לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75877,587 עוקבים אודות עסקים

פורום סקראבס

ברוכים הבאים לבית החולים הכי לא שפוי באיזור. לאחר שבמרוצת השנים הסדרה טולעדה קשות, בשעה טובה, היא מגיעה לנחלה ומנוחה במשבצת החדשה שלה בערוץ Yes Stars (אפיק 13 למנויי yes), ימי שלישי בשעה 21:00. אנחנו כאן לתמוך בשעות הקשות של ההמתנה, הציפייה וכל מה שמתלווה לצפייה בפרק של סקראבס. אז לכל המכורים הותיקים, המתמכרים החדשים וכל מי שסתם קופץ לביקור, שיהיה ביקור נעים ו – Don't forget to wear your scrubs! על מנת שלכולנו תהיה אווירה נעימה וקלילה בפורום , אנא קראו ויישמו את הכתוב מטה. התנהגות בסביבת הפורום כולנו כאן הגענו למטרה אחת – לדסקס על הסדרה האהובה עלינו ולפתח ולגבש את קהילת מעריצי "סקראבס" בישראל. יחד עם זאת, ישנם באופן טבעי מקרים של אי-הסכמה בין חברי פורום, ובמקרים אלו, למען הסדר הטוב, נבקש מכּם לשמור על רמת דיון נאותה, בגובה העיניים מכל המשתמע מכך - לא לרדת לפסים אישיים, לגדף ולקלל, לשלוח הודעות "קולניות". הודעה שלא תעמוד בקריטריונים הנ"ל, תימחק לאלתר. הודעות כל דף פורום יכול לאכלס כעד 15 שרשורים. על כן, אם יפתחו בכל העת הודעות לא משמעותיות (שיכולות להתרחב ולהפוך לנושא מעמיק בו כל חברי הפורום יוכלו להשתתף), דיונים חשובים ידחקו לתחתית העמוד ואף לעמוד הבא. לכן, לפני שאתם פותחים הודעה חדשה, בידקו לאן אתם יכולים לשרשר את ההודעה, ובכך למנוע דחיקה של השרשורים היותר משמעותיים לתחתית העמוד. ספוילרים כולנו שמענו עליהם ורובנו חוששים מהם : ספוילרים הם בעצם כל פיסת מידע מפרקים שעדיין לא שודרו בארץ. הבהרה - בארץ שודרו שלושת העונות הראשונות של "סקראבס". כל תמונה, ציטוט ובעצם כל פרט כלשהו מהעונה ה-4 והלאה יחשב לספוילר. על כן, אם בליבכם לדבר על הפרקים המתקדמים שעדיין לא שודרו בישראל, יש לסמן בראש ההודעה את סימן ה ומספר הפרק עליו אתם מדברים. שימו לב: אם ברצונכם לדבר על הפרק בגוף ההודעה, יש לסמן את סימן ה, לרשום את מספר הפרק המדובר, לרדת מספר מכובד של שורות ו..!Knock yourself out זכויות יוצריםאין לדבר על מקורות הורדה על גבי הפורום! ובכל זאת, אם נתקלתם בבעיה או יש לכם שאלה או תהיה כלשהי, ניתן לפנות במסרים לאנשים המוכנים לעזור. אוף טופיק ברור לכולנו שהפורום הוא בית לכל מכורי סקראבס ואי לכך ניתן לפתוח (אחת לעמוד) שרשור ולכתוב את כל מה שעל ליבכם שלאו דווקא קשור לסקראבס. נא להקפיד שאתם לא פותחים שרשור אוף טופיק שני באותו עמוד אלא מנצל"שים לשרשור קיים בעמוד. כאמור, אם לא קיים אחד אפשר לפתוח בכיף. לכל בקשה, הצעה, תגובה אפשר ליצור קשר עימנו במסרים או בכתובת האי-מייל הבאה- benmalka@gmail.com בברכת המשך גלישה נעימה בפורוםההנהלה

אודות הפורום סקראבס

ברוכים הבאים לבית החולים הכי לא שפוי באיזור. לאחר שבמרוצת השנים הסדרה טולעדה קשות, בשעה טובה, היא מגיעה לנחלה ומנוחה במשבצת החדשה שלה בערוץ Yes Stars (אפיק 13 למנויי yes), ימי שלישי בשעה 21:00. אנחנו כאן לתמוך בשעות הקשות של ההמתנה, הציפייה וכל מה שמתלווה לצפייה בפרק של סקראבס. אז לכל המכורים הותיקים, המתמכרים החדשים וכל מי שסתם קופץ לביקור, שיהיה ביקור נעים ו – Don't forget to wear your scrubs! על מנת שלכולנו תהיה אווירה נעימה וקלילה בפורום , אנא קראו ויישמו את הכתוב מטה. התנהגות בסביבת הפורום כולנו כאן הגענו למטרה אחת – לדסקס על הסדרה האהובה עלינו ולפתח ולגבש את קהילת מעריצי "סקראבס" בישראל. יחד עם זאת, ישנם באופן טבעי מקרים של אי-הסכמה בין חברי פורום, ובמקרים אלו, למען הסדר הטוב, נבקש מכּם לשמור על רמת דיון נאותה, בגובה העיניים מכל המשתמע מכך - לא לרדת לפסים אישיים, לגדף ולקלל, לשלוח הודעות "קולניות". הודעה שלא תעמוד בקריטריונים הנ"ל, תימחק לאלתר. הודעות כל דף פורום יכול לאכלס כעד 15 שרשורים. על כן, אם יפתחו בכל העת הודעות לא משמעותיות (שיכולות להתרחב ולהפוך לנושא מעמיק בו כל חברי הפורום יוכלו להשתתף), דיונים חשובים ידחקו לתחתית העמוד ואף לעמוד הבא. לכן, לפני שאתם פותחים הודעה חדשה, בידקו לאן אתם יכולים לשרשר את ההודעה, ובכך למנוע דחיקה של השרשורים היותר משמעותיים לתחתית העמוד. ספוילרים כולנו שמענו עליהם ורובנו חוששים מהם : ספוילרים הם בעצם כל פיסת מידע מפרקים שעדיין לא שודרו בארץ. הבהרה - בארץ שודרו שלושת העונות הראשונות של "סקראבס". כל תמונה, ציטוט ובעצם כל פרט כלשהו מהעונה ה-4 והלאה יחשב לספוילר. על כן, אם בליבכם לדבר על הפרקים המתקדמים שעדיין לא שודרו בישראל, יש לסמן בראש ההודעה את סימן ה ומספר הפרק עליו אתם מדברים. שימו לב: אם ברצונכם לדבר על הפרק בגוף ההודעה, יש לסמן את סימן ה, לרשום את מספר הפרק המדובר, לרדת מספר מכובד של שורות ו..!Knock yourself out זכויות יוצריםאין לדבר על מקורות הורדה על גבי הפורום! ובכל זאת, אם נתקלתם בבעיה או יש לכם שאלה או תהיה כלשהי, ניתן לפנות במסרים לאנשים המוכנים לעזור. אוף טופיק ברור לכולנו שהפורום הוא בית לכל מכורי סקראבס ואי לכך ניתן לפתוח (אחת לעמוד) שרשור ולכתוב את כל מה שעל ליבכם שלאו דווקא קשור לסקראבס. נא להקפיד שאתם לא פותחים שרשור אוף טופיק שני באותו עמוד אלא מנצל"שים לשרשור קיים בעמוד. כאמור, אם לא קיים אחד אפשר לפתוח בכיף. לכל בקשה, הצעה, תגובה אפשר ליצור קשר עימנו במסרים או בכתובת האי-מייל הבאה- benmalka@gmail.com בברכת המשך גלישה נעימה בפורוםההנהלה
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
26/10/2009 | 17:24
54
נוכח החסרון במנהל פורום ורמת פעילותו הנמוכה הוחלט בשלב זה  לסגור את הפורום.

אנו רוצים להודות לכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

במידה וימצא מנהל מתאים נשקול את פתיחתו של הפורום מחדש.

המשך גלישה נעימה ב אנשים.
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
25/10/2009 | 10:14
9

עלילותיה של משפחה מסורתית משכונת הנחלאות בירושלים מגיעות גם לתפוז.
צופים קבועים בסדרה מעורב ירושלמי? הפורום מחכה לכם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אז מה קרה היום במרחב הוירטואלי?
פורום מה קורה - פורום על התוכנית שמביאה אליכם את הידיעות החמות הכי חמות ברשת

נמאס לכם מהאוכל במלונות, מחדרניות שמעירות אתכם השכם בבוקר כדי להחליף מגבות ומהמחירים השערורייתיים?
אנחנו ב- אנשים נחלצים לעזרתכם ופותחים פורום חילופי דירות בו תוכלו להחליף דירה ברעננה תמורת דירה בפריז, מנהטן או לוס אנג'לס לכמה שבועות של חופש.
יש לכם ניסיון בחילופי דירות? חושבים שאתם יכולים לנהל את הפורום? אנחנו מחכים לכם!
גולשים המעוניינים להציע את עצמם לניהול הפורום מוזמנים להגיש מועמדות בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'קבלת שבת'
קבלת שבת
23/10/2009 | 14:17
1
30
אני רואה שהתייצבנו על קבלת שבת פעם בשבועיים..

משהו טוב שקרה השבוע:

משהו פחות טוב שקרה השבוע:

משהו מצחיק שקרה השבוע:

מישהו מעניין שפגשתם השבוע:

משהו שאתם מתכננים לשבוע הבא:

פרקים בסדרות טלוויזיה השבוע:

ספר(י) השבוע:

סרטי השבוע:

מוזיקת השבוע:

תמונת השבוע:
לצפיה ב-'טוב ניסיתי לענות על הקבלת שבת'
טוב ניסיתי לענות על הקבלת שבת
24/10/2009 | 22:43
18
כבר בצהריים אבל נמחקה לי כל ההודעה ולא היה לי עוד זמן לשבת על זה.
בכל אופן, אני לא אהיה כמעט בפורום (לא שזה משנה משהו) עכשיו.. התחלתי שנה שלישית+עבודה וזה תופס לי יותר מידי זמן.. אני מצטערת מראש ומקווה להכנס לפה מידי פעם ולראות את הפורום פורח. אני כבר ניסיתי להציל אותו ולא הצליח לי כל כך אבל אני מקווה שאתם תצליחו. אוהבת הרבה ומקווה להצלחה והחייאת הפורום
לצפיה ב-'WTF?!'
WTF?!
13/10/2009 | 02:21
5
59
שלא יהרגו לי את זאק בטרם עת!

http://www.wpix.com/news/wpix-zach-braff-not-dead,...
לצפיה ב-''
13/10/2009 | 15:19
16
טוב, לפחות זאק בראף יכול להגיד עכשיו שהוא בכותרות [מקום שני בנושאים המדוברים ביותר בטוויטר]
לצפיה ב-'והינה גם כתבה בעברית:'
והינה גם כתבה בעברית:
15/10/2009 | 15:54
25
http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/world/A...

איזה הזוי איך שמנפחים שמועהXD

ואגב!! שווה לראות את הוידיאו שלו [אני ראיתי בפייסבוקXD] קרע אותי שהוא אמר "איים נוט אופרה, אולרייט?"
לצפיה ב-'חחח כן שמעתי על זה '
חחח כן שמעתי על זה
15/10/2009 | 23:48
2
17
הוא העלה סרטון ממש קורע לפייסבוק כדי להוכיח שהוא בחיים.
אתם חייבים לראות את זה- דונלד פייז'ן שר שם בסוף וזה כזה מצחיק!
הוא אומר שם שהוא בחיים לא קיבל כל כך הרבה "לייק" כמו שהוא קיבל על הסטאטוס שהוא בחיים ושזאת סתם שמועה. (משהו כמו 20,000 איש עשו לייק).
לצפיה ב-'"urbanning it up a little" '
"urbanning it up a little"
17/10/2009 | 10:55
16
הם מצחיקים במציאות כמו בסידרה.
לצפיה ב-'לפי מה שאני הבנתי'
לפי מה שאני הבנתי
18/10/2009 | 22:50
15
הוא התלונן על שלא היה מספיק לייק חחחח.
15/10/2009 | 17:43
4

איזו תמונה תעשה לנו את היום?
בפורום תמונת היום תועלה תמונה יומית מתוך סדר היום, אליה תוזמנו להגיב במיטב הגיגיכם ולעשות ממנה מטעמים.
עוד לא נכנסתם?

דרושים מנהלים:

לא מסוגל בלי הליגה? מבלה את השבתות שלך ביציע? מדקלם את הטבלה מתוך שינה?
פורום כדורגל מחפש מנהל ואתה יכול להיות האחד:

רווקים ורווקות - להתפקד! אם הרווקות טמועה בכם ואתם אוהבים את זה ככה - פורום חיי הרווקות מחפש גם הוא מנהל/ת משקיע/ה ואיכותי/ת:

העונה השנייה של "האח הגדול" מתקרבת בצעדי ענק.
פורום אח הגדול 2 מחפש מנהל/ת שותפ/ה שיחיה את כל מה שקורה בתוך הוילה ויביא את זה לתוך הפורום:

את המועמדות יש להגיש על ידי מילוי הטופס הבא. שימו לב שגיל הניהול הבסיסי הנו 16 ומעלה.
בהצלחה
לצפיה ב-'משמרים אתרים ב- אנשים'
משמרים אתרים ב- אנשים
11/10/2009 | 10:34
12
8

אדר' זאב מרגלית, הממונה על הפיתוח והשימור ברשות הטבע והגנים יתארח בפורום טיולים וידיעת הארץ החל משעה 14:00 וישיב לשאלות בנושאי מדיניות השימור והפיתוח של גנים לאומיים ושמורות טבע, ההבדל בפיתוח של גן לאומי ושמורת טבע, שימור ופיתוח אתרים ארכיאולוגיים, תכנון נוף בגנים לאומיים, הכשרת אתרים לנכים, אירועים בגנים לאומיים, שילוט, המחשה, מרכזי מבקרים ומיצגי אור וקול בגנים ובשמורות והקריטריונים לפיתוח אתרים קולטי קהל בתשלום.
אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

לכל אחד יש מה לומר בנושא המאגר הביומטרי, אבל כמה אנחנו בעצם יודעים עליו?
ד"ר גיל סיגל, רופא, משפטן ומרצה בכיר בקריה האקדמית אונו, יתארח בפורום חוק ומשפט היום בשעה 18:00 וישיב על שאלות בנושא המאגר הביומטרי, חוק המידע הגנטי, גנטיקה, אתיקה ומה שביניהם.
בואו לשרשר את שאלותיכם:
לצפיה ב-'כן רוצים לנהל פורום!'
כן רוצים לנהל פורום!
11/10/2009 | 13:11
3
23
אולי זו אל הגשמת חלום, אבל בכל זאת חחח.

בכל מקרה, שלחתי עכשיו טופס לניהול פורו. תאחלו לי בהצלחה! אם הכל ילך כשורה אז ננהל את הפורום הזה ואולי גם פורום U2 יחזור לתחייה...
לצפיה ב-'תודה, ובהצלחה!!@$#!$'
תודה, ובהצלחה!!@$#!$
15/10/2009 | 16:19
8
אגב אני דיי סמוי פה, וזה דיי קל כי אין רבה הודעות חדשות
אז המון בהצלחה עם הניהול של הפורומים!
לצפיה ב-'יהי!!! בהצלחה נשמה!!'
יהי!!! בהצלחה נשמה!!
15/10/2009 | 23:42
4
מגיע לך לגמרי!!!
לצפיה ב-'יאיי, בהצלחה ילצ'וק!'
יאיי, בהצלחה ילצ'וק!
16/10/2009 | 12:40
7
לצפיה ב-'Zero 7 באים לארץ!'
Zero 7 באים לארץ!
11/10/2009 | 17:22
3
6
אני בטוח שזאק בראף היה נלהב מזה.
הם לא עד כדי כך מרתקים אותי שאלך להופעה אבל אולי אתם תשמחו. ועדיין אדיר שלהקה כזאת באה לארץ.

ההופעה ב-21.11 בהאנגר 11
כרטיס עולה 220

לצפיה ב-'כן, ראיתי'
כן, ראיתי
11/10/2009 | 19:28
3
זה אחד המגניבים!

הרבה חברים שלי רוצים ללכת, אולי אני גם אלך.
לצפיה ב-'נשמע מגניב'
נשמע מגניב
15/10/2009 | 23:46
1
3
אבל יקר, מה זה? טוב מילא. מגניב שזה ב-21.11 בהאנגר 11. מלא 1
לצפיה ב-'חחח מלא 1'
חחח מלא 1
18/10/2009 | 22:51
6
לצפיה ב-'Magik Markers בארץ!'
Magik Markers בארץ!
16/10/2009 | 16:57
3
6
אמנם לא שמעתי אותם יותר מדי, אבל נראה לי שאתחיל. יש להם 3 הופעות פה שבוע הבא. ב-20 וב-22 בלבונטין 7 ב-60 ש"ח, וב-21 באוגנדה בירושלים ב-50 ש"ח.
המחיר הזה ממש ממש זול בשביל להקה מחו"ל שזה גורם לי לרצות להוריד אלבום או 2 וללכת להופעה.
לצפיה ב-'מי אלו?'
מי אלו?
17/10/2009 | 10:39
1
6
אני לא מבינה את זה. ההופעות שלהם בטח בקושי מכסות את כרטיס הטיסה לפה. מה לעזאזל הם מחפשים בישראל?
לא שאני מתלוננת.

יאללה, עכשיו שקאונטיג קרואוז יבואו

לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
18/10/2009 | 22:52
5
לצפיה ב-'הם לא משהו, לא הלתהבתי'
הם לא משהו, לא הלתהבתי
18/10/2009 | 22:52
7
בעיקר נויז. אבל בהחלט מחיר זול.
לצפיה ב-'קבלת שבת'
קבלת שבת
09/10/2009 | 13:30
18
9
והפעם, חידוש- חובה עליכם להגיב

משהו טוב שקרה השבוע:

משהו פחות טוב, רע, מזעזע, נוראי, מגעיל, מעצבן ומבאס שקרה השבוע:

משהו מצחיק שקרה השבוע:

משהו משעמם שקרה השבוע:

משהו שאתם מתכננים לשבוע הבא:

פרקים בסדרות טלוויזיה השבוע:

ספר(י) השבוע:

סרטי השבוע:

מוזיקת השבוע:

תמונת השבוע:
לצפיה ב-'ואני אתחיל כדי לתת לכם פוש'
ואני אתחיל כדי לתת לכם פוש
09/10/2009 | 13:41
4
21
משהו טוב שקרה השבוע: חופש. היה כיף. חבל שנגמר כבר.

משהו פחות טוב, רע, מזעזע, נוראי, מגעיל, מעצבן ומבאס שקרה השבוע: מי ניסח את הקטגוריה הזו בצורה כזאת  מושלמת?! טוב, אז אתמול בשיעור נהיגה נכנסה בי מכונית מאחורה חיחי. חיחיחי. יש סיכוי שאני בחרדה פוסט-טראומטית. וכמובן לא יכול לחכות כעת לשיעור הנהיגה הבא שלי.

משהו מצחיק שקרה השבוע: אם אתם חושבים שזה שעברתי תאונת דרכים בשיעור נהיגה זה מצחיק [כמו שאני חושב ברגעים האופטימיים שלי] - אז זה. אם לא, אז המפגש היה משעשע.

משהו משעמם שקרה השבוע: נפגשתי עם ידידה ב-1 בלילה כדי לסיים לכתוב את התסריט. לנסות לחשוב יצירתית ב-1 בלילה זו פעולה נוראית מאוד.

פרקים בסדרות טלוויזיה השבוע: "אורות ליל שישי"- הסדרה הכי טובה עכשיו. בעצם, לא, "דם אמיתי"- הסדרה הכי טובה עכשיו. אבל ב"האוס" היה הפרק הכי טוב (6.03)

ספר(י) השבוע: התחלתי את "יצירה קורעת לב של גאונות מרעישה" ולאחר שעברתי את ההקדמה הארוכה והסתמית ואת התודות הארוכים והמשעשעים, התחלתי גם לקרוא את הספר עצמו ובינתיים הוא חביב אבל קצת חוזר על אותו השטיק יותר מדי.

סרטי השבוע: "הבן של ראמבו"- סרט מעפן בטירוף, מרגיש כמו סרט סטודנטים באורך של רבע שעה, שמישהו החליט להפוך לסרט של שעה וחצי, אז יש לנו רבע שעה של עלילה טובה שמפוזרת בין כל הסרט, ועוד 75 דקות של להעביר ת'זמן.
"דוגוויל"- השתעממתי.
אתמול ראיתי 2 סרטים פסיכדליים: "The Fall" (נראה לי שבארץ קראו לו  "מעבר לכל חלום") - סרט מגניב וסוריאליסטי, עם לי פייס ("החיים על פי נד"). בעיקרון, הייתי אומר שהסרט ממש בונה עולם ומכניס את הצופה לתוכו, רק שאז ראיתי את "סינקדוכי, ניו יורק" (Synecdoche, New York). הסרט הוא הסרט הראשון שצ'ארלי קאופמן (התסריטאי של "שמש נצחית בראש צלול", "אדפטיישן", "להיות ג'ון מלקוביץ'") לא רק כתב אלא גם ביים. הבנאדם פשוט פסיכי בטירוף. הסרט הזה מבלבל ומשגע, אם חשבתי לרגע שנשאבתי לעולם של "the fall", אז כאן זה משהו פסיכי ואחר לגמרי- הסרט ממש השפיע עליי לרעה ואפילו גרם לי לדיכאון קל. הוא מעניין, למרות שהוא לא מובן, הוא אמיתי, למרות שהוא הזוי לגמרי, בקיצור עוד יצירת מופת לחשוב עליה הרבה.

מוזיקת השבוע: Coldplay- Green Eyes
Coldplay- In My Place
Bright Eyes - Lover I don't Have to Love
Bright Eyes - I Believe in Symmetry

תמונת השבוע:
לצפיה ב-'אני לא מבינה'
אני לא מבינה
09/10/2009 | 18:28
1
4
איך אתה יכול לחשוב ש"אורות ליל שישי" זו סידרה טובה. מה טוב בה?

וכל עוד לא שברת שום דבר - זה מצחיק (;

איך מתקדם התסריט? זה הרעיון ההוא שסיפרת לנו במפגש?
לצפיה ב-'אורות ליל שישי ממש מעולה '
אורות ליל שישי ממש מעולה
10/10/2009 | 01:40
2
מרגשת, אמיתית, לא עוד סדרת טינאייג'רז צבעונית וצבועה...

ואנחנו אכן כן החלטנו להישאר עם הרעיון שספרתי במפגש. (רגע, סיפרתי על הבניין עם 3 הזוגות, נכון? היו כל כך הרבה רעיונות שכבר קשה לעקוב מי שמע מה)
לצפיה ב-'תמונה מדהימה!'
תמונה מדהימה!
15/10/2009 | 23:43
4
דם אמיתי בהחלט מצוינת. העונה השנייה מרהיבה ומנצחת את הראשונה.
(סורי על התגובות המאוחרות.. אני מקווה להיות קצת יותר נוכחת. אני מאוד מעריכה את הרצון שלך להרים את הפורום )
לצפיה ב-'אהוב שאיני רוצה לאהוב!'
אהוב שאיני רוצה לאהוב!
18/10/2009 | 22:54
4
אחד השירים המדהימים! אילו מילים!
לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
09/10/2009 | 16:03
7
5
משהו טוב שקרה השבוע: מפגש פורום, מפגש קצר עם החברות מהקורס. בבסיס היה מאוד נחמד - היתה לי שמירה עם מישהי נחמדה. רק שהיא ביאסה אותי כי היא סיפרה לי שהיא היתה בקורס קצינים ופרשה 5 ימים לפני הסוף. 5 ימים! והיא נכנסה לזה פעמיים. ואחרי שנה וחצי פרשה 5 ימים לפני הסוף כי אמרה שהיה חרא. השמירה עצמה היתה שטויות במיץ.
ואתמול נסעתי עם ידיד לביי.קון, מפגש הפרידה של עין הדג. אמנם לא דיברנו ממש עם אף אחד, אבל היה נחמד לראות את האנשים מאחורי הכינויים המפורסמים (כולל כמה אנשים שתמיד היה לי קראש וירטואלי עליהם והיה נחמד פשוט לעמוד לידם ולצוטט לשיחה שלהם) וראינו "מילים ולחן" שתמיד כיף, אפילו אחרי 3 צפיות. וגם לקחנו טרמפיסט נחמד.

משהו מצחיק שקרה השבוע: לא משהו ספציפי.

משהו משעמם שקרה השבוע: היה קצת משעמם בבית.

משהו שאתם מתכננים לשבוע הבא: בטח תהיה הרבה עבודה ונצטרך ללמוד הרבה. ואני מקווה סוף סוף לעשות קצת שופינג. ואני מחכה שלחברה שלי יהיה סופ"ש פנוי לבוא אלי וקבענו שנרא ביחד "ממזרים חסרי כבוד".

פרקים בסדרות טלוויזיה השבוע: מרתון "בנות גילמור" - ראיתי את כל העונה השניה.

ספר(י) השבוע: "ארץ פלאות וסוף העולם" או משהו כזה, של מורקמי. זה מסוג הספרים שקוראים 100 עמודים וחושבים "אה, אוקי, אני מתחילה להבין את הפואנטה" ואז זה מסתבך עוד פעם. אבל זה מעביר את הזמן ואני חייבת לסיים כי זה הספר האהוב על אמא אז הבטחתי לתת לו צ'אנס.

סרטי השבוע: "מילים ולחן" מהקון אתמול, וראיתי חצי שעה מ"השעות" בזמן השמירה. מסובך ואובר-דרמטי.

מוזיקת השבוע: PoP! Goes My Heart מ"מילים ולחן" (נראה אתכם רואים את הסרט ולא שומעים את השיר הזה 20 פעמים בריפיט אחר כך!)
ושום דבר חדש חוץ מזה. אבל בקרוב אוריד את ההמלצות שלכם (:

שבוע טוב
לצפיה ב-'היית ב-ביי.קון? מגניב!'
היית ב-ביי.קון? מגניב!
10/10/2009 | 13:05
4
2
וד"א שמעת שליהקו את לורן גראהם לאיזשהי סדרה חדשה?
לצפיה ב-'יאי!'
יאי!
10/10/2009 | 15:44
3
3
איזו סידרה? של מי? על מה? קומדיה?
לצפיה ב-'קוראים לסדרה Parenthood'
קוראים לסדרה Parenthood
10/10/2009 | 16:26
2
4
מבוססת על איזה סרט מלפני 20 שנה. דרמה. לא הבנתי על מה זה. היא הייתה אמורה לעלות בספטמבר, אבל אחת השחקניות (מאורה טירני) חלתה בסרטן ועזבה את הסדרה. לורן גראהם מחליפה אותה, והסדרה תעלה במיד-סיזן...
לצפיה ב-'נשמע רע'
נשמע רע
10/10/2009 | 17:21
5
תודה על המידע.
לצפיה ב-'אויש גאד, נכון'
אויש גאד, נכון
11/10/2009 | 11:22
1
מאורה טירני, אבי מ-ER, חלתה בסרטן. שמעתי את זה זה אל מזמן אלב שחכתי מזה. זה כזה עצוב.

אני הייתי מעריצה גדולה של אבי וקרטר (למרות שאבי לבד קצת עיצבנה אותי לפעמים, אבל בתכל'ס היא הייתה אחלה ואהבתי אותה) אבל ברגע שקרטר עזב הסדרה נהייתה נוראית והפסקתי לראות אותב. זו הבעיה עם סדרות ארוכות טוחח כאלו. שנים עקבתי אחרי על פרק ופרק ואחרי הזוז הזה, והיום אין לי מושג מה קורה עם רוב הדמויות הושחחקנים שמה...
לצפיה ב-'בנות גילמור'
בנות גילמור
15/10/2009 | 23:46
1
4
שוב- אחחחחחח... כמה שהסדרה הזאת גורמת להרגיש טוב
שמחה שהשמירה הייתה שטויות במיץ, זאת הייתה שמירה רגילה בבסיס?
לצפיה ב-'כן'
כן
16/10/2009 | 11:42
4
יש לי עוד 2 החודש.
לא שזה כזה כיף, אבל זה אחד הקלים והולכים למחרת ב-2 במקום ב-5 וחצי, אז יש גם צדדים טובים.
ובתכלס, סתם ישנים\ רואים טלוויזיה וקמים פעם בשעה לעשות סיבוב של דקה...
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
10/10/2009 | 00:32
4
10
שבוע טוב לכולם.

משהו טוב שקרה השבוע: יום נחמד ביותר בת"א שכלל את המפגש, אנשים טובים מכל העולם והמון סושי.

לימדתי את עצמי מחדש לנגן בפסנתר אחרי שלא ניגנתי עליו בערך מאז כיתה ג'!

משהו פחות טוב, רע, מזעזע, נוראי, מגעיל, מעצבן ומבאס שקרה השבוע: אחות של סבא לי נפטרה. לא ממש הכרתי אותה אבל זה מאד עצוב.

משהו מצחיק שקרה השבוע: חחחחח גאוני. (:   http://www.youtube.com/watch?v=8yofv6mabT8

משהו משעמם שקרה השבוע: חחחח, היה הרבה שיעמום. אני רוב הזמן יושבת ולא עושה כלום.

משהו שאתם מתכננים לשבוע הבא: לנוח ולצאת הרבה לפני ששנת הלימודים השנייה שלי באוניברסיטה מתחילה.

פרקים בסדרות טלוויזיה השבוע: HIMYM 503 חחחחחח, פרק ענק, פשוט ענק! נשפכתי מצחוק הרבה פעמים במהלך הפרק הזה. אחרי שהפרק השני אל היה משהו, הפרק הזה העלה אתה רמה שוב. הו, בארני ורובין לנצח.

ספר(י) השבוע: Bit of a Blur - אוטוביוגרפיה של אלכס ג'יימס, הבסיסט של Blur. ספר ממש טוב, אני ממש נהנית לקרוא אותו.

סרטי השבוע: לא נראה לי שראיתי סרטים השבוע.

מוזיקת השבוע:
U2 - With or Without You
U2 – Zooropa
U2 - Dirty Day
Blur - This is a Low
Leonard Cohen - Hallelujah
The Good, The Bad & The Queen – Kingdom Of Doom
Kings of Convenience – Misread

תמונת השבוע: Barn-man and Robin, lol!
לצפיה ב-'אוי חחח גדול!'
אוי חחח גדול!
11/10/2009 | 11:35
4
איך, איך סיטקום עם פס צחוק בשנות ה-2000 יכולה להיות כל-כך גדולה, גאונית ומצחיקה? אני חולה על הסדרה הזאת.

אה, ושכחתי לציין שגם ראיתי המווון רוק 30 בזמן האחרון!
לצפיה ב-''
15/10/2009 | 23:47
4
לצפיה ב-'HIMYM בהחלט אחת הטובות!!'
HIMYM בהחלט אחת הטובות!!
15/10/2009 | 23:51
9
מגניב העניין עם הפסנתר!! ושיהיה המון בהצלחה בשנה הקרובה בלימודים
לצפיה ב-'מתלבשים טרי פויזן ב- אנשים'
מתלבשים טרי פויזן ב- אנשים
08/10/2009 | 15:36
12
7

עונת הכריסמס מתקרבת ונראה שהכסף הגדול מחכה לנו מעבר לפינה, בעבודה בארה"ב, קנדה או בריטניה.
פורום מחפשי עבודה יארח ב-18:00 את דוברת גרנט, מנהלת תחום עבודה לצעירים בחו"ל באתר AllJobs, שתענה על שאלות בנושא עבודה בחו"ל.
בואו לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:

טלי פינק, מאמנת באנדיור, שמלווה את מרוץ הנשים מאז יומו הראשון, והכינה נשים רבות וקבוצות לקראת המרוץ הזה, תתארח בפורום נשים בספורט הערב בשעה 20:00 ותענה על שאלות לקראת מרוץ הנשים, ובנושאי ריצה ואימון נשים בכלל:

מתלבשים טרי פויזן!
להקת האלקטרו פופ הישראלית "טרי פויזן" תתמודד על ייצוג ישראל בטקס MTV הקרוב בחודש נובמבר. כולנו רוצים, כמובן, לראות אותה מנצחת ומביאה לנו קצת גאווה ישראלית.
איך אתם מרוויחים מהעניין?
העלו תמונה שלכם בלבוש מקורי – ברוח הקליפ החדש של הלהקה לשיר "Smack Snack" בפורום אופנה ואולי תסעו עם הבנות לשופינג בברלין או תצאו איתן לשופינג בארץ!
וכמובן - אל תשכחו להצביע ולסייע לטרי פויזן לעלות!
http://ow.ly/ogKS
לצפיה ב-'נו נו, שוב נפלנו לשנת חורף? יאללה'
נו נו, שוב נפלנו לשנת חורף? יאללה
09/10/2009 | 01:18
11
14
משחק אסוציאציות פרוע ומטורף!

והמילה הראשונה היא:
מוות קליני
לצפיה ב-'מנהרה!'
מנהרה!
09/10/2009 | 01:44
10
4
לצפיה ב-'האדם הקדמון!'
האדם הקדמון!
09/10/2009 | 04:39
9
6
לצפיה ב-'צלחת מעופפת!'
צלחת מעופפת!
09/10/2009 | 12:54
8
5
לצפיה ב-'חייזרים.'
חייזרים.
09/10/2009 | 13:27
7
7
לצפיה ב-'דיוויד דוכובני'
דיוויד דוכובני
11/10/2009 | 19:47
6
6
לצפיה ב-'קליפורניה'
קליפורניה
13/10/2009 | 18:57
5
2
(ולא בגלל קליפורניקיישן...)
לצפיה ב-'The O.C'
The O.C
15/10/2009 | 23:52
4
5
לצפיה ב-'בוורלי הילס'
בוורלי הילס
16/10/2009 | 02:41
3
2
לצפיה ב-'טורי ספלינג'
טורי ספלינג
16/10/2009 | 09:26
2
6
לצפיה ב-'כלב פודל'
כלב פודל
16/10/2009 | 14:26
1
6
לצפיה ב-'שמפו'
שמפו
18/10/2009 | 22:57
3
לצפיה ב-'פורום סינרגיה הרשמי מאחל לכם חג שמח!'
פורום סינרגיה הרשמי מאחל לכם חג שמח!
08/10/2009 | 19:44
4
חג סוכות שמח!

"הלולב יש בו טעם, אין ריח בפירותיו. מסמל את אלו שיש בהם תורה, אך אין בהם מעשים טובים. האתרוג יש בו טעם וריח. הוא מסמל את אלו שהם בעלי תורה ומעשים טובים גם יחדיו. ההדס יש בו ריח ואין בו טעם, שכן חום חלק ממנו אינו ראוי לאכילה. ההדס מסמל את אלו שעושים מעשים טובים אך לא עוסקים בתורה. והערבה אין בה לא טעם וגם לא ריח. פשוטה היא אין בה מעשים ואין בה תורה, והערבה לבדה אין בה מאומה, אך בהיותה אגודה יחד עם הלולב, ההדס והאתרוג מקבלת אף היא את החשיבות הראויה לה. (ויקרא-רבה פרשה ל') כך גם עם ישראל יש בו אנשים בעלי תורה, יש בו אנשים בעלי חסד ומצוות. יש כאלו שתורה אינה חלק מעולם ויש גם כאלה שלא עוסקים כלל בחסד ומצוות, אך כאשר כולם אגודים יחד הופכים הם להיות יחידה אחת ומקבלים זה מזה את הכוח. יחד בכוחם לעמוד בטילטול, יחד הם בעלי משמעות. כולנו פרטים בארבעת המינים, לפעמים אנחנו יותר לולב, לפעמים אנחנו יותר אתרוג, יש פעמים אנחנו הדס והרבה פעמים אנחנו ערבה. אם נדע לעמוד יחד, להתייחס זה אל זה בסובלנות וסבלנות, אם נדע לקבל את השוני שבינינו, נוכל לעמוד בטילטולים, יחד מאוגדים נוכל להיות אנחנו חזקים. "

להאזנה לסינגל החדש "קרוב אל ליבך" עם רמי קליינשטיין לחצו כאן: http://www.youtube.com/watch?v=-7S9pbnm3Vc
רוצים להשאר מעודכנים? מוזמנים להצטרף גם לעמוד הלהקה בפייסבוק: http://www.facebook.com/home.php#/pages/00b1b066/1...
לצפיה ב-'וגם דיון במתנה'
וגם דיון במתנה
05/10/2009 | 19:41
12
11
(אבל הפעם זה לא סתם בשביל שיהיה דיון, אלא כי באמת יש לי שאלה חשובה שהיא אוף)

על איזה 2 דיסקים של להקות ואמני אינדי אתם ממליצים? זתומרת, 2 הדיסקים הכי טובים. בא לי לקנות ואני לא יודע איזה.
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה'
מצטרפת לשאלה
05/10/2009 | 19:57
5
5
ועדיף שיהיה משהו שנמכר בארץ, יש לי 100 שקל לבזבז בתו השמיני ואני צריכה רעיונות.
לצפיה ב-'היום הייתי בצליל'
היום הייתי בצליל
05/10/2009 | 20:14
2
2
והמחירים שלהם פשוט מוגזמים. יוצא יותר זול להזמין מאמזון + המשלוח.

אבל לך יש במתנה אז זה בסדר
לצפיה ב-'זה החנות בסנטר?'
זה החנות בסנטר?
05/10/2009 | 20:44
1
3
היא זכורה לי עם מחירים זהים לתו השמיני. כלומר מחירים די נורמאליים. אבל זה היה די מזמן. אולי משהו השתנה בחצי שנה.

וכן, אני בכל מקרה צריכה לבזבז את זה על משהו אני חושבת על הדיסק האחרון של קאונטינג קרואוז, לא כי הוא מאוד מוצלח אלא יותר בשביל האוסף, ונשאר תקציב לעוד איזה 2 אלבומים.

משלוח מאמזון זה לא 7 דולר+4 דולר לכל דבר שמזמינים?
לצפיה ב-'לא חושב שזה מהסנטר'
לא חושב שזה מהסנטר
05/10/2009 | 20:47
2
זאת חנות עם הרבה סניפים בארץ.

המשלוח באמזון זה כן מה שאמרת, אבל אם לדוגמא דיסק עולה 12 דולר (המחיר הסטנדרטי) אז זה יוצא 24 דולר שזה ... בערך 90 שקל (וזה המחיר של הדיסקים, או לפחות של חלק מהם). אז לקנות דיסק אחד לא משתלם באמזון, אבל אם את קונה כמה אז כן.
לצפיה ב-'בעייתי משהו שנמכר בארץ..'
בעייתי משהו שנמכר בארץ..
05/10/2009 | 23:29
1
5
יעל יכולה לענות על השאלה הזאת ספציפית
לצפיה ב-'וגם כמובן על כל שאלה'
וגם כמובן על כל שאלה
05/10/2009 | 23:36
1
שקשורה במוזיקה. וגם חן.
בקיצור- אלילי המוזיקה- חן ויעל
לצפיה ב-'החטלה קשה'
החטלה קשה
05/10/2009 | 23:31
3
אבל בכל זאת- The Shins ו- Death Cab For Cutie חפור, אבל הכי קלאסי ומצוין, פשוט ברמות. אה וגם הדיסק של Elbow מעולה.
לצפיה ב-'רוחל'ה גנבה לי'
רוחל'ה גנבה לי
06/10/2009 | 15:20
4
3
אבל אם אתם מחפשים דיסקים של להקות אינדי, או בקיצור דברים טובים שבקושי משמיעים ברדיו, הייתי הולכת על The Shins, Death Cab For Cuite ו-Elbow.

The Shins ו-Death Cab For Cuite הם די דומים, אז למי שאוהב מוזיקת אינדי רכה ונעימה, זה יתאים.

בקשר ל-Death Cab For Cuite הייתי ממליצה עלNarrow Stairs האחרון והמדהים שלהם.

בקשר ל-The Shins הייתי ממליצה על Chutes Too Narrow למתחילים, ועל Wincing the Night Away למתקדמים.

בקשר ל-Elbow הייתי לחלוטין ממליצה על The Seldom Seen Kid שזה דיסק פשוט מדהים להדהים! מוחץ לבבות וסוחט דמעות.

חוץ מזה יש את The Smiths, חובה לכל חובב אינדי באשר הוא! אחת הלהקות הכי טובות והכי משפיעות. אני ממליצה על The Queen is Dead.

The Good, The Bad & The Queen. הפרויקט האחרון של דיימון אלברן סולן להקת Blur, שהוא גם סולן להקת הגורילות. מהפנט ביופיו, פשוט מהפנט. דיסק מדהים! יש להם רק דיסק אחד והוא נקרא על שם הלהקה.

The Maccabees - אחת ה-להקות אינדי בימים אלו! הוציאו אלבום מעולה לא מזמן בשם Wall of Arms. חדשים, מחדשים, מיוחדים, טובים, שוברים את הלב.

Editors - אחת ה-להקות. הלהקה השנייה בערך שאני הכי אוהבת אחרי U2. מצויינים ומדהימים! יותר כאסחיסטים מ-The Shins ו-Death Cab For Cuite אבל גם מרגשים. אני ממליצה פחות או יותר אותו דבר על שני הדיסקים שלהם, The Back Room ו-An End Has a Start. בקרוב יוצא השלישי!

את כולם אפשר למצוע בתו השמיני, ואת חלקם גם בחנויות אחרות.

טוב, זה נראה לי מספיק בנתיים. אני מצטערת אם יש הרבה שגיאות, פשוט כתבתי את ההודעה הזאת בתהרגשות רבה. אני מאד אוהבת להמליץ על מוזיקה.
לצפיה ב-'טוב בסוף הלכתי רק על דיסק אחד '
טוב בסוף הלכתי רק על דיסק אחד
07/10/2009 | 12:51
3
3
(כי יצא לי יקר מידי) וקניתי את Narrow Stairs. אם לא יהיה טוב אני אתלונן פה
לצפיה ב-'מעולה!!! אתה לא תתחרט '
מעולה!!! אתה לא תתחרט
15/10/2009 | 23:52
2
7
לצפיה ב-'Narrow Stairs מעולה...'
Narrow Stairs מעולה...
16/10/2009 | 14:26
1
4
לצפיה ב-'ייי אני שמחה שאהבת!'
ייי אני שמחה שאהבת!
18/10/2009 | 22:59
3
לצפיה ב-'הייתם רוצים עונה תשיעית רגילה ל"סקראבס"?'
הייתם רוצים עונה תשיעית רגילה ל"סקראבס"?
04/10/2009 | 21:01
11
45
(הבטחתי דיון ואני מקיים).

והנושא לדיון הוא: האם הייתם רוצים שתהיה עונה תשיעית ל"סקראבס", והכוונה עונה רגילה עם הדמויות הרגילות ובלי שינוי פנים ענק- או שאתם באמת חושבים ש-8 העונות שהיו לסדרה כבר מספיקות וזה נמאס?

זה כמובן רק דיון אם ומכאן אתם מוזמנים להתפשט.
לנושאים אחרים.

אה, וכדי לפלפל קצת את הדיון, אז יש תנאים מיוחדים לניהול הדיון (כמו ב"הישרדות" כשמביאים להם משימה רגילה עם עיניים עצומות).
אז במקום עיניים עצומות, מה שאתם צריכים לעשות זה: להגיב! פם פם, האם תצליחו.
לצפיה ב-'לאור העובדה שרוב הקאסט עזב,'
לאור העובדה שרוב הקאסט עזב,
05/10/2009 | 01:33
37
ולאור העובדה שנתנו לנו חתיכת סיום סדרה בעונה 8, והעובדה שהסדרה וההומור שלה נשחקו בעונות 6-7-8 ברוב הפרקים, אני שמח שהסדרה החדשה לא תהיה בדיוק סקראבס. מי יודע, אולי רענון זה מה שהסדרה הייתה זקוקה לה.
לצפיה ב-' אהבתי אהבתי'
אהבתי אהבתי
05/10/2009 | 18:40
6
26
למרות הציניות שנוזלת מההודעה הזאת!

האמת, שעד שקראתי את ההודעה של חן, דיי חשבתי שאני רוצה עונה רגילה של סקראבס כי בא לי לחזור לרגעים שראיתי פרק ונקרעתי מצחוק/מיררתי בבכי והערכתי את הסדרה ברמה שזה אי אפשר לתאר. אבל אז קראתי את ההודעה של חן. ודעתי השתנתה. חן, אין ספק שאתה טוב. יש משהו במה שהוא אומר- כי בכל זאת דיי, מיצינו את הסדרה, היא לא תחזור במתכונת הרגילה לימי הזוהר שלה. מאוד קשה לשחזר הומור משובח כזה, רגעים דרמטיים כאלה ועלילה לא חרושה כזו. אני מקווה שהמתכונת החדשה תהיה טובה מאוד (בהתחשב בעובדה באמת שלא כל הקבועים נשארים זה סיכוי מאוד קלוש).
נקווה לטוב, אני מאמינה שיהיה טוב. חוצמיזה- תמונה של זאק בראף מהפייסבוק שלו אחרי יום צילומים לעונה התשיעית מוכיחה שהולך להיות מצחיק- לפחות בהתחלה ראו תמונה משמאל!
לצפיה ב-'אפשר קישור לפייסבוק שלו?'
אפשר קישור לפייסבוק שלו?
05/10/2009 | 20:46
5
23
אני יודעת ששמתם פה קישור מלא פעמים אבל איכשהו זה תמיד נראה לי מטופש לעקוב אחריו ועכשיו...

ואם כבר זאק - אני רוצה שהוא יעשה סרט.
לצפיה ב-'חחחח למה?'
חחחח למה?
05/10/2009 | 23:34
4
18
הוא מעלה מלא שטויות והוא כזה חמוד ודברן. כאילו אני מבינה את הרתיעה שלך מזה אבל באמת שזה שטויות, זה כיף לראות בדף הבית משהו כמו: Zach Braff is... http://www.facebook.com/home.php#/ZachBraff?ref=ts
אה והוא כותב בסטאטוס שלו העכשווי שהוא חושב ש"Modern Family" מאוד מצחיקה- זאת הסדרה עם אל באנדי לא? חן הילל אותה במפגש, נכון?
והאמת שאת צודקת לגבי זאק- אבל הוא חייב לעשות סרט שונה מבד"כ. או יודע מה? לשחק בסדרה אחרת לגמרי... משהו על טבעי כזה חחח
לצפיה ב-'ממש על טבעי חחחח!'
ממש על טבעי חחחח!
06/10/2009 | 15:23
3
9
"תכירו את האח השלישי והנסתר עד היום של דין וסאם - JD!"
לצפיה ב-'ממש=משהו'
ממש=משהו
06/10/2009 | 15:24
7
לצפיה ב-'חחח לא התכוונתי דווקא לסדרה'
חחח לא התכוונתי דווקא לסדרה
07/10/2009 | 00:11
1
3
"על טבעי". אלא משהו שהוא על טבעי
לצפיה ב-'כן, כן הבנתי את זה'
כן, כן הבנתי את זה
09/10/2009 | 12:58
6
אבל חשבתי שזה יהיה מצחיק חחח.
לצפיה ב-'לא'
לא
05/10/2009 | 20:10
1
11
אני אשמח לסידרה חדשה שתכלול חלק מהדמויות שהיו בסקראבס אבל גם סיפור אחר, קונספט קצת שונה, בדיחות חדשות וסיגנון אחר - אבל אני ממש לא רוצה עונה נוספת של סקראבס.

אני באמת מקווה שהמה-שזה-לא-יהיה שהם מתכננים לא ינסה להיות "עונה תשיעית של סקראבס" ויעמוד בפני עצמו. אבל בשביל זה הם באמת חייבים להתרחק מספיק מסקראבס. קיצוני - אבל רק ככה זה יעבוד לדעתי.
לצפיה ב-' למרות ש...'
למרות ש...
05/10/2009 | 23:35
14
מאוד יהיה קשה ללכת רחוק מסקראבס כשכמה מהדמויות כן נשארות וזה עדיין על רעיון של מתמחים בבית חולים... לא יודעת, נחיה ונראה. אני חושבת שיהיה טוב, צריך להנמיך ציפיות, כי לרמה של סקראבס האמיתית זה לא יגיע אף פעם..
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
11/10/2009 | 13:15
10
סקראבס כבר תמה ונשלמה. הרסו אותה מזמן ואני לא רוצה שימשיכו לדרוך על הגופה.

מה שכן, אני אשמח להרבה הופעות אורח. אני בעיקר אשמח שג'ידי יחזור לביה"ח אחרי הרבה זמן שהוא לא היה שם (כלורמ נגיד שהעונה החדשה תתחיל כמה זמן אחרי שהעונה הקודמת נגמרה) ואז דר' קוקס יראה כמה הוא התגעגע אליו, ואז הם יבינו שהם מאהבים and live happly ever after.
לצפיה ב-'סיכומפגש סוכות'
סיכומפגש סוכות
04/10/2009 | 20:56
16
5
כמעט לא נעים לי לפתוח את השרשור בגלל שהייתי הכי קצת!
אבל לא נורא- היה ממש כיף אם כי קצר לצערי.

נקודות שכדאי לשים לב אליהן:
זה היה ה-One Year Anniversary שלי עם המפגשים בפורום! כן כן, לפני שנה, במפגש סוכות בכפ"ס, עשיתי את בכורתי הגדולה במפגש פורום סקראבס!
ל"גן המשולש" הזה בכלל לא קוראים הגן המשולש... אתם סתם מבלבלים אנשים.
התמקמנו על הספרה 6 במספר המגיעים למפגשים. סתם, לא יודע למה כדאי לשים לב לזה.
תגידו, למון גראס הגיעו בסוף? כי בדרך חזרה ברכבת התחלתי לחשוב על זה שאולי הם בכלל לא יגיעו. זתומרת, זה יכול להיות.
גם לי וגם לג'ס לא היה נעים להציע אולי לעשות את המפגש ביום אחר כדי שנוכל להישאר יותר זמן. אולי אם שנינו היינו מציעים, עוד היינו מצליחים אבל לא בוכים על חלב שנשפך או על רכיבת שנשרפה.
ברכבת בחזרה התיישב לידי מישהו [ממתי מתיישבים ליד מישהו ברכבת כשהיא לא מפוצצת? הבנאדם שם את התיק שלו ממול והתיישב לידי] ואז הצצתי לאייפוד שלו והוא שמע רג'ינה ספקטור.
ועכשיו לנושאים רציניים: החלטנו שיעל תשלח אימייל לתפוז אם היא תמצא דיון-לא-של-המפגש כאן בפורום כשהיא תחזור. אז אני אסיים את זה ואפתח דיון כלשהו. כמו כן נפתח משחק כלשהו. הגיע הזמן להעיר את הפורום.
אני מצטער, אבל היה דיון ארוך על הצבא ובאמת שהמוח שלי נדד למקומות אחרים.
לצערי נגמרו הנקודות (בכל זאת, לא היה לי כזה מפגש ארוך). אז עכשיו תורכם.

וניפגש בחנוכה! הפעם אני אשריין ולא אעשה בייביסיטר על אף אחד במסגרת של 24 שעות לפני ואחרי. רק ליתר ביטחון.
לצפיה ב-'מפגשון פורום סוכות!'
מפגשון פורום סוכות!
05/10/2009 | 18:34
7
10
טוב אז ג'וני- מזל טוב!!! אני מקווה שכן ירבו עוד מלא אנברסריז כאלה . באמת חבל שלא נשארת עוד. גם ילצ'יק, היה מאוד מצחיק. בכללי היה מאוד קצר, אבל לא נורא- זה עדיף מכלום. קצר- אבל קולע.
מאוד נהניתי לשבת ולקשקש עם ג'ס על בנות גילמור (במפגש פורום סקראבס למרות שהצלחתי למצוא מקבילית בשיחה לשם של השרת, את זוכרת מה היה שם? חחח). אני אישית סחוטה אחרי שלושת הימים האלה, קרעתי לעצמי את הצורה. זאת הייתה אשכרה קפיצה לת"א לשעתיים וחצי וחזרה. אבל בהחלט היה שווה את זה. את ההומור המשובח של חן, את הצחוק של מוריקה, ההתפקעות מצחוק הלא ברורה של ג'ס, הקסם של יעל, והאופטימיות של ג'וני לגבי הפורום (אני איתך, רק באופטימיות זהירה)- הכל היה שווה בהחלט.
אז זהו, מאוד נהניתי- פעם הבאה מפגש יותר מושקע אני מקווה. סופש הזה אני בחופש ויהיה טוב
אוהבת אתכם ורוצה עד מאוד להציל את הפורום
לצפיה ב-'זה היה כיף'
זה היה כיף
05/10/2009 | 19:19
6
8
אבל המקבילה לשרת היתה בשיחה על "פושינג דייזיס" והפיתרון לבעיית חוסר המגע שלהם.
וחשבתי על זה... נכון ב"Xקס והעיר הגדולה" כשמגלים שהשם שלו זה "ג'ון"? אז זה די מגניב ולא מאכזב. אבל זה מגניב כי זה שם לא מיוחד והוא כזה בחור מיסתורי וחשוב. אז אני לא מצליחה לחשוב על משהו שמתאים באותו אופן לשרת. שם חשוב ומכובד שלא מתאים לשרתים? איזה שם כן מתאים לשרת? אהמ.

את יודעת מה גיליתי על עצמי?
שכל פעם שאני רואה הרבה פרקים של "בנות גילמור" ברצף אני מתחילה להתנהג מוזר, לדבר מהר מידי, לשתות קפה (בלי חלב!) ולאכול יותר מידי. והכי עצוב זה שאנשים מסביבי לא מעריכים את ההומור ששאבתי ממנו השראה וזה הופך את כל העסק לבעייתי במיוחד, כי כל פעם שמישהו אומר לי משהו אני ישר חושבת "איך לורליי היתה עונה לו?". ו... טוב, זה גרר לניתוק של כמה טלפונים בפנים...

ו, אוי, ההתפקעות מצחוק הבלתי נשלטת - אני חייבת לעשות משהו בנדון. זה החמיר כשהתגייסתי, כי כל פעם שרציתי לבכות הייתי צוחקת במקום ועכשיו אני לא יכולה להפסיק.
אבל את חייבת להודות שהבדיחה עם החתול היתה מצחיקה. היי, היא מכסה לפחות איזה 75% מההתפקעות מצחוק.

תהני בחו"ל!

לצפיה ב-'אההה נכון'
אההה נכון
05/10/2009 | 23:42
3
5
ואת צודקת לגבי סקס והעיר. יש איזה משהו דומה גם בדוקטור הו שהוא קורא לעצמו ג'ון סמית' שזה ענק .
נשמע לי ממש מגניב המצב שלך אחרי הצפייה בבנות גילמור חחח רק שלא תתחילי לארגן אירועים שצצים משום מקום ובלי שום סיבה הגיונית או לאכול ג'אנק בוקר צהריים וערב, או לראות סרטים שאף אחד לא מכיר ולדבר על דברים שאף אחד לא מכיר וכ"ו . אבל זה מצחיק ממש כל העסק הזה שאת מושפעת מהסדרה הזאת- גם אני, אומנם זה לא מתבטא ככה אבל יש בזה מן האמת .
ואגב- אחלה דרך, לצחוק בלי שליטה במקום לבכות. אני רק מקווה שלא רצית לבכות באותו הרגע שצחקת בלי סוף, כי זה ממש יעציב אותי חח.
ורגע, אני לא הבנתי בכלל את הבדיחה על החתול. הבנתי באיזה פרק מדובר, באיזו סיטואציה אבל מה  לורליי אמרה לה בסוף? נקרעת מצחוק ממש, עד כדי כך שלא הצלחתי להבין
לצפיה ב-'ג'ון סמית'
ג'ון סמית
06/10/2009 | 14:34
14
לצפיה ב-'מארחת: "בלה בלה ויש לי חתול בשם סמי"'
מארחת: "בלה בלה ויש לי חתול בשם סמי"
08/10/2009 | 09:24
1
6
~עוברות במדרגות לייד חתול שמן בטירוף~
לורליי: "זה סמי?"
רורי: "זה או סמי או החתולה שאכלה את סמי"
לצפיה ב-' נכון!!!! ענק!!!'
נכון!!!! ענק!!!
15/10/2009 | 23:53
4
לצפיה ב-'בקשר'
בקשר
06/10/2009 | 14:13
1
4
ללראות סדרה או סרט ולהתחיל לחכות אותה לקצת זמן אחרי שראית אותה, זה קורה לי המון חחח!
לצפיה ב-'*לחקות'
*לחקות
06/10/2009 | 14:36
5
לצפיה ב-'היה כיף '
היה כיף
05/10/2009 | 19:56
6
7
מזל טוב
והוא שמע רג'ינה ספקטור? וואו, אולי נועדתם אחד בשביל השני ועכשיו לעולם לא תדע. לקחת טלפון?
זה, ומה שחן אמר על הצילצול של השינס, מזכיר לי שחברה שלי סיפרה לי שמישהו התחיל איתה באוטובוס כי היא שמעה מוזיקה ממש חזק והוא התחיל לדבר איתה על המוזיקה שהיא שומעת. ואז אמרתי לה "וואו, אני חייבת להשיג אוזניות חזקות יותר". והיא הוסיפה: "ומוזיקה שבנים אשכרה מקשיבים לה".

מצטערת על הדיון על הצבא, במפגש הבא אתה מוזמן לחפור על הסרט גמר. אני לא מבטיחה להשתתף בדיון עצמו כי את רוב הזיכרונות הדחקתי, אבל אני יכולה להנהן בהבנה. והיי - אם זה משמח אותך הצלמת והמפיק השלימו לפני כמה ימים! יאי!

למון גראס הגיעו בסוף. אמנם לקח להם הרבה מאוד זמן להבין איפה אנחנו, והקונספט של לצאת מעזריאלי קצת עירער אותם, אבל הם מצאו אותנו לבסוף. היה טעים. היה יותר מידי - אבל היה טעים.

פורום נינג'ות היה אחד ההייליטים של המפגש. לא חושבת שראיתי הרבה חבורות של אנשים כל כך מוזרים בפומבי, והייתי פעם באייקון.

יעל - הרעיון עם הקבלת שבת היה ממש חמוד, באמת. השוקולד היה אפילו יותר מוצלח

וחן, אני חייבת להתחיל להוריד את ההמלצות שלך בסיכום שבוע. גם של כל השאר. לפני שאני אתדרדר להורדת אלבומים של ריהאנה. ואני לא רחוקה מזה.

ובכללי אני רוצה להודות לכם על ערב נפלא. מודה שבהתחלה לא היה לי חשק למפגש בעיקר כי הוא יצא במקביל למפגש קורס, אבל בסוף היה ממש כיף ואני די בטוחה שהיה הרבה יותר מוצלח איתכם מאשר איתן.

יש איזה כמה תמונות אבל היחידים שמופיעים הם חן ומוריה. אם למישהו יש בעיה עם זה שידגמן יותר פעם הבאה
ואני יודעת שג'וני מחרים פייסבוק אז אני אעלה גם לפה אפילו שהן די גרועות.

היה כיף ונתראה בחנוכה
לצפיה ב-'כשהראתי את התמונות'
כשהראתי את התמונות
05/10/2009 | 20:01
2
14
לסבתא היא שאלה אם אתם מעשנים
הצלחת לעבוד עליה.
לצפיה ב-' גדול!!'
גדול!!
05/10/2009 | 23:36
8
לצפיה ב-'חחחחח אוי מי גאד!'
חחחחח אוי מי גאד!
06/10/2009 | 14:53
7
לצפיה ב-''
05/10/2009 | 20:03
9
לצפיה ב-'רגע, עשיתם בסוף קבלת שבת?'
רגע, עשיתם בסוף קבלת שבת?
05/10/2009 | 23:38
1
6
או שהשוקולד היווה תחליף? לא הבנתי..
ואני שמחה מאוד שנהנית בסופו של דבר למרות שלא היה לך חשק (לדעתי, זה הסוד, כי ככה אין ציפיות ). ובהחלט פורום נינג'ות היה להיט- זאת לא פעם ראשונה שאני רואה אותם, למרות שאני רק "אזרחית"
חחחחחח "מוזיקה שבנים אשכרה מקשיבים לה" מעולה!!
לצפיה ב-'לא היה בסוף'
לא היה בסוף
06/10/2009 | 14:02
4
הרעיון עלה לי רק איזה 5 דקות מת"א באוטבוס, וכבר לא ממש היה בר ביצוע. ביחוד כי חברי הפורום שהיו באזריעלי טענו שאין שם סופרמרקט חחח!

אבל נקנה חלה ותירוש ונעשה את זה פעם הבאה ויהיה מגניב.
לצפיה ב-'היה ממש כיף!'
היה ממש כיף!
09/10/2009 | 13:01
4
היה מפגש קצר אז אני גם אכתוב סיכום קצר.

אני אוהבת את כולכם והיה ממש כיף אתכם!

פעם הבאה נעשה את הקבלת שבת פרופר, ולא סתם נאכל הרבה שוקולד וביילגה... למרות שזה שילוב מרענן!

צר לי שהיה קצר, אבל היה תמציתי משהו ולפחות סיכמנו שנפעל למען שיחרור הפורום מהחור השחור שבו הוא נמצא בזמן האחרון, במקום למען לזרוק אותו לאעזעזעל חחח.
לצפיה ב-'פרטיים סופיים למפגש?'
פרטיים סופיים למפגש?
02/10/2009 | 11:54
11
6
תגידו אותם. לא הבנתי.
כל שעה ביום תהיה לי נוחה. חופש, בייבי.
לצפיה ב-'אז ככה--'
אז ככה--
02/10/2009 | 13:03
3
נפגשים בתאריך ה-4.10 שזה למעשה יום ראשון הקרוב. בשעה ארבע אחה"צ בעזריאלי ומשם כנראה לאי התנועה הענק בעולם.
כנראה שמוריקה ואני נגיע באיחור אופנתי של שעה- שעה וחצי.
זהו, חוצמיזה כולם מוזמנים להביא רעיונות למשחקים ושטויות אחרות. אני מקווה שאני אספיק להכין משהו.
חוצמיזה- חג שמח!!
לצפיה ב-'אשרו הגעה עם '
אשרו הגעה עם
02/10/2009 | 13:21
1
9
לצפיה ב-''
04/10/2009 | 12:17
3
לצפיה ב-''
02/10/2009 | 13:54
2
וכנראה שהאיחור שלי יהיה כמעט בלתי מורגש
לצפיה ב-''
02/10/2009 | 14:21
1
אבל אני פורשת יחסית מוקדם כדיי להמשיך למפגש עם חברות מהקורס שלא מצאו יום אחר להיפגש.
לצפיה ב-''
02/10/2009 | 17:40
2
6
אני לא מאחר ולא פורש מוקדם. זכיתם.

חוץ מזה חן דבר איתי בנוגע לדרכי הגעה, אני יכול לאסוף אותך.
לצפיה ב-'לאסוף אותי?'
לאסוף אותי?
02/10/2009 | 18:06
1
6
זאת לא איזו סדרת תיכון מארה"ב שלבני 16 כבר יש רשיון, נראה לי.
לצפיה ב-'(המסקנה המתבקשת: אתה רואה יותר מדי טלוויזיה)'
(המסקנה המתבקשת: אתה רואה יותר מדי טלוויזיה)
03/10/2009 | 00:09
3
יש לי שיעור נהיגה בדיוק לפני. אבל אם אתה לא רוצה, אז סבבה. תלך
לצפיה ב-' אני אגיע'
אני אגיע
03/10/2009 | 15:16
2
7
אני עובדת עד ארבע אז אגיע בסביבות שש.. מקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי.
לצפיה ב-'אל תדאגי'
אל תדאגי
03/10/2009 | 21:31
1
3
אני מוכנה להמתין לך כמה שצריך.. אני לא ממהרת לשום מקום
לצפיה ב-''
04/10/2009 | 08:38
5
לצפיה ב-'קבלת שבת!'
קבלת שבת!
02/10/2009 | 15:26
4
2
(כמה זמן לא עשיתי את זה?)

משהו טוסט שקרה השבוע:

משהו פחות-טוסט שקרה השבוע:

משהו מצחיק שקרה השבוע:

משהו/מישהו מציק שקרה השבוע:

מה אתם מתכננים לסוכות?

פרקים בסדרות טלוויזיה:

וקצת ליטרטורה:

ואולי קצת סינמה:

ואיך אפשר בלי מוזיקה:

ותמונת פוזה לגרנד-פינאלי?
לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
03/10/2009 | 07:32
2
משהו טוסט שקרה השבוע: היה שבוע סבבה לא זוכרת מה עשיתי. נראה לי שבעיקר הייתי בצבא וישנתי. אה ואתמול המ"מ שלנו מהקורס באה לסיור ביחידה שלנו עם המחלקה החדשה שלה אז היא ישבה איתנו איזה שעה ודיברה איתי ועם מי שאיתי מהקורס וזה היה כיף.

משהו פחות-טוסט שקרה השבוע: עין הדג נסגר.
עצבים. זה מה שקורה כשמנסים לארגן מפגשים עם 30 אנשים מכל הארץ.

משהו מצחיק שקרה השבוע: לא נזכרת עכשיו, שזה מוזר כי צחקתי כל השבוע.

משהו/מישהו מציק שקרה השבוע: שנרדמתי כל הזמן באיזה 8 בערב, לא ראיתי את אמא שלי שבוע (לא ליותר מ-10 דקות), והתעצבנתי על כמה חברות.
אה ושתקעו לנו שמירה בסוכות למרות שלא היו אמורים כי אנחנו בחודש הסתגלות אבל מלא אנשים משתחררים אז נדפקנו.

מה אתם מתכננים לסוכות? להיפגש איתכם, להיפגש עם הבנות מהקורס, לשמור, להיפגש עם אבא, אולי להיפגש עם חברים.

פרקים בסדרות טלוויזיה: סיימתי את "סקס והעיר הגדולה" בפעם השלישית, עכשיו אני רואה שוב "בנות גילמור". כבר אמרתי שהיחידה שלי מזכירה את העיירה שלהן?
"דם אמיתי" למרות שלא היה השבוע בגלל יום כיפור אבל הפרק האחרון נגמר ממש מותח. וגודריק הזה ממש חתיך!
"פילדלפיה זורחת", "איש משפחה". לא טוב כמו פעם אבל נסלח להם.

וקצת ליטרטורה: משהו של מורקמי שאני לא מבינה מה רוצים ממני בשיט.

ואולי קצת סינמה: ביום כיפור ראיתי שלושה סרטים ברצף. ראיתי "מכושפת" שהיה חמוד ממש ("ברוכה הבאה לניו יורק" "תודה!" ) ואהבתי את השירים, ואז זה עשה לי חשק לדיסני - אז ראיתי אלדין, ואז ראיתי "לקרוא ולשרוף" של האחים כהן וגם הוא סרט טוב.
ואתמול ראיתי "רכבת לדארג'ילינג" - אהבתי, אבל לא נפלתי, ואז ראיתי "פיטר פן" 1+2. 2 מעאפן אבל יש שם שיר ממש ממש יפה. האמת שגם 1 לא מזהיר. וונדי מעצבנת, פיטר פן מעצבן. בקיצור הספר יותר טוב.

ואיך אפשר בלי מוזיקה: The Kinks - This Time Tomorrow
Jonatha Brooke - I'll Try
How Does She Know מ"מכושפת"
Kris Allen - Live Like We're Dying הסינגל הראשון מהאלבום! אמנם קאבר לסקריפט, אבל עדיין שיר מצויין
Nelly Furtado - Manos Al Aire
Beyonce - Sweet Dreams (מה?... אני כל הזמן במשרד עם MTV\ גלגלצ פתוח, זה המקור החדש שלי לשירים. תתרגלו)

שבוע טוב, חג שמח ונתראה מחר
לצפיה ב-'מבטיחה להגיב על הסופש הזה'
מבטיחה להגיב על הסופש הזה
05/10/2009 | 18:41
2
3
אה שיט אני בחו"ל! טוב אני אגיב בתחילת שבוע הבא.
פשוט לא היה לי זמן בכלל להגיב לפה ואני רוצה להשקיע ולא סתם לקשקש שטויות
הפורום יחזור לימי הזוהר שלו!!!
לצפיה ב-'מה חו"ל?!?!?!'
מה חו"ל?!?!?!
06/10/2009 | 15:24
1
3
לצפיה ב-'כרתים, יום חמישי בבוקר'
כרתים, יום חמישי בבוקר
07/10/2009 | 00:12
7
לצפיה ב-' רוצים לנהל פורום? הנה ההזדמנות!'
רוצים לנהל פורום? הנה ההזדמנות!
01/10/2009 | 17:48
8
9

האינטרנט שינה את חייך? חי, נושם וחולם בלוגים, פורומים ורשתות חברתיות? יש לך מה להגיד בנושא השפעת האינטרנט על החברה?
פורום אנשים ואינטרנט קורא לך!

יודעים איפה מוצאים גן ילדים בקנדה? מצאתם הג'ימבורי הכי שווה בפאריס? בואו לנהל את פורום להיות הורים בחו"ל!

משטרת הקארמה בעקבותיכם!
פורום רדיוהד מחפש מנהל וזה יכול להיות אתה. אז קדימה!

דיבורים על חיכוך, וקטורים ומומנטים מדליקים לכם ניצוץ בעיניים?
פורום לימודי פיזיקה מחכה למנהל.

מזמזמים את "לה בוהם" תוך כדי שטיפת כלים? המדפים שלכם עמוסים בבטהובן, באך ומוצרט? בואו להפיח חיים בקלאסיקות בפורום מוזיקה קלאסית ואופרה!

מתגעגעים לאוסקר וסיגי? המומים מהקשר המשפחתי בין סער לתום? יש לכם תובנות על העונה החדשה? פורום האלופה 3 מחפש מנהל:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

טיילתם במקסיקו, חרשתם את פרו ופיזזתם בקרנבל בברזיל?
בואו להמשיך את החגיגה ולנהל את פורום דרום אמריקה!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים ללמוד שוודית? לדבר על כיבושי הויקינגים, או אולי על כיבושיה של להקת ABBA המיתולוגית? לתכנן טיול לפיורדים הנורבגים, או להצטרף לאווזי הבר במסעם ללאפלנד הרחוקה?
פורום תרבות סקנדינביה מחכה למנהל שהפיורדים הם ביתו השני

אם אתה רואה את עצמך במרכז המפה הפוליטית, אם יש לך מה לומר על הממשלה והשלטון, פורום מפלגת קדימה מחכה למנהל! אולי זה יהיה אתה?

זה לא משנה אם יש לכם סבתא פולניה שנלחמת בשפעת החזירים בעזרת מרק עוף או אם יש לכם סבתא תימניה ששורפת את הוירוסים והחיידקים בעזרת סחוג.
פורום תרופות סבתא מחכה למנהל שיספר לנו על תרופות הסבתא שלו!

העיניים מתמלאות דמעות למשמע השיר החדש של עופר לוי? האגן מתחיל לזוז כששרית חדד ברדיו?
פורום מוזיקה מזרחית עומד בפני פתיחה מחודשת וקורא לך לבוא לנהל אותו!

לצפיה ב-'כל אלה צריכים מנהל?'
כל אלה צריכים מנהל?
01/10/2009 | 19:00
4
7
גם אנחנו צריכים אחד!!!
לצפיה ב-'יש תנאים טובים ?'
יש תנאים טובים ?
01/10/2009 | 21:11
3
5
לצפיה ב-'לא בטוח.'
לא בטוח.
02/10/2009 | 00:07
2
6
אבל יש אנשים טובים
לצפיה ב-':)'
:)
02/10/2009 | 03:09
3
לצפיה ב-''
02/10/2009 | 13:05
2
לצפיה ב-'וואי , מוזיקה מזרחית. I'm in.'
וואי , מוזיקה מזרחית. I'm in.
02/10/2009 | 11:53
2
6
לצפיה ב-'אין ספק שתהיה מנהל ראוי'
אין ספק שתהיה מנהל ראוי
02/10/2009 | 13:05
1
10
לצפיה ב-'חחח!'
חחח!
04/10/2009 | 12:18
3
לצפיה ב-'יאללה! מפגש בסוכות? '
יאללה! מפגש בסוכות?
22/09/2009 | 14:00
23
13
מי מצטרף? אני יכולה בחול המועד, ביום חמישי של חול המועל אני טסה לכרתים אבל חוצמיזה אני יכולה לפני כן. רוצים להפגש? בתל אביב?
לצפיה ב-'רוצים להיפגש!'
רוצים להיפגש!
22/09/2009 | 16:09
4
נכון לעכשיו אני יכול בכל חול המועד.

וכן, תל אביב!
לצפיה ב-'חיובי'
חיובי
22/09/2009 | 21:24
4
בתל אביב.
אין לי תאריך אבל יהיה לי ככל הנראה חופש בכל סוכות אז לא צריכה להיות בעיה.
לצפיה ב-'יאללה- תציעו תאריכים-'
יאללה- תציעו תאריכים-
22/09/2009 | 23:33
3
אני אומרת אולי היום הראשון של חול המועד? נראה לי 4.10.
לצפיה ב-'נשמע טוב בסוכות'
נשמע טוב בסוכות
23/09/2009 | 15:13
9
אבל מה עם הפורום שלנו מה?
לצפיה ב-'אני סוגר את סוכות ב''
אני סוגר את סוכות ב'
24/09/2009 | 18:28
1
7
שזה נופל בול על הסופ"ש.
אז מראשון עד רביעי אני בחופש.
(אלא אם אחליט לקפוץ לווליום ערד או פסטיבל התמר או משהו)
לצפיה ב-'מעולה! '
מעולה!
24/09/2009 | 18:35
4
כלומר, לא מעולה שאתה סוגר את סוכות ב' אבל לא נורא
אני בכל מקרה בסוכות ב' בחו"ל
לצפיה ב-'כן!כן!כן!'
כן!כן!כן!
24/09/2009 | 23:42
2
אני בעד
אני אומנם עובדת בחול המועד, אבל אני חופשייה בשעות אחה"צ בערך, ואני אתאים את עצמי לשעת המפגש.
אז פשוט תבחרו יום, ויש לי עדיפות לתחילת השבוע כי אולי אחליט להגיע לפסטיבל ערד..

שבוע טוב אנשים יקרים

אה, וכמובן שאני בעד ת"א
לצפיה ב-'עידכון'
עידכון
25/09/2009 | 10:03
4
2
כרגע כניראה ה-5 לאוקטובר, שזה יום שני, אהיה תפוסה.
חוץ מזה שאר החופש פנוי.
לצפיה ב-'סבבה לגמרי'
סבבה לגמרי
25/09/2009 | 18:35
3
5
ואני שוב מציעה את ה-4 לאוקטובר, יום ראשון אחר הצהריים.
לצפיה ב-'אני לא רואה התנגדות של אף אחד... '
אני לא רואה התנגדות של אף אחד...
25/09/2009 | 18:57
4
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
25/09/2009 | 22:18
1
2
עזריאלי ומשם פארק?
ועל איזו שעה חשבתם? 3-4?
לצפיה ב-''
26/09/2009 | 12:27
4
לצפיה ב-'קיצר'
קיצר
26/09/2009 | 21:45
10
4
יום ראשון, ה-4 לאוקטובר, 3 וחצי בצהריים, עזריאלי לייד טאור רקורדס.

אשרו הגעתכם סופית ותתחילו לחשוב על פארקים נחמדים באזור ורעיונות מגניבים להעביר את הזמן.
לצפיה ב-''
27/09/2009 | 00:33
6
3
אבל כנראה אוכל להגיע רק בסביבות 5-6, כי אני מגיעה לעבודה עם התיק הגדול מהבית ואצטרך לעבור בדירה קודם.
אבל אין לחץ של זמן, נכון?
לצפיה ב-'גם אני בטח אוכל רק בשעות האלה..'
גם אני בטח אוכל רק בשעות האלה..
27/09/2009 | 18:38
5
4
ובינתיים אין לי לחץ של זמן
לצפיה ב-'אז 5?'
אז 5?
30/09/2009 | 20:56
4
2
אין טעם שנבוא לפני אם שתיכן יכולות רק ב-5.

לצפיה ב-'אני פשוט עדיין לא יודעת'
אני פשוט עדיין לא יודעת
30/09/2009 | 22:12
3
3
אם אני עובדת ביום ראשון או לא...
אבל אתם בהחלט יכולים להפגש לפני ואנחנו נצטרף לאחר מכן.. אין שום סיבה שלא..
לצפיה ב-'טוב אתם תאלצו להחליט.'
טוב אתם תאלצו להחליט.
01/10/2009 | 14:52
2
אני בעד שניפגש ב-4, ומי שלא יכול, יגיע מאוחר יותר. סה"כ יש רק שניים שלא יכולים ב-4.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמרתי'
זה בדיוק מה שאמרתי
01/10/2009 | 18:59
ואין יל שום בעיה עם זה בכלל..
לצפיה ב-''
01/10/2009 | 20:48
1
אני מסיימת לעבוד ב3, אז אם נפגשים באיזור עזריאלי/הגן המשולש, הסיכוי שאני אספיק להגיע כבר ב4 הוא די גבוה.
לצפיה ב-''
30/09/2009 | 16:39
2
1
סיכמנו 3 וחצי? אאל"ט זכור לי שפעם נאמר ש-4 היא שעה אוניברסלית
לצפיה ב-'אז 4'
אז 4
02/10/2009 | 10:45
1
3
מישהו דיבר עם יעל? היא באה?
לצפיה ב-'אני אסמס לה'
אני אסמס לה
02/10/2009 | 13:03
4
לצפיה ב-'Cougartown '
Cougartown
24/09/2009 | 11:37
2
9
יאפ, היום שודר הפרק הראשון של Cougartown. אני מניח שמי שמעודכן יודע שזאת הסדרה החדשה של ביל לורנס, בכיכובה של קורטני קוקס ואפילו כריסטה מילר (ביי ביי ג'ורדן, אני מניח?)
ראיתי כבר. ת'אמת שהיה משעשע, למרות שמזכיר בצורה מסויימת את עקרות בית נואשות רק בלי עלילת מתח ברקע. הפיילוט משעשע אבל לא יודע לאן אפשר לפתח את זה.

ואני יודע שזה לא הכי קשור, אבל גם ככה הפורום מת!
לצפיה ב-'לא זכרתי את זה'
לא זכרתי את זה
24/09/2009 | 11:57
3
אני אלך לחפש.
לצפיה ב-'אה ואללה...'
אה ואללה...
24/09/2009 | 14:56
4
חשבתי שזאת בדיחה כשדיברנו על זה אז
חח סתם, טוב אני גם אחפש לראות את זה, רע לא יכול להיות
תודה על העדכון חן
לצפיה ב-'קבלת שנה חדשה'
קבלת שנה חדשה
18/09/2009 | 13:23
8
5
משהו רע של השנה:

משהו טוב של השנה:

הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה:

האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה:

משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה:

הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס":

הסדרה שעשתה לי את השנה:  

הסרט הכי טוב שראיתי השנה:

הספר הכי טוב שקראתי השנה:

הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה:

תמונת השנה:

שנה טובה לכל חברי הפורום, ויאללה, בואו ניפגש בסוכות!
לצפיה ב-'קבלת שבת!'
קבלת שבת!
19/09/2009 | 19:26
2
3
משהו רע של השנה: יותר מידי כאב לב.

משהו טוב של השנה: לראות את U2 בהופעה חיה בפעם הראשונה.

הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: שיש לי ציונים סבבה, לא מדהימים, אבל סבבה.

האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: זה אמנם לא היה התקילוט הראשון, אבל מסיבת הבוטנים הראשונה הייתה המסיבה הכי גדולה שעשיתי עד כה. באותו ערב התבאסתי על כל מיני דברים שהתפקששו בתיקלוט, למרות שרובם היו באשמת המערכת שיהיתה די דפוקה, אבל בכל זאת אני לעולם אל אשכח את הערב המדהים הזה שבו אני ויעל חברה שלי גרמנו לבסביבות 100 אנשים לרקוד ולקפץ. זו הייתה הרגשה מדהימה, פשוט הרגשה מדהימה.

משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: לראות את U2 שוב, לקבל ציונים יותר טובים, לחזור לנהוג, למצוא עבודה טובה ולרזות.

הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": הפרק האחרון.

הסדרה שעשתה לי את השנה: לחלוטין לחלוטין לחלוטין - How I Met Your Mother. ממש התאהבתי בסדרה הזאת השנה.  

הסרט הכי טוב שראיתי השנה: שאלה קשה, אני בקושי זוכרת איזה סרטים ראיתי השנה. אולי "מלאכים בשמי ברלין". זה סרט גרמני מעולה שתיכננתי לראות כבר הרבה מאד שנים, וסוף סוף השנה יצא לי וממש נהניתי ממנו והוא ממש ריגש אותי.

הספר הכי טוב שקראתי השנה: פווו... קראתי הרבה קלאסיקות בלימודים, והאמת שרוב הספרים שקראתי סתם בלי קשר היו די נוראיים, למרות שהיו כמה טובים. נראה לי שנבחר ב"גאווה ודעה קדומה" כרגע, שהיה אחד הספרים הראשונים שלמדתי ללימודים וממש אהבתי אותו.

הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אין בכלל שאלה, ברור מעבר לכל ספק שהוא, שהלהקה שעשתה לי את השנה היא U2. אני לא חושבת שאני יכולה לבור שיר אחד, אבל ברור שאלו השירים שלה שעשו לי את השנה. שמעתי גם הרבה דברים טובים אחרים השנה, אבל הכל מתגמד לעותמ השירים שלהם ולא הייתי יכולה לבחור שיר שהוא לא שיר שלהם.

תמונת השנה: רציתי להעלות תמונה מההופעה של U2 אבל נראה לי שהיא גדולה מידי. אני אנסה להעלות תמונה אח"כ.
לצפיה ב-' שתהיה לך שנה מדהימה יפה!'
שתהיה לך שנה מדהימה יפה!
20/09/2009 | 18:06
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה רוחל'ה, גם לך!'
תודה רבה רוחל'ה, גם לך!
21/09/2009 | 00:18
אני מאחלת לכם הרבה גשם השנה!
לצפיה ב-'שנה נפלאה'
שנה נפלאה
19/09/2009 | 20:03
2
משהו רע של השנה: עליות ומורדות שכאלה. אבל יש בכל שנה כאלה. חגים ראשונים בלי סבתא אני מניחה...

משהו טוב של השנה: סמסטר א' של השנה ציונים פצצה, עברתי למזרע, מצאתי עבודה, התחלתי בתהליך שאני מרגישה שמאוד טוב לי איתו, והיה לי מאוד כיף אתמול והיום בארוחות!

הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: הציונים שלי, אין ספק. וציון 100 ברדיו (בעריכה מוזיקלית )

האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: אזכרה לסבתא שלי- לקראת סוף מרץ, היה גשם מטורף. חתונה של בת דודה שלי המדהימה. הלידה של התאומות שלה.

משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: ציונים טובים, סמינריונים קלים, שיהיה הרבה (או מספיק) כסף בבנק, שאני אהנה המון, שיהיה לנו חורף מלא בגשם ובשלג וברקים ורעמים ושאני אסיים את התואר הזה עם טעם טוב בפה. אה ושאגדל ואתפתח לכיוון הטוב שאני נמצאת מולו כעת.

הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": 812 פרק קורע הפרק האחרון פשוט מרגש ממש עצוב....

הסדרה שעשתה לי את השנה:  "עמוק באדמה" אין ספק שהיא שינתה לי את הפרספקטיבה על הטלוויזיה האמריקאית. פשוט איכות בהתגלמותה. אין סדרה שמתעלה או שתתעלה על הסדרה הזאת. ברמה כזאת.

הסרט הכי טוב שראיתי השנה: "האביר האפל" יצאתי פעורת פה (גם חיה) וגם "למעלה" (UP) אחד הסרטים הגאוניים שיצאו השנה. "הארי פוטר" האחרון...

הספר הכי טוב שקראתי השנה: קראתי מלא, "הסיפור השלושה עשר", "קרוב להפליא ורועש להחריד", "בנעליה", "הגנן המסור", רומיאו ויוליה" ועוד ועוד ועוד... אבל אין ספק שג'ונתן ספרן פויר לוקח ובענק (אני קוראת עכשיו את "הכל מואר" והוא פחות טוב).

הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אביתר בנאי, אסף אבידן, Jack Johnson, Norah Jones, The Shins, Death Cab For Cutie ועוד מלאנתלה.

תמונת השנה: אולי לא תמונת השנה אבל- גשם היום ירד קצת ואני כל כך מקווה שיהיה חורף טוב (יש לי הרגשה).

שתהיה שנה מדהימה לכולכם- גם לאלה שכבר לא כותבים ולא מבקרים כאן יותר- אז שתהיה לכם שנה של אושר ואהבה ושמחה ורק דברים טובים, באמת באמת
לצפיה ב-'שנה טובה, יו'
שנה טובה, יו
20/09/2009 | 03:02
1
2
משהו רע של השנה: שטויות משפחתיות שלשמחתי הסתיימו. (הערת העורך: בכוונה שמתי את הקטגוריה הזו ראשונה, ככה מכאן והלאה הכל דברים טובים)

משהו טוב של השנה: השתניתי המון. השבוע חשבתי על זה שעוד מעט, בסוכות, זה יהיה שנה מאז המפגש הראשון שלי- וכמה השתניתי בשנה הזאת. ולפחות מדובר בשינויים לטובה

הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: השינוי שלי. זה באמת שינוי ענק! לא משנה. אני גם גאה מאוד בזה שעמדתי על שלי הרבה יותר פעמים השנה. וגם שעברתי תאוריה ראשונה.

האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: יש הרבה. זו הייתה שנה חוויתית יותר מהרגיל. אבל אם צריך לבחור אחד, אז זה יהיה יום ההולדת שלי.

משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: עוד מאותו דבר.

הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": האמת, שהיו כמה פרקים ממש טובים בעונה הזאת, אבל אם נסתכל לקדימה, בעוד כמה שנים הפרק היחידי שאני אזכור הוא הפרק האחרון. סתם סתם, כבר עכשיו זה הפרק היחידי שאני זוכר

הסדרה שעשתה לי את השנה: רון גנבה לי () אבל גם מבחינתי זו "עמוק באדמה" שהתחלתי לראות בערך לפני שנה, וסיימתי לפני חודש. וזה הרבה יותר מסדרה...

הסרט הכי טוב שראיתי השנה: "Once" מנצח בקלות וקלילות. סרטים קטנים הם אלה שהכי עובדים עליי. ואחריו גם "מגנוליה" ו"אמריקן ביוטי" (שהם ההיפך הגמור מסרטים קטנים).

הספר הכי טוב שקראתי השנה: שוב רון גנבה לי. האמת שעד השנה כמעט ולא קראתי ספרים, אבל השנה החלטתי להשקיע גם בזה, ולצערי (או שלא) התחלתי מהטוב ביותר - "קרוב להפליא ורועש להחריד". ספר מדהים, וקצת כמו "עמוק באדמה"- הרבה יותר מספר...

הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: נו, זה ברור, לא? רג'ינה ספקטור החזירה לי את האהבה למוזיקה סתם לשם המוזיקה. וחוץ מזה, הדיסק שלה שהתחלתי לשמוע ממש בימים אלה, 11:11 (הדיסק הראשון שלה) הוא לא פחות ממדהים והכי טוב שלה. וחוץ מזה השירים הקליליים שלה עזרו לי להעביר את הבגרות בתנ"ך.

תמונת השנה: התלבטתי קצת, אבל יאללה...
לצפיה ב-'שני דברים דומים ג'וני'
שני דברים דומים ג'וני
20/09/2009 | 17:58
1
יש לך טעם טוב מאוד
יאללה, מתי נפגשים? ואיפה? תל אביב?
לצפיה ב-'שנה מדהימה! '
שנה מדהימה!
20/09/2009 | 13:23
1
4
משהו טוב של השנה: התגייסתי. הכרתי מלא חברות חדשות ומקסימות.

הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: שעשיתי המון דברים שלא חשבתי שאני אעשה.

האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: משהו בצבא. קשה לבחור אחד.

משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: וואו... יש מלא.

הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": האחרון.

הסדרה שעשתה לי את השנה: "עמוק באדמה", "סקס והעיר הגדולה", "אמריקן איידול".  

הסרט הכי טוב שראיתי השנה: לא זוכרת.

הספר הכי טוב שקראתי השנה:

הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אמריקן איידול. זה נחשב להקה

תמונת השנה:

שנה קסומה לכולנו ובאמת בואו ניפגש בסוכות!
לצפיה ב-'תמונה יפה!'
תמונה יפה!
20/09/2009 | 17:56
5
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור לי!?'
מישהו יכול לעזור לי!?
18/09/2009 | 19:47
6
14
בפרק האחרון בעונה 8, ממש בסוף, כשג'יי די יוצא מבית החולים ונכנס לאוטו מתנגן השיר פתיחה בגירסא אקוסטית כזו, זה קטע שהקליטו במיוחד בשביל הפרק או חלק מגירסא אקוסטית מלאה של השיר!? אם כן, של מי זה ואיפה אני יכול להוריד אותה?!!? תודה מראש!!!!
לצפיה ב-'זה שיר רגיל לחלוטין'
זה שיר רגיל לחלוטין
19/09/2009 | 02:06
5
9
או בעצם בכלל לא כי הוא מיוחד מאוד. אבל לא הקליטו אותו במיוחד או עשו גירסא אקוסטית-
Peter Gabriel - The Book Of Love
מקווה שעזרתי, שנה טובה
לצפיה ב-'לא התכוונתי לשיר הזה...'
לא התכוונתי לשיר הזה...
19/09/2009 | 11:14
4
9
את השיר הזה אני מכיר וכבר מצאתי...אני מתכוון אחריו..אחרי שהוא אומר GOOD NIGHT לזה שעומד בכניסה לבית חולים(שאגב זה היוצר והבמאי של הסידרה למי שלא יודע...ובעלה המקורי של השחקנית שמגלמת את ג'ורדן) כשהוא נכנס לאוטו ונוסע יש מנגינה כזאת של IM NO SUPERMAN.... לזה אני מתכוון...
לצפיה ב-'קוראים לו ביל לורנס'
קוראים לו ביל לורנס
19/09/2009 | 19:47
3
7
ואני אישית ידעתי..
טוב, ניסיתי לעזור, מצטערת שלא הצלחתי.
לצפיה ב-'תודה בכל מקרה...'
תודה בכל מקרה...
19/09/2009 | 20:13
2
7
עוד שאלה אגב...ראיתי פה בהרבה חותמות שכתוב
SCRUBS 1491
מה זה אומר?
לצפיה ב-'1491 זה המספר של הפורום שלנו'
1491 זה המספר של הפורום שלנו
19/09/2009 | 23:26
1
10
לצפיה ב-'אחלה '
אחלה
20/09/2009 | 00:16
3
17/09/2009 | 17:58
4
2

מתגוררים ועובדים במדינה זרה? מהגרים לחוץ לארץ ומתכננים לעבוד שם?
בפורום עבודה בחו"ל תקבלו את התשובות לכל השאלות בנושא:

הכוח ירושלים חוזרת בפעם השלישית למגרשים ואנחנו נשארים איתם גם אחרי הדקה ה-90!
כל העדכונים, הרכילויות וההתפתחויות בפורום לטלנובלה הישראלית השווה ביותר - האלופה 3:
לצפיה ב-'תגידו, בא לכם מפגש פורום או משהו כזה?'
תגידו, בא לכם מפגש פורום או משהו כזה?
17/09/2009 | 20:50
3
2
בבית קברות אולי?
לצפיה ב-'[לסוכות]'
[לסוכות]
17/09/2009 | 20:50
3
לצפיה ב-' וגם '
וגם
17/09/2009 | 22:35
לצפיה ב-''
18/09/2009 | 11:42
3
אני בעד. בית קברות זה מגניב ואפל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ