לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1693516,935 עוקבים אודות עסקים

פורום ביטוח לאומי - סיוע

שלום וברכה לבאי פורום ביטוח לאומי,
הפורום נועד לסייע בשאלות בתחום ביטוח לאומי בנושאי אבטלה/הבטחת הכנסה/אמהות/נכות/נפגעי עבודה ועוד...
המענה בפורום ניתן בסימוכין לאתר ביטוח לאומי ולחוקי ביטוח לאומי,
אשר כיום נגישים נוחים ומעודכנים, וכאן אוכל לקשור את הקצוות ולסייע מנסיוני לאורך השנים להבנת זכויותיכם וחובותיכם.
את נסיוני צברתי במתן מענה בפורומים בתחום ביטוח לאומי,
יחד עם התנדבות והכשרה במסגרת שי"ל (שירות ייעוץ לאזרח) משנת 2004.
חשוב להבין שהחלטות בנושא תביעותיכם, מתקבלות באופן אישי ספציפי, רק בביטוח הלאומי.

בברכה ובהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביטוח לאומי - סיוע

שלום וברכה לבאי פורום ביטוח לאומי,
הפורום נועד לסייע בשאלות בתחום ביטוח לאומי בנושאי אבטלה/הבטחת הכנסה/אמהות/נכות/נפגעי עבודה ועוד...
המענה בפורום ניתן בסימוכין לאתר ביטוח לאומי ולחוקי ביטוח לאומי,
אשר כיום נגישים נוחים ומעודכנים, וכאן אוכל לקשור את הקצוות ולסייע מנסיוני לאורך השנים להבנת זכויותיכם וחובותיכם.
את נסיוני צברתי במתן מענה בפורומים בתחום ביטוח לאומי,
יחד עם התנדבות והכשרה במסגרת שי"ל (שירות ייעוץ לאזרח) משנת 2004.
חשוב להבין שהחלטות בנושא תביעותיכם, מתקבלות באופן אישי ספציפי, רק בביטוח הלאומי.

בברכה ובהצלחה לכולנו!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

לתשומת לב הגולשים,אם מעונינים לצרף קובץ עם פרטים אישיים,
יש לדאוג למחוק את הפרטים (ולא במחשב ע"י העברת קו שחור),
שכן, ע"י העתק והדבק כל הפרטים נחשפים, כמו גם המידע נרשם במלואו ב"גוגל".

המשך >>

לצפיה ב-' הודעות לטובת כלל הגולשים בפורום '
הודעות לטובת כלל הגולשים בפורום
22/08/2018 | 09:49
1
183
לצפיה ב-' לוח תשלומי קצבאות ומועדי דיווח ותשלום דמי ביטוח '
לוח תשלומי קצבאות ומועדי דיווח ותשלום דמי ביטוח
22/08/2018 | 09:51
437
לצפיה ב-'שיקום מקצועי'
שיקום מקצועי
22/09/2018 | 20:10
5
שלום רב לפני השבוע קיבלתי מכתב שאושרה לי התביעה לשיקום מקצועי הנפגע עבודה סוכם עם עובדת השיקום
שאתחיל לימודי ביוטכנולוגיה ובמקביל יסדרו לי עבודה מתאימה שאלתי היא מתי אתחיל לקבל את דמי השיקום כאמור השלמה ל100% נכות לפי הבנתי 
אני כרגע חסר כל אמצעי לחלוטין כולל מעט בגדים וללא התשלומים הנ''ל לא אוכל להשתקם
לצפיה ב-'מחלת נפש'
מחלת נפש
21/09/2018 | 19:35
14

אם אני חולה בסכיזופרניה ומקבל קצבת נכות של 50% נכות
רפואית+100% אי כושר אז זה לנצח ? אם יזמינו אותי  פעם לוועדה אז הם יכולים לבטל /להפחית את
הקצבה אם הם יראו שהמצב הנפשי שלי השתפר ?
לצפיה ב-'מדוע'
מדוע
21/09/2018 | 19:19
13
מדוע קיצבת נכות הופכת לתוספת על קיצבת זיקנה כגבר מגיע ל 67 ואישה ל 62

והאם במקרה של העלאת קיצבת נכות גם לאלה יש העלאה?
לצפיה ב-'קרוב משפחה של חברה נפטר ן'
קרוב משפחה של חברה נפטר ן
21/09/2018 | 18:39
12
עו"ד הדין שמטפלת במעט שהיה לו אמרה שהוא חייב כסף לביטוח לאומי , האם יתכן כזה דבר כשמכרה לו את הדירה היתה צריכה לשלם לביטוח לאומי? איך יתכן ? היה לו עובד זר שטיפל בו, היה לו ביטוח סיעודי
לצפיה ב-'גיליתי ש'
גיליתי ש
21/09/2018 | 18:33
15
לפני שנים רבות עבדתי אצל רו"ח שלא שילם עבורי ביטוח לאומי וזאת גיליתי כעת כשראיתי רשימה של מעסיקים, אין לי תלושי שכר מאז, ולא ברור איך אוכל לעשות משהו, זה פוגע בקיצבת הזיקנה
לצפיה ב-'חוק סיעוד '
חוק סיעוד
21/09/2018 | 08:19
11
שלום, אשמח לעזרה בנוגע לסבתי. היא לאחר 2 אשפוזים קשים- אחד עקב מחלת לב וריאות כרוניים שהשאירו אותה עם שימוש בחמצן ביתי והשני שבר מפרק ירך עם מהלך בתר ניתוחי מסובך שפגע בעוד מערכות גופניות כולל הדרדרות קוגנטיבית ולאחריו שיקום. בשחרור מגריאטריה שיקומית הומלץ ב"סיכום אשפוז" על מטפלת זרה והשגחה של 24 שעות ביממה עם עזרה בכל התפקודים היומיומיים. ביטוח לאומי לא אישר לה חוק סיעוד מלא אלא רק 9.5 שעות שבועיות עד תום השנה (לפני הערכה תפקודית או ערעור). כיצד זה יתכן? במכתב שחרור רשום בפירוש שהיא זקוקה להשגחה ועזרה סביב לשעון! אציין שזה רשום בסיכום אשפוז ולא בהמלצות (בהמלצות מצוינים תרופות ורשימת תורים) אך הסיכום אשפוז ממש 2 שורות מעל ובאותו דף! יכול להיות שבביטוח לאומי בכלל לא קראו את המכתב? יכול להיות שביטוח לאומי הולך נגד המלצה רפואית ברורה?
אנחנו כלכלית לא יכולים לעמוד בהוצאה פרטית של מטפלת זרה ואין לנו אפשרות להשאר לצידה 24 שעות.
תודה רבה  
לצפיה ב-'יד מנפנפת ( יד מכוונת)'
יד מנפנפת ( יד מכוונת)
21/09/2018 | 07:00
20
שלום אני חולה אונקולוגית חדשה ,והיו לי שאלות שלא מצאתי עליהן את התשובה לא באתר הביטוח הלאומי ולא בכלל. אז ראשית ניגשתי לסניף ב"ל .המתנתי בתור במחלקת נכות לבדוק דברים ,קיבלה אותי מישהיא אולי עובדת אולי מתנדבת לא הבנתי בדיוק מי היא. ניסיתי לשאול שאלות והיא פשוט דחפה לי ליד טופסי בקשה לנכות דיברה בחוסר סבלנות ובצורה לא נעימה, לא הבנתי למה אחת כזו נמצאת שם .אז הלכתי ,הבנתי שאין עם מי לדבר.אמרתי אוקיי נפנה ליד מכוונת הזמנתי תור חיכיתי קרוב לחודשיים הוזמנתי ליום 20.9.18 שעה 14:40 הגעתי רבע שעה לפני ( מסתבר שהזמן המוקצב לכל אחד הוא 20 דקות בלבד ובזמן שהמתנתי  הלקוח של שעה 15:00 הגיע) הרופא כנראה לא עמד בזמנים והתקבלתי רק סביב 15:10. הרופא לא הסביר דבר ,באתר ב"ל רשום שאמורים לזמן תור לרופא מומחה בתחום שבו מבקשים נכות. כאשר זימנתי תור ליד מכוונת אף אחד לא שאל אותי באיזה התמחות מדובר ומה קורה ויש לי מגוון , אונקולוגי אורטופדי לחץ דם וכו לא חסר. ושהרופא אמור להסביר על הוועדה ולהכין החולה לקראת מה שיהיה בוועדה. הרופא היה חסר סבלנות לא ידע לענות על השאלות שלי אין לו מושג בחוקי ב"ל לא ידע על מה נותנים אחוזי נכות כדי להגיש את המסמכים הרפואיים שלי אני לא צריכה אותו ,אחרי עשר דקות נגמרה לרופא הסבלנות והוא התחיל לזרז אותי,בקיצור הבנתם צחוק מהעבודה זו חברה פרטית שנותנת שירותים לביטוח לאומי ומה לעשות כמו כל חברה הם רוצים לראות שורת רווח, הכוונה של הביטוח הלאומי אולי היתה טובה אבל הישום בשטח לא ,פשוט ביזבוז כספי ציבור. כדי להגיש את המסמכים הרפואיים שלי לב"ל אני לא צריכה לבזבז חצי יום בנסיעה לעיר אחרת בשביל כמה דקות שיגידו לי את המובן מאליו זילזול באדם וניצול פשוט בושה.
ועכשיו לשאלה האם נכות במיוחד במצב אונקולוגי (שד) נקבעת לפי המחלה או לפי הטיפול שינתן? מה קורה במצב שאני מסרבת לטיפולים הרגילים כריתה הקרנות כימו וטיפול הורמונלי? אבל משקיעה בטיפולים מסוג אחר אלטרנטיבי?
2. אחרי שעברתי על ספר ההבחנות של הביטוח הלאומי, הבנתי שיש לי עוד מספיק דברים ברשימה שהולכים איתי הרבה שנים. כמו פריצות דיסק בצוואר ושחיקה כמעט מלאה של הדיסקים. הרדמות אצבע ואגודל ביד שמאל .בלוטת התריס שאני מאזנת לבד כבר הרבה שנים אחרי שאלטרוקסין עשה לי לא טוב. לחץ דם גבוה מאוד גם בזמן שינה עמוקה.פרופיל שומנים גבוה. וב15 החודשים האחרונים מחלת עור מסוג גרנולומה אנולרה מפושטת על כל הגוף .ניתוח ריצפת אגן.וכו וכו דברים שלא הייתי מודעת כי ניתן להגיש בקשה בגינן.
קצת ארוך אני יודעת וטו מאץ דיטייל בסדר אני יודעת מוותרת על סודיות רפואית אבל עדיין מבקשת תשובות תודה.

לצפיה ב-'דמי נכות מעבודה'
דמי נכות מעבודה
20/09/2018 | 23:03
13
שלום 
קיבלתי נכות מעבודה - מכות רפואית דרג 1 25 אחוז לצמיתות החל מ5/17.
כתוב לי שהגמלה מחושבת לפי השכר ב3 החודשים מלפני הפגיעה 26863 שח.
במסמך אחר כתוב לי שאני לא זכאי לקצבה כיוון שאני מקבל דמי זקנה 2300 ועוד השלמת הכנסה 800 שח.
האם אקבל כסף? כמה? תודה
לצפיה ב-'קצבת נכות'
קצבת נכות
17/09/2018 | 14:28
1
94
שלום. לפני כחודש עברתי ניתוח החלפה מלאה של מפרק כתף, הגשתי תביעה לביטוח הלאומי ולאחר ועדה רפואית נקבעו לי 58% נכות רפואית משוקללת זמנית, כעת קיבלתי הזמנה לפגישה עם פקיד שיקום לקביעת אי כושר השתכרות, חשוב לציין שכרגע איני עובד, רציתי לדעת בעקבות מה שפרטתי האם סיכויי לקבל קצבה כלשהי מהביטוח לאומי טובה/ סבירה / אין אפשרות לדעת? 
בתודה מראש. 
לצפיה ב-'על מנת להימצא זכאי לקצבת נכות, היה על הוועדה'
על מנת להימצא זכאי לקצבת נכות, היה על הוועדה
20/09/2018 | 10:37
28
הרפואית לקבוע לך נכות בשיעור 60% לפחות, מה שלא קרה, או בשעור 40% כאשר מופיע סעיף ליקוי של 25% לפחות, דבר אשר לא ציינת אם מתקיים.

ככל שהתשובה על כך חיובית, יש צורך שהוועדה הבאה (שיכולה להתקיים מפקידת שיקום בלבד עקרונית) תקבע שבעקבות הפגימות הרפואיות מהן אתה סובל, איבדת למעלה מ50% מכושרך להשתכר.

ככל שהתשובה על כך תהיה חיובית, אתה תהיה זכאי לקצבת נכות כללית, אשר שיעורה ייקבע על-פי הפרמטרים דלעיל ועל-פי נתוניך האישיים.
לצפיה ב-'משתתף בצערך '
משתתף בצערך
17/09/2018 | 09:57
59
אורנה שלא תדעי עוד צער ורק בשורות טובות
גמר חתימה טובה ושנה טובה
לצפיה ב-'הסדר חוב -שוטף '
הסדר חוב -שוטף
17/09/2018 | 09:55
1
39
חג שמח
מה עדיף
לבצע הסדר תשלומים לביטוח לאומי - חוב מזונות
או לבצע את הפריסה בהוצאה לפועל ,
הסכום הוא בערך 30 אלף , מקבל קצבאות נכות ושירותים מיוחדים
אודה מראש
לצפיה ב-'כאשר אתה מגיע להסדר חוב עם המוסד,'
כאשר אתה מגיע להסדר חוב עם המוסד,
20/09/2018 | 10:29
13
זה מחייב כמובן את ההוצל"פ. הסדר כזה בדרך כלל מתאפשר בפריסה נוחה (שכן למוסד יש אינטרס בגביית הכספים), ופעמים רבות אף מאפשר ביטול קנסות והצמדה. כמו כן במקרה הספציפי שלך, מאחר ואתה מקבל קצבאות מהמוסד, יתכן שניתן יהיה להגיע להסדר באמצעות קיזוז מקצבאות שמשולמות לך, באופן שיקל עליך את התשלום השוטף.
ככל שזה לא יצליח, תמיד עומדת בפניך האפשרות לפנות לרשם ההוצל"פ ולבקש חקירת יכולת, במסגרתה תוכל לטעון ולהוכיח את אפשרויותיך הכלכליות ולבקש פריסה בהתאם.
לצפיה ב-'תוספת השלמת הכנסה לקצבת שארים'
תוספת השלמת הכנסה לקצבת שארים
16/09/2018 | 14:05
33
שלום,
האם אלמן לשלושה ילדים קטנים (כרגע לא עובד ומתאים לשאר הקריטריונים של ביטוח לאומי) זכאי לתוספת השלמת הכנסה לקצבת השארים? סכום קצבת השארים המגיע לו לפי אתר ביטוח לאומי הוא 3,695 ש"ח. האם יקבל גם את תוספת השלמת הכנסה? כלומר סך הכל כ-6,301 ש"ח. האם קצבת שארים נחשבת כהכנסה? ברור לי שכל מקרה הוא לגופו אך שואלת באופן עקרוני. 

תודה
לצפיה ב-'דמי אבטלה במקרה של סיום חוזה שנתי'
דמי אבטלה במקרה של סיום חוזה שנתי
15/09/2018 | 14:13
1
18
אני מועסק כעובד מדינה בחוזה שנתי. עובד ברציפות ב-10 השנים האחרונות. החלטתי מיוזמתי שלא לחדש חוזה בשנה הבאה. שאלותיי הן : 
1. האם אהיה זכאי לדמי אבטלה?
2. האם אוכל לקבל אותם מיד בסיום החוזה, או רק לאחר תקופה מסויימת?
לצפיה ב-'ברמת העקרון כל מובטל שעונה לתנאי הזכאות (קרי תקופת אכשרה '
ברמת העקרון כל מובטל שעונה לתנאי הזכאות (קרי תקופת אכשרה
16/09/2018 | 09:46
14
וכו'), יהיה זכאי לדמי אבטלה.
ההבדל בין מי שהתפטר למי שפוטר, בגדול, הוא אכן בתקופת המתנה בת 90 יום. לפי דבריך עמדה לך האפשרות להאריך את החוזה ואתה זה שהחלטת שלא לעשות זאת. לעניות דעתי הדבר זהה להתפטרות, על כל המשתמע מכך (כלומר כן תהיה זכאי, אך תזדקק לתקופת המתנה).

עם זאת, אם תצליח לשכנע את פקיד התביעות מדוע במקרה שלך זה צריך להיות שונה (למשל אם תנאי העבודה הם כאלה שלא הגיוני לדרוש ממך להמשיך לעבוד), בסמכותו להחליט אחרת ולאשר לך דמי אבטלה ללא תקופת המתנה.
לצפיה ב-'תשלום חוב לביטוח לאומי '
תשלום חוב לביטוח לאומי
16/09/2018 | 07:08
1
32
שנה טובה
האם ניתן לשלם למלל חוב מזונות בפריסת ציקים - כ 10
חוב שוטף
לצפיה ב-'ברמת העקרון כן, אך צריך להסדיר זאת עם פקידי הגביה.'
ברמת העקרון כן, אך צריך להסדיר זאת עם פקידי הגביה.
16/09/2018 | 09:08
24
בעלי חוב למוסד יכולים להגיע לפריסת תשלומים על-ידי פניה לפקידי המחלקה הרלוונטית (זאת שאצלה נוצר החוב). ככלל ניתן להגיע לפריסת תשלומים נוחה, אך הדבר תלוי במספר פרמטרים וכל מקרה נבחן לגופו. 
לצפיה ב-'פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי למקבל קצבת נכות'
פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי למקבל קצבת נכות
14/09/2018 | 05:22
59
נקבעה לי מאה אחוז נכות תעסוקתית קבועה ואני מקבל קצת נכות מלאה.
יש לי הכנסות מדמי שכירות של נכסים מסחריים.
האם העובדה שאני מקבל קצבת נכות פוטרת אותי מתשלום לביטול הלאומי בגין ההכנסה מהשכירות ?

לצפיה ב-'תאונת עבודה ותביעה מאוחרת'
תאונת עבודה ותביעה מאוחרת
13/09/2018 | 18:20
2
28
היי
לפני כשנה קרעתי רצועה בברך במשחק כדורגל חובבני
המשכתי לעבוד במקום עבודתי כרגיל ותפקדתי עם כאב קל בכל תחומי היום יום
באפריל 2018  זומנתי לשימוע בעבודה על ידי המנהל, שביקש ממני להגיע ביום שישי או ביום ראשון למקום העבודה.
אמרתי שאגיע בראשון, אך המנהל אמר לי שישי או ראשון לבחירתי.
ביום שישי הסתדר לי להגיע והחלטתי להגיע למקום העבודה כדי לבצע את השימוע (אני יודע שזה נשמע קצת חאפרי, אז אציין שבמקום העבודה, המנהל הוא מנהל יחיד/בעלים של החברה והוא לא זמין כמעט למענה אף פעם. השימוע יועד להיות עם המזכירה שלו שנכחה בעבודה בשני הימים המדוברים)
בצאתי מהבית, נפלתי במדרגות הבניין, נחבלתי בראש וברגל ועליתי בעזרת אשתי חזרה אל הבית כדי לטפל בעצמי.
עד שעות הערב הכאב לא עבר, וגם סבלתי מסחרחורות, אז החלטתי להגיע אל בית חולים, למיון.
שלחתי הודעה למנהל שלי שנחבלתי ושאעדכן אם אהיה מסוגל להגיע ביום א׳.
הכאבים ברגל החמירו מאוד ובקושי יכולתי ללכת (בתחילה לא יכולתי לדרוך על הרגל כלל). הייתי בימי מחלה...
בזמן ימי המחלה המנהל שלי דחק בי להגיע לשימוע, ואכן הגעתי בהמשך למפגש עם מזכירתו, ובסופו פוטרתי.
בהמשך מצאתי עבודה בהיקף משרה מאוד קטן באותו תחום, ולאחרונה עברתי ניתוח לתיקון המיניסקוס (לפני כשבועיים) שהשבית אותי (לתקופה של 3 חודשים סהכ)
אציין בשלב זה כי היחסים עם המנהל שלעיל היו גרועים, (התלוננתי רבות על חוסרים בפנסיה שלי, מה שהרגיז אותו מאוד) ולא סביר שהוא ישתף איתי פעולה בכל דבר שיעזור לי.
עד ימינו, לא חשבתי כלל על פנייה לביטוח לאומי (היה לי ביטוח פרטי שכיסה לי הוצאות ניתוח, לא ידעתי אם החמרת המצב בכלל רלוונטית, ובעיקר חששתי לפנות למנהל שלי)
האם יש אפשרות שיכירו בתאונה זו כתאונת עבודה? הרי לא מילאתי שום טופס רלוונטי לכך עד היום...
אם כן, מה מגיע לי במסגרת תביעה שכזו? הערכות וסדרי גודל יתקבלו בברכה...
המשכורות שלי היו נמוכות לפני התאונה (אני סטודנט) ואני שוקל אם בכלל הטרחה תצדיק את הפיצוי (שאולי אקבל ואולי לא). אני צפוי לחזור לתפקוד תוך חודשיים שלושה...
מה יקרה אם המנהל שלי ״יעיד״ כנגדי וינסה לנגח את הטענות שלי?
ובכלל אשמח לשמוע המלצות רלוונטיות נוספות למקרה זה...
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'על פניו בהחלט מומלץ להגיש תביעה להכרה באירוע'
על פניו בהחלט מומלץ להגיש תביעה להכרה באירוע
13/09/2018 | 23:49
16
כפגיעה בעבודה. רשמית עומדים לרשותך 12 חודשים ממועד הפגיעה לעשות זאת. בפועל, ככל שזה נעשה מוקדם יותר עדיף, שכן זה בדרך כלל מאפשר למוסד להתחקות ביתר קלות אחרי השתלשלות האירועים.

במקרה שלך, מאחר ופנית באותו יום לטיפול רפואי (בתקווה שציינת שם שהיית בדרך לעבודה והדברים נרשמו) וכן הודעתך למנהל (בתקווה שיאשר אותה), יסייעו לך להוכיח את טענותייך.

מבחינת כדאיות התביעה, היא בהחלט כדאית. הטעם לכך הוא שבפגימות רפואיות כמו זו שתיארת, תיתכן החמרה בהמשך, גם לאחר שנים. ככל שהאירוע יוכר כעת, תוכל בכל שלב בחייך להגיש תביעה להחמרה אם יעלה לכך הצורך. ככל שהתביעה לא תוכר כעת, הדברים הרבה יותר מסובכים.
לצפיה ב-'תגובה לפנייתך'
תגובה לפנייתך
20/09/2018 | 01:30
5
חשוב מאוד מה טענת בפנייתך לרופא/ בית חולים אם ציינת כי הדבר נגרם מנפילה במקום העבודה, אז לעניות דעתי יקבלו זאת בביטוח לאומי, עכשיו נשאלת השאלה האם נפילה זו גרמה לך לנזק מתמשך וכו" לפי זה יקבעו אחוזי נכות

לצפיה ב-'זכאות לאבטלה'
זכאות לאבטלה
13/09/2018 | 23:16
21
שלום,
אדם שפוטר מעבודתו וזכאי לפי כל התנאים לדמי האבטלה, אם עומד להתחיל לימודים לתואר ראשון תכנית מלאה, יהיה זכאי גם בתקופת הלימודים לאבטלה (כאשר תקופת הזכאות שלו חופפת לזמן הלימוד לתואר)?
תודה
לצפיה ב-'ביטול עיקול בביטוח לאומי '
ביטול עיקול בביטוח לאומי
12/09/2018 | 21:48
4
49
שנה טובה 
הוצאה לפועל ביטל עיקול מחשבי    תוך כמה זמן זה יקלט בביטוח לאומי !!
החודש מקדימים את התשלום ל-20 לחודש !!
האם יעזור להגיש למלל אישור ביטול עיקול ידני מודפס !!!
אודה מראש בלחץ לתשובה 
לצפיה ב-'עיקול '
עיקול
12/09/2018 | 21:50
36
אתה נראה לי באקשן !!!! יש גם כיפור באמצע 
לצפיה ב-'שאלתך לא לגמרי ברורה'
שאלתך לא לגמרי ברורה
13/09/2018 | 08:51
2
25
האם מדובר בעיקול של המוסד, או בעיקול של גורם שלישי על חשבונך שמשום מה מנע העברת קצבאות לחשבון?

בכל מקרה ניתן לפנות עם האישור למחלקה הרלוונטית במוסד ולבקש את הפקדת הקצבה לחשבון כרגיל.
לצפיה ב-'הבהרה בנושא עיקול '
הבהרה בנושא עיקול
13/09/2018 | 19:20
1
25
הוצאה לפועל הטיל עיקול על הקצבה ישירות במלל !!!
הכסף לא נכנס לבנק בכלל ישירות הועבר להולפ 
קיבלתי ביטול עיקול ידני , אבל במלל אומרים נדרש ביטול עיקול מחשבי 
כמה זמן זה לוקח להתעדכן במלל מאחר ותשלומי הקצבה הם ב-20

אודה על תשובתך חג שמח 
לצפיה ב-'לכתחילה זה אכן אמור להתעדכן בדרך ממוחשבת.'
לכתחילה זה אכן אמור להתעדכן בדרך ממוחשבת.
13/09/2018 | 19:59
21
בפועל, לאור סד הזמנים הקצר והצורך בקצבה למחיה בחגים, מומלץ כאמור קודם לנסות לגשת ישירות עם האישור הידני.
לצפיה ב-'שיקום מיקצועי לנפגע בתאונת עבודה'
שיקום מיקצועי לנפגע בתאונת עבודה
13/09/2018 | 18:27
19
אני עצמאי ומשתכר לפי השומה שלי ב9500 שקל נטו.
ואני ניגש עכשיו לשיקום מיקצועי כמה אני אמור לקבל בחודש בתקופת הלימודים דרך ביטוח לאומי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
פורום אימון למציאת זוגיות
מתייעצים בפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה