לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3247832,478 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'תביעת הדיבה של איתמר בן גביר'
תביעת הדיבה של איתמר בן גביר
17/04/2018 | 17:31
1
33
איתמר בן גביר תבע מספר אנשים בעקבות תקרית בתחנת דלק. עובד התחנה כינה אותו נאצי והצדיע לו במועל יד. העובד לא התגונן וביהמ"ש קיבל את התביעה נגדו ופסק לבן גביר פיצויים בסך 200,000 ש"ח.  

מדובר בפסק דין תמוה ולכאורה נגרם עיוות דין לנתבע.

בן גביר כבר היה מעורב במקרה מאוד דומה, שנדון בביהמ"ש העליון. העיתונאי  אמנון דנקנר כינה אותו "נאצי מלוכלך". בן גביר הגיש תביעת דיבה שהגיעה עד לביהמ"ש העליון ושם נקבע שמגיע לו פיצוי של שקל אחד.

ראו רעא 10520/03‏ ‏ איתמר בן גביר נ' אמנון דנקנר.

הנימוק לכך כדברי השופטת ארבל היה כדלקמן- " הדברים שהטיח המשיב במערער הם קשים ופוגעים. יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מכך שהמערער מוכר בציבור משך שנים רבות כמי שמזוהה עם עמדות גזעניות הוא עצמו לקח חלק בהפגנה בה הוצג ראש הממשלה המנוח במדי קצין נאצי וסירב לגנות הדבר ויתרה מכך, בחקירתו בבית-משפט השלום הוא סירב לגנות מעשי רצח של ערבים על ידי קיצוניים ואף לא שלל את השימוש בכינוי הגנאי שהוטח בו כלפי מי שלשיטתו ראויים לו. בנוסף, העובדה שהדברים נאמרו במהלך דיון שהיה שזור באמירות פוגעניות ומתלהמות, כאשר למערער האפשרות להגיב על הדברים, מקהה אף היא במידת מה מעוקצם של הדברים. בהתחשב בשיקולים אלה, ובשים לב למטרות הפיצוי, יש לחייב המשיב לשלם למערער פיצוי בסך 1 ₪ בגין הפגיעה בשמו הטוב."

לפנינו מעשה בי"ד ולכן ביהמ"ש היה צריך לפסוק לו שקל אחד לכל היותר גם אם לא הוגש כתב הגנה.

לצפיה ב-'מתקנות סדר הדין:'
מתקנות סדר הדין:
18/04/2018 | 09:16
19
97.  (א)  נתבע שלא הגיש כתב הגנה תוך המועד שנקבע לכך, יתן בית המשפט או הרשם פסק דין שלא בפניו על יסוד כתב התביעה בלבד;

דנקנר הגיש כתב הגנה. העובד לא. ישנם הבדלים בין המקרים.
לצפיה ב-'חוגגים עצמאות'
חוגגים עצמאות
17/04/2018 | 06:44
27
ובאים לחוראני.........הנחות ענק......כפוף לתקנון.
לצפיה ב-'תנועת נוער - מטרד ללא הפסקה'
תנועת נוער - מטרד ללא הפסקה
10/04/2018 | 19:47
12
69
סיפור בהמשכים פ"ת.

הם באו לפה, מדריכה אשכנזיה וילדות אתיופיות, נכנסו למתחם של הבנין ושחקו בכדור ברעש וצעקות. המדריכה ישבה על הגדר צופה
בהן מרוצה. עמדתי בחלון ובקשתי שילכו מפה, שמעו אבל סרבו
ללכת. ירדתי למטה ובקשתי בכעס שילכו, אחת מהן התקרבה אלי ונעצה בי מבטים, הדפתי אותה ממני. היא אמרה "אני אתקשר למשטרה אסור לך לגעת בי"...כן? ו"השגת גבול, היא לא מכירה?

נמאס לי לריב איתם :( מה עושים?
לצפיה ב-'כמה פעמים בלבלת את המוח עם הסיפור הגזעני שלך?'
כמה פעמים בלבלת את המוח עם הסיפור הגזעני שלך?
11/04/2018 | 09:39
10
50
את עושה את זה בכוונה.
לצפיה ב-'זה לא גזענות'
זה לא גזענות
11/04/2018 | 10:51
9
53
זה קרה אתמול בערב יום שלישי אחרי שבע בערב, אחרי שהם מועסקים
במתנס, דואגים להם לביבי סיטר עד שהולכים לישון, מה קשור גזענות?

אם רק מלקרוא את זה, זה מפריע לך, מה היה קורה אם זה היה קורה
במתחם מגורים שלך? בעצם אחרי פעם אחת היו מפסיקים, אבל במקרה
אצלי הם גיבורים על חלשים.

ואתה קרמר, אני כילדה לא הפרעתי לאף אחד ומספיק עם התקליט הזה
שחוזר על עצמו בבקשה.
לצפיה ב-'אם כבוגרת את מפריעה'
אם כבוגרת את מפריעה
11/04/2018 | 15:11
42
קשה לי מאוד להאמין שכילדה לא הפרעת.
בוגרת כרונולוגית הכוונה.
לצפיה ב-'כניראה שלא שיתפו אותך במישחקים '
כניראה שלא שיתפו אותך במישחקים
11/04/2018 | 22:10
1
28
אנחנו שיחקנו כדורגל.תופסת. קלס . הכול בצעקות וקפיצות . 

והמבוגרים בשכונה רצו שיהייה שקט דממה . ברחוב . רכבים לא ניכנסו לרחוב הזה 

לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
12/04/2018 | 18:09
39
אני בת למשפחה ברוכת ילדים, מעולם לא שעמם לי, שיחקנו הכל.

אני מתיחסת לעובדה שתנועת נוער או מה שלא יהיה, נכנסים למתחם
של הבנין ומטרידים אותנו ברעש שהם עושים.

אל תשכח שזה פורום חוק ומשפט, לא פורום מעשים טובים.

לצפיה ב-'מה קשור המוצא שלהן לתלונה שלך? זו הגזענות.'
מה קשור המוצא שלהן לתלונה שלך? זו הגזענות.
12/04/2018 | 18:09
5
7
לצפיה ב-'אני מציינת עובדה'
אני מציינת עובדה
12/04/2018 | 18:15
4
36
לא במטרה להעליב, אתיופים גאים במוצא שלהם, המבוגרים
שקטים ומנומסים, הילדים לומדים להיות חצופים, אני חיה אתם.

אגב, את כל העדות מעליבים, בלי יוצא מהכלל.

לצפיה ב-'שאינה רלוונטית לתלונה שלך ומוציאה אותך גזענית. הנה, אפשר בלי'
שאינה רלוונטית לתלונה שלך ומוציאה אותך גזענית. הנה, אפשר בלי
12/04/2018 | 18:29
2
35
"אני מתיחסת לעובדה שתנועת נוער או מה שלא יהיה, נכנסים למתחם של הבנין ומטרידים אותנו ברעש שהם עושים."
לצפיה ב-'גזענית או לא'
גזענית או לא
12/04/2018 | 18:52
1
39
את חסה על הפוגע, לא על הנפגע!

האתיופים ניכסו לעצמם את כל מבני הציבור בשכונה הזאת
ובשכונה הסמוכה. עכשיו נשאר להם להשתלט גם על הבתים
והחצרות, את זה עושים דרך הילדים שלא מבינים את המושג
"הסגת גבול". ומקבלים בטחון להפריע כי אף אחד לא מסביר
להם.
לצפיה ב-'אני לא חסה, אני בננה ואין לי עצות משפטיות לתרום'
אני לא חסה, אני בננה ואין לי עצות משפטיות לתרום
12/04/2018 | 18:59
34
רק טיפ כללי לחיים: אם את רוצה שיתייחסו אלייך ברצינות, ותרי על הגזענות.
לצפיה ב-'תיראו יש כך בישראל '
תיראו יש כך בישראל
12/04/2018 | 18:46
36
מרוקו סכין
רומני גנב 
פולני שותף 
יקה פוץ (גרמני) . מילה לא יפה מי שמבין אידיש 
תימני קמצן. גם פרסי 
אשכנזי =ווז ווז . מילת גנאי בערך 
הכלה לא משלנו ( לא אשכנזיה ) 
יש כנירא עוד לא זוכר 
וכולם עם ישראל 

לצפיה ב-'גם אני ואת כאשר היינו ילדים '
גם אני ואת כאשר היינו ילדים
11/04/2018 | 09:54
42
שיחקנו בכדור בחוץ . בשעה 2 כאשר ההורים ישנו שנת צוהרים
וגירשו אותנו
היום עושים לנו מה שאנחנו עשינו לאחרים
אין מה לעשות . איילו החיים . דור הולך ודור בא
לצפיה ב-'חוב עבור ביטוח רכב - מכתב התראה מעו"ד'
חוב עבור ביטוח רכב - מכתב התראה מעו"ד
10/04/2018 | 11:34
3
60
קיבלתי מכתב מעו"ד שבו צויין כי אני חייב סכום מסויים עבור ביטוח רכב + הוצאות עו"ד ובמידה ולא אשלם יפנו להוצאה לפועל או תוגש נגדי תביעה משפטית, העניין הוא:
1 - מעולם לא ביטחתי כל רכב בסוכנות הביטוח שתובעת אותי
2 - מעולם לא היה לי רכב שמספר הרישוי שלו הינו נושא הביטוח
3- מעולם לא היה לי פוליסת ביטוח שמספרה מופיע במכתב מעו"ד.
למרות שהעניין נמצא כרגע בברור ובטיפול משרד העו"ד וסוכנות הביטוח, מה הם אמצעי ההגנה שלי?
מה שמטריד אותי הוא איך הגיע לידי סוכנות הביטוח פרטיי האישים כולל שם, מס' ת.ז. וכתובת?
לצפיה ב-'תגיש תלונה למפקחת על הביטוח'
תגיש תלונה למפקחת על הביטוח
10/04/2018 | 11:51
1
44
בקישור הזה.

לצפיה ב-'תודה, אעשה זאת'
תודה, אעשה זאת
10/04/2018 | 13:13
5
לצפיה ב-'נושא הביטוח! כן! כלומר, אולי זזה לך הוי"ו, אבל צדקת יותר'
נושא הביטוח! כן! כלומר, אולי זזה לך הוי"ו, אבל צדקת יותר
12/04/2018 | 18:14
37
מהאדיוט שהכניס לעברית את השימוש המשפטי ההזוי ב"נשוא" בלי שום קשר למשמעות המילה הזאת . צריך להיות מושא (אבל גם נושא כבר עדיף). להרחבה:

לצפיה ב-'האם זה חוקי'
האם זה חוקי
10/04/2018 | 13:38
1
64
לקשור עורך דין למיטה?

ח, שער מנשה
לצפיה ב-'כן. את אלה שמרמים את הלקוחות '
כן. את אלה שמרמים את הלקוחות
10/04/2018 | 19:46
36
כמו שקרה לי פעמיים
לצפיה ב-'קבלת טאבו'
קבלת טאבו
08/04/2018 | 09:02
6
57
בוקר טוב.
לפני 11 שנה רכשתי דירה דרך כונס נכסים ולפני בערך שנה התחלתי בתהליך לקבלת טאבו.הגעתי לתהליך האחרון שבו אני צריכה לגשת לעירייה שתאשר לי ולהפתעתי גיליתי שקיים חוב של מים של שלושה חודשים על תקופה שעדיין לא קיבלתי את הדירה .
פניתי לכונס הנכסים שטיפל בזמנו ברכישת הדירה ,הוא אמר שהחוב לא שלנו ואם צריך הוא ישלם את החוב .
הוא ביקש שבוע ,שבועיים לבדוק את התיק ,אחר כך ביקש כמה ימים לדבר עם העירייה אולי תוותר לו על החוב .
לאחר כמה ימים הוא אמר שהעירייה לא מוכנה לוותר לו והוא הפקיד את הכסף,ניגשנו לעיריה ושם נאמר לנו שהוא לא שילם .
פנינו שוב איליו והוא ביקש עוד שבוע שבועיים כדי שמנהל החשבונות שלו ינסה לדבר עם העירייה,בקיצור עובד עלינו .
מה אני אמורה לעשות במקרה הזה והאם אני יכולה לתבוע אותו?
תודה.
לצפיה ב-'יש להגיש בקשה להוראות'
יש להגיש בקשה להוראות
08/04/2018 | 22:26
42
לבית המשפט שמינה אותו.
לצפיה ב-'לא בטוח שהדרך הנכונה היא בקשה למתן הוראות - או - תביעת הכונס'
לא בטוח שהדרך הנכונה היא בקשה למתן הוראות - או - תביעת הכונס
10/04/2018 | 12:15
4
39
כונס פועל בתקופה קצובה - שלאחריה פוקעת הסמכות שלו
כיוון שחלפו 11 שנים, יש צורך לבדוק תחילה אם בכלל יש טעם לפעול משפטית נגד הכונס - בין אם בדרך של בקשה למתן הוראות - ובין אם בדרך של תביעה ישירה נגד הכונס
במקרה המתאים - ניתן להגיש תביעה למתן פסק דין הצהרתי נגד העירייה על כך שבפועל לא קיים חוב כלשהו, כיוון שבחלוף 11 שנה הוא התיישן או חל שיהוי גדול מצד העירייה בגביית החוב, מה שגוזר את המסקנה שכלל לא קיים חוב אמיתי (ראי - פסק דין של בית המשפט העליון עע"ם 8329/14)
אפשרות נוספת - אף שהיא לא נעימה - זה לשלם את החוב לעירייה אם מדובר בסכום קטן (חוב מים של 3 חודשים זה לא צריך להיות סכום גדול) ואחר כך לתבוע החזר שלו מהכונס או מהעירייה בתביעה קטנה.

לצפיה ב-'קבלת טאבו'
קבלת טאבו
10/04/2018 | 15:04
3
23
החוב עומד היום מעל 2,500 ש"ח , הוא משנת 2006,2007
ובחוזה של הדירה יש סעיף שאומר " כל המיסים,ההיטלים,ארנונות ותשלומי
חובה אחרים החלים על הנכס עד יום מסירת החזקה יחול על המוכר (הכונס)וישולמו על ידו ומיום מסירת החזקה ואילך יחולו על הקונה וישולמו על ידו."
החוב הוא לפני מסירת הנכס,האם בכל זאת אני לא אוכל לתבוע? הרי הוא התחייב לסגור את כל החובות והוא לא עמד בזה.
לצפיה ב-'היית אנורה לקבל מהכונס אישור עירייה'
היית אנורה לקבל מהכונס אישור עירייה
10/04/2018 | 16:26
2
24
מופנה לטאבו על היעדר חובות. לא קיבלת?
מדוע בכלל כל העניין עולה לראשונה רק עכשיו אחרי 11 שנים??
לצפיה ב-'קבלת טאבו'
קבלת טאבו
10/04/2018 | 17:59
1
23
לא קיבלתי אישור מהכונס על העדר חובות .
בזמנו הוא דיבר עם העירייה שיחברו אותי למים והוא כבר יסגור את החוב
ואני לא ידעתי שהוא לא עשה זאת עד שהתחלתי בתהליך רישום בטאבו
זה התעורר רק אחרי 11 שנה כי רק לפני שנה קיבלתי מכתב שבו נאמר לי אם אני מעוניינת לרשום את הדירה על שמי בטאבו והפנו אותי לאדם שיוכל לטפל בעיניין.
לצפיה ב-'המצב המשפטי שקבע בית המשפט'
המצב המשפטי שקבע בית המשפט
14/04/2018 | 13:53
12
1. לפי הוראות החוק, אין הוראה מפורשת וחד-משמעית שדווקא המוכר הוא זה שישלם את החובות לעירייה לצורך קבלת אישור היעדר חובות לטאבו.
2. במצב שאין אפשרות לחייב את המוכר לשלם את החוב לעירייה, ניתן לחייב את הקונה

לכן, אם הוראות החוזה מטילות על המוכר את חובת תשלום החוב - אך הוא לא קיים יותר או אינו יכול לשלם (פשט רגל) הרי שהקונה יצטרך לשלם, ולאחר מכן יוכל לתבוע את המוכר או את העירייה או את הכונס - לפי המצב המתאים.
כמו כן, יש "אשם תורם" על הקונה שלא דאג לקבל מייד את האישור בצמוד לתשלום על הדירה, במיוחד אם לא עשה דבר במשך 11 שנה.

לצפיה ב-'קירבת מגרש משחקים מבית מגורים פרטי'
קירבת מגרש משחקים מבית מגורים פרטי
06/04/2018 | 19:49
5
64
שלום
רכשנו בית לפני כמה חודשים ) בחורף(
וניכנסנו לבית לפני כחודש
הרעש והצרחות במשך היום בלתי ניסבלות גם בחלונות סגורים
הייתי רוצה לדעת מה המרחק שמותר לבנות מגרש משחקים מ בית מגורים?
האם יש מרחק מינימלי
תודה
יוסי
לצפיה ב-'בזמן שקנית , לא ראית שיש מגרש משחקים?'
בזמן שקנית , לא ראית שיש מגרש משחקים?
06/04/2018 | 20:30
8
לצפיה ב-'המצב המשפטי'
המצב המשפטי
07/04/2018 | 16:02
2
59
סעיף החוק הרלוונטי לגביך הוא סעיף 48ב לפקודת הנזיקין, הקובע -

"שימוש הדרוש לטובת הציבור
48ב.  שימוש במקרקעין הדרוש לטובת הציבור לא יהיה בו מיטרד לענין סימן זה, אף אם הוא גורם נזק למקרקעין שכנים או מונע מבעליהם הנאה מלאה ממקרקעיהם, ובלבד שהנזק שנגרם אינו חורג מתחום הנסבל והמשתמש נקט אמצעים סבירים כדי להקטין את הנזק ככל האפשר; אולם רשאי בית המשפט לפסוק פיצויים – אם בתשלום חד-פעמי ואם בתשלומים חוזרים – אם נגרם לבעל המקרקעין נזק ממון."

לכן, יש לך שתי אפשרויות
הראשונה, להוכיח בבית משפט שהנזק שנגרם לך חורג מתחום הנסבל חרף האמצעים שנקטת להקטנתו.
והשניה, להתארגן יחד עם השכנים, כדי ללחוץ על הרשות המקומית להעביר את מגרש המשחקים למקום אחר.

לצפיה ב-'מי שנדרש להקטין את הנזק בסעיף שציטטת'
מי שנדרש להקטין את הנזק בסעיף שציטטת
08/04/2018 | 12:12
1
49
זה המשתמש (לענייננו: הרשות המקומית), ולא הנפגע מהמטרד. אמנם נכון, שבתביעה על עוולה נזיקית ישקלו השופטים, בין היתר, אם נקט הנפגע אמצעים סבירים להקטנת נזקו, אבל בפקודת הנזיקין (להבדיל מאשר בפסיקה ובחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה)) אין הוראה, המתנה את שיעור הפיצויים או את הצו המבוקש בכך שהנפגע יקטין את נזקו. ובכל אופן, מדובר בטענת הגנה, כלומר: התובע אינו חייב להוכיח, שנקט אמצעים להקטנת נזקו, אלא הנתבע צריך להוכיח את טענתו, שהתובע לא נקט אמצעים כאמור (ואגב, אפשר אולי להקצות מקום אחר למגרש משחקים, אך להעביר את המגרש עצמו למקום אחר, זה קצת מוגזם).

לצפיה ב-'זה לא מוגזם - אני והטוריה שלי מעבירים מגרש ביום אחד'
זה לא מוגזם - אני והטוריה שלי מעבירים מגרש ביום אחד
08/04/2018 | 13:24
37
התייחסתי להקטנת הנזק, לאור דבריו של השואל שהרעש בלתי נסבל גם בחלונות סגורים
לכן ציינתי שהתובע (השואל) סובל מהרעש אף שעשה להקטנתו.

לצפיה ב-'מטרד רעש ממגרש הסמוך לבית מגורים'
מטרד רעש ממגרש הסמוך לבית מגורים
08/04/2018 | 12:09
48
1. למיטב ידיעתי לא נקבע בחוק או בתקנות מרחק מזערי ממגרש משחקים לבית מגורים (חיפשתי ולא מצאתי).
2. ראה ת"א (שלום, חדרה) 303388-11-09, אמנון שפירא נגד מועצה מקומית פרדס-חנה כרכור (מופיע כאן ללא פרטי תיק).

לצפיה ב-'שלום. מיואשת לחלוטין. '
שלום. מיואשת לחלוטין.
06/04/2018 | 03:14
2
92
לא יודעת איך הכל נפל עליי בבום.
לאחר 8 שנים שקטות בבית מהמם שקניתי, החליט הדו שלי להשכיר את הבית לעבריין צעצוע חולה טורט וסוטה מין. מזמין אליו גברים שמוצא אלוהים יודע איפה וזונות וסמים ואלכוהול לפעמים גם מוסיקה חזקה (אחרי שהזמנו לו משטרה מעל 3 פעמים נרגע עם המוסיקה "לפחות"). הבן אדם משכיר ממישהו אידיוט שחתם איתו 3 שנים מראש ושיקר שיש לו משפחה שבפועל מנהל את המשרד שלו משם ואין סוף מכוניות נכנסות לי מול הבית כל הזמן וחוסמות. בבוקר עבודה ובערב זונות ואלכוהול. בעל הדירה גילה ולא מצליח להעיף אותו בגלל שהמדינה היא למען הדייר ולא משנה שהוא עבר על כל חוק אפשרי - אין לו משפחה, רווק נצחי, חולה נפש שאיים כבר עליי, מזמין זונות, עסקים מפוקפקים (רואה כל מני עסקאות שעושה מחוץ לבית ושומעת בטלפון גם שכל הזמן חייבים לו כסף) עדיין לא מעיפים אותו. יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות? יש עוד שנה וחצי לפחות לחוזה ומפחיד אותי שבעל הדירה שניסה כבר להעיף ולא הצליח כי הוא איים גם עליו וקילל אותו בלי סוף, לא יעיף איתו ואף יחתום איתו שוב !! מוצא? מישהו?

לצפיה ב-'אפשר להגיש תביעת פינוי בגין מטרד'
אפשר להגיש תביעת פינוי בגין מטרד
06/04/2018 | 17:46
1
58
מומלץ לפנות לעו"ד.
לצפיה ב-'אי אפשר במקרה הזה.'
אי אפשר במקרה הזה.
06/04/2018 | 19:11
64
נראה ששוב המטרה שלך היא לנסות לצוד לקוחות.
כלומר להגיש אפשר, אבל חוץ מבזבוז כסף לא יצא מזה כלום.
לצפיה ב-'איך יתכן שאדם שמחזיק את הפורום הזה '
איך יתכן שאדם שמחזיק את הפורום הזה
05/04/2018 | 15:39
66
על כתפיו, לא נבחר להדליק משואה ביום העצמאות?
לצפיה ב-'שלום רב. בעיה עם חברת הבנייה.'
שלום רב. בעיה עם חברת הבנייה.
02/04/2018 | 23:20
3
71
חברת בנייה בעייתית רוצה לבצע תוכנית " פינוי בינוי " בשכונה שלנו.
נודע לנו שהם השכירו דירה פרטית בשכונה והפכו אותה למשרד שלהם. הם מפרסמים שזאת הכתובת שלהם. האם זה חוקי ? להיכנס לתוך דירת מגורים בשכונה ולהקים שם משרד בתוך הביניין עם כל השכנים האחרים ? זה לא אמצעי לחץ ? מה עם השכנים שפתאום מגלים שיש להם משרד באחת הדירות ?  משרד שפועל להרוס את ביתם ? האם חוקי ?
לצפיה ב-'מדינה חופשית. חוקי לחלוטין.'
מדינה חופשית. חוקי לחלוטין.
04/04/2018 | 10:21
7
לצפיה ב-'אם הדירה היא עבור מגורים - זה לא חוקי'
אם הדירה היא עבור מגורים - זה לא חוקי
04/04/2018 | 12:10
1
40
הוצא נגדם צו מבית משפט או פנה למח' הפיקוח בעיריה
לצפיה ב-'סיפרה לי חברה מרעננה שעומדים לעשות בבנין'
סיפרה לי חברה מרעננה שעומדים לעשות בבנין
04/04/2018 | 16:22
41
שלהם תמ''א 38 והם קיבלו 80 אלף שקל על מנת שישכרו דירה בזמן השיפוצים, לנו עושים פינוי בינוי שאי אפשר לגור כך בדירה , הכל הרס ועובש ולנו הקבלן לא הצי ע כסף לשכור דירה, יכול להיות מהמובילים בבניין עשו קנוניה עם הקבלן והם קיבלו ושאר הדיירים לא קיבלו, איך אפשר לברר את זה?
לצפיה ב-'כיצד לאתר שם ות.ז. של אדם?'
כיצד לאתר שם ות.ז. של אדם?
02/04/2018 | 17:42
3
67
שלום,

יש בידי כתובת ומספר טלפון (סלולרי) של אדם שיתכן ואאלץ להגיש נגדו תביעה משפטית. כיצד אוכל לברר את שמו המלא בנסוף לת.ז. שלו?

תודה,
לצפיה ב-'חוקרים פרטיים יודעים'
חוקרים פרטיים יודעים
02/04/2018 | 18:54
2
63
ובעצם אתה יכול לשאול אותו
לצפיה ב-'זו כמובן אפשרות שהבאתי בחשבון...'
זו כמובן אפשרות שהבאתי בחשבון...
02/04/2018 | 19:24
55
אבל אני מנסה להגביל את הוצאותיי טרום המשפט (הפוטנציאלי), ובין כה וכה לא מדובר בתביעת ענק.
ולשאול אותו כמובן, זה לא רלוונטי - אחרת הייתי עושה זאת.
יש אתר שנקרא 441il (משחק על 144) שמאפשר חיפוש מידע בהסתמך על מספר טלפון, הבעיה היא שהנדון בעל קידומת 054 (לא נתמך).
לצפיה ב-'בזמן האחרון יש לך תשובות מוזרות'
בזמן האחרון יש לך תשובות מוזרות
02/04/2018 | 22:16
12
לצפיה ב-'בעקבות ההודעה על הכוונה לפטר את קובי מידן'
בעקבות ההודעה על הכוונה לפטר את קובי מידן
02/04/2018 | 13:59
5
56
מגלי צהל בגלל פוסט בפייסבוק. האם פיטוריו חוקיים? איזה משמעות יש לחופש הביטוי אם אדם מפוטר ממקום עבודתו בגלל דעותיו?
לצפיה ב-'לא אתייחס לחוקיות המהלך, אף לא לדבריו במקרה הספציפי...'
לא אתייחס לחוקיות המהלך, אף לא לדבריו במקרה הספציפי...
02/04/2018 | 18:05
2
57
אנשים אינם משכילים להבין את ההבדל שבין חופש הביטוי לתוצאות התגובה לדברים שנאמרו במסגרתו (Consequence). יתר על כן, תחת מונח מעורפל של "חופש ביטוי" ניתן לומר דברים קיצוניים רבים שאינם מתיישבים בצורה מתורבתת כל עיקר. אין מקום לאפשר לאדם שלא לעמוד בתגובה לתוצאות דבריו, דבר אשר יהיה לא רק משולל אחריות אלא גם דיכוי חופש כשלעצמו. Freedom of speech is not freedom from consequence.

לצפיה ב-''
04/04/2018 | 01:12
4
לצפיה ב-' '
07/04/2018 | 15:14
11
האם כ"א יכול ללכת לבוס שלו ולהגיד לו בשם חופש הביטוי שהוא מטומטם?
זה בדיוק על אותה אנאלוגיה ולכן הפיטורים, שלדאבוני לא יתרחשו, מוצדקיחם לחלוטין ואני בנוסף, הייתי מדיח אותו מהנחיית טקס יום הזכרון.
לצפיה ב-'חופש הביטוי בגלי צה"ל'
חופש הביטוי בגלי צה"ל
02/04/2018 | 18:28
56
בעקבות האירועים ליד גדר רצועת עזה פרסם שדר גלי צה"ל, קובי מידן, בדף הפייסבוק שלו, ב- 31 במרס 2018, את התגובה הבאה: "היום אני מתבייש להיות ישראלי”.
ונניח ששדר אחר בגלי צה"ל היה מפרסם בדף הפייסבוק שלו, שכל הערבים הם מחבלים פוטנציאליים. האם לדעתך היה ראוי להמשיך להעסיק שדר זה בתחנה הצבאית?
אגב, לדעתי, צריך לסגור את גלי צה"ל, אבל זה נושא בפני עצמו.

לצפיה ב-'לא בכל תפקיד יש חופש ביטוי. גלי צה"ל היא תחנה צבאית'
לא בכל תפקיד יש חופש ביטוי. גלי צה"ל היא תחנה צבאית
06/04/2018 | 03:54
16
עם קודי התנהגות מסוימים שתקפים גם מחוץ לשעות השידור (הוא הרי נשאר אדם מפורסם גם אז, ומקשיבים לו בשל כך). כשדבריו פורשו כביקורת על חיילי צה"ל זה לא התאים, בסופו של דבר הוא הבהיר והתנצל ועל כן ימשיך לשדר. סערה בכוס תה שכבר נשפך לביוב וזרם לים.
לצפיה ב-'הפרה יסודית של חוזה שכירות'
הפרה יסודית של חוזה שכירות
31/03/2018 | 18:36
3
85
הדייר עזב את הדירה (ואת הארץ) מבלי לתאם איתי (אני בעל הדירה). במקרה תפסתי את אשתו "על המזוודות"  בדרך להצטרף אליו בחו"ל. הוא מצא מחליף שאינני מכיר, לא פגשתי ולא אישרתי וכרגע אף אין לי דרך ליצור קשר, לא עם הדייר הישן ולא עם החדש. כמובן שהחוזה אוסר זאת במפורש וזאת הפרה יסודית. נראה לי שטכנית מדובר בפולש. השארתי לו 2 פתקים בדלת שהוא התעלם מהם. יצרתי קשר עם אחד הערבים שאמר לי שמודע להחלפה והוא ערב גם למחליף וגם אמר ש"הדייר משלם אז מה הבעייה שלי? “. השיחה מוקלטת. התשובה הרתיחה אותי אבל התאפקתי וביקשתי להכיר את הדייר החדש ואם הוא מקובל עליי, לחתום מולו על חוזה חדש. אמר שיעביר הודעה מבלי שנתן לי את פרטי הקשר שלו. כמעט בוודאות שאפנה לעו"ד אחרי חול המועד אבל אשמח לשמוע כאן דיעות מומחים ומנוסים ממני. תודה וחג שמח.
לצפיה ב-'לא מומחה'
לא מומחה
01/04/2018 | 10:25
59
אבל לדעתי, מה שקובע הוא החוזה ביניכם.
לצפיה ב-'צריך לראות את החוזה'
צריך לראות את החוזה
01/04/2018 | 15:31
60
חוזה שכירות בסיסי צריך לכלול תנאי לפיו המשכיר אינו יכול להעביר את זכות השכירות לאחר.
כבר נתקלתי בחוזים שבעלי דירות הורידו מהאינטרנט, בהם כתוב שהשוכר יכול לעשות סאבלט במידה ולמשכיר אין התנגדות סבירה לעניין, וכל מני ניסוחים בעיתיים ועמומים שנכתבו (ככל הנראה) במסגרת עבודת גמר סמסטר בקורס דיני חוזים שנה א'.

חוזים זה עניין שבו אי אפשר לקבל ייעוץ כללי, צריך ללכת לעו"ד שיקרא את החוזה ויתשאל אותך אודות נסיבות המקרה. רק בהתאם לכך העו"ד יכול להגיע למסקנות מקצועיות.

בהצלחה.

לצפיה ב-'העברת שכירות בלי הסכמת המשכיר'
העברת שכירות בלי הסכמת המשכיר
01/04/2018 | 18:27
86
שים לב, שלפי סעיף 22 לחוק השכירות והשאילה, רשאי השוכר להעביר את השכירות אף בלי הסכמת המשכיר, ובית המשפט רשאי לאשר את העיסקה על אף האמור בחוזה השכירות, אם המשכיר מתנגד להעברה מטעמים בלתי סבירים או מתנה אותה בתנאים בלתי סבירים.
ראה גם תא"ח (שלום, קריות) 35905-06-12, שרה דניאל נ' מסעדת דגי המושט ואח', כאן.

לצפיה ב-'קבלת זימון למתן עדות בבית משפט-שאלה'
קבלת זימון למתן עדות בבית משפט-שאלה
29/03/2018 | 03:08
12
157

לפני כמה ימים אני מקבלת שיחת טלפון: "שלום, מדבר שוטר בשם ככה וככה ממשטרת ככה וככה, ואני צריך להביא לך זימון לבית משפט."

אני צריכה לתת איזה עדות מסויימת בתיק ויש משפט עוד כמה חודשים.

ואז עלה לביתי שוטר במדים והחתים אותי על המכתב.

ממתי זה נעשה ככה? זה לא אמור להגיע בדואר רשום זימון לבית משפט?

ממתי שוטר מגיע עד הבית ומביא את הזימון? 

לצפיה ב-'זה קורה מדי פעם'
זה קורה מדי פעם
29/03/2018 | 22:18
2
65
למשל אם כבר שלחו לך זימון בדואר והוא לא הגיע אלייך.
הרעיון הוא שאם חוששים מזה שיהיה צריך לדחות דיונים בגלל שעדים לא יגיעו, אז עדיף לוודא שהם קיבלו הזמנה, על ידי מסירה אישית.
לצפיה ב-'כן? נשמע לי קצת מוזר ששוטר מביא עד הבית.'
כן? נשמע לי קצת מוזר ששוטר מביא עד הבית.
30/03/2018 | 02:48
1
162
והמשפט הוא רק ביוני.

לצפיה ב-'כנראה את חשובה למשטרה ורוצים לוודא שלא תוכלי להתחמק.'
כנראה את חשובה למשטרה ורוצים לוודא שלא תוכלי להתחמק.
07/04/2018 | 15:22
142
לצפיה ב-'מסירה אישית'
מסירה אישית
30/03/2018 | 01:45
5
66
אין בכך פסול. שוטר יכול להגיע אליך הביתה ולמסור לך צו, בין אם זה זימון לעדות ובין אם זה כל צו אחר.
יפה שטרחו להגיע ולמסור את הזימון פיזית. אני מכיר לא מעט מקרים בהם פשוט התקשרה "שושי" או "אילנה" מהמשטרה והודיע ש"ביום שני הבא בשעה 10:00 אתה צריך לבוא להעיד בבית משפט השלום ברמלה. כתוב לי פה שזה משהו שקשור לתאונת דרכים"...
לצפיה ב-'זה נהוג? שמעת על מקרים? ששוטר בא עד הבית להביא זימון למשפט?'
זה נהוג? שמעת על מקרים? ששוטר בא עד הבית להביא זימון למשפט?
30/03/2018 | 02:50
3
58
נשמע לי קצת תמוה.

זה משפט שאני התובעת בו, לא יודעת אם זה משנה.

אבל לא שולחים בדואר? או מתקשרים כמו שאמרת? מוזר..

לצפיה ב-'את התובעת?'
את התובעת?
31/03/2018 | 20:18
2
46
זה משפט אזרחי?
בפורום אחר כתבת שזה משפט על גניבה. האם הכוונה שלך שזה משפט פלילי שבו הגשת תלונה?
אם זה משפט אזרחי, זה באמת מאוד משונה שהמשטרה הביאה לך זימון.
אם זה משפט פלילי, זה בהחלט אפשרי שהתובע המשטרתי ביקש להמציא לך זימון בדרך זאת.
לצפיה ב-'כן, אני התובעת. וזה משפט פלילי בגין גניבה.'
כן, אני התובעת. וזה משפט פלילי בגין גניבה.
31/03/2018 | 21:28
1
51
מישהו שגנב ממני פלאפון ונתפס על חם.

והגשתי נגדו תלונה כמובן.
לצפיה ב-'אם זה משפט פלילי'
אם זה משפט פלילי
31/03/2018 | 21:47
57
המדינה היא התובעת, והיא זו שמנהלת את המשפט כנגד הנאשם. את המתלוננת בתיק, כאשר מבחינת בית המשפט את אחת מהעדים שהמדינה מזמינה לדיון.
אם לאחר המשפט הפלילי תרצי לנהל כנגד הגנב הליך אזרחי, שם אכן תהיי התובעת.
לצפיה ב-'ומי שמקבל טלפון כזה - שיתייחס אליו בהתאם ויתעלם'
ומי שמקבל טלפון כזה - שיתייחס אליו בהתאם ויתעלם
30/03/2018 | 17:06
13
לצפיה ב-'קיבלת זימון בתור עדת תביעה במשפט פלילי'
קיבלת זימון בתור עדת תביעה במשפט פלילי
01/04/2018 | 09:05
2
64
זה נראה תקין לחלוטין. חוץ מזה לא ברור למה את שואלת שאלה שלא מועילה בכלום. 
לצפיה ב-'לא זכור לי ששאלתי אותך איזה שאלה לשאול.'
לא זכור לי ששאלתי אותך איזה שאלה לשאול.
02/04/2018 | 15:42
1
36
כמה התנשאות!

מאיפה לך מה מועיל לי ומה לא? אם שאלתי כנראה שלא ידעתי
לצפיה ב-'אולי הטון של פנדריך לא היה הכי נעים'
אולי הטון של פנדריך לא היה הכי נעים
02/04/2018 | 21:39
35
אבל הוא ענה לך. עוד שלושה אנשים אחרים ענו לך והסבירו לך את הדברים, למרות שטעית בתיאור (אמרת שאת התובעת למרות שאת עדה). לאף לא אחד אמרת תודה, והשתמשת בטון לא נעים. אולי כדאי שתטלי קורה מבין עינייך?
לצפיה ב-'קיר בנוי בין שתי חצרות'
קיר בנוי בין שתי חצרות
29/03/2018 | 04:53
8
103
האם מישהו יודע אם יש חוק  מגדיר מה זה גבול בין שתי חצרות ובמקרה של קיר אבן בין חצרות האם יש חוק שהגבול בעמצה הקיר.
לצפיה ב-'האישה הזאת איננה אשתי'
האישה הזאת איננה אשתי
29/03/2018 | 13:59
1
17
לצפיה ב-'שכחת לקחת את הכדורים היום?'
שכחת לקחת את הכדורים היום?
29/03/2018 | 17:41
42
עו"ד חוראני.
לצפיה ב-'מחוברים שבמֶצֶר'
מחוברים שבמֶצֶר
29/03/2018 | 16:17
1
78
ראי סעיף 49 לחוק המקרקעין וההערה שבסוף תגובה זו.
לצפיה ב-'תודה על התגובה.'
תודה על התגובה.
29/03/2018 | 19:56
35
מצאתי בתשובה שלך כול מה שרציתי לדעת.
לצפיה ב-'היכן נמצא הגבול בין שתי חצרות'
היכן נמצא הגבול בין שתי חצרות
31/03/2018 | 18:05
1
37
כדי לקבל תשובה ברורה, צריך ללכת לטאבו ולבדוק שם את התשריט (שרטוט) שבו מצויינים מידות המגרשים
על פי המידות הללו, אפשר לדעת היכן בדיוק נמצא הגבול, ולצורך קביעה משפטית יש לקבל חוות דעת ממודד מוסמך
ברור לכן, שהקיר יכול להיות בנוי על קו הגבול ואז אמצע הקיר הוא קו הגבול
אבל הקיר גם יכול להיות בנוי כולו בתחום החצר האחת או בתחום החצר השניה
ואז אין משמעות לקיר לגבי קביעת קו הגבול בין החצרות.
יתכן גם מצב שהקיר רק בחלקו על קו הגבול וגם אז אין לקיר משמעות לגבי קו הגבול.
עצם העובדה שקיים קיר אינו גוזר את המסקנה החד-משמעית שהוא קו הגבול.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/04/2018 | 01:17
2
לצפיה ב-'בוודאי שיש'
בוודאי שיש
31/03/2018 | 19:42
1
31
גבולות החלקה קבועים וידועים. תוכלי לקבל תשריט של החלקה ברשות המקומית, בועדה המקומית לתכנון ובניה וגם באתר המפות הממשלתי.

חוקי התכנון והבנייה כמו גם התב"עות (תכניות בניין עיר) החלות על החלקה מגדירים מה מותר לבנות לרבות חומה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/04/2018 | 01:18
1
לצפיה ב-'שינוי מלון בעת חופשה בחו"ל - האם מגיע פיצוי?'
שינוי מלון בעת חופשה בחו"ל - האם מגיע פיצוי?
30/03/2018 | 02:44
1
38
היי,
סגרתי באמצעות חברת נופש ישראלית,
דיל הכולל טיסה ומלון לפראג ל9 אנשים. ( מלון ברמת 5 כוכבים).
המלון והטיסה אושרו וקיבלתי ואוצ'רים על כך.
בעת הגעתי למלון (לאחר שהסעות מטעם חברת הנופש הסיעו אותנו לשם),
נמסר לנו מהמלון ש2 מתוך 3 חדרים שהזמנתי בוטלו על ידי הסוכנות דרכה הזמנתי.
מפה לשם במשך 3 שעות של טלפונים, לבסוף הנציגה מחברת הנופש הישראלית טענה שהייתה אי הבנה, 
ושמכיוון שכל החדרים במלון הנוכחי תפוסים, הם נאלצים להעביר אותנו מלון.
לאחר עוד חצי שעה של בדיקת מלונות אפשריים, הוצעה בפנינו אפשרות אחת בלבד, מלון ברמת 4 כוכבים . בלית ברירה ולאחר שנטען שכרגע אין בידיה אופציות נוספות זמינות, ושהחיפוש עלול להתמשך זמן רב, ובעקבות כך שהפסדנו כבר 4 שעות יקרות מסופ"ש קצר, החלטנו להסכים על המלון שהוצע. (למרות שהוא ברמה נמוכה יותר מזה שהזמנו).

האם מגיע לנו פיצוי מטעם  חברת הנופש?
כיצד עליי לנהל איתם את הנושא?

תודה!
לצפיה ב-'לפעמים כן'
לפעמים כן
31/03/2018 | 10:56
28
ראה לדוגמא פסק דין זה.

לצפיה ב-'האם יש מומחיות של עו"ד לערעורים ?'
האם יש מומחיות של עו"ד לערעורים ?
28/03/2018 | 23:18
3
38
נושא שלי זה משפט פלילי חריגות בניה רשויות מקומיות.
ההגנה שלי אכיםפה בררנית מסוג הגנה מן הצדק, 
הגנה שנוגעת גם לחשיפת התנהלות לא תקינה ברשות.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין בישראל מומחיות לערעורים'
למיטב ידיעתי אין בישראל מומחיות לערעורים
29/03/2018 | 07:33
23
אבל יש מומחיות במשפטים פליליים.
לצפיה ב-'לא. '
לא.
30/03/2018 | 01:48
1
20
במקרה שאתה מתאר, אתה צריך עו"ד פלילי ואין דבר כזה עו"ד פלילי שעושה ספציפית ערעורים ולא דיון עיקרי.
אם יש לך חשש מבוסס שקיים קשר בין האכיפה הבררנית לדבריך, לבין חשיפת שחיתות או התנהלות בלתי תקינה ברשות המקומה, כדאי שתיצור קשר גם עם התנועה לאיכות השלטון. טלפון: 02-5000073

חג שמח
לצפיה ב-'איכות השלטון לא עוזרים בזמן תהליך משפטי ...'
איכות השלטון לא עוזרים בזמן תהליך משפטי ...
02/04/2018 | 00:32
13
זה מוזר, נתבעים בזמן הכנת ההגנה מגלים את גודל השחיתות,
הגופי השלטון המקומי בזמן המשפט עושים מאמץ אדיר
להסתיר את השחיתות, לשקר,  כאן האזרחים צריכים אותם ?
הרשויות מצפצפים על החוק, אין שקיפות, לא נותנים מידע ...
לצפיה ב-'אני גר בתל אביב , בצפון תל אביב אם זה חשוב , לידינו יש'
אני גר בתל אביב , בצפון תל אביב אם זה חשוב , לידינו יש
26/03/2018 | 00:15
14
111
חניה מורשית , כחול לבן במין מפרצים , החניה היא בניצב לרחוב ולא מקביל
לרחוב , באחד ממפרצי החניה קיים עץ , של העירייה , שהוא עקום ובולט
לתוך חניה , כל מי שחונה שם נזהר מהעץ , חזרתי בלילה ביום ו' נכנסתי ברוורס
לחניה הזו שהיתה פנויה , בגלל החושך לא ראיתי את העץ וקיבלתי מכה.

התיקון עלה לי 1,280 ₪ , אמרו לי שיראו את זה בבדיקה כלומר יש פה גם
עניין של ירידת ערך רכב , האם אני יכול לתבוע את העירייה?

לצפיה ב-'כן. נראה כמו רשלנות של העיריה'
כן. נראה כמו רשלנות של העיריה
26/03/2018 | 07:52
1
4
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/03/2018 | 10:36
1
לצפיה ב-'לתבוע, אתה יכול.'
לתבוע, אתה יכול.
26/03/2018 | 10:47
8
55
לזכות במשהו, זה דבר אחר. נראה שאתה גר ליד החניה כך שאתה אמור להכיר את המקום ושופט יכול לבדוק את מקום מגורך ביחס לחניה. אני רואה כאן רשלנות רבה מצידך ולדעתי גם שופט יראה זאת כך.
לצפיה ב-'איפה בדיוק הרשלנות שלי? חניה עירונית אמורה להיות נקייה'
איפה בדיוק הרשלנות שלי? חניה עירונית אמורה להיות נקייה
26/03/2018 | 11:07
6
50
ממפגעים , במקרה הזה , העץ הזה הוא מפגע , והעירייה התרשלה
בסימון שלו , או בהורדה שלו וזאת על מנת שלא יקרו מקרים כמו שלי.

אתה מסכים איתי שאם העץ לא היה בולט כך לתוך החניה , לא
היה נגרם לי כל נזק ולא הייתי בא בטענות לעירייה.
לצפיה ב-'הרשלנות שלך:'
הרשלנות שלך:
26/03/2018 | 11:35
5
50
החניה ידועה לך והיית צריך להיזהר יותר. אם לא היית חונה ליד ביתך אז הסיפור היה שונה. התקשרת לעריה בעבר על מנת לתקן את הנושא?
לצפיה ב-'לשיטתך , אני חדש באיזור הזה , לא הכרתי את בעיית העץ'
לשיטתך , אני חדש באיזור הזה , לא הכרתי את בעיית העץ
26/03/2018 | 11:50
4
48
הזה קודם ,גם לא היה שילוט של העירייה , "זהירות עץ דופק רכבים"....
לצפיה ב-'לפי דעתו'
לפי דעתו
26/03/2018 | 17:13
3
66
והוא בטוח שהוא צודק, העיריה תתבע אותך
שדפקת לה את העץ.
לצפיה ב-'מסתבר שאת לא יודעת לקרוא'
מסתבר שאת לא יודעת לקרוא
27/03/2018 | 13:19
2
42
ולא מבינה את מה שאת קוראת, אז מה את עושה כאן? לכי קודם ללמוד את הדברים הללו.

הפורום הזה נהפך לפח זבל וכל הזבל ממשיך להישאר כאן.
לצפיה ב-'לא מכבודו של הפורום'
לא מכבודו של הפורום
27/03/2018 | 14:43
1
42
שאני אגיב לך.

בקשר להבנת הנקרא... אני גדלתי על ספרים,
לא על טלוויזיה.
לצפיה ב-'ולא מכבודו של הפורום לקרוא את השטויות שלך'
ולא מכבודו של הפורום לקרוא את השטויות שלך
27/03/2018 | 15:31
39
ואת ידיעתך על מה חושבים חברי הפורום.
לצפיה ב-'מה ההבדל בין זה לבין בור במדרכה שפלוני נופל אליו?'
מה ההבדל בין זה לבין בור במדרכה שפלוני נופל אליו?
07/04/2018 | 15:26
2
אגב, אבי נפל, תבע וקיבל פיצויים.
לצפיה ב-'להגיד על עץ שהוא לא ישר זה הוצאת דיבה ולשון הרע'
להגיד על עץ שהוא לא ישר זה הוצאת דיבה ולשון הרע
26/03/2018 | 23:25
1
9
לצפיה ב-'חחחח....פרשת 5,000 '
חחחח....פרשת 5,000
27/03/2018 | 08:46
1
לצפיה ב-'חז,ל קבעו נחרצות'
חז,ל קבעו נחרצות
28/03/2018 | 09:30
44
עמוד חשמל מתנגש עם מכונית רק מתוך הגנה עצמית.
לצפיה ב-'שכן סרבן'
שכן סרבן
27/03/2018 | 15:02
2
77
אנחנו גרים בבנין של 16 דיירים באיזור מצוקה. חצי מהבנין דיירי עמידר. כל פעם שמתפנה דירה, עמידר מביא לבנין משפחות חלשות ברוכות ילדים תוספת לרעש ולכלוך... אין דיירים דומיננטים ואין וועד. אחת הדיירות הביאה בעבר מנקה ושילמה לו מחיר מגוחך, בסופו של דבר פיטרה אותו כיוון שלא ניקה טוב לטעמה.

אנחנו דיירי הקומה הראשונה סופגים את כל הזוהמה של המדרגות ועשינו תורנות ניקיון. אחד השכנים שגר בשכירות לבד אמר לי להזכיר לו שבוע לפני שיגיע תורו. בפעם האחרונה הוא לא ניקה ואמר לי "אני לא העובד נקיון שלך" הייתי המומה ופלטתי 'טפש' עכשיו הוא כועס ונעלב. אמרתי לשכן שידבר אתו כגבר אל גבר אבל הוא השתפן וניקה במקומו. אני יודעת שהשכנים שאחרי לא יוותרו אבל הם רק לא ינקו וזהו. אני לבד בענין. הדירה נקנתה להשכרה ואני לא מכירה את בעה"ב. מה עושים?
לצפיה ב-'פורום ועד בית- בתים משותפים'
פורום ועד בית- בתים משותפים
27/03/2018 | 21:45
1
52
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/03/2018 | 11:17
7
לצפיה ב-'האם יש בארץ פוליטיקאי שלא משקר?'
האם יש בארץ פוליטיקאי שלא משקר?
25/03/2018 | 17:24
1
47
לצפיה ב-'לא'
לא
30/03/2018 | 01:49
1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

משרד עו
זקוק לייצוג בדין הפלילי?
פורום דיני מס הכנסה ומע
חייבים למס הכנסה?
פורום תעבורה
ביצעתם עבירת תנועה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה