לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1154611,546 עוקבים אודות עסקים

פורום תלת מימד

שלום לכולם וברוכים הבאים ! פורום תלת מימד בתפוז הינו הפורום הראשון והגדול מסוגו ברשת העוסק בתחום התלת מימד בעברית. הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום התלת מימד בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום. הפורום מיועד לכל הקשת המקצועית של העוסקים בתלת מימד - מסקרנים מתחילים ועד מקצוענים משופשפים. מומלץ לבקר בגלריות ע"מ לראות עבודות של פרויקט לוח השח, פרויקט החרב והיכל התהילה המוקדש לחברי פורום והצלחותיהם (כניסה דרך קישורים).לתשומת לבכם - נא לשמור על כללי הפורום! 1. הודעות בדבר תכנות בלתי חוקיות, 2. הקפצות מכל סיבה שהיא (כולל "חשוב" ו"דחוף"), 3. עבודות לא מקוריות,כל הודעות מסוג זה ימחקו יימחקו ללא התראה מוקדמת וכותביהן יישלחו למאסר עם עבודות פרך.

אודות הפורום תלת מימד

שלום לכולם וברוכים הבאים ! פורום תלת מימד בתפוז הינו הפורום הראשון והגדול מסוגו ברשת העוסק בתחום התלת מימד בעברית. הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום התלת מימד בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום. הפורום מיועד לכל הקשת המקצועית של העוסקים בתלת מימד - מסקרנים מתחילים ועד מקצוענים משופשפים. מומלץ לבקר בגלריות ע"מ לראות עבודות של פרויקט לוח השח, פרויקט החרב והיכל התהילה המוקדש לחברי פורום והצלחותיהם (כניסה דרך קישורים).לתשומת לבכם - נא לשמור על כללי הפורום! 1. הודעות בדבר תכנות בלתי חוקיות, 2. הקפצות מכל סיבה שהיא (כולל "חשוב" ו"דחוף"), 3. עבודות לא מקוריות,כל הודעות מסוג זה ימחקו יימחקו ללא התראה מוקדמת וכותביהן יישלחו למאסר עם עבודות פרך.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'עזרה דחוף תודה'
עזרה דחוף תודה
03/03/2013 | 13:47
234
צהריים טובים. לצערי רכשתי טלויזיה טושיבה דגם 46 tl20 ואני אומר לצערי כי הכל טוב ויפה מלבד שהתברר לי שהיא לא פותחת כתוביות בעברית. התמונה טובה. התלת מימד מעולה רק העניין של הכתוביות בעייתי. אשמח אם מישהו יודע על פתרון. האם נגן בלוריי שתומך בלשדר סרטים דרך כונן נייד או דיסק און קי או כל דבר אחר שיוכל לפתור לי את הבעיה ואוכל לתפות בסרטי תלת מימד או בלוריי או כל דבר אחר ואוכל להנות גם מכתוביות בעברית. מאוד אשמח אם תעזרו לי תודה מראש
לצפיה ב-'עזרה דחוף תודה'
עזרה דחוף תודה
03/03/2013 | 13:46
69
צהריים טובים. לצערי רכשתי טלויזיה טושיבה דגם 46 tl20 ואני אומר לצערי כי הכל טוב ויפה מלבד שהתברר לי שהיא לא פותחת כתוביות בעברית. התמונה טובה. התלת מימד מעולה רק העניין של הכתוביות בעייתי. אשמח אם מישהו יודע על פתרון. האם נגן בלוריי שתומך בלשדר סרטים דרך כונן נייד או דיסק און קי או כל דבר אחר שיוכל לפתור לי את הבעיה ואוכל לתפות בסרטי תלת מימד או בלוריי או כל דבר אחר ואוכל להנות גם מכתוביות בעברית. מאוד אשמח אם תעזרו לי תודה מראש
לצפיה ב-'עזרה דחוף תודה'
עזרה דחוף תודה
03/03/2013 | 13:46
47
לצפיה ב-'עזרה דחוף תודה'
עזרה דחוף תודה
03/03/2013 | 13:45
50
לצפיה ב-'עזרה עם 3D MAX'
עזרה עם 3D MAX
20/08/2012 | 11:29
259

התחלתי לעבוד עם 3D MAX
וכשאני פותחת את התוכנה מופיעים לי 4 שטחי עבודה לבנים במקום הגריד הרגיל שממנו אני יכולה להתחיל לבנות צורות.
האם זה משהו בהגדרות שאני מפספסת?
אם אני מנסה לבנות צורה אני רואה את הלחצן וסרגלי המידות פעילים אז אני יודעת שהצורה נבנית אך איני יכולה לראות אותה. מישהו יכול לעזור?
לצפיה ב-'ספר הדרכה ל-BRYCE 5'
ספר הדרכה ל-BRYCE 5
17/06/2012 | 12:35
100
שלום רב
בניתי אתר בעצמי ובו אני מציג את יצירותח.
WWW.PLANETNANA.CO.IL/NISEEM
למדתי פוטושופ וכעת קיבלתי דיסק מאושר של BRYCE 5
אני מעונין בחומר הדרכה
בתודה
מועלם נסים
052-5703064
לצפיה ב-'איך להכין סרט אנימציה קצר לתחרות במשפחה'
איך להכין סרט אנימציה קצר לתחרות במשפחה
09/06/2012 | 17:05
547
שלום לכולם,
במשפחה יצאה לדרך תחרות שבה הילדים עושים קומיקס או יוצרים סרטים.
חשבתי שסרט יהיה יותר מאתגר מאשר לצייר סתם ציורים ורציתי לדעת האם יש תוכנות טובות שיוכלו לעזור לי ( לא תוכנות כמו pivot)תודה רבה לעוזרים הפרס הוא 400 ש''ח
לצפיה ב-'מחפש מורה לסוליד.'
מחפש מורה לסוליד.
21/05/2012 | 20:23
142
מחפש מורה פרטי לסוליד באיזור ת"א. לשיעורים על בסיס שבועי.

yitbit@gmail.com
לצפיה ב-'איך להעתיק אנימציה למחשב בלי להתקין תוכנה חדשה?'
איך להעתיק אנימציה למחשב בלי להתקין תוכנה חדשה?
19/04/2012 | 09:29
229
איך להעתיק אנימציה למחשב בלי להתקין תוכנה חדשה?
לצפיה ב-'שאלונת כרטיס של ATI Radeon HD 4670'
שאלונת כרטיס של ATI Radeon HD 4670
04/09/2010 | 20:30
9
140
אמור לעבוד בסדר עם  LIGHTWAVE ו-MAYA?

קראתי שהכרטיס הזה עושה לא מעט בעיות עם מאיה. מה אתם אומרים מניסיונכם?
לצפיה ב-'מנסיון של מכרים'
מנסיון של מכרים
04/09/2010 | 23:14
80
שראיתי שעובדים עם זה, זה זוועה ואיטי לעומת NVIDIA
לא ממולץ
לצפיה ב-'עדיף NVIDIA'
עדיף NVIDIA
05/09/2010 | 19:17
7
70
אבל ספציפית על MAYA, הATI עובדים מדהים. לפחות אצלי.
לצפיה ב-'השאלה אם ה-ATI הזה יכול ממש לדפוק לי את '
השאלה אם ה-ATI הזה יכול ממש לדפוק לי את
05/09/2010 | 19:27
6
52
העבודה על התוכנה.

אני אוכל להתמודד עם באגים קטנים פה ושם...

אבל קראתי הודעות של אנשים שפשוט לא יכלו לעבוד על התוכנה עם הכרטיס הזה. מצד שני, ההודעות נכתבו לפני מספר שנים...

אני פשוט לא יודעת אם לשלול קניית מחשב מדגם מסויים רק בגלל שיש עליו ATI...
לצפיה ב-'ישנם כמה כרטיסי ATI שבשילוב עם מעבדי intel'
ישנם כמה כרטיסי ATI שבשילוב עם מעבדי intel
05/09/2010 | 20:00
5
47
יעשו לך בעיות. אם את קונה מחשב עם AMD אז הסיכוי קטן יותר, זה תלוי בקונפיגורציה הכללית לא רק בכרטיס מסך. הקיצר מה המפרט שלך?
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
05/09/2010 | 20:33
4
32

מעבד i3 3.06Ghz
רזולוציית מסך 1920x1080
זיכרון 4GB -  DDR3 1333
כונן קשיח בנפח 500GB
כונן אופטי 8x double - layer SuperDrive
כרטיס מסך ATI Radeon HD 4670  

לצפיה ב-'לכי על gforce מקביל אני חושב שזה 260 GTX לא'
לכי על gforce מקביל אני חושב שזה 260 GTX לא
05/09/2010 | 22:06
3
41
סגור על זה.
לצפיה ב-'אבל..'
אבל..
05/09/2010 | 22:09
29
אני לא בטוחה שיש אופציה להחלפה..אני קונה מק וזה מובנה במחשב, אני לא יודעת עד כמה הם גמישים מהבחינה הזאת

לצפיה ב-'ובכלל, אילו בדיוק בעיות הוא גורם? בעיות '
ובכלל, אילו בדיוק בעיות הוא גורם? בעיות
05/09/2010 | 22:11
1
29
מינוריות של חוסר נוחות?

או בעיות של חוסר יכולת להשתמש לגמרי בתוכנה..? יש לכם מושג?
לצפיה ב-'מצטער, חשבתי שב i3 התכוונת לסדרה האינטלית'
מצטער, חשבתי שב i3 התכוונת לסדרה האינטלית
05/09/2010 | 23:19
33
שיצאה לפני ה i5 וה i7. אני לא יודע איך זה עובד במאק. באופן כללי הבנתי מרשמים של אנשים שניסו לעבוד עם מאיה במאק  זה שיש די הרבה חריקות, בלי קשר לכרטיס מסך. לא יכול להעיד על זה בעצמי, כדאי לשאול בפורומים בחו"ל (cgtalk או the area).
לצפיה ב-'::::: הודעת סיכום ופרידה :::::'
::::: הודעת סיכום ופרידה :::::
03/09/2010 | 01:07
21
283
לכל חברי הפורום, אורחים וקבועים שלום רב,

פורום תלת מימד שהינו מהותיקים בתפוז ואני מנהל אותו כבר כעשר שנים, מקביל בכמה תחומים לפורומים אחרים בתפוז ובראשם פורום אנימציה.
הקוים המקבילים התקרבו עם השנים מאחר ומרבית האנימציה היום מתבצעת בתלת מימד.
בשיחת חתך עם הנהלת הפורומים הגענו למסקנה שנכון לאחד את הפורומים תלת-מימד ואנימציה לפורום אחד.
רק לאחרונה מונה בפורום אנימציה מנהל חדש שהחליף את ניר שמו דרור לזר, שהוא גם מותיקי הפורום שלנו ואני סמוך ובטוח שיוכל לנהל את הפורום לאחר האיחוד, ובמידת הצורך אהיה תמיד ערוך לעזרתו.
לפיכך אני רוצה להפרד מכל הקוראים והכותבים על שנים רבות של שיתוף הדדי באינפורמציה שימושית ולהודיע שהחל מיום ראשון הפורום יאוחד עם פורום אנימציה תחת השם "אנימציה ותלת מימד".

שלכם

eldarinn
לצפיה ב-'תהנה בהמשך "איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך תפקידו"'
תהנה בהמשך "איחלתי לחייל בהצלחה בהמשך תפקידו"
03/09/2010 | 09:33
41
היה על הכיפאק. תעשה חיים.
לצפיה ב-'תפוז נתן תפוז לקח :)'
תפוז נתן תפוז לקח :)
03/09/2010 | 10:02
61
אני לא אגיד שאני מבסוט מההחלטה, נראה לי כמו מישמש מוזר לערב בין שאלות על רנדר\מידול לשאלות על קיפרימים (שחלקם דו מימדיים). מה עוד שהפורומים היו שונים ברמת האינטראקציה, אבל נו שוין נקווה לטוב.

תודה על הניהול. ובהצלחה לדרור.
אמיר.
לצפיה ב-'שיהיה לכולנו בהצלחה'
שיהיה לכולנו בהצלחה
03/09/2010 | 10:59
1
37
פורום תלת ממד הוא אחד משני הפורומים שאני בודק על בסיס יומי (השני, כמה מפתיע, הוא פורום אנימציה), וכמו שeldarinn כתב, הקו עם השנים הטשטש והרבה פעמים מצאתי עצמי שולח את אותה שאלה/הודעה לשני הפורומים ונאלץ לעקוב אחרי שני שרשורים במקביל, בנוסף אני חושב שגם הכותבים בפורום תלת קוראים ומתעניינים בתכנים בפורום אנימציה (ואני יודע שזה רחוב דו סיטרי), לכן האיחוד הזה נראה באמת כמו הדבר הטבעי והנכון לעשות. (לי אישית נמאס לפתוח כל פעם שני פורומים במקביל כדי לראות מה מתעדכן)

בנימה אישית אני רוצה להודות לeldarinn על ניהול פורום תלת במשך העשור האחרון, ה"ניהול" שלו לא היה רק ניהולי גרידא אלא גם חברי ועוזר, וזה משהו שאני מאוד מעריך ומוקיר.
ברור לי (ואני מקווה שגם לך eldarinn) שהוא לא הולך לשום מקום וימשיך להיות שותף פעיל בפורום, אז זו לא הודעת פרידה ממנו אלא מהפורום במתכונתו הנוכחית והניהולית.

שתהיה לכולנו שנה טובה ופוריה מלאה ממדים חדשים של עשייה (ונפסיק פה לפני שיהיה דביק מדי פה)

לצפיה ב-'דרור שיהיה לכולם בהצלחה ובעיקר לך'
דרור שיהיה לכולם בהצלחה ובעיקר לך
05/09/2010 | 11:52
19
פגשתי אנשים מצויינים פה בפורום - תודה אישית כאמור לך והמון תודה לבומס ידידי ולכל האחרים שלא אזכיר בשמם כדי שלא תריבו חחח.

כפיר לשאלתך - ממתוק יצא דוקא עז...התכנון המקורי היה (זה שאני הצעתי להנהלה לפחות) הוא שנעשה פורטל גדול יותר של תלת מימד ואנימציה משותף לשני תחומים בעלי עניין משותף וההנהלה בהתחלה התלהבה מהרעיון של לשלב גם שני מנהלים פעילים שכל אחד יוכל לתרום בתחומו וגם הצעתי את זה בשביל לא להעמיס על דרור. מאידך תוך זמן קצר חזרה אלי והודיעה לי שההחלטה היא לאחד את הפורומים וש"אין צורך בשני מנהלים ושדרור ינהל את זה". יש לי כמובן פה מלא על ההנהלה הן על דרך התנהלותה ועל צורת ההתיחסות למנהל המשרת אותה כעשור אבל אני מהטיפוסים שהמוטו שלהם "אם זה לא עולה לך כסף אין מה להתעצבן" ולמרבה האירוניה זה המצב, אני לא מתכוון להשתגע מהסיפור הזה. כמובן שאם דרור יחליט שהוא "לא מסתדר" ואני אישית לא רואה מצב כזה, ההנהלה תשמח לצרף מנהל נוסף. אז בשביל הזה באמת כל שנותר לי זה לאחל בהצלחה לדרור כי אני לא מתכוון לבזבז יותר אנרגיה על העניין הזה.
לצפיה ב-'אולי זו הזדמנות להמיר את הפורום..'
אולי זו הזדמנות להמיר את הפורום..
03/09/2010 | 11:06
3
39
לתלת מימד סטראוסקופי. כל הנושא עם המשקפיים. גם ככה היה בלבול בנושא והתחילו להכנס לפה אנשים ושאלו שאלות על זה, מה שכמובן לא קשור בכלל לתלת מימד שלנו. .

אני מסכים עם בומס שקצת חבל. בכל זאת לא יהיה כל כך נעים לראות גן סגור..

שיהיה בהצלחה!
:)
לצפיה ב-'לא ידעתי'
לא ידעתי
05/09/2010 | 10:00
2
17
אני אשמח אם היא תיצור קשר אולי נוכל לעזור לה במשהו
לצפיה ב-'היא?'
היא?
05/09/2010 | 10:35
1
16
לצפיה ב-'זה פשוט לא בשרשור הנכון, הוא ענה לכפיר.'
זה פשוט לא בשרשור הנכון, הוא ענה לכפיר.
05/09/2010 | 11:34
14
לצפיה ב-'מה יהיה? זה קורה הרבה לאחרונה'
מה יהיה? זה קורה הרבה לאחרונה
03/09/2010 | 12:59
32
חייב לאמר שאני שותף להסתייגות של בומס ממהלך האיחוד.
בכל אופן, תודה רבה ל-eldarinn על שנים ארוכות של ניהול איכותי וסבלני, בהצלחה בהמשך והצלחה כפולה לדרור.
לצפיה ב-'חבל. ממש ממש חבל.'
חבל. ממש ממש חבל.
03/09/2010 | 13:31
39
נכון שהיו נושאים חופפים, אבל לשני הפורומים היה אופי מאוד שונה.
האנשים היו שונים, אופי התגובות היה שונה, השאלות היו שונות, הדיונים שהתעוררו היו שונים, המנהלים התנהגו אחרת.
בעיניי שניהם עדיין נחוצים.
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
03/09/2010 | 15:43
7
32
אני לא מרוצה מההחלטה. ממש לא.
יכול להיות שמנהלי תפוז לא מודעים להבדלים. יכול להיות שגם מנהל הפורום הזה לא ממש שם לב להבדל אחד מהותי:

זה לא הנושאים של הפורומים (שבהם אכן יש איזושהי חפיפה) אלא האופי השונה לחלוטין של שניהם.
פורום אנימציה ופורות תלת-מימד נראו בעיניי תמיד כזוג אחים. אלא שפורום אנימציה הוא האח המופרע ופורום תלת-מימד הוא השפוי והמרובע.
בפורום אנימציה, אתה לא ממש יכול לדעת לאן יגיעו הדיונים. מה שמתחיל כלינק תמים יכול להפוך לדיון פוליטי חוצב-להבות, או לרצף מהלומות מילוליות של כל מיני חומייניסטים, אשכנזים ומימדיונים. פורום אנימציה הוא לפעמים גוב-אריות, שמסוכן להכנס אליו. מצד שני, בתור האח המופרע, הוא הרבה יותר מגניב, יש בו יותר סיכוי למצוא לינקים שווים, ולפעמים הדיונים שם יכולים לעלות על נקודות מפתיעות, חשובות או סתם מעניינות.
בפורום תלת-מימד, העסק הרבה יותר רגוע. זה מקום שפוי, שבו אפשר להעלות עבודות או לשאול שאלות טכניות מבלי חשש ללינץ'. גם פה יש ויכוחים כמובן, כמו בכל פורום ביקום, אבל הם אף פעם לא מגיעים לאותם מחוזות של טירוף (חיובי או שלילי, זה כבר בעיניי המתבונן).

תמיד היה נוח לדעת שיש שני מקומות כ"כ שונים, שנותנים מענה לסוגים שונים של אנשים, נושאים, הודעות, לינקים, ויכוחים ופסיכוזות. קשה לי לראות איך שני הדברים הללו יוכלו לחיות בכפיפה אחת. או שהאופי של פורום אנימציה יכריע את האח המרובע ויעלים אותו. או שהאח המרובע (במיוחד עכשיו שהמושכות נמצאות בידיים של דרור, שנראה לי מנהל קצת יותר קשוח), יצליח לאלף את הפסיכים בפורום אנימציה, ולהעלים יחד איתם גם את כל מה שהיה טוב, מעניין ובלתי צפוי בפורום ההוא. קצת כמו לקחת את כל החבר'ה שם ולשים אותם על ריטאלין.

בשורה התחתונה, האיחוד הזה אולי נכון בעיניים של רואי חשבון שמסתכלים על העובדות היבשות, אבל ברגע שמסתכלים על התמונה הרחבה יותר, זה נראה לי כמו מהלך שיסרס את שני הפורומים, ועלול בטווח הרחוק לגרום לכך שהפורום המאוחד יהיה פחות שוקק, פחות מעניין, פחות אינפורמטיבי ופחות יעיל משני הפורומים הנפרדים.

אגב, אם הבעיה היא שאלדרין רוצה לפרוש (שזה מובן בהחלט אחרי כ"כ הרבה שנים), אני בטוח שיהיה מי שיסכים להחליפו. יש לי כמה וכמה רעיונות בנושא הזה (אתם מוזמנים לפנות אליי).
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה...'
אני חושב שאתה טועה...
03/09/2010 | 16:58
3
33
כמו שכתבת גם לי הם נראים כמו פורומים אחים, ותמיד הפריעה לי הדואליות ביניהם.

לי הרבה פעמים מגניב הטרפת באנימציה ומטרידה אותי היבושת בתלת, ולהפך, לפעמים זה מטריף אותי.
אבל, דה פאקטו נוצר מצב ששני הפורומים קצת מקרטעים ותחלופת הודעות בסימן ירידה מתמיד, שזה מאוד חבל כי זה מראה על איזה גסיסה איטית (תחשוב על משתמש שנכנס ורואה הודעות ישנות, הוא יניח שהפורום לא פעיל), לכן בעיני המהלך הזה של איחוד בין האח המופרע והאח הרגוע יכול ליצור משהו חדש וטוב שיקח מכל פורום את החלקים הטובים בו וביחד ירכיבו "uber פורום" שיהיה "המקום" לדון על אנימציה, תלת מימד, טכניקה, חידושים ודיונים שונים בנושא. כרגע ישנה איזו דיכוטומיה (וואו, מילה ארוכה..)בין שניהם שהיא לא תמיד ברורה.

"יש לי חלום... ובחלומי ישנו פורום אחד, שמאחד תחתיו את כל העוסקים במקצוע התלת מימד והאנימציה (בין אם במחשב ובין אם לאו), מקום בו מתחילים יוכלו להציג עבודותיהם לקהל הקוראים ללא הבדל מערכת הפעלה, מברשת צביעה ותוכנה, מקום בו הצעות עבודה יזרמו כמים, מקום בו דיונים על התעשיה בארץ מתפתחים כמו שריגי גפן בכרמים, מקום בו אפשר למצוא לינקים לדברים מטורפים שאולי פחות קשורים לתחום אך עדיין מצחיקים, מקום בו כל אחד ירגיש בבית והפיקסלים רועים באחו.....
פורום אחד, מקום אחד, תחת אומת תפוז מאוחדת בצל שועל האש הגדול שבשמיים!! (טוב הקטע האחרון קצת נסחף למחוזות הפאשיזם, אבל ניחא...)"

אבל ברצינות, אני חושב שזה יכול להיות מהלך שיועיל לכולנו ולאחרים שיבואו אחרינו. ד"א נאמר בסוגריים (שזו לא הייתה יוזמה של אלדרין או שלי, זה משהו שהגיע מלמעלה) זה יכול להיות מהלך גאוני או מהלך מטומטם, הזמן יגיד... בוא ניתן לו לעבור...
לצפיה ב-'אני בטוח שלא חסר פורומים אחרים שמקרטעים '
אני בטוח שלא חסר פורומים אחרים שמקרטעים
03/09/2010 | 19:05
2
23
לא פחות.. עדיין זה מה שייחד את הפורום הזה. זה היה המקום השפוי היחידי לאלה שעוסקים בתחום ורוצים להשמיע את קולם מבלי חשש שיקבלו שצף של תגובות שנובעות מתסכול \ שעמום וכ"ו. אני לא מבין גם איך זו החלטה שהגיעה מלמעלה. באמת הפריע להם שהפורום פחות פעיל? סה"כ אם יש להם עוד פורום עם מישהו שמוכן לנהל אותו אז הם הרוויחו עוד פורום. עוד אחד מיני רבים.
לצפיה ב-'תסתכל על הצד השני'
תסתכל על הצד השני
03/09/2010 | 21:58
1
13
וזה לא בגלל שאני "לויאלי" למערכת, או שהפכתי להיות שפוט של ההנהלה. זה משהו שהטריד אותי בזמן האחרון.
אם תסתכל על ההודעות בדף הפותח את הפורום, בתחתית העמוד הזה יש הודעה מלפני שבועיים וחצי, מעליה יש בעיקר הודעות פרסום, תחשוב על משתמש חדש שמגיע לכאן, התחושה המתקבלת היא בעיקר של פורום גוסס, אני אישית בודק אותו הרבה פחות בזמן האחרון מאחר ואני יודע שהרבה תנועה לא תהיה פה. וזה חבל לי, זה שבפורום אנימציה יש מרמור זה לא טוב, וזה שיש הרבה הודעות צינקניות זה גם לא טוב, אבל אם תשים לב בזמן האחרון זה ירד,איכות הדיון עלתה, אנשים משתנים, דם חדש נכנס, רוחות חדשות מנשבות (ואני מתעלם מטרולים כי זה יוצא מן הכלל). כמו שכתבתי (וכמו שכפיר כתב) אני מקווה שההשפעה המקצועית של תושבי הפורום הזה ישפיעו לטובה על רמת ומקצועיות הפורום החדש.
אני יכול להגיד לך שהנהלת הפורומים מוטרדת מגסיסת פורומים, זה שיש "עוד" פורום יופי אבל באוברול זה פחות מוצלח אם גולשים לא נכנסים אליו או לא יודעים איפה לשלוח הודעות.
בקיצור, אני אופטימי, אני יודע שיש כאן הרבה חשש ופחד אבל אני באמת ובתמים חושב שיכול לקום פה פורום שיהיה מקצועי, איכותי, עם תרבות דיון והוא יהווה בית לכל העוסקים בתחום ולכל החובבים של המקצוע.
לצפיה ב-'וכמובן חשוב להגיד...'
וכמובן חשוב להגיד...
04/09/2010 | 21:19
11
שזה שאני אישית חושב שזה יכול להיות מוצלח זו דעתי הפרטית שלי בתור משתתף בשני הפורומים.
יכול להיות שהנהלת הפורומים לא לקחה בחשבון את אופיים השונה של הפורומים.
כדאי אולי לכתוב הודעה בפורום משוב (168) ולהעלות את הנושא ולראות מה תגובתם (אפשר גם לכתוב מסר פרטי ל"הנהלת הפורומים").
לצפיה ב-'כפיר ראה נא התייחסותי מעלה במענה לדרור.'
כפיר ראה נא התייחסותי מעלה במענה לדרור.
05/09/2010 | 11:55
2
17
לצפיה ב-'אני רואה שזמנים זה לא קודש. מה הולך להיות על'
אני רואה שזמנים זה לא קודש. מה הולך להיות על
05/09/2010 | 13:26
1
22
הארכיון של השרשורים? נצבר כאן די הרבה ידע, חבל שילך לאיבוד.
לצפיה ב-'אתה צודק ואין לי מושג מה הולך לקרות עם החיבור'
אתה צודק ואין לי מושג מה הולך לקרות עם החיבור
06/09/2010 | 00:15
15
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
05/09/2010 | 16:26
1
55
אנו מודים ל eldarinn על ניהול הפורום

לאורך השנים ניהל eldarinn את הפורום ועשה זאת תוך נתינה גדולה, השקעה, חום, איכפתיות והמון רצון טוב.

בעינינו לא ניתן לכמת את תרומתו ופועלו שניתנו בזכותו ועל ידו לגולשי הפורום, תוך כדי הפיכתו לבית חם לקהילה. אין ספק כי חסרונו יורגש.

אנו מאחלים לו המון בהצלחה בהמשך דרכו בתפוז ובכלל.

בשל חפיפה בתקופה האחרונה בשני הפורומים החלטנו למזג את שני הפורומים "תלת מימד" ו"אנימציה". ההחלטה נראית בענינו כנכונה וזאת אחרי מחשבה רבה ומעמיקה.

אנו רוצים לציין כי התכנים אינם נעלמים מהפורום אלא הם ישמרו בארכיון.

הינכם מוזמנים להיכנס לפורום אנימציה אשר ישנה את שמו כבר בימים הקרוביםhttp://www.tapuz.co.il/forums2008
/forumPage.aspx?forumId=271

ולכם הגולשים, תודה על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה.
אנו מאמינים כי השילוב הוא המנצח ויגרוף עמו תקופה חדשה.

בברכה,
צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'בומס בתשובה לשאלתך...התכנים נשמרים. '
בומס בתשובה לשאלתך...התכנים נשמרים.
06/09/2010 | 00:16
18
לצפיה ב-'תודה לך!'
תודה לך!
05/09/2010 | 19:57
13
לצפיה ב-'מציאת עבודה'
מציאת עבודה
04/09/2010 | 23:37
171
היי פורום תלת מימד XD
אז ככה..
אני נער.. שמתעסק כבר לא רצת זמן ב3D MAX~
ואני מעוניין בעבודה.. גם אם המחיר יהיה יותר נמוך ממחיר השוק..
עכשיו לשאלה שלי~
איפה נער כמוני יכול למצוא עבודה כפרילנסר?
לצפיה ב-'הוספת טיפות "הזעה" לבקבוק במקס'
הוספת טיפות "הזעה" לבקבוק במקס
03/09/2010 | 18:18
6
108
מישהו יודע איך אני מוסיף טיפות הזעה במקס? ניסיתי עם scatter וזה נראה רע, יותר כמו גזים...
אם יש כאן מישהו שעשה את זה ויכול לעזור, אשמח לשמוע.
תודה
לצפיה ב-'בתנועה או בסטיל פריים?'
בתנועה או בסטיל פריים?
03/09/2010 | 19:04
3
34
לצפיה ב-'סטיל פריים'
סטיל פריים
03/09/2010 | 23:48
2
28
לצפיה ב-'נראה לי שכדאי לך בפוטושופ'
נראה לי שכדאי לך בפוטושופ
04/09/2010 | 00:08
1
43
יש כמה וכמה מדריכים ברשת בנושא, אם זה לא עובד לך אז שווה לבדוק את האתר של אייקו הם עשו עבודה עם פירות וטיפות עליהן שנראה קטלני, בנוסף מני פרסם פה קצת מייקינג אוף אני חושב שאפשר ללמוד מזה הרבה מאוד.
לצפיה ב-'תודה רבה אבדוק'
תודה רבה אבדוק
04/09/2010 | 00:24
15
לצפיה ב-'would look really good'
would look really good
04/09/2010 | 13:00
1
33
duplicate the mesh and add displacement to the copy, give it water material
לצפיה ב-'אבל אז הכוס מקבלת שני חומרים- '
אבל אז הכוס מקבלת שני חומרים-
04/09/2010 | 18:06
32
גם זכוכית וגם מים וזה נראה לא טוב
לצפיה ב-'משהו שעשיתי'
משהו שעשיתי
31/08/2010 | 23:46
7
215
לצפיה ב-'lightwave3d_xnodream'
lightwave3d_xnodream
31/08/2010 | 23:48
57
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
01/09/2010 | 12:24
1
51
אהבתי , יש לזה תחושה וסטייל מגניב
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/09/2010 | 13:07
20
לצפיה ב-'in progress'
in progress
01/09/2010 | 13:11
73
לצפיה ב-'רן!!! איזה כיף לראות עבודות שלך!'
רן!!! איזה כיף לראות עבודות שלך!
03/09/2010 | 00:18
2
44
איך לעזאזל זה עשוי?
לצפיה ב-'הי כפיר התגעגתי'
הי כפיר התגעגתי
03/09/2010 | 09:20
1
40
זה עשוי בשלב הראשון בתוכנה שנקראת XenoDream.זו תוכנה שמבוססת על פרקטלים שאפשר להמיר לאובייקטים בשלב השני זה עבודה lightwave
קצת קשה להסביר את העבודה בxeno, כי שם זה לא תלת רגיל עובדים שם עם משהו שנקרא Holan במקום עם פוליגונים.
ד״ש לטל ני צריך לבאו לבקר אותכם
לצפיה ב-''
03/09/2010 | 13:31
22
אתה יודע שתלמידה שלנו עושה לכם קליפ?
לצפיה ב-'Rotating'
Rotating
01/09/2010 | 21:48
2
75
האם מישהו יודע להסביר באופן תיאורטי את איך מבצעים rotate לאוביקט עם Sin Cos
לצפיה ב-'באופן תאורטי אתה'
באופן תאורטי אתה
02/09/2010 | 09:15
30
כותב expression של סינוס או קוסינוס עם משתנה, נגיד מספר הפריים, על הציר שאותו אתה רוצה לסובב
לצפיה ב-'במקס\מאיה אפשר expression. במקס יש גם '
במקס\מאיה אפשר expression. במקס יש גם
03/09/2010 | 13:04
33
waveform float שאפשר להוסיף אותו כקונטרולר לאיזה ציר שאתה רוצה. למקרה שאתה רוצה לעשות את זה בצורה יותר גרפית ולא ב expression.
לצפיה ב-'השכרת חדר בסטודיו'
השכרת חדר בסטודיו
30/08/2010 | 15:01
32
להשכרה עבור בעל מקצוע מתחומי המדיה הממוחשבת:
חדר 12 מ׳ר הכולל שכ״ד, ארנונה, דמי ניהול,  אינטרנט, ניקיון,מטבחון, ביטוח. ב1750 ש״ח + מעמ.
ההשכרה מיועדת לאדם בודד.
חדר בתוך סטודיו,
בבנין משרדים ביד אליהו.
אפשרות לחניה בתוספת תשלום.

לפרטים
netta.canfi@gmail.com
לצפיה ב-'מה הדרך הנכונה במקס...'
מה הדרך הנכונה במקס...
26/08/2010 | 19:46
4
73
להוסיף עוד זמן בתחילת האנימציה?
אני מדבר על סצינה עם keys של אנימציה, אפקטים, חומרים, particles - אנירוצה להזיז את הכל ביחד שניה קדימה כדי שתהיה לי שניה פנויה בהתחלה, אבל שכל היתר יהיה עדיין מסונכרן. אני מסתבך עם ה-dope sheet, זה לא מזיז לי את הכל כמו שצריך משום מה.
שיניתי את ה-RANGE שיתחיל במינוס שניה, וזה עובד בסדר, אבל מעצבן אותי שברינדור פריימים מקבלים מספרים שליליים. בטח יש משהו מסודר לעשות את זה.
לצפיה ב-'כנראה בגלל הparticles'
כנראה בגלל הparticles
26/08/2010 | 23:36
10
בעקרון הזזה של keys ב dope sheet או בcurve editor אמורה להזיז הכל. כנראה הסיבה שהוא לא עובד היא
בגלל שהשינויים בפרמטרים של הparticles או אחרים לא נשמרים כקיפריימים וצריך לשנות אותם ידנית.

ישנו טריק נחמד שנתקלתי בו פעם, שאפשר לשנות באופן עקבי ובסדר עולה ערכים של קבצים (של windows).
אז אפשר לרנדר כרגיל את האנימציה, בתיקייה נפרדת לרנדר את הפריימים מתחת לאפס עם הערכים השליליים, ופשוט למספר את הקבצים בערכים עולים כך שיהיה רצף מסודר (פעולה של שלוש ארבע לחיצות, בדיוק כמו rename objects במקס).
ואז בעצם אתה קובע את סדר הפריימים.

לא זכור לי איפה אבל, נראה לי שבתוך ה adobe media encoder, לא סגור על זה.
לצפיה ב-'מעולם לא השתמשתי בזה למטרה הזאת, אבל זה'
מעולם לא השתמשתי בזה למטרה הזאת, אבל זה
27/08/2010 | 03:43
11
אמור לעבוד בתאוריה. תנסה להשתמש ב block controller בתוך ה curve editor. במקור זה אמור להיות כלי שמקל על יצירת walk cycle או אנימציות מחזוריות (קצת כמו MC בפלאש עם טויסט מקסי), הוא לוקח את כל הפריימים שאתה מסמן ומכניס אותם לבלוק אחד שכולל בתוכו את כל האנימציה. את הבלוק הזה אפשר לשכפל ולהזיז. תנסה ליצור בלוק לכל האנימציה שלך, להוריד את ה visibility להכל מלבד הבלוק ותשים את הבלוק קונטרולר פריים אחד קדימה.
לצפיה ב-'לא מכיר מקס אז אני לא יכול לעזור לך, אבל'
לא מכיר מקס אז אני לא יכול לעזור לך, אבל
27/08/2010 | 08:22
11
בהמשך למה ש-Gazibo הציע לך, אתה יכול להשתמש ב-XnView או ב-Total Commander כדי לעשות Batch rename לסיקוונס המרונדר.
וסתם המלצה שאימצתי לפני שנים וזה הוכיח את עצמו כבר כמה פעמים בעבר: במקום להתחיל סצינה בפריים 1, אני מתחיל אותה בפריים 101. וככה יש לי מרחב בטחון למקרים שצריך להוסיף אנימציה בהתחלה. שמעתי על השיטה הזאת בזמנו מאיזשהו אנימטור נחשב, לא זוכר מי זה היה, וזה עובד מצוין.

בהצלחה בכל אופן.
לצפיה ב-'אתה יכול למספר את הפריימים במקס, דרך חלון'
אתה יכול למספר את הפריימים במקס, דרך חלון
28/08/2010 | 19:05
19
הרנדר סט-אפ...
לצפיה ב-' לעיר שלך יש פורום!'
לעיר שלך יש פורום!
27/08/2010 | 16:22
14
לפורומים חדשים באשכול תפוז-מקומי דרושים מנהלים:

ראשון לציון
חולון
רמלה-לוד
רחובות והסביבה
קריית אונו
יהוד
גבעת שמואל

אנו מעוניינים לפתוח פורום גם לעיר שלך – מקום בו תוכל לדבר עם שכנייך הקרובים והרחוקים, לקטר על החנייה, לשתף בחוויות מאסיפת ההורים ולרכל על המוכר במכולת.
תמיד היית בוועד השכונה? מקפיד לקרוא כל פרוטוקול של ישיבת מועצה? מכיר כל רחוב בעיר כמו את כף ידך?
היכנס לקישור, הגש מועמדות ואולי אתה תעמוד בראשה של קהילה המוקדשת כולה לעיר שלך.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

ניהול קהילה נעשה בהתנדבות
הפנייה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, מעל גיל 16
תשובות תינתנה לפונים תוך 10 ימי עבודה
לצפיה ב-'מחפש חברת שמתמחה ברינדור REAL TIME'
מחפש חברת שמתמחה ברינדור REAL TIME
26/08/2010 | 13:26
1
56
שלום,

אני מחפש חברת תוכנה בארץ, שמתעסקת עם רינדור ב REAL TIME, בין אם זה על ידי שימוש במנועי משחקים קיימים,
או שהם פיתחו טכנולוגית ריל טיים משלהם.

היישום  של הטכנולוגיה הזאת,  שאני מחפש, אינו למטרת משחקים, אלא לשוק העסקי.

אודה לכל מי שיוכל להפנות אותי אל חברות כאלה.
הודעות ניתן לשלוח למייל:

info@schoss.co.il

תודה,
סטודיו שוס.
לצפיה ב-'מצטער שזה לא הולך למייל שלכם, יש לי תקלה'
מצטער שזה לא הולך למייל שלכם, יש לי תקלה
27/08/2010 | 07:46
25
בשרת. הייתי מציע את עצמי אבל אני כרגע בלחץ גדול. יש בארץ כמה חברות שמתמחות ב-RTR אבל כל אחת לוקחת את זה לכיוון שונה לגמרי ופלטפורמות שונות לגמרי:
3dVU - מוכרים מערכות שמבוססות על מפות, בעיקר לתחום ה GPS

יש כמה חברות שמתעסקות בפיתוח סימולטורים, קורן טק קופצת לי לראש, אבל יש עוד (אני חושב שזאת אחת מההתמחויות של RADA אבל אני לא מאמין שיהיה להם תמחור שווה לכל נפש)

יש הרבה חברות אינטראקטיב קטנות כמו SIAinteractive שמפתחת משחקונים תלת מימדיים

ויש גם חברות שיוצרות סימולציה תלת מימדית מקבצי IGS.

השאלה היא מה הכיוון?
לצפיה ב-'Override FG'
Override FG
25/08/2010 | 23:01
5
18
האם מישהו מכיר דרך במנטל ריי במקס לומר לאובייקט עם חומר מסויים להחזיר GI/FG שהוא שונה מהחומר שלו?
משהו שדומה לOverride Material של vray?
לצפיה ב-'במקס, מאיה, או ב stand alone?'
במקס, מאיה, או ב stand alone?
26/08/2010 | 00:18
4
12
ב-stand alone זה אפשרי בגלל צורת ההורשה בענפים, אתה יכול בענפים הנמוכים יותר לשנות את החומר ולהחזיר את ההורשה ולשנות בחזרה את ההורשה בענף נמוך יותר. במקס ה-override הוא גלובלי (תחת ה translator options), אני לא סגור לגבי מערכת החומרים של 2011 אבל ב- 2010 ומטה אתה לא יכול לעקוף אותו, אין לך הירארכיה שמאפשרת את זה.
לצפיה ב-'במקס יש אפשרות תכנותית, ברמה של השיידר, אבל'
במקס יש אפשרות תכנותית, ברמה של השיידר, אבל
26/08/2010 | 00:43
3
10
זה לא משהו טריוויאלי או פשוט.
לצפיה ב-'כן'
כן
26/08/2010 | 03:13
2
10
כבר הרבה מאד זמן זה קיים אבל לא BUILTIN
למאיה יש שיידר שאתה יכול להוריד בשם RAYTYPE, ובשלב מסויים הוסיפו את ה MIP שיידרים שאתה יכול להפעיל, שם יש שיידר דומה בשם MIP RAYSWITCH
אני די בטוח שיש את זה גם במקס.
בכל מקרה את RAYTYPE למאיה אתה יכול למצוא ב
http://www.mymentalray.com/shaders.html
וזה לא מסובך להפעיל את ה MIP שיידרים, תחפש בגוגל או CGTALK
לצפיה ב-'מגניב. תודה'
מגניב. תודה
26/08/2010 | 11:53
1
3
מצאתי באמת אוסף שיידרים (למקס) בלינק מתוך האתר שצירפת, ויש שם את ה p_ray_type שעושה רושם שאמור לעשות את העבודה.

הלינק
http://www.puppet.tfdv.com/index_e.shtml

תודה שוב
לצפיה ב-'כן'
כן
26/08/2010 | 15:36
1
למרות שהוא פחות חזק מ RAYTYPE
גם ה MIP פחות חזק אבל עדיין מאפשר הרבה OVERRIDES
אין לי מושג מה התמיכה במקס לזה, למרות שזה אמור להיות אותו דבר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ