לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/Forums2008/board/Default.aspx                  

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור. ברוכים הבאים לפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/Forums2008/board/Default.aspx                  

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור. ברוכים הבאים לפורום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums2008/board/default.aspx
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

סופ"ש נעים מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2016 | 12:22
1
מתכון לבראוניז טעים במיוחד!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

יש לכם הזדמנות מצוינת לזכות בספר צביעה (ויש לנו 6 כאלה)!
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1467/1801276...

מה מבקר המסעדות שלנו חשב על מסעדת איוטאיה בהוד השרון?
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
אירוניה
08/02/2016 | 21:11
12
41
נוסעת הביתה בערב על איילון, בדרך פרסומת גדולה במקביל ובצידו השני של הכביש
האות A גדולה ומוארת מסיתה את מבטי מהכביש אליה.
במאמץ טיפה יותר גדול (האותיות לא מוארות) אני רואה שגם רשום BABE
ואז במאמץ אף גדול יותר (אותיות לא מוארות ובכתב קטן יותר)  קולטת שרשום drive safely 

בקיצור.. הביטחון קודם להכל... 
אלא אם כן מעורב כסף

מי עוד התעצבן היום??  
אני. קיבלתי תלוש משכורת ומאז רק מנסה להדחיק
09/02/2016 | 01:27
2
10
לא צריך
09/02/2016 | 22:37
14
להסתכל על תלוש המשכורת... בשביל מה זה טוב?
גם אני לא קיבלתי את התלוש
10/02/2016 | 19:27
8
איזה מוזר...
אותי עיצבן ש...
09/02/2016 | 06:35
4
24
ששלדון קופר הדמות הא-מינית הניצחית מהמפץ הגדול איבד את בתוליו והעיד על כך שזה היה מדהים. עד שיש דמות א-מינית אחת שגם שונה ומעניינת, האם יהפכו אותו מעכשיו לדמות מינית??
אולי לדמות א-מינית בהכחשה? לך תדע..
09/02/2016 | 22:41
10
אבל אל תדאג.. יהיו דמויות אחרות.
אגב, ראיתי סרט שנקרא... z for zaacharia
נראה לי שהדמות שם א-מינית

מזל שהפסקתי לראות לפני שהגעתי לזה
10/02/2016 | 01:16
4
לא כל כך מסכימה
10/02/2016 | 10:46
1
16
כי:
א. היתה תחושה חזקה בסידרה שזה עומד להגיע - אני שמחה שזה מאחורי - עכשיו אני יכולה להנות מהסידרה בלי להלחץ מעד כמה רע זה יהיה.
ב. הוא לא אמר שזה היה מדהים - הוא אמר "נהנתי יותר ממה שציפיתי" וסביר להניח שהוא חשב שלא יהנה בכלל.
ג.כל הפרק הם השוו את היחסי המין של שלדון לצפייה בסרט מלחמת הכוכבים החדש.
והיה ברור שהם נהנו מהסרט הרבה יותר ממה שהוא נהנה מהמין.
ד. בסוף הפרק הוא חולם שמישהו שואל אותו - "איך היה" והוא עונה "היה נפלא". ואז שואלים אותו "ואיך יהי לאימי" והוא עונה "היא פחות נענת, היא לא כל כך אהבה גם את הסרטים הקודמים" (או משהו בסגנון - לא זוכרת בדיוק)
ה. הם בהחלט לא הפחו אותו למיני - הוא מציין שהוא דווקא מחקה ליום ההולדת הבא שלה (זו היתה מתנת יום ההולדת שלה) שבו הם יעשו את זה שוב.

עכשיו הצבעה - כל מי שהיה כאן בחייו במערכת יחסים עם אדם מיני - האם הייתם קונים את האופציה לקיים יחסים מין בקצב של פעם בשנה?

דרך הגב - אני לא, אבל אני לא הייתי נכנסת למערכת יחסים עם אדם מיני מראש בגלל זה.
"הסרט עלה על כל הציפיות" - הוא אפילו לא חושב שיכול להיות ששואלים אותו
אני כן
10/02/2016 | 19:29
9
אבל לא נראה לי שיש מישהו מיני שהיה קונה את זה
אם כבר איילון
09/02/2016 | 09:31
2
22
אז יש שם במרחק לא גדול אחד מהשני, שני שלטים גדולים של הזוועה התורנית, אפליקצית Blindspot, בטח ראית.
גם בזה מעורב הרבה כסף כמובן וחרף המחאות בציבור ובתקשורת, הרפאלי'ס ממשיכים עם זה כאילו לא קרה כלום. 

חשבתי שהולכים לאסור את זה
09/02/2016 | 22:42
1
3
מי יאסור? הכסף מדבר
10/02/2016 | 06:43
2
מפלגת העבודה
10/02/2016 | 11:09
11
לא יודעת עם תקראו לזה אירוניה - כי כשזו דרך ארץ אז מה אירוני בזה?

לפני חודש הליכוד רצה לבצע אקט "דמוקרטי" ולבצע בחירות פנימיות עם מועמד יחיד.
כולנו חשבנו שזה מגוכח.
ביום ראשון מפלגת העבודה כינסה ישיבת מפלגה (ישיבה על העבודה כוללת את החכים + הצירים של המפלגה - שנבחרים ע"י סניפים או ממונים ע"י ועדה - גיליתי זאת ביום ראשון) "לדון" במצא המידיני שלי.
שמתי לדון במרכאות כיוון שאולי אנשים דיברו אבל ראש המפגלה דעג שיהיה רק מצע אחד שאפשר יהיה לבחור בו.
ואז למחרת הוא שלח מייל על הדמוקרטיה הגדולה של מפלגת העבודה  (או האבודה) ועד כמה זה ניפלה שהמצע שלו נבחר ב100% (פחות 3 קולות ופחות כל הקולות שלא בחרו לא בעד לא נגד ולא נמנעו - כנראה כי כמוני הם מצאו את כל הסיפור מגוכח - דרך הגב - אני לא ציר במפלגה כך שאין לי זכות בחירה).

אז העצבים שלי בהודעה הזו אינו על המצע של הרצוג - כי לא בפוליטיקה עסקינן, וגם עם הייתי חושבת שהוא מצע נפלא הייתי עדין מתעצבנת על הדרך.

המסקנה שלי - כל פעם שאתם שומעים שמשהו נבחר ב100% (פחות אפסילון) תדעו שזו לא באמת היתה בחירה.
דיון על קבלת קיומם של א-מיניים בקומקס אינטרנטי
10/02/2016 | 11:01
12
להלן קישור לקומיקס אינטרנט בו דנים על א-מיניים (דף אחד - שאר הקומיקס לא קשור)
http://leftoversoup.com/archive.php?num=137

עם נתקלתם באומנות מכל סוג (סיפורים/ציורים/קומיקס וכמובן טלוויזה) שדנים בא-מיניות - תרגישו חופשי לענות להודעה זו עם המידע.
*מסיבת חיבוקים\כירבולים* - 12.2.2016 , ת"א
09/02/2016 | 01:29
1
34
*מסיבת חיבוקים\כירבולים* - 12.2.2016 - כל הפרטים באיוונט פייסבוק
(אני לא קשורה, רק מעבירה הלאה)
09/02/2016 | 22:50
14
נשמע ממש מגניב..
לא חושבת שהיה לי אומץ ללכת למשהו כזה...
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:53
3
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

האחרונה שכתבה בלוח ההיכרויות "בעילום שם":
06/02/2016 | 00:51
50
כתבת שתי מודעות אבל בלי פרטי התקשרות. כתבי לי בבקשה מסר בפרטי כדי שנוכל לתקן את המודעה, אם תרצי, תודה. 
נוער וצעירים- סקר של איגי:
09/02/2016 | 06:53
1
20
איגי יוצא בסקר גדול שמטרתו לתת תמונת מצב על מערכת החינוך ובתי הספר מנקודת המבט של הנוער הגאה.
הסקר מיועד בעיקר לתלמידים ויש בו היגדים שונים ושאלות הקשורות לנטיה מינית.
מוזמנים/ות לענות על הסקר:

אני ממליץ בחום לענות על הסקר.
10/02/2016 | 02:16
הדיון מהמפגש
05/02/2016 | 16:34
16
78
אז דבר ראשון אני רוצה לומר שנהנתי מאוד במפגש, חוץ ממשהו אחד אבל זה לא העניין.

אני רוצה לשתף את כולםן כאן בדיון המרכזי שהיה לנו.
מה לדעתכםן דרוש כדי לגרום ליותר א.נשים לכתוב יותר כאן בפורום? איך אפשר לעודד את חברי הקהילה להיות פעילות יותר?
שאלה שגם אני התלבטתי בה
05/02/2016 | 17:53
13
57
מבחינת נושאים אפשר אולי לדבר על היתרונות בלהיות א-מיני והחזון שלנו איך אנחנו רוצים שהעולם שלנו יראה עם מודעות גבוהה יותר לא-מיניות...

מעבר לזה לעשות מעשים כמו שעשתה רננה כדי להעלות את המודעות ולהסביר את היתרונות בכך שתהיה ליברליות ללהיות א-מיני.
נושאים לא חסר, חסר אנשים שיכתבו עליהם
05/02/2016 | 21:45
12
54
מה שאתה כותב הוא נכון, אין ספק, השאלה היא איפה כולם/ן ולמה הם לא כותבים כאן על הנושאים הללו ואחרים?
הרי אם יש מקום שבו א-מיניים/ות יכולים לכתוב באופן חופשי וגם אנונימי, את כל הנושאים הבוערים שעומדים על הפרק ומה שעל ליבם, זהו הפורום. 

אז מה התשובה? איפה הם באמת?
05/02/2016 | 21:55
36
למה הם לא באים לפה?
זה לא מה שאמרת במפגש
05/02/2016 | 22:55
1
38
אתה טוען שהמון חדשים נכנסים לכאן במיוחד בשבועיים האחרונים, אז הבעיה היא לא שאין מי שיכתוב.
זה שיש הרבה אנשים שנמצאים כאן
06/02/2016 | 00:27
34
לא אומר שכולם כותבים ועל זה דיברתי. 
הדגשתי את העניין שבימים האחרונים נוספו עוד אנשים לפורום, זה לא אומר שלא היו לפני. 
בנוסף, גם אם מישהו/י כותב פעם אחת, זה לא אומר שיש המשך של כתיבה או כניסות נוספות ומעקב אחרי הדיונים כאן. 
אולי צריך לשאול קודם מה אנשים מחפשים כשהם באים לפה
06/02/2016 | 00:15
7
40
לא הייתי בדיון המדובר כך שלא לגמרי ברור לי מה הצפיות שלך מהפורום ומהאנשים כאן..
מה מחפשים בפורום? זה תלוי.
06/02/2016 | 00:45
6
49
יש כאלה שנתקלים בנושא פעם ראשונה בחיים ונכנסים כדי להגיד- וואו, גיליתי שיש דבר כזה ואני לא היחיד/ה בעולם וכו'.
יש כאלה שנמצאים כאן ומגיבים מדי פעם על מה שכותבים כאן, יש כאלה שמחפשים זוגיות ואהבה ויש כאלה שרוצים לשאול, לחדד דברים או לקרוא על א-מיניות. יש בטח עוד הרבה דברים שונים. 

זה לא בדיוק הציפיות האישיות שלי כי כמו שאמרתי במפגש, הפורום הוא לא שלי, הפורום הוא של כולם/ן והוא עונה על צורך. צורך במידע, צורך בתמיכה, צורך בלדבר על דברים, נושאים משותפים ועוד. העליתי את הנושא במפגש כי בהכירי (ולא רק אני, יש כאן עוד ותיקי פורום מהשנים האחרונות) את הפורום והדינמיקה בו, יש והיו נושאים רבים שעלו כאן לדיון והיתה גם היענות רבה יותר לדברים שעלו כאן. ואז לאחרונה אני וגם אחרים, זיהינו שהתנועה הזאת הלכה והצטמצמה והשאלה למה. שוב, לא כמות האנשים ירדה, אלא כמות הפעילות שלהם/ן בפורום. 

טוב.. תראה..
06/02/2016 | 21:37
2
30
אני חושבת שפיזיקס שאל שאלות טובות
ולדעתי בכדי לענות עליהם צריך פשוט לשאול אנשים בפורום מה מעניין אותם
או מה היו רוצים שיהיה כאן.

אתה אמנם יודע למה אנשים באים לכאן, ואולי גם מה חלק מחפשים.
אבל לא נראה לי שאתה יודע מה יגרום להם להישאר ולהיות פעילים.
אבל אם נניח היית שואל אותי מה היה מעודד אותי להישאר ולהיות יותר פעילה
הייתי אומרת לך שדיונים/ כתבות וכו' על א-מיניות לא ממש מה שמושך אותי להיות כאן.
אלא ההכרות עם האנשים שבאים לפה...
או שיחות ודיונים על נושאים אחרים שלא בהכרח קשורים בא-מיניות.  

נראה לי שאנחנו תמימי דעים
07/02/2016 | 08:05
1
24
כל מה שנכתב כאן הוא נכון ויפה, כל אחד/ת מחפש דברים מסוימים והאפשרויות הן רבות. אלא שלא אני זה שמחליט מה לכתוב בפורום, זה צריך לבוא בעיקר מכם/ן ולאורך זמן. אתם/ן אלה שמחפשים נושאי שיחה ועניין, אתם אלה שנמצאים כאן, אתם אלה שעושים את הפורום למה שהוא ואתם אלה שנהנים ממנו. 
אתה צודק בעיקרון..
07/02/2016 | 17:19
16
אך נראה לי שאנשים זקוקים לעידוד...

מה עם סקר?
10/02/2016 | 10:50
2
9
מה את/ה רוצה שהפורום ידון בו (ניתן לסמן יותר מדבר אחד):
- שעלות/התייעצות של אנשים על א-מיניות
- זוגיות א-מינית
- נושאים דיומה
- יצירת כהילה (פתיחת הודעות על "איך היה השבוע" וכדומה")

רעיונות נוספים?
all of the above
10/02/2016 | 20:46
5
אין לי רעיונות נוספים כרגע אבל אחשוב על זה.
רוצים לפרסם סקר?
11/02/2016 | 10:33
אני לא חושבת שזה מדוייק
06/02/2016 | 11:42
31
לי אין נושאים שאני רוצה להעלות אבל אם מישהו יתחיל דיון, כנראה יהיה לי מה להגיב.
אז השאלה היא למה אנשים שיש להם נושאים/דיון שהם רוצים להעלות, לא מעלים אותם.
מישהו צריך להתחיל ואז אחרים יצטרפו.
שלום לכולם
11/02/2016 | 05:14
1
8
ראשית, תודה על השיתוף בדיון המרכזי שהיה.

שנית, אזהרה
יצאה לי תגובה ארוכה מכפי שחשבתי ועם זאת,
זה מה שיצא מהלב כשהכוונתי להשתתף ואולי גם להפרות את הדיון.
תודה מראש לכל אלה שיקראו עד תום

מן הראוי שאציין שאני חדשה בפורום זה ואדבר בשמי בלבד ולא
מתוך היכרות ארוכה לגבי הנושאים שעלו כאן ו/או היכרות עמוקה ורבת שנים עם הקהילה.

לנושא עצמו.
מנקודת מבטי, החיים הם תהליך מתמשך וכל אחד מאיתנו
נמצא במקום שונה בתוך התהליך של עצמו ואני משערת שבכל רגע נתון
בתהליך, יש צרכים שונים וכל אחד נותן ולוקח בפורום זה, את מה שנכון עבורו לאותו הרגע ואיזה יופי שבורכנו שיש לנו מקום לתקשר בו ואשר מאפשר פשוט להיות. תודה על כך..

שיתוף
קצר , בכלל לא ידעתי שיש נטייה של א-מיניות גם שהחוויה הפנימית שלי הייתה "כזו".
כשהמידע הגיע אליי, מיד הגבתי מתוך משהו פנימי וזה קרה לי באופן טבעי, כך שאני אומנם חדשה בפורום ועם זאת, מאוד "ותיקה" מבחינת ההדהוד הפנימי של הנטייה שלי.

הצורך שלי מפורום זה והייתי שמחה לקרוא:
* שיתוף אישי של חוויות אישיות. 
* הסוגיות שמתלבטים בהם בנושא זה,
* להעלות שאלות המגרות למחשבה ולתחושה,
* לקרוא התייחסויות שונות של חברי הפורום ביחס לשיתופים ועוד...
כל זה, יכול להפרות אותי,לתרום ולהרחיב את החוויה שלי דרך שיתופים ולעורר אותי לשאול את עצמי שאלות וכנ"ל ההפך, לתרום מהמקום שלי דרך השיתופים והתגובות שלי.

שמתי לב על עצמי מה מעורר את תגובתי בפורום זה עד כה 
1. כשיש שאלה ספציפית (כמו בהודעה זו) זה מעורר לתגובות והדיון מאוד מעורר אותי באופן אישי, לתהות ולהגיב כשזה נכון לי.

2. יש לי תחושה (שעדין לא מבוססת אלא התחלתית) שהאנשים בפורום זה, הם אנשים מאוד ייחודיים  ושיש בכל אחד מכם עוד מקומות שבהם  ייחודיות זו באה לידי ביטוי ושאותי באופן אישי מאוד מעניין ללמוד וגם לקבל עוד מאפיינים על הקבוצה שלנו וללמוד מכך.

רעיונות ושאלות שעולות  לי:
1. הנושא: שיתוף של  מה עברתם ואיך התמודדתם עם השלב הראשוני של גילוי הנטייה הא-מינית.
שאלות שהייתי שמחה לקרוא שיתוף על השלב ההתחלתי,
מה זה עשה לכם בהתחלה? מה הרגשתם? מה היה החשש המרכזי שלכם?את מי שיתפם? באיזה שלב הייתה הכרה וקבלה שלכם את הנטייה? מי בסביבה התנגד או לא קיבל זאת? מי כן קיבל ותמך? האם חשתם בודדים? האם חשתם שאתם נושאים סוג של סוד?באילו קשיים נתקלם? אילו תובנות ופיתרונות גיליתם? האם כיום כל החברים הקרובים שלכם הם א-מיניים?איך היחס שלכם בעניין זוגיות וילדים? 
2. עוד נושא ואשמח לשיתוף - זוגיות של א-מיניים וגם הורות -
האם יש זוגות היכולים לשתף אותנו ולהעשיר אותנו דרך חוויתם כא-מיניים?
איך זה מרגיש להתקיים בתוך זוגיות כזו? האם חשים את החופש הפנימי?
האם אתם מאושרים? באילו קשיים זוגיים אתם נתקלים? איך הסביבה מגיבה אליכם?האם המשפחה המורחבת יודעת ומכירה אתכם כזוג א-מיני?
3. ליצור מפגשים גם דרך סקייפ שבו יכולים להשתתף 10 איש ולעלות בכל מפגש שאלה וכך ליצור שיח לכל מי שהנושא הספציפי מעניין אותו.
3. להעלות פוסטים קצרים דרך הפורום עם מסרים מעודדים ומחזקים את החדשים.
4. לשמוע יותר את קול הוותיקים ואת ניסיונם.
5. לפתוח ערוץ ביוטיוב ולקריין סיפורים אישיים בעילום שם.או בניק ניים שלנו בפורום.
טכנית אני פחות טובה ועם זאת, אם מישהו מרים את הכפפה, מוכנה שתשלחו לי סיפורים אישיים ואני אקריין זאת.

אשמח לסייע במה שאני יכולה וכשזה מרגיש לי נכון עבורי.

המשך יום נעים לכולכם ))

יפה. כל מה שכתבת הוא נכון
11/02/2016 | 10:46
6
וזה בדיוק המקום שבו את ואחרים/ות כאן יותר ממוזמנים לכתוב על הדברים הללו ועוד. 
יש לך משהו מעניין שעלה, חוויה, שאלה או תהיה, הרהור א-מיני וכדומה, כתבי אותו כאן ותראי שיש רבים שיכתבו על כך וישתפו את דעותיהם וחוויותיהם גם. 

מפגש פורום
31/01/2016 | 11:33
12
134
  מפגש פורום יתקיים השבוע, ביום שישי, ה- 5/2/2016  בעשה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל אביב, בצד המערבי שלו. אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י.  מצורפת מפה. 
אני יודע שחלק רצו יום חמישי בערב, אבל הרוב מעדיף את שישי וגם בערב מאוד קר..

חדשים וכל מי שעדיין מתלבטים, זה מפגש בשבילכם, כמובן. כולם/ן מוזמנים. מי שרוצה לשאול דברים נוספים, מוזמן לשלוח מסר פרטי לי או לאחת מהאדומות כאן בפורום. 

מחצלות. כדי להימנע מדשא לח מהלילה, אפשר להביא משהו לשבת עליו. זה יכול להיות מחצלת או כל דבר אחר שיהיה לכם/ן נוח. 

מי מביא מה?
בדרך כלל אנחנו מביאים ירקות חתוכים, פיתות וחומוס, מאפים כלשהם, שתיה קלה (מים למשל) וכל דבר שנראה לכם בגדר הגיוני לאכול בפיקניק שלנו. 

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ובורקסים טריים מהבוקר.
אנא שרשרו כאן כל אחד מה אתם/ן מביאים למפגש, תודה: 
* בשעה 10:00 בבוקר.
31/01/2016 | 14:35
13
מגיעה
31/01/2016 | 16:50
31
אני אגיע ב11-12 למפגש, אביא שוב עוגות :)
אני גם אגיע מאוחר
31/01/2016 | 20:55
3
40
- סביבות 12:30 אולי אפילו אחרי
פעם שעברה הסתבכתי עם החניה - איפה אפשר להחנות את הרכב?
נראה לי שאביא עוגיות מלוחות  או מים... או .. תמרים.. או.. מה להביא?

אגב, אגיע מרעננה אם מישהו מעוניין בטרמפ חד כיווני
עוגיות מלוחות/ מים
31/01/2016 | 22:18
30
יש חניה בחניון של מתחם שרונה, בקצה רחוב הארבעה שזה מאחורי המתחם, מול הקריה היכן שאנו נפגשים ובעזריאלי, מרחק הליכה של כמה דקות.
ואם זה אפשרי, גם רכבת, או תחבורה ציבורית..למרות שזה יום שישי, נתון לשיקולך. 
חניה. מצורפת מפה
01/02/2016 | 02:15
1
30
מקווה שמבינים משו
אויש את גדולה, תודה רבה!
01/02/2016 | 21:10
7
מביאה טרמוס מים חמים. מקווה שעוד מישו יביא גם.
01/02/2016 | 02:17
1
31
ואולי גם ג'אנק פוד
(עשיתם לי מספיק טראומה במפגשים המוקדמים עם כל "אוכל בריאות" שהיה...)
חצילונית אולי נעשה לך דיטוקס מג'אנק פוד
01/02/2016 | 21:36
5
אביא סודה + עוד משהו (לא בתוחה מה)
03/02/2016 | 16:41
1
6
תודה, יש גם אפשרות לתקשורת בין יבשתית עם ?
03/02/2016 | 18:03
9
מה תרצו מחיפה?
03/02/2016 | 19:08
23
אשמח להצטרף גם (:
מה להביא מעירי היפה?
אביא קלמנטינות ובוטנים
04/02/2016 | 11:41
17
סליחה חצילונית, אבל את הרי תאזני אותי עם הג'אנק פוד שלך
חברי לפורום! מאחלת לכם הנאה מהמפגש מחר
05/02/2016 | 00:47
22
לא אגיע פיסית אך אהיה איתכם במחשבות!!!
סופ"ש נעים לכולכם

שלום :)
03/02/2016 | 23:43
6
56
רק הצתרפתי ורציתי להשאיר אות.
בימים האחרונים גיליתי שא-מיני הוא מוסג, שוטטי בAVEN ושמחתי לראות שיש קהילה גם בארץ.
נחמד לדעת שאני לא מקולקלת :) 
ברוכה הבאה
04/02/2016 | 01:00
4
21
אולי תקפצי לבקר למפגש הקרוב של הפורום (והתפוצות)?
(ביום שישי הזה, בת"א)
תודה
04/02/2016 | 01:14
3
27
אני מעונינת לבוא, אנסה לצאת מהעבודה.
מפגשים זה נפוץ?
יחסית. לאחרונה יש ביקוש אז יש יותר.
04/02/2016 | 08:42
2
29
וברוכה הבאה. 
וגם אם לא ייצא לך להגיע מחר (שישי 5/2) למפגש הפורום, את תמיד יכולה להישאר כאן, אנחנו נמצאים תמיד ושמחים להשתתף, לעזור, לתמוך, וכל מה שתרצי. הכל נתון לבחירתך. 
נראה שלא אוכל לצאת מהעבודה מחר. אבל אני אשמור פה על קשר בינת
04/02/2016 | 19:06
1
15
נראה שלא אוכל לצאת מהעבודה מחר. אבל אני אשמור פה על קשר בינתים :)
שמחה שיש עם מי לדבר
עוד לא לגמרי מבינה איך משתמשים באתר...זו רק אני או שיש פה מלא פרסומות שה ad block לא מוריד?
אכן, יש עם מי לדבר
04/02/2016 | 21:59
7
ברוכה הבאה
04/02/2016 | 08:59
6
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:24
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

לדנה שכתבה מודעת היכרות בלוח
02/02/2016 | 21:41
2
60
אין דרך ליצור איתך קשר.. לא השארת שום מייל.
לחצת על השם שלה בסוף המודעה?
03/02/2016 | 06:43
35
כי כן נפתח מייל כשלוחצים על השם. 
כתבתי לך הודעה פרטית
03/02/2016 | 15:53
13
מחקרים בנושא א-מיניות
01/02/2016 | 15:53
4
42
שלום לכולם,
מישהו/י מכיר/ה במקרה חוקרים בארץ שעוסקים במחקר של א-מיניות?
מחיפוש באינטרנט גיליתי התייחסויות חוזרות ונישנות לאותם מחקרים של בוגרט מ2004 ו-2007. הייתכן שלא נעשה מחקר מדעי עדכני בנושא?
המון תודה!

אין בארץ חוקרים של הנושא
01/02/2016 | 18:09
33
מהסיבה הפשוטה שבארץ הנושא עוד לא מוכר מספיק. 
מה שכן יש זה מחקר בחו"ל, בעיקר מתחומי מדעי החברה והרוח. ועם כל הכבוד, בוגרט כתב פעם ומאז קרו הרבה שינויים לטובה ולא כל מה שנכתב על ידו מ- 2004 עדיין רלוונטי לימינו. יש מחקרים עדכניים יותר מהשנים האחרונות, הבעיה היא שאלו מחקרים שנמצאים במאגרים אקדמאיים ורק אם יש לך גישה אליהם, תוכלי לקרוא אותם. 

חוץ מזה, השנה יצא ספר מאמרים ייחודי לא-מיניות שנקרא:

Asexualities: Feminist and Queer Perspectives

ספר של למעלה משלוש מאות עמודים שמורכב מכמה מאמרים סביב הנושא הא-מיני. מענייין ומאתגר, אין אותו בארץ והוא לא זול, בלשון המעטה, אבל מומלץ למי למתעניין ורוצה להשקיע.

מה שכן, יש לי כאן בשלוף, מה שנקרא, מאמר על זהות א-מינית של קריסטין שרר, אמנם מ-2008, אבל נחמד וטוב לקרוא. 
האל עדי (וגם ארכיון ההודעות בעמודים בפורומים)
02/02/2016 | 16:56
1
27
שיש עוד חוקר ישראלי אחד (כן. אני :),
שמנסה לבדוק את הנטייה האמינית בהיבטי זוגיות.
המחקר הינו מחקר גישוש במסגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ומתבסס על ראיונות אישיים. עד כה היתה מתנדבת אמיצה אחת בלבד.
עדיין לא הרמתי ידיים ואני מקווה שיהיו אמיצים נוספים (:
מה איתך אורחים בפורום? יש כאן כפפה עם השם שלך עליה...
ירחם השם
02/02/2016 | 19:37
25
רק מתנדבת אמיצה אחת ששה לדבר?
אני מאחל לך שתגיע לגדולות ונצורות..  
לפחות כבודו קרא כבר את כל ההלכות והמשניות הא-מיניות בחדר תלמודו? שקד על הדברים ותהה על קנקנם? החל את המחקר במשהו?
ארגון איגי מתכנן סקר
06/02/2016 | 19:17
6
במפגש פורום שהיה בנובמבר הגיע מישהו שחבר באיגי (ארגון נוער גאה) וסיפר שהוא מתכנן לעשות במסגרת הארגון סקר של א-מיניים בישראל עד גיל 22.
מה קרה עם זה? אין לי מושג. 
כמה עדכונים:
29/01/2016 | 09:26
5
88
  מפגש פורום ייערך בשבוע הבא, מי שיודעים שבאים וטרם כתבו אם נוח להם/ן ביום חמישי ה- 4/2/2016 או ביום שישי ה- 5/2/2016, נא לכתוב בשרשור הראשון. 
מחר או מחרתיים אכתוב את ההודעה הסופית למפגש ובה כל הפרטים כולל מי מביא מה. 

החשיפה הטלויזיונית וברדיו של רננה לנושא הא-מיני, הביאה למצטרפים חדשים לפורום. שימו לב בצד השמאלי למעלה, היכן שיש מספר העוקבים עם לב בצד שמאל, חצינו בימים האחרונים את רף ה- 4000 ונוספו עשרות מצטרפים חדשים- כל הכבוד! 

מצטרפים חדשים שהגיעו השבוע לפורום, חלקם/ן נחשף לנושא הא-מיני לראשונה כהגדרה מסודרת וידועה, החלו להתעניין, לשאול שאלות ולהרגיש הקלה מסוימת בעקבות החשיפה וטוב שכך. אנחנו שמחים על כל המצטרפים החדשים ומקווים שיהיו חלק פעיל ובלתי נפרד מהפורום. תמשיכו לעקוב ולהשתתף כאן בכל מה שקורה, הפורום הוא של כולם/ן.

לוח ההיכרויות התעדכן השבוע בעוד מודעות חדשות, כך שאם טרם יצא לכם לעיין בו, כדאי להציץ, יש מגוון של מחפשי אהבה בספקטרום הא-מיני. שיהיה בהצלחה.

סוף שבוע נעים לכולם/ן  
K500 תודה עבור העידכונים.סופ"ש נעים גח לך
30/01/2016 | 08:49
8
תודה
31/01/2016 | 21:35
2
23
אף פעם לא שמתי לב שרשום מספר עוקבים - כמה היו לפני כן?
פחות מארבעת אלפים
31/01/2016 | 22:14
1
26
שזה אומר שבשבוע האחרון נוספו עשרות, שזה הרבה יחסית לתקופה קצרה 
זה באמת יפה תודה לרננה
31/01/2016 | 22:28
7
תודה וכל הכבוד לרננה המלכה
01/02/2016 | 11:03
5
היי
30/01/2016 | 01:35
4
87
היי, אני א-מיני פאנרומנטי בן 18.
המושג אמנם אינו חדש לי אבל לא ידעתי שיש קהילת א-מיניים בישראל, נחמד לדעת שאני לא היחיד :)
אתה רואה, יש הפתעות בחיים
30/01/2016 | 10:53
3
51
יש עוד רבים כאן ואתה מוזמן להיות חלק מכולם/ן, אנחנו נשמח.
בשבוע הבא יש מפגש פורום ואם זה מתאים לך, אתה מוזמן להגיע ולראות א-מיניים אחרים/ות באוירה נינוחה ולא מחייבת. בהצלחה. 

לגביי המפגש
30/01/2016 | 12:42
1
39
אני אשמח להגיע! אפשר לקבל פרטים על המפגש ( מתי, איפה)
היום או מחר אכתוב הודעה מסודרת עם כל הפרטים
30/01/2016 | 14:09
31
תוכל גם לקרוא בשרשור מהימים האחרונים, לראות את הפרטים ולכתוב באילו מהימים נוח לך יותר. 
ברוך הבא
04/02/2016 | 09:01
3
מפגש פורום- תאריכים אפשריים:
15/01/2016 | 07:26
28
123
יש שני מועדים.

חמישי בערב או שישי בבוקר של ה- 28-29/1/2016
או
חמישי בערב או שישי בבוקר של ה- 4-5/2/2016 

אני יכול בשני המועדים, מתי אתם/ן? שרשרו. 
4-5.2, אחד מהם...
15/01/2016 | 16:05
32
אני לא אוכל להגיע
16/01/2016 | 22:32
58
אני לא אוכל להגיע לאף אחד מהמועדים בגלל תקופת המבחנים באוניברסיטה...
תיהנו!
גם אני במבחנים, נתראה פעם באה
17/01/2016 | 10:24
23
אני יכולה בשניהם - אבל אולי נתחשב בסטודנטים?
17/01/2016 | 15:28
2
20
שזה אומר? לחכות עוד חודש?
17/01/2016 | 17:29
17
תיקון תעות - לא יכולה ב28.1
21/01/2016 | 15:54
10
אז גם אני מאלה המעצבנים של תקופת המבחנים.
17/01/2016 | 22:41
2
11
מתי מסתיימת תקופת המבחנים?
18/01/2016 | 10:20
1
15
סוף פברואר
26/01/2016 | 22:17
11
אך יהיה לי גם מבחן גדול בדיוק אחרי פורים. כך שטכנית, אחרי פורים.
אני יכולה רק בימי שישי בנתיים
19/01/2016 | 11:46
9
מי עוד יכול/ה ורוצה להגיע?
20/01/2016 | 14:03
16
אני בעד חמישי בערב (כדי לשבור רצף של 2מפגשים אחרונים)
21/01/2016 | 03:06
12
רק חמישה אנשים רוצים להגיע?
24/01/2016 | 10:50
30
מי עוד רוצים להגיע ושכחו לכתוב? 
אני יכולה רק בימי שישי
24/01/2016 | 18:49
24
אין העדפה
רוצה להגיע, עדיפות לימי שישי
25/01/2016 | 12:01
9
טוב, בגלל שאתם מקסימים והחלטיים מאוד הפעם
26/01/2016 | 07:59
3
44
נראה שהשבוע זה לא יקרה מפאת הקור (בייחוד בחמישי בערב).

לכן, 
ניפגש בשבוע הבא 4-5/2/2016 

באיזה מהימים? תעשו טובה ושרשרו אם חמישי או שישי ומי שכן יכול/ה להגיע, שנדע כמה נהיה. 
שישי
26/01/2016 | 21:00
1
8
סליחה,
27/01/2016 | 17:09
23
שישי החלטי ומקסים
חמישי
28/01/2016 | 11:38
13
שישי יהיה לי קצת בעייתי להגיע - אבל עם הרוב יבחר שישי - אני אתעמץ
שאלה
28/01/2016 | 05:04
7
28
היות ואני גרה בחו"ל, האם אוכל להצטרף למפגש דרך הסקייפ?
זה יכול להתאים לכם?
ייתכן, יש דברים טכנים שאנחנו צריכים לדאוג להם
28/01/2016 | 08:22
1
33
את הכל נדע יותר טוב שבוע הבא. עקבי אחרי השרשור החדש של המפגש שייצא מחר. 
בהחלט אעשה זאת. תודה
28/01/2016 | 08:46
6
בדקתי את הנושא
28/01/2016 | 11:44
4
23
כיוון שיש לנו כבר משתתפת אחת דרך הסקייפ ביצעתי התייעצות עם סקייפ על וידאו רב משתתפים.
התשובה היא כן. אפשר.
מוגבל ל4 שעות רצופות של ווידאו + לא יותר מ10 ביום.
כיוון שמפגש לא נמשך יותר מ10 שעות אבל יכול להיות יותר מ4 - אז מקסימום זה יתנתק אחרי 4 שעות ונצטרף להתחל את השיחות שוב.

אופציה אחרת היא להשתמש בhangout - בשבלי זה אתן צריכות להיות מחוברות לgoogle+
המבורגר? מתחדשת88? מה אתן מעדיפות? להמשיך לנסות סקייפ?

בכל מיקרה אני מציעה שלפני המפגש ננסה לייצר מפגש וידאו שלושתנו כדי לבדוק שהכל עובד.
נעים מאוד p019 יופי של יוזמה! כל הכבוד.
28/01/2016 | 12:11
25
לשאלתך, היות ויש לי ניסיון טוב עם הסקייפ, מעדיפה להמשיך ולהתחבר דרך הסקייפ.
עד כה, קיימתי שיחות אחד על אחד ולא יצא לי עדין לקיים שיחה שיתופית של יותר.
במידה ואפשרות זו מסתדרת לכולם, אשמח להכוונה ומבחינתי, אין שום בעיה לקיים  מפגשון קצר על מנת  שנבדוק שאכן מצליח לנו להתחבר.

זה יכול להתאים?
מעולה, תודה
28/01/2016 | 13:39
6
חמודה את
28/01/2016 | 23:25
1
8
30/01/2016 | 08:53
3
אני אגיע
30/01/2016 | 14:33
17
מבחינתי שני התאריכים מתאימים
חרדית- א מינית
25/01/2016 | 19:55
7
65
ברח לי מההודעה
25/01/2016 | 19:58
67
ראיתי עכשיו את הכוכב הבא עם רננה ה"אפורה" ופתאום אני מבינה שכנראה אני גם א מינית.
בעלי לא מסתפק בפעמים שאני מאפשרת לו סקס איתי, זה פוגע לנו בזוגיות ואני מרגישה ממש נטל מזה.
אגב- לאונן באמבטיה לבד זה נעים לי. זה סותתר את הא מיניות?!
מצד אחד הוקל לי כשאני מבינה שיש חיה כזו וזה לא סתם אין לי חשק מיני לאף אחד, מה שאני הכי אוהבת בסקס עם בעלי שהוא נוגע לי בגב:)...
מה אני עושה עם זה? אני רוצה להשאר עם בעלי והילד שלי אבל תמיד אצטרך לעשות איתו סקס בלי חשק?????? 
ברח לי מההודעה
25/01/2016 | 20:03
54
ראיתי את הכוכב הבא עם רננה ואני מביינה שאני כנראה א מינית.
אני נשואה, טוב לי חוץ מזה שבעלי רוצה הרבה סקס ואני לא רוצה וכשעושים אני לא משתפת פעולה כי אין לי כח ומגעלי אותי. אגב באמבטיה אני אוהבת לאונן, זה סותר?
לא רוצה להתגרש. מה עושים? איך מתמודדים?
יוו... אני מרגישה תחושת רווחה ולחץ ביחד. טוב להבין מה זה אבל מה אני עושה מפה???
ברוכה הבאה
25/01/2016 | 21:37
3
57
צריך להבהיר כמה דברים.
א-מיניות מוגדרת כחוסר משיכה מינית כלפי אחרים, שזה אומר שלא נמשכים לאחרים/ות מבחינה מינית. אבל, זה לא אומר שאין חשק או שלא אוהבים, אלא שהמשיכה לאחרים היא לא על בסיס מיני. 
אפשר לאהוב, יש אהבה וזוגיות א-מינית והיא יכולה להתקיים ללא מין. 
וכן, אפשר לאונן, זה לא סותר כלום כי א-מיניות מדברת על משיכה מינית ולא על חשק מיני. 

מאחר ואנחנו לא מגדירים אנשים כאן ולא אמורים לעשות זאת, רק את יכולה לדעת אם את א-מינית או לא או שאת נמצאת על הסקאלה הא-מינית ויכולה להיות א-פורה, דמי-מינית ועוד. כל אלה הם חלקים בא-מיניות שכדאי להתוודע אליהם. איך תדעי? לאט אבל בטוח. 

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ועד כמה את מכירה כעת את הנושא הא-מיני, אבל תוכלי לקרוא כאן בפורום למעלה הגדרה בסיסית, לקרוא חומרי קריאה נוספים במאמרים וקישורים כאן ב-"כלים ומידע" (במלבן הכחול למעלה) ובכלל, לשאול אותנו בכל דבר הנראה לך.

לגבי חיי הנישואים שלך, אני לא רוצה לשלוף עצות מהמותן כי זה לא חכם. הדבר הראשוני צריך לבוא ממך, כלומר לבחון אם את מזדהה עם הנושא הא-מיני, אם את חושבת שאת א-מינית או נמצאת בסקאלה הא-מינית המגוונת ועוד. אחר כך, כשתהיי בטוחה יותר במה שמאפיין אותך ואת המשיכות שלך, תוכלי גם לדעת איך חושבים הלאה על חיי הנישואים. 

ואל תשכחי שאת לא לבד. את מוזמנת לשאול אותנו בכל עת ובכל שלב, אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור ולהקשיב. את מוזמנת, בהצלחה 
אני לא רואה את ההודעה שלי.. למה?
25/01/2016 | 22:52
1
15
לא יודע, אולי תקלה זמנית?
26/01/2016 | 06:53
37
בכל אופן, ההודעה שלך נמצאת בפורום ורואים אותה רגיל. 
ברוכה הבאה
28/01/2016 | 11:53
25
כמו שאמר k500 רק את יכולה לדעת מי את אבל את מוזמנת לקרוא בפורום.
אני גיליתי שלקרוא חוויות של אנשים שמהדהדים לי מוכר זה כמו להסתקל במראה שמשקפת את הפנים שלך.
כאדם א-מיניים שנתקל בחוויות של אנשים א-מיניים אחרים רק בגיל 25-26 זו היתה חוויה מעוד מרעננת בשבילי להצליך להסתל בתוך עצמי ומחדשת .

בקשר לחיי הנישואים שלך, העצה היחידה שלי היא - על תעשי שום דבר שפוגע בך.
אם לא מפריע לך לקיים יחסי מין עם בעלך בשבילו ובשביל הזוגיות שלכם - זה דבר אחד. ויש א-מיניים שמין לא מפריע להם עם הוא במינון מספיק נמוך.
אבל עם זה פוגע בך את חייבת לדבר איתו על זה.
עם הוא אוהב אותך אני בתוחה שהוא לא ירצה שתפגעי בשבילו.
שלום לך וברוכה הבאה
28/01/2016 | 05:10
31
מבינה אותך. גם לי זה קרה וכשזה נקלט, מצאתי שההודעה שלי נשלחה מפסר פעמיים.

נעים מאוד
26/01/2016 | 22:19
7
65
פורום יקר,

נעים לי מאוד שמחה להיכנס לפורום זה.
המושג א-מיני, ממש חדש לי! עם זאת, למדתי ועדין לומדת עם השנים, שאני כזו במקור שלי, בעצמי שלי ושכל חיי הותנתי להיות מי שאני לא ולהתחתן ולהביא ילדים ולהיכנס למיניות מהמקום ההומוגני.

תומכת בכל אחד מכם, אתם אמיצים להיות אתם! ויש לכם המון כוח וחיבור פנימי למי שאתם וחיים את מי שאתם.

חשה שיש לי המון ללמוד מכם.

אם תסכימו ויהיה לכם נכון, אשמח להכיר אתכם וללמוד מכם את הכוח והדרך שעשיתם, באופן כללי בחייכם לרבות נושא המיניות/משפחתיות ומה שזה כולל.

האם מתאים למי מכם לשתף אותי בסיפור שלו?

מודה לכם מראש ומחזקת כל אחד מכם , על מי שאתם!!!
בקרוב יהיה מפגש כך שתוכלי להכיר אותנו פנים אל פנים
26/01/2016 | 22:27
1
14
תודה עבור התגובה. עם זאת,
27/01/2016 | 02:24
46

לא אוכל להצטרף למפגש, היות וכרגע אני לא בארץ
ולכן אשמח להכיר לתמוך ולהיתמך גם כך באמצעות התכתבות וקריאה או דרך הסקייפ (ותודה לטכנולוגיה המתקדמת).
מלבד זאת, אני גם חדשה וזקוקה לזמן התאקלמות בתוך כל המקום החדש והנפלא שאני מגלה כאן.

נעים מאוד
26/01/2016 | 23:17
26

שלום לכולם,
מחפשת לנהל קשר עם חברים לדרך.
אני בת 51 שגיליתי ועדין מגלה, שאני - הפנימית/האמתית, אוהבת אנשים בזכות מי שהם, על בסיס חיבור אינטימי נטול מיניות. מבוסס ממשות משותפת ואהבת החיים ואת מה שיש

האם זה מתאים למי מכם?
אשמח שתכתבו לי הודעה ותגיבו.

כל טוב! תמשיכו להיות אתם עצמכם!!!

ברוכה הבאה
27/01/2016 | 09:55
3
22
אם המושג א-מיניות חדש לך, את מוזמנת לקרוא עליו ולהרחיב את הידע אודותיו. יש כאן בפורום חומרי קריאה, מאמרים, קישורים ועוד (למעלה, בחלונית הכחולה "כלים ומידע").

מעבר לכך, את מוזמנת להישאר בפורום ולהשתתף בדיונים שקיימים כאן, לראות מה אחרים/ות כותבים על עצמם ועל דברים נוספים.

בנוסף, תוכלי לשתף, להתייעץ ולשאול אם תרצי כל הזמן. אנחנו נמצאים כאן. וכמו שנכתב, יש מפגש פורום בקרוב וגם אם לא תוכלי להגיע אליו, אנחנו נפגשים מדי פעם פנים מול פנים, כך שזו הזדמנות לראות לשמוע אחרים/ות.

K500 תודה רבה בהחלט
28/01/2016 | 05:02
2
16
קוראת,צופה בסרטונים ומאוד נרגשת היות והחוויה הפנימית שלי מהדהדת שהגעתי לתחושת "בית" גם שלא הייתה לי עד כה ההבנה שזה נקרא: א-מיני.

כפי שכתבתי, כרגע אני לא בארץ ולכן, עבורי, אם יש מפגש בסקייפ, זה רלוונטי.

אשמח להמשיך ולקרוא שיתופים ואם יש ביכולתי גם לתרום מהניסיון שלי לטובת מי שיתחבר לנקודת החוויה שלי, אכתוב זאת בשמחה  רבה

ברוכים הנמצאים בפורום זה!

תודה גם לך
28/01/2016 | 08:24
1
17
חוץ מסקייפ, העיקר נמצא כאן, בפורום. אנחנו מתדיינים כאן ואת מוזמנת להעלות סוגיות ודברים משלך כמו גם להצטרף לאחרים אם תרצי, בכל עת. 
תודה לך עבור קבלת הפנים.
28/01/2016 | 08:38
1
ראיינו אותי היום ברדיו, אותן שאלות על א-מיניות בעעע :)
24/01/2016 | 14:00
5
102
קישור:
https://www.youtube.com/watch?v=6MNwvcx8OWY

K-500 זה בשבילך - הראיון היה היום בבוקר, שמע ותיווכח איך הגדרתי א-מיניות סוף סוף ;)
מצוין
24/01/2016 | 15:30
66
כל הכבוד על הראיון והתשובות. שוב ראינו כמה הבורות בציבור חוגגת, שזה אומר שיש עוד הרבה מה לעשות בנידון (כמו להתראיין לפודקאסט של החינוכית, למשל, חברות וחברים)

תודה רננה 
ראיון מעולה!!!
24/01/2016 | 15:55
49
כל הכבוד!
מעולה!
25/01/2016 | 16:30
40
בקשר לא-פור:
משיכה מינית תמיד תוארה כצבע על ספקטרום הצבעים. משם נובוע הדגל של הקהילה הלהטבית.
א-מיניים לקחו את זה לדגל שלהם (אפשר לראות בפורום)
כאשר שחור מיצג את הא-מיניים.
אפור מייצג את הא-פורים ודמי-מיניים.
לבן את המיניים
והסגול את הספקטרום המיני.
(עלפי AVEN)

אפשר לציין שהשם המדויק בכתיבה אינו "אפור" אלה "א-פור"
באנגלית זה A-Gray.
כאשר הא' מייצגת את הא' של הא-מיניים.
27/01/2016 | 17:07
2
יופי של ראיון
28/01/2016 | 05:07
7
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
חיים חדשים – פונדקאות תמר וסיגל
מחפשים אם פונדקאית?
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה