לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'טריגר קשה '
טריגר קשה
25/08/2016 | 15:45
1
28
מנסה לאחוז את עצמי
להשאר שלמה
לא להתפזר לחלקיקים
מקשיבה לדברים שנאמרים
וכואבת ...
מתחילה להבין שכל זכרון בריא שיש לי אחריו מוחבאים מגרות מגרות של זוועות
חוץ מאבא היו עוד הרבה אנשים
וגם שביקשתי עזרה היה מי שניצל ופגע
איש מקצוע - מנהל אהוב איך יכולת
הייתי נערה קטנה קטנה
אלוהים כמה שורפת לי הנשמה
מסרבת להאמין
ויודעת שנכון ..עוד חיבור , ורוצה להעלם ורוצה לפגוע ומחזיקה את עצמי כל כך
כואב כל כך שורפת הנשמה
ואין לה נחמה
לצפיה ב-'נחמה'
נחמה
27/08/2016 | 11:11
13
היי יקירה,
דברייך כואבים כל כך. והם חשובים כל כך להאמר ולהשמע...
האם תוכלי להתנחם ביכולת המופלאה שלך לבטא בעדינות כזו דברים קשים כל כך.
שולחת לך חיבוק
ליאורה
לצפיה ב-'מוצפת..אולי טריגר..'
מוצפת..אולי טריגר..
23/08/2016 | 17:50
9
44
עוד תמונה, עוד זיכרון קטוע.. למה כל דבר קטן מוציא אותך מאיזון?!
לא הבנת כבר שלאף אחד מסביבך לא אכפת? דיי, נמאס להם לשמוע.. נמאס להם שאת כועסת. היה, בכית, כאבת, כעסת.. תמשיכי הלאה.
אז למה את לא מבינה שאת חייבת להמשיך?? למה כל פעם שאת מצליחה להיות קצת נורמלית את אחר כך מתפרקת? תתאפסי על עצמך, את כבר לא ילדה!
כן, תשבי במרפסת שעות.. תאגרי כוחות כדי להתקלח ותחזרי לשם. לא הבנת שאת שקופה? שאם לא תבקשי לא ישבו איתך? וגם אם יושבים איתך זה מתוך רחמים וגם זה נמאס אחרי כמה דקות?
תמשיכי לתת את כולך מתוך בחירה ואהבה אליהם.. גם כשקשה לך, תחייכי. גם כשעצוב לך- אל תדברי על זה. אבל את ממשיכה.. למרות שבכל נפילה שלך הם לא יהיו שם.. תדעי שאת תמיד לבד.. אולי בקו סיוע יקשיבו לך כמה דקות.... 
אולי אם תכתבי בפורום או סתם תקלידי עוד מסמך שיישמר בשם התאריך בלבד תרגישי הקלה? אולי אמא צודקת שאת בוחרת לטבוע ולשקוע בכאב?
אבל תשקרי לה ולעצמך שאת מתמודדת.. את טובה בלשים מסכות. כל כך טובה שאף אחד לא רואה, למרות שטוענים שכן. 
אז לכל אותם אנשים שמתיימרים בלדעת לקרוא אותי- יש לי בשורה:
אתם לאאאאאאא מצליחים!!!! ואם אתם מצליחים זה יותר גרוע, כי אז אתם פשוט לא מגיבים.. או שזה בסדר? דיי נויה, לכל אחד יש את השק חרא שלו.. את יודעת את זה, את שומעת גם על הבעיות שלהם ומנסה לעזור... אבל תמיד טובעת בכאב של עצמך.
דיי הלוואי והייתי יכולה לברוח קצת מעצמי, לכבות את המתג של המחשבות, הלוואי והייתי מצליחה לישון בלי להתעורר כל שעתיים ובלי לקום עייפה.
אלוהים, אם אתה קיים זה הזמן שלך לעזור למי שעוזר לעצמו- כי עוד מעט, ממש ממש בקרוב הוא כבר לא יוכל לעזור לעצמו. הוא יוותר. וכשהוא יוותר? אז תבחר, או להציל אותו או לקחת אותו.. כי הוא גם פחדן מידיי כדי להגיע אליך.
סליחה......מפורקת....מוצפת....... כועסת....לא יודעת מה יותר, רק יודעת- מותשת. 
לצפיה ב-'כמוני כמוך ...'
כמוני כמוך ...
23/08/2016 | 18:29
2
11

לא יודעת אם זה מעודד אבל ניכנסתי לכתוב כמעט כמוך ...על כך שכל חיבור כל פיסה קורעת עוד חתיכה מהלב ..
ובקשר לתמיכה טוב ממרומי גילי הדי מופלג יקרה אין כזאת חיה תמיכה 
יש עוד מסכה ועוד מסכה 
ומה שאומרים לך זה כי כואב להם לראות אותך ככה והם חסרי אונים מולך ופשוט לא יודעים איך לעזור ...איתך יקרה ולא יודעת עד כמה זה יעזור לך , הקשבתי לך וכואב לי ...חיבוק אם נכון לך 

לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
24/08/2016 | 02:37
1
8
מצטערת לשמוע שגם את בתוך הכאב הזה... מבינה ומקווה שאולי יבוא יום והכאב שלנו יעבור לאלו שפגעו בנו וישחרר אותנו.......
מחזקת ומחבקת 
לצפיה ב-'נוייה'
נוייה
24/08/2016 | 10:23
11
אישית לא מאחלת לאף אחד כאב מיותר גם אם פגע בי 
לא בגלל שאני יפת נפש בגלל שרגש הנקם גורם לנו להיות באחיזה לא בריאה בפגיעה וגורם לסבל 
אני לא הפגיעה פגעו בי באותה מידה כואב למי שעבר תאונת דרכים ואיבד את רגליו וכו' ....
אני משתדלת לכאוב לא לסבול ..
לצפיה ב-'מוכר בחלקו הייתי שם .'
מוכר בחלקו הייתי שם .
23/08/2016 | 22:08
5
31
לגבי אלוהים והשאלות ...נושא קשה . יש כוח עליון אנו קוראים לו אלוהים ועוד שמות ...למעשה שישים שמות . אחד מהם זה שלום . תנסי לעשות עוד פעם שלום עם עצמך .
יצא לי לפגוש את ידו של השם יתברך . גם אני שאלתי אותו למה לטיפה אחרי מכה למה צריך מכה כדי לחפש ולזכות ללטיפה ..שאלתי . אז מה ?
התשובה המרכזית שקיבלתי היא שעוד לפני המכה קיבלתי מתנה או מתנות רבות והגנות שיעזרו לי לצלוח את חידת החיים האונס והמכות . כבר קיבלתי מהשם את אשר אני צריך . אין לי מה לחפש עוד מתנות אלא לפתוח אותן ולפתח אותן עם כל היכולות המוגבלות שלי . הוא נתן ואני לא מתבייש לקחתי ורצתי קדימה ..יש מעידות בדרך אבל יש אופק פתוח .
אני מרגיש שאת מתחילה להבין ...שלום הורס רוע וכעס . תוסיפי הומור ותזיזי את עצמך למקום טוב יותר ...בעבורך . אינני יודע מה הוא . אני יודע היכן דלת הכניסה ...היא אצלך כרגע בלי אור בחדר המדרגות  .
לצפיה ב-'והשאלה שעולה לי היא'
והשאלה שעולה לי היא
24/08/2016 | 02:32
4
21
איך הצלחת להשלים עם העובדה שהיכולות שלך מוגבלות? אני נאבקת במקום להשלים עם זה. לא מצליחה להשלים עם זה שהיכולות שלי מוגבלות בגלל החלאות, איך אתן להם את הפרס הזה?.. הם גם ככה לא נענשו, ואני מתקשה להאמין בעולם הבא או אנערף שישלמו על כך. עד מתי צדיק ורע לו רשע וטוב לו?
*באמת ערכתי עם עצמי חשבון נפש, האם חטאתי? למה כל הזמן נופלת וקמה נופלת וקמה.. והגעתי למסקנה שבחיים לא עשיתי עוול בזדון-אז למה?*
מאמינה שברגע שאוכל להשלים עם כך שחלקים רבים ממני נלקחו ויכולותיי מוגבלות אצליח אולי להתגבר.. 
ושוב, תודה לך שאתה תמיד כאן מאיר את המצב, נותן תקווה ונקודות למחשבה !
לצפיה ב-'יכולות מוגבלות'
יכולות מוגבלות
24/08/2016 | 09:50
2
13
נויה יקרה,
שולחת לך חיבוק של עידוד.
היכולות של כל אחד מוגבלות מעצם לידתו, לא בגלל חלאות שהוא פוגש בדרך. גם מי שגדל בבית שפוי ונורמטיבי ולא חווה טראומות גדולות הוא לא כל יכול. החופש האמיתי הוא לא להיות בלי מגבלה, אלא להגיע למקסימום שאפשר בתוך המגבלה.
מאחלת שתמצאי משהו שבשבילו שווה להמשיך, להשקיע ולקצור פירות, משהו לעצמך, מעצמך. זו הערוגה שלך והיא ראויה לטיפוח כדי שתפרח.
ועכשיו עוד חיבוק,
ליאורה
לצפיה ב-'זה נכון שכל אחד נולד עם יכולות מוגבלות'
זה נכון שכל אחד נולד עם יכולות מוגבלות
24/08/2016 | 17:51
12
ולכן אני לא מפסיקה לתהות איך היו חיי נראים אם לא הייתי אוכלת כל כך הרבה חרא.. ? כי החלאות שפוגעים פגעו ביכולות שלי יותר.. 
אוף, אני יודעת שאצטרך להשלים עם זה... מנסה .. אני פשוט מוצפת כל כך בימים האחרונים וסוף סוף (אולי התקדמות) בכאב האישי שלי ולא בעוולות העולם .. וזה מחרפן אותי, את המקום של הרגשות החיוביים תפסו המון רגשות שליליים והכאב הזה חונק ולא משתחרר.. כאב, כעס , שנאה, גועל... עד מתי ? 
אם לא הייתי שונאת ספורט אולי הייתי מצליחה להקל על זה.. 
סליחה שאני ככה.. 
תודה שאת כאן תמיד 
לצפיה ב-'ליאורה זה בגדול שפינוזה ..בקטן תחושתי ..הפילוסוף יום . '
ליאורה זה בגדול שפינוזה ..בקטן תחושתי ..הפילוסוף יום .
24/08/2016 | 18:08
2
לצפיה ב-'תשובה חלקית '
תשובה חלקית
24/08/2016 | 18:05
7
לא השלמתי עם העובדה שיש לי יכולות מוגבלות ...יצרתי מעקפים . אני בחרתי לתת פרס לעצמי מעצמי . אני כתבתי על זה המון . זה לא המקום לפתח .
האנרגיה שהוצאתי על כעס ונסיון לעשות להם את החיים קשים לפחות כמו שהם עושים לי ...בכללי ללא קשר למקרה אונס או על אלימות כלפי ישירה ..המרתי אותה בחקירה עצמית ולמידה חלקה פורמלית רובה לא פורמלית . זו אותה אנרגיה אותו הזמן אותם תסכולים מנפילות ורדיפה אחרי הצלחה בהוכחה .
יש לי עוד הרבה מה ללמוד ומה להציע .
חטאי ואולי חטאך היחידי הוא ביזבוז הזמן האנרגיה והמשאבים שהושקעו עד תחילת ההבנה וגם אחריה . מידי פעם מגרד לי להיות לוחם צדק ולהאיר באופן חד את המגוחך והתומכים בו . זה לא ישנה אותם ...זה כמו סרט עשוי טוב שכעבור שבועיים לא נשאר בראש ובמחשבה .
איזה עוול יכול לעשות ילד בן שבע וחצי שרצה לעזור בחיפוש כתובת ?
רוב הטכנולוגיה החידושים וגם בגדול רוב הפילוסופיה המודרנית  מתבססים על מוגבלות היכולת האנושית ההבנתית המוסרית הריגשית ועוד ...למעשה בזכות זניחת הברור ומעבר ללא ברור נפתחו יותר דלתות מאשר נסגרו . כפי הידוע לך מספיקה רק דלת אחת פתוחה .
לא לקחו מיכולותיי המוגבלות כי הן מוגבלות ומובנות כך שהן לא לקחו דבר .
משתמש במה שיש ויש הרבה מה לעשות . אני מעדיף להשאיר את הזנב שלי במלכודת מאשר את האף שלי ושאר החושים כולל הראש ה"דפוק" שלי מעל הרגליים והטלפיים הקידמיות  . פילוסופיה כבדה עוזרת לי מאוד ... אני לא משלים לא מנסה לתקן ראשים מקובעים ובעלי אינטרס שונה משלי ..מבין ומכבד שזו זכותם אבל מקדש את זכותי .
לצפיה ב-'בבקשה תעודדו אותי'
בבקשה תעודדו אותי
22/08/2016 | 19:06
2
21
שלום,
אני בת 28 ומכיוון שלא טיפלתי בבעיות שנוצרו עקב ניצול מיני בגיל קטן אני כעת אחרי שנים של הרס עצמי, הפקרתי את הגוף שלי ועכשיו אני שוב בבית של ההורים (המדהימים, יש לציין), אחרי אשפוז פסיכיאטרי, מובטלת ועם מוניטין של בחורה מופקרת. אני אמורה להיכנס בספטמבר למרכז הרב תחומי לנפגעות תקיפה מינית בחיפה כדי לקבל טיפול וייעוץ תעסוקתי.
תגידו לי שזה ישתפר, בבקשה - אני מרגישה רע כי זו מדינה קטנה ואנשים מכירים אותי, את המשפחה שלי, את החברים, וכולם מרכלים עליי ועל הבעיות שלי. אני כבר לא מאמינה שאני אצליח לחיות חיים נורמליים של עבודה וזוגיות בגלל זה (הבעיות הפסיכולוגיות שלי מתחילות להיפתר אבל אנשים סביבי מתנכלים אליי ומזלזלים בי). גם אתם הייתם במצב הזה?
תודה!

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
22/08/2016 | 19:27
14
היי מרגריטה,
עצם העובדה שאת מתחילה טיפול זה צעד ענק, משפחה מדהימה זה לא מובן מאליו בכלל, ככה שנראה שיש ממה להתעודד. 
ברגע שבתוכך יקרה שינוי, מה אומרת הסביבה יהיה פחות חשוב.
תעסוקה, תמיכה, משפחה הם אבני דרך נהדרות לבנות משהו חדש ואחר.
בהצלחה
ליאורה
לצפיה ב-'מרגריטה '
מרגריטה
22/08/2016 | 20:52
10
היי לך ,
קודם כל כל הכבוד על הרצון והאומץ לטפל בעצמך זה המון 
אני יודעת שאם אני אגיד לך מה אכפת לך מה אחרים חושבים את עוד לא שם ובכל זאת מי ששובה זאת את והריפוי שלך ...מהיום את דואגת לעצמך והסביבה תתמודד מה גם שיש לך משפחה שתומכת וזה המון .

והמרכז הרב תחומי הוא מעולה ..שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון'
עזרה במילוי שאלון
20/08/2016 | 13:06
7
35

שלום לכולם,
שמי הילה ואני עובדת סוציאלית במקצועי. 
במסגרת לימודי הדוקטורט, אני מבקשת לבחון את ההבדלים המגדריים בקרב שורדי פגיעה מינית בילדות (בגילאי 3-18). כוונת המחקר היא להבין את החוויה של אנשים בוגרים אשר חוו פגיעה מינית בילדות ואת ההשלכות ארוכות הטווח של הפגיעה, במטרה להעמיק בהבדלים המגדריים ולפתח בסיס תאורטי אשר יהלום את החוויה הסובייקטיבית ואת ניסיונכם האישי.   
להלן קישור לשאלון: https://goo.gl/forms/lagz5QfRcwy7nUII2
אודה על עזרתכם במילוי השאלון,
הילה
לצפיה ב-'לגבי השאלון'
לגבי השאלון
20/08/2016 | 16:25
6
19
אני לא המשכתי במילויי השאלון מפני שיש שאלות שאני לא מוכנה לענות עליהן והשאלון לא מאפשר לעבור הלאה מבלי לענות על שאלות אלו. לדוגמא, כמה אני מרוויחה כלכלית. זה לא עניין שלכם ואם אתם מעוניינים שהרבה אנשים יענו על השאלון אתם צריכים לאפשר גם לא לענות על שאלות אלו או להכניס סעיף שאומר שאני לא מוכנה לענות על שאלה זו. אפילו כשעושים סקרים טלפונים אף על פי שלא מזכירים שיש את האופציה שלא לענות על השאלה עדיין ישנה אופציה כזו.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
20/08/2016 | 21:19
5
14
היי אנונימית,
תודה שהגבת.
חשוב לי לציין כי השאלון הינו אנונימי ופרטיו חסויים לכל גורם פרט עבורי, החוקרת, בתהליך ניתוח הנתונים, כאשר אין ברשותי מידע על האדם שממלא את הנתונים.
בכל אופן, תודה על ההתייחסות :)
הילה
לצפיה ב-'לכל מחשב יש IP משלו...'
לכל מחשב יש IP משלו...
20/08/2016 | 21:23
4
17
גם אם זה אנונימי כל מה שצריך זה לאתר את ה IP  של המחשב. אני אשמח לענות על השאלון בתנאי שפרטים שלא מעוניינת למסור אוכל להשאיר חסויים ובטוחה שעוד רבים אחרים יעדיפו לקבל את זכות הבחירה הזו בעת מילויי השאלון.
לצפיה ב-'ואני גם לא רואה איך כמה אני מרוויחה רלוונטי לכם...'
ואני גם לא רואה איך כמה אני מרוויחה רלוונטי לכם...
20/08/2016 | 21:39
3
7
לצפיה ב-'סטטיסטיקה זה נושא מורכב . עוגן כלכלי לתיקוף ממצאים'
סטטיסטיקה זה נושא מורכב . עוגן כלכלי לתיקוף ממצאים
21/08/2016 | 19:55
2
13
שאלות על הכנסה ...השכלה ...משלוח יד ..מצב סוציו קוקונומי ...בשנים האחרונות תחום הלייף סטייל .
יש ניסיון להכניס לקטגוריות פגיעה מינית כפוגעת באפשרויות מיצוי הפוטנציאל במדרג הצרכים (של אברהם מאסלו) או בצריכת מוצרי פנאי וסיגנון חיים .
בינינו ...בלי שאף אחד ישמע ..אני הרסתי את הקריטריון המנבא ...לא כלכלית... תפקודית וסיגנון חיים והשכלה פורמלית ובילתי פורמלית . לא מאמין שניתן לכמת (מלשון כמות) הצלחה או כשלון ובמיוחד של נפגעי התעללות . לחלקם זה מנוף מנצח ואת זה שום אלגוריטם סטיסטיקאי יכול לכבוש .
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
21/08/2016 | 22:42
1
15
שיט... כל מה שכתבתי נמחק לי לפני שנשלח...
מה שכתבתי זה ששאלות דמוגרפיות יש בכל סקר ואלו תמיד אותן שאלות. לא קשור ספציפית לנפגעי תקיפה מינית. אני בטוחה שהשאלון כולל שאלות של השפעת הפגיעה על כל תחומי החיים (בינהם גם על היכולת לעבוד ובאילו תחומים) אך השאלות הדמוגרפיות לא קשורות לזה. בכל סקר בעולם יש אפשרות לדלג על שאלות דמוגרפיות שלא מעוניינת לענות עליהם. אין שום סיבה שבעולם שפה לא. והילה - את אומרת שזה סקר אנונימי אך אני לא מכירה אותך ולא יודעת מי את - את יכולה להיות כל אחד! באותה מידה יכולה גם להיות גנב או גנבת שמחפשת לדעת לאילו בתים כדי לפרוץ ובאותה מידה את יכולה להיות משהי שמחפשת לפגוע במי שאין לו. את אומרת שזה אנונימי אבל כל מה שצריך זה לאתר את הIP של המחשב שממנו נשלחו התשובות. אי לא סומכת עליך ולא מכירה אותך ובשום אופן לא מוכנה לענות על השאלון אם את לא נותנת את אופצית הבחיה לאילו שאלות לענות ולאילו לא. חבל - כי מאוד רציתי לענות על השאלון. בטוחה שגם רבים אחרים שלא תמימים לא יענו לך על השאלון מהסיבות האלו. כפי שבכל סקר מותר לבחור - מבקשת שגם פה תתני את זכות הבחירה. אחרת אני לא ממלאת את השאלון וכל אחד אחר שחכם ולא נאיבי גם לא יענה על השאלון.
לצפיה ב-'הבנתי שתגובתך לא בעבורי . '
הבנתי שתגובתך לא בעבורי .
22/08/2016 | 20:30
9
אני די חושב כמוך מסיבות וממצאים אחרים ... האנונימיות לא העינין המרכזי . היות והנפגע הוא המרכז הלא אוביקטיבי  . ממלא הדוח נתון כל הזמן למניפולציות והדרכות שונות כך שיתכן מספר ישויות באותו אדם בזמן קרוב או מרוחק ...יש עוד
לצפיה ב-'שלום, רוצה לשתף אתכם במקרה שלי...'
שלום, רוצה לשתף אתכם במקרה שלי...
20/08/2016 | 02:18
5
45

שלום,

ברצוני לשתף אתכם במקרה אמיתי שקרה לי ועדיין שב ומטריד אותי לפעמים, בשל הטראומה שעברתי והייחודיות שלו.
אז ככה: לפני כמה שנים נפלתי קורבן לבחור סוטה מין פסיכופת שהכרתי דרך האינטרנט, שניצל אותי בצורה בוטה ובדרכו המנוולת. היית אז תמימה. זה לא המקום לפרט לפרטי פרטים, עליי רק להדגיש שהוא ביצע בי תקיפה מינית + הטרדה מילולית בוטה (ללא הסכמתי כמובן), וכל זאת לאחר שהעמיד פנים שהוא "מאוהב" בי כדי להפיל אותי בפח . כשהוא גרר אותי לבצע בי את זממו, הוא פשוט שינה את עורו והפך ממש למפלצת עם הרבה רוע בעיניים. בקיצור, הטיפוס הקלאסי של אנס/ סוטה מין מן הזן השפל ביותר (מובן שהעפתי אותו לכל הרוחות לאחר שהתגלה לי הצד הזה באישיותו). ועד היום אני רועדת כשאני נזכרת ברגעי החרדה והאימה האלו שעברתי איתו, במבט השטני ובחיוך המרושע שלו, בהתנהגות הברוטאלית והגסה שלו...ואגב, הסתכלתי על ההגדרה של "פסיכופת" בוויקיפדיה, ונדהמתי לגלות שהיא ממש קולעת לאפיונים של אישיותו!!

ומה ייחודי פה? למרבה האירוניה והאבסורד, התברר לי בהמשך שאחותו היא לא פחות מאשר... מתנדבת בארגון של סיוע לנפגעות תקיפה מינית (!) ופעילה מאוד בנושא זה. מכיוון שהחוויה הנוראית שעברתי הציקה לי מאוד, ובמיוחד משנודע לי הפרט הזה על אחותו, החלטתי ליצור איתה קשר בפייסבוק ולספר לה על המקרה. והיא? איך היא הגיבה? פשוט לא האמינה לי! תגובתה: "נראה לי שאת טועה" / "מצטערת מאוד על החוויה הנוראית שעברת, אבל קצת קשה לי עם הסיפור הזה כי אחי הוא פשוט לא בנאדם כזה".  אני לא יודעת אם היא טרחה לברר על המקרה עם אחיה (שאולי הכחיש את המעשה שלו מכל וכל), אבל יצא לי לגלות שהיא בקשר חם ואוהב עם אחיה כל הזמן. כלומר, בסופו של דבר, היא צפצפה על מה שכתבתי לה, אף כי הבהרתי לה אז שהחוויה שתיארתי לה היא נכונה ב-1000%, ושאין לי שום אינטרס להמציא לה סיפורים.  

יתכן שאחיה הוא דו-פרצופי ומסתיר ממשפחתו את הצד האפל הזה באישיותו (על פניו, יש לו נתונים טובים: בחור משכיל, קרייריסט וכו', אבל לא יעזור כלום, בשלב מסוים קולטים את האופי האמיתי והמזעזע שלו), מכל מקום תמוה בעיניי ומקומם אותי אחד: איך אחת כזו היא מתנדבת בארגון סיוע לנפגעות תקיפה מינית? כאילו, את מתנדבת בארגון הזה ועוזרת לנפגעות תקיפה מינית, כשמתחת לאף שלך, במשפחה שלך, מסתובב טיפוס של סוטה מין ואנס פסיכופת ואת לא קולטת? אם ככה נראה הארגון הזה, שמתנדבותיו תומכות באחיהן האנסים וסוטי המין, אז אבוי לנו...כבר אי אפשר לסמוך על כלום...
מה דעתכם?

לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
20/08/2016 | 06:19
3
19
הי, אני בעיקרון כבר עזבתי את הפורום אך במקרה נכנסתי וחייבת לענות להודעה שלך...
קודם כל ממש מצטערת לשמוע שעברת חויה כל כך קשה... אני מאמינה לך וחשוב שתדעי שלא משנה מה קרה שם - זה לא אשמה שלך! את בשום אופן לא הבאת את זה על עצמך!
אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי שמאוד עוזר לפרט את הזוועות בין אם באנטרנט ובין עם אנשים שאת מכירה וסומכת עליהם. תדעי שמותר לך לפרט פה בפורום כל מה שאת מרגישה לנכון ויש בזה משהו משחרר.
לגבי השאלה שלך - מה דעת הקוראים על עניין המתנדבת מ1202... אני לא מכירה אותה ואת העבר בינה לבין אחיה... מאוד יכול להיות שהיא עברה דברים דומים מאחיה וכל כך מתכחשת לכך שכאשר את באה ואומרת לה דבר כזה היא אומרת לעצמה (באופן אולי לא מודע אפילו) שאם היא תאמין לך היא תצתרך להתחיל להתמודד מול השדים של עצמה - כי זה הופך את הכל לאמיתי יותר... מבינה למה אני מתכוונת?
ואולי לא, אולי סתם היא כל כך אוהבת את אחיה וכל כך בוטחת בו שהיא לא מוכנה לשמוע שום דבר רע עליו...
אני לא יודעת. מה שאני כן יודעת זה - אל תקחי את מה שענתה לך באופן אישי... אני מאמינה שהתגובה שלה לא קשורה אליך. אנחנו לא יכולים לשלוט בעולם, רק בעצמנו. עזבי אותה, תדברי עם מתנדבת אחרת שאין לה קשר אישי וישיר עם הבחור. אם מאוד חשוב לך את יכולה לפנות למי שמפקחת עליה ולהסביר לה שכך הגיבה ושזה לא מצא חן בעינייך ותני לה לטפל במתנדבת.
חשוב יותר מכל - שאת תטפלי בעצמך... חויה שכזו יכולה לפגוע בך עמוקות ללא סיוע מקצועי.
מקווה שעזרתי במה שרשמתי - שולחת לך חיבוק וירטואלי ענק (רק אם את מסכימה) והמון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
20/08/2016 | 06:25
2
14
בכל אופן, לדעתי האישית, אנשים לא סתם בוחרים להתנדב ב.... לעבוד ב..... מה שהם בוחרים. מי שבחר/ה להתנדב או לעבוד עם נפגעות תקיפה מינית בדרך כלל בוחר/ת בכך משום שיש לו/ה איזה שהוא רקע כזה או אחר, הסטוריה כלשהי של תקיפה מינית שלהם או של הקרובים להם. זה איפה שהוא נוגע בחיים האישיים שלהם... קחי זאת בחשבון...
לצפיה ב-'המון תודה על מילות העידוד שלך! '
המון תודה על מילות העידוד שלך!
20/08/2016 | 11:44
1
15
הייתי ממש חייבת לשפוך את לבי ...
ואכן, אני מרגישה לפעמים תחושת אשמה על שהבאתי את זה על עצמי ושאפשרתי לזה לקרות. אבל כמו שכתבתי הייתי אז לצערי תמימה מאוד... 

לצפיה ב-'אז בואי אני אגלה לך סוד...?'
אז בואי אני אגלה לך סוד...?
20/08/2016 | 16:19
23
גם אני פעם הייתי תמימה. זה לא נותן אף זכות לאף בן אדם (גבר או אישה) לפגוע בי ולחלל את גופי וכך גם לא בך - כי אם את אשמה אז גם אני אשמה. ואני לא אשמה...
לצפיה ב-'אורנה יקרה יש מה לעשות ...פנימית בעיקר '
אורנה יקרה יש מה לעשות ...פנימית בעיקר
20/08/2016 | 14:07
19
אורנה אי אפשר לעשות הכללות או לתפוס מתנדבת אחת ולהכליל על כולן .
כפי הידוע לך ...רופא לא מטפל בקירבה ראשונה . עורך דין לוקח מיצג מלבד עצמו כאשר הוא נדרש לתשובות אישיות .
שלב ראשון חפשי משהיא אחרת . ולא תמיד יאמינו ויקבלו את אשר את אומרת או טוענת ...שוב אין לזה קשר לאמת או אמונה וצדק . זו דרך אחרת
תודה ותתחזקי מתוך עצמך לעצמך .
לצפיה ב-'בולדר (נתנאל אני חושבת שקראו לו)'
בולדר (נתנאל אני חושבת שקראו לו)
20/08/2016 | 06:29
22
נעלם בתקופה האחרונה..... מקווה שהכל בסדר איתו...
לצפיה ב-'מחלות פסיכוסומטיות'
מחלות פסיכוסומטיות
17/08/2016 | 18:55
1
24
נפגע לי הקול
אני יכול לדבר,אבל לאיכול לומראתמה שחשוב
אני לא יכול לדבר בצורה ישירהומדוייקת
דיכאואותי

גם האישיות שלי התעוותה

שונאי אדם ואין עם מי לדבר

לצפיה ב-'כל קול'
כל קול
19/08/2016 | 12:15
10
היי אבגד,
כל קול שתשמיע הוא מעולה. ככל שתשמיע יותר, יצא לך יותר אמיתי.
אולי תשיר ואז יצא ממך משהו מדויק וישיר.
ליאורה

לצפיה ב-'כשאנימסתכל אחורה'
כשאנימסתכל אחורה
18/08/2016 | 19:58
1
29
יש לי הבנה כאילו ההורים שלי רצו לחסל לי את הילדות ממש ממש מוקדם ולזרוק אותי החוצה מהבית אבל אני כמו גיבור או טיפש גמור נאבקתי והסכמתי לאכול חרבות רק בשביל להמשיך לינוק ולהיזון מהם. ככל שהם התעללו ככה נאחזתי בהם יותר ויותר חזק. כי ילד אוהבאת ההורים שלו, והוא יודע שכמה חרא ואכזריות שהם לא יזרקו עליו הוא יהיה כמו חומר פלדה ויעמוד וישא בהכל, הכל כי הוא אוהב ונאמן להורים שלו .
ואחרי כמה שנים באמת חל שינוי בהורים שלי, הם התחילו ללמוד לעשות את תפקידם ולדאוג לי. זה לא היה מושלם , רחוק. והייתי מקנא כל הזמן במשפחות וילדים אחרים, הרגשתי נחות ליד ילדים אחרים... כשהייתי הולך ברחובות הייתי מתאמץ בכל חושיי למצוא קצת חום ואהבה דרך חלונות הבתים של משפחות אחרות, שהייתי שומע פתאום איזה קול חם, או שיחה פתוחה,או הבעת רגשות ורצונות - כל הדברים שהיו חסרים לי בבית.
עדיין חסר לי. המשבר של גיל 20 כש"ברחתי" לאבא שלי מתחת לידיים חד משמעי ונחרץ - כאילו אמרתי "אתה לא קובע לי יותר" (שזה היה הקש האחרון אחרי סדרה של שבירת מחסומים והשתלטויות שהחלו בגיל 14 והלכו מאוד מאוד גרוע בגלל אמא טיפשה והזנחה והפקרות כלפיי כל השנים) טרם התאוששתי ממנו. 
התחושה של לאיים על שלום המשפחה היא קשה ואכזרית מאוד לילד קטן והתחושה שהרסתי שהנה הבקעתי משהו בביצורים של המשפחה הדיספונקציונלית שלי גמרו אותי והפילוני לקרשים גם במרומי גיל 21. תמיד ידעתי שכל זה הוא בניצוחה של אימי ותמידסלחתי והייתי מוכן לסבול את הנצלנות של אבא מאשראת האכזריות והרוע הלא במקוםשל אמא. היא הייתה אכזרית אליי, אכזרית מידי, היום אני מבין שיש לה (או שהייתה לה, על כל פנים באופן מופגן ונוכח יותר) הפרעה נפשית קשה . לשני ההורים שלי יש... .כל אחד ואיך שהאל חנן אותו. אבא היה נצלן אבל יכולתי להכניס אותו למסגרת כלשהי, הבעייה שאמא לא נתנהלי שום נחמה,היא רק ביקשה ממני לסבול אותו, לבד לגמרי. הטיפשות שלה הייתה כל כך מרושעת שהיא הייתהמתעלמת מעתה ואילך לכל גילוי כאב שלי. בכיתה ג' כשהנעליים התחילו ללחוץ ולגרום לי כאבים בעקבים היא סירבה לשמוע על זה. מה שטוב באבא זה שהוא היה קרןאור.הוא תמיד היהמוכן להתאמץ ולעשותבשבילי,לקחת אותי לרופאים ולבדיקות ולשלם מהשצריך כדי שיהיהלי טוב ולא יחסר לידבר. גם  כשהוא התחיל לפנק ולמד לא לפגוע הרשע שלה נשאר...
לכן גם בגיל 21 כשצפו התכנים בשטף קצף שהורידו לי מאגרי דמעות והוציאו ממני קולות שאלמתי ואצרתי עשורים לא לקח לי יותר מדקה של התעשתות בשביל להסתכל על אבי ולראות אדם מסכן שראוי לרחמים ואף הודעתי לו שאני סולח לו . גם אם הוא לא הראה סימנים של שביעותרצון או הכרה כלשהי בפשע שהוא עשה. האישה ה"משוסעת" הייתה בעייתית יותר, הרבה יותר. כל כך יותר שגם ארבע שנים לאחר מכן לא סלחתי לה והיא הובילה אותי למצב של שבירת כל הכלים בהתנהגויות ובנטיות האכזריות והדפוקות שלה. 
יכילד שרק נולד לא מזמן הייתה לי תחושה שהם רק רוצים להיפטר ממני. שאמא מסרה אותי לאיש הזה והייתה מוכנהלסבול ממנו הכל. זו הייתה חווויה ממוטטת לילד. ילד שרואה שאמא שלו לאמסוגלת לספקלו כלום. אחרי כמה זמן  כן זכור לי שהיא גילתה התנהגויות יותר מורדות ואף ברמות קיצוניות שאפילו הייתי מרחםעל מה שהיא עשתה לאבא. הוא היה איש חרא. אטום. פסיכופט. והיא הייתה יוצאת מכליה כדי שהוא יבין ויפניםמה שהיא אומרת לו , שהוא יבין שהוא פועל לא נכון. בחזיוני שלהיום אני רואה אדם ילדותי וטיפש (שהיה בערך בגיל ה20 כשהוליד אותי) שכנראה נכנס לנעליים גדולות עליו (אין ספקבעצם): חתונה, בית, ילד והיה שטוף בזימות וכוונות לא נכונות. 
לצפיה ב-'ואחרי שהבנת'
ואחרי שהבנת
19/08/2016 | 12:12
7
היי,
תודה על השיתוף החשוף הזה.
התובנות האלה מאוד חשובות, כדי לראות את תמונת חחיך.
מה אתה הכי צריך עכשיו, אחרי שהבנת?
ליאורה
לצפיה ב-'מוצפת טריגר '
מוצפת טריגר
18/08/2016 | 06:37
2
32
המילים שלה לא היית כשאני אמרתי שהייתי
הפכו אותי לגמרי
שבוע ימים לא מוצאת אחיזה
נמצאת בכל מקום מנסה לתפוס רגע של שקט
התפזרתי לי לחלקים קטנים ואן מי שיאסוף אותנו
לרגע בכל פעם מצליחה להעזר ואז כאילו הכל חולף
מרגישה שאני מפריעה לכולם שאני רוצה יותר מידי
כולנו בחרדה מטורפת מהכל
אני עייפה באמת עייפה
אולי אני כבר לא בנוייה לטיפול
אולי מספיק ועדיף לוותר על הכל
והם לא מפסיקים לצעוק לי ...ז@@@ואשמה
אלוהים אני כזאת סמרטוט ולא יותר
אם מה שהם אומרים נכון
אז איך נתתי ????
איך הסכמתי להיות???
מי אני לכל הרוחות ,פעם היו הורגים אותי במלקות
זוהמה דבוקה לנשמה שלי
וכשאני כותבת ככה אני יודעת שאני במצב מאוד לא מאוזן ומאוד קרבני ומנסה לחפש את האמת בתוכי
אבא שלי הביא אותי להכי תחתית שאפשר
כבר מצליחה לראות את שלושת הקופים
והאמת הערומה כאן
ניטרפת בעיסה דביקה במוח
הלוואי והיו מחשבות או כאב או משהו מוגדר
הכל מעורבב בלי קצה חוט להבין
נשאבת למטה למטה
ורק רוצה להכנס מתחת לשמיכה ולא לקום
סליחה שעפה עליכם כאן ככה ...
לצפיה ב-'תודה שאת עפה עלינו'
תודה שאת עפה עלינו
19/08/2016 | 12:07
1
13
יקרה,
הזעקה שלך נשמעת, את ניראית דרך הכתיבה שלך.
את ראויה לאהבה.
שולחת לך חיבוק גדול
ליאורה
לצפיה ב-'תודה ליאורה '
תודה ליאורה
21/08/2016 | 16:35
3
לצפיה ב-'חייבת להוציא '
חייבת להוציא
15/08/2016 | 22:10
3
42
עומדת להשתגע אז סליחה שנופלת כאן ככה ...
אחרי הרבה שנים בטיפול שניגמר ,התחלתי טיפול חדש בערך חצי שנה יחד ..
היום נגענו במשהו כואב ואמרתי לה שהייתי .....
 ואז היא בתגובה אמרה שלא הייתי שם וזה עניין של מבט או משהו כזה ..נכון שהיא התכוונה להגיד שלא אני זאת שבחרתי להיות שם והכריחו אותי ולא הייתה לי ברירה ...אבל מבחינתי גם אם מבינה התחושה היא שהיא לא מאמינה לי ....
זה יושב כל כך טוב על פצע עמוק כל כך ...כואב לי שאני משתגעת
לצפיה ב-'ההבדל בפעם הזו'
ההבדל בפעם הזו
16/08/2016 | 23:35
1
19
היי
אני מניחה שמלא פעמים בגדו באימון שלך, כך שכל פעם שמישהו לא מאמין לך זה כואב הטירוף.
הפעם הזו יצא שזו המטפלת שלך. וכיון שכך אולי אפשר לפתוח את זה איתה. להתאמן על שיקום האמון, לומר לה בדיוק מה שאת מרגישהו כמה זה כואב לך, לדבר על היחסים ביניכן. זה חלון הזדמנויות נפלא, עם כל הכאב שאת חווה, לצמיחה לקראת מערכת יחסים מושתתת אמון.

בהצלחה
ליאורה

לצפיה ב-'ליאורה תודה '
ליאורה תודה
17/08/2016 | 00:23
16
זה לא שהיא לא מאמינה 
אם היא לא הייתה מאמינה לי על חלק מהפגיעה 
כנראה שלא הייתי נשארת שנייה 
כי אין מה לבנות אמון במקום שלא מאמין 
אני יודעת שזו הייתה בחירת מילים לא נכונה 
וגם דיברנו על כך לפני שיצאתי 
זה הפך , סביר להניח שזה הרבה יותר מהמילים שלה 
זה הכאב והזכרונות והלבד וחוסר האמון הפנימי על המקומות האלו שהייתי בהם 
מאוד מורכבת נפשי כמו שמורכבת הפגיעה בי 
תודה שאת כאן 
לצפיה ב-'חוסר אמונה ונאמנות'
חוסר אמונה ונאמנות
19/08/2016 | 18:01
8
שלום לך !
אני אהיה קצר . אם לא מאמינים שהיית שם אז מצד אחד זה טוב כי....השתקמת ולטובה כך שזה לא מפריע לתיפקודך הרגיל .
נקודה נוספת שתעזור לך כיום לאחר התקופה הראשונה והשניה ... נניח ולא קיים בעולם עוד אדם שבאמת מאמין שהיית שם ...או יותר כואב שלא חושב שהיה צריך להגיש עזרה אילו היה שם כשחווית את מה שחווית . איך היית מתמודדת עם חוסר הידיעה ? יותר בקלות מאשר עם חוסר האמונה או חוסר הרצון לעזרה . ???
מה יותר חשוב ומה יותר עוזר לשיקום שמשהוא חיצוני וחסר ידיעה יאמין או שאת תאמיני בעצמך ומתוך החוויה העצמית להתפתח . זה שמטפל או חבר לא מאמין לסיפור מקרה ...זה לא עוזר ולא מקדם . את לא לבד בתחושה הזו . לפחות לא תאמיני שכולם ירוצו לעזור לך מלבד לרחם עלייך ולפעמים להיות דו פרצופיים . לפחות היו איתך הוגנים ואמרו לך בפנים שהמקרה שלך לא מדבר אליהם . אל תשכחי זכותם של כל בני האדם להחזיק עמדות מנוגדות לדעתינו ולאמת שלנו . ללא קשר לאמונה או לסיפור שמולם .
את לא משתגעת את לוחמת צדק במקום שלא מחפשים אותו
לצפיה ב-'איך מתמודדים עם הכאב? האם זה יכול להפסיק?'
איך מתמודדים עם הכאב? האם זה יכול להפסיק?
07/08/2016 | 23:38
4
51
הייתי נער תמים, חסר נסיון ובודד. לא היה לי אפילו חבר אחד ובזמנים המעטים, שכבר כן יצרתי קשר, זה מעולם לא החזיק זמן רב. מערכת היחסים שלי עם ההורים שלי ובעיקר עם אבי היו על פי תהום. תמיד היה קוד של שתיקה, שלא מדברים. ואז הוא... נכנס לחיי. הוא היה המורה שלי לריקוד. הוא התעניין בי ורק רצה לדעת עוד. הוא שינה את חיי ונפח בי חיים. הייתי באקסטזה. זה היה כמו חלום שהתגשם... עד שיום אחד, הוא הסביר בדיוק מה הוא מצפה. הוא לא צריך היה לומר הרבה, כי כבר הבנתי לבד...
נסחפתי ברגע ולא אכחיש שלא הסתקרנתי לדעת מה זה ובאמת בהתחלה, זה היה כמו להיסחף בזרם ולצוף עם הגלים, להרגיש את השמש המחממת ואת החיבוק האוהב, אבל מהר מאד גיליתי שזה גם לשקוע עמוק למערבולת של רגשות אשמה, וחמור מכך בעיקר איבוד שליטה, של  דמות מבוגרת שמכתיבה לך את החיים מבלי שיש באפשרותך לומר לו לא, מבלי יכולת להתנתק. הוא לקח לי את הדבר היחיד שנותר לי בחיים - הוא לקח לי את הכבוד העצמי!!!
שנים שאני סוחב את זה בפנים. לא להאמין שחלפו 25 שנים!
רק השנה, התחלתי לכתוב על כך ולדבר והכאב... אינו מרפה.
שיניתי את חיי בשלב מסוים והתחתנתי. יש לנו ביחד 8 ילדים, אבל משהו ריק נשאר בי, שלא לדבר על בעיות בזוגיות ובחינוך הילדים. לעתים רחוקות, שאני מצליח להגיע לסיפוק מיני ביחסי האישות וכן, גם מאבד שליטה. זה כ"כ לא הוגן ועוד יותר מתסכל לראות שהכאב נשאר וביחד עם הכעס הם ממשיכים ללוות אותי ומשפיעים על חיי.
ניסיתי כל מיני דברים לעזור לעצמי וזה עזר קצת, אבל אלוקים זה קשה...
האם יתכן שהתחושות הללו יעברו אי פעם? האם ניתן לחיות חיים בריאים יותר?
לצפיה ב-'היי יוסי'
היי יוסי
08/08/2016 | 00:13
24
היי יוסי,
תודה על השיתוף הכן שלך.
מוטב מאוחר מאשר אף פעם. טוב שהתחלת לדבר ולכתוב.
מה זה חיים בריאים בעיניך? 
אולי אי אפשר לסלק את הכאב לגמרי, אולי אפשר רק להפסיק לתת לו לנהל את החיים.
ליאורה

לצפיה ב-'מצטרפת לליאורה..'
מצטרפת לליאורה..
08/08/2016 | 01:59
21
המטרה היא ללמוד לחיות ליד הטראומה הכואבת,אך לא לתת לה לנהל אותך.
האם היית בטיפול? ממליצה לך לבקש סיוע- מגיע לך לחיות את חייך ולא לתת להשפעות הפגיעה להמשיך לנהל אותך.. שתדע, קיים קו סיוע טלפוני בו לא יחשפו את פרטייך ואתה גם לא צריך למסור, הם שם כדי להוות אוזן קשבת , לתמוך ולהכווין....1203 זה הקו לגברים. 
וכמובן שאתה יכול להמשיך לכתוב ולשתף פה
לצפיה ב-'טוב שאתה משתף אנא פנה לעזרה .'
טוב שאתה משתף אנא פנה לעזרה .
08/08/2016 | 17:55
1
22
לצערי אינני מבין בתחום שלך ואין לי נסיון מספק כדי להדריך אותך . כפי שאני מבין יש מעטפת של זהות מינית לא ברורה . הכרות עם המפעיל יחסי מרות לצרכי סיפוקו המיני ...גם לא בתחומי ...אנא המשך

לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
08/08/2016 | 21:20
17
מתחיל להבין יותר מה מפריע. אנסה באמת לפנות לעזרה
לצפיה ב-'שונאת את המשטרה שונאתתתתתתתת'
שונאת את המשטרה שונאתתתתתתתת
01/08/2016 | 12:09
18
67
שקרנים שקרנים לא מאמינה שהם עשו לי את זה
לצפיה ב-'נויה כשתוכלי שתפי ותתעודדי ...המשטרה זה כלי מוצר לא גוף '
נויה כשתוכלי שתפי ותתעודדי ...המשטרה זה כלי מוצר לא גוף
01/08/2016 | 21:46
17
48
לצפיה ב-'לא אתעודד כבר'
לא אתעודד כבר
02/08/2016 | 01:08
16
53
נגמרתי. זהו... רק נושמת, לא חיה...
איך הם שיקרו לי??????? איך הם לא ביצעו חקירה???? למה אני צועקת ואף אחד לא שומע????????? אאה,כבר אין לי קול......

לצפיה ב-'גם אצלי לא היתה ולא תהייה חקירה '
גם אצלי לא היתה ולא תהייה חקירה
02/08/2016 | 23:34
15
41
יש סיכוי שהחוקר שלי מת או בסביבות גיל שמונים פלוס . התוקף צריך להיות מעל גיל שישים וחמש . אם הוא חי במחלקה סגורה או סתם מת  .
לפעמים אני חושב שחלק מהשוטרים מתענינים יותר בתלוש השכר של בנק יהב מאשר סיכון יהבם .
צאי מנקודת הנחה שאין רשות מבצעת ואת צריכה לדאוג לעצמך בעצמך
לצפיה ב-'אני חושבת שהם דואגים גם לטאטא עבירות מין מתחת לשולחן'
אני חושבת שהם דואגים גם לטאטא עבירות מין מתחת לשולחן
03/08/2016 | 09:44
14
31
עד מתי???
לצפיה ב-'לא כל כך מסכים . אין שם רוע מכוון יש אטימות מובנית '
לא כל כך מסכים . אין שם רוע מכוון יש אטימות מובנית
03/08/2016 | 19:52
13
29
הצדק והאמת הם גופים נפרדים . לפעמים חברים .
לצפיה ב-'לא יכולה יותר'
לא יכולה יותר
04/08/2016 | 23:41
12
59
שמישהו ייתן לי סיבה אחת לא לוותר על עצמייייייייייי
נמאס לי נמאס לי נמאס ליייייייייייייייייי משפחה חרא
לצפיה ב-'יש לי המלצה לתוכן משמעותי'
יש לי המלצה לתוכן משמעותי
05/08/2016 | 21:22
3
28
את חייבת לספר את המקרה שלך את הנס שלך שאת חייה אחרי הטראומה ועם כל האכזבות . מצליחה להתמיד בלחפש סיבה גורמים ושיקום .
נסי להכנס ולתקשר עם מלי מרכוס הכוח לבחור בחיים בפייס בוק  היא מבינה טוב ממני בגוף אישה .
את חייבת לעצמך .
לא חייבת לתקן צדק .
לצפיה ב-'נויה!!'
נויה!!
07/08/2016 | 17:01
2
30
ככ כואב לי לשמוע אותך שבורה...
מסכימה עם בנשיר, תתדאגי כרגע לעצמך יקרה!!!
את חשובה יותר מכל מנוול..
תשקיעי בעצמך, בהתקדמות לעתיד טוב יותר,
זה ישתלם.
שולחת חיבוק,
ומקווה מאד שיש מי שמקשיב לך ומחבק אותך פיזית.
ממליצה מאדד לקבל עזרה מאיש מקצוע..
צומחת
לצפיה ב-'תמיד מומלץ להוועץ בבעל מקצוע בתחום הנפש פחות ממוסריות החוק'
תמיד מומלץ להוועץ בבעל מקצוע בתחום הנפש פחות ממוסריות החוק
07/08/2016 | 21:37
9
לצפיה ב-'תודה לכם '
תודה לכם
08/08/2016 | 01:48
20
אני בטיפול.. הלוואי והיה לפסיכולוג שלי יותר זמן.. לאחרונה הצליח לפנות לי 2 פגישות בשבוע (:
תמיכה עקבית ממש אין ובעיקר כי המשפחה לא מכירה בזה שהם צריכים הדרכה וחושבים שהם יודעים מה נכון לי ובגדול מזיקים לי...... ניסיתי לתת להם לקרוא, ביקשתי שילכו לייעוץ, שיקבלו הכוונה ממרכז הסיוע.. אבל אין עם מי לדבר. מלחמה בחוץ מלחמה בבית.. זה מה ששוחק. ואי הצדק שמתקיים בחוץ מתיש יותר מתמיד
לצפיה ב-'כי את מצליחה לבדל את עצמך מהחרא ולהתנקות למרות הכל'
כי את מצליחה לבדל את עצמך מהחרא ולהתנקות למרות הכל
06/08/2016 | 12:22
7
33
לצפיה ב-'לא מצליחה להתנקות- מרגישה שהכל היה לשווא'
לא מצליחה להתנקות- מרגישה שהכל היה לשווא
08/08/2016 | 01:54
6
24
ואשאר לעולם מזוהמת והם תמיד ילוו אותי לכל מקום.. פעם ישנתי בלי לחלום- היום הם חודרים לי גם לסיוטים.... כמו גם האכזבה הענקית מהמשטרה. לא יודעת למה הייתי נאיבית וחשבתי שבאמת יחקרו ויוציאו את האמת לאור.... צדק ידעתי שלא יעשה. רק רוצה למנוע מהם לפגוע באחרות . יודעת שאם אשמע בעתיד שמישהי נפגעה אחריי לא אסלח לעצמי לעולם. רוצה להרגיש שיש מי שמגן, יודעת שיש הרבה לתקן שם ומקווה אחרי ואם בכלל אצליח להתחזק ולחזור לעצמי אז גם לנסות להשפיע ולשנות...כרגע מרגישה קטנה כ"כ, חשופה כ"כ,פגיעה ופגועה ושאין אף גוף שלוקח אחריות על הנזקים שנגרמו לי וגם לא אחריות על פגיעות עתידיות. מתוסכלת פשוט.......... תודה לך 
לצפיה ב-'אני קורא אותך היטב '
אני קורא אותך היטב
08/08/2016 | 17:47
19
גם אני בנסיבות דומות פסקתי להאמין בממסד . הבנתי שצדק זה שלוש אתיות בעיברית שמחוברות אקראית . תחילה חיפשתי מה . אחר כך למה ובסוף בישביל מה .
כמה פעמים יכול למות אדם למען חיפוש הצדק ?
אלוהים מספיק גדול וחזק כדי להכיל אותי בכל מקרה היתה כבר ההזדמנות להשמידני ופיספסו בגדול . יש רק עוד פעם אחת . אז למה שאני אהרוס לעצמי כל יום ? יש חלומות יש שאיפות . גם לך יש אני בטוח . עזבי את הממסד ומציאת האחראים למחדל ולעוולה . אנא התמקדי בחיים במציאת מציאותך לטובה . כל שעה היא טובה . עכשיו זה מצוין ויש לך את הכול . יש לך את הכל ...כן גם שקית חרא אבל שקית טובה ונשלטת .
לצפיה ב-'אחריות לעוולות כל העולם'
אחריות לעוולות כל העולם
10/08/2016 | 08:56
4
15
נויה יקרה,
את אישה אמיצה ונהדרת. נקודה.
גם בהיותך אמיצה ונהדרת אין לך כל אפשרות להיות אחרית לעוולות כל העולם.
את לא יכולה להיות אחראית על הפגיעה בעבר ועל פגיעות עתידיות של נשים אחרות, רק על שלך. בכלל, אם כל אחד יתרכז בלגאול את עצמו, העולם יראה ממש הרבה יותר טוב.
קחי את כל הכוחות המופלאים שיש לך ותשתמשי בהם רק לטובתך, זה כבר יקרין על הסביבה. את יכולה מתוך הכוחות האלה לעזור להרבה אנשים, אבל לא להיות אחראית עליהם.
חיבוק גדול
ליאורה

לצפיה ב-'בנשיר וליאורה היקרים'
בנשיר וליאורה היקרים
14/08/2016 | 21:44
3
21
תודה לכם על כך שאינכם נותנים לי לוותר על עצמי..
אני מאוד מתקשה לקבל את העובדה שאין רשויות חוק שאפשר לסמוך עליהם.. שאין צדק בבתי משפט.. והציבור שמפגין בורות עמוקה ולא רואים הבדל בין פגיעות בנפש ובגוף לפגיעות ברכוש. בעצם הם רואים- על עבירות רכוש יש מענה וענישה.
הלוואי שהייתי יכולה להפסיק את הכאב והכעס על הרשויות ולהתמקד בכאב שלי. נמאס לי להגיע להתמוטטויות למיון , להתחנן שיאשפזו אותי ותמיד משחררים אותי כי אני לא מהווה סכנה . יודעת שהם לא הכתובת, אבל דיי אין מקום במדינה שנותן מענה לנפגעי/ות תקיפה מינית. נשבר לי. לא מסוגלת לשתוק. על סף לפוצץ את ההליך הפלילי כי אינני מכוונת לעצור עוד כמה שנים מחיי ולחיות באי וודאות. אני רוצה לחיות , ללמוד.. להחלים. אבל רוצה לצעוק לכל המדינה, שידעו מדוע אני עוצרת. לחשוף את כל הרשלנויות והזלזול. לנסות לעורר מישהו מהשרים שמחממים את הכיסא בלבד. רק שיתנו לי את הבמה הזאת להוות פה של כ"כ הרבה נפשות...... שונאת תקשורת שונאת אותם!!!! ביום שהכי התמוטטתי ופירסמתי פוסט קשה הם פשוט לא ראו בעיניים וביקשו מחברות שלי את המספר, אתם קולטים?? התקשורת היא לא הדרך שלי. אני רוצה להעביר את המסרים שלי בלי שייקחו אותם לכיוונים שונים. חולמת על מחאה בסדר גודל של מחירי הדיור- שכולם יתעוררו ויבינו כמה עברייני מין מסתובבים חופשי ושכולם יתמכו למען הילדים, הנשים, ההורים ... דיי כמה אפשר לעצום עיניים מהסטטיסטיקה הנוראית הזאת?!!??! תחקיר שלם הכנתי שכנראה יוביל להצעת חוק (צדיקה בסדום בכנסת תאמינו לי) אבל הבנתי שהוא מהווה סימפטום קטן והגיע הזמן לפתוח את העיניים לכולם. לא יודעת מי הכתובת , לא יודעת למי לצעוק כבר...... מרגישה שרק אחרי שאוכל להשמיע את הקול שלי , הכאב, הבעיות והפתרונות הפשוטים כ"כ - ארגע.
אשמח לדעתכם... אם אתם חושבים על דרך .....אבודה
לצפיה ב-'מקבלת גם אם מרגישה אחרת'
מקבלת גם אם מרגישה אחרת
16/08/2016 | 23:24
14
נויה יקרה,
אני לגמרי מקבלת את המקום הזה של לזעוק ולתקן ורק אז להרגע ולהתפנות לריפוי שלך, גם אם אני חושבת אחרת. את תעשי רק מה שמתאים לך וזה מעורר המון כבוד כלפייך וכלפי הדרך שלך.
חיבוק,
ליאורה
לצפיה ב-'אנא קיראי את תגובתה של ליאורה . יש לי תוספת '
אנא קיראי את תגובתה של ליאורה . יש לי תוספת
19/08/2016 | 18:18
1
47
תרשמי על החשבון חיבוק וצ'פחה קטנה ממני . את מתמודדת וזה הכי חשוב . את מגנט לחיבוקים של עידוד . תתחילי לייצר אנרגיה . הכלים קיימים את צריכה להמשיך בהדרכה . המוזר בכל העיניין שרק את יכולה לייצר בעבור יציאתך מהתעללות . אני בכוונה לא נוקט במילה אונס . כי האונס הוא רק נקודה או פרק טכני באוקינוס הגדול של ההתעללות הכאב והשיחזורים . עזבי צדק בצד . עם צדק לא חוצים אוקיאנוס אפילו לא ימה
לצפיה ב-'תודה לכם..'
תודה לכם..
23/08/2016 | 14:24
15
מנסה למרות שקשה כל כך.. מה שהכי כואב אולי זה שזיכרונות ילדות מציפים אותי.. ואי אפשר לעצור את זה. דיי, רוצה להדחיק את עצמי כבר
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:06
2
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נותנת סימן'
נותנת סימן
29/07/2016 | 00:04
3
55
כאילו עדיין כאן..מרחפת בין עולמות
בין חיים למוות
אוחזת בצפרניים עד זוב דם
טובעת בו
בדם
למי שמתעניין.....
לצפיה ב-'מתעניין !'
מתעניין !
29/07/2016 | 18:41
27
למה מרחפת בין שני העולמות ? יש לך זכות לרחף בכל אחד ואחד מהעולמות ללא פחד ...כי יש עוד עולמות . כל יום הוא עוד עולם . כל ניצחון מודע שלך הוא עוד עולם שיכול להיות טוב .
כן אני יודע . מכות ונסיונות לחזור לעולם . יש ימים שמתקרבים לטוב .
מצאי את עצמך בעצמך
לצפיה ב-'נותנת חיבוק'
נותנת חיבוק
06/08/2016 | 12:20
25
ימית יקרה, 
שולחת לך חיבוק גדול, חיבוק של חיים. חיבוק של אחיזה בחיים
ליאורה
לצפיה ב-'ימית אהובה!!'
ימית אהובה!!
07/08/2016 | 17:07
24
ממי את יכולה לקבל עזרה?

חיבוק חזק
♡♡ צומחת
לצפיה ב-'נטיות מסוכנות '
נטיות מסוכנות
28/07/2016 | 23:28
53
מת מפחד חולה חולה חולה לא רוצה להיות כזה שונא את עצמי לא רוצה לפגוע כמו שפגעו בי כל היום עצוב בדיכאון קשהח חותך את עצמי לא רוצה להיות מפלצת אף אחד לא יתקרה דחוי מנוכא חרא רוצה סוף לא בא לי לחיות .
לצפיה ב-'הודעה חשובה מאוד להנהלת הפורום!'
הודעה חשובה מאוד להנהלת הפורום!
28/07/2016 | 18:55
4
72
אתם חייבים להיות יותר מעורבים בהודעות שנשלחות פה, לענות, לתמוך ולהעניק סיוע במידת הצורך...
זה פורום ששייך לנושא מאוד רגיש ולאנשים יכול להיות קשה מאוד לפעמים כפי שאתם בטח מתארים לעצמכם.
תהיו עם היד על הדופק!!!
לפעמים אנשים פונים לפורום וזקוקים לסיוע רציני ומקצועי - זה התפקיד שלכם לנסות לאתר את אותם אנשים על מנת שלא יקרו אסונות!!!
לצפיה ב-'אנונימית יקרה'
אנונימית יקרה
01/08/2016 | 11:42
41
את מדהימה באמת!
אני תמיד פה בשבילך תזכרי את זה 
לצפיה ב-'הי אנונימית יקרה!'
הי אנונימית יקרה!
07/08/2016 | 20:38
2
19
מבינה את הדאגה שלך...
אבל מה שקורה כאן עכשיו.. הפורום מנוהל ע"י הנהלת הפורומים של תפוז ואין מנהל ספציפי |עצוב| (רק יכולה להגיד שבנשיר וגם ליאורה נמצאים כאן מכל הלב ובהתמדה ונותנים המון לפורום..)
אין אפשרות לצפות למענה צמוד עי איש מקצוע בפורום הזה, כן אפשר לקבל תמיכה כזו ממרכזי הסיוע. זה פורום שמטרתו תמיכה, ושיתוף, וקבלת כח מהביחד, אבל אין התחייבות שדווקא עי כתיבה בפורום יימנעו אסונות

אני איתך בזה שהמשתמשים כאן זקוקים לסיוע וכדאי שהם יקבלו אותו בצורה רצינית ומקצועית, אבל הפורום הזה הוא לא פורום מקצועי/רפואי, אז באמת אני חושבת שאת התמיכה שאת מדברת עליה כדאי לדאוג לקבל מארגונים מסודרים או אנשי מקצוע שמתמחים בתחום.
חשוב לדעת שגם כשיש מנהל לפורום, אין עליו אחריות על מה שקורה- ניהול פורום הוא בהתנדבות ולא באחריות המנהל. 

בכל אופן, אני בעד שתפני במסר ל'הנהלת הפורומים' לבקש שהנושא יטופל, כי אני בכלל לא בטוחה שזה הגיע אליהם.

המון כח יקרה!!!

ובכלל, חיבוק גדול לכוולם.
אתם בליבי ממש.
אני מתפללת שתצליחו ותצלחו
את האתגרים הלא פשוטים האלה!
עצוב לי ככ לראות את ההתמודדויות שלכם מהצד
ולא להיות שותפה בפורום,
אבל זה לא מתאפשר לי..

צומחת

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
08/08/2016 | 00:14
1
16
הי צומחת23, (השם שלי השתנה במעט כי נרשמתי לפורום) אני כבר דברתי איתם. הציעו לי לנהל את הפורום אך אני עזבתי לצערי את הפורום...
הכוונה שלי לא הייתה שמי שמנהל את הפורום צריך להיות איש מקצוע - זה כבר אחריות של כל אחד בעצמו לפנות למי שמתאים בשבילו ולטיפול הנכון בשבילו. אבל אם משהו שולח הודעה בעייתית (הכוונה למשהו שנשמע פוגעני כלפי עצמו וכלפי הסביבה שלו וזקוק לסיוע מיידי - של חדר מיון למשל) צריך שיהיה מנהל פורום שעוקב אחרי הודעות שנשלחות ויוכל לאתר את האנשים במידת הצורך... לא יתכן שפורום שמדבר על נושאים כל כך רגישים - לא יהיה משהו שעוקב אחרי ההודעות שנשלחות ומוודא שאין הודעות שנשמעות בעייתיות... אז אם אין מנהל פורום כרגע אז שמי שמנהל את כל הפורומים של תפוז יעקוב אחר ההודעות ספציפית בפורום הזה עד שיהיה מנהל פורום לפורום הספציפי הזה. אני לא יכולה להכנס לפרטים כי בקשו ממני שלא להכנס לפרטים אבל אני יכולה להגיד שכבר היה מקרה כל שהוא - לא סתם רשמתי את ההודעה ההיא... זאת אחריות של מנהל הפורום ואם אין אז מנהל הפורומים לעקוב ולאתר את האנשים במידת הצורך... עד שיהיה מנהל פורום ואז זה אחריות שלו.
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך. '
אני מסכימה איתך.
08/08/2016 | 03:04
10
לצפיה ב-'מילות פרידה...'
מילות פרידה...
28/07/2016 | 18:23
55
שלום לכולם,
מסיבות כאלו ואחרות אני נאלצת לעזוב את הפורום. שמחתי מאוד להכיר את כולכם, לשמוע, לעזור ולהעזר. סייעתם לי הרבה ומקווה מאוד שתרמתי גם אני את חלקי. אני מאחלת לכולם הצלחה בהמשך דרככם!
מאחלת...
המשיכו להלחם בקשיים למען עצמכם (כל אחד בדרכו שלו) על מנת להמשיך להתפתח, להתקדם ולפרוח.
המשיכו להתקדם למען המטרות שלכם.
המשיכו להתקדם אל עבר יצירת עולם פנימי בו אתם שולטים בחייכם ולא הפגיעה שולטת בכם.
השמרו ושמרו על עצמכם!
המשיכו לתמוך ולהתמך.
שימו את עצמכם במרכז.
וזכרו! כל אחד ואחת מכם חשובים ומגיע לכם לחיות חיים טובים ולהרגיש טוב עם עצמכם!
שוב - מאחלת רק הצלחה לכולכם...
אוהבת

נ.ב
אל תשכחו! כל אחד מכם הוא עולם שלם וביחד כל עולם שלם אחד משלים ביחד לעולם שלם...

***אולי יבוא יום ואשוב לחיות בפורום תחת שם אחר אך לכרגע אלו מילות הפרידה שלי***
לצפיה ב-'אוייבי איש אנשי ביתו '
אוייבי איש אנשי ביתו
28/07/2016 | 16:34
41
להלן הריני משלים את החלקים שהושמטו מהנבואה:
אם מוכרת תינוקה, אב צורר ומחבל בנו
שלשלות עבותות נקשרות על תמימים ואין מנוס להם
אנשי בית פח יקוש
אנשי בית רודפי ילד

וכולי...

והנה המאכזבים האמיתיים שהם לא ההומואים אלא ההורים ששוברים את הברית ומאכזבים תינוק חסר ישע

כל הרע והמכשול שבעולם הזה הפילו עליי ועוד לא צעדתי צעד

ונסיים בשיר: יובל פרי - אין סוף לעצב

"יש אנשים שלא יודעים מה זה אור
לילה יום צבעים בשבילם הכל שחור
שואל אותך בורא עולם
לזה נולדים אנשים לעולם

אין סוף לעצב
אין סוף לכאב
אין סוף לדממה שמתרחשת אצלי בלב

אני נולדתי קטן וטהור
עוד לא ידעתי
שעולמי כה שחור

לא היה לי בית חם
אולי חבל שנולדתי לעולם
תמיד חיפשתי נחמה
והידרדרתי לדרך הרעה

אין סוף לעצב... "

לצפיה ב-'הודעה לנויה'
הודעה לנויה
27/07/2016 | 16:37
9
81
מותק, את בסדר? לא שלחת לי את הדברים במייל ולא ענית להודעה שלי היום...
לצפיה ב-'מצטערת אהובה'
מצטערת אהובה
27/07/2016 | 19:58
5
67
נפלתי כמו שאת יודעת וכרגע רוצה להעלם וכבר לא אכפת לי מכלום.
לא מצליחה לקום לא רוצה לקום כבר. מוותרת על עצמי .. ולאף אחד מסביבי לא אכפת. לא מצליחים לקבל את רגעי השבירה שלי בהבנה ונמאס לי להיות בשביל כולם שם ואף אחד לא תופס אותי ומציל אותי.
עשיתי דרך כל כך ארוכה והתקדמתי וציפיתי לאמפטיה וחיבוק אבל שוב אני שק החבטות. שוב המאכזבת. אז דיי. אין לי כוחות יותר רוצה להעלם. רוצה למות אבל פחדנית מידיי . רק לא להרגיש יותר את הכאב בבקשההההההה נחנקת מוצפת מקיאה לא רוצה יותררררררר
לצפיה ב-'...'
...
27/07/2016 | 20:31
4
47
מתוקה, אולי תנסי לדבר עם מרכז הסיוע...? או עם הפסיכולוג שלך...? אני מתנצלת אך לא יודעת איך לסייע לך...
לצפיה ב-'...'
...
27/07/2016 | 20:35
3
43
גם הצאט של 1202 אמור לעבוד עכשיו אם את מעדיפה לדבר איתם בכתיבה...
לצפיה ב-'מותק, תתקשרי אלי בבקשה דחוף!'
מותק, תתקשרי אלי בבקשה דחוף!
27/07/2016 | 20:56
1
29
לצפיה ב-'נויה, בבקשה צרי איתי קשר דחוף!'
נויה, בבקשה צרי איתי קשר דחוף!
27/07/2016 | 21:43
32
אני ממש מחפשת אותך...
לצפיה ב-'סליחה היום יום רביעי אין צאט היום'
סליחה היום יום רביעי אין צאט היום
27/07/2016 | 21:51
31
סליחה היום יום רביעי אין צאט היום ב1202
לצפיה ב-'מדהימה שלי'
מדהימה שלי
28/07/2016 | 10:34
2
45
אני בסדר תודה על הכל אין לי מילים להודות לך על הדאגה ועל הכל.. הצלת אותי. כשאני זו שבכלל רצתה לסייע לך... אז שוב תודה תודה תודה את מדהימה כל כך !
לצפיה ב-'בבקשה...'
בבקשה...
28/07/2016 | 13:45
1
38
מקווה שהמצב ישתפר מעכשיו ושתרגישי יותר טוב (:
לצפיה ב-'אני מתאוששת לאט לאט :)'
אני מתאוששת לאט לאט :)
01/08/2016 | 11:29
16
לצפיה ב-'מתפרקת'
מתפרקת
25/07/2016 | 02:44
18
77
תנו לי לשתות...
תנו לי לברוח...
תנו לי לשכוח את עיניי אהובתי...

הצילו אותי ולא נתנו לי למות. סתם מושכים באף. עוד יום ועוד יום...
אולי אני צריכה להיות מאושפזת. אני לא יודעת. רק יודעת שלא רוצה לחיות. כרגע אין לי את האומץ לפגוע בי כי גופי גוף לא רוצה אבל למה כשכן היה לי את האומץ לא נתנו לי פשוט ללכת??? כבר הצלחתי! מצאו אותי מחוסרת הכרה על האדמה. בבית חולים כבר לא היה לי דופק! כבר לא נשמתי! כבר כל המכונות צעקו! למה לעזאזל! דחפו לי צינור הנשמה??? למה לא לתת לי ללכת??? למה לענות אותי???
כואב לי והצאט של ערן לא עובד אף על פי שזה אמור להיות שעות שעדיין פועל (אני יודעת שלא תמיד מצליחים לאייש אותו...), סהר נסגר ב12 ועם 1202 כבר דברתי אך זה לא עזר לי ועכשיו בשעה כזאת גם אין שם כבר אף אחד וממש לא בא לי לדבר עם סיוע בצאט בארצות הברית כרגע. לא בא לי לקרוא ולכתוב באנגלית.
לחתוך את הידיים!!! רוצה לראות דם! לא מבנה למה אני חיה. גופי גוף צועק עלי שאפסיק לדבר ככה אבל ככה אני מרגישה גופי גוף. ככה אני מרגישה...
הוא מקסים... מחבק אותי ומנסה לתמוך ולחזק. נמאס לי כבר להיות חיה! נמאס לי!!!
סורי שמתפרקת פה אבל אני מתפרקת...
לילה טוב כולם.
לצפיה ב-'את לא!'
את לא!
25/07/2016 | 12:08
15
43
הדבר האחרון שאת צריכה זה להתאשפז. חברה שלי שורדת וגיבורה הצילה אותי ברגע האחרון כשנסעתי על דעת עצמי וביקשתי להתאשפז.. הם לא יודעים לתת לנו את המענה. ידביקו לך מחלת נפש שבכלל אין לך. השליטה נלקחה מאיתנו, אסור לכפות עלינו שום דבר. שם הם עושים בדיוק את ההפך.. למזלי הפסיכולוג שלי אח"כ יישר אותי וניצלתי ממקום שהיה מוריד אותי למטה. באישפוז הם יהפכו אותך לחולה ואם תסרבי לקבל טיפול מסיבה הגיונית- יקשרו אותך. הלוואי והם היו יודעים איך להתמודד עם פוסט טראומה.. מי שצריך להתאשפז אלה החולים והחלאות שפגעו בנו.
אל תפגעי בעצמך, פגעו בך מספיק! אין סיבה שתכאיבי לעצמך..יודעת שזה קל להגיד וקשה ליישם אבל תנסי לחבק את עצמך .. כל מה שלא קיבלנו בחיים- תהווי את. אל תתני לאף זבל שפגע בך לנצח..את הרבה יותר חזקה כבר הוכחת בעבר ובטוחה שעוד תתחזקי הרבה יותר..
אין לך על מה להתנצל , זה בדיוק המקום לפרוק את הכאב והכעס שלך כולנו מבינים ומזדהים איתך. אני מעדיפה ובטוחה שכולם כאן שתפרקי כל פעם את מה שיושב עלייך מאשר שתפגעי בעצמך- בשביל זה קיים הפורום לא? (:

שולחת לך חיבוק מרחוק ומאמינה בך! 
לצפיה ב-'את מדהימה ותודה שהצלת אותי מראש!'
את מדהימה ותודה שהצלת אותי מראש!
25/07/2016 | 15:46
11
36
וואו! תודה רבה על כל מה שכתבת לי! ולא יאומן!!! מערכת בריאות הנפש על פי מה שתארת אותה לא שונה מאיך שההורים שלי התייחסו אלי, לא שונה מכל מי שאנס אותי, התקיף אותי מינית או הטריד אותי, לא שונה מהמערכת המשפטית המעוותת או מכל מי שכפה את עצמו, את הדעות שלו, את הרצונות שלו עלי וקבע בשבילי איך להתנהג, מה לספר, מה לעשות, מה לרצות ואם לא פעלתי כרצונו כל גהנום היה מתפרץ... במקום לקבל סיוע וטיפול בזמן צורך אמיתי  צריך להחזיק את עצמי להיות חזקה, לשרוד, להתמודד לבד בזמן התקף, בזמן פלאשים, בזמן ניתוק, בזמן שנאה עצמית, בזמן שאני על סף לפגוע בעצמי, לפגוע באחרים...? כלומר נכון, יש את הפורום ואתם מדהימים כולכם וכולכם שורדים ועושים את המיטב לעזור, להכיל, לסייע וכל כך מבינים וגם מהכרות אישית עם הזוועה הזאת שנקראת פגיעה מינית (מכל סוג שהיא)... אבל אם אני מרגישה שזקוקה להתערבות מידית וסיוע מידי על ידי אנשי מקצוע - במילים אחרות צריך להשאר חזקה ואין על מי להשען במערכת הבריאות...? אני מזועזעת מלשמוע את זה והתנהלות כפי שאת תארת לא הייתה יכולה לעזור לי, רק לדחוף אותי יותר עמוק לתוך הצורך והרצון לפגיעה עצמית ואובדנות בעקבות הגברת הטראומה ושקיעה עמוקה יותר לתוך הפלאשים והזכרונות...
שמחה שהחברה שלך הצילה אותך ושמחה שאת הצלת אותי כי אומנם מעולם לא הייתי מאושפזת (גם בזמנים שאני מאמינה שהייתי צריכה להיות מאושפזת) אך לעיתים שוקלת את זה כי לפעמים כל כך קשה לי וכל כך מרגישה שזקוקה לעזרה והתערבות מיידית... למי פונים אם זקוקה לסיוע מיידי...?
לצפיה ב-'לא לער"ן- למרות שהם עזרו לך'
לא לער"ן- למרות שהם עזרו לך
25/07/2016 | 17:20
10
31
ער"ן הם אלו שאמרו לי לנסוע לשם.. היא התעוררה וראתה שסימסתי לה (ברחתי אליה בלילה קשה) ולקחה מונית וישר שלפה אותי משם.
מי שענה לי בער"ן אמר לי ששם יש בטוח מי שיקשיב לי- עובדות סוציאליות / פסיכולוגים.. ולא , זה היה שבת והיה רק מתמחה תורן ! 
המזל שלי שהוא הבין שאני לא מסוכנת לעצמי או לסביבה ולכן לא אושפזתי - למרות שרציתי חברה שלי צעקה עליי ופשוט הצילה אותי.. 
אני ממליצה לך להתקשר למרכז סיוע, יש מספר לכל מרכז סיוע (מסל"ן -דרום, ת"א, צפון, חיפה..) מניסיוני המרכז שאליו תמיד נותבה השיחה שלי- לא תמיד קיבלתי את הזמן שהייתי צריכה.. (לא תמיד, הרבה פעמים ענו לי בחורות מקסימות) ובמקרה כשהתקשרתי לאיזור חיפה אם אני לא טועה בכלל כשרציתי להצטרף לאיזה פרוייקט שהם הובילו- מי שענתה לי עצרה אותי ופשוט  שאלה אותי מתי נפגעתי, מה הסטטוס בהליך.. והעיקר- למה אני בורחת מעצמי! היא הובילה את השיחה בכלל לכאב שלי והצלחתי לבכות אחרי תקופה שלא הצלחתי לשחרר את הכאב שחנק.. ויותר משעה דיברה איתי.פשוט תתקשרי אליהן, למרכז הסיוע ואם אין זמן עקב עומס פניות תנסי למקום אחר.. אם מאיזושהי סיבה את לא מקבלת מענה תנסי להתקשר לחברה/ידיד שאת סומכת עליה/עליו- אם את מכירה מישהי שנפגעה גם זה הכי טוב והכי מחזק. כי יש הבנה מלאה.. 
זה יחזק אותך ואותה, כי כשאחת בנפילה אז השניה מרגישה חייבת להזיז קצת את הכאב שלה ולהרים את השניה. 
יש גם קבוצות תמיכה (לא ניסיתי) אך בטוחה שזה יכול לעזור לך..ותזכרי שאם אין ברירה יש לך גם את המקום הזה אפילו אם זה סתם לכעוס/לקלל/לשתף..

מדגישה שכמובן אם את מרגישה שאת מסכנת את עצמך עדיף להתאשפז מאשר חס וחלילה להתאבד. תזכרי שזה רק ייתן לכל החלאות שפגעו בך לנצח- את גיבורה וחזקה ולמרות המשברים את תצמחי ותתחזקי ותזכרי שכל ירידה היא לצורך עלייה...
לצפיה ב-'תודה אבל...'
תודה אבל...
25/07/2016 | 19:08
9
28
תודה, אך מהנסיון שלי 1202 בדרך כלל סגרו לי את הטלפון מוקדם מידי ואני גם פחות טובה עם דיבור בעל פה משום שכל השנים זה נאסר עלי לדבר בשם עצמי, לשדר ולדבר על רגשות שליליים, לספר דברים רעים... תמיד היה צריך לחייך ושהכל יהיה בסדר כך שעוד המחסומים חזקים וכאשר זקוקה לעזרה מידיית המאבק עם השיחה המילולית מקשה עלי מידי - ולהם אין זמן כי יש הרבה שיחות נכנסות. רק פעמיים או שלוש הם באמת הצליחו לסייע לי מה שבערן נשארו איתי על הקו גם 40 דקות כשהייתי צריכה. אך גם בערן לפעמים אני מקבלת תשובות לא מתאימות וגם ב1202 שלפעמים רק מגבירים את המצוקה שלי ודוחפים אותי יותר עמוק. בינתיים בפורום הם מקסימים, תומכים ומקשיבים אך כמובן שלפעמים נותנים עצות שלא נכונות ולא מתאימות לנפגעת תקיפה מינית - ואז אני מסבירה להם. לדבר איתם זה כמו לדבר עם ידיד טוב כי גם ידיד טוב לא מבין בזה יותר מידי כפי שמתנדבי ערן לא קבלו הכשרה והשכלה בתחום. אך בגדול, כפי שאמרתי שיחה מילולית טלפונית לא ממש מסייעת לי במצב מצוקה קיצוני בגלל המחסומים הגדולים.
העיניין הוא שמאז שנהיה מקום לרצונות שלי - בטלתי את כל הקשרים החברתיים שהיו לי כי לא רציתי קשרים חברתיים ונשארתי רק בקשרים שאין ברירה אחרת (כגון בעל דירה, שותף, אנשים שעובדת איתם וכדומה) ועם ידיד אחד שגם הוא לא מבין בהתמודדות עם פגיעות מיניות ולכן אומר דברים לא במקום לפעמים ולכן מעדיפה לא לחלוק איתו כי אלו דברים שפוגעים בי ובכלל אני די שומרת על מרחק ממנו (מדברים לעיתים רחוקות מאוד - כי זה מה שנכון לי). כך שחוץ מבפורומים שונים וצאטים לסיוע לא מרגישה שיש לי למי לפנות ועל מי להשאן אז ברגעי מצוקה גדולים נשארת להתמודד לבד. אני רגילה לזה - כל החיים התמודדתי לבד והייתי הכי לבד שבעולם אבל עכשיו שיש לי טיפול אינטנסיבי כבר 4 שנים ואני כבר יודעת איך זה מרגיש לא להיות לבד - קשה לי עם הרגעים שמרגישה לבד ומרגישה שזקוקה לסיוע מיידי.
מבחינת מי מנצח ומי מפסיד - אני לא מחפשת לנצח אף אחד ואני לא מרגישה שאני בתחרות עם מי שפגע בי. הפגיעה כבר קרתה - שום דבר לא ישנה את העובדה הזו. הם גם ככה חיים את החיים שלהם בלי שום קשר מה קורה איתי או יקרה איתי בעתיד. אני כבר הפסדתי להם כשנפגעתי מהם. אחרי זה כבר כל אחד בחיים שלו. אני עם ההתמודדות שלי והם עם החיים שלהם.
אני הייתי חזקה וגבורה כל החיים שלי וזה שובר אותי - אני רוצה להתפרק, נמאס לי להיות החזקה - זאת שמטפלת בכולם, רואה את כולם, "אכפתית" כלפי כולם, עוזרת לכולם, שומרת את כולם רגועים, מקריבה את עצמה ואת החיים שלה בשביל אחרים - רק בשביל שלהם יהיה טוב ולי יהיה שקט. גם לי מותר לא להיות חזקה וליפול ולהשבר ולהתמוטט - הייתי חזקה מגיל 0 כי לא הייתה לי לשניה ברירה אחרת. היום אני רוצה להתפרק... 30 שנה של כח שסידקו אותי עוד קצת ועוד קצת ועוד קצת... ואני רוצה לצעוק לעולם כמה אפשר???
מבחינת קבוצות טיפול - זה קצת מסוכן עבורי משום שלעיתים שמיעת סיפורים של אחרים יכולה לדחוף אותי עמוק יותר לתוך האין מוצא כי זה לא רק אני זה גם היא וגם היא וגם היא וגם היא... כל כך הרבה פגיעה, כל כך הרבה תקיפות - זה העולם... זה בעייתי בשבילי קצת. בעיקר שמנסה ללמוד שיש גברים שלא מתקיפים...
טוב, נראה מה הלאה... אני כבר לא יודעת מה לעשות...
לצפיה ב-'בואי נגיד ככה...'
בואי נגיד ככה...
25/07/2016 | 19:34
8
31
פשוט נהייתי מפונקת מאז שאני בטיפול - למדתי לרצות לא להיות לבד, לא לשמור בסוד, לקבל חיבוק ושיחזיקו אותי כשקשה לי. יעזרו לי לעבור את הרגעים הקשים ברגע שהם קורים... זה דבר שמעולם לא היה לי ומאז שיש לי אני כל כך רוצה ומחפשת את זה...
אולי אני פשוט צריכה להגיד תודה על האבע שנים שהיו לי - הטיפול פשוט מסתיים כי הפסיכולוגית פורשת מתחום הטיפול ולא יהיה לי טיפול אחר כי זה יקר לי להמשיך. החזקתי מעמד 4 שנים פעמיים בשבוע אבל זה עולה לי כמו שכירות נוספת ואני זקוקה לפחות לפעמיים בשבוע אז הטיפול מסתיים באמצע.
נויה - תדעי שאת עוזרת לי המון! מהרגע שהתחלת לדבר איתי ומאוד תומכת!
לצפיה ב-'את מדהימה!'
את מדהימה!
25/07/2016 | 23:26
7
24
אני מזדהה איתך ברצון להקשיב ולעזור תמיד.. וזה רק מוכיח כמה טוב יש בך- חסרים אנשים כאלה בעולם. אז תתני לזה חשיבות גדולה כי זה אומר עלייך הרבה.
אשתף אותך, מאז ש"הורדתי את המסכה" קיבלתי המון כאפות מחברים שלי.. אני רואה בזה משהו חיובי דווקא- עשיתי סינון בחברים שלי.. למדתי שלא כולם יקריבו את עצמם כמו שאני הייתי מקריבה את עצמי לחברים קרובים.. והשארתי סביבי מעגל מצומצם ולמרות שאני מתחברת מהר אני לא טובה בלשמור על קשר וזה משחק לטובתי..
הפסיכולוג שלי שם לי גבולות ברורים לגביי כמה להכיל ועם כל הצער כל פעם שאני נחשפת לפגיעה מינית שקשורה בסם אונס שזה חתיכת טריגר אצלי- להפנות למרכז סיוע (זה התחיל לקרות מאז שנחשפתי ובעיקר בהרצאות ובפייסבוק) .
תעשי רשימה של הטריגרים שלך- ועם כל הרצון לעזור שימי לעצמך גבולות ואל תעמיסי על עצמך נפשית כי אז תתמוטטי. יש לנו נטייה להזדהות ולכן תשימי גבולות ותזכרי לדאוג לעצמך גם אם זה בהתחלה יהיה מאולץ..
לגביי הפסיכולוגית שלך- קודם כל מצטערת לשמוע שהיא עוזבת, מבינה שזה לא פשוט במיוחד אם יש חיבור.. אבל אל תוותרי על טיפול- זה המקום היחיד שמחייב אותך לדבר ולא רק לכתוב- לדבר על עצמך ולשעה אחת להתמקד בכאב שלך . יש הרבה פסיכולוגים שעובדים עם קופת חולים, אני עברתי 2-3 פסיכולוגים עד שמצאתי את הפסיכולוג שלי כי חשוב שתהיה כימיה. בטוחה שיש פסיכולוגים טובים שיש להם הסדר עם קופת חולים וזה מוזיל משמעותית. תבררי גם על מקומות ייחודיים שמעניקים טיפול פסיכולוגי ואם נדרש פסיכיאטרי שייעודיים לנפגעי/ות תקיפה מינית. אני אישית מכירה את "לטם" שבאיכילוב.. אני יודעת שיש עוד, תלוי באיזה איזור את גרה. ההמתנה בתור היא ארוכה מאוד ולכן ממליצה לך בחום להרים טלפון כבר מחר כדי שתכנסי להמתנה.. יש גם המון עמותות המעניקות סיוע לנפגעי/ת תקיפה מינית. אל תוותרי על טיפול- זה הדבר הכי חשוב והמתנה הכי גדולה שאת יכולה להעניק לעצמך!
מצרפת לך רשימה של המרכזים שמהווים חלופה אישפוזית http://www.1202.org.il/centers-union/info/after/therapeutic-and-emotional-response
מחר את נכנסת להמתנה במקום שנמצא הכי קרוב לאיזור מגורייך (:

ואהובה אני שמחה שאני מצליחה לתמוך ולסייע לך ולו קצת.. זה מחזק אותי לא פחות ממה שאותך תהיי בטוחה, אני מזדהה בחלק גדול מהדברים שנכתבים וזה מאפשר לי לנסות להסתכל על עצמי מהצד..

שולחת לך חיבוק וחיזוקים מרחוק ?
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/07/2016 | 00:24
6
22
הי, אני שמעתי על המקומות הללו אך יש להן חצי שנה עד שנה המתנה ואז זה תלוי על מי את נופלת... הפסיכולוגים של הרפורמה החדשה לא עברו הכשרה לעבודה עם נפגעי ונפגעות תקיפה מינית וההשלכות שלהם - הפסיכולוגית שלי הסבירה לי שמי שלא עבר הכשרה ספציפית לטיפול בנפגעי תקיפה מינית הרבה פעמים לא יודע לטפל במצבים כמו שלי (יש לי הסטוריה מלאה בפגיעות מיניות מכל הסוגים שהתחילו מגיל 5 - והשלכות קשות שדורשות ידע והבנה ספציפיים בגלל כל המוכבות של זה). בגדול אני גם אולי לא נשארת בישראל - מתכננת לעבור לארצות הברית עוד מספר חודשים. אני אראה איך אני אתמודד ללא טיפול ואז אראה מה הלאה.
אני יכולה להיות מוצפת גם ללא טריגר חיצוני נראה לעין. אני כל יום סובלת עליות וירידות שקשורות לעולם הפנימי גם ללא טריגרים נראים לעין אך יש גם טריגרים שלפעמים יציפו אותי ולפעמים אהיה בסדר גמור.
אני היום חזרתי להיות "טובה" כך שחזרתי יותר לנסות לסייע לאחרים אך שנים כבר לא היה לי אכפת - לרמות שנהנתי מסבל של אחרים. אני כבר לא ממוטטת את עצמי בעזרה לאחרים אך עוזרת כשזה נכון בשבילי. ביומיים האחרונים כפי שאת רואה - אני בעיקר מסתייעת... 
אני אבדתי כבר את יכולת ההזדהות שלי עם האחר - לא מרגישה אנשים... לא יוצרת קשר רגשי עם אנשים... אפשר לספר לי את הסיפור הכי כואב וזה לא יזיז לי (אף על פי שזה משתנה קצת עם הטיפול וחוזר להיות יותר אכפת לי וחוזרת יותר להזדהות אך זה עוד ממש לא כמו שזה היה...). מסוגלת לראות גופה של בן אדם וזה לא יזיז לי... ראיתי גופות בחיים שלי וזה לא הזיז לי. ראיתי החייאה שלא הצליחה והייתי בעננים... זה מה שנהיה ממני. רובוט חסר רגש. כפי שאמרתי - זה מאוד השתפר עם הטיפול אך עדיין אני חסרת אמפטיה כלפי האחר. הרבה פעמים אם כותבת כואב לקרוא או דברים בסגנון זה מגיע מהראש ולא מהלב כי הלב לא מרגיש לפעמים וזה מאוד מתבטא במצב שאמורה להיות עם אמפטיה. טוב, אני סובלת מדיסוציאציה, זה כבר ידוע וזאת רק אחת מהדרכים שהדיסוציאציה מתבטאת אצלי...
בגרעין שלי אני בן אדם טוב... לא תמיד הייתי רעה כמו שנהייתי. אך בשלב מסויים נשברתי וגם למדתי שאם אני מתנהגת כמו כלבה - אנשים מפחדים ממני ולא מציקים לי... אני הפכתי להית הרעה ונהנת מכך שאנשים סובלים.
בכל אופן, המון תודה על כל הסיוע!
אני מבינה למה את מתכוונת שהעזרה שלך לי מסייעת גם לך - פעם הייתי הכי אמפטית בעולם כל כך מרגישה את האחר וכל כך רואה את האחר אז לגמרי מבינה למה את מתכוונת (:
לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
26/07/2016 | 01:14
5
17
אני יודעת וגם אני מוצפת ללא טריגרים- התכוונתי פשוט לא להוסיף לעצמך..
חלילה אני לא מזלזלת בפסיכולוגית שלך, בטוחה שהיא עזרה לך הרבה ועשתה עבודה מדהימה.. אבל יש פסיכולוגים שעובדים עם קופ"ח שזו ההתמחות שלהם.. הם כביכול פרטיים ואם יש לך ביטוח מקיף כמו "מכבי שלי" או "כללית מושלם" הם מסבסדים ויוצא לך לשלם עשירית על טיפול...
את צודקת ולכן אמרתי שהתורים הם ארוכים ושווה להירשם ככה או ככה, יש לי דווקא מקום שאני מכירה ללא תור, שנראה לי שיתאים לך ושווה לנסות.. אם תרצי שאתן לך את השם תפתחי כרטיס ותשלחי לי במסר ואז אוכל לשלוח לך שם את הפרטים ליצירת קשר עם הבחורה שמנהלת אותו... (פשוט הפורום זה המקום היחיד שבו אני לא חשופה ולכן נוח לי לפרוק כאן ולשתף בכאב.. וזה דיי יבהיר למי שמכיר אותי מי אני כי אני גם מקבלת שם סיוע נוסף) ומניסיון, זה עוזר .. 
בכל מקרה תכנסי לרשימת המתנה של המקום שקרוב אלייך- זו אינה מסגרת אישפוזית בכלל (המטרה הפוכה- לספק את המענה כדי לשקם את הנפגעות/ים מבלי שיאושפזו) וכל מי שעובד שם מוכשר לכך ואם אין לך כימיה עם הפסיכולוגית יש לך אפשרות לעבור למישהי אחרת- לפחות במקומות שאני מכירה..
אל תוותרי על טיפול - זה הדבר הכי חשוב עבורך.
ואגב.. לרגע לא אמרתי שנהיית רעה, להפך...
לצפיה ב-'אגב...'
אגב...
26/07/2016 | 01:20
4
14
אגב הסימן שאלה בהודעה האחרונה שענית לי עליה לא קשור בעליל חחח פשוט כתבתי דרך הנייד ומסתבר שהאימוג'י לא מסונכרן עם הסמיילים בתפוז וכבר לא ניתן לערוך את ההודעה 
לצפיה ב-'חח... גדול (:'
חח... גדול (:
26/07/2016 | 04:13
3
19
אני לא אמרתי שאת אמרת שנהייתי רעה - אני אמרתי שאני נהייתי רעה. זה חלק ממה שקרה לי. אני אשמח שתשלחי לי את הפרטים. אני אחפש איך פותחים כרטיס ואשלח לך - תודה (:
שוב - מתכננת לרדת מהארץ עוד כמה חודשים אך אם לא יסתדר בהחלט אנסה לפנות אליהם.
המון תודה!
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
26/07/2016 | 04:19
2
14
לא מוצאת איך עושים זאת...
שולחת לך מייל אנונימי - אשמח אם תשלחי את הפרטים לשם...
רק תכתבי שזוהי את על מנת שאדע לפתוח את המייל ששלחת...
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
26/07/2016 | 05:06
1
12
שלחתי
לצפיה ב-'תודה מותק!'
תודה מותק!
26/07/2016 | 13:50
7
לצפיה ב-'לא לתת לרוע לנצח .'
לא לתת לרוע לנצח .
25/07/2016 | 20:37
2
28
לא יודע מי מסוגל לטפל בפוסט טראומה ...אולי הנפגע בעצמו .
לגבי אישפוז אנחנו לא רופאים או מומחים . בקושי יודעים מה טוב בשבילינו גם כשפויים ורגילים ללא טראומות .
עדיין בגישה של כמה שפחות להתנגש בחצר האחורית של הממסד . מהסיבה שזה טיבעו של העולם ...ככל שהמטפל הופך למומחה האגו עולה והעבודה משליחות הופכת לקונפקצייה .
לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתך...'
אני לא מסכימה איתך...
25/07/2016 | 23:49
1
24
לי יש פסיכולוגית שהיא דוקטור (תואר שלישי) שעובדת בתחום כבר למעלה מ20 שנה והיא הפסיכולוגית מדהימה - אני אצלה כבר 4 שנים באופן אינטנסיבי וצמודה אליה במיילים והעבודה שהיא עשתה איתי היא מדהימה וגם לאחר שהוציאה דוקטורט וגם לאחר למעלה מ20 שנה בתחום לא אבדה את צורך ורצון השליחות שלה והיא כל כך השקיעה בי עד כדי כך שנתנה לי הרגשה כאילו אני המטופלת היחידה שלה כשיש לה כל כך הרבה מטופלים... ככה אכפת לה.
אז אני לא מסכימה איתך...
לצפיה ב-'אני שמח שאת לא מסכימה איתי ...זה נחמד לשמוע'
אני שמח שאת לא מסכימה איתי ...זה נחמד לשמוע
27/07/2016 | 21:23
19
התכוונתי בעיקר לאנשי הממסד פחות לאנשי מקצוע ומטפלים . טוב לדעת שיש צדיקים בסדום ..יותר מכפי שחשבתי
לצפיה ב-''
28/07/2016 | 16:16
1
17
אין לי הרבה מה לומר אז שולח חיבוק .
לצפיה ב-'ממש חיממת לי את הלב...'
ממש חיממת לי את הלב...
28/07/2016 | 18:26
19
תודה רבה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ