לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1370013,700 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

שלכם
 ההנהלה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמנויות לחימה

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

שלכם
 ההנהלה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 13:39

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:56
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'אימוני בוקר'
אימוני בוקר
09/08/2017 | 22:50
21
מחפש מכון לאמניות לחימה שיש אפשרות לאימוני בוקר באמצע שבוע
עדיפות לאיזור ראשון לציון

לצפיה ב-'אימונים ותזונה מערביים "מודרניים" מול מזרחיים "עתיקים"'
אימונים ותזונה מערביים "מודרניים" מול מזרחיים "עתיקים"
05/08/2017 | 09:59
1
32
שלום לכולם. איני מחפש תשובה חד משמעית וברורה, אלא יותר מעוניין לשמוע את מגוון דעותיכם בנוגע לנושא של אימונים ותזונה מערביים מודרנים מול מזרחיים עתיקים. או כל שילוב של שתי הגישות.

אסביר קצת מאיפה ההתלבטות מגיעה - אני עוסק כבר שנים ארוכות בתחום הכושר, הבריאות והתזונה בגישה מערבית. שיטות שונות לאימוני כושר והתזונה המלווה אותן מגיעות ממחקרים. הרפואה המערבית וכל גישה ברוח מערבית היא גישה "מונחית מעבדה ומחקר" אם נרצה. מבצעים רצף של מחקרים, מגיעים לתוצאות, ומבינים איך הכי טוב לבנות חוזק וסיבולת. מבינים אילו אסטרטגיות קיימות לשרוף שומן. מבינים מתי הכי טוב ליישם כל אסטרטגיה. הכל מוכח ומחושב, והעקרונות שעדיין אינם מובנים במלואם אך מיושמים בכל זאת, הם בעלי מספיק "ראיות נסיבתיות" המצדיקות את שימושם עד שיוכח אחרת. 

יצא לי במהלך חיפושי והתנסויותי במגוון שיטות ליצור בריאות, לנסות גם גישות שונות לחלוטין. אלו הן, בשם אקלקטי וכללי מאוד, גישות "מזרחיות". האימונים היו שונים לגמרי, אף אחד לא הטריד את עצמו באיזה % מה-RM1 (משקל מקסימלי שניתן להרים פעם אחת) אני מאמן את השריר, אף אחד לא הטריח להתאים נפח עבודה וזמני מנוחה שונים ל70% מה-RM1 או ל-50% מה-RM1. אף אחד לא מדד כמה זמן ניתן להחזיק 90% מהדופק המקסימלי. אף אחד לא שבר את הראש איך לבנות אימונים מאוזנים, ברוטציה נכונה, שלאורך פרק זמן ארוך נותנים את אותו דגש לכל קבוצת שריר ולכל כיוון סיבים בקבוצת שריר, וכו וכו.

הכל הרבה פחות "מפורק למרכיבים ומחובר מחדש" ויותר הוליסטי. פשוט מתאמנים כך וכך. האימונים שונים מאוד. אם במקרה יוצא לי לעבוד על כוח, זה רק עד שאתחזק מספיק ואז אותו תרגיל כבר יעבוד על סיבולת. לא מוסיפים לו משקל כדי שימשיך לבנות כוח. החשיבה שונה לחלוטין. הדגש נמצא במקום אחר לגמרי, ולמען האמת עדיין לא כל כך ברור לי איפה בדיוק. 

התזונה גם היא שונה. אף אחד לא מחשב כמה ג' פחמימות, חלבון ושומן הם אידיאלים לאימונים שאני עושה. אם ניקח תזונה בהתאם לרפואה הסינית למשל, התפריט שקיבלתי לאחר כמה פגישות אבחון הכיל בקושי 60-80 ג' חלבון כאשר בתפריט המערבי אני אוכל 150 ג'.

היה לי מאוד קשה, אך לבסוף הסכמתי to let go לתקופה קצרה ולהתאמן ולאכול בגישה שאינה מערבית. צר לי להגיד שהרגשתי הרבה יותר טוב, יותר בריא ויותר קליל.

מאז אני נאבק עם עצמי. חזרתי לאכול ולהתאמן לפי המודל המערבי, כי המוח שלי פשוט ימשיך להתווכח איתי לעשות את מה שמוכח ומה שנכון ולא מה ש"נראה לי" או "מרגיש לי" או "אומרים ש" או "אמור להיות" וכו.

אני תוהה אם יוצא לכם להיתקל באותה דילמה ואיך הגעתם לפשרה עימה.

לצפיה ב-'אני רק שאלה '
אני רק שאלה
06/08/2017 | 10:43
25
 לא מומחה בנושא

שאלה או אולי כמה שאלות, שיכולות לעזור לך:
 התזונה המערבית מתבססת על מחקר, אבל על כמה נבדקים? לאורך כמה זמן?  האם הם דומים לך?
כל פעם שאני קורא מחקר בנושאי רפואה או חברה אני נדהם מחדש מהמדגם הקטן והלא מייצג שמשמש להפקת מסקנות גורפות.
 עד כמה התאימו לך את התזונה המערבית?

ומהצד השני:
-----------
כמה זמן נשארת עם התזונה המזרחית?
האם בדקת את קצב ההתקדמות ובניית השריר איתה?

יש לי את הרושם שבמקרה הזה, המחקר רחוק ממיצוי, ובשני הצדדים יש שילוב של רעיונות נכונים מאוד, עם רעיונות בעייתיים מאוד.  ולכן כל אחד צריך למצוא את הדרך של עצמו.

רק אני ממש לא מומחה לתחום וגם רחוק מלחיות סביב אמנות הלחימה, בשנים האחרונות אני בקושי מספיק להתאמן  והתזונה שלי מובעת מדברים אחרים ולא מאימונים
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:48
4

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'נציגות ישראלית באליפות עולם לאמנויות לחימה מסורתיות'
נציגות ישראלית באליפות עולם לאמנויות לחימה מסורתיות
21/07/2017 | 15:14
29
ב 2016 - לקראת השתתפות של נבחרת ישראלית באליפות עולם לאמנויות לחימה מסורתיות (הנבחרת גרפה 4 מדליות זהב, כסף ושתי ארד) - נכתב מאמר על בית הספר ויחסיו הקרובים עם בכירים בעולם אמנויות הלחימה - מפאת חוסר עניין של ראשויות הספורט והתקשורת, המאמר לא פורסם.
למי שמעוניין - הנה הקישור.
שבת שלום 

לצפיה ב-'האבקות אל מול גודו מימד העמידה'
האבקות אל מול גודו מימד העמידה
17/07/2017 | 01:57
6
46
הרבה לאורך הפורום התייחסו בהשוואה לג'ודו אל מול מקבילו של הBJJ בצורה שעוררה סוג של אנטגוניזם והתנצחות.
מעט מאוד דובר על ההבדלים בין ג'ודו והאבקות בסגנון submission wrestling/catch wrestling שביפן מכונה גם שוטו בקיצור.
בג'ודו ישנם 67 טכניקות של הטלות וגזיזות שנקבעו על ידי הקודוקאן ורבות מהן עובדות על ביצוע של הפעלת מנוף כאשר המטיל מחליף רגליים ומבצע כניסה של הפניית הגב או הצד.
בהאבקות בניגוד לג'ודו הרעיון הוא לחימה אל מול היריב בנסיון לא להפנות גב אלא ללכת דרכו או מאחריו ומשם לבצע גזיזה או הטלה.הטחה של היריב.

לצפיה ב-'האם תוכל בבקשה להגדיר/לתת דוגמא מה זו גזיזה'
האם תוכל בבקשה להגדיר/לתת דוגמא מה זו גזיזה
17/07/2017 | 15:04
2
12
לצפיה ב-'אני חושב שהוא מתכוון לסוויפ שעושים עם הרגל כדי להפיל את'
אני חושב שהוא מתכוון לסוויפ שעושים עם הרגל כדי להפיל את
17/07/2017 | 19:24
29
היריב.

לצפיה ב-'אוסוטו גארי נחשב לגזיזה פשוטה '
אוסוטו גארי נחשב לגזיזה פשוטה
18/07/2017 | 23:31
8
לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
19/07/2017 | 02:59
1
31
לא מעניין אותי לעשות השוואות בין שיטות, אבל אני רוצה לתקן מספר הנחות ואמירות שגויות שכתבת בנוגע לג'ודו:
  1. נכון שיש בג'ודו טכניקות המחייבות הפניית גב, אבל יש גם רבות שלא. לא עשיתי בדיקה מספרית.
  2. אין משמעות לדעתי ל-"כמה טכניקות יש", אלא - "מה נכון לבצע". "נכון" הוא פרמטר שתלוי בהרבה משתנים, בינהם בהבדלי היכולת בין התוקף למותקף (או בין שני היריבים).
  3. בג'ודו יש מה שאני (ורבים וטובים ממני) קורא "טכניקות גבוהות". מדובר בטכניקות שדורשות מיומנות גבוהה מהממוצע ובהן ההתבססות היא (הרבה) פחות על כוח ו(הרבה) יותר על מיומנות של תזמון ומיקום. טכניקות אלה כוללות בעיקר המון "אשי וואזה" - "טכניקות גזיזה" (של רגלים) ואין בהן כמעט הפניית גב (בין טכניקות אלה ניתן למנות את ה- אשי-בראי, ססאי, איזה-גורומה ועוד)
  4. "הרעיון" בג'ודו הוא להטיל את היריב או להכניע אותו בדרך אחרת (לפי חוקי הג'ודו). בהחלט לא "החלפת רגליים" (מה זה??) או "הפניית צד" או "הפניית גב".
  5. בג'ודו יש פרקים רבים לא תחרותיים. למשל: פרקים של הגנה עצמית, פרקי קאטות ועוד מומרים וצורות עבודה שלא מראים בתחרויות שאנו רואים בטלוויזיה בארץ.
מקווה שעשיתי משהו למען הבנת התמונה.
לצפיה ב-'השוואה זה לימוד,פתיחות והחשפות לא מי יותר וואו לצערי'
השוואה זה לימוד,פתיחות והחשפות לא מי יותר וואו לצערי
21/07/2017 | 21:21
2
לצפיה ב-'בכל שיטת האבקות יש הפניית גב'
בכל שיטת האבקות יש הפניית גב
19/07/2017 | 07:26
41
המטרה: סוגי הטלות של  כתף ומותן. וכנ"ל "גזיזות" רגליים בכל שיטת האבקות שמותר להשתמש ברגליים (גם באילו שאסור - אם השופט לא רואה  )..
לצפיה ב-'קרב מגע '
קרב מגע
10/07/2017 | 19:53
11
83
שלום,
רציתי לדעת לאיזה אומנות לחימה דומה הקרב מגע?
תודה מראש
לצפיה ב-'שאלה שתמשוך אש...'
שאלה שתמשוך אש...
11/07/2017 | 08:59
77
אבל שאלת ולדעתי מגיעה לך תשובה.
ראשית, אני סבור שכל תשובה שתקבלי תהיה סובייקטיבית, ותבוא מנסיונו של הכותב. אבל זה טוב, כי ככל שירבו התשובות תקבלי מן הסתם תמונה רחבה יותר (ומבלבלת יותר ), אותה תצטרכי לעבד לבד (ועדיף - להתאמן ולבדוק על בשרך. ומן הסתם, אחרי הרבה שנות נסיון, תגיעי למסקנה שהשאלה בכלל לא רלוונטית והתשובה לא מעניינת ).
אז... לדעתי וממראה עיני (והתנסותי המועטה בכל מיני שיטות, במהלך 28 השנים האחרונות באמנויות לחימה): "ממבט על" יש בה הרבה אלמנטים שלקוחים/דומים מהקרטה ובעיקר מהקיוקושין. אבל מן הסתם כל מורה מוסיף "תבלינים" משלו ולכן ייתכן שיהיו הבדלים בין מורה למורה ובין זרם וזרם בקרב מגע (לפי מה שהבנתי יש שם המוווון זרמים ופיצולים).
בהצלחה והעיקר שתהני באימונים!
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
11/07/2017 | 13:08
53
קרב מגע מבחינה היסטורית הושפעה התחפתחה במיוחד משיטות יפניות שהיו נפוצות בארץ במקביל לזמן התפתחות הקרב מגע.
תוכלי לראות דמיון בין קרב מגע לג'ו ג'יטסו יפני שמכונה גם ג'ו ג'יטסו מורדני וקראטה.
בשנים האחרונות הרבה אירגונים מושפעים מידע נוסף שהם רוחשים מאימונים בג'ו ג'יטסו ברזילאי וMMA ומנהלים קרבות בסגנון הזה למטרות שונות.
מכורח נסיבות אלה כל אירגון יוסיף תכנים שונים לרוב במינון לא גבוהה אלא אם כן לימוד אותו ידע נוסף נלמד בנפרד.
אין זה אומר שלימוד קרב מגע אל מול השיטות שממנו הוא הושפע נותן את אותה חווית לימוד או לחילופין יותר עדיפות כזו או אחרת.
לצפיה ב-'קרב מגע שייכת לקטגורייה.. '
קרב מגע שייכת לקטגורייה..
11/07/2017 | 15:12
8
69
של אמנויות לחימה המורכבות מאמנויות לחימה שונות אחרות. המטרה אינה לדעת שיטה מסויימת לכשעצמה, אלא עמ' להשיג מטרה מאוד ספציפית: הגנה עצמית. 

בברכה, יובל.
לצפיה ב-'המשך תגובה'
המשך תגובה
11/07/2017 | 20:49
7
50
קודם כל תודה על ההתייחסות והתשובות עזרו לי. זה בשביל הבן שלי שעוד מעט יהיה בן 6 ואני מעוניינת שידע להגן על עצמו. הוא לא מהחזקים והגדולים וחשוב לי גם (ולא רק) בדרך זו לעלות לו את הביטחון . בגיל שלו לא מלמדים קרב מגע לפחות לא באזורנו לכן שאלתי על הדבר הקרוב ביותר. פשוט לא מבינה דבר בתחום, תסלחו לי. כמובן שנלך לראות ולהתרשם.
תודה
לצפיה ב-'במיוחד בגילאים כמו 6 המדריך חשוב פי 100'
במיוחד בגילאים כמו 6 המדריך חשוב פי 100
12/07/2017 | 11:22
49
לטענת הרוב, בגילאים הצעירים הערך של הלימוד הטכני חשוב פחות מהערך של פיתוח כישורים פיזיים, ולזה הכי חשוב מדריך טוב, והרבה אח"כ אמנות לחימה שאופן הלימוד בה לגילאים צעירים ממוסד ומותאם.  ממליץ לך ללכת לראות את  מדריך הג'ודו הקרוב לביתכם, ואם לא ג'ודו  אז קראטה ואם לא אז טקוואנדו. כל אלה הן אמנויות לחימה מאוד מבוססות ומוסדרות, כך שמדריך סביר שבה ללמד ילדים פועל באופן מאוד מוגדר ומסודר שמתאים להם.

יכולות לחימה והגנה עצמית הרבה פחות רלבנטיות בגילאים הללו, הסיכון הגדול הוא מבוגר ופער הגדלים והכוח עצום בקנה מידה כזה שאין כמעט אף פעם יכולת לגשר עליו.  ומנסיוני ככהורה, ברוב המאבקים בין ילדים בגיל הזה המכה הראשונה שפוגעת מכריעה, אך יותר מכך, לא בטוח שעדיף שהילד ירביץ טוב לילד אחר.

אמיר
לצפיה ב-'תרשמי אותו לג'ודו '
תרשמי אותו לג'ודו
13/07/2017 | 07:12
3
73
יקנה לו קואורדינציה, גמישות, כח פיזי וילמד אותו טכניקות להרחיק מגופו גם ילדים גדולים וחזקים ממנו.
לילדים - אין טוב מג'ודו: הן כספורט והן להגנה עצמית.
כל מתנ"ס / מרכז ספורט יתאימו. ישראל היא אימפריית ג'ודו והמאמנים ברמה גבוהה.
לצפיה ב-' קרב מגע אם ירצה זה בגיל מאוחר יותר כנער'
קרב מגע אם ירצה זה בגיל מאוחר יותר כנער
13/07/2017 | 20:36
22
לצפיה ב-'מסכים לגמרי עם יובל ואמיר.'
מסכים לגמרי עם יובל ואמיר.
13/07/2017 | 21:25
1
19
לצפיה ב-'ממליץ בחום על יוסי אברמוביץ או יונה מלניק'
ממליץ בחום על יוסי אברמוביץ או יונה מלניק
17/07/2017 | 01:49
35
יוסי מלמד ברמת אביב באזור האוניברסיטה ואילו יונה מלניק מלמד באזור רמת השרון.

שניהם לטעמי מאמנים בחסד עליון ונכס לאומי בכל הקשור בלימוד ג'ודו.
לצפיה ב-'ממליץ לך לרשום אותו לג'ודו, קראטה או ג'יו ג'טסו ברזילאי'
ממליץ לך לרשום אותו לג'ודו, קראטה או ג'יו ג'טסו ברזילאי
17/07/2017 | 19:15
1
30
זה יקנה לו המון בטחון עצמי ובגרות וזה העיקר בגיל הזה
תוכלי לקחת אותו לשיעור נסיון ושיבחר בעצמו לאיזה סוג אומנות לחימה הוא מתחבר יותר כי ההבדל הוא גדול ומאוד חשובה הכימיה בקבוצה והמאמן.
לצפיה ב-'תודה רבה לעונים'
תודה רבה לעונים
18/07/2017 | 12:54
9
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:55
2

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'וואו הפורום מת ! '
וואו הפורום מת !
06/07/2017 | 23:15
5
71
לפני כמה שנים הוא היה חי מאד, שלא לדבר על לפני עשור.

אני תוהה אם זה קשור לכל הסיפור של ההדרה של אנשים שמתעסקים באומנויות לחימה של זירה. שנדחקו לפורום צדדי (שנסגר בינתיים) ואחרכך גם פתאום נפתח עוד פורום של אומנויות לחימה רכות. האם זה קשור לנבילה העצובה של הפורום הזה ?
לצפיה ב-'אה.. כן..'
אה.. כן..
08/07/2017 | 14:57
69
לכל דבר יש "תכולת מדף" מסויימת.. אבל בטוח שלא תרמה ההדרה הנ"ל וגישת ניהול      שרווחה - בזמן קריטי של פריחת אלטרנטיבות  שהוכיחו כי לכל דבר יש תחליף..
אבל הנה: חלקנו עושה סיבוב נוכחות (באינטרוולים שונים).. ומי יודע  ..
לצפיה ב-'צריכים שניים לטאנגו'
צריכים שניים לטאנגו
08/07/2017 | 22:11
1
61
אני מסכים שדעיכה של פורום קשורה לניהול, אבל ממה שאני רואה בהרבה פורומים אחרים ברשתות החברתיות, אין לי ספק שההפרדה בין "אמנויות לחימת זירה" לאמנויות לחימה שאינן "מותחמות זירה" (אינן ספורט) היתה נכונה מוצדקת ואפילו חיונית. אלא אם אתה נהנה מממלחמות גם ברשת...
חוץמזה, כמו בהרבה פורומים אחרים, אני סבור שלדעיכה של הפורום הנוכחי יש קשר גדול גם לתחרותיות מצד פורמטים אחרים ברשת.
לצפיה ב-''
10/07/2017 | 18:34
3
לצפיה ב-'בדיוק היום גיליתי שיש בתפוז פורום בנושא קרוב אלינו'
בדיוק היום גיליתי שיש בתפוז פורום בנושא קרוב אלינו
20/07/2017 | 10:33
1
39
איכשהו באותו הקשר, שמעתם על פורום קרב מגע הגנה עצמית איכשהו הופיעה לי היום הפנייה מהעמוד הראשי של תפוז:
לצפיה ב-' '
21/07/2017 | 07:15
1
לצפיה ב-'מחפש מקום ללמידה של אמנות לחימה עם אימוני בוקר'
מחפש מקום ללמידה של אמנות לחימה עם אימוני בוקר
27/06/2017 | 14:47
3
49
שלום,
אני מעוניין .ללמוד אמנות לחימה (לא החלטתי בינתיים איזו). מאחר ובערבים אין לי הרבה זמן מעניין אותי לדעת או לקבל המלצה או הכוונה למקומות שבהם יש אימוני בוקר.
ההעדפה למוקדם בבוקר יחסית, להתחיל בין שש וחצי לשבע או שבע וחצי.
אזור - סביבות קריית אונו, פתח תקווה, גבעת שמואל והסביבה הקרובה לאזור זה.

תודה.

לצפיה ב-'יום שישי בבוקר - נינג'וצו'
יום שישי בבוקר - נינג'וצו
03/07/2017 | 09:25
1
39
ברמת-חן (מכבי רמת-חן, רחוב יאיר 43).
משעה 9:45 עד 11:45. עם דאי-שיהאן דני ווקסמן, מבכירי המורים בעולם לג'ודו ונינג'וצו ומורה זן.
לפרטים נוספים אתה יכול ליצור איתי קשר במסרים.
לצפיה ב-'תודה רבה. אני מכוון לאמצע השבוע. שוב תודה.'
תודה רבה. אני מכוון לאמצע השבוע. שוב תודה.
06/07/2017 | 07:25
5
לצפיה ב-'אם עדיין רלבנטי - יש אייקידו בימים א ו- ד ב- 0630 בגני עם'
אם עדיין רלבנטי - יש אייקידו בימים א ו- ד ב- 0630 בגני עם
12/07/2017 | 14:01
22
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:10
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'הרצח של השוטרת-מג"ב בירושלים'
הרצח של השוטרת-מג"ב בירושלים
20/06/2017 | 19:48
3
66
באופן מסורתי אומרים על לוחמים שמצאו את מותם בידי האויב, שהם נפלו בקרב/בעת מילוי תפקידם

אבל כנראה שבתת ההכרה של החברה הישראלית הנשית והפאתטית(למרות כל אג'נדות-הג'אנק הלסבו-פמיניסטיות והפוסט-אנושיות)
מבינים בכל זאת שלשים ילדה עם קוקיות בתור מפקדת כוח של לוחמים זה בדיחה כל כך מביכה וכל כך אבסורדית שראוי יותר לומר עליה "נרצחה",
כמו שבאמת העדיפו כותרות העיתונים.
(אני אישית הייתי מדייק ואומר "נשחטה". אפילו בבית מטבחיים אין טבח כזה יעיל ומהיר)

יאללה, עכשיו תצנזרו.
הגלולה הזאת מרה פי אלף ממה שהקיבה הנשית שלכם מסוגלת לספוג
לצפיה ב-'ילד... אולי תחפש מכות ברחוב, לקבל תשומת לב?'
ילד... אולי תחפש מכות ברחוב, לקבל תשומת לב?
26/06/2017 | 08:33
2
51
ולא. הפרובוקציות שלך לא יעירו את הפורום הזה, שכבר שבק חיים בעיקר בגלל יצורים כמוך. 
לצפיה ב-'אם אלה שכתבו בפורום היו חסרי-מוח כמוך, אז אולי מוטב'
אם אלה שכתבו בפורום היו חסרי-מוח כמוך, אז אולי מוטב
26/06/2017 | 12:19
1
48
באמת שישבוק חיים

איזה חתיכת זוהמה אנושית מסריחה וקוקסינלית אתה
על מה ולמה אתה יוצא במתקפה אישית, יא חתיכת מזדיין?
מישהו ירד עליך אישית? כתבתי משהו שנוגע לך אישית?
מה הפרובוקציה כאן, יא שרמוטה נקבית שכמוך?
כל מי שיש לו דעות אחרות מהחשיבה השמאלנית הקוקסינלית שלך הוא פרובוקטור?
איזה שרמוטה עלובה אתה, גם שמאלני קוקסינל וגם מפגר שכלית
לצפיה ב-' פיי, סטרטאפ ישראלי חדש'
פיי, סטרטאפ ישראלי חדש
27/06/2017 | 00:49
45
ג'ורה שיודעת להקליד במחשב (ואפילו בלי שגיאות כתיב)!
התרשמתי.
מתי האקזיט?
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:31
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:59
6
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:46
7

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:26
13
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:03
9
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:55
6
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
ד
מומחה לכף רגל וקרסול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה