לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75827,582 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' מפגש פורום- הצעות'
מפגש פורום- הצעות
25/10/2017 | 10:43
6
179

שלום לכולן/ם,
הגיע הזמן למפגש פורום גדול ומפואר (הכל יחסי, כן?) שיתקיים באחד מימי שישי הבאים לבחירתכם:

יום שישי ה-24/11/2017

או שבוע אחרי

יום שישי ה- 1/12/2017  

בשני התאריכים המפגש יתקיים בשעות הבוקר בתל אביב, נשתדל כמה שיותר מוקדם כי אנחנו עוברים לשעון חורף והתחבורה הציבורית נעצרת אי שם אחרי צהריים.

בנוסף, נעקוב אחרי מזג האויר ונראה אם יחולו שינויים. 

אני מזכיר לחדשים/ות, סקרנים ומהססים: מפגש הפורום נועד לכולם, כמובן שגם לכם/ן. המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, אנחנו לא דורשים או מבקשים מאף אחד שום דבר. אפשר לבוא, לא חייבים לדבר, אנחנו תמיד שמחים שיש מצטרפים חדשים. מוזמנים לשאול עוד, אפשר גם בפרטי. 

אז לי מתאימים שני התאריכים, אנא כתבו באיזה תאריך נוח לכם/ן כדי שנדע לקבל החלטה שמקובלת על כולנו. תודה.
לצפיה ב-'יאי, איזה כיף'
יאי, איזה כיף
25/10/2017 | 11:41
64
לי מתאימים 2 התאריכים.
אולי 2 מפגשים?
לצפיה ב-'01.12'
01.12
25/10/2017 | 21:55
8
לצפיה ב-'הי :) מעדיפה את ה- 1.12.2017'
הי :) מעדיפה את ה- 1.12.2017
26/10/2017 | 15:38
23
לצפיה ב-'כן!'
כן!
28/10/2017 | 10:18
25
אני ממש שמחה שיש מפגש נוסף, לאור העובדה שהחמצתי את המפגש הקודם. קשה לדעת מה יקרה בעוד חודש, אבל כרגע שני התאריכים מתאימים.
k500, בואו נגרום לזה לקרות :)
לצפיה ב-'אני בעד 1.12 '
אני בעד 1.12
31/10/2017 | 19:38
10
לצפיה ב-'אני מבין שיש כרגע העדפה ל- 1/12'
אני מבין שיש כרגע העדפה ל- 1/12
03/11/2017 | 06:46
27
מי שעוד רוצה להוסיף מתי נוח משני התאריכים, מוזמן לכתוב כדי שנדע. 

לצפיה ב-'מחפשת בן זוג לקשר רציני'
מחפשת בן זוג לקשר רציני
17/11/2017 | 15:41
4
19
אני נופר, בת 31, בלי רשיון נהיגה, מחפשת בן זוג מאזור חיפה/טבעון והעמקים לקשר רציני. 
קשר דרך הפייסבוק - נופר אליאש
לצפיה ב-'פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
17/11/2017 | 21:51
3
15

שם הסיכוי למצוא גדול יותר משרשור כאן כי הלוח ממוקד למטרת היכרויות.
כתבי מה את מחפשת, קצת עלייך ומייל להתקשרות.

הלוח נמצא כאן למעלה תחת הלשונית הכחולה "כלים ומידע", בפתיחה של הפורום כאן למעלה וגם כאן:

וחוץ מזה, את כמובן מוזמנת להיות כאן, לשתף, להשתתף, לבוא למפגשים ועוד.
בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/11/2017 | 23:04
2
8
כתבתי שם - או לפחות מקווה... 

תודה! 
לצפיה ב-'בן זוג לקשר רציני'
בן זוג לקשר רציני
17/11/2017 | 23:02
1
18
היי,  אני נופר, בת 31 מקריית טבעון. מעוניינת להכיר בן זוג מאזור טבעון/חיפה/נשר וכו' לקשר רציני. 
אני בחורה שמאוד משקיעה בקשר ומאוד רגישה, אוהבת מאוד בעלי חיים (מוזמנים לשאול את הכלב והחתולים שלי) והערך המשפחתי אצלי מעל הכל. בעלת שני תארים וכרגע לומדת למקצוע. יש לי נכות קלה, כך שאין רשיון נהיגה ומתניידת באוטובוסים בלבד. 
מקווה מאוד שלמרות הקשיים, אצליח למצוא את האחד שלי. 
לצפיה ב-'כתבת את המודעה כאן במקום בלוח '
כתבת את המודעה כאן במקום בלוח
18/11/2017 | 10:35
9
כנסי ללוח ההיכרויות כאן: 

ובלוח תראי אפשרויות לפרסם מודעה. אל תשכחי לכתוב גם את המייל שלך כדי שהאחד הפוטנציאלי שלך יוכל לחזור אלייך. שוב, בהצלחה 
לצפיה ב-' מפגש! ביום רביעי! '
מפגש! ביום רביעי!
12/11/2017 | 17:14
28
לצפיה ב-'שאלה: מה זה פן רומנטי? תודה'
שאלה: מה זה פן רומנטי? תודה
16/11/2017 | 09:05
2
11
לצפיה ב-'panromantic '
panromantic
16/11/2017 | 18:09
1
19

מי שנמשך/ת רומנטית לאחרים/ות מכל המגדרים והמינים. 
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
17/11/2017 | 06:26
5
לצפיה ב-'א-מיניות באמצע החיים?'
א-מיניות באמצע החיים?
11/11/2017 | 14:53
3
55
אני נשוי+2 ובשנה האחרונה, בערך, אני עובר תהליכים...

אמנם מעולם הסקס שלנו לא היה מדהים, לא באיכות ולא בכמות, אבל בשנה האחרונה, במקביל לירידה חדה בתדירות, אני מרגיש ירידה משמעותית בחשק. לא רק כלפיה, אלא בכלל. הזוגיות שלנו רעה ואני חושב שאני סובל מדכאון (אבל עדיין לא הרמתי את עצמי כדי לבדוק את זה ולקבל אבחון רשמי). למרות, זאת ממשיך בחיים "כרגיל", כלפי חוץ. אבל אני כבוי לגמרי...

למעשה, "ירידה בחשק" זה אנדרסטייטמנט. הוא גמור, מחוק, נעלם. בעבר, אפילו אם תדירות הסקס לא היתה גבוהה במיוחד, עדיין הייתי מוצא את עצמי מתגרה מגורמים מסויימים ומאונן לא מעט. בחודשים האחרונים גם זה לא. יכולים לעבור שבועות רבים ללא כל גמירה (לא סקס ולא אוננות) וגם אין שום דבר שמחרמן אותי - פתאום כבר לא קורה שאני רואה בחורה/תמונה/סרט ועומד לי. זה פשוט לא קורה... אין יותר זקפה "פתאומית". נראה לי שאפילו אם הבחורה הכי סקסית בעולם תהיה איתי לבד עכשיו בחדר, לא אתגרה.

יש לציין ש"כשצריך" (כלומר, כשהאישה יוזמת מגע), אני מתפקד בסדר. יש זקפה ויש סקס כפי שהיה בעבר. אבל אני לא מתחרמן "סתם כך" ולא חווה זקפה כאמור.

אני מבין שעליי לבדוק את נושא הדכאון ע"י איש מקצוע, אבל בקשר לא-מיניות אני רוצה לדעת היא האם היא עשויה "לצוץ" ככה סתם באמצע החיים? האם ייתכן שהפכתי לא-מיני בעשור הרביעי שלי?

לצפיה ב-'שלום וברוך הבא'
שלום וברוך הבא
12/11/2017 | 10:28
2
34

ראשית, אנחנו כמובן לא אנשי מקצוע אלא רק נותנים את זווית המבט הא-מינית שלנו עד כמה שאנחנו יכולים.
שנית, לי זה נשמע שכל עניין הסקס בתקופה האחרונה נובע ממה שקורה מסביבך ופחות ממשיכה מינית ואסביר:
כתבת שיש לך ירידה בחשק המיני ואתה לא מתגרה כמו פעם, אבל האם אתה נמשך מינית לאחרות כמו פעם? כלומר, גם אם כמו שתיארת, אתה לא מתגרה כמו פעם, אולי זה יותר קשור לירידה בחשק המיני מאשר למשיכה המינית.

א-מיניות מוגדרת כחוסר במשיכה מינית כלפי אחרים אבל לא חוסר בחשק מיני לגמרי. לרוב הא-מיניים יש חשק מיני, פשוט הוא לא מופנה כלפי אחרים ויכול להתבטא, בין היתר, גם באוננות.
אני לא שולל שאולי אתה נמצא שם, אבל השאלה היא האם זה משהו שאתה מרגיש בתוכך כנטיה מינית או שזה נראה לך כמו תקופה רעה שאתה חווה כרגע, כי כתבת שכשאשתך יוזמת, אתה מתפקד, כלומר אתה עדיין מעוניין בסקס כשהוא קורה. 

אני מנסה להתנסח בזהירות כי קשה לי לשים את האצבע ולומר לך"כן, זה זה" או "לא" וכדומה. לא מדובר כאן בנוסחה מתמטית, מדובר כאן בבני אדם, רגשות, חוויות לא נעימות בפרק זמן מסוים ועוד וכל המכלול הזה הוא אגוז שצריך לפצח אותו וזה לא קל, כמו שאתה יודע.

למרות כל האמור, אני לא רוצה להגיד לך עכשיו שזה לא א-מיניות ולפטור אותך מהנושא, אלא דווקא הייתי רוצה שתבדוק עם עצמך אם אתה חושב שאתה מזדהה עם התכנים הא-מיניים, כלומר האם יש משהו בא-מיניות שאתה מוצא שהוא מאפיין אותך באישיות? כי אולי יש לך כאן חלון הזדמנויות לבחון דברים שאולי יש אצלך ולא בחנת מספיק בכל השנים. 
אני לא יודע מה קראת על א-מיניות, אבל אתה מוזמן לחדד את הידע שלך בנושא כאן בפתיחה של הפורום בהסברים, בחומרי הקריאה, הקישורים, המאמרים ועוד, של הפורום. 
אני כותב לך את זה כי יכול להיות שתמצא משהו שימצא חן בעיניך ותזהה אותו כמרכיב באישיות ויכול להיות שלא וגם זה בסדר. העיקר שתראה את שלל האפשרויות הקיימות והפרושות בפניך, דבר שייתן לך אולי פרספקטיבה גדולה יותר על מה שאתה חווה עתה.
ובקשר לזמן בחיים, א-מיניות לא צצה פתאום, אלא היא חלק מאיתנו, מהאישיות שלנו, כנטיה מינית בפני עצמה (נטיה מינית לא להימשך מינית לאחרים, בגדול) וכן, יש כאלה שגילו רק אחרי כמה עשורים שהם א-מיניים/ות, לאו דווקא כי פתאום הם הפכו לא-מיניים, אלא יותר בגלל שהם היו כאלה, רק לא ידעו שהמילה והנושא קיימים ושיש דבר כזה לא להימשך מינית ולא לרצות סקס עם אחרים ושזה בסדר. לא פעם מגיעים לכאן אנשים מכל הגילאים שגילו את הנושא במקרה או בגלל פרסומים שונים ושמחים שיש דבר כזה כי זה בדיוק מה שמגדיר את הרצון שלהם אחרי כל השנים שהם חיפשו מה "לא בסדר" איתם, למרות שהם בסדר גמור, כמובן.

אז, זה לא סוף פסוק ואין כאן קביעה נחרצת, אבל יש כאן הזדמנות להכיר את הנושא הא-מיני. אתה מוזמן לשאול, לחדד, להוסיף וכל מה שנראה לך, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד. אל תהסס לפנות בכל דבר שנראה לך.

בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/11/2017 | 00:35
1
13
תגובה מושקעת ונהדרת, תודה!
לשאלתך - כרגע (מזה כמה חודשים, אולי שנה כאמור) אינני חושק בכלום, אינני נמשך לכלום. לא לאשתי, לא לבחורה שעוברת ברחוב או על מסך הטלוויזיה. אבל כפי שציינתי, זה משהו יחסית חדש ולא הכרתי זאת בעבר.

אני חושב שהדבר הנכון ביותר עבורי יהיה לקבל עזרה מקצועית בנוגע למצבי הנפשי בתקופה הזו... שוב תודה רבה.

לצפיה ב-'אין על מה, רק כמה דברים:'
אין על מה, רק כמה דברים:
14/11/2017 | 06:58
17

ראשית, אם אתה פונה לעזרה מקצועית בנוגע למצבך הנפשי, קח בחשבון שרובם הגדול של אנשי המקצוע מהתחום הנפשי לא ממש מכירים את הנושא הא-מיני ברמה גבוהה או אפילו מספקת, בלשון המעטה, שלא לומר בורים בנושא הזה. אז שתדע לקראת מה אתה הולך ומה מחכה לך בתחום הזה.
זאת גם אחת הסיבות שהמלצתי לך לקרוא על א-מיניות, כדי להגיע מוכן, מה שנקרא, לקראת טיפול כי הדבר האחרון שאתה צריך בתקופה הלא קלה הזאת, זה פסיכולוג/ית שיגידו לך שיש לך הפרעה בתחום המיני (מה שלא נכון לגבי א-מיניות, כמובן) או משהו בסגנון. 

שנית, אני מבין מהתשובה שלך שהמשיכה המינית שלך לאחרות ירדה פלאים ושזה זמני כרגע, יחד עם ירידה בחשק המיני. בסדר גמור, אתה יודע מה טוב עבורך כרגע ואני מקווה שתצליח לחבר את הדברים ושאם כל זה חסר לך, זה יחזור אולי בעתיד, אחרי התקופה הלא פשוטה שאתה חווה. אתה הוא זה שיכול לדעת אם אתה א-מיני או פחות וכמו שציינתי, רצוי לדעת כמה שיותר כדי לא לפספס חלילה את מה שחשוב, בייחוד כשיש הזדמנות טובה לכך.

אתה מוזמן תמיד לשאול ולהתייעץ, גם בעתיד, או אם אתה נמצא בזמן של טיפולים ועלה משהו שם שאתה רוצה לחדד או לדעת, אנחנו כאן ומוכנים לעזור כמו תמיד. בהצלחה בכל. 

לצפיה ב-'מחפש בת זוג לקשר רציני (24)'
מחפש בת זוג לקשר רציני (24)
10/11/2017 | 20:46
44
דן , א-מיני מחפש בת זוג לקשר רומנטי רציני

0503695009 

:)
לצפיה ב-'מתלבטת'
מתלבטת
09/11/2017 | 14:16
1
65
היי לכולם :)
אז במחשבה שלי א מיניים זה אנשים שלא רוצים לעשות סקס.
אני לא חושבת שאני שוללת את אופציית המין בחיים שלי אבל עם זאת בחיים לא נמשכתי למישהו בקטע מיני.
האם אני יכולה להיחשב כ-א מינית או שיש לי חשק מיני מועט?
נ.ב אני לא נמשכת לנשים בכלל
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה.'
שלום וברוכה הבאה.
09/11/2017 | 15:44
48

א-מיניות מוגדרת כחוסר משיכה מינית לאחרים, זו ההגדרה הכללית וממנה נגזרות אפשרויות נוספות.
לא מדובר במשהו אחד שחור-לבן כך שאת יכולה למצוא את מה שמוצא חן בעינייך ומה שאת מרגישה שמאפיין אותך וחלק ממך.
א-מיניים/ות רבים אמנם לא מעוניינים בסקס אבל מאחר שא-מיניות היא סקאלה (כאמור, לא שחור-לבן), יש א-מיניים שכן מקיימים יחסי מין אחת לכמה זמן אם הם/ן רוצים ובתנאים מסוימים כמו מצב רגשי ועוד.

אם את לא שוללת מין אבל לא נמשכת לאחרים בקטע מיני, זה בסדר. את לא חייבת לשים את עצמך בהגדרות כובלות ולהחליט שמעכשיו את רק x או רק y. 
את יכולה להתלבט עוד, לחשוב עוד הרבה ולתת לזמן לעשות את שלו. בסופו של דבר, רק את יכולה לדעת מה את וכמה משיכה מינית יש או אין לך, גם אם זה פעם או מספר פעמים ספורות. אף אחד לא מודד אותך עם סרגל א-מיני וקובע כמה א-מינית את או לא 

מה שאני רוצה לומר בעצם, זה שאנחנו לא יכולים לקבוע או להחליט עבורך אם את א-מינית או לא, זה רק את יכולה להחליט בעצמך על סמך הידע שלך בנושא. ואגב ידע בנושא, אני לא יודע מה ואיפה קראת, אבל את מוזמנת לעיין בחומרי הקריאה על א-מיניות כאן בפורום, הן בתחילת הפורום למעלה והן בקישורים, מאמרים וכתבות, אם תרצי.
חוץ מזה, אנחנו תמיד כאן ושמחים לעזור לך בכל שאלה, התלבטות, בקשה ועוד. 
לצפיה ב-'שאלה למי שמתמצאת בפירסום מודעה בלוח היכרויות'
שאלה למי שמתמצאת בפירסום מודעה בלוח היכרויות
08/11/2017 | 17:59
13
47
הי, ניסיתי לפרסם בלוח היכרויות, זה שצמוד לפורום הזה, וזה כתב לי תשובה- שאני צריכה להיות "יוזר".
אני רוצה להיות יוזר- איך נהיים?
תודה
לצפיה ב-'פותחים כרטיס (יוזר) בתפוז'
פותחים כרטיס (יוזר) בתפוז
08/11/2017 | 19:18
4
18
לא כאורחת, אלא כמשתמשת רגילה. כך תוכלי לכתוב ולקבל הודעות והתראות בפורום ובתפוז בכלל, כמו גם לכתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום.

לצפיה ב-'תודה על התשובה וסליחה על הבורות- אבל איך עושים את זה- '
תודה על התשובה וסליחה על הבורות- אבל איך עושים את זה-
09/11/2017 | 08:21
3
18
איך בדיוק פותחים כרטיס יוזר, או איך שקוראים לזה
תודה
לצפיה ב-'כשאת נכנסת לתפוז פורומים, יש לך אפשרות להרשמה:'
כשאת נכנסת לתפוז פורומים, יש לך אפשרות להרשמה:
09/11/2017 | 15:30
2
13
שם את פותחת כרטיס (יוזר) ובעצם מצטרפת לתפוז פורומים כחברה ולא כאורחת.
צירפתי לך כאן צילום מסך עם סימון באדום. 
לצפיה ב-'תודה שוב. עוד שאלת בור'
תודה שוב. עוד שאלת בור
10/11/2017 | 07:49
1
22
האם אני מוכרחה להרשם גם לפייסבוק בשביל להיות יוזר?
כי נרשמתי לפורום של תפוז אנשים, ואז הוא שלח לי במייל את האישור ורשם: השלמת תהליך הרישום, וכתוב שם: הרשמה לפייסבוק. אבל לי אין פייסבוק, אני חייבת שיהייה לי פייסבוק אם אני רוצה להיות יוזר?
תודה
לצפיה ב-'לא'
לא
10/11/2017 | 11:21
19
לא. את לא חייבת זאת סתם עוד אופציה להירשם דרך הפייסבוק.
את פשוט צריכה להיכנס עכשיו לאתר דרך שם המשתמש והסיסמא שבחרת.
מחכה לראות אותך בשם משתמש חדש
לצפיה ב-'המון תודה- אנסה'
המון תודה- אנסה
11/11/2017 | 07:20
2
6
לצפיה ב-'המשך שאלות הבור'
המשך שאלות הבור
12/11/2017 | 07:36
1
16
לא מצליחה בשום אופן לסיים את תהליך ההרשמה ליוזר.
עכשו אני תקועה בשלב המייל: הם כותבים לי כל הזמן: לסיום תהליך ההרשמה לחץ כאן, אני לוחצת, מנסה , רושמת שם משתמש וסיסמא, ויש לי שם שורה ריקה שבצד כתוב: כל תפוז, ואפשרויות לבחירה, ואני לא מוצאת את לוח היכרויות א מיניים
תודה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
12/11/2017 | 08:06
10
הצלחת לפרסם פוסט משם המשתמש שפתחת.

מצרפת לך קישור ללוח היכרויות של א- מיניים

לוח מודעות בנושא א-מיניים - תפוז פורומים
לצפיה ב-'אין צורך בפתיחת יוזר ע"מ לפרסם בלוח מודעות '
אין צורך בפתיחת יוזר ע"מ לפרסם בלוח מודעות
12/11/2017 | 17:35
4
9
נראה לי שהתבלבלת קצת בדרך...  
כאן אפשר לפרסם מודעה
כאן אפשר לקרוא מודעות של אחרים

אין צורך לפתוח יוזר\שם משתמש. 
לצפיה ב-'תודה Haziloni, תודה להנהלת הפורום על כל העזרה והסבלנות'
תודה Haziloni, תודה להנהלת הפורום על כל העזרה והסבלנות
14/11/2017 | 06:12
3
8
סופסוף פירסמתי
לצפיה ב-'סליחה- Hazilonit'
סליחה- Hazilonit
14/11/2017 | 06:14
2
לצפיה ב-' רק שימי לב שהמודעה היא ללא אמצעי קשר'
רק שימי לב שהמודעה היא ללא אמצעי קשר
14/11/2017 | 06:38
1
11
לא כתבת את המייל שלך כדי שיוכלו לפנות אלייך.
מומלץ לכתוב מודעה חדשה עם פרטים על מה את מחפשת, מאיזה איזור, טווח גילאים, אם את א-מינית רומנטית או אחרת, אולי איזה סוג של זוגיות את מחפשת ועוד.

ואנא, כשאת רוצה לכתוב משהו בפורום, גשי עם העכבר לשרשור של ההודעות הרלוונטיות ושם תגיבי, אין צורך לכתוב כל פעם הודעה חדשה בתחילת הפורום כי היא עומדת בודדה ללא שיוך לנושא שאת מגיבה עליו. במידה ותרצי עזרה בעניין, נשמח לעזור. בהצלחה. 
לצפיה ב-'אוקיי, תודה'
אוקיי, תודה
15/11/2017 | 07:04
3
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
07/11/2017 | 22:32
68
בת 56 לסבית א מינית בקשר
לצפיה ב-'מחפשת בן זוג אלהורי, א-מיני וחד כתער. אשאר לבד, מה?'
מחפשת בן זוג אלהורי, א-מיני וחד כתער. אשאר לבד, מה?
07/11/2017 | 15:06
52
לצפיה ב-'היי מה שלומכם'
היי מה שלומכם
05/11/2017 | 02:00
54
אני בן 23 מאזור חיפה מחפש ידידות נפש אני בארון ממש ממש עמוק ואין לי ידידות בכלל ולא יודע איך יקבלו את זה אחרים זאת אומרת המשפחה שאני אוהב בנים כי אני גם לא משדר את זה.
מי שצריכה שיחות נפש שתפנה אליי בהודעות אשמח להיות לכן בנות אוזן קשבת בהכל ! אגב מצטער שאני לא קשור לכאן חח פשוט אין לי איפה לכתוב את זה ואני מנסה בעוד מדורים בפורום.
לצפיה ב-'מחפש קשר'
מחפש קשר
04/11/2017 | 17:53
76
היי,
בקצרה - בן 32, בחור רגיש, מחפש קשר רציני.
אני לא יודע אם אני בוודאות א-מיני או לא. אבל יודע שהדחף שלי אמנם קיים, אבל הרבה יותר נמוך מאחרים ומתבטא באופן אחר, יותר מגע ופחות "סקס מלא". בכל אופן, אשמח להיות בקשר
לצפיה ב-'המפגשים הקרובים במרכז הגאה'
המפגשים הקרובים במרכז הגאה
31/10/2017 | 19:46
72
המפגשים הקרובים של א-מיניים & א-רומנטיים במרכז הגאה בת"א

יום ד' 15.11 בשעה 20:00-22:00
יום ב' 27.11 בשעה 17:00-19:00
מיקום : המרכז הגאה (מעל קפה לנדוור) גן מאיר, כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  
לצפיה ב-'מחפש קשר רציני'
מחפש קשר רציני
27/10/2017 | 16:40
98
היי, אני גבר בן 45 מאזור תל אביב, משכיל, עובד בהייטק, אוהב לטייל בחול, בילויים ביתיים, מוסיקה נעימה, סרטים, סדרות, בתי קפה, מתעניין גם בלימודי שפות, יחסים בינלאומיים וכו . קשה לי קצת להגדיר את עצמי אך אולי הגדרה קרובה היא א-מיני הומו-רומנטי בתחום האפור , מחפש להכיר גבר דומה למטרת קשר רציני 
loewenweb3@gmail.com
לצפיה ב-'החלפתי שם משברכתף מ61'
החלפתי שם משברכתף מ61
27/10/2017 | 13:52
35
לצפיה ב-'תרומה'
תרומה
23/10/2017 | 19:14
59
ביכולתך לעזור לנו להיות הורים.
מעשה טוב שלך יכול לעזור לנו להפוך למשפחה.
אנחנו ואתם לא צריכים יום מעשים טובים, כי כל יום הוא יום מעשים טובים, ובואו נתחיל מעכשו.
וכולנו יכולים לעזור במעשה טוב אחד קטן...
כמו לרוב האנשים, גם לנו יש חלום - חלום להיות אבא...
אבא שמלמד את ילדו לעשות את צעדיו הראשונים, אבא שמלווה את ילדו ביומו הראשון לגן, אבא שמקריא לילדו סיפור לפני השינה ומתרגש מהמחשבה שיתמוך ויהיה עם ילדו בכל שלב בחייו...
כיום, כמעט לכל אחד יכול להיות ילד משלו - עניים, עשירים, פושעים, צדיקים, לסביות, כולם... חוץ מזוג גברים, כי המדינה לא מאפשרת לנו.
לכן אנו נאלצים לפנות להליך פונדקאות בחו"ל.
על אף התמיכה הרבה מהסביבה , אנחנו עדין רחוקים מהסכום הנדרש להגשמת החלום.
האם גם אתם מאמינים שיש לנו זכות להיות הורים?
אם כן, ליחצו על הלינק מטה ועיזרו לנו
לצפיה ב-'פוסט שכתבתי בפייסבוק פעם ושיתפתי גם כאן...'
פוסט שכתבתי בפייסבוק פעם ושיתפתי גם כאן...
22/10/2017 | 14:50
2
106
אני יודעת שזה שבוע המודעות. אני בארון ולא יכולה לדבר על זה...
אז הייתי רוצה שמה שכתבתי בכל זאת יעלה לסדר היום...
אני משתפת כאן קישור לפוסט...
אשמח אם מישהו\י ת\יגיב שם... אפילו רק לכתוב נקודה...רק כדי שזה יופיע... שיקראו...

https://m.facebook.com/groups/371276586316942?view...
לצפיה ב-'תודה על השיתוף'
תודה על השיתוף
23/10/2017 | 07:40
1
38

הדברים נכונים וכתבת את מה שרבים/ות כאן מרגישים וחושבים. בעניין המודעות, לפי התגובות שם ניכר באמת שהנושא הא-מיני עדיין לא מוכר וידוע מספיק בקרב האוכלוסיה ויש עוד הרבה מה לעשות בעניין. 

אם תרצי לכתוב משהו נוסף כאן, נשמח 
תודה. 
לצפיה ב-'תודה שקראת...ותודה על המשוב. '
תודה שקראת...ותודה על המשוב.
23/10/2017 | 10:46
19
הייתי רוצה שא\נשים מכאן יגיבו שם (מי שיכול\ה ולא בארון). ולו רק בשביל שהפוסט ימשיך להופיע שם ולא יישכח. אפילו להגיב רק בנקודה...
ואם יש מה להוסיף למה שכתבתי, ומישהו\י רוצה לשתף... אז אני ממש אשמח. זה יהיה בסדר גם אם לא יהיו עוד תגובות... אבל אני אשמח מאוד אם כן.  

לצפיה ב-'לא א-מיני אבל כאן'
לא א-מיני אבל כאן
19/10/2017 | 17:21
1
147
מציץ כאן מדי פעם בתקווה לפגוש מישהי שמצהירה שהיא לא א-מינית אבל לא מאוד מינית (ז"א- פחות מהממוצע/מקובל).
אז כזה אני.
אם מצאת עניין אפשר להחליף כמה מילים ומשם....מ יודע?
רק לתאור כללי אציין נתונים יבשים: 42, מושב בשפלה, הייטק, 180
השם האמיתי שמור במערכת
לצפיה ב-'אם תרצה, כתוב מודעה בלוח ההיכרויות'
אם תרצה, כתוב מודעה בלוח ההיכרויות
19/10/2017 | 17:55
61

שם הסיכוי למצוא גדול יותר לאורך זמן. 
ו..ברוך הנמצא 
לצפיה ב-'מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 19.10 בשעה 19:00 '
מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 19.10 בשעה 19:00
10/10/2017 | 13:29
3
91
ביום חמישי, 19.10 בין השעות 19:00-21:00
במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'אולי הפעם'
אולי הפעם
10/10/2017 | 16:15
2
86
אני כן אגיע. כלומר אעיז לבקש להפגש בכניסה כי לבד לא הצלחתי להכנס עד היום...
לצפיה ב-'יופי יש לך עדיין את מס' הטלפון שלי? '
יופי יש לך עדיין את מס' הטלפון שלי?
10/10/2017 | 16:24
1
33
לצפיה ב-'היי חצילונית'
היי חצילונית
11/10/2017 | 14:57
69
אני חייבת להגיד שאני קצת מבולבלת. שמתי לב שאת בולטת בפורומי הגאווה אבל עד עכשיו לא הבנתי מה את בדיוק? איזה הגדרה? בת כמה וכו'..
את לא חייבת לענות לי אבל רק אם בא לך כדי לסדר לי את המחשבות בראש.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
4

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה