לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94449,444 עוקבים אודות עסקים

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

דף הפורום אינו משמש כלוח מודעות - נא לא להכניס הודעות מידע
הודעות מידע ניתן להכניס ל"לוחות" הפורום.
הפורום משמש מפגש וירטואלי של גימלאים וכל מי שמוצא שפה משותפת
אתם מוזמנים להצטרף
המשך >>

לצפיה ב-'בוקר אור חזרתי אמש בערב..אין לי אפשרות להשאר אצל '
בוקר אור חזרתי אמש בערב..אין לי אפשרות להשאר אצל
04/12/2019 | 08:03
9
46
אחי.גם בעלי חולה וזקוק לי..היום בבוקר אסע לשם והשאר עד הערב.
היתה לוויה שמחה ועצובה גם יחד" לקחו חברה שמארגנת הכל
לפי דרישת המשפחה..השמיעו את השיר שאבי מאוד אהב של פרנק סינטרה " עשיתי זאת בדרכי"ונאמרו הספדים מהנכדים.אחי ואחותי
חבר משנים ארוכות דיבר עליו..הגיעו אנשים שלא ראיתי עשרות שנים.
ילדיהם של חברים שלו שהם כבר סיעודיים..הגיעו בשמם של ההורים..אחותי ערכה מצגת שראיתי בביתו של אחי מהשנים שהיה בצבא הבריטי עד שיצא לפנסיה.הוא נקבר בקומה הרביעית לא בכוך אלה בבור שכורים בריצפה...זה עולה יותר כסף..הנוף מלמעלה מרהיב...כאילו שלנפטר זה משנה...תודה רבה על הסבלנות ...
לצפיה ב-'בוקר טוב, קצת חוויות מלונדון'
בוקר טוב, קצת חוויות מלונדון
04/12/2019 | 08:26
4
45
ניסיתי להעלות סרטונים, אבל הם ארוכים מידי...
לצפיה ב-'בקר אור, הדסה כנראה שאין מספיק מקומות למתים'
בקר אור, הדסה כנראה שאין מספיק מקומות למתים
04/12/2019 | 10:14
3
34
יש ההרבה, אז בונים על קומות , עוד מעט יצטרכו לבנות מעלית,
הנוף עושה טוב למבקרים,  למתים שום דבר כבר לא משנה, יש הרבה שדורשים שישרפו את גופותיהם או תורמים למדע,הם לא צריכים נוף ,הנוף קים עוד לפני שמתו  זה לא נעשה עבורם,

שבעה  לפי הדת לא כולם עושים ומחזיקים בה
הרי במשך שבעה ימים לא שוכחים את המת נכון??
אבל יש הרבה מהחכמה וההגיון, הרבה אנשים באים  משוחחים מזכירים נשכחות
והיחד לא משכיח אבל בכל זאת עושה טוב לאבלים,לא מותיר הרבה זמן להרהר
בלויה
יש הרבה דברים בדת טובים, ויש בה גם הרבה  לא הגיוניים  
כל אחד יקח מה שהוא חושב שזה הגיוני לדעתו,
אין לי אלא לאחל לך, שלא תדעי יותר מצער,
לצפיה ב-'יוליקה,,כדברי השיר טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור'
יוליקה,,כדברי השיר טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור
04/12/2019 | 10:15
33
צפיתי בתמונות  הן יפות
לצפיה ב-'אני מוצאת שהשבעה מאד חשובה'
אני מוצאת שהשבעה מאד חשובה
04/12/2019 | 16:53
1
24
תלוי גם במשפחה משפחה שחיה בשלום זה יכול להיות שבוע מאד מגבש ומלכד מחדש משפחה מסוכסכת זה יכול להיות גיהנום. אני ישבתי כמה פעמים שבעה לצערי הרב ומצאתי אותה מנחמת ועוזרת לעבד את האבל להתקשר מחדש לנפטר לראות צדדים נוספים שלו שלא ידעת לפגוש חברים ומכרים ישנים. אהבל כאמור תלוי במשפחה.
לצפיה ב-'נכון נימה שלא נדע מצער'
נכון נימה שלא נדע מצער
04/12/2019 | 18:47
8
לצפיה ב-'לא תאמינו מי התעקש לחבר דת ומדינה.....'
לא תאמינו מי התעקש לחבר דת ומדינה.....
04/12/2019 | 18:39
3
35
חיבור דת ומדינה - אסון לדמוקרטיה ולציונות.

פרופסור ישעיהו ליבוביץ- דגל בהפרדת הדת מהמדינה, הוא טען שהואיל ובמצב הנוכחי מדינת ישראל היא מדינה חילונית, שילובה של הדת במנגנון השלטוני של מדינה חילונית וביסוסה של המציאות הדתית על מנגנון זה תגרום לחילול השם, ביזיון התורה והרס הדת.

לכן, לדעת ליבוביץ, צריכה להיות הפרדה מוחלטת בין הדת למדינה, כדי שהדת תהיה אופוזיציה ואלטרנטיבה לשלטון החילוני.

הוא סיפר כי בשנים הראשונות לקום המדינה, באחת מהשיחות שהיו לו עם ראש הממשלה דאז דוד בן-גוריון,
אמר לו בן-גוריון בנושא הפרדת הדת והמדינה: "אני מבין יפה מאוד למה אתה דורש בכל תוקף את הפרדת הדת מן המדינה. אתה מתכוון לכך שדת ישראל תהיה גורם עצמאי אשר השלטון היהודי יצטרך להתמודד עמו. ולכן אני לעולם לא אסכים להפרדת הדת מהמדינה. אני רוצה שהמדינה תחזיק את הדת בידה".

על כך ענה לו ליבוביץ: "ואני רוצה שדת ישראל תשתחרר משלטונך!"

וכך שני מנהיגים בכירים גרמו להרס המדינה -
בגין שהכניס ל-"חירות" את האספסוף הצ'חצ'חי,
בן גוריון שחיבר את הדת למדינה,

ואז קרה לו מה שקרה לצייד שתפס נמר - אתה לא יכול לשחרר אותו כי יטרוף אותך, ולא להמשיך להחזיק בו,
כי הוא מתחיל לנגוס בך פה ושם עד שלא תישאר.....

לכן לא פלא שליבוביץ ראה בפעילויות שונות של ישראל מול אחרים, פעילות קלגסית וכינה את הפעילים הללו - "יהודונאצים".....

לצפיה ב-'נדמה לי שהסיפור של בן גוריון הוא אחר'
נדמה לי שהסיפור של בן גוריון הוא אחר
05/12/2019 | 08:56
2
20
בזמנו לא היו כל כך הרבה חרדים בארץ והוא הסכים ל400 אברכים שישבו וילמדו וישמרו את התורה הוא לא תיאר לעצמו שאלפי אלפי יתווספו אליהם ושהפרשנות לחוק הזה תהיה כל כך גורפת. 
לצפיה ב-'נכון נימה,, מה לא היה לו מספיק שכל שאנשים מתרבים??ביחוד אצל'
נכון נימה,, מה לא היה לו מספיק שכל שאנשים מתרבים??ביחוד אצל
05/12/2019 | 09:31
19
חרדים  שמביאים הרבה ילדים?? התמותה פחותה מההולדה,
לצפיה ב-'כל מה שכתבתי מדוייק, והיתר פרשנות.'
כל מה שכתבתי מדוייק, והיתר פרשנות.
05/12/2019 | 10:51
18
בוודאי שהיו בארץ הרבה פחות חרדים (1948 - 22.500) אזרחי המדינה היו כ-750.000 (650.000 מהם יהודים) , ואם הסכים ל-400 ?
באותה כמות של אוכלוסיה ב.ג. הסכים ל-700 שוטרים והיום יש כ-15.000 (והמספר מגוחך לנוכח מטלות המשטרה מול אוכלוסיה של 9.000.000 מול 750.000 ב-1948...).

החלטת בן גוריון לחבר דת ומדינה היתה הרסנית, ועוד באותה שנה השתנה מספר הפטורים ל-800 וכעבור זמן קצר אף בוטלה ההקצאה, וכל תלמיד ישיבה היה פטור משירות בצהל.
רק בסוף שנות ה-90 ניתנה הדעת על נושא זה והתחילו לעסוק בנושא הגבלת הפטורים (היום 63.000 פטורים לחרדים)

גם בן גוריון עצמו בעצם שינה את החלטתו באותה שנה באמרו שלא ייתכן מצב שתהיה אמא שתיחרד למה שקורה עם הבן בלוחמה על הגנת המולדת, בעוד האמא החרדית תשב בטוחה בביתה כי בנה נמצא בישיבה.

וכל היתר זו מלחמה של החרדים בפוליטיקה כשהם הולכים ומשתלטים , בעזרת הפוליטיקאים המושחתים ורא"המ בראש, על מוסדות המדינה, ולא רק שהם פטורים, אלא גם מקבלים הקצאות של מיליארדים למרות שהם לא תורמים שום דבר למדינה.

גם לא יתכן שאדם עם חזון כבן גוריון לא יחזה התפתחות אוכלוסיה בקצב מואץ.

לצפיה ב-'בוקר טוב אני העדר כשבוע ימים.השבעה של אבי '
בוקר טוב אני העדר כשבוע ימים.השבעה של אבי
03/12/2019 | 07:23
8
34
היא אצל אחי ברמת השרון.ביתי תיקח אותי בבוקר ותחזיר אותי לישון בבית.כי אין מקום אצלו.אחותי נמצאת אצלו היא משדה בוקר..
הוא יקבר בירקונים על הגג.אנני יודעת מה זה אומר..וזהו..
אדם שנתן את נשמתו למדינה ולא קנה לעצמו חלקה אין לו מקום ראוי להקבר.חשבתי לתומי שאדם ששירת את המדינה מלפני הקמתה בצבא הבריטי ובצה"ל כ 40 שנה תהייה חלקה מיוחדת בקריית שאול..אך זה המצב שלא חשבו על כך...תודה לכולכם..
לצפיה ב-'הדסה היקרה, משתתפת בצערך'
הדסה היקרה, משתתפת בצערך
03/12/2019 | 08:25
6
34
עצוב לראות הודעה כזאת, אבא הוא אבא בכל גיל וזה כואב. אך כמו שכתבת הוא נגאל מיסוריו.
שלא תדעי עוד צער.
לצפיה ב-'הדסה, משתתפת בצערך. שלא תדעי יותר צער.'
הדסה, משתתפת בצערך. שלא תדעי יותר צער.
03/12/2019 | 09:52
5
13
לצפיה ב-'אני לא מבינה מה רוצים מנתניה לאט לאט מוציאים'
אני לא מבינה מה רוצים מנתניה לאט לאט מוציאים
03/12/2019 | 11:22
4
36
עוד ועוד אנשים שלוקחים שוחד, כל מי שיקחו ויחקרו אותו
אני מדברת על אנשים ברום הטבלה  כולם ימצאו שלקחו שוחד
אין אחד שלא יש רק אחד שלא נתםס ונחקר,

אני לא אוהבת אותו בשל מידות אחרות  כמו אדם עם לב קר
לא מענין אותו השני רק הוא ומשפחתו,שהוא פחדן  אין לו פחדן תעוזה
הססן  פחדן, מאוהב בעצמו  רק הוא ובני משפחתו קימים
אבל שוחד??
מי שתתפוס לוקח או לקח שוחד, אחד לא יצא נקי רק שלא  נתפס, עדין לא אומר שלא לקח, אין לי אמונה באף אחד
לצפיה ב-'אני בטוחה בין העדים שלקחו עבור נתניהו על שוחד גם ביניהם'
אני בטוחה בין העדים שלקחו עבור נתניהו על שוחד גם ביניהם
03/12/2019 | 11:30
3
30
יש שלקחו שוחד
לצפיה ב-'חזרתי אתמול בלילה מלונדון'
חזרתי אתמול בלילה מלונדון
03/12/2019 | 16:53
2
36
היתה לי חוויה ניפלאה עם בנותי, אך היתה לי גם תאונה קטנה..., נפלתי בגשר וסמינסטר והשתטחתי על הרצפה... נפלו לי המשקפיים והתעקמו... חטפתי מכה באף... וקיבלתי מכה חזקה בברך... כעת יש לי שטף דם ברגל מתחת לברך... יצאתי מזה במזל גדול... עוברים ושבים עזרו לי לקום... בנותי הבחינו שנעלמתי רק אחרי חצי דקה...
תמונות וחוויות ניתן לראות בדף הפייסבוק שלי.

לצפיה ב-'זה יהיה טיול בלתי נשכח..... '
זה יהיה טיול בלתי נשכח.....
03/12/2019 | 20:04
17
לצפיה ב-'חבל שאין לי פיסבוק,,,ברוך שובך,,מזל שהמשקפים לא נשברו תמיד '
חבל שאין לי פיסבוק,,,ברוך שובך,,מזל שהמשקפים לא נשברו תמיד
03/12/2019 | 21:08
31
טוב לקחת עוד זוג,,עד הטיול הבא זה יעבור,
לצפיה ב-'הנאשם המפורסם מוכיח כל יום שהוא חולה נפש'
הנאשם המפורסם מוכיח כל יום שהוא חולה נפש
03/12/2019 | 20:14
28
הוא הודיע שהוא רוצה לספח את בקעת הירדן ואזהרת מלך ירדן ממש לא מעניינת אותו......
הוא מתעקש להשאיר אחריו אדמה חרוכה !!!

והאספסוף ימשיך להצביע ל-"ביבי הגבר".....

ומולו ליברמן שכל יום אומר משהו אחר, כי עולה לו השתן לראש, ובסוף הוא יישאר בלי שום דבר, או שיחזור לימין לריב על "חברו".....

לצפיה ב-'בקר טוב, היום יום הפריי דיי או איך שזה נקרא'
בקר טוב, היום יום הפריי דיי או איך שזה נקרא
29/11/2019 | 09:28
22
45
אפילו אם היו מחלקים בחינם גם לא היתי  הולכת לראות את כמות האנשים אחד על השני  מתפרצים קדימה  משפשפים אחד את השני
זאת לא אני  ןלא לטעמי  מותרת
כל מי שנהנה אני מאחלת לו הצלחה בקניות שלו
והנאה   מכל הלב,
לצפיה ב-'שמעתי אתמול פרופסורית אחת שדברה על התופעה'
שמעתי אתמול פרופסורית אחת שדברה על התופעה
29/11/2019 | 09:44
19
45
של אנשים שמתרשמים מהמילה "מבצע" כאילו שאם יש מבצע אז כדאי להתאמץ ולרוץ לקנות אפילו אם לא זקוקים לכך וזה מה שקורה במרבית המקרים קונים דברים שלא זקוקים להם. ועוד אמרה שבמקרים רבים לאחר המבצע אפשר להשיג אותם דברים בפחות מחיר. 
אני אף פעם לא מבינה מה רוצים ממני. אבל אני כנראה בכלל לא דוגמא. גם בצעירותי לא זוכרת נהירה כזו למבצעים או לקניות המוניות נהפוך הוא, מול שפע אני ממש מתבלבלת 
לצפיה ב-'אני לעולם לא הלכתי בימים שכאלה לקניות'
אני לעולם לא הלכתי בימים שכאלה לקניות
29/11/2019 | 11:58
18
46
לא מסוגלת להצטופף בין מאות או אלפי אנשים .כדי לחסוך כמה שקלים.
נכדי הלך לקנות דברים שהוא צריך לטירונות של גולני קנה מוצרים בהנחות משמעותיות.אני נמצאת במצב רגשי לא טוב בגלל אבי וראשי לא נתון לקניות ומבצעים.אתמול הזעיקו אותנו לבית החולים כדי להפרד ממנו .חושביים שימיו קצרים
אי אפשר לנתחו בגלל גילו ומצבו הגופני.הוא לדעת הרופאים לא ישרות את הניתוח.
הוא עשה צו אל אי הארכת חיים.רק שלא יסבול..עכשיו חי על נוזלים ומורפיום.
זה מה שהרופאים עושים כדי שלא יסבול בימים שנשארו לו.
זה ממש הזוי לראות את האבא במצב שכזה ואינך יכול לעזור לו..לפחות אותי הוא זיהה.ואת ביתי שמבקרת אותו הרבה..את הנכד שלו שלא ביקר הרבה זמן 
לא זיהה.הוא בערפול חושים..מקווה שיגמור מהר ככל האפשר כדי שלא יסבול יותר
זה נורא לומר אך זאת המציאות..תודה על ההקשבה.
לצפיה ב-'הדסה'
הדסה
29/11/2019 | 12:26
41
אהני מקווה שהכל יעבור בקלות ואביך ייגאל מיסוריו.
לצפיה ב-'הדסה , הניה וכולם .'
הדסה , הניה וכולם .
29/11/2019 | 12:53
16
41
הדסה אני מאד מבינה את תחושותיך , אבל מצב זה הוא הרע במיעוטו , ראשית אביך חי הרבה יותר מהממוצע . נכון שלילדים והמשפחה האוהבת זה תמיד מוקדם מדי , אבל חיבים להשלים עם העובדה שזה יקרה , כי אין אופציה אחרת .    ד.א. גם אני חתמתי על טופס אי הארכת חיים , כי נראה לי שאין טעם לחיים של סבל וכאב .  ואם כל הכאב והתסכול , את יודעת שזו הדרך שבחר לסיים את חייו .
הניה , בקשר למה שכתבת על ראש הממשלה ו "תפילתך" שפוטין יחליף אותו , יש פתגם סיני עתיק , "לא מחליפים דבר (המחלה) בחולירע".
באשר ל יום השישי 29 11  קיבלתי שאלה לוואטצאפ
  "אם קיבלתי הודעה מחמותי שהיא באה אלינו בשישי , זה גם נחשב  black friday ?"
תכננתי לקנות היום מקפיא חדש . אבל בירור שעשיתי במשך השבוע מסתבר שההנחה מזערית, 100 ש"ח מתוך 2000 (5%) החלטנו ללכת ביום אחר ולא להכנס לדוחק והבלגן . אבל מצד שני דברתי  עם הבן , אחר הצהרים , כשיחזור מהמרכז , נשתדל להספיק לקנות כרטיס טיסה ליוהנסבורג  בשבילי  , במחיר מבצע . שתהיה לכולנו שבת שלום , תמר .
לצפיה ב-'זה נכון, אנשים אהובים עלינו בכל גיל זה כואב'
זה נכון, אנשים אהובים עלינו בכל גיל זה כואב
29/11/2019 | 13:54
15
35
אני מאד מתגעגעת לאמא שלי,הלואי היתי יכולה  לחבק אותה,כשאני נזכרת בה  עולות לי דמעות, למרות שהיו לה חיים ארוכים 94
הדסה אני מבינה לליבך, זה לא מנחם אבל זה גורל של כולנו,
זה נחמד השאלה תמר ,,black זה רק לחמה שנואה,ואני בטוחה שהיא לא שנואה עליך,
תראי בקשר לביבי זה נכון  מעשיו לא ראויים לתשבוחות
אבל צריך להסכל גם על דברים טובים שעשה
הוא אדם שאוהב את עצמו וחיים טובים  לא מספיק חם לב כלפי האזרחים
אם אני משוה אותו לבגין  ,שגם אליו אני מתגעגעת

אבל אנחנו צריכים מנהיג חזק,  רק ככה ננצל  מאלו שרוצים להשמידנו
ולרשת את ארצינו, שאומרים זאת בריש גלי שלא יפסיקו עד שיכבשו את כל הארץ
בכל אופן בטלויזיה שלי אני שומעת לא פעם את אימרותיהם,,ואני מאמינה להם
אולי בטלויזיות אחרות זה לא נאמר,
שבת שלום, ותמר סעי ליוהנסבורג בהנאה,
לצפיה ב-'ואלו הם שופטינו,,אז מה כבר נצפה מהם?? השופט '
ואלו הם שופטינו,,אז מה כבר נצפה מהם?? השופט
29/11/2019 | 14:08
14
32
מביעה צער למשפחת המחבל  על מותו של המחבל בבית הסוהר 
רוצח יהודי , באמת ראוי להשתתפות בצער  המשפחה,
כככה אנחנו נראים  ואלו הם שופטינו - עצוב,
בטח הוא  כואב שהורסים את בתיהם,מגיע להם מדליה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהריסת בתי מחבלים עוזרת במשהו'
אני לא בטוחה שהריסת בתי מחבלים עוזרת במשהו
29/11/2019 | 17:59
13
22
בעובדה נהרסו כבר מאו בתים אני חושבת לא חושבת שזה מה שמונע בעד המחבלים לפעול. המצב שבו הם שרויים , נכון גם הם תרמו למצבם אבל אנחנו החזקים וכבר מזמן היינו צריכים לפעול אחרת כלומר לשנות את המ דיניות שלנו בשטחים וחבכלל כלפי הפלשתינים.
לגבי נתניהו היום קראתי מאמר שאמר שביבי לא יזכר בכלל בהיסטוריה של עם ישראל כי לא עשה שום דבר יוצא דופן ומיוחד במשך השנים הרבות שכיהן כראש ממשלה.
ובאשר לבגין הוא ראשון המסיתים והמתלהמים. ידע לנגן על הרגשות הפרימיטיביים ביותר. הדבר היחידי שעשה זה השלום עם מצרים, רק בזכות שחבר למשה דיין מהעבודה וויצמן. מפלגתו לא היתה נותנת לו לעשות זאת. 
לצפיה ב-'זה נכון. בגין אשם כאשר אחרי נאום הצ'חצ'חים אימץ את האספסוף'
זה נכון. בגין אשם כאשר אחרי נאום הצ'חצ'חים אימץ את האספסוף
29/11/2019 | 23:33
12
28
מפלגת חירות ואחר כך הליכוד תמיד התגאו בכך שיש בהם את ההדר הז'בוטינסקאי, ומה שקרה שכל מיני מינים נכנסו לליכוד, המפלגה איבדה את הדרך, והיום היחיד שנשאר עם ההדר הז'בוטינסקאי הוא נשיא המדינה, ותו לא.

הרהרתי פעם ביני לביני, מדוע בגין פרש מהחיים הפוליטיים בקול דממה דקה ?
אולי מכיוון שסיפוח האספסוף בעצם הרס את המפלגה ואת דרכה ואספה אליה כל מיני אלמנטים זרים ומוזרים שרק מחפשים שררה וממון ?

הענין הוא שהליכוד מאשים כל הזמן את המערך,
למרות שאחדות העבודה/עבודה/מערך שלטו במדינה 1948-1977 שהם = 29 שנים.
ואילו הליכוד שולט מ-1977 עד 2019 שהם =  ..................................=.42 שנים 
אז מי אשם במצב ???

הם יודעים שהאספסוף לא יודע חשבון ולא יבין שרק הם אשמים במצב.....

לצפיה ב-'אל תאשימו איש רק את הערבים הם לא רוצים שלום'
אל תאשימו איש רק את הערבים הם לא רוצים שלום
30/11/2019 | 09:15
11
33
הם רוצים את הארץ שלנו  ולא יפסיקו לעולם , ולא משנה מי יהיה ראש ממשלה,
או מי שהיה,
הכל אשליה אחת גדולה,
לא ליכוד ולא מערך ולא אספסוף  חלוקת שנים הכל הבל הבלים
בגין פרש מהחיים לבגין היה לב חם  מות החילים הרבים הכניס אותו לדכאון
בסוף ימיו היה בדכאון   ולכן פרש  

לצפיה ב-'מה הקשר ? דברתי על האספסוף ואת על הערבים'
מה הקשר ? דברתי על האספסוף ואת על הערבים
30/11/2019 | 10:08
10
20
לגבי האספסוף אלו עובדות.  אין היום אידאולוגיה פרט לאחת, חרדית, השתלטות על המדינה שהם שונאים כי היא מעכבת את המשיח, ועל הגדה והפיכתם למדינת-הלכה.

שלום ?
לא הערבים הדתיים רוצים (ע"פ האיסלם) ולא היהודים הדתיים רוצים (ע"פ המיתולוגיה היהודית).....
וכל זמן שלדתיים בשני הצדדים יהיה משקל בשלטון, שלום לא יהיה, והמצב הולך ורע והם משתלטים על כל חלקה טובה.
זה פשוט קצר ולענין, כיוון שפרטתי כבר פעמים רבות בדיוק את הציטוטים הנוגעים בדבר.
וכל הדיבורים על "שלום" הם "קאלאם-פאדי" (דיבורי סרק).....
לצפיה ב-'נו עם כל הדיבורים על שלום דיברי סרק, היתר לא משנה'
נו עם כל הדיבורים על שלום דיברי סרק, היתר לא משנה
30/11/2019 | 11:54
9
21
ואני התכונתי לשלום בינינו ובין הערבים

שלא יהיה

לצפיה ב-'גם אני.....'
גם אני.....
30/11/2019 | 12:51
8
21
אז הנה בתמצית:

איסלאם -
"וכי יפנו הכופרים עורף לאיסלאם, והחזקתם בם והרגתם אותם בכל אשר תמצאום"
(קוראן, פרשת הנשים פסוק צא)
"הכופרים מאכולת לגיהנום"
(הקוראן פרשת בני עמרם פסוק ח)
"כי הכופרים הם אוייבכם הגלוי"
(הקוראן פרשת הנשים פסוק קב)
"דין מוחמד בסיף"
(ספר החדית הוא האיסלאם שבעל פה)
המאמינים, אל תקחו לכם את היהודים ואת הנוצרים לבעלי ברית"
(הקוראן פרשת השולחן פסוק נו)

היהדות-
"יב הִשָּׁמֶר לְךָ, פֶּן-תִּכְרֹת בְּרִית לְיוֹשֵׁב הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתָּה, בָּא עָלֶיהָ:  פֶּן-יִהְיֶה לְמוֹקֵשׁ, בְּקִרְבֶּךָ.  
יג כִּי אֶת-מִזְבְּחֹתָם תִּתֹּצוּן, וְאֶת-מַצֵּבֹתָם תְּשַׁבֵּרוּן; וְאֶת-אֲשֵׁרָיו, תִּכְרֹתוּן.  
יד כִּי לֹא תִשְׁתַּחֲוֶה, לְאֵל אַחֵר:  כִּי יְהוָה קַנָּא שְׁמוֹ, אֵל קַנָּא הוּא.  
טו פֶּן-תִּכְרֹת בְּרִית, לְיוֹשֵׁב הָאָרֶץ; וְזָנוּ אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶם, וְזָבְחוּ לֵאלֹהֵיהֶם, וְקָרָא לְךָ, וְאָכַלְתָּ מִזִּבְחוֹ.  
טז וְלָקַחְתָּ מִבְּנֹתָיו, לְבָנֶיךָ; וְזָנוּ בְנֹתָיו, אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶן, וְהִזְנוּ אֶת-בָּנֶיךָ, אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶן. 
(תורה שמות לד יב - דיבר הראשון מבין עשרת הדיברות שניתנו לבני ישראל בסיני, לפי הסיפורת מהמיתולוגיה היהודית)

הנביא נתן:"וְעַתָּה, לֹא-תָסוּר חֶרֶב מִבֵּיתְךָ--עַד-עוֹלָם: ..... כֹּה אָמַר יְהוָה,"    
(שמואל ב - יב י)

מכאן שמי שחושב עצמו דתי/חרדי בשני הצדדים, ידאג שלעולם לא יהיה פה שלום, ואני וכולם רואים את העובדה שהחרדים מסרבים להשתתף בהגנה על המולדת ובפיתוח הארץ וחיים על נדבות, ומשכורתו של בטלן ישיבה עולה על משכורתי אחרי 32 שנות שירות במשטרה.....

אני מקווה שכעת זה ברור...

לצפיה ב-'בגין פרש מפני שהבין כי שרון הונה אותו'
בגין פרש מפני שהבין כי שרון הונה אותו
30/11/2019 | 13:50
5
15
כי הכניס אותו לבוץ של לבנון בבלופים ונהרגו המון חילים שישבו על המצפון שלו. כי המחשבה האסטרטגית שלנו {אם יש בכלל כזאת ) היא שרק בכח נכניע את אויבינו. ןבעובדה עד היום אנו נוכחים כי אין זה נכון כלל.
לצפיה ב-'ההנחה הכללית נכונה אם יש עם מי לדבר'
ההנחה הכללית נכונה אם יש עם מי לדבר
30/11/2019 | 15:38
4
18
כאשר אין עם מי לדבר, אין ברירה אלא להשתמש בכח, וכל זה לא ישנה את העובדה שהפונמליסטים מגבירים את כוחם בשני הצדדים ומתעקשים להפוך את ישראל בחזרה לפלסטין, מדבר של שממה וביצות.....
לכזה ? =
-------------------------------------------------------------------------------------
"נדמה לי שמכל הארצות בעלות הנוף המדכדך, ארץ ישראל מחזיקה בכתר. הגבעות קירחות, צבען דהוי, וצורתן רחוקה מלשובב את העין. העמקים הם מדבריות מכוערים המעוטרים בשוליהם בצמחייה דלה שפניה כמו אומרות יגון וייאוש...
כל קו הוא גס, צורם וכל תו הוא חד, ללא פרספקטיבה - המרחק אינו מחולל כאן קסמים. זוהי ארץ משמימה, חסרת תקווה, שבורת לב".

במקום אחר הוא כותב את אותם הדברים רק במילים אחרות: "לא יכולנו לעצור למנוחה גם לאחר רכיבה של שעתיים-שלוש מהמחנה שלנו, אף שהנחל זרם לצדנו. לכן המשכנו בדרכנו שעה נוספת. אמנם ראינו מים, אבל בכל מרחב השממה סביבנו לא היה אפילו קמצוץ צל, ונצלינו קשות בשמש היוקדת. 'כצל סלע כבד בארץ עייפה' -

אין ביטוי יפה מזה בכל התנ"ך, ואין ספק שמכל המקומות שבהם שוטטנו, אין אחד המסוגל להעניק משמעות כה נוגעת ללב לביטוי כארץ צחיחה, חשופה קירחת זו".
------------------------------------------------------------------------------------
("מסע תענוגות לארץ הקודש" - מארק טווין).
-------------------------------------------------------------------------------------
זהו החזון גם של החרדים משני הצדדים, ורק אז הם מניחים שיגיע המשיח רכוב על חמור לבן.....
ויודעים גם בדיוק מאין יגיח - מסימטת יוכבד שבצפת, היא "סימטת המשיח" שם ממתינים לו.....

לצפיה ב-'שבת שלום ,אם למישהו/י יש רעיון , אשמח לשמוע . '
שבת שלום ,אם למישהו/י יש רעיון , אשמח לשמוע .
30/11/2019 | 15:51
3
20
ביום שישי הקרוב אני טסה ליוהנסבורג לבקור משפחתי .מחפשת מתנה לילד בן 10. משהו עד 100 ש"ח , יכול להיות פחות , משהו סמלי . מתנות גדולות אקנה להם שם כי שם הרבה יותר זול . אלך איתם , שיבחרו מה שרוצים .רק לא לבוא בידים ריקות . לא  ממתקים ,אותם קניתי לפי הזמנה . למי שיש רעיון , אשמח לשמוע . תודה ושבת שלום , תמר .

לצפיה ב-'ברחוב הרצל מול בית המשפט חנות למזכרות לקחת לארצות אחרות'
ברחוב הרצל מול בית המשפט חנות למזכרות לקחת לארצות אחרות
30/11/2019 | 17:14
2
12
לצפיה ב-'בדקתי בגוגל ארץ וכעת המקום מסעדה'
בדקתי בגוגל ארץ וכעת המקום מסעדה
30/11/2019 | 17:35
1
20
יש למשל חנות צעצועים גדולים ברחוב מטלון 22
דיזנגוף 50 יש חנות פאזלים
כפר השעשועים (רשת גדולה) הברזל 19 רמת החייל
טויס אר אס בנמל רחוב התערוכה 3 יריד המזרח

אלו הבולטים ועשירים בפריטים.

אלנבי החשמל היתה חנות תחביב, מעניינת ליד טויס אר אס.
לצפיה ב-'רעיונות טובים , הכתובות מיותרות .'
רעיונות טובים , הכתובות מיותרות .
30/11/2019 | 17:43
19
אני גרה בבאר שבע , אכנס לחנויות צעצועים כאן .תודה רבה שפירא .
לצפיה ב-'כן בהחלט ברור ונכון'
כן בהחלט ברור ונכון
30/11/2019 | 18:19
1
13
לצפיה ב-'לשפירא'
לשפירא
30/11/2019 | 18:19
9
לצפיה ב-'הערב בטלביזיה יבדקו את הביגוד שקנו במבצע "בלאק פריידיי"'
הערב בטלביזיה יבדקו את הביגוד שקנו במבצע "בלאק פריידיי"
01/12/2019 | 14:46
1
16
במעבדות טוענים שלאחר כביסה אחת התקבלו התוצאות ,והביגוד ממש  מתכווץ
ועשוי מחומר ירוד.
זו סחורה שמגיעה מהמזרח הרחוק ומיוצרת שם ב - 2 דולר לפריט,וכאן מוכרים אותו בסכומי רווח עצומים,תוך סיסמא שזה במבצע" של "בלאק פריידיי"
שאמור גם להמשך בישראל לאורך כול השבוע הקרוב.
תוכלו לצפות הערב (ה- 1.12)בטלביזיה ,ולראות את תוצאות בדיקות המעבדה,
אשר ערכו לאותו הביגוד שנמכר בהתלהבות ההמונים ב"מבצע הגדול" ,
ובסוף התברר בבדיקות שהוא מאיכות ירודה ביותר.
לצפיה ב-'כבר שנו בדורות הקודמים:"מה שבזול, עולה ביוקר..."'
כבר שנו בדורות הקודמים:"מה שבזול, עולה ביוקר..."
01/12/2019 | 22:51
12
לא קונה מאתרים בחו"ל.
פעמיים הזמנתי מעיל כיסים משתי החברות הגדולו "עלי" משהו, בשניהם ההזמנה של היתה למידה XXXL ומה שקיבלתי היה על המעיל מוטבע הגודל הזה, אלא שהגודל הפיזי שלו אולי מדיום.....

לצפיה ב-'משהו טעים לאוהבי הפשטידות:'
משהו טעים לאוהבי הפשטידות:
01/12/2019 | 20:09
36
פשטידת קישואים  מומלצת מקישואים וברוקולי-קפוא :

להכין מראש: תבנית מס' 24 עם ניר אפיה .
(או 2 תבניות אינגליש-קייק עם ניר -אפיה.)

המצרכים:
3 קישואים
חצי חב' ברוקולי קפוא.
בצל אחד קצוץ .
4 ביצים
3 כפות שיבולת שועל,
4 כפות קמח מלא + 1/2 כפית אבקת אפיה.
חצי כוס שמן ,(כוס חד -פעמית קטנה.)
כפית שטוחה מלח
1/3 כפית כורכום .
1/3 כפית פפריקה חריפה
כפית אגוז-מוסקאט טחון.

ההכנה:
במעבד -המזון לגורר 3 קישואים,להעביר למסננת,ולסחוט מהנוזלים.
(אפשר לגורר גם בפומפייה על החורים הגדולים.)

במחבת עם כף שמן לטגן את הבצל הקצוץ,על אש קטנה,
עד לריכוך ושקיפות הבצל.

חצי חבילת ברוקולי -קפוא,להניח בקערה עם מים חמים ל-5 דקות, עד להפשרה.

מכניסים למחבת עם הבצל שהתרכך,את הקישואים המגוררים והסחוטים, ומוסיפים מעט מלח וכורכום,מערבבים בכף -עץ,
ולהשאיר להתבשל  10 דקות על אש קטנה.
לאחר 10 דקות, מוסיפים למחבת את הברוקולי המופשר והמסונן,
ומערבבים עם הקישואים ,מוסיפים כפית אגוז מוסקאט ,
ולאחר עירבוב קצר,מודדים 5 דקות ומכבים את האש.

לבסוף,בקערה גדולה מערבבים 4 ביצים עם מעט מלח
ומעט פפריקה חריפה,
3 כפות שיבולת -שועל
4 כפות קמח -מלא,(אפשר גם קמח כוסמין),
וכפית שטוחה אבקת- אפיה.
מערבבים היטב לתערובת חלקה,ללא גושים.
ומוסיפים את הקישואים,הברוקלי והבצל שבמחבת ,
ומערבבים היטב.

יוצקים הכול לתבנית מס' 24 ,(או 2 תבניות אינגליש קייק,)
עם ניר-אפיה .

מחממים מראש את תנור ל- 180מעלות חום ואופים כ -45 דקות .
לאחר צינון כדאי להעביר הפשטידה מהתבנית למגש עם ניר -סופג.
לספיגת השמן המיותר.

הפשטידה טעימה מאוד.
תכינו ותהנו.

לצפיה ב-'שבוע טוב !!! נכדי יצא לדרך לגולני..היום מתחיל הגיוסים'
שבוע טוב !!! נכדי יצא לדרך לגולני..היום מתחיל הגיוסים
01/12/2019 | 07:26
6
31
לגולני וגבעתי שימשך עד ל 11.לחודש.נאמר בבוקר שההתגיסות
לקרבי ירדה בעשור האחרון לשפל המדרגה.רק 67% מתגייסים לקרבי.
עכשיו אני מתפקדת כאמא שלו ולא כסבתא.הוא חי אצלנו כבר חודשים כי אמו ובן זוגה ואחיו עברו לקריית גת בגלל העבודה שלו.הוא לא עבר איתם כי כל חבריו כאן.וגם בחופשות בבית הספר עבד כדי לא לבקש כסף מאימו.גם ביומיים האחרונים עבד..ואת הקניות עשה מכספו.עכשיו לאימו יש 2 חיילים בצבא.אחיו לא קרבי.מאחלת לשניהם גיוס טוב ושיהנו ממנו וישמרו על עצמם.
לצפיה ב-'בקר טוב לשבוע חדש.'
בקר טוב לשבוע חדש.
01/12/2019 | 10:08
1
34
הדסה איחולים לנכדים שלך שישובו בשלום שיהיה להם שרות קל.במידת אפשר. 
אתמול ביקרתי עם הנינים והנכדים שלי במדיטק בהצגה "בא אלי פרפר נחמד" הילדים הקטנים בני שלש וארבע נהנו עם סימני פחד ואפילו ביקשו לצאת לפני סוף ההצגה. ובאמת היו שם כמה אלמנטים מפחידים אני חושבת שלהצגה לילדים שהיא מאד מושקעת ומשוחקת יפה והיטב צריך לקחת בחשבון שהקהל הוא ילדים קטנים היו שם אפילו ילדים בני שנתיים, ואם מחשיכים את הבמה ואם השחקנים מדברים בקול מאד רם בעזרת המיקרפונים שצמודים לרקתם הרי זה יוצר אוירה קצת מפחידה עבור ילדים קטנים. זאת אני כותבת למרות שאני מאד מעריכה ואוהבת את המופעים במדיטק בחולון אבל הפעם קצת התאכזבתי. אחרי ההצגה הלכנו למסעדה וזה היה סיום נאה לבקר נפלא. אני נוהגת פעם בשנה להזמין את הנינים שלי לפי הגילאים למופע כמובן שבליווי אחד הנכדים, זה בוקר מהנה לכולנו. 
לצפיה ב-'כמה יפה ונעים לקרוא נימה, ואכן את צודקת'
כמה יפה ונעים לקרוא נימה, ואכן את צודקת
01/12/2019 | 11:50
24
אינני מבינה  מדוע הם לא מבינים  שצריך להציג לילדים  הצגות
לא מפחידות אלא הצגות מצחיקות או  עם ריקודים שירה, וסיפורים
יפים ומהנים

אני נזכרת בספר כיפה אדומה
גם הסצנה עם הזאב והסבתא  היתי מוציאה מהספר
לצפיה ב-'אני מצדיע לכל חייל ולא משנה אם קרבי או תומך לחימה.'
אני מצדיע לכל חייל ולא משנה אם קרבי או תומך לחימה.
01/12/2019 | 11:25
21
הם יקרים וחשובים פי מאה מונים מכל חרדי חשוך ששונא את המדינה.

כדי שצבא יפעל הוא זקוק גם לחיילים קרביים טייסים וטנקיסטים וחיילים רגליים וימיים, אבל הוא לא יכול בלי תומכי לחימה שהם טבחים, אפסנאים, נשקים, אנשי הנדסה, מכונאים - ודומיהם.
(נהגי בוס, עובדי רס"ר ודומיהם הם בקטגוריה שלישית ואילך.....)

אילו זה היה תלוי בי, כל מי שמסרב לשרת בצבא תילקח ממנו האזרחות (מסרב, פירושו גם שעושה תרגילי הונאה כדי שלא לשרת).
ומי שמסרב, לא יהיה אזרח ישראלי, אלא אם הרשויות יתירו זאת, הוא ייחשב כתושב ללא זכויות אזרח.

מי שאיננו יכול לשרת ע"פ הוועדה הצבאית לבריאות, יחוייב לשרת בסיוע ציבורי לפרק זמן דומה לשירות הצבאי (שירות לאומי)

אין דבר כזה פטור מחמת דת, ושום התייחסות מיוחדת, לאלו שהם עבדי החבר הדמיוני וספר המיתולוגיה היהודית, שמתעלמים מקיום המדינה.

אבל אלו חלומות באספמיא - הפוליטיקאים הנחותים ימשיכו לתת פטור לחרדים, החרדים ילכו וישתלטו על כל משרדי הממשלה עד הסוף הידוע, כי בארץ שיש בה מדינת הלכה, יישארו רק בלית ברירה זקנים וחולים, כאשר החרדים שלא ישימו עליהם, עד שהאחרון מהם ימות.....

האזרחים האמיתיים של המדינה הם חיילי צהל בראש וראשונה.

לצפיה ב-'הדסה שילכו ויחזרו בשלום,,'
הדסה שילכו ויחזרו בשלום,,
01/12/2019 | 11:52
1
15
לצפיה ב-'תודה לכולם אני נמצאת בסערת רגשות ראשית נכדי התגייס היום '
תודה לכולם אני נמצאת בסערת רגשות ראשית נכדי התגייס היום
01/12/2019 | 15:23
19
לחייל קרבי..שנית אבי במצב של תרדמת.וכבר חברת חדישא בבית חולים באה אל אחי ואחותי לשאול ולקבוע איפה ואיזו לוויה הם רוצים.אבי היה אתיאסט גמור 
דיבר על לוויה אזרחית באחד הקיבוצים וזה עולה הון.הוא כנראה יקבר
בירקונים..אין ברירה..חשבתי שלקצין במ"ל שהיה עשרות שנים בצהל עוד מלפני הקמת המדינה תהייה לו אפשרות להקבר בקריית שאול.אבל שם אין מקום.רק מי שהכין מקום מראש..זאת מדינתינו הקטנטונת..
לצפיה ב-'להדסה היקרה,שיהיה בהצלחה לנכד החייל,'
להדסה היקרה,שיהיה בהצלחה לנכד החייל,
01/12/2019 | 18:37
20
ותרבו נחת מכול הנכדים .
לצפיה ב-'כמה פרות אתם רואים בתמונה ?'
כמה פרות אתם רואים בתמונה ?
01/12/2019 | 13:00
25
3.
כל תשובה אחרת איננה נכונה.
הנהג הישראלי משלם את המיסוי הגבוה ביותר בעולם על רכב, חלפים, רישוי, אגרות, דלק.

הכנסות המדינה מכך 42.000.000.000 (42 מיליארד שקל) בשנה.
(65% ממחיר הדלק הוא מיסים, בערך 80% ממחיר הרכב הוא מיסוי)

טוב, כעת אתם יודעים מהיכן יש לראש הממשלה מיליארדים לבזבז על מטוס פרטי, טיסות לחו"ל, בניית ארמון, תשלום דמי לא יחרץ לחרדים שונאי המדינה - וכו.

כך הממשלה גונבת כסף מאיתנו בחוצפה לאין שיעור, כי אין באמת דמוקרטיה.

ואין פוצה פה ומצפצף......

לצפיה ב-'אותי זה מרגיז'
אותי זה מרגיז
30/11/2019 | 17:50
2
29
הטלויזיה איבדה כל פרופורציה בשטיפת מח וזילזול בצופים.

פרסומות חוזרות שוב ושוב וזה 60% מהזמן,
כל היום תוכניות אוכל או ערבית או חדשות בלי סוף בשמות שונים החל משעה 1600 ועד 2200
סרטים חוזרים מאות פעמים, כל מיני תרגילים מכוערים=

כמו פתיחת תוכנית וכעבור מספר שניות מתחיל רבע שעה של פרסומות, לקראת סוף תוכנית חצי דקה לפני סיומה יש רבע שעה פרסומות,
בתוך הפרסומות מידי פעם סמל התכנית כדי להטעות את מי שמקליט,
וכמובן שגם באמצע יש פרסומות

תוך כדי שידור מידי פעם מצטמצם המסך לשני שליש כיוון ששליש תחתון הופך לפרסומת.
בפינה ימנית עליונה כל העת סמל הערוץ
בפינה השמאלית עליונה מידי פעם קופצת פרסומת שפעמים רבות מסתירה אנשים וכך אתה רואה מישהו מדבר אל הפרסומת בעצם....

תוכנית של 50 דקות היא למעשה נטו 20 דקות כל היתר זיבולי מח.

הם מתנהגים כך כי הם יודעים שהקהל שבוי שלהם.

אבל לא פחות מזה, תרגילי ההונאה שלהם כדי למשוך את הקהל לקראת הצבעה, כשהם מכוונים לכיוון מסוים וכך גם השופטים מושפעים.

לקראת כל תכנית , אלק ריאליטי, הם יכולים להקרין מאות פעמים כשרוצים להכניס מישהו לתודעה (כולל תרגילי מרמה) כשמדובר בבני או קרובי משפחה של ידוענים,

והאחרון כעת שמוציא מהכלים, כל חמש דקות מציגים פרסומת עם הבת של אבי טולדנו שוב ושוב ושוב בלי הפסקה, לא של מועמדים אחרים, אלא רק שלה.

אותי זה מרגיז.

לצפיה ב-'זמן טוב ללכת לנוחיות, או לאכול משהוא טעים'
זמן טוב ללכת לנוחיות, או לאכול משהוא טעים
30/11/2019 | 18:27
1
28
לניצול המצב
לצפיה ב-'5'
5
30/11/2019 | 18:56
14
לצפיה ב-'בוקר טוב תודה על המגיבים למצבו של אבי'
בוקר טוב תודה על המגיבים למצבו של אבי
28/11/2019 | 10:36
2
43
מכון מאוד שמצבו לא קל בגילו המופלג אך אי אפשר היה לטפל בו בבית.מקווה שאולי הוא ישתחרר בשבוע הבא
הביתה להמשך טיפול בקהילה..אני לא נכנסת למחדב כי ביתי נתון בשיפוץ-סיוד וצביעה של הגלתות שלא טופלו שנים.החלפת וילונות מאותה הסיבה.זה היה נחוץ גם בגלל ששנים לא עשינו זאת וגם עבורינו שזה יתן אור בבית ונחמה לנשמה..כי זה ישנה את מצב רוחינו..חסכנו זמן ארוך לשם כך.והגיע הזמן.זה קשה אך.לאחר מכן יהיה טוב..העובדים עושים עבודה נקיה כמה שאפשר  ומנקים אחריהם.שזה חסתיים ניקח עוזרת שתנקה יסודי כי אני כבר לא מסוגלת.
ביתי דהחתה עוזרת לנו מרצונה החופשי והיתה בשכנותינו
עברה לגור לקריית גת בגלל מקום עבודתו של בן זוגה.הוא שנים נסע יום יום מיהוד עד למקום העבודה וכוחו כבר לא מסוגל יותר הוא כבר לא אדם צעיר כל כך.
לצפיה ב-'הדסה את מתארת מצב לא פשוט'
הדסה את מתארת מצב לא פשוט
28/11/2019 | 11:36
1
40
אני מאד מקוה שתמצאי את הכוחות ואת האנרגיות והאופטימיות להתגבר על הקשיים. טוב את עושה בטיפול בבית כי בית מוזנח משדר גם הזנחה לנשמה 
וטוב מאד שאת דואגת כל כך לאבא שלך.
אני בטוחה שלכל אחד מאתנו בגיל המתקדם עולות המחשבות מה יהיה עלי בזקנתי מי יטפל בי
ומחשבות כיוצא בזה. 
נקוה לטוב
לצפיה ב-'על זה כבר נאמר'
על זה כבר נאמר
28/11/2019 | 18:05
34
"זוג הורים יכולים לטפל ב-10 ילדים, 10 ילדים לא יכולים לטפל בזוג הורים"...

המזל שזה כך רק אצל מיעוט, אנשים נורמטיבים מסתדרים, בהתחשב שגם לילדים משפחות ודאגות.....

לצפיה ב-'וואו!! יש מישהו שנשאר שפוי??'
וואו!! יש מישהו שנשאר שפוי??
25/11/2019 | 08:18
27
421
אני מקשיבה לפרשנים בערוצים השונים...ורק יותר מבולבלת...
איך פרשנים שונים מפרשנים את אותם חוקים בדרך שונה...
מזל שאני בורחת מפה עוד יומיים...אולי עד שאשוב יררגעו
הרוחות ונדע סוף סוך מי בעד מי ומי נגד מי....
לצפיה ב-'יצא לי אתמל להיות בבית חולים'
יצא לי אתמל להיות בבית חולים
25/11/2019 | 08:12
6
64
ממנקת הרצפה   עד המנהל  של חדר המיון כל הרופאים האחיות
כולם כולם  ערבים יצא לי לראות אולי יהודי אחד

קיבלתי טיפול מסור  אין לי תלונות
זה שעשה לי א,ק. ג,  גם היה ערבי שאלתי אותו איך קוראים לך??
ענה מחמוד
עניתי אה מחמוד כי אתה נחמד
אין לי תלונות, אבל מחשבות כן ריצדו במוחי,,למעשה פחד
יבוא יום והם יעלו עלינו,אולי לא בדור הזה  אבל בהמשך
איך שלא יהיה  יכול להוצר מצב חלילה  שהם יהיו רבים מאתנו
ואם חלילה תהיה מלחמה  כמו שקרה כבר  וערביי ישראל הוכיחו את נאמנותם  כלפינו,,אין בליבי אמונה
בזמנים טובים הכל טוב ויפה , אבל בזמן מלחמה   וזה טבעי ונורמלי
שכל עם דואג לעמו  וארצו,
אני יודעת שרבים  אפילו פה, יתקוממו עלי, אבל אני מסתכלת על עתידנו  ,בהחלט יכול להוצר מצב בעתיד אפילו הרחוק
שהם ישתלטו עלינו  במספרים, ומספרים זה כח,
אין לי תלונות כיום,אבל פחד לעתיד כן מקנן בליבי,
הרוב הוא השולט,,בדורות הבאים,
לצפיה ב-'אני כתבתי מרחשי ליבי,'
אני כתבתי מרחשי ליבי,
25/11/2019 | 08:18
5
53
אני יודעת שכל אחד ודעתו ונשאר בה  וזה נורמלי
אבל אני בדרך כלל גם בחיים,עם טוח ראיה רחוק  ומרבית הפעמים
מה שאני צופה לעתיד מתרחש  הלואי ואטעה הפעם,
לצפיה ב-'אני רואה הפוך ממך'
אני רואה הפוך ממך
25/11/2019 | 08:28
4
50
חשבת למה כל כך הרבה ערבים הולכים ללמוד את מקצועות הרפואה??
למה איך כל כך הרבה יהודים שעושים את העבודה הקשה הזאת??
שמת לב כמה ערבים ממהרים לתרום אברים כשבן משפחה שלהם נפטר??
הם אף פעם לא מסייגים את התרומה לבני עמם...

לצפיה ב-'לא דיברתי על היום דיברתי על העתיד'
לא דיברתי על היום דיברתי על העתיד
25/11/2019 | 08:35
3
53
לא שללתי שום מעשה שלהם כיום,
דיברתי על השלכות לדורות הבאים,
לצפיה ב-'אמנם ברור שהמצב הולך ומחמיר בחישוב סטטיסטי פשוט'
אמנם ברור שהמצב הולך ומחמיר בחישוב סטטיסטי פשוט
25/11/2019 | 12:37
2
38
אם הערבים הם 20% מאזרחי המדינה ויולדים כ-5-6 ילדים למשפחה, החרדים 20% מאזרחי המדינה ויולדים כ-10-14 ילדים למשפחה, בשתי הקבוצות הללו כמות הילודה היא פי כמה מאשר אצל החילוניים שיולדים כ- 4 ילדים למשפחה ופחות,

הרי לפי החשבון הפשוט, בעוד 20-30 שנה הם יהיו הרוב, כאשר הנטיה היא דווקא לטובת הערבים ולא החרדים שמגדלים בורים ועמי ארצות שלא תורמים שום דבר לחברה והם תקועים במאה ה-16 בעוד רוב הערבים מזמן כבר במאה ה-21 מבחינת תרומה לחברה, קידום אישי ומעורבות, ולא רק אנטי כמו החרדים.

כשזה יגיע למצב הזה, אין לי שום ספק שכשתפרוץ מלחמה בין שני הפלגים (החילוניים רובם מזמן יראו מה קורה ויהגרו מפה) הציונות תיעלם כמו ששני צדדים אלו רוצים, אבל גם המדינה תיעלם והארץ תחזור לתקופה של לפני הציונות.

נכון שיהיו פה בתים ומכוניות וכדומה, אבל הארץ תהיה שממה.....
"מזלי" שאני כבר לא אהיה פה לראות כיצד החרדים והערבים קורעים את המולדת שלי לגזרים, ומעדיפים את הישימון הזה על פני חיי תרבות ורווחה ועצמאות.

ומי שמחפש סימנים - חוק הלאום החדש הוא הניצן שיוליד את ההרס הזה, והכל באשמת הפוליטיקאים המושחתים (חרדים וחילוניים) , ואם אמנם יהיו בחירות ונתניהו יזכה, זה יהיה הניצן השני.....
לצפיה ב-'קראתי את דבריך והרבה מהכיתוב נכון,'
קראתי את דבריך והרבה מהכיתוב נכון,
25/11/2019 | 13:03
1
18
לצפיה ב-'מיועד לשפירא'
מיועד לשפירא
25/11/2019 | 13:03
15
לצפיה ב-'ירגע,,ויתחילו בעיות אחרות זו רק'
ירגע,,ויתחילו בעיות אחרות זו רק
25/11/2019 | 08:23
19
38
ההתחלה,  סעי לשלם  תהני,  וצברי כח
כי יצוצו בעיות חדשות  אל תשכחי שיש לנו גם שכנים
ןזה לא ירגע,
לצפיה ב-'צהריים טובים אני מצטערת שלא נכנסתי זמן מה'
צהריים טובים אני מצטערת שלא נכנסתי זמן מה
25/11/2019 | 12:34
7
42
אבי במצב לא טוב בבית חולים איכילוב..מצבו משתפר לפי 'דעתם של הרפאים בקצב
איטי מאוד ביחס לזמן הגעתו .יש לציין שהוןא בן 99.5..מה מצפים מאדם שכזה.
אני חוזרת מישם בדיכאון עמוק..אני מודעת שיש אפשרות שהוא לא יצא משם
וכל פעם שאני רואה את הצוות הרפואי שנותן את נשמתו לחולים אני מורידה בפנהם את הכובע.מקווה שבמהרה יהיה כבר שר בריאות שיתעסק אך ורק בבריאות.נוסף לזה בעלי מצוי בתקופה שגם הרוופאים מחפשים תשובה משגעים אותו בבדיקות ללא סוף.צילומים C/T MRI ולא מוצאים מה בדיוק יש לו בכבד..חזרנו היום מהרופאה שמבקשת לעשות קולנסקופיה ואנדוסקופיה..יש חשש למחלה הארורה ..
אני לא מוצאת את עצמי ..הוא עבר כבר 3 פעמים לימפומה..כך שהוא מודע למצבו.ויודע לקראת מה הוא הולך...כך שהחיים לא ורודים..ושעברנו ליד תל השומר בבוקר היו גיוסים.מאות נערים ונערות מלח הארץובחזרה ראינו גדודים של לךובשי שחורים עם המדבעות שלהם..בטח קייבלו פטור וזה מוציא אותי מדעתי..נוסף לכל נכדי מתגייס השבוע לגולני...מה שהוא רצה.הפך עולמות.עבר ניתוח בקרסול רק כדי להיות לוחם...זה מקומם שהנערים שלנו מתגייסים והחרדים מתגייסים ללימודי התורה ומקבלים שכר יותר מלוחם..סליחה על הכל פשוט לא היה לי למי לשפוך את הלב..תודה רבה על ההקשבה
לצפיה ב-'אני מאחל לכם רק טוב ושיימצא מרפא'
אני מאחל לכם רק טוב ושיימצא מרפא
25/11/2019 | 12:44
37
ולגבי החיילים ומנגד החרדים ששונאים את המדינה, המצב רע מאוד, ולכן אני אומר שכל חייל הוא קדוש יותר מהרבי מוכר הלוקשים הגדול ביותר.
ולא ארבה במילים, רק שיהיה לכם לבריאות כי גם כך החיים לא פודינג.....
אבל בהחלט לשמוח כל רגע שחיים.

לצפיה ב-'הקשבתי קשב רב ואני מבינה אותך'
הקשבתי קשב רב ואני מבינה אותך
25/11/2019 | 12:57
4
43
ראשית אני מאחלת בריאות לאביך אבל באמת  את לא חיבת לשמוע לי
אבל אדם בגיל כזה צריך לתת לו את שארית חייו לחיות  בשקט ולא לטלטל אותו
בכל מיני בדיקות  חבל רק מאריכים לו את הסבל
בכ אופן ככה פעלנו עם אבי פה אחד כל הילדים,נתנו לו לחיות את חיו בשקט
להנות עוד ממה שנותר  לו ללא סבל  ותרתורים מיותרים מה הינו משיגים בכך עוד כמה חודשים??
אבל כל אחד ודעתו,

עכשיו , בחיים יש דברים שצריכים להשלים איתם למרות שהם לא צודקים
אחרת נכניס את עצמינו לגיהנום
ללמוד לקבל את מה שיש גם עם קשה ולא צודק אם היה בידינו לשנות מה טוב

באותה מידה ועין את יכולה להסתכל על הערבים שחיים חיי שפע
כל הזכויות, ואין חובות גם לא מתגיסים  ,יש עולות שחיבים תיקון אבל לא קל
אני מבינה שאת במצב רגיש  אבל לא כדאי לך לעשות השואות  כי זה רק יכניס אותך למצב רוח  רע
אין צדק בעולם,,גם הציפור שאוכלת את התולעת  זה לא צודק
העולם לא בנוי על צדק,  וכדאי להשלים לחיות   עם מה שיש
המון בריאות לכל משפחתך

לצפיה ב-'הניה את לא צריכה להיות מודאגת מערביי ישראל'
הניה את לא צריכה להיות מודאגת מערביי ישראל
25/11/2019 | 13:48
3
41
 הממשלה שלנו כבר עושה זאת במקומך אבל בדיוק באותה הזדמנות הם חותרים לסיפוח כל השטחים הכבושים ואז בטוח שיהיה רוב ערבי מהים עד הירדן.

העיקר תצביעו ביבי והכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. שינה טובה
לצפיה ב-'אם תהיה חלילה הצבעה שלישית אני לא הולכת להצביע בכלל'
אם תהיה חלילה הצבעה שלישית אני לא הולכת להצביע בכלל
25/11/2019 | 14:39
16
לצפיה ב-'גם אני נגד ביבי , לדעתי הוא חלש ופחדן'
גם אני נגד ביבי , לדעתי הוא חלש ופחדן
27/11/2019 | 15:13
1
25
צריכים מנהיג  חזק, ללא מורא  ,שיחסל את כל אלא שכל יום שישי מתפרעים
בגבולות
לכל אלא  ,ששולחים רקטות  לדרום,  לדרך איתם ביד קשה
לא לשחרר  כמות עצומה של מחבלים אסירים  עבור אדם אחד
לאלא שעושים ממנו צחוק,  ולא משחררים גויות של יהודים
פחדן כבר אמרתי??חלש כבר אמרתי??  חלש חלש
והססן  לא לטעמי
הלואי היה לנו מנהיג כמו פוטין  שהיה מראה להם מאיפה משתין הדג
סליחה על הביטוי  אבל זה מה שעלה לי בראש כרגע,
לצפיה ב-'צריך מנהיג שיהיה אמיץ מספיק לעשות תהליך מדיני שבענו '
צריך מנהיג שיהיה אמיץ מספיק לעשות תהליך מדיני שבענו
27/11/2019 | 17:00
17
מחילופי המהלומות מכל הצדדים שלא מובילים לשום מקום. כוח ועוד כוח רק מוסיפים מכאוב לא נותנים פתרון. 
את כל המשפטים נגד מכירים בעל פה. דרוש משהו אחר. חדש. לצערי הרב אני לא רואה אותו בנמצא. אבל אולי תהיינה הפתעות. אני לא תולה תקוות בסער לדעתי הוא גרוע מביבי מבחינת ההשקפה הימנית שלו. הוא קיצוני מאד. 
לצפיה ב-'הדסה'
הדסה
25/11/2019 | 19:08
37
ליבי איתך, בקשר לאביך, אני מקווה שהוא לא סובל ומטופל נכון, בקשר לבעלך,
אני מאחלת לו שכבר ימצא פתרון לבעיה שלו והוא יטופל, כי מה שקורה עכשיו
איתו, זה ממש לא בסדר, משגעים את הבן אדם ואת כל מי שסביבו,
אני גם מאחלת לכל הנכדים החיילים שלך, שיעברו את השירות בקלות,
החרדים, מי שמתגייס מרצונו נותן שירות טוב, מי שצריכים להכריח אותו,
שישב בבית או ב"כולל"ויעזוב אותנו במנוחה, לא כל אחד מתאים לשרת בצה"ל.
תמר ויוליקה, שתהיה לכן נסיעה מוצלחת.
לצפיה ב-'בכל שנה בעשר השנים האחרונות אני אומרת לעצמי, זו הפעם האחרונה'
בכל שנה בעשר השנים האחרונות אני אומרת לעצמי, זו הפעם האחרונה
25/11/2019 | 13:45
10
42
ובכל זאת גם השנה, כמו בכל סוף נובמבר ,  אני מוצאת עצמי פותחת מחשב , מעלה את הדף הראשי של אל על ומחפשת כרטיסי טיסה זולים ליוהנסבורג ,דרום אפריקה .השנה  , קרוב לודאי ,אקנה כרטיס טיסה ל13 בדצמבר .  ה13 בדצמבר נופל על יום שישי , זו טיסת יום , ואם יהיה לי מזל להשיג כרטיס ליד חלון והטיסה לא תהיה בגבהים , אלא טיסה נמוכה ,  אפשר ראות את כל הדרך מנתב"ג דרך ים סוף החופים הזהובים של סיני והמדבר ומפה טופוגרפית של אפריקה , כולל הרים עמקים יערות וכפרים בודדים באמצע שום מקום . יצא לי כבר לראות זאת פעמים ולא די לי .מהמם . יש רק בעיה אחת , אם המטוס ממריא באחור , גם הנחיתה תאחר  . אם הנחיתה  אחרי כניסת שבת, חתני לא יבוא לאסוף אותי , הם דתיים , ואני אצטרך לקחת מונית . כל נהגי המוניות מקומיים , לא ארופיים, ורבים מהם לא אמינים (זה הדווח שקיבלתי) הקיצקץ נקווה לטוב .
לצפיה ב-'יש לפחות שני דברים שאפשר לעשות'
יש לפחות שני דברים שאפשר לעשות
25/11/2019 | 16:49
9
42
ראשית, אני קונה כרטיסים ככל האפשר מוקדם. למשל לנסיעות ליוני וספטמבר אני קונה כבר בינואר, וכך אני מקבל את המחיר הטוב ביותר.

להבטיח מקום טוב ליד החלון (הסיבה שלי זה לא מה לראות כיוון שכל הדרך ים, אלא כיוון שאני לא קם בטיסה) ברוב החברות למיטב ידיעתי ניתן 48 שעות לפני הטיסה להירשם במחשב ולבחור מושב.  לרוב מושב מוזמן עולה כסף (להכין כרטיס אשראי בינלאומי).

ההרשמה כמובן טובה רק לכיוון אחד, עבור הטיסה חזרה יש לעשות אותה פעולה במחשב לבד במחשב או בכניסה לסוכנות נסיעות כל שהיא (ויש להניח שזה לא יהיה חינם).
כך למשל בכל טיסה אני שומר את מושב א1.
למרות שבטיסה לחו"ל אני מועלה ראשון, וביעד יורד אחרון.

לצפיה ב-'אני נוסעת השנה פעם רביעית'
אני נוסעת השנה פעם רביעית
25/11/2019 | 18:14
8
38
אבל בכל פעם דרך חברה אחרת... בדרך כלל אני נוסעת דרך איסתא,
כי אני מוצאת את העיסקאות הכי טובות דרכם, למעט טיול מאורגן...
ליפן נסעתי דרך רימון וקרוז נסעתי דרך מונה קרוז...
את הצ'ק אין אני עושה מהבית ואז ניתן לי לפעמים לבחור מקום ישיבה...
הפעם אני נוסעת עם קונקשן שאני ממש לא אוהבת ואני די חוששת מזה
בייחוד עם העברת המזוודות.... אבל זה היה דיל זול, אז בחרתי....
לצפיה ב-'אני קונה כרטיס מאוד צמוד לתאריך הטיסה , כייוון ש'
אני קונה כרטיס מאוד צמוד לתאריך הטיסה , כייוון ש
25/11/2019 | 19:16
7
35
בשבועיים לפני הטיסה אני מסדרת תור לקרדיאולוג ומביאה לו מיפוי לב אקו לב א,ק,ג, ומקבלת ממנו אישור רפואי , כדי שארגיש שלמה עם עצמי , ואהיה בטוחה שאינני מפגינה אומץ בצורה מוגזמת .
שפירא , כל "יודעי דבר"  שאני מכירה , ממליצים בכל פה , לקום ולהסתובב במטוס , לפחות פעם בשעה כדי למנוע קרישי דם וטרומבוזות . ההליכה , הצעידה , התנעת הגוף גורמת לזרימת דם טובה ועוזרת למניעת קרישים . ד.א.  חברה שלי שטסה לאמריצ"קה , קיבלה המלצה מהרופא שלה " ללכת לאמריצ"קה ברגל" . כלומר לעלות למטוס ולהסתובב בו כמה שאפשר .
יוליקה איך את עושה צ"ק אין מהבית ?
יוליקה ושפירא , נסיעה טובה והנאה מרובה . שפירא לא הבנתי אם אתה שוב נוסע או שלא הבנתי אותך כראוי . ערב טוב לכולנו והרבה בריאות .
לצפיה ב-'לא תהיה לי בעיית טרומבוזה כיוון שהטיסות שלי שעה ועשרים.'
לא תהיה לי בעיית טרומבוזה כיוון שהטיסות שלי שעה ועשרים.
26/11/2019 | 01:19
34
בספטמבר זו היתה הטיסה ה-120 שלי לכרתים (וטסתי כמובן גם למקומות אחרים) ואני מסרב להיות "אובר בוטל" (חסר ערך) ואמשיך לטוס כל עוד אני יכול, בעיקר כשבשדה התעופה מסיעים אותי בכסא גלגלים עד המטוס ובארץ היעד אני מתנייד ברכב.

בחודש הבא אני מתחיל לברר באתר של אגאין לגבי טיסות ישירות לכרתים ואז אלך לסוכנות הנסיעות לקנות כרטיסים.
לגבי ביטוח אני לא יודע כיוון שבמאי שנה שעברה זה היה מועד אחרון בו סוכני נסיעות מכרו ביטוחים, אני מקוה שהגיעו להסדר עם חברות הביטוח.

לצפיה ב-'אני תמיד עושה צ'ק אין מהבית'
אני תמיד עושה צ'ק אין מהבית
26/11/2019 | 07:33
5
29
נכנסים לאתר חברת התעופה איתה טסים.
יש שם לשונית צ'ק אין ופועלים לפי ההנחיות...
צריך להקליד את מספר הנוסע (בדרך כלל 14 מספרים)
ועוד פרטים... ואז מקבלים בורדינג כארד שאותו אני מדפיסה בבית... 
עם מושב במטוס מספר השער דרכו טסים שעת עליה למטוס וכד'
לצפיה ב-'יוליקה , מה זה חוסך לך בעצם ?'
יוליקה , מה זה חוסך לך בעצם ?
26/11/2019 | 09:15
4
26
אנחנו תמיד קונים בטוח בחברת בטוח .  בשנים האחרונות יוצא לי בכל בקור, לבקר אצלה"דוד רופא" משלמת כ400 ראנד , שזה שווה ערך ל כ 100 ש"ח +כמה כדורים עוד 100 ראנד . אבל מיכיוון שהרנד הדרום אםפריקאי מאד נמוך לעומת השקל , אני סופגת את הנזק ולא מבקשת החזר מהבטוח . זה מעין שלח לחמך על פני המים , כדי לא להרשם בפקסי החברה כטרבל מייקר , ויעלו לי את הבטוח . גם כך הבטוח בגילנו מאד יקר , ומשנה לשנה עולה . אני חוששת שהבטוח השנה יהיה יקר יותר מהכרטיס "הלוך".
לצפיה ב-'זה חוסך לך, את ההושבה ללא עלות'
זה חוסך לך, את ההושבה ללא עלות
26/11/2019 | 11:05
18
לצפיה ב-'עד מאי הביטוח ניתן לבצע בחברת הנסיעות'
עד מאי הביטוח ניתן לבצע בחברת הנסיעות
26/11/2019 | 13:50
25
היום אני לא יודע מה קורה עם הביטוח.
לגבי התשלום, אני משלם את הגבוה לבעלי מחלות כרוניות וזה עלה לי 6 דולר ליום בחברת הנסיעות (ביטוח הראל)

לגבי הכרטיס עליה למטוס בצ'ק אין, בחברת אגאין כבר שלוש שנים לא מקבלים כרטיס עליה למטוס אני נרשם ומשלם על המושב ומקבל אישור שנרשמתי ושילמתי על המושב.
ובשדה אני צריך לגשת לדלפק גם אם אין לי מטען, כדי לקבל כרטיס עליה למטוס.

אולם יש לי כרטיס נכה בינלאומי אזי אני לא עומד בתור, בשום תור, וגם ביקורת דרכונים עושה באשנב מיוחד שנקרא "נעזרים". (בחו"ל אני גם יכול להחנות את הרכב בכל מקום בלי הגבלות).
לצפיה ב-'תמר, אם אינך עושה את הצ'ק אין ובחירת המקום-'
תמר, אם אינך עושה את הצ'ק אין ובחירת המקום-
26/11/2019 | 14:11
1
30
כשאת מגיעה לשדה וניגשת לדלפק בו את שולחת את המזוודה- דיילת הקרקע תבחר עבורך מקום. כבר יצא שהגענו ארבעה (שנינו ושני נכדים) ובגלל העומס (וגם בגלל שהרבה מקומות נתפסו יום קודם ע"י אלה שעשו צ'ק אין במחשב בבית) הפרידו בינינו.
בבית אין בעיה לעשות את זה מהמחשב, לפני טיסה חזרה זה קצת יותר בעייתי, אני משתדלת לעשות זאת דרך הנייד או הטאבלט שאיתי (אם יש WiFi). ולא- את מסתכנת בהפרדה בין הנוסעים או בהושבה במקום לא נוח (בקצה ליד השירותים, למשל) גם אם את מקדימה להגיע לשדה.
לצפיה ב-'ממש צודקת!! כבר קרה לי שהפרידו אותי מבעלי'
ממש צודקת!! כבר קרה לי שהפרידו אותי מבעלי
26/11/2019 | 17:05
28
כי לא הצלחתי לעשות צ'ק אין מהטלפון הנייד.
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם'
בוקר טוב לכולם
27/11/2019 | 08:57
3
31
"שמאלנים, תמותו"... האם מאבדים את השפיות??
מפגינים נגד שלטון החוק - ובמקביל יורים עלינו טילים....
תמיכה בנתניהו, שנאה לפרקליטות: "זה כתב אישום נגד עם ישראל"
מי שלא תומך בנתניהו - איננו נחשב לעם ישראל??
לומר את האמת... זה מפחיד!!
אז אני לוקחת אתנחתא - נוסעת הלילה חוזרת ביום שלישי...
לצפיה ב-'בלי בנעימים ותשכחי מה קורה כאן, כיוון שזה לעולם לא ייפסק.'
בלי בנעימים ותשכחי מה קורה כאן, כיוון שזה לעולם לא ייפסק.
27/11/2019 | 09:01
2
29
כשאני בחו"ל, אני לא רואה טלויזיה ולא קורא עיתון ולא פותח ווינט, כלום.

כשאני בחו"ל זה להתרחק מבית המשוגעים הזה של ממשלות עלובות שהורסות לי את המולדת, הרחק מהפירסומות שטוחנות את השכל והרחק מכל שעה חדשות/ישנות, הכל רק לא להוציא כסף לקנות תוכניות הגיוניות.
האזרח הישראלי הוא לא פראייר, הוא האמא של הפראיירים.
אז בחו"ל - פסק זמן.
לצפיה ב-'תודה מאיר!! '
תודה מאיר!!
27/11/2019 | 09:13
1
17
לצפיה ב-'יוליקה'
יוליקה
27/11/2019 | 11:26
23
אני מסכימה עם מה שכתב לך שפירא, אף פעם לא מזיק לעשות אתנחתא
מהבעיות.
לצפיה ב-'צהריים טובים לשבוע חדש'
צהריים טובים לשבוע חדש
24/11/2019 | 12:43
1
34
כמה ספקולציות אפשר לחבר על המצב הפוליטי בישראל?
כל אחד מהרהורי ליבו... אפילו המצב המשפטי פתוח לפלפולים...
אבל לחלק ג'ובים לנאמנים לו... ולא למוכשרים מותר לו...
לצפיה ב-'רואים בכל מצב את הנאשם הידוע נאחז בכל כוחו בקרנות המזבח.....'
רואים בכל מצב את הנאשם הידוע נאחז בכל כוחו בקרנות המזבח.....
24/11/2019 | 14:01
25
לצפיה ב-'לא מאמין - יכול להיות שחלום הבלהות נגמר ? נירוןתניהו יוק?'
לא מאמין - יכול להיות שחלום הבלהות נגמר ? נירוןתניהו יוק?
21/11/2019 | 19:00
8
42
לצפיה ב-'בה" יהיה קצת שקט לחייך , לא בריא לחיות בשנאה כזאת'
בה" יהיה קצת שקט לחייך , לא בריא לחיות בשנאה כזאת
21/11/2019 | 19:21
1
27
לצפיה ב-'אני שמח ששלב ראשון הסתיים, וכעת יש עוד דרך חתחתים לשלב השני'
אני שמח ששלב ראשון הסתיים, וכעת יש עוד דרך חתחתים לשלב השני
21/11/2019 | 20:11
44
ישבתי והקשבתי רוב קשב לדברי היוע"מש.

אם נסיר את כל הקליפה שמסביב, בעצם נגלה שהוא בכל זאת "דילל" את האשמות.
תיק 4000 הוא מואשם - שוחד,מרמה והפרת אמונים.
אליה וקוץ בה =
תיק 2000 + 1000 = משום מה אשמת השוחד לא קיימת, למרות שבסיס הראיות כולל גם שוחד, איך אמרנו פעם ? "וואבוההא".

גם אברמוביץ העלה לכך תמיהה, לדילול ההאשמות .

כעת רק נשאר לראות כמה טריקים ותרגילים מכוערים יתרחשו מסביבתו של נירוןתניהו החשוד הידוע,(חולה, דרישת חסינות כאלה ואחרים) כדי לדחות את תחילת המשפט.....

כעת בהפגנה לטובת החשוד מישהו נשא שלט ענק "שי ניצן הוא חייט פרא"......
אלו תומכי החשוד הידוע
או התמונה של האשה המבוגרת שנושאת שלט ענק:"השמאלני גבר, הוא שמאלני בקבר, ואמא שלו שונה", אשה מבוגרת בלי שמץ של כבוד עצמי......

היא פרי הסתה של החשוד הידוע.

לצפיה ב-'בוקר טוב ליום שאחרי'
בוקר טוב ליום שאחרי
22/11/2019 | 09:48
5
34
מופע האימים של נתניהו אמש... מביא להרהור האם באמת
אנחנו מנוהלים ע"י משפחה שאיבדה את השפיות...
כל העולם נגדי... כולם מזוהמים ורק אני צח ונקי!!!
לצפיה ב-'שמעתי היום ברדיו מחלק מתומכי הימין כמובן שמצאו'
שמעתי היום ברדיו מחלק מתומכי הימין כמובן שמצאו
22/11/2019 | 10:02
36
את נקודות הזכות ושוב התפלפלויות משפטיות מה דורש החוק כאילו שמוסר זה משהו זניח ולא חלק מהשיח הציבורי שלנו. גם בישראל היום דפדפתי כמובן שהאשמות נגד הפרקליטות ונתניהו זך כשלג. נשגב מבינתי איך יכולים כך אנשים אינטיליגנטים לחהתעלם מדברי היועץ המשטי שלכל הדעות הוא איש ימין ותומך של נתניהו.
עוד נכונו לנו ימים לא קלים
לצפיה ב-'"עבריין-צעצוע"'
"עבריין-צעצוע"
22/11/2019 | 10:07
3
35
כך קוראים במשטרה לעבריין שכל הזמן הוא תוקף את כולם והוא מלא תירוצים טיפשיים.
כך בדיוק אני מרגיש כל פעם שהנאשם הידוע פותח את הג'ורה לקלל , להעליב, להסית, ולשקר עד בלי די.
וזה שבתחילת דבריו אומר שאוהב את המדינה, ממשיך אחר כך כאשר 99.9% מדבריו הם נגד כל המדינה

דבר ברור לגמרי: ממלכתי הוא לא היה ולא יהיה בחיים.
אגואיסט מניפולטור, שקרן בלתי נלאה ונוכל בלי הכרה, אלו התכונות "הטובות" שלו, ויש גם רעות מאלו.....

כל ההוצאות שלו על עצמו והתנהלותו, גם הן על חשבוני - שיסע כבר לאמריקה ואז כולנו נגלה שהזונה (טראמפ) לא שם עליו.
אין לו גם כבוד עצמי בגרוש, כל הזמן ללא הרף "אני ואני ואני ואני ואני....." או שמחליף ל-"אכלו לי שתו לי"......

טיפוס מחליא עד אין קץ.

לצפיה ב-'למען יראו ויראו כל הבאים אחריו, בכל הסקטורים מעמד לא מקנה '
למען יראו ויראו כל הבאים אחריו, בכל הסקטורים מעמד לא מקנה
22/11/2019 | 10:26
2
34
 ניצול למטרה עצמית , וצפצוף על החוק,  הוא נועד לשרת את העם ולא אותו עצמו
ולתת דוגמא אישית  ליושר , מקטן ועד גדול,

לצפיה ב-'הוא לא נועד לשרת את העם !'
הוא לא נועד לשרת את העם !
22/11/2019 | 13:58
1
36
הוא בחר (לפחות כלפי חוץ)  לשרת את המדינה . בשיחה צפופה בינו לבין עצמו , בחר לשרת את עצמו , לעשות לביתו , במסווה של דואג לעם ולמדינה .  אני מאד מקווה , שבקרוב המדינה תשיב לו "טובה תחת טובה" ותדאג  לכל צרכיו , כולל ביגוד (בגדי יצוג כתומים ), חופשות מאורגנות וארוחות של כבוד השף מעשייהו .
שבת שלום לכולנו .
לצפיה ב-'אני רק מקוה שהוא לא יחליט על תמות נפשי עם פלשתים'
אני רק מקוה שהוא לא יחליט על תמות נפשי עם פלשתים
23/11/2019 | 12:01
30
לפי הנאום ההזוי שלו אחרי שמנדלבליט קרא את כתב האישום נראה שהוא לא הפנים את מצבו. שמעתי עכשיו ברדיו את השופט בדימוס מצא שאמר כי מנדלבליט היה עדין מאד עם ביבי שיכול היה מלהחמיר יותר ועוד אמר כי הנוהג של הליכוד שנצמדים במנהיג, הוא לא נוהג דמוקרטי כי אם המנהיג תעה יש להוקיע אותו ולהתנער ממנו ולא כך נוהגים בכירי הליכוד שנראים כמו עדת מסוממים. 
לצפיה ב-'בוקר טוב לקראת סוף השבוע'
בוקר טוב לקראת סוף השבוע
21/11/2019 | 09:39
2
48
בעוד שבוע בדיוק... אהיה בדרכי ללונדון... עם בנותי!
בלאק פריידי בפתח.... רוצה פעם אחת בחיים לחוות אותו...
לצפיה ב-'בילוי נעים וקניות מוצלחות'
בילוי נעים וקניות מוצלחות
21/11/2019 | 16:56
1
21
לצפיה ב-'תעשו חיים'
תעשו חיים
21/11/2019 | 17:03
37
במשך כמה שנים היה לי חלום לבלות את חג המולד בלונדון וזה לא התאפשר,
גם היום זה לא מתאפשר.
לצפיה ב-'בוקר טוב ליום רביעי בשבוע'
בוקר טוב ליום רביעי בשבוע
20/11/2019 | 07:13
6
41
הבוקר אני נוסעת להביא את המנקה שלי....
לילה "מואר" עבר על הצפון בעקבות ההפצצות על בסיסים אירניים בסוריה.
מנסים להסיט את הכותרות בגלל מצב פוליטי דפוק...
עוד כמה שעות.. והקרקס יעבור לפזה נוספת....
אני נהייתי אדישה למצב.... אין בכוחי לשנותו... זה לא שלא אכפת לי,
איכפת לי מאד... אבל אין בידי לשנות אז אני זורמת...

לצפיה ב-'חבל מאוד שכל גורל המדינה מונח על שני אנשים'
חבל מאוד שכל גורל המדינה מונח על שני אנשים
20/11/2019 | 08:52
5
35
ביבי בעל אגו נפוח וליברמן..לא מובן שבעל מפלגה שקיבלה מעט מנדטים
מוביל את כולם לכטאוס רציני..פעם שלישית בחירות זה הגזמה..בסוף לא יהיה
תקציב למי שזקוק..למיגון הדרום.ועכשיו הצפון גם לא שקט..
אבל לביבי זה לא מזיז..הוא מקבל תקציב לשיפוץ הולה בקרסריה ועוד 
הטבות שאנני יודעת מי מחליט עליהם ואין אפשרות לערער..
לא היה כזה דבר בעבר..ובנו נציצן עוד אמר שהנשיא שלו זה טראמפ
מצידי שיארזזזזזז את הכל ויעברו לשם...
לצפיה ב-'בקר מואר,,שומעת חדשות ועוברת הלאה'
בקר מואר,,שומעת חדשות ועוברת הלאה
20/11/2019 | 10:16
3
35
אולי זה לא מכובד אבל נמאס לי

אתמול חברה שלי באה אלי בוכה בוכה  חמש דקות ולא יכלה להגיד מה קרה לה מרוב בכי, לבסוף סיפרה  שהכלבה שלה מתה מרוב זיקנה ,  בדיווק כמו שבוכים חלילה
על בן אדם מת, אני הבנתי אותה, ניחמתי אותה כפי יכולתי,היא גידלה אותה מקטנות
אמרתי לה תקחי כלב אחר, אבל אחר זו לא הכלבה הזאת, הבנתתי אותה למרות שאין לי כלב,
שאלתי אותה מה עשית עם הגויה  ?? שילמתי 300  שקל לויטירינר
שתקבור אותה , סיפרה לי שחברות שלה אמרו לה השתגעת  300 שקל שילמת?? 
הויטירנר יקח את הגויה ויזרוק אותה לפח הזבל,
אבל אני לא מסוגלת לטפל בגויה,,הבנתי אותה באמת זה קשה,
יש לצין שהיא אלמנה להבדיל להבדיל
אמרתי בליבי  אם היא עברה  והתגברה על מות הבעל תתגבר גם על זה
מובן שלה לא אמרתי  רק חשבתי לעצמי,

לצפיה ב-' לפני בר מצווה שנים שילמתי 500 ש"ח'
לפני בר מצווה שנים שילמתי 500 ש"ח
20/11/2019 | 15:32
2
31
לוטרינר  שירדים  וידאג לכל ה"סדורים האחרונים"  של הכלב החולה והמסכן שלנו .
חבל שאין אופציה להרדמה גם לאנשים חולים סופניים . הייתי נרשמת כבר היום .
לצפיה ב-'המשך , אל תבינו אותי לא נכון .'
המשך , אל תבינו אותי לא נכון .
20/11/2019 | 15:40
1
32
הייתי ממלאה טפסים כדי שהכל יהיה מוכן , אם וכאשר . לא כעת , חס ושלום .
כשיצאתי לפנסיה ב2003  אמרתי לילדים שלא יבנו על הירושה , כי יש לי עוד 20 שנה לחיות . כיום , אחרי כ16 שנה , אני עדין עומדת במילתי , יש לי עוד 20 שנה !
שגם לכם יהיו חיים טובים וארוכים הרבה בריאות , והכי חשוב , תעשו חיים .
לצפיה ב-'תמר מאחלת לך הרבה הרבה שנים של'
תמר מאחלת לך הרבה הרבה שנים של
20/11/2019 | 18:00
31
בריאות
היום לחולים סופניים נותנים מורפיום
לאחותי  עליה השלום נתנו  מורפיום היא היתה בהוספיץ
אוי כמה שזה כואב כשאני נזכרת  היא היתה בת 70  ואף פעם לא היתה חולה
נורא עצוב היא היתה מלאת חיים 
לצפיה ב-'"שבע שנים מהבית",,,,,'
"שבע שנים מהבית",,,,,
20/11/2019 | 13:24
48
אם האבא המופרע חולה על אמריקה וטראמפ הוא נשיאו האמיתי
ואם האמא המופרעת אומרת שעדין שיסעו לאר"הב ושתישרף המדינה
אז מדוע הפרזיט הלאומי המופרע לא יאמר שטראמפ הוא הנשיא שלו

כדאי שנירוןתניהו שמחתים שוב ושוב את כולם על נאמנות, יתחיל דווקא במופרע הפרטי שלו שמכפיש את המדינה השכם והערב בעולם, וטוען שטראמפ הוא נשיאו, כאילו טראמפ בכלל "שם" עליו.....

נירוןתניהו על גג העולם.

גנץ לא מצליח להקים ממשלה בגלל אדישות הציבור, והוא עם הבלוק שלו ישכנע את ליברמן לחבור אליו והוא ימשיך להיות ראש ממשלה של חלק מהציבור אבל כל הזמן ישקר כהרגלו ויאמר שזה בשם העם (שרק 12.5% מהעם הצביע עבורו) , יחוקק חוקים שיגנו עליו מלתת את הדין על מעשיו הפליליים , יפטר את היוע"מש, וימשיך בתכנית לבנות לו ארמון ב-700.000.000 שקל שתוכנן כבר למגוריו.

הוא גם ימשיך להתעלם ממצוקות של זקנים ונכים, יתעלם מבתי החולים הקורסים, לא מעניינת אותו החקלאות ההולכת ונעלמת, והוא ימשיך להפוך את מערכת המשפט לשפוטים שלו חסרי עמוד שידרה וזה בעזרת הכלבלב שלא יודע אם קוראים לו אמיר או חנה.
ויתר חבר מרעיו יחגגו כאילו אין מחר.

הוא ימשיך להפקיר את משרד הפנים בידי העבריין דרעי ששונא את המדינה, ישתף עבריינים בממשלה, את משרד החקלאות בידי מתנחל שדואג רק לאנשיו וקורא להתפלל לגשם ואל החבר הדמיוני,

הוא ימשיך לתת לחרדים שליטה על הצבא, את מערכת החינוך הוא יפקיר לידי החרדים שיגבירו את ההדתה במערכת החינוך ובכלל בציבור ויהפוך לאייתולה עם מערכת כללי התנהגות כמו אצל הפרסים או כמו בערב הסעודית.

וכך נהפוך להיות מדינת העולם השלישי המפגרת, עם מלחמות בין השבטים החרדים שונאי המדינה, ובכך נצורף למדינות אפריקה הרצחניות.
לא, זה לא יקרה מחר, אבל לא רחוק היום שנחזו לחיות במאה ה-16 החשוכה..... 

דיקטטור אמרנו ? - אמרנו.
לצפיה ב-'בוקר טוב לאמצע השבוע'
בוקר טוב לאמצע השבוע
19/11/2019 | 09:38
2
40
הבוקר כמה דקות לפני 5 הופיעה הודעה על מרקע הטלויזיה על אזעקת צבע אדום
אבל הייתי בלי משקפיים ולא הספקתי לראות היכן האתרעה...
פתחתי את הטלפון שמותקנת לי בו אפליקצית "חמ"ל" לראות היכן האתרעה
ונבהלתי מאד כי הופיע בהודעה אזעקת צבע אדום ב"דן"...
דן חשבתי שזה גוש דן... רק אחרי כמה דקות התברר לי שהכוונה לקיבוץ דן בצפון.

לצפיה ב-'היה לי כמה פעמים חמ"ל בגלל אשתי'
היה לי כמה פעמים חמ"ל בגלל אשתי
19/11/2019 | 16:21
49
לפנות בוקר אמרה שכבר כמה שעות אין מטוסים (הנחיתות בדרך כלל מעלינו) הסברתי לה שיש הסכם שבלילה הנחיתות על המסלול הצולב.

כדי להרגיע אותה התקנתי את האפליקציה והיו שלוש הודעות על גבול הצפון, אולם לא היה ממש הסבר מה למה כמה, אז שוב מחקתי את האפליקציה.

הם פשוט גורמים לאזרחים לא להעלות את האפליקציה הזו כיוון שיש בה חדשות כמו מה עשתה דרום קוריאה או משאית נשרפה ביפו ועוד כל מיני וכן ים של פרסומות שיש לנו בכל מקום יותר מידי, במקום להתמקד בנושא הבטחוני שזה מה שמענין מי שמתקין אפליקציה זו.
הבנתי שמדובר ביוזמה פרטית
ומחקתי.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
20/11/2019 | 10:44
32
כל אחד מודאג כשזה קרוב אליו.

מנסיון אישי - לצערי - כדאי להתקי ןאת אפליקציית "צבע אדום" ולסמן את האזורים הרלוונטיים לכל אחד.
שיהיה שקט
לצפיה ב-'בוקר אור מקווה שהשקט ימשך לאורך זמן..'
בוקר אור מקווה שהשקט ימשך לאורך זמן..
18/11/2019 | 09:26
18
36
היום נכדי שגויס שנית לאחר שיקום .לאחר שעבר ניתוח בקרסול
ושוחרר לעבור שיקום באזרחי .היום יש לו ראיון לקראת גיוס קרבי.הוא רוצה גולני או צנחנים אך גיוס לצנחנים זה בעוד מספר חודשים אז היציעו לו ללכת לנח"ל..נראה מה יהיה בסופו של הראיון..למעשה הוא שנה בצבא.אבל עדיין לא מצא את מקומו..ואחיו שגוייס לפני שבועיים אתמול קיבל את צוו הגיוס לתאריך 4.11.זה דואר ישראל..טוב שיש מיילים וטלפונים..הוא נמצא בגיוס מיוחד לנוער בעל צרכים מיוחדים בחוות השומר..אנו נתקלים בנוער שאנו לא מכירים..אתמול השתינו לו על הקיטבג.ומרחו שוקלד על הרצפה..והגיעו תלונות על גניבות..היה ביקור של מפקד היחידה והבסיס והתריעו שימצאו את מי שעשה זאת .עדיף שיסגיר את עצמו
כי העונש יהיה לטובתו .נכדי לא הכיר סוג של ילדים כאלה בשבילו הכל חדש..מקווה שיוכל להתמודד איתם..למעשה הם רואים שהוא לא יודע איך לאכול אותם ומנסים בכל צורה להתקיל אותו..יש לו עוד חודשיים של טירונות...מתפללת כל יום שיחזיק מעמד...

לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות לנכדך!!'
מחזיקה אצבעות לנכדך!!
18/11/2019 | 09:49
1
33
האם גיוס של בעלי צרכים מיוחדים לא נשמר טוב יותר??
האם המדריכים לא יודעים את מי הפקידו בידם??
מדוע לא שומרים טוב יותר עליהם??
לצפיה ב-'הדס , גם אני מחזיקה אצבעות לנכדך .'
הדס , גם אני מחזיקה אצבעות לנכדך .
18/11/2019 | 12:33
25
מקווה שיפיק את המירב נחובת/זכות הגיוס לצה"ל .
לצפיה ב-'ליברמן שוב מערבב ח.....'
ליברמן שוב מערבב ח.....
18/11/2019 | 13:28
15
31
חוזר לשבת עם המושחת מבלפור... תמורת הבטחה להתגמשות החרדים!!!
איזה פתי מאמין!!!
לצפיה ב-'נכדי הודיע לנו שהוא מתגייס ב1 לחודש לגולני..זה היה חלום חיו.'
נכדי הודיע לנו שהוא מתגייס ב1 לחודש לגולני..זה היה חלום חיו.
18/11/2019 | 14:06
14
27
לגבי נכדי השני הנערים בעלי הצרכים המיוחדים מתגייסים כדי להכניסם
למסגרת..יש להם מפקדים שנמצאים איתם ומדריכים אותם 24/7.
אך בכל חבורה יש כמה שקשה להם המסגרת הצבאית..
לצפיה ב-'נקוה שימצא את מקומו הראוי בצבא ואף יצמח ויתפתח'
נקוה שימצא את מקומו הראוי בצבא ואף יצמח ויתפתח
18/11/2019 | 14:15
13
לצפיה ב-'שיצליח הדסה,,ושיהיה לך נחת'
שיצליח הדסה,,ושיהיה לך נחת
18/11/2019 | 14:30
12
14
לצפיה ב-'השבת יתחילו האוטובוסים לעבוד בשבת באיזור השרון'
השבת יתחילו האוטובוסים לעבוד בשבת באיזור השרון
18/11/2019 | 16:17
11
30
ותא  אני חושבת לעצמי,,,שמחה עבור אלו  שאין להם כלי תחבורה
ןיוכלו   לצאת להנות  ןלבלןת בשבת, מצד שני חושבת  על הנהגים  שלא יזכו ליום אחד של מנוחה
על האנשים  שמתחת  לביתם  עוברים האוטובוסים סובלים כל השבוע מרעש ועשן
ולא יזכו ליום אחד של שקט
אז עליה וקוץ בה,
לצפיה ב-'השוואה ראויה!!!'
השוואה ראויה!!!
18/11/2019 | 16:28
27
לצפיה ב-'אין צורך לרחם על הנהגים'
אין צורך לרחם על הנהגים
18/11/2019 | 16:55
9
25
לפי החוק הם יקבלו 150% שכר, ויקבלו יום חופשי אחר במהלך השבוע. זה החוק.
אי אפשר לאלץ אדם כלשהו לעבוד בשבת, אך בגלל התנאים יהיו רבים שירצו לעשות זאת. שומעת מבני משפחה שנאבקים לקבל משמרות בשבת, זה משתלם.
לצפיה ב-'אם יקבלו יום אחר חופשי אכן את צודקת משתלם'
אם יקבלו יום אחר חופשי אכן את צודקת משתלם
18/11/2019 | 19:27
22
מכל הבחינות
לצפיה ב-'הניה ,כמובן שכל אחד יכול להביע את דעתו , וזו דעתי .'
הניה ,כמובן שכל אחד יכול להביע את דעתו , וזו דעתי .
18/11/2019 | 19:55
7
24
הנהגים מקבלים את רשיון הנהיגה שלהם ממשרד התחבורה .אני מאד מקווה ששם יודעים מה שאת ואני יודעת , שנהג אוטובוס אחראי לא רק על חייו שלו , אלא על חיי  כל נוסעי האוטובוס . נהגי אוטובוס וגם המבוגרים שביניהם, עוברים בחינות מדוקדקות כדי שיוכל להסיע אוטובוס ,  .  איך אומרים אצלנו , "זה לא הגיל [ולא הפאות] זה התרגיל . או בעברית פשוטה , תפקוד הנהג . גם אינני מבינה למה לחרדי אסור להתפרנס בכבוד . הרי זה מה שאנו דורשים מהמגזר כל הזמן .
ד.א , אתמול הייתי בסופר "מחסני השוק " ועבד שם בחור צעיר עם פאות שהגיעו לו  עד הכתפיים. הוא היה אחראי שמרת .  אם נותנים לו להיות אחראי משמרת , הוא כנראה בחור אחראי . כנראה שכל אחת מאיתנו תתבצר בעמדתה ,אז שיהיה לך רק טוב והרבה בריאות .  תמר .
לצפיה ב-'משרד התחבורה מודע לכך שחסרים נהגים'
משרד התחבורה מודע לכך שחסרים נהגים
18/11/2019 | 21:51
6
27
ונותן רשיון לכל הבא,,,רק שיבואו  לא משנה מי, זקנים ערבים
עכשיו תתפסי לערבי, כן ,לא אהבתי לנסוע איתם הם נוהגים בפראות כזאת
לא פעם אנשים  עפו מסוף האוטו להתחלה  וגם כל הזמן דיברו בזמן נהיגה
אני מספרת לך דברים שחויתי לא בדיתי מרוחי  
היום כבר אינם , הרבה אנשים התלוננו עליהם,בתור נהגים הם גרועים
הערבים הנוצרים  רופאים אחיות עובדי בתי מרקחת  מצוינים
אני מעדיפה ללכת לרופא ערבי יותר מאשר יהודי  הם ערבים נוצרים
הנהג היה מוסלמי ונהגו בפראות,

לצפיה ב-'מה פתאום הרופאים והרוקחים והאחיות הם נוצרים?'
מה פתאום הרופאים והרוקחים והאחיות הם נוצרים?
19/11/2019 | 09:33
5
25
כל הרופאים הרוקחים והאחיות שאני מכירה הם מוסלמים
והם אכן מצויינים!!! הרבה יותר אחראים כלפי הפציינטים מהיהודים....
לצפיה ב-'יוליקה אצלינו אין ואני מאמינה לך,'
יוליקה אצלינו אין ואני מאמינה לך,
19/11/2019 | 13:20
4
26
הרי כתבתי שהם מצוינים ואני מעדיפה אותם על יהודים

ועכשיו חזרתי הביתה, השכן  מקומה ראשונה  בא לקראתי וסיפר לי שגנבו
לו את המחשב ממש כואב לי
יש לנו רופא בבנין והוא שם מצלמות סביב הבנין,  השאלה אם הן פעלו
הלואי שיתפסו אותם,,,איזה עולם  מלא כאוס

לצפיה ב-'לפעמים המצלמות אינן מספיקות , המשטרה גם צריכה לפתוח אותן .'
לפעמים המצלמות אינן מספיקות , המשטרה גם צריכה לפתוח אותן .
19/11/2019 | 15:26
3
23
ומעשה שהיה כך היה .
לפני כ3 שנים בערב שמחת תורה , גנבו לנו את הרכב .אחרי אי אלו ברורים ,השוטרים מדברים גם עם השכנים , [הגננות מגן הילדים שלידי] ולשמחת כולנו לא רק שיש מצלמות , הן גם עבדו באותן השעות . רק מה , הסרטים מוחקים עצמם אחרי כשבועיים ,המשטרה באה לאסוף את החומר אחרי 21 ימים .
לצפיה ב-'החוקר היה רשלן'
החוקר היה רשלן
19/11/2019 | 16:16
25
בעת חקירה כשיש לתפוס ראיה, עושים זאת בו במקום ואם צריך טיפול במעבדת צילום או קול זה לא לוקח יותר מיומיים.

לצפיה ב-'חבל כואב ומרגיז מה ש,קרה לכם,,לשכן קרה היום בבקר זוג צעיר ח'
חבל כואב ומרגיז מה ש,קרה לכם,,לשכן קרה היום בבקר זוג צעיר ח
19/11/2019 | 16:23
1
30
חמודים מאד ,שזה לוקח  21 יום תודה שאמרת לי אני אגיד לן,
בקומה ראשונה צריך לעשות סורגים  הבעיה שזה בשכירות,
לצפיה ב-'מה לוקח 21 יום ?'
מה לוקח 21 יום ?
19/11/2019 | 17:36
18
לצפיה ב-'בוקר אור לשבוע חדש מקווה שיהיה שקט '
בוקר אור לשבוע חדש מקווה שיהיה שקט
17/11/2019 | 10:02
6
31
הבוקר הנכד שלי קיבל את הצוו גיוס בדואר  ל 4.11.מזלו שהיה בקשר עם הצבא לפני והם אמרו לו הכין להתיצב..למרות שעבר דירה ודיווח לצבא חודש מראש את הכתובת החדשה הוא נאלץ להתגייס בתל השומר.הם עברו לקריית גת..הבוקר הוא חווה התעללות מנהג של מטרופולין מקריית גת לתל אביב..הנהג איחר ברבע שעה.החיילים עלו מאחור ומלפנים ומילאו את האוטובוס.הוא חיכה משעה 6 כי צריך להגיע מתל אביב לעפולה.ושהוא עלה הנהג הורידו כי לדעתו האוטובוס מלא מידי.והגיעו 2 בדואים דיברו איתו ערבית  העלה
אותם.אזרח שצפה בו עלה גם וגם אותו הוריד..האזרח לא ויתר הזמין משטרה והמשטרה העלתה אותו .הנכד שלי לא התערב כי הגיע כבר אוטובוס נוסף.נאמר שם כי הנהג הזה באופן עקרוני עושה בעיות לחיילים..אמרתי לביתי שצריך להתלונן עליו כי זה המשך כל הזמן...בושה לנהג שהוא עובד ציבור להתנהל כך לחיילים..בטח יש לו תלונות רבות לצבא אבל הוא עובד ציבור וחייל ביום ראשון חייב להגיע בזמן ומיוחד טירון.מקווה שזה יתוקן..
לצפיה ב-'כל כך הרבה תלונות על נהגים...'
כל כך הרבה תלונות על נהגים...
17/11/2019 | 10:50
5
36
אפשר לחשוב שיש להם ברירה... חייבים להתלונן ולפטר אותם
ואז ירוצו לחפש מקומות עבודה...
לצפיה ב-'ואז חברות האוטובוסים יפחיתו'
ואז חברות האוטובוסים יפחיתו
17/11/2019 | 11:43
4
29
את מספר האוטובוסים בטענה שאין להם נהגים.
לצפיה ב-'זלזול בחיילים זו התנהגות מחפירה'
זלזול בחיילים זו התנהגות מחפירה
17/11/2019 | 12:09
3
17
לצפיה ב-'לא יעשו כלום לנהגים יש חוסר בנהגים לא יפטרו'
לא יעשו כלום לנהגים יש חוסר בנהגים לא יפטרו
17/11/2019 | 13:28
2
30
הם לוקחים נהגים מי שבא ליד  אני רואה אצלינו , נהגים אפילו די זקנים
ואפילו חרדי עם פאות  וזה לא בני ברק, כאן ,  ובכללל יצורים מוזרים שלא ראיתי בעבר,
מי שבא ברוך הבא

לצפיה ב-'הניה , לא הבנתי , מה פרוש'
הניה , לא הבנתי , מה פרוש
17/11/2019 | 21:35
1
27
אני רואה אצלנו נהגים די זקנים, ואפילו חרדי עם פאות, ובכלל יצורים מוזרים .
ראשית , מה זה די זקנים , ומי אמר שאדם מבוגר אינו יודע או יכול לנהוג . אם קיבלו אשור ממשרד התחבורה , למה שלא ינהגו . זו אפליה בגלל גיל וזה לא חוקי בישראל . אני בת 80 ונוהגת יותר מ50 שנה , אין לי אף נקודה ברישיון ומעולם לא היתה לי .אינני מבינה לפי מה את קובעת שאדם בגיל העבודה, עם רשיון בר תוקף אינו יכול לנהוג .
מי הוא  או מה זה יצור מוזר.  אדם עם קרנים, אף ארוך , עיניים כחולות ,עור שחום או אזנים מעל האף .
ולמה נהג עם פאות פסול , הרי זה מה שאנו החילוניים מתלוננים כל הזמן , שהחרדים פרזיטים שאינם עובדים , אינם משרתים בצבא , ונתמכים ע"י המדינה . וכשכבר בא אחד שרוצה לעבוד , אומרים לו  , לא ! לך יש פאות אינך יכול להתקבל לעבודה .
לא לטעמי !, אבל , אודה  לך אם תסבירי לי למה התכוונת.  ויותר מכך אשמח להגיד שטעיתי ולבקש את סליחתך .      תמר .
לצפיה ב-'בקר אור, תמר יקירה זה פורם וכל אחד'
בקר אור, תמר יקירה זה פורם וכל אחד
18/11/2019 | 07:48
45
מביע את דעתו  וזה לגיטימי , אין צורך לבקש סליחה לא טעית ,זו דעתך ולי יש דיעה שונה על דיעה לא מבקשים סליחה,במידה וחושבים שהיא נכונה,אלא אם כן
ומשהוא ביזה אדם ספציפי,  אני חושבת שלנהג יש אחריות  לא רק על עצמו בלבד
אלא על יתר האנשים  באוטובוס שהוא מנהיג
את לוקחת אחריות על עצמך בלבד , לנהג בן 75  בערך  יש אחריות על כל האנשים באוטובוס  וזה שונה,
ולדעתי  אנשים בוגרים פלוס ,מתחילים להיות תסמינים  של אנשים בוגרים פלוס
אני אישית שוכחת להוריד את הזבל  ועוד כמה דברים  קטנים  ואני עדין לא בגילך,
לא כתבתי שאדם בעל פאות  משתלשלות לא יכול להתקבל לעבודה  
כל מה שכתבתי להמחיש  את חוסר הנהגים  וכל מי שבא מתקבל
בעבר היה סינון יתר, 
האם ראית פעם נהג בעל פאות  משתלשלות נוהג באוטובוס??
וזה היה סהכ" דעתי להראות שיש חוסר בנהגים  ולוקחים כל אחד
ואת עשית סיפור שלם  

כשכתבתי  לא התיחסתי  שאסור , ניסיתי להמחיש את חוסר הנהגים בשוק והיום

לצפיה ב-'שקט אין!! רצים לממ"דים אבל מצביעים ביבי!!'
שקט אין!! רצים לממ"דים אבל מצביעים ביבי!!
16/11/2019 | 10:38
8
40
הוא מתהדר בהצלחות... אבל 400 טילים שירו עלינו ושבוע כמעט שאין לימודים
ושיתוק מקומות עבודה... זו הצלחה מבחינתו...
הפגזות על מטרות חמאס לא מזיזים להם את השערה אפילו....
פחדן? אמרנו? גם בנט לא עוזר!!
לצפיה ב-'כנראה שאם היה גנץ היה עוצר אותם,אני בטוחה,טוב, '
כנראה שאם היה גנץ היה עוצר אותם,אני בטוחה,טוב,
16/11/2019 | 11:32
40
עוד לא אבדה תקותנו ,התקוה בת שנות אלפים,
לצפיה ב-'התשובה מאוד פשוטה'
התשובה מאוד פשוטה
16/11/2019 | 11:50
6
46
מורה בבית ספר ערבי מציג לילדים חמור שמוכר לכולם,ושואל-
-אם נשים לפני החמור דלי עם עראק ודלי עם מים, מאיזה ישתה?
-מהמים
-למה?
-ליאנו חמאר (כי הוא חמור)

השקרן והפחדן הזה לא מדבר ולא מתייחס אל אף אחד, ואילו האספסוף שחוטף בלי הרף וממשיך לתמוך בו, אלייו הוא מדבר, וכל שקר שלו הוא עבורם אמת כיוון שהם יכולים להתבכיין שמפלים אותם, אבל כולם סתומים שלא מצליחים להבין איך הוא מצפצף גם עליהם.

הוכחה?
ראש ממשלה אמיתי, זה שהוא של כולם, היה עובר לגור בשדרות/אופקים/נתיבות כדי להראות כמה איכפת לו מהם, אבל הוא בכלל לא מתייחס אליהם ובעשר השנים אולי ביקר פעמיים בישובים שנמצאים במרחק מה מהגבול.
למה? כי הם חמורים לפי הבדיחה, משמע טיפשים גמורים.

עוד הוכחה?
ביטן שנשכב עבורו על הגדר יומם ולילה, שיקר עבורו והתנפל על כולם כדי לתמוך בו, היכן הוא היום ? לא שומעים אותו כי הוא נזרק לכלבים למקום 25 כמדומני ברשימת הליכוד לכנסת.  כך בוגד נירוןתניהו באנשי אמונו שנראה לו שהוא כבר לא זקוק להם, וכך גם עם אנשי לשכתו שהוא מחליף כמו גרביים, כי הם מעזים להביע עמדה אחרת משלו...

ואני מתנצל בפני החמורים האמיתיים שהם לגמרי לא טיפשים.

לצפיה ב-'יש לי רק תמיהה אחת, כל כך הרבה ראשי ממשלה עברנו'
יש לי רק תמיהה אחת, כל כך הרבה ראשי ממשלה עברנו
16/11/2019 | 11:59
5
35
במשך שנות קיומינו, ואף ראש ממשלה לא הצליח לעצרם
וכנראה גם  שאף אחד לא יצליח ,,,בל נשלה את עצמינו,

לצפיה ב-'זה לא מדוייק....'
זה לא מדוייק....
16/11/2019 | 12:41
3
30
הם יורים טילים, אנחנו מפגיזים ותוקפים מהאויר...
אחרי עמוד ענן ב-2012 שגם היתה אחרי חיסול ממוקד של אחמאד ג'אברי, וצוק איתן 
שהיתה לאחר חטיפת 3 הנעירים...
לאחר מבצע צוק איתן בקיץ 2014 השתרר שקט יחסי משני צדי הגבול. על פי המרכז למורשת המודיעין מרכז המידע למודיעין ולטרור, הייתה ירידה דרסטית בירי הרקטות לישראל. בסך הכל נורו בשנה הראשונה לאחר המבצע 12 רקטות לכיוון הנגב המערבי ועוטף עזה. הייתה זו השנה השקטה ביותר מאז עלה חמאס לשלטון ברצועת עזה ב-2007. כשנה לאחר המבצע ציין שר הביטחון לשעבר, משה יעלון: "חמאס מפגין מחויבות להפסקת האש".[1] ברוב המוחלט של ירי הרקטות במהלך תקופה זו סניף ארגון המדינה האסלאמית ברצועת עזה נטל אחריות על ירי הרקטות.
לצפיה ב-'רק הסדר מדיני יכול לפתור את הבעיה'
רק הסדר מדיני יכול לפתור את הבעיה
16/11/2019 | 13:41
2
24
זה לא קל ואפילו קשה מאד אבל יש לזה כמה תנאים התנאי הראשון שאבו מאזן יחזור לשלוט בעזה ואת זה ראש הממשלה והממשלה הזאת הימנית לא רוצים לאחד את שתי הישויות עזה והשטחים, כי זה יפגע בהתנחלויות ולכן כל זמן שהפוקוס של הממשלה על ההתנחליות המתישבים בעוטף עזה הם השחפ"ץ שלהם. ולא יעזרו שום פלפולים. בגין עשה שלום עם מצרים תמורת ויתור עצום. רבין עשה שלום עם ירדן עם הסדרים לא שלום חם אבל שלום בטוח. בעובדה יש שקט.  הממשלה הזאת לא רוצה הסכמים ולא רוצה שקט. אני מאד מקוה שגנץ יצליח להקים ממשלה אפילו ממשלת מיעוט ויבוא שלום על ישראל.  ןשביבי עם התחמנות שלו יסתלק לנו מהעיניים.
לצפיה ב-'הלואי שנזכה לראות זאת , אשרי המאמין'
הלואי שנזכה לראות זאת , אשרי המאמין
16/11/2019 | 13:51
1
12
לצפיה ב-'אבל אם הם לא מעונינים לדבר אתנו אז איך יהיה הסדר מדיני??'
אבל אם הם לא מעונינים לדבר אתנו אז איך יהיה הסדר מדיני??
16/11/2019 | 14:34
10
לצפיה ב-'התשובה נחלקת לשניים'
התשובה נחלקת לשניים
16/11/2019 | 17:29
30
ברצועת עזה שהיא אחד המקומות הצפופים ביותר בעולם (כ-3 מליון אנשים על שטח של , כל הזמן האנשים שם על אש קטנה שמתפרצת מעת לעת וכל זה בהוראת המפקדים שלהם ששולטים בהמון הנבער.

בנוסף לכך, רצועת עזה מוכרת עוד מימי התנ"ך לקן נחשים ארסיים שאיש לא הצליח מעולם להכניעם.
רק משום מה אני זוכר את השנים שלאחר מלחמת ששת הימים שיכולנו לנסוע לעזה לתקן את הרכב בגרושים או לנסוע לקסבה של שכם לאכול כנאפה אמיתית, או למסעדת הברושים ביריחו לצלי הטוב ביותר שיש.

מה קרה מאז ? הכנופיות השונות קמו לנצל את התושבים ולהפוך את הרצועה והגדה, תוך כדי חינוך ארוך ומתמשך נגד ישראל עד רמת פנאטיות.

מי אשם ? הממשלה ששלטה בהם אבל לא השקיעו בהם גרוש ולא יצרה קשר בינם לבין ישראל, וכך הם הפכו לאוייב בלחץ קל של הכנופיות.

החלק השני
לאף ממשלה לא רק שלא היה איכפת, להיפך, רצועת עזה שימשה להם ככלי מילוט נגד צרות.  בדיוק התנהגות הדומה למנהיגות הערבית, שכל זמן שעוסקים אצל אנשיהם בייצור שינאה ולחימה נגד ישראל, שלטונם מובטח.

עובדה מוחשית הוא נירוןתניהו המנוול, שכאשר הגיע לדרגת לחץ שהוא עומד להפסיד את כורסת הדיקטטור, עושה הכל למען הצל את עצמו, זה התחיל עם מסע ההפחדות נגד הפרסים, וזה מגיע עד תקיפת מנהיג כנופיות כשהוא יודע מצויין שזה יגרור להסלמה, ואז האספסוף ימשיך להתלהב ממנו, ואז מיד הוא יחתור לרגיעה.
(וגם אם זה לא מתאים למישהו, גרינג צדק).

כאשר מי שאשם בכל המצב הוא עצמו שבצוק איתן כל הציבור מכל גווני הקשת הפוליטית צעקו לו לא להפסיק, ולממש את הבטחתו לרסק את תשתית החמאס,  אלא שהוא זכה מספיק מאהדת האספסוף, ונמלט כמוג-לב מהמערכה.
כשברור כי המלחמה הבאה נגדם היא רק ענין של זמן.

הבסיס לבעייתיות איתו שהוא מתנהג ופועל כדיקטטור כיוון שכך הוא לומד החל מחבריו הנשיאים/ראשי ממשלות במדינות דיקטטוריות והוא חושב שהם חבריו, ועד הזונה (טראמפ) שמתנהג בדרך שנירוןתניהו מחקה אותו אחד לאחד.
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף השבוע'
בוקר טוב לסוף השבוע
15/11/2019 | 08:41
4
30
מקווה שיהיה גשום!!
15 לחודש אני אוהבת... זהו יום החיוב בכרטיסי האשראי...
עכשיו אפשר שוב לחגוג....
קיבלתי אתמול חשבון חשמל, 1000 ש"ח פחות מהחשבון הקודם!
לא הדלקנו מזגן כבר חודש... פתחנו חלונות!!
לצפיה ב-'שפירא, יש לי פתרון לגבר המסכן שחייב לממש את הכתובה .'
שפירא, יש לי פתרון לגבר המסכן שחייב לממש את הכתובה .
15/11/2019 | 11:12
3
30
ליד חתימתו על הכתובה , שיוסיף בכתב ידו , "נחתם תחת לחץ". ויצרף תמונה  שלו עם הרב מצד אחד ואבי הכלה מצד שני  במעמד החתימה . אם זה לא לחץ , מה כן ?
לצפיה ב-'צודקת, אבל לא מעשי'
צודקת, אבל לא מעשי
15/11/2019 | 13:18
2
22
יש לי כמובן תמונות בחדר עם הרב וההורים ובלי הכלה,
אבל ברגע כזה אתה מאמין לכל מה שאומרים, ולא חושב על כך שמרמים אותך ואתה צריך להכין הגנה. ואם הייתי כותב שזה תחת לחץ הרב לא היה מאשר את הנישואין, זה ברור, אחרת זה מרשיע אותו.

גם אני הייתי תמים כזה שהאמנתי להם (מה, רב ישקר???) ולא ראיתי ולא הבנתי את המסמך רק האמנתי להם לתומי (או לטימטומי) כי הרי התחתנתי מאהבה (ממבט ראשון כולל הצעת נישואין והסכמה בו ביום) ואפילו לא רצינו לערוך מסיבת רווקים כיוון ששנינו הלכנו לנישואין אלו בנפש חפצה ועם מבט חיובי על העתיד (עובדה, אנחנו נשואים כבר כמעט 51 שנים) ולא ראינו את שינוי המעמד מרווקים לנשואים כעונש אלא כפרס ולא נפרדנו מהחיים הקודמים אלא רק עם הפנים לעתיד משותף.

ואנשים מתוחכמים ככל שיהיו , עד היום באירוע כזה מרגש עם לחץ נפשי ברור, לא מנסים לברר מה באמת כתוב בכתובה שהיא מסמך חד-צדדי לחלוטין.

לצפיה ב-'שפירא , זה היה בהומור .'
שפירא , זה היה בהומור .
15/11/2019 | 13:30
1
13
לצפיה ב-'כבר טוב.....'
כבר טוב.....
15/11/2019 | 14:01
25
אבל אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום, היינו הולכים לעו"ד נוטריון, עורכים חוזה נישואין ועם זה הולך למשרד הפנים לקבל תעודת נישואין ועידכון המעמד האישי.

הבעיה שלא משנה איך מתחתנים, ע"פ החוק הגירושין רק ברבנות, זה החוק שנכתב ע"י ממשלה כנועה לדתיים (ולא רק בזה), וכך מליוני ישראלים הם בני ערובה של הרבנות.....

לצפיה ב-'בוקר טוב מקווה ליום שקט'
בוקר טוב מקווה ליום שקט
13/11/2019 | 09:44
7
42
אמש היתה התייעצות עם ילדי, איך להביא אותם אלינו...
בתי הקטנה, אמרנ שהיא מעדיפה לחכות לבוקר לראות מה יהיה...
והיא צדקה... כולם לומדים היום גם בגבעתיים וגם בניר צבי...

לצפיה ב-'רוצה להזכיר לכם את דבריו של דביר קריב'
רוצה להזכיר לכם את דבריו של דביר קריב
13/11/2019 | 11:10
2
40
דביר קריב, היה איש השב"כ הראשון שחקר את יגאל עמיר מיד אחרי הרצח.
ביבי נתיהו שמנסה ללא הרף לשנות ולעוות את ההסטוריה כי אינו יכול למחוק
את עמידתו על המרפסת בככר ציון ומעודד בזרועותיו את המפגינים!
דביר קריב מעמיד אותו על שקריו:
Dvir Kariv shared ‎Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו‎'s video.
11 hrs ·
אדוני ראש הממשלה – אתה משקר !
כשמנהיג לא אומר לא הוא בעצם אומר כן !!
שוב, ולא בפעם הראשונה אתה מעצב את ההיסטוריה כרצונך !!!
לומר ש "ישנם ניסיונות מתמשכים לעוות את האמת ההיסטורית ולייחס לי את ההסתה שקדמה לרצח" פשוט אינו נכון. לא מנסים לייחס לך את ההסתה שקדמה לרצח אלא את זה שלא מנעת אותה !
אתה לא מנעת את ההסתה וזו הייתה חובתך!
אתה, היית אז מנהיג מחנה הימין, ראש המחנה. לראש מחנה יש אחריות !
להביא את הסרטון הקצר מרמת הגולן בפני כמות מפגינים קטנה שם אכן אמרת שהוא לא בוגד (7 חודשים לפני הרצח) ועוד קטע קצר שרואיינת בטלוויזיה זה פתטי. בקלות אפשר להביא דוגמאות רבות מאוד המעידות ההפך, ולא רק את הסרטון מ 4 מרץ 95 בצומת רעננה כשאתה הולך בראש תהלוכה כשמאחוריך ארון קבורה עליו כתוב "רבין קובר את הציונות" כשלצד ארון הקבורה הולך תליין עם חבל תלייה ! ולא רק את הצילומים שעשרות אלפי אנשים עומדים מתחת למרפסת ב 5 אוק' 95 וצורחים "רבין בוגד" ו"רבין רוצח" תוך כדי שמציתים את תמונתו ואתה עומד, רואה, שומע ושותק !
אתה היית ראש המחנה, המנהיג! למנהיג יש אחריות! כשמנהיג לא אומר לא הוא בעצם אומר כן !
כשראש ממשלה למשל לא מגנה ואומר לא על קריאות כלפי עיתונאי הקוראות למותו ומייחלות לשרפתו הוא, מעצם שתיקתו, כאילו נותן לגיטימציה לאמירות שכאלה, כשמנהיג מחנה הימין לא מוריד את גבוה הלהבות יש לו אחריות לשרפה. מנהיג זה לא רק זכויות, יש גם הרבה חובות.
ועכשיו שאלה (לא שאני מאמין שתענה את התשובה הנכונה): בסוף יוני 95 הפיץ שרות הביטחון הכללי התרעה אסטרטגית, הערכת מצב חמורה ביותר- הדברים שנאמרו בה היו קשים – אילו ההסתה בשטח תמשך מה שעלול להתרחש זה רצח פוליטי! ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין סומנו בהערכת המצב כיעד להתנקשות הפוליטית! הערכת המצב הזו הועברה גם אליך ע"י ראש שרות הביטחון הכללי כרמי גילון (להבנתי באוג' 95) באישורו של ראש הממשלה. בשיחה איתך טוען כרמי גילון שאמר לך את פרטי ההתרעה האסטרטגית כולל החשש שראש הממשלה רבין ירצח ברצח פוליטי ולכן מבקש ממך כמנהיג מחנה הימין להוריד את גובה הלהבות.
ועכשיו לשאלה – למה לא עשית את זה ?????? זאת האשמה! למה לא עשית את זה ??????? אני לא זוכר ולו פעם אחת מאוג' 95 ועד הרצח שאתה מנמיך את גובה הלהבות, שאתה אומר את מה שאמרת בסרטון מול מעטים אל מול רבים, לא בככר ציון ולא בכלל !
האם אתה זוכר שב 5 לאוק' 95 פנה אליך פואד (לעזור לך להיזכר..? עמד לידך חנן פורת בכנסת במסדרון) ואמר לך "עליך לרסן את אנשיך אחרת זה ייגמר ברצח", זוכר? זה בדיוק מה שאמר לך ראש השבכ שעלול לקרות... לא אציין דוגמאות ומעשים נוספים הגם שקימים דוגמאות נוספות.
כשהרוצח אמר בחקירתו "לא רק אני לחצתי על ההדק אלא כל עם ישראל" הוא התכון לרוח הגבית שקיבל מהמחנה- המחנה שאתה הנהגת...
אגב, חשוב לציין שהרוצח עצמו החל לנסות לרצוח את רבין כבר ב 22 לינואר 95 ויתכן מאוד שגם אם היית מנסה (מה שלא עשית ועל זה הטענה כנגדך! לא על זה שאתה הסתת!) להנמיך את גובה הלהבות את הרוצח הזה זה לא היה מרשים במיוחד אבל חשוב שתזכור- הרוצח לא היה היחיד שחשב ותכנן לרצוח את רבין.
אילו היית מנהיג למתינות את המחנה הייתה פחות הסתה, העם היה פחות מצולק ואתה היית גם ישן יותר טוב בלילה כבר 21 שנה על אי העשייה שלך.
אדוני ראש הממשלה – אל תעוות שוב את ההיסטוריה. לו היית מנהיג אמיתי וראוי היית מוצא את הדרך ללכד כאן שוב מחדש את העם המפולג הזה, יש לך עדין יכולת לעשות את זה – זה דורש ממך להיות איש אמת המעוניין לאחות את השסעים בחברה הישראלית. ולצערי זה לא המצב.
דביר קריב - בוחרים דמוקרטיה
לצפיה ב-'כל עוד הדברים לא מגיעים אל נתניהו'
כל עוד הדברים לא מגיעים אל נתניהו
14/11/2019 | 09:06
1
36
אין בהם כל ערך . וגם כשהם מגיעים...
לצפיה ב-'לא משנה מה יאמרו לו, הוא פוליטיקאי מלוכלך מטבע בריאתו.'
לא משנה מה יאמרו לו, הוא פוליטיקאי מלוכלך מטבע בריאתו.
14/11/2019 | 12:06
28
שום דבר לא מפריע לו, להיפך , זה נותן לו מוטיבציה להמשיך ולהתעלל במדינה, בדיוק כמו התנהגות ערבית.

לצפיה ב-'מי שיודע מה יש בכתובה, שיקום.'
מי שיודע מה יש בכתובה, שיקום.
14/11/2019 | 23:59
3
25
חשבתם שחוק הלאום הוא מטורף ? נכון, הוא לא דמוקרטי אלא רק יהודי, וזכויות בישראל יש רק ליהודים, כל האחרים חסרי זכויות.

אז הנה, עשרות רבות של שנים מוליכים את הציבור בהונאה, כאשר לא משנה איך אדם מתחתן, להתגרש אפשר רק ברבנות לפי החוק.

הנשים בכלל לא רואות את הכתובה , אלא החתן, וגם הוא נלקח ממש לפני החופה לחדר צדדי עם הוריו והרב, שם הרב פורס את טופס הכתובה, ממלא בו פרטים (לא בהכרח את כולם) ומחתים את החתן.

זו השאה בלתי חוקית, כאשר החתן למעשה מאולץ לחתום על מסמך שמחייב רק אותו כלפי האשה, ואילו היא לא חייבת שום דבר (ואחר כך מתפלאים מדוע בית הדין הרבני הוא בעד הנשים).

יתרה מזו, כדי להכשיל את החתן, הכתובה כתובה בארמית בלבד שאף אדם סביר לא יכול לקרוא.

לצפיה ב-'ובואו נוסיף את תרגום הכתובה לעברית מעשית.'
ובואו נוסיף את תרגום הכתובה לעברית מעשית.
15/11/2019 | 00:03
2
23
מסתבר שהכתובה היא מיסמך עיסקי בו הגבר מתחייב הכל לטובת האשה, אולם היא לא צד בענין והיא לא מתחייבת לשום דבר, אלא רק להביא את הנדוניה שלה שהם בגדיה ותכשיטיה לשימושה האישי.

וכך עשרות רבות של שנים מרמים את כל הזוגות הנישאים, באמצעות החוזה הבלתי חוקי הזה.
לצפיה ב-'מרמים?? כמה רשמת בכתובה שתשלם לאשתך במקרה של גירושין??'
מרמים?? כמה רשמת בכתובה שתשלם לאשתך במקרה של גירושין??
15/11/2019 | 08:42
1
16
לצפיה ב-'למה מרמים ?'
למה מרמים ?
15/11/2019 | 12:21
22
ראשית מדובר בהשאה (ייצור הזדמנות להונות את האדם שנמצא במצב בו הוא לא מחליט באופן חופשי), וזאת ברור לגמרי אם מביאים אותך ברגע של מצב נפשי קריטי, דקה לפני החופה לחתום על מסמך שלא ראית מעולם ושאתה לא יכול לקרוא בו מילה, זו הונאה פאר אקסלנס.
ועד היום אנשים חותמים על מסמכים בלי לדעת מה כתוב בהם, ואחר כך מתלוננים שמרמים אותם.  שלא כבמקרה הזה שהגבר חותם בנסיבות מיוחדות ולא יכול לקרוא את המסמך. 
היית חותמת על מסמך המחייב אותך לכל החיים אילו היה כתוב קונגולזית ???
לחתום "על עיוור"? - בכל בית משפט המסמך היה נפסל מיד.

אחרי החתונה חשבתי על זה אבל לא היו לי כלים אפילו לדעת מה כתוב במסמך (עוד לא היה גוגל...) כמובן שלא הייתי שובר את הכלים, הרי התחתנתי מאהבה ולא מתוך יחסים מסחריים/עיסקיים - אבל למדתי לקח, ומאז אני לא חותם על שום מסמך ויהא בן 100 עמודים אלא רק אחרי שקראתי את כולו והבנתי והסכמתי על הסעיפים, גם אם זה מעצבן את הצד השני...

שנית, לגבי הסכומים.
מדובר במסמך עיסקי נטו העורך סיכום של הרכוש המובא בידי החתן וזה המובא בידי הכלה והחתן מתחייב לפרעון הכתובה בין אם בחייו ובין אחרי מותו.
הסכום הסופי הכתוב הוא סך כל הרכוש שהובא לנישואין בידי שני בני הזוג.

שלישית
לא כתוב למתי חל הפירעון, ובאיזה מצב. זהו סעיף סתום שהערפל שלו מציג מסמך חסר ערך.

רביעית
הגבר מלא התחייבויות ואילו האשה לא חייבת שום דבר. איזה מן חוזה חד-צדדי זה ?

חמישית
איך זה שהסכם דו צדדי נחתם רק על ידי צד אחד כאשר הצד השני לא חתם ובכלל לא ראה את המסמך ואין לו שום מושג מה כתוב בו (גם לראשון לא)
מהבחינה המשפטית המסמך חסר ערך באופן מוחלט וזמן הצגתו והחתמת החתן על מסמך שאינו יודע מה כתוב בו בעת ניצול מצב נפשי ולחץ, הופכים את החוזה לחסר ערך.

שישית
אגב, בכתובה כתוב במפורש שהמחיר של 200 דינרי זהב יהיה תשלום של החתן עבור מוהר הבתולים (תשלום עבור הבתולים.  ואם היא לא בתולה?) וכן שהוא מתחייב לתת לה לבוש ומזון ושיוכל לשכב איתה
ומאידך הוא מתחייב לעבוד ולפרנס אותה ולכבד אותה.  מה שלא קורה אצל החרדים שהוא מתבטל והיא המפרנסת, והיא חסרת כבוד כיוון שמתייחסים אליה בחוגים אלו למשל כאל אדם סוג ב', אסקופה נדרסת.

שביעית
מה זה משנה מה כתבתי בסכום הכסף של סעיף ו' ?
בכל מקרה של גירושין יש חישוב הכפלה למטבע הנוכחי כך שהסכום יהיה ריאלי,
למשל אני כתבתי 10.000 לירות, היום זה יוצא בערך 100.000 שקל.

אגב- החלטת הרמב"מ היא שהמטבע שישולם הוא כמטבע היוצא, משמע אם חתמתי על 10.000 לירות, אני צריך לשלם 10.000 שקל.

כמו כן פס"ד של בי"ד רבני שכתובה שנחתמה ב-100.000 לירות בשנת 1974 , ערכה ב-2018 הוא 15.000 דולר (כ-52.000 שקלים).
אילו ידעתי מה כתוב בכתובה הייתי צריך לכתוב את הסכום שהבאתי לחתונה והוא 2 משכורות של אז שהיו כ-200 לירות לחודש, שהם 400 לירות ואשתי הביאה 100, סה"כ ערך הכתובה 500 לירות...
אלא שהוטעיתי כשנשאלתי על איזה סכום אני מתחייב למקרה של גירושין , כאשר זה לא הסכום האמיתי.

ומה אם הייתי כותב כמו רבים שהוטעו ורצו להביע את אהבתם - מליון לירות??? (היום כחמש מאות אלף שקל)
וההונאה הזו עובדת עד היום, כיוון שמדובר בסך הכל הרכוש שהביאו שני בני הזוג ולא התחייבות וזה הסכום שהגבר צריך להחזיר לאשה. ועליו לתת לה את כל רכושו אם אין לו את הסכום האמור (אצלנו 500 לירות בהכפלה הידועה)

ועובדה שאנשים לא מבינים זאת , כיוון שהממסד הדתי ממשיך לרמות אותם ללא הרף, והגברים לא מבינים מדוע תמיד בתי הדין הרבניים לטובת האשה, ברור למה, כי בכתובה היא לא מתחייבת שום דבר חוץ מלהביא נדוניה לחתונה עד סך 100 דינרים, ובעת ביטול החוזה היא לא מחוייבת לשום דבר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה
עו
עו"ד גלעד רמתי
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה