לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86888,688 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' 17.2 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א '
17.2 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
03/02/2019 | 21:14
65
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI 
במרכז הגאה בת"א

יום ראשון 17.2 בשעה 19:00-22:00
חדר HUB, קומה 2 

כניסה לגן מאיר מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 

הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'שלום. רוצה לשאול בבקשה....'
שלום. רוצה לשאול בבקשה....
17/02/2019 | 02:29
1
23
האם נולדים א-מיניים, או שאפשר להפוך לכאלה עם השנים...
האם שינויים הורמונליים של גיל המעבר לקראת זקנה יכולה להפוך אישה לא-מינית....
האם טראומה [כמו אונס למשל] יכולה להפוך אישה לא-מינית....
איך ניתן לדעת אם זה ניתוק רגשי-גופני המוביל לתחושה של א-מיניות ולא לא-מיניות באמת....
האם יכול להיות מצב של כן מיניות לבד [מקווה שאני מובנת, לא רוצה להתנסח בבוטות] אבל א-מיניות עם בני אדם...
מאוד אודה לתשובות.
תודה לפורום החמים שלכם, אני קוראת בו כבר כמה שנים מעת לעת, וזו הפעם הראשונה שכותבת.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
17/02/2019 | 09:43
11
אני לא יודע לתת תשובה נכונה לכל הדברים הללו, אבל אזכיר שא-מיניות היא לא משהו אחד בלבד אלא מנעד עם אפשרויות רבות.
יכול להיות מצב של מיניות עצמית כי רוב הא-מיניים/ות הם לא חסרי חשק מיני אלא חסרי משיכה מינית לאחרים ברמה כזו או אחרת. 

אם מוצאים סיפוק במיניות מסוימת, בין אם עצמית ובין אם חלקית עם אחרים/ות, זה גם חלק מהסקאלה הא-מינית. אפשר למצוא בסקאלה הזו את מה שמרגישים עם המיניות שלנו, היא לא חייבת להיות או כן או לא מוחלטים. א-מיניות מאפשרת לבחור את מה שאנחנו מרגישים בעצמנו לגבי ה(א)מיניות שלנו ובעצם לדייק יותר את המחשבות שלנו בפנים.
אני אישית מצאתי כמה דברים מדויקים יותר ויותר בא-מיניות עם הזמן אחרי שנחשפתי למאמרים, שיחות שהיו לנו במפגשים ודיונים שקרו גם כאן. בסוף, מכל מלמדיי ומלמדותיי השכלתי. 

לגבי ניתוקים רגשיים וטראומות, זה מאוד אישי, אבל אם תרצי, תוכלי לעיין בעמוד הזה:

אולי תוכלי לקבל פרספקטיבה נוספת על הדברים. 

שוב, אין כאן סוף פסוק, אלה דברים מאוד אישיים שהם חלק ממה שאנחנו ואולי לא תמיד התשובות מגיעות ישר, לפעמים לוקח להן זמן, כמו אלה שהבינו שהם א-מיניים/ות אחרי הרבה דברים שהם עברו, חוויות, הרגשות, שאלות וספקות. 

כמו שאת יודעת, אנחנו כאן ונשמח להתדיין בנושאים הללו בהמשך, אם תרצי לשתף אותנו, לשאול ולחדד דברים. 

ואחרי כל השנים הללו שאת כאן, ברוכה הבאה ותודה על מה שכתבת לנו. 
לצפיה ב-'זוגיות עם גבר א-מיני'
זוגיות עם גבר א-מיני
16/02/2019 | 21:46
1
16
היי, בת 42 (אבל נראת פחות מגילי), מאזור המרכז. אני א-מינית ואל-הורית. מחפשת קשר עם גבר שהוא א-מיני.
קשר של זוגיות שכן כוללת מגע, חיבוקים וכו'. 
אני אוהבת ספורט, בילויים שקטים ולטייל בחו"ל. 
ניתן ליצור קשר: liat_win76@walla.co.il
לצפיה ב-'פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות שלנו'
פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות שלנו
17/02/2019 | 06:30
8

הלוח ממוקד לא-מיניים/ות ושם תוכלי לכתוב בפירוט מה את מחפשת. 
הלוח נמצא כאן: 

בהצלחה.

לצפיה ב-' שתי כתבות שפורסמו בשבוע שעבר ב-Sky news'
שתי כתבות שפורסמו בשבוע שעבר ב-Sky news
12/02/2019 | 10:15
29

הכתבה הראשונה על א-מיניות וחוסר הידע אודותיה בקרב הציבור הבריטי על פי סקר של סקיי-ניוז:

והכתבה השנייה היא נקודת המבט של צעירה א-מינית:

קצר, נחמד וראוי לקריאה/צפייה. 
Enjoy 

לצפיה ב-'ראיון איתי ועם מטפלת בא-מיניים בגלי צה"ל היום '
ראיון איתי ועם מטפלת בא-מיניים בגלי צה"ל היום
12/02/2019 | 20:15
2
40
לצפיה ב-'פעם ראשונה שהזדהיתי כל כך...'
פעם ראשונה שהזדהיתי כל כך...
12/02/2019 | 22:40
34
שמעתי את הראיוו והחלטתי להקליד בגוגל והנה אשכרה יש אנשים כמוני, מי היה מאמין...
לצפיה ב-'תודה רננה '
תודה רננה
13/02/2019 | 21:34
22

את היית בסדר גמור, רק חבל שאחרייך המשיכו עם הקו של הפסיכולג/מטפלת התורנים שיסבירו למה יש כאן "בעיה" כביכול. זה כמובן לא קשור אלייך, רננה, זה קשור להפקה שרצתה כותרות בלי לעשות תחקיר רציני.
יש כל כך הרבה מחקרים ומאמרים ועדכונים בקשר לכל השאלות שנשאלו שם, דבר שמראה כמה המטפלת שהם ראיינו לא יודעת מהחיים שלה על א-מיניות, עם כל הכבוד. 

לצפיה ב-'הכירות לחברות לחיים'
הכירות לחברות לחיים
12/02/2019 | 16:15
1
53
שלום. שמי עמירם,60, פנוי לקשר, לא מעשן ולא שותה, 155, מקציר, מעוניין להכיר מתאימה. 035034052 בערב. תודה.
לצפיה ב-'פרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו'
פרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו
12/02/2019 | 17:19
30

שם תוכל לכתוב מה אתה מחפש ופרטי קשר. הלוח נמצא כאן: 

בהצלחה 
לצפיה ב-'בן 70 מחפש קשר אינטימי ללא חדירה'
בן 70 מחפש קשר אינטימי ללא חדירה
12/02/2019 | 15:20
1
34
כל גיל מקובל עלי.
לצפיה ב-'פרסם בלוח ההיכרויות שלנו:'
פרסם בלוח ההיכרויות שלנו:
12/02/2019 | 17:17
18
הלוח נמצא כאן:

ואם אפשר, תשתדל להימנע ממילים בוטות על ההתחלה, בכל זאת, אנחנו פורום א-מיניים ויש כאן רבים/ות שקוראים ורוצים להרגיש מקום בטוח ונעים.
אני בטוח שתוכל להבין את כולנו ובהצלחה במציאת קשר 
לצפיה ב-'יכול להיות שהבן זוג שלי א-מיני ואני לא ממש בכיוון'
יכול להיות שהבן זוג שלי א-מיני ואני לא ממש בכיוון
08/02/2019 | 00:26
5
59
היי יש לי בן זוג באמת מדהים אפילו מושלם,
אבל כבר 3 שנים לא היה לנו כלום -מתוך 8 שנים שאנחנו ביחד,
ב5 שנים האחרונות פתאום נהיה מהפך,
לא הוא לא בוגד הוא נאמן כמו פיל ומקנאה בטוב טעם עד שזה מחמיא לי,
אני יודעת שהוא אוהב אותי ואני יודעת שהוא יעשה הכל עבורי מניסיון.

אבל.. כמו בכל סיפור יש אבל,
קשה לי שוא לא מעניק לי אהבה פיזית,
למרות כל ההוכחות שמסביב הגוף שלי רוצה הוכח תכלס.

יכול להיות שהוא א-מיני למרות שהוא כן חם אליי ומנשק ומתגרה,
אבל ברגע אמת לא קורה כלום!!

אשמח לעזרה להבין אם הוא א-מינ או פשוט ביישן ברמות על ולא מסוגל ליזום בעצמו.

לצפיה ב-'ילדים?'
ילדים?
08/02/2019 | 00:33
1
48
האם יש כאן א-מיניים נשואים שכן יש להם ילדים?

לצפיה ב-'כן, יש א-מיניים עם ילדים. (אבל לא אני). '
כן, יש א-מיניים עם ילדים. (אבל לא אני).
11/02/2019 | 19:31
7
לצפיה ב-'שלום '
שלום
08/02/2019 | 07:17
1
47

יכול להיות שבן הזוג שלך א-מיני? אולי, אבל לצערנו, אין לנו את הכלים לדעת באמת כי אנחנו לא יודעים מה הוא מרגיש ברובד המיני. זה אומר שרק הוא יכול לדעת מה הוא ומה עוצמת המשיכה המינית שלו.

האם דברתם על כך, ניסית לשאול אותו מה קורה איתו ומה הוא מרגיש?
האם הוא נמשך אלייך מינית או פחות? האם בעבר זה היה אחרת?

בנוגע לשאר הדברים שציינת כמו נשיקות, מגע וכו', זה ייתכן, כי להיות א-מיניים זה לא אומר להיות בלי רגש, אלא מדובר במשיכה מינית או חוסר שלה במידה מסוימת. יכול להיות שבן הזוג שלך הוא יותר רומנטי מאשר מיני וכן מסתדר עם מחוות גוף מסוימות בלי רצון להגיע לאקט מיני. 

אם טרם דברתם על כך, אולי זה הזמן להבהיר את הדברים ולשים הכל על השולחן באופן גלוי כדי לדעת האם באמת יש שם א-מיניות או שמדובר בדברים אחרים. 

זאת אולי לא תשובה מוחלטת כי אין לנו את כל הנתונים, אבל אם תרצי, נשמח לעזור לך הלאה, לכוון, לחדד דברים וכל מה שתרצי כדי לקבל תמונה מלאה בנושא. 
אנחנו כאן תמיד. בהצלחה.

לצפיה ב-'תודה על התמיכה'
תודה על התמיכה
08/02/2019 | 23:39
36
בהחלט קבלתי רוגע אבל הסקרנות התגברה 

כל פעם שדברתי איתו על זה, אז שאלתי אולי אני עשיתי משהו שזה הוריד לו או אולי כדאי לשפר או לא יודעת.
והדבר היחיד שהוא עונה לי זה שאני לא הסיבה והוא פשוט עייף, ומרגיש לי שלא משנה כמה הוא יישן אז הוא תמיד יהיה עייף לכן זאת לא סיבה מבחינתי.

אולי זה הכל ביחד: ביישנות, א-מיניות ומחסור בשינה.

אין לי בעיה אם הוא רוצה סקס פעם בשנה או 12 פעמים בשנה, באמת אני אהובת אותו יותר מכל בעולם והכי חשובה שהוא שם עבורי ואני עבורו אבל בכל זאת אני אישה ואני רוצה לדעת שאחת הסיבות שהוא נמצא איתי זה כי אני מוצא חן בעיניו גם בחיצוניות שלי, כי כרגע אני מרגישה לא מספיק טובה עבורו אבל מצד אחר הוא כן "מתגרה" בי - נקרא לזה ככה.

תודה רבה על התמיכה ועל הנכונות לעזור,
אשמח לדעת אם יש כאן זוגות עם ילדים? האם זה משהו לא מפריעה לבניית משפחה?

לצפיה ב-'יש אנשים שחשים משיכה מינית'
יש אנשים שחשים משיכה מינית
16/02/2019 | 19:38
9
אבל לא מעוניינים באקט מיני...זה יכול לנבוע מכל מיני סיבות, כמו - חוסר עניין באקטים מסוימים, רתיעה ממין, חרדה וכו'
אני יכול להזדהות עם בן הזוג שלך. זה שהוא לא מעוניין במין בצורה מסוימת לא אומר בהכרח שהוא לא אוהב את החיצוניות או לא נמשך אליך. מאחל שתצליחו להבין אחד את השני ולהתגבר על הפערים מבלי שאף אחד ייפגע. אני באופן אישי חושב שכדאי לשמור על קשר אוהב, רומנטי, ומשמעותי גם אם יש פערים בנושא מיניות. 
לצפיה ב-'R e s p e c t'
R e s p e c t
03/02/2019 | 07:05
45
לצפיה ב-'היום אני מבין שאני א-מיני ואני אוהב את זה :)'
היום אני מבין שאני א-מיני ואני אוהב את זה :)
27/01/2019 | 21:20
3
109
שלום לכם,

בתור נער מתבגר, אני זוכר את עצמי די חרמן. הייתי מאונן הרבה, מפנטז על סקס ומחכה כבר לרגע שאעשה את זה.
הפעם הראשונה שלי הייתה בגיל 19 ולא הרגשתי שום דבר. למעשה, כל הפעמים שבאו לאחר מכן, והיו פעמים רבות, עם נשים רבות, התחושה הייתה זהה. שום דבר. פשוט כלום. זה לא מרגש אותי בכלל. מעולם לא הצלחתי לגמור בזמן משגל או מין אוראלי.
היום כבר הספקתי לחפש את זה סקס לא מעניין אותי, מדי פעם אני מאונן אבל זה בעיקר מתוך שיעמום.
אני בזוגיות עם עובדת זרה מהפיליפינים שהיא גם א-מינית וסקס לא מעניין אותנו, ופשוט טוב לי ככה, בלי סקס. אולי אני לא א-מיני על פי הגדרה, אבל אני מרגיש כמו א-מיני ואני אוהב את זה :)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/01/2019 | 06:39
58

ברוך הבא,
אם אתה מרגיש שאתה א-מיני וטוב לך עם זה, כפי שאתה כותב, אז מצוין :)
א-מיניות היא ספקטרום שבו אתה יכול למצוא את הנקודה שמתאימה לך מבחינת מיניות ולכן אתה לא חייב להתאים רק להגדרה הכללית של א-מיניות אלא ייתכן ותראה שיש דברים נוספים שמתאימים למה שאתה מרגיש מבחינה מינית.

בכל אופן, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לדון, לעזור, לענות ולתמוך בכל עת אם תרצה, אתה מוזמן. בהצלחה.
לצפיה ב-'ברוך הבא! תמיד נחמד לשמוע חוויה אופטימית '
ברוך הבא! תמיד נחמד לשמוע חוויה אופטימית
28/01/2019 | 18:09
1
51
מתוך סקרנות גרידא, בן כמה אתה כיום? (אם לא מפריע לך לענות)
לצפיה ב-'אני בן 30'
אני בן 30
28/01/2019 | 19:16
34
לצפיה ב-'30.1 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א '
30.1 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
09/01/2019 | 16:48
88
במרכז הגאה בת"א
יום רביעי 30.1 בשעה 17:00-19:00
חדר HUB, קומה 2 

כניסה לגן מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'זוגיות א מינית'
זוגיות א מינית
02/01/2019 | 21:14
1
250
הי חברים אני מחפשת מישהו/מישהי א מיני כמוני לקשר זוגי בגילאי ה20 עד ה30 מי שמעוניין שיצור איתי קשר או בטלפון או במייל

טלפון - 0546366658
לצפיה ב-'ברוכה הבאה . יש כאן לוח מודעות מיוחד. '
ברוכה הבאה . יש כאן לוח מודעות מיוחד.
06/01/2019 | 01:38
87
עדיף לפרסם שם (וגם לעבור על המודעות הקיימות):
לוח מודעות
לצפיה ב-'טוב אז הפנו אותי לכאן '
טוב אז הפנו אותי לכאן
30/12/2018 | 12:34
4
177
בטענה שאני אדם ממש "שיפוטי" ו"למה לחיות בסטיגמות" לגבי המושג "פדופיליה אמינית".נכנסתי להלם די גדול כי קראתי כאן הרבה ואני לא זוכרת אפילו פעם אחת שהוזכר כאן מקרה כזה של שימוש במושג הזה (ובכנות זה יכעיס אותי מאוד אם לא מדובר בחוסר הבנה או הלצה שמתאגדים למען זכויות פדופילים).אז האם קיים מושג כזה ? ואם כן מה הוא לכל הרוחות כולל? באמת מישהו פה יכול לקבל שגם בהעדר מגע מיני חיבוקים, קשר זוגי ואהבה לילד תיהיה דבר מקובל ונכון בקונטקסט רומנטי? זה נשמע לי מטורף ושלילי ואני מאוד מקווה שהאדם הזה לא היה רציני והיתל בי.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
30/12/2018 | 19:42
1
85

בכל השנים שאני מצוי בנושא הא-מיני, לא שמעתי על דבר כזה שקושרים פדופיליה עם א-מיניות או שיש מושג כזה.
אני מאוד מקווה שמי שכתבו/אמרו דבר כזה צוחקים או שלא באמת התכוונו או שהיה להם משעמם וניפחו תיאוריות מתחכמות. 

מיותר לציין שפדופיליה היא אסורה ואין לה מקום באף אופן כלשהו, גם לא אצל א-מיניים.

חוץ מזה, אנחנו כאן כדי לדבר על א-מיניות והדברים הקשורים אליה ואם קראת כאן, אז ראית על מה הדיונים. את מוזמנת להישאר כאן ולהשתתף, לשאול, לשתף ועוד. 

לצפיה ב-'אולי הכוונה הייתה כשאנשים *לא מממשים* את הנטיה הפדופילית?'
אולי הכוונה הייתה כשאנשים *לא מממשים* את הנטיה הפדופילית?
04/01/2019 | 01:44
42
שעד כמה שאני מבינה, זה רוב בעלי המשיכה המינית המולדת(*) לילדים, כי רק המיעוט אכן מבצע את העבירה הפלילית עצמה - שזה מעשה מיני עם קטין (הרי פדופיליה, כנטיה מינית, היא לא עבירה).
ואז כמובן זה שימוש שגוי במונח "א-מיניות" כי הכוונה היא בעצם ל-"התנזרות".

(*) - הסוג השני זה "הנטיה" שמופיעה באמצע החיים, בד"כ כתגובה לאירוע טראומטי. זה רוב המקרים של גילוי עריות בין אב לילדיו.
לצפיה ב-'פדופיליה היא משיכה *מינית* לילדים'
פדופיליה היא משיכה *מינית* לילדים
31/12/2018 | 04:34
68
ולכן אי אפשר שתהיה "פדופיליה א-מינית". זו סתירה פנימית במושג.
לאהוב ילדים בצורה לא מינית אפשר ולגמרי מקובל. בין אהבה בתוך קשרי משפחה ובין אהבה לילדים זרים. אם אין בה מרכיב מיני אין בה שום בעיה.
לא ברור מה זאת אומרת "קשר זוגי" עם ילד. ילד אינו בוגר כדי לנהל קשר זוגי מהצד שלו. מי שנמשך לילד ורואה בו "בן זוג" עושה זאת כחלק ממשיכה מינית, ואז זו פדופיליה רגילה.

לצפיה ב-' וואי, אני מתה לדעת מי הפנה אותך לפה ולמה '
וואי, אני מתה לדעת מי הפנה אותך לפה ולמה
04/01/2019 | 01:32
27
לצפיה ב-'היי, סיפרו לי על ההורים הזה.. '
היי, סיפרו לי על ההורים הזה..
28/12/2018 | 16:03
3
162
שמשמח אותי מאד כי סוף סוף אני רואה שיש מקום מבודד רת היכולת לנהל קשר כלשהו בלי להגיע ליחסי מין. אני חדשה, מתכוונת בהחלט להישאר..
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
28/12/2018 | 21:48
68

גם אנחנו שמחים שהגעת לכאן. 
אכן, ניתן לנהל קשר בלי יחסי מין, רבים/ות כאן מחפשים קשר זוגי שכזה. זה אמנם לא קל ופשוט, אבל זה מקום טוב להיות בו לצורך העניין. 

אני לא יודע מה הרקע שלך בנושא הא-מיני ואם את נמצאת בפלטפורמות נוספות כמו קבוצת הפייסבוק ווטסאפ, אבל את מוזמנת להישאר כאן, להגיב, לספר, לשאול וגם לבוא למפגשים שנערכים אחת לכמה זמן. 
אנחנו כאן תמיד ושמחים לדבר, לענות ולעזור בכל דבר.

בהצלחה  
לצפיה ב-'אוי רק עכשיו רואה שההודעה יצאה משובשת '
אוי רק עכשיו רואה שההודעה יצאה משובשת
28/12/2018 | 22:02
83
סליחה זה מהטלפון.. התכוונתי כמובן לפורום, מיוחד ולא מבודד
לצפיה ב-'ברוכה הבאה. מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך. אם בא לך '
ברוכה הבאה. מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך. אם בא לך
06/01/2019 | 01:43
31
ואפילו שלא התכוונת, "מקום מבודד" אכן מתאר טוב את הפורום 
לצפיה ב-'הורות יחדנית וא-רומנטיקה? '
הורות יחדנית וא-רומנטיקה?
19/12/2018 | 16:28
10
128
אני מכירה את הקבוצה הזו בערך 10 שנים ( אולי פחות) ואני בדרך כלל לא כותבת כאן. כשזה קורה זה בזמנים של שינוי מנטאלי גדול.
אז למה אני כותבת עכשיו? אני מנהלת עם האנשים הקרובים אליי תהליך מאוד ארוך בנוגע לכך שאני לא מעוניינת בזוגיות וזה תקציר האבולציה עם אימא שלי: 
-מה עם חבר? 
-מה עם דייט? 
-זה בסדר גמור אם את לסבית
- זוגיות זה חשוב
-לפחות יש את בנק הזרע...

מה איתכם, יש עוד אנשים כאן ששוקלים ברצינות הורות יחידנית? מודה שמרפרפת אבל ראיתי כאן בעיקר א-מיניים ולא א-רומנטיים
לצפיה ב-'אני מזדהה עם חלק ממה שכתבת בנוגע לשיחות'
אני מזדהה עם חלק ממה שכתבת בנוגע לשיחות
19/12/2018 | 19:34
4
80
עם חברים ועם אמא שלך.

אני לא שוקלת הורות יחידנית, אבל פעם הייתי נחושה על אימוץ, ועכשיו אני נייטרלית בין לאמץ עם בת-בן זוג לבין לא להיות אמא, תלוי אם חבר.ה (1 או יותר) ירצו לגור איתי לנצח ומה ירצו, חוץ מזה שאני לא רוצה ילדים ביולוגיים.
לצפיה ב-'איך אצלך הולכות שיחות כאלו? '
איך אצלך הולכות שיחות כאלו?
19/12/2018 | 20:32
3
51
מעניין אותי באמת איך שיחות כאלה קורות אצל אנשים אחרים... עם אנשים בקרבה מסוימת התשובה שלי היא לא מעוניינת כרגע ועם השאר זה בתהליכים. אבל בלי הגדרות...

לאמץ זה מקסים. יש הרבה ילדים שצריכים הורים אוהבים. אם תמצאי מישהו/י( או יותר) שתרצי לגדל איתם זה מעולה*. אותי זוגיות קצת משגעת אז בפנטזיה שלי זה לגור קרוב מאוד לחברות טובות שנגדל משפחות ביחד. 
אני אוהבת ילדים אז זה בראש שלי ברמה כזאת או אחרת שמתישהו יהיו לי ילדים, אבל שכרגע אני לא מוכנה למחויבות הזאת. אני לא רוצה לוותר על חווית ההורות.

*שלא ישתמע לא נכון, א-הורות זה גם בסדר. ילדים צריך לעשות רק אם וכשרוצים ומוכנים להתחייב לכך
לצפיה ב-'אמא שלי אייפובית לחלוטין (אזהרת תיאורי שנאה והטרדות מיניות)'
אמא שלי אייפובית לחלוטין (אזהרת תיאורי שנאה והטרדות מיניות)
19/12/2018 | 21:36
2
69
היא מאוד לא מקבלת אותי, לא כא-רומנטית ולא כא-מינית. היא מנסה להסביר לי מה אני (רוצה מערכת יחסים רומנטית ומינית ובהכרח עם גבר), האשימה את עצמה, אמרה לי שזה לא תקין, רצתה שאלך לטיפול ואומרת לי שזה לא בסדר ושאני משוגעת. היא גם חושבת שזה אומר שאני לסבית ומגיבה רע גם לזה. רוב הזמן היא מתנהגת כאילו כלום לא קרה אחרי הריבים האלה, אפילו אם היו פיצוצים ואם היא אמרה שסבא שלי ז"ל מתהפך בקברו בגללי או שסבתא שלי תחטוף התקף לב בגללי, ואחרי האמירה הזאת שוב הוציאה אותי מהארון מול סבתא. סבתא שלי גם לא מאמינה לי, וניסתה לשנות אותי, אבל בקושי דיברנו על זה.

עם חברים נתקלתי בתגובות שונות. חלק קיבלו, חלק הגיבו בחוסר הבנה וחלק לא קיבלו טוב כל כך. הרוב הגיבו בחוסר הבנה.

אנשים שאני לא מכירה רואים בזה פתח לשאלות פולשניות על חיי מין, האם יש לי איברי מין, ניסיונות שאסכים לסקס כדי שאוכל להיות איתם (מאנשים שאני לא מכירה ושמראש לא רציתי להיות איתם במערכת יחסים מאף סוג) לחשוב שאני בן אדם פחות אוהב, חוסר אמון וכל מיני דברים כאלה. למשל, הודעות שקיבלתי באתרי היכרויות. זה היה צפוי, אבל אין הרבה מקומות שאני יכולה לחפש בהם אנשים שרוצים מערכות יחסים כאלה. גם קרה שראש של ארגון אמריקאי גאה שדיי גדול לדעתי צילם הודעות שלי ופירסם בפייסבוק כדי לצחוק על זה, וכל מיני דברים שונים. אני מדברת על א-רומנטיות ועל א-מיניות דיי הרבה, כך שקיבלתי הרבה תגובות שונות.

לגבי הורות, אני נחושה על משפחה של בעלי חיים (בעיקר כלבים), אבל הפסקתי להיות נחושה על אימוץ, ואני עדיין נחושה לגור עם חבר.ה. מבחינתי, כל דבר שנחשב לרומנטי יכול להיות אפלטוני. יש דברים שנחשבים לרומנטיים שאני לא רוצה לעשות (לדוגמה לשים/שישימו יד על הרגל שלי וצורות מגע דומות - אבל חיבוקים כן - נשיקות או סוגי ריקודים שנחשבים לרומנטיים), אבל את רוב הדברים שאני חושבת עליהם שנחשבים לרומנטיים אני רוצה לעשות (הדוגמה הקלאסית שלי היא שיט לאור ירח), ויש דברים אחרים שאני מוכנה להתפשר עליהם, אני חווה את זה כמו מערכת היחסים שלי עם התאומה שלי, ואני מרגישה שלקרוא לזה בשם אחר מאשר חברות יוצר הבדלות מלאכותיות וגם מטעה ושקרי, בייחוד כשיש לי אנשים שאני מרגישה כך כלפיהם (כתוצאה מכך, אני לא מסוגלת לראות את עצמי במערתכ יחסים מונוגמית).
לצפיה ב-''
19/12/2018 | 22:44
1
32
את בן אדם מאוד חזק שלמרות הכל את מדברת על זה ולא מוותרת.

לחיות ככה עם חבר/ה נשמע לי אידאלי, חברות שהיא שותפות. זה החלקים הכי טובים בזוגיות בלי הדברים שלא נוחים. וכלבים הם החברים הכי טובים❤️❤️❤️

אני מקווה שיהיה לך את כל זה, נראה לי הכי כיף בעולם
לצפיה ב-'תודה רבה! ובהצלחה!'
תודה רבה! ובהצלחה!
19/12/2018 | 22:50
16
לצפיה ב-'אני בדרך לשם'
אני בדרך לשם
21/12/2018 | 17:40
4
62
היוש :)
אז אני בהריון (חודש 4) מתרומת זרע.
לקח לי כמה שנים לקבל את ההחלטה הזו אבל הרצון שיהיו לי ילדים משלי הכריע את הכף.
אני חושבת שאין בהכרח קשר בין הרצון/חוסר רצון לזוגיות לבין הרצון/חוסר רצון לילדים - לפחות אצלי זה לא אחד על חשבון השני. 
הולכת לקראת הרפתקאה חדשה.
אם יש לך שאלות אני בכיף עונה.
לצפיה ב-'מזל טוב!!! '
מזל טוב!!!
22/12/2018 | 12:02
3
35
אני בתחילת גיבוש עם עצמי ואין לי עדיין שאלות ספציפיות אבל זה כיף/מרגש לשמוע ממך את זה.
אני מקווה שמה שאני כן שואלת זה בסדר ולא חטטני או פוגע איכשהו.
היה לך תהליך שהחלטת שאת לא רוצה לחפש בן זוג לצורך ילד או שפשוט לא עניין אותך בן זוג? כמה זמן לקח לך להתגבש על ההחלטה הזו? יש לך תמיכה של המשפחה? זה נשמע לי מלחיץ ומרגש ❤️ איזה כיף ואיזה פחד!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
22/12/2018 | 12:24
2
47
דבר ראשון תודה :)

חיפשתי בן זוג המון שנים אבל לא מצאתי וכשהגעתי לגיל 30 התחיל אצלי לחץ הגיל (יש לי קרישיות יתר בדם אז הריון זה מסוכן וככל שהגיל עולה כמובן שיותר מסוכן, וגם בא לי להיות אמא צעירה, לא בא לי בגיל 40)
חשבתי על הורות משותפת אבל הבנתי שזה לא מתאים לי להביא ילד עם מישהו זר. וזוגיות כאמור פשוט לא היתה.
זה לא שוויתרתי על זוגיות, אני חושבת שגם אם יש לי ילדה אני עדיין יכולה למצוא בן זוג. אנשים מוצאים זוגיות גם בגיל 60 ובכל מצב משפחתי.
לקח לי בערך שנה וחצי לחשוב ולברר ולעשות את כל התהליך עד תחילת הפרוצדורה עצמה (אני בת 32 עכשיו)
יש תמיכה של המשפחה - הם ממש בסדר ואמא שלי רק חיכתה שאני אביא לה נכד חחחחח היא מתרגשת יותר ממני חחחחח

זה בהחלט מרגש ומלחיץ, אבל יאללה, אלו החיים, שיהיה חוויתי, אחרת למה הטעם.
לצפיה ב-'תודה על התשובה ותהני מהילד/ה'
תודה על התשובה ותהני מהילד/ה
22/12/2018 | 13:55
13
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
23/12/2018 | 06:31
9
לצפיה ב-'27.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א'
27.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
18/12/2018 | 17:05
77
במרכז הגאה בת"א
יום חמישי 27.12 בשעה 18:00-20:00
חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

לצפיה ב-' האחרון שכתב בלוח ההיכרויות (שי)- שים לב:'
האחרון שכתב בלוח ההיכרויות (שי)- שים לב:
16/12/2018 | 06:34
94

שכחת להוסיף פרטי התקשרות עמך. 
צור עימי קשר במסר פרטי כדי שנוכל לשנות ולהוסיף את מה שחסר.
תודה 
לצפיה ב-'5.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א'
5.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
26/11/2018 | 11:28
3
95
במרכז הגאה בת"א
יום רביעי 5.12 בשעה 17:00-19:00

חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

לצפיה ב-'מתי יתקיים המפגש הבא?'
מתי יתקיים המפגש הבא?
07/12/2018 | 02:56
2
13
לצפיה ב-'היכן ניתן למצוא היכרות עם א-מינית?'
היכן ניתן למצוא היכרות עם א-מינית?
07/12/2018 | 03:16
1
81
אני בן 36, נראה צעיר מאוד לגילי, חסר רצון למין או אולי ישנה רתיעה מסויימת מקיום יחסי מין עם בחורה (מבחינת מראה איבר המין וגם מסיבות רגשיות). 
אני אדם שמאוד מעוניין במערכת יחסים זוגית והקמת בית ומשפחה. אני אולי תמים, אבל אני חושב שסוג א מיני כן יכול להקים משפחה ואני כאדם טוטאלי וזוגי - יכול להוות פרטנר מכיל, תומך ואוהב.
הייתי מאוד מעוניין לחפש מערכת יחסים שכזו.
ניתן לפנות אליי בהודעה אישית
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/12/2018 | 10:27
83

א-מיניים/ות בהחלט יכולים להיות בזוגיות רגילה ומשפחה, צריך רק למצוא את הצד השני, שזה אמנם לוקח קצת זמן, אבל שווה לחפש.

היכרות א-מינית ניתן למצוא בלוח ההיכרויות שלנו כאן בפורום:

בנוסף, יש אתר היכרויות לא-מיניים:

קבוצת הפייסבוק, ווטטסאפים של א-מיניים והמפגשים שנערכים אחת לכמה זמן. 
אתה מוזמן לכולם, בהצלחה 
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:19
11

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מחפש מישהי למטרת זוגיות רצינית '
מחפש מישהי למטרת זוגיות רצינית
21/11/2018 | 22:21
2
153
בחור, בן 29. הייתי במספר קשרים רציניים בחיי, כולם הסתיימו כשלא יכולתי להתחייב למיניות שבקשר ב-100%. ולא משנה כמה ניסיתי להסביר שלא היה מדובר בבנות הזוג שלי, אלא בי - לא היה סיכוי לתקן את הרושם שנוצר, והקשר הסתיים שם.
אני אדם מאוד רומנטי, שמקדיש תשומת לב בלתי רגילה לרגעים הקטנים במערכת היחסים. אני לא מחפש את הסקס או המיניות ומעולם לא חיפשתי - אלא את החיבור הרגשי, היכולת לעשות דברים ביחד, להנות אחד מחברת האחרת במובן הכי תמים שיש. אני מחפש את אותה בחורה שתרצה להתכרבל ביחד במיטה ולצפות בסרט, או לחלופין שתרצה לדבר שעות על הדברים הכי שטותיים ומהותיים שיכולים להיות. אני לא אומר שלא אוכל להתנסות מבחינה מינית בעתיד, אבל חשוב לי מאוד שנהיה קשובים לקצב ורצונותיו של האחר, ונדע להכיל ולקבל אותם (באספקט המיני וכל אספקט אחר של מערכת היחסים). אני אדם של מערכות יחסים רציניות ומחייבות, וכך תמיד הייתי - כך שאני לא מחפש לשחק משחקים, ומקווה להיכנס למערכת יחסים שגם תוביל, בתקווה, לחתונה ולילדים (כן, להיות הורה זה דבר מאוד יקר לליבי שאינני מוכן לוותר עליו, ואני מחפש מישהי שחולקת את אותו הרצון).
במידה ואני נשמע לטעמך - בהחלט אשמח שתיצרי עימי קשר: asiace89@gmail.com
לצפיה ב-' גבר בן 47 מחפש א-מינית'
גבר בן 47 מחפש א-מינית
15/12/2018 | 14:09
1
64
ידיד שלי שהוא א-מיני מחפש אישה דומה. הוא בעל ביטחון עצמי באופן כללי אבל בנושא הזה הוא מתבייש. הוא זאב בודד ועדיין זקוק למגע ולכן הוא מחפש מישהי מאיזור גוש דן לקשר שאינו אינטנסיבי אלא מפגשים מידי פעם שכוללים שיחות, חיבוקים, התכרבלויות במיטה. בן 47, נראה צעיר לגילו, גוף חטוב, אוהב בעלי חיים.

לצפיה ב-'היי למה הוא לא בא בעצמו לפורום? או למפגשים? '
היי למה הוא לא בא בעצמו לפורום? או למפגשים?
06/01/2019 | 01:54
19

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום