לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ביסקסואלים/ות

פורום עבור כל מי שמזדהה תחת הקשת הביסקסואלית - ביסקסואליות, פאנסקסואלים, אומניסקסואליות, ביסתקרנים, מתלבטות, לא מוגדרים, לסביות שאוהבות בנים, הומואים שאוהבים בנות, קוויריות, לסביות, הומואים, סטרייטיות, טרנסג'נדרים, ג'נדרקוויריות, אינטרסקס, בוצ'ים, פמיות, בדס"מים, פוליאמוריות, פרטנרים, חברות ובני/ות ברית.

לדיון בנושאים שמעניינים אותנו, לשיחות, להתייעצויות, כדי לחלוק, כדי לשאול, כדי להסכים, כדי ליצור, כדי להרוס, כדי לבקר, כדי להחמיא, כדי לשמוח, כדי להיות עצובות, כדי לדבר על דברים טובים ולדבר על דברים קשים, על זעם, על דיכוי, על חגיגה, על זהות, על פגיעה, על שמחה, על חברות, על קהילה, על סולידריות, על פוליטיקה, על חוויות - על כל מה שבא, כל מה שעולה וכל מה שיוצא :)

אודות הפורום ביסקסואלים/ות

פורום עבור כל מי שמזדהה תחת הקשת הביסקסואלית - ביסקסואליות, פאנסקסואלים, אומניסקסואליות, ביסתקרנים, מתלבטות, לא מוגדרים, לסביות שאוהבות בנים, הומואים שאוהבים בנות, קוויריות, לסביות, הומואים, סטרייטיות, טרנסג'נדרים, ג'נדרקוויריות, אינטרסקס, בוצ'ים, פמיות, בדס"מים, פוליאמוריות, פרטנרים, חברות ובני/ות ברית.

לדיון בנושאים שמעניינים אותנו, לשיחות, להתייעצויות, כדי לחלוק, כדי לשאול, כדי להסכים, כדי ליצור, כדי להרוס, כדי לבקר, כדי להחמיא, כדי לשמוח, כדי להיות עצובות, כדי לדבר על דברים טובים ולדבר על דברים קשים, על זעם, על דיכוי, על חגיגה, על זהות, על פגיעה, על שמחה, על חברות, על קהילה, על סולידריות, על פוליטיקה, על חוויות - על כל מה שבא, כל מה שעולה וכל מה שיוצא :)
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות וברוכים הבאים לפורום ביסקסואליוּת! ביסקסואליות, דו-מיניים, פאנסקסואליות, אומניסקסואלים, בירומנטיות, ביסתקרנים, מתלבטות, לא מוגדרים, לסביות שאוהבות בנים, הומואים שאוהבים בנות, קוויריות, לסביות, הומואים, סטרייטיות, טרנסג'נדרים, ג'נדרקוויריות, אינטרסקס, בוצ'ים, פמיות, בדס"מים, פוליאמוריות, פרטנרים, חברות ובני ברית. לפני כתיבה ראשונה בפורום נא להתעדכן בכללי הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2016 | 10:03
173
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'זוג אירוטי וחושני מחפש אישה לצפייה '
זוג אירוטי וחושני מחפש אישה לצפייה
12/06/2016 | 19:46
201
אנו זוג, נאים, סקסיים, בני 50.
הסקס בינינו אירוטי וחושני במיוחד, עם המון תשוקה.
מחפשים אישה שתצפה בנו בסקס.
אם את מעוניינת, פני אלינו במסר.
מעוניינים באישה בלבד !
לצפיה ב-'סרט סקסי ברמות - יום ב' 20:00 - "תאו והוגו" '
סרט סקסי ברמות - יום ב' 20:00 - "תאו והוגו"
06/06/2016 | 12:59
214

גם קצת פורנו וגם סרט דרמה חזק וגם השחקנים וזוג הבמאים מתארחים בפסטיבל
פרטים וכרטיסים:
"תאו והוגו" - (Paris 05:59)

יומיים אחרונים של פסטיבל הקולנוע הגאה  TLVFEST (סינמטק ת"א)
לצפיה ב-'עבודת סמינר- שאלון'
עבודת סמינר- שאלון
05/06/2016 | 14:47
92

שלום לכולם!
במסגרת עבודת הסמינריון שלי , העוסקת בפסיכולוגיה חינוכית, אני עורכת מחקר המתמקד בדרך שבה תופסים הצעירים הלהט"בים את היציאה מהארון בעיני הוריהם.
^המחקר מתמקד בלהט"בים שיצאו מהארון לפני גיל 18 ^
חשוב לי להדגיש שהשאלון **אנונימי לחלוטין** ויעשה בו שימוש לצורכי עיבודים סטטיסטים בלבד.
אשמח על כל עזרה שיתוף,הפנייה לאנשים המתאימים
תודה רבה

http://goo.gl/forms/JmgGwKxpW0AmQ5m42

לצפיה ב-'עבודת סמינר- שאלון'
עבודת סמינר- שאלון
05/06/2016 | 14:37
48
שלום לכולם!
במסגרת עבודת הסמינריון שלי , העוסקת בפסיכולוגיה חינוכית, אני עורכת מחקר המתמקד בדרך שבה תופסים הצעירים הלהט"בים את היציאה מהארון בעיני הוריהם.
^המחקר מתמקד בלהט"בים שיצאו מהארון לפני גיל 18 ^
חשוב לי להדגיש שהשאלון **אנונימי לחלוטין** ויעשה בו שימוש לצורכי עיבודים סטטיסטים בלבד.
אשמח על כל עזרה שיתוף,הפנייה לאנשים המתאימים
תודה רבה

לצפיה ב-'יחסים חצי פתוחים '
יחסים חצי פתוחים
05/06/2016 | 14:28
178
לאחר שנתיים וחצי של קשר כזה (שהסתיים לפני כחצי שנה), הבנתי שמה שכנראה הכי נכון לי זה קשר חצי פתוח (האחרון היה עם בחורה דו מינית שהיתה עם נשים, מהצד שלי -נאמנות מוחלטת).

תראו, במציאות אני הבן אדם הכי לא קנאי שיש, כשאני בקשר ובכלל יש לי בטחון גדול מאוד (ואולי גדול מדי אבל בנתיים לא התאכזבתי), משער שזה גם קשור לתכונות מולדות, אבל אף פעם לא היתה לי את הקנאות האובססיבית למישהי, תמיד זה הפריע לבנות הזוג שלי, ואולי גם טיפה לי, כי אין מה לעשות קנאה במידה יוצרת גם משהו בריא, משהו שעוזר להתעלם מהפיתויים הרבים בחוץ, משהו שמוסיף שעות שבועיות של מחשבה על הפרטנרית, משהו שיכול לחזק.

והנה, בקשר הזה, פתאום היא צצה לי, אומנם במידה מאוד קטנה וברגעים מסויימים, אבל הקנאה הזאת עשתה לי טוב, ובדיעבד אני יודע שגם לקשר, העוצמות שהגענו אליהן בקשר הזה היו חזקות יותר ממה שכל אחד מאיתנו חווה בעבר, כאן הבנתי באמת מה זה אומר לתת את הלב שלי למישהי אחרת ולהיות אחראי גם על שלה.

אם יש מישהי שמתחברת, או אם יש למישהו תובנות מעניינות על קשר כזה - אני כאן:)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
02/06/2016 | 15:40
74
מחפש בחורה שהיתה בעברה גבר
להכרות
תשאירו פרטים ואחזור
אני בן 60 אבל עם ראש פתוח
רוצה לחוות ולהכיר טרנסג'נדרית חמודה
הסקרנות הורגת אותי, ביחוד כשרואה סרטים וסרטונים באינטרנט זה מאד מרגש.
לצפיה ב-'פסטיבל הקולנוע הגאה TLVfest מתחיל! מלא בסרטים שווים!'
פסטיבל הקולנוע הגאה TLVfest מתחיל! מלא בסרטים שווים!
29/05/2016 | 01:12
65
 העמוד הרשמי
ולמי שמעדיף פייסבוק   (ויש איוונט נפרד? לא ברור)

תבואו, יהיה מהמם

לצפיה ב-'היי... גבר דו שמחפש זוג דו...'
היי... גבר דו שמחפש זוג דו...
26/05/2016 | 19:56
159
אז אני לא יודע אם זה המקום הנכון, אבל אני גבר דו, נשוי ודיסקרטי, שמחפש זוג דו להפר איתו את שלוות היום.
אז... אם אתם שם, אשמח לשמוע מכם...
לצפיה ב-'סיפור אמיתי מהחיים קורע לב. '
סיפור אמיתי מהחיים קורע לב.
18/05/2016 | 20:22
226
שלום חברים.
הייתי רוצה לשתף אתכם  בשתי סיפורים אמיתיים שקרו לי לפני כ 11 וחצי שנים. זה סיפור שממש קרה את ליבי. והשני ממש הציל אותי.
אז ככה. לפני 11 וחצי שנים בערך הכרתי בחור אחד, בחור מקסים, וטוב לב, ומעניין. ומהר מאוד נהייתה לי סוג של התאהבות בו. והיה בינינו קליק ומהר מאוד הפכנו לזוג. 
ובהתחלה הכל היה טוב, עשינו הכל ביחד. היינו ביחד חצי שנה בערך. עד שמשהו קרה איתו. איזה יום שאף אחד לא היה אצלי בבית הזמנתי אותו לערב רומנטי, עם יין, ופינוקים במיטה, וכמובן סקס מדהים. והוא ענה לי בחיובי ואמר שהוא יבוא בכיף. אז הכנתי הכל, יין נרות, עשיתי רומנטיקה, סידרתי את המיטה לקינוח, התקלחתי, התבשמתי, לבשתי חוטיני שיהיה יותר סקסי. וחיכיתי לו כל הערב והוא פשוט לא הגיע לערב הרומנטי שקבענו, ואני מתקשר אליו והוא לא עונה. למחרת אני מתקשר אליו והוא עונה לי. ושאלתי אותו למה הוא לא הגיע, והוא ענה לי שבכלל לא קבענו שום דבר כזה. והוא אמר לי שהוא צריך פסק זמן מכל היחסים עם בנים, יותר מאוחר הבנתי שהוא לא בשום פסק זמן אלא ממשיך להיפגש עם בנים אחרי. מרגע זה נשבר לי הלב לרסיסים, גם שהוא שיקר לי שהוא יבוא לערב רומנטי וגם שיקר לי שהוא צריך לנוח מכל זה. בחור שכלכך אהבתי במובן מסויים פשוט הרבה הכל.

הסיפור השני הוא כזה: אחרי שנרגעתי מהבחור הזה ששיקר לי, החלטתי שאני ממשיך לנסות הלאה. והכרתי בחור חדש, והוא סיפר לי שהוא גיי ושהוא מחפש קשר רציני עם בחור, האמנתי לו ועברנו לטלפון, והוא ישר רצה לדעת מתי נעשה את זה, אז שאלתי אותי לאן הוא ממהר הרי רק הכרנו, ואם הוא מחפש קשר רציני וזוגיות אז ברור שסקס יגיע בשלב מסויים, וחוץ מזה שמחפש קשר רציני לא מתחיל את הקשר בסקס. והוא המשיך לשאול מתי נעשה את זה. והבנתי שמשהו מוזר אצלו. אחרי שיחה דיי ארוכה איתו וממה שהוא דיבר וסיפר, הוא הבין שאני לא נופל בפח שלו והוא אמר לי שהו
א בעצם סטרייט הומופוב, ומתחזה לגיי, וכל משהו שהוא רצה זה לתת מכות למישהו שאוהב בנים, ואולי גם לרצוח, אי אפשר לדעת. מזל שלא ניפגשתי איתו. וככה בעצם ניצלתי ממכות בטוח. אולי הוא לא רצה לתת מכות אבל מה שבטוח שהוא רצה לעשות לי משהו לא נעים. ואמרתי שלא התקשר אלי יותר בחיים שלו. וממש נפגעתי מזה שיש מתחזים לגיי כדי לגרום לכאב.

אלו הם הסיפורים מהחיים שלי
לצפיה ב-'מחפש מישהי'
מחפש מישהי
18/05/2016 | 18:01
115
דו מינית לשלישייה
לצפיה ב-'געגועים לעשות אוראלי לגבר, ועקב כך נוצרה בעיה אצלי.'
געגועים לעשות אוראלי לגבר, ועקב כך נוצרה בעיה אצלי.
18/05/2016 | 13:45
276
שלום חברים.
יש לי שאלה שדיי מטרידה אותי בזמן האחרון, ולא ידעתי איפה ואת מי לשאול, ובמקרה נתקלתי בפורום הזה.

אז ככה, אני בן 34 יש לי בת זוג כבר כמעט 5 שנים וטוב לנו ביחד, ואנחנו מתחתנים בקרוב. אבל למרות האהבה המאוד גדולה שיש לי כלפיה, והיא מאוד יקרה לי וחשובה לי. יש לי התלבטות לגבי בנים (בטח בגיל  הזה נשמע מאוד מוזר שיש התלבטות). אבל ההתלבטות לגבי בנים זה לא מהיום להיום. הכל התחיל בגיל 15 בערך היה לי אז חבר הכי טוב בכיתה שתמיד היינו ביחד בכל מקום, ותמיד בילינו ביחד. ובאיזה ערב אחד טיילנו בפארק ופתאום הוא שואל אולי שאלה שמאוד הפתיעה אותי, הוא שאל אותי "האם אני רוצה לעשות לו אוראלי". אבל מאוד פחדתי לנסות את זה ולא הייתי מוכן לשאלה כזאת פתאום. פחדתי מהרבה סיבות ולכן לא הסכמתי לאוראלי. אבל הסכמתי לגעת לו וזה היה דיי נעים לגעת לו ולאונן לו. וזה בעצם הייתה הפעם הראשונה שנגעתי לגבר. אחרי המקרה הזה זה דיי עבר לי ולא חשבתי על זה יותר. עד שהתגייסתי לצבא וכמובן שראיתי הרבה גברים ערומים ובשלב מסויים בצבא התעוררה בי שוב הפנטזיה על גברים והתעוררה בי סקרנות לנסות עם גבר, והפעם זה בא מרצון אישי ולא  כהצעה ממישהו. ולא היה לי מה לעשות עם זה. וככל שעבר הזמן הצבא וראיתי גברים עירומים ככה גברה ועלתה הסקרנות לנסות עוד ועוד, והייתי אכול מבפנים כי לא יכולתי לעשות עם זה שום דבר. זה מצד אחת. מצד שני מאוד רציתי להכיר בחורה טוב לקשר רציני. מה שהכניס אותי לבלבול קשה עם עצמי. אחרי הצבא בגיל 21 היו לי כמה ניסיונות להכיר בחורה לקשר זוגי, אבל כל הניסיונות נכשלו ולא הלך עם זה בכלל. ונכנסתי למצב נפשי קשה, ולדיכאונות. ומישהי שעבדתי איתה ראתה עלי שמשהו עובר עלי וניסתה לעזור לי וסיפרתי לה מה קרה לי ועל כל הניסיונות הכושלים עם בנות. אבל הרצון לנסות עם גבר לא עבר לי הוא רק נרגע קצת.
והיא הציעה לי שאולי אני אנסה עם בנים, שאולי בנים זה הייעוד שלי. ואני הקשבתי להצעה שלה ואמרתי לעצמי שאני הולך על זה עם בנים עד הסוף. שאני מנסה עם בנים. זה היה בגיל 22. והתחלתי להכיר וללמוד קצת על הקהילה הגאה. ובמקביל גם לנסות להכיר בחור לניסיון. ומצאתי מישהו דיי מהר וזרמתי איתו, ואיתו בעצם עשיתי אוראלי  לגבר בפעם הראשונה ומאוד נהנתי. אבל מסיבות אישיות שאני לא אפרט עליהם זה לא הלך איתו.
וישר אחריו הכרתי בחור חדש, מישהו מהמם, ובחור טוב. ואיתו זה כן הצליח והיינו ביחד חצי שנה ואיתו כבר היה הכל. הכל כולל הכל. אבל גם מסיבות כלשהן זה נגמר איתו. ואחרי הפדירה היה מקרה אחד שניצלתי ממכות בטוח מבחור אחד שהכרתי שסיפר לי שהוא גיי וגם מחפש זוגיות רצינית עם בחור אבל מהר מאוד הסתבר לי שאותו הבחור היה מתחזה לגיי ושבעצם הוא היה סטרייט  הומופוב וכל התוכנית שלו זה היה בעצם לטפל במישהו שאוהב בנים.
ומאוד נהנתי לשכב עם גבר, ולעשות אוראלי. זה בהחלט חוויה שונה ומיוחדת. אבל למרות שנורא נהנתי, משהו היה חסר בכל זה, ולא הרגשתי שייך לקהילה, ולא הרגשתי שאני גיי. אבל רציתי להמשיך עם בנים, והמשכתי לנסות להכיר בנים, לזוגויות רצינית ולא לסטוצים למרות שלא הרגשתי גיי בכלל. אבל שום דבר לא הצליח יותר עם בנים. ואחרי המקרה עם המתחזה ההוא הפסקתי להכיר בנים.
ונכנסתי שוב לדיכאון עמוק ולתיסבוך קשה עם עצמי ובילבול קשה. ולא ידעתי מה אני רוצה בעצם לחיות עם בחורה או עם בחור. ובמשך 3 שנים בערך התנזרתי לגמרי מהיכרויות עד שאני אבין מה אני רוצה. בסופו של דבר הלכתי לפי מה שהלב מרגיש ורוצה. והחלטתי לוותר סופית על בנים. ולנסות שוב להכיר בחורה רצינית לזוגיות. אבל כמובן שלא הכל הלך חלק אבל לא ויתרתי והמשכתי לנסות. עד שהכרתי עם בת זוגתי כפי שציינתי בתחילת השיחה. וסיפרתי לה על העבר שלי עם בנים והיא קיבלה את זה ונתנה לזה צ'אנס לזוגיות למרות הידיעה עלי.
וכפי שציינתי בהתחלה שנורא טוב לי איתה והזוגיות איתה מאוד חשובה לי. אבל לאחרונה התחלתי קצת להתגעגע לאוראלי לגבר, אבל רק בקטע של אוראלי
אבל אני ממש לא רוצה לוותר עליה.
אבל מצד שני אני מתגעגע לזה.

אז השאלה שלי היא: מה זה אומר עלי בעצם? ומה אני צריך לעשות עם זה?

אני מאוד מודה לכם על הסבלנות הקריאת הסיפור הקשה שלי.
ואני אשמח ועצות טובות.

תודה רבה

לצפיה ב-'עיסוי לגבר מבחור חלק ונאה0545374858'
עיסוי לגבר מבחור חלק ונאה0545374858
16/05/2016 | 20:19
190
עיסוי טנטרה בכול הגוף .
בתל אביב מיקום פרטי.
0545374858
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:17
19
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'הכדורסלן גילי מוסינזון יצא מהארון כבי-סקסואל'
הכדורסלן גילי מוסינזון יצא מהארון כבי-סקסואל
13/05/2016 | 12:10
103
לצפיה ב-'הכרות ftm'
הכרות ftm
06/05/2016 | 02:38
1
171
מחפשת להכיר טרנסג'נדר ..מאישה לגבר..
לצפיה ב-'מחפשת להכיר או מחפשת להשכיר?'
מחפשת להכיר או מחפשת להשכיר?
10/05/2016 | 04:23
101
אני בטוח שיש בנמצא גברים טרנססקסואלים שישמחו להכיר אבל ההודעה שלך מזכירה יותר התכתבות באטרף מאשר משהו שיכול להתפתח להכרות.
אני אציג את זה אחרת: אם כגבר אני אגיד שאני מחפש להכיר אשה, מה הסיכוי שאת תעני?
אני מציע שתתחילי מלכתוב הודעה של קצת יותר מחמש מילים, שאפשר יהיה להכיר אותך.
מי את?
מאיפה את?
למה כדאי להכיר אותך?

או לחילופין, כמה את מתכוונת לשלם? (כי, כאמור, זה התחושה שההודעה שלך מעבירה)
לצפיה ב-'כיצד לבחון את המיניות שלי?'
כיצד לבחון את המיניות שלי?
25/04/2016 | 22:16
1
254
אני בן 24 ואינני מצליח לפענח את זהותי המינית. במציאות הייתי רק עם נשים. יחסי מין מלאים היו רק עם בחורה אחת שאיתה יצאתי בחודשים האחרונים ולפני מספר שבועות נפרדנו.
במהלך היום יום אני תופס את עצמי בעיקר מביט אל עבר בחורות. מעולם לא הייתי עם גבר אך אני יכול להתחרמן מהמחשבה של סקס עם גבר, והבאתי ביד לא מעט פעמים מול פורנו גיי,
גם במיטה ובמיניות עם בחורה יש לי דיסוננס כלשהו, חרדתיות, אי נוחות, ובעיית תפקוד מינית לעתים. אולי חלקו קשור בחרדת הזהות המינית, אך ייתכן שמסתתרת משיכה גדולה יותר לגברים. בכל מקרה אני מבין שאני חייב להתנסות עם גבר כדי לדעת באמת. הבעיה היא שאינני יודע איפה אפשר למצוא פרטנר שהוא גם הגון וגם שיהיה לטעמי וגם להישאר דיסקרטי בשלב הזה.

בקיצור, אשמח לעזרתכם :)
לצפיה ב-'לנשום עמוק ולהרגע'
לנשום עמוק ולהרגע
27/04/2016 | 03:16
151
הדרך היחידה לדעת מה הנטיה המינית שלך היא לבדוק בעצמך.
מצטער, זה לא שיש מכשיר שבוחן ונותן תוצאה סופית.
ההמלצה שלי היא ללכת לפי מה שאתה מרגיש. אם אתה רוצה להיות עם גבר, לך על זה. אם אתה רוצה להיות עם אשה, כנ"ל.

ממליץ גם לקרוא את עמוד השאלות הנפוצות
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:52
19
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'זוג בי סקסואל'
זוג בי סקסואל
14/04/2016 | 21:10
356
שלומות לכל החברים
לא בטוחים שזו הפלטפורמה המתאימה אבל מנסים בכל מקרה...
אנחנו זוג יזיזים (אישה וגבר) מהמרכז ושנינו ביסקסואלים
מעוניינים להכיר מישהי נעימה ובוגרת להעביר איתה רגעים חמימים ואירוטים בשלישיה.
גם זוג דומה יתקבל בברכה.
שיהיה אחלה סופ"ש לכולם
:)
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:21
62
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום