לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רעיונות מקוריים

ברוכים הבאים לפורום "רעיונות מקוריים" המחודש פורום זה מיועד לאלו שמחפשים ולאלו שכבר מצאו. לא, לא מדובר בחיפוש בת זוג או חיפוש האושר הנצחי, את זה תאלצו לחפש במקום אחר. אצלנו אתם מוזמנים לחפש ולמצוא רעיונות מקוריים מכל הסוגים את הרעיונות המטורפים נשאיר לפורום המתאים, ופה נתמקד ברעיונות שונים, יצירתיים ומיוחדים במינם, שלא כל אחד חושב עליהם בקלות. לעיתים אותם רעיונות נמצאים ממש קרוב אלינו, מעבר לפינה, אנו רק צריכים לחשוב בצורה קצת שונה, להסתכל מזווית אחרת והופ, הנה כבר רואים אותם, חדים וברורים. אך מה לעשות שדווקא מי שצריך את הרעיון לא מצליח להגיע אליו ובכן, בשביל זה נמצאים כל השאר שאיפתנו היא לבנות קהילת גולשים הזקוקים לרעיונות מקוריים בתדירות גבוהה, עקב עבודתם או עיסוק זה או אחר שלהם. זאת לא נוכל לעשות בלעדיכם. התקווה היא שהפורום יהווה יותר מסתם תחנה מזדמנת לגולשים. אנו רוצים שהוא יהיה בית של קבע שבו נוכל יחד לפתח את המחשבה ואת הדמיון על מנת להגיע לרעיונות המקוריים והטובים ביותר עבור כולם.על מנת להיטיב עם כולם, אנא קראו את מאמר כללי הכתיבה בפורום והקפידו לפעול על פיו. בהצלחה לכולנו

אודות הפורום רעיונות מקוריים

ברוכים הבאים לפורום "רעיונות מקוריים" המחודש פורום זה מיועד לאלו שמחפשים ולאלו שכבר מצאו. לא, לא מדובר בחיפוש בת זוג או חיפוש האושר הנצחי, את זה תאלצו לחפש במקום אחר. אצלנו אתם מוזמנים לחפש ולמצוא רעיונות מקוריים מכל הסוגים את הרעיונות המטורפים נשאיר לפורום המתאים, ופה נתמקד ברעיונות שונים, יצירתיים ומיוחדים במינם, שלא כל אחד חושב עליהם בקלות. לעיתים אותם רעיונות נמצאים ממש קרוב אלינו, מעבר לפינה, אנו רק צריכים לחשוב בצורה קצת שונה, להסתכל מזווית אחרת והופ, הנה כבר רואים אותם, חדים וברורים. אך מה לעשות שדווקא מי שצריך את הרעיון לא מצליח להגיע אליו ובכן, בשביל זה נמצאים כל השאר שאיפתנו היא לבנות קהילת גולשים הזקוקים לרעיונות מקוריים בתדירות גבוהה, עקב עבודתם או עיסוק זה או אחר שלהם. זאת לא נוכל לעשות בלעדיכם. התקווה היא שהפורום יהווה יותר מסתם תחנה מזדמנת לגולשים. אנו רוצים שהוא יהיה בית של קבע שבו נוכל יחד לפתח את המחשבה ואת הדמיון על מנת להגיע לרעיונות המקוריים והטובים ביותר עבור כולם.על מנת להיטיב עם כולם, אנא קראו את מאמר כללי הכתיבה בפורום והקפידו לפעול על פיו. בהצלחה לכולנו
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'עזרה דחוף'
עזרה דחוף
07/01/2017 | 01:35
25
אני צריך רעיון מקורי לעבודה טכנולוגית (משהו כמו khaoot או סרטון קומיקס כזה)
לצפיה ב-'אני חייבת רעיון מקורי לחונכות ו' את א''
אני חייבת רעיון מקורי לחונכות ו' את א'
31/10/2012 | 21:55
462
אני חייבת רעיון מקורי לחונכות ו' את א'
לצפיה ב-'עבודה בבית הספר.'
עבודה בבית הספר.
22/10/2012 | 19:45
252
אני יודעת שזה מוזר אבל:
המורה שלי נתנה לנו לעשות במצגת את סיפור הטאג' מאהל בצורה מקורית ויצירתית אשמח לרעיונות תודה !
לצפיה ב-'רעיון מעניין לשלט כניסה לבית '
רעיון מעניין לשלט כניסה לבית
08/07/2012 | 06:24
975
אני מחפשת כיתוב מעניין/ מצחיק ולא מרובע כמו למשל כאן גרים בכייף... או הבית של....
אשמח לקבל עזרה
לצפיה ב-'מסיבת הפתעה לחברה'
מסיבת הפתעה לחברה
25/06/2012 | 17:36
1021
רצינו לעשות לחברה טובה משחק חפש את המטמון אבל אין לנו ממש רעיונות למשימות ליומולדת 17. למישהו יש רעיונות טובים למשימות מגניבות??? תודה
לצפיה ב-'מתנה לחברה הכי טובה ..'
מתנה לחברה הכי טובה ..
02/06/2012 | 13:56
907
שנה שעברה הייתה לחברה שלי יום הולדת וממש רבנו אז לא הייתי אצלה ביום הולדת וממש אכזבתי אותה. עכשיו עברה שנה ואני ממש רוצה לקנות ל מתנה שתפצה על שנה שעברה. יש למישהו רעיונות ?
לצפיה ב-'גמד וענק'
גמד וענק
20/05/2012 | 17:41
807
משהו מקורי כמו לקחת קופסת נעליים לכתוב עליה שיהיה לך יום מהסרטים ולשים בפנים פופקורן ולא דברים חראות ומשעממים כמו תשבצים !!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אני חייבת עזרה בזה!!!'
אני חייבת עזרה בזה!!!
07/05/2012 | 14:11
250
אני חייבת עזרה בזה!! בבקשה תעזרו לי למצוא רעיונות מצחיקים וטובים לסרטונים שאני יכולה לצלם ולהעלות ליוטיוב תודה לכול המתנדבים לעזור! זה ממש חשוב!
לצפיה ב-'מתנה לשנה עם החבר שלי?'
מתנה לשנה עם החבר שלי?
03/05/2012 | 12:16
1220
אני וחבר שלי בקרוב מאוד שנה[ שבוע] ולא עולה לי שום דבר כי את רוב הדברים עשינו ... אני בת 17 וחצי הוא עוד פחות מחודש 18 וזה בעיה כי זה שנה ואז אחרי שבועיים יום הולדת ..
בהתחלה אמרו לי תעשי לו דברים עם תונות עשיתי לו כבר לחצי שנה לוח מודעות כזה עם כל התמונות שלנו והכנתי לו דיסק עם שירים שלו במשך השנה ממ וקניתי לו בגדים נעלים וכאלה ועכשיו לשנה נשארתי בלי כלום : \
הלוואי שתביאי לי רעיונות מקוריים - ?
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2011 | 18:12
300
גולשים יקרים,

נוכח רמת הפעילות הנמוכה, בשלב זה, הוחלט לסגור את הפורום.

אנו מודים לKarinDi על הניהול החם והמסור.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'רעיונות ל"תכנית אמנותית" ליום הולדת 60 לאמא'
רעיונות ל"תכנית אמנותית" ליום הולדת 60 לאמא
24/08/2011 | 00:56
474
הי לכולם!

לאמא שלי יש בקרוב יום הולדת 60. אנחנו חוגגים בטיול שבסופו מסעדה, ואני ממונה (באופן לא מפתיע) על התכנית האמנותית (אנחנו משפחה די אמנותית אז אין אצלנו אירוע גדול בלי תכנית כלשהי).

חשבתי על כתיבת ברכה יפה בחרוזים שאני ואחיותיי נקריא, ועל מצגת כלשהי.
אבל אולי יש לכם רעיונות למשהו יותר מקורי? או רעיונות איך לשדרג את הברכה והמצגת?
גם רעיונות משוגעים יתקבלו בברכה!

תודה!
לצפיה ב-'אני צריך תחפושת של ליצנית'
אני צריך תחפושת של ליצנית
19/08/2011 | 20:29
653
היי אני צריך תחפושת ליצנית אם שמלה אני פושט פתוח עסק ליום הולדת אם ידידה שלי ואני צריך את תמונה לדוגמא שאני צריך  

תודה לעוזרים =]
לצפיה ב-'מקורי אבל...'
מקורי אבל...
16/08/2011 | 17:12
1
515
אני מצרפת פה תמונה שצילמתי לפני כמה ימים...

מדובר בפרסום שמציע משקאות בלי אלכוהול ובו יש את המילים: תשתו ותנהגו.

אני די התלהבתי מהעניין של קוקטייל בלי אלבוהול אבל המסר מאוד הטריד אותי.. מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'זה כל העניין...'
זה כל העניין...
17/08/2011 | 12:48
187
זה שלט עם מסר מקורי ופרובוקטיבי, לכן הוא משך את תשומת לבך ושל עוד הרבה אנשים!

זה המטרה שלהם בשוופס... לא משנה איך או למה, אבל את תראי את הפרסום שלהם ותתענייני...
לצפיה ב-'מתנות פרידה'
מתנות פרידה
15/08/2011 | 22:54
750
צריכה עזרה ברעיונות לכמה מתנות פרידה בעקבות שחרור מתקרב מצה"ל (בשעה טובה)
- לזוג מדריכות שעבדו איתי-מתנות סמליות ביותר,אולי בכיוון של תמונה או משהו בסגנון
-ל-3 שותפות לדירה,2 מהן משתחררות גם והשלישית ממשיכה לשנה נוספת..

תודה :)
לצפיה ב-'משחק זוגי'
משחק זוגי
10/08/2011 | 20:46
2
848
שלום
אני רוצה להכיו משחק לחבר שלי
עם משימות ושאלותת
אשמח לרעיונות

המטרה כדי להתקרב יותר אחד לשני ולהעביר את הזמן
לצפיה ב-'משחקים זוגיים'
משחקים זוגיים
13/08/2011 | 10:33
1021
איקס עיגול או ארבע בשורה- בשביל לשים סימן צריך לענות על שאלה שקשורה לבן הזוג
להכין שאלות נייטרליות או אחד על השני, ולבדוק אם אתם עונים את אותה התשובה

זה הכיוון?
לצפיה ב-''
14/08/2011 | 13:29
205
את יכולה לקחת רעיונות ממשחקי קופסא לזוגות שמוכרים בenter' יש גם בhappytie, ג'נטלמן או הפנינג...
לצפיה ב-'איזה רעיון יש ליצירת אינטרס משותף?'
איזה רעיון יש ליצירת אינטרס משותף?
12/08/2011 | 14:00
208
נאמר שיש בחורה, שכרגע היא עם חבר, ואתה אוהב את האופי שלה כל כך שאתה רוצה שברגע שיהיו לה ילדים ומשפחה, שיהיה משהו שיחזיק אותכם בקשר יומיומי (קשר יומיומי שלך עם משפחתך). מה שיוצר קשר הוא אינטרס משותף. הדבר היחיד שעולה לי בראש כיוצר אינטרס משותף יומיומי הוא מגורים משותפים.
ברור, שאם לא היו להם מגורים, היית יכול להציע מגורים שאכן יוצרים קשר יומיומי מכורח המגורים המשותפים. אבל, אתה יודע שתהיה להם דירה (ההורים שלה דאגו לה מאז שנולדה לדירה).
איך תמצא משהו אחר שייצור בינך לבינה אינטרס משותף  ?
האם יש דברים אחרים שיוצרים אינטרס משותף (שיוצר קשר יומיומי) מלבד מגורים ?
לצפיה ב-' הורדת מערכת הפורומים הישנה'
הורדת מערכת הפורומים הישנה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/08/2011 | 09:59
44
גולשים יקרים,

אנחנו שמחים לעדכן כי לאחר חודשים רבים של בדיקות ועבודות תשתית, הבוקר התבצעה הורדת מערכת הפורומים הישנה מפורומים מס' 100-1000.
לפני כ-3 שנים, העלינו בתפוז מערכת פורומים חדשה, היא המערכת בה רובכם משתמשים היום ואליה מובילים אינדקס הפורומים וקידומי התוכן. על מנת לאפשר הסתגלות למערכת החדשה ולהימנע ככל האפשר מתקלות, שתי המערכות עבדו במקביל, תוך כדי תכנון להורדת המערכת הישנה.

היום, כאמור, החלנו בהורדת המערכת מפורומים שמספרם 100-1000. אם בימים הקרובים הכל יעבוד כשורה, בשבוע הבא יעברו גם יתר הפורומים לשימוש במערכת החדשה באופן בלעדי.
כמובן, כל קישור קיים למערכת הישנה (בטאגליינס, במועדפים וכו') יוביל אוטומטית למערכת החדשה.

בימים הקרובים, נוכחותנו בפורום משוב תהיה גבוהה מהרגיל, לכן בכל בעיה, תקלה או שאלה - הרגישו חופשי לפנות אלינו ולעדכן אותנו באופן שוטף.
כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר במייל forums@tapuz.co.il

תודה על שיתוף הפעולה

צוות הנהלת הפורומים

לצפיה ב-'עזרה דחופה!!'
עזרה דחופה!!
08/08/2011 | 15:42
2
196
אני חייבת שתאמרו לי איפה יש צוק עם נוף לים במרכז הארץ- עדיפות לראשון לציון והסביבה.
שאפשר להגיע אל הצוק ברגל או באוטו.
ושיהיה רומנטי

תודה!
לצפיה ב-'בנתניה'
בנתניה
08/08/2011 | 17:41
52
לצפיה ב-'פלמחים'
פלמחים
10/08/2011 | 20:17
65
אני הייתי לא מזמן בחוף באזור פלמחים, יש שם אחלה מקומות לשבת, לא מפוצץ כמו תל אביב וכו...וחוצמזה זה די קרוב לראשון...
לצפיה ב-'היייי'
היייי
08/08/2011 | 22:50
2
109

חבר שלי חוגג יום הולדת 21..
קנית לו למתנה קופסא גדולה של לב לתוכה הכנסתי קש והעלים הריחניםם ...
בנוסף הוספתי שוקלדים של לבבות ושל פסק זמן ועוד למינהם ..
שמתי לו בתוך בושם של פולו וחולצה של נאותיקה ו2 דודורנטים של אדידס  וכרטיס ברכה יפה שקניתי ..
אני לא יודעת מה עוד אפשר להוסיף אני רוצה שהמתנה תצא מושלמת מכייוון שהוא החבר הרציני ה1 שלי והראשון שיוצא לי לחגוגג לו יומהלדת ....
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
09/08/2011 | 11:47
1
73
האישית אין צורך להוסיף דבר.
השקעת מספיק וזה נשמע אחלה.
מה שלי אישית חסר זה משהו שהוא אישי שלך. מעשה ידייך.
קנית קופסה, קנית שוקולדים, קנית בושם, קנית חולצה, קנית דאודורנטים, קנית כרטיס ברכה...

אולי במקום כרטיס הברכה הקנוי תכיני לו כרטיס ברכה מעשה ידיך? זה ממש פשוט וזה מראה תשומת לב הרבה יותר אישית מאשר קנוי לדעתי. אולי תכתבי לו מכתב אוהב מהלב?
לצפיה ב-'תודה רבהה'
תודה רבהה
09/08/2011 | 20:13
41
זה מה שעשיתי בסוף
לצפיה ב-'מתנה לחברה טובה שנוסעת עם משפחתה לחו"ל'
מתנה לחברה טובה שנוסעת עם משפחתה לחו"ל
07/08/2011 | 21:26
1
238
חברה שלי נוסעת לחו"ל לתקופה של שנה.
היא נוסעת עם בעלה ו4 הבנות שלה לעניין בריאותי.
הם טסים כבר בסוף אוגוסט,כך שאין לי הרבה זמן.
אני רוצה לתת לה מתנה או מתנות... משהו שיזכיר לה את הארץ...
אולי 12 מתנות שבכל חודש מותר לה לפתוח רק אחת.. (אם כן, אז מה יהיו המתנות?...)
אולי מתנות לילדות...

בקיצור, אין לי מושג.

נא עזרתכם הדחופה (והמוצלחת כתמיד... )
לצפיה ב-'כמה רעיונות'
כמה רעיונות
08/08/2011 | 14:56
161
* מתנה משפחתית - לקחת קופסה שאם את בקטע של לעצב לבד והכל תוכלי לעצב אותה בהשראת ישראל וכו' ואם לא אז תקני מוכנה מעוצבת. לתוך הקופסה להכניס כל מיני דברים שמזכירים את ישראל -שבני המשפחה אוהבים ואין את זה בשומקום רק בישראל,ובכל פעם שהם יתגעגעו קצת...שיפתחו את הקופסה.. :)

* את יכולה לעצב בלופה לוח שנה כשבכל חודש תהיה תמונה של משהו מהארץ או מקום שהם אוהבים

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה