיים גם בדיוני הפורום וגם במפגשים שאנחנו עורכים אחת לכמה זמן. בדיוני הפורום, יש רבים שקוראים ומגיבים כי הם מרגישים בדיוק כמוך או חוו דברים דומים בחיים ויכולים לספר לך על עצמם כא-מיניים/ות ובנוסף לכל אלה, במפגשים פנים מול פנים אפשר לשמוע שיחות ושיתופים של אחרים/ות, דברים שקורים לנו בכל מפגש וזה דבר חשוב לכולם כי התגובות לשיחות הללו הן חיוביות. 

אני לא אגיד לך כאן איך ומה לעשות, כמובן, אני רק פורס את האפשרויות העומדות בפנייך, את תחליטי מה את מעדיפה ומה נוח לך. רק אזכיר שאנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל דבר, שאלה, תהייה, עזרה, חומרי קריאה ועוד. תוכלי להעזר בחברי הפורום תמיד, אנחנו נשמח, שיהיה בהצלחה בהמשך 

לצפיה ב-'פרוייקט קווירי חדש מחפש אתכן.ם!'
פרוייקט קווירי חדש מחפש אתכן.ם!
22/03/2016 | 15:27
60
היי לכם, במסגרת פרוייקט הגמר שלי בשנקר, אני מקימה ומעצבת אתר אינטרנט חדש שירכז בתוכו, כנראה לראשונה בעברית, את הזהויות והסיפורים של הקהילה הקווירית הישראלית.
חשוב לי מאוד לתת במה לא-מיניות, ולכן יותר מאשמח אם מי שמוכן או מוכנה להיחשף תפנה אליי במייל litalbarnoy5@gmail.com או בפייסבוק Lital Bar noy

גם אם זה לא מתאים ספציפית לכןם, אשמח אם תפיצו. תודה רבה!

מצורפת הזמנה לפרוייקט שאפשר להפיץ.
לצפיה ב-' כמה עדכונים על הפרק:'
כמה עדכונים על הפרק:
18/03/2016 | 10:21
1
122
 אמש התקיים מפגש בחסות המרכז הגאה, לא הייתי, אבל מי שהיה מוזמן/ת לספר חוויות ורשמים.

לוח ההיכרויות של הפורום התעדכן השבוע בכמה מודעות חדשות אז מי שטרם נכנסו, מוזמנים, אולי תמצאו אהבות א-מיניות חדשות, מי יודע..

עבודה סמינריונית בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים מחפשת אתכם/ן לראיון ללא פרטים מזהים, בחסיון מלא. מי שרוצה, מוזמנים:

סוף שבוע נעים לכולם/ן   
לצפיה ב-'תודה עבור העדכונים '
תודה עבור העדכונים
18/03/2016 | 23:19
16
לצפיה ב-' שימו- לשעת התחלה 20:30 של מפגש ב17.3 '
שימו- לשעת התחלה 20:30 של מפגש ב17.3
12/03/2016 | 21:38
5
88
יום חמישי 17.3 , החל משעה 20:30 - מפגש ראשון של הקבוצה שפתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית (כמו כל המפגשים של א-מיניים ). 

המפגש יערך בתוך המרכז הגאה, ת"א
טשרניחובסקי 22א (כינסה מתוך גן מאיר)

מי שחושש\ת להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכן בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד

למרות שכמובן שאני אפרסם עידכונים גם כאן,
מי שמעוניין:
זה האירוע בפייסבוק (אם לא נפתח לכן\ם, כנראה ששכחתן\ם להצטרף לקבוצת הא-מיניים ).

בואו בהמוניכן\ם! 
לצפיה ב-'אולי יש סיכוי לשעה יותר מוקדמת בעתיד?'
אולי יש סיכוי לשעה יותר מוקדמת בעתיד?
16/03/2016 | 20:46
4
16
לצפיה ב-'בהחלט. עובדים על זה במרץ (וגם באפריל. פחחח) '
בהחלט. עובדים על זה במרץ (וגם באפריל. פחחח)
16/03/2016 | 22:40
3
48
בלי קשר לבדיחות קשר, באמת שעובדים
לצפיה ב-'נראה לי שהתכוונת לבדיחות קרש'
נראה לי שהתכוונת לבדיחות קרש
17/03/2016 | 23:01
2
16
לצפיה ב-'ברור קטעים איתי '
ברור קטעים איתי
18/03/2016 | 00:35
1
10
לצפיה ב-''
18/03/2016 | 00:48
2
לצפיה ב-' חברי היקרים לפורום , '
חברי היקרים לפורום ,
14/03/2016 | 06:48
8
176
שבוע טוב, 
החלטתי להציף ולשתף אתכם, בנקודת המבט שלי,
שאותה אני מהדהדת ביני ובין עצמי, כבר זמן מה ....

היות וזה יצא ארוך (ראו הוזהרתם ) ועם זאת, זה מה שיצא ממני, החלטתי לצרף זאת כקובץ להודעה זו.

אם קראתם ומתאים למי מכם להתייחס ולשתף אותי בנקודת מבטכם,, 
יותר אשמח  לקרוא את התייחסותכם לעניין שהעלתי בקובץ המצורף..

בתודה מראש 
מתחדשת88

לצפיה ב-'יפה, הדברים נכונים ורלוונטים'
יפה, הדברים נכונים ורלוונטים
14/03/2016 | 10:57
2
76
אכן, פעם חשבו הרבה דברים על הקיום האנושי, בדרך כלל בהגמוניה הטרו-נורמטיבית שעל פיה הלכו וחינכו, תוך התעלמות מכלל הצרכים של כלל האוכלוסיה. 
כך התפתחה גם המיניות, החקר שלה והמשטוּר שלה דרך מוסדות של רפואה, חינוך ודת שקבעו מה צריך, מה מותר ומה אסור.  

וכמו שאנחנו מזכירים כאן אחת לכמה זמן, הרבה דיסיפלינות עדיין נמצאות בקונספט מיושן ולא עדכני, לכן רואים פסיכולוגים, רופאים, מטפלים ודומיהם שלא יודעים מהי א-מיניות ואם הם כן שמעו על כך, רובם לא מכירים את הנושא בצורה מעמיקה מספיק, בטח כדי לתת חוות דעת משלהם. 

לכן, על אף שהעולם התקדם ואנחנו ברי/ות מזל שאנחנו כאן ויודעים שאנחנו לא חריגים ואין לנו בעיה, עדיין יש לנו הרבה עבודה לעשות בנושא. 
לצפיה ב-' להיות אנחנו עם האמת הפנימית שלנו, זו דרך להעלות מודעות '
להיות אנחנו עם האמת הפנימית שלנו, זו דרך להעלות מודעות
14/03/2016 | 22:42
1
32
וכמו שהמשפט הסיני אומר :"אפילו מסע בן אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן" .
בשינוי קטן מתוך החוויה שלי, הצעד מרגיש לי גדול וגדל וזה מאוד משמח אותי 

מסכימה אתך, הדרך עוד רבה וארוכה ועם זאת,כבר החלה ואני 
אסירת תודה על כך 

k500 , תודה עבור תגובתך והתייחסתוך.
אוהבת לקרוא את נקודת המבט שלך ולמדה מכך.

לצפיה ב-''
15/03/2016 | 07:00
5
לצפיה ב-'בהחלט נורא העובדה שבעבר (וגם היום) לא היה ידע.'
בהחלט נורא העובדה שבעבר (וגם היום) לא היה ידע.
16/03/2016 | 10:17
3
37
צריך לעורר מודעות בנושא ואני מרגיש שזו אחריות שלנו
לצפיה ב-'אבל בלי ספק כבר יש הרבה יותר מודעות לזה'
אבל בלי ספק כבר יש הרבה יותר מודעות לזה
16/03/2016 | 19:08
2
24
והרכבת כבר יצאה לדרך (או איך שאומרים את זה )
לצפיה ב-'הרכבת יצאה ואיתה עוד הרבה רכבות'
הרכבת יצאה ואיתה עוד הרבה רכבות
17/03/2016 | 06:36
1
24
הן שועטות קדימה במלוא המרץ ואי אפשר לעצור אותן 
לצפיה ב-' '
17/03/2016 | 08:22
2
לצפיה ב-'מסלו התייחס '
מסלו התייחס
27/03/2016 | 18:34
10
לכלל ולא ליוצאים מין הכלל.
ולגבי הכלל הוא לא "שיקר" ולא טעה.
לגבי היוצאים מין הכלל זו תחושתם הפנימית ביחס לכלל.
אז מסלו "שיקר" לתחושתך ביחס ליוצאים מין הכלל (כמוך)
ואת "משקרת" ביחס לכלל.
ואם נקזז את "השקר" של מסלו שלא התייחס למיעוט קטן שאת משתייכת אליו
מול ה"שקר" שלך שלא מתייחס ולא תואם לרוב רובה המוחלט של האוכלוסיה בפלנטה שלנו (כולל בעל"ח), יצא לנו תיקו.

זאת אומרת שמסלו דייק בקשר לכלל האוכלוסיה.
ואת מדייקת בקשר למיעוט שאת משתייכת אליו.

לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:28
23
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'עבודה סמיניריונית על א-מיניים'
עבודה סמיניריונית על א-מיניים
14/03/2016 | 13:14
90
שלום,
במסגרת עבודה סמיניריונית בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אני צריך לראיין מספר אנשים בעלי נטייה א-מינית. מי שיסכים להתראיין יעזור לי מאוד. חיסיון מלא מובטח. ניתן לפנות אליי בפרטי או במייל kobi.nissenbaum@mail.huji.ac.il
תודה,
קובי
לצפיה ב-' הפוליטיקאי הא-מיני הראשון?'
הפוליטיקאי הא-מיני הראשון?
09/03/2016 | 13:16
4
165
אמנם בארה"ב, אבל הבחור מועמד לבית הנבחרים מטעם הדמוקרטים בצפון קרולינה ומצהיר על היותו א-מיני בגלוי. 
לא יודע אם ייבחר, אבל שיהיה לו בהצלחה 

יש שם גם קישור לכתבה עליו בנושא. 
לצפיה ב-'הייתי מצביע לו '
הייתי מצביע לו
09/03/2016 | 18:24
15
לצפיה ב-'K500, תודה שצירפת קישור עם הצהרה כה משמחת '
K500, תודה שצירפת קישור עם הצהרה כה משמחת
12/03/2016 | 03:45
2
36
זה מרגיש לי שכל יום, הא-מיניות מקבלת יותר ויותר מקום.
משמח אותי מאוד
לצפיה ב-'וטוב שכך'
וטוב שכך
12/03/2016 | 11:08
1
35
א-מיניות הופכת לנפוצה יותר ויותר כי העולם מבין שהיא אמיתית ונכונה וקיימת אצל רבים/ות ואין ברירה, אלא לשמוע עליה. אם לא היום אז מחר ואם לא מחר אז מחרתיים..

לצפיה ב-'כל מילה שכתבת, בסלע !!!'
כל מילה שכתבת, בסלע !!!
12/03/2016 | 20:39
7
לצפיה ב-'גילתי שאני א-מיני |צריך יעוץ|'
גילתי שאני א-מיני |צריך יעוץ|
09/03/2016 | 18:34
3
218
אני באוגוסט אהיה בן 20. כבר בין שנה לשנה וחצי שאני מרגיש דברים חדשים
למשל כשהחבר'ה מדברים על "סקס" ו"אוי תראה איזה כוסית" או דברים מהסוג הזה. זה תמיד גורם לי לחשוב מה לעזעאל יפה פה זה סהכ ציצים או רגליים
וכשניסתי קשר רומנטי עם בחורה רק המחשבה להגיע איתה למיטה לרגע אינטימי מאד הרתיע אותי ואף הגיעלה אותי כנל לגבי אינטימיות עם גבר
ובאמת לאחר שהתחלתי לחקור את העניין הגעתי למסקנה שאני א-מיני ובצורה הכי גסה שיש. מה לעשות ציצים ודברים כאלה ואחרים מגעילים ומרתיעים אותי כמו שסרייסט יגעיל אותו האיבר מין של חבר שלו .
אבל עדיין יש בי משהו שלא סגור על זה 100% מצד אחד הרגע הזה שלהכנס עם בן אדם אחר למיטה ולעשות את זה מאד מגעילה ומרתיע אותי אבל מאד מסקרן אותי לחוות שליטה מבחורה מה שנקרא bdsm או סאדו מאזו וזה גורם לי לחשוב שוב פעם מה אני וזה מאד מבלבל אותי ואני לא יודע איפה אני עומד אני לעזעזל בן 20 עוד מעט משרת בצבא חוותי איןספור רגשות מחשבות סיכונים ואכזבות ואני לא יודע מה לעשות אם זה
איך לדעת אם אני א-מיני אני מאד מבולבל
איך גילתם שאתם כאלה?
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
10/03/2016 | 09:16
109
ראשית, אתה לא צריך להחליט עכשיו בדיוק מה אתה, קח את הזמן בינך לבין עצמך כדי לבחון את הנושא הא-מיני ומה בו מתאים לך ועם מה אתה מזדהה מאחר וא-מיניות היא מגוונת. רק אומר שלהיות א-מיני זה לאו דווקא לקבל גועל מדברים, זה יכול להיות גם אדישות, כלומר אם איברים גופניים לא מושכים אותך או לא מדברים אליך, זה בסדר. 

שנית, בעניין השליטה/להיות נשלטים וכו', תגלגל למטה ותראה שרשור מלפני כמה ימים שעוסק בדיוק בעניין הזה. האם אפשר להיות א-מיניים ולרצות BDSM? התשובה בגדול- כן, בוודאי. לא חייבים לקיים יחסי מין או לרצות אותם כדי לחוות משחקי שליטה למיניהם. אז אתה לא חריג ומה שאתה רוצה קיים אצל אחרים/ות ברמות כאלה ואחרות.

ובגדול, איך גילנו שאנחנו א-מיניים, לשאלתך? כל אחד/ת כאן גילה באופן שונה. הגילוי הוא שלב ראשון, כלומר אתה רואה,קורא או שומע משהו שמדליק אצלך נורה וגורם לך להבין שזה זה, זה בדיוק מה שהרגשת ומרגיש כל השנים וטוב שנתקלת בנושא. אם אתה מרגיש ככה לגבי א-מיניות, מצוין.
אני לא יודע מה קראת בנושא הא-מיני ואת מה, אבל תוכל להיעזר בפורום לשם כך, יש כאן הגדרות ראשוניות (למעלה בפתיחה "חדשים בפורום?"), חומרי קריאה, קישורים ועוד. הכל נמצא ב"כלים ומידע", למעלה בלשונית הכחולה כאן.

חוץ מזה, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד. אתה לא לבד. תוכל לשאול, לבקש מידע, עצה, להתלבט ולהבהיר דברים או לחדד אותם. אל תהסס, בהצלחה  
לצפיה ב-'אני רק אגיד לך ש...'
אני רק אגיד לך ש...
11/03/2016 | 23:49
95
אני לא מרגיש גועל מסקס אלא זה פשוט נראה לי דבילי ואני אפילו מסתכל על זה קצת בזילזול כי זה נראה לי פשוט מטופש.
לצפיה ב-'ברוך הבא ראשית, עצם הגילוי שיש נטייה של א-מיניות, '
ברוך הבא ראשית, עצם הגילוי שיש נטייה של א-מיניות,
12/03/2016 | 03:39
76
זו כבר חגיגה בפני עצמה! משתפת אותך מתוך החוויה שלי.

גילוי שקיימת נטייה מסוג זה, שחררה אותי מכבלי ההומוגניות
שנוהלתי על ידה ואשר במשך עשרות שנים  הגדירה עבורי,
מה אני אמורה לצרוך,
העולם ההומוגני הגדיר עבורי, למשל,  כמה פעמיים נחשב "נורמאלי",למה אני אמורה להימשך ואם אני לא עומדת "בקרטריונים הנורמאליים" הללו ודומים להם, החברה סביבי מיד הרימה גבה ובפה אחד, התחושה שקיבלתי מעצם התגובות שאינם משתמעות לשתי פנים, שמשהו אינו תקין אצלי ובלי היסוס, קיבלתי המלצות לפנות ליועצי סקס למינהם שיעריכו את "הבעיה" שלי  ויסיעו לי לחזור "למוטב" וכן הלאה..... 

היציאה מהעדר מתוך גילוי פנימי של הנטייה שלי, שמה אותי בתוך תחושה של חופש פנימי. לא אגזים אם אכתוב, שהתחלתי לנשום טוב יותר.
מכאן, אני ממשיכה להעמיק ולגלות את המקום המדויק לי. זהו תהליך. הרי אין נכון או לא נכון כמו - מה שנכון ומדויק עבורי.

איזה כיף לך, שבגיל כה צעיר, אתה תוהה על עצמך,בודק,שם לב,משתף כאן.
עבורי, זה אינו מובן מאליו ולכן חשתי לשים קודם כל, פוקוס על השלב הזה.

השאר, לדעתי, K500 הכווין אותך נפלא  וגם שמבול הוסיף.
שוב, ברוך בואך לפורום 

מעודדת אותך להמשיך לשאול ולשתף.
מניסיוני, הפורום מאוד מזמין,מקבל ומכבד.

מאחלת לך, סופ"ש נעים.
לצפיה ב-'התארגנות של קבוצת א-מיניים שתיפגש קבוע במרכז הגאה'
התארגנות של קבוצת א-מיניים שתיפגש קבוע במרכז הגאה
29/02/2016 | 16:31
11
178
(אני משכפלת את ההודעה כפי שפורסמה בקבוצת א-מיניים בפייסבוק)

היוש!
אני אושרי (Oshri Havusha) ואני מתנדב במרכז הגאה שבגן מאיר בת"א
חשבתי על הרעיון להקים קבוצה של א-מיניים במרכז (גם כי כמעט אין פה ייצוג, וגם כי לא ידוע לי קבוצה כזו שפועלת במקום אחר) שתפעל לפחות אחת לחודש (כמובן שעדיף פעם בשבוע ) ככל הנראה ביום חמישי בערב.
הדרישה היא לפחות 10-15 איש/ה ומדריך/ה.
אם יש קבוצה כזו ברחבי הארץ, נשמח לארח אותה בצל קורתינו 
כל מי שמעונייןת מוזמןת לפנות אלי בפרטי (או כמובן להגיב)
לצפיה ב-'מר מנהל, נעץ, בבקשה '
מר מנהל, נעץ, בבקשה
29/02/2016 | 16:37
27
לצפיה ב-'כן, ברור שזה לא מדבר לכולם, וזה בסדר '
כן, ברור שזה לא מדבר לכולם, וזה בסדר
29/02/2016 | 17:01
1
71
גם מבחינת המיקום הגאוגרפי וגם מבחינת סוגיית השתייכנותנו לקהילת להטבפא"ק,
אבל
נכון לעכשיו זה המקום היחיד שמציע לנו חדר בחינם
לצפיה ב-'כבר דיברנו על זה השנה'
כבר דיברנו על זה השנה
29/02/2016 | 17:57
70
כמדומני שאותו חדר לא פעיל בימי שישי, שאלה הימים שרוב האנשים יכולים להגיע, גם אנשי המרכז.  
לצפיה ב-'מזמינה את חברי לפורום, להיפגש באמצעות פלאי הטכנולוגיה.'
מזמינה את חברי לפורום, להיפגש באמצעות פלאי הטכנולוגיה.
02/03/2016 | 06:38
3
74
ניתן לבצע שיחת סקייפ רבת משתתפים מכל מקום בארץ לרבות בעולם.
זה נוח, ביתי, אינטימי...
.
כפי שציינתי באחת מההודעות הקודמות שלי, אחד הרעיונות שעלו לי, זה שניתן לנסות את הפלטפורמה הזו באופן שהוותיקים יותר יעלו נושא מסוים לכל מפגש ומי שמעונין ומתעניין באותו נושא ביחס לא-מיניות, מוזמן להצטרף.
כמובן זה לא סותר גם מפגשים ללא אג'נדה.
מודעה זו נתנה לי שוב השראה להעלות זאת ואני רק ה"זורקת"  כאן רעיון וכמובן מראש, מה שנכון לכם.

היות ואני לא האישה הטכנולוגית המתקדמת ביותר בעולם  מזמינה את מי שכן יודע לסייע בכך, להרים את הכפפה.

מה תאמרו חברי לפורום,הרעיון מהדהד לכם?
לצפיה ב-'אני מעוניין גם בקבוצת סקייפ וגם בקב' המרכז הגאה..'
אני מעוניין גם בקבוצת סקייפ וגם בקב' המרכז הגאה..
04/03/2016 | 20:05
1
22
לצפיה ב-' הכי טוב '
הכי טוב
04/03/2016 | 21:26
13
לצפיה ב-'כל דבר חוץ מסקייפ, למען האמת.'
כל דבר חוץ מסקייפ, למען האמת.
07/03/2016 | 10:20
36
זו היחשפות טוטאלית מבחינתי, הרבה פחות מאשר לשבת בחדר עם עשרה אנשים שאני רואה באופן ממשי.
לצפיה ב-'אני ממש בעד.'
אני ממש בעד.
07/03/2016 | 10:19
1
38
ולדעתי זה מקסים שהמרכז הגאה מציע חדר ללא עלות. אני חושבת שזו דרך נפלאה לגבש את הקהילה הא-מינית ולהכיר, צריך להתחיל מאיפשהו ולדעתי אין מנוס מלגלוש מגבולות הרשת אל עבר המציאות (טיהיהי. :<).

רבים מאיתנו עדיין בארון ועדיין חוששים, אבל גם יגיעו בהתחלה חמישה אנשים, יהיה בסיס שיכול להתרחב. אני מאוד מעוניינת, מרגישה שהיכרות פנים אל פנים שווה פי כמה וכמה מהיכרות ברשת ואני רוצה שהקהילה תתגבש. אני מודה שגם לי יקח זמן, מכיוון שאני קצת בארון והרבה חרדה חברתית, אבל זה רעיון מעולה שיכול להתפתח לכיוונים מקסימים וחברויות נפלאות- מתחילים בקטן מפעם בחודש ולכו תדעו לאן זה יכול להגיע, אפילו מפגשים שבועיים, חברויות ומערכות יחסים.

מדובר גם במיקום מרכזי למדי, חמישי בערב זה נח ממש לרוב האנשים העובדים (לא לכולם, אבל לרבים). לי אישית שישי פחות קורץ, כי כל הציר של קינג'ורג' וחברים מלא בני אדם ואיכ.

קבלנו פה הצעה והזדמנות ולדעתי לכל הפחות יש לבדוק אותה.
לצפיה ב-'את יודעת שיש מפגשי פורום כבר כמה שנים?'
את יודעת שיש מפגשי פורום כבר כמה שנים?
07/03/2016 | 11:46
40
פנים מול פנים, ממש. זה קורה אחת לכמה זמן בחוץ ובהשתתפות של כל מי שרוצה להגיע ויש לא מעט כאלה. את מוזמנת לבוא.
לצפיה ב-' מפגש ראשון, יום ה' 17.3, 18:00 בהצלחה לנו '
מפגש ראשון, יום ה' 17.3, 18:00 בהצלחה לנו
07/03/2016 | 20:25
1
49
אני, בנתיים, זמנית מאד ולא סופית "המנחה האחראית".
אם יש לכן\ם רעיונות\נושאי שיחה וכו' - אשמח למסרים בפרטי 

למרות שכמובן שאני אפרסם עידכונים גם כאן,
מי שמעוניין:
זה האירוע בפייסבוק (אם לא נפתח לכן\ם, כנראה ששכחתן\ם להצטרף לקבוצת הא-מיניים ).

המפגש יערך בתוך המרכז הגאה, ת"א
טשרניחובסקי 22א (כינסה מתוך גן מאיר)

בואו בהמוניכן\ם! 
לצפיה ב-'אני בא!'
אני בא!
07/03/2016 | 23:36
22
לצפיה ב-'אמינית מחפש בן זוג אמיני לקשר זוגי למטרת חתונה'
אמינית מחפש בן זוג אמיני לקשר זוגי למטרת חתונה
04/03/2016 | 23:40
1
184
היי אני אסנת. בת 24 ואני אמינית. גרה באזור מודיעין. מחפשת קשר זוגי עם אמיני למטרת נישואין באזור הגילאים 25 עד 35. אני משלימה בגרויות לקראת תואר ברפואה או תרפיה בחיות.. עוד לא החלטתי.. אני דתיה כך שאשמח למישו מסורתי או דתי לייט או איזה משו עם זיקה לדת. 
אשמח שבן הזוג יהיה בחור שיודע לפתח שיחה ולרתק. בחור אינטליגנטי ורומנטי (בלי סקס). מחכה לך..

לצפיה ב-'שווה גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
שווה גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
05/03/2016 | 00:54
78
שם המודעה נשארת זמן רב בתוך לוח שמיועד להיכרויות, כאן ההודעה שלך תעלם בים השרשורים שמסביב, לא חבל?
אל תשכחי להוסיף במודעה פרטי התקשרות כמו מייל.
בהצלחה 

לוח ההיכרויות של הפורום:

לצפיה ב-'הי'
הי
01/03/2016 | 18:37
1
160
מעדכנת שמצאתי באתר היכרויות נחמד גם אופציה לחפש א מיניים.
רענון נחמד לאתר הכרויות מקסים
לצפיה ב-'בכלל אתר נחמד'
בכלל אתר נחמד
04/03/2016 | 16:16
64
יש גם אופציה לחיפוש חברים - ולא רק בני זוג.
כנראה זו הסיבה שהם קוראים לעצמם "לאו דווקא"

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה