לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נפגעי/ות תקיפה מינית

ברוכות וברוכים הבאים! ל שהוקם פה בהמון אהבה.

הפורום היקר שלנו הוא קבוצת תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.
הפורום פתוח לכל מי שמרגיש את עצמו נפגע או קשור לפגיעה בכל דרך. בפורום הזה אין פגיעה "קשה" יותר או "חשובה" יותר, כל אחד חווה ומעכל אחרת את הדברים וכל תחושה לגיטימית.

אתם מוזמנות ומוזמנים להוציא לכאן את כל הכאב, הקושי, התסכול והפחדים ואנו נקבל את הכל באהבה. העיקר- אל תשאירו בבטן! זה המקום שלכם לפרוק, לשתף, לקרוא, להגיב, לשתוק, להיתמך, וגם לתמוך אם תבחרו. ובכך אולי תמצאו שתמיכה באחרים מאפשרת לנו לקחת את המילים גם אלינו ולהתחזק מכך.
נצלו את הפורום שלנו להוציא מהבטן תחושות, מחשבות, מסקנות ולהעלות אותם לכתב למי שנמצא כאן ויכול להבין או לפחות לנסות להבין.. בכל דרך שתבחרו, אם זה במילים כתובות, אם זה דרך ציורים ותמונות או כתיבה יוצרת.
בפורום תקבלו חיבוק, חיזוק ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות, ביקורת או האשמה.
תמצאו שבפורום אין רק עצב וכאב, יש גם הודעות עם הרבה צחוקים, חיוכים, פרחים, ימים של אור תקווה- שגם להם יש מקום בפורום, גלריות שבהן יש תמונות, מאמרים, ועוד כל מיני דברים נחמדים שתוכלו למצוא בקישורים.
נושא הפורום הוא נושא רגיש, כאוב וקשה עבור כולנו. אנא הקפידו לכתוב "טריגר" בכותרת הודעה שיכולה לעורר קושי אצל קוראים אחרים כדי שההחלטה אם להיכנס להודעה תהיה בידם.

בלשונית "כלים ומידע" בראש עמוד הפורום תוכלו למצוא תיבות קישור למדורי הפורום: קישורים, סקרים, הודעות נבחרות, מאמרים, אלבומים, קבצים, תקנון האתר. אם אתם רוצים לפתוח סקר או להוסיף קישור מסויים וכו- בכיף, תכתבו לי.

בתפילה שנצליח לנתב את כוחותינו דווקא מתוך החוויות המורכבות לאפיקים של שמחה וצמיחה ופשוט להיות מקום של ביחד משותף ומבין.

שולחת לכם  חם והמון כח להמשיך
שלכם,
צומחת

*חשוב לדעת שהפורום אינו פורום מקצועי ואין אחריות על הנכתב.
אנו מאמינים שהטיפול האמיתי והסיוע הנכון ביותר צריך להתקיים מעבר למרחב הווירטואלי.
לכל צורך ניתן ורצוי להתקשר למרכז הסיוע במספר הטלפון: 1202- לנשים, 1203- לגברים, מכל טלפון. קווי הסיוע פעילים למענכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מכירים את הבלבול הזה ..? אולי טריגר..'
מכירים את הבלבול הזה ..? אולי טריגר..
06/12/2016 | 21:23
9
25
לא יודעת מי אני ומה אני רוצה..
יכולה לומר בגאווה (למרות שאולי חלק לא ייראו בזה מקור לגאווה) שאני כבר תקופה לא קצרה מצליחה לעשות רוב הזמן מה שאני רוצה, כן זה עולה לי במשפחה.. מרגישה לא אהובה כבר, פעם הייתי מקבלת יחס שלילי.. היום פשוט מתעלמים ממני..
זה כואב ויש לי הרבה נפילות, אך הן קצרות כי אני לא נותנת לעצמי לשקוע..
והשאלה שעולה לי.. האם אני מדחיקה?
התחלתי ללמוד קורס של חצי שנה בתחום התקשורת , דבר שמעולם לא חשבתי שאלמד.... מתכננת ללמוד משפטים (לא בטוחה שזה לא יבוא על חשבון הבריאות הנפשית שלי אבל.. זורמים...) ופשוט מרגישה שפועלת על אוטומט.
כאילו, עובדת המון, לומדת, בקושי בבית- רוב הזמן עם ידיד טוב או חברות מהעבודה..
כן יש לי בעיה בלשמור על קשר מודה.. פעם לא הייתה לי- החברות שלי ליוו אותי מתקופת היסודי.. זה נכון שחברים מתחלפים, אבל מה שמוזר זה שלא תמיד אני מנתקת קשר מבחירה- פשוט שוכחת..אין לי באמת תחושת זמן לצערי.
ומצד שני- מתחברת נורא מהר.. לא באמת נותנת אמון, אבל כן מתנהגת בסוג של תמימות נגדיר את זה ככה?..
בקיצור, מבולבלת ממש.. יש לי מועקה מטורפת.. מרגישה במעין מרדף כזה.. ואני בכלל רוצה לטוס לכמה חודשים מה שהייתי אמורה לעשות אחרי השחרור!
למה אני ככה?..
מישהו גם הרגיש ככה בעבר? זה תקין?? כי הזמן עובר.. ואני לא באמת יודעת מה אני רוצה מעצמי, מפחדת למצוא את עצמי עוד כמה שנים עם תואר שבכלל לא רוצה, תמיד אמרתי שאעבוד רק במקצוע שאני אוהבת. חלמתי על משפחה, לא רואה את זה קורה בזמן הקרוב אם בכלל.....
אני על הפנים.
אה ו...... אני לא יודעת להגיד לא!!!!!
חברים שלי מטיפים לי על זה ובצדק, אני אלופה בלעמוד על שלי עד שזה מגיע ל.... (לא, לא סקס.. אבל גם נשיקה צריכה להיות מרצון... ) פשוט מרגישה שאני פוגעת / מאכזבת / זה ייפגע בי בסופו של דבר וכו'......
קיצר....... קפצתי בין מיליון נושאים ...... אמרתי, מבולבלת.....
לצפיה ב-'כבר לא מכיר שום דבר'
כבר לא מכיר שום דבר
06/12/2016 | 22:22
2
11
לא סומך על איש לא סובל אף אחד לא מרגיש, לא חיי בכלל, לא חושב על כלום חוץ מהמוות שקרב ובא ,באמת אין לי מה לומר, משפחה ? זה הפחד הכי גדול שלי להיות כמו הורי, או יותר גרוע, הוכחתי שאני נבל אמיתי, אז למה הטעם ? מתחפר בעצמי, חיי את האני שלי, לבד, מיתום מהסביבה, לא יוצא מהמיטה ,זה הכל ,
לצפיה ב-'שולחת לך חיזוקים ומקווה שהתקופה הזו תגמר כמה שיותר מהר..'
שולחת לך חיזוקים ומקווה שהתקופה הזו תגמר כמה שיותר מהר..
07/12/2016 | 22:02
1
11
לצפיה ב-'אמן ,ותודה רבה'
אמן ,ותודה רבה
07/12/2016 | 23:09
1
לצפיה ב-'לא רק בלבול, גם מורכבות'
לא רק בלבול, גם מורכבות
06/12/2016 | 23:24
2
9
נויה יקרה,
את אמנם קופצת מנושא לנושא וזה קצת מבלבל, אבל בנוסף את מתארת מורכבות. חיבור מהיר וחוסר אמון, התחלת לימודים ורצון לעוף מפה וכו'... כל זה אומר שחלקים שונים בך אוצים דברים שונים. יש בך הרבה רבדים ולכן התמונה מורכבת.
לאט לאט את מתקדמת, מנסה, בודקת, מתלבטת.
את מתמידה בעבודה, יש דברים שמעניינים אותך ונותנים לך משמעות..
חזקי ואמצי, והמשיכי לא לוותר עלייך
חיבוק גדול,
ליאורה
לצפיה ב-'תודה ליאורה מעריכה אותך כ"כ'
תודה ליאורה מעריכה אותך כ"כ
07/12/2016 | 21:53
1
9

אבל איך לומדים להגיד לא? למה זה כל כך קשה לי? למה הגבולות שלי פרוצים??
מתוסכלת......
שוב תודה
לצפיה ב-'הגבולות שלך פרוצים כי פרצו אותם שוב ושוב במשך השנים'
הגבולות שלך פרוצים כי פרצו אותם שוב ושוב במשך השנים
07/12/2016 | 23:58
2
לומדים להגיד לא ע"י זה שעומדים מול המראה ואומרים "לא" הרבה פעמים. שהפה, הלשון והשפתיים ילמדו בכלל שקיימת מילה כזו וירגיש אותה.
חיבוק, ליאורה
לצפיה ב-'הבלבול שלך טוב ..אפילו מתאים בשלב הזה . מותר לך !'
הבלבול שלך טוב ..אפילו מתאים בשלב הזה . מותר לך !
07/12/2016 | 21:13
1
5
לצפיה ב-'זה לא מרגיש לי טוב.. מרגישה שמפספסת את השנים שאומרים שהן'
זה לא מרגיש לי טוב.. מרגישה שמפספסת את השנים שאומרים שהן
07/12/2016 | 21:57
9
הכי יפות........
ואשמח לעצה אם יצא לך לכתוב על גבולות וכאלה.. בעיקר על איך לומר לא, ולא רק כשזה כמעט מגיע ל..
תודה לך!
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 02:42
3
כבד לי מידי לכתוב יותר מכמה מילים אז שולחת חיבוק...

באהבה
לצפיה ב-'התייעצות לגבי המקרה שלי'
התייעצות לגבי המקרה שלי
08/12/2016 | 01:54
1
6
שלום לכולם
ברצוני לשתף את המקרה שאני עברתי
ורוצה לשמוע עצות , הכוונה... כל דבר 
שיוכל לעזור לי

אז כך ... ליפני 8 חודשים השכרתי יחידת דיור שהיא צמודה לבעלי הדירה שלי
בעלי הדירה הם סביב גיל ה 80

בזמן חתימת החוזה ביחד עם אמא שלי הבחנו בבעל הדירה שהוא מאד בוטה בתגובות שלו  אבל לא יחסנו לזה ממש חשיבות

חתמנו חוזה ונכנסתי ליחידת דיור עם 2 הכלבים שלי
לאחר חודש  אותו בעל דירה התחיל לזרוק
לעברי תגובות על המראה החיצוני שלי  התעלמתי בכל זואת רק נכנסתי כבר להתחיל לריב אמרתי סתם בן אדם זקן
מדובר בבית קרקע שאני בחצר עם הכלבים שלי
והמתקן של הכביסה שלהם מולי

בכל פעם שהוא הגיע לתלות כביסה התחיל להגיד מתי את מכניסה אותי אצלך
מה כך אנחנו מדברים מעבר לחצר
התחלתי להרגיש מאד לא נוח וניסתי להתעלם או לא להיות בחצר

בפעמים אחרות שדיברנו על הדירה הוא פשוט שלח את היד שלו וליטף לי את היד שלי
ואמר אולי תכניסי אותי לאיזה סקס קטן
כשניסתי להזיז ממנו את היד הוא תםס בחוזקה אותם ולחש לי תירגעי מה יש לך
וצחק.... מכול המקרים האלו התחלתי לשתות כדורי וואבן  ולשתות כדי להרגע כי זה אכל אותי במיטה בזמן שניסתי לישון החוסר שליטה הזו על החיים שלי ... פשוט פחדתי שאם אני יעשה באלגן אני יצתרך לצאת מהדירה שרק נכנסתי אליה  אני חייה מקצוות נכות 
ואין לי כסף מיותר להובלות ולהתחיל להתגלגל שוב  לדירה חדשה אז התפוצצתי מבפנים מעצבים
עד שכבר לא יכולתי ועשיתי להם רעש
בלילה כמה ימים ואז דרשתי לצאת ליפני סיום החוזה  הוא הבין כנרטה מה הסיבה והחזיר לי את הצאקים שנותרו וכך היה
לא מצאתי דירה לעבור  לאותו רגע ואני כ אצל אמא שלי  מצאתי דירה אחרת ואני בעוד שבוע יעבור אליה.... 
בכל הזמן הזה שיצאתי משם היתה לי הקלה  שלא אצתרך לראות שוב את הפרצוף של הסוטה הדוחה הזה   
אבל גם צורך להוציא את זה החוצא שישלם על מה שגרם לי ... 
דיברתי עם חברה והיא רוצה לבוא איתי 
להתלונן עליו במשטרה

עכשיו השאלה היא אם המשטרה באמת תעשה עם זה משהו?
או לא כדי לי להכנס לזה ?

לצפיה ב-'המלצה שלי...'
המלצה שלי...
08/12/2016 | 02:40
6
התרחקי מהם כמו מאש...
לצפיה ב-'נשבעת שלא ( טריגר )'
נשבעת שלא ( טריגר )
07/12/2016 | 00:53
6
28
לא יכולה יותר!! ניסיתי! נסיתי בכל הכוח והוא כבר לא נשאר! עוד אישפוזים עד עכשיו מליון ניתוקים פוגעניים וחוסר אונים מוחלט הכל כבר זב דם והוא כבר לא נספג במצעים של מטתי ומתתי רק מציף את הכל בריח חלודה מקוללת ןהקירות צבועים וכתובת על הקיר שצורחת את השקט בדפוק הזה ששתקתי כל כך הרבה זמן אין כוח.אין רחמים אין כלום רק להרוס הכל ולא להיות שמשהו יציל אותי עכשיו
לצפיה ב-'מבין לגמרי'
מבין לגמרי
07/12/2016 | 09:02
1
17
הייתי השנה מאושפז שלושה פעמים במחלקה הכי סגורה באברבאנל אשפוז אחרון לפני ארבע חודשים , הייתי במעצרים רבים, אני אולי יכנס לכלא, נסיתי להתאבד ארבע פעמים השנה, באחד המקרים רצתי באילון שאני שיכור, וחתוך בכל חלקי גופי ובלעתי עשרותמשכחי כאבים, אני רוב הזמן מסטול, ולא מחובר למציאות ,מבין לגמרי ,גם אני ככה, שולח לך חיבוק בהסכמה , קשה מאוד לחיות עם הפגעיה, ובכלל החיים זה לא פיקניק , שהיה רק טוב לך ולכולנו .
לצפיה ב-'נתנאל'
נתנאל
07/12/2016 | 21:40
14
תודה שאתה מבין...חיבוק גם!
לצפיה ב-'שלום ! ותודה שאת קיימת . אני כאן ממתין שתכתבי ולא בדם !'
שלום ! ותודה שאת קיימת . אני כאן ממתין שתכתבי ולא בדם !
07/12/2016 | 21:16
4
לצפיה ב-'היי יקרה!'
היי יקרה!
07/12/2016 | 21:21
1
15
שולחת לך בינתיים חיבוק ומחזקת אותך..
בלי להכיר אותך את נשמעת בחורה חזקה, נשמע שעברת דברים לא קלים בכלל ועצם העובדה שאת עדיין כאן איתנו רק מוכיחה שאת לוחמת.
מוזמנת לשתף כשתרגישי בנוח.....
נויה
לצפיה ב-'תודה נויה'
תודה נויה
07/12/2016 | 21:43
7
אשתדל לשתף קצת יותר..לאחרונה הבנתי שלברוח זה לא ממש אופציה עבורי...חיבוק גם
לצפיה ב-'אני כאן בשבילך'
אני כאן בשבילך
08/12/2016 | 00:01
לצפיה ב-'דיי כבר הצילווווווו '
דיי כבר הצילווווווו
07/12/2016 | 00:58
3
14
לצפיה ב-'ושמח לראות אותך ימית, דאגתי'
ושמח לראות אותך ימית, דאגתי
07/12/2016 | 09:05
12
הרבה זמן לא כתבת, שולח לך חיבוק
לצפיה ב-'ימית אהובה!'
ימית אהובה!
07/12/2016 | 21:14
9
שמחה שאת שולחת לנו מידיי פעם סימנים, תשתפי כשירגיש לך נכון.
שולחת לך חיבוק ומלא חיזוקים! את גיבורה, אל תשכחי את זה!!
לצפיה ב-''
07/12/2016 | 23:59
לצפיה ב-'התקף מזוררג טריגר'
התקף מזוררג טריגר
05/12/2016 | 20:54
2
29
חתכתי את עצמי בידים , וחוץ מזה שתתי בקבוק וחצי של ווסקי נקי ,אני שפוך מקיא את הנשמה ,לא יכול יותר, זה טירוף ,אני חייב להגמל ,לא מצליח , בא לי אקסטיזי, זה עושה לי סטלה טובה, או קוק שאני גם מכור אליהם ,אבל האלכהול הרס לי תגוף, אני ימות צעיר, זה בטוח ....
לצפיה ב-'לסיים'
לסיים
06/12/2016 | 22:19
1
8
לסיים הכל להיות לא קיים די בלי לנשום לצלל במעמקי המצלות של היאוש ,סופי קרב עוד אחד בקבר, עוד ילד נקבר,   למה זה כדי ? אין לי תשובות, רוצה שקט , רוצה להתעמק בשרשי ,לסיים את הסבל שהכתיבו לי מראש , סליחה על הכל, סליחה על היותי, חולה כל כך חולה ....  לצלל לצלל לצלל אל ים שחור כמו ספינה טרופה .
לצפיה ב-''
08/12/2016 | 02:47
לצפיה ב-'אם היה לי קול הייתי צורח'
אם היה לי קול הייתי צורח
05/12/2016 | 18:24
3
31
אם לא הייתי הילד שלו הייתי רוצח אותו
אבל אז בעצם הנזק שהוא עשה לי לא היה משמעותי כל כך

לצפיה ב-'דם זה לא הכל מי כמוני יודע'
דם זה לא הכל מי כמוני יודע
05/12/2016 | 21:21
19
גם אני רציתי לרצוח את הורי גם נסיתי, לא עזר היום אני מנסה להבין אותם, ואת המניע להתעללות, די השתנתי, גם אני הייתי זועם, היום כבר פחות, סתם מאוכזב ...
לצפיה ב-'היי,'
היי,
06/12/2016 | 00:44
15
אני לא יודעת אם מותר לי להתערב אבל..
אני חושבת שלא משנה מה הסיבה למה שאתה מרגיש מותר לך לכעוס, לצעוק, לקלל, וכל דבר אחר אבל לא חושבת שאלימות יכולה לפתור את הבעיה והתסכול והכעס שאתה חווה... (למרות שאני חושבת שאתה לא באמת תעשה את זה..) וברור שזה נניח ואם תעשה זאת זה לא יעלים או ייפחיתת שום כאב ותסכול וכל רגש אחר שאתה חווה.. זה יישאר שם כמו שחווית וחווה את אותן הרגשות הלא פשוטים והלא קלים שאתה חווה..ושתדע שאתה לא לבד ברגשות האלו.. (אומנם החוויות שלנו שונות.. אבל יש קצת רגשות שהן אותו דבר..) אני מקווה בשבילך שיהיה לך הרבה יותר טוב וקל בהמשך.. לילה טוב
לצפיה ב-'לצרוח זה חוקי'
לצרוח זה חוקי
06/12/2016 | 18:29
6
היי,
לצרוח זה חוקי, גם אם אין לך קול, תן לצרחה לצאת. אפשר במסגרת של טיפול, אפשר בים או ביער, 
בהצלחה
ליאורה
לצפיה ב-'יומיים איומים'
יומיים איומים
02/12/2016 | 22:15
11
32
כמה פגיעות מיניות?!?! כמה טיוח?!?!?! כמה אנשי מערות?!
עד מתיייייייייייייייי
כואבת כל כך את כל המתמודדות.....
לצפיה ב-'מבין אותך ...ואנשי המערות היו יותר גלויים ומוסריים ..'
מבין אותך ...ואנשי המערות היו יותר גלויים ומוסריים ..
03/12/2016 | 13:36
18
שוב פעם הוכחה ...צדק זה כוכב אחר . לצערי זה לא יגמר ...וכדי שזה לא יגמור אותי , אני מראש טענתי שאינני מחפש שם זה בעבורי המדע הבידיוני האמיתי .
החלטתי להתמקד בצד שנפגע ושיקומו . פיתוח עוצמתו וגדילתו . כמו הכותרת שנתתי . יציאה מהתעללות . לא צדק שנעשה לא מתנות מתחת לשולחן . גם לא פרסים למתעלמים . אם לא יודעים לקרוא את המפה נכון הם ימשיכו בצעידה לטעויות . אינני יכול לתקן ולהדריך את כל אלו שחושבים שהם קוראים את המפה הכי טוב או יותר טוב ממך או ממני . יש קשר לאגו אטום . דרך אגב ללא קשר לנושא ..רופא צעיר שהיה בשלב ההתמחות הראשוני הצליח לאבחן אצל שכן..ילד בגיל עשר בעיה בלב ..והילד בכלל בא לטיפול בפציעה בברך ...כל הבדיקות של המומחים לא עלו על הבעייה שבלב ..רק רופא נטול אגו והססן מצא . ברור שהילד ניצל ..גם גויס וחי חיים תקינים לחלוטין . סיפור בן עשרים שנה.
טיוח ואגו זה שם המשחק . כשאני יכול אני תוקף בעובדות והוכחות ואז אני מבין שסתם נכנסתי למלחמת צדק מאוחרת ..והמושאים לביקורת לא ילמדו לא למדו וימשיכו להגן על הנתונים שבידיהם ...כי הם יודעים הכל .

לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
03/12/2016 | 14:37
9
13
נויה יקרה,
אני מזדהה שקשה מאוד בשטף הזה של הפרשיות המתפרסמות. רוצה לראות בזה גם חיוב. זה לא שיש יותר הטרדות ומעשי אונס, אלא יש יותר רשות לדבר ולחשוף. תמיד כשפותחים ג'ורה, השפריץ הראשון הוא הכי מחליא
חיבוק,
ליאורה
לצפיה ב-'אין ספק שיש עידן חדש זו רק ההתחלה . הייתי שמח ...'
אין ספק שיש עידן חדש זו רק ההתחלה . הייתי שמח ...
03/12/2016 | 19:33
8
14
לו ייושם גם בתחום של ילדים ...ובעיקר הריענון שהממסד צריך לעבור .
אני לא תמים תמיד יהיו כאלה שנופלים בין הכסאות וקולם לא נשמע . אבל יש הבדל עצום בין דווח של פחות ממחצית לדיווח של נניח שני שליש ..בשאיפה ליותר .
כגבר אינני חושש שמצרים את רגלינו ובודקים על כל צעד . החשוב ביותר שיש מודעות .
פשוט זה יהיה יותר ברור גם לגבוליים וגם לממסד
לצפיה ב-'ככל שיש יותר חשיפה '
ככל שיש יותר חשיפה
04/12/2016 | 02:23
7
23
אני מגלה כמה בבונים לא מפותחים קיימים במדינה שלנו.. אני מוצאת את עצמי עייפה מלהסביר כבר..
וכשאני מגיבה אז מישהו שפעם היה במעגל חברים שלי מעז להאשים אותי (!!!!) שגם אני עשיתי משפט שדה (פרט שולי לצערי לא יכולה לחשוף את השם של החלאה) ואין זה פשוט מחרפןןןן.
חשבתי ללכת למחאה מחר בתל אביב.. לא רואה כבר טעם.
לצפיה ב-'גם אני לא ... זה לא קשור ליציאה מהתעללות ...קשור למשחק הדמו'
גם אני לא ... זה לא קשור ליציאה מהתעללות ...קשור למשחק הדמו
04/12/2016 | 19:03
10
לצפיה ב-'שיימניג זה הכלי הכי נהדר בתנאי אחד'
שיימניג זה הכלי הכי נהדר בתנאי אחד
05/12/2016 | 19:34
5
14
שמה שנאמר שם הוא אמת , אם אישה בוחרת בדרך הזו אני מאוד מכבד אותה, בתנאי שהיא מספרת את האמת, ולא מוסיפה ולא מפריזה ( וזה קיים ) , אבל יש גם צדדים רעים מאוד בשמניינג כמו הכפשת שם שאי אפשר כמעת לתקן את זה וברגע שזה יוצא החוצה זה כמו כדור שלג ,לכן אני בעד שמיינג אבל רק בתנאי שזה האמת, ולא רוצה לעצבן יש הרבה שקרנים בעולם, ואישה שבוחרת להגיש בנוסף תלונה במשטרה מראה רציניות, כי לפחות אני כאחד שיודע שהתהליך לא פשוט ומייגע רואה שהיא רצינית , ולא סתם זורקת פצצה לאוויר ,זה לפחות דעתי .
לצפיה ב-'נתנאל כתבת על הפן של המשפט והצדק ..לגיטימי ויפה ...'
נתנאל כתבת על הפן של המשפט והצדק ..לגיטימי ויפה ...
06/12/2016 | 18:13
4
10
את נושא המשפט הראיות והצדק כולל מילה שלו מול מילה שלה , אפשר להכניס לצינצנת אחת ..אינני תוקף אותך או מתנגד לכתיבתך ..אני סבור שזה לא קשור ולא מזיז את נפגע דבר עבירה להשתקמות .  ההחלטות לדרך הטיפול המשפטי ועירוב המדינה היא דרך אחת . אם זה ייתן תרופה לנפגעת ?  לא יודע  . צריך להעניש שקרנים ..נצלנים ...ומעלילים ...כן .
אז מה ? כתבתי את זה בעבר דיברו על זה בעבר ...זה יימשך בעתיד . אסביר לך את אחת הנקודת שאני יוצא מהן . להחזיר את הגלגל אחורה אי אפשר ...אבל לתת טיפול טוב וממושך ככל שידרש ללא מגבלת תקציב או עם תקציב רחב מאשר ניתן כיום או במסגרת הממשלתית מדינתית  עדיפה בעיניי . אם קראת בעבר את אחת התגובות של נפגעת שמטופלת במסגרת ידועה וממשלתית או ציבורית ..בנושא חששה הרב שפתאום יגמר הטיפול והיא תיפול בין הכסאות ותחזור למצב שלילי ...לא מבחינתה אלא שיש מכסה וצריך לטפל בעוד נפגעות . כל הזמן היא חייה בחשש הינה זה מסתיים ...וההפסד הוא כפול . גם למטפלים וגם לנפגעת . כל מקרה של התחזות או נגישה פוגם ביכולת של שאר הנפגעים להנות מהעוגה ולהשתקם ...ומי יתבע את חסרונם ? איפה כתוב שמתחזים פוגמים בסובלים האמיתיים ? כתוב ...רק לא בספר החוקים והצדק... רצינות לא נקבעת על פי תלונה או יכולת דיבור על הטראומה או על הפוסט טראומה . כיום אני חושב שלא הייתי פונה למשטרה לו זה היה ביכולתי ובסמכותי . היות ואצלי זה היה חד פעמי ובגיל שבע וחצי ..לא ניתנה לי הסמכות והאפשרות לא להתלונן ...הוגשה תלונה . מה עשו איתה ? זה מעיד על רצינות ...הצד השני לא רציני אז היכן הדו כיווניות והסכם שבין המדינה לאזרח ? פנייה או ללא פנייה לרשויות החדירה והפיצוץ של הנשמה והפיכת הנפגע למת / חי לא קשור לטופס שהוא ממלא או ממלאים בשמו . בדומה לכך ההתיחסות לשיימינג . הנושא מאוד מורכב . אל תשכח שלאדם יש משפחה והשימינג לפעמים פוגע בכאלה שנבגדו וגם הם בעקיפין נפגעי דבר עבירה ...סטייל זכויות המיעוט (על זה יש בחוק אבל בדיני תאגידים )
לצפיה ב-'אני נוטה להסכים'
אני נוטה להסכים
06/12/2016 | 19:35
2
11
אני חושב שיש הרבה בעיות במערכת המשפט, יכול להיות שאתה צודק וזה לא בהכרח מעיד על רציניות אני מקבל את זה, אבל אתה מבין שאישה שמפרסמת פוסט בפייסבוק ללא להוכיח הורסת חיים שלמים , וגם מובילה למצב שתאירה ניוה שלא מאמנים לה, אז מה כל אישה שתפרסם פוסט כזה בפייס צריך להאמין לה ? ומה עם זה לא נכון ? נכון מערכת המשפט בעיתית, אבל לפחות לפי דעת הציבור רציניות נמדדת בדיקת העבודות בשטח ולא רק באמירה של הנפגעת, אני מאוד מסכים שהתהליך קשה ומייגע אבל אני מאמין שמילים באוויר יכולות לפגוע יותר מלעזור, גם למתלוננת וגם" לפוגע ", נכון שהמערכת דפוקה ורוב התיקים נסגרים ,אבל להכתים שם של אדם זה מעשה לא נכון, וכידוע היו מקרים כמו עם הכת והעורך דין אם אתה מכיר תפרישה שרדפו אותו והכפשו את שמו, וזה לא היה נכון אז מה אז ? זה משפט שדה שבו כל אחד יכול לשפוט, וזה יפה, בתנאי שיש הוכחות, אני בעד לכתוב על כל פגעיה, אין לי בעיה שכותבים, ופורקים, אבל ללא הזכרת שמות אלא אם באמת זה קרה, זה עניין של אחריות אישית אני יודע ,ואף פוגע לא יאמר שפגע, ואז זה באמת כמו שאתה מתאר, ולא הבנתי את מה שאמרת על הקשר בין האזרח למדינה ? מה הקשר ? אם האזרח לא פונה לטיפול או למשטרה אך המדינה יכולה לעזור ?לא הבנתי, אשמח לנימוק ,
לצפיה ב-'הסבר ..הקשר בין המדינה לאזרח .'
הסבר ..הקשר בין המדינה לאזרח .
07/12/2016 | 21:06
1
52
נתנאל זה הסבר מעט פילוסופי וגם קשור לאושיות המדינה או השבט או הרפובליקה ...אדם נולד לתוך מערכת או מערכות ...תחילה הוא מזהה ומרצה את הסביבה הקרובה המשפחה ...מאוחר יותר השבט ...המושב ..העיר..המדינה . בתמורה להיותו מוגן ומגונן על הקיום של עצם הקוממיות  של החברה  ..עובר תהליכים שמכשירים אותו להיות חלק פעיל ותורם לחברה ובכלל זה למדינה . במהלך תהליך ההכשרה המדינה מגוננת על החניך או האדם שבתוכה . תפקידה של המדינה לא מסתכם רק בלאפשר ביטחון מזון ושינון ספר החוקים ..יש לה מטרה להחדיר לאדם המתהווה שתפקידו עדיין לא התחיל ומטרתו בבוא העת לעזור לכלל האוכלוסיה והחברה למען מתן ערך מוסף לקשר אדם אדמה חברה ומדינה לפני שהוא הופך לחסר שימוש או יעיל בגדר הסביר .
כאשר האדם הופך בשלב מסויים לבעיה או טפיל השואב משאבים מכוחותיה הדלים של המדינה הוא גורם להאטת שיגשוגה של החברה . לכן שתי הסיבות של אבטחת ביטחונו וחייו התקינים לפני היותו יחידה יצרנית והצורך הקר והפשוט של צימצום הפרזיטיות ...טפיליות שמוצצת משאבים , מחייבת את הממונים במערכת להסכם בלתי כתוב של המדינה אחראית על כל הברואים שנמצאים בממלכתם גם בשלב שהם אינם מסוגלים לתרום את חלקם ..ברגע שאדם נפגע על ידי ברוא אחר שהוא למעשה כשל חינוך של החברה זה מוסיף על הכשל הכפול . על כן החברה מחויבת לאזרח בכל מצב ובכל שעה גם אם איננו תורם לה . יש מצב שהמדינה אחראית גם על תיקון הנזקים והטעויות של האזרח שפשע ופגע בה ...ראה מבצעי פגיעה עצמית או תאונות במזיד או עברינות ...גם בהם המדינה מטפלת ומצ'פרת לפעמים יותר מהנזק שנגרם לנושא העבירה או נפגע דבר עבירה הן רכוש הן נפש הן גוף . בקיצור חובה על המדינה כלפי כל אזרח שלה מעצם היותו אזרח שלה לדאוג לו גם אם פגע בעצמו מעבר לפגיעה באזרח אחר . אני מקווה שההסבר הזה מתקבל בהבנה זו דעתי ואינני היחידי שחושב כך וכתבו בסגנון מימי החלת רעיון הרפובליקה והמדינה ...לפני הספירה ואחריה

לצפיה ב-'תודה על הסבר'
תודה על הסבר
07/12/2016 | 23:12
1
אני מבין את זה ואני מבין שזה עמוק עמוק בהגות , לצערי אני לא בקיא בהגות, לכן מבין באופן חלקי, אבל הבנתי את העיקרון .
לצפיה ב-'ואני יוסיף'
ואני יוסיף
06/12/2016 | 20:00
7
שאני מסכים שנושא השמיינג מאוד מאוד מורכב, ואני גם קראתי שוב את הודעתך, ואני חולק אתך אותה דעה, שתלונה במשטרה כזו או אחרת לא  בהכרח עוזרת לנפגעת זה מאוד נכון, לעתים זה גם טראומה שנייה, לכן אני אומר שטיפול צריך לקבל,ולפי ידעתי לא חובה להגיש תלונה במשטרה כדי לטפל טיפול, לכן עניין חשיפת השמות בעיני היא בעייתית , כי זה לא חובה, אני מבין את הצד שרוצה צדק, אבל יש לזה מחיר, לנפגעת ולפוגע , וזה משחק מלכולך מאוד, אך יש יתרונות וזו חשיפה לאונס וליחסי מרות והתעללות ופתחון פה ,מה שלא היה קיים או היה מועט בדרות הקודמים, וזה מבורך, אבל עדיין בעיני זה מסובך מאוד, ושאני קורא אותך אני מבין עד כמה זה מסובך יותר משנדמה לי .
לצפיה ב-'רע לי!'
רע לי!
02/12/2016 | 01:43
24
36
מעוצבנת...
לצפיה ב-'טוב'
טוב
02/12/2016 | 01:44
20
לילה טוב כולם.
לצפיה ב-'אני מקווה שהשתנה לך המצברוח ואם...'
אני מקווה שהשתנה לך המצברוח ואם...
05/12/2016 | 18:03
8
12
לא אז אני אשמח לשמוע ואולי לנסות לעזור..
למרות שאני בעצמי מחפשת עזרה ויש לי המון שאלות וכו..
לצפיה ב-'איזה מתוקה! את שענית לי...'
איזה מתוקה! את שענית לי...
05/12/2016 | 20:54
7
11
גם אם לא היה לי מצב רוח קודם - העלית לי את המצב רוח בכך שענית והגבת לי (:
לצפיה ב-'אני שמחה לשמוע..'
אני שמחה לשמוע..
05/12/2016 | 21:44
6
10
זה באמת כלום למה שעשית בשבילי..
אני מקווה שהכל יהיה בסדר, אם תרצי לשתף אני פה לשמוע..
לצפיה ב-'תודה מתוקה...'
תודה מתוקה...
05/12/2016 | 22:29
5
11
אני לא זוכרת אם ספרתי לך או לא אז אתן לך קצת רקע עלי מאוד כללי על מנת שתדעי מה קורה...
אני בחורה בת 30 שגדלה בבית עם אלימות מילולית שלעיתים רחוקות גלשה לאלימות פיזית מתונה מצד ההורים.
בנוסף עברתי אין ספור פגיעות מיניות מכל הסוגים מגיל 5 עד לפני 4 חודשים בערך.
אני סובלת מפוסט טראומה מורכבת, פוסט טראומה רגילה, רהויקטימיזציה, ניתוקים נפשיים והתקפי חרדה.
לכן יש לי זמנים כאלו וזמנים כאלו...
זה יכול להיות רגעים, שניות, דקות, או ימים... כאלו וכאלו...
נגיד עכשיו - אני בתקופה שקשה לי קצת לתמוך באחרים - את יכולה לראות שאני פחות עונה לפוסטים בימים האחרונים...

סה"כ כולנו פה כי כולנו יש לנו את ההתמודדויות היום יומיות שלנו...

באהבה..
לצפיה ב-'יקרה,'
יקרה,
05/12/2016 | 23:36
4
10
קודם כל את לא באמת היית צריכה לספר, זה דברים מובנים, זה דבר הגיוני כי בסופו של דבר יש עליות וירידות אנחנו לא רובוטים.
אבל שמחה לשמוע קצת עלייך.. אני גם ככה, טוב בערך, לא משנה.
ואת לא צריכה או חיבת לקחת את התפקיד הגדול הזה על הכתפיים שלך.. את לא חייבת לתמוך ולהגיב על כל פוסט שמשהו מפרסם אני בטוחה שאם לא תעשי אנשים פה ובכלל בכל מקום יבינו אותך.. גם אם לא הייתה לך את כל ההיסטוריה הזו את בנאדם בסך הכל ולא על כל דבר צריך להגיב, לפעמים זה גם לא נכון להגיב על כל דבר, זה יכול לפתח אצל בנאדם מסויים תלות בך כי הרגלת אותו למשהו מסויים אבל אני מבינה אותך שאת בנאדם מדהים שבכל זמן כשאת יכולה את ישר מגיבה, עוזרת ונותנת כתף תומכת..
תנסי בשביל עצמך, פחות להיות בשביל אחרים אלא בשבילך.. גם כשאת פיזית יכולה לענות.. תחשבי עם עצמך אם זה כדאי ונכון..
את מדהימה ומקווה שהכל ייסתדר כמו שאת רוצה ויודעת שייסתדר כי את נלחמת ולא מוותרת.
לצפיה ב-'מצטערת אם זה נשמע שיפוטי ומצטערת אם זה פגע בך.. לא התכוונתי '
מצטערת אם זה נשמע שיפוטי ומצטערת אם זה פגע בך.. לא התכוונתי
05/12/2016 | 23:37
3
5
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
06/12/2016 | 00:06
2
11
תודה על העצה והאכפתיות (:
את מאוד צודקת בדבריך והעצה שאת נתת לי זוהי בדיוק העצה שאני נתתי לפני זמן מה לנויה...
המפתח הוא לעשות את מה שנכון לאותו בן אדם ולפעמים גם מה שנכון לו משתנה בין זמן כזה לאחר...
אני עם התהליך הטיפולי למדתי לשים את עצמי במקום ראשון ולהיות מאוד קשובה לעצמי - מה נכון לי ומה מתאים לי ולא לפעול כמו רובוט.
אני יכולה להגיד לך שעצם הסיוע לאחרים מסייע לי. אני בעצם לוקחת את כל הכאב והסבל שעברתי ומשתמשת בו למשהו חיובי - סיוע לאחרים. בכך לכאב נהיה משמעות קצת אחרת וחשיבות קצת אחרת.
אך אני מאוד נזהרת - כלומר שומרת להקשיב לעצמי ולמה שמתאים לי. לא תמיד נכון לי לסייע לאחרים - לעיתים אני זקוקה שיתמכו בי ואני צריכה להתרכז בעצמי - זה גם בסדר להיות "אנוכית" ולהחליט - עכשיו זה לא זמן מתאים בשבילי לסייע לאחרים. עכשיו אני זקוקה לתמיכה. עכשיו אני זקוקה להתמודד עם ההתמודדויות האישיות שלי בלבד...
מבחינת מה שחלקתי איתך - בחרתי מתוך רצון אישי שלי לחלוק איתך - חימם לי את הלב שבחרת לתמוך בי (:
אני וכמובן שגם אף אחד אחר לא חייב לחלוק שום מידע שלא נכון או מתאים בשבילו לחלוק...
לצפיה ב-'אני שמצחה לשמוע שאת יודעת לנתב את עצמך בכשך '
אני שמצחה לשמוע שאת יודעת לנתב את עצמך בכשך
06/12/2016 | 00:34
1
8
שאת יודעת לעזור לאחרים ועושה את זה באהבה ובתמיכה ענקית אבל את שמה את עצמך ראשונה ויודעת מה עוזר וטוב בשבילך.. זה מאוד משמח לשמוע.. מאחלת לכולם להיות כאלו!
אני שמחה ששימחתי אותך.. זה כלום לעומת מה שעשית בשבילי...
וברור לי שמה שסיפרת זה נעשה עם רצון ושליטה שלך במה לשתף ומה לא, בכל זאת זו זכותך המלאה.. פשוט הרגיש לי שזה נעשה כי הרגשת חייבת ורק רציתי לשמוע שלא.. ושזו סתם הרגשה שלי.. מקווה שאני צודקת במה שהבנתי ממך...
בכל מקרה, אם תרצי, לשתף או כל דבר אחר אני כאן.. בהצלחה בהמשך.
לצפיה ב-'תודה מקסימה!'
תודה מקסימה!
06/12/2016 | 14:49
9
את צודקת במה שהבנת ממני (:

הלשים את עצמי ראשונה לא תמיד היה קיים אצלי - זה נהיה אצלי בעקבות התהליך הטיפולי שעברתי. לפני הטיפול ממש לא הייתי כזאת. כולם באו לפני - אני הייתי אויר בשבילי וגם בשביל כולם...

תודה מתוקה על כל ההקשבה והתמיכה.
מקווה שיהיה לך אחלה יום (:
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 22:23
2
9
תרגשי טוב גם אני מרגיש רע מאוד, שתתי המון, מדוכא ובעל נטיות הרסניות חבל על הזמן, רק טוב מאחל לך ימים שקטים .
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
05/12/2016 | 22:32
1
9
תרגיש טוב גם אתה...
לצפיה ב-'תודה לך ,'
תודה לך ,
05/12/2016 | 22:33
4
לצפיה ב-'אהובה!!'
אהובה!!
07/12/2016 | 21:16
10
6

איך את? מקווה שהשתפר קצת המצב רוח......
שולחת לך חיבוק
אוהבת
לצפיה ב-'חח - רוצה לשמוע משהו מצחיק...?'
חח - רוצה לשמוע משהו מצחיק...?
07/12/2016 | 21:56
9
6
אני במצב רוח ממש רע בשעות האחרונות כי ראיתי את הסרטון המחאה של החיילות נגד עסקת הטיעון של בוכריס - התחלתי לבכות בסרטון ואז ראיתי את כל התגובות הכל כך מזעזעות! נגד הסרטון וזה הכניס אותי למצב רוח ממש רע של לשתוק ולא לצאת מהמיטה, מהשמיכה - מעיין דיכאון כזה.
ראיתי שהגבת לי (עוד לפני שפתחתי לקרוא את התגובה התחלתי לבכות - כי עטפת במעיין חיבוק של אהבה כזה בכך שהגבת...). קראתי את מה שכתבת ומסומן לי בפורום שקבלתי תגובה נוספת אז לפני שעניתי רציתי לדעת מהי התגובה השניה שקבלתי. ראיתי שהזמנת את הילדה לכתוב פה בפורום, שהיא מעלה חיוך על הפנים - ומדמעות של בכי פרצתי בצחוק מתגלגל... (:

תודה מתוקה!
לצפיה ב-'שמחה שצחקת יפה שלי!'
שמחה שצחקת יפה שלי!
07/12/2016 | 22:01
8
9
ואני מזכירה לך את מה שאמרת לי.. עדיף לא לקרוא ולצפות בדברים שעלולים להציף..
מזדהה עם הכעס, קיבלתי הרבה רוע ובוז כשהבעתי את דעתי שלא תאמה לאנשי המערות שיצאו להגנת החלאה הזה.
מאחלת לו שיהיו לו חיים מזעזעים.
בואי ננסה לא להתעסק בו, תזכרי שהוא פשוט קיבל חשיפה גדולה .. יש כמוהו הרבה לצערי.
תנסי להתמקד בעצמך את הכי חשובה לעצמך כרגע! (מציעה שתקראי את התגובות שכתבת לי ותפני אותן לעצמך.. כי לי עזרת מאוד!)
את יודעת שאני פה בשבילך.. אפילו סתם כדי לצחוק ולהסיט את המחשבות לכיוון חיובי יותר.
לצפיה ב-'כלומר... (אולי טריגר!)'
כלומר... (אולי טריגר!)
07/12/2016 | 22:21
7
11
אני בדרך כלל מאוד שומרת על עצמי (חוץ מאשר בזמנים אובססיביים שם אין לי יכולת בחירה - חלק מהרהויקטימיזציה) אך רב הזמן בעקבות הטיפול יש לי זכות בחירה ופה נכנסתי מבחירה. הסרטון מאוד נגע במקום כואב אך זה לא מה שהכניס אותי לדכאון. התגובות לסרטון זה מה שהכניס אותי לדיכאון והחזיר אותי למקום של שתיקה (קצת החזיר אותי אחורה ללשתוק מההתעללות של ההורים - זה המקום של שתיקה שנכנסתי אליו... פלוס דיכאון של עצב וחוסר כוחות וקצת כאילו מותשת סלש מעורפלת - כמו אחרי הרבה בכי אף על פי שלא בכיתי הרבה...). אבל היה לי חשוב לדעת מהם התגובות של הציבור...
אני הפעם בחרתי לקרוא ואני לא מצטערת על זה אך כן כואבת את זה...
וגם כואבת את כך שהוא לא היחידי ושעוד לא הכרתי גבר אחד! מחוץ למשפחה שלי שהוא לא פוגע!! כואב לי שכל כך הרבה אנשים מצדיעים לאנס! כואב לי שבמדינה הכי מבוססת על דמוקרטיה בבחירות חופשיות בוחרים אנס מוצהר לנשיאות! כואב לי שיש כל כך הרבה פוגעים ואין על מי לסמוך וכואב לי שאין גיבויי של הציבור - זה רק להתאבד! על מה אנחנו נלחמים בכלל?? הרי בתי המשפט והמשטרה מוכיחים שוב ושוב ושוב מה הם שווים! בחיי!!! אני הייתי צריכה למכור את הכסף, הגוף והנשמה שלי לשטן!!! בשביל הגנה שאמורה להיות כל כך בסיסית בעולם דמוקרטי! הוא החזיק לי אלי אקדח לראש חצי שעה להפחיד אותי ורק אז הסביר לי שזה לא אמיתי אלא גז מדמיע. זה נראה כל כך אמיתי...
את יודעת מה זה לקיים יחסים מלאים כל יום מחוסר ברירה טוטאלית רק בשביל לזכות בהגנה בסיסית...?
סורי - יותר מידי נסחפת אחורה...
אעצור פה כדי שלקוראים לא יהיה קשה מידי... וגם את לא צריכה את זה כרגע...

תודה מקסימה שאת פה בשבילי! את מדהימה!!!
לצפיה ב-'נויה לפני שאת קוראת את הפוסט הקודם'
נויה לפני שאת קוראת את הפוסט הקודם
07/12/2016 | 22:24
6
תחשבי פעמיים אם את באמת רוצה לקרוא... סורי פשוט התחלתי לשפוך אך לא בטוחה שזה טוב בשבילך לקרוא...
לצפיה ב-'טוב, אז ארחיב את השאלה - אולי טריגר!'
טוב, אז ארחיב את השאלה - אולי טריגר!
07/12/2016 | 23:02
5
7
את יודעת מה זה לקיים יחסים מלאים כל יום מחוסר ברירה טוטאלית בזמן פוסט טראומה שמתחיל כמעט מיד לאחר אונס רק בשביל לזכות בהגנה בסיסית...?
לצפיה ב-'טריגר!'
טריגר!
07/12/2016 | 23:14
4
5
וכל יום שטיפת מח על כמה העולם רע וכמה רק כולם רוצים לפגוע בי ולאנוס אותי וכמה רק הוא יכול להציל אותי וששש! לא לספר כלום לאף אחד - רק לו כי רק הוא יכול לשמור עלי ולהציל אותי...
וגנב ממני כספים וחי על חשבוני ואיים עלי עם עורך דין ושכב איתי כל יום! עד 7 בערב אסור היה לי להיות בבית כל יום כי זה מפריע לו. ולא היה לי כסף לשלם לבד על שני אנשים אז גרנו בתוך אזור התחנה המרכזית של תל אביב - אזור של זנות וסמים! כל יום מעקבים אחרי ונסיונות להכריח אותי לעלות על רכבים כי חשבו שאני זונה - הרי אם אני לא זונה אז מה אני עושה שם??
אלכוהול כל יום וסגריות ללא הפסקה!
יום אחד חזרתי הביתה וכל הכניסה לבית מלאה בג'וקים מתים אבל רק הכניסה שלי - לא המזדרון ולא אצל השכנים! עוד טקטיקת הפחדה...
בוקר אחד מתעוררת עם אקדח לראש - חצי שעה של הפחדות... עד שמודיע לי - הינה, קחי, קניתי את זה בשבילך... להגנה עצמית - זה גז מדמיע...
הייתי אחרי האונס השלישי שעברתי בחיי. בחרתי אותו להגנה. הוא הרס אותי עוד יותר... סבלתי מפוסט טראומה מטורפת - שנים!!! יום אחרי האונס הכרתי אותו, חודש לאחר מיכן שכבנו (מחוסר ברירה) בפעם הראשונה ומאז זה היה ככה כל יום! למשך 8 חודשים - עד שההורים שלי הוציאו אותי משם...
לצפיה ב-'...'
...
07/12/2016 | 23:16
3
4
נהייתי הכי לבד שבעולם כי הוא הפריד אותי מהעולם! הרחיק אותי מכל החברים שלי וניסה להרחיק אותי גם מהמשפחה שלי.
סגר אותי מהעולם והכל בשביל להשיג יותר שליטה עלי...
לצפיה ב-'טריגר - המשטרה אצלי ובתי משפט ופרקליטות ועורכי דין זה עסק'
טריגר - המשטרה אצלי ובתי משפט ופרקליטות ועורכי דין זה עסק
07/12/2016 | 23:29
2
5
כואב בשבילי כי לא רק מה שהם עשו לי (שכשהייתי בת 13 ועברתי אונס באיומי סכין על ידי פועל זר - שהם לא עשו כלום!!! אפילו לא חיפשו את הבן אדם! וכשהייתי כבר סביב גיל 20 - שאיזה נהג אוטובוס הטריד אותי מילולית בנסיעה והגשתי תלונה רק בגלל שרציתי לרצות את אמא שלי ואמרתי עברו הרבה שנים - אולי משהו השתנה וגם אם השתנה המקסימום שיעשו זה ידברו איתו על מנת להוריד אותו ממני - אבל הם לא רק דברו איתו - הם צלבו אותו על חשבוני!!! הכריחו אותי להתמודד מול גיל 13 כשלעולם עוד לא עבדתי את מה שקרה - ועוד לא באמת דברתי על מה שקרה!!! הם החזירו אותי להיות אובדנית!!!!!!!!!!!!!!! הכריחו אותי לעבור דמוי בית משפט עם הפרקליטה והעורך דין שלו כשאני מסבירה להם שוב ושוב ושוב ושוב שאני לא רוצה להמשיך עם זה - עברה שנה וחצי ולא ראיתי אותו! שנה וחצי שהוא היה יכול לעשות לי מה שהוא רוצה והוא לא עשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תנו לי להמשיך הלאה עם החיים שלי! אבל לא - הם חייבים לצלוב את הבן אדם על חשבוני! להעלות את מה שקרה בגיל 13 כשאני רגשית לא מוכנה לזה ודחפו אותי חזרה להיות אובדנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבית משפט והמשטרה הכלבים האלה! ובשביל פאקינג מה???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לכן שונאת את המשטרה והפרקליטות בדם! אז בחיים לא מגישה תלונה על שום מקרה שקרה לי מאז! במקום זה מכרתי את הנשמה לשטן!!!
לצפיה ב-'מבינים לאיפה התגובות לסרטון סוחפות אותי...?'
מבינים לאיפה התגובות לסרטון סוחפות אותי...?
07/12/2016 | 23:31
1
2
לצפיה ב-'אולי טריגר?'
אולי טריגר?
08/12/2016 | 02:38
3
כשהשמש זורחת העולם מת!
כשהחיים מתחילים הם נגמרים!
אין סוף, אין ישועה!
החיים זה צרות וצרות זה החיים!
שמעתם פעם על המוות הנצחי?
פעם - לפני שנתיים בחודש אפריל כמעט הצלחתי - הדגש הוא על כמעט... כמעט אבל לא לגמרי. הייתי נעדרת יומיים. אליקופטר משטרתי איתר אותי במצב בינוני ופצועה...
רק שם הם מתפקדים - נהרוס לה את החיים עד שתנסה להתאבד אבל לא ניתן לה למות - נגרום לה להמשיך להתענות...
לא נגן עליה מהחיים, נגן עליה רק מהמוות...
ג'ונגל החיים. עשיתם צחוק מהעבודה...!
יודעת שקצת מדברת בקודים - אלו קודים שאני מבינה...
איזה כיף היה אם העולם היה אחר - אבל הוא לא! והעולם כל פעם מוכיח את עצמו מחדש! אין תקווה לחיים!!
הייתי אמורה לישון כבר מזמן אך כמובן - לא מצליחה.

אומרים שהגלגל מסתובב...? הוא מסתובב במקום! אין יציאה מהמעגל הזה ולמעגל קוראים מעגל האלימות (מינית, מלולית ופיזית...).
ואל תשכחו שיש לנו ארץ נהדרת...
לצפיה ב-'כפיר הוא איכסה פיכסה'
כפיר הוא איכסה פיכסה
01/12/2016 | 10:54
19
19
לצפיה ב-'מי זה כפיר ?'
מי זה כפיר ?
01/12/2016 | 15:46
15
11
לצפיה ב-'אוי ואבוי...'
אוי ואבוי...
01/12/2016 | 18:40
14
34
לא זכרתי שנרשם דבר שכזה - זה הילדה רשמה - אל תתייחסו...
לצפיה ב-'כן אבל מי זה ?הוא פגע בך ?'
כן אבל מי זה ?הוא פגע בך ?
01/12/2016 | 18:46
13
11
לצפיה ב-'אני לא רוצה לענות לזה...'
אני לא רוצה לענות לזה...
01/12/2016 | 18:50
12
26
משום שלא נכון לדעתי לפרסם אנשים בשמות שלהם המציאותיים... חושדת שזוהי עבירה על החוק.
הילדה לא מבינה את הדברים שהיא עושה - היא ילדה.
היא רק כתבה את מה שמרגישה כלפי אותו אדם. יש סיבה למה שהיא מרגישה אך לא ארחיב מעבר לכך משום שאסור לדעתי לספר דברים באנטרנט עם שימוש בשמות המציאותיים...
לצפיה ב-'הבנתי .'
הבנתי .
01/12/2016 | 18:59
11
20
אם את לא רוצה לפרט אני מבין ,  בקשר לחוק אפשר לתבוע על לשון דיבה אם את מפרטת יותר, ממש פרטים אישים כי זה הכפשה, אבל אם לא זה בסדר, בקשר לילדה זה די מוכר לי, גם אני לפעמים נאחז בילד,וזה טבעי ...
לצפיה ב-'אני לא סגורה מה החוק אומר...'
אני לא סגורה מה החוק אומר...
01/12/2016 | 19:03
10
22
אני לא סגורה מה החוק אומר אז מעדיפה שלא להרחיב...
לגבי הילדה - זה לא שאני נאחזת בה וזה גם לא דבר טבעי - זה חלק מהניתוקים שלי.
זה נורמלי למצב לא נורמלי - אם לכך התכוונת אז אתה לגמרי צודק.
לצפיה ב-'לזה התכוונתי כן'
לזה התכוונתי כן
01/12/2016 | 19:16
9
14
שבגלל הפגעיות שעברת את מפוצלת גם אני ככה ,ואחר כך מתחרט במיוחד שאני מדבר על אבא ,פחות על הפגעיה המינית כי אני לא ממש זוכר וזה בא בפאלשים  וסיוטים,אבל  לא נאחז בילד ההוא לא זוכר אותו ..
לצפיה ב-'כלומר'
כלומר
01/12/2016 | 19:22
8
15
מה שהיא עשתה זה מצחיק אותי - זה קצת הזוי להכנס לפורום ולגלות דבר שכזה...
לצפיה ב-'זה מעניין זה כמו פיצול אישיות כזה'
זה מעניין זה כמו פיצול אישיות כזה
01/12/2016 | 19:24
7
16
מאוד אבסרודי וקשה להכלה כאלו יש בך עוד אדם שפועל בעצמו והוא אתה ומחוצה לך, אני מתעניין בזה וזה מרתק, זה מאפיין גם אותי .
לצפיה ב-'זה לא פיצול אישיות'
זה לא פיצול אישיות
01/12/2016 | 20:45
6
21
זה דיסוציאציה
לצפיה ב-'כן אני יודע'
כן אני יודע
01/12/2016 | 20:47
5
15
אבל זה גם חלק מפיצול אישיות רק בולט הרבה יותר , פעם רצו לאבחן אותי בזה ,בסוף אבחנו סיכופרניה .
לצפיה ב-'אני מאובחנת...'
אני מאובחנת...
02/12/2016 | 01:29
4
21
לא פיצול אישיות, כן דיסוציאציה.
לצפיה ב-'נא לא להדביק לי'
נא לא להדביק לי
02/12/2016 | 01:34
3
18
אבחנות כשאתה לא פסיכולוג שלי וללא השכלה מקצועית בתחום.
נאמר לי במפורש על ידי אשת מקצוע שמבינה בזה ויש לה השכלה ספציפית בתחום ומכירה אותי הכי בעולם שאין לי פיצול אישיות וכן יש לי דיסוציאציה, פוסט טראומה מורכבת, פוסט טראומה רגילה, התקפי חרדה ורהויקטימיזציה.

נא לא להדביק לי אבחנות לא מציאותיות - תודה.
לצפיה ב-'לא דברתי עליך....'
לא דברתי עליך....
02/12/2016 | 01:41
2
14
דברתי על עצמי רצו לאבחן אותי כפיצול אישיות ,אני בכלל לא דברתי עליך, ולא נסיתי לאבחו אותך, כל עניין פיצול אישיות לא מוכח לגמרי, זה עניין מעניין, אבל לא חושב שיש לי יכולת לאבחן מי שהוא ..
לצפיה ב-'סורי'
סורי
02/12/2016 | 01:42
1
14
הבנתי לא נכון...
לצפיה ב-'לא נורא קורה לכולם'
לא נורא קורה לכולם
02/12/2016 | 01:45
5
לצפיה ב-'אני אוהבת את הילדה '
אני אוהבת את הילדה
06/12/2016 | 21:11
2
14
היא צודקת, מה שנכון נכון.....
לצפיה ב-'חח'
חח
06/12/2016 | 23:10
1
8
היא גדולה! אני עדיין נקרעת ממה שרשמה ופרסמה...
לצפיה ב-'תגידי לה שתמשיך לשתף .. מעלה חיוך! '
תגידי לה שתמשיך לשתף .. מעלה חיוך!
07/12/2016 | 21:18
3
לצפיה ב-'שיר על אבא של חברה שלי טרגר קשה'
שיר על אבא של חברה שלי טרגר קשה
02/12/2016 | 00:38
19
חברה שלי עברה התעללות מינית קשה על ידי אביה, שהוא נאצי לגמרי, אני קשה לי לספר מה הנבל הזה עשה לה מגיל, אפס, והיא בטיפול בכתיבה יוצרת, והיא כותבת  מדהים ומרגש נורא, ואני קורא שירה, ומעודד אותה, אז היא שלחה לי עוד קטע, ואמרה שאפשר לפרסם, אין לה משתמש בתפוז אבל היא קוראת תגובות ,,,
אז היא מרשה לי הנה ,מוכשרת נורא לטעמי .

אבא :
היה לי אדם קרוב ללבי, 
ואהבתיהו אותו אהבה אמתית .
והיה הוא האבא שלי , ואני ילדתו
 האהובה ,ורציתי שיאהבני כאב
האהב את ביתו .

אך היה הוא בא כל הליליות
 אל חדרי מרושת ברזלים, וכמו
רודן אכזרי, הכתרני לאשת איש
 בילדות.

וכמו איש ss הפשיט את בגדי ,
חלץ  נעלי, הנחני על מיטת הנחש
 ועשני אהבה כמו שעושים בסרטים

וגופו כמו החול התדק וגופי כזכוכית
השתק שאת ידיו הוא דחף ושלחני
 אל משרפות תשוקתו.

ואני עוד זוכרת אותו  , את עיניו השחורות .
 הגדלות ואוהבת אותו, לעד אזכור את אבי ,לעד
אזכרך אבי שלי בלבי.

עוד אחד :

אבא :
אבי אבי עד כמה אותי אהבת?
כחול כמו ים וצהב על העין , חצי
אדם חצי מפלצת , איש של מילים
בסתר .

אותי אהבת אולי ? או שברור שהחץ
שפלח גרוני היה עוד טעות בכיוון .
" כן כן סתם טעות לא התכוונת בי לכרסם "
את בגדי היפים לא רצית סתם להריח באפיך
הגדול .

לנשק , ללטף , לשתות מהים הגדול או להכות
במכת הגרזן הצהב , אבא של טעות , אבי אבי
קראתי לי בשמי ? : אבא דוב לוכד גוזלה קטנה.

בין שיניו מחורר גופה , זו היא אהבה ? " כן ילדתי
ככה זה בעולם :" ככה למדתני ללא די עם מכת הסרגל
על היד וזין בפה , אבא של סתר , אבא של שפות זרות .
של מכות , אבא מתעלל .

לצפיה ב-'לצפות מאמא שתהיה אמא'
לצפות מאמא שתהיה אמא
30/11/2016 | 05:36
2
26
אי אפשר לצפות מאמא שלי שתהיה אמא כל פעם שאני מצפה אני סובל עמוקות
כנראה שלנצח אמא תהיה רק בבתים של אחרים

לצפיה ב-'מצטרפת אליך'
מצטרפת אליך
01/12/2016 | 16:10
15
הלוואי שהיו לי אמא ואבא.......
יודעת כמה זה קשה, שולחת לך חיבוק ..
לצפיה ב-'מצטרף גם'
מצטרף גם
01/12/2016 | 19:20
11
אין על מי לסמוך, מי שאמור לאוהב ולהגן עליך פוגע כמה קשה ...
לצפיה ב-'אעאעאעעאעאעאעעאעאעאעאע!!!!'
אעאעאעעאעאעאעעאעאעאעאע!!!!
28/11/2016 | 23:35
8
44
סליחה..הייתי חייבת לצרוח.. אבל כרגיל, בשקט.

בדיוק חזרתי הביתה מאירוע משפחתי ורציתי לשתף אתכם שהמועקה פחתה מעט.. משהו חיובי אחרי הדאון בזמן האחרון, מקווה שהכעס והאכזבה יעברו מהר או שפשוט יפסיקו לגעת בנקודות רגישות!!

אבל הכל סביר בזמן האחרון. רק עוד קצת..
לצפיה ב-'אני כל כך שמחה לשמוע!'
אני כל כך שמחה לשמוע!
29/11/2016 | 10:30
3
27
מתוקה, על פי מה שאת כותבת אני מנחשת שהקשבת לעצתי (:
נוחי, קחי אויר לנשימה, תהני מהשקט החיצוני (שאת לא מתמודדת יותר מול צרות של אחרים אלא רק מול הצרות של עצמך) - התמקדי בך, בטיפול שלך, בהווה שלך ובעבר שלך בלבד (שכולל בתוכו את כל מה שכולל בתוכו) - התרחקי מצרות של אחרים (בדיוק כפי שאני מנחשת שהתחלת לעשות...).

דרך צלחה! - מתוקה, אוהבת המון!!! וצועקת איתך את צעקתך השקטה (:
לצפיה ב-'כן אהובה אני משתדלת..תודה?'
כן אהובה אני משתדלת..תודה?
01/12/2016 | 02:27
1
6
לצפיה ב-'שמחה שיכלתי לסייע (:'
שמחה שיכלתי לסייע (:
01/12/2016 | 02:35
6
לצפיה ב-'שוב בטעות הסימן שאלה חח'
שוב בטעות הסימן שאלה חח
01/12/2016 | 02:29
9
מסתבר שאי אפשר לעשות לב מהנייד חחח
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק, גם כן בשקט'
שולחת לך חיבוק, גם כן בשקט
29/11/2016 | 18:36
1
6
לצפיה ב-'תודה ליאורה '
תודה ליאורה
01/12/2016 | 16:05
10
אני קצת מתאוששת נראה לי... :)
תודה לך על הכל, את מדהימה.....
לצפיה ב-'עשית לי טוב ...יש עוד דרך לבנות ...לבסס הצלחה . '
עשית לי טוב ...יש עוד דרך לבנות ...לבסס הצלחה .
29/11/2016 | 20:56
1
7
לצפיה ב-'נכון, אני מרגישה שאני קצת מתאוששת'
נכון, אני מרגישה שאני קצת מתאוששת
01/12/2016 | 16:08
13
אבל אולי אני בורחת לעבודה.....
מתפללת לא ליפול שוב, מקווה שהקורס הקליל שלקחתי והעבודה קצת יסיטו לי את המחשבות לשם....
מרגישה שהכל זמני , אבל לפחות פחות רע ..
וראיתי את ההודעה, פשוט הייתי כל כך בבריחה מעצמי שלא הספקתי לקרוא.....
אכנס עכשיו לקרוא הכל.. תודה רבה!!
לצפיה ב-'משהו מהלב.. (טריגר..)'
משהו מהלב.. (טריגר..)
28/11/2016 | 00:03
35
45
"אני שונה ומוזרה
מול כולם אני זרה
פוגעת בכולם
נישארת לבד בעולם
רוצה להיות שייכת
להישאר ולא ללכת
בבקשה תנסו להבין
מחפשת בנאדם אמין
שבו אוכל לסמוך
ולקבל קצת רוך
אני תמיד פוגעת
ואת הלב פוצעת
מנסה להשתלט 
ומעצמי להימלט
מספיק עם המשחקים
נסי להביט בשחקים
בבקשה תנסו להבין
מחפשת בנאדם אמין
שבו אוכל לסמוך
ולקבל קצת רוך
מכירה את הטובים
רוצה שיהיו קרובים
בבקשה תבינו אותי
מחפשת משהו מהותי
מפחדת עוד לפגוע
רוצה לשכוח מהרוע
בבקשה תנסו להבין
מחפשת בנאדם אמין
שבו אוכל לסמוך
ולקבל קצת רוך..."

אז ככה, אחרי חשיבה עמוקה עם עצמי
הגעתי למסקנה שאני באמת מוזרה אני מתנהגת כמו כל האנשים המגעילים והרעים שפגשתי בחיי ושאחרים פגשו בחייהם, אני לא רוצה לחכות את הטפוס התנהגות שלהם, זה לא מתאים לי.. אני לא כזו, אני רוצה להיות חלק מהאנשים הטובים שרוצים לעזור, להקשיב ולתמוך
כמה קשה זה כבר יכול להיות?!  למה אני מסוגלת לעשות את זה ואז להתהפך ולפגוע בכל מי שמסביבי?? אני מתנהגת ככה? אני שיודעת כמה פגיעה באמון זה הכי פוגע והדבר הכי קשה לקום ולהתאושש ממנו? זה לא ברור לי, בבקשה תסבירו לי לעזאזל, למה אני כלכך רעה עם כולם?? למה אני פוגעת ומעלימה את כולם אחד אחד ממני?.. אף פעם לא הייתי כזו ואני גם לא רוצה ולא מעוניינת.
תנסו להסביר לי איך משתלטים על טפוס ההתנהגות הלא ברור הזה בבקשה.. אני יודעת שאתם לא כאלו אבל אולי נתקלתם באנשים כאלו שהשתנו לטובה?? 
מקווה שלא שגעתי אתכם.. מקווה שהבנתם קצת את הבילבול והרצון שלי..
לילה טוב.. מקווה שיהיה כזה..
לצפיה ב-'אני מקווה שזה לא טריגר.. פשוט פחדתי'
אני מקווה שזה לא טריגר.. פשוט פחדתי
28/11/2016 | 00:04
16
לצפיה ב-'אמיתית'
אמיתית
28/11/2016 | 08:26
13
24
מאי יקרה,
אני ממש מאמינה לך שאת אומרת שאת רוצה להיות חלק מהאנשים הטובים.
הכתיבה שלך מאוד אמיתית.
כדי לעשות את השינוי הזה חשוב להבין מה גורם לך להתהפך, ואת זה לרפא.
את זה אפשר לעשות בטיפול טוב.
שולחת לך חיבוק,
ליאורה
לצפיה ב-'ליאורה,'
ליאורה,
28/11/2016 | 23:17
12
23
אני מצטערת, אבל אני לא חושבת שאני באמת כזו רעה ומגעילה כמו שאת כניראה מתארת לעצמך.. פשוט זו תקופה ש... אוף לא משנה.. אעבור את זה לבד!
כניראה זה זמן שלא נכון בשבילי לפורום!
לצפיה ב-'מתוקה'
מתוקה
29/11/2016 | 10:18
11
22
חבל שאת מבטלת מראש כשאת מרגישה שלא מבינים את הכוונה שלך...
גם אני הבנתי שאת מרגישה כלפי עצמך כפי שאת מתארת ועל כן גם אני דברתי על כך בפוסט ששלחתי לך לפני מספר דקות..

מתוקה - אם אנחנו לא מבינים אותך ואת מה שמנסה לומר - שווה לנסות להסביר ולא לבטל מראש. רק כך את יכולה לקבל תמיכה מלאה. ליאורה נסתה לתמוך בך...
אני הרבה פעמים מציינת שחשוב שתתקני אותי אם אני טועה - זה נכון לכל חברי הפורום משום שאנחנו לא את וכל אחד חווה דברים קצת אחרת ורואה דברים קצת אחרת...
אני מבינה שזה חלק ממך כרגע (דגש על הכרגע) - הלא להסביר אלא להתרגז ולהסתגר. אני מנחשת שזה קשור לאלימות המילולית בבית משום שגם אצלי זה היה כך...
מה את חושבת על הדברים שרשמתי לך...?
לצפיה ב-'את צודקת,'
את צודקת,
29/11/2016 | 23:15
10
14
אני מתנהגת ככה, כי כל פעם סתמו לי את הפה, הודיעו לי שהדעות והמחשבות שלי לא חשובות ומעניינות אף אחד, אז יכול להיות שבגלל זה אני מתעצבנת ומסתגרת מהר כשאני מרגישה שלא מבינים אותי על הפעם הראשונה.. צודקת זו לא הדרך הנכונה להינעל ולהתעצבן מזה שלא מבינים אותי.. אני צריכה להסביר את עצמי.. אבל זה קשה.
אני כן חושבת שאני רעה בסיטואציות מסויימות לא כל הזמן וגם באותן הסיטואציות אני יודעת שיש שני צדדים למטבע שלא רק אני יוצאת הרעה גם הצד האחר.. אז לכתוב דבר כזה של.. שאלמד מזה ואשתנה?! זה קצת פוגע כי אני לא כל הזמן רעה וגם היום משהי אמרה לי שהפוך שאני כל הזמן כועסת ומאשימה את עצמי בכל הדברים שאני קשורה או לא קשורה בהם וזה לא תמיד אשמתי ולא תמיד זו ההחלטה שלי מה לעשות עם דברים מסויימים.. אז אני שילוב אני גם מאוד לוקחת אישית ללב דברים שאני עושה לאנשים וגם מה שקורה לאנשים שאני מכירה וזה לא בשליטתי לשנות דברים..
ואני גם מאוד סגורה ומתעצבנת מהר ומסתגרת כשלא מבינים אותי בפעם הראשונה כי אז אני מרגישה שאבדה לי ההזדמנות להסביר.. וגם כי זה לא באמת חשוב ומעניין אף אחד..
מקווה שהבנת משהו...
לצפיה ב-'מאי יקרה'
מאי יקרה
29/11/2016 | 23:24
9
15
אני מאוד שמחה שבחרת כן לנסות ולהסביר את עצמך... אני גם חושבת שאת הרבה פעמים לוקחת על עצמך אשמה שלא שלך.
בכל אופן, כל עוד זה דבר שמפריע לך - חשוב לעבוד על זה בטיפול אך זה יקח זמן וזה בסדר כי זה תהליך ארוך קשה ומסובך אבל מה שחשוב זה שיש לך רצון אמיתי וטוב שבעזרתו אפשר להתפתח ולפרוח וכפי שאמרתי בעבר - אני מאמינה בך בלב שלם!
לצפיה ב-'ואגב...'
ואגב...
29/11/2016 | 23:34
8
14
אני מאוד שמחה שאת יכולה לראות שאת לא רק רעה (אף על פי שאני לא חושבת שאת רעה בכלל אלא שאת משחזרת כנראה את החוויות שאת עברת - אך כותבת כרגע ממה ששומעת ממך שאת מרגישה כלפי עצמך...), שאת רואה את התמונה השלמה ולא רק שונאת את עצמך אלא גם משבחת את עצמך על דברים טובים...
זה דבר מדהים כי יכלת פשוט ורק לשנוא את עצמך - אך אני שומעת שיש בך גם חלקים שאת אוהבת ושלמה איתם...
לצפיה ב-'ציטוט על מנת להסביר את כוונתי...'
ציטוט על מנת להסביר את כוונתי...
29/11/2016 | 23:53
1
12
"שאת רואה את התמונה השלמה"
הכוונה היא שאת רואה שיש בך צדדים טובים (: ושאת לפעמים פועלת בדרכים בהן את לא רוצה לפעול, דרכים שפוגעות באחרים (ואני בטוחה שפוגעות גם בך) ואת מבינה שגם יש שני צדדים לכל מטבע ואת גם מודעת לכך שאת לפעמים לוקחת אשמה שלא שייכת לך (ציינת שחברה אמרה לך את זה אבל צורת ההתבטאות שלך אמרה לי שאת מסכימה עם האמירה שלה...).

אני חושבת שבטבע שלך יש לך לב זהב!
את עושה דברים שאת לא רוצה לעשות - שלא באשמתך! ואת לבד אני בטוחה שלא מסוגלת להפסיק את זה אלא את זקוקה לסיוע מקצועי על מנת לשנות את זה אך עם התהליך והעבודה הקשה זה יקרה.
שולחת לך
 (בהסכמה)
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
30/11/2016 | 00:04
8
היום זה יום מוזר כזה שהתחלתי לדבר דברים שבחיים לא דיברתי עליהם מהסתכלות על הצד שלי ומה שאני חושבת על כל מיני צעדים שעשיתי וזה יום מוזר ומאוד נדיר.. שאני לא מושג מאיפה הוא נותר וממתי הוא התחיל.. אבל נחמד מידי פעם להיות טיפה אופטימית ולנסות להבין שיש שני צדדים למטבע ושלא כל האשמה צריכה ליפול עליי..ועוד דברים כאלו ואחרים..
ושוב אומר.. זה תהליך ואני מתחילה לשנוא את המילה הזו כי זה דבר מייאש ועל כל דבר שאני מוציאה מפה התשובה היחידה שאני מקבלת זה "זה עניין של ת-ה-ל-י-ך!!!" זה לא נחמד לשמוע את זה כל הזמן לפעמים יהיה נחמד לשמוע פתרונות מהירים או פתרונות זמניים אבל שיהיה
לצפיה ב-'ברור, '
ברור,
29/11/2016 | 23:55
5
7
ברור שאני רוצה לטפל בזה ולהעלים את זה
לא רוצה לפגוע בעוד בן אדם אחד זה לא פשוט לי שאני גורמת צער וכאב לעוד אנשים.. אבל זה מעצבן אותי שזה הכל בתהליכים!!! אל דבר זה תהליך והוא לא פשוט ואפילו מאוד מורכב וזה סיוט!! לא רוצה לעבור עוד תהליך בחיים! יש לי כלכך הרבה בהליכים לעבור שאני בחיים לא אצליח לסיים ולתקן את כולם!! כבר עכשיו אני שוקלת לפרוס מחצי ופשוט להשלים עם מי שאני.. זה קשה!!
לצפיה ב-'מקסימה!'
מקסימה!
30/11/2016 | 00:17
4
12
הלוואי והעולם היה שונה אך הנפש שלנו זה דבר מאוד מורכב. לנפש שלנו אין תרופות קסם - הלוואי והיה. הלוואי ויכלתי להגיד לך שתעשי ככה ומיד יקרה ככה או קחי כדור כזה או אחר ומיד תרגישי טוב והעולם יהיה מושלם אך זה לא כך...
יש דרכים שהכל יפסיק במכה והעולם יהפוך למושלם אך אלו דרכים הרסניות שיותר פוגעות מאשר מסייעות ורק מחמירות את המצב... זה לא פיתרון.
אני רוצה שתעברי את התהליך ולא פשוט תשלימי עם המצב - אני רוצה חיים טובים בשבילך!
כמה שאת תדחי (במידה ותחליטי שלא מתאים לך לעבור את התהליך ואת בוחרת פשוט להשלים עם המצב) - המצב שלך רק ילך ויחמיר... זה לא מה שאני רוצה בשבילך.

זה תהליך - אני עברתי אותו 4 שנים בטיפול אינטנסיבי מאוד של פעמיים בשבוע בקליניקה פלוס כל השבוע במיילים... ועדיין לא השלמתי את התהליך אך הגעתי כבר לנקודה שאני יכולה להרשות לעצמי לנסות להיות ללא טיפול.
אני לא יכולה לחזות מראש כמה זמן התהליך שלך יקח אך מנסיון אישי - התהליך שווה את זה! בבקשה אל תוותרי מראש בגלל שזה תהליך ארוך וקשה - תני צאנס לתרופה היחידה האמיתית והמצילת חיים הזו - בבקשה!!!
לצפיה ב-'אני מצטערת'
אני מצטערת
30/11/2016 | 00:24
2
9
אני יכולה לענות לך על זה מחר?..
אני מתחילה לאבד את הפוקוס.. ואני מפריעה לאחותי לישון.. וצריכה מחר לקום מוקדם בבוקר.. לצערי!
אשתדל מחר לענות... זה אפשרי?
לצפיה ב-'לילה טוב'
לילה טוב
30/11/2016 | 00:26
1
12
וחלומות פז (:
לצפיה ב-'תודה '
תודה
30/11/2016 | 00:33
10
גם לכם לילה טוב וחלומות פז..
לצפיה ב-'מורכב,'
מורכב,
30/11/2016 | 10:30
7
אני יודעת שבדרכים הקלות והמהירות שאליהן התכוונת (אם הבנתי נכון?!) אני בחיים לא אתקרב אליהן, גם אם יגידו לי שזה הדרך היחידה והמהירה לפתור בעיה כלשהי ושזה אומנם זמני אבל עדיף זמני וקל מאשר תהליך ארוך וקשה.. (לא אתקרב לדרכים הקלות האלו...) אני לא טיפוס שנגרר בכל דבר שיגידו לי..
אני יודעת שיש אנשים שרוצים בטובתי ואני חייבת לציין שזה קצת מוזר לי, אני יודעת שיש אנשים שכן רוצים לשמוע עליי דברים אבל זה מוזר.. אני בעצמי לא יודעת מי אני ומה טוב לי בחיים! בגלל זה אני בוחרת לעזור או לפחות לנסות לעזור או לשמוע מה שיש לאחרים.. אבל מאמינה שיבוא יום וארצה לעזור ואכיר את עצמי טוב יותר...
לצפיה ב-'יש לי כמה תשובות ושאלות ..לא את כולן אציג '
יש לי כמה תשובות ושאלות ..לא את כולן אציג
28/11/2016 | 17:19
2
22
דפוס התנהגות זה דבר מוקרן ומקרין . את חושבת שהרוע מצוי אצלך ולפעמים רק אצלך . זה לא נכון ואסור שישתלט עליי ועלייך .
את לא משגעת אותי . לצערי הייתי שם חזרתי כי ...שם זה לא משהו או מציאה ...ולצערי עוד בחורות ובחורים כמוך וכמוני יגיעו לשם ...רובם ישיטו באזור ההוא מעטים או מעטות ינסו לעבור את קו הגלים הזורק לחוף או לסלעים ...
את כותבת את המילה לבד ...יותר מידי חד . בשפה מליצית אומר לך שהצרוף הנכון הוא אני לבדי ...שמשמעו לבד עם עצמי . ברגע שתביני שאת ועצמך זה שניים ובו בזמן אחד , יהיה לך הרבה יותר קל .
כתבתי בעבר אני אקצר ...את צריכה לחקור ולתקן את החיבור הפנימי שנמצא בתוכך במעגל הקרוב . אין ערבות או ביטחון שהעתיד אמין וורוד אבל ביכלתך כיום לנסות ולתקן אותו ...בראייה פנימית ודמיון מודרך . טפילי בעצמך כיום ...בגדול היי קשה עם עצמך רכזי את הכוח של הרוע למטרה נעלה ...זו אותה אנרגיה ! הבחירה היא רק שלך .
ואל תברחי ...בריחה היא נשק של משהו אחר לא שלך .
תודה שאת מתמודדת

לצפיה ב-'אני מצטערת..'
אני מצטערת..
28/11/2016 | 23:14
1
17
לא ממש הבנתי מה הגבת.. אני פשוט מנסה ולא מצליחה.. אני מבקשת אם תוכל להסביר לי טיפה יותר למה התכוונת אני אודה מאוד.. יש לי בעיה עם שפה גבוהה..
לצפיה ב-'כן ...קיראי בבקשה תגובות קודמות בפורום ...'
כן ...קיראי בבקשה תגובות קודמות בפורום ...
29/11/2016 | 20:42
10
השפה לא גבוה ..קיצרתי מריחת מילים ...פרקי כל משפט כעצמאי ..
בקיצור אל תזניחי את עצמך ...את לא הראשונה שהגיע למצב של יאוש ואטימות מהסביבה .

לצפיה ב-'מאי! מדהימה! מתוקה! מקסימה!!!'
מאי! מדהימה! מתוקה! מקסימה!!!
29/11/2016 | 09:57
16
23
אני כל כך שמחה שבחרת לחזור אלינו ולא לאפשר לריב למנוע ממך להיות במקום שמסייע לך...
אני אפתיע אותך ואגיד - גם אני הייתי כזאת! כך הגעתי לטיפול.
הגעתי לרמות של לנסות לדחוף ידיד (היום זה ידיד לשעבר) מקומה שניה של הקניון, כמעט הצתתי בן אדם באוטובוס, שפכתי מים רותחים על משהו וכו'.
אני לא חושבת שאת מגיעה לרמות שאני הגעתי אליהן - אני חושבת שאת מגיעה לרמות של פגיעה באמון כפי שקרה לך עם אותו חבר או חברה לפורום אך לא מעבר לכך (תקני אותי אם אני טועה..).
בכל אופן, אני מבינה שאת מרגישה רעה ומוזרה בעקבות כך ולא רוצה להיות כזאת.
מתוקה, אף אחד מאיתנו פה בפורום לא יכול לתקן את זה בשבילך - את זה אפשר לתקן רק בחדר הטיפולים עם פסיכולוג מוסמך. אנחנו יכולים להיות כאן בשבילך, לשמוע ולתמוך.
מקסימה - אני מאמינה בך שתוכלי לשנות את דפוסי ההתנהגות שלך שאותם את לא רוצה ולא אוהבת בעזרת עבודה קשה אבל זה יקח זמן... זה לא יקרה באופן מיידי. זה יקרה בתוך התהליך שאותו את התחלת לעבור לא מזמן. תהליך ארוך ומורכב אך את תצליחי במידה ותעשי את המיטב שאת יכולה על מנת לסייע לעצמך..
אני בהחלט לא חושבת שאת רעה או מוזרה מכיוון שאת פועלת בדרכים שלא היית רוצה לפעול דרכם - אני חושבת שזוהי אחת ההשפעות לכל הזוועות שעברת והאשמה היא אינה שלך אלא של מי שפגע בך (שהם הרעים והמוזרים...).
מכבדת את העובדה שאת מרגישה אחרת מאיך שאני רואה את הדברים אך רוצה להדגיש לך איך אני רואה את הדברים...
מתוקה - מהידע האישי שיש לי מתוך הנסיון האישי שלי מתוך הסמפטומים שאני סובלת מהם - אני חושדת שאת משחזרת דברים שלא עובדו עדיין ולכן פועלת כפי שפועלת... עם תהליך ארוך, קשה ומורכב דפוסי ההתנהגות הללו ישתנו - כך אני מאמינה מתוך נסיון אישי שלי (:
לצפיה ב-'לא ידוע...'
לא ידוע...
29/11/2016 | 23:41
15
10
רב הפגיעות לא הגיעות לרמת כעס ותסכול (שלושתם ביחד) אז זה רק פגיעה באמון שזה גם אשמה נורא גדולה וכואבת להסתובב איתה..
חוץ מפגיעה שגרמתי למוות של עובר (שמינו לא ידוע) בגלל שדחפתי לה שולחן בשיא הכוח על הבטן ולא היה אפשרות להציל כלום.. עד היום אני מפחדת שהגלגל יחזור אליי בחזרה.. (אחרי המקרה.. נולדו לה ילדים) מקרה יחיד של אי שליטה בכעס, תסכול ועוד...
אני יודעת שאף אחת ואחד פה בפורום או בכלל יכול לשנות את דפוס ההתנהגות הזו חוץ מטיפול ראוי ואמין ושזה תהליך ארוך ומשמעותי ושזה לא משתנה בקסם או כהרף עין, זו סתם הייתה תקווה ואמון שווא ..
לצפיה ב-'למה עשית את זה? '
למה עשית את זה?
29/11/2016 | 23:54
8
12
אני יכול להבין את היצר התוקפני אני נאבק בזה גם אני, עשיתי הרבה דברים נוראים, והרבה פשעים , אז אני מבין תצד הזה, ולטעמי יש כפרה על הכל אפשר לבקש סליחה, אפשק לנסות להשתנות, זה אפשרי אבל לא פשוט וזה עבודה עצמית ולא בהכרח טיפול כזה או אחר, אני מאמין בעבודה עצמית ולא בטיפול ,אבל גם טיפול יכול לסייע לאנשים, הכרתי כאלו שזה עזר, לי זה לא עזר ואני לא מאמין בזה .
לצפיה ב-'גם אתה נתנאל'
גם אתה נתנאל
30/11/2016 | 00:07
18
אני חושבת שמשחזר דברים שלא עובדו כראוי...
זוהי תופעה מוכרת בקרב נפגעי אלימות מכל סוג שהיא...
לצפיה ב-'למה זה חשוב,'
למה זה חשוב,
30/11/2016 | 00:08
6
10
מה הסיבה שעשיתי מה שעשיתי?.. מספיק יש לי חרטה נוראית על זה וזה לא מרפה מהראש שלי לשנייה.. אני לא חושבת שזה באמת משנה מהי הסיבה לנעשה.. זה נעשה ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה..
אני לא חושבת שזה מספיק להתנצל.. ואני גם לא חושבת שהטיפול הכי טוב מספיק לזה.. ויעזור לזה.. אבל צריך להאמין..
לצפיה ב-'אני הוכחה...'
אני הוכחה...
30/11/2016 | 00:22
1
15
אני הוכחה שהטיפול יכול לסייע! אני הייתי מאוד אלימה (פיזית ומילולית) - היום אני לא כזאת בזכות הטיפול.
לצפיה ב-'...'
...
30/11/2016 | 00:27
12
יכול להיות שאני טועה.. זה נאמר מפי חוסר ידיעה מעבודה עם פסיכולוגית או עובדת סוציאאלית כזו או אחרת..
לצפיה ב-'כי הסיבה יכולה לעזור למנוע ממך לעשות זאת שוב'
כי הסיבה יכולה לעזור למנוע ממך לעשות זאת שוב
30/11/2016 | 00:54
3
9
אם את מבינה למה את פועלת ככה את יכולה למנוע את הפגעיה הבאה, הבנה של מצבך נפשי והבנה של האלימות בך והרוע בך ובנו עוזר לנטרל, שאתה מבין אתה יכול למנוע את זה ,קיצור מה שאני  מנסה לומר ברגע שאתה באמת מבין למה אתה פועל רק אז תוכל למנוע או להשתנות, ללא הבנה אתה הולך בערפל ואתה עוור, זה דעתי לפחות, לכן שאלתי, ברור לי שאת מתחרטת, זה דבר לא פשוט,  אבל את לא רעה, אני אישית לא חושב ככה, עשית מעשה רע זה לא הופך אותך לרעה ,את רוצה להשתנות וזה מה שחשוב, ובקשר להתנצלות, אני לא מתכוון ללומר סליחה, או מה שהוא כזה ,אלא באמת להתחרט, אי אפשר לכפר על דברים כאלו וכנראה לא יסלחו, אבל אם את מתחרטת באמת, אז זה נסלח ,זה לפחות דעתי,
לצפיה ב-'מבינה את הכוונה הטובה שבך'
מבינה את הכוונה הטובה שבך
30/11/2016 | 10:56
2
5
פשוט זה מסיבות שקצת קשה לי לדבר עליהם כרגע, זה מרגיש לי חושפני מידי..
כי רק להסביר במילים גדולות אף אחד באמת לא יבין.. ואז אצטרך להעכנס לפרטי פרטים וזה להיכנס כבר למקום רגיש אישי ולא פשוט עבורי..
לצפיה ב-'אני לא מתכוון שאת צריכה לספר את פרטי המקרה'
אני לא מתכוון שאת צריכה לספר את פרטי המקרה
30/11/2016 | 11:27
1
12
לי אלא לעצמך את צריכה להבין למה כך פעלת, אני לא חשוב בכלל, את ורק את יכולה לשנות את הצד האלים בך, אין צורך בפרטים, אלא בחשבון נפש, וזו הכוונה, האם את יודעת למה את פועלת באלימות ?מה המניע לזה ? אם כן את יכולה להתקדם ..
לצפיה ב-'........'
........
30/11/2016 | 13:23
3
הכי קל לבוא ולהגיד "כן אני מבינה.."
אבל לא תמיד ידוע למה נעשה המקרה, באותו הרגע.. אני יכולה לחשוב במבט לאחור למה המקרה נעשה לא במבט רק על אותו היום.. כרגע זה לא משהו שדחוף לי לשנות... מאז אותו המקרה אני כבר לא עושה את זה.. אני מצליחה להשתלט על עצמי ולעצור את זה בזמן..
לצפיה ב-'הכוונה שלי'
הכוונה שלי
30/11/2016 | 00:05
5
11
שאת הגעת לרמת ריבים מילוליים ולא פיזיים (שאת לא פגעת באופן פיזי במשהו מתוך כוונה לפגוע).
מבינה שזה כן קרה פעם אחת. מתוקה - זה בעיה ידועה שעלולה להגרם בעקבות כל הזוועות שעברת.
אני בטוחה שאת מתחרטת מאוד על מה שעשית אך אני לא רואה בכך אשמה שלך - הגלגל התחיל עוד לפני שאת דחפת שולחן על בחורה בהריון - זה התחיל ברגע שפגעו בך!
זוהי לא אשמתך כי את לא רוצה לעשות את זה - את פשוט לא מסוגלת למנוע מעצמך כרגע מלפעול כך...
יקרה, כואב לי עליך...
אני בטוחה שאת לא רצית לעשות לה את זה - שזה פשוט הייתה פעולה בלתי נשלטת - בעקבות מה שעברת. זה לא מצדיק את מה שעשית אך זה חלק מהסמפטומים שאת עלולה לסבול מהם בעקבות מה שעברת ולך אין שליטה על זה!
אני חושבת לא שהגלגל יחזור אליך אלא הגלגל עבר מהאנשים הרעים שפגעו בך אליך וממך לבחורה שנפגעה פיזית ממך...
אם לא היית מנסה להלחם בזה ופשוט מאפשרת להתנהגויות מסוג שכזה להיות מתוך רצון והרגשת - אני מעל כולם... מותר לי... אז זאת באמת הייתה אשמתך. אך מכיוון שאת עושה את המיטב לא להיות כזו ואת באמת באמת לא רוצה להיות כזו - זוהי אינה אשמתך! אלא אשמת הפוגעים בך!!!
מקסימה - השינויי יבוא, רק צריך סבלנות ועבודה קשה וארוכה...
לצפיה ב-'קצת קשה לי,'
קצת קשה לי,
30/11/2016 | 00:16
4
11
קצת קשה לי עם האשמה הזו על מה שעשיתי בגלל כל מה שעברתי.. זו לא מצדיק ולא סיבה להתנהג באלימות (פיזית) לאנשים שבכלל לא קשורים לעבר שלי.. לא צריכה לתת להיסטוריה שלי מקום להתבטאות שלילית ולקוייה ולהאשים את ההיסטוריה כי זה קצת הקטנת ראש ואי לקיחת אחריות על המעשה שנעשה..
אבל אני יכולה להבין את הכוונה שאת מתכוונת אליה ..
לצפיה ב-'מתוקה אני בשום אופן לא מצדיקה!'
מתוקה אני בשום אופן לא מצדיקה!
30/11/2016 | 00:19
3
19
אך אין לך שליטה על זה כרגע...
איך את יכולה להיות אשמה במשהו שאין לך יכולת בחירה בתוכו...? אין לך שליטה על זה...
לצפיה ב-'אהה...'
אהה...
30/11/2016 | 00:32
2
14
עכשיו הבנתי.. היה לי מוזר שהסכמת והצדקת כביכול את הנעשה..
מסתבר שטעיתי בהבנתי בתגובה...
צודקת זה נעשה כבר ואין לי שליטה על זה
חוץ מחרטה אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה וחוץ מלקוות שזה לא יקרה עוד ואני גם לא מעוניינת שזה יקרה
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
30/11/2016 | 00:39
1
16
לא הצדקתי אך הדגשתי שאת לא אשמה! מתוקה - אל תוותרי על עצמך ועל העתיד שלך - השארי בתהליך הטיפולי והשקיעי בו את כולך - את יכולה ומסוגלת לשנות את חייך בעזרת סיוע מקצועי!
האמיני לי - אני מדברת מנסיון אישי בלבד...
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
30/11/2016 | 10:50
7
אני רוצה,להישאר בטיפול ולהתחיל לשנות את חיי קצת לטובה.. (יש דברים שמשתנים.. תודה לאל.. מתחילה לראות קצת דברים טובים). למרות שהיו בהם גם דברים טובים עוד הרבה לפני.. אני פשוט רק מסתכלת ומחבקת את הכאב והקושי ונתפסת עליו חזק ולא מרפה, מאשר לעשות כך עם הטוב והחוזק שיש בי כמו שאומרים ואמרו לי אתמול דיי הרבה שכבר הרגשתי לא נעים..
קשה לי קצת לעכל אמירות מאנשים שזה דברים חיוביים שרוצים בשבילי או שרואים שעברתי..
לצפיה ב-'בובה טרגר'
בובה טרגר
30/11/2016 | 01:25
2
26
בובה בלי עינים .
בובה על חוטים .
בובה נע לכל  הכוונים .
בובה אסורה, בובה אלימה .
באו ודפקו אותה מכל הצדדים ,
ישבה אדאישה הסתכלה בעין הרוצחים.
לא אמרה מילה, בובה מטומטמת בוובה מזיונת
מתענגת, בובה נהנת מין בכפייה, נהנת מאלימות.
נהנת מהשפלות, בובה ממוכנת, חלודה כולה, שחורה
כולה, בובה טעות ,בובה עלובה תמותי !!! שונא אותך .
שונא להיות בובה שלך ,שלכם ,של כל המפלצות, ואני
בובה מפלצת, בובה טורפת, מטורפת, סליחה שנולדתי.
סליחה על הכל אבא ,בובה כזו הייתה טעות, חבל לא הפלו
אותה אולי בא בטעות, סתם סמרטוט, הלוואי ואמות, ילד
טעות, ילד נחות, לא ראוי לאהבה, בן זונה משוגע , למות
למות למות, מפלל לגאול עצמי מהטנופת, הזו של בובותיות
מזופתת, חסר ערך,  חסר עמוד שדרה, עלוב ,למה לא לגרוס
את הבובה לעד ,להפילה לאש ,לשרוף את כול כולה ,בובה מזיונת.
תמותי, שונא להיות הבובה שאני , 
לצפיה ב-''
30/11/2016 | 01:35
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
30/11/2016 | 01:38
5
לצפיה ב-'(טריגר) מר רשע'
(טריגר) מר רשע
28/11/2016 | 21:32
3
32
האדון ניסה לנטרל את קצות הגפיים שלי
והכניס אותי לשיתוק מהדיגדוגים
הוא העמיס על מערכת העצבים הפעוטה שלי
הוא אהב לפלוש לתוך הגוף שלי ולעורר עד קצה היכולת את הסיבולת התינוקית שלי
כל התחושות שהוא גרם לי עיצבו אותי כמו נייר שמקמטים

לצפיה ב-'אוי! נורא..'
אוי! נורא..
29/11/2016 | 10:37
1
17
יש משהו אחד שלמדתי פה בפורום - שסיפורים על תינוקות הכי קשים בשבילי ומזעזעים אותי...
תינוק הוא כל כך תמים, כל כך טהור, כל כך חדש ולפגוע בו ככה - זה מזעזע אותי! כל כך נוגע בלב וכואב, צורם!
אנשים רעים כל כך...! לפגוע כך בתינוקות. מזעזע...
כל כך מצטערת לשמוע על מה שעברת.
לצפיה ב-'אני רואה בזה חולי יותר מרוע'
אני רואה בזה חולי יותר מרוע
29/11/2016 | 23:35
17
אני באמת ותמים לא רואה בפדופלים אנשים רעים , הם אנשים מאוד חולים ומסכנים, אני גם מאוד מרחם אליהם, זה מחלה קשה מאוד, והם גם מרגשים רגשות אשמה כבדים, הייתי בקשר עם אנשים כאלו, שהייתי במקמות מאוד סגורים, וזה פחד גם שלי, אני יכול להבין גם אותם, לא להצדיק אלא להבין שהם חולים, צריך לטפל דחוף טיפול וזה אפשרי ... וחובה לטפל באנשים כאלו לשלוח לכלא זה לא רק הפתרון, טיפול שווה זהב . הם יכולים לא לפגוע צריך לנסות לנטרל אתה היצר החולני והרסני, אני נאבק בזה בעצמי , מקווה שלעולם לא נגיע למה שתיאר מור
לצפיה ב-'מגע'
מגע
29/11/2016 | 18:39
10
היי 
מגע, הוא דבר כל כך ראשוני וטבעי לבני אדם, והעובדה שהורים או אחרים לוקחים משהו כל כך נקי ובסיסי למקומות כל כך קיצוניים מזעזע אותי.
מאחלת לך שתחוונ גם קשר אחר, מתחשב ומכבד, שיהיה בו גם מגע נעים ומנחם.
ליאורה
לצפיה ב-'זה באמת קורה!!!'
זה באמת קורה!!!
26/11/2016 | 19:40
4
35
הספירה לאחור החלה...
כל כך מרגש (-:
לצפיה ב-'מה קורה ?'
מה קורה ?
26/11/2016 | 20:30
3
14
הבחור שפגע בך עוזב ?אם כן אני ממש שמח
לצפיה ב-'השעה מתקרבת...'
השעה מתקרבת...
26/11/2016 | 21:02
2
31
השותף עוזב...
זה קורה בלילה בין רביעי לחמישי...

תודה נתנאל (-:
לצפיה ב-'יופי אני שמח'
יופי אני שמח
26/11/2016 | 21:54
1
9
לצפיה ב-'תודה (:'
תודה (:
27/11/2016 | 18:35
6
לצפיה ב-'זקוקה לסדר יסודי במוח...... אולי טריגר?'
זקוקה לסדר יסודי במוח...... אולי טריגר?
24/11/2016 | 03:16
6
56
אשמח אם תוכלו לסדר לי קצת את הראש....
אני מרגישה שאני נמצאת בנקודה הכי קריטית בהתמודדות שלי ובחיים שלי באופן כללי. אני יודעת שהגעתי לנקודה הנכונה עם השלמה והבנה שלא אוכל לשנות את משפחתי , אני בתהליך כמו שרובכם יודעים ובפרק זמן של פחות משנה עברתי תהליכים רבים מבלי לעכל כלום.
הבעיה? שנקודת המפנה הזו שאני יודעת מה עליי לעשות כדי להמשיך היא כ"כ קשה!!!! אני מרגישה שאני על סף התמוטטות שמעולם לא הייתי.
אתמול התקשרתי לבוסית וביקשתי להוריד משמרת אחת בסופ"ש כדי לצבור כוחות- היא כמובן הסכימה. אך זה מקום עבודה חדש שאני עדיין צריכה להוכיח את עצמי וזה לא פתיח טוב (בנוסף לעוד כמה דברים שהקשו עליי...) ובאתי למשמרת לילה, אחרי שעה היא גילתה המון הבנה ואמרה לי שאני יכולה ללכת.... מבלי שהיא יודעת הרבה.. התמוטטתי . 
קשה לי לישון, קשה לי לאכול, קשה לי להתקלח, קשה לי לשתף וזו אולי הפעם הראשונה שאני מנסה קצת יותר להסביר בתקווה שאולי באמת זה יקל עליי ותוכלו להכווין אותי..
עזבתי את הבית, גרה כרגע אצל משפחה מורחבת.. עד שאוכל לשכור דירה.
מרגישה עול, מרגישה אשמה בכל עוולות המשפחה למרות שברציונל אני באמת יכולה להגיד שלא אני אשמה בחרא שהולך בינהם אבל.. זו המשמעות שלי.
באמת, לפעמים אני חושבת שאם לא הייתה נויה הם היו צריכים קצת לקחת אחריות ולהתמודד.. נויה אשמה תמיד, בתור ילדה-נערה-בחורה. היא אשמה בפרידת ההורים שלה.. בריבים שלהם עם כולם.. תמידדד.
זה כן מרתיח אותי אבל חוסר ההבנה והילדותיות שלהם גומרת עליי, אולי דווקא בזמן הזה שהתחלתי לפעול בצעדים קצת יותר גדולים כדי להציל את עצמי.
זה בנוסף לפרידה וידיעת הנטישה שאני נאלצת להוסיף......
זה בנוסף לפלאשבקים וההצפות של הפגיעות.......
מרגישה שהכל סוגר עליי. מרוב שרע לי הפסקתי לחלוטין לשתף אנשים או לדבר בכלל ופשוט התבודדתי..... הרגשתי שלא אצליח בלאו הכי לבטא את עוצמת הכאב והלחץ שאני שרויה בו. גם עכשיו לא מרגישה שאני מצליחה אבל מניחה שזו בעיה שלי עם עצמי.........
היחיד שדובב אותי בחודש וחצי האחרונים היה הפסיכולוג שלי שבאמת בלעדיו מניחה שהייתי מתמוטטת.
מרגישה לבד, תלושה ולא שייכת לשום מקום. כאילו אין לי מקום בטוח בעולם הזה... ההשלמה עם העובדה שהוריי מעולם לא היו הורים וכרגע הכל מוטל על כתפיי ואין לי באמת זמן להחלים ולהתמודד עם השלכות האונס , ההליך הפלילי, הפרידה, הכללל כי אני במרדף ובמלחמת הישרדות . 
לצערי נאלצתי לבקש לא לעבוד עד שבוע הבא היום, כי אני באמת מרגישה שזה כדי לדחות את ההתמוטטות שלי.. כאילו אני באיזשהו מקום בטוחה שזה יקרה והכל לשווא.
המועקה הפכה לפיזית ממש וחונקת... שום דרך להפחית אותה לא מצליחה. זה סיוט סיוט סיוט פשוט לא מצליחה לברוח מעצמי.....
אני בשלב שאני רק לומדת להבין מה אני רוצה, מי אני באמת ומנסה להתנער מכל הדברים השליליים שאמרו לי במשך שנים.. הרי אין בן אדם שהכל חרא אצלו, לא פשעתי ולא הייתי ילדה חרא באופן חריג.. בטוחה שהיו יכולים למצוא משהו אחד טוב. הבנתי גם שלעולם לא אצליח לרצות אותם ועד היום זה פשוט בא על חשבוני.. כי כל חיי ניסיתי לזכות באהבה שלכם ורק רציתי שיהיו גאים בי.....
אז..........
החלטתי אחרי התלבטויות רבות כן להיחשף ללא עיוות קול/שם בדוי.... כי נראה לי שמי מכם שהספיק להכיר אותי הבין שאני דעתנית מאוד וקשה לי לשתוק (לטוב ולרע).... זה לא היה קל, אך היום בבוקר התפרסמה הכתבה בידיעות אחרונות ובאמת שקיבלתי תגובות מחזקות רבות......
אבל זה לא מרגיש ככה בכלל. אני רק מרגישה יותר בודדה , כאילו אני נתפסת כחזקה בזמן שאני מתפוררת מבפנים, בזמן שאני מנסה לעצור מהלב שלי דימומים רבים כל כך....... ממש ממש קשה לי. אנשים חושבים שאם אדם מכונס בעצמו אז הכל בסדר.. לפעמים זה דווקא כי רע כל כך .. 
אה.. ההורים שלי גם מתכחשים אליי. לא , הם לא מאשימים אותי באונס (לפחות זה) אך עדיין אוחזים בדעות של אנשי מערות. לא הזכרתי כלל את המשפחה מהסיבה שכיבדתי אותם..... אמא שלי זרקה לי "את מפשיטה את כולנו בחוץ"- וואלה אמא, חשבתי שאני זו שהופשטה בחוץ תרתי משמע!!!!
באיזו זכות?!?! ועוד להחליט שהם לא קוראים ולא רואים ואם יישאלו יגידו שהם לא בקשר איתי. התגובה שלהם רק גרמה לי להבין שאני חייבת לשבור את השתיקה ולהשמיע את הקול שלי כי זה בוער בי! קשה לי עם חוסר צדק כל כך!
אני שלמה עם זה שלא תטעו, אבל נפילת המתח הזאת אולי בצירוף עם רצף האירועים והשינויים בתקופה הזו יחד עם המלחמת הישרדות-התשה הזו גרמו לי להרגיש כמו שאני מרגישה עכשיו- מותשת, זקוקה נואשות לקצת זמן לעכל עם עצמי, להרגיש נאהבת על עוד אדם בעולם חוץ מסבא שלי המדהים.... רק מקום חם ובטוח, שיהיה יציב לשם שינוי....
לא רוצה להתמוטט, לא רוצה להרגיש שהכל היה לשווא, באמת לא רוצה.. אבל מרגישה אובדת עצות כל כך.

מתנצלת על הבלאגן, מקווה שהצלחתי לשתף לפחות ברוב......
 רק רוצה לא ליפול........ בבקשה אם מישהו היה בנקודת שבר הזאת אשמח לקבל עצה טיפ או כל דבר שיכול לעזור או עזר לו למצוא כוחות במשבר הזה....
מרגישה שזו באמת נקודת המפנה בחיי.......
לטוב או לרע?
רק רוצה שיהיה טוב .... ובאמת להאמין ולראות את זה קורה.. או לפחות שיהיה לי מקום טוב או דבר טוב אחד.. רק אחד.....
נויה.........
לצפיה ב-'ציפור עם כנפיים גזורות'
ציפור עם כנפיים גזורות
24/11/2016 | 05:23
23
"האדם דומה לציפור, בכוחה של ציפור לעלות מעלה מעלה בתנאי שתניע כנפיה ללא הרף. ברגע שתפסיק להניע כנפיה , הרי היא צונחת ונופלת"
לצפיה ב-'נויה יקרה, באמת אין כמוך'
נויה יקרה, באמת אין כמוך
24/11/2016 | 09:51
1
35
נויה יקרה, 
שולחת לך חיבוק גדול, מאמצת אותך אל ליבי ומאחלת לך שהכוחות הגדולים שלך ישמרו עלייך. את יודעת שאת הולכת בדרך נכונה, את יודעת שאת לוקחת אחריות על החיים שלך, והיום את גם יודעת שאת לא יכולה לשנות אחרים, גם אם זורם לכם אותו דם בורידים..
אני מרגישה גאה שאני מכירה אותך ולו דרך הפורום הזה בלבד. 
חזקי ואמצי, אהובה
ליאורה

לצפיה ב-'תודה רבה ליאורה מדהימה!'
תודה רבה ליאורה מדהימה!
25/11/2016 | 23:46
11
מעריכה אותך מאוד...
לצפיה ב-'נויה יקרה!'
נויה יקרה!
24/11/2016 | 15:39
2
22
אני חושבת שזה חשוב מאוד שאת כותבת ומוציאה החוצה...
שאלת לעצה או טיפ או כל דבר שיכול לסייע...
מתוקה - אני חושבת שהדרך היחידה לעזור לעצמך היא להפסיק לערב את עצמך בצרות של אחרים, לתפוס מרחק מכל מה שקורה בבית של ההורים (עכשיו שאת כבר לא שם) ולהתמקד בך ובעתיד שלך ובטיפול בך...
לפעמים אנחנו חייבים להיות אנוכיים על מנת להציל את עצמנו!
בלי כוחות את לא תוכלי להתמודד עם כל מה שעברת, את לא תוכלי לצמוח...
נתקי את עצמך (הכוונה לא מבחינה דיסוצאטיבית אלא הכוונה מבחינה של להמנע) מכל דבר מציף (טריגרים), מכל דבר פוגע (התעסקויות במה קורה עכשיו במשפחה שלך והתעסקויות בצרות של אחרים בין אם חברות ובין אם בכתבות ובין אם בכל דבר אחר) והתרכזי בך, בטיפול בך ובעתיד שלך...
לדעתי זוהי הדרך היחידה להתחיל לצבור כוחות חזרה ולחזור להתעסק בעתיד שלך (עבודה על מנת לצאת לחיים עצמאיים) פלוס התמודדות מול כל הפוסט טראומה וההשלכות של הפגיעות שעברת.
תהיי אנוכית כרגע ותדאגי לעצמך.
לדעתי - זוהי הדרך היחידה...
לצפיה ב-'אהובה'
אהובה
25/11/2016 | 23:51
1
15
אני יודעת ברציונל שאת צודקת.. מניחה שאת מכירה היטב את הפער הגדול שקיים בין הרגש לרציונל...
כל כך קשה רגשית להפסיק לחשוב על אלו שמאז ומתמיד חונכתי לראות אותם בלבד, הרי בלי זה לא הייתה לי משמעות..
כנ"ל עם חברות והודעות שאני מקבלת מבחורות וגם בחורים שנפגעו....
אבל כן, אחרי שנכוותי שוב ממשהי שחשבתי שהיא חברה ורק אני והיא יודעות כמה הייתי שם עבורה, נפשית ופיזית אכזבה אותי כל כך , בחרתי להתרחק ממנה ומעוד מקום שבו הייתי צריכה להכיל הרבה. כי בחיים לא חושבת שאוכל לסרב ואוכל לשים את עצמי קודם.
אז כן, משתדלת להתרחק רק שמהמשפחה למרות שאני רחוקה אני מאוד דואגת.....

תודה לך
לצפיה ב-'מתוקונת!'
מתוקונת!
26/11/2016 | 10:10
10
בשום אופן לא התכוונתי להגיד לך להפסיק לחשוב עליהן/ם... הרי אני הכי בקטע של לא לברוח ממחשבות, לא לברוח מרגשות וכו'...
התכוונתי בקטע העשייתי - לא לערב את עצמך במקומות שפוגעים בך - לדוגמא, אם אחותך מתחילה לספר לך דברים על אמא שלך שקשה לך לשמוע ומציף אותך - הגידי לה - בבקשה תעצרי פה. אני לא יכולה להתמודד עם זה. אם חברה מתחילה לספר לך פרטים על תקיפה שעברה - עצרי אותה פה - תסבירי לה שאת לא יכולה כרגע להתמודד עם זה... כתבה על פגיעה מינית - פשוט לבחור לא לקרוא... בדיוק כפי שאת שלחת לי בוואטס אפ כתבה - עניתי לך שבקשתי ממך לא לשלוח לי דברים כאלו משום שאני לא יכולה להתמודד עם זה... ולא קראתי את הכתבה. גם כשהזכרת את המילה מישטרה לא פתחתי את השיחה (פשוט לא עניתי) כי אני לא יכולה להתמודד עם זה...
דברים בסגנון הזה...
אם אמא שלך מתקשרת אליך ומתחילה לדבר אליך לא יפה - הגידי לה - אני לא יכולה להתמודד עם זה ולכן סוגרת את הטלפון וסגרי את הטלפון...

זאת הכוונה שלי בלבד.
את צריכה לדאוג לעצמך ולשמור על עצמך - התמודדי עם מה שכבר קרה, אל תוסיפי לעצמך צרות להתמודד איתם...
לצפיה ב-'הצילו!'
הצילו!
24/11/2016 | 22:36
4
39
מי רוצה להצתרף אלי?
אני זועקת לשמיים - הושיעני!!!!!!!!!!
אהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאההאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאהאה!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'מה קרה ? '
מה קרה ?
25/11/2016 | 11:18
1
16
מקווה שתרגשי טוב ....
לצפיה ב-'סתם מוציאה תסכולים...'
סתם מוציאה תסכולים...
25/11/2016 | 13:05
19
תודה מותק (:
לצפיה ב-'מצטרפת אלייך'
מצטרפת אלייך
26/11/2016 | 00:04
1
25
ובכל הכוח...שנותר חחחחח
לצפיה ב-''
27/11/2016 | 18:38
6
לצפיה ב-'די!'
די!
24/11/2016 | 19:37
30
38
אש הלהבות לא תכבנה,
עשן במרומים,
סערת עולמים,
איה שער הרחמים...
לא תמצאני ולא תמצאוהו...
כן לשלום ולא לאלימות!!!
ים המוות.

אז למה רע לי כל כך?

מוצאת את עצמי נרדפת על ידי אנשים הזויים בטלפון - מעלה חיפוש שותפה לדירה באנטרנט ומקבלת טלפונים על מסז'ים (שמעולם לא בקשתי), טלפונים בשעות לא שעות (4:30 בבוקר ליתר דיוק), גברים שמתחננים שלא אפסול אותם מהיותם גברים, ערבים שמתקשרים אלי, בחורה שמתקשרת ומדברת איתי על חיי המין שלה...

הילד שעובדת איתו האשים אותי בפני ההורים שלו בדברים שמעולם לא עשיתי - קבלתי שיחת נזיפה מהאמא של הילד בעקבות זה. הסברתי לה את האמת - מקווה שמאמינה לי.

די! יש לי מספיק צרות משלי... למה לשגע אותי...?
לצפיה ב-'נשמע גרוטסקי לגמרי'
נשמע גרוטסקי לגמרי
24/11/2016 | 20:02
11
ממש קפקאי כזה נשמע לא פשוט באמת זוועה , מקווה שזה יפסק ...
לצפיה ב-'ואהבתי נורא את ארבעת השורות זה ממש שיר'
ואהבתי נורא את ארבעת השורות זה ממש שיר
24/11/2016 | 20:04
28
12
ושיר נפלא אהבתי נורא את כתבת ?
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
24/11/2016 | 20:08
27
12
כן, אני כתבתי - סתם מוציאה תסכול...
לצפיה ב-'ממש יפה סחטיין'
ממש יפה סחטיין
24/11/2016 | 20:13
26
9
מקווה שיפסקו להטריד אותך ,,,
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/11/2016 | 20:14
25
9
כנראה שאין לי מוצא...
לצפיה ב-'תמיד יש מוצא צריך רק תקווה'
תמיד יש מוצא צריך רק תקווה
24/11/2016 | 20:16
24
12
אני מבין לגמרי יש גם בי הרבה יאוש אבל רבי נחמן מבסרלב אמר אין יאוש בעולם כלל אני מאמין בזה בסופו של דבר , ויש תקווה ויש אור בלי חושך אין אור, העולם לא מושלם , והחיים קשים, אבל מצלחים, שורדים ואף נהנים ...( כמה שזה נשמע רחוק גם לי ) .
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
24/11/2016 | 20:22
23
13
אך באיזה שהוא מקום מרגישה שכל מקום אליו פונה מוצאת הטרדות, פגיעות, תקיפות, אלימות, צעקות, קללות, שנאה...

אפילו בדבר הכי לא קשור - חיפוש דירה או חיפוש שותפים...
זוכרת שחפשתי דירה בעבר אפילו קרה שהציעו לי לגור בחינם תמורה לסקס ואחד התחיל עם אמא שלי ואחד היה סרסור של הדיירת השניה בדירה...
שותף אנס אותי, שותף היה אלים פיזית ומילולית כלפי וכלפי השותפה השניה, שותף אנס את החברה הכי טובה שלי בתקופה ההיא...
זה לא נגמר. כל מקום שפונה שווה צרות...

בכל דבר, בכל פניה שעושה נתקלת בעולם הזה...
לצפיה ב-'עולם רווי כאב ופגיעה'
עולם רווי כאב ופגיעה
24/11/2016 | 20:27
9
7
כנראה שזה מותר כי אם היה אסור זה לא היה קורה...
לצפיה ב-'זה כי אנשים חושבים שמותר להם הכל'
זה כי אנשים חושבים שמותר להם הכל
24/11/2016 | 20:31
8
6
וכמו שאומרים לא חושבים איך הם היו מרגשים, סבתא שלי אמרה שאמא שלה אמרה כך " דקור את עצמך קודם ואז דוקר מי שהוא אחר כי אז תבין שזה כואב גם לו " מה שהוא כזה, לא ממש זוכר , אבל זה בנוסח אל תעשה לחברך מה שונא עליך, וזה נכון, וכל אחד צריך ללמוד, אבל אין מה לעשות הרוע קיים כי אנחנו אנושים ולא מלאכים וחטאים אבל צריך לנסות להמנע מלפגוע , זה לפחות דעתי ואני מאוד משתדל לא לפגוע ..
לצפיה ב-'נתנאל יקר!'
נתנאל יקר!
24/11/2016 | 20:34
7
7
אני חושבת שהרצון שלך לא לפגוע זה מדהים ובאמת מאמינה בכל ליבי שאתה עושה את המיטב שאתה יכול.

אני כבר לא פוגעת אך ממשיכה להפגע בכל פינה שאני פונה אליה...
לצפיה ב-'כן אני מאוד משתדל כבר לא אלים'
כן אני מאוד משתדל כבר לא אלים
24/11/2016 | 20:35
6
6
אני גם ממשיך להפגע בעיקר על ידי המשפחה אולי כי אני כבר כמה שנים לא יוצא מהבית, גם בגלל הדיכאון  וגם בגלל חרדה ...
לצפיה ב-'הלוואי והיה לך מקום לפנות אליו...'
הלוואי והיה לך מקום לפנות אליו...
24/11/2016 | 20:37
5
6
הלוואי והיה לך מקום לפנות אליו - לצאת מהבית של ההורים על מנת להפסיק להפגע מהם...
לצפיה ב-'כן זה יקרה'
כן זה יקרה
24/11/2016 | 20:38
4
5
מקווה לצאת בקרוב ...
לצפיה ב-'שמחה לשמוע'
שמחה לשמוע
24/11/2016 | 20:38
3
7
שיש אופציה קיימת (:
לצפיה ב-'אין ממש אבל אני אחשוב על איך'
אין ממש אבל אני אחשוב על איך
24/11/2016 | 20:39
2
6
אולי אני יעבור להוסטל נראה כבר או יגור עם אחי שהוא יעזוב את הבית
לצפיה ב-'זה גם אופציה...'
זה גם אופציה...
24/11/2016 | 20:43
1
7
העיקר לצאת משם.
לצפיה ב-'כן חייב לברוח'
כן חייב לברוח
24/11/2016 | 20:44
4
לצפיה ב-'כן אני מבין זה גורם לחוסר אמון'
כן אני מבין זה גורם לחוסר אמון
24/11/2016 | 20:28
12
5
אני מבין לגמרי אבל אני מאמין שיש אנשים טובים פשוט קשה למצא אותם אבל הם קיימים, אני מאחל לך שתכרי רק אנשים שיטבו איתך שיאהבו ויתמכו ,ממש קשה מה שאת מספר, סבלת המון , מאחל רק טוב, את עוד תמצאי אנשים טובים, תחפשי אני לגמרי מבין אותך גם אני נתקלתי  בהרבה אנשים שפוגעים, אבל אצלי זה יותר משפחה, אבל רצלך ממש כל מקום שאת הולכת הורסים אותך . זה נורא קשה באמת ...
לצפיה ב-'אצלי זה גם משפחה'
אצלי זה גם משפחה
24/11/2016 | 20:32
11
9
(לא ברמה שלך - אך גם משפחה) וגם כל אחד אחר...
אפילו הבן אדם היחידי שכבר חשבתי שלעולם לא יפגע בי ניצל את המצב שלי - אפילו הוא! ופגע בי מינית ביודעין.
אז כל מה שנשאר זה אתם המקסימים שכל כך מסייעים ועוזרים - אך הלב שבור ומתחילה לדמוע.
אין הצלה!
לצפיה ב-'כן אני יודע עברת המון'
כן אני יודע עברת המון
24/11/2016 | 20:34
10
9
אני קורא אותך ומזעזע עברת באמת המון ,אני באמת אין לי הרבה מילים, אני לא יודע מה לומר במצבים כאלו, שולח לך חיבוק, ומאחל שתהי שמחה יותר ,אולי לא מאושרת ( לא חושב שאפשר להיו מאושר בעולם הזה ) אבל בטח לא סבל נפשי כזה ,רק רגיעה, אמן
לצפיה ב-'מותק אתה מדהים!'
מותק אתה מדהים!
24/11/2016 | 20:35
9
13
הבאת אותי לדמעות התרגשות...

אין סוף לסבל...
לצפיה ב-'תודה , אני לא חושב שאני מדהים'
תודה , אני לא חושב שאני מדהים
24/11/2016 | 20:37
8
5
אני בדומה למאי מאוד מלקה את עצמי וחושב שאני רע אבל אני עובד על זה, כי ככה הכנסו לי לראש, וקשה להפטר מזה .
לצפיה ב-'אתה לא רע...'
אתה לא רע...
24/11/2016 | 20:42
7
12
עשית דברים רעים - אך לא באשמתך! באשמת הפוגעים בך...
אתה עושה את המיטב לכפר על המעשים ההם ואתה עושה את המיטב להשתנות לטובה - מבחינתי, זה מה שחשוב.

אתה לא רוצה להיות כזה ועושה את המיטב להלחם בזה ולשבור את מעגל האלימות - לכן אני כל כך מעריכה אותך!!!
לצפיה ב-'נכון זה החלום שלי לא להיות אלים'
נכון זה החלום שלי לא להיות אלים
24/11/2016 | 20:43
2
5
רוצה להיות אדם טוב באמת מפלל לסה מקווה מאוד שאצליח ..
לצפיה ב-'עם המון רצון ועבודה קשה'
עם המון רצון ועבודה קשה
24/11/2016 | 20:44
1
9
מאמינה בך!
לצפיה ב-'תודה רבה אני שמח לא מה בכך'
תודה רבה אני שמח לא מה בכך
24/11/2016 | 20:46
4
לצפיה ב-'והערה'
והערה
24/11/2016 | 20:46
3
6
אני מסכים שיש חלק לפוגעים בי שעצבו את אישיותי האלימה, אבל זה לא אמור לעניין את הנפגעים, זה שזה לא רק אשמתי זה נכון אבל גם לי יש חלק בזה , ואני לא חף מאחריות , זה לפחות דעתי .
לצפיה ב-'לא התכוונתי שלך אין אחריות'
לא התכוונתי שלך אין אחריות
24/11/2016 | 20:52
2
12
התכוונתי שכל הפעולות הללו הן בהשפעה של מה שעברת ואתה כמובן צריך לעשות את המיטב להמנע מלפגוע כמה שאפשר ואני מאמינה שאתה עושה את זה...

עם הכלים הנכונים והסיוע הנכון והעבודה הקשה - אני מאמינה שאתה תצליח.
אתה בן אדם מיוחד - לא כל אחד היה רוצה להשתנות כמוך...
תראה כמה דורות האלימות נמשכה - אף אחד לא ניסה להפסיק את זה לפניך ואתה בוחר להגיד די!
יש לבחירה הזו ולמלחמה הזו משמעות רבה...
נפלת למשפחה כזו - לא בקשת את זה אך אתה כן מבקש לצאת - זה אומר הרבה על האישיות שלך...
בן אדם מיוחד ומדהים שנפל למשפחה הלא נכונה ונכווה מאוד קשה אך לא מוכן להעביר את הכאב לדור הבא ולא רוצה לגרום סבל לאחרים...
לצפיה ב-'נכון אני מסכים זה הפחד הכי גדול שלי'
נכון אני מסכים זה הפחד הכי גדול שלי
24/11/2016 | 20:58
1
4
להיות כמו הורי זה אחד הסיביות שאני לא רוצה להביא ילדים , זה ממש מפחיד אותי, אני מקווה שאני ישבור את מעגל האלימות, ותודה לך על האמונה לא מה בכך, עד עכשיו לא האמנו בי, אני שצח שיש אנשים כמוך שרואים בי טוב ...
לצפיה ב-'מותק!'
מותק!
24/11/2016 | 20:59
18
אני שומעת את כח הרצון שלך...
לצפיה ב-'אלו העיניים שנפגעו -טריגר-'
אלו העיניים שנפגעו -טריגר-
23/11/2016 | 20:55
3
30
לדתיים יש משפט "אל תביט בפני רשע"
ואולי מה שהכי פגע זה לראות אבא שהוא שטן
אבא , שהיא דמות כביכול לשאוב ממנה ולהיבנות ממנה אך המפגש הראשון ביני לבין אבא שלי היה אחר
אבא עם עיניים עיוורות, מלאות (מה שלא ידעתי אז ) תשוקה, אבא אכזר חף מהסכלות מרעיפה חום ואהבה. אבא קר אכזר כמו מי שניגש לחדר עינויים מסתכל על הבן אדם שמולו וישר מתחיל לעקוד אותו איזמל לפה ועינוי כזה וכזה וכן הלאה...
אבא שאתה שואף להידמות לו ושפנייך ייצגו אותו
לא היה קיים לי
מפגש מביך
פחות כואב לי כשאני רואה בו כמין רק אימבסיל ששגה ולכן מי שאפשר לפקוח את עיניו
עובדה שבסוף הסתדרנו בינינו

ועם מפגש ראשוני כזה עם בני אדם איך ילד ירצה להמשיך להסתכל על העולם? אולי יעדיף לעקור את עיניו שלו ולחלום על עולם אחר
מאז החיים הם מאבק בלתי פוסק לראות את הטוב גם כשהרע פושה ומשתלט

החום והרכות שמאפשרים הכלה , בכלל הכלל, של המציאות, של החושים, של הרגשות.... לא היו קייימים לי והם מאבק בלתי פוסק עבורי. הנני אדם שנכווה. לוואי ויהפכו למושרשים בטבעי הלוואי ואוהב את עצמי בריא תקין ובעל גבולות תקיף וחזק ולא רק חלש כנוע ווותרן כפי שהוריי בלבד הסכימו לאהוב אותי.

לצפיה ב-''
23/11/2016 | 23:21
7
לצפיה ב-'אמן ואמן'
אמן ואמן
24/11/2016 | 09:41
4
לצפיה ב-'אני חושב שמגיע לך אהבה'
אני חושב שמגיע לך אהבה
24/11/2016 | 18:57
14
אני אישית לא מאלו שהולכים בגישה הוא שטן הוא רשע וכו אבל אני יכול להבין את המקום הזה, ואבא שפוגע בילדו הוא עשה מעשה רע  אך זה לא אומר שכולו רע ,אני רואה את הכאב שלך וכואב\ לי, אתה כותב חד וחזק, המשך לשתף, אנחנו איתך  חיבוק בהסכמה .

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ