לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' מפגש פורום- תאריכים אפשריים'
מפגש פורום- תאריכים אפשריים
11/01/2017 | 07:06
5
52
כאמור, אנחנו רוקמים את מפגש הפורום הבא ומאחר שמזג האויר קר, אני מציע שנפגש ביום ולא בלילה, כלומר בימי שישי המוצעים להלן:

יום שישי ה- 27/1/2017 בבוקר
או
יום שישי ה- 3/2/2017 בבוקר.

המפגש נערך בתל אביב, במתחם שרונה, כולם/ן מוזמנים כמובן, פרטים מלאים יפורסמו כשנסכים על מועד ואז תצא הודעה מסודרת, כרגיל. 
כמובן שכל זה כפוף למזג האויר ואם נצטרך, נדחה את המועד המוסכם. אבל ראשית, חוו דעתכם/ן לגבי היום הנוח לכם/ן כדי שנחליט מתי להיפגש.

לי נוח בשני התאריכים, לכם/ן?

לצפיה ב-'אני אשמח לכל יום שישי'
אני אשמח לכל יום שישי
11/01/2017 | 11:51
27
במזג אוויר בזמן האחרון זה יכול להתבטל בהתראה קצרה מאוד...
לצפיה ב-'שינשינית שבאה תמיד יכולה רק ב27 כי זה סופש בבית'
שינשינית שבאה תמיד יכולה רק ב27 כי זה סופש בבית
11/01/2017 | 16:23
1
33
ביקשה לכתוב בשמה
לצפיה ב-''
11/01/2017 | 21:19
4
לצפיה ב-'3/2 חד משמעי. (סליחה, זואי) '
3/2 חד משמעי. (סליחה, זואי)
12/01/2017 | 01:55
13
לצפיה ב-'לא אגיע הפעם'
לא אגיע הפעם
13/01/2017 | 11:38
23
לא אגיע הפעם בגלל תקופת המבחנים באוניברסיטה.
תיהנו!  
לצפיה ב-' יום ג' 17.1 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
יום ג' 17.1 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
12/01/2017 | 02:01
1
38
יום שלישי, 17.1 20:00-22:00 במרכז הגאה בגן מאיר, ת"א (מס' החדר מפורסם על חלון המזכירות לפני המפגש).
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד      

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'מקורות מקורבים הבטיחו שיהיה בייגלה '
מקורות מקורבים הבטיחו שיהיה בייגלה
15/01/2017 | 02:32
3
לצפיה ב-'מה לא בסדר איתי?'
מה לא בסדר איתי?
10/01/2017 | 20:53
3
85
לאחרונה יצאתי מהארון כגנדרקוויר 
וגם גיליתי שאני א מינית אני נמשכת לשני המינים רק לא בקטע מיני ואני מרגישה נורא רע כשזה מגיעה לחדר המיטות 
לצפיה ב-'אני לא רואה משהו לא בסדר כאן'
אני לא רואה משהו לא בסדר כאן
10/01/2017 | 22:31
41
אפשר להימשך למי שרוצים רק לא בקטע המיני וזה בסדר גמור, יש רבים/ות כאלה. 
האם זה מפריע לך או יוצר איזו בעיה עם פרטנרים אחרים, כלומר יש להם/ן ציפייה למיניות?
לצפיה ב-'בת כמה את? יש לך א\נשים לדבר איתם על זה?'
בת כמה את? יש לך א\נשים לדבר איתם על זה?
10/01/2017 | 22:56
1
20
לצפיה ב-'לא אין לי אף אחד שאני יכולה לדבר איתו על זה אני בת 27'
לא אין לי אף אחד שאני יכולה לדבר איתו על זה אני בת 27
10/01/2017 | 23:07
19
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:49
10
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-' כמה דברים על הפרק: '
כמה דברים על הפרק:
06/01/2017 | 11:28
2
60
   מי שמעוניינים/ות לכתוב על א-מיניות בבלוג חודשי שמארח את מי שרוצה- מוזמנים. כל חודש יש נושא אחר וכולם בספקטרום הא-מיני מוזמנים לכתוב. החודש הנושא הוא "דרכים רבות להיות א-מיני", אבל באנגלית זה נשמע טוב יותר. 
פרטים כאן: 

או בפוסט המרכזי שמאגד את המידע על הבלוג-קרנבל החודשי הזה: 

לוח ההיכרויות של הפורום פעיל לשמחתינו ומי שפיספסו, זה הזמן להיכנס ללוח ולהתעדכן. למפרסמים/ות, אל ייאוש, זה לוקח זמן ולא תמיד יש תוצאות מיידיות, אבל זה המקום האפשרי כאן למציאת זוגיות. 

בשבוע הבא נתחיל בקריאה לתאריך משוער למפגש פורום, הגיע הזמן. חדשים/ות, מתלבטים וכל מי שכבר מכיר ויודע- כולם מוזמנים, כמובן. 

סוף שבוע נעים לכולם/ן 
לצפיה ב-'הכתיבה לבלוג היא באנגלית בלבד, נכון?'
הכתיבה לבלוג היא באנגלית בלבד, נכון?
10/01/2017 | 22:54
1
3
לצפיה ב-'אכן '
אכן
11/01/2017 | 06:53
1
לצפיה ב-'כתבה במאקו'
כתבה במאקו
02/01/2017 | 08:18
14
99
לצפיה ב-'תודה על השיתוף!'
תודה על השיתוף!
02/01/2017 | 09:08
7
54
ברור שיש ביקורת על דברים בכתבה
נגיד שיש א-מיניים שחוו טראומות ומגדרים את עצמם א-מיניים, וזה לא דבר פסול. או שאומרים שיש צורך בהגדרות מדויקות יותר- כי יש כבר הגדרות מדויקות יותר עבור מי שרוצה.
אבל בסך הכל, זה יחסית אחלה ייצוג, שבעיקר מדגיש דברים חשובים כמו שזו נטייה מינית לגיטימית, שאולי קשה להבין אבל צריך לנסות.....
ובכללי שאפו למאקו שהתייחסו כבר בכמה כתבות לנושא! :)
לצפיה ב-'טראומה לא יכולה לשנות נטיה מינית'
טראומה לא יכולה לשנות נטיה מינית
02/01/2017 | 20:54
6
55
א מיניות של אדם מיני שבאה מטראומה איננה נטיה מינית , וטראומה אצל בעל נטיה א מינית , היא בנוסף ובנפרד ומנותק מהנטיה.

לצפיה ב-'ברמת העקרון...'
ברמת העקרון...
03/01/2017 | 01:52
1
39
ברמת העיקרון זה נכון, אבל...
אני לא חושבת שיש צורך להגיד לאדם שרוצה להגדיר את עצמו א-מיני שהוא לא שייך לקהילה כי זה (כנראה) בא בעקבות טראומה...
וגם יש כאלה שהטראומה שלהם היא בגיל קטן, לפני שאפשר לדעת אם יש לה קשר כלשהו למשהו...

אני באופן אישי לא עברתי טראומה, אבל דיברתי עם כאלה שאמרו להם שהם "לא א-מיניים אמתיים" כי הם עברו טראומה בגיל קטן... ולדעתי זה מצב שחשוב לא להגיע אליו
לצפיה ב-'הם אמיניים מסוג אחר , לא במובן של נטיה מינית. הקהילה יכולה'
הם אמיניים מסוג אחר , לא במובן של נטיה מינית. הקהילה יכולה
03/01/2017 | 11:54
32
לקבל לא רק מי שבעל הנטיה , קהילת הגאים מקבלת גם סטרייטים שקשורים בכל מיני קשרים אחרים.
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה שלך'
מסכימה עם כל מילה שלך
03/01/2017 | 08:34
3
16
לצפיה ב-'בתור א מינית שכן חוותה טראומות מיניות'
בתור א מינית שכן חוותה טראומות מיניות
05/01/2017 | 19:05
2
30
אני קודם הייתי א מינית. נולדתי כזאת... ורק אחר כך חוויתי טראומות מיניות בלי קשר לנטייה שלי. אבל אנשים תמיד יעשו קישורים בין הדברים ויטענו שאני א מינית בגלל הטראומות... הטראומה המינית לא גרמה לי להפסיק להימשך... אני פשוט לא נמשכתי... ואני יודעת שאחת מתוך אחת חווה הטרדות מיניות... אז גם אני... ואין לזה קשר לנטייה שלי. 
יש נשים שמגדירות את עצמן א מיניות בגלל הטראומה... זה כן שונה. אבל גם זאת הגדרה. שום מבחן לא צריך לקבוע לאדם באיזו נטייה הוא\היא. לדעתי המבחן שעשו האנשים.. היה צריך לכלול שאלה אחת והיא "את\ה מגדיר\ה את עצמך כא מיני\ת?".
לצפיה ב-'ככה זה בדיוק קרה אצלי'
ככה זה בדיוק קרה אצלי
07/01/2017 | 08:18
1
9
לצפיה ב-'תודה על ההזדהות... '
תודה על ההזדהות...
07/01/2017 | 13:10
3
לצפיה ב-' אהבתי '
אהבתי
02/01/2017 | 16:27
11
לצפיה ב-'מישהו יכול לשתף את המחקר המקורי? אולי ממחשב אוניברסיטה?'
מישהו יכול לשתף את המחקר המקורי? אולי ממחשב אוניברסיטה?
02/01/2017 | 17:09
43
אצלי ה-PDF לא יורד\לא נפתח

http://link.springer.com/article/10.1007/s10508-01...
לצפיה ב-'קצת על המאמר:'
קצת על המאמר:
04/01/2017 | 14:43
1
32
ראשית, תודה על השיתוף.

שנית, הכתבה כמובן מתורגמת מכתבה אחת מני רבות שפורסמו לפני כחודשיים ופחות, אלא שהמחקר עצמו הוא לא חדש ופורסם כבר לפני למעלה משנתיים. משום מה נזכרו בו עכשיו והתחילו לכתוב על כך כאילו מדובר בידיעה מרעישה..נו, טוב. 
שקלתי אם לפרסם כאן את המאמר בחודש שעבר, בסוף ויתרתי ושמתי מאמרים אחרים (תציצו ב"מאמרים", שווה לראות!)

שלישית, הנה המאמר: 

לצפיה ב-' תודה '
תודה
04/01/2017 | 17:50
3
לצפיה ב-'אני חושבת שצמצמו את הפנטזיות שעשויות להיות לא מיניים בכתבה'
אני חושבת שצמצמו את הפנטזיות שעשויות להיות לא מיניים בכתבה
05/01/2017 | 18:56
1
24
תבנית של מיניות מאוד צרה. אני לא התחברתי כל כך לכתבה. יש שם די הרבה הכללות. איני חושבת שרוב הא מיניים מפנטזים או חשים צורך בפנטזיות על מין. בתור א מינית... הפנטזיות שלי היו לגמרי אחרת. לי היו פנטזיות א מיניות ולא פנטזיות מיניות ואני חושבת שיש לתת גם על זה את הדעת כי גם זה קיים. כלומר, פנטזיות שנובעות מחוסר משיכה מינית. פנטזיות הפוכות לפנטזיות מיניות. למשל יש שמפנטזים על נשיקה צרפתית, אני פינטזתי על חוסר נשיקה... או משהו הפוך לזה. ואני מאמינה שיש אנשים א מיניים שהפנטזיות המיניות שלהם בכלל לא כוללות בתוכם אדם נוסף... אני חושבת שהכתבה לא מספיק מקיפה את הנושא של הפנזטיות של הא מיניים... ונכון, יכול להיות שיש א מיניים שמפנטזים שאדם אחר חווה את החוויות (וא מיניים, חלקם, לא נמשכים כלל לאנשים... ולכן גם לא יפנטזו על בני אדם מבחינה מינית אלא רק רומנטית)... אבל ההתייחסות בכתבה הייתה רק לפנטזיות מהסוג הזה ולכן זה מאוד מצומצם. 
כאמינית רומנטית הפנטזיות שלי אולי היו לא רק לא מיניים אלא לגמרי הפוכים לא מיניות... הם היו בכל זאת רומנטיים וזה היה ההיבט העיקרי בהם... וזה לא דבר שצריך להתעלם ממנו. ולגבי ההתייחסות לנושא האוננות, יש א מיניים שבכלל לא מפנטזים באוננות... או שלא צריכים אוננות... וזה לא צוין מפורשות בכתבה.
לצפיה ב-'המחקר עליו הכתבה מבוססת מתמקד בפנטזיות מיניות'
המחקר עליו הכתבה מבוססת מתמקד בפנטזיות מיניות
10/01/2017 | 23:06
12
על זה שאלו את האנשים.
לא על האם הם מפנטזים על רכב או על לזכות בלוטו... זה לא קשור לנושא המחקר.

את ממש מצחיקה כשאת אומרת "איני חושבת שרוב הא מיניים מפנטזים או חשים צורך בפנטזיות על מין" - תחשבי מה שאת רוצה, יש פה מספרים בשטח שנאספו בקרב קבוצה לא קטנה בכלל של א-מיניים (530 א\נשים א-מיניים מתוך 900 נבדקים).
לצפיה ב-'בקשת עזרה בעבודה על א-מיניות'
בקשת עזרה בעבודה על א-מיניות
02/01/2017 | 20:15
1
54
מישהי ביקשה להפיץ בקבוצות א-מיניות: היא לומדת תקשורת בעמק יזרעאל. היא מחפשת אנשים שיהיו מוכנים להתראיין (בין 5 ל-8 דקות) לראיון מוקלט בנושא א-מיניות (יושמע בפני כיתה של כ-20. אם התוכנית תהיה טובה היא תשודר בקול יזרעאל, למרות שהסיכוי קלוש. והיא תצטרך להציג לפחות את השם הפרטי, אז זה לא יכול להיות בעילום שם). היא אמרה שאפשר בטלפון, אבל היא תשמח אם יגיעו לאולפן. אם יש כך מעוניינים/מעוניינות, אפשר לשלוח לי הודעה פרטית ואוכל להעביר לה.
לצפיה ב-'ואם יש: רעיונות לשאלות או לנושאים שיועלו'
ואם יש: רעיונות לשאלות או לנושאים שיועלו
02/01/2017 | 23:02
11
לצפיה ב-'מתי יהיה מפגש?'
מתי יהיה מפגש?
01/01/2017 | 08:10
5
67
מתי יהיה מפגש א- מיניים ואיפה? ומה בעצם עושים שם
כאילו יהיו עוגות
דיונים עמוקים
מלחמת כריות
לצפיה ב-'גם אני בעד מפגש'
גם אני בעד מפגש
04/01/2017 | 14:58
21
וגם בעד מלחמת כריות...
לצפיה ב-'בשבוע הבא נתחיל בקריאה למפגש '
בשבוע הבא נתחיל בקריאה למפגש
04/01/2017 | 16:11
3
14
לצפיה ב-' אבל קרררררר קר ורטוב '
אבל קרררררר קר ורטוב
04/01/2017 | 17:55
2
15
לצפיה ב-'עדיף מאשר שיהיה חם ורטוב '
עדיף מאשר שיהיה חם ורטוב
05/01/2017 | 08:47
9
לצפיה ב-'נחכה שהשלגים בתל אביב יפשירו '
נחכה שהשלגים בתל אביב יפשירו
05/01/2017 | 10:25
8
לצפיה ב-'סאטירה על להט"ב, כולל א-מיניים'
סאטירה על להט"ב, כולל א-מיניים
30/12/2016 | 08:46
3
66
במוסף סוף השבוע של "גלריה" בעיתון "הארץ" מתפרסם מדי שבוע מדור סאטירי בשם "לשון הרע". תמר בלומנפלד יוצרת קומיקס שהוא בעצם הומור עצמי על קהל הקוראים של עיתון "הארץ": שמאלנים, היפסטרים, בורגנים וכו'.
היום פורסם קומיקס שהוא סאטירה על קהילת הלהט"ב. צירפתי את הקומיקס כתמונה.
מי שרוצה לקרוא באינטרנט יכול לקרוא בקישור הבא:
http://www.haaretz.co.il/gallery/.premium-1.318404...

בפינה הימנית למטה של הקומיקס יש ייצוג לא מיניים.
אני לא יודעת כמה הקומיקס הזה יצחיק אתכם. אני לא יודעת איזה מסר הוא יעביר על א-מיניות.
אבל, כמו שאומרים באנגלית,
There is no such thing as bad publicity

סוף שבוע נפלא!
לצפיה ב-'תוכלי בבקשה לצרף את התמונה? תודה '
תוכלי בבקשה לצרף את התמונה? תודה
30/12/2016 | 19:32
2
33

לצפיה ב-', הנה התמונה:'
, הנה התמונה:
31/12/2016 | 17:45
1
50
לצפיה ב-'לא אהבתי בכלל'
לא אהבתי בכלל
31/12/2016 | 21:40
34
לא את מה שהיא כתבה על הא-מיניים, וגם לא את רב השאר.
טוב נו, הקטע על ההומואים היה מצחיק.  :D
לצפיה ב-'דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29 '
דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29
28/12/2016 | 17:23
19
151

היי, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). איבדתי את בתוליי במין מוגן חודש לפני יום הולדת 29 שלי ולאחר יומיים קיימתי מין לא מוגן.
עד 2 הפעמים האלה לא עשיתי שום דבר מיני.
עד כמה זה לא טוב ומביש להיות בתול עד גיל כזה ?
מה היתרונות ומה החסרונות?
מה דעתכם על מישהו שעבר כבר את גיל 30 ועדיין לא חווה מין ללא קונדום ?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/12/2016 | 18:45
1
90
אתה מניח מראש שלהיות בתול זה דבר שלילי אבל לא כך הדבר.
לא חייבים לקיים יחסי מין אם לא רוצים ולא משנה באיזה גיל. 
רבים/ות כאן ובכלל לא קיימו יחסי מין ועברו את גיל שלושים, ארבעים, חמישים ועוד. 
אין בזה שום דבר מביש או שלילי, אלא להיפך. מי שצריך להתבייש זו החברה שאנחנו חיים בה, חברה שמצפה מכולם לקיים יחסי מין, רצוי בגיל צעיר כי הוחלט משום מה שלא לקיים יחסים כאלה נחשב לבושה. 
אז חבל שככה כי יש הרבה אנשים באוכלוסיה שלא מעוניינים במין וצריך לכבד אותם בלי תגיות שליליות או בושה חברתית והגיע הזמן שזה יקרה כדי שלא ייפגעו אלה שרוצים לחיות לפי הבחירה הא-מינית שלהם/ן. 
לצפיה ב-'אבל אם זה היה תלוי בהורים שלי הייתי בתול עד גיל 50'
אבל אם זה היה תלוי בהורים שלי הייתי בתול עד גיל 50
28/12/2016 | 19:49
92
או אפילו מת בתול...
נשבע לך בכל היקר לי !
ואני לא מאחל את זה אפילו לא לאויבים שלי
לצפיה ב-'החלק המביש הוא שאתה זנאי ואנס. ניצלת והתעללת מינית ב-2 נשים.'
החלק המביש הוא שאתה זנאי ואנס. ניצלת והתעללת מינית ב-2 נשים.
28/12/2016 | 21:43
4
99
והאבחון שלך לא פוטר אותך מאחריות.

לצפיה ב-'ואותי ההורים שלי מנצלים '
ואותי ההורים שלי מנצלים
28/12/2016 | 22:04
87
הם מנצלים את הרצון שלי להמשיך בקשר איתם ולהמשיך לגור איתם כדי שהם לא יזוזו ממערכת הערכים שלהם שלא הולכים בשום ופנים ואופן לנערות ליווי.

אז זה מתקזז.
לצפיה ב-'את רצינית?? את קוראת לו "אנס"? את יודעת בכלל מזה אונס? '
את רצינית?? את קוראת לו "אנס"? את יודעת בכלל מזה אונס?
13/01/2017 | 22:36
2
21
את רואה קשר בין הגבר האומלל הזה שנזקק לשלם עבור יחסי מין לבין אנסים? 
אני מקווה ורוצה להאמין שבתור א מינית בתולה אין לך הרבה ידע בנושאים מיניים ולכן התגובה שלך הייתה מתוך בורות לשמה
לצפיה ב-'התגובה שלי היא בתור מישהי שעבדה עם נשים במעגל הזנות.'
התגובה שלי היא בתור מישהי שעבדה עם נשים במעגל הזנות.
14/01/2017 | 20:19
12
אם גם את לא מבינה למה ניצול אישה "בתשלום" זה אונס,
כדאי לך להתקשר לארגון המצורף (שאני לא חלק ממנו) ולקבל מידע.

מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

http://tinyurl.com/onlife-znut

לצפיה ב-'"אומלל" ? "נזקק"? תזמיני אותו אלייך הביתה, אולי ישאיר טיפ '
"אומלל" ? "נזקק"? תזמיני אותו אלייך הביתה, אולי ישאיר טיפ
15/01/2017 | 02:30
4
לצפיה ב-'לא מבין מה לא בסדר בללכת לזונה? יש ארגון שינסה להסביר:'
לא מבין מה לא בסדר בללכת לזונה? יש ארגון שינסה להסביר:
28/12/2016 | 22:07
83
מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

לצפיה ב-'הבהרה לחברי הפורום '
הבהרה לחברי הפורום
29/12/2016 | 13:14
2
74

נראה לי, אבל אני מקווה שאני טועה, שאתם מנסים לשכנע אותי, למרות שרוב הסיכויים עכשיו שאבא שלי דווקא כן ייקח אותי לנערת ליווי קבועה, שלא אלך לנערת ליווי כי אתם רוצים שאני לא יהנה בחיים.
אל תשכחו שגם אני תופס XXX בתשלום בכלל לא כ XXX אמיתי כי זה עם קונדום, מה שאני לא אוהב ושהסיכוי שאני יגמור ב XXX כזה נמוך מאוד. אני יעשה את זה כדי ללמוד ובלית ברירה, כי אין לי עכשיו חברה
אתם רוצים לשכנע אותי שגם זה לא בריא ומסוכן אבל להזכירכם לקחתי על עצמי סיכון ברמת עצימות גבוהה שרק מעטים לקחו וגם ייקחו בעתיד על עצמם - כששכבתי עם נערת ליווי , אומנם פעם אחת, בלי קונדום ואני אף מוכן לעשות זאת שוב בעתיד.
אני מאמין שהסקסולוגית שייעצה לי ללכת לנערת ליווי מבינה משהו בחיים שלה עצמה.

לצפיה ב-'וגם אני מוכן לקחת את הסיכון שאף בחורה אחר כך לא תרצה אותי'
וגם אני מוכן לקחת את הסיכון שאף בחורה אחר כך לא תרצה אותי
29/12/2016 | 13:26
1
50
( בחורה נורמטיבית )
למרות שגם בזה הסקסולוגית עודדה אותי שלא יקרה
לצפיה ב-'עודדה אותי שאני ישמור את זה בסוד מהבחורות הנורמטיביות'
עודדה אותי שאני ישמור את זה בסוד מהבחורות הנורמטיביות
29/12/2016 | 13:32
27
לצפיה ב-'מבחינתי אם היית בתול מרצון עד גיל 29, כי חיכית לזוגיות '
מבחינתי אם היית בתול מרצון עד גיל 29, כי חיכית לזוגיות
29/12/2016 | 19:54
7
60
זה היה חמוד ורומנטי מבחינתי, והיה גורם לי להימשך יותר לבחור כזה. אבל בחור שהלך לזונה זה טרן אוף בעיניי, ובהמי.
אני לא אומרת שאתה כזה, יכול להיות שהמעשה הזה לא מייצג אותך בכלל, ואולי אתה בחור נאור, אבל שאלת מה אנחנו חושבים וזה מה שאני חושבת על מה שתיארת.

עוד דבר שאני רוצה להוסיף, אם תעדיף להיות בקשר עם בחורה שגם לה יש אספרגר זה עוד יותר יפריע לה שהלכת לזונה, כי לרוב האנשים עם אספרגר יש חוש מוסרי מאוד גבוה יותר מלאוכלוסייה הכללית, במיוחד לנשים עם אספרגר.
לצפיה ב-'אני רציתי לאבד את הבתולין כבר בגיל 14-15 שלא תחשוב עליי....'
אני רציתי לאבד את הבתולין כבר בגיל 14-15 שלא תחשוב עליי....
29/12/2016 | 20:48
52
פשוט אף פעם לא הייתה לי חברה אחרי גיל 9. תאמין לי גם שאם מישהו רוצה משהו כל כך ולא משיג אותו במשך 15 שנה הוא ממזמן כבר היה מתאבד !
לצפיה ב-'וגם כנראה שעד אז הייתי מפונק וילדותי מידי... מבין ? '
וגם כנראה שעד אז הייתי מפונק וילדותי מידי... מבין ?
29/12/2016 | 20:51
19
לצפיה ב-'וחוץ מזה כבר הלכתי לזונות וכל המין שחוויתי הוא רק מזונות'
וחוץ מזה כבר הלכתי לזונות וכל המין שחוויתי הוא רק מזונות
29/12/2016 | 21:03
4
43
אז מה זה כבר משנה אם אני מוסיף חטא על פשע לכאורה ?
את הנעשה אין להשיב
לצפיה ב-'שאלה: אתה חושב שאין סיכוי שתוכל לשכב עם בחורה שתאהב'
שאלה: אתה חושב שאין סיכוי שתוכל לשכב עם בחורה שתאהב
31/12/2016 | 15:50
2
30
והיא תאהב אותך?
לצפיה ב-'אכן כך, הסיכויים קטנים להערכתי שאמצא מישהי בחינם '
אכן כך, הסיכויים קטנים להערכתי שאמצא מישהי בחינם
31/12/2016 | 17:41
1
19
לצפיה ב-'תחשוב טוב למה אתה חושב ככה'
תחשוב טוב למה אתה חושב ככה
31/12/2016 | 19:53
34
ולא בטוח שזה נכון.

זה נראה כאילו ויתרת על עצמך ושאתה לא יכול וזה לא בהכרח נכון.

ולדעתי תצא מהנקודה שאתה חייב לעשות סקס עם זונה (או אפילו בכלל) כי הגעת לגיל מסויים וזה לא נורמאלי. זה מקטין אותך לא רק בעיני אחרים אלא גם בעיני עצמך. זה מין תזכורת בלתי פוסקת שמשהו לא בסדר בך כשזה לא ממש נכון.
גם אני לא ממליץ על יחסים עם נערת ליווי. אתה שווה בדיוק כמו שאתה זה התשובה.
לצפיה ב-'אז אתה יכול לא לעשות את זה עוד פעם'
אז אתה יכול לא לעשות את זה עוד פעם
01/01/2017 | 07:18
32
חוץ מזה שגם אם זה היה נכון שגם ככה הלכת לזונות, הרי בפעם הבאה גם ככה תלך לזונה אחרת, יכול להיות שהיא צעירה עוד ואפילו קטינה, גם יכול להיות שבפעם הבאה שתלך לזונה היא תשכב איתך רק כי הסרסור שלה כפה עליה, היית רוצה לקחת חלק באונס? ואתה לא יכול לדעת.
לצפיה ב-'מתי פגישה של אמיניים במרכז הגאה?'
מתי פגישה של אמיניים במרכז הגאה?
24/12/2016 | 17:03
1
66
מתי פגישת אמיניים במרכז הגאה?
לצפיה ב-'בינואר 2017. פרטים בהמשך. '
בינואר 2017. פרטים בהמשך.
27/12/2016 | 02:48
21
לצפיה ב-'פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי'
פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי
21/12/2016 | 17:03
12
145
שלום, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). ההורים שלי מציבים אותי במבוי סתום - אני כרגע בלי חברה אבל מבחינתם אסור ובעל יעבור לרכוש שירותי מין. אני פוחד שככל שיעבור הזמן ולא אקיים סקס זוגי, אז אשלים עם מצב חוסר הסקס בחיים שלי ואהפוך להיות אדיש למין - ההפך הגמור מאובססיבי למין, מה לעשות ? והאם זה באמת יכול לקרות ?  
לצפיה ב-'ההורים שלך צודקים'
ההורים שלך צודקים
21/12/2016 | 19:23
77
זנות זה אונס!
לצפיה ב-'לחיות בלי סקס זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך'
לחיות בלי סקס זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך
21/12/2016 | 20:37
10
81
דבר ראשון, אני מסכימה עם ההורים שלך, זנות זה לא הפתרון.
אני חושבת שאתה צריך לחיות את החיים ולפתח תקשורת עם אנשים בדרך שלך, וסקס כבר יבוא אח"כ, עם ההתחברות הרגשית.
אני ממש לא מומחית באספרגר אבל אני יודעת שמצב של חוסר סקס לא גורם לאדישות. הנטיה המינית שלך היא שלך והיא לא תשתנה בגלל שאתה כן או לא עושה סקס אז אני לא חושבת שאתה צריך לדאוג שתהפך אדיש, לדעתי זה לא המצב.
אני חושבת שאתה צריך להתרכז בלמצוא את האנשים שעושים לך טוב ושאתה רוצה לחיות בסביבתם ואולי תמצא גם את הבת זוג שאיתה תוכל לחלוק מיניות, אני מקווה בשבילך שזה יקרה, אבל תדע שגם אם זה לא קורה, זה לא נורא, חיים ללא סקס הם לא פחות טובים מחיים עם סקס.
לצפיה ב-'פחד מחוסר מין ממושך מאוד'
פחד מחוסר מין ממושך מאוד
22/12/2016 | 04:02
52
אמרתי להורים שלי שמזל שהייתי אצל 2 נערות הליווי האלה, אחרת הייתי מגיע לגיל 50 בתול או אפילו מת בתול !
לצפיה ב-'ומה אפשר לצפות מא-מינית שכמותך ?'
ומה אפשר לצפות מא-מינית שכמותך ?
22/12/2016 | 04:42
8
62
ואני לא אתפלא אם רוב הא-מיניים שכבו לפחות פעם אחת יותר ממני בחיים שלי
( אני שכבתי רק פעמיים ואני בן 29 ) 
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
22/12/2016 | 06:50
1
60
כפי שנכתב כאן, תוכל למצוא חברים וחברות ואם תרצה, גם לקיים יחסי מין.
אין צורך להילחץ, אין צורך לעשות מעשים פזיזים, מדובר בך ובחיים שלך, לא בחיים של אחרים ומה שאתה רואה מסביבך בעניין המיני לא מחייב אותך. לא כל מה שכולם עושים הוא חובה.

השאלה היא מה אתה באמת רוצה, מה אתה מרגיש כלפי אחרים והאם יש לך משיכה מינית לאחרים? אני לא מדבר על זוגיות או חברוּת, אני מדבר על הרצון לממש מיניות עם אחרים/ות. יש לך רצון ומשיכה לזה, או שקצת פחות?

יש כאן א-מיניים/ות ששכבו פעם או פעמיים, יש כאן כאלה שלא וזה בסדר. התפיסה שאתה בא איתה, שמי שבתול הוא לא בסדר, זו תפיסה חברתית וצריך להבין שלא כך הדבר. לא כולם/ן בעולם רוצים לקיים יחסי מין וזה בסדר. הם/ן לא פגומים ואין להם בעיה, זאת הנטיה שלהם כמו שאר הנטיות וצריך לכבד את זה.

לגבי הליכה למה שאתה קורא "נערות ליווי", איך נאמר..אין שם ממש ליווי אלא זאת זנות לכל דבר פשוט במילים מכובסות. כמו שנכתב כאן לפניי, רצוי שלא תלך ותממש זנות כי מה לעשות, זנות היא מין כפוי שאין בו שני צדדים שרוצים לקיים יחסים. האם זה סוג המיניות שאתה רוצה שתהיה לך בחיים?
אנחנו לא בעד ונשמח אם תחשוב על זה שוב, הן לטובת הנשים המנוצלות והן לטובתך.

בנוסף, אנחנו כאן אם תרצה לשאול או ללבן דברים נוספים בהמשך. בהצלחה. 

לצפיה ב-'מבחינתי אני מוכן להיות בן זוג של כל אישה בעולם '
מבחינתי אני מוכן להיות בן זוג של כל אישה בעולם
22/12/2016 | 13:49
53
אני מקווה שלא נגזר עליי להשיג מין בחיים רק מנערות ליווי...
יש הבדל גדול בין מין מאהבה לבין מין קנוי
לצפיה ב-'בא אני אפתיע אותך'
בא אני אפתיע אותך
22/12/2016 | 22:02
5
65
אני בקרוב בן 36 ומעולם לא קיימתי יחסי מין. (קיימתי אקטים מיניים עם נשים אך מעולם לא חדירה)
אני לא מרגיש חסר בשום דבר. התפיסה שסקס זה דבר מחויב היא תפיסה חברתית בלבד. תעשה מה שטוב לך, לא מה שהחברה מכתיבה לך ותרגיש טוב עם עצמך. זה הכי חשוב.
לצפיה ב-'ואתה זוכר כמה פעמים היו לך אקטים מיניים ? '
ואתה זוכר כמה פעמים היו לך אקטים מיניים ?
22/12/2016 | 22:27
48
כמו שאני זוכר את מספר הפעמים שלי ( 2 ) ?

לצפיה ב-'ואם כן אז כמה '
ואם כן אז כמה
22/12/2016 | 22:28
1
27
לצפיה ב-'אני לא אפרט כאן על הדברים האלה'
אני לא אפרט כאן על הדברים האלה
23/12/2016 | 02:59
54
אבל אם זה חשוב לך אז בפרטי
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/12/2016 | 10:28
1
45
ראיתי שאתה כותב שאתה א- מיני דתי ותהיתי איך זה מסתדר עם העובדה שהיית בסיטואציות כאלו עם בחורה?
לצפיה ב-'לא אמרתי שתמיד אני מקיים את כל המצוות ומקפיד קלה כבחמורה'
לא אמרתי שתמיד אני מקיים את כל המצוות ומקפיד קלה כבחמורה
26/12/2016 | 11:26
43
אבל אני בלי ספק מגדיר את עצמי כדתי
לצפיה ב-'שלום'
שלום
20/12/2016 | 15:48
2
104
שלום אני חדש פה☺
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
20/12/2016 | 23:14
45
מוזמן לספר על עצמך
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום'
ברוך הבא לפורום
21/12/2016 | 06:17
49
אתה מוזמן לשתף, להשתתף וכל מה שתמצא לנכון כאן בפורום.
אנחנו כאן 
לצפיה ב-' מאמר נוסף לקריאה '
מאמר נוסף לקריאה
16/12/2016 | 07:09
1
61
אמנם משנת 2014, אבל המאמר רוצה לפתח מעין מדד להערכה של זהות א-מינית על בסיס שאלות שהופנו לא-מיניים/ות. יש נתונים ודיון בעניין, מוזמנים/ות לקרוא.

הוספתי את המאמר ל"מאמרים" כאן אצלנו ב"כלים ומידע". 

לצפיה ב-''
16/12/2016 | 21:43
1
לצפיה ב-'נעים להכיר!'
נעים להכיר!
15/12/2016 | 14:53
3
119
הי, אני חדשה פה, מת"א בת 30 רווקה.
אני מגדירה את עצמי א-מינית ולמעשה נמשכת רומנטית לגברים אך חשק מיני שואף ל-0.
אני רואה שיש פה רק כמה אלפי עוקבים ויודעת שזה די נדיר למצוא גבר (לשותפות רומנטית לחיים) שהוא גם מתאים לי מבחינת אישיות ומראה, גם סטרייט וגם בעל חשק מיני נמוך.
אך בכל זאת החלטתי לנסות.
לפי סריקת האינטרנט אני רואה שהמקום הנורמלי היחיד הוא כאן. אתרי היכרויות נורמליים לא-מיניים בישראל לא מצאתי. מה גם שבטח רוב הגברים הסטרייטים בעלי חשק מיני נמוך בכלל לא מבינים שהם א-מיניים ולא יחשבו להיכנס לאתרים/פורומים לחפש בנות ואף יוכלו למצוא בנות "רגילות" שלא ירצו לשכב כל הזמן ויהיה להם יותר קל מלי.

אז אני יכולה למצוא? מה אתם מציעים לי? :)

תודה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום'
ברוכה הבאה לפורום
15/12/2016 | 15:46
2
63
אין אתרי היכרויות לא-מיניים בישראל וגם בעולם יש איזה שניים שאפשר לדבר עליהם.
אז איפה אפשר למצוא זוגיות? אכן, פה. יש את לוח ההיכרויות של הפורום, בו תוכלי לפרסם מודעה כרצונך עם כל ההעדפות שלך לזוגיות:

חוץ מזה, אנחנו מקיימיים מפגשי פורום אחת לכמה זמן, בחודש הבא יתקיים מפגש, כלל הנראה. וישנם מפגשים תכופים יותר שנערכים בחסות המרכז הגאה בת"א, תוכלי לברר את הכל כאן כשמתפרסמים הפרטים מדי כמה ימים. 

בנוסף, ישנו אתר עולמי לא-מיניים/ות ויש בו גם ישראלים, שווה לנסות: 

חשוב לציין באופן כללי שלמצוא פרטנרים א-מיניים זו לא משימה קלה ומהירה מאחר וההיצע לא עצום, בלשון המעטה, אבל תמיד הסיכוי קיים וככל שמשקיעים יותר בעניין, הסיכוי גדל מן הסתם.
ואם תרצי לשאול, לדעת, לשתף או להשתתף, את תמיד מוזמנת להיות כאן, אנחנו נמצאים ומוכנים לעזור תמיד. בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה! - עוד משהו'
תודה! - עוד משהו
15/12/2016 | 16:00
1
69
רציתי לציין שזה מבאס שאין אפשרות בOKcupid וכו' לסינון לפי חשק מיני נמוך או א-מיניות וזה ממש מבאס.
אולי יש אפשרות כזאת שלא עליתי עליה?
לצפיה ב-'האמת שיש שם'
האמת שיש שם
15/12/2016 | 21:42
69
אם בכניסה תלחצי על more options, תוכלי לבחור באחד הריבועים של הנטיות ושם יש Asexuals. 

לצפיה ב-'בטעות יצאתי מהארון מול אחותי הקטנה'
בטעות יצאתי מהארון מול אחותי הקטנה
13/12/2016 | 19:14
13
167
עכשיו היא שואלת אותי המון שאלות ואני נבוכה מאוד לענות לה על משהו בכלל. השאלה הראשונה שלה הייתה "מה זה א מינית". אמרתי לה שזאת נטייה מינית שבה אין צורך ממשי ביחסי מין. אז היא שאלה אותי אם ניסיתי... ורצתה להבין יותר לעומק... ואני מרגישה לא בנוח לענות לה. אמרתי לה שתחפש בגוגל אבל היא מתביישת לחפש בעצמה. היא טוענת שאם היא תחפש והחברים שלה יראו שזה מה שהיא חיפשה, יחשבו שהיא בעצמה כזאת והיא לא רוצה. אני מבינה שזה עשוי להביך אותה... הייתי רוצה להסביר לה אבל אני לא יודעת איך לעשות את זה... ובמינימום מבוכה.
בטעות יצאתי מהארון מולה, לא תכננתי, פשוט... בשיחה שהייתה מול אדם אחר, התעצבנתי מאמירה שפולשת לי למרחב הפרטי וזרקתי "אני בכלל א מינית". יכול להיות שזה כבר מחניק אותי מדי להיות בארון הזה ובגלל זה עשיתי את זה... אבל אני לא תכננתי מראש שבאותו יום אספר להן שאני א מינית. עכשיו אני מוצאת את עצמי מתלבטת בנוגע לתשובות לשאלות. לא עניתי על כלום עדיין, אמרתי לה שאני עסוקה וכשאתפנה אשיב...
לצפיה ב-'מבינה לליבך'
מבינה לליבך
13/12/2016 | 20:08
6
59
דבר ראשון, אני מצטערת לשמוע שזה קרה לך כי אני מבינה שהסיטואציה שנוצרה ללא הכנה ותכנון מראש היא סיטואציה לא נעימה.
דבר שני, אני חושבת שאם כבר קרה ואין לך מה לעשות בנידון, זה קרה וזהו, את אכן צריכה להסביר לאחותך ולענות על השאלות - תלוי כמובן באיזה גיל היא (לא ציינת). אני מתייחסת אליה כאדם בוגר כרגע, אלא אם תגידי אחרת...
אז, אם היא שואלת שאלה ואין לך תשובה, יש הרבה שאלות ותשובות לגבי א-מיניים שאפשר למצוא בקלות בסרטוני יוטיוב או אפילו כאן בפורום אבל אני ממליצה דבר ראשון להראות איזה סרטון שמסביר למשל זה:
או זה:

ואם יש זמן או להגיד לה שכאשר יש לה זמן לראות את זה (זה סרט של שעה וקצת):

ואחרי שראיתם את כל הסרטים האלו ותאמיני לי, זה עונה על מלא שאלות וחוסך ממך לענות עליהן... אז היא אולי תשאל אותך שאלות אישיות כמו איך את יודעת שאת א-מינית? האם ניסית? ודברים כאלו ולזה את צריכה להכין את עצמך עם תשובות על עצמך לפי החוויה שלך והחיים שלך..
אם עדיין יש לה שאלות שאת לא יודעת את התשובה את באמת ובכל הכנות יכולה להגיד לה שאת לא יודעת ואתן יכולות להעלות פה את השאלה ו/או לעשות גוגל ולראות מה עולה, יש הרבה מאוד אינפורמציה (בעיקר באנגלית)
לצפיה ב-'תודה על המשוב ועל כל הקישורים'
תודה על המשוב ועל כל הקישורים
13/12/2016 | 20:41
30
אני לא יודעת לענות לה על שאלות אישיות כמו אם ניסיתי. היא צעירה בגיל, תלמידת תיכון... לא סוף התיכון. אני לא רוצה לציין גיל. אבל אני מגיעה ממשפחה שזה פחות קביל לדבק בה על מין. ואננ לא יכולה לדבר על הניסיון האישי שלי עם אחותי...או על חוסר הניסיון. הכול צריך להישאר מעומעם. אני כן רוצה שהיא תיחשף ליותר מידע ממה שאני נחשפתי כשהייתי בגיל שלה. אבל אני לא יכולה לשתף אותה בפרטים אינטימיים כאלה מחיי..  כמו השאלה אם ניסיתי. זאת שאלה קשה ואין לי מושג מה לומר לה בדיוק על זה... 
לגבי הסרט של שעה וחצי...אני אצפה בו קודם לפני שאשתף אותה, כדי לבדוק שהוא מתאים לה... כי אני לא מתאימה רק לפי גיל אלא גם לפי האדם ולפי מה שאני רוצה שהיא תחשוב עלי... החבר שלי לא א מיני וחושש שהיא תחשוב שהוא גם. כשאמרתי לה שהוא לא א מיני היא שאלה-"אז איך אתם מסתדרים?" אני צפיתי את השאלות האלו... מכל אדם אחר שאיני נבוכה מולו לא הייתה לי בעיה לענות ויש לי תשובות מוכנות בראש..  אבל מולה אני קצת נתקעת. 
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי שהסרט באנגלית בלי כתוביות... '
עכשיו ראיתי שהסרט באנגלית בלי כתוביות...
13/12/2016 | 21:08
4
35
נראה לי שהיא לא תרצה לצפות בזה...
לצפיה ב-'קצת בעברית'
קצת בעברית
14/12/2016 | 07:55
3
29
מבינה את הקושי באנגלית, לצערי אין הרבה אינפורמציה טובה בעברית ויש הרבה מאמרים ודברים שמעוותים את המציאות.
כן יש את ההרצאה הזו של גאיה:

ואת המאמר החדש שיצא ממש עכשיו שלדעתי הוא טוב (יש בו כמה אי-דיוקים קטנים אבל זה יחסית טוב לעומת אחרים שהיו בעבר)
לצפיה ב-'יש רק לציין'
יש רק לציין
14/12/2016 | 08:04
25
שההרצאה של גאיה טובה אך היא ישנה ויש דברים בה שכבר לא מעודכנים...
לצפיה ב-'לא בדיוק מאמר..'
לא בדיוק מאמר..
14/12/2016 | 12:15
1
36
אבל אם כבר כתבות שלא משתמשות ב"מטפל התורן", אז הנה אחת: 

לצפיה ב-'וואי מגניב שיש שיר שנכתב על "אפורה"'
וואי מגניב שיש שיר שנכתב על "אפורה"
14/12/2016 | 19:18
18
בתור אפורה... אני לא כל כך מתחברת למילים של השיר... אבל ממש אהבתי את העובדה שקיים שיר כזה והייתי רוצה להיחשף ליותר תכנים כאלה... הלוואי שיש... או שאצור בעצמי כי גם אני כותבת... כשאהיה מסוגלת לבטא קצת יותר את הא מיניות שבי...
לצפיה ב-'קשת היקרה'
קשת היקרה
13/12/2016 | 22:36
1
43
אם את שואלת אותי להגיד שאת א-מינית זה הרבה יותר קל מלספר שאת לסבית/טרנס אבל זאת אני.

בכל אופן תני לה קישור ממאקו על האנשים שדיברו על עצמם. אם אני לא טועה צירפו קישור כזה גם בפורום.
הם כבר "ידברו" בשמך. מעבר לזה אין צורך להרחיב על מה את עושה עם החבר ואיפה.
לצפיה ב-'היי :) '
היי :)
14/12/2016 | 19:16
13
מבחינתי זה לא "יותר קל".. וגם לא "יותר קשה"... איני משווה בין החוויות או בין הארונות. הארון הוא ארון ומחניק בכל הארונות לדעתי. לי בכל אופן קשה לשתף שאני א מינית. אפילו לעצמי היה לי קשה לגלות את זה... שלא לדבר על בן זוגי. לומר שאני לא מינית זה מאתגר אותי באותה מידה כמו להודות שאני מינית אילו הייתי. ולא משנה באיזה מגדר אני מאוהבת. זה שאני התאהבתי בגבר לא אומר שאני הטרו רומנטית.... זה יצא כך במקרה... התאהבתי בו מכל מני סיבות, אף אחת מהסיבות היא לא המגדר שלו. אז טכנית אני לא הטרו... אבל גם את זה יהיה לי קשה להסביר... אחותי בכל זאת שואלת אותי אם "ניסיתי" ו"איך את יודעת". אני לא יודעת איך לענות לה על איך אני יודעת או על השאלה אם ניסיתי... זה מאוד אינטימי לענות על זה... 
לצפיה ב-'שלום קשת'
שלום קשת
14/12/2016 | 06:58
3
29
כמו שנכתב כאן, יש קישורים מצויינים, בעיקר האמצעי של Laci Green שמראיינת את דייויד ג'יי על א-מיניות.
חוץ מזה, גם ב- AVEN יש שאלות ותשובות שמיועדות למשפחה ששואלת:

ייתכן ותמצאי שם חלק מהתשובות שאת מחפשת או משהו שתוכלי להיעזר בו.

מעבר לכך, אפשר להבין את המבוכה שנוצרה כי אנחנו לא מתורגלים בעניינים כאלה, בטח שלא כשזה בא בטעות בלי לתכנן מה להגיד מראש. אוסיף גם שאם אחותך בגיל תיכון, נראה לי שזה גיל שאפשר לדבר ולספר לה, אם כבר נוצרה הסיטואציה.

אז מה להגיד? להסביר שאת לא נמשכת מינית לאחרים ושזאת נטיה מינית לכל דבר ולא בעיה או משהו שהוא פחוּת מדברים אחרים. שלהיות א-מינית זה לא אומר שאין אהבה או יחסים זוגיים, אלא שהמרכיב המיני הוא לא בעל חשיבות עליונה בהם.
אולי כדאי גם להגיד לה שאת שלמה עם זה (לא מכיר אותך, אבל אני מניח שכן..?) ויודעת שזה מה שאת מעדיפה ושאת לא היחידה בעולם ושיש רבים/ות כמוך שמרגישים ככה ושא-מיניות היא הנטיה המינית שלהם. 

אם תרצי, תוכלי גם להפנות אותה לקישורים לעיל, ל AVEN, או לפורום אם זה יתאים. 
בהצלחה 
לצפיה ב-'לפורום אני לא אפנה אותה... כי '
לפורום אני לא אפנה אותה... כי
14/12/2016 | 19:25
2
23
זה יהיה הכי מביך בעולם אם היא תקרא מה שכתבתי. אפילו שאני עם שם בדוי ולא באמת קוראים לי קשת.. היא תדע לזהות שזאת אני... גם מסגנון הכתיבה... וגם מהדברים ששיתפתי. כתבתי כאן כל מני דברים שאעדיף שהיא לא תקרא.... 

בכל אופן, כן אמרתי לה שזאת נטייה מינית לכל דבר ולא בעיה או משהו כזה. אני חושבת שהיא מבינה שאני שלמה עם זה... אבל אני לא בטוחה שהיא יודעת שאני בארון. וזה די סוד בשבילי... אבל לא נראה לי שהיא תגיד את זה למישהו\י. אמנם אני שלמה עם הא מיניות שלי.. אבל אני עדיין בארון. והאמת שהא מיניות לפעמים קצת מפריעה בזוגיות שלי עם אדם מיני... אבל זוגיות זה משהו שתמיד צריך לעבוד עליו... 
מעבר לכך... אני שמחה שאפילו שזה קרה בטעות, עכשיו יש לי פחות ממי להסתיר את זה.. ו"הסוד" קצת פחות סודי... קצת הוקל לי שהיא יודעת... יכול להיות שרציתי שהיא תדע את זה ובגלל זה אמרתי... אולי בתת המודע הטעות הזאת הייתה קצת מכוונת כי הייתי רוצה שהיא תדע.
לצפיה ב-'נו, אז אם את שמחה, נהדר..'
נו, אז אם את שמחה, נהדר..
14/12/2016 | 21:38
1
19
וגם שהוקל לך מעט, אז מה טוב. 
ולגבי זוגיות, אכן זה לא תמיד פשוט כשאחד/ת מהשניים הוא מיני. הכל תלוי באיך מנווטים בזוגיות ומה מוכנים לעשות, שזה נושא לשרשור בפני עצמו 
לצפיה ב-'אמנם הוקל...אבל עדיין מביך'
אמנם הוקל...אבל עדיין מביך
14/12/2016 | 23:35
19
זה יושב לי במחשבות...מתי לעשות איתה שיה על זה...מה להגיד לה ואיך... אני חושבת על זה הרבה...והחלק המביך בלדבר על הא מיניות זה לקשר לחיי האישיים...ולדבר בעצם על מין...  עם אחותי הקטנה.. אני זוכרת שהיא הייתה ממש קטנה פעם והייתי מספרת לה סיפורים לפני השינה...אני לא מרגישה שזה זמן לדבר איתה על נושאים כאלה... אפילו שהיא יחסית גדולה בגיל... אני חושבת שלא אני צריכה לדבר איתה על מין אלא ההורים שלי... אבל שיחה על א מיניות תגרור גם שאלות בנושא מין... זה מביך אותי לדבר על זה... 
לצפיה ב-'האם יש כאן עוד נערות או נערים שהם א-מיניים? '
האם יש כאן עוד נערות או נערים שהם א-מיניים?
10/12/2016 | 21:59
3
105
היי!
קראתי את הכתבה שהעלתם למקו (כתבה מעניינת!), בזכות הכתבה הזאת מצאתי את הקהילה הזאת.
ואני מאוד רוצה להכיר נערות או נערים שהם א-מיניים.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
11/12/2016 | 14:24
38
מאחר שלא ענו כאן נערות ונערים עדיין ומאחר שאנחנו לא רוצים שתישארי ללא מענה, רק נאמר שיש כאן נערות ונערים, אבל נדמה לי שיש בקבוצת הפייסבוק ובפורום של איגי יותר.
אישית, אני לא נמצא באיגי (מפאת הגיל..), כך שאני לא יודע מה התכנים ומה קורה שם בדיוק, אבל זה טווח הגילאים שאת מחפשת אולי. תוכלי לבדוק ולראות איזה מקום נראה לך מתאים ונוח עבורך.

למרות זאת, הפורום כאן הוא לכולם/ן ואין כאן הגבלות של גיל כלשהו, כולם/ן כאן במידה שווה וכל דעה נשמעת, כמו במפגשים שלנו שגם אליהם מגיעים בני נוער.
אז את מוזמנת להיות כאן, לשאול, לקרוא ולהתעניין, אם תרצי. אנחנו כאן ותמיד מוכנים לעזור. בהצלחה.   
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
11/12/2016 | 15:38
15
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
11/12/2016 | 18:10
38
קודם כל, ברוכה הבאה!
אני בת 19 ואני פה.... אז כן יש פה גם נערים.ות :)
כמו שנאמר, באיגי יש כנראה יותר בני נוער א-מיניים, למרות שהפורומים שם לא ממש פעילים :/ אבל את מוזמנת להירשם גם שם- לפחות לזמנים שכן פעיל :)
לצפיה ב-'יום ב' 12.12 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א '
יום ב' 12.12 המפגש הקרוב של א-מיניים במרכז הגאה בת"א
10/12/2016 | 18:30
2
60
ביום שני, 12.12 20:00-22:00 במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד
לצפיה ב-'מפגש נוסף'
מפגש נוסף
11/12/2016 | 06:32
1
41
מתי יהיה עוד מפגש ל א מיניות
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
11/12/2016 | 09:43
33
מוזמנת להצטרף לפורום, לכתוב וכמובן לספר על עצמך קצת כמו גיל, איזה א- מינית את וכו'..
לצפיה ב-'שלום אני חדשה בפורום '
שלום אני חדשה בפורום
10/12/2016 | 18:59
2
98
האם יש מפגשים של חברי הפורום? 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
10/12/2016 | 19:30
41
בשבועות הקרובים אין מפגש פורום באופק, ייתכן ובחודש הבא נקיים אחד.
בינתיים, יש מפגש של א-מיניים בחסות הבית הגאה בת"א, יש שרשור נפרד של חצילונית ממש כאן מהיום.

חוץ מזה, את מוזמנת להישאר ולהתעדכן גם במועדי המפגשים וגם באופן כללי, לא רק על מפגשים. 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
10/12/2016 | 21:28
35
מוזמנת לספר על עצמך קצת כמו גיל, איזה א-מינית וכו'..
לצפיה ב-'כתבה מוצלחת על א-מיניות במדור "גאווה" במאקו'
כתבה מוצלחת על א-מיניות במדור "גאווה" במאקו
10/12/2016 | 13:07
3
83
קודם כל, קישור:

נתנאל אזולאי ממדור "גאווה" ממאקו הכין כתבה על א-מיניות.
הכתבה הזאת לדעתי מאוד מוצלחת, כי:
1. הכתבה נפתחת בניסיון להסביר איך א-מיניים מרגישים. שיעורי חינוך מיני נהם מבחינתם הסברים מופשטים, כמו "משוואה בנעלם אחד". פרסומות מגרות לא עובדות עליהם, כי "לא תצליחו לקנות אותם בסקס". הקטע הזה חשוב כי הוא מעורר הזדהות וגורם לאנשים מיניים לראות את העולם באופן שבו א-מיניים רואים אותו.
2. ההגדרה לא-מיניות היא: "נעדרים כל משיכה מינית או רצון לחוות סקס עם פרטנר כזה או אחר, כשרובם לא חוו תשוקה מינית מעולם. אל תטעו לחשוב שאלו אנשים שחשקם המיני פסק בעקבות משבר או הזדקנות".
3. בכתבה חוזר שוב ושוב המסר שא-מיניות היא "נטייה מינית נורמלית כשאר הנטיות המיניות". כלומר, א-מיניות אינה הפרעה או בעיה. למשל, ד"ר רונית אלוני, מומחית לטיפול ושיקום מיני וזוגי וטיפולי סרוגייט, העבירה מסר חד משמעי: "יש מטפלים שרואים בא-מיניות כבעיה ופוסלים אותה, אני לא איתם. מי ששלם עם זה - אלו הם חייו והוא אינו זקוק לטיפול".
4. הכתב מדגיש את קווי הדמיון בין א-מיניות לנטיות מיניות להט"ביות. הוא דן בשאלה האם א-מיניות היא חלק מקהילת הלהט"ב, ובתגובות השליליות שא-מיניים מקבלים בתוך הקהילה. 
5. הכתב ראיין א-מיניים ישראלים משני המינים, מגילאים שונים ומנטיות מיניות שונות:
בן איינשטיין, גבר בן 40 (אני משערת לפי הראיון איתו שהוא הטרו-רומנטי)
אל, אישה בת 24 (לא סיפרה על עצמה יותר מדי כדי שאוכל לשער)
אוריה בן ברית, גבר בן 27, הומו א-מיני, חבר ועד "חברותא -הומואים דתיים"
אלה, אישה (גיל לא מופיע בכתבה), היא דמי-סקסואלית
שקד גבאי, אישה בת 21, היא דמי-סקסואלית.
זאת ההזדמנות להודות מקרב לב לכל האנשים שהתראיינו לכתבה. , אתם ענקים. 
6. בכתבה מוזכרים הפורום בתפוז (האח הידד!) וגם קבוצת הפייסבוק. אני משערת שהרבה יותר אנשים ייכנסו לפורום אחרי שיקראו את הכתבה - תתכוננו לשאלות :)
אני באופן אישי עונה כעת לטוקבקיסטים שרוצים לדעת עוד.

חבל שהכתבה לא הקיפה נושאים נוספים, כמו ההגדרה של המושג "אפור", או א-מיניים טרנסים.
נמתין לכתבה הבאה...
לצפיה ב-'כן, אבל..'
כן, אבל..
10/12/2016 | 13:42
55
יש בכתבה כמה אי דיוקים, שימוש במטפלת התורנית שלא ברור מה רמת הידע שלה בנושע הא-מיני ואמירות מכלילות. מזל שהכותב השאיר חלק מהדברים שאמרו המרואיינים, כי הוא לא ממש בדק את הנושא לעומק. 

זה טוב שיש כתבה כזאת בשביל חשיפה ומודעות לנושא, אבל זה מזכיר קצת כתבות מפעם ודי התקדמנו מאז. אני תוהה אם היו כותבים על להט"ב בצורה הזאת, איזה תגובות היו מקבלים.
בכל אופן, אם זה מה שיתרום להגדלת המודעות וכניסה של א-מיניים/ת נוספים, מה טוב.  

לצפיה ב-'שכחתי לכתוב:'
שכחתי לכתוב:
10/12/2016 | 14:08
35
תודה על הקישור לכתבה והתגובות שלך כאן ושם, IcePrincess
לצפיה ב-'18,850 צפיות וואו '
18,850 צפיות וואו
10/12/2016 | 18:13
12

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה