לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72857,285 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'שנה טובה לכולם/ן '
שנה טובה לכולם/ן
20/09/2017 | 14:22
1
9

לכל חברי וחברות הפורום,
למהססים, למתלבטות, לאלה שרק קוראות ואולי יגיבו בפעם הבאה,
לכל מי שתורם, כותב, משתתפת ומגיב,
לכל מי שבא למפגשים וטורח להכין ולהביא,
לכל מי שהנושא בנפשו ומוכן לתרום ידע וזמן,
לכל מי שמחפשים זוגיות ואהבה
ולכל מי שכאן ובכלל ושלא הזכרתי,

שנה טובה לכולכם/ן   

לצפיה ב-'תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!'
תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!
20/09/2017 | 17:44
2
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
7

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות'
הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות
19/09/2017 | 14:08
19
שיחול ב-28-22 באוקטובר:

יש רעיונות?

בשנה שעברה עלה הרעיוו לצלם סרטון. אני עוד בעניין, אם זה מתאים. אשמח גם להצעות לנושאים שאוכל לכתוב עליהם, או לשמוע על פרוייקטים בינלאומיים שאפשר להצטרף אליהם. אעדכן אם אמצא פרוייקט כלשהו.
לצפיה ב-'לא בטוחה'
לא בטוחה
16/09/2017 | 17:45
6
44
היי לכולם .
אני בת 23 מעולם לא חוויתי קשר זוגי וסקס , אומנם יש לי חשק מיני ואני מאוננת ( פעם בשבוע ) על מישהו לרוב אנשים כאלה כריזמתיים , אך לא בוער בי החשק באמת לשכב לדעתכם זה חשק מיני נמוך ? א מיניות ? או חרדות ?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ותודה על השיתוף'
ברוכה הבאה ותודה על השיתוף
16/09/2017 | 20:36
3
35

האמת, גם אנחנו לא בטוחים, או יותר נכון, לא יכולים לדעת בדיוק כי מה שתיארת כאן מתאים להרבה מאיתנו ולכל אחד/ת יש רצון ונטיה קצת שונים גם בספקטרום הא-מיני.
א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית כלפי אחרים/ות, אבל זה לא מחסור בחשק מיני לגמרי ולרוב הא-מיניים יש חשק מיני וכמו שציינת הוא כולל גם אוננות או רמת משיכה מסוימת לאחרים, הכל תלוי במה שמרגישים.

למרות שהאינסטינקט אומר ישר "כן", אנחנו לא יכולים לאבחן אם את א-מינית או לקבוע במקומך, כי זה משהו שרק את יכולה להרגיש אותו בעצמך.
נכון, על פניו מה שאת מתארת נשמע כמו א-מיניות, אבל זה יהיה קצת לא אחראי מצידנו להגיד לך שאת משהו אחד כי א-מיניות היא מגוונת ויכול להיות שתגלי שאת מזדהה עם הגדרות שונות בנושא.

מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה לכוון, לשתף, לענות על שאלות אם יצוצו ולעזור עד כמה שניתן. אני מקווה שזה קצת עזר ואם לא, כתבי שנדע לכוון יותר. 
אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור, בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/09/2017 | 14:53
2
19
ואוו תודה על התשובה . אז א מיניות לא אומרת שאין בכלל חשק ? אני נהנית  מסיפוק עצמי ולדבר על סקס וכו , אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין כי זה לא בוער בי ואני תמיד מרגישה שונה , לפעמים אני מרגישה שאני נמשכת לאנשים מסוימים אבל תמיד הרגשתי משיכה מבוססת על רגש שיכול להיות שבא ביחד עם מין אבל יותר רגש .
מי יכול לקבוע את ? אני רוצה לבדוק שזה לא מטראומות או פחדים שווה לנסות מטפלת מינית או פסיכולוג ? 
לצפיה ב-'לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות '
לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות
17/09/2017 | 16:03
1
32

אכן, א-מיניות לא אומרת שאין חשק מיני או שאין מיניות כלל, אלא שאין משיכה מינית או שהיא נמוכה, תלוי במה שמרגישים. כלומר יכול להיות חשק מיני וזה בסדר. 

צריך להפריד בין חשק מיני לבין משיכה מינית:
חשק מיני זה מה שאת מרגישה כעוררות או תשוקה מסוימת.
משיכה מינית זה האם את נמשכת מינית לאחרים/ות או מה רמת המשיכה המינית שלך, כלומר האם החשק המיני שיש לך מופנה כלפי אחרים/ות. יכול להיות שאין לך משיכה ויכול להיות שיש לך משיכה נמוכה או משיכה בתנאים מסוימים. 

כאמור, א-מיניות היא מגוונת ומאפשרת לך לראות הגדרות ומשיכות שונות שאולי תוכלי להזדהות איתן או עם חלקן.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ועד כמה קראת בנושא, רק אציין שאם את מרגישה משיכה שמבוססת על רגש, ייתכן שאת דמי-מינית, כלומר נמשכת לאחרים/ות רק אחרי שאת נקשרת אליהם רגשית. 

בנוגע לזה שלא קיימת יחסי מין, אל תרגישי שונה יותר מדי. זה נכון שאנחנו חיים בחברה היפר מינית שמקדשת כל דבר מיני ומכניסה מיניות לכל פרסומת לרהיטים או יין לחג, אבל לא כולם מקיימים יחסי מין ולא כולם/ן רוצים לקיים יחסי מין.
יש כאלה שניסו וגילו שזה לא מתאים להם ויש כאלה שלא ניסו כי זה לא מתאים להם מראש.
את יכולה להרגיש קצת יותר בנוח כי יש כאן הרבה כאלה שלא שכבו או שלא מעוניינים לשכב עם אחרים. אנחנו מדברים על זה גם כאן וגם במפגשים שלנו, בהם ניתן לשמוע מה מרגישים א-מיניים אחרים ומה הקשיים החברתיים שנתקלים בהם, לרבות התחושה שהם שונים כביכול.

ושוב אדגיש שאנחנו לא יכולים לקבוע את מה שאת, זה רק את יכולה לדעת על פי ההרגשה הפנימית שלך לנוכח הידע שתצברי בנושא. ועם כל הכבוד למטפלים ופסיכולוגים, רמת הידע של רובם/ן בנושא הא-מיני לוקה בחסר, בלשון המעטה. נתון לשיקולך בלבד.

כמו שכתבתי, אנחנו מציעים עזרה ותמיכה, הכְוונה בנושא ושיתוף של הידע האישי שלנו שנצבר לאורך השנים. רובנו חווינו את מה שאת מתארת כאן ולכן אנחנו יכולים להזדהות עם מה שכתבת. 
מקווה שעזרתי קצת ושוב, אל תהססי בכל שאלה, חידוד או פנייה בנושא, בשביל זה אנחנו כאן 
לצפיה ב-'אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני'
אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני
18/09/2017 | 11:15
19
בתור בת 25 חפרו לי על זה יותר פעמים משאני יכולה לספור וזאת למרות שזה בכלל לא מעיניינם של אנשים.
ההפניה לטיפול פסיכולוגי הפכה להיות כל כך אוטומטית וזה גרם לי במקום מסוים לפקפק בהיכרות העצמית שלי.

בסופו של דבר הבנתי שהייתי קשה מאוד עם עצמי. זה שכולם עושים לא אומר שגם אני צריכה לעשות. 
הדבר התומך שאני יכולה להגיד לך, ברמה הכי אישית, במיוחד כי אני מכירה את ההרגשה הזאת: את כבר יודעת מראש מה טוב לך- ובצורה הכי פשוטה צריך להפריד בין "אני" ל"שאר" כי הנטייה הא- מינית עדיין לא ידועה כל כך בציבור או שאנשים בכלל לא מבינים איך זה אפשרי. ההכרה בזה שקיימים עוד אנשים שנמצאים בספקטרום, גורמת לי לפחות, להרגשת ביטחון לגבי הנטיה שלי.
לצפיה ב-'לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?'
לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?
18/09/2017 | 20:45
1
16

למה התכוונת שאת מאוננת על מישהו? (כריזמטי?)

או שהייתה שם בעיית פיסוק?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
19/09/2017 | 07:13
19

א-מיניים לא מתאהבים? זה שמור רק למיניים? לא ברור.

זה גם מזכיר את סוג השאלות שאנשים שואלים כשהם שומעים על א-מיניות פעם ראשונה, בייחוד אלה שלא מאמינים שיש דבר כזה. 
אבל אני מתאר לעצמי שלא התכוונת לזה, בטח לא לערער על מי שנמצא כאן ומחפש/ת תמיכה או עזרה בנושא בצעדיו הראשונים 

לצפיה ב-'קשרים חברתיים'
קשרים חברתיים
17/09/2017 | 15:28
2
41
זה הגיוני הרצון העז לחיי חברה יותר משאר האוכלוסיה ? אני למשל ממש חייבת חיי חברה בקטע של יום יום .

לצפיה ב-'היי לי'
היי לי
18/09/2017 | 11:25
18
יכול להיות שאת טיפוס חברותי מאוד בלי שום קשר או שזאת הדרך שלך לחוות מערכות יחסים שנחשבות משמעותיות בחיים שלך.
אני לדוגמא גם צריכה אנשים סביבי אבל אחרי זמן מסוים אני צריכה הרבה שקט ולבד. ראיתי איזה משהו נחמד באינטרנט שקראו לו "בטרייה חברתית" (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב) לפי הבנתי, יש כאלה שצריכים אנשים כדי להטעין אותה ויש כאלה שצריכים את הלבד שלהם.
לצפיה ב-'מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?'
מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?
18/09/2017 | 21:46
4
לצפיה ב-'מפגש עתידי'
מפגש עתידי
15/09/2017 | 07:39
2
46

ראשית, המפגש אמש היה קטן ואינטימי, אך מהנה. בנוסף, שמחתי לראות פנים ותיקות וגם חדשות. 

שנית, המפגש הבא יתקיים ביום שישי בבוקר. עדיין אין מועד כי עוד מוקדם להחליט, אבל אחרי החגים נתחיל לדבר על כך. 

שלישית, בקרו בלוח ההיכרויות, הוא פעיל, שווה לנסות 
לצפיה ב-'איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)'
איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)
15/09/2017 | 21:28
1
9
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 10:50
13
לצפיה ב-' מפגש פורום'
מפגש פורום
08/09/2017 | 07:21
10
369

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום ייערך ביום חמישי ה- 14/9/2017 בשעה 18:30 במתחם שרונה בתל אביב. אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י. מפה מצורפת. 

חדשים/ות, מהססים ומתלבטות, המפגש נועד גם לכם/ן כמובן ונערך באוירה נעימה ולא מחייבת. אנחנו תמיד שמחים כשמגיעים חברים חדשים. מי שרוצה לשאול ולהתעניין עוד, אפשר גם בפרטי. 

מי מביא מה? משהו לאכול, שתיה קלה, מאפים כלשהם וכל מה שנראה לכם מתאים לאוירת פיקניק בשעות הערב. 

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ואולי משהו קטן לאכול, אנא שרשרו כאן מה אתם/ן מתכוונים להביא. נתראה במפגש! 

לצפיה ב-'מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?'
מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?
09/09/2017 | 21:05
3
25
לצפיה ב-'אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו '
אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו
10/09/2017 | 00:06
2
42

לא נחכה שעה, זה קצת מוגזם. 
לצפיה ב-'מצויין, אני אביא עוגה'
מצויין, אני אביא עוגה
10/09/2017 | 09:18
1
17
לצפיה ב-'יופי, תודה '
יופי, תודה
10/09/2017 | 11:02
10
לצפיה ב-'לצערי, אני לא אגיע הפעם'
לצערי, אני לא אגיע הפעם
10/09/2017 | 13:11
2
40
אני חולה... וזה כנראה לא יעבור עד יום חמישי... 
המפגשים האלה נהדרים, וממש חבל לי להחמיץ עוד אחד, אבל אין ברירה...
לצפיה ב-'חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי '
חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי
10/09/2017 | 17:31
20
לצפיה ב-'החלמה מהירה!'
החלמה מהירה!
11/09/2017 | 16:49
25
אני לא אוכל להגיע, אבל מקווה שתוכלי.

תרגישי טוב!
לצפיה ב-'האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?'
האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?
11/09/2017 | 14:40
1
26
 לא יכולה פיזית...תודה.
לצפיה ב-'יש ספסלי ישיבה במקום'
יש ספסלי ישיבה במקום
11/09/2017 | 16:52
35
אולי נשב בצורה משולבת, כלומר גם על הדשא וגם על הספסל, אז זה אפשרי. 

לצפיה ב-'אוכל ואלרגיות'
אוכל ואלרגיות
12/09/2017 | 19:34
32
יש פה א.נשים
שיש להם אלרגיות לאוכל
כמו גלוטן חלב וסויה?

לצפיה ב-'מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר'
מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר
15/09/2017 | 01:01
1
26
גבר בן 50 נאה להכרות עם א-מינית
מוזמנת לפנות במייל gold22@walla.com
לצפיה ב-'תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
15/09/2017 | 07:28
17

או דרך "כלים ומידע" כאן למעלה בלשונית הכחולה וב "לוחות". 
בהצלחה. 
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
11/09/2017 | 13:18
4
82
אם ישנה אחת: לסבית א מינית בגיל 48 ומעלה- אנא השמיעי קול
לצפיה ב-'היי'
היי
11/09/2017 | 22:51
42
כמעט.. רק בגיל זה שונה. אני צעירה יותר מהגיל שציינת

בהצלחה במציאה מה שאת מחפשת
לצפיה ב-'46 תופס...?'
46 תופס...?
12/09/2017 | 11:24
1
21
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2017 | 09:42
38
ברוכה הבאה לפורום!

אני לא חושבת שתהיה לה בעיה אם את לסבית א-מינית
עד שמצליחים למצוא לסבית א-מינית לא חושבת שתהיה התעקשות על שנתיים מתחת להגדרה.
בהצלחה לכן ואל תשכחו לעדכן!
לצפיה ב-'הי'
הי
19/09/2017 | 14:29
12
לא הצלחתי לראות מה גילך,
אני עוד מעט בת 56
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:02
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-' מפגש פורום לפני ראש השנה'
מפגש פורום לפני ראש השנה
28/08/2017 | 07:01
19
149

מה דעתכם/ן על מפגש פורום? 

אני מציע או את יום חמישי ה- 14/9 בערב או את יום שישי ה-15/9 בבוקר.
המפגש ייערך בתל אביב, פרטים מלאים יגיעו בהודעה נפרדת ומסודרת, כרגיל. 

חדשים, מתלבטים וכל השאר, המפגש נערך באוירה נעימה ופתוח לכולכם. זאת הזדמנות לבוא, להכיר, לדבר ולשתף. לא חייבים כמובן, אפשר גם לשתוק, אנחנו לא מכריחים אף אחד לשום דבר, הכל חופשי. תבואו ותראו 

אנא כתבו כאן באיזה מהימים נוח לכם/ן ונפגש. 

לצפיה ב-' אני צריכה ללכת לחתונה ב15...'
אני צריכה ללכת לחתונה ב15...
28/08/2017 | 09:44
4
35
לצפיה ב-'מה עם ה-14/9 שזה ערב לפני?'
מה עם ה-14/9 שזה ערב לפני?
28/08/2017 | 10:57
3
21
לצפיה ב-'אבל זה אף פעם לא בערב...'
אבל זה אף פעם לא בערב...
28/08/2017 | 11:03
2
39
אני עובדת ליד אז אם זה יתחיל ב5, אני כנראה אבוא.
לצפיה ב-'היו מפגשים בערב, אולי הפעם זה יקרה'
היו מפגשים בערב, אולי הפעם זה יקרה
28/08/2017 | 11:28
1
38
בכל אופן, נראה לאן נושבת הרוח של הרוב ואיזה יום יהיה נוח. 
לצפיה ב-'אני בעד כל יום שישי אחר'
אני בעד כל יום שישי אחר
28/08/2017 | 11:33
15
לצפיה ב-''
28/08/2017 | 10:38
1
33
אני מאוד אוהבת את המפגשים של הפורום, ואשמח לבוא! מבחינתי, גם חמישי בערב וגם שישי בבוקר מתאים. אם אנחנו נפגשים בבוקר, אז חשוב לי שיהיה צל.
נתראה! 
לצפיה ב-'ברור שאם בבוקר, יהיה צל, כמו תמיד '
ברור שאם בבוקר, יהיה צל, כמו תמיד
28/08/2017 | 10:59
19
לצפיה ב-'בעקרון חמישי עדיף לי, אבל.. '
בעקרון חמישי עדיף לי, אבל..
28/08/2017 | 22:11
1
47
אני ממש לא בטוחה אם אני אוכל להגיע (הסיכוי לא גבוה ממש) וגם עד עכשיו אף פעם לא באתי...
בכל מקרה אם זה בחמישי (18:30 והלאה) זה מעלה קצת את הסיכוי שלי להגיע :)
לצפיה ב-'אם בחמישי זה מ- 19:00 ואילך, נשמח אם תוכלי להגיע בכל מקרה'
אם בחמישי זה מ- 19:00 ואילך, נשמח אם תוכלי להגיע בכל מקרה
29/08/2017 | 07:17
13
לצפיה ב-'למה זה תמיד נופל על זמנים שאני לא יכולה '
למה זה תמיד נופל על זמנים שאני לא יכולה
29/08/2017 | 08:20
1
17
לצפיה ב-'לא יודע '
לא יודע
29/08/2017 | 12:30
14
לצפיה ב-'חמישי ערב...'
חמישי ערב...
30/08/2017 | 10:46
42
ערב. ערב.... 
לצפיה ב-'לא יודעת אם אוכל לבוא... תמיד רוצה שתהיה לי אופציה...'
לא יודעת אם אוכל לבוא... תמיד רוצה שתהיה לי אופציה...
05/09/2017 | 00:23
4
32
הייתי רוצה שהמפגש יהיה ביום ולא בערב...כך אני אוכל לעשות מאמץ ולבוא...

לצפיה ב-'את תבואי ביום שישי בבוקר ה- 15/9?'
את תבואי ביום שישי בבוקר ה- 15/9?
05/09/2017 | 06:18
3
20
במידה ויוחלט על יום שישי?
לצפיה ב-'אני רוצה לבוא. כל הזמן קורה משהו שמונע ממני להגיע...'
אני רוצה לבוא. כל הזמן קורה משהו שמונע ממני להגיע...
05/09/2017 | 20:33
2
27
בינתיים התאריך הזה פנוי לי... חשוב לי לפגוש אנשים שאני יכולה להזדהות איתם...
אני אשמח לבוא, ואני נרגשת גם רק מהמחשבה על אולי לבוא...
יום שישי זה יום שלא קל להגיע...בגלל הנקיונות לקראת השבת...אבל אני באמת אעשה מאמץ. יש לי הרבה רצון להגיע...אבל אני לא מבטיחה מעכשיו...
ד.א.. ראיתי את גן מאיר...הייתי שם...מקום מקסים...

לצפיה ב-'אוקי, מקווה שיסתדר לך בסוף כן להגיע'
אוקי, מקווה שיסתדר לך בסוף כן להגיע
05/09/2017 | 21:05
1
10
לצפיה ב-'אם זה יהיה בשעות היום... תהיה סבירות גבוהה שאוכל לבוא...'
אם זה יהיה בשעות היום... תהיה סבירות גבוהה שאוכל לבוא...
05/09/2017 | 23:49
9
לצפיה ב-' מסתמן שחמישי בערב, אלא אם כן '
מסתמן שחמישי בערב, אלא אם כן
06/09/2017 | 11:03
1
35
יש כאלה שטרם הביעו את דעתם או כאלה שמעדיפים את יום שישי בכל זאת, אנא כתבו ונחליט ביומיים הקרובים. תודה. 
לצפיה ב-'אני הבעתי את דעתי... אבל אני מבינה ... '
אני הבעתי את דעתי... אבל אני מבינה ...
06/09/2017 | 12:14
33
=\ חבל...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה '
מחכים לכם בפורום אהבה ורומנטיקה
07/09/2017 | 11:36
18

המקום לכתוב, לרגש ולהתרגש, להביע את תחושותיכם, לשתף להתייעץ לגבי אהבה ורומנטיקה על כל גווניה 

היכנסו עכשיו לפורום אהבה ורומנטיקה 

לצפיה ב-'להכיר לחיים משותפים ולהורות'
להכיר לחיים משותפים ולהורות
31/08/2017 | 18:23
2
81
אני מעוניין להכיר לזוגיות (ללא מין),בחורה בגיל 35-42 ליצירת תא משפחתי משותף. 
אני דוגל בשותפות ובחוויות משותפות של טיולים בארץ ובחול אירועים משותפים וכל מה שבא ומעל הכל יצירת תא משפחתי רחב חם ואוהב.
אני בן 50 ספורטאי נאה צעיר במראה ובנפש ובעל נתינה גבוהה.
אז אם יש כאן מישהי או שאתן מכירות כאלו , מוזמנות להגיב כאן או לפנות במייל: gold22@walla.com
לצפיה ב-'אבל ברצינות, לא עדיף פונדקאות? '
אבל ברצינות, לא עדיף פונדקאות?
31/08/2017 | 20:39
1
57
לאילן שיינפלד, שנעשה הורה דרך פונדקאות בגיל מבוגר הולך לא רע...

לצפיה ב-'mali'
mali
31/08/2017 | 20:48
52
עדיף זוג הורים ביולוגים
לצפיה ב-'כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים '
כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים
29/08/2017 | 09:38
2
72
היי,
אני אשת ים, חיה על ועם הים, ובאופן כללי אדם שבחר לחיות בתלם משלו.
בין יתר הדברים שקרו לי בחיי המרתקים, קרו לי גם דברים שלא צפיתי.
להגיע לגיל 49 ללא ילדים.
גם אני רוצה להיות אמא. וכן, אני יכולה מתוקף היותי אשה, לרכוש ביצית וזרע מתרומה ולהיות אמא.
אבל, אני מאד מאמינה שילד צריך אבא ואמא. אני מאד מאמינה שאמא צריכה אבא לצידה.
הגשמתי הרבה דברים בחיי ואני יודעת שאני יכולה להיות אם יחידנית מוצלחת. אבל יכולת לא תמיד מספיקה. אני רוצה, אבל לא לבד.

אז אם יש בניכם איש/ה שעדיין לא הגשימו ורוצים להגשים הורות, אשמח אם תיצרו עימי קשר למייל ו/או לתיבת המסרים:

בשני הלינקים הבאים תוכלו להתוודע לשניים מכשרונותיי

לצפיה ב-'תוכלי לפרסם מודעה גם בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכלי לפרסם מודעה גם בלוח ההיכרויות של הפורום
29/08/2017 | 12:29
1
28
הלוח נמצא ב "כלים ומידע" כאן למעלה בכחול ואז עוברים ל "לוחות".

תוכלי לפרסם מודעה כפי שאת רוצה, שם החשיפה תהיה ארוכה יותר.
בין כך ובין כך, שיהיה בהצלחה  
לצפיה ב-''
29/08/2017 | 13:53
16
לצפיה ב-'א-מיניות ומגע'
א-מיניות ומגע
27/08/2017 | 12:43
5
132
יצא לי לחשוב הרבה על הקשר בין א-מיניות למגע.
מעולם לא אהבתי שנכנסים לי למרחב האינטימי, בטח שלא זרים.
גם במגע הכי בסיסי של חיבוק או נשיקה על הלחי אני צריכה להיות בהלך רוח מאוד ספציפי כדי לזרום עם זה.
רציתי להעלות את זה כשאלה כללית ולראות האם אחרים תהו על הקשר בין השניים.
אנשים רבים לא מבינים את זה ומסתכלים על נושא ההימנעות ממגע כמשהו לא טוב. כשהבנתי שאני א-מינית זה התבהר לי, אבל נכון לעכשיו, רק בצורה חלקית.
לצפיה ב-'אפשר להבין את ההקשר'
אפשר להבין את ההקשר
27/08/2017 | 19:30
72

יש א-מיניים שלא אוהבים מגע, בטח כמו זה שהזכרת, מגע של זרים שבאים או כאלה שמפתיעים שלא לצורך.
אולי זה גם עניין של אישיות ותפישת המרחב האישי והגבולות שלו במסגרת הא-מינית של כל אחד/ת, כלומר אם אני א-מיני רומנטי, אני כן יכול לאהוב מגע אבל רק כשהוא מגיע בשלב מסוים, עם מישהו מסוים ובסיטואציה נוחה, כמובן.

אנשים ברובם בטח שיסתכלו על הימנעות ממגע כמשהו לא טוב, ממש כפי שהם יסתכלו על א-מיניות כמשהו חריג, בטח אם אין להם ידע מספיק בנושא. 
לצפיה ב-'א מיניות'
א מיניות
28/08/2017 | 00:38
57
היי עומר
בת כמה ומהיכן את?
לצפיה ב-'אני בדיוק להפך'
אני בדיוק להפך
28/08/2017 | 10:56
62
בצבא התחלתי לחבק אנשים כברכת שלום, ואני מרגישה טוב עם זה. כשמישהו מנשק אותי על הלחי לשלום, אני מרגישה קצת מוזר (בתרבות שגדלתי בה זה לא היה מקובל), אבל אני מבינה שזאת הדרך של אנשים מסויימים, ואני מכבדת את זה.
ברור, שאם בן אדם שאני לא מכירה ייתקרב אליי יותר מדי או יינסה לגעת בי ללא הסכמתי, אני ארגיש לא בנוח, אבל אני מניחה שזה תקף לגבי כל בני האדם, גם המיניים שבהם.

את שואלת אם יש קשר בין א-מיניות למגע, ואני חושבת שחלק מהשאלה היא אם את א-רומנטית או רומנטית.
אני א-מינית הטרו-רומנטית, מה שאומר שאני רוצה מגע רומנטי. למשל, להחזיק ידיים, או נשיקה על הלחי במובן הרומנטי שלה. יש מגע מיני מסויים שאני לא מעוניינת בו, אבל יש הרבה דברים שאני נהנית לעשות. עד כדי כך, שהחבר שלי אמר שקשה לו להבין למה אני א-מינית.

לסיכום: יש קשר בין א-מיניות למגע. חלק מההגדרה של א-מיניות היא: "אני לא רוצה מגע מסוג מסויים". למרות זאת, הקשר לא חד משמעי כמו שאת מתארת אותו. בן אדם א-מיני יכול להיות טיפוס "חם" ומחבק. הוא לא חייב להיות אדם שמפחד ממגע ומתכנס בתוך עצמו כמו שבלול.

לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
28/08/2017 | 12:58
1
53
אני הרבה זמן תהיתי לגבי זה, כי אני לא מעוניינת במגע מיני וגם לא אוהבת התכרבלויות או ששמים עליי יד או דברים כאלה, אבל אוהבת חיבוקים (כולל חיבוקים ארוכים, למרות שהם נדירים מאוד אצלי. אני גם לא כל כך יוזמת חיבוקים, למרות שאני אוהבת להתחבק עם אנשים שאני אוהבת), ואני גם א-רומנטית, אבל נתקלתי גם בא-מיניים וגם בא-רומנטיים שמאוד אוהבים מגע, כולל התכרבלויות וכו'.

על החלק של לשים יד (כולל גם ליטופים ודברים דומים) חשבתי מזמן, כי אני לא מרגישה כלום מזה ששמים עליי יד מלבד התחושה הפיזית שיש עליי יד, אבל תהיתי אם אני יכולה להתנהג כך עם אנשים שאוהבים את זה, כל עוד הם מודעים לזה שאני לא מרגישה שאני מביעה אהבה, אלא מבינה שהם מרגישים שזו הבעת אהבה. בשלב מסויים הבנתי שאני רוצה להתנהג עם אנשים שאני אוהבת באופן שבא לי בטבעיות ולא כי למדתי שזו התנהגות שמפרשת אצלם כהבעת אהבה.

נתקלתי כבר באנשים שישר כשהם שמעו את המילים א-מינים ו/או א-רומנטיות הם חשבו שאני שונאת כל מגע (אני לא בטוחה אם אפשר לדבר על התגובות האלה בנפרד כתגובות על א-מיניות או על א-רומנטיות, כי הרבה אנשים מתנהגים כאילו שאלה מילים נרדפות למרות שאני משתמשת בשתי המילים באותו הטקסט ולפעמים גם באותו המשפט) ובאנשים שחשבו שאני לא נהנית ממגע ידיים כי זה אף פעם לא קרה עם בן אדם שאהבתי מספיק.
לצפיה ב-'עודף מגע'
עודף מגע
02/09/2017 | 21:57
35
אני חושבת שאצלי זה דווקא מאד קשור. במגע אני קולטת כמויות עצומות של מידע ומאבדת את עצמי. אני מהדהדת אחרים ומרגישה אותם בגוף שלי גם בלי מגע ועם מגע זה מטביע אותי. 
מגע מיני אפשרי מבחינתי רק אם אני יוצאת מהגוף שלי וזה גרוע יותר מאונס עצמי, ואם זה לא לגמרי בהשלמה והסכמה אני מאבדת את ההכרה....
לצפיה ב-'אני חייבת כבר להוציא את זה מהמערכת'
אני חייבת כבר להוציא את זה מהמערכת
25/08/2017 | 19:51
8
141
אני א- מינית, זה מרגיש ממש אחלה לדעת סוף סוף מה לא התיישר עם כל מי שסביבי.
אני כותבת כאן כיוון שאין לי כל כך עם מי לדבר על זה ואני וכולה להתבטא פה.
אמנם סיפרתי למישהו אחד, אבל לא בא לי לפתוח את זה יותר מידי כי זה נדמה שלמרות הקבלה, לא באמת מבינים אותי, כמו שאני לא מבינה אותם...
הנושא הזה ממש מעסיק אותי לאחרונה.
פעם עוד הייתי יכולה להדוף שאלות כמו "איך זה יכול להיות שעדיין אין לך חבר".
עכשיו אני פשוט אומרת לכולם שכנראה שזה לא יקרה והם מפרשים את זה בתור הרמת ידיים וזה ממש מצחיק אותי כי אני לרגע לא אומרת את זה כאילו שאני מוותרת.
כל הצורך הזה של אנשים להיכנס למשבצת שכולם רואים מסביב- הבית הבעל ושלושת הילדים מאוד מקשה עליהם לקבל קונספט שונה.
המטרה הנעלה של אנשים בחיים היא למצוא את הנפש התאומה שלהם. הם לא מאמינים לי כשאני אומרת שאין כזה דבר...  
הלחץ השקט הזה הופך להיות יותר ויותר רועש, אני שמחה שלפחות עכשיו אני יודעת שזה בסדר. 

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
25/08/2017 | 21:38
50

טוב לדעת שאת מרגישה נוח להתבטא ולשתף את מה שאת מרגישה כאן, איתנו.
אכן, רבים בחברה עדיין לא מקבלים או לא מאמינים שיש דבר כזה א-מיניות, בעיקר מהסיבה הפשוטה שאין להם מודעות לעניין. רובנו כאן מכירים את שלל ההערות והשאלות אודות א-מיניות, בעיקר מהפן המפקפק בכך שזה קיים.

אז כן, הפורום הוא המקום להתבטא ולשתף, לשאול ולתהות על א-מיניות וכל הנוגע בכך. יש גם פייסבוק ווטסאפ, אבל כאן יש אינטימיות ואנונימיות שקצת חסרות שם וזה נתון לשיקולך.

רק משהו קטן לגבי נפש תאומה וזוגיות: זה אפשרי להיות א-מיניים ולמצוא זוגיות, אהבה או נפש תאומה, השאלה מה את רוצה ומה את מעדיפה בחיים. רבים/ות כאן כן מחפשים זוגיות א-מינית לגווניה השונים וזה נושא בפני עצמו לדיונים, כמו גם במפגשים שלנו ועוד. 

אז כאמור, את מוזמנת להיות כאן תמיד, אנחנו נשמח לעזור, לענות ולהשתתף בכל מה שתרצי. בהצלחה 
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
26/08/2017 | 20:38
5
61
אני מבינה את מה שאת כותבת.
ורציתי לשאול האם את מחפשת חברה א-מינית לשוחח איתה?
את סטרייטית או לסבית?

וכמובן ברוכה הבאה לפורום 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/08/2017 | 22:08
4
54
אשמח מאוד!
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
26/08/2017 | 23:38
3
42
לא כ"כ הבנתי על מה הגבת בדיוק.
על להכיר חברה א-מינית?

ומה לגבי הנטיה שלך? את סטרייטית? לסבית? בי?
לצפיה ב-'עניתי על השאלה הראשונה ששאלת אותי'
עניתי על השאלה הראשונה ששאלת אותי
27/08/2017 | 10:47
2
54
לגבי שאלת הנטייה המינית: זה לא המקום בשבילי לפתוח את העניין הזה.
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
27/08/2017 | 17:54
46
אז זה בסדר מצידך לשלוח לך מסר אישי ולדבר שם?
(במידה ואת כמובן רוצה להכיר חברה א-מינית ולשוחח איתה)
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
29/08/2017 | 23:09
22
אולי עוד בחורות שלחו לך מסר אבל תדעי שזאת לא אני.
מחכה עדיין לאישור ממך על מנת שאוכל לפנות.
לצפיה ב-'גם אני פה אם את רוצה לדבר'
גם אני פה אם את רוצה לדבר
29/08/2017 | 08:19
41
הי, 
כבר יצא לי כמה וכמה פעמים לדבר ולעזור לאנשים פה להבין יותר
אם את רוצה לדבר תכתבי לי במייל ונמשיך משם:

לצפיה ב-'להכיר לקשר'
להכיר לקשר
26/08/2017 | 18:54
4
95
מחפש א-מינית לזוגיות ולקשר שיוביל ליצירת תא משפחתי רחב.
אני גבר דו נאה בגיל 50 יציב כלכלית ממרכז הארץ.
מזמין אותך לצעוד איתי לאורך כל הדרך.
ניתן לפנות במייל: gold22@walla.com
לצפיה ב-'"גבר בן 50 מחפש אישה בגיל 34-42" '
"גבר בן 50 מחפש אישה בגיל 34-42"
30/08/2017 | 19:46
3
56
הורס אותי כשאנשים (גברים ונשים) חושבים שזה ניסוח\דרישה ״סבירה״ ובכלל ״לא מגעילה״
לצפיה ב-'מלי'
מלי
30/08/2017 | 21:33
2
45
מה לא מסתדר לך?
האמת שלי?
הנכונות שלי? הרצון שלי?
לצפיה ב-'זה שאתה אפילו לא שוקל זוגיות עם אישה בגילך. '
זה שאתה אפילו לא שוקל זוגיות עם אישה בגילך.
31/08/2017 | 20:33
1
47
נשמע שאתה מחפש רחם מהלך.
לפחות לא רשמת שאתה ״אמיד״.

ברור שלגיטימי וחוקי והכל ״סבבה אגוזים״, כמו שהילדים אומרים, אבל נשאר טעם לווי רע
לצפיה ב-'שוב למלי'
שוב למלי
31/08/2017 | 20:42
40
לזוגיות!
אין פסול בזה בצעירה ממני ב-10 שנים,אחת שתכבוש איתי ,שאני אהיה לצידה והיא לצידי,בטוב וברע אני מצפה לחיים טובים וחותר לכך.
תסתכלי על החצי כוס מלאה...
לצפיה ב-'מחפש זוגיות א מינית'
מחפש זוגיות א מינית
25/08/2017 | 23:27
4
93
שלום לכולם, אני מיכאל, בחור הומוסקסואל ברובי אך אינני מקיים יחסי מין בפועל ומחפש להיות בקשר זוגי עם אישה בטווח הגילאים 25-35 אך הגיל לא ישנה לי אם תהיה התאמה, מישהי שמחפשת בן זוג קרוב, מישהו להתחבק איתו בלילה ולהשען אחד על השני וכמובן לבלות ביחד,מישהי עם ראש על הכתפיים וחוש הומור. אני עצמי בן 26 עובד ולומד מקצוע בתחום ההייטק, בחור מאוד חיובי,בטוח בעצמו, מוסיקאי, אמן בנפשי, מתקדם ומטפס בסולם החיים ורוצה להשלים את הפיסה החסרה בחיים שלי. אז אם מה שכתבתי מדבר אלייך או שיש לך שאלות את מוזמנת לפנות אליי באימייל michaeleikin567@gmail.com מי יתן ויצא מזה דבר טוב peace
לצפיה ב-'בלוח ההיכרויות של הפורום כבר ביקרת?'
בלוח ההיכרויות של הפורום כבר ביקרת?
26/08/2017 | 00:41
1
68
הלוח נמצא ב"כלים ומידע" כאן למעלה בלשונית הכחולה ושם עבור ל"לוחות".
או בקישור כאן בכניסה על רקע הדגל הא-מיני.

תוכל לפרסם מודעה משלך בלוח אם תרצה, שם מחפשים זוגיות בגוונים א-מיניים, שווה לנסות 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/08/2017 | 12:03
19
לצפיה ב-'לא הבנתי...'
לא הבנתי...
08/09/2017 | 15:55
1
17
אם אתה הומוסקסואל, למה אתה "מחפש להיות בקשר זוגי עם אישה"?
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
11/09/2017 | 11:31
11
יש לי משיכה רומנטית לנשים מסתבר
לצפיה ב-'כללי'
כללי
19/08/2017 | 23:09
12
159
יש כאן אנשים בני 25+? (כי אני בת 25) בכלל מאזור המרכז\השרון?

וסתם לידע כללי האם הקבוצה הא-מינית גדולה?
כשהייתי במצעדי הגאווה (הייתי בשלושה)  לא ראיתי דוכן או שלטים
לצפיה ב-'יש בכל הגילאים'
יש בכל הגילאים
20/08/2017 | 07:50
4
86
אני בת 30 (גרה בת"א)
הקבוצה הא-מינית לא גדולה מאוד אבל גם כבר לא פיצפונת, אנחנו מתרחבים כל יום...
תבואי לאיזה מפגש ותיראי. יש גם קבוצה בפייסבוק שיש בה לא מעט אנשים.
לצפיה ב-'.'
.
20/08/2017 | 08:10
3
45
בוקר טוב!
להיות בפייסבוק נראה לי פחות מתאים בשבילי אז אולי אני אשקול ללכת למפגש (איפה בדר"כ מתקיימים המפגשים?).
בינתיים אני מוצאת שהכי נוח לי זה כאן בפורום כי אני לא סגורה על עצמי.
לפי איך שהדברים נראים אני איפשהו בתחום האפור מה שנקרא.
טוב שאתם מתרחבים כי בינתיים לפי מה ששמתי לב אני שונה מכל הסובבים אותי בעניין המיניות אני מקווה להכיר יותר אנשים כמוני.

תודה על התגובה המהירה והמשך יום מקסים :)
לצפיה ב-'בוקר טוב וברוכה הבאה'
בוקר טוב וברוכה הבאה
20/08/2017 | 10:09
2
64

כמו שכתבה mymai, יש א-מיניים/ות בכל הגילאים ואנחנו אכן מתרחבים כל הזמן. כמו כן, יש א-מיניים/ות בכל מקום בארץ.
דווקא במצעדים האחרונים כן היתה נציגות א-מינית ודוכן הסברה עם שלטים ודגלים, יכול להיות שפספת אותם.

יש מפגשי פורום אחת לכמה זמן ומפגשים נוספים בחסות הבית הגאה בתל אביב. כל מפגש כזה מפורסם כאן מראש בצורה מסודרת עם כל הפרטים המלאים. במפגשים תוכלי לפגוש ולהכיר א-מיניים/ות אחרים, גם בספקטרום הא-מיני שאת מזדהה איתו ומגדירה את עצמך. מניסיון אישי ושל אחרים כאן, המפגשים תמיד מהנים ומועילים כי זאת הזדמנות להיות חלק ממה שאנחנו מרגישים ושלא מקבל הרבה תוקף בחיי היום יום שלנו ובחברה באופן כללי. חוץ מזה, א-מיניים/ות הם אנשים מיוחדים ומעניינים, מסתבר. את מוזמנת להגיע כמובן, נשמח לראות אותך. 

אם נוח לך כאן בפורום ואת מוצאת את עצמך מזדהה עם הגדרות מסוימות של א-מיניות לסוגיה, מצוין. אנחנו תמיד נשמח לעזור ולתמוך.
אם את רוצה לשאול עוד על א-מיניות, לחדד דברים, להתעניין במפגשים ובנושאים אחרים, את תמיד מוזמנת, אנחנו כאן ומוכנים לעזור 

לצפיה ב-'...'
...
20/08/2017 | 20:15
1
32
לצערי לא הייתי במצעד האחרון.
אני רק מתחילה לברר עם עצמי ולשאול את עצמי שאלות.
אני מניחה שהעניין הזה זה תהליך שלוקח זמן.

תודה על  ההסברים וההזמנה למפגשים :)

לצפיה ב-'הזמן הוא שלך'
הזמן הוא שלך
21/08/2017 | 10:28
29

קחי את הזמן כמה שנדרש, זה עניין של הרגשה אישית והקצב שמתאים לך.
אכן התהליך לוקח זמן. אני יכול להעיד שבאופן אישי לא ידעתי על א-מיניות הכל בבת אחת מההתחלה, אבל ככל שחלף הזמן קראתי במקורות מידע שונים וגם כאן בפורום ראיתי, קראתי ושאלתי וגם למדתי הרבה משיחות במפגשי פורום שקיימנו לאורך השנים.
לפעמים חוויה א-מינית של מישהו אחר נותנת לנו פרספקטיבה נוספת או חיזוק לתחושות אישיות שלנו. 

בכל אופן, כמו שכתבתי, אנחנו כאן תמיד, את מוזמנת בכל עת  

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
20/08/2017 | 10:28
1
45
כן. אני..

מוזמנת לספר על עצמך קצת.

אגב, סיפר שהיית במצעד הגאווה האם זה אומר שאת גם לסבית? את בי? או שסתם באת לתמוך?

והמלצה שלי אם תפתחי שם משתמש יהיה יותר קל לך ולאחרים לדבר איתך בפרטי במקום על גבי הפורום אבל זה רק אם את רוצה לדבר עם א-מיניים אחרים או לקבל מסרים.

לצפיה ב-'תודה :) '
תודה :)
20/08/2017 | 20:03
36
יש לי בן משפחה קרוב הומו אז הלכתי למצעד כדי להראות תמיכה בו ובקהילה.
בשנה האחרונה מישהו טען בפניי שככה"נ אני א-מינית עוד לא ביררתי את הנושא לעומק אבל זה נראה על פניו שכן.
אני מזדהה כסטרייטית ותמיד יצאתי או הייתי במערכת יחסים עם גברים אבל מצד שני לא הייתי שוללת דבר כי אנשים תמיד יכולים להפתיע ואהבה לדעתי זה דבר שיכול להשתנות בחיים.

לצפיה ב-'דווקא יש דוכנים וקבוצות בכל המצעדים...'
דווקא יש דוכנים וקבוצות בכל המצעדים...
20/08/2017 | 19:52
1
14
לצפיה ב-'במצעד האחרון לא הייתי ובמצעדים קודמים לא ראיתי אבל טוב לדעת'
במצעד האחרון לא הייתי ובמצעדים קודמים לא ראיתי אבל טוב לדעת
20/08/2017 | 20:17
10
לצפיה ב-'וואי, מבאס שהצלחת לפספס אותנו ב-3 מצעדי גאווה! '
וואי, מבאס שהצלחת לפספס אותנו ב-3 מצעדי גאווה!
21/08/2017 | 21:07
1
37
גם השנה וגם שנה שעברה היינו(*) בכל המצעדים שהיו ברחבי הארץ
וב-8 שנים אחורה היינו בעיקר במצעד בת״א ובירושלים.
מקווה שתבואי לאחד המפגשים 

(*) - עם דוכן וכמות משתנה של צועדים עם דגלים ושלטים... 

לצפיה ב-'מבאס שאני לא מצליחה להגיע בכלל למצעדים'
מבאס שאני לא מצליחה להגיע בכלל למצעדים
23/08/2017 | 20:27
26
לצערי אני בשנים האחרונות עובדת במקום שלא גמישים עם ימי חופש או שעות אז אני מפספסת...

לצפיה ב-'אני!'
אני!
14/09/2017 | 11:11
17
בן 26 מהוד השרון.

ויש עוד. (=

ברוכה הבאה!
לצפיה ב-'אני חושב שאני א-מיני'
אני חושב שאני א-מיני
19/08/2017 | 23:42
14
120
הייתי בלא מעט דייטים גם עם נשים וגם עם גברים שמעולם לא היית לי משיכה מינית לאף אחד מהם. דברתי על זה עם חברים ואמרו לי שאולי אני א-מיני.
אני רוצה לדעת מה זה אומר א-מיני כדי לדעת אם זה באמת מגדיר אותי ולדעת אם יש מערכת יחסים של א-מיניים. כי כן הייתי רוצה קשר אינטימי עם מישהי בלי שזה הכלול את הצורך בלשכב איתה
לצפיה ב-'הגדרה + רק אתה יכול באמת לדעת'
הגדרה + רק אתה יכול באמת לדעת
20/08/2017 | 07:54
72
ההגדרה של א-מיניות זה חוסר משיכה מינית.
דווקא בויקיפדיה זה מוגדר לא רע בכלל אפילו בעברית:

לגבי האם אתה כן או לא זה משהו שרק אתה באמת יכול לדעת. אני ממליצה בחום לראות מלא סרטונים ביוטיוב - אנחנו כבר לא קבוצה שאף אחד לא מכיר. יש המון אינפורמציה והמון סוגים של מיניות, ככל שתראה יותר ותלמד יותר תוכל להגדיר לעצמך מה מתאים לך ומה לא.
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
20/08/2017 | 09:37
12
57

להיות א-מיני זה אומר שאין לך משיכה מינית לאחרים או שהיא נמוכה. א-מיניות היא מגוון של אפשרויות ואתה יכול למצוא את מה שהכי מתאים לך. אתה יכול לא להימשך כלל, להיות רומנטי כלפי אחרים, או לא. להימשך למגדרים שונים, ברמות שונות ובסיטואציות שונות, הכל תלוי בך ובמה שאתה מרגיש. 
תוכל לקרוא עוד על א-מיניות כאן למעלה בהגדרה, בקישורים שיש לנו, כתבות, מאמרים ועוד. חוץ מזה, אתה תמיד יכול לשאול אותנו.

לגבי מערכת יחסים של א-מיניים, יש דבר כזה אבל לא מאוד נפוץ מהסיבה שאין הרבה א-מיניים/ות יחסית לאוכלוסיה ולכן לא קל למצוא בני זוג שיתאימו. אמנם יש נשים וגברים א-מיניים שמחפשים קשר זוגי א-מיני לסוגיו, אבל למצוא זוגיות ואהבה זה לא רק א-מיניות כבסיס, אלא צריכה להיות התאמה כלשהי מעבר. 
אבל, זה לא אומר שאין אפשרות למצוא אהבה א-מינית, להיפך, האפשרויות קיימות ועם השנים המצב משתפר. אנחנו תמיד מעלים את עניין הזוגיות כסוגיה שמעסיקה את רובנו ומנסים להתמודד עם זה כמה שיותר טוב, כלומר למצוא זוגיות. 
תוכל לחפש בלוח ההיכרויות של הפורום כאן למעלה בלשונית הכחולה "כלים ומידע" ואז ללחוץ על "לוחות" ותגיע לשם.

יש גם אתר היכרויות לא-מיניים: http://www.asexualitic.com 

וחוץ מזה יש את הפורום עצמו, עמוד הפייסבוק של א-מיניים, מפגשי פורום ומפגשים נוספים בחסות הבית הגאה בתל אביב- כל אלה נמצאים כאן ומפורסמים באופן מסודר לפני, עם כל הפרטים. אתה מוזמן להגיע למפגשים ולעקוב אחרי האירועים כאן. 

אם תרצה לשאול עוד על א-מיניות, הגדרות, לחדד דברים, לעשות סדר, לתהות, לשתף ולהשתתף, אתה תמיד מוזמן, אנחנו כאן ומוכנים לעזור. בהצלחה 

לצפיה ב-'אני הבנתי שאני א מינית באמצעות שאלון. '
אני הבנתי שאני א מינית באמצעות שאלון.
08/09/2017 | 13:16
11
15
זאת הייתה תקופה מבולבלת בשבילי באותו זמן... פתאום לראשונה התחלתי לשאול את עצמי את שאלת הזהות המינית שלי. לא העזתי לחשוב על זה לפני כן. זה אפילו לא עבר לי בראש... חשבתי שאני הטרו סקסואלית כי יש לי חבר שאני מאוהבת בו... לא ידעתי מה זאת משיכה מינית וזה לא עניין אותי, מה שהקשה עלי להבין.

באותו זמן התלבטתי בנוגע לסמינריון שלי... וסקרן אותי מאוד הנושא המיני... יותר מזה... הנושא הא מיני... (בלי לדעת לקרוא לו בשם). פניתי למרצה שלי לבקש ממנה שתפנה אותי לשירים או לסיפורים שעוסקים ב"חופש מיני וחופש ממין", שעוסקים בכך שאישה יכולה לבחור לא לקיים יחסי מין, פשוט כי זה לא מעניין אותה... ומותר לה לבחור שלא... לא ספרים על תקיפה מינית או אונס... ניסיתי להסביר... הרגשתי שאני לא כל כך הצלחתי ובסוף כתבתי על "שחרור מיני של נשים"

בתחילת התהליך, שיתפתי סטודנט בנושא הכתיבה שלי. הוא שאל אותי אם יש לי נטייה אחרת, או שאולי איני הטרו סקסואלית... אפשרתי לו לשאול את זה... השיחה כיוונה לשם. פתאום לראשונה התחלתי להטיל ספק. אמרתי לו בקול רם אז "אני לא נמשכת לגברים... ואני לא נמשכת לנשים. יש לי חבר ואני מאוהבת בו"... ואז אמרתי שאולי אני א מינית...
לא לגמרי הבנתי מה שזה אומר. הוא שאל אותי "א מיניות זאת נטייה מינית? אולי זה בכלל חוסר נטייה?" לא היה לי מושג... בכלל לא ידעתי שיש קהילה כאן. לא ידעתי שיש דגל לזה. ואז עשיתי גוגל למה שאמרתי ... וגיליתי את הקבוצה הזאת. גיליתי את הדגל... הייתי בשוק. מתוסכלת ורציתי לבכות... (גם כי הדגל אכזב אותי בהתחלה בגלל הצבעים שלו. חשבתי לעצמי שאם אני כבר נכללת עם הקהילה... למה שלא אהיה קשורה לדגל הקשת היפה... ואז ראיתי שיש יותר מדגל אחד... והרגשתי פחות לבד... והתחלתי גם לאהוב את הדגל של הא מיניים).
שיתפתי כמובן את החבר שלי בכל צעד בתהליך... האישור שלו ... היה גם ההבנה שלי...
ועדיין היו לי ספקות... חשבתי שאולי יש לי הפרעת סלידה ממין... חשבתי שאולי זאת לא נטייה ואולי זאת בכלל הפרעה... ואז קראתי שגם להומואים אמרו בעבר שיש להם הפרעה מינית שאפשר לטפל בה... הבנתי שאין לי שום הפרעה. שאני בסדר. שאני נורמלית... ושאני לא צריכה לשנות כלום בעצמי אם אכן יתברר לי שאני א מינית.
בקבוצה מצאתי שאלון א מיניות. לקחתי את הזמן ועניתי עליו... לצד החבר שלי.
ראיתי שבשאלון היו שאלות גם על חשק מיני. ועל כך שהמין לא מגדיר את הנטייה המינית. השאלון גרם לי לתובנות שלא חשבתי עליהן קודם לכן אף פעם:
1. הבנתי שרק אני מגדירה את הנטייה שלי, וזה לא קשור לאם אני רוצה להתנסות מינית או לא. אני יודעת מי אני ולא אף אחד אחר.
2. הבנתי שיכול להיות לי צורך מיני, אבל הוא לא היה קשור אף פעם באדם נוסף.
3. הבנתי שאני לא לגמרי סולדת ממין.
4. הבנתי שהזוגיות שלי לא מגדירה את הנטייה שלי.
5. הבנתי שאני בחורה מאוד רומנטית, והבנתי שיש א\נשים שהם\ן לא רומנטיים\יות (וגם זה בסדר)
6. הבנתי לראשונה שאני א מינית.

ההבנה הזאת הייתה שוק בשבילי. הפעם שוק של השלמה... באותו הרגע אני הבנתי סוף סוף משהו שלא הבנתי כמעט כל חיי... הייתה לי הקלה גדולה כשנהיה לי סדר ומצאתי את ההגדרה הזאת. החבר שלי בהתחלה כעס והתאכזב מההגדרה... הוא סירב לקבל אותה ואף הדחיק... אבל ככל שלמדנו על זה יותר... הוא קיבל את זה יותר... והתחיל להבין את מה שאני מרגישה ועוברת...
הוא לא א מיני... אז זה יצר לנו אתגר תמידי במערכת היחסים... אבל אנחנו לומדים להבין איך להסתדר עם זה... ואני יודעת שאנחנו יכולים כי יש בינינו המון אהבה.

לצפיה ב-'תודה על השיתוף '
תודה על השיתוף
09/09/2017 | 11:20
10
8

טוב לשמוע שגילית מהי א-מיניות ושדברים הסתדרו לך יותר מבעבר. אכן, הפורום ושאר הפורמטים נועדו כדי לתת מידע ולחזק את מה שמרגישים ולא תמיד יודעים לתת לזה שם בהתחלה, כלומר מהי א-מיניות ושקיים דבר כזה.

בקשר למפגשים, אני מאוד מקווה שייצא לך להגיע למפגש בשבוע הבא כי מפגש הוא דבר מחזק ויש בו רגשות לא מעטים כי אנחנו מחזקים אחד את השני/ה ומדברים על חוויות אישיות ולומדים כל הזמן על א-מיניות מכל אלה. נקווה לראות אותך ואם לא, אז בפעמים הבאות. 
ולגבי הזוגיות שלך, אני מקווה שתדעו להתגבר על האתגרים כמו שכתבת ולדעת לחיות עם כל צד לאורך זמן. 
לצפיה ב-'שמעתי על א מיניות גם מטלנובלה שצפיתי בה'
שמעתי על א מיניות גם מטלנובלה שצפיתי בה
09/09/2017 | 13:24
9
9
אבל שם זה הוגדר כ"הפרעה"... מה שגרם לי לחשוב שיש לי הפרעה כלשהי. אפילו אולי רציתי שתהיה לי הפרעה... כי בהפרעה אפשר לטפל... ונטייה מינית היא משהו שצריך להשלים איתו...
ברגע שהשלמתי עם זה הייתה לי הקלה משמעותית בחיים והתמודדות חדשה שידעתי פתאום איך לגשת אליה. תמיד הכרתי את המונח "א מיניות"... אבל לא בהקשר נכון...
גם בסדרה "שולחן לשישה" הנושא של הא מיניות הוזכר... ואחת הדמויות אמרה שהיא הבינה שהיא לא אחרת... שהיא לא "א מינית"... והדמות החונכת שלה ענתה "טוב שכך... תאמיני לי שאת לא רוצה להיות"... מה שהגביר אצלי את תחושת הבלבול...
היום אני מתייחסת לזה בצורה אחרת ונחשפתי גם לשני שירים בנושא... (רק שניים... באנגלית, זה לא מספיק לי כי אני צריכה להיחשף לתכנים תרבותיים שאני יכולה להתחבר אליהם).
בקשר למפגש,
לצערי, כמעט תמיד זה לא מתאפשר.. בדרך כלל בגלל השעה של המפגש... אני מאוד מקפידה לא להיפגש עם זרים בשעות מאוחרות בערב (בגלל תרבות האונס, בגלל הסיכונים, כך לימדו אותי...הייתי באה אולי אם הייתה מתלווה אלי חברה שיודעת שאני א מינית... אבל אני מאוד בארון)...וחמישי בערב זה מאוחר בשבילי...
אולי בפעם אחרת...

חוץ מזה...בהקשר אחר... כרגע אני מנסה לברר בנוגע לרופאת נשים שמתאימה לא מיניות... כזאת שלא ממיינת נשים לפי הנושא של ה"בתולין" ולפי זה תחליט אם לבדוק אותן או לא... כשאני אמצא כזאת... אכתוב עליה המלצה בקבוצה הזאת...
הייתי בגן מאיר כדי לבקש המלצה מהרופאה שם, והרופאה המליצה לי על רופאה... אני רוצה לבדוק אם אכן זה באמת מתאים לי...

בנוגע לזוגיות... אני מאמינה שבכל זוגיות יש אתגרים, אז גם בשלי...וכשיש אהבה, שווה להתמודד איתם.
לצפיה ב-'לא מזמן העליתי שיר או שניים באנגלית על א-מיניות'
לא מזמן העליתי שיר או שניים באנגלית על א-מיניות
10/09/2017 | 17:37
8
7

לא זוכר מאיפה הם..צריך לחפש.

בקשר למפגשים, אני מבין את הצורך שלך והחשש, יחד עם זאת המפגשים שלנו הם בדרך כלל בימי שישי בבוקר. הפעם יצא שלא הרבה רצו במיוחד את יום שישי אז יצא חמישי בערב. ואם לא הפעם, תוכלי לבוא בפעם הבאה, נשמח. 

לצפיה ב-'אני יותר מאשמח לבוא למפגש הבא... אם יתקיים בבוקר:) '
אני יותר מאשמח לבוא למפגש הבא... אם יתקיים בבוקר:)
12/09/2017 | 01:42
7
3
בנוגע לשירים ששיתפת באנגלית... התכוונתי שאני מחפשת בעברית. אני רוצה לראות תכנים בשפה שלי שאני יכולה להזדהות איתם... האנגלית מרחיקה ממני את התכנים האלו והופכת אותם ל"תכנים אקדמיים" בשבילי...
כן שמעתי כמה שירים באנגלית ביוטיוב...
וזאת בדיוק הבעיה... שזה באנגלית... אני יכולה לתרגם לי את המילים...אבל זה לעולם לא יהיה דומה לתחושת הגאווה שתהיה בי כשאקשיב לשיר בעברית שאוכל להצטרף אליו בעצמי ולשיר אותו...
וגם הסמינריון שלי...לא יכולתי לבסס אותו על שני שירים בלבד... ובטח לא באנגלית... המנחה שלי לא הייתנ מאשרת לי את זה...
אני יודעת שאין מספיק שירים...כי אין מספיק הנכחה של הא מיניות בתרבות שלנו... בשפה העברית... אני מנסה ליצור בעצמי... אבל כשאני יוצרת אני לא יכולה לשתף אף אחד כי אני בארון...מה שגורם ליצירות שלי לא לראות אור...ולי להישאר בחושך...
אבל הייתי רוצה לקרוא שיר כזה... כמו שיש באנגלית... רק בעברית...
לצפיה ב-'למצוא שירה בעברית על א-מיניות..בעיה'
למצוא שירה בעברית על א-מיניות..בעיה
12/09/2017 | 06:25
6
7
בקושי מדברים על הנושא עצמו בעברית, אז למצוא שירה זה נדיר מאוד. 
אולי נמצא בעתיד, כשהנושא יהיה נפוץ יותר, מי יודע?
לצפיה ב-'אבל אני כותבת שירה כזאת... '
אבל אני כותבת שירה כזאת...
12/09/2017 | 22:18
5
3
ואני בטוחה שיש עוד א מיניים שכותבים...
חוץ מזה...למה באנגלית יש...ובעברית לא? זה ממש מתסכל אותי...
אני יודעת שהנושא לא מספיק מדובר... בכל השפות...
אבל אני מאמינה שיש גם א מיניים\יות משוררות\ים... כאן...בארץ... בעברית...כמוני...
שאני יכולה להזדהות איתם... אני בטוחה שיש אפילו אם קשה למצוא. הרי אין חדש תחת השמש...
לצפיה ב-'אם את כותבת שירה א-מינית'
אם את כותבת שירה א-מינית
13/09/2017 | 08:21
4
4
אולי את יכולה לפרסם כאן משהו ממה שכתבת, אם תרצי? נשמח. 
לצפיה ב-'אבל אפילו לא באמת קוראים לי קשת'
אבל אפילו לא באמת קוראים לי קשת
13/09/2017 | 08:25
3
4
וחשוב לי שהשם שלי יותאם למה שאני כותבת...אני לא יכולה לשתף באופן וירטואלי...

לצפיה ב-'מה שנוח לך '
מה שנוח לך
13/09/2017 | 16:05
2
3
ואולי באחד המפגשים, אם תרצי, תביאי דברים שכתבת. יכול להיות מעניין ומוסיף. 
לצפיה ב-'בגלל זה אני כל כך רוצה לבוא...'
בגלל זה אני כל כך רוצה לבוא...
13/09/2017 | 19:38
1
4
רוצה לשתף... את מי שבאמת יכול להזדהות איתי...
לצפיה ב-'אם לא הפעם, בפעם הבאה '
אם לא הפעם, בפעם הבאה
14/09/2017 | 06:22
1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה