לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים! לפני פרסום הודעה, נא לחצו על "המשך" לקריאה (הכפתור כאן משמאל-->):

אין להעלות תמונות המראות את פניהם של ילדים שאינם ילדיכם, בלא קבלת אישור מפורש מהוריהם.

אנא שרשרו הודעות לדיונים קיימים, פיתחו הודעה חדשה רק במידה ואין דיון מתאים.

הפרסום בפורום אסור.

בעלי עסק: באפשרותכם לפרסם בלוחות הפורום. הקליקו על הקישור ולחצו על יצירת הודעה חדשה.

בעלי אתרים ובלוגים: נשמח לראותכם כאן כחברים פעילים בפורום. אין להעלות הודעות הכוללות קישורים בלבד. נשמח לקבל מכם תוכן בצורת תיאור פעילות מעניינת או העלאת נושא לדיון. באפשרותכם לקשר לאתרכם באמצעות החתימה בפרופיל.

המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:37
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:37
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:07
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'מסגרת עם טביעות ידיים ורגליים '
מסגרת עם טביעות ידיים ורגליים
12/06/2017 | 00:48
13
אני רוצה להכין לקטנה מעין מסגרת כזו שתכיל את טביעת הידיים והרגליים שלה מהימים הראשונים יחסית (היא כבר בת חודשיים אוטוטו אבל עדיין נחשב) עם תאריך הלידה שלה, תמונת אולטרסאונד וכל מיני כאלה.

אילו פרטים הייתם שמים במסגרת כזו? האם הכנתם מסגרת כזו? אשמח לתמונות או השראות שראיתם ואהבתם.
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:53
1
7

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:32
5
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'עזרה מה לעשות עם ילד בן 3 וחצי'
עזרה מה לעשות עם ילד בן 3 וחצי
31/05/2017 | 20:34
2
26
בני רק לאחרונה הסכים לשתף פעולה בכל מה שקשור ליצירה התייעצתי עם הגננת שלו בגן ששנה תמימה נלחמה איתו גם בעבודות יצירה ורק לאחרונה הסכים סופסוף.
יש לו צבעי ידיים שמאוד נהנה מזה, יש לו גם כל מיני משחקי הרכבה מסוימים זולים, מה עוד אפשר לעשות איתו ושלא יעלה הרבה מדי כסף בנוסף לא הרבה מקום איחסון...
אולי יש ספר מסויים שיכול להתאים לי?
לצפיה ב-'לי אין רעיונות ספציפיים אבל אם את מאוד רוצה לשכנע אותו'
לי אין רעיונות ספציפיים אבל אם את מאוד רוצה לשכנע אותו
01/06/2017 | 10:59
19
כדאי לך ללכת על משהו להוא בנושא שמדבר אליו.
למשל, אם הוא מאוד אוהב מכוניות אז אפשר להכין יחד מכונית מקרטון (כל קרטון של טיטולים או של קורנפלקס או משהו כזה. קצת דבק, מספריים ויצירתיות ויהיה לכם אוטו שהוא יכול לשחק איתו גם וזה ילהיב אותו לעוד יצירות.
אם הוא אוהב גיבורי על (ספיידרמן, סופרמן...) אז אפשר לחפש יצירות שקשורות לזה
אם הוא בקטע של צבי הנינג'ה - פעם לקחתי עם הבן שלי תיק גב ישן וקטן, לקחנו טיטול לבן ישן וציירנו עליו משושים בצבע וצורה של שריון. אני הצמדתי את זה (על ידי תפירה, ניתן גם להדביק) לתיק - והיה לילד שריון. לקחתי חוצץ וגזרתי בצורת מסכה לעיניים הוספתי גומי והיה לילד מסכה לעייניים שדומה לסרט שיש להם סביב העיניים ושריון של צבי הנינג'ה. בחלק משהלבים ניתן לשלב את הילד וכך בעבודה משותפת יש לו גם משהו שהוא אוהב.

חשוב שזה יהיה בנושא שמדבר אליו אם את רוצה שזה יעודד אותו לעוד יצירות ועבודות
לצפיה ב-'מסכימה עם ga26'
מסכימה עם ga26
07/06/2017 | 04:51
12
חשוב שזה יהיה משהו שקשור לעולם התוכן שמעניין אותו.
אפשר לעשות ניסויים ביחד אם מדע מסקרן אותו, אפשר לעשות יצירה עם בצק/פלסטלינה, אפשר לבשל/לאפות ביחד.

מאוד תלוי בו ובמה שמעניין אותו ומה שמושך אותך להתעסק יחד איתו.
לצפיה ב-'חומרים ממוחזרים'
חומרים ממוחזרים
17/05/2017 | 19:19
2
42
היי אני צריכה להכין דגם ביחד עם הילד מחומרים ממוחזרים ליום ירושלים 
את הכותל או טחנת הרוח בית המקדש ?? אחד מהםם פליז עזרה 
לצפיה ב-'היי (: '
היי (:
18/05/2017 | 17:02
20
את יכולה להשתמש בחומרים ממוחזירם לבניית טחנת הרוח

מבקבוקי פלסטיק וחצץ , ליצור שבשבת מבקבוק הפלסטיק ומהחצץ את גוף הטחנה
לצפיה ב-'אולי להכין טחנת רוח מגלילי נייר טואלט/מטבח?'
אולי להכין טחנת רוח מגלילי נייר טואלט/מטבח?
29/05/2017 | 17:15
8
העמוד של הטחנה יהיה מגליל אחד או חצי גליל מטבח ולגזור מגלילים את הפסים שיוצרים את הרוח. אולי לחבר עם סיכה מתפצלת ואז ממש יהיה אפשר להזיז...

אם את רוצה דגם תלת מימד- פשוט לגזור "רגליים" ולקפל כלפי חוץ ואז הדגם יעמוד או יישב- תלוי איך מסתכלים על זה
לצפיה ב-'סוגיית המסכים'
סוגיית המסכים
13/04/2017 | 13:53
4
49
בימינו נדיר למצוא ילדים שיוצאים אחה"צ לשחק עם חבריהם- המשחק הוא אחד מול השני אבל דרך מסכים, שתקועים בין הילדים לחבריהם.
כמובן שאני מקצינה וכן יוצאים ונפגשים אבל עדיין יש הרבה זמן מסך למרבית הילדים-יותר מאשר בעבר, במיוחד עם ההתפתחות הטכנולוגית.

איך זה אצלכם בבית מהבחינה הזו כיצד אפשר לתעל את המסכים לטובת למידה חינוכית וחברתית האם אתם מתערבים לילדים בזמן המסך- מגבילים בזמן/תוכן/אחר
לצפיה ב-'תראי אצלינו הילדים די קטנים'
תראי אצלינו הילדים די קטנים
18/04/2017 | 22:08
3
28
3.9 ו- 2 כך שעדיין קל לשלוט בעניין. הבעיה היא בעיקר בחופשים שם יש התפרעות בעניין אבל בשגרה הם לא כל כך הרבה מול מסכים. בגן הם משתוללים ובבית מהרגע שאני בבית בערב (18:00 בערך) עד 21:30 הערך כשהולכים לישון הם משחקים איתי או שאני מקלח אותם והם צופים מעט מאוד במסכים. פה ושם בצהרים או מידי פעם בערב קצת יש טלויזיה אבל לגמרי לא ברמה של התמכרות.
יש להם המון צעצועים ואני מראה להם גם איך לשחק איתם ומשחק יחד איתם בצעצועים או משחק איתם במשחקי דמיון ומשחקים סוציו-דרמטיים שלהם כך שאנחנו דואגים לייצר עניין מחוץ למסכים.
אני לא יודע כמה נוכל לשלוט בזה בעתיד אבל כל עוד הם קטנים - זה לגמרי בשליטתנו.
לצפיה ב-'אני חושבת שזה גם עניין של דוגמא אישית'
אני חושבת שזה גם עניין של דוגמא אישית
19/04/2017 | 10:36
2
27
אם הילדים רואים שמבחינתנו המסכים מכובים בשעות שאנחנו איתם, אז זה ייתן להם קצת פורפורציות לעתיד.
לצפיה ב-'מסכימה...'
מסכימה...
19/04/2017 | 12:49
1
24
אני חושבת שהרבה הורים מכורח המציאות של קושי להתנתק מהעבודה ומהעולם מחוברים מאוד לנייד שלהם גם בזמן האיכות עם הילדים וככה הורה שיוצא עם הילד שלו לגינת המשחקים יבהה במכשיר שלו במקום להיות נוכח בחוויה של משחק עם הילד וגילוי של איך הילד מתמודד עם דברים מול ילדים אחרים.

אני לא מאשימה רק אומרת שזו בעיה בעייתית מאוד.
לצפיה ב-'אני הרבה פעמים משתיקה את הנייד בכניסה הביתה'
אני הרבה פעמים משתיקה את הנייד בכניסה הביתה
19/04/2017 | 13:11
8
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:03
1
2
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-' לכל חברי/ות הפורום '
לכל חברי/ות הפורום
10/04/2017 | 14:16
8
מאחלת לכם חופשה נעימה- למי שטס/ה, ולמי שלא- הנאה מטיולים בארץ או מהעבודה.
שיהיה לנו חג שמח, טעים וכייפי

מוזמנים להשתתף בשרשור ולאחל חג שמח ולשתף בתוכניות שלכם לחג זה

לצפיה ב-'האם כלי מחימר מתייבש באוויר מתאים לאוכל?'
האם כלי מחימר מתייבש באוויר מתאים לאוכל?
06/04/2017 | 17:52
1
12
שלום לכולם,

אני רוצה להכין צלחת מצות מחימר כאמור. האם זה בטיחותי לשימוש עם אוכל? אם כן, האם אפשר להשאירו כפי שהוא, או שחובה לצבוע, ואם כן - במה?

תודות וחג שמח!
אדוה 
לצפיה ב-'אני חושבת שצריך "לבשל" אותו בתנור'
אני חושבת שצריך "לבשל" אותו בתנור
09/04/2017 | 14:48
17
ואז הוא עובר תהליך מסוים שמאפשר למעשה את השימוש עם אוכל- אבל לא סגורה. לא הכנתי אף פעם משהו מחימר שאשכרה השתמשתי בו
לצפיה ב-'צביעת שמן בישול'
צביעת שמן בישול
08/04/2017 | 14:36
1
24
אני רוצה להכין בקבוק לנוי מלא בשמן עם צבע
איזה  סוג צבע אפשר לערבב עם שמן בישול רגיל כדי שהשמן יצבע?

תודה רבה 

לצפיה ב-'הייתי מנסה צבע אקריליק או צבע גואש דומיננטי'
הייתי מנסה צבע אקריליק או צבע גואש דומיננטי
09/04/2017 | 14:44
8
לא מניסיון, סתם תחושה מהמרת על האקרילי.
תנסי קודם בכלי קטן שלא סתם יתבזבז...
לצפיה ב-'עזרה ביצירה בנושא כלבים'
עזרה ביצירה בנושא כלבים
25/03/2017 | 16:56
1
40
היי!

אשמח לעזרתכם ברעיון ליצירה עם ילדים בכיתות ב' בנושא כלבים

תודה!
לצפיה ב-'נהיה לי בלוק, לא עלה לי שום רעיון אז פניתי לידידי פינטרסט'
נהיה לי בלוק, לא עלה לי שום רעיון אז פניתי לידידי פינטרסט
25/03/2017 | 22:03
39
פה יש אוסף רעיונות- חלק ממש מדליקים- http://www.easypeasyandfun.com/dog-crafts-for-kids...

כלב משקית נייר חומה- https://www.pinterest.com/pin/405605510160361931/

ופה יש עוד מבחר רעיונות- https://www.thespruce.com/kids-crafts-for-dog-love...

עדכני אם מצאת משהו שאהבת
לצפיה ב-'אביב הגיע- פסח בא'
אביב הגיע- פסח בא
25/03/2017 | 16:05
12
180
שרשור יצירות בנושא אביב ופסח יוצא לדרך... מוזמנים להצטרף עם רעיונות משלכם!
לצפיה ב-' יצירות בנושא עונת האביב'
יצירות בנושא עונת האביב
25/03/2017 | 16:05
4
43
לצפיה ב-'פרפר מגליל נייר טואלט'
פרפר מגליל נייר טואלט
25/03/2017 | 16:13
64
חומרים:
גליל נייר טואלט
מדבקות
טושים
מספריים
שמינית בריסטול
צבע גואש
מנקה מקטרות
עיניים זזות

הוראות הכנה:
צובעים בצבע גואש את גליל הנייר מבחוץ ומחכים שיתייבש- מומלץ לשים על עדן החלון. הרוח תזרז את הייבוש.

גוזרים את הגוף של הפרפר על ידי קיפול הבריסטול לחצי ויצירת 2 עיגולים צמודים ללא חיתוך ביניהם.

מדביקים את הגליל באמצע ומקשטים את הכנפיים שנוצרו מפתיחת הנגזרת שהכנו בעזרת מדבקות.

גוזרים מנקה מקטרות לכמה חלקים לפי האורך הרצוי- אני בד"כ גוזרת ממנקה מקטרות אחד משהו כמו 4 חתיכות.
מדביקים משני צידי הגליל כך שהם יעמדו במקביל ומסדרים סוג של קשת בכל צד- כל צד פונה לכיוון אחר- צד ימין לצד ימין, צד שמאל לצד שמאל.

מדביקים או מציירים זוג עיניים.

סרטון הדרכה ותמונות תוכלו למצוא פה-http://www.imaba.co.il/art_page.php?pid=684
לצפיה ב-'פרח מצלחת נייר ח"פ '
פרח מצלחת נייר ח"פ
25/03/2017 | 16:20
80
החומרים:

צלחת נייר חד פעמית שקלה לגזירה- לדוגמא:http://www.hadpeami.co.il/index.php?Subject=Catalo...

מספריים

צבעי גואש

מברשות

הוראות הכנה:
מתחילים בגזירת הצלחת: כל כמה ס"מ לגזור קו שמגיע עד לעיגול הפנימי של הצלחת- לא מעבר!
אחרי זה צובעים את העיגול הפנימי בעזרת גואש בצבע לבחירתכם, ואז את עלי הכותרת של הפרח. ההמלצה שלי היא לצבוע בצבע אחד את העיגול הפנימי ובצבע אחר את עלי הכותרת.

אפשר לגזור גם גבעול ועלים מבריסטול ולשדך את זה לפרח שנוצר.

*התמונה לקוחה מפינטרסט.

לצפיה ב-'כף היד שלי היא פרח'
כף היד שלי היא פרח
25/03/2017 | 16:23
38
הטבעת כף היד על בריסטול לבן:

מורחים על כף היד גואש בצבע אדום בעזרת מברשת מריחה ועל הזרוע עצמה צבע גואש ירוק.
מטביעים את כף היד על הבריסטול הלבן כאשר היא מונחת בצורה ישרה על אורכו של הדף. כף היד צריכה להיות ממש בחלק העליון של הדף כך שיהיה מקום גם לזרוע שהיא למעשה הגבעול של הפרח.
לצפיה ב-'חיפושית מכדורי קלקר'
חיפושית מכדורי קלקר
25/03/2017 | 16:29
31
בחנויות היצירה השונות וגם במקס סטוק/הכל בדולר ניתן למצוא כדורי קלקר בכל מיני גדלים.
ההמלצה שלי היא לקנות גודל קטן או בינוני ובמידה ויש חצי כדור קלקר עדיף.
אם אין- חותכים בעזרת סכין יפנית את הכדור.

צובעים בצבע גואש אדום את חצי כדור הקלקר ומנקדים אותו בנקודות שחורות עם טוש או צבע גואש שחור בעזרת מברשת דקה.

מוסיפים עיניים זזות או מדבקות עיניים באחד מהצדדים ומוסיפים 2 חתיכות שגזרתם ממנקה מקטרות כדי ליצור מחושים.
אפשר להוסיף גם עוד חתיכות של מנקה מקטרות שחור כדי ליצור רגליים לחיפושית.

לצפיה ב-' יצירות בנושא חג פסח'
יצירות בנושא חג פסח
25/03/2017 | 16:06
6
42
לצפיה ב-'גביע יין'
גביע יין
25/03/2017 | 16:39
37
קונים את גביעי היין החד פעמיים בחנות של חד פעמי (לקנות את הגביע עם הרגל העומדת שיש עיגול בחלק התחתון שאפשר להעמיד על השולחן).
מדביקים את 2 חלקי הגביע בעזרת דבק 2 שניות/דבק חם.

מדביקים נייר משי/מפית על החלק החיצוני של הכוס עצמה. רצוי לקרוע/לגזור לחתיכות קטנות את הנייר לפני ההדבקה.
מדביקים כך שמורחים על כל איזור שכבת דבק ואז מדביקים את חתיכות הנייר ועוברים הלאה לחלק הבא.

מורחים מעל את הדבק הבא אותו תוכלו למצוא בחנויות יצירה-http://www.target.com/p/8oz-mod-podge-gloss/-/A-17...

לדעתי- בארץ זה נקרא "סילר", אבל לא בטוחה. בטח יהיה את זה גם בטמבוריות למינהן.
מורחים מעל מה שהדבקנו עם חלונות פתוחים כי יש לזה ריח מסריח ונותנים לזה 24 שעות להתייבש.

אני אישית לא הייתי שותה מהכוס הזו אבל זה נחמד כקישוט לשולחן-אולי לשים בתוך זה פרחים על מים שיצופו, או כל דבר אחר שהוא לא דליק.
לצפיה ב-'בית ממצה '
בית ממצה
25/03/2017 | 16:40
27
לצפיה ב-'כתר ראש לפרעה'
כתר ראש לפרעה
25/03/2017 | 16:41
25
לצפיה ב-'תיק אפיקומן'
תיק אפיקומן
25/03/2017 | 16:48
23
חומרים:
סול/לבד (דומה לבד אבל עבה יותר) בצבע הרצוי
טוליפים
קישוטים לפי החשק- מדבקות/אבנים קטנות להדבקה כמו אבני פסיפס ומה שמתחשק לכם
כפתור
דבק
מספריים
חוט גמיש
מחורר

הוראות הכנה:
מקפלים את הלבד/סול ל-2 חלקים.
מקפלים בחלק העליון משני צדדיו ליצירת משולשים שנפגשים בנקודה באמצע חצי הלבד/סול.
באותה נקודה נא להדביק כפתור דקורטיבי.
מחוררים חור אחד בכל צד בחלק העליון שממנו יצא חוט לבן/שחור גמיש וקושרים בכל צד.
את 2 הצדדים שנוצרו קושרים מלפפים מסביב לכפתור וקושרים בצורה כזו שאפשר יהיה להוציא ולהכניס שוב.

בעזרת הטוליפים מקשטים ורושמים "אפיקומן".
אפשר לקשט עם החומרים הנוספים שבחרתם.
לצפיה ב-'תודה על הכל'
תודה על הכל
30/03/2017 | 22:13
1
8
לצפיה ב-''
31/03/2017 | 00:40
3
לצפיה ב-'חיפוש מתנה מקורית'
חיפוש מתנה מקורית
21/03/2017 | 21:31
5
32
מחפשת רעיון מיוחד ומקורי למתנה לאחותי בת ה9, הכוונה כמובן ליצירה כלשהי. הכיוון הוא איזה ערכה שאוכל להרכיב לבד בחנות יצירה או לחלופין איזה חומר ספציפי מיוחד.

התקציב עד 150 ש"ח בערך. קצת יותר קצת פחות...
יש לציין שהיא מאוד מוכשרת ובעלת סבלנות, יוצרת המון ויש לנו אמא יצירתית במיוחד וחומרים מגוונים בבית, כך שזה צריך להיות רעיון סופר יצירתי. רקמות וסריגות למיניהן זה פחות הכיוון, ציור צביעה הדבקה ופיסול ובקיצור כל השאר- כן. אשמח לרעיונות מיוחדים במיוחד, תודה!
לצפיה ב-'מה לגבי חומרים להכנת אלבום סקראפ?'
מה לגבי חומרים להכנת אלבום סקראפ?
22/03/2017 | 05:01
4
30
אפשר לקנות אלבום חום כזה עם דפים מיוחדים, כל מיני מדבקות לאלבומי סקראפ, עטים מיוחדים, דפים ופאנצ'ים.

אני למשל מאוד נהנית להכין אלבום הריון עם חומרים כאלה.
לצפיה ב-'איזה קטע בדיוק על זה חשבתי(:'
איזה קטע בדיוק על זה חשבתי(:
22/03/2017 | 18:31
3
22
עלה לי רעיון כזה ומאוד יכול להיות שאלך על זה, אם למישהי יש עוד רעיונות בתחום האמנות השימושית, איזה משהו נחמד שתוכל להכין לעצמה, אשמח לשמוע!
לצפיה ב-'יש גם קופסאות עץ מיוחדות (קופסאות תכשיטים, לנייר טישו וכו')'
יש גם קופסאות עץ מיוחדות (קופסאות תכשיטים, לנייר טישו וכו')
22/03/2017 | 19:45
2
23
שאפשר לקנות ולצרף צבעים מיוחדים לצביעת הקופסאות וטוליפים לכתוב, אולי מפיות מיוחדות להדבקה ודבק מפיות.
לצפיה ב-'נהדר!'
נהדר!
25/03/2017 | 21:30
1
18
אני חושבת שאכן אלך על קופסת תכשיטים עם צבעי אקריליק וקישוטים+ חומרים ליצירות חרוזים כי היא מתעסקת הרבה ביצירות חרוזים מורכבות... המון תודה על הרעיון
לצפיה ב-'מעולה. נשמח לתמונה '
מעולה. נשמח לתמונה
27/03/2017 | 16:00
6
לצפיה ב-'איך לקפל קופסת אוריגמי - סרטון הדרכה '
איך לקפל קופסת אוריגמי - סרטון הדרכה
17/03/2017 | 09:32
1
34
קצת כיף לסופ"ש עם הילדים

תהנו! 
לצפיה ב-'תודה רבה מאוד נהנתי'
תודה רבה מאוד נהנתי
19/03/2017 | 21:09
6
לצפיה ב-'יצירה ומקום '
יצירה ומקום
08/03/2017 | 11:51
5
87
אנחנו קצת לא מרוצים מאיך שארגנו את החדר של הילדה שעומדת להיוולד ואומנם זה אמור להיות רק חדר שינה עבורה כי הוא פיצי (ובכלל בהתחלה היא תישן בחדר שלנו בבסינט) אבל כן היה לנו חלום ספציפי על איך זה צריך להיראות.

חשבתי על זה שבתיאוריה אם היה לנו חדר גדול עבורה - הייתי שמחה לסדר לה פינת יצירה שם.
וזה הביא אותי לשאלה הבאה לדיון:

איפה הילדים יוצרים- האם יש להם שולחן יצירה בחדר? האם הם יוצרים בסלון? אולי בכלל יצירה היא רק בחוץ אצלכם?

שתפו סיפורים ותמונות של איזור היצירה שלכם .
לצפיה ב-'אומנם עוד אין...'
אומנם עוד אין...
08/03/2017 | 15:30
42
ועדיין אני  חושבת שיצירה כדאי שיהיה בתוך החדר של הילד ולא מחוץ לחדר כי ככה אין גבולות
חדר של 15 מ"ר שמחולק לארון, שולחן קטן (לימודים/דברי יצירה), פינה קטנה של ישיבה עם משחקים/קריאת ספר 
ועדיין כדאי קצת להתרענן אפשר לעשות במרפסת בימים נעימים כמו קיץ ואביב...
במרפסת דברים שמלכלכים עם השגחה כמו צבעי גואש, ועוד כאלה
בפנים דברים שלא מלכלכים אבל קצת... כמו דבק, מספריים והלאה...
זה דעתי...
לצפיה ב-'הבית שלנו גדול יחסית'
הבית שלנו גדול יחסית
08/03/2017 | 19:25
35
אבל תפיסתית מעדיפים שכל עוד הם קטנים ובכלל גם בהמשך מרכז הפעילות הביתית זה הסלון. ושתהיה אינטראקציה בין כולם. לכן המרכז בו משחקים ויוצרים הוא הסלון.
לצפיה ב-'ניסיתי לשלוח מסר אך לא הצלחתי'
ניסיתי לשלוח מסר אך לא הצלחתי
08/03/2017 | 21:14
2
42
התרגשתי לקרוא מזל טוב
לצפיה ב-'תודה יקירה! '
תודה יקירה!
08/03/2017 | 21:24
1
57
אוטוטו חודש שמיני
לצפיה ב-'וואו בשעה טובה'
וואו בשעה טובה
08/03/2017 | 22:32
11
לצפיה ב-'רתיעה מלכלוך- שלנו או של הילדים'
רתיעה מלכלוך- שלנו או של הילדים
01/03/2017 | 13:42
2
50
האם אתם אנשים שנרתעים מלכלוך ובלאגן איך הילדים עם לכלוך ובלאגן
האם אתם מעודדים את הילדים להתנסות בחומרים שונים, גם אם זה מלכלך

איזה חומר יצירה לעולם לא יכנס לביתכם איזה חומר יצירה הכנסתם למרות שמלכלך/מבלגן

לצפיה ב-'בקשר לשאלה בכותרת'
בקשר לשאלה בכותרת
02/03/2017 | 13:01
1
32
אצלינו אין ספק שהרתיעה מלכלוך היא של הילדים ולא מאיתנו. אנחנו די מבולגנים והבית מש לא תמיד נקי. אף פעם לא דחפנו אותם לנקיון ותמיד עודדנו אותם לאכול עם הידיים, לגעת ולהתלכלך עם חומרים שונים. ודווקא הרתיעה הגיעה ומגיעה מהילדים שלנו (בן 3.5 ובת 1.10)
מה שעשינו כשראינו לראשונה את הרתיעה היא להתחיל בבית להשתמש בצבעי ידיים, צבעי גואש, בצק וכדומה. אנחנו עושים את זה עם הילדים (לאחרונה פחות, בקיץ יותר קל) ומראים דוגמה אישית וזה אכן עובד.
לצפיה ב-'דוגמא אישית זה תמיד טוב '
דוגמא אישית זה תמיד טוב
02/03/2017 | 13:56
12
לצפיה ב-'תחפושות מחומרים ממוחזרים'
תחפושות מחומרים ממוחזרים
28/02/2017 | 04:38
5
73
בימינו מאוד קל ללכת לחנות ולבחור תחפושת, לשלם הון או פשוט להזמין מראש מהאתרים השונים אבל בעיני יותר נחמד להיות יצירתיים ולהכין יחד עם הילדים תחפושות.
לא צריך לדעת לתפור, לא צריך להיות הכי מדוייקים- כי הגוף שלנו בעצמו לא מדוייק, ולא צריך לדאוג- יש הוראות.

השרשור הנ"ל יכיל רעיונות לתחפושות ואביזרים שאפשר להכין מחומרים ממוחזרים ומחומרים שיש בבית או במחיר מוזל בחנות היצירה הקרובה לביתכם.

מוזמנים להיעזר ברעיונות, להציע רעיונות משלכם ולבקש רעיונות להכנת תחפושות ואביזרים ביתיים לכבוד פורים.
לצפיה ב-'כובע מנייר עיתון'
כובע מנייר עיתון
28/02/2017 | 04:47
51
החלק הראשון הוא יותר עבודה של המבוגר, אבל החלק השני של ההכנה הוא לגמרי של הילדים שיכולים לצבוע ולקשט.

הוראות הכנה-חלק א':
חומרים: עיתונים ומסקנטייפ חזק.
1) להביא ערימה של עיתונים- רצוי עיתון של סופשבוע שהוא יותר גדול מבחינה כמותית ומבחינת הגודל.

2) לעטוף את הראש של הילד ביריעת נייר עיתון ולהדביק מסביב עם מסקנטייפ וכל פעם להוסיף עוד שכבה של עיתון ומסקנטייפ ואז להתחיל לעצב את הצורה הרצויה של הכובע- כובע טמבל, כובע מצחייה, כובע ענקי וכו'. אפשר גם סתם להשתולל עם הדמיון וליצור כובע דמיוני.

חלק ב:

1) צובעים בצבעי גואש את הכובע שנוצר.
2) אפשר לקשט עם פונפונים, גליטרים, מדבקות וכו'.

*התמונה לקוחה מאתר "ילדיסקו".
לצפיה ב-'תכירו את האל-בד '
תכירו את האל-בד
28/02/2017 | 04:53
62
האל-בד הוא חומר שמאוד קל לעבוד איתו. הרבה גננות משתמשות בו על תקן מפה חד פעמית לשולחן אבל זה חומר שממש כדאי להכיר לכבוד פורים כי הוא גם זול יחסית וגם אפשר להכין איתו מלא דברים כמו גלימות, חולצות שהן חלק מתחפושת וכו'.

איך מכינים גלימה מאל-בד?
1)גוזרים יריעה של אל-בד לפי גודל הילד עד לפני הנעליים.
2) גוזרים לאורך בצורה אלכסונית משני צידי היריעה.
3)מוסיפים גומי גמיש לחלק העליון של הגלימה כדי שאפשר יהיה לשים את הגלימה על הצוואר של הילד.
4) אפשר לקשט את הגלימה במידה ומתחפשים למשהו ספציפי- על ידי הוספת פאצ'ים, מדבקות, ציור בגליטרים/טוליפ ועוד.
לצפיה ב-'תחפושת מדוזה משקיות ניילון'
תחפושת מדוזה משקיות ניילון
28/02/2017 | 05:00
44
אומנם שקיות סופר נהיו מצרך יקר, אבל אם נתקעתם עם המון שקיות ואין מה לעשות אפשר להפוך את השקיות לתחפושת של מדוזה!
איך מכינים?

1) לוקחים גומי "תחתונים" ומודדים את היקף הילד המתחפש.
2) קושרים את הגומי בהתאם לגודל הגוף כך שיהיה מדוייק ולא גדול.
3) על הגומי קושרים שקיות סופר- אפשר לחתוך את השקיות לחצי.
4) לובשים חולצה לבנה ואפשר להכין גם צמידים מהגומי והשקיות שהילד ישים על הידיים.
לצפיה ב-' לינקים לרעיונות להכנת תחפושת ביתית '
לינקים לרעיונות להכנת תחפושת ביתית
28/02/2017 | 05:06
39
לצפיה ב-'מלכת הפרחים \תסרוקת גבוהה כמו מארג' סימפסון'
מלכת הפרחים \תסרוקת גבוהה כמו מארג' סימפסון
01/03/2017 | 13:42
42
מלכת הפרחים: לגמרי 'גנבתי' מהתוכנית פרוייקט מסלול.מנסה לצרף תמונה.
כוסות פלסטיק חד פעמיות,נגזרו לעלי כותרת, ונצבעו.
מצמידים פרחים רבים כאלו לשימלה,ואפשר גם לכתר קיים.

תסרוקת גבוהה: רעיון שוודאי כבר ראיתם: שמים בקבוק שתיה קלה על הראש, עוטפים את השיער סביבו.

לצפיה ב-'בת הים הקטנה - שיר מקורי שהפקתי '
בת הים הקטנה - שיר מקורי שהפקתי
23/02/2017 | 14:18
23
https://www.youtube.com/watch?v=r50x64P2Qhs

השיר מספר את הסיפור האמיתי של בת הים הקטנה
עבדתי על השיר 5 שנים

מנגינה מוני אמריליו
מילים והפקה שלי
זמרת מורן סלע
קליפ מילים ועריכה גרפית סיני גרפיקס

אשמח לתגובות ושיתופים אם בא לכם
לצפיה ב-'חיסול מלאי תחפושות לילדים'
חיסול מלאי תחפושות לילדים
21/02/2017 | 09:47
34
מלאי אחרון בהחלט של תחפושות מהממות לילדים

במחירי חיסול ובאספקה מיידית

https://goo.gl/qSQKqQ

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה