לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76667,666 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'תחושת אכזבה'
תחושת אכזבה
11/12/2017 | 20:51
3
39
היי,
אני חדשה בפורום, ועוד לא לגמרי מגדירה את עצמי א-מינית למרות שמהפעם הראשונה התאכזבתי לגלות שמין זה לא כזה מדהים כמו שאומרים...
האמת שאני רוצה לכתוב על תחושת האכזבה....מכך שיש אנשים שחווים תענוג שאני פשוט לא מצליחה לראות או להבין מה עד כדי כך מהנה בו. התחושה היא שאני מפספסת או "מפסידה" משהו כיפי, אבל פשוט אין לי צורך גדול בו. התחושה שמשהו לא בסדר בי, שאני חסרה איזו פונקציה של הנאה גופנית.
אני בשלב שאני קצת מקנאה, שהייתי רוצה להיות יותר מינית, וקצת קשה לי אולי להכיר במציאות שאני לא אדם מיני כל כך. וכמובן שיש את החשש מלא למצוא זוגיות כי "כל הגברים אוהבים מין" וזה כביכול הדבר הכי חשוב במערכת יחסים ובקרבה אינטימית.
בגדול אני חושבת שמה שהכי כואב לי זה התחושה של הפיספוס של משהו טוב. כמו למשל שאני מאוד אוהבת שוקולד וחולקת את זה עם עוד הרבה אנשים בעולם (עם זאת כמובן שלא עם כולם).
בבסיס של התחושה הזו עומד הפחד שלא להשתייך, לא להיות חלק, להיות שונה מאוד מרוב האנשים, ופחד שלא יקבלו אותי כמו שאני, ובעיקר חסר מאוד גדול שאני לא אוכל לספק גבר בצורה הספציפית הזו.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
11/12/2017 | 23:53
20
יש לנו אחלה מנהל בפורום הזה אם את גם בחורה טובה אולי זה יתאים

מקווה שלא יהרוג אותי בגלל שכתבתי את זה..
אבל אין מה לעשות הוא אחלה בן אדם מגיע לו את הטוב ביותר אז אני מנסה
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה'
שלום וברוכה הבאה
12/12/2017 | 07:05
19

תודה על השיתוף, העלית סוגיה חשובה ועיקרית שמוכרת לרבים מאיתנו כאן, אם לא לכולם/ן.

על פניו, נדמה שכל העולם מיני ושזאת הנורמה היחידה, שמערכות יחסים כוללות מין ושזה שלב השיא כביכול של האהבה ומי שלא שם, לא קיים. 
אבל, המציאות שונה. מסתבר שלא כל העולם מיני, שמערכות יחסים לא חייבות לכלול מין ושאפשר לאהוב בלי יחסי מין.

אז למה אנחנו מרגישים שזה לא ככה מסביבינו בחיים עדיין?

בעיקר בגלל חוסר המודעות לנושא הא-מיני ולמגוון האפשרויות שא-מיניות נותנת לנו לבחור. אפשר להסתכל על מה קרה ללהט"ב לאורך העשורים האחרונים למשל ולראות שחלו שינויים בחברה ושלהט"ב על המגוון שלהם/ן זכו ליותר ויותר הכרה והבנה בשיח הציבורי.
אז מה עם א-מיניות? היא עדיין לא שם, אבל הנושא הא-מיני מחלחל לאט לאט ובעתיד אנחנו מקווים שהשיח החברתי-מיני יכיל גם את ההבנה שיש א-מיניות בעולם ושלא כל מערכת יחסים צריכה להוביל למין.

בינתיים, אנחנו צריכים להתמודד עם לא מעט בורות בנושא וחוסר ידע. אבל, הבשורות הטובות הן שאנחנו לא לבד. יש הרבה א-מיניים/ות הן בארץ והן בעולם. מספר האנשים שמצטרפים לפורום גדל, יש גם פייסבוק, ווטסאפ ואנחנו גם נפגשים מדי פעם. הקהילה הא-מינית על גווניה השונים מתרחבת וזה מצוין. 

מה שאת מרגישה, פחד לא להשתייך או לא להיות חלק ושלא יקבלו אותך, הוא מובן כי כאמור, המסר החברתי הוא עדיין כזה שמגדיר מין כחלק מאהבה ושאי אפשר בלעדיו. אבל אם את חושבת שאת נמצאת בסקאלה הא-מינית ולא מוצאת צורך במין, את מוזמנת להיות חלק משאר האנשים שחושבים ומרגישים כמוך.
הרבה כאן ובכלל, הרגישו דברים דומים בגלל הסביבה החברתית ומצאו כאן (הן בפורום והן בשאר הפלטפורמות של א-מיניים) את המקום הנוח, הבטוח, החופשי מביקורת ושיפוטיות כי כולנו כאן מבינים את התחושה הזאת ויכולים להזדהות עם מה שכתבת ומה שאת מרגישה. 

לגבי זוגיות, הרבה מאיתנו כאן מחפשים זוגיות ואהבה א-מינית על סוגיה השונים ויש לנו גם לוח היכרויות כאן בפורום ואנחנו נפגשים מדי פעם ועוד. יש דבר כזה זוגיות א-מינית והיא אפשרית, צריך פשוט לחפש אותה ולדעת מה רוצים בזוגיות כזאת כדי ששני הצדדים יתאימו וירצו את אותם דברים, לפחות בבסיס הא-מיני שלהם/ן. ואגב, את לא חייבת לספק אף אחד אחר חוץ מאת עצמך. 

אני לא יודע מה רמת הידע שלך על א-מיניות ואם את מגדירה את עצמך כזו או עדיין לא בטוחה וזה בסדר, לא חייבים לבוא עם הגדרות מוכנות ולהחליט מראש, אפשר להתלבט, לקחת את הזמן ולחשוב מה רוצים ועם מה אנחנו מזדהים בנושא הא-מיני על גווניו השונים.

בכל אופן, את מוזמנת תמיד כאן, לקרוא, לשאול, לשתף, לחדד דברים ולקבל עזרה ותמיכה אם תרצי, בשביל זה אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל עת. בהצלחה 

לצפיה ב-'כל כך מזדהה'
כל כך מזדהה
14/12/2017 | 01:10
9
התחלתי לעבד את המחשבות שלי בקול רם בפייסבוק בערך בשנים הראשונות שלי לתואר.
כעסתי על בריאת המיניות. כעסתי על עץ הדעת. כעסתי על חווה.
האשמתי את המיניות בתרבות האונס...וכעסתי על עצמי שאני כועסת על זה...
בכל שנה עיבדתי את אותו הטקסט מאז...עד שהגעתי למסקנה שאין לי מה לכעוס על המיניות...מותר ליהנות מזה...וזה בסדר שאני לא מבינה את זה...אני לא חייבת להבין למה א\נשים מוצאים\ות עניין במה שלא מעניין אותי. ואז החלטתי לחקור מה מעניין בזה...
ניסיתי להיפתח לנושא... קראתי על הפרעות במיניות... וקיוויתי שיש לי הפרעה מינית
רק כי לא רציתי להגדיר את עצמי א מינית... בהפרעה אפשר לטפל...הפרעה אפשר לשנות...
נטייה מינית, זה משהו שאני כבר צריכה להשלים איתו...לא השלמתי.
בהתחלה בעיקר נבהלתי שיש קהילה כזאת...שזה קיים...שאני לא לבד בזה... זה הבהיל אותי כי זה אומר שאני חלק מהקהילה... שלא מתקבלת טוב מבחינה חברתית. פחדתי מזה... עד שהתחלתי להכיר בזהות שלי... להבין שכך אני... לאהוב את עצמי כך...
להתלהב מהקהילה...ואפילו לרצות להגביר את המודעות שקודם פחדתי ממנה (והתחרטתי שחיפשתי בגוגל בהתחלה). ככל שניסיתי להבין מה מעניין את המיניים במיניות... וראיתי שאני לא מזדהה עם זה, זה נתן לי אישור חזק יותר להגדרה העצמית שלי. היום אני יודעת.
לצפיה ב-'יום ד' 13.12 מפגש ACE & ARO במרכז הגאה '
יום ד' 13.12 מפגש ACE & ARO במרכז הגאה
09/12/2017 | 19:16
26
המפגש הקרוב של א-מיניים & א-רומנטיים במרכז הגאה בת"א

יום רביעי 13.12 בשעה 20:00-22:00
מיקום: המרכז הגאה (מעל קפה לנדוור) גן מאיר, כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד    

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  

לצפיה ב-'מחפש בחורה לקשר רציני'
מחפש בחורה לקשר רציני
11/12/2017 | 17:23
1
32
שלום אני רועי בן 28 מכפר סבא.
לאחרונה הבנתי שאני א מיני
הייתי שמח להכיר מישהי בטווח הגילים שלי לקשר רומנטי אפשר לצור איתי קשר בנייד 0549433911
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
11/12/2017 | 17:53
17

מומלץ לכתוב מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום, הלוח נמצא כאן למעלה בפתיחה או ב "כלים ומידע".
כתוב את מה שאתה מחפש ורוצה עם פרטי הקשר שלך שם ונקווה שתצליח.

חוץ מזה, אתה מוזמן להצטרף אלינו כאן תמיד ואם תרצה, אתה מוזמן לספר כאן קצת איך גילית שאתה א-מיני והבנת שאתה כזה, נשמח לשמוע. 
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
10/12/2017 | 14:28
1
30
יש לי סוג של בלוג שירים שאשמח אם תקראו ותגיבו שם. ואם לא שם אז אולי פה.
ובכלל לשמוע חוות דעת על השירים..

תודה לכל המתייחסים.

הכרם של גיי-אה | ביכורים

לצפיה ב-'יפה, תודה על השיתוף '
יפה, תודה על השיתוף
11/12/2017 | 08:02
3
לצפיה ב-' טור מעניין על ייצוגים של א-מיניות במדיה ולמה יש בעיה.'
טור מעניין על ייצוגים של א-מיניות במדיה ולמה יש בעיה.
08/12/2017 | 10:13
1
35

החל מחוסר המודעות של הציבור הרחב, דרך ייצוג של דמויות א-מיניות והנטייה באופן כללי וכיצד המעבר ממדיה כתובה למדיה ויזואלית מוחק את הזהות הא-מינית לעיתים קרובות או מציג את הזהות הזו באורח מעט שלילי, דבר שלא מוסיף לא-מיניים ולאיך שהם/ן מרגישים מול הייצוג הזה.

טור לא ארוך, שווה קריאה וגם מחשבה על הייצוג הא-מיני על המסך כרגע:

לצפיה ב-''
09/12/2017 | 11:36
12
או ליתר דיוק
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
04/12/2017 | 12:00
2
40
אם מישהו יכול לעזור לי- ב asexualitic יש תשלום בכרטיס אשראי דרך paypal וצריך להכניס שם מלבד את פירטי כרטיס האשראי גם אימייל שם כתובת וכו.
השאלה שלי- אם כרטיס האשראי הוא לא שלי אלא של מישהו אחר- האם אני יכולה למלא בפרטים האישיים הנ"ל את הפרטים שלי- או שאני חייבת למלא את הפרטים של בעל הכרטיס?
המון תודה
לצפיה ב-'השם חייב להיות זהה לבעל הכרטיס כי זה חלק מפרטי החיוב'
השם חייב להיות זהה לבעל הכרטיס כי זה חלק מפרטי החיוב
04/12/2017 | 19:32
1
16
לאימייל תקבל חשבונית
כתובת משנה אם אתה קונה משהו שצריך להישלח
לצפיה ב-'אלפי תודות jen711'
אלפי תודות jen711
05/12/2017 | 06:39
3
לצפיה ב-'מפגש פורום- איך היה?'
מפגש פורום- איך היה?
01/12/2017 | 21:55
10
46

קודם כל, תודה לכל מי שבאו, טרחו, הכינו, אפו, קנו והשקיעו. תודה לחדשים/ות ולוותיקים ואלה שרצו לבוא ולא יכלו (האמת, הפסדתם ).

במפגש הייינו עשרה אבל היה משמעותי וחוויתי מאוד. שמחתי לשמוע דברים, לשתף, להרגיש ולדבר וההרגשה היתה של שיח ודיון פורה. 
האווירה היתה טובה ומרגשת לעיתים, אישית וקשובה ובאמת היה מעניין כי דברנו על דברים שרובנו כאן חווים ומרגישים ויכולים להזדהות איתם, מן הסתם.
המפגש ברובו היה סביב הנושא הא-מיני כי ככה יצא ולכל אחד/ת היה מה להגיד, להוסיף ולשתף, אז יצא שהשיחות התנהלו בשטף כולל נושאים שונים ומגוונים שמעניינים אותנו, כמובן. 

אני מתאר לעצמי שיכולנו לדבר עוד ועוד ושיש כאלה שרצו לשתף ולספר ולא הספיקו אולי, אבל בשביל זה אנחנו נמצאים כאן כל הזמן וממשיכים במפגשים נוספים בעתיד. 

אם מישהו/י רוצה לשאול, לספר או לפרוק משהו באופן פרטי, גם אפשר, אנחנו קשובים תמיד לכולם/ן כאן. 

אני מקווה שגם האחרים נהנו לפחות כמוני, נפגש בפעמים הבאות   

לצפיה ב-'היה נהדר!'
היה נהדר!
02/12/2017 | 08:18
40
הייתה אווירה טובה וממש נהניתי. כיף לפגוש אנשים חדשים וגם אנשים מוכרים שלא ראיתי הרבה זמן...
תודה לכולכם!
לצפיה ב-'היה כיף, שאלה:'
היה כיף, שאלה:
02/12/2017 | 07:01
51
בasexualitic יש כאלה שבפרופיל שלהן תוספת של מלל לא סטנדרטי, לא רק מהפורמט והאפשרויות שהאתר הזה נותן. יש למישהי מושג איך מוסיפים מילים יותר אישיות לפרופיל שם?
תודה
לצפיה ב-'היה כיף :) '
היה כיף :)
05/12/2017 | 11:57
7
23

להגיע לשם... ביום שישי כשאני אמורה לסדר ולנקות בבית, זאת פעולה אקטיבית שלי, זה משהו שעשיתי בשביל עצמי. חשבתי על מה שאמרו לי... שאני אולי מחפשת יותר מדי אישורים סביבתיים... אבל כדי ללכת למפגש אני לא חיפשתי אישור. אני קבעתי עובדה... הגעתי לשם מתוך החלטה שלי וזהו. פשוט קמתי בבוקר ויצאתי מהבית...
ומובן שהחבר שלי קודם אישר לי שהוא בסדר עם זה...אבל עדיין...
אני מרגישה שמאז המפגש הראשון שהייתי... יש לי יותר מקום לעצמי... אני מאפשרת לעצמי להתבטא באופן שלם יותר, מאשרת את עצמי יותר...פתאום דברים על עצמי מקבלים יותר לגיטימציה. הקבוצה גרמה לי להרגיש כך... כי כל מה שאני מספרת לכם על עצמי זה בסדר...ואני לא מכבידה או חופרת או משהו כזה... ואפילו מבינים\ות אותי.
זה לא רק האייסיות... אלא גם דברים אחרים שגיליתי בקבוצה...
על תחומי עניין משותפים... שלסביבה שלי בדרך כלל אין עניין בהם... או שהסביבה אומרת לי "תתבגרי"...אז אני מתחפשת למבוגרת...אבל בקבוצה אני יודעת שלא יגידו לי את זה...
אני מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי מאז המפגש...אבל לא יכולה לשתף את התחושה הזאת בסביבה שלי... אז יש להם תפיסה חלקית ומצומצמת בנוגע אלי... זה כמו שלא רואים את המשך הקרחון שנמצא מתחת לקרח...אני רוצה לתעד את זה... אבל לא יכולה לשתף את התמונה החדשה... אבל יכולה להתבונן בה בעצמי.
אני שמה לה שפעם הפריע לי כל האייס פוביה...ופתאום כשיש קבוצה בווצאפ... אני יכולה לצחוק על זה... לא הייתי צוחק על זה בעבר...זה כאילו משהו השתנה. זה גורם לי להרגיש מוגנת יותר...ובטוחה. מובן שיש לי גם כמה ספקות...אבל בחרתי לסמוך על כולם...אני חושבת שהפעם זאת הייתה החלטה נכונה. (בעצם אני תמיד חושבת ככה). מקווה שצדקתי.

לצפיה ב-'שמחנו לראות אותך '
שמחנו לראות אותך
06/12/2017 | 06:44
6
11

הרבה א-מיניים שבאו למפגשים בשנים האלה עברו תהליך דומה, גם כשהם/ן רק הגיעו כאן לפורום, למרות שכל אחד הוא עולם בפני עצמו וכל אחד/ת עובר דברים שונים בתהליך העצמי.

המפגשים נועדו לא רק להכיר, אלא גם לחזק כי כמו שדיברנו על זה במפגש, יש לנו את האפשרות לשתף ולהשתתף בדברים שהסביבה היומיומית שלנו לא תוכל להבין או לדעת וזה כולל גם דקויות של הרגשה שאין אותן לכולם. וכן, לא תמיד אפשר לתאר את ההרגשה, לפעמים זה משהו שמציף ומורכב מהרבה דברים ביחד וכל תיאור של זה לא יתקרב לתחושה האמיתית.

אני מאחל לך שתמשיכי להרגיש טוב ולגיטימי ומוגנת ושיהיה לך על מה לחשוב ולהתבונן פנימה ולקחת את זה לאן שאת רוצה. 
לצפיה ב-'אני משתפת כאן כדי שעוד מתלבטים\ות ייחשפו למידע הזה '
אני משתפת כאן כדי שעוד מתלבטים\ות ייחשפו למידע הזה
06/12/2017 | 16:54
5
21
הפעם אני מתעדת את החוויה שלי לא בשביל עצמי... אני רוצה שאחרים\ות יוכלו להפיק מכך תועלת. אני חושבת שקבוצת הווצאפ היא אחללה בשביל התהליך האישי שלי... אבל הייתי רוצה שעוד א\נשים ידעו על זה... ואולי מי שמהסס\ת ונמצא\ת כאן... יוכלו לקרוא בטעות על התהליך שעברתי... וזה יפיג אצלם\ן חששות ויצטרפו במפגש הבא... חשוב לי להגביר את המודעות לנושא הזה. 
חשבתי גם על הסיבה שאני עושה לק בצבעי הקהילה... אולי אני רוצה שא מיניים\יות מתלבטות\ים יזהו אותי ויוכלו לשאול שאלות... ואדע לכוון אותם\ן למפגשים האלו. אותי זה העצים... זה בטח יוכל להעצים עוד... 
בכל זאת... שנתיים לקח לי עד שהעזתי לבוא... אז אולי זה איכשהו יוכל לשכנע את המהססים\ות לבוא.  
לצפיה ב-''
06/12/2017 | 22:45
2
לצפיה ב-'על איזה קבוצה וואטסאפ מדובר?'
על איזה קבוצה וואטסאפ מדובר?
06/12/2017 | 23:45
3
16
אשמח לפרטים
לצפיה ב-'מדובר בקבוצה מאוד חברותית ומעניינת'
מדובר בקבוצה מאוד חברותית ומעניינת
07/12/2017 | 17:02
2
19

אבל כדי להצטרף, לדעתי, צריך לבוא למפגש...להכיר...לראות שלא מדובר בטרול...
לפני כן הייתי מאוד נזהרת ולא העזתי לתת את מספר הפלאפון שלי לאף אחד\ת שאיני מכירה...אבל הרגשתי כל כך טוב במפגש...
שהלכתי על זה...

לצפיה ב-'אז זאת קבוצה וואטסאפ'
אז זאת קבוצה וואטסאפ
08/12/2017 | 11:58
1
18
של א-מיניים שנמצאים בפורום הזה?
לצפיה ב-'לא רק, יש כמה קבוצות ווטסאפ של א-מיניים '
לא רק, יש כמה קבוצות ווטסאפ של א-מיניים
09/12/2017 | 00:14
9
לצפיה ב-' מפגש פורום- כל הפרטים המלאים:'
מפגש פורום- כל הפרטים המלאים:
21/11/2017 | 07:52
11
144

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום יתקיים ביום שישי ה- 1/12/2017 בשעה 10:00 בבוקר, המפגש יתקיים במתחם שרונה בתל אביב.
אנחנו נפגש בהתחלה בצד הצפון-מערבי של המתחם, כלומר במפגש הרחובות קפלן וליאונרדו דה-וינצ'י, מצורפת מפה עם סימונים. לאחר מכן נתמקם בדשא שליד.

חדשים, סקרנים, מתלבטים/ות וכל השאר- המפגש מיועד לכולכם/ן ואתם מוזמנים לבוא, כמובן. אני מזכיר שהמפגש מתקיים באוירה נינוחה ולא מחייבת, אנחנו מכבדים כל אחד/ת והרצונות שלהם. אם אתם לא בטוחים עדיין ורוצים לשאול עוד, מוזמנים לשאול, אפשר גם בפרטי.

מאחר שנכנסנו לתקופת החורף, עד כמה שיש כאן חורף, אנחנו נעקוב אחרי תחזית מזג האויר ונראה אם יחולו שינויים. במידה וכן, אודיע על כך לפני המפגש מראש, כמובן. 

מומלץ להביא מחצלת קטנה או משהו לשבת עליו כי אנחנו יושבים על הדשא, נתון לשיקולכם והנוחות שלכם.

מי מביא מה? אנחנו בדרך כלל מביאים דברים אכילים שמתאימים לאוירת פיקניק. אפשר להביא מאפים כלשהם, ירקות חתוכים, פיתות, חומוס, שתיה קלה (מים), עוגות, עוגיות, חטיפים וכל מה שנראה לכם הגיוני למפגש. 
אני מביא בורקסים וכלים חד פעמיים, אנא שרשרו כאן מה אתם/ן מביאים כדי שנדע מי מביא מה: 

לצפיה ב-'אני אביא פיתות'
אני אביא פיתות
21/11/2017 | 10:15
11
לצפיה ב-'אי-אפשר שבוע מאוחר יותר? '
אי-אפשר שבוע מאוחר יותר?
22/11/2017 | 00:07
12
לצפיה ב-'שאביא גבינות לבנות וקוטג'? או שאין ביקוש לזה?'
שאביא גבינות לבנות וקוטג'? או שאין ביקוש לזה?
22/11/2017 | 06:35
1
11
לצפיה ב-'אולי גבינה, ביחיד. תודה.'
אולי גבינה, ביחיד. תודה.
22/11/2017 | 10:37
9
לצפיה ב-'כנראה עוגיות'
כנראה עוגיות
22/11/2017 | 17:56
25
אם לא יהיה לי רעיון אחר
לצפיה ב-'בסדר, אז אביא גם שוקולד'
בסדר, אז אביא גם שוקולד
23/11/2017 | 05:24
10
לצפיה ב-'אני אביא חטיף, כנראה במבה'
אני אביא חטיף, כנראה במבה
23/11/2017 | 12:30
1
37
k500, שמתי עין על הבורקסים
נתראה בקרוב!
לצפיה ב-'אכן! '
אכן!
23/11/2017 | 19:06
7
לצפיה ב-' מי מביא/ה שתייה?'
מי מביא/ה שתייה?
28/11/2017 | 08:33
1
29
בקבוק מים לפחות..מישהו?
תודה. 
לצפיה ב-'סבבה, אני אביא בקבוק מים'
סבבה, אני אביא בקבוק מים
30/11/2017 | 15:09
7
לצפיה ב-'איך היה? היו קצת/הרבה אנשים? :)'
איך היה? היו קצת/הרבה אנשים? :)
01/12/2017 | 18:07
6
לצפיה ב-'המסע לגן מאיר'
המסע לגן מאיר
28/11/2017 | 02:57
1
51
הפעם הגעתי למפגש. תכננתי להגיע. אני חושבת שכל השבועיים האחרונים גרמו לי להגיע להחלטה לבוא. מאז שדיברתי עם הידיד מהעבודה... ומאז שהחבר שלי אמר שזה בסדר שסיפרתי לו...הוא גם פתאום אמר שזה בסדר שאלך למפגשים...מוזר איך אני צריכה את האישור של הסביבה כדי לעשות משהו שאני באמת רוצה. אבל זה מה שהייתי צריכה.
התלהבתי מהרעיון לבוא לשם, אבל היה מאתגר להגיע. לא ידעתי איך להגיע מהעבודה לשם... הסתבכתי עם האוטובוסים...ואז הייתי צריכה לשאול א\נשים ברחוב איך להגיע לגן מאיר... אז שאלו אם יש מפגש של קהילה כלשהי או עמותה... והרגשתי נבוכה מזה. התחמקתי מתשובה כנה. חברה שאלה אותי בווצאפ אם אני יכולה להיפגש איתה בתל אביב...אז כתבתי שאני בדרך הבייתה...שכנעתי את עצמי שאני לא משקרת...הבית שלי הוא במקום שהלב שלי נמצא, ומהבוקר הלב שלי במפגש הזה. ואולי עוד לפני כן...
ואז הגעתי מאוד בטוחה בעצמי...לחדר אחד, נכנסתי כאילו זה הבית שלי... לא דפקתי בדלת...אבל היססתי כי אולי טעיתי במקום. לא טעיתי. היה מופלא לראות איך כל מה שחשבתי לפני המפגש התחבר. לדבר על אמיניות כאילו זה לא סוד זה ממש משחרר. לא חשבתי שארגיש כך. חשבתי על התוכן אבל לא על הרגשות...
הקשבתי שם לשיתופים של אחרות\ים, שיתפתי בעצמי... ראיתי שלכל אחד יש סיפור אישי משלו...ואיכשהו יש נקודות דמיון שמאפשרות להתחבר ולשתף... תהיתי אם אולי שיתפתי יותר מדי... אבל אני תמיד תוהה... מנסה לא לתפוס יותר מדי מרחב ולא להשתלט... כי יש לי תמיד מה להגיד...אבל אני יודעת שלכולן\ם יש.

חשבתי גם על עניין הגיל...אמרתי לעצמי שלא אגיד אותו...אבל במפגש מסיבה כלשהי, נראה לי שכן ציינתי (אני פשוט שונאת כשאומרים לי שאני נראית צעירה ואז מקטינים אותי בגלל זה...גם בגלל הנטייה, אבל גם בכל מני דברים נוספים)
ד.א... הכינוי שבאמת רציתי כאן הוא קשת בענן ולא קשת 56...אבל תפוז לא אפשר לי...ולמספר 56 אין משמעות אמתית בשבילי. כלומר... עכשיו יש כי זה חלק מהכינוי אבל לא חשבתי יותר מדי על מספר לפני שהצטרפתי לפורום.
נראה לי שחפרתי. אבל זה רק משום שהרגשתי צורך לתעד אולי באוםן חלקי...את החוויה שלי... כי דברים שגורמים לי להרגיש כך; אני ממהרת לשמור באוסף הזכרונות.
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
28/11/2017 | 08:36
7
לצפיה ב-' יום שני מפגש 27.11 ב-17:00 '
יום שני מפגש 27.11 ב-17:00
26/11/2017 | 23:21
31
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
22/11/2017 | 11:16
1
66
בקשר ל asexualitic בשביל לפרסם הודעת היכרות ולבדוק אחר כך תגובה- אני צריכה לשלם כסף?
תודה
לצפיה ב-'מישהו יודע במקרה?'
מישהו יודע במקרה?
24/11/2017 | 21:42
27

אני שם אבל מזמן ככה שאין לי אפשרות לדעת אם משהו השתנה באתר. 
אצלי לא עלה ולא עולה כסף.
נסי לפתוח שם משתמש ותראי לאן זה יוביל אותך. ספרי לנו אם זה עדיין בחינם 
לצפיה ב-'תודה hatzilonit'
תודה hatzilonit
24/11/2017 | 06:37
10
לצפיה ב-'סדנת כרבולים - יום שישי 24.11 '
סדנת כרבולים - יום שישי 24.11
22/11/2017 | 16:11
2
57
שימו : האירוע לא מטעם הפורום,
אבל 
ייתכן ויש חברים שזה מדבר אליהם. 
אחד מחברי הפורום (מהוותיקים  ) היה באירוע הקודם ויש לו בעיקר דברים טובים להגיד על החוויה...

לצפיה ב-'שלום hatzilonit, מה זה בדיוק סדנת הכרבולים? אין לי פייסבוק'
שלום hatzilonit, מה זה בדיוק סדנת הכרבולים? אין לי פייסבוק
23/11/2017 | 05:36
1
28
תודה
לצפיה ב-'הקישור נפתח גם אם אין פייסבוק, אבל בכל מקרה העתקתי'
הקישור נפתח גם אם אין פייסבוק, אבל בכל מקרה העתקתי
23/11/2017 | 15:45
23

"זה כל כך חשוב , לראות אחד את השני מחוץ לקופסאות שאנחנו שמים כל אחד. פשוט כזה , בלי אג'נדה. בלי סיפורים. אדם לאדם. לב אל לב"

"מרגישה שבאתי לפה עם מלא מטען בגוף והכל נמחק, רק מוצף אהבה, תודה שאת עושה את זה"

הנה הסרטון שמסביר - מה זה מפגש כירבולים
https://www.youtube.com/watch?v=ob7xR_fJxfQ

עוד מאמרים מעניינים אפשר לקרוא בעמוד שלנו 
https://www.facebook.com/cuddlepartyisrael/?fref=t...

ענייני לוגיסטיקה - כבר בהתחלה 
פתיחת דלתות ב20:00. סגירת דלתות והתחלה בש20:30
סיום 23:45 

הרשמה - באיזון מגדרי 
אם אתם לא מוצאים (רק אחרי שניסיתם לחפש...) עם מי להרשם סמסו לי ואנסה לעזור (לא מבטיחה שאצליח)

הכי טוב זה לרשום באירוע שאתם מחפשים עם מי להרשם או בקבוצות פייסבוק שאתם שייכים אליהם. 

המחיר הוא 80 שח לאדם. כאן למעלה יש קישור לרכישת כרטיסים. 

מוזמנים להזמין חברים, חברות ואת כל מי שבא לכם להתכרבל איתו :)

כל אחד מביא דבר מאכל לשולחן משותף.

לשאלות אני כאן בשבילכם 050-6789911 אבישג

ומי שרוצה לקרוא את ההסבר הארוך - 
(אפשר במקום זה לראות את שאר הסרטונים)

ברוכים הבאים 
דלת המעבדה , 
מעבדה של אהבה נפתחת שוב למעוניינות ומעוניינים להצטרף. 
מפגש שמאפשר לנו לחוות מגע אוהב (ללא מיניות, ללא מטרה)
תוך כדי שאנחנו מתאמנים על תקשורת בהירה, של מה נכון לנו ומה מתאים לנו -- כך שלכל אורך המפגש כל אחד עושה רק מה שבא לו ומתאים לו ואין הכרח לעשות שום דבר. 
אפילו לא להתכרבל - אפשר פשוט להיות, לדבר, לאכול, לרקוד, לעשות מדיטציה, אפילו לישון

החלק הראשון של הערב הוא "נחיתה רכה", החלק הראשון מונחה ובו אנו מגדירים את הגבולות, מכירים אחד את השני , נכנסים לאווירה, מעלים רעיונות אל תוך המרחב שיאפשרו לנו לעבור לחלק השני בלב פתוח וגוף רגוע.
החלק השני , הוא חופשי. ובו כל אחד מתבקש לעשות רק- מה שבא לו ועושה לו כיף (בתוך הגבולות) 

cuddling זה להתכרבל, להתלטף, להתחבק ולהיות באהבה הפשוטה המאפשרת ללב להרגע ולהפתח.
מגע של חיבוק, מסאז, ליטוף , עירסול. מגע נעים שמטעין את מצבורי הגוף והנפש. 

חשוב לי להדגיש כי שואלים אותי הרבה - זה לא מפגש מיני , ולא מגע מיני ולא תרגול עם האנרגיה המינית כמו סדנאות אחרות שלי זה לא מפגש שיש בו מטרה 
אלא הזדמנות נפלאה לתרגל הוויה. 
להיות ברגע 
להתבונן בתחושות של הגוף
לאפשר ללב להתרחב
ללמוד לשים גבולות ולתקשר אותם בבהירות 
ללמוד לבקש 
לאפשר לעצמינו לקבל 
ובעיקר להיות בפשטות , מי שאנחנו . 

אם המילים האלו יוצרות בך קריאה 
לבוא ולהיות.

במיוחד אם אתם מחפשים את האלטרנטיבה לבילוי בערב תל אביבי , במקום מועדון רועש , עם אלכוהול וסיגריות. אל מקום שבאמת אפשר להפגש בו.

יום שישי 24.11 בית להיולד מחדש (סמסו לי לכתובת מלאה)
050-6789911
לתהליך מונחה תוך כדי יצירת מרחב בטוח 
שיאפשר הנעה של האנרגיות בגוף
ואהבה פשוטה. 

ההרשמה מתרחשת עם רכישת הכרטיס - ללחוץ על attending בפייסבוק זה לא מספיק
בקבוצה יהיו כ30 אנשים 

בערב ניצור ארוחה משותפת וכל אחד מתבקש להביא מאכל

מוזמנים להציץ ולקרוא על היתרונות של מגע אוהב , למצב רוח , לבריאות , לדימוי עצמי, להשראה, ליצירה ....
לצפיה ב-'סיפרתי למישהו מהעבודה שלי.'
סיפרתי למישהו מהעבודה שלי.
19/11/2017 | 15:18
9
92
זה התחיל מכך ששיתפתי מישהו אחר בזה. אחר כך הרגשתי הקלה מצד אחד, אבל מצד שני...חששתי שבן הזוג שלי אולי ייפגע מזה. אני יודעת מי אני ומה הזהות המינית שלי... אבל עשויים לחשוב עליו דברים בגלל הזהות שלי... אז אני מצמצמת את עצמי לפעמים כדי שלא ידעו... כדי שלא יחשבו דברים...כדי לשמור עליו.
אחרי ששיתפתי, אמרתי לבן הזוג שלי את זה...והוא הבין מיד. הוא קיבל את זה באהבה...הרגשתי הרבה יותר שלמה עם עצמי... קל לי יותר לקבל את הזהות שלי כשהוא מסוגל להכיל אותה...גם אם זה אומר ברמת השיתוף.
מאז ששיתפתי אני מרגישה יותר משוחררת ויותר עצמי...יותר שלמה עם עצמי... יותר מחוברת לזהות שלי.
הסברתי לו ולעצמי... שכשאיני מסתירה חלק מהותי בזהות שלי, אני יותר שלמה עם עצמי... וכשאני מסתירה את מי שאני... אפילו שאני יודעת ובטוחה, אני מרגישה שיש לי במה להתבייש, שמשהו לא בסדר... שאני צריכה לשנות את זה... כששיתפתי הרגשתי הקלה... הרגשתי שחוסר המשיכה המינית שלי לגיטימי. הבנתי שזה נכון לי... והעצמתי את עצמי. פתאום הפסקתי להתבייש... או העזתי קצת. אפילו מרחתי לק בצבעי הקהילה. אף אחד לא יודע ואף אחד לא שם לב...אבל בשבילי זה היה סימן של גאווה.
אני לא אומרת שלא בא לי להיות מינית לפעמים... ולהתאים את עצמי למה שהחברה מצפה ממני...אני רוצה לפעמים להיות כזאת... אבל אני לא כזאת, והאמת היא שאני אוהבת את עצמי כך. אני אוהבת שאני יכולה להפריד בין אהבה למשיכה.
אני נזכרת בחלומות שלי מהילדות וקולטת שבזה הם עסקו...בלימוד של מה זאת אהבה מנקודת מבטי... כי כבר אז ידעתי שאין לי משיכה, רק שלא קראתי לזה כך... כי לא ידעתי מה זה... ולמעשה... גם עכשיו אני איני יודעת.

ראיתי שיש מפגש קבוצה בקרוב...אני סופרת את הימים כדי להגיע... משתוקקת לבוא... כדי לאפשר לכל המילים המושתקות שלי לפרוץ את הסכר... אני מרגישה שהנטייה המינית שלי היא כל כך סודית שהיא כמו חומה שמפריעה לי להיות מי שאני ולהראות מה יש בצד השני של החומות שלי...
מסקרן אותי מה קורה במפגשים...ותיאורים כלליים לעולם לא ימלאו את הציפיות של הדמיון השקט שלי שמכין תסריטים של מציאויות שאולי לא קיימות...
ואני חושבת שכדי לשתף על עצמי...על הנטייה שלי...אני מדברת ברמזים... אני לא יודעת למה זה קשה לי. למה במקום להגיד את המילים "אני א מינית"... הייתי צריכה להראות תמונה של אס ולהגיד שזאת הנטייה שלי...ושכבר אמרתי.
אני רוצה לשתף... אני לא יכולה... בינתיים סיפרתי לבן הזוג שלי, לאמא שלי, לאחותי, לחברה טובה מהמכללה, וגם לידיד מהמכללה, לידיד טוב, ולמישהו שעובד איתי...
יחסית לסוד... פתאום אני חושבת שזה לא כל כך סוד...
פתאום זה קצת מוזר לי...

הוא אמר לי שהוא מעריך אותי יותר... על ההתמודדות. ואני יודעת שכל אחד מתמודד עם משהו. מפריע לי שהערכה באה כתוצאה מזה שיש לי נטייה אחרת... כי יכולתי להיות גם הטרו סקסואלית... אז היה מעריך אותי פחות? הרגשתי מוזר עם התגובה הזאת...אבל הבנתי שהייתה לו כוונה טובה... בכל זאת הסברתי לו שאין לו שום סיבה להעריך אותי יותר בגלל זה... זה בסהכ מאפיין בזהות שלי... זה כמו גיל ותאריך לידה... לא יגידו לי שמעריכים אותי כי אני בגיל הזה... אין מה להעריך זה פרט חשוב בזהות שלי אבל חלק ממני...ואני מעריכה את עצמי בלי קשר לזהות המינית שלי שאני קצת יותר גאה בה...

לצפיה ב-''
19/11/2017 | 17:33
5
27
מקסים, תודה ששיתפת אותנו ושעשית מהלך מהותי כזה. זה לא מובן מאליו, כל הכבוד לך, כיף לשמוע שהפסקת להתבייש והרגשת מועצמת. 
אם את מרגישה שזה מה שאת וזה מחזק את התחושות שלך כא-מינית, אז טוב לך. 

וכן, מפגש הפורום ייערך ב- 1/12 ואוציא על כך הודעה מסודרת השבוע, אנחנו כמובן נשמח מאוד לראות אותך. 

לצפיה ב-'ראיתי שיש מפגש ב27.11'
ראיתי שיש מפגש ב27.11
19/11/2017 | 21:35
4
27
אני אשמח להגיע:)
מקווה שיתאפשר.... כל הזמן אני מתכננת אבל משהו קורה ולא...
זה מקסים ששיתפתי... אבל מאז ששיתפתי אני חושבת על אותו השיתוף. ואז חושבת בקול רם ומספרת לעוד אנשים... במקום להשאיר את זה אצלי...
אני רוצה שזה לא יהיה סוד שלי... אני רוצה להיות שלמה עם עצמי .
אבל אני אולי לא לגמרי שלמה עם השיתוף... אני חוששת מחוסר קבלה של הסביבה...
אני חוששת משיפוטיות...
לצפיה ב-'ב- 27/11 זה לא מפגש פורום'
ב- 27/11 זה לא מפגש פורום
20/11/2017 | 06:42
3
28

אלא מפגש של א-מיניים במרכז הגאה בת"א.

מפגש הפורום ייערך ב- 1/12 כאמור. 
לצפיה ב-'ומה ההבדל? חוץ מהעניין שמפגש פורום כולל רק א\נשים מהפורום...'
ומה ההבדל? חוץ מהעניין שמפגש פורום כולל רק א\נשים מהפורום...
20/11/2017 | 08:40
2
23
אני יכולה ללכת לשני המפגשים? אני רוצה שיהיו לי כל האפשרויות, ושאם לא אגיע למפגש אחד, אוכל להגיע למפגש אחר.
מהקבוצה אני לא מכירה אף אחד באופן אישי... אז מבחינתי זה להכיר א\נשים זרים בכל מצב...
מה ההבדל באופי המפגשים?
לצפיה ב-'לא רק, אין כאן הפרדה ממש'
לא רק, אין כאן הפרדה ממש
20/11/2017 | 11:09
1
29

לשני המפגשים מגיעים אנשים מהפורום ומחוצה לו, אין הפרדה, אפשר ללכת לאן שרוצים. 
ההבדל הוא שהמפגש במרכז הגאה מתוזמן ליום ושעה מסויימים, יש כשעתיים לכל מפגש שם כי זה מה שמקצים למפגש.
במפגש פורום יש יום ושעת התחלה שאנחנו קובעים, אבל אין הגבלה עד מתי, אפשר לדבר כמה שרוצים. בנוסף, מפגש הפורום הוא בחוץ, באוירה של פיקניק.

את יכולה ללכת לשני המפגשים. אני לא הייתי עד כה במפגשים של המרכז הגאה, אבל אחרים/ות שהיו יוכלו לספר לך איך זה שם.

אנ יכול להעיד על האופי של מפגשי הפורום שהם באוירה נעימה ולא מחייבת, חופשיים ופתוחים ואני לא משוחד בכלל 

לצפיה ב-'תודה על ההסבר:) '
תודה על ההסבר:)
20/11/2017 | 14:59
14
אנסה להגיע לשני המפגשים. אשמח לשמוע ממי שכבר היה במפגש במרכז הגאה.
לצפיה ב-' ריגשת! '
ריגשת!
21/11/2017 | 23:57
2
24
מקווה שיזדמן לי גם לשמוע אותך מספרת את הסיפור שלך...
לצפיה ב-'רגשת אותי גם...'
רגשת אותי גם...
22/11/2017 | 02:00
1
29

אני לא יודעת אם יצא לנו להיפגש.
אני יודעת שכאן אני מתכתבת עם חצילונית, אין לי מושג מה השם מחוץ לקבוצה...ואם אכיר אז איך אדע שאני משתפת את חצילונית?
אני לא יודעת אם אזדהה שם גם כקשת או אציג רק את שמי האמתי. ואז בכלל לא יהיה מושג שאני זאת אני...
אבל ריגשת אותי גם. בגלל המילה המודגשת.
כי אני מרגישה מושתקת. ומרגש אותי שרוצים לשמוע מה שיש לי לומר.
אז תודה שכתבת את זה...ואולי ניפגש...
ביום שני או שישי...או בזמן אחר בכלל...
אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-' במפגשים אני מציגה את עצמי בכל הכינויים שיש לי '
במפגשים אני מציגה את עצמי בכל הכינויים שיש לי
22/11/2017 | 16:13
14
לצפיה ב-' מפגש פורום- הצעות'
מפגש פורום- הצעות
25/10/2017 | 10:43
6
194

שלום לכולן/ם,
הגיע הזמן למפגש פורום גדול ומפואר (הכל יחסי, כן?) שיתקיים באחד מימי שישי הבאים לבחירתכם:

יום שישי ה-24/11/2017

או שבוע אחרי

יום שישי ה- 1/12/2017  

בשני התאריכים המפגש יתקיים בשעות הבוקר בתל אביב, נשתדל כמה שיותר מוקדם כי אנחנו עוברים לשעון חורף והתחבורה הציבורית נעצרת אי שם אחרי צהריים.

בנוסף, נעקוב אחרי מזג האויר ונראה אם יחולו שינויים. 

אני מזכיר לחדשים/ות, סקרנים ומהססים: מפגש הפורום נועד לכולם, כמובן שגם לכם/ן. המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, אנחנו לא דורשים או מבקשים מאף אחד שום דבר. אפשר לבוא, לא חייבים לדבר, אנחנו תמיד שמחים שיש מצטרפים חדשים. מוזמנים לשאול עוד, אפשר גם בפרטי. 

אז לי מתאימים שני התאריכים, אנא כתבו באיזה תאריך נוח לכם/ן כדי שנדע לקבל החלטה שמקובלת על כולנו. תודה.
לצפיה ב-'יאי, איזה כיף'
יאי, איזה כיף
25/10/2017 | 11:41
71
לי מתאימים 2 התאריכים.
אולי 2 מפגשים?
לצפיה ב-'01.12'
01.12
25/10/2017 | 21:55
10
לצפיה ב-'הי :) מעדיפה את ה- 1.12.2017'
הי :) מעדיפה את ה- 1.12.2017
26/10/2017 | 15:38
25
לצפיה ב-'כן!'
כן!
28/10/2017 | 10:18
30
אני ממש שמחה שיש מפגש נוסף, לאור העובדה שהחמצתי את המפגש הקודם. קשה לדעת מה יקרה בעוד חודש, אבל כרגע שני התאריכים מתאימים.
k500, בואו נגרום לזה לקרות :)
לצפיה ב-'אני בעד 1.12 '
אני בעד 1.12
31/10/2017 | 19:38
13
לצפיה ב-'אני מבין שיש כרגע העדפה ל- 1/12'
אני מבין שיש כרגע העדפה ל- 1/12
03/11/2017 | 06:46
34
מי שעוד רוצה להוסיף מתי נוח משני התאריכים, מוזמן לכתוב כדי שנדע. 

לצפיה ב-'לתשומת ליבך k500: לא ברור לפי ההודעות שאכן מפגש הפורום '
לתשומת ליבך k500: לא ברור לפי ההודעות שאכן מפגש הפורום
21/11/2017 | 06:38
24
בראשון ל 12- כי מייד בכניסה לפורום, עדיין מופיע: הצעות למפגש פורום
תודה
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
19/11/2017 | 12:00
2
41
איך נכנסים לasexuals לוח היכרויות בינלאומי?
תודה
לצפיה ב-'התכוונת ל-Asexualitic ?'
התכוונת ל-Asexualitic ?
19/11/2017 | 17:23
1
29
לצפיה ב-'כן, תודה'
כן, תודה
20/11/2017 | 06:28
4
לצפיה ב-'מחפשת בן זוג לקשר רציני'
מחפשת בן זוג לקשר רציני
17/11/2017 | 15:41
4
89
אני נופר, בת 31, בלי רשיון נהיגה, מחפשת בן זוג מאזור חיפה/טבעון והעמקים לקשר רציני. 
קשר דרך הפייסבוק - נופר אליאש
לצפיה ב-'פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
פרסמי מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
17/11/2017 | 21:51
3
44

שם הסיכוי למצוא גדול יותר משרשור כאן כי הלוח ממוקד למטרת היכרויות.
כתבי מה את מחפשת, קצת עלייך ומייל להתקשרות.

הלוח נמצא כאן למעלה תחת הלשונית הכחולה "כלים ומידע", בפתיחה של הפורום כאן למעלה וגם כאן:

וחוץ מזה, את כמובן מוזמנת להיות כאן, לשתף, להשתתף, לבוא למפגשים ועוד.
בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/11/2017 | 23:04
2
22
כתבתי שם - או לפחות מקווה... 

תודה! 
לצפיה ב-'בן זוג לקשר רציני'
בן זוג לקשר רציני
17/11/2017 | 23:02
1
47
היי,  אני נופר, בת 31 מקריית טבעון. מעוניינת להכיר בן זוג מאזור טבעון/חיפה/נשר וכו' לקשר רציני. 
אני בחורה שמאוד משקיעה בקשר ומאוד רגישה, אוהבת מאוד בעלי חיים (מוזמנים לשאול את הכלב והחתולים שלי) והערך המשפחתי אצלי מעל הכל. בעלת שני תארים וכרגע לומדת למקצוע. יש לי נכות קלה, כך שאין רשיון נהיגה ומתניידת באוטובוסים בלבד. 
מקווה מאוד שלמרות הקשיים, אצליח למצוא את האחד שלי. 
לצפיה ב-'כתבת את המודעה כאן במקום בלוח '
כתבת את המודעה כאן במקום בלוח
18/11/2017 | 10:35
32
כנסי ללוח ההיכרויות כאן: 

ובלוח תראי אפשרויות לפרסם מודעה. אל תשכחי לכתוב גם את המייל שלך כדי שהאחד הפוטנציאלי שלך יוכל לחזור אלייך. שוב, בהצלחה 
לצפיה ב-' מפגש! ביום רביעי! '
מפגש! ביום רביעי!
12/11/2017 | 17:14
37
לצפיה ב-'שאלה: מה זה פן רומנטי? תודה'
שאלה: מה זה פן רומנטי? תודה
16/11/2017 | 09:05
2
36
לצפיה ב-'panromantic '
panromantic
16/11/2017 | 18:09
1
60

מי שנמשך/ת רומנטית לאחרים/ות מכל המגדרים והמינים. 
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
17/11/2017 | 06:26
17

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה