לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הריון תאומים והריון שלישייה
אתם נושאים/נשאתם יותר מעובר אחדאם בדרך הטבע או בדרכים אחרות-זהו מקומכם!בטוחני שתמצאו ב הזה מקום להכל:לשאול, לתהות, להזדהות ולשתףועוד הרבה מעברברוכים הבאים

אודות הפורום הריון תאומים והריון שלישייה

אתם נושאים/נשאתם יותר מעובר אחדאם בדרך הטבע או בדרכים אחרות-זהו מקומכם!בטוחני שתמצאו ב הזה מקום להכל:לשאול, לתהות, להזדהות ולשתףועוד הרבה מעברברוכים הבאים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

חדשה פה.. התייעצות עם המנוסות שכאן.
17/01/2016 | 10:12
7
196
מעקב של הריון רגיל אני כבר יודעת איך מתנהל ועכשיו מרגישה בערפל לגמרי.
מהנסיון של מי שפה, מעקב של תאומים דורש תדירות יותר גבוהה מהרגיל אצל הרופא?
צריך לבדוק הרבה בדיקות פנימיות כדי לדעת שהכל סגור ובסדר?
כל הריון כזה נחשב להריון בסיכון גבוה?
תודה לכל מי שתוכל לפזר לי קצת את הערפל..

אני יכולה לספר מה קורה אצלי
17/01/2016 | 13:35
1
121
אני בהריון ראשון, של תאומים. ב"ה.
הגעתי לרופא שרציתי שיעשה לי מעקב- ואמר לי שלפי חוזר מנכ"ל של מכבי (שלף והראה לי אותו), כל הריון מרובה עוברים, גם הפשוט ביותר (כמו שלי- שזה תאומים לא זהים שלכל אחד מהם יש שק משלו ושליה משלו והשליות התמקמו במקומות אחרים לגמרי), נחשב הריון בסיכון, ולכן אני צריכה לעשות מעקב אצל רופא נשים שמומחה בהריון בסיכון גבוה...

אני בשבוע 20+4, השבח לא-ל, אבל עדין לא התחלתי שום תלהיך מיוחד של מעקב - שום תדירות מיוחדת... הייתי אצל הרופא פעם אחת אחרי השקיפות (עד שהגעתי אליו אחרי שהייתי אצל הראשון כבר יצא ככה), ועוד פעם אחרי הסקירה המוקדמת, וקבעתי לפעם הבאה, לפי בקשתו, לאחרי הסקירה השניה...
(כמעט חודשיים בין 2 הסקירות!!!)

אני יכולה לומר לך שבדיוק בשבוע-שבועיים האחרונים זה מרגיש לי תדירות הזויה מדי (תדירות מאוד נמוכה), ואני מפחדת שכ"כ הרבה זמן אני לא בשום מעקב.

כמו שציינת, בהריון מרובה עוברים אורך צוואר הרחם חשוב מאוווווד, זה גורם נראה לי מס' אחד ללידות מוקדמות... וכן זה בדיקה וגינאלית והיא חשובה מאוד, אבל באמת שלא מכניסים מאוד עמוק... לא כמו בהתחלה שמחטטים ומחטטים כדי שיהיה את כל הזויות...

זהו מנסיוני...בהצלחה רבה ומוזמנת לשאול עוד שאלות!
תודה רבה!! זה נשמע כמו הריון רגיל חוץ מהקטע עם הרופא..
17/01/2016 | 14:44
30
מעקב הריון
17/01/2016 | 14:46
94
גם אני התחלתי מעקב רגיל במרכז בריאות האישה ובשבוע 20 הרופא הפנה אותי להריון בסיכון בבית חולים.. ההבדל ביניהם לא כל כך גדול, הפגישה אצל האחות היא אותו דבר- משקל ל"ד חלבון בשתן. עושים אולטרסאונד- אורך צוואר עד שבוע 34 הערכת משקל וזרימות טבור ולאחר מכן בדיקת רופא. משבוע 32 יש גם מוניטור. בגדול הייתי מסתפקת במרכז בריאות האישה אבל גם אני חששתי. בדרך כלל המעקב הוא אחת לשבועיים או עשרה ימים תלוי במצב
קודם כל בשעה טובה!
17/01/2016 | 15:01
3
74
כן. הריון תאומים אוטומטית נחשב כהריון בסיכון. החשש הוא בעיקר מפני לידה מוקדמת. במידה ומדובר בתאומים זהים (במקרה שלי למשל) הסיכון הוא גדול יותר.
לגבי תדירות הביקורים- גם כאן יש שוני אם זהים או לא. בזהים הרופא יירצה לראות שעובר אחד לא "גונב" דם מהשני וזה מצריך מעקב יותר תכוף. בתאומים לא זהים פחות תכוף אבל לדעתי עדיין יותר מהריון רגיל. בדיקות פנימיות יש יותר כדי לבדוק אורך צוואר..
ממליצה לך לבקש מהרופא שלך הפנייה למרפאה להריון בסיכון גבוה ולהתעקש לעשות שם את המעקב.. בהתחלה הרופאה שלי אמרה לי ששטויות את כל המעקב אני יכולה לעשות אצלה, פתאום בשבוע 23 אמרה לי: מה את לא במעקב הריון בסיכון? ואז קבעתי תור לשם (במקרה שלי- בית חולים ברזילי) ובפעם הראשונה שבאתי לשם אישפזו אותי עם צוואר מקוצר... 
מקווה שעזרתי- בהצלחה!
וואי, איזה חמודות שאתן ככה עונות ומשתפות, זה ממש עוזר לי!!
17/01/2016 | 15:09
2
52
אני מבינה מזה שהמעקב כן אמור להיות יותר תכוף, כשהיה לי הריון עם אחד הגעתי לרופא משהו כמו פעם בחודש, פעם בשבועיים הופך את זה לסרט.
שמעתי שהרופא שלי הרגיל הוא גם רופא להריון בסיכון, מקווה שזה יספיק ולא אצטרך להתחיל מעקב בבית חולים כי זה רחוק לי.
אצלי המרפאה להריון בסיכון היא לא בבית חולים...
17/01/2016 | 15:22
1
60
היא במרכז של מכבי ביגאל אלון, ת"א. (מכבי השלום).

קרוב לבית אז זה ממש נוח...
חוצמזה שיש מרפאות בבתי חולים שאת לא מרגישה שם "בית חולים".... זה כמו מרפאת חוץ כזאת, מבינה?

בהצלחה ממש בהמשך!
נכון, גם באשקלון זה במרפאות חוץ.
17/01/2016 | 15:37
20
פינת הקיטורים...
15/01/2016 | 13:53
2
109
מוזמנות לקטר פה על כל מה שמציק לכן בהריון ובכלל..
אני אתחיל-
16/01/2016 | 19:25
111
עייפה באופן קבוע, כאבי גב קשים, טחורים, פיפי כל 5 דקות, כאבי גרון, צינון.. אבל היי מי מתלונן?? שבוע 33
ואי... באת לי בדיוק בזמן...
17/01/2016 | 13:39
96
מרגישה שאבור להתלונן, כי זה הריון שחיכינו לו, וב"ה שהעובריות שלנו בריאות ומתוקות וזזות הרבה וגדלות כמו שצריך...

אבללללללללל

אני לא ישנה בלילה!!!!! מתעוררת איזה 5 פעמים, אין לי שום תנוחה נוחה... לא יכולה לישון על הבטןןןןןןןןןןןן (אם יש כאן צדיקה שיכולה לומר לי איך אפשר לישון על הבטן.... יואו כמה אשלם לההה)

בעעע

וזהו. תודה. וב"ה על ההריון הזה.
המלצה לשקיפות עורפית וסקירה מוקדמת
13/01/2016 | 13:23
5
64
היי בנות,
חדשה בפורום. שבוע 7 עם תאומים לא זהים.
מפתיע שאני מצליחה לרשום משפט בלי להקיא..
אשמח לקבל המלצה לרופא לשקיפות עורפית וסקירה מוקדמת. פרטי.
תודה!

באזור השרון והמרכז. לא משנה איזו קופה
13/01/2016 | 13:26
1
25
דר אור יריב מומלץ ו
14/01/2016 | 06:58
18
פרופ בועז וייס
17/01/2016 | 13:01
29
מומחה לבריאות העובר
מתמחה בתאומים ובהריון בסיכון. אולטראסאונד ומי שפיר
הגעתי אליו דרך המלצות פה בפורום והייתי מאוד מאוד מרוצה.
מקצוען אמיתי, סבלן ואדיב.
לא מוותר עד שרואה את כל הפרטים גם אם צריך לקחת הפסקה
ממליצה בחום עשיתי אצלו סקירה מוקדמת לתאומים לא זהים
ולמי שזה חשוב לה הוא גם נותן תמונות :)

אני הייתי מרוצה מאוד מד"ר ארז יזהר!
17/01/2016 | 13:41
1
27
מסביר הכל הכל הכל!
בחיוך, בנועם, בסבלנות!
אכפת לו מתחושותיי ואם נעים לי (קר/חם), ראה שבבדיקה הוגינאלית קפצתי בטירוף אז מיד יצא וחזר רק כשהיה חייב לבדוק את אורך צוואר הרחם...
מצטרפת להמלצה על ד"ר ארז יזהר
21/01/2016 | 17:17
12
מומלץ בחום...סבלני, משקיע, מסביר הכל. הלכתי דרך הקופת חולים ומאוד מרוצה.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:11
7
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
הפחתת עוברים
04/01/2016 | 12:33
130
שלום לכולן, אני מקווה שזהו המקום הנכון לשאול.
אני בשבוע 9 (לאחר הזרעה) ונקלטו 4 עוברים עם דופק.
הרופא המליץ לבצע דילול/הפחתת עוברים וזהו גם הכיוון שלי.
שקיפות עורפית אני מבצעת בשבוע 12 על מנת לעשות הפחתה מושכלת.
האם מישהי מכן עברה הפחתת עוברים בבית חולים סורוקה?
מה הפרוצדורה , מבחינת למי לפנות לאיזה יחידות על מנת לתאם את ההליך הזה.
אני דיי לחוצה ואשמח אם למישהי פה יש תשובות.
תודה

הערכת משקל
04/01/2016 | 09:16
1
87
אני בכללית וגרה באזור השרון. מחפשת המלצות לרופא להערכת משקל בכללית בשבוע 30. מישהי מכירה?
אני עשיתי אצל ד"ר רולנד בלהסן במרכז לבריאות האישה בהרצליה
05/01/2016 | 11:19
10
צ'יפ גנטי
03/01/2016 | 23:29
1
121
שלום לכולן, אני בת 38, הריון תאומים. השקיפות העורפית יצאה תקינה (מתחת ל 1 מ"מ לכל עובר). בגלל הגיל החלטתי לבצע בדיקת מי שפיר. הרופא ממליץ לעשות גם צ'יפ גנטי. את המי שפיר אני עושה בפרטי, 3000 ש"ח והצ'יפ הגנטי יעלה לי עוד 5400 ש"ח, בסה"כ 8400 ש"ח. מכבי מחזירים לצערי רק 2000 ש"ח. השאלה שלי היא אם מישהי גם עשתה צ'יפ גנטי והאם זה כזה קריטי?
ציפ גנטי
04/01/2016 | 08:12
101
לפי דעתי זה מאוד חשוב, זה נותן מידע שהמי שפיר הרגיל לא נותן. אם כבר עושים מי שפיר אז שווה להשקיע עוד קצת..
אבל - אם את זכאית לבדיקה ע"ח משרד הבריאות, אז הציפ בחינם בהדסה (עין כרם או הר הצופים). אני עשיתי בעין כרם (הריון יחיד) ודוקרתי ע"י ד"ר נילי ינאי, מקצועית ואנושית.
מזמינה אותך לקרוא בבלוג שלי על בדיקת מי השפיר ועל הציפ הגנטי.
בהצלחה!
משהיא קראה את הספר הריון גדול ויכולה להמליץ?
02/01/2016 | 20:08
4
107
האם הספר חידש/עזר לכן מעבר למה שמצוי ברשת?
אשמח להמלצות ואשמח אם יש מי שסיימה את הקריאה ומעוניינת להשאיל
אני קניתי אותו כשגילינו שיש לנו תאומים
05/01/2016 | 22:22
1
136
ואני מאוד מרוצה ממנו.

יש שם הסברים ותיאורים רבים, הרבה יותר מבאינטרנט...

מוכנה להשאיל לאחר הלידה שזה במאי:)
תודה, אם זה שווה פשוט ארכוש אותו!
07/01/2016 | 19:12
24
אשמח להשאיל את הספר אם יש לכן וסיימתן לקרוא..תודה
11/01/2016 | 12:52
16
מומלץ
25/01/2016 | 17:42
11
אני רכשתי את הספר ולדעתי הוא מומלץ...
זה המקור היחיד שבו קיבלתי מידע שמתייחס להריון תאומים. 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 16:09
5
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

מטפלת לילה
31/12/2015 | 08:10
3
99
בוקר טוב
מי שמכיר / שמע או יודע על תאומים שלישיות שרק נולדו והוריהם עייפים מהלילות הבלתי ניגמרים מוזמן לספר להם שאפשר גם אחרת.
שמי כלנית ואני מטפלת לילה מתמחה בתאומים ושלישיות.
כרגע יש לי שלושה לילות פנויים ואשמח למצוא את ההורים הבאים שרוצים לישון בלילות.
אודה לכל שיתוף
תודה כלנית
0535215006
באיזה איזור את?
31/12/2015 | 13:13
1
21
כל אזור המרכז
31/12/2015 | 15:25
24
מטפלת לתינוקות פנויה לעבודה
05/01/2016 | 15:26
66
לא מטפלת לילה, אבל אני מטפלת בעלת ניסיון רב והמלצות חמות ובעלת משפחתון לשעבר. חמה, חרוצה, מסורה ואחראית, שמחה, עם הרבה סבלנות ואהבה לילדים.
אני עובדת לפי השקפת העולם של ההורים, מכבדת את רצונם, ומביאה מהידע והניסיון הרב שלי לעבודה עם תינוקות.
אני מסודרת, לא מעשנת, עושה עבודות קלות בבית ואין לי בעיות עם בעלי חיים בבית.
מעוניינת לעבוד משרה מלאה בביתך, באזור המרכז או השרון.
לילי
052-6464913
סקירה מאוחרת - בית חולים או אצל רופא פרטי?
28/12/2015 | 22:06
1
65
הי בנות, צריכה את יעוצכן.  מרוב לחץ שלא ישארו תורים (כפי שכמעט קרה לי בסקירה הראשונה) קבעתי תורים במס' מקומות: בבי"ח איכילוב - מחר! (לא יודעת מי הרופא הבודק), בבי"ח מאיר - לד"ר אבירם. ואצל ד"ר מנור במרפאה שלו בשוהם שחברה המליצה לי עליו שלוקח 2200 ש"ח לבדיקה ויהיה לי החזר רק של 600.. מה מייתן עושות.
לציין שבבתיה"ח אגב לא מקבלים תמונות או דיסק שאומנם זו אולי מזכרת טיפשית אבל זה מציק לי שזו אולי מזכרת מיוחדת מהריון התאומים..

מה דעתכן? 
את המאוחרת אני עשיתי בבית חולים
28/12/2015 | 22:29
70
אסף הרופא... אומנם חיכיתי בתור למעלה משעתיים בגלל שבאות בנות גם ממיון נשים ומהמחלקות השונות אבל בסוף הרופאה שעשתה לי הייתה מאוד נחמדה יסודית וסבלנית, הסבירה לי בדיוק מה זה כל איבר והוציאה לי ספרון של תמונות.. את הסקירה הראשונה דווקא עשיתי באופן פרטי אצל ד"ר מנור במושב בן שמן והוא גם היה נחמד וסובלני והתמונות שלו לא היו על דיסק או בכמות גדולה.. לדעתי הכל עיניין של מזל
יש כאן מישהי עם שלישיה שאני יכולה להתייעץ איתה?
26/12/2015 | 18:58
2
89
מוזמנת לפנות אלי
26/12/2015 | 22:21
120
אני עם שלישיה והם בני חודשיים, ככה שתקופת ההריון עדיין טרייה אצלי
מטפלת לילה
28/12/2015 | 05:27
104
היי
אין לי שלישיה אך אם תרצי יכולה לתת לך מספרי טלפון של הורים לשלישיות שטיפלתי בהם
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:26
7
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

סתם פורקת.. שבוע 29+4
21/12/2015 | 08:07
4
336
שוב אישפוז בשל התקצרות הצוואר-התקצר ל13 מ"מ.. נו טוב ידעתי שזה יקרה רק כל שבוע שמחתי שזה עוד לא קרה. אני מגיעה למיון יולדות לקורס נוסף של צלסטון- פתאום במוניטור צירים ואני מקשרת אותם להתכווצויות שחשבתי שהן תנועות,שיט.. טוב נו בטח קצת נוזלים וזה יעבור.. מחכה לבדיקת רופא- רופאה מתמחה שנתקלתי בה כבר.. לא נחמדה וחסרת ידע לחלוטין.. מזל שאני אחות אני אלמד אותה מה זה להיות רחמנייה... אחרי שהיא רואה את המוניטור היא רוצה לבדוק לי פתיחה- מלחיץ קצת.. בודקת,פתיחה של 2 ס"מ 70% מחיקה??? יש מצב שאני יולדת לפניי 30??? רופא אחר חולק עליה ומחליט גם לבדוק- לדעתו זה 1.5 עם 50% מחיקה.. לא יודעת אם לשמוח או לחפש כבר פגיה. טוב מעכשיו אני מחליטה שכל מה שקורה הוא לטובה ומלמעלה.. אני אופטימית ובזה זה נגמר. מתקשרת לבעלי ומבקשת שיבוא לאסוף אותי לבית חולים עם פגיה קצת יותר מרכזית עם אמצעים וניסיון להתמודד עם פיצים כאלו. מקבלת צלסטון קורס שני. נוסעים. מחכים שעות בקבלה לבדיקת רופאה- היא מחליטה שיש לי 1.5 ס"מ ומחיקה 80% אבל לא ידוע כבר כמה זמן אני ככה כי לא בדקו אף פעם. טוב נחמיר איתך כי זה תאומים וניתן לך מגנזיום להגן על מוח העובר.. הקב"ה אני עוד סומכת עליך כן??? אני שוכבת לילה שלם בחדר לידה עם אחלה מיטה אצל הצרחות של הנשים שם עושות לי כאב ראש... אני מחכה לבכי ולהכרזת המשקל..
בינתיים עבר יום והצירים נרגעו קצת-(במוניטור)..עוברת להריון בסיכון גבוה.. יופי זה נשמע קצת יותר טוב. מי יודע?? אולי בסוף עוד יעשו לי זירוז בשבוע 39 חחחח..
ואו!!!
21/12/2015 | 13:13
111
הלוואי והמצב ירגע והם ישארו כמה שיותר ברחם!!!

מהממת שאת על הביטחון בהקב"ה!!! זה באמת הכי חשוב... אל תשכחי לומר תהילים / כל תפילה אחרת...

חיבוק גדול!!!
מאחלת לך לסחוב כמה שיותר
22/12/2015 | 11:44
84
גם אני עברתי חוויה דומה אבל הצלחתי למשוך עד שבוע 36 עם פתיחה 1.5, צירונים ומחיקה כמעט מלאה. את מקבלת פרסולט או משהו לעצירת צירים? לי זה עזר ו"עצר" את התפתחות הלידה. מה עם הערכת משקל לקטנטנים?
לא משנה מה יקרה, זה הרגע להשתמש בכל הכוחות שבך ולקבל את התמיכה החזקה ביותר מבן הזוג ומהסביבה הקרובה. 
תעדכני מה מצבך 
וואי יקירה
22/12/2015 | 13:04
1
74
תהיי חזקה!
מקווה שתצליחי לסחוב כמה שיותר. ובכל מקרה שההריון יסתיים בבריאות שלך ושלהם, מתי שלא יהיה
טוב שאת במעקב צמוד.
תודה רבה בנות יקרות
22/12/2015 | 14:47
108
נתנו לי צלסטון קורס שני ושיחררו אותי לבית עם אותה פתיחה.. מאוד מאוד מקווה להמשיך לסחוב. בינתיים אני עם פרסולט ומנוחה מוחלטת- משהו שאני עושה כבר חודש וחצי.. באמת מצפללת חזק ומודה על כל יום שהם עוד שם. תודה רבה על כל החיזוקים
סקירה מאוחרת
17/12/2015 | 19:50
4
141
עשיתי את הסקירה המוקדמת אצל רופא שעובד עם כללית ושילמתי 57 שח לכל עובר.
בעוד חודש יש לי סקירה מאוחרת בבי"ח מאיר והבחורה בזימון תורים הביאה לי קוד לטופס התחייבות 62013 אך בקופת חולים לא מקבלים זאת.. למי אני ניגשת? מה עושים?
תודה מראש :)
מרכז בריאות האישה
17/12/2015 | 20:08
3
85
גם אני עשיתי את הסקירה השנייה בבית חולים. הייתי ממש צריכה לרדוף אחריי המזכירות במרכז בריאות האישה בה אני מטופלת אבל בסוף קיבלתי את ההתחייבות. ניסית אצלן?
כן ניסיתי במרפאת האם שלי
20/12/2015 | 18:11
2
41
כן ניסיתי במרפאת האם שלי שממנה אני אמורה לבקש והם אמרו כי הם לא יכולים להוציא, אחרי כן דיברתי עם קופ"ח אחרת והן אמרו שיש למרפאת אם שלי אפשרות להוציא לי אישור והם סתם מתעצלים... אנסה להוציא שוב מחר.. 
זה עלה שלך סכום מסוים?
אם אני לא טועה משלמים פעם ברבעון
20/12/2015 | 22:49
1
41
סכום כלשהוא עבור ההתחייבויות... אבל לא מעבר. כל מרפאה והנוהל שלה.. מקווה שלא יסחבו אותך הרבה זמן. זה ממש מרגיז שלא באים לקראתך. שיהיה בהצלחה
המון תודה יקירה :)
20/12/2015 | 23:07
14
מטפלת לילה לתאומים - עזרה
18/12/2015 | 10:15
1
158
מישהי יכולה להמליץ על מטפלת לידה לתאומים.
אני גרה באזור המרכז.
מטפלת לילה
28/12/2015 | 05:29
61
היי
אני מטפלת לילה בתאומים ושלישיות ויש לי לילות פנוים וכמובן המלצות
מוזמנת לפנות אלי
כלנית. 0535215006
תנועות עוברים שבוע 21
17/12/2015 | 09:22
3
184
היי אני שבוע 21 הריון תאומים לא זהים ומרגישה תנועות ברורות רק של עובר אחד. מסקירות קודמות שעשיתי אני יודעת שהעובר השני יושב יותר "בפנים" או "למטה" וגם עם שילייה קידמית אבל חשבתי שבשבוע כזה מתקדם כבר ארגיש בבירור... האם אני צריכה לדאוג??
קשה מאוד לזהות מי זה מי..
17/12/2015 | 11:18
2
136
אני בשבוע 29 ולא יודעת מי בועט מתי..
אל תשכחי שהם כל הזמן זזים ומשנים תנוחות אז יכול להיות שתנועה אחת היא של השני ואת פשוט לא מזהה..
לא חשבתי על זה האמת...
17/12/2015 | 11:30
1
121
פשוט לפי כל הסקירות עד עכשיו העובר השני ממוקם בצד שמאל ושם אני כל הזמן מרגישה. העובר הראשון נמצא בחלק התחתון הימני של הבטן ושם ממש לא קורה כלום. 
מתי את התחלת להרגיש? 
שבוע 18 בערך
17/12/2015 | 14:13
104
בהריון שני מרגישים יותר מוקדם.. אני נמצאת בהריון בסיכון גבוה ועושה כל שבועיים בערך אולטרסאונד לפיו אני רואה שהמנחים שלהם כל הזמן משתנים. אני מציעה שאם את ממש לא רגועה תלכי לרופא נשים ותבקשי לעשות אולטרסאונד לראות תנועות של שניהם.. זה תמיד מרגיע
קורס הכנה להריון תאומים ודולה כמלווה ללידה
16/12/2015 | 16:47
2
69
אז... היום התחלתי שבוע 17, והתחלתי לחשוב על זה...

אני חושבת שזה מחוייב המציאות שנעבור קורס מיוחד לתאומים, ואני אישית מאווווד רוצה דולה, כדי לעבור את הלידה במיני' לחץ... וזה גם יכול להגדיל את הסיכויים ללידה וגינאלית...

קיצור, אשמח להמלצות לקורס לתאומים ולדולה לתאומים, ואם זו מישהי שעושה את שניהם- בכלללל הכי טוב.

אה, ואני דתיה, אז אם יש לכן המלצה לדולה דתיה, זה יהיה ממש טוב:)

תודה
מהיכן את?
20/12/2015 | 19:54
23
אני מאיזור ת"א
21/12/2015 | 13:16
25
(לא מצליחה להגיב מהפלא להודעה שהיא רק כותרת)
חייבת יעוץ...דחוף!!
14/12/2015 | 20:07
5
375
עברתי ivf מספר 4 כלומר 4 שאיבות.. 5 החזרות בכל החזרות החזרתי 2 עוברים כל פעם בפעמיים האחרונות החזרתי כבר 3 עוברים כל פעם בפעם הראשונה כאילו לפני אחרונה לא צלח הטיפול ועכשיו זה צלח ונקלטתי ב3 עוברים אבללל אני ממש בהתחלה שרואים עדין רק שקים ולא רואים עוברים אני שבוע 5 +3 ממש יש 3 שקים ברחם. הראשון בקוטר של 10 ממ השני בקוטר של 8 ממ ושלישי בקוטר של 6 ממ ( עברתי החזרה כפולה 2 ביום השלישי ו1 ביום ה5)
עכשיו מה נראה לכם שכל השקים ישרדו ? בגלל בגדלים כי בגדול תכננתי תאומים אני יודעת שעשיתי טעות שהחזרתי 3 אבל עכשיו אני במצב הזה וקשה לי לחשוב אל אופצית דילול וגם מצד שני על שלישיה ....
ודרך אגבבב מי שמתלבטת בין 3 עוברים ו2 עוברים ויודעת שהיא לא יכולה להתמודד עם שלישיה או תאומים שמהתחלה לא תחזיר כמוני זה טיפשות של לחץ שאני מפחדת שאני לא יכולה להקלט ובסוף נקלתתי עם אני רוצה או לא רוצה.... תודה לכל העונות אני בלחץ אוטומייי
זאת ממש שאלה לא פשוטה
15/12/2015 | 19:03
1
203
קשה לדעת בשלב הזה אם שלושתם באמת ימשיכו להתפתח,מאוד יכול להיות שאחד או שניים יפסיקו להתפתח והדילמה שלך תהיה יותר קלה. בכל מקרה עד כמה שאני יודעת בהריון שלישיה מאשרים לעשות דילול.
אין מהלעשות כרגע לגבי ההחזרה שלהם ואל תשפטי את עצמך, הטיפולים מביאים אותנו למקום לא קל ומייאש ואי אפשר לשפוט את ההחלטות שקיבלנו באותה נקודה.
בינתיים שווה לעשות חושבים ולחשוב טוב כמה אתם יכולים ורוצים להתמודד עם שלישיה, מדובר בהריון לא פשוט שנושא איתו לא מעט סיכונים ובעיקר בגידול שנשמע לי כמו פרויקט מטורף (ואני סתם אמא לתאומים...). מוזמנת גם להתייעץ בפורום תאומים השכן, גם בו יש אמהות לשלישיות שיוכלו לספר קצת על הניסיון שלהם.
בהצלחה בכל מה שתחליטי
ואיי תודה רבה לך עזרתי ליהמון
15/12/2015 | 19:49
59
הריון עם שלישייה
19/12/2015 | 18:20
160
היי, מי כמוני מבינה לליבך, אני בהריון עם שלישייה בשבוע 19. נקלטתי בהזרעה השישית שהיא האחרונה לפני הפרייה. בכל חמשת ההזרעות הראשונות היו לי שני זקיקים ובטיפול האחרון בדיוק עם אותו סוג טיפול היו ארבעה זקיקים ונקלטתי עם שלישייה. בהתחלה בשבוע 5 ראו שני שקים ושמחנו עדהגג ואז אחרי שבוע כבר ראו שלושה שקים. כמובן שהרופא התבאס ולא נתן לו אופציה אלא לדלל. מהרגע שיצאתי ממנו לא הפסקתי לבכות, איך אני שכל כך רציתי ילד שזה הדבר שהיה הכי חשוב לי בעולם שכל כך פחדתי מהפרייה והתפללתי לאל שלא אגיע לרגע הזה איך אני יכולה לוותר על אחד מהם? ואז נכנסתי לפורום ודיברתי עם שתי בנות מקסימות מיטל מהמרכז אמא לשלישיה וכרמל מירושלים שאז הייתה בהריון עם שלישיה וילדה לפני חודש ומשהו בנס גדול שלושה ילדים שאינם היו בפגיה ( והיא אמא לעוד שלושה-אשת חיל). לאחר שחקרנו קצת באינטרנט ודיברנו עם מכון פואה המליצו לנו להתייעץ עם פרופסור בליקשטיין המומחה להריון מרובה עוברים והוא הסביר לנו בדיוק על ההריון, על הסיכונים וכמו כן גם על הסיכויים ובסופו של דבר החלטנו להשאיר את שלושתם שכמובן שזה לקיחת סיכון וזה לא קל ואני אפילו לא לא חושבת על מה יהיה אחרי אלא רק על ההריון. מה שעזר לי להגיע להחלטה להשאיר את ההריון הזה זה שני דברים הראשון זה שרק אלוהים מחליט מה ומי יגיע לעולם הזה ומי אני שאפגע שתוכניות שלו והדבר השני הוא שאם חלילה אעשה דילול ויקרה משהו אני בחיים לא אסלח לעצמי ולא יודעת אם אתאושש מזה... בכל מקרה תחשבי טוב, ממליצה לך להתייעץ עם הפרופסור ואם את רוצה לדבר איתי את מוזמנת בשמחה. 
זה בהחלט שוק רציני. אבל יש לך עוד זמן להחליט מה לעשות
22/12/2015 | 11:27
1
102
גילוי נאות - אני ילדתי שלישיה לפני חודשיים. היה הריון לא קל ודי מלחיץ מבחינה נפשית, אבל הכל היה תקין ונולדו שלושה תינוקות בריאים ומתוקים, ולמרות העומס בטיפול בהם, זה כיף גדול.

תראי, אי אפשר לדעת אם כל השקים ישרדו. כשאני הייתי במצבך (אצלי זה היה מהזרעה ולא מהפרייה, אני מתכוונת לשלב שראו רק שקים ועדיין לא היה דופק) הרופא שלי אמר לי לחכות לדופק. אח"כ מחכים לסוף השליש הראשון כי רוב ההריונות שלא שורדים או העוברים שנספגים - זה קורה בשליש הראשון של ההריון.
אם תחליטו על דילול, מומלץ לעשות את זה בשבועות 11-12 ככה שיש לך עוד זמן לחשוב ולהתלבט עם בעלך ועם אנשי מקצוע.
כמעט כל הרופאים ממליצים על דילול בהריון של שלישיה, כנראה שחוץ מפרופ' בליקשטיין שהוזכר כבר ולפעמים גם פרופ' יגל. אבל עם זאת - זאת ההחלטה שלכם ואתם אלה שתצטרכו לחיות עם ההשלכות של ההחלטה הזאת.

לגבי ההחזרה - אם יש כאן החלטה מוטעית והוחזרו יותר מידי עוברים, זאת לא הטעות שלך. האחריות היא על הרופא שהסכים לכך, ואפילו אם את לחצת לזה - שיקול הדעת היה צריך להיות שלו. ובכל מקרה, מה שהיה היה. בפעם הבאה (שאני מקווה בשבילך שלא תצטרכי) תעשו אחרת.

הרבה הצלחה והחלטות טובות
אני רק עכשיח רואה אץ ההודעות ואני מודה לכם
26/12/2015 | 19:12
82
אתם נותנות לי כוח התבשרתי השבוע על שלישיה בוודאות ושלושתם עם דופק.. ברוך השם ואני נורא בלחץ הייתי שמחה שמישהי תדריך אותי כי כול מה שאני שומעת זה תעשי דילול תעשי דילול ותאמת...ממש לא בא לי לעשות דילול אני אוהבת את הילדים שלי לא מוכנה להרוג אף אחד מהם. עם תוכלו להמשיך איתי בפרטי אני יודה לכן
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2015 | 17:58
9
 יש לך פחד במה? נתקל בקשיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסר בצורה ברורה?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום פחד במה חרדת קהל

רוצה לשיר ולא רק באמבטיה? סובל מצרידות ולא מצליח למצוא לזה פתרון?
היכנס עכשיו לפורום פיתוח קול בריאות הקול ותוכל לשאול ולהתייעץ!

מחפשים מוהל לרגל הולדת הבן? מתלבטים לגבי ההשלכות של ברית המילה?
מוזמנים להיכנס לפורום מוהל ברית מילה ולהתייעץ עם מוהל מוסמך

סובלת מורידים בולטים ברגליים? מעוניינת למצוא לכך פתרון יעיל ואמין?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום העלמת ורידים

האזור האינטימי נפגע לאחר הלידה?
היכנסי עכשיו לפורום פלסטיקה וגינאלית וגלי את האפשרויות שעומדות לרשותך

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
ליאת ארנון - יועצת הנקה
ליאת ארנון
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום