לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'האם יש כאן עוד נערות או נערים שהם א-מיניים? '
האם יש כאן עוד נערות או נערים שהם א-מיניים?
10/12/2016 | 21:59
15
היי!
קראתי את הכתבה שהעלתם למקו (כתבה מעניינת!), בזכות הכתבה הזאת מצאתי את הקהילה הזאת.
ואני מאוד רוצה להכיר נערות או נערים שהם א-מיניים.
לצפיה ב-'שלום אני חדשה בפורום '
שלום אני חדשה בפורום
10/12/2016 | 18:59
2
26
האם יש מפגשים של חברי הפורום? 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
10/12/2016 | 19:30
16
בשבועות הקרובים אין מפגש פורום באופק, ייתכן ובחודש הבא נקיים אחד.
בינתיים, יש מפגש של א-מיניים בחסות הבית הגאה בת"א, יש שרשור נפרד של חצילונית ממש כאן מהיום.

חוץ מזה, את מוזמנת להישאר ולהתעדכן גם במועדי המפגשים וגם באופן כללי, לא רק על מפגשים. 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
10/12/2016 | 21:28
7
מוזמנת לספר על עצמך קצת כמו גיל, איזה א-מינית וכו'..
לצפיה ב-'יום ב' 12.12 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
יום ב' 12.12 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
10/12/2016 | 18:30
19
ביום שני, 12.12 20:00-22:00 במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'כתבה מוצלחת על א-מיניות במדור "גאווה" במאקו'
כתבה מוצלחת על א-מיניות במדור "גאווה" במאקו
10/12/2016 | 13:07
3
22
קודם כל, קישור:

נתנאל אזולאי ממדור "גאווה" ממאקו הכין כתבה על א-מיניות.
הכתבה הזאת לדעתי מאוד מוצלחת, כי:
1. הכתבה נפתחת בניסיון להסביר איך א-מיניים מרגישים. שיעורי חינוך מיני נהם מבחינתם הסברים מופשטים, כמו "משוואה בנעלם אחד". פרסומות מגרות לא עובדות עליהם, כי "לא תצליחו לקנות אותם בסקס". הקטע הזה חשוב כי הוא מעורר הזדהות וגורם לאנשים מיניים לראות את העולם באופן שבו א-מיניים רואים אותו.
2. ההגדרה לא-מיניות היא: "נעדרים כל משיכה מינית או רצון לחוות סקס עם פרטנר כזה או אחר, כשרובם לא חוו תשוקה מינית מעולם. אל תטעו לחשוב שאלו אנשים שחשקם המיני פסק בעקבות משבר או הזדקנות".
3. בכתבה חוזר שוב ושוב המסר שא-מיניות היא "נטייה מינית נורמלית כשאר הנטיות המיניות". כלומר, א-מיניות אינה הפרעה או בעיה. למשל, ד"ר רונית אלוני, מומחית לטיפול ושיקום מיני וזוגי וטיפולי סרוגייט, העבירה מסר חד משמעי: "יש מטפלים שרואים בא-מיניות כבעיה ופוסלים אותה, אני לא איתם. מי ששלם עם זה - אלו הם חייו והוא אינו זקוק לטיפול".
4. הכתב מדגיש את קווי הדמיון בין א-מיניות לנטיות מיניות להט"ביות. הוא דן בשאלה האם א-מיניות היא חלק מקהילת הלהט"ב, ובתגובות השליליות שא-מיניים מקבלים בתוך הקהילה. 
5. הכתב ראיין א-מיניים ישראלים משני המינים, מגילאים שונים ומנטיות מיניות שונות:
בן איינשטיין, גבר בן 40 (אני משערת לפי הראיון איתו שהוא הטרו-רומנטי)
אל, אישה בת 24 (לא סיפרה על עצמה יותר מדי כדי שאוכל לשער)
אוריה בן ברית, גבר בן 27, הומו א-מיני, חבר ועד "חברותא -הומואים דתיים"
אלה, אישה (גיל לא מופיע בכתבה), היא דמי-סקסואלית
שקד גבאי, אישה בת 21, היא דמי-סקסואלית.
זאת ההזדמנות להודות מקרב לב לכל האנשים שהתראיינו לכתבה. , אתם ענקים. 
6. בכתבה מוזכרים הפורום בתפוז (האח הידד!) וגם קבוצת הפייסבוק. אני משערת שהרבה יותר אנשים ייכנסו לפורום אחרי שיקראו את הכתבה - תתכוננו לשאלות :)
אני באופן אישי עונה כעת לטוקבקיסטים שרוצים לדעת עוד.

חבל שהכתבה לא הקיפה נושאים נוספים, כמו ההגדרה של המושג "אפור", או א-מיניים טרנסים.
נמתין לכתבה הבאה...
לצפיה ב-'כן, אבל..'
כן, אבל..
10/12/2016 | 13:42
29
יש בכתבה כמה אי דיוקים, שימוש במטפלת התורנית שלא ברור מה רמת הידע שלה בנושע הא-מיני ואמירות מכלילות. מזל שהכותב השאיר חלק מהדברים שאמרו המרואיינים, כי הוא לא ממש בדק את הנושא לעומק. 

זה טוב שיש כתבה כזאת בשביל חשיפה ומודעות לנושא, אבל זה מזכיר קצת כתבות מפעם ודי התקדמנו מאז. אני תוהה אם היו כותבים על להט"ב בצורה הזאת, איזה תגובות היו מקבלים.
בכל אופן, אם זה מה שיתרום להגדלת המודעות וכניסה של א-מיניים/ת נוספים, מה טוב.  

לצפיה ב-'שכחתי לכתוב:'
שכחתי לכתוב:
10/12/2016 | 14:08
16
תודה על הקישור לכתבה והתגובות שלך כאן ושם, IcePrincess
לצפיה ב-'18,850 צפיות וואו '
18,850 צפיות וואו
10/12/2016 | 18:13
6
לצפיה ב-'היי אני חדשה בפורום..'
היי אני חדשה בפורום..
09/12/2016 | 22:38
2
40
הפכתי לא מינית  כתוצאה מטראומה שעברתי לפני 13 שנים והדבר שהכי קשה לי איתו זו הבדידות.. נדמה כאילו כל מערכות היחסים בעולם מושתתות רק על מיניות ואני כבר מזמן במקום אחר לגמרי..
גם מדברים המון ובעיקר על נוער ואני כבר נושקת ל40.. ועדיין ילדה..
אני אמנית ובשלנית ואוהבת טבע מושבעת ואמא לבת 12 מהממת וחכמה
פשוט צריכה כבר את החבר או החברה הזו.. הנשמה שלי צמאה לחיבוק אמיתי.. לחיבור אמיתי..
מרגישה כלכך לבד -_-

לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום!'
ברוכה הבאה לפורום!
10/12/2016 | 12:45
15
הפורום הוא מקום מתאים ובטוח לחלוק את התחושות שלך עם אנשים שיבינו אותך, כולל הרגעים הקשים. גם אני לפעמים מרגישה בדידות איומה, אבל אני מנסה להיות אופטימית ולחשוב על הצד הטוב של החיים.

א-מיניים יש בכל הגילאים, כולל בגיל שלך. צריך לחפש אותם היטב, בפורום הזה ובמסגרות אחרות, אבל הם קיימים והם בטח יישמחו לגלות עוד אדם כמוהם. רק אתמול התראיין גבר א-מיני בן 40 בשם בן איינשטיין לכתבה מקיפה על א-מיניות:

בנוסף, את יכולה לנסות את מזלך ולפרסם הודעה בלוח ההיכרויות של הפורום:

בקיצור, ברוכה הבאה. אני מקווה שתרגישי בבית :)
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
10/12/2016 | 13:55
13
כמו שנכתב, יש כאן לוח מודעות של הפורום, בו תוכלי לפרסם מודעה אם תרצי. 

תשמחי לדעת שיש עוד כמוך שמחפשות ומחפשים חברים וחברות א-מיניים, כך שאת לא לבד בעולם. נכון, זה לא פשוט ולא קל, אבל בהחלט אפשרי, בעיקר אם מגיעים למקומות שבהם יש א-מיניים/ות.
בנוסף, את מוזמנת להישאר בפורום ולהיות חלק ממנו כי כאן ישנם א-מיניים/ת וזו בין היתר מטרת הפורום, להכיר אחרים.
חוץ  מזה, מדי כמה זמן אנחנו נפגשים במפגש פורום וישנם גם מפגשים נוספים שנערכים בחסות המרכז הגאה בת"א. את מוזמנת לעקוב כאן ולראות היכן ומתי.

מה עוד? אנחנו כאן ומוכנים לעזור בכל דבר. ועוד משהו, אם את רוצה לקרוא על א-מיניות, ישנם כאן חומרי קריאה, למעלה, בלשונית הכחולה "כלים ומידע". יש מאמרים, יש קישורים לכתבות ועוד. בהצלחה.  

לצפיה ב-' מאמר אודות א-מיניות שהיא לא סוג של הפרעה מינית'
מאמר אודות א-מיניות שהיא לא סוג של הפרעה מינית
07/12/2016 | 09:04
4
42
המאמר משנת 2015. לא קראתי את כל המאמר עדיין, אבל בסוף המסקנה שלו היא שא-מיניות היא קטגוריה נפרדת מהפרעה בחשק המיני ושכרגע הכי טוב להציע שא-מיניות תסווג כנטיה מינית ייחודית ולא כחוסר תפקוד מיני, דבר המחזק את מה שאנו כא-מיניים/ות טוענים בשיח הא-מיני. 

כותבי המאמר הם מהבולטים בכתיבה אקדמית על א-מיניות בשנים האחרונות. מוזמנים/ות לקרוא ולהתרשם. 

לצפיה ב-''
07/12/2016 | 14:21
3
לצפיה ב-'זה מגניב שיש מאמרים על זה... '
זה מגניב שיש מאמרים על זה...
09/12/2016 | 13:29
2
19
בשנה שעברה עשיתי עבודת סמינריון ובדיוק ניסיתי להבין את המיניות שלי... רק גיליתי שאני א מינית תוך כדי הסמינר... אבל לא מצאתי מספיק מאמרים על א מיניות כנטייה מינית... אף על פי שחיפשתי. מצאתי על א מיניות כהפרעה וזה הקשה עלי את התהליך של ההשלמה עם העובדה שאני אכן א מינית. 
עכשיו כששלחת את המאמר... אני הייתי שמחה לקרוא אבל חבל שזה באנגלית...הייתי רוצה שיהיה על זה מידע בעברית. בכלל חיפשתי באותו זמן שירים א מיניים... ובסוף כתבתי על שירה ארוטית כי לא מצאתי במדויק את מה שחיפשתי...
לצפיה ב-'למה לא שאלת קודם? '
למה לא שאלת קודם?
09/12/2016 | 22:23
12
יש כמה וכמה מאמרים מהשנים האחרונות שעוסקים בא-מיניות כנטיה ומדברים על זהות א-מינית וכו'. חלק נמצא כאן בפורום. 
דווקא המאמר הזה הוא לא מבחינת אורים ותומים, אלא הבאתי אותו רק כדי לחזק את הטענה של המבקרים מבחוץ שחושבים שא-מיניות היא משהו לא טוב או חוסר במובן השלילי. 
לצפיה ב-'יש את האתר שמרכז מאמרים על א-מיניות עד 2014 '
יש את האתר שמרכז מאמרים על א-מיניות עד 2014
10/12/2016 | 18:09
6
כולם באנגלית כמובן...

אחרי 2014 היו יותר מדי מאמרים\איזכורים ובעל האתר התייאש עבר ל-AVENwiki

לצפיה ב-'מה עושים כדיי למצוא זוגיות מי שא-מיני (דחוף)'
מה עושים כדיי למצוא זוגיות מי שא-מיני (דחוף)
28/11/2016 | 20:43
4
128
חוץ מאפשרות של להכיר בת זוג א-מינית - שזה קשה מאוד ..
מה עושים ?
מה עושה מי שרוצה להקים בית ומשפחה עם זוגיות כמו כולם..?
יש את הרגש לחברה ולאהוב מישהיי מבחינה רומנטית, אבל לא קיים שום משיכה מינית
אין לזה טיפול ? פיתרון כלשהו? תודה לכולם
דחוף:
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
28/11/2016 | 20:46
1
79
במידה ורוצה להיות בזוגיות עם מישהי עם משיכה מינית רגילה..
זה אפשרי ? 
לצפיה ב-'בטח שאפשרי. כמה מאושרים תהיו - זה כבר תלוי בכם '
בטח שאפשרי. כמה מאושרים תהיו - זה כבר תלוי בכם
29/11/2016 | 01:51
48
לצפיה ב-'רגע, רגע, רגע..'
רגע, רגע, רגע..
29/11/2016 | 07:40
91
שלום, ברוך הבא.

ובכן, לפי מה שכתבת, אתה א-מיני ומחפש זוגיות על בסיס רומנטי ולא מיני, נכון?
עכשיו, זה נכון שלהכיר בני/ות זוג א-מיניים זה לא פשוט, אבל השאלה אם ניסית בכלל ואם זה נמשך לאורך זמן.
גם אני, כמו רבים/ות כאן, מחפש ומנסה למצוא זוגיות כזו ואכן זה לוקח זמן ודורש סבלנות רבה. אם יש לך סבלנות ואתה באמת מחפש זוגיות א-מינית, שווה לך להשקיע, כי מה בעצם האלטרנטיבה שלך? להיות עם מישהי מינית? ואז מה? תרגיש מאושר יותר? 

ובקשר לטיפול, אם אתה א-מיני וזה מה שאתה מרגיש, אז במה יש לטפל? א-מיניות זו נטיה ועניין של הרגשה. זה נכון שאנחנו מוקפים בסביבה מינית ואולי מרגישים קצת שונים אבל זה בגלל שנותנים לנו להרגיש ככה במקום להכיר בנטיה הא-מינית ולכבד אותה כמו שאר הנטיות. אז אנחנו לא שינינו את העולם עדיין, אבל בסוף זה יקרה ולראייה, יש כבר הכרה בנושא הא-מיני פה ושם, אם כי הדרך עוד ארוכה.
אז מה עושים בינתיים? זה תלוי בך. אתה יכול למצוא זוגיות עם מישהי מינית ולראות איך תסתדרו ביניכם או שאתה יכול להצטייד בסבלנות ולחפש זוגיות א-מינית.  
ואם קראת כאן לאחרונה, ישנם שרשורים של זוגיות של א-מיניים ומיניים, תוכל לקרוא חוויות של אחרים ולראות אם זה מתאים לך. 

בכל מקרה אנחנו מוכנים לעזור לך עד כמה שנוכל, גם בתמיכה ושיתוף. 

לצפיה ב-'כמה עצות'
כמה עצות
02/12/2016 | 15:17
59
היי!
אני מזדהה מאוד עם התחושות שלך. אני א-מינית הטרו-רומנטית, זאת אומרת נמשכת רומנטית (אבל לא מינית) לגברים. אני רוצה להוסיף על הדברים החכמים של k500:
1. יש מסגרות שבהן אפשר לפגוש אנשים א-מיניים. נניח, קבוצת הפייסבוק, קבוצות הואצאפ והמפגשים במרכז הגאה בתל אביב. אולי בין האנשים במסגרות האלה תהיה מישהי שתתאים לך. 
2. ספר על הא-מיניות שלך לחברים שלך ולאנשים מסביבך. אולי תגלה שאנשים שאתה מכיר הם א-מיניים, או שהם מכירים אנשים שהם א-מיניים. לפני שבועיים סיפרתי לידיד שלי שאני א-מינית, והתגובה שלו הייתה: "נראה לי שאני מכיר מישהו שיכול להתאים לך" :) 
3. אל תנסה למצוא מערכת יחסים בכל מחיר. עדיף לך להישאר רווק מאשר למצוא את עצמך בקשר עם בן אדם שלא מתאים לך. אל תיכנע ללחץ של חברים ובני משפחה, גם אם הלחץ הוא בכוונה טובה.  
4. זכור שגם אם אתה לא בזוגיות, החיים שלך יכולים להיות טובים, מלאים ומספקים. תתחיל תחביב חדש. תעשה דברים שאתה אוהב. אל תשב בבית לבד ותבכה כמה רע לך ;)
בקיצור, התאזר בסבלנות. אולי תמצא מישהי שמתאימה לך. וגם אם לא, שמור על אופטימיות.
לצפיה ב-'2 המפגשים הקרובים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
2 המפגשים הקרובים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
25/11/2016 | 19:18
72
  התאריכים הקרובים:
יום ד' 30.11 בשעה *18:00-20:00*
יום ב' 12.12 בשעה *20:00-22:00*

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד

נתראה 

** המרכז הגאה, רח' טשרניחובסקי 22 - גן מאיר, ת"א

לצפיה ב-'א-מיניים דתיים'
א-מיניים דתיים
17/11/2016 | 15:32
3
153
היי, 
בת 22 א-מינית ודתייה מאזור הדרום. מחפשת א-מיניים דתיים (נקבות וזכרים+) לקשר לא זוגי. מעולם לא פגשתי א-סקסואלים מוצהרים, לא כן שכן מהמגזר הדתי. אשמח לשוחח ולחלוק חוויות
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
17/11/2016 | 21:54
73
יש א-מיניים/ת מוצהרים ויש לא מעט א-מיניים/ות דתיים, גם בפורום וגם בפייסבוק ובכלל, פשוט צריך להכיר אותם/ן. 
את יכולה לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום ובכלל, לעקוב כאן אחרי הדיונים ועוד כי מדי פעם ישנם מפגשים של א-מיניים/ות ובהם ישנם גם דתיים. 
ועוד משהו, יש גם דתיים להט"בים ששמשתייכים לסקאלה הא-מינית, כך שתוכלי להכיר מגוון של אנשים. 
ואם תרצי, את תמיד מוזמנת כאן בפורום להמשיך ולחפש, להציע דברים ועוד. אנחנו כאן. 
לצפיה ב-'היי'
היי
20/11/2016 | 09:46
76
את לסבית?
ולמה את מתכוונת כשאת אומרת קשר לא זוגי?
את מחפשת למטרת חברות או לזוגיות א- מינית (ללא יחסים אינטימים)?
לצפיה ב-'אני א-מיני דתי'
אני א-מיני דתי
20/11/2016 | 16:40
68
נעים מאוד להכיר
לצפיה ב-'איך יודעים?'
איך יודעים?
19/11/2016 | 11:31
2
120
עד היום ידעתי שאני משהו מסוים ... והיום בטוח ש א - מיני זה אני! מה הפרמטרים לכך, או הסימנים?
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
19/11/2016 | 18:15
1
81
מכיר את ההגדרות?
אם אתה מזדהה עם התכנים ונראה לך שאתה בסקאלה הא-מינית, תוכל להגדיר את עצמך לפי זה. אין כאן ממש סימנים, אלא יותר עניין של מה שאתה מרגיש בפנים. 
ואגב, זה לא חייב להיות בבת אחת משהו אחד מוחלט. אתה יכול להתלבט, לראות איפה אתה נמצא פחות או יותר ואולי לבחון אפשרויות נוספות בתוך המגוון הא-מיני. 

ואם תרצה לשאול או להבהיר דברים, נשמח לענות, אנחנו כאן 
לצפיה ב-'אזכור - תודה.'
אזכור - תודה.
22/11/2016 | 15:25
23
לצפיה ב-'הכרות '
הכרות
15/11/2016 | 17:30
2
134
בחור שמן חיפאי מחפש קשר לא מחייב א מיני  לפרטים rafi_70@nrtvision.net
לצפיה ב-'המייל'
המייל
15/11/2016 | 23:47
44
תבדוק אם המייל שלך כתוב נכון כי זה נראה קצת מייל מוזר כך שאם מישהו ירצה לשלוח לך הודעה ייתכן ותפספס בגלל זה.
שנית, למה ציינת 'שמן'? אני לא חושבת שצריך לציין דבר כזה. כל אחד נראה אחרת ואני בטוחה שאף אחד לא טורח לציין את זה.
ועוד משהו לסיום, לא כתבת אם אתה מחפש גבר או אישה.
לצפיה ב-'רצוי גם שתפרסם בלוח ההיכרויות שלנו'
רצוי גם שתפרסם בלוח ההיכרויות שלנו
16/11/2016 | 06:24
46
שם תוכל לכתוב מודעת היכרות שמיועדת לא-מיניים/ות. 
כתוב מה אתה מחפש ואת המייל שלך. בהצלחה. 
לצפיה ב-'מה אני בעצם?~'
מה אני בעצם?~
14/11/2016 | 20:22
2
154
שלום לכם ^^
יש לי שאלה , אני לא מבינה מה אנשים מוצאים במין עצמו או באורגזמות זה פשוט מרגיש לי מוערך ייתר על המידה , אבל אני כן מאוד נהנת מהחיבה , מנשיקות מכל ה"משחק שלפני" יכול להיות שאני א מינית? (מרגיש לי טיפשי לשאול את זה ככה אבל נמאס לי כבר להרגיש שמשהו בי לא בסדר )
לצפיה ב-'ככה גם אני'
ככה גם אני
15/11/2016 | 02:45
92
וגם הרבה מאוד א-מיניים. כמו שנאמר פה הרבה, רק את תוכלי לדעת מה את, אבל אני יכול להגיד שאני מזדהה במאה אחוז עם מה שאת מתארת ואני מכנה את עצמי א-מיני.
לצפיה ב-'כמו שנכתב, זה תלוי בך בעצם'
כמו שנכתב, זה תלוי בך בעצם
15/11/2016 | 06:28
71
אם את מכירה את הנושא הא-מיני וראית שאת מזדהה עם התכנים של א-מיניות, תוכלי לדעת אם את א-מינית. 
הרבה מאיתנו הם כאלה, שאין להם/ן משיכה מינית לאחרים אבל כן רומנטית למשל. זה לא זהה בדיוק אצל כל אחד ואחת, כי זה מנעד רחב, אבל זו רוח הדברים. 

אם תרצי לקרוא בנושא, יש לך כאן בפורום חומרי קריאה למעלה, בלשונית הכחולה של "כלים ומידע", שם יש קישורים, מאמרים ועוד.
חוץ מזה, אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל דבר שתרצי לדעת, לשאול ועוד. בהצלחה  
לצפיה ב-'סאפיוסקסואלים, זה בשבילכם/ן:'
סאפיוסקסואלים, זה בשבילכם/ן:
14/11/2016 | 07:14
3
121
טור מאתמול ב "הארץ", אולי לא הכי מדויק בעולם, אבל בהחלט נותן במה ראויה לנושא. 

לצפיה ב-' וואו... כלכך אני... '
וואו... כלכך אני...
14/11/2016 | 11:28
1
38
לצפיה ב-''
15/11/2016 | 06:29
11
לצפיה ב-'מדהים, בדיוק אני!'
מדהים, בדיוק אני!
17/11/2016 | 23:22
19
לצפיה ב-'זוכרים שדיברנו על זוגות מעורבים, כלומר א-מיניים/ת ומיניים?'
זוכרים שדיברנו על זוגות מעורבים, כלומר א-מיניים/ת ומיניים?
11/11/2016 | 07:12
107
לאחרונה דיברנו כאן על זוגות שבהם אחד מהפרטנרים הוא א-מיני/ת והשני מיני, הקשיים ומה עושים.
הנה כתבה קצרה מלפני כמה ימים שהיא בעצם טור של א-מינית הטרו-רומנטית שמדברת על היחסים הללו מנקודת מבט אישית שלה ובעיקר מה כדאי ואפשר לעשות במסגרת היחסים הללו. לא מעט מהדברים כתבנו כאן, אז כנראה שיש דברים בגו.
וגם אם אתם/ן לא בזוגיות כזו, שווה לקרוא:

לצפיה ב-'מפגש א-מיניים בבאר-שבע - יש מעוניינים? '
מפגש א-מיניים בבאר-שבע - יש מעוניינים?
07/11/2016 | 14:46
46
ספציפית ביום ב' 14.11 בשעה 19:00...
לצפיה ב-'מאמר מ- 1999'
מאמר מ- 1999
06/11/2016 | 08:48
1
75
כחלק מהלימודים שלי, הייתי צריכה לקרוא מאמר אקדמי משנת 1999 שעסק באיסור על יחסי מין בין גברים בישראל.

המאמר נקרא "בין שתיקה לגינוי – הבניית הזהות של ההומואים בשיח המשפטי בישראל 1948-1988" וכתבו אותו יובל יונאי ודורי ספיבק. דורי ספיבק, כיום שופט בביה"ד לעבודה בתל אביב, הוא הומוסקסואל.

במאמר (עמוד 266) הופיע המשפט הבא:
"יכולים להיות - למרות הנטייה של השיח הדומיננטי להכחיש זאת - יחסים הומואיים אפלטוניים".

יונאי וספיבק לא השתמשו במושג "א-מיניות", אבל לדעתי זאת הייתה הכוונה שלהם.
הקטע הזה מעניין כי הוא מוכיח שהקהילה הגאה הייתה מודעת להומואים א-מיניים, עוד לפני שהמילה נכנסה לשימוש וא-מיניים הוכרו באופן רשמי בקהילת הלהט"ב.
מצד שני, עדיין קיימים אנשים שמכחישים את קיומה של א-מיניות בכלל ואת קיומם של הומואים א-מיניים בפרט. שמעתי סיפורים עצובים על הומואים א-מיניים שחשים שקשה להם להשתלב, כי קהילת ההומואים בישראל היא מינית מאוד.

למתעניינים, אפשר לקרוא את המאמר כאן:
http://lgbtlaw.tau.ac.il/%D7%99%D7%95%D7%91%D7%9C-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%95%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%91%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%96%D7%94%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%97-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98%D7%99-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-1988-1948

לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
07/11/2016 | 06:42
26
מה גם שהמאמר נכתב לפני שהנושא וההגדרה הא-מיניים היו ידועים למישהו כאן באופן רשמי יותר. ייתכן ולכך התכוונו, בכל אופן תראי איך דברים השתנו. היום אולי הם היו מכניסים א-מיניות למאמר וזאת כבר התקדמות. 

לצפיה ב-'מתחדשים המפגשים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א!'
מתחדשים המפגשים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א!
18/10/2016 | 00:30
2
123
מפגשים של א-מיניים במרכז הגאה בת"א חוזרים אחרי פגרה!

התאריכים הקרובים:
יום ד' 2.11 בשעה 18:00-20:00
יום ג' 15.11 בשעה 20:00-22:00

(פרטים נוספים בהמשך)

לצפיה ב-'כמו תמיד, '
כמו תמיד,
30/10/2016 | 01:06
69
אין הגבלת גיל.

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה (בתוך גן מאיר) בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'מפגש היום!'
מפגש היום!
15/11/2016 | 12:47
8
לצפיה ב-'עזרה- ערך שבוע המודעות לא-מיניות בויקיפדיה'
עזרה- ערך שבוע המודעות לא-מיניות בויקיפדיה
30/10/2016 | 09:00
12
92
נתקלתי באתר WGD בכתבה מסכמת על שבוע המודעות לא-מיניות, בעקבות כך תרגמתי את הערך שיש באנגלית בנושא לעברית בויקיפדיה. טוענים שהערך לא מספיק חשוב אם לא אציין את הקיף הפעילות בארץ ובעולם, מספר המשתתפים וכדומה.
ציינתי שהפעילות מתרחשת בעיקר במדיה ובאירועים קהילתיים של הארגון . אם למישהו יש עוד מידע על הקיף הפעילות בארץ ובעולם, מספר המשתתפים ומקורות מידע שיאשרו את המידע אשמח לדעת.
חבל לי אם ימחקו את הערך, אני רוצה לתרום במידע לקהילה הא-מינית, (למרות שאני לא א-מינית) אין המון מידע (בלשון המעטה) באינטרנט בעברית על א-מיניות.
לצפיה ב-'מה צריך לעשות? למי לפנות?'
מה צריך לעשות? למי לפנות?
30/10/2016 | 11:09
6
18
לצפיה ב-'לפנות אליי, פשוט להבהיר לי מה היקף הפעילות בארץ ובעולם '
לפנות אליי, פשוט להבהיר לי מה היקף הפעילות בארץ ובעולם
30/10/2016 | 16:32
5
41
כי אני פשוט לא מוצאת עוד מידע
לצפיה ב-'אפשר כתובת email? או שם פייסבוק?'
אפשר כתובת email? או שם פייסבוק?
30/10/2016 | 17:41
1
25
איך אפשר ליצור איתך קשר?

(וגם, תודה על המאמץ )
לצפיה ב-'הפייסבוק שלי בקישור'
הפייסבוק שלי בקישור
30/10/2016 | 18:10
33
לצפיה ב-'בארץ היו כמה דברים בשנים האחרונות'
בארץ היו כמה דברים בשנים האחרונות
30/10/2016 | 19:45
2
39
ראיונות לתקשורת, רדיו וטלויזיה, ראיון שערכנו כאן בפורום עם דייויד ג'יי ו-Swankivy הידועים (נמצא בקישורים כאן) ועוד. 

סתם לדוגמא, ראיון עם מנהלת הפורום בשנת 2013, ברדיו 103:

או כתבה ב"הארץ" משנת 2010:

ובטח היו עוד דברים שאני לא זוכר. 

לצפיה ב-'וקישור לאתר העולמי:'
וקישור לאתר העולמי:
30/10/2016 | 21:03
1
26

ובעמוד הפייסבוק שלהם אנשים מכל העולם כותבים על פעילויות שונות. 

או לפעילות באוניברסיטת ברקלי: 

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/10/2016 | 22:38
3
לצפיה ב-'רעיון מקסים!'
רעיון מקסים!
31/10/2016 | 12:45
1
21
תודה על המחשבה וההשקעה :)
לצפיה ב-''
31/10/2016 | 18:10
2
לצפיה ב-'כויקיפד'
כויקיפד
01/11/2016 | 23:14
2
40
חבל עשית שהכנסת ערך בחשיבות גבולית. טוב יותר היה להכניס תוכן רלוונטי לערך הראשי על א-מיניות, ובמידה והתוכן היה משמעותי דיו, לפצל בהמשך. מקומו של התוכן בערך כעת יותר מתאים לשילוב כפרק משנה בערך הראשי, מאשר לערך נפרד.

כתיבת ערך בעיקר לשם קידום אג'נדה אינה מתקבלת בעין יפה (באופן טבעי יש כאן תחושת ניצול), אם כי תוכלי להוסיף לעצמך נקודת זכות שבגלל הערך נכנסתי לפורום הזה עכשיו...
לצפיה ב-'אני מבין את הרציונל ובאמת מעריך שהגעת לכאן'
אני מבין את הרציונל ובאמת מעריך שהגעת לכאן
02/11/2016 | 06:30
1
48
אבל האם היית אומר על מצעד הגאווה שיש לו חשיבות גבולית? אז אותו הדבר כאן. 
אמנם א-מיניות לא נפוצה כל כך, אבל זה בדיוק העניין לשמו התכנסנו- כדי להגביר את המודעות לנושא ואם ויקיפדיה יכירו בחשיבותו, זה יעזור לכולנו.
ואם אתה כבר כאן, נשמח אם תעזור לנו בעניין, תודה 
לצפיה ב-'ויקיפדיה אינה כלי להגברת מודעות לאירועים שוליים'
ויקיפדיה אינה כלי להגברת מודעות לאירועים שוליים
02/11/2016 | 12:35
37
תפקידה הוא להיות אינציקלופדיה - לתעד אירועים חשובים. אין להשוות בין מצעדי גאווה שבהם משתתפים אלפי אנשים בעשרות / מאות אירועים בארץ ובעולם, לבין 'שבוע מודעות'.

חבל להאבק לשווא בזמן שניתן להכניס את כל התוכן לערך העיקרי על א-מיניות, לא מקבלים יותר חשיפה על 2 ערכים קצרים מאשר על ערך אחד ארוך ומקצועי, לא בויקיפדיה ולא בגוגל, שדרכו מגיעים לויקיפדיה מרבית הגולשים.

החשיפה היחידה שמתקבלת כעת היא למנטרים של הויקיפדיה, ואלו לא קהל יעד לשיווק-רשתי, נתקלים בתופעות דומות על ימין ועל שמאל...
לצפיה ב-'חולה על בע"ח-מחפשת ידיד שאוהב בע"ח'
חולה על בע"ח-מחפשת ידיד שאוהב בע"ח
01/11/2016 | 19:08
63
ברצוני לפתוח פנסיון לכלבים קטנים.
בעבר שמרתי על כלב 1 בכל פעם-תאמינו או לא-הכלב לא רצה לחזור לבעלים.
מדוע אני כותבת כאן-הסיבה שגברים ישר קופצים על סקס-וכרגע זה לא בראש מעייניי.
אוהבת את הספייס שלי-ישרה,הגונה ואמינה.
רות
לצפיה ב-'זוג נשוי - שאלה'
זוג נשוי - שאלה
29/10/2016 | 20:04
4
166
ערב טוב לכל חברי הפורום, זקוקה לעזרתכם, במיוחד אלו מכם הנמצאים במערכת יחסים עם בן/בת סוג בעלי צורך מיני גבוה משלכם.
אני ובעלי בסוף שנות השלושים שלנו, נשואים כשש שנים, עוד טרם נישאנו אמר לי בעלי שיותר חשובה לו חברות טובה מסקס, כמו רבים גם אני אמרתי לעצמי שהמצב ישתנה בעתיד כי הוא טען שידוע לו שהוא סובל מבעיה בתחום הזה , הן מבחינת הבעת רגשות והן מבחינת צורך במין ובאינטימיות בכלל. ראיתי בו הרבה דברים טובים אחרים שאהבתי ובאותה תקופה בה חיפשתי להקים משפחה, חברות ויציבות נראו לי דבר חשוב יותר מסקס פרוע. 
לפני שנולדו שתי הבנות המקסימות שלנו כבר ראיתי את הפערים הגדולים  בינינו מהבחינה האינטימית, העניין כאן הוא לא רק בסקס כי אם אני יוזמת הוא כן יעשה אבל זה יהיה טכני. אין בו תשוקה והוא לא מסתכל עלי ורואה אותי כדרך גבר שחושק באישה. גם חיבוקים ונשיקות אין, במקרה הטוב יניח לי יד על הרגל או יתן לי יד בנסיעה. גם ברמה הרגשית יש בעיה, אין לו אף חבר קרוב, הוא אדם מאד סוליסט וסגור שיכול לחיות נהדר עם עצמו בלבד. 
עם הבנות הוא חם מחבק ומנשק אך לא איתי וזה משגע אותי ומאד מאד קשה לי.
התרחקנו כל כך עד שכיום בערב כשהוא מגיע  הביתה כל אחד מאיתנו פורש לחדר אחר לצפות בטלוויזיה.
אל תכעסו אבל כמו שודאי ניחשתם חשבתי שאולי הוא הומוסקסואל אך הוא מכחיש בתוקף. מה שמאד מוזר לי הוא שבשנות העשרים המוקדמות שלו הייתה תקופה שבה הוא שכב עם המון נשים (כ 200 לדבריו). איך גבר א-מיני היה כל כך פעיל מינית בעברו ? משהו כאן לא מסתדר לי. ניסינו מספר מטפלים מיניים אך אף אחד לדעתי לא עלה על הבעיה.
אני הרבה אחרי שאלת השאלות כיצד גבר יכול להיות כל כך א-מיני, אני מבינה ומקבלת לחלוטין את האפשרות הזו אבל אם זה אכן כך איך ייתכן שבעבר הוא היה שונה ? הוא טוען שזה היה סקס סתמי, סטוצים ובמערכות היחסים הרציניות שהיו בהמשך המין אף פעם לא היה אישיו.
על אף הבטחותיו מעולם לא הלך לטיפול מעמיק זולת מפגשים בודדים עם מטפלים מיניים. לא התמיד באף טיפול.
עם השנים התחלתי להרגיש את הפער בינינו ואת החוסר יותר ויותר. היעדר מגע ורצון לקרבה פיסית הרחיק אותי ממנו, כיום אני מרגישה שאנחנו כמו שני שותפים לדירה, השותפות בינינו מצויינת, יש אהבה חברית, כבוד והערכה הדדית, הוא אדם טוב, שותף מלא בבית ונותן לי ביטחון ויציבות. התחלנו לדבר על פרידה ואני מאד מתקשה להגיע להחלטה.
אשמח לשמוע מניסיונכם.
תודה מראש.
לצפיה ב-'אני מאמינה שאיפה שיש אהבה... שם צריך להיות... '
אני מאמינה שאיפה שיש אהבה... שם צריך להיות...
29/10/2016 | 22:08
94
אבל זאת רק דעתי ואני לא יודעת ממש מה המצב שלכם.. ועד כמה אתם חופשיים זה עם זה...אינטימיות... זה לא רק מין.. אינטימיות רצויה גם בקשר זוגי ואינטימי ללא מין... ואם יש איזו שהיא בעיה עם זה... אולי כדאי לשקול טיפול זוגי כדי לעבוד על זה ביחד... 
לגבי העניין של הסקס אצל א מיניים... זה נשמע לי הגיוני שזה יהיה טכני... לא בגלל בעיה באינטימיות.. אלא בגלל חוסר בצורך לממש את זה...
בתור א מינית.. יש לי מיניות בעצמי.. וד.א.. אני גם במערכת יחסים שש שנים... אבל עוד לא נשואה.. יש לי מיניות... אני נמשכת אל החבר שלי... אבל המשיכה היא שניונית... כלומר, כזאת שאני לא צריכה לממש אותה... אני נהנת מזה שאני לא עושה סקס.. והוא סובל מזה... האמת שאני גם מפחדת מזה.. אבל זה לא קשור לנטייה שלי... אני מפרידה בין הפחד לבין המשיכה... ולא הייתי רוצה שבעתיד היחסים האינטימיים שלי איתו יהיו מכאניים.. אבל אני חושבת שבאירוטיקה ואינטימיות יש מעבר למין ולמגע מיני... מבחינתי להחזיק ידיים או להתחבק זה לבטא את האהבה שלי איתו... וזה עצום...
אני מבינה את הצורך שלו ביחסי מין.. ואני מבינה שהוא כן צריך לממש את המשיכה המינית שלו ולכן אני מנסה לעשות ככל יכולתי כדי שלשנינו יהיה טוב במערכת היחסים... הלכנו לטיפול מיני.. ולפתוח את הדברים ולדבר על הכול ... זה מאוד עוזר... 
ואני חושבת שגם לעשות פאוזה כללית ממגע מיני... זה גם אולי יכול לעזור...כדי לתת לו לבחור ולהחליט מה הוא רוצה... ושבאמת הוא יוכל ליזום... תדברו על זה... שהאינטימיות לא תסתכם במגע... 
אני לא יודעת אם זה ממקומי לייעץ... אני לא בדיוק מייעצת... אני יותר משתפת וכותבת על עצמי מהחוויה האישית שלי... די קשה להיות א מינית בזוגיות מינית... ואני מתארת לעצמי שזה קשה גם לחבר שלי...אז בטח זה גם לא נעים לך... 
אני לפעמים מרגישה לחץ לקיים יחסי מין כי אני יודעת שהוא רוצה... 
אני חושבת שאולי כדי לא להתבאס שהוא עושה מה שהוא לא רוצה... הוא כאילו מתנתק מהסיטואציה...כשדברים קורים בצורה אוטומטית אני חושבת שצריך לעצור ולא להמשיך... אבל אולי זה נכון רק לי... כי אני מגיבה בצורה הזאת כדי באמת להקהות את התחושות שלי.. יחסי מין הם משהו הדדי... אם אין הדדיות...גם אם זה במערכת יחסים בין א מיני למיני... זה אומר שצריך לעצור ולברר מה אפשר לעשות אחרת... אני לא באמת יודעת מה שאני אומרת.. אני לא יועצת זוגית או משהו כזה.. אני בסירה דומה והפוכה לשלך.. וגם לי זה לא קל... אבל אם יש אהבה... כדאי למצוא דרך לתחזק.. ועם אמונה רבה...אני בטוחה שאפשר שזה גם יעבוד לאורך זמן.... 
ושוב אני מדגישה שאני לא מייעצת חס וחלילה או נדחפת בהצעות ורעיונות.. אני לא מבינה כלום במערכות יחסים שהן לא שלי...
לצפיה ב-'שלום'
שלום
29/10/2016 | 22:38
1
77
האם אתם בטוחים שבן הזוג שלך הוא א-מיני? כלומר, האם הוא יודע ומכיר בעצמו כא-מיני או שזה משהו שבא ממך ונראה לך שהוא כזה?

וגם אם הוא א-מיני, ייתכן ובעבר הוא קיים יחסי מין לא כי היתה לו משיכה מינית, אלא כי הוא רצה להיות כמו כולם או לנסות את זה כחלק מקשר חברי עם בנות. זה גם נרמז מהדברים שכתבת על העבר שלו ("..הוא טוען שזה היה סקס סתמי, סטוצים ובמערכות היחסים הרציניות שהיו בהמשך המין אף פעם לא היה אישיו.").

היותם של אנשים א-מיניים לא מונעת מהם לקיים יחסים, לרצות אותם או לנסות מאחר ומדובר בנטיה ולא בבעיה. כמו שהומואים ולסביות יכולים לשכב עם בני המין השני כי פיזית הם יכולים, אבל הם/ן לא ממש רוצים.
זה כמובן לא שחור-לבן ויש מורכבויות, אבל לא נכנס להגדרות מרובות כרגע.

מה שחשוב ונכתב כאן גם על ידי קשת54, זה שבשלב הראשון באמת צריך לדבר על הדברים בין שניכם ולראות האם בן זוגך הוא א-מיני ומודע לכך, כלומר שאין לו משיכה מינית וזאת הנטיה שלו. זה השלב הבסיסי, להבין ולהכיר בנתונים הקיימים. 

ומשהו לגבי מטפלים למיניהם: כמעט ואין במדינת ישראל מטפלים שהם מומחים או מכירים היטב את הנושא הא-מיני ברמה שהם יכולים לייעץ או לדעת מה עושים עם זה, בלשון המעטה ואם זה עוד לא היה ברור עד כה, אז א-מיניות היא לא בעיה ואיננה מצריכה טיפול או שינוי. זאת נטיה כמו שאר הנטיות הטרו/הומו/בי ועוד. 

אמנם אנחנו לא מתיימרים להיות יועצים, אבל אנחנו כאן תמיד ונשמח אם תרצי לשתף, לשאול ולהתייעץ על כל אלה ועוד בהמשך.

לצפיה ב-'כתבת שאין מטפלים בעלי מומחיות לנטייה שמייצג הפורם'
כתבת שאין מטפלים בעלי מומחיות לנטייה שמייצג הפורם
08/11/2016 | 18:16
27
אני מסכים אתך שטיפול אינו מתאים לעיסוק בקושי שמתגלה עם הנטייה.
כל אחד ואחת נולדים שונים ולכל אחד יש אה המהות הפנימית שלו וקשהלהגדיר במדוייק את מורכבות הנטייה.
טיפול מניח מראש שמשהו לא תקין ומנסה לתקן אותו מבחוץ.
כל מי שיש  בו רצון להתבונו פנימה ללא שיפטיות יכול עם לימוד של כלים לזהות במקור רצונותיו ומהות תשוקותיו ואיך לחיות עם מה שיש בדרך הכי טובה לו.
לשם כך יש לרכוש כלים המסייעים להתבוננות פנימה ולהתחבר לרגשות האותנטיים השונים של כל אחד ואחת.. לרוב הברואים כלים אלו לא אינטואטיביים, אבלאפשר ללמוד אותם ולרכוש בהם מיומנות שתגביר את הבהירות, מרחב השקט הפנימי הביטחון בעצמי ולקבל את עצמי באהבה כמו שאני וליצור התנהלות שתשרת אותי ואת מה שמסביב לי במובן של אחדות.
הדרך היא דרך אימון, אימון מחשבתי המתתבר לעומק הרגש תוך שימוש בכלים וידע שרוכשים בתהליך האימון.
כתבתי  באופן מאוד כללי.
האם מה שכתבתי מדבר אליך? האם מעניין אותך.
מה חושבים הקוראים האחרים?
לצפיה ב-'לזוג הנשוי'
לזוג הנשוי
11/12/2016 | 00:15
אנחנו זוג נשוי.אני א מינית שבעבר עד שנות הנישואין הראשונות כולל היה לי חשק מיני רגיל.בהדרגה פחת.כיום סקס הוא נדיר אצלנו.בעלי למד להתמודד עם זה.יש בינינו קשר מעולה חברי תומך אמין פתוח הורות משותפת מכבדת ומה לא...הנושאים שאנחנו משקיעים בהם יותר מעניינים.כמו שיחות נפש..בילויים...פינוקים...תחביבים..לימודים.לעולם לא חשבנו לפרק את הזוגיות בגלל זה.לא לוותר על האהבה בגלל חוסר בסקס!! האהבה תמיד מנצחת.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה