לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3311433,114 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'ייפוי כוח בעל פה'
ייפוי כוח בעל פה
22/01/2019 | 14:05
2
16
שלום,

האם קיים מושג כזה ייפוי כוח בעל פה, ובעיקר שמי שמקבל את ייפוי הכוח הוא קרוב משפחה? כלומר בין קרובי משפחה?
תודה.
לצפיה ב-'מציע לך לעיין בחוק השליחות'
מציע לך לעיין בחוק השליחות
22/01/2019 | 15:00
1
15
למיטב ידיעתי יפוי כוח יכול להיות גם בעל פה למעט באותם מקרים בהם יש דרישה בחוק שהוא יינתן בכתב. יפוי כוח הוא חוזה בין שולח לשלוח וחוזה יכול שייעשה גם בעל פה.
לצפיה ב-'ייפוי כוח בעל פה'
ייפוי כוח בעל פה
23/01/2019 | 23:06
2
בעיקרון אין מניעה לתת הרשאה לאדם לפעול בשמך בעל פה (אם כי יש מקרים שבהם יש מניעה כזאת)
מצד שני, צד שלישי יכול לדרוש לקבל העתק של הרשאה בכתב כתנאי להסכים להתייחס לשליחות.
לצפיה ב-'האם אפשר לבקש להקפיא בר"ע'
האם אפשר לבקש להקפיא בר"ע
23/01/2019 | 20:48
1
6
אחר שהוגשה בר"ע על החלטה והיות ובדיון שהתקיים בשלום לאחר החלטה השופט הציע ללכת לגישור אך עדיין לא התחיל גישור האם אפשר לבקש בינתיים להקפיא את הבקשה של הברע עד שנראה מה התקדמות בגישור ואיך זה יתחיל וילך              עדיין לא היה דיון בבר"ע ממש הוגש עכשיו לפני תום 30 יום 
לצפיה ב-'האם תקנות סדא '
האם תקנות סדא
23/01/2019 | 21:00
3
סעיף 153 מדבר במקרים כאלה כלומר שאפשר לבקש אבל זה לא בקשה לדחות דיון היות ועדיין לא נקבע אלא בקשה להקפיא עד שנראה איך יתקדם הגישור
לצפיה ב-'ניגוד ענינים בועדת הבחירה לשופטים'
ניגוד ענינים בועדת הבחירה לשופטים
22/01/2019 | 18:45
17
לשחיתות בבתי המשפט אין התחלה ואין סוף. הפעם אני רוצה לדבר על ניגוד ענינים בועדת הבחירה לשופטים. זאת הועדה שאפי נוה היה חבר בה, אבל לא עליו אני רוצה לדבר. 

בועדה הזאת חברים מספר אנשי ציבור ובהם נשיא ביהמ"ש העליון  ועוד 2 שופטים של ביהמ"ש העליון.  הנשיא הוא חבר קבוע בועדה. כל עוד הוא נשיא הוא חבר הועדה מכוח החוק.

לכל הנשיאים שישבו בועדה בשנים האחרונות,  לרבות הנשיאה הנוכחית, ישנם בני משפחה קרובים שהם עורכי דין. הוא הדין בשופטים האחרים.

בני המשפחה מופיעים לפני שופטים בבתי משפט השלום והמחוזי, שרואים עצמם מועמדים לקידום. לשופט שדן בתיק  יש חשש סביר שאם הוא יפסוק נגד עוה"ד "המיוחס", הוא ילך לאביו/אחיו/בן זוגו שיושב בועדת הבחירה ויתלונן שהשופט המסויים "דפק אותו" והשופט שבועדה יפגע במינויו.

קיים אם כך חשש ממשי שהשופט מושפע ממעמדו של עורך הדין המיוחס שמופיע לפניו ופוחד ממנו, והחשש  הזה מרחף כעננה מעל ההליך השיפוטי ומזהם אותו, פשוטו כמשמעו.

כל עו"ד שבן משפחתו הקרוב (הורה, אח או בן זוג) הוא חבר הועדה לבחירת  שופטים, ומופיע בביהמ"ש המחוזי או השלום, מזהם את ההליך השיפוטי. הוא יוצר חשש ממשי למשוא פנים לטובתו.

המסקנה היא שצריך להוציא את השופטים מהועדה לבחירת שופטים.

יש לקוות שהשחיתות שהתגלתה בעקבות פרשת אפי נוה תביא לשינוי חקיקה שיהפוך את בתי המשפט לישרים יותר.

לצפיה ב-'מישהו הגיע אלי'
מישהו הגיע אלי
22/01/2019 | 07:29
1
35
ורוצה להגיש תביעה אחרי שחלם בלילה שהרביצו לו. הבעיה שהוא לא זוכר מי. מישהו התנסה בזה? יש תקדימים? תודה לעונים.

חוראני- לראשות הלשכה
לצפיה ב-'בחלק של רצון להגיש תביעה גם אני התנסיתי'
בחלק של רצון להגיש תביעה גם אני התנסיתי
22/01/2019 | 17:01
15
אבל לא פניתי לעורך דין כדי להגיש תביעה כי הבנתי שזה חסר טעם.

הנה הסיפורים שלי:
עץ שליד ביתי נפל בסערה לפני כמה ימים, וגרם להפסקת חשמל בביתי למשך מספר שעות.
חשבתי להגיש תביעה נגד העץ החצוף שנפילתו גרמה לי לעוגמת נפש רבה אבל לא פניתי לעורך דין וויתרתי על הרעיון.

מקרה יותר רציני שחשבתי להגיש תביעה היה כשגנבו לי את הפלאפון אבל אין לי מושג מי הגנב כך שגם ויתרתי על הרעיון של הגשת תביעה.
לצפיה ב-'אפי נוה שלח מכתב התראה לעיתונאית הדס שטייף ולעוד אישים'
אפי נוה שלח מכתב התראה לעיתונאית הדס שטייף ולעוד אישים
21/01/2019 | 16:22
2
70
ודורש 5 מליון ש"ח פיצויים בגין הפריצה לטלפון הנייד שלו. האם הדרישה מוצדקת?

לדעתי לא. ס' 18(3) לחוק הגנת הפרטיות קובע שלא יישא אדם באחריות בגין פגיעה בפרטיות אם בפגיעה היה ענין ציבורי והפרסום לא היה כוזב.

הדס שטייף חשפה פרשיה חמורה מאוד של פגיעה בטוהר המידות מצד נוה שבגינה נעצר. המשטרה חוקרת חשד שנוה קיבל שוחד מיני  משופטת. החשד הוא שהיא סללה את דרכה לשיפוט לאחר ששכבה אתו. כמו כן נחקרים חשדות נוספים כנגדו ונגד מתמחה כשהחשד כאן שהוא קיבל ממנה שוחד מיני כדי למסור לה את תוצאות בחינת ההתמחות.

דומה שאין מחלוקת שפרסום הפרשיות האלה שמקורן בטלפון הנייד שלו הוא בעל ענין ציבורי.

אילו היתה הדס שטייף מפרסמת את מה שגילתה בכלי התקשורת לא היתה נושאת באחריות. אלא שהיא עשתה הרבה פחות מזה. היא מסרה את החומר למשטרה.   לדעתי היא חפה מכל אשמה אזרחית או פלילית. 
לצפיה ב-'השאלה היא איך הדס שטייף יכלה לדעת מראש שבפגיעה'
השאלה היא איך הדס שטייף יכלה לדעת מראש שבפגיעה
21/01/2019 | 17:03
26
יש ענין ציבורי.

הרי בזמן שפרצה את הטלפון של נווה לא יכלה לדעת שהפריצה תחשוף פרשיה חמורה.

בהנחה שהדס שטייף לא יכלה לדעת מראש שאפי נווה אשם אז 
האם זה לא אומר שאסור לה לפרוץ את הטלפון כי אולי אפי נווה לא אשם?

האם העובדה שמתברר שאפי נווה כן אשם מכשירה את הפריצה  לטלפון שלו בדיעבד?
לצפיה ב-'אני לגמרי לא מצדדת במעשיו וחושבת שהוא חרפה למקצוע ויחד עם'
אני לגמרי לא מצדדת במעשיו וחושבת שהוא חרפה למקצוע ויחד עם
22/01/2019 | 14:24
16
זאת לדעתי הוא צודק בהגשת התביעה וחושבת שלא מן הנמנע שגם יזכה בה.
מה שעשתה הדס שטייף הוא תקדים מסוכן שלא נראה הגיוני שאפשר יהיה להכשיר אותו.
זה יהווה פתח לגניבת ופריצת טלפונים ניידים של כל מי שנחשד ע"י אחר, כדי למצוא חומר מפליל (או שלא).
חשיפת מעשים חמורים, עבירות על החוק וכיוצ"ב לא מצדיקה ולא מכשירה עבירה על החוק ע"י מי שרוצה לחשוף אותם.
אני ממש לא משפטנית אבל לדעתי אתה טועה בפירוש הסעיף שציטטת לגבי המקרה. זו לא סתם הפרת פרטיות אלא גניבה ופריצה למכשיר אישי.
לצפיה ב-'היכן מעוגנים זכויות המורה בחוק? '
היכן מעוגנים זכויות המורה בחוק?
22/01/2019 | 01:43
1
24
היכן מעוגנים זכויות המורה בחוק?
מה המעמד של חוזר מנכ"ל?
מה הנהלים בעניין ביקור פיקוח בשיעור המורה? אותה שאלה בנוגע למדריכה פדגוגית הצופה בשיעור.
לצפיה ב-'חפשי במאגנה כארטה'
חפשי במאגנה כארטה
22/01/2019 | 13:13
4
לצפיה ב-'מישהו יודע מה אחוז השופטים שהם קרובי משפחה'
מישהו יודע מה אחוז השופטים שהם קרובי משפחה
21/01/2019 | 10:59
1
19
מסדר ראשון של שופטים אחרים בזמן המינוי(כלומר בן או בת או אבא או אמא או בן(בת) זוג)?

היה מענין אותי לדעת נתונים על המצב בישראל בהשוואה למדינות אחרות.
לצפיה ב-'תמצא את התשובה באתר בתי המשפט'
תמצא את התשובה באתר בתי המשפט
23/01/2019 | 08:28
3
לצפיה ב-'דרושה ועדת חקירה ממלכתית!'
דרושה ועדת חקירה ממלכתית!
20/01/2019 | 18:16
25
פרשת השחיתות בועדת הבחירה לשופטים גדולה על המשטרה. קיים חשש שהיא לא תמצה את החקירה ותצמצם אותה רק להתנהלותו של נוה שהוא דג רקק  קטן יחסית לדגים השמנים שעלולים להחשף.

אינני מכיר את פרטי החקירה כיוון ששי ניצן דאג להשיג צו איסור פרסום שערורייתי שאין לו שום קשר לטובת החקירה.

על פניו יש עוד חשודים פוטנציאליים. נתפס טלפון סלולרי עם מסרונים שניהל  נוה בקשר לעבודתו בועדת הבחירה. יתכן שיש עוד חשודים הן בועדת הבחירה והן מחוצה לה. 

שי ניצן מרכז את החקירה לאחר שמנדלבליט פסל עצמו בגלל הידידות עם נוה.

שי ניצן נתון בניגוד ענינים חריף. הוא רוצה להתמנות לשופט ביהמ"ש העליון ויש לו ענין לרצות את חברי הועדה כדי שיתמכו בו. מצד שני הוא מפקח על החקירה. 

קיים  חשש שהוא יצמצם את החקירה רק להתנהלותו של נוה כדי לא להרגיז את חברי הועדה, מה עוד ששמענו שנוה מאשים אותו בהתנכלות בגלל שהוא מתנגד למועמדות שלו לעליון.

סימנים ראשונים להטיה ראינו כשניצן אישר למשטרה לבקש צו איסור פרסום לא מוצדק. כמו כן שמענו שהפרקליטות והעיתונאית הדס שטייף שפרצה לסלולרי של נוה הגיעו להבנות שיתפרסמו רק מסרונים שקושרים  את נוה לעבירות. מה עם מידע מפליל לגבי חברי ועדה אחרים ? מה עם מידע מפליל לגבי מועמדים שאינם של נוה? מה עם מידע מפליל לגבי השיטה כולה ?

רק ועדת חקירה ממלכתית שתפעל בשקיפות ובלי צווי איסור פרסום תוכל להוציא את האמת לאור.

מה שקרה בועדת הבחירה לשופטים צריך חקירה לאור השמש  ועל ידי גורם אמין!
לצפיה ב-'האם אפי נוה "יפתח" על שי ניצן?'
האם אפי נוה "יפתח" על שי ניצן?
20/01/2019 | 14:03
28
אפי נוה מתלונן שהחקירה נגדו נפתחה בגלל שהוא מתנגד למינויו של שי ניצן לשופט ביהמ"ש העליון.

נוה טען  שפנו אליו 2 שופטים של ביהמ"ש העליון שאחד מהם קשור אל ניצן באופן מיוחד ובדקו מה סיכוייו להגיע לעליון.

מנחם מאזוז היה יועץ משפטי לממשלה כששי ניצן עבד תחתיו. הסיכוי שהוא אחד מאלה שפנו לנוה הוא גבוה.

אני מאוד מקווה שיתגלו דברים נוספים על הקשר בין ניצן לשופטים בביהמ"ש העליון, ככל שיש כזה, ומהו עשה כדי לקדם את ענינו. אסור לו להגיע לביהמ"ש העליון בכל מקרה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי עובד מחו"ל'
שאלה לגבי עובד מחו"ל
20/01/2019 | 10:55
1
25
מקווה שזה בסדר לשאול כאן.

יש לי חבר שאביו חי בישראל, הוא עצמו יליד ארה"ב, וזכאי לעלות מכח חוק השבות.

אביו חלה מאד והוא באמת לכאן כדי להיות איתו ועם המשפחה.

הוא מעוניין לעבוד כאן באופן זמני, מבלי לעשות עליה.

מה האופציות מבחינתו? ומה הפרוצדורה?

תודה רבה
לצפיה ב-'לא תהיה לו בעיה לבוא באשרת תייר'
לא תהיה לו בעיה לבוא באשרת תייר
20/01/2019 | 12:50
21
אבל ספק אם יוכל לעבוד. הוא יכול להגיש בקשה לאשרת עבודה.
לצפיה ב-'לפני כמה שבועות התראיין מנהל בתי המשפט'
לפני כמה שבועות התראיין מנהל בתי המשפט
19/01/2019 | 07:01
36
השופט יגאל מרזל ברדיו והשתלח בציבור. הוא טען שהביקורת על בתי המשפט מערערת את אמון הציבור השופטים. בינתיים נפל דבר והתגלה כמה הליך הבחירה שלהם רקוב ומושחת. אז מי מערער  את אמון הציבור-הבקורת או השופטים עצמם?

היללות שלו מזכירות את הבדיחה על השיכור שמתלונן שהריצפה עקומה.

השחיתות במערכת הזאת היא כל כך עמוקה   שצריך לחשוב על פתרון דרסטי כמו החלפת אנשים סיטונית. האנשים שנותנים יד לשחיתות במערכת לא יכולים להשאר בתפקידם.אנשים שפותחים תיק למי שמתלונן בולשים אחריו ומעבירים את פרטיו לשופטים כדי שיתחשבנו אתו לא יכולים לקבל משכורות שמנות על חשבון הציבור. הם צריכים לעוף.

שלא יהיה ספק. בתי המשפט ממלאים תפקיד חשוב מאין כמוהו. אבל דווקא משום כך צריכים לכהן בהם אנשים ראויים. אנשים ישרים בעלי חוש צדק. כמו שהדברים נראים היום יש שם יותר מדי אנשים שהתכונות האלה מהם והלאה.
לצפיה ב-'אני לא הסניגור של נוה אבל משהו לא מסתדר לי'
אני לא הסניגור של נוה אבל משהו לא מסתדר לי
17/01/2019 | 08:45
2
56
המשטרה טוענת שנוה קיבל שוחד מיני כדי לקדם עורכת דין לתפקיד שפיטה. אין מחלוקת שבתקופה שבה מיוחסת לו קבלת השוחד הוא לא היה חבר הועדה לבחירת שופטים, אלא שלטענת המשטרה "רוחו היתה שורה" על חברי הועדה. במלים אחרות היתה לו השפעה על הועדה (לא ברור בדיוק על מי).

טענה דומה מאוד נדחתה בביהמ"ש העליון. המערערת טענה שאת המשיב מייצג עו"ד נוה. השופטת שדנה בתיק מועמדת לקידום. עורכי הדין שהם חברי הועדה הם "אנשי מחנהו" של נוה. נוה יכול להשפיע על קידומה ולכן עליה לפסול את עצמה.

ביהמ"ש דחה את הטענה מכל וכל. הוא קבע שלעורכי הדין שיושבים בועדה יש שיקול דעת עצמאי והם אינם מריונטות של אדם זה או אחר. להלן הדברים-

ע"א 2132/15 רימי להגנת הצומח והסביבה בע"מ נ' עדי רז (פורסם בנבו, 28.04.2015)
"חברי הוועדה אינם מריונטות המופעלות על ידי עורך-דין כלשהו גם אם הם נמנו על "מחנהו". עורך-דין הנבחר לכהונת חבר בוועדה לבחירת שופטים חייב להתרחק מכל "מחנאות" ולשקול אך ורק מי הם המתאימים ביותר לשיפוט במערכת השפיטה."

טענת המשטרה עומדת אם כך בניגוד לפסיקת ביהמ"ש העליון.

לצפיה ב-'זו לא כל התמונה'
זו לא כל התמונה
18/01/2019 | 09:36
31
הציטוט לקוח מפסק דין בעניין פסלות שופט, ומה מנבחן שם הוא האם היה "משוא פנים"
זה לא קשור ישירות לעניין
כמו כן, השופטת שם, מרים נאור, כבר לא מכהנת כשופטת, ודור חדש של שופטים הגיע לבית המשפט העליון, ולכן, אין לדעת כיצד ייפול דבר.
לצפיה ב-'הצחקת אותי. בית המשפט קבע? עו"ד הנבחר לוועדה |הדגש|חייב|סדגש'
הצחקת אותי. בית המשפט קבע? עו"ד הנבחר לוועדה |הדגש|חייב|סדגש
18/01/2019 | 15:47
39
להתרחק מכל מחנאות? באמת? ומי ידאג לזה? משטרת המחשבות? מי באמת יודע מה השיקולים והלחצים העומדים מאחורי הבחירה?
כאילו שופטים ועו"ד הם לא בני אדם ככולם ואי אפשר להשפיע עליהם וכאילו מעולם לא נעשו  על ידם מעשים שאינם עומדים בסטנדרט של התנהלות משפטית ושיפוטית ראויה והוגנת.
זו בעיה כשיש נפוטיזם ואין שקיפות במערכת.
לצפיה ב-'טענת הסניגורים של נוה'
טענת הסניגורים של נוה
18/01/2019 | 00:31
29
שהמסרונים המפלילים שנתפסו בטלפון הנייד של נוה לא קבילים בגלל שהושגו שלא כחוק, אינה מדוייקת.

מתברר שהעיתונאית הדס שטייף פרצה לטלפון הנייד של נוה וראתה  את המסרונים. היא קיבלה חסינות מהעמדה לדין.

בין אם מדובר בהאזנת סתר או בפגיעה בפרטיות יש לביהמ"ש סמכות לקבל ראיות שהושגו  בניגוד לחוק. ראו ס' 13 לחוק האזנת סתר וסעיף 32 לחוק הגנת הפרטיות.
לצפיה ב-'חברת פרטנר'
חברת פרטנר
16/01/2019 | 18:50
4
46
שמי חנה,
מבקשת עזרה בכתיבת מכתב לחברת פרטנר שיחזירו לי כסף שנגבו ממני , בשנת 2017 הייתי מנויה - באינטרנט של חברת פרטנר תקופה של כמה חודשים, בחודש דצמבר של אותה שנה התחברתי לאינטרנט בחברת בזק, חברת בזק שלחה מכתב לפרטנר על ביטול המנוי שלי , בכל זאת המשיכו לגבות ממני כסף, בזמנו התקשרתי כמה פעמים לידע אותם על זה שהם מורידים לי כסף המחשבון , אמרו שיטפלו ולא קרה עם זה כלום , בתקופה האחרונה שהייתי בחו"ל ולא טיפלתי בזה לעומק השבוע קיבלתי דו"ח מחברת האשראי ולצערי הרב שמתי לב שממשיכים לגבות ממני כסף עפ"י שאני כבר לא מנויה שלהם
אודה לכם אם תעזרו לי לסגן מכתב
לצפיה ב-'אין צורך במכתב - תגישי תביעה משפטית'
אין צורך במכתב - תגישי תביעה משפטית
16/01/2019 | 20:13
20
בתביעה המשפטית תטעני שמדובר בהפרה יסודית של תנאי ההתקשרות ביניכם, שמדובר בהתרשלות של חב' פרטנר, ובעשיית עושר ולא במשפט מצד פרטנר.
אני מניח שתוכלי לתבוע החזר הסכום שנגבה בתביעה קטנה אם סכומה עד 33,500 ש"ח. בנוסף לעוגמת נפש שאת זכאית לתבוע.
לאחר שפרטנר תקבל את כתב התביעה - יתכן והיא תגיעה איתך להסכמה שהסכום יוחזר לך
אבל, במקרה כזה, רצוי מאוד שהצדדים יגיעו להסכם ברור ובכתב - שיקבל תוקף של פסק דין על ידי בית המשפט - אחרת לא יתאפשר לך לגבות את הסכום, אם פרטנר תמשיך לטרטר אותך.

לצפיה ב-'תפני לשי"ל או לעו"ד פרטי'
תפני לשי"ל או לעו"ד פרטי
16/01/2019 | 22:27
1
6
לצפיה ב-'או למועצה לצרכנות כדי שיבחנו מה קרה'
או למועצה לצרכנות כדי שיבחנו מה קרה
17/01/2019 | 10:14
17
ויעזרו לך. לא רואה סיכוי להצלחה עם מכתב מצידך.
לצפיה ב-'לא נראה לי שלבזק יש סמכות...'
לא נראה לי שלבזק יש סמכות...
17/01/2019 | 05:27
23
...להורות לפרטנר לנתק אותך.

את המנוי ולא בזק ואת זו שצריכה להגיש את בקשת הניתוק.  אם בזק טענו שהם יכולעם להוציא בקשת ניתוק בשמך שיתכבדו ויראו על סמך מה.  ואם לא יוכלו להראות ואת יכולה להוכיח שאכן הבטיחו לך זאת את צריכה לתבוע את בזק על נזקיך.

ובכל מקרה, הגישי בקשת ניתוק מיידית לפרטנר כי אחרת ימשיכו לחייבך.
לצפיה ב-'שי ניצן לא יכול לנהל את החקירה בענין'
שי ניצן לא יכול לנהל את החקירה בענין
16/01/2019 | 20:36
29
השחיתות בועדה למינוי שופטים. הוא רוצה להתמנות לשופט בית המשפט העליון ויש לו אינטרס לרצות את חברי הועדה. רמז להטיה שלו ראינו בכך שהוא אישר למשטרה לבקש צו איסור פרסום שערורייתי. קיים חשש ממשי שהוא לא יתיר למשטרה לחקור מעבר למקרה נקודתי מצומצם ויעשה הכל למסמס את החקירה.

יצוין שרות דוד לא הועמדה לדין על חשדות לשחיתות בתקופת היותה פרקליטת מחוז למרות שהיו טענות חמורות על התנהלותה . גם כאן היה שי ניצן מעורב.
לצפיה ב-'זה נכון שהשיטה לבחירת שופטים'
זה נכון שהשיטה לבחירת שופטים
16/01/2019 | 11:42
24
היא הכי טובה בעולם כמו שמטפטפת לנו מערכת המשפט?
לצפיה ב-'שאלה : חוזה שכירות לחנות.'
שאלה : חוזה שכירות לחנות.
15/01/2019 | 20:27
2
33
אני צריך לערוך חוזה שכירות עבור חנות שבבעלות אמי. השוכר נמצא שם כבר 20 שנה בערך ואף פעם לא עשה בעיות, למעשה כבר תקופה ארוכה אנחנו בלי חוזה בכלל. חשבתי בהתחלה לפנות לעו"ד או רואה חשבון, אבל נאמר לי כבר מכמה אנשים (בין היתר עו"דית שפניתי אליה) שחבל על הכסף, אפשר להוריד חוזה שכירות סטנדרטי באינטרנט. מחיפושי בגוגל מצאתי דוגמת חוזה אחת, שלא נראית לי מתאימה. אשמח לקישור מתאים ולכל עצה בנושא.

תודה מראש.

לצפיה ב-'העצה היחידה היא לא להוריד חוזה סטנדרטי'
העצה היחידה היא לא להוריד חוזה סטנדרטי
15/01/2019 | 22:21
24
ישנם סעיפים בחוזה סטנדרטי שלא מתאימים למקרה הספצפי ומסבכים מאוד את אחד הצדדים וזה יכול להיות אתה.
לצפיה ב-'זה לא מדויק שאתם בלי חוזה'
זה לא מדויק שאתם בלי חוזה
16/01/2019 | 11:20
27
היה חוזה שלא טרחתם לחדש אבל כן המשכתם לקיים. למיטב ידיעתי, זה אומר שלמעשה החוזה ממשיך להיות תקף, למעט עניין תקופת ההודעה מראש על הפסקת השכירות.
אז אחת האפשרויות, ואולי הטובה ביותר, היא פשוט לקחת את אותו חוזה ולחתום עליו מחדש (לאחר עדכונים, במידת הצורך).
בכל מקרה, אל תסתמכו על "חוזה סטנדרטי" כמשהו שאוטומטית מתאים. גם אם תמצא כזה, אתם חייבים לבדוק אותו ביסודיות ולבצע התאמות. ועדיף לבחון יותר מגירסה אחת, מפני שקל לא לשים לב למה שחסר.
לצפיה ב-'אלדד יניב עושה שירות ציבורי'
אלדד יניב עושה שירות ציבורי
16/01/2019 | 10:39
26
חשוב מאוד בדף הפייסבוק שלו.
לצפיה ב-'הגשת חווד לא תום 7 שנים'
הגשת חווד לא תום 7 שנים
15/01/2019 | 15:09
1
23
פתחתי תיק לפני ההתיישנות ולא הגשתי חוו"ד רפואית בזמן בזמנו יעצתם לי להגיש כי הוא בדרך כלל נוטים לקבל
אך העו"ד שלי הגיש את הבקשה מבלי לבקש רשות לתיקון כתב התביעה והשופט לא קיבל
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/145/18372660...
לצפיה ב-'מה השאלה'
מה השאלה
15/01/2019 | 16:35
5
לצפיה ב-'יש לי דיון 29/1/19'
יש לי דיון 29/1/19
14/01/2019 | 14:40
2
34
אצל המפקחת על המקרקעין . הגשתי כבר כתב הגנה . בנתיים מצאתי עוד חומר כמו תמונות שצילמתי .  ועוד 3-4 מיסמכים . שאני רוצה להוסיף לכתב ההגנה . איך עושים את זה?. תוך כדיי הדיון זה מקובל להוסיף ראיות במשך הדיון
תודה קרמר
לצפיה ב-'תקנות סדר הדין האזרחי '
תקנות סדר הדין האזרחי
15/01/2019 | 12:27
1
26
חלות על ההליך ולכן נראה שעליך להגיש בקשה לתיקון כתב הגנה. תוכל להתייעץ גם עם המזכירות.
לצפיה ב-'זה לא תיקון כתב ההגנה '
זה לא תיקון כתב ההגנה
15/01/2019 | 12:41
24
אלה . אני מתאר בלוק מסויים. המפקחת יכולה ליטעון. שאני לא מדייק בתיאור .
לכן צילמתי תמונות ציבעוניות . אני יגיש לה את הצילומים . תקבל מה טוב 
אולי תאמין גם ללא צילומים .
הזמן קצר כבר לא נספיק לבקש 
תודה 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דיני מס הכנסה ומע
חייבים למס הכנסה?
פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה