לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'תתחילו להתכונן למצעד גאווה בירושלים ב-3.8 '
תתחילו להתכונן למצעד גאווה בירושלים ב-3.8
21/07/2017 | 12:29
12
ב-3 לאוגוסט כולנו צועדים וצועדות ביחד! (בשעות אחה"צ הנעימות)
חברי קבוצת הפייסבוק, חברי הפורום של תפוז, ארגון מא"י, קבוצת הצעירים של איגי וחברים חדשים!

**למה חשוב להגיע?**
1. לעזור להפיץ מידע על א-מיניות וא-רומנטיות לקהל הרחב.
2. להפגין נוכחות. להראות לאנשים שאנחנו קיימים ואמיתיים
3. לתמוך במאבק לשיוויון זכויות של קהילת הלהט"ב.
4. לפגוש א-מיניים וא-רומנטיים נוספים.
5. לחגוג ולשמוח

יהיה לנו דוכן משלנו בהפנינג בתחילת המצעד (ואולי גם בסוף?) עם פליירים, דגלים וסיכות למכירה ועוד!
הדוכן גם יהיה נקודת ההתכנסות לקראת הצעידה בהנהגתו של יונתן מלכה

פרטים לגבי המסלול וההפנינג כאן
הרשמה להסעה המסובסדת מת"א לירושלים (של האגודה למען להט"ב) כאן

שימו ❤ : כאן איוונט פייסבוק סגור לחברי הקבוצה בלבד.
כאן איוונט פומבי שכ-ו-ל-ם רואים.

נתראה!
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:54

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
15/07/2017 | 14:51
8
90
לפני כמה חודשים גיליתי שאני א-מינית ויש לי התלבטות די רצינית אני לא יודעת אם לספר לאמא שלי או לא. מצד אחד אני לא מרגישה צורך מיוחד לספר לה ואני חושבת שהיא הבינה שאני לא סטרייטית האטרו נורמטיבית ומצד שני אני מרגישה כאליו אני משקרת לה ומרגישה רע עם זה. אשמח אם תייעצו לי
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
15/07/2017 | 21:24
3
59
לדעתי זה תלוי בכמה דברים, בעיקר זה תלוי באם את רוצה בזה.
זה גם תלוי בבת כמה את, באיזשהו שלב ההורים מתחילים לשאול שאלות ולהלחץ אם אין לך בן זוג ואת לא ב"נורמה".. אני דיברתי עם ההורים על זה בגיל 27 והכרתי את המושג א-מיניות בגיל 22...
אני גם חושבת שאם רק גילית את זה על עצמך לפני כמה חודשים, לא יקרה כלום אם תקחי את הזמן להבין את זה ואת עצמך ומה את מרגישה לפני שאת נכנסת לשאלות קשות מול האנשים הקרובים.. מצד שני, אם את חושבת שזה יעזור לך לדבר איתם ודווקא זה יקרב אותך להבנה עצמית אז לכי על זה.
קיצר זה מאוד תלוי בך ובקשר שלך עם ההורים ועם המשפחה.

ואת לא משקרת לה - זה שאת לא מספרת הכל לאמא זה בסדר. זה פרטי שלך ואת תחליטי מה ומתי לספר. את לא צריכה להרגיש רע עם זה.
לצפיה ב-'תודה על העצה :)'
תודה על העצה :)
16/07/2017 | 15:44
1
32
אני בת 25 ולא היו דיבורים על בן זוג, אבל כן אני באמת יחכה עם זה. 
לצפיה ב-'מעולה :)'
מעולה :)
16/07/2017 | 18:25
33
אם יש לך התלבטויות או שאלות אני תמיד שמחה לענות, גם בפרטי אם את רוצה.
לצפיה ב-' מה שמאי אמרה '
מה שמאי אמרה
16/07/2017 | 17:21
16
לצפיה ב-'את לסבית?'
את לסבית?
16/07/2017 | 01:15
2
22
לצפיה ב-'אני בי'
אני בי
16/07/2017 | 15:49
1
21
לצפיה ב-'...'
...
16/07/2017 | 16:11
31
הם יודעים שאת בי?
את בזוגיות?

והאם את חושבת שזה (ה א-מיניות) פרט חשוב שהם צריכים לדעת בנוגע לאינטימיות שלך בזוגיות?
לצפיה ב-'מצטרף למה שנכתב '
מצטרף למה שנכתב
16/07/2017 | 06:38
51

זה באמת תלוי בך, בהרגשה שלך ובדינמיקה המשפחתית אצלך. יש כאלה שאין להם בעיה לספר וזה עובר יחסית סביר ויש כאלה שפחות.
העובדה שאת מתלבטת ולא נחושה במאה אחוזים לספר, היא אולי סוג של ספק וכמו שכתבה mymai, אולי עדיף לחכות קצת, גם בגלל הידע שתצברי בנושא עם הזמן וגם בגלל הגיל.  

לצפיה ב-'מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 18.7 בשעה 20:00 '
מפגש קבוצת א-מיניים בת"א - 18.7 בשעה 20:00
10/07/2017 | 15:36
1
68
ביום שלישי, 18.7 בין השעות 20:00-22:00
במרכז הגאה בגן מאיר שבת"א, מפגש של קבוצת הא-מיניים!
(אורך המפגש שעתיים)
הקבוצה פתוחה לכל הקשת הא-מינית והרומנטית + א-רומנטיים + מתלבטים
ולכל הגילאים.
מוזמנימות להביא קצת כיבוד   

חברימות שחוששים וחוששות להיכנס למרכז הגאה בפעם הראשונה EVER - אני מוכנה לפגוש אותכם בכניסה לגן מאיר ולהיכנס ביחד 

לצפיה ב-'עוד קצת פרטים על המפגשים '
עוד קצת פרטים על המפגשים
16/07/2017 | 17:14
25
המפגשים הם בחינם.
אין צורך בהרשמה מראש.
פשוט באים בזמן  (כמה שאפשר, גם למאחרים סולחים, אם יש להם תירוץ טוב  אבל הם מפסידים את סבב ההיכרות בהתחלה...)

מי שרוצה, מוזמן להביא כיבוד\שתיה - מה שבא לכם (פירות, חטיפים, מאפים קנויים או ביתיים, שתיה קלה וכו').  אין צורך בכמויות גדולות 

במהלך המפגש יושבים במעגל (בערך), מציגים את עצמנו ומדברים ו\או מקשיבים. מה שבא לכן 
לא חייבים להישאר עד הסוף. 
לא חייבים לשתף בדברים אישיים אם לא מתחשק. 
אם יש נושאים שהם טריגר (מאד מפריע לכם לשמוע דיבור עליהם) - מומלץ להגיד למנחה לפני תחילת המפגש, אבל גם באמצע זה בסדר. העיקר שתגידו. 

בדרך כלל יש כ-10 אנשימות (גברים, נשים, לא בינאריים ועוד)
בגילאים שונים (הרוב סביב שנות ה-20, אבל הטווח הוא גדול: מ-16 ועד 60). 
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:01
7

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' אמנים א-מיניים'
אמנים א-מיניים
07/07/2017 | 09:01
1
67

פעם כבר נתתי קישור לעמוד, אבל הוא מתעדכן עם עוד אמנים כל הזמן, שווה להציץ ולקרוא על היצירות ועל הא-מיניות שלהם/ן: 

לצפיה ב-'תודה על הקישור לאמנים א מיניים- הצלת חיים'
תודה על הקישור לאמנים א מיניים- הצלת חיים
09/07/2017 | 14:01
12
לצפיה ב-'בחיפה היו גם דוכנים? או שרק צועדים?'
בחיפה היו גם דוכנים? או שרק צועדים?
01/07/2017 | 06:52
1
30
לצפיה ב-'היה רק דוכן אחד לפי מה שראיתי '
היה רק דוכן אחד לפי מה שראיתי
03/07/2017 | 14:17
15
לצפיה ב-'איך היה המצעד בחיפה? הייתי תקועה אצל אימי עם טכנאי מבזק ולא '
איך היה המצעד בחיפה? הייתי תקועה אצל אימי עם טכנאי מבזק ולא
01/07/2017 | 06:47
24
לצפיה ב-'יש לי בעיה'
יש לי בעיה
28/06/2017 | 06:15
1
125
אני גרה עם שותפה, ולאחרונה- כל הזמן מפנטזת עליה, וזה מפריע מדאיג אותי
לצפיה ב-'ניסיון לתשובה וגם, יש לי בקשה:'
ניסיון לתשובה וגם, יש לי בקשה:
28/06/2017 | 07:35
96

אנסה להשיב על אף שממה שכתבת לא הכל ממש ברור והפרטים די חלקיים.

האם זה משהו שמפריע לך כי את א-מינית והפנטזיה היא מינית? לזה הכוונה? 
כי ישנם א-מיניים/ות שיכולים לפנטז על הרבה דברים מאחר שא-מיניות היא לא בהכרח הימנעות טוטאלית ממין או ממחשבות מיניות לעיתים.  
הכוונה היא שזה אפשרי להיות א-מיניים ולפנטז על כל מיני דברים כי אם זה קורה, זה חלק ממה שאנחנו ומהנטיה או ההרגשה שלנו ולא עומד בסתירה עם היותינו א-מיניים.
יתרה מזאת, אם את יודעת שאת א-מינית ויודעת מה את רוצה ומעדיפה בזוגיות או קשר או במפגשים עם אחרים/ות, אז את יודעת גם מהם הגבולות המיניים שלך, מה תרצי לעשות ומה לא, עם אחרים.

ובקשה, אם אפשר: את יכולה לכתוב את מה שאת רוצה בהודעה אחת כדי שנבין למה את מתכוונת?
אנחנו כאן כדי להקשיב ולתמוך, אבל את כותבת משפט אחד בהודעה אחת ומשפט אחר בהודעה אחרת וקשה להבין אם את אומרת משהו כללי, אם שתי ההודעות קשורות אחת לשנייה, אם את מבקשת עזרה או סתם רוצה לשתף.
זה מאוד יקל עלינו לקרוא ולהבין הודעה רצופה. אם תרצי עזרה טכנית, נשמח לעזור, אין בעיה. 

לצפיה ב-'בצעירותי'
בצעירותי
28/06/2017 | 06:00
89
בצעירותי הייתי מאוננת הרבה
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
27/06/2017 | 06:22
52
לצפיה ב-'לסביות א מיניות בגילאים 45 50 60 השמיעו קול'
לסביות א מיניות בגילאים 45 50 60 השמיעו קול
27/06/2017 | 06:12
44
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:17
9
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'לא, את המיפגש'
לא, את המיפגש
26/06/2017 | 06:14
1
46
לצפיה ב-'יהיו עוד מפגשים וגם, '
יהיו עוד מפגשים וגם,
26/06/2017 | 06:38
49

אם אפשר לשרשר בהודעה הרלוונטית, זה יהיה נחמד, כי לא ברור מה את עונה ולמי, בייחוד כמה שבועות אחרי.
כדי לענות חזרה בשרשור עצמו, לחצי על ההודעה שאת רוצה להתייחס אליה, ותראי בצד ימין שנפתח "הוספת תגובה", שם כתבי את מה שעל ליבך ואחר כך שלחי. 

מצרף צילום מסך של הפורמט: 
לצפיה ב-'לסבית א מינית'
לסבית א מינית
26/06/2017 | 06:11
1
47
לצפיה ב-'מה עם זה?'
מה עם זה?
29/06/2017 | 09:52
17
לצפיה ב-'הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים'
הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים
23/06/2017 | 22:36
3
59
שלום,

אני אקדמאי, מסורתי בן 36, יש אומרים שאני אפילו די נחמד. אה... ואני הומו.
הומו שמאוד מעוניין להקים משפחה "נורמטיבית", כזו של אמא-אבא-ילדים.

אם יש מישהי שמחפשת להקים משפחה עם מגורים משותפים, שכל ההבדל בינה לבין משפחות אחרות הוא קיום יחסים, אני אשמח אם תפנו. אפשר כמובן בפניה אנונימית. 

בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'פרסם גם בלוח ההיכרויות של הפורום'
פרסם גם בלוח ההיכרויות של הפורום
24/06/2017 | 10:35
2
34

שם המודעה תשאר יותר זמן וגם נמצאת במקום המיועד מראש להיכרויות וחיפושים מהסוג שלך. בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה. איך אני מגיע לפורום ההכרויות?'
תודה. איך אני מגיע לפורום ההכרויות?
24/06/2017 | 22:39
1
11
לצפיה ב-'כאן:'
כאן:
24/06/2017 | 23:01
38

או,
פה למעלה, בלשונית בכחולה "כלים ומידע" >> בוחר ב- "לוחות" >> הגעת ללוח ההיכרויות. 
אל תשכח להשאיר את המייל שלך במודעה שתכתוב. 
לצפיה ב-'מצעד גאווה באר-שבע 22.6 - 19:00. בואו להגיד שלום '
מצעד גאווה באר-שבע 22.6 - 19:00. בואו להגיד שלום
21/06/2017 | 02:18
31
אומנם בבאר-שבע אני מפעילה בעיקר את הדוכן של ארגון "מעברים", תהיה בו גם פינה א-מינית (אולי בשנה הבאה יהיו מספיק פעילים לדוכן שלם...).
אני ממש אשמח לחבר'ה מהקהילה שיבואו להגיד "שלום"  ולהתרשם מהסיכות החדשות והמהממות שהכנתי .

אז חפשו אותי בדוכן תחת הסמל שלמטה ו\או מתחת למטריה סגולה ענקית ו\או לפי החולצה השווה ש-Niwo ויונתן הכינו לקראת המצעד בת"א!
לצפיה ב-'מדבקות א-מיניות חמודות '
מדבקות א-מיניות חמודות
16/06/2017 | 09:59
92

מחו"ל, אבל שולחים לישראל, מי שרוצה: 

לצפיה ב-'הרצאה על א מיניות'
הרצאה על א מיניות
13/06/2017 | 10:19
3
110
מוזמנים להרצאה של גאיה שטיינברג בנושא "בי-לא-סקסואליות: הפוטנציאל החתרני של בי-רומנטים/ות על הקשת הא-מינית".
ההרצאה של גאיה היא חלק ממושב על ביסקסואליות, בכנס "סקס אחר" ללימודים להטב"ים וקווירים. 
ההרצאה תתקיים מחרתיים, יום ה', 15.6. המושב על ביסקסואליות יתחיל בשעה 14:30 ויסתיים בשעה 16:00. ההרצאה של גאיה אמורה להיות ההרצאה אחרונה במושב. הכנס יתקיים באוניברסיטת תל-אביב, בנין טרובוביץ' (הפקולטה למשפטים), אולם קפלון (חדר 209).
הכניסה חופשית, בואו בהמוניכם 

לקישור בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/240895279728060/
לצפיה ב-'מעניין... נראה אם אוכל להגיע.'
מעניין... נראה אם אוכל להגיע.
13/06/2017 | 15:44
12
לצפיה ב-'אולי אבוא, למרות שלא בטוח'
אולי אבוא, למרות שלא בטוח
13/06/2017 | 17:13
12
לצפיה ב-'היה מעולה'
היה מעולה
15/06/2017 | 20:00
35
אני שמחה ששמעתי על זה פה ובפייסבוק, אחרת לא הייתי יודעת. היה מעניין.
לצפיה ב-'פיספסתי'
פיספסתי
15/06/2017 | 16:27
1
38
לצפיה ב-'את ההרצאה? '
את ההרצאה?
15/06/2017 | 17:42
10

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה