לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91699,169 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'צריכה עזרה...'
צריכה עזרה...
25/05/2020 | 22:35
3
19
אני בת 18, לפני גיוס.
עד לא מזמן הגדרתי את עצמי כלסבית. היו לי קראשים חזקים על בנות, הייתי חושבת עליהן, רוצה להיות קרובה אליהן... דברים רגילים...
תמיד חשבתי שהדפיקות בלב שאני מרגישה לידן, הלחץ וההתרגשות זה בעצם גם המשיכה המינית שאני אמורה להרגיש אליהן.. אבל אני כבר לא בטוחה... אני לא חושבת שאי פעם נמשכתי למישהו או מישהי. אני מנסה לחשוב על מישהו כזה, אבל אפילו בן אדם אחד לא עולה לי לראש. מצד שני כן יש לי חשק מיני, פשוט רק בפנטזיות ובסרטים, לא במציאות.
אני נורא מבולבלת ונורא לחוצה. אני גם ככה כבר שנים מנסה לקבל בחוסר הצלחה את הנטייה הלסבית שלי. אני לא מסוגלת להתמודד גם עם הידיעה שאני א-מינית. גדול עלי. אני נשברת. אני מרגישה חריגה, אני מרגישה מדוכאת ואני מרגישה בעיקר בודדה.
האם התחושות שלי באמת מתאימות להגדרה של א-מיניות? האם יש מישהו שאני יכולה לדבר איתו על הנושא? אין לי כסף לפסיכולוג אז אולי דרך עמותה או משהו?
לצפיה ב-'שלום '
שלום
26/05/2020 | 07:36
10

ראשית, תודה שאת כאן וששיתפת אותנו ברגשות שלך. זה לא מובן מאליו ואנחנו שמחים שאת כאן ומוכנה להקשיב ולקבל תמיכה.

שנית,  אכן, לא תמיד זה קל לדעת שאנחנו לא עושים את אותם דברים כמו רוב הסביבה שלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו לא בסדר אלא שהסביבה היא פחות סובלנית כלפינו או לא יודעת לעכל את מה שאנחנו מרגישים. הכוונה היא שאת בסדר גמור, את לא פחות מאף אחד/ת ולא צריכה להרגיש רגשות אשם כלשהם.

האם התחושות שלך מתאימות להגדרה של א-מיניות? ייתכן שכן, אבל לא אנחנו יכולים לקבוע עבורך או לדעת, אלא רק את, מאחר שזה משהו שרק את יכולה להרגיש בתוכך ולדעת מה הנטיה שלך, מה את אוהבת ומה המשיכה שלך (אם יש, בכלל). אף אחד/ת לא יכול וגם לא צריך לקבוע עבורך מה את מרגישה- כל זה שלך ורק שלך.

כעיקרון, אם את לא נמשכת לאחרים/ות באופן מיני אלא יש לך רק קראשים, יכול להיות שאת נמצאת על הסקאלה הא-מינית. אזכיר שהסקאלה הזאת היא רחבה ויש בה מגוון של דברים, כך שלא הכל הוא הגדרה אחת קבועה. 

בעניין החשק המיני, כן יכול להיות חשק כזה, אבל לא תמיד הוא מופנה כלפי אחרים ולכן, כמו שתיארת, החשק המיני הזה נשאר במחשבות, בפנטזיות או כשרוצים מיניות עצמית (אוננות) וזה בסדר. 

לגבי הסביבה שלנו וההרגשה שאנחנו לבד, זה משהו שרבים כאן הרגישו ועדיין מרגישים מאחר שבחברה, השיח הא-מיני עדיין לא נקלט כראוי ולא נפוץ (כמו השיח הלהט"בי, נגיד) ויש סטיגמות לא נכונות רבות בעניין.
אבל, זה לא אומר שהכל שחור. המודעות לנושא הולכת וגדלה בשנים האחרונות, מספר הא-מיניים/ות גם הולך וגדל והשיח הציבורי מתחיל להראות סימנים של פתיחות מסוימת.

הדבר הכי חשוב, זה שאת לא לבד. יש רבים/ות כמוך, שמרגישים את אותם דברים, שיש להם משיכות שונות לאנשים שונים וכולם נמצאים כאן ובמרחבים הא-מיניים האחרים. כולנו כאן תומכים אחת בשני, מקשיבים, מדברים, נפגשים ופועלים כדי שנרגיש טוב יותר תמיד. יש לך תמיד אוזן קשבת ותמיד יש לך למי לפנות.

כל מה שכתבתי כאן, הוא לא סוף פסוק אלא רק ההתחלה. את תמיד יכולה לדבר איתנו ועובדה שכבר עשית צעד אחד לקראת כשהגעת לכאן וכתבת מה את מרגישה. אין לנו עמותה אלא אנחנו קהילת אנשים חופשית ומאפשרים חופש ללא חוקים או מסגרת. ומשהו לגבי פסיכולוגים: איך נאמר בעדינות? לא כולם/ן ממש מכירים את הנושא הא-מיני מספיק טוב. אפשר ללכת לפסיכולוגים, אבל אי אפשר לדעת מה הם יגידו ואם הם יתמכו בנטיה הא-מינית מספיק טוב עבורך ובמידה שאת צריכה. בכל אופן, זאת בחירה שלך בעניין. 

את תמיד יכולה לפנות אלינו, גם בפרטי אם את רוצה ונוח לך, לשאול עוד דברים, לחדד, להתלבט וכל מה שעולה על רוחך. שוב, את לא לבד ויש רבים/ות שתומכים בך ועומדים לצידך כל הזמן. אל תהססי לשאול דברים או לבקש תמיכה, בשביל זה אנחנו פה ונשמח לעזור בכל דבר 

לצפיה ב-'למבולבלת'
למבולבלת
26/05/2020 | 15:51
7
למבולבלת, מקווה שאת קוראת את ההודעה הזאת ושלא התייאשת מלקבל תגובה.
בכל מקרה אם תפתחי שם משתמש או אפילו תשלחי הודעה למנהל K500 בפרטי במידה ואת לא רוצה לחשוף בפורום את שם המשתמש שפתחת
אוכל לנסות לעזור לך. גם אני לסבית..
לשיחות שיותר עוזרות ויותר עמוקות יהיה יותר נוח לי להסביר לך במסרים ופחות פה על גבי הפורום.
תרגישי חופשי לפנות אליי במידה ותצטרכי. פה בשבילך.

בהצלחה בגיוס.

לצפיה ב-'גם לי יש חשקים מיניים'
גם לי יש חשקים מיניים
27/05/2020 | 10:10
3
עם פנטזיות ונשארו בגדר פנטזיות, שלא מומשו מסיבות שלא תלויות בי.
לצפיה ב-' אתר היכרויות חדש לא-מיניים/ות'
אתר היכרויות חדש לא-מיניים/ות
23/05/2020 | 17:48
2
38

השבוע עלה אתר היכרויות לא-מיניים/ות, א-רומנטיים וכל מי שתחת המטריה הא-מינית.
האתר מחו"ל והוקם על ידי אנשים א-מיניים, אין שם חברים/ות מישראל כרגע (טוב, אני) אבל תירשמו, אז המעגל יגדל.

כרגע האתר בחינם, אבל משנת 2021 יתחילו לגבות עליו כסף. 
נסו ותראו:

בהצלחה 

לצפיה ב-'אבל למה'
אבל למה
24/05/2020 | 03:34
1
20
הם חייבים להשתמש בcookies?
לצפיה ב-'לא יודע, אבל אני מציע'
לא יודע, אבל אני מציע
24/05/2020 | 06:22
22

שתפני את השאלה אליהם באתר.
מאחר שהאתר חדש, הוא לא חף מבאגים וטעויות קטנות. שוחחתי קלות עם מפעיליו והם מודעים לכל הבעיות הללו. 
לצפיה ב-'help '
help
17/05/2020 | 21:58
1
39
היי.
אנחנו סטודנטים במכללת עמק יזרעאל אשר חוקרים את הקשר בין אישיות לבין רמת מיניות.
נשמח לגלות עוד אודות א-מינים ולשם כך נצטרך עזרה במילוי השאלון.
מודים מראש למי שיכול לפנות 10 דק' ולעזור לנו :)

קישור לשאלון-
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAeBXwo8...
לצפיה ב-'כתוב לי "מצטערים, אך הקובץ שביקשת אינו קיים."'
כתוב לי "מצטערים, אך הקובץ שביקשת אינו קיים."
19/05/2020 | 00:48
10
לצפיה ב-'יש לי התלבטות'
יש לי התלבטות
15/05/2020 | 16:37
13
104
אני בת 34, הכרתי מישהו מהעבודה ואני נמשכת אליו מינית, כמו כן לפניו יצא לי להתקל בגבר שפלירטט איתי. המשותף בין שניהם חוץ משיכתי המינית אליהם שזה לא היה סיכוי אפילו לא לסקס. מה שגורם לי לבלבול זה שלא נמשכתי לבני זוגיי מינית ולא שכבתי עימם. לא איתם ולא עם אף אחד אחר. בילדות הייתי מגורה מעירום של נשים והייתי מאוננת. יכול להיות שאני על ספקטרום הא-מיני? משיכה מינית הרגשתי רק עם שני הגברים הנ"ל.
לצפיה ב-'תנסי לנתח מה בגברים האילו משך אותך'
תנסי לנתח מה בגברים האילו משך אותך
15/05/2020 | 21:53
1
34
אצלי לדוגמא פלרטוטים מצד בחור או דיבורים מסוגים מסויימים מעוררים משיכה . אולי תבחיני משהו במראה/בהתנהגות/בשפת גוף.
לצפיה ב-'אצלי פשןט המשיהה היא מהראש הרבה פעמים'
אצלי פשןט המשיהה היא מהראש הרבה פעמים
15/05/2020 | 21:54
13
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/05/2020 | 22:04
10
33

אנחנו לא יכולים ישר להחליט או לדעת אם את על הספקטרום הא-מיני או לא מאחר שאלה דברים שרק את מרגישה בתוכך. אנחנו כן יכולים לכוון אותך ולתת לך כלים כדי לבחור אם את שם ואם כן, באיזו מידה ועל איזו משיכה מדובר. 

יש לי שאלה: לשני אלה שתארת כאן, היתה לך משיכה מינית ורצית איתם אקט מיני כשלהו או שזו היתה משיכה של רצון מסוים להיות איתם?

שאלה נוספת: האם המשיכה הזו נבעה מזה שהיה לך חיבור רגשי כלשהו אליהם או שהרגשת משיכה בעקבות משהו שמצא חן בעיניך אצלם?

השאלות הן לא חיטוט, אלא כדי להבין היכן את עומדת ולמה את מתכוונת. 
א-מיניות היא נושא מגוון ורחב ולכן אנחנו מנסים לדייק דברים עד כמה שניתן. 
אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור עד כמה שניתן 

לצפיה ב-'עם האחד קשה לי להגיד בדיוק כי פגשתי אותו רק פעם אחת'
עם האחד קשה לי להגיד בדיוק כי פגשתי אותו רק פעם אחת
15/05/2020 | 23:04
9
30
אני כן יכולה להגיד שכשנתן לי את המספר טלפון שלו התקשרתי אליו ואף שלחתי לו הודעה בווטצאפ, לא זוכרת איזה סוג של משיכה הייתה לי אליו אבל כן הייתה לי פנטזיה מינית עליו. לגבי השני כן היה לי צורך במשהו מיני איתו וכשדימיינתי שאנחנו יחד עירומים או דימיינתי קיום יחסי מין(חדירה, אוראלי) היה לי גירוי באיבר המין ותחושות בבטן.

לגבי הראשון לדעתי זה משהו שמצא חן בעיניי אולי הפלירטוט והמחמאות ורק אציין שזה נבע כחלק מתפקיד שלו כי הוא עבד כנציג מכירות ובאותו זמן לא היה לי ברור כל ההגדרות האלה וסוגי המשיכה, אם התאהבות או הידלקות. הייתי בטוחה שאני מאוהבת בו אבל כיום אני לא מאמינה שזה אכן כך כי גם פגשתי אותו רק פעם אחת.

עם השני אני יכולה להגיד שביום הראשון שראיתי אותו לא ייחסתי לו חשיבות וגם לא היה רלוונטי בכלל על קשר רומנטי או מיני או כל קשר אישי אחר. זה מישהו מהעבודה שהיה אחראי עליי והתחלתי לעבוד תחת סמכותו. לא כל כך מבינה מה זה אומר חיבור רגשי אבל לדעתי הרגשתי משהו כלפיו לא יודעת אם זה היה רגש או משיכה בלבד זה מבלבל עדיין כל ההגדרות האלו ואני בודקת את זה. אני כן אגיד שיש מצב שהיה בו משהו שמצא חן בעיניי. אולי הכריזמה שלו, או ההתנהגות שלו כלפיי, הסבלנות שלו למרות שכנראה בילבלתי בין המצב כחלק מהתפקיד שלו לבין מישהו מועמד פוטנציאלי לקשר אישי יותר ואינטימי. היינו נפגשים בבתי קפה מדברים על העבודה וסה"כ התייחס אליי יפה ובג'נטלמניות ובכבוד שזה משהו שהיה חסר לי אצל רוב הגברים שהכרתי אז כנראה בילבלתי לבין מה שנדרש ממנו בתפקיד לבין משהו שפירשתי אחרת בתוך הלב. אגב זאת לא פעם הראשונה שאני מוצאת את עצמי נמשכת לגברים לא רלוונטים אבל זה לא בהכרח מיני.

לצפיה ב-'לפי מה שאני מבין'
לפי מה שאני מבין
16/05/2020 | 11:16
7
32

את מדברת על מחשבות/פנטזיות יותר מאשר משיכה פיזית לאחרים. 
כלומר, את כן רוצה קרבה מסוימת (רומנטית, נניח) אבל לא על בסיס מיני? 

חוץ מזה, האם קראת על א-מיניות ומצאת משהו בה שאת חושבת שהוא חלק ממך? 

לצפיה ב-'נראה לי שאני כן רוצה על בסיס מיני'
נראה לי שאני כן רוצה על בסיס מיני
16/05/2020 | 13:55
5
22
עם אחד הגברים

לגבי השאלה השנייה לא כל כך
לצפיה ב-'אוקי, אז לפני כן, אני מציע'
אוקי, אז לפני כן, אני מציע
16/05/2020 | 17:07
4
26
אולי להתחיל עם כמה דברים בסיסיים?

אני לא יודע מה קראת, מאילו מקורות ועד כמה, אבל אתן כאן קישורים התחלתיים לבסיס. אם קראת ואת כבר מכירה אותם, אפשר להתקדם הלאה:

הראשון, כאן, בדברי הפתיחה של הפורום:

הקישור השני, באנגלית, לאתר של AVEN ומהווה בסיס: 

אם קראת כבר, מה טוב. אם טרם קראת, את מוזמנת לקרוא ולראות אם זה משהו שנראה לך מתאים לתחושות שלך, לנטיה ולמשיכות שלך כלפי אחרים. 
ייתכן שלא תקבלי תשובות ישירות לכל דבר בבת אחת, ייתכן שכן, הכל תלוי באיך ומה את מרגישה בתוכך פנימה.
אלה חומרי קריאה ראשוניים ולא מקיפים את הכל, אבל הם היסוד שממנו אפשר להתחיל ולהתקדם.

אני מקווה שזה עוזר במקצת או יכול לקדם דברים. בכל אופן, בין אם כן ובין אם לא, אשמח לשמוע את דעתך והאם אנחנו בכיוון כלשהו.

לצפיה ב-'אז הבנתי שכן אפשר להימשך מינית כאלו שהם על הסקאלה'
אז הבנתי שכן אפשר להימשך מינית כאלו שהם על הסקאלה
27/05/2020 | 00:01
3
5
בין א. מיני לבין מיני.

אני לא יודעת אם הבחורים שהיו לי פנטזיות מיניות עליהם הייתי בסוף שוכבת איתם כי זה היה בלתי ניתן למימוש, האחד נשוי והשני אסור קשר אישי
לצפיה ב-'בסוף את צריכה לשאול את עצמך'
בסוף את צריכה לשאול את עצמך
27/05/2020 | 06:43
2
7

מה את מרגישה בתוכך. אני לא נכנס כרגע לפרטים של מול מי את מתאהבת והאם הם נשואים וכו', אני מתכוון מה את מרגישה באופן כללי כשאת נמשכת או לא נמשכת לאחרים? איזה סוג של משיכה זאת בעינייך ועוד.

האם קראת וראית משהו מהדברים שהתחברת אליו מבחינת ההרגשה? משהו שקראת ואמרת: זהו, ככה אני מרגישה כלפי אחרים!

לצפיה ב-'לא יודעת מה אני מרגישה'
לא יודעת מה אני מרגישה
27/05/2020 | 10:15
1
4
אני נמשכת רומנטית, אינטלקטואלית, אסטתית

לא ממש האמת. אולי חשתי הזדהות לגבי הבחורה שכתבה פה שיש לה חשק מיני ופנטזיות.
לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
27/05/2020 | 12:38
1

ואם את לא יודעת מה את מרגישה בדיוק, זה בסדר. לא חייבים לדעת הכל ישר או לבחור הגדרה על ההתחלה. גם לי לקח זמן עד שידעתי לאן אני משייך את עצמי בדיוק ומה מתאים לי מבחינת ההרגשה. וכן, גם אני מרגיש משיכה רומנטית ואינטלקטואלית לאחרות. 
לצפיה ב-'זה נשמע בדיוק ההגדרה של ביסקסואליות'
זה נשמע בדיוק ההגדרה של ביסקסואליות
23/05/2020 | 18:38
9
היא כתבה שיש מחשבות/פנטזיות לנשים וגם כתבה שהיא מעוניינת עם גברים , זו בדיוק הכונה במונח ביסקסואלית.
לצפיה ב-'הרבה נשים נמשכות לגברים בגלל סוג היחס'
הרבה נשים נמשכות לגברים בגלל סוג היחס
16/05/2020 | 18:35
26
שהם נותנים. שזה עוקף מראה.
והופך את האדם מאדם סתמי לאדם מושך וייחודי יותר בעינייך.
ואני גם מסכימה איתך שבאמת נראה שיש מחסור בהבנה וביישום של זה אצל המין הגברי כמובן בהכללה גסה.
אפשר לומר שבמובן מסויים זו משיכה לאופי אבל זה נרכש אילו גינונים שכל אחד יכול לאמץ לעצמו וכך להשפיע על המין השני יש שיקראו לזה ג'נטלמניות או פשוט נימוסים טובים.
אני חושבת שאפשר לומר שבמידה מסויימת זו משיכה רגשית אבל אני גם חושבת שהרבה משיכות מעורבבות וקשה לומר שרב הפעמים שנמשכים זה רק בגלל סוג משיכה אחד ויחיד.
מה שתיארת לגבי הסוג משיכה הזו קורה להרבה נשים.
לצפיה ב-' מפגש זום ביום שישי בצהריים:'
מפגש זום ביום שישי בצהריים:
29/04/2020 | 20:46
1
88

שלום, מפגש זום נוסף ביום שישי הקרוב, ה- 1/5 בשעה 12:00

זה הקישור, לחצו עליו וכנסו לנפגש 

Click https://us04web.zoom.us/j/74938191136?pwd=QnVMaVRodDl2SnlyeXVUMjUzb0hoZz09 to start or join a scheduled Zoom meeting

לצפיה ב-'תודה לכל מי שהצטרף '
תודה לכל מי שהצטרף
01/05/2020 | 21:22
49

היה מפגש נהדר ומעניין, כתמיד. המפגש ארך שלוש שעות והיו לא מעט משתתפים/ות. דיברנו על א-מיניות ועל דברים אחרים שקשורים וקשורים פחות.
תודה שוב וניפגש במפגש זום הבא.
על המועד נפרסם כאן ובקבוצות ווטסאפ ופייסבוק.
לצפיה ב-'לא כל כך מבינה את זה'
לא כל כך מבינה את זה
06/05/2020 | 01:25
3
69
יש לי ידיד הומו אמיני יותר ממני (אני אפשר לומר אפורה).
עכשיו הוא לא אוהב מין עם גברים או שגברים עושים איתו שיחות מיניות אבל אם נשים ואיתי הוא עושה שיחות מיניות מיוזמתו. עכשיו אני שוב מדגישה שהוא לא מעוניין בנשים.
אז למה הוא נהנה ויוזם הערות מיניות/בדיחות מיניות וכולי עם נשים ואיתי בפרט?
ברמה שאני מדברת על נושא בכלל לא מיני והוא איכשהו ידחוף לשם את הנושאים האילו והוא מגדיר את עצמו כאמיני אפילו לא כאפור .
איך הפרדוקס הזה בכלל יכול להתקיים.
לצפיה ב-'אם נשים-עם נשים'
אם נשים-עם נשים
06/05/2020 | 01:26
23
לצפיה ב-'כאילו אם גבר'
כאילו אם גבר
06/05/2020 | 01:33
1
42
ידבר איתו בצורה מינית זה יטריד אותו
אבל אין לו בעיה להטריד אותי מינית בשיחות :p
למרות שהערתי לו על זה לאחרונה
כאילו מה נסגר?

לצפיה ב-'לא משנה דיברנו על זה'
לא משנה דיברנו על זה
06/05/2020 | 21:04
39
והוא טוען שהוא אדם עם מיניות יותר גבוהה מרב המיניים אבל שהיא מתבטאת אצלו ברבדים אחרים לא סקס.
יש לו תשוקה להרבה דברים יצירה וכולי והוא העלה את הטענה הלא מקורית של הדחקת מיניות.
זה כזה מתאים לי להתחבר לאדם עם מיניות מודחקת ושזה יצא באפיק לא תואם הומו שמוציא מיניות בשיחות עם בנות .
כן אני לא מופתעת מזה במיוחד.

לצפיה ב-'מתי גיבשתם את הזהות מינית/רומנטית שלכם?'
מתי גיבשתם את הזהות מינית/רומנטית שלכם?
02/05/2020 | 15:38
4
48
אני אתחיל,

הבנה לגבי הזהות המינית שלי התחילה לטפטף לי בסוף שנות העשרה שלי וההבנה שאני לא מעוניינת ומתעניינת במין כמו שאר האנשים מסביב.

שנים שאני מתחבטת עם עצמי מי אני ומה אני רוצה. הרי אני מעוניינת להיות בקשר אבל המחשבה שאני אצטרך להסביר שאני לא מעוניינת במין מעייפת אותי - אולי נועדתי להיות לבד לנצח?

אח"כ הגיעו המחשבות שאולי אני בכלל מעוניינת בנשים? אם אני לא מעוניינת במין עם גברים, אולי מין עם נשים זה משהו שיותר מעניין אותי? אבל מהר מאוד הבנתי עם עצמי שגם זה לא בדיוק מה שאני מחפשת.

לאחרונה הבנתי, יש דבר כזה זהות מינית ויש זהות רומנטית - והן לא בהכרח יתיישרו אחת עם השניה! הבנתי שאני א-מינית (משהו שהרגשתי עם עצמי כבר שנים) אבל אני כנראה פאן-רומנטית.
אני כן מרגישה משיכה רגשית לאנשים בלי קשר למגדר שלהם. יש אנשים שאני נמשכת-רומנטית אליהם אבל כשניסיתי לגרום לעצמי לחשוב על הרעיון של סקס איתם - הבנתי שאני ממש לא מעוניינת בזה. והבנתי שהסוג משיכה הזה קורה לי עם כל המגדרים - זה לא בהכרח רק גברים, רק נשים או רק טרנס.

קצת קשה לי להפנים את זה בגיל 28 אבל כן קצת הוקל לי נפשית להבין קצת יותר מה אני רוצה ואיך הייתי רוצה לראות את החיים שלי בעתיד.
לצפיה ב-'בגיל 20.'
בגיל 20.
02/05/2020 | 17:55
1
44
די היה ברור לי מגיל ההתבגרות שאני סטרייטית ונמשכת לגברים
אבל הם די הגעילו אותי בכל מיני אמירות ומעשים ככה שבין גיל 18-17 היתה לי אפיזודה חולפת של משיכה מינית גם לנשים אבל זה נבע נטו משנאה או אנטי למין הגברי. זה עבר תוך שנה שנה וחצי
ובגיל 20 עם החבר הראשון היה ברור לי שאני יותר לכיוון האמיני/אפור בסקאלה ושאני סטרייטית למהדרין
לצפיה ב-'מה שכן תוספת'
מה שכן תוספת
02/05/2020 | 17:58
38
כנראה משהו מהתקופה הזו נשאר כל הגברים שקורה לי איתם משהו הם או: הומואים / עם תכונות שנחשבות לפחות גבריות/אג'נדרים/ או גבריים אבל עם איזושהי שנאה אנטי למין הגברי.

לצפיה ב-'אצלי זה היה מבלבל'
אצלי זה היה מבלבל
03/05/2020 | 08:16
37
כי אין לי משיכה רומנטית, אבל יש לי משיכה רגשית חזקה, ואין לי משיכה מינית, אבל יש לי משיכה חיצונית מאוד חזקה (ואלה ממש משיכות אצלי. לא דברים כמו הערכה וכו'). הייתי בטוחה שאלה המשיכה הרומנטית והמשיכה המינית שלי, ושמשהו פשוט חוסם אותן, וגם לא הייתי מודעת להפרדה בין משיכה מרומנטית למינית, אז חשבתי שמה שחשבתי שהוא משיכה רומנטית מעיד על משיכה מינית, ולהיפך.

החל מהתיכון התחלתי לחשוד שאני בי, ובשלב יותר מאוחר התחלתי להזדהות כפאן. משהו לא ישב לי טוב עם זה, אבל היו לי קראשים בלי קשר למגדרים (בעצם, אז הייתי מודעת רק לבנות ולבנים, ולא הכרתי א-בינאריותים או ג'נדרקווירס - המינוח חשוב לי, כי טרנס זה לא מגדר - למרות שאני בעצמי חסרת מגדר, והכרתי את עצמי...)  בצבא היה לי קראש על מישהי הרבה זמן, עד שהבנתי שגם אם היא הייתה רוצה משהו רומנטי או מיני איתי, אני לא רוצה את זה איתה, וזה עזר לי להבין שאני לא רוצה את זה עם אף אחד, אבל אז הבנתי גם שאני כן רוצה פרטנר.ית אחת או יותר שיגורו איתי לנצח ושיעשו איתי כמעט כל מעשה שהחברה מחשיבה לרומנטי (שזה מבחינתי אפשרי עם כל החברים, בלי קשר למגורים משותפים). אני פשוט חווה את הכל כחברות, בלי שיהיו הבדלים שיצדיקו הפרדה בשמות של סוגי מערכות היחסים שהבנתי שהיא מרגישה לי מלאכותית ושקרית במקרה שלי (כל חברות שונה מבחינתי, אבל זה לא מספיק שונה כדי שאוכל לתת לזה שמות שונים ולבחור מערכת יחסים אחת או כמה שאקרא להן "רומנטיות" ולשאר "חברויות").

לקח זמן עד שהבנתי את עצמי יותר, כי החברה כל הזמן אומרת שצריך לרצות משהו רומנטי ומשהו מיני ולא היה לי את השיח על כך שכל דבר שנחשב לרומנטי אפשר לעשות גם עם חברים, או שיש כזה דבר משיכה חיצונית ממש חזקה שהיא לא מינית (במקרה שלי, זה גם לא חושני).
לצפיה ב-'רק רציתי להוסיף'
רק רציתי להוסיף
03/05/2020 | 13:50
34

לגבי הזמן והגילוי של הנושא הא-מיני, שלא חייבים להחליט דברים עד גיל מסוים. זה בסדר להמשיך ולשאול שאלות ולבחון זוויות נוספות כל הזמן. 
אני מתחבר לדברים שכתבת כאן כי גם אני עברתי את חלקם לאורך השנים. לשמחתך, גילית את הנושא הא-מיני מוקדם יחסית, כך שיכולת ואת עדיין יכולה לנוע במרחב הא-מיני ולראות אלו רבדים מתאימים לך ולאלו מהם את מתחברת.

אני למשל, גיליתי את הנושא רק בשנות השלושים לחיי, פשוט כי לא היה איך ומאיפה לדעת, לא היה מידע מספיק והאינטרנט והמדיה לא היו מקיפים כמו שהם בשנים האחרונות. שלא לדבר על השיח הציבורי בנושא שלא התקיים כלל והבורות שחגגה גם כשהתחילו לשמוע קצת על א-מיניות.

הנקודה היא שזה בסדר להתלבט עם עצמך, לראות מה סוג המשיכה שיש לך ובאיזו עוצמה היא, אם בכלל.

א-מיניות היא רחבה מספיק כדי למצוא בה הרבה דברים שיכולים למצוא חן בעינייך. גם אני לא ידעתי על ההתחלה האם אני בדיוק א-מיני ואיזה סוג. גם לי לקח זמן עד שהתגבשתי על הגדרה מסוימת שבה אני יכול להשתמש ולדעת שזה מה שאני וככה אני מרגיש כלפי אחרים/ות. 

חוץ מזה, אנחנו כאן תמיד ומוכנים לעזור בכל שאלה וסוגיה ותודה שהעלית את הנקודה כאן לדיון  

לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
02/05/2020 | 23:34
1
47
לקוסמת הורודה, שענתה לי, אני באמת חיכיתי לתשובה הזאת!! כל פעם הסתכלתי, ואני שמחה שעניתי לי ברצינות, והתייחסת לשאלה שלי. אני מאד מאד מעריכה את זה!! ועזרת לי מאד, כמובן!...
לצפיה ב-'בבקשה. '
בבקשה.
03/05/2020 | 00:59
12
לצפיה ב-'לא בטוחה בשיט... וזה מתסכל!'
לא בטוחה בשיט... וזה מתסכל!
30/04/2020 | 01:59
1
82
אוקי, הסתבכתי הרבה עד ששמעתי על ה א-מיניות, אבל גם עכשיו אני מסובכת. כי אני כן (וואי, הבכה��..) מאוננת על גברים נשים. וכן רוצה להתנשק. ואולי גם לעשות היקי, אבל סקס פשוט דוחה אותי! עם בנות יותר, אבל גם גברים, לא מסוגלת לחשוב על לעשות סקס. מצד אחד, יש בזה הנאה, אבל פשוט לא בא לי על זה. אז מה אני לעזעאל?!
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
02/05/2020 | 18:34
45
שהרבה אנשים ואולי בעיקר נשים נגעלות מסקס לפני שהן מנסות וגם בסקס עצמו יש אקטים שיכולים להגעיל.
ובכללי מעורבים בזה כל מיני דברים שלא נתפסים במחשבה כהכי נקיים והגיניים בלשון המעטה.
אי אפשר לקבוע עבורך. וגם את לא חייבת להגדיר תזרמי עם זה ואולי ההגדרה תבנה בהמשך ותתגלה. אני לא יודעת בת כמה את אבל בגיל ההתבגרות הרבה אנשים מבובלבלים ולא סגורים על עצמם בגיל הזה וזה גיל גם שדברים משתנים .
גם להיות בלי הגדרה זה בסדר והכי חשוב אם כן מחליטים להתנסות למצוא פרטנר שמתאים וזורם ומכבד את הקווים האדומים שלך
לצפיה ב-'מתחילה לחשוב שאולי אני א-רומנטית ואני מבולבלת'
מתחילה לחשוב שאולי אני א-רומנטית ואני מבולבלת
01/05/2020 | 22:34
1
44
איך ידעתם שאתם א-רומנטיים? איך זה משפיע על החיים שלכם?

פתאום חשבתי שאם אני שוקלת בני זוג לפי האם הייתי רוצה שהילד שלי יהיה כמוהם( הלוואי שזה היה בגלל השעון הביולוגי, אמרתי את זה כבר לפני שנים) ונשמע לי אידאלי לגור בשכנות עם חברות ולגדל איתן את הילדים אולי כדי לי לברר את הנושא עם עצמי
לצפיה ב-'מהחוויות שלי'
מהחוויות שלי
01/05/2020 | 23:26
28
אני התחלתי לחשוד בנוגע למה שאני רוצה כי היה לי קראש על מישהי ואחרי הרבה זמן הבנתי שגם אם היא הייתה רוצה זוגיות רומנטית איתי, אני לא רוצה את זה איתה, ואז הבנתי שאני גם לא רוצה את זה עם אף אחד אחר. במקרה שלי, מה שקרה הוא שהבנתי שאף אחד מהקראשים שהיו לי (ושעוד יש לי) לא היה רומנטי מעולם, ושאני רוצה מערכת יחסים זוגית ולעשות כמעט כל מה שהחברה מחשיבה לרומנטי, אבל אני חווה את זה בתור חברות, וזה בעצם לא שונה מבחינתי ממערכת היחסים שלי עם אחותי, ומחברויות שהיו לי עם חברות שמבחינתי היו אחיות שלי, מאותה הסיבה. גם לגבי ילדים. אז הייתי נחושה על אימוץ (כיום אני נייטרלית בין אימוץ לבין שלא יהיו ילדים אנושיים). גם אם יהיו לי ילדים וגם עם לא, לגדל ילדים עם חברים ועם בני זוג זה לא פחות טוב, ומה שתיארת נשמע לי אידיאלי מאוד.

עבר הרבה זמן בין מה שקרה לבין ההבנה שלי שאני א-רומנטית, אבל זה התחיל את זה, והסיבות שבגללן ההבנה הזאת התעכבה מאוד היו חוסר הבנה עמוק וארופוביה מופנמת.

אני גם א-מינית והא-מיניות שלי עזרה לי להבין שאני א-רומנטית. אלה שני דברים שונים ונפרדים, אבל באותה התקופה הבנתי שאני גם לא רוצה שום דבר מיני עם אותה אחת שהיה לי קראש עליה ושאני בעצם לא רוצה שום דבר מיני, וזה עזר לי לעורר את השאלות לגבי מערכות היחסים שאני רוצה שיהיו לי.

לגבי השאלה איך זה משפיע על החיים שלי, אני תוהה למה התכוונת, כי יש לי דרכים שונות לענות על זה ואני יכולה לפרט על זה הרבה, אבל אני לא בטוחה אם הבנתי את השאלה שלך נכון.
לצפיה ב-'תזכורת לגבי מודעות היכרות:'
תזכורת לגבי מודעות היכרות:
27/04/2020 | 09:20
64

אני מזכיר שכל מי שרוצה לפרסם כאן מודעת היכרות ומחפשים אהבה וזוגיות, בשביל זה יש את לוח ההיכרויות של הפורום:

אנא כתבו במודעה מה אתם/ן מחפשים, גיל, אזור בארץ, קצת על עצמכם וכו'. 
לא לשכוח לכתוב פרטי התקשרות שלכם/ן, רצוי מייל בהתחלה. 
בהצלחה 

לצפיה ב-'תיקון לפרסום הקודם הקודמת- מחקר בנושא א-מינים'
תיקון לפרסום הקודם הקודמת- מחקר בנושא א-מינים
24/04/2020 | 20:35
40
היי.
אנחנו סטודנטים במכללת עמק יזרעאל אשר חוקרים את הקשר בין אישיות לבין רמת מיניות.
נשמח לגלות עוד אודות א-מינים ולשם כך נצטרך עזרה במילוי השאלון.
מודים מראש למי שיכול לפנות 10 דק' ולעזור לנו :)

לצפיה ב-'שאלון'
שאלון
17/04/2020 | 17:45
65
היי,
אנחנו מתן ושלי סטודנטים בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללת עמק יזרעאל.
במסגרת הסמינריון שלנו אנחנו עורכים מחקר בנושא אישיות ועמדות מיניות.
מילוי השאלון עורך כ-10 דקות.
נשמח שתמלאו אותו ותיקחו חלק בעוד צעד גדול לסיום התואר הראשון שלנו��
נשמח לשיתופים שלכם, סופ"ש נעים ותודה רבה!

*מומלץ למי שעונה בפלאפון להפוך את המסך לרוחב

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAeBXwo8...
לצפיה ב-'מפגש ניסיון ב-"זום":'
מפגש ניסיון ב-"זום":
02/04/2020 | 13:54
2
124
שלום לכולם/ן,

אני אנסה לקיים מפגש ב-"זום", המפגש ייערך ביום ראשון הקרוב, ה- 5/4/2020 בשעה 18:30.
כדי להצטרף למפגש, אני מצרף כאן לינק. מקווה שהכל יעבוד כי אני לומד תוך כדי תנועה:

לצפיה ב-'היה מפגש?'
היה מפגש?
16/04/2020 | 15:38
1
42
יהיו עוד מפגשים בזום?
תודה
לצפיה ב-'כן, היה ויהיו עוד.'
כן, היה ויהיו עוד.
17/04/2020 | 08:43
46

הודעה תגיע, כמו תמיד. 
לצפיה ב-'מחפש א מינית לקשר'
מחפש א מינית לקשר
15/04/2020 | 02:33
1
87
בו 23 סטודנט
נראה טוב, נמשך לנשים ופחות מתחבר לסקס. מחפש מישהי לקשר רציני ללא מין:) עדיפות למישהי בגילי או צעירה ממני.
לצפיה ב-'פרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו '
פרסם מודעה בלוח ההיכרויות שלנו
15/04/2020 | 09:18
45
תוכל לכתוב מה אתה מחפש, מה אתה ואת פרטי הקשר שלך. 

לצפיה ב-' אהבה בימי קורונה, שימו לב:'
אהבה בימי קורונה, שימו לב:
18/03/2020 | 10:07
139

שלום לכולן/ם,
אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים ושגרת החיים של כולנו משתבשת, כידוע.
נכון לעכשיו, אין ולא יהיו מפגשים בזמן הקרוב. אבל, העולם לא נגמר ואנחנו נשארים כאן, במרחב הבטוח שלנו, כמו תמיד. 

מאחר שאי אפשר להיפגש פיזית, אתן/ם מוזמנים להעלות כאן נושאים לשיחה, לשתף, לשאול שאלות, לדון בדברים וגם לקרוא חומרים בנושא א-מיניות. 

לעת עתה, אני מצרף כאן כמה מאמרים למי שרוצה לקרוא, כולם באנגלית אבל מעניינים.

בנוסף, זה הזמן גם לעבור על לוח ההיכרויות שלנו כאן, לחפש אהבה או לפרסם מודעה.
לוח ההיכרויות נמצא כאן: 

אנחנו כאן כל הזמן וזמינים לכולם/ן.
נקווה לחזור לשגרה כמה שיותר מהר,

תודה על ההקשבה 

לצפיה ב-'מחפשת מרואיין לצורך עבודה על א-מיניות'
מחפשת מרואיין לצורך עבודה על א-מיניות
01/04/2020 | 21:49
2
72
שלום!
שמי ימית, אני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון.
אני עורכת עבודה במסגרת קורס מיניות, אשר הנושא שלה הוא א-מיניות והשפעותיה הפסיכולוגיות והפיזיולוגיות.
נשמח לראיין אחד מכם לצורך העבודה, תוך הקפדה על מיסוך מלא של הפרטים כמובן.
הראיון יהיה קצר (כחצי שעה), ואפשר להעביר אותו בזום, בסקייפ או בטלפון.
מי שמעוניין מוזמן ליצור עמי קשר במייל: Yammit04@walla.com
תודה רבה על שיתוף הפעולה! :)
לצפיה ב-'הכוונה היא למרואיינ/ת, כמובן!'
הכוונה היא למרואיינ/ת, כמובן!
01/04/2020 | 21:50
1
29
לצפיה ב-'תודה רבה לכל הפונים, נמצאה מרואיינת :)'
תודה רבה לכל הפונים, נמצאה מרואיינת :)
12/04/2020 | 16:14
15
לצפיה ב-'הי'
הי
29/03/2020 | 21:33
1
109
הי(: מה דעתכם לקיים מפגש בזום?
לצפיה ב-'היי'
היי
31/03/2020 | 09:12
59
אנחנו עובדים על זה, כנראה שזה יקרה בימים הקרובים ��

לצפיה ב-'היי'
היי
29/03/2020 | 22:52
1
70
היי Hatzilonit, אני גם רוצה להצטרף לקבוצת וואצאפ. איך בדיוק שולחים פה הודעה פרטית? סליחה על הטכנופוביה..
לצפיה ב-'בשביל הודעה פרטית צריך להתחבר עם שם משתמש '
בשביל הודעה פרטית צריך להתחבר עם שם משתמש
01/04/2020 | 20:49
24
לצפיה ב-'האם אני א-מיני? '
האם אני א-מיני?
18/03/2020 | 13:24
5
179
שלום לכם. אני מרגיש מאוד שונה. אני מיני ומחפש יחסי מין הקרובים בהגדרה ל-"פורנו רך" או למה שעולה בד"כ מתמונות של לסביות. רומנטיות אירוטית. בפועל אני נתקל בנשים/גברים המכוונים ופועלים במרץ להשיג את המטרה הסופית, חוויה שיש בה יותר נפרדות מאשר חיבור.
שאלתי - מה קורה כאן? האם מישהו יכול לתת הסבר ולכוון?
תודה.
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
18/03/2020 | 16:31
2
102

לא בטוח שהבנתי בדיוק מה אתה מחפש או שואף אליו. 
האם לפני שכתבת את הדברים הללו, קראת על מה הפורום, מה הכללים שלו ומהי א-מיניות?

לצפיה ב-'ל K500'
ל K500
18/03/2020 | 17:00
1
81
תודה לך. עכשיו ראיתי את המאמר על א-מיניות. לתחושתי, מצאתי תשובה. חיפשתי הגדרה לתחושותי ובעצם גם קבוצת השתייכות. די מצאתי. תודה.
לצפיה ב-''
18/03/2020 | 17:11
29
לצפיה ב-'זה נשמע שאתה מחפש מין מתוך אינטימיות\מע' יחסים, ולא סטוץ'
זה נשמע שאתה מחפש מין מתוך אינטימיות\מע' יחסים, ולא סטוץ
01/04/2020 | 21:02
1
41
קשה לי לקשר את זה למטריה הא-מינית
לצפיה ב-'לגבי. אכן, אינטימיות. תודה על הדיוק.'
לגבי. אכן, אינטימיות. תודה על הדיוק.
03/04/2020 | 19:54
32
יתכן שמין מתוך אינטימיות הוא לא א-מיני. בכל אופן, אווירת הסטוץ הנפוצה סביבי כנראה שגרמה לי להתבלבל. תודה על הדיוק.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה