לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86468,646 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'30.1 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א '
30.1 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
09/01/2019 | 16:48
31
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI 
במרכז הגאה בת"א
יום רביעי 30.1 בשעה 17:00-19:00
חדר HUB, קומה 2 

כניסה לגן מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד    

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'זוגיות א מינית'
זוגיות א מינית
02/01/2019 | 21:14
1
128
הי חברים אני מחפשת מישהו/מישהי א מיני כמוני לקשר זוגי בגילאי ה20 עד ה30 מי שמעוניין שיצור איתי קשר או בטלפון או במייל

טלפון - 0546366658
לצפיה ב-'ברוכה הבאה . יש כאן לוח מודעות מיוחד. '
ברוכה הבאה . יש כאן לוח מודעות מיוחד.
06/01/2019 | 01:38
33
עדיף לפרסם שם (וגם לעבור על המודעות הקיימות):
לוח מודעות
לצפיה ב-'טוב אז הפנו אותי לכאן '
טוב אז הפנו אותי לכאן
30/12/2018 | 12:34
4
92
בטענה שאני אדם ממש "שיפוטי" ו"למה לחיות בסטיגמות" לגבי המושג "פדופיליה אמינית".נכנסתי להלם די גדול כי קראתי כאן הרבה ואני לא זוכרת אפילו פעם אחת שהוזכר כאן מקרה כזה של שימוש במושג הזה (ובכנות זה יכעיס אותי מאוד אם לא מדובר בחוסר הבנה או הלצה שמתאגדים למען זכויות פדופילים).אז האם קיים מושג כזה ? ואם כן מה הוא לכל הרוחות כולל? באמת מישהו פה יכול לקבל שגם בהעדר מגע מיני חיבוקים, קשר זוגי ואהבה לילד תיהיה דבר מקובל ונכון בקונטקסט רומנטי? זה נשמע לי מטורף ושלילי ואני מאוד מקווה שהאדם הזה לא היה רציני והיתל בי.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
30/12/2018 | 19:42
1
55

בכל השנים שאני מצוי בנושא הא-מיני, לא שמעתי על דבר כזה שקושרים פדופיליה עם א-מיניות או שיש מושג כזה.
אני מאוד מקווה שמי שכתבו/אמרו דבר כזה צוחקים או שלא באמת התכוונו או שהיה להם משעמם וניפחו תיאוריות מתחכמות. 

מיותר לציין שפדופיליה היא אסורה ואין לה מקום באף אופן כלשהו, גם לא אצל א-מיניים.

חוץ מזה, אנחנו כאן כדי לדבר על א-מיניות והדברים הקשורים אליה ואם קראת כאן, אז ראית על מה הדיונים. את מוזמנת להישאר כאן ולהשתתף, לשאול, לשתף ועוד. 

לצפיה ב-'אולי הכוונה הייתה כשאנשים *לא מממשים* את הנטיה הפדופילית?'
אולי הכוונה הייתה כשאנשים *לא מממשים* את הנטיה הפדופילית?
04/01/2019 | 01:44
18
שעד כמה שאני מבינה, זה רוב בעלי המשיכה המינית המולדת(*) לילדים, כי רק המיעוט אכן מבצע את העבירה הפלילית עצמה - שזה מעשה מיני עם קטין (הרי פדופיליה, כנטיה מינית, היא לא עבירה).
ואז כמובן זה שימוש שגוי במונח "א-מיניות" כי הכוונה היא בעצם ל-"התנזרות".

(*) - הסוג השני זה "הנטיה" שמופיעה באמצע החיים, בד"כ כתגובה לאירוע טראומטי. זה רוב המקרים של גילוי עריות בין אב לילדיו.
לצפיה ב-'פדופיליה היא משיכה *מינית* לילדים'
פדופיליה היא משיכה *מינית* לילדים
31/12/2018 | 04:34
46
ולכן אי אפשר שתהיה "פדופיליה א-מינית". זו סתירה פנימית במושג.
לאהוב ילדים בצורה לא מינית אפשר ולגמרי מקובל. בין אהבה בתוך קשרי משפחה ובין אהבה לילדים זרים. אם אין בה מרכיב מיני אין בה שום בעיה.
לא ברור מה זאת אומרת "קשר זוגי" עם ילד. ילד אינו בוגר כדי לנהל קשר זוגי מהצד שלו. מי שנמשך לילד ורואה בו "בן זוג" עושה זאת כחלק ממשיכה מינית, ואז זו פדופיליה רגילה.

לצפיה ב-' וואי, אני מתה לדעת מי הפנה אותך לפה ולמה '
וואי, אני מתה לדעת מי הפנה אותך לפה ולמה
04/01/2019 | 01:32
7
לצפיה ב-'היי, סיפרו לי על ההורים הזה.. '
היי, סיפרו לי על ההורים הזה..
28/12/2018 | 16:03
3
91
שמשמח אותי מאד כי סוף סוף אני רואה שיש מקום מבודד רת היכולת לנהל קשר כלשהו בלי להגיע ליחסי מין. אני חדשה, מתכוונת בהחלט להישאר..
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
28/12/2018 | 21:48
47

גם אנחנו שמחים שהגעת לכאן. 
אכן, ניתן לנהל קשר בלי יחסי מין, רבים/ות כאן מחפשים קשר זוגי שכזה. זה אמנם לא קל ופשוט, אבל זה מקום טוב להיות בו לצורך העניין. 

אני לא יודע מה הרקע שלך בנושא הא-מיני ואם את נמצאת בפלטפורמות נוספות כמו קבוצת הפייסבוק ווטסאפ, אבל את מוזמנת להישאר כאן, להגיב, לספר, לשאול וגם לבוא למפגשים שנערכים אחת לכמה זמן. 
אנחנו כאן תמיד ושמחים לדבר, לענות ולעזור בכל דבר.

בהצלחה  
לצפיה ב-'אוי רק עכשיו רואה שההודעה יצאה משובשת '
אוי רק עכשיו רואה שההודעה יצאה משובשת
28/12/2018 | 22:02
55
סליחה זה מהטלפון.. התכוונתי כמובן לפורום, מיוחד ולא מבודד
לצפיה ב-'ברוכה הבאה. מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך. אם בא לך '
ברוכה הבאה. מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך. אם בא לך
06/01/2019 | 01:43
14
ואפילו שלא התכוונת, "מקום מבודד" אכן מתאר טוב את הפורום 
לצפיה ב-'הורות יחדנית וא-רומנטיקה? '
הורות יחדנית וא-רומנטיקה?
19/12/2018 | 16:28
10
90
אני מכירה את הקבוצה הזו בערך 10 שנים ( אולי פחות) ואני בדרך כלל לא כותבת כאן. כשזה קורה זה בזמנים של שינוי מנטאלי גדול.
אז למה אני כותבת עכשיו? אני מנהלת עם האנשים הקרובים אליי תהליך מאוד ארוך בנוגע לכך שאני לא מעוניינת בזוגיות וזה תקציר האבולציה עם אימא שלי: 
-מה עם חבר? 
-מה עם דייט? 
-זה בסדר גמור אם את לסבית
- זוגיות זה חשוב
-לפחות יש את בנק הזרע...

מה איתכם, יש עוד אנשים כאן ששוקלים ברצינות הורות יחידנית? מודה שמרפרפת אבל ראיתי כאן בעיקר א-מיניים ולא א-רומנטיים
לצפיה ב-'אני מזדהה עם חלק ממה שכתבת בנוגע לשיחות'
אני מזדהה עם חלק ממה שכתבת בנוגע לשיחות
19/12/2018 | 19:34
4
57
עם חברים ועם אמא שלך.

אני לא שוקלת הורות יחידנית, אבל פעם הייתי נחושה על אימוץ, ועכשיו אני נייטרלית בין לאמץ עם בת-בן זוג לבין לא להיות אמא, תלוי אם חבר.ה (1 או יותר) ירצו לגור איתי לנצח ומה ירצו, חוץ מזה שאני לא רוצה ילדים ביולוגיים.
לצפיה ב-'איך אצלך הולכות שיחות כאלו? '
איך אצלך הולכות שיחות כאלו?
19/12/2018 | 20:32
3
34
מעניין אותי באמת איך שיחות כאלה קורות אצל אנשים אחרים... עם אנשים בקרבה מסוימת התשובה שלי היא לא מעוניינת כרגע ועם השאר זה בתהליכים. אבל בלי הגדרות...

לאמץ זה מקסים. יש הרבה ילדים שצריכים הורים אוהבים. אם תמצאי מישהו/י( או יותר) שתרצי לגדל איתם זה מעולה*. אותי זוגיות קצת משגעת אז בפנטזיה שלי זה לגור קרוב מאוד לחברות טובות שנגדל משפחות ביחד. 
אני אוהבת ילדים אז זה בראש שלי ברמה כזאת או אחרת שמתישהו יהיו לי ילדים, אבל שכרגע אני לא מוכנה למחויבות הזאת. אני לא רוצה לוותר על חווית ההורות.

*שלא ישתמע לא נכון, א-הורות זה גם בסדר. ילדים צריך לעשות רק אם וכשרוצים ומוכנים להתחייב לכך
לצפיה ב-'אמא שלי אייפובית לחלוטין (אזהרת תיאורי שנאה והטרדות מיניות)'
אמא שלי אייפובית לחלוטין (אזהרת תיאורי שנאה והטרדות מיניות)
19/12/2018 | 21:36
2
49
היא מאוד לא מקבלת אותי, לא כא-רומנטית ולא כא-מינית. היא מנסה להסביר לי מה אני (רוצה מערכת יחסים רומנטית ומינית ובהכרח עם גבר), האשימה את עצמה, אמרה לי שזה לא תקין, רצתה שאלך לטיפול ואומרת לי שזה לא בסדר ושאני משוגעת. היא גם חושבת שזה אומר שאני לסבית ומגיבה רע גם לזה. רוב הזמן היא מתנהגת כאילו כלום לא קרה אחרי הריבים האלה, אפילו אם היו פיצוצים ואם היא אמרה שסבא שלי ז"ל מתהפך בקברו בגללי או שסבתא שלי תחטוף התקף לב בגללי, ואחרי האמירה הזאת שוב הוציאה אותי מהארון מול סבתא. סבתא שלי גם לא מאמינה לי, וניסתה לשנות אותי, אבל בקושי דיברנו על זה.

עם חברים נתקלתי בתגובות שונות. חלק קיבלו, חלק הגיבו בחוסר הבנה וחלק לא קיבלו טוב כל כך. הרוב הגיבו בחוסר הבנה.

אנשים שאני לא מכירה רואים בזה פתח לשאלות פולשניות על חיי מין, האם יש לי איברי מין, ניסיונות שאסכים לסקס כדי שאוכל להיות איתם (מאנשים שאני לא מכירה ושמראש לא רציתי להיות איתם במערכת יחסים מאף סוג) לחשוב שאני בן אדם פחות אוהב, חוסר אמון וכל מיני דברים כאלה. למשל, הודעות שקיבלתי באתרי היכרויות. זה היה צפוי, אבל אין הרבה מקומות שאני יכולה לחפש בהם אנשים שרוצים מערכות יחסים כאלה. גם קרה שראש של ארגון אמריקאי גאה שדיי גדול לדעתי צילם הודעות שלי ופירסם בפייסבוק כדי לצחוק על זה, וכל מיני דברים שונים. אני מדברת על א-רומנטיות ועל א-מיניות דיי הרבה, כך שקיבלתי הרבה תגובות שונות.

לגבי הורות, אני נחושה על משפחה של בעלי חיים (בעיקר כלבים), אבל הפסקתי להיות נחושה על אימוץ, ואני עדיין נחושה לגור עם חבר.ה. מבחינתי, כל דבר שנחשב לרומנטי יכול להיות אפלטוני. יש דברים שנחשבים לרומנטיים שאני לא רוצה לעשות (לדוגמה לשים/שישימו יד על הרגל שלי וצורות מגע דומות - אבל חיבוקים כן - נשיקות או סוגי ריקודים שנחשבים לרומנטיים), אבל את רוב הדברים שאני חושבת עליהם שנחשבים לרומנטיים אני רוצה לעשות (הדוגמה הקלאסית שלי היא שיט לאור ירח), ויש דברים אחרים שאני מוכנה להתפשר עליהם, אני חווה את זה כמו מערכת היחסים שלי עם התאומה שלי, ואני מרגישה שלקרוא לזה בשם אחר מאשר חברות יוצר הבדלות מלאכותיות וגם מטעה ושקרי, בייחוד כשיש לי אנשים שאני מרגישה כך כלפיהם (כתוצאה מכך, אני לא מסוגלת לראות את עצמי במערתכ יחסים מונוגמית).
לצפיה ב-''
19/12/2018 | 22:44
1
24
את בן אדם מאוד חזק שלמרות הכל את מדברת על זה ולא מוותרת.

לחיות ככה עם חבר/ה נשמע לי אידאלי, חברות שהיא שותפות. זה החלקים הכי טובים בזוגיות בלי הדברים שלא נוחים. וכלבים הם החברים הכי טובים❤️❤️❤️

אני מקווה שיהיה לך את כל זה, נראה לי הכי כיף בעולם
לצפיה ב-'תודה רבה! ובהצלחה!'
תודה רבה! ובהצלחה!
19/12/2018 | 22:50
10
לצפיה ב-'אני בדרך לשם'
אני בדרך לשם
21/12/2018 | 17:40
4
38
היוש :)
אז אני בהריון (חודש 4) מתרומת זרע.
לקח לי כמה שנים לקבל את ההחלטה הזו אבל הרצון שיהיו לי ילדים משלי הכריע את הכף.
אני חושבת שאין בהכרח קשר בין הרצון/חוסר רצון לזוגיות לבין הרצון/חוסר רצון לילדים - לפחות אצלי זה לא אחד על חשבון השני. 
הולכת לקראת הרפתקאה חדשה.
אם יש לך שאלות אני בכיף עונה.
לצפיה ב-'מזל טוב!!! '
מזל טוב!!!
22/12/2018 | 12:02
3
22
אני בתחילת גיבוש עם עצמי ואין לי עדיין שאלות ספציפיות אבל זה כיף/מרגש לשמוע ממך את זה.
אני מקווה שמה שאני כן שואלת זה בסדר ולא חטטני או פוגע איכשהו.
היה לך תהליך שהחלטת שאת לא רוצה לחפש בן זוג לצורך ילד או שפשוט לא עניין אותך בן זוג? כמה זמן לקח לך להתגבש על ההחלטה הזו? יש לך תמיכה של המשפחה? זה נשמע לי מלחיץ ומרגש ❤️ איזה כיף ואיזה פחד!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
22/12/2018 | 12:24
2
35
דבר ראשון תודה :)

חיפשתי בן זוג המון שנים אבל לא מצאתי וכשהגעתי לגיל 30 התחיל אצלי לחץ הגיל (יש לי קרישיות יתר בדם אז הריון זה מסוכן וככל שהגיל עולה כמובן שיותר מסוכן, וגם בא לי להיות אמא צעירה, לא בא לי בגיל 40)
חשבתי על הורות משותפת אבל הבנתי שזה לא מתאים לי להביא ילד עם מישהו זר. וזוגיות כאמור פשוט לא היתה.
זה לא שוויתרתי על זוגיות, אני חושבת שגם אם יש לי ילדה אני עדיין יכולה למצוא בן זוג. אנשים מוצאים זוגיות גם בגיל 60 ובכל מצב משפחתי.
לקח לי בערך שנה וחצי לחשוב ולברר ולעשות את כל התהליך עד תחילת הפרוצדורה עצמה (אני בת 32 עכשיו)
יש תמיכה של המשפחה - הם ממש בסדר ואמא שלי רק חיכתה שאני אביא לה נכד חחחחח היא מתרגשת יותר ממני חחחחח

זה בהחלט מרגש ומלחיץ, אבל יאללה, אלו החיים, שיהיה חוויתי, אחרת למה הטעם.
לצפיה ב-'תודה על התשובה ותהני מהילד/ה'
תודה על התשובה ותהני מהילד/ה
22/12/2018 | 13:55
8
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
23/12/2018 | 06:31
5
לצפיה ב-'27.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א'
27.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
18/12/2018 | 17:05
63
במרכז הגאה בת"א
יום חמישי 27.12 בשעה 18:00-20:00
חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

לצפיה ב-' האחרון שכתב בלוח ההיכרויות (שי)- שים לב:'
האחרון שכתב בלוח ההיכרויות (שי)- שים לב:
16/12/2018 | 06:34
63

שכחת להוסיף פרטי התקשרות עמך. 
צור עימי קשר במסר פרטי כדי שנוכל לשנות ולהוסיף את מה שחסר.
תודה 
לצפיה ב-'5.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א'
5.12 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטים בת"א
26/11/2018 | 11:28
3
86
במרכז הגאה בת"א
יום רביעי 5.12 בשעה 17:00-19:00

חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

לצפיה ב-'מתי יתקיים המפגש הבא?'
מתי יתקיים המפגש הבא?
07/12/2018 | 02:56
2
11
לצפיה ב-'היכן ניתן למצוא היכרות עם א-מינית?'
היכן ניתן למצוא היכרות עם א-מינית?
07/12/2018 | 03:16
1
64
אני בן 36, נראה צעיר מאוד לגילי, חסר רצון למין או אולי ישנה רתיעה מסויימת מקיום יחסי מין עם בחורה (מבחינת מראה איבר המין וגם מסיבות רגשיות). 
אני אדם שמאוד מעוניין במערכת יחסים זוגית והקמת בית ומשפחה. אני אולי תמים, אבל אני חושב שסוג א מיני כן יכול להקים משפחה ואני כאדם טוטאלי וזוגי - יכול להוות פרטנר מכיל, תומך ואוהב.
הייתי מאוד מעוניין לחפש מערכת יחסים שכזו.
ניתן לפנות אליי בהודעה אישית
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/12/2018 | 10:27
64

א-מיניים/ות בהחלט יכולים להיות בזוגיות רגילה ומשפחה, צריך רק למצוא את הצד השני, שזה אמנם לוקח קצת זמן, אבל שווה לחפש.

היכרות א-מינית ניתן למצוא בלוח ההיכרויות שלנו כאן בפורום:

בנוסף, יש אתר היכרויות לא-מיניים:

קבוצת הפייסבוק, ווטטסאפים של א-מיניים והמפגשים שנערכים אחת לכמה זמן. 
אתה מוזמן לכולם, בהצלחה 
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:19
8

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מחפש מישהי למטרת זוגיות רצינית '
מחפש מישהי למטרת זוגיות רצינית
21/11/2018 | 22:21
2
119
בחור, בן 29. הייתי במספר קשרים רציניים בחיי, כולם הסתיימו כשלא יכולתי להתחייב למיניות שבקשר ב-100%. ולא משנה כמה ניסיתי להסביר שלא היה מדובר בבנות הזוג שלי, אלא בי - לא היה סיכוי לתקן את הרושם שנוצר, והקשר הסתיים שם.
אני אדם מאוד רומנטי, שמקדיש תשומת לב בלתי רגילה לרגעים הקטנים במערכת היחסים. אני לא מחפש את הסקס או המיניות ומעולם לא חיפשתי - אלא את החיבור הרגשי, היכולת לעשות דברים ביחד, להנות אחד מחברת האחרת במובן הכי תמים שיש. אני מחפש את אותה בחורה שתרצה להתכרבל ביחד במיטה ולצפות בסרט, או לחלופין שתרצה לדבר שעות על הדברים הכי שטותיים ומהותיים שיכולים להיות. אני לא אומר שלא אוכל להתנסות מבחינה מינית בעתיד, אבל חשוב לי מאוד שנהיה קשובים לקצב ורצונותיו של האחר, ונדע להכיל ולקבל אותם (באספקט המיני וכל אספקט אחר של מערכת היחסים). אני אדם של מערכות יחסים רציניות ומחייבות, וכך תמיד הייתי - כך שאני לא מחפש לשחק משחקים, ומקווה להיכנס למערכת יחסים שגם תוביל, בתקווה, לחתונה ולילדים (כן, להיות הורה זה דבר מאוד יקר לליבי שאינני מוכן לוותר עליו, ואני מחפש מישהי שחולקת את אותו הרצון).
במידה ואני נשמע לטעמך - בהחלט אשמח שתיצרי עימי קשר: asiace89@gmail.com
לצפיה ב-' גבר בן 47 מחפש א-מינית'
גבר בן 47 מחפש א-מינית
15/12/2018 | 14:09
1
34
ידיד שלי שהוא א-מיני מחפש אישה דומה. הוא בעל ביטחון עצמי באופן כללי אבל בנושא הזה הוא מתבייש. הוא זאב בודד ועדיין זקוק למגע ולכן הוא מחפש מישהי מאיזור גוש דן לקשר שאינו אינטנסיבי אלא מפגשים מידי פעם שכוללים שיחות, חיבוקים, התכרבלויות במיטה. בן 47, נראה צעיר לגילו, גוף חטוב, אוהב בעלי חיים.

לצפיה ב-'היי למה הוא לא בא בעצמו לפורום? או למפגשים? '
היי למה הוא לא בא בעצמו לפורום? או למפגשים?
06/01/2019 | 01:54
4
לצפיה ב-'18.11 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטיים בת"א'
18.11 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטיים בת"א
05/11/2018 | 11:57
2
112
במרכז הגאה בת"א
יום ראשון 18.11 בשעה 20:00-22:00
חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

לצפיה ב-'היה מפגש? שמא לא היה?'
היה מפגש? שמא לא היה?
20/11/2018 | 19:40
1
16
לצפיה ב-'אכן היה! '
אכן היה!
26/11/2018 | 11:31
37
היה מפגש חברי וכיף, אליו הגיעו לא פחות מ-12 אנשים!
המפגש הבא ייערך באותו מקום ב-5.12 בשעה 17:00, עוד פרטים בהודעה החדשה למעלה :)
לצפיה ב-' כתבה על דייטים א-מיניים'
כתבה על דייטים א-מיניים
16/11/2018 | 08:16
2
133

שלושה א-מיניים/ות מדברים על איך זה לצאת לדייטים, היכרויות און-ליין, מה הקשיים של א-מיניים ומה החוויות האישיות שלהם, כולל השקפת חיים והדרך בה הם רואים זוגיות ואהבה.

הרבה דברים משיקים לחוויות של רבים מאיתנו כאן מן הסתם וניתן להזדהות עם לא מעט תכנים שנאמרים שם.
כתבה מעניינת ונחמדה, ידידותית לקריאה, תהנו: 

לצפיה ב-'אני מזדהה עם הרבה ממה שכתוב שם'
אני מזדהה עם הרבה ממה שכתוב שם
16/11/2018 | 11:31
1
74
בעיקר בגלל כל האייספוביה שנתקלתי בה באתרי היכרויות, וזה אמנם לא הנושא, אבל גם הארופוביה שבאתרי היכרויות. קיבלתי הודעות מטרידות מינית ומעליבות רק בגלל הנטיות שלי. אני תוהה איך מי שכתבו לי את זה היו מרגישים אם הייתי גבר והייתי מתחילה איתם ככה, כשאציע להם להיות ביחד, אבל רק "בעיה אחת קטנה", שאני גבר והם הטרואים. כי לדעתי הם היו מתעצבנים, ובצדק.

אני מבינה אנשים שלא יתאים להם להיות איתי בגלל הנטיות שלי, אבל למה ללחוץ עליי או להעליב אותי? ובמיוחד כשהם אלה שפנו אליי. חלק לא קראו את הפרופיל שלי וגילו על זה כי זה עלה בשיחה, אבל גם אנשים שקראו את הפרופיל כתבו לי דברים כאלה (הבנתי מהר מאוד שאני צריכה להוסיף הערה שלא אפנה לאנשים שלא אישרו שקראו, אבל גם אנשים שקראו הגיבו כך...).

"We rarely hear of people who are heterosexual getting told they should “keep their options open.”"

וואו, לגמרי... ובמיוחד כשמדובר בנטיות שלא מאמינים שקיימות.
לצפיה ב-'אכן, המשפט המצוטט אומר הכל'
אכן, המשפט המצוטט אומר הכל
16/11/2018 | 13:19
51

שנים אומרים אותו בגרסה כזאת או אחרת ועדיין התגובות לא-מיניים/ות נשארו אטומות בהרבה מקרים.

מסתבר שעדיין יש לנו הרבה עבודת הסברה לפנינו  

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
30/10/2018 | 17:51
11
240
היי :)
לפני כשנה נחשפתי יותר לנושא הא-מיניות וקצת חקרתי עליו.
החלטתי "להכניס את עצמי" תחת ההגדרה הזאת, אבל האמת שאני כבר לא בטוחה (חשוב לציין שאני לא דבקה בהגדרה אלא זורמת עם מה שקורה).
הסיבה העיקרית שאני חושבת שאני נכנסת לקטגוריה היא שמעולם לא התעניינתי בקיום יחסי מין (אני בת 25) ואף נרתעתי מכך.
אם אני אתקל בטעות או בכוונה בסרט פורנו אני ממש אלחץ ואנסה לסגור אותו כמה שיותר מהר.
מה שדוחה אותי בעיקר הם איברי המין (כן, של שני המינים), ברמה שאני לא רוצה להסתכל עליהם אפילו.
עם זאת, לגבי כל "שאר" הדברים שקשורים לזוגיות אני "נורמלית" - אני כן רומנטית ואין לי בעיה למחויבות וכו'.
מישהו רוצה לייעץ? אשמח מאוד.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
31/10/2018 | 06:29
144

תודה על השיתוף כאן.
האמת שאנחנו לא יועצים, אבל כן תומכים ומעלים רעיונות שיכולים אולי לעזור איכשהו.

מה שאת מתארת הוא בסדר ואפשרי. אפשר להיצמד להגדרות מסוימות ואפשר גם לשנות חלק מההגדרות אם אנחנו נתקלים בסיטואציות לאורך החיים. סך הכל, אנחנו לא קופסאות סגורות, אנחנו בני אדם עם רגשות.

קורה לפעמים שאנחנו פוגשים מישהי/ו שכן גורמים לנו למשיכה מסוימת או שאנחנו יכולים לחיות בזוגיות עם גבולות מיניים מסויימים, כך שבאמת לא חייבים להיצמד להגדרות ולהישאר מקובעים איתן כל החיים. הכל תלוי בך ובאיך שאת מרגישה באמת, בלי לחץ מהסביבה. מה שאת מרגישה זו הנטיה שלך.

וכן, אפשר להיות בזוגיות ולא לרצות מין, הכל תלוי בצד השני, עד כמה הוא/היא א-מיניים או מוכנים לחיות עם הרצונות שלך. אם את מחפשת זוגיות א-מינית, זה בהחלט אפשרי. לא קל למצוא, אבל בהחלט אפשרי. 

לצפיה ב-' שלום וברוכה הבאה '
שלום וברוכה הבאה
31/10/2018 | 12:46
1
113
ממה שאת מתארת, נשמע שאת א-מינית sex negative (או א-מינית sex repulsed). 

מה גרם לך לפקפק בהגדרה שלך?
לצפיה ב-'היי'
היי
04/11/2018 | 15:46
76
תודה על ההתייחסות!
תוכלי לפרט מה זה א-מינית sex negative/repulsed?
לא הצלחתי למצוא מידע באינטרנט.

מה שגרם לי לפקפק בהגדרה הוא שיכול להיות שיש לי סוג של פוביה שאני מסרבת להתמודד איתה, וזה גורם לי לחשוב שאני א-מינית.
לצפיה ב-'אם את ממש נרתעת ונסוגה מכל עיסוק באברי המין'
אם את ממש נרתעת ונסוגה מכל עיסוק באברי המין
31/10/2018 | 15:49
3
166
כדאי לך לחפש חומר על Erotophobia
הנה קישור לדוגמה

לצפיה ב-'היי'
היי
04/11/2018 | 15:48
2
78
תודה על ההתייחסות!
אני חושבת ש-erotophobia זו קטגוריה שאני נמצאת איפשהו בתוכה, אבל בתת-קטגוריה מסוימת שאני עדיין לא יודעת מה היא.
אני לא נרתעת מלדבר על סקס או מאנשים שמדברים על סקס.
אני נרתעת ממראה של האקט או של איברי המין.
לצפיה ב-'אז תסתכלי על Genophobia ו-Ithyphallophobia'
אז תסתכלי על Genophobia ו-Ithyphallophobia
05/11/2018 | 07:47
1
84
תראי גם מאמר של קופת חולים כללית:

שימי לב שבמאמר הם אומרים שהם לא מדברים על "א-מיניות" ובכלל יש להבדיל בין רתיעה ופחד ממין ממש, לבין חוסר עניין שאינו מלווה ברתיעה.
לצפיה ב-'אם ככה, אז רוב הגברים ההטרו סובלים מהבעיה הזו'
אם ככה, אז רוב הגברים ההטרו סובלים מהבעיה הזו
08/11/2018 | 21:39
87
כי חס וחלילה שאפילו להציע להם לנסות מין עם איזה גבר, הם ישר יוציאו עליך סכין ויצרחו שזה הדבר הכי מגעיל ודוחה שיש.
(הגזמתי בתגובה שלהם, אבל אותו רעיון)

מעניין שלהם מותר לסלוד ממין עם גברים, ועדיין אף אחד לא יפסול את הנטייה שלהם, ולא-מיניים אסור...
לצפיה ב-'נושא הא-מיניות והגדרות'
נושא הא-מיניות והגדרות
06/11/2018 | 21:39
1
106
היי, מה שלומך? קראתי את מה שכתבת ושמחתי לשמוע שאת במסע גילוי לגבי הזהות שלך. אני מקווה לתת לך קצת מידע על הנושא. א-מיניות היא קשת של זהויות שונות ולגיטימיות, שקשורה לעוצמת התחושה המינית. א-מיניים הם מי שחווים עוצמה נמוכה (או בכלל לא) של משיכה מינית או רצון לכלול מגע מיני כחלק מהאינטראקציה. 
ישנם א-מיניים שאין להם משיכה מינית כלל , ואילו לא-מיניים אחרים עוצמת משיכה נמוכה. כמו כן היעדר משיכה מינית אין משמעו היעדר חשק מיני, כלומר דחף פיזיולוגי להגיע לפורקן מיני. יש א-מיניים שיש להם חשק מיני אך לא בהכרח רוצים לבטא אותו או להפנות את החשק המיני הפיזיולוגי כלפי אנשים אחרים. יש א-מיניים עם פנטזיות מיניות אך לא בהכרח רוצים לממש אותן. יש א-מיניים שמעוניינים לשכב מכל מיני סיבות לא יצריות כמו למשל יצירת קשר אוהב, אינטימיות וכו'.
בקיצור, יש קשת שלמה של זהויות שנופלות תחת המטריה של א-מיניות, וודאי תכירי ותחקרי בעצמך עד שתגיעי להגדרה שמתאימה לך. המשיכה הרומנטית שלך, שהגדרת כ"נורמלית" - היא בהחלט כך - הרצון לקיים זוגיות רומנטית אינו בהכרח קשור לרצון לקשר מיני (בניגוד לחיבוקים או כרבולים למשל). 
כתבת שאת חווה דחייה מאיברי מין של שני המינים. אני חושבת שאם הנושא הזה מעסיק אותך ותרצי לחקור אותו קצת יותר, אולי לנסות לברר את הסיבות למה את חווה דחייה כזאת - דעי שאופציה שפתוחה לך היא פנייה לשירות הייעוץ של האגודה למען הלהט"ב - הקליניקה הלהטבית - על ידי מילוי טופס פנייה פשוט. הם יצרו איתך קשר ויקבעו אתך פגישה. פה בקישור: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehBf5nFE...

עוד אמליץ לך לחפש ולהגיע לאירועים של הקהילה הא-מינית- 
המפגש הקרוב יתקיים במרכז הגאה בת"א - יום ראשון 18.11 בשעה 20:00-22:00 מיקום: חדר HUB, קומה 2 
(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

אם תרצי לדבר על הנושא בדיסקרטיות מלאה, תוכלי תמיד לפנות אלינו לקו הקשב בשעות הערב (פרטים מלאים מטה).
בברכה, דנה 
יש עם מי לדבר - קשב ומידע לקהילה הגאה
ימים א'-ה' בשעות 19:30-22:30
בטלפון 03-6205591, בוואטסאפ 058-6205591
בדוא"ל: yesh@glbt.org.il  במערכת צ'אט מאתר האגודה למען הלהט"ב  (בשעות פעילות הקו) https://www.lgbt.org.il/yesh

לצפיה ב-'כמה הערות לדברייך'
כמה הערות לדברייך
11/11/2018 | 04:36
62
1. זה נחמד מאד שאתם יודעים לעשות קופי-פייסט לדפי מידע. חבל רק שבהכשרה שהעברתם השנה למתנדבים שלכם לא טרחתם להקדיש ולו חצי הרצאה לנושא א-מיניות ולא הזמנתם נציגה של הקהילה הא-מינית לדבר על הנושא מנסיון וחוויה אישית (כפי שעשיתם פעם-פעמיים בעבר). 

2. באופן מצער, העובדים של הקליניקה הלהט"בית  ( _לא זוכרת איך בדיוק כתבו את השם שלה_) שהמלצתם עליה לא עוברים הכשרה מיוחדת ואחידה לגבי כל הקשת הלהטבפא"קית וכל אחד מגיע עם מטען פרטי שלו של ידע ודעות קדומות. 
 כבר יצא לנו לשמוע על גישה טרנספובית ואייספובית של חלק מהמטפלים מהצוות :(

3. אבל,
 באופן כללי, 
כבוד על עבודת הקודש בה עוסק הארגון והמתנדבים. 
#בלי_ציניות
לצפיה ב-'נושא הא-מיניות והגדרות'
נושא הא-מיניות והגדרות
06/11/2018 | 21:42
42
לצפיה ב-'אני מזדהה'
אני מזדהה
07/11/2018 | 01:05
58
אני חש דחייה מאיברי מין, ולא מעוניין במגע איתם. אני רגיש באופן כללי למגע ולריח, ונרתע גם מדברים אחרים שבד"כ פחות מטרידים את האדם הממוצע (HSP). אני לא יודע אם להגדיר את עצמי כמיני או א-מיני (וכרגע זה פחות מטריד אותי). עולם הפנטזיה שלי כולל מיניות כלפי אחרים, ובמובן הזה אני מיני, אבל כשזה מגיע למימוש, אני נרתע ומאבד כל עניין.

לצפיה ב-'סיפור עם סוף טוב... '
סיפור עם סוף טוב...
27/10/2018 | 18:43
3
179
כשהגעתי לפורום הזה בפעם הראשונה, הרגשתי רע. פחדתי שאם אני אשאר א-מינית, אנשים לא יאהבו אותי ואני לא אמצא זוגיות אמיתית.
בפורום (ובמפגשים) נתקלתי בהרבה מאוד אנשים מבולבלים ומתוסכלים, ובמעט מדי סיפורי הצלחה על א-מיניים (רומנטיים) שנמצאים בזוגיות טובה ומאושרת.
אני שמחה לבשר שלסיפור שלי יש (בינתיים) סוף טוב. כן, אני בזוגיות טובה ומאושרת
הנה הסיפור שלי, והמסרים שאתם יכולים ללמוד ממנו:
1. אני במערכת יחסים רצינית ומחייבת לחלוטין. לפני 5 חודשים הכרתי בחור מקסים, ומאז אנחנו ביחד. נסענו לחו"ל לפני חודש, ואנחנו מדברים על לעבור לגור אחד עם השני. המסר מבחינתכם: אם אתם מחפשים זוגיות, לא להתייאש! אל תחשבו שלא תמצאו מערכת יחסים רצינית.
2. החבר שלי ואני הכרנו במסיבת יום הולדת של חבר משותף. המסר מבחינתכם: היו סקרנים, צאו החוצה לאירועים חברתיים כדי להכיר אנשים.
3. החבר שלי מיני לגמרי, אבל המיניות שלו היא שונה משל רוב הגברים שפגשתי עד היום. הוא הרבה יותר פתוח לנסות דברים חדשים, ולהתאים את עצמו למה שאני אוהבת. יש דברים שאני אוהבת והוא לא מתחבר אליהם, יש דברים שהוא אוהב ואותי ממש מגעילים, אבל הצלחנו למצוא את הדברים המיניים ששנינו אוהבים
המסר מבחינתכם: אל תתקבעו על הגדרות ועל סוג אנשים. כל אדם שאתם פוגשים, בין אם הוא מיני או לא, יכול להיות בן הזוג או בת הזוג הבאה שלכם. מה שיגדיר את מידת ההצלחה ביניכם היא לא רק מידת החפיפה בהעדפות המיניות שלכם, אלא בעיקר התקשורת הפתוחה ביניכם. תמצאו מישהו שיירצה לשמוע מה אתם רוצים ולהתגמש, ותהיו מוכנים לשמוע ממנו מה חסר לו ומה הוא צריך.
אז, לכל מי שמחפש זוגיות... בהצלחה!
לצפיה ב-'שיהיה לכם בהצלחה '
שיהיה לכם בהצלחה
28/10/2018 | 06:27
31
לצפיה ב-'וואי, מהמם! בהצלחה '
וואי, מהמם! בהצלחה
29/10/2018 | 18:53
22
לצפיה ב-' רבה לשניכם!'
רבה לשניכם!
30/10/2018 | 07:57
13
לצפיה ב-' 31.10 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטיים בת"א '
31.10 מפגש קבוצת א-מיניים & א-רומנטיים בת"א
17/10/2018 | 13:38
1
106
במרכז הגאה בת"א
 יום רביעי 31.10 בשעה 17:00-19:00
חדר HUB, קומה 2 

(אורך המפגש שעתיים)
ולכל הגילאים. 

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'ולאחר המפגש, ב-19:30 נרד קומה ונלך לשחק "מאפיה" '
ולאחר המפגש, ב-19:30 נרד קומה ונלך לשחק "מאפיה"
17/10/2018 | 14:26
69
בקבוצה של משחקי הקופסא.
תהיה הדרכה מיוחדת עבור אלו (כמוני) שלא מכירים את המשחק בכלל  
לצפיה ב-'אפליקציה'
אפליקציה
13/10/2018 | 17:23
1
134
שלום לכולם :)
די הרבה זמן לא ביקרתי פה, מדי פעם מסתכל לראות אם יש משהו חדש...

בכל מקרה - לא יודע אם אתם מכירים אפליקציה בשם ACEapp, שהיא בעצם אפליקציית היכרויות לא-מיניים לשלל גווניהם. יש שם כמה ישראלים אבל לא יותר מדי.

אשמח לראות אתכם שם,
סנופקין

לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
14/10/2018 | 09:47
65

באחד המפגשים השנה דובר על האפליקציה. נקווה שיבואו עוד ועוד לשם.

לצפיה ב-'מחפש בת זוג אמיתית ללא צורך במין'
מחפש בת זוג אמיתית ללא צורך במין
11/10/2018 | 14:54
184
 שמי דני. אדם משכיל ואינטליגנטי. לאחר קריירה ניהולית בכירה מאוד. גרוש ופנוי רגשית ופיזית.אני בן 62.
מחפש מתאימה למערכת שתכלול חברות והבנה,אהבה,נשיקות,חיבוקים ,ליטופים ללא צורך באקט המיני עצמו,עליו החלטתי לוותר בשלב זה של חיי.
נראה טוב לגילי,חוש הומור מפותח,מסודר מכל הבחינות.
אשמל לשמוע ממך
כתובת מייל   danieyal74@walla.com
לצפיה ב-'מבולבל ומתוסכל'
מבולבל ומתוסכל
08/10/2018 | 17:22
5
208
היי,
אני בן 30+ ולאורך כל חיי עד להיום אני פשוט מתוסכל, מתוסכל מזה שאני שונה. תמיד ראיתי איך כשאני הולך ברחוב עם חברים הם מסתכלים על בחורות ברחוב ולא מפסיקים להסתכל ולבחון וגם להתחרמן מזה. מזה וגם כשרואים בטלוויזיה שדיים חשופים. וזה משהו שאף פעם לא היה לי. אהבתי בעברי להסתכל על בחורות ברחוב מדי פעם, אבל בדרך כלל הפנים זה מה שהיה עושים לי את זה (ואולי רגליים ארוכות), ואף פעם אני לא חושב שזה גרם לי לתגובות כמו שהייתי רואה אצל חברים, ולא לדחפים כמו שראיתי אצל בחורים אחרים בכללי, לא מאלה שגם גורמים להם "לרדוף" אחרי בחורות. וזה כאילו המח לא למד להסתכל על גוף האישה כשהייתי צעיר, על שדיים של בחורות.
כשהייתי מגיע לסקס עם בחורה פשוט לא הרגשתי שום תשוקה או דחף. הלכתי לסקסולוגית והיא חשבה שמדובר בחרדה מסקס.

לפני כמה שנים, פשוט נשברתי מכל הסיפור הזה והחלטתי להתנסות קצת עם גברים, הכל חוץ מחדירה, ופתאום הרגשתי את התשוקה הבלתי נשלטת ואת הדחף שכל כך חיפשתי כל השנים. לא יודע אם זה ממשיכה, או בגלל שזה פשוט היה מסעיר "ואסור". מצד שני חדירה בין גברים לא רק שלא עושה לי את זה, אפילו ההפך כשאני מנסה להסתכל על סרטוני פורנו של גברים.
באותה תקופה התחברתי עם הומואים, ושמתי לב שאני פשוט לא מסתכל על גברים כמו שהם מסתכלים. כשהלכנו לחוף הים של ההומואים בתל אביב, לא עניין אותי להסתכל על כל הגברים השריריים בספידו, זה פשוט לא עושה לי את זה, ולא גורם לי למשיכה.

בראש שלי אני עדיין רואה את עצמי עם אישה אבל בגלל כל הקטע המיני, והחוסר משיכה/הרגשת דחף/תשוקה במיטה, נמנעתי כל השנים מה שגורם לי לצאת לדייטים עם נשים ולפתח מערכת יחסים.

מרגיש אבוד, ומרגיש פגום. אני יודע שהרבה אומרים שצריך לקבל את עצמך, ואני לא מעוניין להכניס את עצמי לתוך לייבל מסויים, אני גם לא רואה איך זה יכול לעזור לי, אבל זה מתסכל כל כך להיות שונה, ומרגיש שזה חוסם אותי מלהרגיש שמח ומאושר ולהתקדם בחיי כמו כולם שכבר עם משפחה וילדים
.
לצפיה ב-'מוסיף רק עוד הערה'
מוסיף רק עוד הערה
08/10/2018 | 17:57
126
רק רציתי לציין שאני כן אוהב להסתכל על גוף של נשים, רק שאני חושב שאולי זה לא מעורר אותי כמו אחרים.
במסיבות רווקים כשהיו מביאים חשפניות זה פשוט לא עשה לי את זה, ובטוח לא הייתי מקבל זקפה מלהסתכל ולהתחכך בחשפנית כמו אחרים.
גם כשהייתי באמסטרדם וראיתי איך כולם מתגרים מהזונות שעומדות בחלונות האדומים, זה פשוט לא מעורר אותי, וכשאני רואה איך כולם מתעוררים או מתגרים מזה , שוב זה מבאס אותי, אני רואה שיש להן גוף יפה אבל מעבר לזה לא הייתי רוצה לשכב איתן, עצם זה שהן זונות ואולי הסיטואציה בכלל.
לצפיה ב-'שלום וברוך הבא'
שלום וברוך הבא
08/10/2018 | 20:10
2
113

נתחיל מהסוף: אתה לא פגום ולא צריך להרגיש נחות, חלילה. 
אם הגעת לכאן, אני מניח שאתה יודע מה אתה עושה ולא סתם כתבת את הדברים שאתה מרגיש באמת, יש להם ערך ומשמעות וזה כבר צעד אחד חיובי.

מה שבאמת חשוב זה מה אתה באמת מרגיש, אתה בתוכך. האם יש לך משיכה מינית מסוימת באופן כללי? למגדר מסוים? או שאולי בכלל לא?
יכול להיות שאתה נמשך רק בסיטואציות מסוימות, לאו דווקא שקשורות למראה חיצוני? 
יש מגוון רחב של משיכות והרגשות שקשורות במיניות ובספקטרום הא-מיני, השאלה מה אתה חושב שמתאים לך ומאפיין את קשת הרגשות שלך.
זה שאתה לא חושב על נשים כמו רוב האוכלוסיה, לא הופך אותך לפחות טוב או פגום, חלילה. זה הופך אותך למה שאתה- ייחודי באופן המשיכה שלך לאחרים/ות.

אל תנסה להשוות את עצמך לאחרים בסקאלה שלהם, נסה לחשוב על עצמך בלבד ועל מה שעושה לך טוב ויכול להפיק עבורך את המיטב בחיים זוגיים ואהבה.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך בנושא הא-מיני ואם אתה מודע למגוון הרחב שקיים, אבל אתה בהחלט יכול להיות בזוגיות ולמצוא אהבה א-מינית אם תרצה.
זה לא פשוט ולא קל, אבל אם זה מה שאתה מרגיש ורוצה, אז בהחלט שווה להשקיע את הזמן והמשאבים.
בסוף בסוף, אלה החיים שלך ואתה מחליט מה אתה רוצה לעשות. 

אני החלטתי לפני אי אלו שנים להפסיק לצאת עם נשים מיניות ולהכיר נשים א-מיניות כי זה חוסך את התסכולים המיניים וכל מה שמסביב.
להגיד לך שקל למצוא זוגיות א-מינית? לא, אבל מצד שני, לא הייתי מחליף את זה בשום דבר אחר כי אני יודע מה אני רוצה ומה אני מחפש בזוגיות וזה מקל עליי את החיים בצד הזה. 

חוץ מזה, אתה מוזמן להיות כאן תמיד ולשאול, להתייעץ או לחדד דברים. אנחנו כאן ונשמח לעזור תמיד. יש הרבה דברים לומר, להסביר ולדעת, הכל תלוי בך. אתה חופשי. בהצלחה 

לצפיה ב-'תגובה לתשובה'
תגובה לתשובה
10/10/2018 | 12:26
1
90
תודה על התשובה הטובה, המפורטת, המקבלת והמכילה.
אלה דברים שאני מתמודד איתם כבר המון שנים אז לפעמים פשוט יש תסכול מלחוות את זה ומכמה זה הופך את החיים שלי באספקט הזה ליותר קשים לעומת האנשים האחרים.
אני כן בתהליך של הבנה יותר של עצמי וקבלה עצמאית של האופן שבו אני מתפקד, למרות התסכול ואולי גם קנאה על איך אנשים אחרים מתפקדים.

אני חושב שאני כן נמשך בסיטואציות מסויימות, לאו דווקא קשורות למראה, לפעמים קשורות לרגש ו/או לאישיות, לפעמים לא, לפעמים קשורות כן למראה (וסיטואציות אחרות רק משהו שהבנתי על אישיות של בן אדם דוחה אותי מלעשות משהו מיני עם בן אדם) . כן אוהב להסתכל על נשים, אבל אוהב להסתכל גם על חלק מהגברים . הכל מאד תלוי מצב ולגמרי לא בשליטתי. ובאמת הלוואי זה היה יותר פשוט כמו משחק בינארי של 0/1.
אני חושב, שאני בתור אני גם לא אותו בן אדם שהייתי לפני שנים, ואני ממשיך להשתנות ולהתפתח ויחד איתי גם המיניות שלי, לדוגמא בין השאר אם בעברי הייתי רגיל רק ל"התפרק" ידנית ולא לפנטז על כלום, בשנים האחרונות משהו בי / במח השתנה וכן יש לי את זה.

לא כל כך מכיר את הספקטרום האמיני, למרות ששמעתי בעבר על המושג א-מיני כששמעתי על זה לראשונה הבנתי את זה בזמנו כמו אני מניח רב האנשים ששמעו על זה, כעל אנשים בעלי אנשים ללא רצון לקיים יחסי מין או משיכה. לפני שבוע נתקלתי בפורום והתחלתי להכיר טיפונת מעבר לזה אבל אני עוד לא ממש מכיר לגמרי.

לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
10/10/2018 | 21:54
65

אני לא רוצה לתת לך כאן ועכשיו את כל המידע על א-מיניות, זה משהו שתוכל לעשות בקצב שלך ולפי המינון הנכון בעיניך. 

תתחיל בלקרוא קצת בפורום, בהקדמה כאן, בקישורים שיש לנו כאן, במאמרים, בקישורים- הכל נמצא תחת הלשונית הכחולה של "כלים ומידע" כאן למעלה. 

חוץ מזה, יש את האתר העולמי הגדול AVEN ובו תוכל לקרוא הגדרות כלליות ודברים בסיסיים שאולי יעזרו לך לעשות קצת סדר בדברים:

יש עוד דברים רבים, כמובן, אבל תגיד אתה אם אתה מעוניין ועד כמה. 
רק אציין שככל שיודעים יותר ומכירים דברים בספקטרום הא-מיני, כך אפשר לקבל פוקוס ולחשוב מה מאפיין אותנו ואם אנחנו מרגישים שהדברים הללו הם חלק מאיתנו. 

שוב, אל תהסס לשאול, להתייעץ ולשתף בדברים, אנחנו כאן 

לצפיה ב-'תרגע אתה לא לבד'
תרגע אתה לא לבד
12/10/2018 | 23:43
74
גם אני כמוך חוץ מההתנסויות עם גברים. אני נגעל מסקס וכשאני מסתכל על נשים אני לא נמשך כמו רוב הגברים הסטרייטים.
לצפיה ב-'תחושת גועל מסקס'
תחושת גועל מסקס
03/10/2018 | 22:15
10
180
שלום,
אני רואה את עצמי כא-פור וכל חיי נגעלתי מסקס. זו לא הסיבה היחידה לא-מיניות, אבל חלק מהותי מזה. ההיגעלות מאיברי מין רק התגברה עם השנים.
יש לי כרגע בת זוג מינית. בתחילת הקשר מתחתי את הגבולות והתנסיתי בהתנסויות מיניות איתה מתוך סקרנות וריצוי, למרות שלא נהניתי מזה בדיעבד.
יחד עם הפעלת כוח מצדה בחלקים מסוימים (דבר שבא בהפתעה ומנוגד לאופי העדין שלה), זה גרם לי לסוג של טראומה, שילוב של דחייה ממין ותחושת איום על המרחב שלי. הפסקתי כל מגע בינינו כתוצאה מזה.
המצב מאד מורכב בינינו בעקבות זה, בת הזוג מרגישה דחויה. היחסים בינינו מעבר לזה מאד טובים, אבל החשש תמיד שם שזה יחסר לה. אני, מהצד שלי, מעוניין בקשר רומנטי איתה ללא מיניות.
האם יש כאן עוד אנשים שהאמיניות שלהם קשורה לגועל או לתחושת איום על המרחב האישי, או שחוו דברים דומים? 
(ברור לי שאמיניות לא חייבת להיות קשורה לרגשות שליליים)
לצפיה ב-' שלום וברוך הבא - '
שלום וברוך הבא -
04/10/2018 | 20:43
3
96
לשאלתך - לי יש גועל ברמה מסוימת מנוזלי גוף של אחרימות (ממקום של מרקם ומחשבות על מחלות\חיידקים\איכס), כמה שיותר טוב אני מכירה את האדם האחר - ככה הגועל פחות חזק.
בנוסף יש לי העדפה חזקה לשמירה על המרחב הפרטי שלי (התקרבות ומגע), שגם מדורגת לפי היכרות\חיבה לאדם הספציפי. 

שאלה אלייך - האם אתה ובת הזוג דיברתם על התחושות והעדפות שלך?
אם כן, מה היה לה להגיד? אם לא, למה לא?
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
05/10/2018 | 21:05
2
66
תודה על השיתוף. אצלי דוקא הרתיעה ממגע לא קשורה לרמת קירבה, ואולי אפילו זה עובד קצת הפוך.
דיברנו על ההעדפות שלי. היא מבינה שאנחנו שונים מבחינת מיניות, ושאני נרתע ממגע ולא זקוק לו כמוה. היא לא רוצה לסיים את הקשר על הרקע הזה, אבל זה ברמה הרגשית היא פגועה.
לצפיה ב-'ממש ממליצה להמשיך לדבר ולשמור על תקשורת פתוחה '
ממש ממליצה להמשיך לדבר ולשמור על תקשורת פתוחה
06/10/2018 | 16:47
1
74
תנסו למצוא דרכים אחרות בהם תוכל להביע חיבה והערכה כלפיה (ושהיא תדע לפרש נכון את מילים והמעשים מצידך). 

האם אתה חושב שיכול לעזור לה לפגוש עוד א-מיניים? בקבוצה או אחד-על-אחד?
לראות שזה משהו אמיתי וקיים ולא המצאת משהו רק בגללה...

המון בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/10/2018 | 14:34
40
עצות טובות...

לצפיה ב-'אתה לא לבד'
אתה לא לבד
12/10/2018 | 23:39
5
61
גם לי יש תחושת גועל מסקס. בעיקר מהתנועות ומהחדירה.
לצפיה ב-'תודה, טוב לדעת שאני לא לבד'
תודה, טוב לדעת שאני לא לבד
13/10/2018 | 14:35
4
29
לצפיה ב-'אצלי יש גם ממש רתיעה קיצונית מאיברי מין'
אצלי יש גם ממש רתיעה קיצונית מאיברי מין
13/10/2018 | 14:38
3
69
קשה לי להבין איך אנשים יכולים להנות לגעת באיברים שיוצאים מהם הפרשות, חוץ זה שגם המראה שלהם לא מלבב ולא הכי ברור 
לצפיה ב-'חומר למחשבה: גם מהפה יש הפרשות, גם מהאף '
חומר למחשבה: גם מהפה יש הפרשות, גם מהאף
22/11/2018 | 14:35
1
15
לצפיה ב-'וגם האיברים הללו הם לא אטרקציה גדולה '
וגם האיברים הללו הם לא אטרקציה גדולה
09/01/2019 | 17:00
2
בשבילי, למשל, שתן פחות דוחה מאשר רוק או נזלת 
לצפיה ב-'חומר למחשבה: גם מהפה יש הפרשות, גם מהאף '
חומר למחשבה: גם מהפה יש הפרשות, גם מהאף
22/11/2018 | 14:36
7
לצפיה ב-'א מיני בן 22'
א מיני בן 22
06/10/2018 | 03:02
2
146
היי, אני א מיני בן 22 מהמרכז, נראה טוב מאוד, מחפש מישהי א מינית בגילי (קצת פחות קצת יותר), אני נמשך רגשית לנשים בלבד, אך לא מינית. 
לצפיה ב-'את לוח ההיכרויות שלנו ניסית? '
את לוח ההיכרויות שלנו ניסית?
06/10/2018 | 11:44
93

תוכל לפרסם מודעה שתישאר לאורך זמן, עם כל הפרטים שלך, מה אתה מחפש בזוגיות ועוד.

הלוח נמצא כאן: 

חוץ מזה, נשמח אם תרצה לכתוב כאן ולהכיר א.נשים אחרים תוך כדי ואתה גם מוזמן להגיע למפגשים השונים אם טרם הגעת 
לצפיה ב-'וכמובן, עוד מעט חוזרים לפעילות המפגשים במרכז הגאה '
וכמובן, עוד מעט חוזרים לפעילות המפגשים במרכז הגאה
06/10/2018 | 16:41
56
שהם לכל הספקטרום ולכל הגילאים 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה