לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74797,479 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'לא א-מיני אבל כאן'
לא א-מיני אבל כאן
19/10/2017 | 17:21
1
46
מציץ כאן מדי פעם בתקווה לפגוש מישהי שמצהירה שהיא לא א-מינית אבל לא מאוד מינית (ז"א- פחות מהממוצע/מקובל).
אז כזה אני.
אם מצאת עניין אפשר להחליף כמה מילים ומשם....מ יודע?
רק לתאור כללי אציין נתונים יבשים: 42, מושב בשפלה, הייטק, 180
השם האמיתי שמור במערכת
לצפיה ב-'אם תרצה, כתוב מודעה בלוח ההיכרויות'
אם תרצה, כתוב מודעה בלוח ההיכרויות
19/10/2017 | 17:55
24

שם הסיכוי למצוא גדול יותר לאורך זמן. 
ו..ברוך הנמצא 
לצפיה ב-'מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 19.10 בשעה 19:00 '
מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 19.10 בשעה 19:00
10/10/2017 | 13:29
3
72
ביום חמישי, 19.10 בין השעות 19:00-21:00
במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 
לצפיה ב-'אולי הפעם'
אולי הפעם
10/10/2017 | 16:15
2
63
אני כן אגיע. כלומר אעיז לבקש להפגש בכניסה כי לבד לא הצלחתי להכנס עד היום...
לצפיה ב-'יופי יש לך עדיין את מס' הטלפון שלי? '
יופי יש לך עדיין את מס' הטלפון שלי?
10/10/2017 | 16:24
1
24
לצפיה ב-'היי חצילונית'
היי חצילונית
11/10/2017 | 14:57
54
אני חייבת להגיד שאני קצת מבולבלת. שמתי לב שאת בולטת בפורומי הגאווה אבל עד עכשיו לא הבנתי מה את בדיוק? איזה הגדרה? בת כמה וכו'..
את לא חייבת לענות לי אבל רק אם בא לך כדי לסדר לי את המחשבות בראש.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
1

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'יש מאזור קרית גת'
יש מאזור קרית גת
13/10/2017 | 22:21
1
37
בניי 40 ויותר דיסקרטים
לצפיה ב-'דיסקרטיים לגבי החוסר רצון\צורך שלהם לקיים יחסי מין? '
דיסקרטיים לגבי החוסר רצון\צורך שלהם לקיים יחסי מין?
15/10/2017 | 12:16
27
רוב הקהילה שלנו די דיסקרטית לגבי זה
חוץ מהחבר'ה שהולכים למצעדי גאווה ו\או עושים הרצאות
לצפיה ב-'מחפש א-מינית'
מחפש א-מינית
11/10/2017 | 18:24
5
103
היי 
שמי עדן נשוי(עדיין)+2 
בן 50
נראה לי שאני א-מיני ומעוניין לבדוק הנושא
איך עושים?
מעוניין להתייעץ ב4 עיניים
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום'
ברוך הבא לפורום
11/10/2017 | 23:32
4
55

אם אתה רוצה לבדוק את הנושא, כלומר לדעת אם אתה א-מיני, אתה צריך לדעת מה זאת א-מיניות ובשביל זה תוכל לקרוא כאן בפורום למעלה בכניסה. בנוסף, יש חומרי קריאה בקישורים ובמאמרים שכולם נמצאים בלשונית הכחולה למעלה שנקראת "כלים ומידע" ושם תוכל למצוא חומרי קריאה נוספים. 

אני לא יודע אם קראת על א-מיניות, עד כמה קראת ומה אתה יודע עד כה, אם מצאת דברים שאתה מזדהה איתם בנושא הא-מיני ועוד.
רק אזכיר שלדעת אם אתה א-מיני או לא, זה רק אתה יכול לדעת, לא מישהו אחר, כלומר אנחנו יכולים לעזור לך כמובן, לכוון, לייעץ, אבל לא נוכל להגיד לך אם אתה א-מיני, זה משהו שאתה צריך להרגיש בעצמך לבד, אחרי שתדע על מה מדובר ואם הנושא מאפיין אותך.

אז בתור התחלה, קרא מעט חומר, מומלץ גם להיכנס לאתר העולמי של א-מיניים: AVEN ובו יש הגדרות שיוכלו לעזור לך, גם בנושא המשפחתי, כל זה נמצא כאן:

חוץ מזה, אנחנו כאן ומוכנים לעזור בכל שאלה או הכוונה גם אם קראת משהו או שאתה רוצה לחדד דברים מסוימים.

ועוד משהו: כתבת שאתה נשוי בינתיים אבל מחפש א-מינית, האם זה אומר שאתה בתהליכים להיפרדות או שהכוונה למשהו אחר? נשמח אם תבהיר למה התכוונת כדי שנדע אם העניין הוא גם משפחתי/זוגי ושם הנושא אולי עלה. 
לצפיה ב-'מבולבל'
מבולבל
12/10/2017 | 12:25
3
47
אני התעמקתי וקראתי 
עדיין מתעמק בנושא 
אך לא בטוח אם יש לי בעיה
מה שכן-בזוגיות ישנה בעיה שאני מעוניין לפתור:היא רוצה ואני פחות
לא יודע למי לפנות לייעוץ:
סקסולוג פסיכולוג או קולגה לקבוצה שמכיר יותר ממני את האבחון
לצפיה ב-'לא צריכה להיות בעיה, להיפך.'
לא צריכה להיות בעיה, להיפך.
12/10/2017 | 16:54
2
45

אם אתה מרגיש שאתה מזדהה עם הנושא הא-מיני לסוגיו, לא מעוניין במין בשונה מזוגתך, אז אולי זאת לא בעיה אלא סוג של פיתרון, כלומר, אולי תמצא הגדרה יותר מדוייקת למה שאתה מרגיש ביחס למיניות ומשיכה מינית.

אני מתאר לעצמי שיש בינך לזוגתך פערים במיניות וזה יוצר לא מעט קונפליקטים, זאת בעיה שיש לזוגות שאחד מהם/ן בעל משיכה מינית שונה והיו כאלה כאן לא מעט.
עכשיו השאלה היא מה אתה מרגיש בעצמך, מה רמת המשיכה המינית שלך כלפי אחרים? 
בעיקרון, אף אחד לא יוכל לאבחן אותך כי א-מיניות היא משהו שאתה צריך להרגיש בעצמך ולדעת אם אתה מזדהה עם המאפיינים השונים של א-מיניות. יש מגוון רחב מאוד בנושא הא-מיני וזו לא רק הגדרה צרה אחת. אתה יכול למצוא הרבה מאפיינים שאולי יתאימו לך ולמה שאתה מרגיש.
כתבת שאתה עדיין מתעמק בנושא וזה מצוין, כי ככל שתדע יותר על הנושא, כך תוכל למצוא יותר דברים שאולי ידברו אליך.
גם אני ואחרים כאן, לא התחלנו לדעת הכל ביום אחד, קראנו קצת, החלפנו חוויות אישיות, שאלנו שאלות, עוררנו דיונים וקיבלנו פרספקטיבה כל הזמן.
עד היום אנחנו לומדים דברים חדשים כל הזמן כי מדובר באנשים וברגשות ויש הרבה מזה, מסתבר.

לעניין פסיכולוג/ סקסולוג, לא הייתי ממהר לפנות אליהם כי רובם לא מכירים את הנושא הא-מיני היטב, בטח לא ברמה של דיבור מקיף, ידע לעומק והבנה. מי מהם שינסה לאבחן אותך, כנראה רחוק מהנושא הא-מיני ומהקהילה הא-מינית מרחק לא קצר. פנייה לאנשי מקצוע כאלה נתונה לשיקולך האישי בלבד.

כאן אנחנו יכולים לעזור לך, לכוון, לענות על שאלות, לשתף חוויות משלנו, מהחיים האישיים ולהגיד לך את מה שאנחנו יודעים. 

אז מה עושים עכשיו?
דבר ראשון, לקרוא ולדעת כמה שיותר על א-מיניות. אם אתה חושב שאתה נמצא שם וא-מיניות מאפיינת אותך באופן כלשהו, לפחות התקדמת צעד אחד חשוב. 

דבר שני, העניין הזוגי. לא יודע אם דיברת עם זוגתך על הנושא או שטרם, אבל ברגע שתדע על א-מיניות מספיק ותחליט אם זה מה שמאפיין אותך, רצוי שתקיים שיחה בארבע עיניים עם בת הזוג ובה תסביר לה מה אתה מרגיש, שזאת לא בעיה אלא סוג של נטיה שיש אותה להרבה אנשים אחרים ושזה מה שאתה מרגיש באמת.

אני כותב דברים באופן כללי, לא כהוראות הפעלה כי אני לא רוצה להגיד לך מה לעשות, את הדינמיקה בינך לבת הזוג אתה מכיר יותר טוב ואני בטוח שתדע מה ואיך לעשות את זה. 
וחשוב, לא למהר. אתה לא חייב לעשות הכל היום-מחר או בזמן הקרוב, אלא רק אחרי שתרגיש שזה מה שאתה ואתה יודע מה להגיד לאחרים בנושא. קח את הזמן שאתה צריך, מדובר כאן בנושא חשוב ומהותי בחיים וראוי להתייחס אליו בהתאם. 

זה לא הסוף, זאת רק ההתחלה וכמו הרבה דברים, היא לא פשוטה אבל אתה לא לבד. אנחנו כאן מוכנים לעזור ולתמוך בכל שלב, לענות על שאלות, לחדד, לדייק וכל מה שתצטרך ונוכל לעשות. 

לצפיה ב-'ממשיך להתעמק בנושא ......'
ממשיך להתעמק בנושא ......
12/10/2017 | 18:31
1
28
1
מערכות יחסים קודמים שהיו לי-היתה משיכה אדירה בהתחלה ואחכ סוג של רתיעה.
אין חשק לכלום -אפילו לא למגע.דחיה מצדי.
זה מה שמאפיין גם כרגע.אחרי יותר מ 20 שנות נישואין .
2
זכורים לי גם כשלים מיניים בעבר לפני נישואיי-אולי הם השפיעו על בטחוני
3
אין לי פנטזיות וחלומות לעשות סקס עם מפורסמות סקסיות ,מושאם של פנטזיונרים רבים.
פשוט לא חשוב לי הנושא ואני מוריד מהערך של פנטזיות הללו.
לא מהותי בעיניי.
4
אחד המאפיינים הוא ההתבודדות-ואכן אני לרב בעולם שלי .אוהב את הלבד עם עצמי
5
אוננות-לא מעניינת אותי .
6
אכן ,נכנס לעומק העניין של א-מיניות כרגע למרות ששנים אני מרגיש כך אך רק לאחרונה הבנתי שישנם אנשים כאלו ופורום בתפוז
7
אופטימי מטבעי
לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
12/10/2017 | 23:13
27
לא חייבים אם לא רוצים, לא מגע ולא דברים אחרים.
יכול להיות שהמשיכה המינית שלך נמוכה ויכול להיות שגם החשק המיני שלך נמוך, אבל את זה רק אתה יכול לדעת.
המשך להעמיק בנושא, אנחנו כאן תמיד. 
לצפיה ב-'הי'
הי
11/10/2017 | 14:59
45
סליחה
לצפיה ב-' האחרון שכתב היום (7/10) מודעה בלוח ההיכרויות:'
האחרון שכתב היום (7/10) מודעה בלוח ההיכרויות:
07/10/2017 | 23:22
77
צור עמי קשר בהקדם האפשרי בבקשה 

הכוונה היא לאלי, בן 34 מהמרכז.
לצפיה ב-'הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות'
הכנות לשבוע המודעות לא-מיניות
19/09/2017 | 14:08
98
שיחול ב-28-22 באוקטובר:

יש רעיונות?

בשנה שעברה עלה הרעיוו לצלם סרטון. אני עוד בעניין, אם זה מתאים. אשמח גם להצעות לנושאים שאוכל לכתוב עליהם, או לשמוע על פרוייקטים בינלאומיים שאפשר להצטרף אליהם. אעדכן אם אמצא פרוייקט כלשהו.
לצפיה ב-'פתאום ראיתי שיש פורום כזה....'
פתאום ראיתי שיש פורום כזה....
02/10/2017 | 01:49
2
94
והרגשתי צורך להיכנס, להבין אם אני שייך לפה...אולי...
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
02/10/2017 | 06:38
1
47
אתה מוזמן לקרוא על א-מיניות, לשאול, לשתף ואם תרצה, גם לספר מה משך אותך לכאן ועד כמה אתה מרגיש שייכות לנושא, נשמח לשמוע ולהשתתף 
לצפיה ב-'תודה... מה שעניין אותי ההתרחקות ממין כמטרה'
תודה... מה שעניין אותי ההתרחקות ממין כמטרה
02/10/2017 | 07:51
78
אולי זה הגיל כי עמוק בפנים יש משיכה ויש תשוקה אבל יותר ויותר זה נראה לי כל כך סתמי ומיותר, לא יודע אם אני במקום הנכון אבל אקרא קצת ואיהיה קצת בפורום ואבין יותר
לצפיה ב-'ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש מתנדבים.ות!'
ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש מתנדבים.ות!
26/09/2017 | 17:22
1
77
היי חברי פורום יקרים,

ארגון מא"י (מודעות א-מינית ישראלית) מחפש אתכן.ם!

אחרי כשנה של פעילות, אנחנו רוצות להתרחב ולהכשיר מנחות ומנחים חדשים, פעילים ופעילות וכל מי שמודעות א-מינית זורמת לה בעורקים ורוצה לעשות יותר.

אנחנו פותחות קורס הכשרה למתנדבות חדשות בימי שישי ה-13/10 וה-20/10.
אנחנו מחפשות מנחות להעברת פעילויות על א-מיניות (על בסיס סיפור אישי), ופעילים נוספים לצוותי פייסבוק, גרפיקה, עשייה פנים קהילתית ותקשורת ויח"צ.

לפרטים והרשמה אפשר לפנות אלינו בהודעות לעמוד הפייסבוק או במייל asexuality.il@gmail.com

*ההודעה מנוסחת בלשון מגדרית משתנה, אך פונה לאנשים מכל המגדרים ולחסרי מגדר כאחד.

המודעה והעמוד שלנו בפייסבוק:
לצפיה ב-' אני שם! '
אני שם!
10/10/2017 | 13:21
3
לצפיה ב-'חברה chevra'
חברה chevra
29/09/2017 | 12:52
70
לסבית א מינית בת 56 בחברה chevra
לצפיה ב-'אני חושבת שאני א מינית'
אני חושבת שאני א מינית
25/09/2017 | 23:10
2
147
היי אני בת 23 
אני חושבת שאני א מינית  
אני לא מרגישה משיכה או צורך ליחסי מין
יש לי חבר מזה שנתיים 
אבל אני לא מרגישה עליו דחף מיני או משיכה כל שהיא 
אנכנו מקיימים נטו כי הוא רוצה ולא אני 
יכול עבור חודש בלי זה ואני מרגישה שזה לא חסר לי 
מה אתם אומרים? 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
26/09/2017 | 07:43
72

תודה על השיתוף.
מה אנחנו אומרים? שהכל תלוי בך ובמה שאת רוצה, האמת.
כמו שאנחנו אומרים לאחרים/ות כאן, אנחנו לא מאבחנים ולא מתיימרים לקבוע מה כל אחד/ת אלא מכוונים או מייעצים. בסוף, ההחלטה מה את היא שלך בלבד.

למרות זאת, מה שאת מתארת כאן, שאין לך משיכה מינית, מתאים להגדרות של א-מיניות. אם את לא נמשכת לאחרים מינית ולא מעוניינת לקיים יחסי מין וזה לא חסר לך, ייתכן שאת א-מינית. 

לגבי הזוגיות שלך, זו שאת מתארת אותה שהוא רוצה ואת לא, האם זה משהו שאולי מפריע לך או שאין לך בעיה בזוגיות כזאת? 

ואם תרצי לקרוא על א-מיניות, תוכלי כאן במאמרים, בקישורים ועוד. בנוסף, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד, את מוזמנת לשאול, לשתף וכל מה שאת מרגישה שנכון לך 
לצפיה ב-'מוכר לי.... אני לא יודע אם אני '
מוכר לי.... אני לא יודע אם אני
02/10/2017 | 01:52
37
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכולם'
גמר חתימה טובה לכולם
25/09/2017 | 23:50
34
ואמן ונמצא כבר את החצי השני שלנו
https://www.youtube.com/watch?v=SQUeO_lReKk
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם/ן '
שנה טובה לכולם/ן
20/09/2017 | 14:22
4
27

לכל חברי וחברות הפורום,
למהססים, למתלבטות, לאלה שרק קוראות ואולי יגיבו בפעם הבאה,
לכל מי שתורם, כותב, משתתפת ומגיב,
לכל מי שבא למפגשים וטורח להכין ולהביא,
לכל מי שהנושא בנפשו ומוכן לתרום ידע וזמן,
לכל מי שמחפשים זוגיות ואהבה
ולכל מי שכאן ובכלל ושלא הזכרתי,

שנה טובה לכולכם/ן   

לצפיה ב-'תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!'
תודה רבה!שנה טובה גם לך ולכולם!
20/09/2017 | 17:44
6
לצפיה ב-' שנה טובה!'
שנה טובה!
21/09/2017 | 18:38
5
לצפיה ב-'שנה טובה למנהל מס' 1'
שנה טובה למנהל מס' 1
24/09/2017 | 23:05
1
21
לצפיה ב-' '
25/09/2017 | 06:44
19
שנה טובה גם לך 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
13

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'לא בטוחה'
לא בטוחה
16/09/2017 | 17:45
9
171
היי לכולם .
אני בת 23 מעולם לא חוויתי קשר זוגי וסקס , אומנם יש לי חשק מיני ואני מאוננת ( פעם בשבוע ) על מישהו לרוב אנשים כאלה כריזמתיים , אך לא בוער בי החשק באמת לשכב לדעתכם זה חשק מיני נמוך ? א מיניות ? או חרדות ?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ותודה על השיתוף'
ברוכה הבאה ותודה על השיתוף
16/09/2017 | 20:36
3
110

האמת, גם אנחנו לא בטוחים, או יותר נכון, לא יכולים לדעת בדיוק כי מה שתיארת כאן מתאים להרבה מאיתנו ולכל אחד/ת יש רצון ונטיה קצת שונים גם בספקטרום הא-מיני.
א-מיניות היא חוסר במשיכה מינית כלפי אחרים/ות, אבל זה לא מחסור בחשק מיני לגמרי ולרוב הא-מיניים יש חשק מיני וכמו שציינת הוא כולל גם אוננות או רמת משיכה מסוימת לאחרים, הכל תלוי במה שמרגישים.

למרות שהאינסטינקט אומר ישר "כן", אנחנו לא יכולים לאבחן אם את א-מינית או לקבוע במקומך, כי זה משהו שרק את יכולה להרגיש אותו בעצמך.
נכון, על פניו מה שאת מתארת נשמע כמו א-מיניות, אבל זה יהיה קצת לא אחראי מצידנו להגיד לך שאת משהו אחד כי א-מיניות היא מגוונת ויכול להיות שתגלי שאת מזדהה עם הגדרות שונות בנושא.

מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה לכוון, לשתף, לענות על שאלות אם יצוצו ולעזור עד כמה שניתן. אני מקווה שזה קצת עזר ואם לא, כתבי שנדע לכוון יותר. 
אנחנו נמצאים כאן תמיד ומוכנים לעזור, בהצלחה 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/09/2017 | 14:53
2
58
ואוו תודה על התשובה . אז א מיניות לא אומרת שאין בכלל חשק ? אני נהנית  מסיפוק עצמי ולדבר על סקס וכו , אבל מעולם לא קיימתי יחסי מין כי זה לא בוער בי ואני תמיד מרגישה שונה , לפעמים אני מרגישה שאני נמשכת לאנשים מסוימים אבל תמיד הרגשתי משיכה מבוססת על רגש שיכול להיות שבא ביחד עם מין אבל יותר רגש .
מי יכול לקבוע את ? אני רוצה לבדוק שזה לא מטראומות או פחדים שווה לנסות מטפלת מינית או פסיכולוג ? 
לצפיה ב-'לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות '
לפני שרצים לטיפול, שווה לבדוק קצת הגדרות
17/09/2017 | 16:03
1
83

אכן, א-מיניות לא אומרת שאין חשק מיני או שאין מיניות כלל, אלא שאין משיכה מינית או שהיא נמוכה, תלוי במה שמרגישים. כלומר יכול להיות חשק מיני וזה בסדר. 

צריך להפריד בין חשק מיני לבין משיכה מינית:
חשק מיני זה מה שאת מרגישה כעוררות או תשוקה מסוימת.
משיכה מינית זה האם את נמשכת מינית לאחרים/ות או מה רמת המשיכה המינית שלך, כלומר האם החשק המיני שיש לך מופנה כלפי אחרים/ות. יכול להיות שאין לך משיכה ויכול להיות שיש לך משיכה נמוכה או משיכה בתנאים מסוימים. 

כאמור, א-מיניות היא מגוונת ומאפשרת לך לראות הגדרות ומשיכות שונות שאולי תוכלי להזדהות איתן או עם חלקן.

אני לא יודע מה רמת הידע שלך ועד כמה קראת בנושא, רק אציין שאם את מרגישה משיכה שמבוססת על רגש, ייתכן שאת דמי-מינית, כלומר נמשכת לאחרים/ות רק אחרי שאת נקשרת אליהם רגשית. 

בנוגע לזה שלא קיימת יחסי מין, אל תרגישי שונה יותר מדי. זה נכון שאנחנו חיים בחברה היפר מינית שמקדשת כל דבר מיני ומכניסה מיניות לכל פרסומת לרהיטים או יין לחג, אבל לא כולם מקיימים יחסי מין ולא כולם/ן רוצים לקיים יחסי מין.
יש כאלה שניסו וגילו שזה לא מתאים להם ויש כאלה שלא ניסו כי זה לא מתאים להם מראש.
את יכולה להרגיש קצת יותר בנוח כי יש כאן הרבה כאלה שלא שכבו או שלא מעוניינים לשכב עם אחרים. אנחנו מדברים על זה גם כאן וגם במפגשים שלנו, בהם ניתן לשמוע מה מרגישים א-מיניים אחרים ומה הקשיים החברתיים שנתקלים בהם, לרבות התחושה שהם שונים כביכול.

ושוב אדגיש שאנחנו לא יכולים לקבוע את מה שאת, זה רק את יכולה לדעת על פי ההרגשה הפנימית שלך לנוכח הידע שתצברי בנושא. ועם כל הכבוד למטפלים ופסיכולוגים, רמת הידע של רובם/ן בנושא הא-מיני לוקה בחסר, בלשון המעטה. נתון לשיקולך בלבד.

כמו שכתבתי, אנחנו מציעים עזרה ותמיכה, הכְוונה בנושא ושיתוף של הידע האישי שלנו שנצבר לאורך השנים. רובנו חווינו את מה שאת מתארת כאן ולכן אנחנו יכולים להזדהות עם מה שכתבת. 
מקווה שעזרתי קצת ושוב, אל תהססי בכל שאלה, חידוד או פנייה בנושא, בשביל זה אנחנו כאן 
לצפיה ב-'אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני'
אנשים כל הזמן מתעניינים בעבר המיני
18/09/2017 | 11:15
66
בתור בת 25 חפרו לי על זה יותר פעמים משאני יכולה לספור וזאת למרות שזה בכלל לא מעיניינם של אנשים.
ההפניה לטיפול פסיכולוגי הפכה להיות כל כך אוטומטית וזה גרם לי במקום מסוים לפקפק בהיכרות העצמית שלי.

בסופו של דבר הבנתי שהייתי קשה מאוד עם עצמי. זה שכולם עושים לא אומר שגם אני צריכה לעשות. 
הדבר התומך שאני יכולה להגיד לך, ברמה הכי אישית, במיוחד כי אני מכירה את ההרגשה הזאת: את כבר יודעת מראש מה טוב לך- ובצורה הכי פשוטה צריך להפריד בין "אני" ל"שאר" כי הנטייה הא- מינית עדיין לא ידועה כל כך בציבור או שאנשים בכלל לא מבינים איך זה אפשרי. ההכרה בזה שקיימים עוד אנשים שנמצאים בספקטרום, גורמת לי לפחות, להרגשת ביטחון לגבי הנטיה שלי.
לצפיה ב-'לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?'
לא נשמע לי שאת א-מינית, אולי פשוט עוד לא התאהבת?
18/09/2017 | 20:45
3
67

למה התכוונת שאת מאוננת על מישהו? (כריזמטי?)

או שהייתה שם בעיית פיסוק?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
19/09/2017 | 07:13
2
75

א-מיניים לא מתאהבים? זה שמור רק למיניים? לא ברור.

זה גם מזכיר את סוג השאלות שאנשים שואלים כשהם שומעים על א-מיניות פעם ראשונה, בייחוד אלה שלא מאמינים שיש דבר כזה. 
אבל אני מתאר לעצמי שלא התכוונת לזה, בטח לא לערער על מי שנמצא כאן ומחפש/ת תמיכה או עזרה בנושא בצעדיו הראשונים 

לצפיה ב-'אני מרגישה'
אני מרגישה
25/09/2017 | 19:22
1
52
שכן יש לי דחף מיני , אומנם בא בתקופות ולא קבוע , אבל לא ממש רוצה לשכב עם מישהו או מישהי , כאילו להיכנס לקשר זוגי זה לשכב וגם אולי כשלא כ''כ בא לי .
אולי פשוט לבידו חלש ? יש אחת שאמרה שלא ניסיתי אני לא יכולה לדעת ... 
ועוד שאלה מה זה זוגיות א מיני? המטרה היא הקמת משפחה ומשק בית משותף ? נגיד אם אני גם אל הורית או לא הכי מעוניינת בילדים , זאת זוגיות שמספקת בעיקר את הפן הרגשי ? חוויות משותפות וכו ? ויש זוגות א מיניים שכן מקיימים מדי פעם ? אשמח לתשובות ותודה על הקודמות .
לצפיה ב-'מה שאת מתארת הוא די נפוץ כאן'
מה שאת מתארת הוא די נפוץ כאן
26/09/2017 | 07:23
44

שיש דחף מיני אבל אין רצון לשכב עם אחרים. אני לא יודע אם זה ליבידו חלש או כל דבר אחר, אני רק יודע שאם זה מה שאת מרגישה, אז זה חלק ממה שאת. 

לגבי מה שאומרים שצריך לנסות כדי לדעת, אז לא ממש, רק אם את רוצה ומרגישה צורך אמיתי לנסות. אף אחד/ת לא יכול ולא צריך להגיד לך מה לעשות מבחינה מינית, אם להתנסות או לא, בטח לא נגד הרצון שלך. 
יש לא מעט א.נשים כאן ובכלל שלא התנסו והכל בסדר, לא חייבים אם לא רוצים. בסופו של דבר, רק את יכולה לדעת הכי טוב מה שאת רוצה בלבד. 

זוגיות א-מינית היא זוגיות של א-מיניים/ות שלא מחייבת התנסות מינית כלשהי. אפשר לאהוב רומנטית או לחיות בשיתוף, הכל תלוי במה שרוצים ובמה שמחליטים כזוג, הן בפן הרגשי והן בפן המיני או הרומנטי או השיתופי או כל בסיס זוגי אחר שרוצים לחיות על פיו. 
את יכולה להקים משפחה עם ילדים ואת יכולה גם לא להביא ילדים, יש לא מעט כאלה גם. כל זוגיות שאת מעלה על הדעת שהיא לא הכי נפוצה בחברה אמנם, קיימת או יכולה להתקיים כי יש אחרים שגם מרגישים כמוך ומחפשים את סוג הזוגיות הזה, פחות או יותר.

לצפיה ב-'אם את לא בטוחה אז תנסי להיות בזוגיות'
אם את לא בטוחה אז תנסי להיות בזוגיות
30/09/2017 | 14:57
20
ואז את תדעי יותר טוב.
לצפיה ב-'קשרים חברתיים'
קשרים חברתיים
17/09/2017 | 15:28
2
130
זה הגיוני הרצון העז לחיי חברה יותר משאר האוכלוסיה ? אני למשל ממש חייבת חיי חברה בקטע של יום יום .

לצפיה ב-'היי לי'
היי לי
18/09/2017 | 11:25
53
יכול להיות שאת טיפוס חברותי מאוד בלי שום קשר או שזאת הדרך שלך לחוות מערכות יחסים שנחשבות משמעותיות בחיים שלך.
אני לדוגמא גם צריכה אנשים סביבי אבל אחרי זמן מסוים אני צריכה הרבה שקט ולבד. ראיתי איזה משהו נחמד באינטרנט שקראו לו "בטרייה חברתית" (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב) לפי הבנתי, יש כאלה שצריכים אנשים כדי להטעין אותה ויש כאלה שצריכים את הלבד שלהם.
לצפיה ב-'מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?'
מה הבעיה? ומה זה ״שאר האוכלוסיה״? עם מי את משווה את עצמך?
18/09/2017 | 21:46
17
לצפיה ב-'מפגש עתידי'
מפגש עתידי
15/09/2017 | 07:39
2
95

ראשית, המפגש אמש היה קטן ואינטימי, אך מהנה. בנוסף, שמחתי לראות פנים ותיקות וגם חדשות. 

שנית, המפגש הבא יתקיים ביום שישי בבוקר. עדיין אין מועד כי עוד מוקדם להחליט, אבל אחרי החגים נתחיל לדבר על כך. 

שלישית, בקרו בלוח ההיכרויות, הוא פעיל, שווה לנסות 
לצפיה ב-'איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)'
איזה כיף...אני כבר מחכה למפגש :)
15/09/2017 | 21:28
1
21
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 10:50
17
לצפיה ב-' מפגש פורום'
מפגש פורום
08/09/2017 | 07:21
10
398

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום ייערך ביום חמישי ה- 14/9/2017 בשעה 18:30 במתחם שרונה בתל אביב. אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י. מפה מצורפת. 

חדשים/ות, מהססים ומתלבטות, המפגש נועד גם לכם/ן כמובן ונערך באוירה נעימה ולא מחייבת. אנחנו תמיד שמחים כשמגיעים חברים חדשים. מי שרוצה לשאול ולהתעניין עוד, אפשר גם בפרטי. 

מי מביא מה? משהו לאכול, שתיה קלה, מאפים כלשהם וכל מה שנראה לכם מתאים לאוירת פיקניק בשעות הערב. 

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ואולי משהו קטן לאכול, אנא שרשרו כאן מה אתם/ן מתכוונים להביא. נתראה במפגש! 

לצפיה ב-'מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?'
מה הסיכוי שזה יתחיל בזמן ולא באיחור של שעה כמו תמיד בשישי?
09/09/2017 | 21:05
3
37
לצפיה ב-'אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו '
אנחנו נהיה שם בזמן ונתחיל, מי שיאחר יצטרף אלינו
10/09/2017 | 00:06
2
52

לא נחכה שעה, זה קצת מוגזם. 
לצפיה ב-'מצויין, אני אביא עוגה'
מצויין, אני אביא עוגה
10/09/2017 | 09:18
1
20
לצפיה ב-'יופי, תודה '
יופי, תודה
10/09/2017 | 11:02
12
לצפיה ב-'לצערי, אני לא אגיע הפעם'
לצערי, אני לא אגיע הפעם
10/09/2017 | 13:11
2
46
אני חולה... וזה כנראה לא יעבור עד יום חמישי... 
המפגשים האלה נהדרים, וממש חבל לי להחמיץ עוד אחד, אבל אין ברירה...
לצפיה ב-'חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי '
חבל..תרגישי טוב ואולי יקרה לך נס א-מיני ותבואי
10/09/2017 | 17:31
27
לצפיה ב-'החלמה מהירה!'
החלמה מהירה!
11/09/2017 | 16:49
28
אני לא אוכל להגיע, אבל מקווה שתוכלי.

תרגישי טוב!
לצפיה ב-'האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?'
האם יהיה איפה לשבת שלא על דשא ?
11/09/2017 | 14:40
1
33
 לא יכולה פיזית...תודה.
לצפיה ב-'יש ספסלי ישיבה במקום'
יש ספסלי ישיבה במקום
11/09/2017 | 16:52
40
אולי נשב בצורה משולבת, כלומר גם על הדשא וגם על הספסל, אז זה אפשרי. 

לצפיה ב-'אוכל ואלרגיות'
אוכל ואלרגיות
12/09/2017 | 19:34
43
יש פה א.נשים
שיש להם אלרגיות לאוכל
כמו גלוטן חלב וסויה?

לצפיה ב-'מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר'
מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר
15/09/2017 | 01:01
1
64
גבר בן 50 נאה להכרות עם א-מינית
מוזמנת לפנות במייל gold22@walla.com
לצפיה ב-'תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום'
תוכל גם לפרסם מודעה בלוח ההיכרויות של הפורום
15/09/2017 | 07:28
39

או דרך "כלים ומידע" כאן למעלה בלשונית הכחולה וב "לוחות". 
בהצלחה. 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה