לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88758,875 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'מפגש פורום- פרטים מלאים:'
מפגש פורום- פרטים מלאים:
( לעמוד שלי בתפוז )
10/06/2019 | 08:11
3
178

שלום לכולם/ן,
כאמור, מפגש פורום ייערך ביום שישי, ה- 21/6/2019 בשעה 10:00 בבוקר במתחם שרונה בתל אביב.
אנחנו ניפגש תחילה בפינת הרחובות קפלן ודה-וינצ'י ואחר כך נתמקם בדשא שליד.

המפגש נועד לכולם/ן, גם לחדשים, גם למהססים, גם לאלה שלא בטוחים. המפגש נעשה באווירה נעימה ולא מחייבת, בלי הגבלת זמן. אפשר גם לשאול בפרטי אם רוצים. 

אנחנו מקיימים את המפגש בצורה של פיקניק וכל אחד/ת מוזמן להביא משהו אכיל. זה יכול להיות ירקות חתוכים, מאפים, עוגה, חטיפים ושתיה קלה. אם יש רעיונות לדברים נוספים, יתקבלו בברכה. 

מאחר שאנחנו יושבים על הדשא בדרך כלל, רצוי להביא מחצלת או משהו לשבת עליו כי לעיתים הדשא לח.

אני מביא בורקסים, כלים חד פעמיים ומפה. מי שרוצים לכתוב מה הם מביאים, מוזמנים.

לצפיה ב-'מפה למי שצריך:'
מפה למי שצריך:
( לעמוד שלי בתפוז )
10/06/2019 | 08:38
31

מסומן בחץ היכן נפגשים, פינת הרחובות קפלן ודה-וינצ'י בתל אביב.
לצפיה ב-'מה להביא'
מה להביא
15/06/2019 | 16:20
1
20
אני אביא בקבוק שתייה קלה
לצפיה ב-'לא יודעת איך לספר להורים '
לא יודעת איך לספר להורים
14/06/2019 | 17:31
2
35
היי שמי ליאל ,בת 18.5 ,כבר שלוש שנים אני מרגישה שונה משאר החברות שלי,היו לי מספר מערכות יחסים עם גברים שלא החזיקו זמן רב,בעיקר מחוסר משיכה רומנטית. וזמן קצר לאחר מערכת היחסים האחרונה שלי עברתי ניסיון תקיפה,ומאז אני מרגישה את החוסר משיכה הזו לשני המינים,בטוחה שזה לא היה הטריגר לזה,רק ההבנה החזקה של מי אני. 
בנוסף,אני ממש לא יודעת איך להסביר לאמא שלי שאני א מינית, ובנוסף גם לא ממש רוצה להביא ילדים. 
אשמח להצעות ולעצות. 
לצפיה ב-'כמה עצות'
כמה עצות
14/06/2019 | 19:17
23
היי!
קודם כל, אם עברת תקיפה מינית, אני ממליצה בחום לפנות למרכז סיוע.
אפשר להתקשר, או לכתוב בוואצאפ. הפרטים פה:
לגבי ההורים: את לא חייבת לספר לאף אחד שום דבר. תספרי רק אם את רוצה לעשות את זה ואם את מאמינה שזה ייעשה לך טוב.
תנסי לחשוב מה הדברים שאימא שלך תוכל להבין ולהתחבר אליהם. בסופו של דבר, היא רוצה שתהיי מאושרת.
כל עוד תגרמי לה להבין מה עושה אותך מאושרת (או מה גורם לך סבל וממנו את רוצה להימנע), אני מקווה שהיא תקבל אותך.
ולגבי ילדים, אני לא יודעת מה הציפיות של אנשים אחרים ממך. אני באה מבית חילוני שבו בגיל 18.5 לא ציפו ממני להביא ילדים מיד, אבל הייתה ציפייה מעורפלת שבעתיד, מתישהו, אני אביא ילדים לעולם. אם מצפים ממך להביא ילדים בתקופה הקרובה או מציקים לך בנושא הזה, אז אותן העצות ממקודם: תסבירי שאת לא בשלה להביא ילדים כרגע ולדאוג להם. אם הנושא לא עולה, אז אל תיכנסי לזה. מניסיון, להורים קשה לעכל יותר מדי בבת אחת...
בהצלחה!
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה'
שלום וברוכה הבאה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2019 | 21:45
16

כמו שכתבה IcePrincess, לא חייבים לספר להורים אם לא רוצים. זה תלוי גם בדינמיקה שיש לך עם אמא ואיך את חושבת שהיא תבין או תעכל את העניין. 
נראה לי שחשוב גם לדעת שלא חייבים לספר אם לא בטוחים או שעדיין לא הגיע הזמן המתאים לכך.
יש כאן לא מעט א-מיניים/ת שלא סיפרו להורים או שסיפרו בשלב מאוחר יותר בחייהם.
בנוסף, קחי בחשבון שאם את רוצה לספר, אמא בטח תשאל אותך שאלות על מה זה, איך, העתיד, חתונה, ילדים וכו', אז רצוי להיות מוכנים עם הידע הנדרש למטר השאלות.
אפשר לתת הרבה עצות, אבל זה יהיה על רגל אחת ולא כמו שצריך כי זה משהו אישי שלך ורק את יכולה לדעת מה את מרגישה ואיך להגיד לאחרים. מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה לעזור עם הגדרות, לחדד דברים, לתת עצה מסוימת ועוד.

חוץ מזה, בשבוע הבא ביום שישי אנחנו מקיימים מפגש. את מוזמנת לבוא אם תרצי, תוכלי לשאול פנים מול פנים ולשמוע חוויות של אחרים/ות כאן. מניסיון, זה תמיד עוזר ומקבלים הרבה תמיכה וחיזוק. 
זה על קצה המזלג, אבל את מוזמנת לשאול עוד ולשתף במה שתרצי, אנחנו כאן תמיד  
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
12/06/2019 | 02:10
3
49
היי,
מקווה שתקחו אותי ברצינות ולא תשפטו בגלל הגיל שלי.
אז ככה,
אני בת 17 ומעולם לא הרגשתי משיכה מינית לאף אחד או אחת, מכל המינים והמגדרים. כבר יותר משנה שאני חוקרת ובודקת על א-מיניות ותוהה אם אני עצמי גם כזו, אך עדיין אין לי תשובה.
יש לי שאלות רבות, ביניהן: האם ניתן לדעת בגילי הצעיר יחסית אם אני נמצאת על הספקטרום הא-מיני, האם בשביל לדעת בוודאות שאני א-מינית אני צריכה להתנסות בסיטואציות מיניות וכו'.
שמחתי לגלות שיתקיים בקרוב מפגש של א-מיניים, ותהיתי האם כדאי לי לבוא ואולי על ידי כך ייענו חלק משאלותיי.
אתם חושבים שכדאי לי להגיע? יגיעו עוד א.נשים בגילי, בערך? לדעתכם המפגש יעזור לי להבין את הזהות שלי טוב יותר? אני מאוד מבולבלת ורוצה להגיע לתשובות...
אשמח אם תגיבו על ההודעה. תודה מראש!
לצפיה ב-'שלום וברוכה הבאה'
שלום וברוכה הבאה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 06:55
30

כאן אנחנו לא שופטים אף אחד/ת וענייני א-מיניות נלקחים ברצינות רבה, לא משנה מה הגיל. זוהי מהות הפורום, לתת מקום מוגן ותומך למי שרוצה, בכל שלב.

אז קודם כל, נהדר שנחשפת לנושא הא-מיני ושאת יודעת שהוא קיים, כי יש לך אפשרות לבחון ולבדוק אם את שם ואם זה משהו שמדבר אלייך. רק אומר שכמו אצל כל אחד ואחת ששואלים, אנחנו לא יכולים לדעת אם את א-מינית, זה משהו שרק את תוכלי לדעת בעצמך, רצוי אחרי שתהיה לך תמונה ברורה ומפורטת מספיק של הנושא הא-מיני לגווניו. מה שאנחנו כן יכולים, זה לעזור, לתמוך, לענות על שאלות ובעיקר להקשיב לך. 

את לא חייבת תשובה מוחלטת נכון לעכשיו וזה בסדר להתלבט ולבחון את האפשרויות שעומדות בפנייך. גם אם זה ייקח לך יותר משנה, זה בסדר גמור, קחי את הזמן שלך ותעשי מה שאת חושבת בלבד. לפעמים דברים כאלה לוקחים הרבה זמן ודורשים לפעמים לעבור תקופות בחיים כדי לבחון ולבדוק אם אנחנו באמת שם או עדיין בדרך, או שאולי לא. 

את לא חייבת להתנסות בסיטואציות מיניות כדי לדעת אם את א-מינית או לא.
גם אני לא הייתי צריך להתנסות כדי לדעת, כי זה משהו שאני הרגשתי בעצמי וכשגיליתי את הנושא הא-מיני (הרבה אחרי גיל שבע עשרה), הבנתי שזה זה ושאני לגמרי שם. גם לי לקח זמן וזה לא בא ברגע אחד, גם אני התלבטתי וגם כשראיתי שאני א-מיני, המשכתי להטיל ספק כדי להיות בטוח שזה באמת מה שאני, גם דרך שיחות עם א-מיניים/ות אחרים וגם דרך קריאה בנושא. 
אז בלי לחץ, הכל בסדר ואפשר לנשום לרווחה, את בדרך הנכונה ולשאול שאלות זה חלק מהתהליך. את לא לבד ויש מי שיעזרו לך ויענו על שאלות ותהיות נוספות. 

לגבי המפגש, בטוח שיענו לך על השאלות ותוכלי גם לשמוע מה עבר ועובר על אחרים שהיו או נמצאים בסיטואציה דומה לשלך. אי אפשר לדעת מראש אם יהיו אנשים בגילך כי המפגש הוא חופשי ותמיד באים מגוון של גילאים. אבל שוב- גם אם חתך הגילאים יהיה שונה, את תוכלי להרגיש נוח במפגש כי עניין הגיל לא משנה לנו. אנחנו מסתכלים על כולם/ן באופן שווה ולא שיפוטי.
כמו שכתבתי, המפגש נערך באווירה נעימה ולא מחייבת ומניסיון של כל השנים במפגשים, תמיד מקבלים פרספקטיבה, תשובות וחיזוקים מאחרים ואפשר להפיק הרבה ממפגש כזה. כל מי שהיו במפגשים, בכל גיל שהוא, גם כשהיססו בהתחלה, הרגישו לגמרי נוח ולרוב שיתפו, שאלו ויצאו עם כמה תובנות חדשות. האמת, גם לא חדשים תמיד לומדים, גם אחרי שנים. זה עולם שלם, מרתק ורב גוני.

אז אם כדאי לך לבוא? לדעתי כן. סך הכל אין לך מה להפסיד אלא רק להרוויח.
נשמח לראות אותך במפגש ואם תרצי לשאול עוד שאלות, את מוזמנת, אנחנו כאן תמיד   

לצפיה ב-'היי'
היי
12/06/2019 | 20:15
29
אני מאוד מסכימה עם מה שk500 כתב, אבל משהו נוסף ששווה לציין לדעתי-
אמנם נכון שאת יכולה להתלבט וממש לא חייבת לדעת ולהחליט עכשיו, אבל יחד עם זה את גם לגמרי יכולה להיות בטוחה ולהחליט עכשיו. 17 הוא לא גיל מוקדם מידי, כל עוד את לא מרגישה שזה מוקדם מידי.

ובמילים אחרות- זה נורא אינדיווידואלי, יש אנשים שלא יידעו עד גיל 25 (ואחרי), ואחרים שיכולים לדעת כבר בגיל 14 (ולפני)
בנושאים האלה, זה לגמרי מה שאת מרגישה שנכון עבורך :)
לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
13/06/2019 | 20:23
18
תודה רבה לכם! :)
לצפיה ב-'מפגש פורום! '
מפגש פורום!
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2019 | 06:46
2
100

אחרי מזג אוויר לא ברור, חגים ותקלות בתפוז שלא איפשרו תקשורת שוטפת בינינו, בהחלט הגיע הזמן להיפגש. 
אני מציע לערוך את המפגש ביום שישי, ה-21/6/2019 בבוקר. המפגש ייערך במתחם שרונה בתל אביב.

המפגש פתוח לכולם/ן כאן, גם לחדשים/ות, גם למהססים, למי שלא בטוחים ואחרים שזאת הפעם הראשונה שלהם במפגש מסוג כזה. 
המפגש נערך באווירה נעימה ולא מחייבת והכל נעשה באופן חופשי.

הודעה מסודרת וסופית עם כל הפרטים של המפגש אפרסם לקראת המועד, רצוי לעקוב כאן אחרי הפרסומים והעדכונים.

אז מי מגיע/ה?  
לצפיה ב-'עובדת בבוקר, אולי אספיק אחרי'
עובדת בבוקר, אולי אספיק אחרי
28/05/2019 | 22:22
23
לצפיה ב-'לי מתאים'
לי מתאים
29/05/2019 | 02:06
16
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
27/05/2019 | 23:20
1
87
סטודנט בן 23 מהמרכז, א-מיני אפור. מחפש להכיר מישהיא למטרת זוגיות
לצפיה ב-'לא פייר'
לא פייר
18/05/2019 | 19:13
4
118
אמא שלי שאלה אותי אתמול אם אני כבר מעוניינת להכיר מישהו
שניה ארוכה מידי עמדה ביננו, נמתחה והתעבתה, עד שהניצוץ המודאג חלף בין גבותיה והחזיר את מסכת ה הכול-בסדר להבעת פני.
"יותר מידי כיף לי לבד, אמא"
חיוך ה הכול-בסדר חרוט בדיוק מיקרוסקופי, מספר קלילות ומודעות עצמית בריאה ומשלים את קמטי ההבעה בצד עיני שנוצקו שם כדי לספר שמחה אמיתית, כזאת שאפשר לראות רק בין העמקים והגבעות שדבוקים על צידי פניי.
שמץ הרהור, כמו צל כל חיה מהירה נדד על פניה, ואז רפיון. קמטי הבעה של הבנה, חיוך שסיפר אנקדוטה מוצלחת ועננת עשן שהניחה נקודה בתומה של תשובה מספקת.

אלו הם חיי,
עם אמא, עם ההיא מהעבודה, עם החברה ששואלת מה חדש ומתכוונת בעצם ל- נו, יש כבר מישהו?
ואני לא יכולה, לא יכולה להגיד להם שאין ולא יהיה, שמה שהיה לא באמת היה, שאני אחרת ולא במובן מגניב כזה שעושים עליו סרטים, סתם מוזרה כזאת, סתם אחת שנפלטה מהזרם שלא מרצונה, וכל רצונה היה לשחות עם שאר הדגיגונים ולא לשכב בדממה לצד הנהר ולצפות מהצד.

מה עושים עם הלא פייר הזה?

לצפיה ב-'מה עושים במובן של איך מתמודדים עם שאלות?'
מה עושים במובן של איך מתמודדים עם שאלות?
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2019 | 06:49
75
זה תלוי. לכל אחד ואחת יש דינמיקה שונה עם הסביבה. 
יש כאלה שמגיל צעיר יודעים שהם על הספקטרום הא-מיני ויוצאים בהצהרה מול כולם על מה שהם/ן. 
יש כאלה שלא יוצאים בהצהרה וחיים עם השאלות של הסביבה הרבה זמן. 

כך או כך, נדמה לי שתמיד יהיו שאלות כי יש איזו ציפייה בחברה שנשחה עם הזרם שהזכרת, שנהיה לראש ולא לזנב ובעיקר שלא נהיה אלה שנפלטו מהזרם.
אבל, מאחר שיש א-מיניים/ות בעולם, אפשר גם לשחות בנהר אחר. הבעיה היא שהרבה בציבור לא מכירים את הנהר הזה מספיק טוב. 

השאלה מה את רוצה לעשות כרגע, אם את מוכנה ורוצה לספר מה את לאחרים או לא, אם זה בכלל רלוונטי לחיים שלך או שאת לא שם עדיין. 
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 10:11
29
אמרתי לאימא שאני א-מינית אחרי עוד שיחה כזו. אני חושבת שזה הרגיע אותה קצת. שיש שם וכיוון לדברים. אצלה זה בעיקר כי היא לא רוצה שאני אהיה לבד והיא ניסתה להבין אם אני לסבית או משהו אחר.. זה מאוד אישי.
לצפיה ב-'החיים לא פייר'
החיים לא פייר
19/05/2019 | 20:19
59
נשמע שאת עושה ערבוביה בין זוגיות למיניות.
גם לא-מיניים יש זוגיות אם את רוצה בכך - כלומר זה שאת א-מינית לא מונע ממך להיות בזוגיות. אז את ממש לא חייבת "להפלט מהזרם" או "לשכב בדממה בצד"
זה ממש לא מה שא-מיניות עושה אותך.

א-מיניות היא מצב על הספקטרום המיני וגם בין זוגות מיניים לכאורה יש ספקטרום - אחד אוהב ככה ואחד אחרת, אחד יותר ואחד פחות ובזוגיות כמו בזוגיות מתפשרים ומתאימים אחד לשני.
אז כן, בהחלט יותר קשה לא-מיניים למצוא זוגיות אבל זה ממש לא בלתי אפשרי ואם את רוצה בכך אז פשוט תעני לאמא/עבודה/חברה שיאללה הם מוזמנות להכיר לך! ולא, אין מישהו בנתיים לצערך.. אבל את לא צריכה לשקר שטוב לך לבד אם לא טוב לך.

ובעניין הפייר, לא פייר... לא פייר שאין לי מיליון דולר, לא פייר שאני לא טובה במתמטיקה, לא פייר שאני לא שרה כמו זמרת אופרה.... הפואנטה - מלא דברים לא פייר ומלא דברים את יכולה להגיד שאת טובה בהם או פחות טובה - ככה זה העולם וכמו שאנחנו מתמודדים עם זה שאין לנו מיליון דולר ככה אנחנו מתמודדים גם עם הא-מיניות.
זה המצב הקיים - בואו ניראה איך מפיקים מזה את הטוב ביותר, איך חיים עם זה בשלום ומתמודדים גם אם זה מפריע לנו או קשה לנו.
לצפיה ב-'דעה'
דעה
25/05/2019 | 23:02
55
פייר או לא פייר זו לא השאלה. מי שנולד עם קושי נולד גם עם מתנה גדולה. ההתגברות על הקושי היא מהות החיים בעלי משמעות. אפשר או לחיות את החיים שלנו וליהנות מהם - ויש הרבה ממה ליהנות - או לסבול ולומר אוי אוי אוי למה אני חריג ושונה. הבחירה היא שלנו. אבל לא צריך לסגור אף פעם אופציות. תמיד אפשר למצוא אולי זוגיות אחרת או חברויות וקבוצות וגם להיות לבד זה די סבבה. צריך לזכור שלבד זו תחושה שלנו בלבד ולא איך שהחברה מגדירה אותנו. מבטים מרחמים או מתרחקים תמיד יהיו כלפי השונים כי אם יקבלו אותם לגמרי אז זה מאיים על החברה. צריך לראות מבט לא מקבל דווקא הפוך. הלא מקבל הוא הכי מאויים. אולי הוא שוחה בנהר הסטנדרט ולא נהנה ומקנא באמיצים שלא שם. אחרת - אם כן היה נהנה בנהר הסטנדרט - כן היה מקבל את השונים ממנו.
לצפיה ב-' שימו לב: '
שימו לב:
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 06:52
1
81

בשבועות האחרונים היו בתפוז תקלות מערכתיות לא קטנות. 
כתוצאה מכך, לא היתה לי אפשרות להיכנס לפורום במשך זמן ארוך, הפורום עצמו לא הופיעה ברשימות של תפוז, היו צנזורות על שרשורים בגלל מדיניות חדשה של תפוז ועוד כמה דברים שפגעו בפורום.
בכל השבועות הללו עמדתי מול הנהלת הפורומים שוב ושוב כדי להחזיר את הפורום למקום הראוי לו, בלי צנזורות ובלי שיימחק מהרשימות של תפוז.

כמעט כל מה שדרשתי קרה, הכל לטובת הפורום ולטובתכם ועל כך אני שמח.
אני לא יודע אם נגמרו כל הבעיות בתפוז, אבל נכון לעכשיו אני רואה שדברים חזרו למסלולם.   

אחכה כמה ימים ואראה אם הכל כמו שצריך. 

לגבי מפגש הפורום המיוחל, לא שכחנו, אנחנו נפגש בקרוב. פרטים בהמשך, כמו תמיד.

תודה ויום טוב 
לצפיה ב-'תודה על העבודה הקשה, שמחה שנפתר'
תודה על העבודה הקשה, שמחה שנפתר
14/05/2019 | 21:17
27
לצפיה ב-'מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי'
מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי
08/05/2019 | 00:09
1
152
בן 26 , מתל אביב
דן

0503695009 
לצפיה ב-'חבל שלא צירפת כתובת אימאייל במקום מס' טלפון '
חבל שלא צירפת כתובת אימאייל במקום מס' טלפון
09/05/2019 | 15:10
43
לצפיה ב-'מתי מפגש פורום הבא?'
מתי מפגש פורום הבא?
02/05/2019 | 10:26
67
לצפיה ב-'על רומנטיות ואהבה'
על רומנטיות ואהבה
25/04/2019 | 23:07
1
174
עקב כך שלא מצאתי זוגיות שמתאימה לי אז כשאני נוסע לחו"ל אני אוהב ללכת למסאג'ים. יכול להנות אפילו משעה וחצי של מגע ללא צורך במין. אחרי זה הגוף מתמלא בתחושה של אנרגיה. קראתי בפורומים שאמיניות זו המצאה של האינטרנט ובתור אחד כזה אז זה ממש לא נכון. זה נראה מוזר לאנשים ליהנות מקשר או ממגע בלי שיהיה אקט בסוף. אם אשווה את זה לאומנות אז אמיניות זה כמו קונצרט לעומת מיניות שהיא כמו סרט או הצגה. אז יש גם אנשים כאלה והם יכולים להיות רומנטיים ומלאי אהבה פי כמה מהמיניים. אז שתדעו שזו לא המצאה. באמת יש גם כאלה. אני כזה.
לצפיה ב-''
28/04/2019 | 15:04
62
הלב עושה כרצונו, אם יש סטוצ'ים אז למה לא א-רומנטיקה.
מקווה שתמצא זוגיות שמתאימה לך.
מסאז'ים זה מעולה וזה גם עוזר עם מחסור במגע
לצפיה ב-'מקרה דומה לשלך'
מקרה דומה לשלך
15/04/2019 | 22:52
1
165
הי, אני חיה עם בן זוגי 20 שנה. הוא לא מעוניין ממש במין. מעדיף אוננות. אבל כן אוהב אותי וחשוב לו הקשר והמגע והחום. 
האם ממליצה לך? 
תלוי בך. האם את מוכנה למענו לוותר על מין להמשך חייך לכי על זה.
אני יכולה לומר לך שבשבילי זה סיוט והטעות הגדולה של חיי. 
היום יש לנו ילדות וזה לא פשוט להפרד.
התרגלנו אחד לשני ואנחנו לא ילדים. שלא לדבר על נכסים משותפים וקשר יציב שקשה לנתק. 
בתור א מיני אפור הוא חי בתחושה מתמדת של אי סיפוק שלי ואי יכולת לגרום לי אושר. כנל להפך. 
סורי. אלו הם חיי וחשוב לי לומר זאת למתלבטים.  
לצפיה ב-'סיוט? לא נסחפת קצת?'
סיוט? לא נסחפת קצת?
19/04/2019 | 03:56
108
כמעט אצל כל זוג מיני הסקס מסתיים אחרי מספר מסוים של שנים (לרוב נמצא בגסיסה לאחר הבאת ילדים), או הופך למן חובה שצריך למלא. 
"אי יכולת לגרום לי אושר" - ממתי סקס זה מה שמביא לאושר בחיים?
זה סך הכל עוד אספקט בחיים מתוך רבים. אולי אצל אנשים שטחיים זה הדבר הכי חשוב בחיים ונתפס כמקור האושר של האדם.
אף אחד לא מחזיק אותך במערכת היחסים הזאת. בטח שאותו בחור, עם העדפות שונות משלך לא כלא אותך במצב הזה, וההפחדות שלך כלפי נשים אחרות במצב דומה לא במקום.
אז כמו שאלה הם חייך וחשוב לך לומר זאת למתלבטים, לי חשוב לומר כגבר אפור שהדיעות הקיצוניות שלך לא מייצגות נשים מיניות, ושהן פוגעניות כלפי גברים אמיניים.
צאי מעמדת הקורבנות. אף אחד לא אשם אם אין התאמה מינית, ויש מספיק מרכיבים אחרים בקשר שיכולים לתת אושר. ואם לא, יש לך חופש מלא לפרק את החבילה.
לצפיה ב-'עדיין לא ניתן למצוא את הפורום'
עדיין לא ניתן למצוא את הפורום
12/04/2019 | 18:13
1
84
לא בחיפוש לפי קטגוריה לא לפי האותיות וגם לא לפי חיפוש מילולי..
למה??
לצפיה ב-'יש לתפוז בעיה ואני מנדנד להם על זה'
יש לתפוז בעיה ואני מנדנד להם על זה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/04/2019 | 21:52
40

בשביל להגיע לפורום, צריך להגיע לשורת החיפוש מעל רשימת הפורומים ולכתוב "א-מיניים" ואז יופיע.
כרגע הפורום לא נמצא ברשימת הפורומים, לא באשכולות השונים ויש גם את עניין הכניסה למבוגרים בלבד כביכול שזה גם מיותר ודורש תיקון.

כל אלה ידועים להנהלת תפוז ונמצאים בטיפול. העניין הוא שלתפוז יש את הזמן שלהם והם לא ממש קשובים לצרכי המשתמשים באופן מיידי. ככה זה כבר חודש ואני מנדנד להם על זה כל הזמן.

זה לא רק בפורום שלנו, יש בעיה באופן כללי בתפוז והרבה פורומים ממורמרים על תפוז. נקווה שבקרוב יבוא הפתרון. 
לצפיה ב-' כמה עדכונים:'
כמה עדכונים:
( לעמוד שלי בתפוז )
01/04/2019 | 06:42
138

ראשית, מפגש הפורום נדחה ולא ברור מתי יתקיים. עלתה הצעה לקיים אותו ביום הבחירות, אך לא כולם יכולים ומעוניינים. מאחר שאחרי הבחירות זה השבוע של פסח, נדחה את המפגש למועד אחר, במזג אויר ויום נוחים לכולם.

שנית, בתפוז ישנן כמה בעיות טכניות עם הצגת הפורום בכניסה, אני מטפל בזה מול הנהלת תפוז וזה לוקח להם זמן להבין (שאנחנו לא פורום למבוגרים למשל..) מה ואיך צריך לעשות כדי שהגלישה כאן תהיה נוחה וזמינה כמו שהיתה תמיד לאורך כל השנים. אני מקווה שבקרוב הכל יסתיים ויהיה כרגיל. 
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
30/03/2019 | 23:44
137
היי, אני סטודנטית בת 25, מחפשת להכיר גבר למטרת זוגיות א-מינית.
לצפיה ב-' מפגש הפורום נדחה למועד אחר '
מפגש הפורום נדחה למועד אחר
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2019 | 07:27
2
70

שימו לב!
מפגש הפורום שהיה אמור להתקיים מחר, יום שישי ה- 29/3, נדחה עקב מזג האוויר הלא ברור.

לצערנו, ייתכנו ממטרים ולא ברור כיצד יהיה מזג האוויר ואם הוא יתאים למפגש שלנו. על מנת להיות בטוחים ויבשים, אנחנו נפגש בשבוע הבא או זה שאחריו, הודעה על כך תתפרסם, כמובן.

לטובת אלה שתכננו, שינו ורצו להגיע, אני מתנצל מראש אבל מעדיף לראות את כולם/ן יבשים ובטוחים במפגש שיתקיים במזג אוויר נוח. 

סליחה תודה על ההבנה 

לצפיה ב-' על העידכון'
על העידכון
28/03/2019 | 16:30
1
39
אולי ביום של הבחירות?
יום חופש ותחבורה בינעירונית אמורה להיות בחינם באותו יום
לצפיה ב-'השאלה אם זה נוח לשאר האנשים שרוצים לבוא?'
השאלה אם זה נוח לשאר האנשים שרוצים לבוא?
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2019 | 22:13
33
מה דעתכם/ן? 
מעוניינים?
לצפיה ב-' מפגש פורום- פרטים מלאים'
מפגש פורום- פרטים מלאים
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2019 | 08:58
2
184

שלום לכולם/ן,

כאמור, מפגש פורום יתקיים ביום שישי, ה- 29/3/2019 בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל אביב. מצורפת מפה עם סימון.
אנחנו נפגש תחילה בפינת הרחובות קפלן ו-דה וינצ'י ואחר כך נתמקם ליד, בדשא שבצד המערבי של שרונה. 

המפגש נועד לכולם/ן, גם חדשים, סקרנים ומהססים, כולם מוזמנים/ות. המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, אפשר לדבר ואפשר גם לא, הכל חופשי.
מי שרוצה לשאול או לברר פרטים, אפשר גם במסר פרטי. 

מומלץ להביא מחצלת או משהו לשבת עליו כדי להימנע מדשא לח מהלילה.

במקרה של גשם, נודיע מראש לגבי המפגש, אנא התעדכנו כאן.

כמו תמיד, אנחנו מביאים משהו אכיל כמו מאפים, ירקות, חטיפים, עוגה ושתיה קלה. אם יש עוד דברים דומים, יתקבלו בברכה. 

אני מביא בורקסים טריים, מפה וכלים חד פעמיים. אנא כתבו מה אתם/ן מביאים. נתראה במפגש 
לצפיה ב-'נשמע מאוד נחמד'
נשמע מאוד נחמד
17/03/2019 | 23:09
1
56
נשמע מקסים:)
עד איזו שעה מפגשים כאלה בדרך כלל נמשכים? אני מקווה שאוכל להגיע לפחות לסוף
לצפיה ב-'זה באמת ככה '
זה באמת ככה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/03/2019 | 06:25
54

שלום,
אין שעה מסוימת לסיום, אנחנו לא כפופים לאף גורם אלא חופשיים באופן מלא מאחר שאנחנו נמצאים באוירת פיקניק. הכל תלוי בדינמיקה שנוצרת באותו זמן והרצון של מי שנמצאים. 
נשמח לראות אותך ואת כל מי שרוצה להגיע, המפגש נועד לכולם/ן  
לצפיה ב-'קהילת א-מיניים, היכרויות א-מיניים'
קהילת א-מיניים, היכרויות א-מיניים
24/03/2019 | 21:03
4
153
היי, אני בן 31 ורק עכשיו אני מביא לידיעתי שייתכן שאני א-מיני ולא סתם שכחתי-את-השם-אנשים-שעושים-סקס-רק-עם-אנשים-שהם-אוהבים (אם כי זה עדיין עומד איפשהו על הפרק בסימן שאלה. אין לי מושג. מעולם לא סקרן אותי לעשות סקס ולא הייתי במערכת יחסים).
בכל מקרה, חשבתי על זה עכשיו, כי אני תוהה אם לנסות להכיר נשים, ספציפית א-מיניות... אבל בכלל כל הנושא הזה עדיין מבולגן אצלי.
תהיתי אם יש אתר היכרויות שחביב במיוחד על א-מיניים בארץ (בokcupid אפשר לכתוב על עצמך שאת/ה א-מיני). ראיתי שיש פה לוח מודעות, אבל אני רוצה משהו רשמי יותר, עם תמונה וממשק יותר נוח.
בנוסף, רציתי לדעת אם יש קהילה א-מינית בירושלים, שם אני גר עכשיו... אולי הייתי בא ושואל כמה שאלות.
ראיתי גם שיש קבוצה בפייסבוק של א-מיניים, אבל אני פוחד שאנשים שאני מכיר יראו שהצטרפתי לקבוצה ואני לא רוצה שיתחילו לשאול אותי כל מיני שאלות ולהניח הנחות בלי שאני עדיין בטוח בנושא הזה... יכול להיות שאשנה את דעתי. אולי זה מטופש.
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
24/03/2019 | 21:12
3
98
בכל מקרה, הייתי בקבוצת א-מיניים בישראל עכשיו, וראיתי בתנאי הקבלה לקבוצה שם שחובה לדעת שאתה אכן א-מיני, ומי שלא בטוח הם שולחים אותו לקבוצה פה.
אז כן, הייתי שמח לדעת אם יש קהילת א-מיניים בירושלים ואולי להתחבר אליה ואולי להתגבש יותר על הזהות שלי בתחום הזה.
לצפיה ב-'ואפילו עוד תוספת'
ואפילו עוד תוספת
24/03/2019 | 21:20
2
78
אני תוהה... איך אני יכול לדעת אם אני א-מיני או לא?
לפי האתר הזה שהמליצו לי עליו: https://fuckyeahasexual.tumblr.com/post/1100731412...;
- אתה יודע שאתה לא א-מיני אם אתה נמשך מינית לאנשים אחרים או מוצא אותם "סקסיים". ובכן, לפעמים אני רואה אישה יפה עוברת ברחוב ואני כן חושב שהיא סקסית ואני כן נמשך אליה, אבל אני לא חושב על סקס... כלומר אני הרבה פחות מיני מאנשים אחרים. אני פשוט חושב כמה היא יפה וכמה היא חתיכה וכמה הייתי רוצה להיות קרוב אליה אבל אני לא חושב על הפעולה הפיזית של חדירה... החלק הזה די מרתיע אותי. אבל אולי אני פשוט טירון. זה א-מיני או לא? איך יודעים? רק אם יוצאים עם בחורה ועושים איתה סקס פעם אחת? ):

נראה לי שאתה מסיק מסקנות פזיזות קצת אז לפני כן, אם אתה באמת רוצה לדעת קצת הגדרות בסיסיות, רצוי שתקרא מקורות קיימים.
אתה יכול להתחיל מהפתיחה של הפורום, יש שם הקדמה והגדרות בסיס. מעבר לכך, יש בפורום חומרי קריאה וקישורים על א-מיניות (בלשונית הכחולה "כלים ומידע", למעלה).

חוץ מהפורום, יש את האתר AVEN שהוא מאגד חומר והיה הראשון בשביל א-מיניים מכל העולם, שם תוכל לקרוא על א-מיניות כולל שאלות ותשובות נפוצות:

אזכיר שא-מיניות מוגדרת כחוסר משיכה מינית כלפי אחרים והיא סקאלה רבת אפשרויות של משיכה, כך שלא הכל שחור-לבן. יכול להיות שיש לך משיכה מסוימת או בתנאים מסוימים אבל כדי לדעת מה בדיוק, את זה רק אתה תוכל לדעת מתוך מה שתקרא בנושא.

אתה מוזמן לקרוא, לשאול, לחדד דברים אם הם לא ברורים ולראות היכן אתה ממקם את עצמך מבחינה א-מינית. אנחנו נמצאים כאן תמיד ונשמח לעזור. 

לצפיה ב-'מידע'
מידע
25/03/2019 | 09:54
68
האמת שכבר קראתי על זה די הרבה, גם מהאתר שהצעת וגם מהרבה מקורות אחרים בעבר.
הבלבול שלי לא נובע מהיעדר מידע.

לא משנה. תודה. מצאתי בסוף תשובות בקהילה בדיסקורד.
לצפיה ב-'הפורום נעלם'
הפורום נעלם
21/03/2019 | 22:38
2
78
אי אפשר למצוא אותו בחיפוש, ברשימה של האות א' וגם לא בקטגוריה גאווה הוא לא מופיע..
לצפיה ב-'כן, הנהלת תפוז התבלבלה'
כן, הנהלת תפוז התבלבלה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/03/2019 | 09:11
46

אני בודק את זה מולם כבר שלושה ימים, תשובות טרם קיבלתי.
כשיהיו, אעדכן.
לצפיה ב-'עדכון- הפורום חזר '
עדכון- הפורום חזר
( לעמוד שלי בתפוז )
27/03/2019 | 06:41
15
לצפיה ב-'יצאתי מהארון(?) בפני אימא וזה עבר טוב'
יצאתי מהארון(?) בפני אימא וזה עבר טוב
19/03/2019 | 21:35
2
112
לא תכננתי, השיחה איכשהו הגיע לזה. ירדה לי אבן מהלב ואני מרגישה שאני עומדת לקבל התקף לב, שילוב מוזר

וציטוט של האימא הכי טובה בעולם "אין מתכון אחד לזוגיות, כל עוד תמצאי מישהו או מישהי שאכפת לו ממך וטוב לך איתם אתם לא צריכים אפילו לגור ביחד."
"כמובן שיש אנשים שלא מעוניינים במין, את לא מוטציה"

הלכתי להתעלף בפינה
לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2019 | 06:26
1
61

טוב לשמוע שזה קרה ככה, כיף לך 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/03/2019 | 07:13
20
לצפיה ב-'למה הפורום עבר קבוצה?'
למה הפורום עבר קבוצה?
17/03/2019 | 00:13
2
86
למה הוא לא בקטגוריה של גאווה?
לצפיה ב-'לא ברור, אבדוק את זה'
לא ברור, אבדוק את זה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/03/2019 | 06:34
53

תודה על תשומת הלב!
לצפיה ב-'לא ענו לי ספציפית '
לא ענו לי ספציפית
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2019 | 06:37
33

גם הורידו את הפורום בכלל ביומיים האחרונים, אני מטפל בזה מולם. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ