לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78637,863 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-' אתרי היכרויות- לא קל '
אתרי היכרויות- לא קל
23/02/2018 | 09:21
1
26

טור שנכתב לפני כמה ימים על אחת הבעיות שרובינו נתקלים בה, אתרי היכרויות שכמעט ולא מתייחסים לספקטרום הא-מיני המגוון.
בטור יש סקירה על מה שקורה און-ליין וגם קישור לשני אתרים שכן מכוונים לא-מיניים/ות:

לצפיה ב-'שמחה לראות שמתייחסים לתופעה הזאת מחוץ לקהילה'
שמחה לראות שמתייחסים לתופעה הזאת מחוץ לקהילה
23/02/2018 | 13:52
8
ראיתי התייחסויות לזה בקהילות א-מיניות וא-רומנטיות, אבל לא מחוץ להן.

שקלתי פעם לנסות לאסוף מידע על הודעות מגעילות כלפי אנשים מהקהילה הגאה, כדי לעשות משהו עם הודעות אייספוביות וארופוביות שקיבלתי באוקייקיופיד, אבל לא מצאתי מה, ולא רציתי לפרסם אותם ב"העתק" ו"הדבק" במקומות, כי לא רציתי לתת להן במה (זו התלבטות שחוזרת אצלי שוב ושוב. אני מדברת על אייספוביה וארופוביה הרבה, אבל השאלה האם להראות הודעות כפי שהן או רק לדבר עליהן עולה בראש שלי שוב ושוב).

הצעתי פעם לאוקייקיופיד להתייחס לנטיות רומנטיות כדבר נפרד.
לצפיה ב-'מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ה' 22.2 '
מפגש א-מיניים + א-רומנטיים במרכז הגאה יום ה' 22.2
10/02/2018 | 21:18
55
המפגש הקרוב של ACE & ARO & א-מיניים & א-רומנטיים & א-פורים & DEMI
במרכז הגאה בת"א
 יום חמישי 22.2 בשעה 19:00-21:00
(החדר המדויק יהיה רשום על הלוח ליד המזכירות)
 כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד       

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  

לצפיה ב-'כתבה מהממת לכבוד שבוע המודעות ל א-רומנטיות '
כתבה מהממת לכבוד שבוע המודעות ל א-רומנטיות
20/02/2018 | 13:13
3
34
כל הכבוד לאיילת על ההשקעה! 

לצפיה ב-'אכן, כל הכבוד '
אכן, כל הכבוד
20/02/2018 | 23:07
1
4
לצפיה ב-'תודה '
תודה
23/02/2018 | 13:47
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
23/02/2018 | 13:46
לצפיה ב-' א-מינית פעילה מינית? '
א-מינית פעילה מינית?
19/02/2018 | 06:56
40

אכן אפשר, במגוון האפשרויות הא-מיניות וכותבת הטור מסבירה גם איך ומה היא מרגישה בעניין. 

*הטור קצר, בעמוד עצמו ישנן בהמשך כתבות אחרות לא קשורות.
לצפיה ב-'התראיינתי אתמול אצל חצרוני בנושא'
התראיינתי אתמול אצל חצרוני בנושא
12/02/2018 | 15:12
3
68
התראיינתי אתמול בתכנית של פרופסור אמיר חצרוני ובני ציפר. הנה הראיון, החלק שרלוונטי לפורום מתחיל מדקה 7:50:
https://www.youtube.com/watch?v=gAuuQl8BiCU

לצפיה ב-'יפה, תודה רננה '
יפה, תודה רננה
12/02/2018 | 15:53
13
לצפיה ב-'מעולה :)'
מעולה :)
13/02/2018 | 11:42
7
לצפיה ב-'ראיתי בפייסבוק היית מצויינת :)'
ראיתי בפייסבוק היית מצויינת :)
17/02/2018 | 17:28
6
לצפיה ב-'"סוד" א-מיני שפורסם השבוע '
"סוד" א-מיני שפורסם השבוע
11/02/2018 | 14:59
2
62
באתר החביב עלי PostSecret, בין שאר הסודות שפורסמו השבוע, יש גם סוד א-מיני. 

תרגום: 
"לפני שנה אני התחלתי לקבל ולנסות להשלים אם זה שאני כנראה א-מיני\ת...
וסופסוף זה מתחיל לעבוד! 

עכשיו אני מת\ה מפחד שיום אחד אני אתעורר ואגלה שזה היה רק שלב... " 

בגב הגלויה נכתב: 
"בשביל מידע נוסף לכו ל- asexuality.org "

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
(קישור ישיר. לא בטוחה שיעבוד יותר משבוע)
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 06:26
1
4
לצפיה ב-' '
12/02/2018 | 13:02
4
לצפיה ב-'המלצות לסרטים '
המלצות לסרטים
10/02/2018 | 17:27
1
41
הי, אמנם אני לא פעיל בפורום (פעם ראשונה שאני כותב פה), אבל הייתי שמח לשמוע אם יש למישהו פה המלצות על סרטים / סדרות על א-מיניות (או משהו על הספקטרום)

זה לא חייב להיות הנושא הראשי בסרט / סדרה, אבל שתהיה לזה איזושהי התייחסות

זאת הרשימה שמצאתי עד כה:
  1. המפץ הגדול

תודה!
לצפיה ב-'פה יש כמה רשימות: '
פה יש כמה רשימות:
10/02/2018 | 21:07
34
לצפיה ב-'הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים'
הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים
08/02/2018 | 19:07
40
שלום, 

אני בן 37, בחור נחמד, אקדמאי, מסורתי והומו בארון (שלא מעוניין לצאת ממנו).

מעוניין להקים משפחה "נורמטיבית" (אמא, אבא וילדים).

אם את חושבת שמתאים לך - אשמח אם תכתבי לי:
לצפיה ב-'אנחנו זקוקות לעזרתכם/ן - האם תוכלו לעזור?'
אנחנו זקוקות לעזרתכם/ן - האם תוכלו לעזור?
04/02/2018 | 21:30
1
78
בימים אלו יוצא לדרך מחקר ראשון מסוגו בישראל, העוסק בניסיון להבין את הדרכים למנוע ולהתמודד עם מצבי משבר ומצוקה בקרב להט"בים/ות, בשיתוף היחידה למניעת אובדנות במשרד הבריאות והמרכז האקדמי רופין.
נשמח מאוד לעזרתכם/ן במענה על שאלונים בלינק המצורף
https://ruppin.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_6EvMzjev33UcLNb
מטרתנו היא לפתח אמצעים יעילים לאיתור וטיפול בלהט"בים/ות הנמצאים/ות במצוקה וזקוקים/ות לעזרה נפשית. 
עבור ההשתתפות במחקר יקבלו העונים/ות שובר לקפה ומאפה במגוון רשתות כאות תודה 
השאלון מיועד לכל מי שמזדהה כלהטבפא"ק, מגיל 18 ומעלה. אורך השאלון כ20-25 דקות.
אנו מודות לכם/ן מראש על שיתוף הפעולה, ומאמינים כי בעזרתכם/ן נוכל להושיט יד לאלו הזקוקים לכך!
לצפיה ב-'מי שמעוניין לענות (אנונימית), פנו לעצמכם כעשרים דקות'
מי שמעוניין לענות (אנונימית), פנו לעצמכם כעשרים דקות
05/02/2018 | 07:21
40

ולמחברות השאלון:
לא כל השאלות רלוונטיות לא-מיניים/ות ולא כל א-מיני/ת מרגיש שייך אוטומטית לקהילה הגאה, קחו את זה גם בחשבון. 

חוץ מזה, אתן מוזמנות לחלוק עמנו בעתיד את תוצאות השאלון/ מחקר, נשמח לקרוא ולראות מה נשקף במציאות סביבנו. תודה ובהצלחה. 
לצפיה ב-'המלצה על גינקולוגית אייס פרנדלי:) '
המלצה על גינקולוגית אייס פרנדלי:)
31/01/2018 | 11:16
2
64
אני ממליצה על חגית קליגר והיא עובדת דרך הכללית...הגעתי אליה דרך הרופאה במרכז הגאה...היא המליצה לי עליה ואתמול הבנתי למה.

כבר הרבה זמן שרציתי לכתוב את זה... ושאלתי בעבר אם אתם\ן מכירים\ות גינקולוגית אייס פרנדלי. ביררתי בפורומים שונים, וגם במספר קבוצות בפייסבוק, ביררתי אפילו בקווי הסיוע... מאתגר מאוד למצוא גינקולוגית שהתשובה "אני מעדיפה לא להשיב על זה" בנוגע לשאלת יחסי המין, היא תשובה שמתקבלת עליה... קשה למצוא רופאה שלא תתעקש על זה... שלא תגדיר את האישה לפי הניסיון המיני שלה... או לפי שאלת החדירה (כי יחסי מין זה לאו דווקא חדירה) ולא כל חדירה היא "יחסי מין". אז הייתי אצל רופאת נשים כזאת והיא פשוט ויתרה על השאלה הזאת ולמרות זאת נבדקתי. קיבלתי מענה רפואי למרות העובדה שלא עניתי על שאלת הבתולין הדכאנית של רופאות הנשים. לרופאה הזאת אכפת אם המטופלת מעוניינת או לא מעוניינת בבדיקה פולשנית... היא לא מסתמכת על שאלת החדירה כדי לדעת אם היא יכולה לחדור. ומתברר...שאפשר לעבור בדיקה גינקולוגית שלא כוללת חדירה בכלל... (כמו אולטרה סאונד של צוואר הרחם)...
הייתי אצלה בינתיים פעמיים... בפעם הראשונה היא שלחה אותי לבדיקת אולטרה סאונד ואתמול היא אפשרה לי אפילו לעשות בדיקה בעצמי...היא שלחה אותי עם המבחנה הבייתה כדי לנסות לבדוק לבד... כלומר, אפילו זה אפשרי... וכל זה מבלי שעניתי לה על שאלת הניסיון המיני.
בהתחלה הייתי קצת סקפטית כי היא בכל זאת שאלה ואף הסבירה את החשיבות שבתשובה לשאלה הזאת...אבל אחרי הפעם השנייה שהייתי אצלה... אני חושבת שכדאי שעוד א\נשים ידעו
שיש רופאת נשים אייס פרנדלי...(פרנדלי באופן כללי לדעתי...לכולם\ן).

לצפיה ב-'מגניב :) אנחנו צריכים אולי לרכז רשימה של כאלו'
מגניב :) אנחנו צריכים אולי לרכז רשימה של כאלו
12/02/2018 | 13:01
1
13
היה נחמד לרכז רשימה של מומלצים, גם גניקולוגים וגם פסיכולוגים ומטפלים אחרים
לצפיה ב-' כן, רק שבנתיים זאת רשימה של שם אחד '
כן, רק שבנתיים זאת רשימה של שם אחד
12/02/2018 | 14:57
5
לצפיה ב-'אני לסבית מחפשת'
אני לסבית מחפשת
29/01/2018 | 23:05
2
116
מחפשת אמיני להכרות והקמת משפחה
לצפיה ב-'מומלץ לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
מומלץ לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
30/01/2018 | 06:49
44

שם המודעה נשארת לאורך זמן. 
הלוח נמצא כאן למעלה בקישור בפתיחה של הפורום ובלשונית הכחולה "כלים ומידע" תחת "לוחות" או כאן:

בהצלחה 
לצפיה ב-'מחפש כמוך'
מחפש כמוך
08/02/2018 | 19:08
24
אני הומו שמחפש לסבית / א-מינית לנישואין וילדים.

אשמח אם תכתבי לי:
לצפיה ב-'*תיקון- בן 25 להקמת בית מסורתי liav19921992@gmail.com'
*תיקון- בן 25 להקמת בית מסורתי liav19921992@gmail.com
25/01/2018 | 17:19
1
35
לצפיה ב-'שלום '
שלום
26/01/2018 | 07:11
43

אם אתה רוצה לפרסם מודעת היכרות, אתה מוזמן לעשות זאת בלוח ההיכרויות של הפורום, נמצא בקישור למעלה בפתיחה או דרך הלשונית הכחולה "כלים ומידע", תחת "לוחות".

כמו כן, כתוב אם אתה א-מיני, מי ומה אתה מחפש בזוגיות וכל מה שיכול לעזור כדי שיפנו אליך כמה שיותר. 
בהצלחה 

לצפיה ב-'היי אני חדשה כאן ☺'
היי אני חדשה כאן ☺
24/01/2018 | 15:27
1
116
אז כמו בכותרת אני חדשה כאן ואני די נירגשת להיות כאן 
שמעתי שיש קבוצות ל א-מינים ואני ישמח ליצטרף זה גם קשור לגיל נכון? אז אני בת 15 (: 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
24/01/2018 | 19:34
55

את מתכוונת לקבוצות ווטסאפ לפי גיל? אם כן, אני לא מכיר קבוצה בגילך, אולי אחרים/ות כאן מכירים. 
חוץ מזה, יש גם פורום א-מיניים של איגי (ארגון נוער גאה) שמיועד לצעירים, אני לא יודע בדיוק מה קורה שם, אבל את מוזמנת לבדוק.

אם תרצי, נשמח לשמוע איך הגעת לכאן ומה את חושבת על הנושא הא-מיני. רק אומר שהלוואי וידעתי מהי א-מיניות בגילך כי אז הנושא לא היה ידוע ולא היה כתוב בשום מקום. אולי זה היה חוסך הרבה תסכולים. 

חוץ מזה, את כמובן מוזמנת להיות כאן, לשתף ולהשתתף תמיד. אנחנו מקבלים את כולם/ן בכל גיל וללא הבדל, כולם/ן כאן שווים. אנחנו כאן ומוכנים תמיד לעזור, לענות על שאלות, לתמוך וכל מה שאפשר. בהצלחה 

לצפיה ב-'משיכה בלי רצון לקיום יחסים'
משיכה בלי רצון לקיום יחסים
23/01/2018 | 12:35
16
138
האם אדם שחווה משיכה מינית כלפי בנות המין השני, אבל לא רצון להתנשק איתן או לקיים יחסי מין ממש, נחשב לא מיני?
כגון חווה רצון למגע בעירום הדדי, מקלחות משותפות, ספאנקיז, כל מיני משחקי שליטה ופטישים, אבל לא יחסי מין. זה א מיניות?
לצפיה ב-'איך אתה מגדיר משיכה מינית? '
איך אתה מגדיר משיכה מינית?
23/01/2018 | 13:49
51
לצפיה ב-'אני חושבת שזה יכול להיות בספקטרום...'
אני חושבת שזה יכול להיות בספקטרום...
23/01/2018 | 16:05
75
אם אותו אדם מגדיר את עצמו כך ומרגיש שהזהות המינית שלו היא אכן א מיניות.
איני בטוחה שאני יודעת מה היא משיכה מינית מעבר להגדרה, אך אני חושבת שגם אם הרגשתי משהו כזה... מעולם לא היה בי צורך לקיים יחסי מין.
חשבתי בעבר שמשיכה מינית היא למעשה ביטוי לצורך במגע פיזי...
אבל יכול להיות שאפשר להגמיש גם את ההגדרה הזאת...
אני למשל חלמתי מלא פעמים על הנשיקה הראשונה שלי... כמו באגדות...
זה לא נבע מתשוקה מינית... אבל חלמתי על זה (מתוך בחירה) כשבפועל לא באמת רציתי שזה יבוא לידי ביטוי...כלומר, נשיקות זה ממש רומנטי... כשזה רק בחלומות...
יכול להיות שהצורך שתיארת לא נובע ממשיכה מינית... יכול להיות שהמקור לזה הוא אחר...
אבל גם אם כן... ההגדרה תלויה רק במי שמגדיר\ה את עצמו\ה.
לצפיה ב-'האמת היא שאין הגדרה אחת'
האמת היא שאין הגדרה אחת
24/01/2018 | 18:58
13
76
אמנם בכל קבוצה יהיו כאלה שינסו להשתלט ולכוון להגדרה מסוימת, כי ככה נוח להם ומתאים להם אישית ופוליטית, אבל ההגדרה א-מיניות היא קשת של מצבים אפשריים.
מה שאתה מתאר מוכר לי מחיי האישיים, אני נמשך לביטויי שליטה יותר מאשר למין. אני מרגיש נוח עם ההגדרה א-מיני או אפור. תרגיש מוזמן להגדיר את עצמך כמו שמרגיש לך נכון...כל בן אדם שנמצא פה לא מסתדר עם מיניות נורמטיבית
לצפיה ב-' וואי, כמה הרבה אי-דיוקים '
וואי, כמה הרבה אי-דיוקים
25/01/2018 | 00:36
12
40
לצפיה ב-'תני בבקשה דוגמא לאי דיוק אחד'
תני בבקשה דוגמא לאי דיוק אחד
27/01/2018 | 13:05
11
46
כל מה שכתבתי זה שלאף אחד אין בעלות על ההגדרה, כי לפעמים גם בפורום הזה מנסים לכוון להגדרה ספציפית, וזה יכול לפגוע באנשים שלא בדיוק מתיישרים לפי ההגדרה. אני באמת תוהה למה ההודעה שלי הקפיצה אותך...

לצפיה ב-'"א-מיניות" זה מושג שיש לו הגדרה חד משמעית'
"א-מיניות" זה מושג שיש לו הגדרה חד משמעית
31/01/2018 | 15:43
10
51
זה שיש ספקטרום זהויות וחוויות, זה משהו אחר.
לצפיה ב-'מה ההגדרה החד משמעית?'
מה ההגדרה החד משמעית?
06/02/2018 | 23:05
9
14
לצפיה ב-'"היעדר משיכה מינית"'
"היעדר משיכה מינית"
10/02/2018 | 20:19
8
13
לצפיה ב-'אז זהו, שלא.'
אז זהו, שלא.
12/02/2018 | 00:36
7
27
זו ההגדרה שלך, לא הגדרה אוניברסלית.
אני בטוח שהרבה א-מיניים בפורום חשו משיכה מינית ברמה כזו או אחרת בחייהם, וזה לא שולל את הזהות הא-מינית שלהם. יש גם הבדל בין לחוש משיכה מינית לבין לרצות לממש את זה.
אין הגדרה אחת לא-מיניות. א-מיניות זו קשת של חוויות שונות סביב נושא המיניות. מי שמזדהה עם המונח א-מיניות הוא א-מיני.
לצפיה ב-'אז הם אפורים, לא א-מיניים'
אז הם אפורים, לא א-מיניים
12/02/2018 | 12:58
21
יש הגדרה מאוד ברורה לא-מיניות כפי שחצילונית אמרה.
אי אפשר להגיד שמי שמזדהה עם המונח הוא א-מיני - לא ככה מגדירים דברים בעולם. מי שמזדהה עם כלבים הוא כלב?? מי שמזדהה עם טבעונים הוא טבעוני?
אני חושבת שהגדרות הן חשובות כי יש משהו שנותן לך עוגן להתייחסות.
אני למשל א-מינית לגמרי - מעולם לא חשתי משיכה מינית בשום צורה. בין ההגדרות יש את הספקטרום - אנשים שמזדהים יותר לפה או פחות לשם - האפורים.
אתה לא יכול להגדיר את עצמך א-מיני שחש מדי פעם משיכה מינית - כי זה לא יהיה מדוייק, מדוייק יהיה שתגדיר את עצמך "אפור"

וכל מה שאמרת על שיש הבדל בין להרגיש משיכה לבין לממש אותה - זה נכון, אבל זה כבר עניין של בחירה ואין לזה קשר לדיון על הגדרות המושג
לצפיה ב-'אני מתחילה לחשוב שאתה טרול.'
אני מתחילה לחשוב שאתה טרול.
12/02/2018 | 14:56
5
19
לצפיה ב-'את לא באמת חושבת שאני טרול'
את לא באמת חושבת שאני טרול
12/02/2018 | 23:29
4
18
את מרגישה איום על האג'נדה שלך של מיהו א-מיני, וחבל שהדרך שלך להתגונן זה לקרוא לאנשים טרול. זה די נמוך.
בויקיפדיה כתוב:
Asexuality is the lack of sexual attraction to others, *or* low or absent interest in or desire for sexual activity
(לא שאכפת לי באמת איך ויקיפדיה מגדירים, כי כל אחד יגדיר אחרת).
אבל לפי ההגדרה הזאת גם אדם עם משיכה מינית חלשה יכול להיחשב כא-מיני.
אח"כ כתוב שם:
It may also be an umbrella term used to categorize a broader spectrum of various asexual sub-identities.
ולזה התכוונתי, מדובר בקשת של זהויות, ולא בהגדרה יחידה.
לצפיה ב-'ועוד'
ועוד
12/02/2018 | 23:47
3
15
 Asexuality is like any other identity – at its core, it's just a word that people use to help figure themselves out. If at any point someone finds the word asexual useful to describe themselves, we encourage them to use it for as long as it makes sense to do so
(מתוך ויקיפדיה, העמדה של הארגון - The Asexual Visibility and Education Network)
וכל מה שיש לי לומר לך - את צריכה לעשות בדק בית רציני. הפורום הזה מייצג גישה לא פתוחה ומדירה כלפי אסקסואלים. אל תדאגי, אני לא מתכוון להישאר פה עוד הרבה, יש מקומות אחרים ברשת בלי שומרי סף...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/02/2018 | 11:27
2
16
אני לא יודעת למה אתה מרגיש מאוים אבל זה ניראה שבהרגשה שלך אתה במגננה תמידית.
אני חושבת שהגדרות זה דבר חשוב ואי אפשר לחיות בלה לה לנד ש"כל אחד יחשוב מה שנכון לו" רק בגלל העובדה שאי אפשר לנהל ככה שיח.
כל אחד יכול להיות ולהרגיש באמת מה שבא לו ולא אכפת לי אם אתה נמשך חלקית, לא נמשך, אוהב דרקונים או שנייר טואלט עושה לך את זה. זכותך. באמת זכותך.
אבל בשיח שמדבר על הגדרות אני כן חושבת שצריך להבין את המושגים ואת העניין שיש ספקטרום שמבוסס על מושגים מקיצוניות אחת לשניה.
כמו שיש שמאל וימין אבל תאכלס, רוב האנשים הם איפהשהו באמצע. זה לא מקטין את ההגדרה של ימין ושמאל.
חבל שאתה מרגיש מאויים כי הפורום הזה הוא ממש לא המקום להתגונן, להפך, פה אפשר לדבר על הכל, כל עוד זה נעשה בצורה מכובדת.
ואני מכבדת את הדעה שלך, גם אם אני לא מסכימה איתה.
לצפיה ב-'אני לא מרגיש מאויים, ולא מתגונן'
אני לא מרגיש מאויים, ולא מתגונן
13/02/2018 | 16:03
1
13
אני לא אוהב שלילת זהויות, ובטח לא ע"י אנשים מאותה קהילה.
נאמר פה על ידי חצילונית שיש הגדרה ברורה לא-מיניות והיא "היעדר משיכה מינית".
זה לא נכון, זו הדרה, וכל אחד מוזמן לקרוא את הערך בויקיפדיה ולהבין שמדובר בקשת של זהויות והגדרות שונות (כולל הגדרות ע"פ התנהגות מינית ולא ע"פ משיכה מינית), שכל אחד יכול להתחבר למה שמתאים לו.
עובדה שחלק מהאנשים שנכנסים לפורום, אנשים שלא מוצאים את עצמם בחברה המינית, ומחפשים תמיכה, לא מתארים בכלל מצב של היעדר מוחלט של משיכה מינית, ואנשים "בכירים" בפורום רומזים להם שאולי הם לא בדיוק א-מיניים...
לצפיה ב-'לעתים יש בלבול בין משיכה מינית למשיכה רומנטית...'
לעתים יש בלבול בין משיכה מינית למשיכה רומנטית...
14/02/2018 | 17:53
10
אם יש משיכה מינית ואין רצון לממש את המשיכה המינית הזאת, אולי מה שנתפס לאותו אדם כ"משיכה מינית" הוא למעשה משיכה רומנטית...
בתור א מינית קרה שחלמתי (מרצון) על נשיקה, כשבפועל איני מעוניינת לבצע את זה... מכל מני סיבות. חשבתי שהעובדה שהתאהבתי בבן הזוג שלי, אומרת שאני לא א מינית אלא הטרו סקסואלית... בכלל זה עשוי מאוד לבלבל, בעיקר כשהחברה שלנו היא חברה הטרו נורמטיבית. הייתי בטוחה שאני הטרו סקסואלית, כי בלבלתי בין משיכה רומנטית למשיכה מינית... אני חושבת שההגדרה "חוסר משיכה מינית" היא ההגדרה האידיאלית לנטייה הא מינית. זה למעשה מה שגרם לי להבין שאין לי הפרעה, אלא שכמו שהומואים לא נמשכים מינית לנשים, ולסביות לא נמשכות מינית לגברים, איני נמשכת מינית לאף אחד\ת. אפילו ניסיתי לשכנע את עצמי שאני דמי סקסואלית... כי יש לי בן זוג שהוא לא א מיני... אבל אני לא נמשכת מינית לאף אחד...
אני חושבת שכדאי שתחשוב אולי איך אתה מגדיר משיכה מינית ואיך אתה מגדיר משיכה רומנטית... אולי במקרה אתה מגדיר את שני הדברים באותה הצורה? אולי זה יעשה לך קצת סדר. ההגדרות האלו לא נוצרו כדי להדיר זהויות, אלא כדי להבהיר... ויכול להיות שתלמד על עצמך משהו חדש... תענה לעצמך על השאלות... אני מאמינה לך שאתה א מיני, אולי פשוט ההגדרה שלך למשיכה מינית היא אחרת...
לדעתי, אין לאף אחד כאן סיבה להתגונן... סה"כ הפורום הזה הוא כמו בית שאפשר לדבר בו בפתיחות על השאלות שעולות לא\נשים אמיניים\יות לראש... סה"כ אפשר ללמוד כאן רבות על עצמך... ואולי גם במפגשים. הקבוצה הזאת היא כמו חממה...היא המקום הראשון שהגעתי אליו כשהתחילו לי השאלות על הזהות המינית שלי...
לצפיה ב-'היי לכולם, גם אני חדשה פה :)'
היי לכולם, גם אני חדשה פה :)
22/01/2018 | 14:09
2
115
אז אממ...שמחתי לגלות שיש פורום לאנשים שכמותי..
תוך כדי קריאת התכנים פה, הבנתי שיש גם קבוצת וואצאפ לפי שכבות גיל, והייתי שמחה להצטרף לקבוצה של שכבת הגיל שלי למטרות היכרות ובילויים משותפים, ובעתיד אולי גם למטרות קשר.
אני בת 32.
האם אפשרי? אם כן למי פונים בבקשה לצירוף?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
22/01/2018 | 21:59
51

לווטסאפ, פני לחצילונית כאן, היא באדום אז קל לזהות אותה.

חוץ מזה, כפי שבטח ראית, אנחנו כאן ובמפגשים ויש גם לוח היכרויוית כאן בפורום אם תרצי לפרסם מודעה משלך. 
כמו לאחרים/ות, אומר גם לך שאת כמובן מוזמנת להיות כאן, לשתף, להשתתף, לשאול, לתהות וכל מה שנראה לך. אנחנו תמיד כאן ומוכנים לעזור. בהצלחה  
לצפיה ב-'להכרויות הכי טוב לפרסם\לקרוא בלוח ההכרויות '
להכרויות הכי טוב לפרסם\לקרוא בלוח ההכרויות
23/01/2018 | 14:27
41
לצפיה ב-'אירוע פייסבוק לשבוע המודעות לספקטרום הארומנטי (פברואר 24-18)'
אירוע פייסבוק לשבוע המודעות לספקטרום הארומנטי (פברואר 24-18)
22/01/2018 | 22:00
31
בינתיים כל מה שיש בו הוא התאריכים והסבר קצר על הספקטרום הא-רומנטי, באנגלית ובעברית. המטרה שלו היא להעלות מודעות לקיומו של השבוע, יותר מאשר לקיומו של הספקטרום הא-רומנטי (אבל אני מקווה גם להעלות לשם דברים, ואשמח אם יכתבו שם פוסטים), כי באופן אירוני, גם המודעות לקיום שבוע המודעות היא דיי מועטה.

לצפיה ב-'היי אני חדשה פה '
היי אני חדשה פה
21/01/2018 | 21:54
4
103
לא נהנתי לגלות את המניות שלי או החוסר שלה
הרבה שנים(בת 25) שמתי את עצמי בסיטואציות מיניות
לא מהנות קיימתי יחסי מין בלי זכר להתרגשות פיזית
וכל הזמן חשבתי שאם אני אהיה פתוחה מספיק או שיכורה או מרוכזת אם אני אוהב או אם זה יהיה קינקי זה יעבוד
אבל זה אף פעם לא עבד
תמיד יצאתי אם תחושה רעה,הרגשתי מנוצלת אבל אין באמת את מי להאשים, זה אונס בלי אנס. אחרי הרבה שנים של בירורים והכחשות אני חושבת שאני קרובה להשלמה עם השונות הזאת
באלי להרגיש שייכת להרגיש טוב עם זה.
אני רוצה קהילה, אולי אפילו רפרנסים של הנושא בתרבות.
אבל אני מתחילה לחשוב שאנחנו ממש קצת בעולם
זהו.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
22/01/2018 | 08:25
3
51

תודה על השיתוף של הדברים. צר לי לשמוע על חוויות לא נעימות בקשר ליחסים מיניים שהיו לך, בייחוד ההרגשה של ניצול. 

את מוזמנת להיות כאן כמובן, לשתף, להשתתף, לשאול, לתהות ולקרוא, אם תרצי, אנחנו נשמח. 

רק אדגיש שא-מיניות היא לא חוסר במיניות או בעיה, אלא א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית כלפי אחרים/ות, כלומר יכולה להיות מיניות אבל היא לא תופנה אל אחרים בדרך כלל. מה גם שא-מיניות היא סקאלה ולא כל הא-מיניים/ות הם מקשה אחת ומרגישים בדיוק אותו הדבר. 

א-מיניות היא מגוון של אפשרויות מיניות וכל אחד ואחת יכולים להחליט מה מתאים להם/ן, עם מה מהתכנים הא-מיניים הם מזדהים ומה מתאים להם. 
זה בגדול, לא פירוט ממש כי אני לא יודע מה רמת הידע שלך ואיך את מגדירה את עצמך על הסקאלה הא-מינית, אם בכלל.

בקשר לקהילה, זה נכון שאין הרבה א-מיניים/ות כאן ובכלל, בעולם, אבל עם השנים אנחנו גדלים מספרית והופכים ליותר נראים בחברה. נכון, יש עוד הרבה עבודה לפנינו, אבל הרכבת הזאת כבר יצאה מהתחנה מזמן והיא דוהרת.
אז אנחנו כאן ויש גם עמוד בפייסבוק וגם ווטסאפ, אנחנו מקיימים מפגשי פורום אחת לכמה זמן ויש גם מפגשים של א-מיניים בחסות המרכז הגאה בת"א (אחד כזה מתקיים ביום חמישי הקרוב) וכל זה מתפרסם מראש בצורה מסודרת כאן. 

בנוסף, ישנם חומרי קריאה וקישורים, הכל נמצא כאן בפורום, למעלה, תחת הלשונית הכחולה "כלים ומידע", שם תמצאי קטגוריות לקריאה. 

חוץ מזה, אנחנו כאן תמיד וכמו שכתבתי, את מוזמנת בכל שלב ובכל דבר העולה על רוחך, אנחנו נשמח לשמוע ממך. ברוכה הבאה ובהצלחה 

לצפיה ב-'א-מיניות היא לא בהכרח חוסר במשיכה מינית'
א-מיניות היא לא בהכרח חוסר במשיכה מינית
27/01/2018 | 13:13
2
53
אדם יכול להימשך מינית לאדם אחר אך לא לרצות מין או לא להנות ממנו, או להיגעל ממין. א-מיני זה מי שמרגיש השתייכות להגדרה (הלא מוגדרת היטב) של א-מיניות.

לצפיה ב-'אני מקווה שטרחת לקרוא עד הסוף'
אני מקווה שטרחת לקרוא עד הסוף
27/01/2018 | 14:53
1
43

שא-מיניות היא מגוון של אפשרויות ושא-מיניים/ות הם לא מקשה אחת וישנן בחירות ושמדובר בסקאלה וכו'. 
חוץ מזה, המשפט האחרון שלך לא ממש מובן. 
לצפיה ב-'טרחתי, אבל התמקדתי במה שהדגשת.'
טרחתי, אבל התמקדתי במה שהדגשת.
27/01/2018 | 17:44
26
וכנראה שיש סיבה לכך שהדגשת, כאילו מדובר באמת מוחלטת.
בעיניי, מי שמזדהה עם ההגדרה של א-מיני הוא א-מיני.
מעבר לזה, לא צריך להיכנס לפרטים אינטימיים של מה בדיוק הוא חווה ומרגיש ביחס למין.
לצפיה ב-'מפגש ACE & ARO במרכז הגאה יום ה' 25.1 '
מפגש ACE & ARO במרכז הגאה יום ה' 25.1
11/01/2018 | 17:04
2
77
המפגש הקרוב של א-מיניים & א-רומנטיים במרכז הגאה בת"א
 יום חמישי 25.1 בשעה 17:00-19:00
 כניסה מרח' קינג ג'ורג' 33 או מרח' טשרניחובסקי 22 בת"א 
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים. 

מוזמנימות להביא קצת כיבוד    

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה  - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד  
לצפיה ב-'מה הסיכוי לדחות את ההתחלה בשעה?'
מה הסיכוי לדחות את ההתחלה בשעה?
22/01/2018 | 14:13
1
21
אני רק מסיימת לעבוד בחמש ואני עובדת בצפון העיר..
לא בא לי להפסיד :(
לצפיה ב-'את מוזמנת להצטרף באיחור '
את מוזמנת להצטרף באיחור
22/01/2018 | 22:22
12
לצפיה ב-'היי אני חדשה פה'
היי אני חדשה פה
09/01/2018 | 13:18
1
142
הציעו לי להכנס לכאן , כי אני א מינית ורוצה אהבה רוצה חבר..ולא מצליחה למצוא . 
אני אשמח להכיר כאן מישהו א מיני ! 
ורציני לזוגיות , אני בת 23 !שיהיה בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
09/01/2018 | 17:42
65

אנחנו שמחים שאת כאן, זה באמת המקום להכיר ובכלל להרחיב את הידע על א-מיניות וא-מיניים/ות.
אם תרצי להכיר מישהו א-מיני, תוכלי לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום, הוא נמצא בקישור כאן למעלה בפתיחה או דרך הלשונית הכחולה למעלה "כלים ומידע" ואז "לוחות". 
תוכלי לפרסם מודעה שבה תכתבי מה את ומה את מחפשת בזוגיות הא-מינית שלך. 
רק אציין שצריך הרבה סבלנות והתמדה בעניין. 

חוץ מהפורום, יש גם את דף הפייסבוק של א-מיניים וישנן קבוצות ווטסאפ לא-מיניים, אם את מכירה.

בנוסף, ישנם מפגשי פורום אחת לכמה זמן ובהם אנחנו נפגשים באווירה נינוחה ולא מחייבת וישנם גם מפגשים של א-מיניים/ות במרכז הגאה בתל-אביב. כל המפגשים מפורסמים כאן מראש, כך שתוכלי לדעת עליהם. 

חוץ מזה, את מוזמנת כאן תמיד לשתף, להשתתף, לקרוא ולשאול כל מה שנראה לך מתאים לנושא. אנחנו תמיד כאן ומוכנים לעזור ולסייע בכל מה שצריך.

בהצלחה 
לצפיה ב-'יכול להיות שאני א-מיני, מה עושים?'
יכול להיות שאני א-מיני, מה עושים?
05/01/2018 | 14:12
5
170
בן 29 מתל אביב.
אני לא בטוח, אבל אולי אני א-מיני, איך בודקים?
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
05/01/2018 | 21:42
4
131

טוב, לא ממש "בודקים" כי זאת לא מחלה, חלילה. 
פשוט תשאל את עצמך אם יש לך משיכה מינית כלפי אחרים/ות ובאיזו עוצמה המשיכה הזאת, אם היא קיימת. 
יש א-מיניים שיש להם/ן משיכה מינית נמוכה מאוד, יש כאלה שאין להם משיכה כלל ויש כאלה שיש להם משיכה מסוימת או בתנאים מסוימים.
זה כמובן באופן כללי ועל קצה המזלג.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך בנושא, נשמח לעזור לך יותר אם תהיה קצת יותר ממוקד ואם תרצה לשתף מה אתה מרגיש כלפי אחרים/ות, אם יש לך משיכה, התאהבות כלשהי וכו'. 
לצפיה ב-'איך ממשיכים?'
איך ממשיכים?
07/01/2018 | 22:16
3
100
יש לי המון רצון לקשר ורומנטיקה אבל מעט מאוד עניין בקיום יחסי מין.
אין לי כמעט ידע בנושא. באופן כללי התחום הזה של מיניות זה תחום שאני פחות מחובר אליו עם עצמי.
הבנתי שיש איזשהו משהו במרכז בגן מאיר,  חשבתי  ללכת לזה.
אני חושב שבעיקר הייתי מאוד רוצה למצוא זוגיות שלא תכלול מין אבל אני כן מאונן לפעמים לכן אני מעט מבולבל.

הייתי שמח לקרוא על התנהלות זוגית של אנשים א מיינים אחרים ובאופן כללי גם לדעת עוד על איך העניין הזה מתקבל בחברה בארץ.
נניח ומחר אגיד לחברי תשמעו אני א מיני, למה אני צריך לצפות?
לצפיה ב-'לאט אבל בטוח'
לאט אבל בטוח
08/01/2018 | 10:03
2
78

נתחיל מההתחלה:
ידע בנושא. כדי לדעת על מה מדובר באופן בסיסי, רצוי לקרוא את ההגדרות הראשוניות. תוכל לעשות את זה כאן למעלה בכניסה לפורום ובקישורים שיש כאן למעלה בלשונית הכחולה: "כלים ומידע", שם תוכל למצוא חומרי קריאה וקישורים.

מעבר לכך, ישנו האתר העולמי לא-מיניים Aven ובו הגדרות ראשוניות, שאלות ותשובות ממוקדות ועוד. מומלץ: 

מה שאתה מתאר אישית, נשמע כמו א-מיניות, אבל רק אתה יכול לדעת אם אתה א-מיני או לא ואם כן, באיזו רמה של משיכה לאחרים וכו'. זה לא אומר שאתה צריך להחליט כבר עכשיו מה אתה ואיך אתה מגדיר את עצמך, אבל זה אומר שיש לך את האפשרות להרחיב את הידע שלך בנושא הא-מיני ולראות מה מתאים לך, למה אתה מתחבר, מה מאפיין את מה שאתה מרגיש כלפי אחרים/ות בענייני אהבה, רומנטיקה ומיניות לסוגיה. 
גם אנחנו כאן לא הגענו "אפויים" ישר, אלא לקח קצת זמן ונחשפנו לתכנים מגוונים בנושא, כך שהיה לנו זמן לעכל ולחשוב על הדברים הללו. 

בעניין האוננות, חשוב לציין שא-מיניות היא לא חוסר במיניות, אלא חוסר משיכה מינית כלפי אחרים. כלומר קיימת מיניות, אבל בדרך כלל היא לא מופנית כלפי אחרים/ות אלא יכולה להיות עצמית, כמו אוננות וזה בסדר גמור. 

לגבי זוגיות, בגדול, יש זוגיות א-מינית, כלומר זוגיות שבה שני הצדדים אינם מעוניינים במיניות מסוימת אבל כן רוצים לחיות ברומנטיקה למשל. הבעיה העיקרית היא למצוא פרטנרים לזוגיות כזו כי זה לא נושא מאוד נפוץ בקרב החברה שלנו והמודעות לנושא קטנה עדיין. אבל, יש אפשרות להכיר או לנסות להכיר. יש לנו כאן בפורום לוח היכרויות, יש קישור בפתיחה או דרך "כלים ומידע" ואז "לוחות". 
יש מפגשי פורום אחת לכמה זמן ומפגשים שנערכים במרכז הגאה בגן מאיר, שם תוכל לפגוש א-מיניים/ות אחרים. 
בנוסף, יש את עמוד הפייסבוק של א-מיניים ותומכיהם וישנן גם קבוצות ווטסאפ של א-מיניים, גם לפי הגיל.  

איך החברה מגיבה לא-מיניות? בדרך כלל בהרמת גבה, חוסר ידע וניסיון "לתקן" אותך כי זה נשמע לרבים לא הגיוני לא לרצות מין בחברה שמקדשת מיניות בכל מקום, תוכנית, שלט ושיח ציבורי. אבל, אם תסביר לחבריך מהי א-מיניות ושזו הנטייה שלך וככה אתה מרגיש בלי להתנצל, יכול להיות שזה יתקבל בהבנה, תלוי באנשים עצמם, כמובן. אתה מכיר את חבריך הכי טוב, אתה תדע אם וכאשר זה מתאים לספר. טיפ- רצוי לספר לאחרים כשאתה כבר יודע על מה מדובר, מרגיש שזה חלק ממך ויכול לספק תשובות שיתנו מענה הולם לשאלות של אחרים שלא יודעים. 

בסוף, אנחנו תמיד נמצאים כאן ומוכנים לעזור אם צריך. אתה יכול לשאול עוד, להתלבט, לחדד דברים, לשתף ולהשתתף, אתה מוזמן בכל עת, כמובן. אל תשכח גם את המפגשים שלנו שהם מהנים ובאווירה נעימה ולא מחייבת, כל הפרטים אודותיהם מתפרסמים כאן מראש. בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/01/2018 | 11:40
1
36
המון המון תודה על התגובה המפורטת.
התחלתי לקרוא על הנושא ועושה רושם שאני א מיני.
ללא ספק אגיע למפגש בחמישי הקרוב. יש משהו לעשות במרכז חוץ מהפגישות או שזה בגדול מה שהולך שם?
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
18/01/2018 | 21:35
26
לגבי המרכז הגאה והפעילות חוץ מהמפגש, אני לא יודע, שאל את חצילונית כאן, אולי היא תדע לענות לך. 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה