לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1050410,504 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים! לפני פרסום הודעה, נא לחצו על "המשך" לקריאה (הכפתור כאן משמאל-->):

אין להעלות תמונות המראות את פניהם של ילדים שאינם ילדיכם, בלא קבלת אישור מפורש מהוריהם.

אנא שרשרו הודעות לדיונים קיימים, פיתחו הודעה חדשה רק במידה ואין דיון מתאים.

הפרסום בפורום אסור.

בעלי עסק: באפשרותכם לפרסם בלוחות הפורום. הקליקו על הקישור ולחצו על יצירת הודעה חדשה.

בעלי אתרים ובלוגים: נשמח לראותכם כאן כחברים פעילים בפורום. אין להעלות הודעות הכוללות קישורים בלבד. נשמח לקבל מכם תוכן בצורת תיאור פעילות מעניינת או העלאת נושא לדיון. באפשרותכם לקשר לאתרכם באמצעות החתימה בפרופיל.

המשך >>

לצפיה ב-'פעילויות לילדים'
פעילויות לילדים
24/03/2016 | 17:35
36
ואם משהי רוצה לעשות יום הולדת לבן שלה או לבת שלה יש לי אתר שיש בו כל מיני רעיונות לכל מיני פעילויות ויצירות ואני אישית ממש אהבתי אותו.
במידה ומשהו מעוניין קוראים לאתר: פעילות ליום הולדת – יום הולדת ועוד | אין עוד אתר כזה!!! וסורי שלא העלתי קישור זה לא נתן לי להעלות
לצפיה ב-'חופשת פורים -תוכניות והמלצה על פעילויות '
חופשת פורים -תוכניות והמלצה על פעילויות
23/03/2016 | 12:05
5
18
שתפו ביצירות שעשיתם לכבוד פורים כולל משלוחי המנות ותחפושות שהכנתם
מה התוכניות שלכם לחופשת פורים
איפה תטיילו, אילו יצירות תיצרו, היכן תבלו במהלך החג
לצפיה ב-'לחמניות שהתחפשו לאוזני המן,ולחמניה בצורת ליצן'
לחמניות שהתחפשו לאוזני המן,ולחמניה בצורת ליצן
24/03/2016 | 04:00
2
49
לצפיה ב-'מגניב! אפשר מתכון ללחמניות המתחפשות? '
מגניב! אפשר מתכון ללחמניות המתחפשות?
24/03/2016 | 12:19
1
3
לצפיה ב-':) לחמניות מתחפשות:'
:) לחמניות מתחפשות:
24/03/2016 | 13:07
15
אני השתמשתי במתכון רגיל של חלות.

רידדתי את הבצק,לעובי של בערך סנטימטר. קרצתי עיגול (יותר גדול מקוטר של ספל סטנדרטי)

במרכז הנחתי שוקולד. קיפלתי כמו שמקפלים אוזני המן,והקפדתי להדק טוב טוב.
טעות שעשיתי ומאוחר לתקן: הייתי צריכה להניח חתיכות בצק שיהיו 'תיפרי האוזן'. עכשיו זה נראה כמו משולש, בלי 'סימני הקיפול'. (זה בגלל שהבצק כמובן תופח באפיה...)
אני לא מרחתי ביצה מעל ה'אוזניים', רק מעל הליצן. אבל כמובן אפשר, ואולי אפילו רצוי- אם מוסיפים את ה 'תפרים' שאני לא הוספתי.
לצפיה ב-'משלוחי מנות של הילדים'
משלוחי מנות של הילדים
26/03/2016 | 22:25
1
17
לקחתי ערימה של מעטפות-חומות שמישהו בעבודה רצה לזרוק (כמעט לא משומשות)
יישרתי את הפתח, קיפלתי מכל הכיוונים ויצרתי שקית נייר.
את זה הילדים קישטו, כל אחד לחבריו.
לצפיה ב-'זה היה אמור להיות מצורף'
זה היה אמור להיות מצורף
26/03/2016 | 23:33
20
לצפיה ב-'הופכים את השפעת של החורף לרעשנים לפורים!'
הופכים את השפעת של החורף לרעשנים לפורים!
23/03/2016 | 16:20
3
44
דנה דעבול מצאה דרך יצירתית להשתמש באריזות של כל התרופות ממחלות החורף האחרון...

לצפיה ב-'היי! סרטון חדש לפורים '
היי! סרטון חדש לפורים
20/03/2016 | 14:13
46
היי!!!
סרטון חדש לפורים:
איך להכין אצבעות אוריגמי מפחידות! תוספת מעולה לתחפושת פורים!
לצפיה ב-'זוכים בכרטיסים להצגת ילדים בפורים! תהיו יצירתיים בתשובות'
זוכים בכרטיסים להצגת ילדים בפורים! תהיו יצירתיים בתשובות
16/03/2016 | 14:35
8
לצפיה ב-'משחקי עץ ייחודיים מפיתוח עצמי'
משחקי עץ ייחודיים מפיתוח עצמי
16/03/2016 | 12:15
59
משחקים לפיתוח חשיבה , משחקים לפיתוח הזיכרון ומשחקי חברה לכל המשפחה .
מתאים לילדים מכגיל שנתיים לשימוש ביתי או גן ילדים
לצפיה ב-'האתגר השבועי '
האתגר השבועי
19/03/2016 | 15:57
9
82
יצאנו לחופשה ללא תשלום לכמה שבועות אבל עכשיו חוזרים באנרגיות חדשות, מקווה שגם לכם יש מספיק אנרגיות כי הפעם האתגר מאתגר במיוחד.

היצירה חייבת להיות קשורה לחג פורים.
 חייבים להיות בה החומרים הבאים: אל-בד בכל צבע שתרצו, דבק חם/דבק 3 שניות, קשת לשיער. אפשר להוסיף חומרים נוספים אבל חייבים להשתמש ב-3 החומרים האלה.

מה תכינו במסגרת האתגר
מי שיציע את הרעיון הכי טוב יאודם בפורום במשך שבוע.
לצפיה ב-'הכי הכי פשוט: כתר נסיכה . אבל בנינו-'
הכי הכי פשוט: כתר נסיכה . אבל בנינו-
20/03/2016 | 14:50
1
54
יש כתרים כאלה לקנייה בגרושים... 
בכל מקרה:
הקשת תוצב ממש קרוב לקו צמיחת השיערות,לכל הקף המצח,ולא באמצע הראש, כמו שמציבים אותה ב 'סתם ימי חול' :) .
ניגזור מבריסטול,את צורת הכתר,נדביק לבסיס שלנו (כאמור, הקשת).אבל עוד לפני כן, על הקרטון נדביק משני צדדיו את האל בד.

ועכשיו ניגש לשלב שבו הכתר הזה יכול להיות יותר ספיציפי מ 'סתם' כתר.

אם החלטנו על 'נסיכת שלג'- אז נוסיף פתיתי שלג שגזרנו מנייר.
   אם החלטנו על 'מלכת הלילה'- אז הבד יהיה ב 'מידנייט בלו',(אופס,זה מונח מתחום האיפור, כמדומני...) ועליו נדביק כוכבים שגזרנו מבד או נייר צהוב.

וכך הלאה. הבת שלי התחפשה פעם ל 'מלכת החתולים'. במקרה כזה, מדביקים מדבקות חתולים על הכתר.

אבל שוב, בנינו... הכתר זה ה 'גרושים' בהכנת תחפושת, יותר קריטי להכין את הביגוד בבית..
לצפיה ב-'אפשר לקנות כמעט הכל בידינו-ההנאה מההכנה היא החשובה '
אפשר לקנות כמעט הכל בידינו-ההנאה מההכנה היא החשובה
21/03/2016 | 11:34
18
כל הכבוד על הרעיון!
לצפיה ב-'משלוח מנות פלאפל'
משלוח מנות פלאפל
21/03/2016 | 12:56
1
80
אני בפורים אתן 'אוכל מחופש'- אפיתי פשטידה, בגביעוני נייר. (פשטידה מתחפשת לקאפ קייק)
אני רוצה לאפות לחמניות קטנות שאעצב בצורת אוזני המן,(אכניס קצת שוקולד כ'מילוי')
ואני אכין גלילות של נקניק סויה (צימחי מתחפש לבשר...) וחרדל בבצק עלים.

עכשיו ליצירה:

ניקח שתי קשתות, נדביק אחת לשניה- כך שתיווצר קשת אחת רחבה.

נדביק שתי פיסות אל בד בצבע חום בהיר\קרם (זוהי ' חצי הפיתה' שלנו)

נמלא את הפיתה- בסוכריות עטופות,מיני חטיפי שוקולד .

למעלה, באיזור שבו המילוי 'מציץ החוצה', נכניס כדורי שוקולד שמראש הכנו למידה של החצי פיתה שלנו. (כדורי השוקולד מתחפשים לכדורי פלאפל)
נפזר ממתי גומי כאלה:

אלו הן ממתקי גומי בצורת בננה, שפה מתחפשים לצ'יפס.

לצפיה ב-'רק חידוד נקודה אחת: את הבד מדביקים כך'
רק חידוד נקודה אחת: את הבד מדביקים כך
21/03/2016 | 13:00
14
שיהיה מסביב לקשתות, וייצור חצי עיגול (כאמור, חצי פיתה...)
לצפיה ב-'שרביט 'פיית הפרחים''
שרביט 'פיית הפרחים'
22/03/2016 | 13:02
1
19
אקדים ואומר, שבהודעה קודמת בשרשור הסברתי איך אפשר ליצור כתר. במקרה הספציפי הזה, נדביק עליו מדבקות פרחים או פרחים קטנים מכל חומר שאפשר להדביק או להצמיד לבד הכתר.
עכשיו לשרביט.
נזדקק לחמש קשתות. נדביק מסביב לכל קשת בד, כל קשת תהיה  עלה כותרת.
נדביק את קצות הקשתות זו לזו, כך שיווצר לנו פרח.
ישאר חלל במרכז. נגזור בגודל והצורה שלו, פיסת בד בהיר מבד עלי הכותרת.
נדאג לגזור במרכזו חור, שבו נעביר קצה מקל פלסטיק, או אפילו קצה 'מטה קסמים' פשוט שקנינו בחנות. זה יהיה על תקן עמוד העלי,מצד אחד,ומצד שני- כמובן,מקל האחיזה.
נתפור את עלי הכותרת (בחוט שצבעו כצבע הבד הבהיר) לבד הבהיר. יש לשים לב, שהתפר (תפר פשוט לגמרי,זה לא בגד שצריך להחזיק כביסות וימים רבים...)
יעבור בחלק התחתון של עלי הכותרת ,כדי שיהיה נסתר מעין המתבונן.
עכשיו נשאר להעביר את המקל בחור האמצעי.אין לי רעיון איך מחזקים אותו כך שלא 'יחליק' ,אבל בטוחה שזו בעיה קטנה.

להשלמת המראה, נדביק על שימלת הפיה פרחים- שוב, מדבקות או פרחי נייר קרפ,או פרחים שגזרנו מ 'סול', או כל חומר אחר שאפשר להצמיד לשימלה.
לצפיה ב-''בהיר מבד עלי הכותרת'- בהיר יותר מבד עלי הכותרת,רק להבהרה.. '
'בהיר מבד עלי הכותרת'- בהיר יותר מבד עלי הכותרת,רק להבהרה..
22/03/2016 | 13:04
לצפיה ב-'מקסים!!!! '
מקסים!!!!
23/03/2016 | 12:04
3
לצפיה ב-'כיסוי ראש מיצרי-למסיבת 'כובעים בלבד', או,להשלמת תחפושת'
כיסוי ראש מיצרי-למסיבת 'כובעים בלבד', או,להשלמת תחפושת
23/03/2016 | 21:36
1
11
הקשת תהיה הבסיס שידאג שהבד לא יזוז.
חותכים מלבן אל בד שחור.

מדביקים לקשת,כך שמצד אחד תהיה לנו רצועה שרוחבה משהו כמו ארבעה חמישה ס'מ. זו הרצועה שמכסה את המצח.
משני צידי הקשת, 'יפול' הבד. אפשר להדביק פסי וישי טייפ דקים בצבע זהב, למראה 'בד מיצרי'.
אם אפשר לתפור את החלק ש 'נופל' לצידי הפנים,אז זה כמובן עדיף.גם תפר רק בחלק העליון יספיק, כדי שיוצר קיפול קטן.

גילוי נאות: לא ניסיתי בעצמי.
לצפיה ב-'על אותו פרנציפ- כיסוי ראש נזירה'
על אותו פרנציפ- כיסוי ראש נזירה
24/03/2016 | 13:04
27
עם כמה שינויים:
כמובן אין צורך בצבע זהב.

נקדים ונעטוף את הראש במטפחת לבנה (מבד דק) שתציץ מתחת .
בנוסף,נקצר מעט את השוליים הקרובים לפנים. אין צורך במקרה הזה, לתפור קפל בחלק הקרוב לפנים.
לצפיה ב-'משלוחי מנות יצירתיים'
משלוחי מנות יצירתיים
17/03/2016 | 03:34
5
53
פורים ממש ממש קרוב, התחפושות כבר בטח מוכנות ובטוח שהתחלתם לחשוב על הכנת משלוחי מנות.

אז איך תארזו את משלוח המנות שלכם מה מתכננים להכניס למשלוח
למי תתנו משלוח מנות
לצפיה ב-'אוזן המן סרוגה \ פסיפס ממתקים'
אוזן המן סרוגה \ פסיפס ממתקים
17/03/2016 | 13:51
3
89
סרגתי אוזן המן.זה עדיין לא גמור,ומילאתי עכשיו בבגד,כדי ש'יתפוס נפח'.
בפורים,אמלא (כנראה בלחמניות שאני אופה בבית,ועוד קרטון שתיה אישי )
ואסגור עם הפרח שרואים בציור,בעזרת סיכת ביטחון. זה מקרה של 'הקנקן ולא מה שייש בו. הגימיק פה הוא האריזה.
המשלוח מתוכנן למישהי שגילתה איכפתיות כשהיה לי איזה שהוא קושי השנה. 

רעיון אחר שאני לא אבצע,ומתאים לתת לבני נוער: פסיפס ממתקים.

לוקחים מיני ממתקים, שני סוגים שונים. מדביקים (אין לי מושג איזה דבק בטיחותי,כך שלא יחלחל לתוך הממתק) על בריסטול שגזרנו בצורת משולש.
סוג אחד יהיה ה 'מילוי של אוזן ההמן', הסוג השני יהיה 'הבצק של אוזן ההמן'. אם יש שלושה סוגים, אז אפשר אפילו סוג שלישי שהוא ה'תפר' בבצק.(שנוצר מקיפול עיגול למשולש).
כמובן שנצטרך כמה וכמה ממתקים מכל סוג,זה הרעיון של פסיפס- הרבה 'אבני בניין'.
לצפיה ב-'תמונה של הפסיפס '
תמונה של הפסיפס
17/03/2016 | 14:01
78
הדמיית מחשב :) התעצלתי לשבץ הרבה מלבנים, אז צריך לדמיין שכל הרקע ש המשולש משובץ במלבנים.

התוכנה לא מאפשרת לי  להכניס מלבנים לאורך, או באלכסון, רק לרוחב.
לצפיה ב-'מקסים! הלוואי והייתי מקבלת כזה '
מקסים! הלוואי והייתי מקבלת כזה
18/03/2016 | 12:03
1
14
לצפיה ב-' תודה,ושבוע טוב...'
תודה,ושבוע טוב...
20/03/2016 | 02:29
3
לצפיה ב-'שבוע שעבר הכנתי עם הילדים אצלם ואעלה מחר'
שבוע שעבר הכנתי עם הילדים אצלם ואעלה מחר
20/03/2016 | 10:01
32
לקחנו בקבוקי שתיה (1.5 ל') חתכנו את החלק עליון איפה שהבקבוק מתחיל להתעגל לכיוון הפקק, כמעט לגמרי השארנו מחובר 2 ס"מ, את החלק התחתון עטפנו בנייר עטיפה, לבן עם עיגולים צבעוניים, בפקק נעצנו שיפוד, עליו כדור קלקר  שקושט בעיניים זזות, פונפון אדום לאף, ופה ממנקה מקטרות. מנייר צבעוני יצרנו כובע ליצן.
את החלק העליון של הבקבוק עטפנו בצלופן מכווץ (כמו צווארון) והנה משלוח מנות לחברים.
לצפיה ב-'פעילות בגן בנושא דינוזאורים וצבעים'
פעילות בגן בנושא דינוזאורים וצבעים
14/03/2016 | 20:07
9
1434
אשמח לעזרה...
הילדים שלי (תאומים בני 4.5) צריכים להעביר פעילות בגן לגילאי 5-6.
הבן שלי בחר את נושא הדינוזאורים, והבת שלי בחרה את נושא הצבעים.
מבחינת הצגת הנושא אנחנו די מגובשים, אם כי אשמח לשמוע עוד רעיונות, אם יש לכם.

מעבר להצגת הנושא יש להכין גם הפעלה לילדים. הייתי שמחה לא להסתפק בדף לצביעה אלא משהו מעניין יותר עבור הילדים.
בנושא הצבעים חשבנו על איזשהו משחק מיון של צבעים לחמים/קרים אם כי אנחנו לא לגמרי בטוחים איך ליישם את זה היות וההפעלה צריכה להיות אישית ולא קבוצתית. נשמח לרעיונות איך ליישם את מה שחשבנו עליו או לקבל רעיונות להפעלה אחרת.
בנושא הדינוזאורים נשמח לרעיונות יצירתיים.... כי אנחנו ממש ממש תקועים .
המון תודה מראש
לצפיה ב-'ניירות צלופן זה על זה'
ניירות צלופן זה על זה
15/03/2016 | 00:32
2
227
נייר אדום ועליו נייר צהוב, נייר צהוב ועליו כחול....וכן הלאה, להמחשה של יצירת צבע משני צבעי יסוד.
דינוזאורים... אין לי כרגע רעיון,ודאי לאחרות כאן יהיה.
לצפיה ב-'אני גם חשבתי על משהו דומה'
אני גם חשבתי על משהו דומה
15/03/2016 | 09:38
1
127
חשבתי אולי להכין כמה משקפות מגלילי נייר טואלט ולמצוא דרך (אם יש לך רעיון איך לעשות את זה, אני אשמח לשמוע) להלביש עליהם כל פעם נייר צלופן בצבע אחר, וגם להלביש ניירות צלופן בצבעים שונים זה על זה ולראות איך זה משנה את הצבע שאנחנו רואים.
אולי אפילו להלביש צבע שונה בכל עין...

ועוד המחשה שמצאתי לגבי החזרה של צבעים הוא להניח בריסטול לבן (שמחזיר את כל הצבעים) ובריסטול שחור (שבולע את כל הצבעים) בחצר בשמש למשך 20 דקות ואז לגעת בהם - ולראות שהשחור התחמם כי הצבעים הם בעצם סוג של אנרגיה. אבל אני תוהה אם לעשות את זה כפעילות שהילדים עושים לבד (ואז כל ילד מקבל 2 בריסטולים) או כפעילות משותפת. זה גם בעייתי כי אם לא יהיה יום של שמש חזקה אז ה"ניסוי" לא יצליח.
לצפיה ב-'אולי משקפות תלת ממד חד פעמיות? שעליהן תדביקי'
אולי משקפות תלת ממד חד פעמיות? שעליהן תדביקי
15/03/2016 | 13:15
81
צלופן נוסף,מראש, כי סביר להניח שמשקפות תלת מימד 'סטנדרטיות' עם הצבעים שאיתן הן באות, הם כבר הרכיבו ולא תהינה 'אטרקציה'?
לגבי הרעיון עם הבריסטול- אני אהיה דוגרי איתך- לא רק בעייתי במקרה של יום מעונן,גם לא ממש ממלא זמן פעילות... 

אני מקווה לחזור בלילה עם רעיון או שניים לגבי הבקשה שלך לצלופן :)
לצפיה ב-'על צבעים ודינוזאורים '
על צבעים ודינוזאורים
15/03/2016 | 02:47
3
321
לגבי נושא הצבעים, אני בד"כ מציגה את הנושא דרך הסיפור "מעשה בחמישה בלונים" ומשם יוצאת לכל הנושא של צבעים- צבעי בסיס ומה קורה כשהם מתערבבים -עושה יחד עם הילדים את השיר של "פרפר נחמד"- באמצע היום הצבע האדום...
אפשר לתת להם לנחש כל פעם איזה צבע ייצא אם מערבבים צבע X עם צבע Y ולראות. יש גם את הספר "מלך אחד והרבה צבעים" של דתיה בן דור שהוא ממש ספר מקסים.

לגבי הפעלה- הייתי מכינה עם הילדים כדורי שוקולד שהם יקשטו בסוכריות צבעוניות

לגבי הדינוזאורים- אפשר להציג ביצה גדולה מפלסטיק של דינוזאור ולשאול את הילדים מה מסתתר שם ואז לפתוח את הביצה ולהראות כל מיני סוגים של דינוזאורים.
אפשר לשחק בינגו דינוזאורים-אם תרצי , הכנתי כזה לקייטנה שעשינו בגן ויכולה לשלוח לך.

רעיון למשחק-חציית נהר דינוזאורים: משחק מאוד כיפי, ילדים קטנים מאוד נהנים ממנו, וירצו כמה סיבובים. קונים מפה חד פעמית ארוכה (מספר מטרים) בצע תכלת או כחול. מפות חד פעמיות ניתן לקנות בגליל לפי מטר. אם לא מצאתם כזו, פשוט קנו כמה מפות חד פעמיות כחולות, והדביקו אותן זו לזו ליצירת רצועה ארוכה בצבע תכלת. כמה אפשרויות למשחק חציית נהר דינוזאורים:
א. שני מבוגרים מחזיקים ב"נהר" משני קצותיו, מנערים אותו כמו נהר סוער, והילדים עוברים מתחתיו לצלילי מוסיקה. זה נשמע פשוט, וזה אכן פשוט, והילדים נהנים מההשתוללות הזו עד מאוד.
ב. על רצועת הנהר מדביקים תמונות של עקבות דינוזאורים והילדים צריכים לעבור בנהר על גבי העקבות בלבד.

משחק שעפו עליו אצלי בגן-להכין זנב מסול שמחברים עם גומי אלסטי ושמים לילד וכל פעם ילד אחר צריך לרדוף אחריו ולמשוך את הזנב.

-נעיצת קרן הדינוזאור על האף של ילד אחר בזמן שהעיניים של הילד שמנסה לנעוץ את האף מכוסות במטפחת.

אני אשמח אם תשתפי את הרעיונות שהיו לך ותספרי אם משהו ממה שהצענו- נראה לך .
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
15/03/2016 | 09:46
2
91
אני חושבת שאולי פיספסתי בהודעה הראשונית שלי את העניין המרכזי - מי שמעביר את כל הנושא ואת הפעילות זה הילד/ה שלי , אולי בעזרה מינימלית של הגננת. אנחנו ההורים בכלל לא נהיה בגן בזמן הזה.
אז אולי אני אוכל לבקש מהגננת להקריא סיפור, אבל אני לא יכולה לבקש ממנה לארגן את המשחקים... אני צריכה איזושהי הפעלה שהבת שלי יכולה להסביר אותה לילדים בעצמה והם יעשו אותה באופן עצמאי, או כמעט עצמאי לגמרי.

כתבתי בתגובה שלי לאמא של שירה היחידה את הרעיונות שהיו לי בנושא הצבעים, וכמו שאמרתי - בעניין הדינוזאורים אני לגמרי מרגישה תקועה.... אם כי עכשיו כשאני חושבת על זה, אולי אני יכולה להכין לכל ילד "ערכה" מסול או חומר אחר שבה יש "חלקים" של דינוזאור והוא יצטרך להרכיב ממנה דינוזאור (אני הייתי רוצה לעשות את זה עם סיכות כאלה שמתפצלות כך שאחרי שמרכיבים את הדינוזאור ניתן יהיה להזיז לו את הראש, הזנב, הרגליים - אבל אני לא בטוחה שזה מתאים בגיל הזה, אז אולי אוותר על התנועתיות ואת החיבור בין החלקים אעשה עם סקוץ'?). ממש לא מתחשק לי דפי צביעה....
לצפיה ב-'אכן, זה לא היה לי ברור'
אכן, זה לא היה לי ברור
15/03/2016 | 12:32
1
120
אם זה משהו שהילדים מעבירים בעצמם, הייתי הולכת על משהו פשוט. דווקא משחק כן יכול לעבוד-סטייל תופסת זנבות (המשחק עם הזנב ששמים). מקסימום תסבירי מראש לגננת והיא תעזור לילדים להסביר.

לגבי סיכות מתפצלות- זה משהו שהגננת תעזור להם. הייתי אולי נותנת להם לצבוע חלקים שונים של הדינוזאור ואז להדביק.

יש גם ערכות כאלה של דינוזאורים מעץ שמרכיבים לתלת מימד-אולי לקנות כאלה ואז לתת להם להרכיב ולצבוע עם גואש?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/03/2016 | 15:45
27
אני אנסה לחפש ערכות כאלה, ואם לא, אז נראה לי שתהיה גם לי פעילות יצירה לסופ"ש
לצפיה ב-'מעדכנת... בעניין הדינוזאורים'
מעדכנת... בעניין הדינוזאורים
21/03/2016 | 09:49
1
400
בסופו של דבר הלכנו על דינוזאור ממקלות כביסה....
מצרפת תמונה להמחשה
לצפיה ב-'מקסים!!!!'
מקסים!!!!
24/03/2016 | 12:43
44

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום כאב
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה