לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3204432,044 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'ייעוץ לגבי חובות של אדם שנפטר'
ייעוץ לגבי חובות של אדם שנפטר
19/11/2017 | 21:38
14

שלום לחברי הפורום, 
ברצוני להתייעץ לגבי עניין משפטי קטן.

אישה שנפטרה לאחרונה, קנתה לפני כשנה מוצר+שירות אשר משולם בתשלומים למשך 3 שנים (תמי בר). לאישה לא היו ילדים או בעל, רק אחות שגם מתגוררת בארץ, לא היה שום מסמך ירושה. לאור שדה פקטו התשלומים כבר הועברו לחברה ממנה נקנה השירות (ולא ניתן להחזיר את המוצר) אך טרם שולמו למעשה לויזה, והתשלומים הופסקו (לאור שחשבון הבנק נחסם עם מותה)- חברת ויזה פנתה לאחות והודיעה לה שהיא מחוייבת לשלם את שארית התשלומים של אחותה ובמידה ולא תבצע זאת- ינקטו כנגדה צעדים משפטיים. 
השאלה היא למעשה - האם יש לויזה עילה לתבוע את הכסף מהאחות בעוד היא למעשה לא מהווה יורשת רשמית של האישה שנפטרה (שאין לה גם נכסים אחרים)? 

תודה מראש.

לצפיה ב-'אדם פתח עמותה שמטרתה דאגה לעצמו אחרי שהוריו יילכו לעולמם'
אדם פתח עמותה שמטרתה דאגה לעצמו אחרי שהוריו יילכו לעולמם
19/11/2017 | 16:05
24

אנחנו 5 אחים ולהורי דירה הם נפטרו ולא השאירו צוואה והדירה אמורה להתחלק בין 5 שווה בשווה.

אבל, בחייהם,  אחי הקים עמותה והגדיר את מטרת האמונה כנאמנות לטובת עתידו ללא הורי.
אחי סובל מפיגור שיכלי והתגורר ביחד עם הורי בדירתם.
בחייהם הם הלכו לעורך דין שיצר שטר נאמנות שהופך את העמותה שהקים אחי להיות נאמן שמחזיק את הבעלות בדירת הורי עבורו (עבור אחי שלוקה בפיגור שיכלי).

הוצאנו את אח שלנו מדירת הורינו בעזרת צו הרחקה כי הוא מהווה פולש מרגע שהורי לא נמצאים בחיים והבאנו כהסבר להתנהגותו את הפיגור השיכלי שגרם לו להישאר בדירה.
הוא מקבל קיצבת נכות מהמדינה והסברנו לשופט שיש לו זכות מהמדינה לגור בהוסטל לאנשים שלוקים בפיגור שיכלי כמו שלו.
השופט קיבל את בקשתנו לצו הרחקה והמשטרה הרחיקה אותו לעיר אחרת.

השאלה היא האם אנחנו יכולים להוציא צו ירושה למרות שבנסח הטאבו של דירת הורינו כתובה משכנתא לטובת העמותה שאח שלנו פתח לטובתו האישית (הוא פתח את העמותה כדי להרוויח את הדירה כרווח אישי שאסור שיהיה בעמותה) שהיא משכנתא שרשומה מתחת לשמם של הורינו הרשומים כבעלי הדירה.

האם אנחנו יכולים להוציא צו ירושה ולהתחלק בדירה בין 5 (כולל אחי) ולטעון שרישום משכנתא לטובת העמותה הוא רישום כזב כי העמותה עצמה לא חוקית ?
האם העמותה שאחי פתח אשר כל מהותה וכל פעילותה היא רישום משכנתא לטובת אחי, היא עמותה חוקית ?
האם זה דבר תקין מבחינה משפטית שאח שלי פתח עמותה ורשם אותה כאילו היא נאמנות עבור עצמו וההורים שלי חתמו על שטר משכנתא לטובת העמותה הזאת ?
האם זה חוקי ותקין ?
האם אפשר להסיר את המשכנתא שרשומה לטובת עמותה כזאת שאחי שלי פתח בחייהם של הורי ודאג שהם יחתמו על שטר משכנתא לטובת העמותה שכל מהותה היא דאגה בשביל העתיד שלו ?
אח שלי לא נתן הלוואה להורים שלי, אז למה הם חתמו לו על שטר משכנתא לטובת עמותה שהוא פתח כאילו היא נאמנות עבור עתידו ?
האם יש תקדים לדבר כזה שהורים חותמים משכנתא לעמותה שפתח אחד מהילדים הבוגרים שלהם מבלי שהם באמת קיבלו הלוואה כאשר מטרת העמותה מוגדרת ברשם העמותות כעמותה למען עתידו כשהם (ההורים) לא יהיו בחיים ?
קיים בכלל תקדים כזה בעולם ?

אדם פתח עמותה שמטרתה דאגה לעצמו אחרי שהוריו יילכו לעולמם - האם זה דבר תקין ? קיים בכלל דבר כזה ? אפשר לפסול את זה ?
לצפיה ב-'me too'
me too
19/11/2017 | 14:39
2
22
בכירה במערכת המשפט הטרידה אותי מינית.
לצפיה ב-'ואתה זוטר שמשגל את המוח לפורום שלם כל הזמן.'
ואתה זוטר שמשגל את המוח לפורום שלם כל הזמן.
19/11/2017 | 20:06
3
לצפיה ב-'מגיע לך.'
מגיע לך.
19/11/2017 | 20:10
2
לצפיה ב-'איחור בבניית דירה'
איחור בבניית דירה
19/11/2017 | 14:36
14
חברת בנייה מאחרת בבניית מאות דירות בשנה בפרויקט "מחיר למשתכן" לעומת חברות אחרות שזכו באותו מכרז כי משרד השיכון/וועדת התכנון אישרו לה שינויים בתכנון. הקונים נפגעים מעליית מדד תשומות הבנייה ותשלום שכ"ד. מה לדעתכם הסיכוי לזכות בתביעה כנגד המדינה/וועדת התכנון בשל דחיית הבנייה?
לצפיה ב-' הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה '
הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה
19/11/2017 | 09:50

הילדים לא מסתדרים

הערב, בשעה 21:00, תתארח בפורום הורים לפעוטות קרן גאולה גרופר, מנחת הורים בכירה, איתה תוכלו להתייעץ על יחסים בין בני הבית, מריבות וקנאה בין אחים, קבלת אח חדש, איך ללכד ולחבר בין אחים ועוד. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אנו עוברים שמד בעיר רחובות'
אנו עוברים שמד בעיר רחובות
17/11/2017 | 09:45
4
41
ב"ה

1/11/17

ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא מוכנים להתערב.
שמי יהונתן מרחובות. לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ושם עובד איש צר ורע ורשע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב ימח שמו וגר ברמת שלמה. הוא החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ונוראים ללא שום סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם (גנב) לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע את דסקל שם רשעים ירקב אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהוא לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן. רב מהישיב כף החיים אמר לי שנפלתי עם אדם פסיכופט. דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבה של הרב סופר כף החיים שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין ליעקב לסופר מחילה.
כל מי שיכול לעזור.להציל אותנו משמד יהונתן 0544986101

לצפיה ב-'גם אני עברתי שמד. היה כיף.'
גם אני עברתי שמד. היה כיף.
17/11/2017 | 10:32
7
לצפיה ב-'והיכן אלוהים בתמונה, למה לא עוזר?'
והיכן אלוהים בתמונה, למה לא עוזר?
17/11/2017 | 13:27
8
לצפיה ב-'משו פה נשמע מאד מאד מוזר בדברים שלי'
משו פה נשמע מאד מאד מוזר בדברים שלי
19/11/2017 | 08:35
19
וחוץ מזה מה הקשר לאלוקים פה...יש לבן אדם בעיה שיפנה לגורמי החוק...
לצפיה ב-'היזהר שלא תיתבע הוצאת דיבה על לשון הרע.'
היזהר שלא תיתבע הוצאת דיבה על לשון הרע.
19/11/2017 | 11:49
3
לצפיה ב-'הפקדת ערבון'
הפקדת ערבון
18/11/2017 | 16:36
23
האם בערעור מנהלי על החלטת ועדת ערר של משרד הרווחה חייבים להפקיד ערבון או שבדרך כלל לא מתבקשים לדבר כזה ? מדובר על מקרה שלא הגיע לפני כן לבית המשפט.
לצפיה ב-'הגשת תביעה ללא ציון סכום '
הגשת תביעה ללא ציון סכום
17/11/2017 | 08:14
4
35
לפני  קצת פחות מ 7 שנים נפלה עלי תקרה עקב בניה רשלנית של שכן ובבית חולים קבעו לי אבחנה דיסלוקציה דרגה שלישית בכתף סבלתי מזה המון אך אני גר לבד והייתי צריך לדאוג לדירה חילופית ולהתחיל מחדש ככה שהזנחתי את התביעה  האם אוכל להגיש עכשיו תביעה ללא ציון סכום ולבקש מבית המשפט ארכה עד להערכת מומחים הנזק שנגרם לי ////////////////////////////////////////////////ו/או לבקש ארכה להגשת כתב תביעה מתוקן ועכשיו אגיש כתב תביעה זמני
לצפיה ב-'אם התביעה נמחקה'
אם התביעה נמחקה
17/11/2017 | 08:48
3
32
תוכל להגיש אותה מחדש. תביעה לפיצויים עקב נזקי גוף מגישים ללא סכום.
לצפיה ב-'וחובה לצרף לה חוות דעת רפואית'
וחובה לצרף לה חוות דעת רפואית
17/11/2017 | 09:27
2
21
אם לא מדובר בתאונת דרכים חובה לצרף את חוות הדעת הרפואית
לצפיה ב-'האם אני יכול לתבוע גם נזקי וגם פיצויים באותה התביעה '
האם אני יכול לתבוע גם נזקי וגם פיצויים באותה התביעה
17/11/2017 | 10:03
1
21
ובנוסף בגלל הטרחות הימיויות אין לי עדיין חוות דעת ברורה האם להגיש עכשיו התביעה ולבקש ארכה לצרף חוות דעת 
לצפיה ב-'ובנוסף לא עבדתי תקופה'
ובנוסף לא עבדתי תקופה
17/11/2017 | 10:25
18
והפסדתי מקום עבודה האם זה נזקי גוף 
לצפיה ב-'אלטרוקסין'
אלטרוקסין
13/11/2017 | 10:36
10
169
נוק אאוט...

אחרי תהליך גישור אצל נשיא ביהמ"ש העליון בדימוס אשר גרוניס- מפיצת התרופה אלטרוקסין הגיעה לפשרה בתביעה הייצוגית נגדה.
היא תשלם פיצויים בסכום עתק סופי של 47.5 מיליון שקל!

עורכי הדין יקבלו 6 מיליון שקל (יעקב דוידוביץ, ארנון גרפי, דוד אור חן, עובדיה כהן, איתן פלג, אסף נוי ומופיד אגבאריה- מישהו פה?).
כל חולה יקבל בין 4,200 ל־9,500 שקל.
5.2 מיליון שקל יועברו כתרומה לציבור למטרות שיפור הטיפול והמעקב אחרי חולים בתחום האנדוקרינולוגיה.

החברה מפיצה את התרופה החל מ- 2010. בהסכם הפשרה נקבע כי הזכאים לפיצוי הם מי שנטלו באורח סדיר את האלטרוקסין לפני פברואר 2011 ועברו לשימוש בהרכב החדש של התרופה מבלי שנמסר להם שעליהם לבצע בדיקות.

תביעה חשובה!
לצפיה ב-'ועל מה אמורים כמה אלפי שקלים לפצות?'
ועל מה אמורים כמה אלפי שקלים לפצות?
13/11/2017 | 12:47
15
לצפיה ב-'התואיל להסביר לנו איך הפיצוי עובד?'
התואיל להסביר לנו איך הפיצוי עובד?
13/11/2017 | 13:25
6
61
קראתי בעיתון - כל מי שניזוק יכול לקבל פיצוי בן כמה דרגות לפי רמת הנזק.
לשם כך עליו להוכיח שניזוק ומה היה הנזק.
איך זה יבוצע ?
לצפיה ב-'נכון, יש כמה דרגות כמובן'
נכון, יש כמה דרגות כמובן
14/11/2017 | 09:56
5
51
יתבצעו בדיקות רפואיות כהוכחות ויוגשו מסמכים לועדה שתוקם במיוחד... כולנו יודעים שבדברים האלו זה תהליך.
בדיקות הורמונליות, מסמכים רפואיים המעידים על תופעות לוואי, פתיחת התיק הרפואי
לצפיה ב-'או בעברית פשוטה - רדיפת בצע וגניבת הדעת.'
או בעברית פשוטה - רדיפת בצע וגניבת הדעת.
14/11/2017 | 11:00
4
48
עורכי הדין יקבלו את ליטרת הבשר שלהם למרות שברור להם שמרבית הנפגעות לא יפוצו.
מה היה לנו - מישהי שלקחה אלקטרוקסין וחשה פתאום שלא בטוב + פעילות לא סדירה, הלכה לרופא המשפחה  שאמר לה: "כן, שינו את התרופה" אמרה: "אבקש בבית מרקחת מהמלאי הישן" אמר לה "לא כדאי לך כי הוא יגמר ותצטרכי לעבור שוב את תהליך ההסתגלות"
שיחק קצת עם המינון, הרגישה חצי שנה שלא בטוב, ברור שאין על זה שום תיעוד.
ועורכי הדין מוכאים כף, את המליונים שלהם קיבלו, וכבר לא חשובות אלו שנפגעו כי לא באמת רצו פיצוי עבורן, רק עוד בוכטה לעצמם.
לצפיה ב-'אז למה לא משנים את החוקים בתביעות יצוגיות?'
אז למה לא משנים את החוקים בתביעות יצוגיות?
15/11/2017 | 04:33
35
אפשר לשנות את החוקים ככה שעורכי הדין יפסיקו לקבל את הכסף על חשבון הקורבנות.

לצפיה ב-'מדוע עיינך צרה'
מדוע עיינך צרה
15/11/2017 | 08:54
2
43
על שכר הטרחה שלהם?
אתה עובד ללא שכר?
לצפיה ב-'עיני לא צרה בשכר טרחתם'
עיני לא צרה בשכר טרחתם
15/11/2017 | 11:03
1
51
מגיע להם שכר הוגן ואף יותר
רק שבמקרה זה הגיעו לפשרה כזאת שאלה שנפגעו לא יקבלו פיצוי, 
כלומר נראה כאילו  שלא הפיצוי לנפגעים היה בראש מעייניהם אלא ליטרת הבשר שלקחו לעצמם.
לצפיה ב-'איזה מן מקצוע זה'
איזה מן מקצוע זה
15/11/2017 | 15:03
39
התרנגולת מטילה ביצי זהב עד שמגיעה לפסגת ההירארכיה בלול ואז היא מחליפה את מינה ונהיית תרנגול שהטלת ביצים מעניינת לו את הביצים העיקר לסנוור את האיכר,לקרקר עד שכל השכונה תשמע ולטפח את הכרבולת.
לצפיה ב-'מעניין, אחפש את פסק הדין. תודה'
מעניין, אחפש את פסק הדין. תודה
13/11/2017 | 14:50
1
21
לצפיה ב-'בשמחה. תודה על התגובה'
בשמחה. תודה על התגובה
14/11/2017 | 09:51
11
לצפיה ב-'אנו עוברים שמד בעיר רחובות'
אנו עוברים שמד בעיר רחובות
15/11/2017 | 09:57
38
ב"ה

1/11/17

ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא מוכנים להתערב.
שמי יהונתן מרחובות. לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ושם עובד איש צר ורע ורשע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב ימח שמו וגר ברמת שלמה. הוא החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ונוראים ללא שום סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם (גנב) לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע את דסקל שם רשעים ירקב אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהוא לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן. רב מהישיב כף החיים אמר לי שנפלתי עם אדם פסיכופט. דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבה של הרב סופר כף החיים שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין ליעקב לסופר מחילה.
כל מי שיכול לעזור.להציל אותנו משמד יהונתן 0544986101

לצפיה ב-'פרסום פסק דין'
פרסום פסק דין
12/11/2017 | 12:14
2
54
שלום רב,
אני רואה לפעמים כאשר רושמים שם של אדם בגוגל מופיע דיווח על פסק דין נגדו.
איך אני יכולה לגרום שפסק דין בתיק שתבעתי יפורסם?

בברכה,
נטע
לצפיה ב-'בדרך כלל לא צריך לעשות כלום'
בדרך כלל לא צריך לעשות כלום
12/11/2017 | 13:50
42
יש אתרים שמפרסמים את פסקי הדין. 
לצפיה ב-'יפורסם איפה?'
יפורסם איפה?
13/11/2017 | 14:52
32
ישנם מאגרי פסיקה שמפרסמים את רוב פסקי הדין הניתנים בבתי המשפט השונים. המוכר ביותר בין מאגרי פסיקה אלו הוא אתר נבו. שלושה מאגרים ידועים נוספים הם תקדין, פדאור ופסקדין.
בנוסף אפשר לפרסם פסק דין בכל מדיה, בתנאי שלא מדובר בתיק שנוהל בדלתיים סגורות.
לצפיה ב-'אלדן'
אלדן
12/11/2017 | 10:53
44
זבל של התנהלות הן מצידם והם מצד בתי המשפט.
https://www.youtube.com/watch?v=BDHvqYdADyk
לצפיה ב-'השגות על ארנונה'
השגות על ארנונה
10/11/2017 | 16:11
2
38
מהי הדרך הפורמלית לערער על החלטה שלא לתת הנחה בארנונה ? לפי חוק הרשויות המקומיות, אי מתן הנחה אינה עילה להגיש ערר למנהל הארנונה ולכן גם לא לוועדת ערר, אז לאן מגישים ?
לצפיה ב-'חוק הסדרים במשק- הנחות ארנונה'
חוק הסדרים במשק- הנחות ארנונה
10/11/2017 | 17:56
24
כאן הכל מפורט לגבי הנחות.
אין התייחסות לערעור על אי מתן הנחות כך שלדעתי רק בפניייה לבית משפט.
לצפיה ב-'עיין בחוק בתי משפט מינהליים'
עיין בחוק בתי משפט מינהליים
10/11/2017 | 21:01
9
לצפיה ב-'תביעה כנוסע אובר'
תביעה כנוסע אובר
09/11/2017 | 10:15
1
62
היי 
האם נוסעי אובר בארץ כרגע גם חשופים לתביעה ?
לצפיה ב-'מה הכוונה?'
מה הכוונה?
10/11/2017 | 19:16
4
לצפיה ב-'הרחבת מרפסות בבניין משותף (הגדלת שטחי מרפסות)'
הרחבת מרפסות בבניין משותף (הגדלת שטחי מרפסות)
08/11/2017 | 16:35
1
45
שלום!
אני מתגורר בבניין משותף 21 דירות: 3 דירות גן + 16 דירות בקומות עם מרפסות שמש כ 10 מ"ר לכל דירה + שני פנטהאוזים.
בקירוב אלינו בניין תאום של אותו פרויקט (שני בניינים נבנים בו זמנית).
הכתובות לשני הבניינים (שם הרחוב ומספר בית) שונות לגמרי. לכל בניין ועד בית משלו, ללא כל קשר ביניהם.
ע"פ טאבו שני בניינים הם בניין משותף. למעשה כל בניין מנהל את עצמו כך שלדיירים לא ידוע על רישום משותף.
לא נרשמו שינויים כלשהם בתקנון בית משותף.

בניין שלנו מתעניין בנושא הרחבת מרפסות עבור 16 דירות עם מרפסות קיימות. כלומר הפרויקט לא שייך ולא אקטואלי בכלל ליתר דירות בבניין ( דירות גן ופנטהאוזים).

ידוע לי כי בניין התאום גם מתעניין לבד בהרחבת מרפסות עבור אותם סוגי דירות בבניין.

ישנן לדיירי הבניין מספר שאלות בנדון:

1.האם הליך הרחבת מרפסות במקרה מסוים דורש החלטה של 75% מכלל הדיירים בבנין (21 דירות) או של 16 דירות בקומות השייכות להליך הרחבת מרפסות ?

2.האם דירות גן ופנטהאוזים אשר לא בונים את מרפסות זכאים להצביע בעת קבלת החלטה ?

3.אם כן מה הן החלטות ניתנות (שיהיו בתוקף) לדירות גן ופנטהאוזים בין אלה: "בעד" , "מתנגד", "נגד"?
תודה.

לצפיה ב-'מסמכים'
מסמכים
09/11/2017 | 09:29
25
הזמן באינטרנט דיסק הבית המשותף ובדוק שם התשריטים וצו הבית המשותף לגבי הוראות בכלל ולבנייה בפרט.
גש לרישוי בניה או ועדה מקומית ובדוק בתיק הבניין מה המגבלות לגבי בנייה בבנין שלך והאם באמת שני הבניינים יושבים על מגרש תכנוני אחד.
בקש מידע תכנוני מהוועדה לאחר תשלום אגרה.
לאחר כל אלו תוכל לקבל מידע כמה בעלי דירות תצטרך לקבל אישורם לבנייה מבחינת חוק התכנון ומבחינת חקו המקרקעין.
כל שינוי בבניין מצריך אסיפת דיירים כחוק  של כל הדיירים ויידועם.

לצפיה ב-'האם חוק הטכנאים תקף גם באחריות של מחשבים?'
האם חוק הטכנאים תקף גם באחריות של מחשבים?
07/11/2017 | 18:35
2
50
החברה הודיע לי שהיא תבוא אליי ב-48 שעות הקרובות ושאני אמור להיות זמין משעה 8 בבוקר עד 5 אחה"צ.
באו ולא הייתי זמין והלכו וכשחזרתי אליהם אחרי 10 דק', כבר לא היה עם מי לדבר (לא ענו).
לצפיה ב-'אם ביקור הטכנאי נדרש בשנת האחריות הראשונה, “חוק הטכנאים" חל'
אם ביקור הטכנאי נדרש בשנת האחריות הראשונה, “חוק הטכנאים" חל
08/11/2017 | 15:41
1
46
אני מניח, שבמקרה שלך שנת האחריות הראשונה חלפה. אחרת, החברה לא הייתה מתאמת אתך, ואתה לא היית מקבל, זמן המתנה בלתי סביר כפי שתיארת (שמונה עשרה שעות ביומיים, תשע בכל יום).
בכל אופן, במקרה שלך, לדבריך, הטכנאים הגיעו במועד המוסכם, ואתה לא היית זמין. אז לא ברור לי על מה בדיוק אתה מלין.
ואזכירך, ש"חוק הטכנאים" נחרש עד דק בפורום זה בעקבות שאלה אחרת שלך (תזכורת).

לצפיה ב-'סליחה, תיקון'
סליחה, תיקון
08/11/2017 | 20:57
50
מחשבים אינם נמנים עם הטובין, שחובה על-פי התקנות לתקנם בבית הצרכן בתקופת האחריות (ראה תקנה 7 לתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה) והתוספת השנייה לתקנות). מכאן שהביקור במקרה שלך אינו נדרש לפי "חוק הטכנאים", גם אם שנת האחריות הראשונה טרם חלפה (ראה סעיף 18א(ג)(1) לחוק הגנת הצרכן), זאת אומרת: “חוק הטכנאים" אינו חל (אבל כללית מה שכתבתי נכון: אם ביקור הטכנאי נדרש בשנת האחריות הראשונה, “חוק הטכנאים" חל).

לצפיה ב-'איך אפשר למחוק תיק סגור , כאילו לא קיים '
איך אפשר למחוק תיק סגור , כאילו לא קיים
05/11/2017 | 10:04
3
65
יש לי חברה טובה , שלא נעים לה לשאול.
היא נשואה , עם שני ילדים , בעלה לא עובד כמה חודשים.
בעבר עבד בעבודה יציבה .
יש להם ילדים .
לפני כמה חודשים , התעורר ויכוח ,ובאופן חד פעמי הבעל העיף משהו על אשתו , לא קרה כלום , אבל מהבהלה ,כי אף פעם לא קרה , האשה הזמינה משטרה .
הבעל נלקח לחקירה , היה כמה ימים ,אצל חבר וחזר .
בינתיים התיק נסגר , אך ישנה בעיה , זה מפריע לקבל עבודות , או שיכל להפריע .
השאלה של החברה , היא איך ניתן למחוק את התיק כאילו לא היה , והיכן ניתן לקבל סיוע , כי אין מספיק כסף לעורך דין
אודה מראש אם אקבל תשובה.
לצפיה ב-'אפשר למחוק רישום פלילי רק אם התיק נסגר בהעדר אשמה'
אפשר למחוק רישום פלילי רק אם התיק נסגר בהעדר אשמה
05/11/2017 | 14:50
2
52
וכנראה שזה לא המקרה.
לצפיה ב-'מה זה אומר ? '
מה זה אומר ?
05/11/2017 | 15:16
1
45
ובמי ניתן להיעזר , כמו שציינתי , אין מספיק כסף לעורכי דין .
לצפיה ב-'ביטול רישום משטרתי על חשד לפשע'
ביטול רישום משטרתי על חשד לפשע
06/11/2017 | 18:31
80
1. אני מניח, לפי תיאורך, שבעלה של חברתך נחשד ב"תקיפה סתם", שהיא כשלעצמה עבירה מסוג עוון, אך אם היא נעשית כלפי בן משפחה, היא חמורה יותר ומסווגת כפשע (ראי סעיף 24, 379 ו- 382(ב) לחוק העונשין). אם כן:
2. הבחור יוכל להגיש בקשה לביטול הרישום בחלוף שבע שנים מיום האירוע (ראי תקנות 1 - 3 לתקנות המרשם הפלילי ותקנת השבים (אמות מידה לביטול רישומי משטרה)).
3. כל עוד הרישום תקף, מידע על ההחלטה שלא להעמיד לדין לא יימסר אלא לגופים המפורטים בתוספת השלישית לחוק המרשם הפלילי ותקנת השבים (ראי סעיף 11א לחוק והתוספת השלישית שבסופו).
4. אם הבחור ישמור את דבר הרישום בסוד (הוא אינו חייב לגלותו לאיש), הוא לא יפריע לו, לא בקבלה ללימודים ולא בקבלה לעבודה, אלא אם כן יבחר לעסוק בתחום רגיש במיוחד, כגון מודיעין או חומרי נפץ (ראי סעיף 22 לחוק המרשם, האוסר על מי שאינו מוסמך לכך להשיג מידע מן המרשם בכלל, ובפרט לצורך העסקה).
5. למידע נוסף על רישום משטרתי ועל ההבדל בינו לבין רישום פלילי ראי תגובה זו.

לצפיה ב-'הדג מסריח מהראש'
הדג מסריח מהראש
05/11/2017 | 22:45
1
93
היום בחדשות ערוץ 10 אמר הפרשן רביב דרוקר דבר מטריד.

הוא נשאל מדוע הצהיר מנדלבליט שאין חשד לפלילים בפרשת הצוללות כשעכשיו נחקרים אישים בכירים תחת אזהרה.

דרוקר טען שאישים בכירים פנו ליועמ"ש ואמרו לו שבטחון המדינה מוטל על כתפיו וישראל זקוקה לצוללות ובלי הצהרה שלו שאין חשד לפלילים היא לא תקבל אותן. 

בלי להכנס לשאלה אם מותר לשקר למען בטחון המדינה ברור שאם הסיפור נכון, היועמ"ש איבד לגמרי את אמינותו. אם הוא שיקר ויהיו מניעיו נאצלים ככל שיהיו, אי אפשר להאמין לו יותר. מאין לנו שההצהרה הבאה שלו תהיה אמינה?  אולי גם מאחוריה יהיו מניעים "נאצלים" אבל זרים וההצהרה תהיה שקרית?

בקיצור בפרפראזה לשיר ישן של הגשש החיוור- "כולם שקרנים כולם".
לצפיה ב-'כתבת פוסט שלא משמיץ את שי ניצן. אתה מרגיש טוב?'
כתבת פוסט שלא משמיץ את שי ניצן. אתה מרגיש טוב?
10/11/2017 | 19:22
7
לצפיה ב-'קנס על פינוי קרטונים לחדר אשפה'
קנס על פינוי קרטונים לחדר אשפה
05/11/2017 | 18:48
1
47

קיבלתי קנס מעירית רמת גן , על סך 730 שקלים כי פיניתי קרטונים
לחדר האשפה בביתי , ולא למקום בו מפנים גרוטאות  ,ולא ביום 
המיועד לפינוי הגרוטאות . האם הקנס חוקי? ואם כן האם ניתן להפחיתו?
תודה לכל העונים

לצפיה ב-'חוק עזר'
חוק עזר
09/11/2017 | 09:31
18
בדוק לפי איזה חוק עזר עירוני קיבלת הדו"ח , אתר  וקרא אותו.
קרטון ריק אינו גרוטאה על פי ניסוחי החוק.
לצפיה ב-'הרחבת חזית או תביעה חדשה'
הרחבת חזית או תביעה חדשה
05/11/2017 | 17:06
1
41
נגיד לצורך הדוגמה ששכן זרק אבן ושבר לי חלון .. הגשתי תביעה והיה קדם משפט .. עוד טרם המשך הדיונים שיחק השכן בכדור ושבר לי חלון נוסף.

שאלתי .. האם השופט יאשר הרחבת כתב התביעה. כלומר הרחבת חזית למרות התנגדות הנתבע או שעלי להגיש תביעה נוספת ?
לצפיה ב-'יש מספר אפשרויות'
יש מספר אפשרויות
10/11/2017 | 19:33
11
וצריך גם לדעת באיזה סדר דין מדובר ובאיזה שלב בתיק מבקשים לתבוע גם בגין האירוע הנוסף.
אפשר לבקש לתקן את כתב התביעה, אפשר להגיש תביעה חדשה ולבקש לאחד את הדיון בתיקים, ואם נהיה ריאליים - אפשר לבקש מהשופט לטעון לגבי המקרה השני בלי לתקן את כתב התביעה עצמו, ושפסק הדין יתייחס לשני המקרים.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מירי יעקב,גביש - עו
מירי יעקב,גביש- משרד עו"ד
פורום משפט פלילי
פורום משפט פלילי
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום קניין רוחני ופטנטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה