לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1516715,167 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

שלכם
 ההנהלה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמנויות לחימה

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

שלכם
 ההנהלה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'סאמפאי סבא אריה חזר - אוס'
סאמפאי סבא אריה חזר - אוס
10/11/2018 | 17:47
2
22
שלום ידידים כן לפני הרבה זמן הייתי כאן כותב במתרף מג'ודו עברתי לMMA כעוזר סאנסה צעיר עומר לוי כאן באשדוד נו בגיל 78 עדיף ללמד הקטנים ולחלק אחרי האימון סוכריה על מקל כפרס , אני מאחל לכולם הטוב שבעולם - אוס - סבא אריה אשדוד
לצפיה ב-'סבא אריה צילם'
סבא אריה צילם
10/11/2018 | 17:51
1
16
כן אני עדיין ממשיר התחביב של צילום ו כאן בתמונה סאנסה עומר לוי שיעור ראשון לעונה חדשה במתנ"ס תיקוותנו אשדוד
לצפיה ב-' סבא אריה'
סבא אריה
11/11/2018 | 10:01
17
יפה ומשמח לקרוא שאתה פעיל, מתאמן ותורם ובכלל מראה שהגיל הוא רק מספר. 
לצפיה ב-'שאלה לגבי התייחסות שוטוקאן קראטה לקרקע'
שאלה לגבי התייחסות שוטוקאן קראטה לקרקע
08/11/2018 | 23:36
2
22
האם יש באיזשהוא שלב בשיטה עבודת קרקע ?
פשוט לא ברור לי איך לוחם שוטוקאן מתמודד עם קרקע לפי הפילוסופיה של השיטה, או שמלכתחילה אולי השיטה לא מכילה קרקע ?
נראה לי שקרקע הוא חלק לגיטימי בכל קרב אפשרי

לצפיה ב-'תודה. נפלא ! היו ימים (: מרשים שמצאת'
תודה. נפלא ! היו ימים (: מרשים שמצאת
10/11/2018 | 21:30
14
שרשור מדוייק מלפני עשור

תודה רבה
לצפיה ב-'הזמנה לסמינר קרטה'
הזמנה לסמינר קרטה
02/11/2018 | 09:34
26
 חברים יקרים, 
תרשו לי להזמין אתכם לסמינר קרטה בחנוכה בחיפה בהדרכת אחד המאמנים הטובים בעולם. המחירים המצויינים במסמך הם לחברי עמותה, לתיאום הגעה ועלויות אנא צרו קשר במספר בתחתית. 
מקווה לראות את כולכם. 
לצפיה ב-'מכירת מכשיר אימון לחימה ווינג צון'
מכירת מכשיר אימון לחימה ווינג צון
18/10/2018 | 12:53
12
לצפיה ב-'מכירת מכשיר אימון לחימה ווינג צון'
מכירת מכשיר אימון לחימה ווינג צון
18/10/2018 | 12:52
25
ווינג צון למכירה. לפרטים ניתן לפנות ליתרו שרון
0525501811

לצפיה ב-'מחפש מידע על אייקידו ואו סנסאי, בתקופת מלחמת העולם השניה'
מחפש מידע על אייקידו ואו סנסאי, בתקופת מלחמת העולם השניה
26/09/2018 | 17:49
3
35
אני מחפש פרטים בנושא הישיבה בכלא היפני של או סנסאי בגלל התנגדותו למלחמה, ועל מעמד האייקידו בתקופת השלטון הצבאי האמריקני, ביחס לאומנויות הלחימה האחרות שנאסרו
לצפיה ב-'ניסית לשאול אצל מורי אייקידו?'
ניסית לשאול אצל מורי אייקידו?
03/10/2018 | 14:17
11
לצפיה ב-'מהיכן למדת שאו-סנסאי ישב בכלא במלחמה'
מהיכן למדת שאו-סנסאי ישב בכלא במלחמה
04/10/2018 | 14:22
1
84
על מעשיו של או-סנסאי במלחמת העולם השניה אפשר לקרוא בדיון הזה. כותב מרכזי שם הוא פרופ' Peter Goldsbury, איש אייקידו ותיק שכתב לא מעט על ההיסטוריה של האייקידו: 
בגדול או-סנסאי ניהל את הדוג'ו שלו בטוקיו (קובוקאן) עד 1942. לאחר מכן, הוא עזב לאיוואמה, שם שהה עד 1955.

ככל הידוע לי, או-סנסאי לא ישב מעולם בכלא יפני, כל שכן בגלל התנגדותו למלחמה. ככל הידוע לי זו ההיסטוריה שלו בנוגע למעצרים כלשהם:  
ב-1924 כשיצא עם מורו הרוחני אוניסבורו דגוצ'י למסע במנצ'וריה ומונגוליה הוא נעצר על-ידי הסינים, נידון למוות וניצל ברגע האחרון בהתערבות הקונסוליה היפנית:
ב- 1935 על רקע של פעילות מהפכנית של כת האומוטו אליה השתייך נעצרו מאמיני אומוטו רבים. או-סנסאי הצליח לחמוק מהמעצר בזכות התערבותו של ידידו ותלמידו Kenji Tomita:
לצפיה ב-'שמעתי את זה ממתאמנים ותיקים שהתאמנו כמה שנים בהומבו דוג'ו'
שמעתי את זה ממתאמנים ותיקים שהתאמנו כמה שנים בהומבו דוג'ו
04/10/2018 | 16:31
22
אבל לאור מה שכתבת, מסתבר שמדובר במסורת גרידא
לצפיה ב-'עבודה עם חליפה ובלי גישה סינית ויפנית'
עבודה עם חליפה ובלי גישה סינית ויפנית
23/09/2018 | 14:20
5
60
היי וחג שמח.
הנושא שרציתי לדבר עליו הוא צורת עבודה עם חליפה ובלי.
בג'ודו למשל הרבה מהעבודה בכלל תלויה בחליפה ושימוש בה הן מהבסיס של תפיסה והוצא משווי משקל והלאה בביצוע של חניקות הטלות ובריחים רבים.
בעבודה הסינית (מתייחס לפנימיות) בגלל שהעבודה נעשת ללא חליפה והיא משפיעה רבות על ביצוע טכניקות האבקות ושליטה ובכלל צורת הוצאת המשקל שונה עקב כך.
לצפיה ב-'אורי, זה נכון, אבל...'
אורי, זה נכון, אבל...
03/10/2018 | 14:14
4
32
את רוב (אם לא "כל") טכניקות הג'ודו ניתן לבצע גם ללא חליפה. הבעיה שאת העור והבשר ישמש כתחליף... תוכל למצוא את העבודה הזו בשיטות יותר "קרביות" ופחות ספורטיביות.
השאלה (ואני לא מכיר...) היא האם גם בשיטות הסיניות עליהן אתה מדבר, משתמשים בגוף האדם כתחליף לבגד?
לצפיה ב-'פחות בתפיסה של הבשר'
פחות בתפיסה של הבשר
12/10/2018 | 13:01
3
26
לשאלתך השיטות הסיניות שאני מתייחס לעבודת השוואי ג'יאוו (האבקות) לקוחה מטאי צ'י ובאגווה מבית לואו דאו שו/ סו דונג צ'ן שמי שנהג לשים על זה דגש היה בחור בשם טים קארטמל.
בג'ודו לשם הטלה אתה תתפוס בבשר לעומת הטאי צ'י / שינג אי/ באגווה שההטלה מהוצאת איזון תוך טראפינג או הפעלת בריח ופחות עבודת מותן כתף או
לצפיה ב-'מעניין.'
מעניין.
14/10/2018 | 11:21
2
19
אבל האם רק בשיטות הסיניות עליהן אתה מדבר יש הוצאה מאיזון (קוזושי - עקרון הבסיס בג'ודו של ג'יגורו קאנו, הג'ודו המסורתי) "רכה"? אם כן אז קיים דמיון ענק לעקרונות הבסיס של שיטות ג'ו-ג'וצו רבות (וכמובן לג'ודו המסורתי). מעניין אם הטכניקות הללו גם מוצאות ביטוי בפילוסופיה של התורה...
לצפיה ב-'אם תרשו לי להצטרף לדיון המעניין'
אם תרשו לי להצטרף לדיון המעניין
17/10/2018 | 22:50
1
19
ממה שאני מכיר על עבודה רכה ועוצמה פנימית, הן פשוט דרך מסויימת ללמוד להשתמש בגוף. אפשר להשתמש בה לעשות ג'ודו, קראטה, לשטוף כלים, להתאגרף, קיר טיפוס... ואפשר גם ללמוד אותה דרך כל אלו. אם במקרה היא נלמדת דרך בה-גואה או חץ וקשת, זה במקרה.

לפחות לעניות דעתי.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי!'
מסכים לגמרי!
18/10/2018 | 09:34
11
אבל למה "תרשו לי להצטרף"? אתה לגמרי חלק מהפורום וכל המטרה שלנו/של הפורום היא פתיחות, לשם למידה משותפת והתפתחות! 
ובאשר לשאלה שלי לאורי (על "עבודה רכה"):
  1. כמו שכתבת (ואני מסכים לגמרי!), "עבודה רכה" היא בעיקר "עבודה מדוייקת, שמתבצעת תוך שימוש נכון בעבודת הגוף" (טאי-ג'וצו). מהשיטות בהן אני עוסק, "חוסר המאמץ" מגיע מעבודת רגליים נכונה.
  2. ולמרות שאני מסכים איתך, בכך ש-"רכות" (אשתמש במונח פופולארי זה, למרות שהוא לגמרי לא נכון ) אפשר למצוא בכל עבודה פיזית, אני סבור שיש הבדלי גישות, שנובעים מ-"רוח בית-הספר", שמוקרנת מאישיותו ומידת הבנתו של העומד בראשו, או של "האב המייסד". ואם העומד בראש ביה"ס/הדוג'ו לא מבין או לא מסכים עם עקרונות העבודה המדוייקת והנכונה, אז תראה שם עבודה "קשה", כוחנית ובזבזנית אנרגיה.
לצפיה ב-'מדריך ג'יוגיטסו '
מדריך ג'יוגיטסו
22/09/2018 | 12:47
54
מדריך או מאמן אמנויות לחימה  (ג'יוגיטסו ,ג'ודו קאפוארו וכו..)  שמחפס מקום להעמיד קבוצה לאימונים בירושלים .
יכול לפנות אלי ,מקום מוכן עם מיזרונים ושקי איגרוף.
054-3083313 אדי
לצפיה ב-'מותו של גיבור'
מותו של גיבור
16/09/2018 | 23:41
66
שימו לב לגבורה (בסרטון). כמה אומץ וחתירה למגע!
לצד העצב והאבל, חשוב לצפות בסרטון וללמוד. ויש הרבה מה ללמוד והרבה מסקנות להסיק.
לצפיה ב-'הבדלים בין סוגי התלבושות'
הבדלים בין סוגי התלבושות
09/09/2018 | 15:30
3
38
חג שמח לכולם,

יש סיבה מדוע אומנויות לחימה אשר מבוססות על גראפלינג לא מאמצות לבוש הדומה לדובוק הקוריאני?
לצפיה ב-'אתה מתכוון לחליפת הטקוואנדו?'
אתה מתכוון לחליפת הטקוואנדו?
10/09/2018 | 20:52
2
25
ולאיזו אמנויות לחימה ("מבוססות גרפלינג") אתה מתכוון? כי אני מניח שכל אמנות "מבוססת גרפלינג" נובעת ממקורות שונים והלבוש שלה נעוץ בהיסטוריה של שיטת המקור...
לצפיה ב-'אכן התכוונתי לחליפה של הטקוואנדו...'
אכן התכוונתי לחליפה של הטקוואנדו...
11/09/2018 | 14:20
1
23
אם לדייק יותר אז ההתייחסות איתה יותר לחלק העליון.
בנוגע לאמנויות מבוססות גרפלינג יותר עלו בראשי הג'ודו, JJ, BJJ.
אני מבין שהאמנויות הלחימה המסורתיות כשמן הן לשמר את המסורת.
עדין החלק העליון של החליפת טקוואנדו נראה הרבה יותר נח בזמן אימון או תחרות.
מעולם לא לבשתי חליפות אימונים מסורתיות. מניסיון עבר מאימוני היאבקות ואיגרוף סיני, לא הייתי רוצה להתעסק יותר מידי בזמן אימון בלסדר את החלק העיליון שלא יפריע.

לצפיה ב-'מסורת זה עניין רציני. בעיקר ביפן'
מסורת זה עניין רציני. בעיקר ביפן
11/09/2018 | 23:59
35
והגי של הג'ודו הוא בעל שורשים במסורת היפנית. לכן אין סיבה וסיכוי שאנשי הג'ודו ישנו את הבגד (שינוי הצבע, אגב, גם הוא לא עבר "חלק", והתבצע רק "בענף הספורטיבי-תחרותי" של הג'ודו, ולא במסורתי).
לגבי "נוחות", שציינת, זה עניין סובייקטיבי, ועניין של הרגל (מהנסיון שלי, האימון עם גי - הן זה של הג'ודו והן הקל יותר, של הקרטה - הנו הרבה יותר נעים מכל בגד אחר, בעיקר בחום של הקיץ. בגלל האיוורור).
לגבי היאבקות, גם שם זה עניין מסורתי לדעתי (קשור לתלבושת הגרפלינג בראשית האולימפיאדות). לגבי בג'ג': מקור השיטה הוא בג'ודו, ומכאן הבגד הזהה (עם הזמן, כדי לבדל את עצמם מהג'ודו אני מניח, הם הוסיפו את כל הפ'צים והפכו ללוח מודעות פרסומת מהלך...).
קצת על המקור של הג'ודו-גי:

Jigoro Kano derived the original Judogi from the Kimono and other Japanese garments around the turn of the 20th century, and, as such, the judogi was the first modern martial-arts-training uniform. Over the years, the sleeves and pants have been lengthened, the material and fit have changed, the traditional unbleached cotton is now a bleached white, and blue Judogi have become available; nevertheless, the uniform is still very close to that used 100 years ago. Other martial arts, notably Karate, later adopted the style of training uniform that is used in Judo.[1]
לצפיה ב-'מועדון לאמנויות לחימה להשכרה בירושלים '
מועדון לאמנויות לחימה להשכרה בירושלים
05/09/2018 | 07:24
28
מועדון אמנויות לחימה להשכרה, עם מיזרונים,ושקי איגרוף.
השכרה לפאר שעה.
לפרטים:054-3083313
לצפיה ב-'מגזין קהילתי בנושא אמנויות לחימה'
מגזין קהילתי בנושא אמנויות לחימה
04/09/2018 | 23:10
44
פרויקט חדש שהוקם במטרה טהורה לקדם את כל ענפי אמנויות הלחימה בארץ.
M.A.M - מגזין אמנויות לחימה של ישראל

מוזמנים להכנס, להתרשם ולהרשם.
נשמח תשהיו חלק מהשינוי :) 
לצפיה ב-'האם מקובל להתאמן באמנות לחימה מסורתית ללא השתתפות בתחרויות?'
האם מקובל להתאמן באמנות לחימה מסורתית ללא השתתפות בתחרויות?
02/09/2018 | 15:45
9
50

שלום,

אני מעוניין להירשם לאימוני BJJ.
האם ניתן להתאמן ללא השתתפות בתחרויות ועדין ללמוד טכניקות מורכבות יותר כפי שנהוג עפ"י הותק (צבע החגורה)?
לצפיה ב-'סביר להניח שבחלק גדול מהמועדנוים - כן. גש ובדוק.'
סביר להניח שבחלק גדול מהמועדנוים - כן. גש ובדוק.
02/09/2018 | 17:21
2
17
לצפיה ב-'האם אתה יכול להמליץ על מקום אימונים בבאר שבע?'
האם אתה יכול להמליץ על מקום אימונים בבאר שבע?
03/09/2018 | 09:42
1
31
תודה על תשובתך.
עדין לא יצא לי להתקשר,
מבדיקה אינטרנטית ראיתי שיש את דניס הישרדות ג'יוג'יטסו שהשיטה שלו נראת יותר מתאימה לקטגוריה של קרב מגע.
ראיתי שיש מספר מועדוני MMA שמשלבים בתוכם גם תרגולות של BJJ.

לצפיה ב-'לא מכיר אישית BJJ בבאר שבע אבל חפש בגוגל ולך להתרשם'
לא מכיר אישית BJJ בבאר שבע אבל חפש בגוגל ולך להתרשם
03/09/2018 | 14:22
10
לצפיה ב-'לגמרי כן.'
לגמרי כן.
04/09/2018 | 10:52
1
36
ברוב אמנויות הלחימה המסורתיות שאני מכיר אין כלל תחרויות (בעיקר מהטעם הפשוט ש-"תחרויות" מקושרות לספורט ולא ללחימה...). ייתכן ובחלקן יש "מופעי ראווה", אבל לא "תחרויות" (שכוללות חוקים...).
ביפן, המונח "אמנות לחימה מסורתית" מוגדר כ-"קוריו", וכולל אמנויות לחימה שנוצרו לפני תקופת הרסטורציה של מייג'י. כלומר לפני 1866.
אמנויות הלחימה מחולקות ביפן ל-"אמנות לחימה מודרנית" - Gendai Budo או Shinbudo - ול- Koryu, שמתייחס לאמנויות לחימה "וותיקות/עתיקות", שנוסדו לפני תקופת הרסטורציה.

לפי חלוקה ומינוח זה, ג'וג'וצו ברזילאי אינו "אמנות לחימה מסורתית".
לצפיה ב-'אין לי מושג לגבי החלוקה באמנויות סיניות'
אין לי מושג לגבי החלוקה באמנויות סיניות
04/09/2018 | 12:13
29
אשמח מאוד ללמוד על איך זה מתנהל ומחולק שם (ובכלל במזרח הרחוק ובמדינות נוספות).
לצפיה ב-'מבוגרים פחות הולכים לתחרויות'
מבוגרים פחות הולכים לתחרויות
19/09/2018 | 18:35
3
21
באים בעיקר בשביל הספורט ובשביל הריגוש שבלחימה באימונים.
לצפיה ב-'אולי זה נכון אצל חלק (קטן?) מהאנשים'
אולי זה נכון אצל חלק (קטן?) מהאנשים
22/10/2018 | 09:08
2
8
יש רבים יותר, ככל הידוע לי, שמתאמנים מסיבות אחרות. למשל: העצמה אישית, שיפור היכולות הנפשיות, שליטה עצמית ועוד.
לצפיה ב-'אכן, כל זה מקבלים ללא צורך בתחרויות.'
אכן, כל זה מקבלים ללא צורך בתחרויות.
22/10/2018 | 14:54
1
1
לצפיה ב-''
23/10/2018 | 11:22
1
לצפיה ב-'אל תזלזלו בזקנים!'
אל תזלזלו בזקנים!
04/09/2018 | 12:00
53
פעם הם היו נמרים, אולי אפילו יותר מרובנו! 
(ממליץ לצפון בסרטונים. יש שם כמה דברים, שמהפרספקטיבה של היום נראים מצחיקים ומגוחכים - כמו חלק מעבודת המקל הקצר - אבל גם כמה דברים נפלאים!)
לצפיה ב-'האם יש מורה לנינג'יטסו בארץ באחת מהשפות הנ"ל?'
האם יש מורה לנינג'יטסו בארץ באחת מהשפות הנ"ל?
27/08/2018 | 16:00
10
63
גרמנית/ספרדית?
תודה
לצפיה ב-'בערך...'
בערך...
28/08/2018 | 09:57
8
53
איתי מתאמן בחור מדהים, שהוא גם מורה מעולה (אבל אין לו דוג'ו משלו) והוא דובר ספרדית שוטפת. אני סבור שאתה יכול להשתלב בקבוצה שלנו, ולקבל ממנו תרגומים והסברים און-ליין (בעיקר אם תעבוד כבן-זוגו באימונים). ככה תרוויח 2 ציפורים:
  1. תקבל כמורה את אחד מאנשי הניג'וצו והג'ודו המובילים בעולם (והוותיק מבין המערביים) - דאי-שיהאן דני ווקסמן.
  2. תקבל "מורה פרטי צמוד" מעולה ביותר - את אלי.
אם מתאים לך, האימונים מתקיימים בימי שישי בבוקר ברמת-חן (רמת גן). ואתה מוזמן ליצור קשר לקבל פרטים נוספים.

לצפיה ב-'תודה - אני חוששת שלא נתתי מספיק פרטים '
תודה - אני חוששת שלא נתתי מספיק פרטים
28/08/2018 | 18:06
7
36
הבקשה היא עבור בני בן ה-10, הוא לא דובר עברית, אנחנו מגיעים כנראה לשהות של מספר חודשים לרגל פרויקט והוא מעונין מאוד להמשיך להתאמן הזמן הזה בארץ.
לכן חשוב לי מישהו שיוכל לתקשר איתו באימונים (באופן כללי הוא גם מאוד מחובר למורים שלו, שמדריכים אותו מעבר לשיעורים).
הבחור שהזכרת נשמע אפשרות מעניינת, במידה והוא מוכן/מעונין.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
29/08/2018 | 09:58
6
37
  1. באיזה אזור בארץ אתם גרים?
  2. "נינג'וצו" זו הגדרה מאוד "אוורירית" היום. בארץ ובעולם יש אנשים שונים המכנים את החומר שהם מלמדים בשם "נינג'וצו". האם את יודעת לאיזה בית-ספר יפני/עולמי הוא משתייך? מי ראש השיטה"? האם הוא לומד/משוייך ל- Bujinkan, או לבית-ספר אחר?
  3. האם את יודעת מה שם המורה שלו בארץ ממנה באתם (ומאיזו ארץ באתם)?
לצפיה ב-'כמובן Bujinkan'
כמובן Bujinkan
30/08/2018 | 13:04
5
42
אחרי 3 שנים אנחנו יודעים הכל גם אם אנחנו לא רוצים (סמינרים להורים, הדגמות, שיחות...)
סוף שנה שעברה עברנו לוינה, הדוג'ו מסונף ל Ninpo, תחת פיקוח של Zoran Radakovic.
לפני כן בגרמניה הוא היה אצל שאכט - הכל התחיל מהקהילה היהודית (משה קסטיאל ואחרים), האמת שהתכוונתי לברר איתו במייל, אבל מכיוון שאני פעילה בתפוז שאלתי כאן.
אחרי הכל מדובר פשוט בילד בן 10 שרוצה להמשיך להתאמן, אם בסופו של דבר ייצא לפועל, אבל גם עם תוכן - לא רק תנועה.
לצפיה ב-'אחלה מורים!'
אחלה מורים!
30/08/2018 | 16:49
4
37
על Zoran שמעתי, אצל קסטיאל התאמנתי מעט בארץ (במקביל לאימונים אצל המורה שלי). 
אם תרצי בכ"ז לנסות את אלי - הוא חוזר לארץ באוקטובר (מתגורר באשדוד וכאמור, מתאמן איתי ברמת-גן). אני מלמד בגבעת-עדה ואהיה מוכן לאתגר את עצמי (ואת הבן שלך) בנושא השפה (צרפתית ואנגלית יעזרו לך? אם לא, אני מציע לו להתנסות באימון מבלי לדעת את השפה. ההצלחה תלויה במורה ובגדול הקבוצה... )
בכל מקרה - שיהיה המווון הצלחה, ונראה שיש לך ילד חזק מאוד בנפשו, ושיודע מה הוא רוצה. זה הכי חשוב!
האתר שלי: dojocaracal.com

לצפיה ב-'לא הייתי כאן כמה ימים, אבל תודה רבה על התשובה'
לא הייתי כאן כמה ימים, אבל תודה רבה על התשובה
06/09/2018 | 09:58
3
21
הבן שלי בכלל יצא לי ספורטאי - הוא גם שוחה ומתאמן ב KTD - את האימונים האלה יעשה איתי ועם בעלי. ויש כמובן גם את הענין של הלימודים בארץ - אבל זה פתיר. עכשיו נותר לראות אם הפרויקט ייצא לפועל :)
לצפיה ב-'מה זה KTD ?'
מה זה KTD ?
06/09/2018 | 12:37
2
8
לצפיה ב-'סורי... Taekwondo'
סורי... Taekwondo
06/09/2018 | 23:04
1
5
לצפיה ב-' שנה טובה! '
שנה טובה!
08/09/2018 | 23:00
2
לצפיה ב-'השפה כמחסום'
השפה כמחסום
28/08/2018 | 10:08
28
ייתכן וזה אינדיבידואלי/אישי וייתכן שיש קשר לנסיון, אבל מנסיוני - השפה אינה מהווה בהכרח מחסום בלימוד אמנויות הלחימה. אמנות הלחימה היא בעיקרה - "שפה בתנועה", ולכן - ככל שפה - מחייבת לימוד בפני עצמה, ללא קשר לידיעת שפה אחרת. אפשר לדמות זאת לדעתי לכניסה לאולפן סגור, ללימוד שפה זרה, ללא אפשרות לדבר בשפת האם שלך. לכן, חשוב יותר הוא אישיות וזהות המורה, ופחות השפה המדוברת בדוג'ו.
תחשוב על זה ומציע לך לחפש את המורה הנכון.
בהצלחה.
לצפיה ב-'פורים הגיע והחלטתי להשתעשע'
פורים הגיע והחלטתי להשתעשע
21/08/2018 | 01:29
49
לצפיה ב-'האם ידע נוסף של המורה שלכם תורם'
האם ידע נוסף של המורה שלכם תורם
17/08/2018 | 14:15
2
43
בהרבה מקרים מורה אצלו לומדים אומנות מסויימת אך ידוע שהוא מחזיק בידע נרחב ואף בהסמכה בשיטה אחרת ואנו מבקשים דעה על ביצוע טכניקה או אם עושים נכון והוא יכול לעזור או לחוות דעה על אופן ביצוע או איכות ביצוע.
האם אתם כמורים הייתם עונים לתלמיד על שאלה שקשורה לביצוע טכניקה משיטה אחרת שאתם יודעים מאוד טוב או שזה תלוי במינון ובמסגרת.
לצפיה ב-'בטח שכן'
בטח שכן
19/08/2018 | 12:11
21
(קודם כל, לא ברורה לי ההגדרה: "הסמכה", אבל אתייחס לכך כ-"בעל ידע").

אני יכול להעיד על עצמי ועל המורה שלי: הוא (ואני בעקבותיו) משלב ג'ודו בלימודי הנינג'וצו, אז אין ספק שאם אנו נשאלים על טכניקת ג'ודו - אנו עונים על השאלות (למזלי יש לי את המורה שלי - דני ווקסמן - שהוא אחד מ-2 המערביים המחזיקים בדרגה הגבוהה ביותר בעולם בג'ודו מטעם הקודוקאן, כך שתמיד יש לי בר-סמכא אליו אני יכול לפנות, כדי ללמוד ולשאול ). מעבר לכך, אני למדתי בעבר ועסקתי (10 שנים) בשיטות נוספות, כך שאני משתמש בידע זה - הן להעשרת ידע התלמידים (באשר ל-"איך עובדים בשיטות אחרות") והן במידה ושואלים אותי שאלות הנוגעות לשיטות האחרות.
לצפיה ב-'אני בעד לתת לתלמיד כמה שיותר ידע ומידע'
אני בעד לתת לתלמיד כמה שיותר ידע ומידע
20/08/2018 | 09:59
16
לא מבין את אלו ש-"ממתינים להבשלה של התלמיד", לפני שמעבירים לו מידע נוסף בו הוא מתעניין ועליו שואל (אגב, נתקלתי בעבר במורה כזה, וכשסיפרתי על כך לחבר, מרצה וותיק ומוערך מאוד באקדמיה, הוא כעס נורא ואמר "הוא לא ראוי לכנות את עצמו מורה!").
לצפיה ב-'מחפש המלצות על חנויות אינטרנטיות לרכישת ציוד אימונים'
מחפש המלצות על חנויות אינטרנטיות לרכישת ציוד אימונים
19/08/2018 | 12:18
19
בדגש על חליפות.
האם יש המלצות? (בטווח מחירים של עד 300 ש"ח)

תודה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה