לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1058510,585 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יוצרים עם ילדים

מוסכמה ידועה היא שחשוב לשחק עם הילדים וחשוב לבלות איתם זמן איכות. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שזמן איכות אי אפשר לרכוש בחנות צעצועים באריזה יפה ומנצנצת.

הפורום הזה כולו קודש לרעיונות שיעזרו לכם למצוא פעילויות מתאימות ומהנות:  ליצור עם הילדים דברים יפים, לחוות ביחד חומרים, מרקמים, מגעים ותחושות... לצחוק ביחד על הלכלוך שעשינו ולהיזכר בהנאה הפשוטה של משחק אמיתי ומאושר עם ילדיכם.

אתם מוזמנים להעלות שאלות ורעיונות- קייטנה ביתית, אחר צהריים גשום... כל מצב שבו אנחנו מחפשים פעילויות זולות, זמינות ומהנות עם ילדינו. החל במיחזור חפצים וכלה בפרויקטים כבירים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים! לפני פרסום הודעה, נא לחצו על "המשך" לקריאה (הכפתור כאן משמאל-->):

אין להעלות תמונות המראות את פניהם של ילדים שאינם ילדיכם, בלא קבלת אישור מפורש מהוריהם.

אנא שרשרו הודעות לדיונים קיימים, פיתחו הודעה חדשה רק במידה ואין דיון מתאים.

הפרסום בפורום אסור.

בעלי עסק: באפשרותכם לפרסם בלוחות הפורום. הקליקו על הקישור ולחצו על יצירת הודעה חדשה.

בעלי אתרים ובלוגים: נשמח לראותכם כאן כחברים פעילים בפורום. אין להעלות הודעות הכוללות קישורים בלבד. נשמח לקבל מכם תוכן בצורת תיאור פעילות מעניינת או העלאת נושא לדיון. באפשרותכם לקשר לאתרכם באמצעות החתימה בפרופיל.

המשך >>

לצפיה ב-'אפליקציית דפי צביעה'
אפליקציית דפי צביעה
12/08/2019 | 21:00
12
דפי צביעה של חיות, חד קרן, נסיכות, צורות, מכוניות ועוד המון ציורים נוספים בחינם ובכיף! ניתן לצבוע את כל הצורות במשחק ולאחר מכן לשמור אותן על הפלאפון ולשלוח לחברים.
השתמשו בסרגל הכלים והצבעים של המשחק וערכו את התמונות והציורים איך שאתם רוצים ובצבעים שאתם רוצים! מעל 300 ציורים לצביעה בחינם!
להורדה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cooland.colorbook

מה דעתכם על המשחק?

לצפיה ב-'רעיונות היכן לחפש מקורות סיבסוד'
רעיונות היכן לחפש מקורות סיבסוד
30/06/2019 | 12:00
19
שלום, אנו אקאדמיה לאומנויות הקרקס. מחפשים מקורות סיבסוד על מנת להמשיך ולפתח מבוגרים וילדים, לייצר מסגרת תומכת לילדים ומבוגרים יצירתיים. אנו יוצרים מופעי קרקס מרהיבים, עוזרים לאנשים לקבל ביטחון, מימוש יכולות וחלומות. נשמח לעצות! תודה מראש, צוות קרקס מאסטרו ובראוויסימו
לצפיה ב-'ערוץ שפתחתי ביוטיוב'
ערוץ שפתחתי ביוטיוב
26/05/2019 | 21:36
37
זה ערוץ יוטיוב שהמטרה שלו זה לימוד לילדים תהנו ותשאירו לי ביקורת אני רק מתחילה את זה...
https://bit.ly/2JxQMds
תודה רבה 
לצפיה ב-'בית מארח לפסח כיתה א'
בית מארח לפסח כיתה א
27/03/2019 | 22:18
1
29
הצילו... אני מארח 6 ילדים, 3 נים ו3 בנות לבית מארח. נושא פסח. ואני אובדת עצות... אשמח לרעיונות יצירתיים/משוגעים כי לי אין כלום... תודה

לצפיה ב-'חיפוש פה בנושא אביב, ופסח'
חיפוש פה בנושא אביב, ופסח
30/03/2019 | 22:10
15
אפיית מצות ביתית... הכנת ראנר לשולחן - בעצם שני ראנרים לצידי השולחן,בצבע כחול- כביכול הים שנחצה והיבשה שבאמצעו (כתבתי על זה לפני כמה שנים כאן בפורום)

כמובן על הרשת יש הרבה רעיונות להכנת פרחים ופרפרים. אם אתה בקטע של אפיה- אז אולי אפיה של עוגיות בצורת פרחים,(אבל קצת יותר משוכלל ומקורי מסתם קורץ בצורת פרח...)
לצפיה ב-'הכנת תחפושת'
הכנת תחפושת
25/02/2019 | 16:32
38
הי,
מקווה שאוכל לקבל עזרה בפורום המהמם הזה!
איך אני מכינה עגלת פופקורן לתחפושת? כמו בתמונה המצורפת.
לצפיה ב-'רעיונות ליצירות ט"ו בשבט '
רעיונות ליצירות ט"ו בשבט
16/01/2019 | 11:39
25
אהלן לפורום 
האם יש למישהו רעיון ליצירות לקראת ט"ו בשבט כולל חומרים שמתאימים לגיל הרך? 
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:20
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
28/11/2018 | 17:04
18
אנו מודים לפרפרי אהבה על ניהולה המוצלח והמסור, ומאחלים לה בהצלחה והמשך גלישה נעימה ב אנשים!

לצפיה ב-'זמן לומר שלום '
זמן לומר שלום
26/11/2018 | 19:31
33
לא בטוחה שיש פה עדיין גולשים, אבל למקרה ויש...

היי חברים,
עקב כל הבעיות הטכניות לצד בעיה של זמינות ואנרגיות מצידי, החלטתי שהגיע הזמן לפנות את מקומי כמנהלת הפורום.
מאחלת לכולכם המון הצלחה ומקווה שימצאו מנהל/ת שיעשו טוב לפורום ויצליחו לקדם אותו, למרות הכל.
תודה לכל מי שהשתתף בדיונים, פתח פוסטים ושיתף מנסיונו- מעריכה את זה מאוד.
לצפיה ב-'עונת ה"חנוכיות הממוחזרות" הגיעה '
עונת ה"חנוכיות הממוחזרות" הגיעה
13/11/2018 | 20:38
3
54
בואו נעלה רעיונות לחנוכיות ממוחזרות שהילדים יכולים להכין בעזרתנו ובתיווך שלנו
לצפיה ב-'חנוכיה מנייר כסף'
חנוכיה מנייר כסף
14/11/2018 | 05:03
42
לצפיה ב-'רעיונות מקבוצת "אמהות משקיעות"'
רעיונות מקבוצת "אמהות משקיעות"
14/11/2018 | 05:04
51
לצפיה ב-'רעיונות מאתר "את זה"'
רעיונות מאתר "את זה"
14/11/2018 | 05:05
15
לצפיה ב-'רעיונות למכחולים מהטבע '
רעיונות למכחולים מהטבע
08/11/2018 | 20:41
30
עבדתי בגן בגישת רגי'ו אמיליה ובגן הזה הגישה הייתה לאפשר התנסות עם חומרים מהטבע כך שמקל עץ שמצאנו בדרך מטיול בפארק הפך להיות מכחול כשליפפנו עליו צמר גפן.

השבוע יצא לי להכין לילדים שאני מלמדת מכחולים ממקל של קייקפופ יחד עם פונפונים צבעונים במסגרת שיעור על כלי נגינה (כהמחשה של המקוש של הקסליפון).

אילו עוד מכחולים אפשר להכין מהמתנות שהטבע נותן לנו? סקרנית לראות את התשובות שלכם!
לצפיה ב-'המלצה לפעילות עם ילדים'
המלצה לפעילות עם ילדים
04/11/2018 | 19:01
132
אני ממליצה מניסיון על פעילות מדהימה שעשיתי עם הילדים שלי.
ערכה של ציור המחולק לחלקים אותו ניתן לצבוע עם הצבעים שמגיעים בערכה (לפי ההמלצה שלהם או לא ).
עבד יופי עם הילדים שלי. פעילות ממושכת שניתן לעשות אותה בכל זמן ובכל מקום והיא נורא מעסיקה את הילדים.
לצפיה ב-'הכנת כובע מצחייה'
הכנת כובע מצחייה
29/10/2018 | 14:10
1
49
שלום, 
אני רוצה לדעת איך מכינים כובע מצחייה שעוטף את כל הראש לילד בכיתה ה'. 
מישהו יכול לעזור לי?
לצפיה ב-'מה עשית בסוף?'
מה עשית בסוף?
08/11/2018 | 20:36
20
לצפיה ב-'ערכות יצירה מוכנות- כן/לא?'
ערכות יצירה מוכנות- כן/לא?
24/10/2018 | 14:13
2
29
בד"כ ניתן למצוא בחנויות ציוד לגננות ערכות יצירה גזורות שהילדים צריכים למעשה רק לצבוע/להדביק וזה בעצם חוסך את העבודה של הגזירה לגננת/מורה.

האם זה פוגע ביצירתיות של הילד לדעתכם?

לצפיה ב-'יש הבדל בין גן לבית'
יש הבדל בין גן לבית
28/10/2018 | 12:00
1
22
בגן יש לגננת עוד X ילדים וזה יוצר הרבה עבודה אם לא כל הילדים מתורגלים בגזירה.
בבית יש יותר מקום לתת לילד לגזור בעצמו ולהחליט מה לעשות בעצמו.

זה גם תלוי בילד, יש כאלה יצירתיים מלידה וכל מה שצריך זה לתת להם את הכלים. יש כאלה שצריכים דחיפה ולהם ערכה מוכנה מתאימה יותר.
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי ואני חושבת שזה גם תלוי בהורה'
מסכימה לגמרי ואני חושבת שזה גם תלוי בהורה
28/10/2018 | 12:18
9
ועד כמה הוא יצירתי. אני למשל יותר יצירתית מבעלי אז אם כבר יקרה נס והוא יעשה עם הקטנה יצירה כלשהי (לא קרה בנתיים אבל היא גם צעירה) אז הוא יהיה חייב משהו מוכן עם הוראות הפעלה
לצפיה ב-'דיון מה עושים עם עבודות הילדים מהגן/ביה"ס/בית'
דיון מה עושים עם עבודות הילדים מהגן/ביה"ס/בית
23/10/2018 | 21:48
3
23
מי זורק/ת לפח?
מי ממחזר ומעביר כמתנה לסבים/ות?
מי תולה בבית ועושה תערוכה? אם כן- איפה? כמה זמן? מה עושים עם הציורים כש"הגיע הזמן להחליף"?

אשמח אם תשתפו
לצפיה ב-'אצלינו רוב העבודות והיצירות נעשות בבית ולא בגן.'
אצלינו רוב העבודות והיצירות נעשות בבית ולא בגן.
28/10/2018 | 11:48
2
19
לכן, עבודות מהגן פחות מקבלות תשומת לב בד"כ. בכל מקרה חלק מהעבודות אנחנו תולים וחלק לא (כי בכל זאת כל יום כמה ציורים בבית לכל ילד בנוסף לאלה מהגן זה די הרבה). אנחנו כן שומרים בערימה לרוב כותבים תאריך ומכניסים לתיקייה שכנראה תהיה מלאה מאוד מאוד כשהם יהיו גדולים.
לצפיה ב-'מעניין שיש יותר יצירה בבית לעומת בגן - קצת מפתיע, לא?'
מעניין שיש יותר יצירה בבית לעומת בגן - קצת מפתיע, לא?
28/10/2018 | 12:22
1
17
האם זה בגלל שאתם מאוד יצירתיים או בגלל שבגן יש פחות דגש על זה?

לצפיה ב-'הילדים מאוד אוהבים ואנחנו יחסית'
הילדים מאוד אוהבים ואנחנו יחסית
28/10/2018 | 12:38
14
פתוחים לזה. מניסיון שלי (כילד לפני כך וכך שנים) לא כל הורה מוכן שהילד יקשקש בטושים (ואולי יקשקש על השולחן בטעות או על הבגד) ולא כל הורה מוכן ללכלוך שנותר לפעמים אחרי ולחוסר סדר. לא כל הורה רוצה צבעי ידיים בבית. 
בגן יש יצירות אבל מקבלים אותן במרוכז בסוף שבוע ובבית יש כל יום ציורים או לחילופין המצאות שהם ממציאים (מדביקים כל מיני חפצים וניירות וקושרים חוטים ויוצרים איזה כלי רכב או משהו שהם צריכים למשחק שלהם).
הבן הגדול שלי (בן 5) מאוד יצירתי. והקטנות הולכות בעקבותיו (וגם יצירתיות בזכות עצמן אך הן קטנות יותר)
לצפיה ב-'יוצרים מחדש את הפורום- הזמנה להצטרף אליי '
יוצרים מחדש את הפורום- הזמנה להצטרף אליי
23/10/2018 | 21:46
22
עברתי דירה, התפנה מעט זמן ויש אנרגיות חדשות- אז מכריזה על כך שהגיע הזמן לעורר את הפורום .
יודעת שיש פה רק קומץ אבל אשמח לעזרתכם שתביאו עוד גולשים לפורום, שתעלו פוסטים, תגיבו לפוסטים ותעזרו לי להפוך את הפורום לפעיל שוב כי חבל, יש כל כך הרבה פוטנציאל!

מי איתי?
לצפיה ב-'שלום, שאלה לגבי מאיפה לקנות משהו'
שלום, שאלה לגבי מאיפה לקנות משהו
10/09/2018 | 11:11
1
27
שלום
לחדר בריחה ביתי שאני עושה לחברים בבית , 
אני צריך ספרי ילדים ישנים בשחור לבן, משהו שמלמד תחביבים לילדים או סתם משהו שיש בו תמונות ישנות של פעם של ילדים.
מאיפה אני יכול להשיג משהו כזה ?
חשבתי לשאול פה בפורום
לצפיה ב-'תמונות מגוגל לא יעזרו?'
תמונות מגוגל לא יעזרו?
02/10/2018 | 22:52
6
לצפיה ב-'ידיים קטנטנות יוצרות '
ידיים קטנטנות יוצרות
16/07/2018 | 17:10
4
97
אילו דברים אתם עושים/עשיתם עם פעוטות בני שנה-שנתיים מבחינת יצירה?

אני למשל אוהבת לעבוד איתה עם בצק- אני מכינה לה הום מייד וככה יודעת שאם היא מכניסה לפה, זה לא סוף העולם. מכינה לה בצבע טבעי-ללא צבעי מאכל.
היא מן הסתם עדיין לא יודעת לעשות צורות עם שבלונות אבל כן מצליחה לרדד ועושה מזה פיתה.

התחלנו גם לצייר עם צבעים מיוחדים לפעוטות (צבעים שמכניסים על האצבע אבל אפשר גם להחזיק ולצייר רגיל) וגם עושים חותמות (יש לי סט חותמות גדול לקטנטנים).
לצפיה ב-'בצק לילד בן שנתיים'
בצק לילד בן שנתיים
12/07/2018 | 14:36
2
73
אשמח לקבל מתכון של בצק שאוכל לעבוד איתו עם בני בן השנתיים ובאילו צבעים עדיף לצבוע? 
מחפשת מתכון לבצק בסגנון הבצק שמוכרים בחנויות 
לצפיה ב-'מתכון מעולה- לשמור במקרר ולהוציא קצת לפני השימוש '
מתכון מעולה- לשמור במקרר ולהוציא קצת לפני השימוש
16/07/2018 | 13:50
1
55
2 כוסות קמח,2 כפיות קרם טרטר, חצי כוס מלח,2 כפיות שמן,כוס מים חמים, אפשר להוסיף צבע מאכל אם רוצים צבעוני. מעבדים לבצק ומשאירים בתוך שקית זיפלוק או קופסא. יכול להישמר ככה חודשים.

אפשר להוסיף יותר מלח ,זה נועד לגרום להם פחות לטעום את הבצק. אצלנו החצי כוס לא הספיק: D ניסתה לזלול חופשי תוך כדי המשחק.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/07/2018 | 21:17
7

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה