לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80038,003 עוקבים אודות עסקים

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

דף הפורום אינו משמש כלוח מודעות - נא לא להכניס הודעות מידע
הודעות מידע ניתן להכניס ל"לוחות" הפורום.
הפורום משמש מפגש וירטואלי של גימלאים וכל מי שמוצא שפה משותפת
אתם מוזמנים להצטרף
המשך >>

לצפיה ב-'אני כותב את ההודעה הזו בכעס רב.'
אני כותב את ההודעה הזו בכעס רב.
11/12/2017 | 17:49
11
35
קראתי את הכתבה לגבי מה שעבר על בר לביא שהתלוננה בגין אונס, ומה קרה בתחנת המשטרה.

זו איננה עבודת משטרה בשום אופן.
1.
ראשית, הבחורה עשתה טעות שלא לקחה עורך דין כאשר זומנה לתחנת המשטרה להשלמה, כמובן שאני לוקח בחשבון שהיא לא חלמה שזה מה שיהיה.
כעת מסתבר לי שכן היתה לה עו"ד אלא שלא לקחה אותה כשהוזמנה לחקירה, וזו טעות חמורה.

2.
שנית, השאלות היו  בלתי ראויות לגמרי (כל זאת בתנאי שמה שכתוב בכתבה מדוייק) בהתאם לנסיבות האמורות, אין להן שום קשר לאירוע הספציפי הזה על פי נסיבותיו.

3.
הצעה של החוקרת לפוליגרף מקובלת.

4.
נכון שמי שמוציא צו הרחקה, הוא עצמו אסור לו להפר את הצו כיוון שזהו צו שיפוטי.

5.
לדעתי צריך להביא לערכאה גבוהה יותר את השאלה אם מישהו כתב הודעה בקבוצה בה גולש הצד השני ויוצאת, האם יש כאן הפרת צו.  כאשר נאמר שהצד השני לא היה באותוה עת פעיל בקבוצה.
למרות שעל פניו זה נראה כהפרת הצו)

6.
לא ברור מדוע נדרשה לכתוב כדי לבצע השוואת דוגמת כתב היד אם לא קיימת עבירה.

7.
הטענה של עורכת הדין אולי יש משהו בזה שתלונה נגדית היא אקט של הפחדה, זו התנהגות מוכרת אצל חשודים, אבל אין שום סיבה שלא לחקור אותה בקשר לתלונה הנגדית.  אבל רק כאשר ברור שהיא ביצעה עבירה.  לא מאשימים בלי שום ראיה רק כי מי שרוצה לחמוק מעונש, מתלונן תלונה נגדית.  איפה השכל?

8.
הטיעון של החוקרת שסרוב להיבדק בפוליגרף תהיינה לחובתה, הן ממש הפחדה ברמה פלילית.

9.
החוקרת שהאשימה אותה בהפרת הצו הרי ידעה מתי ניתן הצו בתיק לבקשת המתלוננת, ומכיוון שקיבלה את תלונת החשוד, הרי היא יודעת מתי ניתלו המודעות, והיתה מוצאת שלא מדובר בהפרת צו.
חוסר ההתייחסות של החוקרת, ובכל זאת נקיטת צעדים נגד המתלוננת, מוזרים מאוד...

10.
התלונה של עו"ד הדין נגד המשטרה באופן כללי, נגועה בהוצאת דיבה.

11.
טענת הדוברות שהיא עדיין לא הואשמה (בשפת החוק:"עדות תחת אזהרה") אז צריך להחליט:
א. אם היא הואשמה, הרי הואשמה בקלות ראש רק על סמך עדות של צד מעוניין כזה על פניו תלונה נגדית בנסיון לחמוק מאחריות פלילית
אז מובן למה לקחו לה טביעות אצבעות והיא צולמה?
ב. אם היא לא הואשמה, למה נטלו ממנה טביעת אצבעות והיא צולמה, הרי אלו חלק מהפעולות נגד חשוד שנחקר באזהרה .

12.
אם הבנתי נכון, הרי הטענה שהחוקרת נטלה ממנה טביעת אצבעות, וצילמה אותה.

אני מניח שההוראות במשטרה לא שונו, החוקר שמאשים מישהו יכול ליטול את טביעות אצבעותיו, אבל צילום החשוד נעשה רק בידי טכנאי הזיהוי שזה בין יתר עיסוקיו ולא בידי החוקר שאיננו מומחה לצילום באופן רשמי.

יש כאן הרבה שאלות, ולדעתי לפי מה שכתוב, זו חקירה צולעת והחוקרת מונתה לחקור בתיק רגיש, אולי טירונית, בכל אופן התנהגה כך  והתיק הזה מלא התנהלויות בלתי ראויות לגמרי.

בשנות ה-80 היה דיון במשטרה אם מקרי אונס צריכים להיחקר ע"י חוקר גבר או חוקרת אשה.
נשים רבות מאוד נשאלו, והרוב המוחלט ענה שעדיף גבר, כיוון שברור שגבר (ושוב, יש תמיד חריגים) היה פועל ברגישות הראויה מבלי לפגוע בעבודת החקירה.

לדעתי הפרטית, וכמי שעוקב שנים רבות מאוד אחרי עוללות הפוליגרף (כך הגדיר אותן מפקד מחוז תל אביב בזמנו) , אני לא רוצה לצאת באיזו הפגנה, אבל

אם חס וכרפס מישהי מבנות המשפחה שלי היתה נפגעת, הייתי מציע לה:
א. כן להגיש תלונה במשטרה
ב. התנאי הוא שאני אלווה אותה בכל מגע עם המשטרה או רשויות אחרות (בית משפט, פרקליטות וכו)
ג. אם מנסים להאשים אותה באשמת שוא כאשר יש בידיה ראיות שהיא לא עברה עבירה, לא לתת טביעות אצבע ולא להסכים להצטלם בשום אופן. ולא למסור עדות תחת אזהרה.
ד. גם מי שחושב ויודע שהוא דובר אמת באופן מוחלט, לשאלה אם הוא מוכן לצאת לבדיקת פוליגרף, להצהיר שהוא לא מאמין בפוליגרף (ולא לאמר יותר דבר).
התעקשות שלמרות הדברים שאמרת ירצו שתלך לפוליגרף, צריך בהחלט להעלות חשד.

ומי שמתעקשת כן ללכת לפוליגרף, שתדרוש לראות את השאלות מראש ולהתייעץ עם עו"ד אם הן ראויות . (למשל שאלות כלליות אסורות),
המשטרה בעצמה לא מאמינה בפוליגרף ב-100% כמכשיר אמין, יש כל מיני סייגים בבדיקה ולא מספרים אותם לאנשים, כי המטרה מקדשת את האמצעים (ראה חוזר אח"ק).

בשורה התחתונה, אמנם המשטרה נוהגת להשמש בפוליגרף ככלי עזר לחקירה, אולם הוא איננו קביל כראיה בבית המשפט, ועלול להכשיל את הנבדק כך שאם גם דיבר אמת, הוא עלול להיקבע כשקרן על לא עוול בכפו.

ואני לא רוצה לשמוע מישהו אומר משהו כמו:"כן, המשטרה....."

אגב טענת מי שמסר את התגובה מוכיחה שהוא לא מכיר כלל במה מדובר (שוב, אם מה שכתוב בכתבה מדוייק) ולא מגיב לעובדה שלא היתה עבירה של הפרת צו.

בנוסף לכך האמירה:"לא חשודה בביצוע "פשע" (כהגדרתו בחוק)", זה ממש לעג לרש.
לא ראיתי בשום מקום שהמתלוננת טוענת שהאשימו אותה בעבירת "פשע" (הפרת צו בית משפט לפי חוק העונשין סעיף 287 דינו שנתיים מאסר, משמע "עוון", כאשר המונח פשע הינו בעבירה שעונשה מעל 3 שנים).

המשפט הזה הוא פשוט לעג על המתלוננת.
ואני תמה בקול רם אם מוסר התגובה הוא בכלל שוטר, אם עסק אי פעם בחקירות ? לא נראה לי.

לצפיה ב-'איפה הכתבה?'
איפה הכתבה?
11/12/2017 | 20:59
2
8
לצפיה ב-'ידיעות אחרונות של אתמול'
ידיעות אחרונות של אתמול
11/12/2017 | 22:51
1
21
באינטרנט מופיע רק הסיפור על התלונה מלפני חודש

אבל עדיין לא הכתבה מאתמול עם השתלשלות החקירה.
לצפיה ב-'קראתי. מסקנה- אסור להיחקר במשטרה ללא עו"ד'
קראתי. מסקנה- אסור להיחקר במשטרה ללא עו"ד
12/12/2017 | 06:25
17
צמוד, שיודע את הזכויות, כדי לא ליפול לחוקרת שעושה כל מיני מניפולציות. מעודף מוטיבציה, עושה רושם. לומדים, גם בגיל כמעט 70.
לצפיה ב-'אני מאוד רוצה לכבד אותך ולא לשאול או להיכנס'
אני מאוד רוצה לכבד אותך ולא לשאול או להיכנס
12/12/2017 | 12:45
7
25
במה שאתה כותב, אבל אתה כותב מגילה ואף אחד חוץ ממך לא מבין על מה איפה למה כמה.

אז אולי תתחשב גם באחרים ותכתוב בצורה מסודרת :
קראתי במעריב, הארץ או כל עיתון אחר.
או ראיתי בטלוויזיה בערוץ 12, 13, או כל ערוץ אחראתה מחנית עלינו מגילה שבטח לקח לך שעה לכתוב ואף אחד לא מבין מה אתה רוצה ועל כן אף אחד לא התייחס חוץ ממינה ששאלה ואני שכבר עבר היום ואים אפשרות לקרא את הכתבה כי לא בא לי לנבור .
לצפיה ב-'עכשיו נערכת הלוויתו של הרב הליטאי שטיינמן שנפטר בגיל 104'
עכשיו נערכת הלוויתו של הרב הליטאי שטיינמן שנפטר בגיל 104
12/12/2017 | 13:11
4
21
רחובות וכבישים חסומים רבבות מלווים את הרב..כולם דחוסים ממש סכנת נפשות.
המשטרה מפצירה לא להגיע לאזור..וכמובן הנשים אסורות מללות את הרב רק לעמוד
ברחובות מסויימים..עד היכן הגיעו...
לצפיה ב-'יש מה ללמוד מאחדות החרדים,ונתינת הכבוד'
יש מה ללמוד מאחדות החרדים,ונתינת הכבוד
12/12/2017 | 18:36
11
למנהיגיהם
לצפיה ב-'הדסה הנשים החרדיות לא מתלוננות, אז למה את מתלוננת'
הדסה הנשים החרדיות לא מתלוננות, אז למה את מתלוננת
12/12/2017 | 18:39
2
13
בשבילם??
להם טוב ככה  ,אם זה לא על חשבון השני,,מיצידי שיחיו ביניהם בהפרדה,
לצפיה ב-'בתחן, גם הנשים בכיתות של כל מיני גורואים נצלנים לא '
בתחן, גם הנשים בכיתות של כל מיני גורואים נצלנים לא
12/12/2017 | 19:54
8
מתלוננות, אז טוב להן?
פטי הרסט שנחטפה ע-י טרוריסטים, הלכה לשדוד בנקים עם שוביה, אז היא ידעה מה היא עושה? 
שמעת בוודאי על שטיפת מוח ולחץ חברתי.
לצפיה ב-'הן חושבות שהחיים שלהם הם הנורמלים'
הן חושבות שהחיים שלהם הם הנורמלים
12/12/2017 | 23:48
1
ברור להן שהאשה היא כאסקופה נדרסת, ברור להן שהן אדם סוג ז' שכל תפקידן לשרת את הבעל ואת הבנים כשיפחה ,

זו שטיפת מח מהיום שנולדו וכל סביבתן מתנהגת כך, אז זה נורמלי, מי שלא נורמלי אלו הם החילוניים שאין בהם מורא החבר הדמיוני ועושים מה שמתחשק להן בלי לתת דין וחשבון לילדים, לבעל, לרב ולחבר הדמיוני , והן יודעות שרק אם תסטינה במילימטר מהנדרש מהן, המוות ממתין להן......

כבר מרגע הלידה מתבצעת ההפרדה בין האדונים למשרתים, למשל, אחרי לידת בן האשה אסורה לבעלה שבועיים ואחרי לידת בת חודש.
הן נדרשות להתלבש כמוהיו בסיביר, ואם מישהו יראה מרפק שלה, הרי היא צריכה להתאבד בגלל שהיא כעת פגומה, או שיחתנו אותה עם משוגע, נכה קשה או מישהו בעייתי אחר.....

הנשים שבכל זאת מצליחות לצאת מהאפילה הנוראה הזו ולראות ולהבין שבכל העולם חיים אחרת , ולמרבית הפליאה האשה היא גם בן אדם ולא אפס, הן מורדות אפילו שהקהילה האפלה תחרים אותן כי הן שברו את הטאבו.

וכך הרבנים העלובים של הקהילה החרדית ימשיכו להתעלל כפריצים באנשיהם, העיקר לשמור שלא ידעו שום דבר מהחיים, ועובדה שבכל הפגנה נגד המדינה, הם מצליחים להביא אלפים של חרדים שמבזבזים את זמנם לריק במקום ללמוד תורה, כביכול.....

לצפיה ב-'ניצת, נכון, אבל עובדה שסיקרן.'
ניצת, נכון, אבל עובדה שסיקרן.
12/12/2017 | 14:51
10
לצפיה ב-'זה היה ממש לא לענין'
זה היה ממש לא לענין
12/12/2017 | 15:06
14
א.
לא יתכן שאנשים לא שלא הבינו, אולי לא רוצים לקרוא כתבה ארוכה, אבל מאידך, אין שום סיכוי בעולם שאני אעתיק לכאן כתבה מהעיתון המודפס, במלואה.
ב.
כבר אתמול כתבתי שזה היה בידיעות אחרונות, באינטרנט זה לא הופיע אלא רק את תחילת הסיפור מלפני חודש ולזה הצגתי קישור.
אבל משום מה זה לא מענין אותך אלא רק להעביר ביקורת לא עניינית.....
ג.
זה שאת לא מבינה זה לא אומר שאף אחד לא הבין, זו סתם התנהגות לחלוטין לא ראויה.
ד.
אני לא הכרחתי אותך לקרוא את מה שכתבתי, ואין לך מושג כמה זמן לקח לי לכתוב והמסקנות שלך מומצאות בלי שום בסיס, סתם חוצפה......
ה.
זה קצר מספיק בשבילך ???
זו היתה שאלה רטורית...
לצפיה ב-'בוקר אור לנר ראשון של חנוכה..'
בוקר אור לנר ראשון של חנוכה..
12/12/2017 | 06:22
2
18
אתמול נאמר שיש המלצה לסגור את התיק של רמי לוי.וראש המועצה..לאחר הרעש הכל יסגר מחוסר הוכחות..מדוע לא בודקים לפני הרעש שזה גורם עוול לנחקרים..מקווה שכעט יזהרו מכל הרעש של דוד ביטן שיהיה כבר סיבה להגיש כתב אישום.....

לצפיה ב-'כבר ערב!! חג שמח לכולם...'
כבר ערב!! חג שמח לכולם...
12/12/2017 | 18:59
1
9
לא הייתי כאן כל היום!
אז הרב שטינמן הלך לעולמו...
הרב שטינמן היה מורה של בעלי בישיבת פוניבז'
בתחילת שנות ה-60...
לצפיה ב-'יופי, יוליקה, לבעלך. השבוע דברו על איזה רב '
יופי, יוליקה, לבעלך. השבוע דברו על איזה רב
12/12/2017 | 19:56
7
של קיצוניים, ששווה חצי מיליארד דולר. גם שטינמן היה בעשירים?
לצפיה ב-'בוקר מבורך, כמו שאומרת חברתי. הייתי מצוננת יומיים והיום'
בוקר מבורך, כמו שאומרת חברתי. הייתי מצוננת יומיים והיום
10/12/2017 | 07:34
25
25
המצב טוב יותר. מה נשמע אצלכם גימלאים? עוד מעט אצא להליכה, אחרי הקפה. ושיהיה קצת יותר חמים.
לצפיה ב-'בוקר טוב לשבוע חדש לשבוע של חנוכה'
בוקר טוב לשבוע חדש לשבוע של חנוכה
10/12/2017 | 08:48
24
30
איווט ליברמן שוב מדבר שטויות... להחרים את ואדי ערה...
כלומר שכל המוסכים, בתי החולים, בתי המרקחת,  בתי המלונות בתל אביב
שיפסיקו להעסיק את תושבי ישראל שחיים בואדי ערה???
אולי שיחזיר את הממשל הצבאי??

לצפיה ב-'יוליקה, לא שמעתי את איווט. אבל אם זרקו שם אבנים, או בקבוקי '
יוליקה, לא שמעתי את איווט. אבל אם זרקו שם אבנים, או בקבוקי
10/12/2017 | 09:29
3
25
תבערה, בהחלט יש להעניש, ולא בפינצטה. יש שם מסיתים, שידאגו בבקשה מן הנזק שהם גורמים. ואם איבט יציע לספח אותם לרשות לא אתפלא. אף אחד לא מכריח אותם להיות תושבי ישראל.
לצפיה ב-'יוליקה, אתמול הסבירו לי שתכנית מעמ אפס לזוגות'
יוליקה, אתמול הסבירו לי שתכנית מעמ אפס לזוגות
10/12/2017 | 09:34
2
24
צעירים ולרוכשי דירה לראשונה לא היתה גרועה. אני חוזרת בי. יאיר בחור כארז. יש לכם עוד כמה בחורים/ בחורות כארז על כל מקרה?
יש לכם גם מספיק צעירים שיצרו המשכיות?
לצפיה ב-'מינה, על זה אומרים בעברית: מודה ועוזב, ירוחם!!'
מינה, על זה אומרים בעברית: מודה ועוזב, ירוחם!!
10/12/2017 | 09:54
1
21
אני לא הבנתי הרבה במע"מ 0 - אבל מכירה היטב
את כל החברים וחושבת שהם אנשים רציניים וישרים מאד
בניגוד למפלגות האחרות....
לצפיה ב-'יוליקה, תגידי פעמיים בלי עין הרע, כמו שסבתא שלי'
יוליקה, תגידי פעמיים בלי עין הרע, כמו שסבתא שלי
10/12/2017 | 11:27
20
היתה אומרת.
לצפיה ב-'מאידך -'
מאידך -
10/12/2017 | 17:32
12
24
אי אפשר ממש לסמוך על הערבים.
שימי לב שבכל פעם שיש איזו בעיה בגדה, מיד מתחילות התפרעויות בואדי ערה, יפו, חיפה, נצרת, ירושלים וברוב ריכוזי הערבים.

כמו שחברי הכנסת שלהם לא מחוייבים לישראל (ולא הבנתי איך הם חברים בפרלמנט הישראלי כשהם שונאים את המדינה) כך גם הם לא והם ממהרים להשתולל ולתקוף בכל הזדמנות.

אם רצועת עזה היא קן צרעות, ואדי ערה הוא קן הצרעות של הגליל.
להחרים את ואדי ערה?
מה איכפת להם ?

אשתי ואני מאוד אוהבים אוכל ערבי ונהגנו כל שבועיים לבוא למסעדת "אל-באבור" לאכול אוכל ערבי אמיתי וטעים, אולם אחרי ההפגנות האלימות שם, בהן צרחו אלפים: "אידבח אל יאהוד" (לשחוט את היהודים...)  , החלטנו להחרים את ואדי ערה ולא ביקרנו שם יותר.  אני לא אתן פרנסה לשונאי המדינה.

מישהו דיבר על שלום ???
שמעתם שהיום פוצצה מינהרה של החמאס שנכנסה לתוך ישראל ? חכו, עוד יום יומיים הם יכריזו על "נקמה".
שלום, הצחקתם אותי.  כולם בממשל במדינה ובין יפי-הנפש ואומות העולם מקשקשים עצמם למוות כיוון שהם לא מכירים את המנטליות הערבית, והם ממשיכים בדרכם המטומטמת למרות שגם בארצותיהם הערבים מבצעים פיגועים רצחניים.

איך אמרו בפלמ"ח ? - "ערבי ארבעים מטר באדמה, לא תאמין בו".....

ת  ת  ע  ו  ר  ר  ו   !!!

לצפיה ב-'אנחנו עברנו לגן נר במרץ 2001'
אנחנו עברנו לגן נר במרץ 2001
10/12/2017 | 17:37
7
21
אבל במשך יותר משנה נסענו מדימונה לגן נר
והיינו עוצרים באום אל פאחם או לאכול או לקנות שמן זית
וזיתים.
מאז הארועים שפרצו ב-2001 - כף רגלנו לא דרכה שם יותר!!
לצפיה ב-'יוליקה, בקבוקי תבערה ואבנים היו שם לפני 2001'
יוליקה, בקבוקי תבערה ואבנים היו שם לפני 2001
10/12/2017 | 18:21
6
21
אני זוכרת שהבן שלי היה נוסע בימי ראשון לקיבוץ בעמק הירדן בסוף שנות התשעים. כל פעם הייתי מתקשרת לשם בבהלה לשמוע שהגיע בסדר. בגלל המהומות בואדי ערה. ההסתה באום אל פאחם והסביבה היא דבר ישן. התנועה האיסלאמית בצפון היא נחש צפע הרבה זמן.
לצפיה ב-'מאז שבוטל הממשל הצבאי כולם אזרחי המדינה'
מאז שבוטל הממשל הצבאי כולם אזרחי המדינה
10/12/2017 | 18:39
5
20
למה לא שמעתי את ליברמן קורא להחרים את העסקים של החרדים
כשהם מפגינים!!
אני גרה בקצה כביש הסרגל ועוברת כל שבוע בואדי ערה...
17 שנה לא נתקלתי בהפגנה או באלימות....
זה היה צפוי מראש שיפגינו לאחר ההצהרה של טראמפ...
העמדה של ליברמן לא חדשה הוא הטיף שנים לחילופי שטחים...
אבל כעת הוא חבר הממשלה והוא לא יכול להחרים 20% מתושבי המדינה...
לצפיה ב-'בכל זאת יש קצת הבדל בין יהודי לערבי'
בכל זאת יש קצת הבדל בין יהודי לערבי
10/12/2017 | 19:29
12
לצפיה ב-'כולם אזרחי המדינה בשביל לקחת אבל לא לתת,,אזרחים'
כולם אזרחי המדינה בשביל לקחת אבל לא לתת,,אזרחים
10/12/2017 | 19:31
2
21
שאין אמונה בהם,עוד אזרחים כאלו ואבדנו  ראינו כמה אמונה יש בהם בזמן מלחמה
לצפיה ב-'הם פה בשביל לקחת. למה לא עברו לירדן, לסוריה, לבנון,'
הם פה בשביל לקחת. למה לא עברו לירדן, לסוריה, לבנון,
11/12/2017 | 00:12
1
22
כי שם אפשר לקחת הרבה  פחות.
לצפיה ב-'מינה??????????????באמת למה'
מינה??????????????באמת למה
12/12/2017 | 19:06
3
לצפיה ב-'החרדים זורקים הבקבוקי תבערה??'
החרדים זורקים הבקבוקי תבערה??
11/12/2017 | 00:05
19
ליברמן לא מחרים. רק מעניש. זכותו לתת אם אום אלפחם לרשות הפלסטינית. ובתמורה לספח ישובים יהודיים בשוטחים. הרי הם שונאים אותנו. אז שילכו לאהובי ליבם.
לצפיה ב-'לפעמים שפירא צודק.'
לפעמים שפירא צודק.
10/12/2017 | 18:14
2
15
לצפיה ב-'שפירא'
שפירא
10/12/2017 | 18:38
1
21
כל מילה בסלע
לצפיה ב-'אז זהו , עומד להתפוצץ לנו תיק נוסף לתיק 3.000'
אז זהו , עומד להתפוצץ לנו תיק נוסף לתיק 3.000
10/12/2017 | 18:58
19
כל התיקים שלפניו יחווירו.

יש למה לצפות.
לצפיה ב-'נכון מאד מאיר , אין אמונה בערבי, לקחתי מתקן תריסים'
נכון מאד מאיר , אין אמונה בערבי, לקחתי מתקן תריסים
10/12/2017 | 19:27
19
בהרה יותר כסף  יהודי ,בזמן שהיתה לי אפשרות לקחת ערבי בחצי מחיר
לא הכל הכסף
לצפיה ב-'בנוגע לוואדי ערה, איך שדברים משתנים עם הזמן.'
בנוגע לוואדי ערה, איך שדברים משתנים עם הזמן.
10/12/2017 | 19:02
6
20
כחיילת שרתתי בהאחזות מי עמי, מעל ואדי ערה , הייתי יורדת לתפוס טרמפים במכוניות של ערבים, לא חשתי סכנה ולא חששתי, זו היתה הדרך היחיד. להגיע להאחזות כי לא היו אוטובוסים שעלו למעלה.
לצפיה ב-'נו, על חלקנו בפרשה אף אחד לא מדבר.'
נו, על חלקנו בפרשה אף אחד לא מדבר.
10/12/2017 | 22:41
5
22
לכל ארוע יש שני צדדים. כדאי לחשוב גם על זה.
ובכללי הערבים בואדי ערב או בעזה או בשטחי הגדה לא הולכים לשום מקום עם ליברמן ובלי ליברמן. ושימו לב מה שביבי ובנט ושקד מתכננים ופועלים בכוון, זה להוסיף עוד שני מליון ערבים לשטחי מדינת ישראל. אז אם אתם לא מסתדרים עם תושבי ודי ערה איך תסתדרו עם עוד שני מליון? האם חברי הממשלה הזאת חושבים שהערבים בגדה ישבו תמיד בשקט כאשר לא נותנים להם זכויות? חלום בהקיץ.
לצפיה ב-'נימה, נמאס לשמוע על חלקנו. חלקנו הוא שבחוצפתנו הרבה,'
נימה, נמאס לשמוע על חלקנו. חלקנו הוא שבחוצפתנו הרבה,
11/12/2017 | 07:40
1
21
כבשנו לנו את ארצנו. חוצפה של יהודים! במקום לתת את הצואר בשקט.
לצפיה ב-'תוצפה רק זכויות לערבים ??ואיפה החובות??קשה'
תוצפה רק זכויות לערבים ??ואיפה החובות??קשה
12/12/2017 | 18:33
8
לי להבין מאין נובעת האהבה הרבה לצרינו,,,זה משהוא לא נורמלי
לאהוב את אלו ששנואים אותך,
לצפיה ב-'לא זו אמירת "חוק ההסדרה", בדיוק ההיפך'
לא זו אמירת "חוק ההסדרה", בדיוק ההיפך
11/12/2017 | 08:36
2
20
"חוק ההסדרה" שבאמת מתאים למדיניות אפרטהייד, קובע שניתן להחרים אדמות למי שרוצים תמורת פיצוי (סימלי כמובן) וכך, להשתלט על האדמות בלי להתייחס לתושבים שכמובן יסולקו מאותן אדמות ויהפכו לשקופים.

האם הכוונה של ממשלת ישראל לגרום לערבים שיימאס להם ויעזבו את הגדה, וכך יהיה בעצם סיפוח בלי לבצע רשמית סיפוח ?

כמובן שזו הנחה טיפשית מאין כמוה שתאוות השלטון והשליטה מעוורת אותם, כיוון שברוב המקרים אף אחד לא מוותר על אדמת אבותיו והופך עצמו לפליט ועובד זר, אלא יילחם עד חורמה נגד האוייב ששדד אותו.

זה לא היה אצלנו במלחמת העצמאות שלמטרה זו נהרגו מעל 6000 לוחמים ?

כן, לכל מטבע שני צדדים - עץ או פאלי......

מי שאשם בכל המצב הן ממשלות ישראל מימין ומשמאל, כשהתחילו ליזום התיישבויות בגדה עד שהגיע המצב שיש מדינת ישראל ויש מדינת שומרון (מחזיר אותנו לימי התנ"ך ? לימי ממלכת ישראל וממלכת יהודה?) עם כ-400.000 תושבים שלעולם לא יעזבו גם אם בג"צ ישב על המדוכה ויחליט, פשוט יפרוץ מרד, ואולי, דמיינו לכם שבין הערבים לישראל תהיה במקום מדינת הגדה הערבית, מדינת השומרון היהודית.....

והמטומטם בכל העסק שגם הממשלה לא יכולה לסגת מהתנהגות מכוערת ושלילית, ומשקיעה מיליארדים בשטחים ששם מתגוררים ישראלים מחוץ לשטח המדינה, בעוד המדינה עצמה הולכת ומיתדרדרת בכל התחומים בגלל החרדים שונאי ישראל שמקבלים מיליארדים כי רא"המ מכר את המדינה תמורת כורסת הזהב, ובגלל ההוצאות של מיליארדים על הישובים שבכלל לא נמצאים בישראל.

אבל נירונתניהו רואה את ישראל נשרפת, ומבלה כל שבועיים בחו"ל (או בזמני לחץ, כל שבוע) עם אשתו על חשבוננו, ולעזאזל המדינה.....
ועוד יש לו החוצפה של הפריץ לטעון שהכל בסדר והכלכלה פורחת ובבוקר אתה יכול לראות את השמש זורחת, הציפור מצייצת (עומד על קצה הלשון"...והשוחט שחט...")

לצפיה ב-'מינה, גם אני יכולה להגיד נמאס לי'
מינה, גם אני יכולה להגיד נמאס לי
11/12/2017 | 10:20
1
18
מהדברים הגזעניים שנאמרים פה אבל מכיון שאני פה בהתנדבות מרצוני החפשי וכן גם את אז אני מחויבת לקרא את מה שאת כותבת ואת מחויבת לקרא את מה שאני כותבת גם אם לא לטעמך.
ימים יגידו מי משנינו צודק.
רק הבקר ציטט מישהו מאנשי הימין מדברי ז'בוטינסקי שאני לא מאוהדיו שאמר "אם לא יהיה טוב לשכנינו לא יהיה טוב לנו" ודי לחכימא.
לצפיה ב-'בסדר, נימה, נקים לשכת הסעד לכל 1.5 מליארד'
בסדר, נימה, נקים לשכת הסעד לכל 1.5 מליארד
11/12/2017 | 12:33
18
המוסלמים במזהת, ונחטוף סכינים, כמו בביטוח הלאומי והמרפאות.
לצפיה ב-' הזמר לירון עמרם מתארח בתפוז '
הזמר לירון עמרם מתארח בתפוז
12/12/2017 | 15:05
2

ביום שני, 18.12, יתארח בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה לירון עמרם, מוזיקאי ייחודי שזוכה לשבחי המבקרים ו"תגלית השנה" באמצעי התקשורת. שירו ״חלום ישן״ היה השיר המושמע ביותר בגלגל״צ בשנה החולפת.

במסגרת האירוח תוכלו להתכתב עם לירון על ההשפעות המוזיקליות שלו, ההצלחה ברדיו, הקשר המוזיקלי עם אביו ועוד

כיתבו ללירון עמרם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'הלך העורב אצל הזרזיר...'
הלך העורב אצל הזרזיר...
11/12/2017 | 14:30
2
24
אחרי שביטן נתפס משקר כל הזמן והוכיח שהוא נוכל כאשר הוא עשה מהומות לחוקק חוק שיציל את נתניהו ממשפט, התברר שהחוק הוא בשבילו כדי שהוא לא יעמוד למשפט.

והוא ממש לא הוטרד שהציגו לו בתכנית "גב האומה" הוכחות מצולמות ששיקר חמש פעמים כדוגמא , והוא לא התייחס בכלל.
http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1221326

החבר שלו אמסלם הולך בדרכו, והיום מופיע עם הסבר מדוע צריך למנוע מהמשטרה להמליץ על תיקים (מה זה בכלל עניינו?) כיוון שכך מקובל במדינות העולם המערבי וגם באף-בי-אי,
והסתבר שהוא משקר במצח נחושה כיוון שבתחקיר של הכנסת (!!!) נמצא שאמנם שם כן המשטרה ממליצה, וגם האפ-בי-אי מאשר שהם ממליצים בהתאם לצרכים שלהם.....
העיתון מהיום של ידיעות אחרונות

לצפיה ב-'כן, צריך עור פיל להיות פוליטיקאי.'
כן, צריך עור פיל להיות פוליטיקאי.
11/12/2017 | 17:06
9
לצפיה ב-'תיקון של אריה:"הלך הזרזיר אצל העורב" - תודה'
תיקון של אריה:"הלך הזרזיר אצל העורב" - תודה
12/12/2017 | 15:10
3
לצפיה ב-'בור נאה. קמתי מוקדם כרגיל. כבר מיינתי קצת כביסה.'
בור נאה. קמתי מוקדם כרגיל. כבר מיינתי קצת כביסה.
11/12/2017 | 07:43
19
27
אתמול בריקודי עם נתנו ריקוד שרקדנו בגיל 13. שירו השיר. מישהו מכיר? נהניתי. היו עוד ישנים- על שדינו, באלה הידיים. במונוסון.
לצפיה ב-'בוקר טוב מינה, כל שבת יש בבת ים בטיילת ובתל אביב '
בוקר טוב מינה, כל שבת יש בבת ים בטיילת ובתל אביב
11/12/2017 | 08:36
6
19
בטיילת ריקודי עם משעה 11.00 אנחנו אוהבים ללכת ולצפות כי זה עושה שמח בלב.

בתל אביב רחבת הריקודים גובלת לקפה ארומה ובשבת האחרונה הגיע מישהו מעובדי ארומה ושם ניילון אטום בין רחבת הריקודים לבתי הקפה, וסיפר לנו שאנשים נכנסים לבית קפה מתישבים לראות את הרוקדים ויושבים שעתיים על כוס קפה או על קולה, זה פוגע להם בפרנסה, אז כל שבת מסתירים את הרוקדים אבל את המוסיקה הם שומעים ועם כוס קפה זה מספיק לדעתי.
לצפיה ב-'ניצת, יפה שאת מספרת. פעם רקדתי שם. לפני 20 שנה.'
ניצת, יפה שאת מספרת. פעם רקדתי שם. לפני 20 שנה.
11/12/2017 | 08:41
1
25
בתל אביב. הריצפה שם איומה. מתכון לכאבי ברכיים. והשמש בקיץ- מכת שמש בטוחה. אבל זה יפה. העיקר שנהניתם להביט. אגב, יש ריקודי עם לגימלאים בקרית אונו.
לצפיה ב-'אני יודעת מינה, אבל אנחנו עושים את'
אני יודעת מינה, אבל אנחנו עושים את
11/12/2017 | 08:46
23
הבחירות שלנו, ומכיוון שאני  חסרת קורדינציה לחלוטין ריקודי עם לא מתאימים לי כך שבארואים אני רוקדת פסודובלה, טנגו, צ'ה צ'ה צ'ה, רובמה וסלו, בשאר הימים אני שוחה בקנטרי שמול ביתנו, גם בעלי כך והוא נאמן לפטאנק, וחוץ מזה יש עוד המון פעילויות, היום ב-4 מביאים לי את הנכדה עד 6 בערב ואז נוסעים לאבן יהודה שם יש הרצאה של שוקה דינור, מישהו שמע פעם את הסיפורים שלו, סיפורים מהחיים ממש מאלפים, כך שתוכן וענין ממש לא חסר, רק צריך להחליט מה רוצים לעשות.
לצפיה ב-'למי שיש פייסבוק ולמי שאין אספר פה סיפור שקרה'
למי שיש פייסבוק ולמי שאין אספר פה סיפור שקרה
11/12/2017 | 08:42
3
25
בשבוע שעבר.

היה פוסט של קבוצת חיילים בודדים שסיפרו שמידי פעם עושים להם ימים של כף ואז הפ פוגשים תורמים, אחד התורמים הציע לחייל שילך לאיזו חנות או חנויות שהוא רוצה ויבחר לו בגדי כאוות נפשו , הבחור הלך בחר והתורם שילם, אחרי שבועיים צילצל לחייל והזמין אותו לסוף שבוע באילת, החייל הגיע בשמחה ונסעו לאילת, הגיעו וקיבלו את החדר והנה נפתחה הדלת וראה שבחדר יש מיטה זגית, הבין את הענין תפש רגלים וברח.

אז ניצול מיני לא רק מתחיל עם נשים....... ותחשבו על זה.

אל תשאלו שאלות מיותרות, פשוט כך היה כתוב בפוסט.
לצפיה ב-'ברור. חשבת אחרת, ניצת?'
ברור. חשבת אחרת, ניצת?
11/12/2017 | 08:46
2
23
סוטה סוטה  וסטייתו. שמעתי איש טלויזיה אצלנו מתוודה, איך עוד כנער פיתה נערים תמימים. שכחתי שמו. נזכרת, גל אוחובסקי, דומני.
אגב, לא הבהרת את הדברים הסתומים שכתבת אמש בעניין ירושה.
לצפיה ב-'שמעתם על פרופ' עוזי אבן?'
שמעתם על פרופ' עוזי אבן?
11/12/2017 | 08:53
1
24
הוא הומו מוצהר. היה זמן קצר גם חבר כנסת.
מביאים אותו בכל פעם כ"מומחה" לקריה הגרעינית בדימונה....
הוא תמיד מדבר נגדם... ויש לו סיבה טובה שאותה הוא לא מזכיר
אף פעם...
הוא הודח מהקריה לפני שנים רבות... כי פיתה חיילים צעירים לקיים יחסים
איתו... אז עוד לא ידעו על נטיותיו... ולכן הוא פוטר!!
לצפיה ב-'הוא שאמרתי, יוליקה. חוצפה.'
הוא שאמרתי, יוליקה. חוצפה.
11/12/2017 | 08:54
10
לצפיה ב-'בוקר טוב. אתמול באופן חריג יצאתי עם לקוח להראות'
בוקר טוב. אתמול באופן חריג יצאתי עם לקוח להראות
11/12/2017 | 08:38
3
21
לו בית קומה אחת, כי יש לו 2 ילדים עם כסא גלגלים. הוא שכן שלי, והתחשבתי. אבל ישר הצטערתי. קודם כול זה היה בשתיים בצהריים. חזרתי עם כאב עינים נורא. בגלל השמש. דבר שני, הוא לא כל כך מעוניין לזוז 2 קמ למונוסון היפה, ומעדיף להישאר באור יהודה, ולקחת וילה במיקום פחות יפה, אבל קרוב לבית כנסת, לחברים, למשפחה. אני חוזרת לא לעבוד, ובולדוזר לא יזיז אותי.

לצפיה ב-'אז כך לגבי תיווך, דירה מתחתנו היתה למכירה, רצו 2.2 מליון ש"ח'
אז כך לגבי תיווך, דירה מתחתנו היתה למכירה, רצו 2.2 מליון ש"ח
11/12/2017 | 08:50
2
27
מכרו השבוע ב1.7 מליון, מחירי הדירות ירדו רצח.

לגבי החברה אני אספר כשאחזור, אני רצה לשיעור התעמלות במים.
לצפיה ב-'1.7 מ' בשביל סירה? ניצת, קצת מוגזם. סירת מרוץ?'
1.7 מ' בשביל סירה? ניצת, קצת מוגזם. סירת מרוץ?
11/12/2017 | 08:52
1
11
לצפיה ב-'שפירא, מותר למדינה להפקיע קרקעות לצרכי בטחון'
שפירא, מותר למדינה להפקיע קרקעות לצרכי בטחון
11/12/2017 | 08:58
17
או ציבור. למשל כביש או מחלף. מיהודים וגם מערבים. אדמת אבותם, או ירושה מהסבתא. הפיצוי אמור להיות סביר. לא מוגזם.
לצפיה ב-'מסיימת את השנה עם מקרר חדש'
מסיימת את השנה עם מקרר חדש
11/12/2017 | 09:05
7
20
השנה החלפתי כמעט את כל מוצרי החשמל בביתי.
אחרי תנור ומיקרוגל ומדיח כלים לפני חודש...
רכשתי מקרר חדש - שיגיע היום!
לצפיה ב-'תתחדשי יוליקה..דבריו של ליברמן איומים'
תתחדשי יוליקה..דבריו של ליברמן איומים
11/12/2017 | 10:35
3
20
מה היה קורה אם היו מדברים כך על העליה הרוסית.....הוא האבא של הגזענות..
לצפיה ב-'תתחדשי יוליקה, אבל פיספסת , בדיוק הבוקר'
תתחדשי יוליקה, אבל פיספסת , בדיוק הבוקר
11/12/2017 | 12:25
2
21
הודיע כחלון שהוא מוריד את המחירים על כל מוצרי החשמל הביגוד ועוד,  גם אנחנו פיספסנו, התחדשנו בטלוויזיה 55 אינטצ', יאללה, העיקר שנהנה מהמוצרים, כסף הולך וכסף בא.
לצפיה ב-'אצלנו מוכרים בקניון בדוכן של רולדין'
אצלנו מוכרים בקניון בדוכן של רולדין
11/12/2017 | 12:30
1
18
סופגניות קטנטנות וחמודות, 10 ש"ח יחידה, תגידו לי זה לוא טרוף.

גם להשמין וגם לשלם 10 ש"ח על 4 ביסים???
לצפיה ב-'אל תקני, ניצת. למה לפרנס את אויבי הגזרה'
אל תקני, ניצת. למה לפרנס את אויבי הגזרה
11/12/2017 | 12:31
19
שלנו? שימכרו פשטידת ירק...
לצפיה ב-'תתחדשי, יוליקה בגין המקרר. גם את, ניצת, על הטיוי.'
תתחדשי, יוליקה בגין המקרר. גם את, ניצת, על הטיוי.
11/12/2017 | 12:30
2
8
לצפיה ב-'תודה חברות!!'
תודה חברות!!
11/12/2017 | 13:29
1
13
אני הספקתי לרכוש את המקרר במחירי בלק-פרידיי.
לצפיה ב-'מינה, ברור שאני לא קונה אצל גזלנים'
מינה, ברור שאני לא קונה אצל גזלנים
11/12/2017 | 14:12
15
אכנס לקונדיטורית עוגלה ואקנה שם, ביום רביעי מגיעים הנכדים להדלקת נר ולא מגיע להם חנוכה בלי מתנות מסבא סבתא וללא סופגניות.
לצפיה ב-'האם גם בחורף אתם שותים מים ,או רק בקיץ ,או,, שבכלל לא ?'
האם גם בחורף אתם שותים מים ,או רק בקיץ ,או,, שבכלל לא ?
10/12/2017 | 11:49
18
22
תמיד ממליצים לנו לשתות לפחות 8 כוסות -מים ליום.
אומרים שחשוב לשתות מים -נגד היווצרות אבנים בכליות,
למניעת התפתחות מגרנות,ונגד לחץ דם גבוה.
בנוסף, מים חשובים לעיכול התקין ולמניעת עצירויות במעיים.

שתיה מספקת של מים ,מונעת גם התכווצויות- שרירים.
המים גם מוסיפים לעור לחות, ומונעים מהעור -להיראות יבש,

לאחרונה רופא הסביר,שחוסר במים בגוף, מאיץ את איבוד -הזיכרון,
ולכן,שתיית-המים,מאוד חשובה לפעילות המוח.

אז אחרי כול היתרונות בשתיית המים, החלטתי,להצמיד אליי ,
בקבוק מים או אפילו שניים, שיונחו מולי ,באופן קבוע, ובקבוק מים קטן נוסף, אכניס לתיק, שיהיה זמין כשאהיה מחוץ- לבית.

כך לא אשכח ללגום מדי פעם את המים - שכה חיוניים לבריאותנו.
ויפה שעה אחת קודם,כול עוד הזיכרון במיטבו.

לצפיה ב-'אורית, בסוף תחיי עד 120 וכל החברים שלך יהיו'
אורית, בסוף תחיי עד 120 וכל החברים שלך יהיו
10/12/2017 | 12:28
10
23
מתים. בחורף שותים פחות, כי האידוי פחות. שותים חם כדי להתחמם.
גם עודף מים לא טוב. היתה חיילת קטנת קומה, שחלתה קשה מעודף מים, כי הכריחו אותה לשתות כמו הבחורים.
לצפיה ב-'שנהיה כולנו בריאים וחזקים ושנראה תמיד טוב .'
שנהיה כולנו בריאים וחזקים ושנראה תמיד טוב .
10/12/2017 | 13:08
9
23
עם עור יפה ובריא ,עם מוח צלול ,ועם כליות ללא תקלות.
בוודאי שלא דרוש לנו עודף מים, המינון הנכון 8 כוסות בלבד שמחולקות לאורך כול יום.

(אגב, בצבא קורה לא פעם,שמתייבשים מחוסר מים,ומאבדים את ההכרה,ורק לעיתים מאוד רחוקות קרה מקרה של עודף נוזלים. )

בכול אופן, כמות מדודה של 8 כוסות מים לאורך כול היום, זה חשוב רצוי ובריא -
ומספיק לתפקוד תקין של כול אברי הגוף, ובעיקר לצלילות המוח.
ואכן, מי יתן ,וכולנו נהיה בריאים וחזקים ,מבחוץ ומבפנים, ונדע לשמור על עצמנו כנדרש,
ואז גם נראה טוב ונרגיש נפלא לאורך-ימים, וב"ה - שנזכה לחתן גם את הנינים בעתיד.

לצפיה ב-'אחרי המים בא הכסף, ופה אני שואלת את'
אחרי המים בא הכסף, ופה אני שואלת את
10/12/2017 | 13:58
8
31
הזוגות הנשואים, האם בכל החשבונות שלכם אתם שותפים? חסכונות, מניות,
בנקים וכו'?

לאחר שתענו לי אכתוב לכם משהו חשוב.
לצפיה ב-'אנחנו כן.'
אנחנו כן.
10/12/2017 | 14:29
7
27
ובחשבונות שלנו הקפדנו להכניס סעיף אריכות ימים, שמשמעותו היא שאם אחד מאתנו נפטר, השני יכול להמשיך להפעיל את החשבון. ללא הסעיף הזה כשאחד מבני הזוג נפטר החשבון מוקפא, עד שמתקבל צו ירושה שמשייך את החשבון לבן הזוג שנותר.
לצפיה ב-'נדמה לי שאם כותבים בחשבון ו/ או אין בעיה.'
נדמה לי שאם כותבים בחשבון ו/ או אין בעיה.
10/12/2017 | 15:02
5
18
לצפיה ב-'הכוונה היא לביטוי מנהלים שהבעל קיבל ממקום העבודה וקופות גמל'
הכוונה היא לביטוי מנהלים שהבעל קיבל ממקום העבודה וקופות גמל
10/12/2017 | 15:52
4
21
לא לכספי המכונות בבנק בלבד, אלא בחסכונות בחברות השקעות וכד'.

חברה שלי גילתה באחד ההזדמנויות שכל הכספים שנהנים על ידי בעלה מהסוכנות רשומים רק על שמו בלבד, היא כמובן המוטיב הראשון שאם קורה לו משהו הכספים עוברים אליה ואז היא החליטה שהיא לא מאמינה בו מספיק ודורשת שיעביר את כל הכספים של המניות וניירות הערך כאשר היא גם שותפה נושאים ביכולתו לעשות שום שינוי אלא אם הוא והיא חתומים על הבקשה, אחרת רק לו יש אפשרויות למשוך ולהשתמש בכספים שתהייה הסיבה באשר תהיה, האם לדעתכם צריך להאמין בבן הזוג במצוקה עיוורת?
לצפיה ב-'ניצת, מה זה ביטוי מנהלים, מה זה במצוקה עיוורת?'
ניצת, מה זה ביטוי מנהלים, מה זה במצוקה עיוורת?
10/12/2017 | 17:10
16
מה זה נהנים ע-י בעלה מהסוכנות?
לצפיה ב-'ביטוח מנהלים או קרן פנסיה-'
ביטוח מנהלים או קרן פנסיה-
10/12/2017 | 19:05
2
17
הינם דבר אישי. ביטוח המנהלים של אדם רשום על שמו, כך גם קרן הפנסיה שלו (או שלה, כותבת בלשון זכר מטעמי נוחות). בעל הביטוח או הקרן אכן בוחר מי המוטבים שלו במקרה וילך לעולמו.
מניות וניירות ערך הינם משהו אחר לגמרי. אצלנו נירות הערך נקנו בכספים מהחשבון המשותף ומנוהלים ע"י בעלי החשבון- כלומר שנינו. בפועל אני זו שמטפלת בחשבון. יש לשנינו אמון הדדי שאיש מאיתנו לא יכנס מחר לבנק ויקח לעצמו את כל הכספים שצברנו במשך כל חיינו.
באופן כללי אם אין אמון אין טעם בזוגיות.
לצפיה ב-'לגבי ביטוח מנהלים וקרנות גמל בגדול'
לגבי ביטוח מנהלים וקרנות גמל בגדול
10/12/2017 | 19:43
16
את צודקת אך אפשר לעשות ולהוסיף הערה שהפדיון יעשה עם חתימת בני הזוג.

ולגבי אמון הדדי את גם צודקת עד שבמקרים רבים נודע שהאמון הוא חד צדדי והנה אחד מבני הזוג רוקן את הקופה, מה שקרה לחברי ששנים חיו ביחד והכל נעשה ביחד עד ש...... והיא נשארה מרוקנת מכסף וזה לא מקרה יחידי, שמעתי על עוד מקרים כאלה, יש לי חברה שהיא סטנדאפיסטית, לא אציין את שמה, בעלה היה שף, עשו בביתם ערבים היא עם הסטנד אף והוא עם האירוח וכאשר הלך לעולמו פגשה חשבון מרוקן, כל כך היה האמון גדול שלא בדקה אותו במשך השנים, נאלצה למכור את דירתה ועברה לעיר זולה יותר ובדירה קטנה יותר.

לצפיה ב-'משתפרת - ברוכה הבאה אלינו'
משתפרת - ברוכה הבאה אלינו
11/12/2017 | 08:48
10
את חדשה אצלנו - אבל ותיקה בתפוז!!
ספרי קצת על עצמך איך הגעת אלינו?

ברוכה הבאה!!
לצפיה ב-'נכון מאד!!'
נכון מאד!!
10/12/2017 | 16:11
10
לצפיה ב-'אני שותה חורף או קיץ סודה!!'
אני שותה חורף או קיץ סודה!!
10/12/2017 | 16:09
19
לצפיה ב-'8 כוסות זה שני ליטר ?'
8 כוסות זה שני ליטר ?
10/12/2017 | 17:20
3
25
אין שום סיכוי.
הרופאה טוענת שמצב הכליות שלי רע אבל יציב (הייתי שנים רבות במדבר).
לדבריה אני צריך לשתות 2 ליטר מים ביום, כמובן שזה בלתי אפשרי.
בקיץ אם אני בטיול בשטח, אני שותה שני ליטר, אבל בכל מצב אחר , לא.

בבית אני שותה תה בבוקר, בצהריים כמה כוסות מיץ תפוזים אמיתי, והיחתר מים, אבל המים לא מגיעים ליותר מליטר מכסימום.

לצפיה ב-'סודה עושה לי גרפסים(סליחה) איך אומרים גרפסים בעברית??'
סודה עושה לי גרפסים(סליחה) איך אומרים גרפסים בעברית??
10/12/2017 | 19:33
11
לצפיה ב-'מינה צודקת!!!'
מינה צודקת!!!
10/12/2017 | 19:34
27
כאשר אני כותבת מהטבלט יש הרבה שגיאות, מסקנה.........צריך לעשות הגהה, מבטיחה להבא לעשות הגהה.
לצפיה ב-'בקשר לשתיית מים,,'
בקשר לשתיית מים,,
11/12/2017 | 12:42
14
כשחושבים על כמות של 2 ליטר  מים, זה נשמע הרבה מים,
אבל,,
אם לוגמים כול רבע שעה כמה לגימות מים ,מסיימים ליטר מבלי להרגיש ,
במהלך חצי יום,עד לצהריים.
ומהצהריים ועד הערב אפשר לסיים עוד ליטר- באותו אופן.(חלוקת הכמות  ל-4 שעות,)
הכמות מתחלקת לאורך יום,מהבוקר ועד הערב,אתה אפילו לא תרגיש ששתית 2 ליטר.
לצפיה ב-'לפעמים טוב לשכוח'
לפעמים טוב לשכוח
10/12/2017 | 19:21
1
22
לצפיה ב-'התגובות קופצות לא במקום הנכון מתיחס למה שאוריטה כתבה'
התגובות קופצות לא במקום הנכון מתיחס למה שאוריטה כתבה
10/12/2017 | 19:24
27
בקשר לשמר את הזכרון
לצפיה ב-'בקר טוב, 8.12, אני יוצאת לראות אם הגיעו העיתונים'
בקר טוב, 8.12, אני יוצאת לראות אם הגיעו העיתונים
08/12/2017 | 06:00
25
34
עם כל החדשות הרעות, וקצת טובות.
לצפיה ב-'בוקר אור אני רואה את החדשות באינטרנט ואת העיתון'
בוקר אור אני רואה את החדשות באינטרנט ואת העיתון
08/12/2017 | 07:04
19
33
בעלי מביא שהולך לקניות אחרונות לשבת...
לצפיה ב-'בתחן, הז'נטיל לצערי לא עזר. הלכתי בערב '
בתחן, הז'נטיל לצערי לא עזר. הלכתי בערב
08/12/2017 | 08:40
18
30
לרופא עינים, שראה שהעינים אדומות, הכריז שזו אלרגיה ונתן לי טיפות סטרואידים ל-3 שבועות. רופא מקסים, מוצא רוסי, עובד באור יהודה, והתורים הרשמיים אליו לסוף ינואר. הוא קבל אותי כמקרה דחוף, ברוב טובו.
לצפיה ב-'מצטערת,,הזנטיל זה רק זיל סיכוך הלןאי'
מצטערת,,הזנטיל זה רק זיל סיכוך הלןאי
08/12/2017 | 09:43
17
22
שהסטרואידים יעזרו לך,
לצפיה ב-'מינהר, שמעי בקול הרופאים'
מינהר, שמעי בקול הרופאים
08/12/2017 | 11:09
16
17
בענין ירושלים לא מזמן ציינו את הכ"ט בנובמבר בשמחה ובששון ואכן היתה שמחה וששון ושם באותו מסמך נאמר שירושלים תישאר בינלאומית. בפועל ישראל קבעה את ירושלים כבירתה עם הכרזה על הקמת המדינה, אבל מבחינה בינלאומית , עד עכשיו אומות העולם לא הכירו רשמית בירושלים כבירת ישראל למרות שכל השגרירים מגישים את כתב האמנה שלהם לנשיא בירושלים וכד'. לערבים יש נימוקים משלהם להכריז על ירושלים כבירתם. אנחנו נאחזים בזכותנו. וזה טוב ויפה אבל כנראה לא מספיק. כי יש גם צדדים נוספים לסיפור הזה והשאלה היא מה המטרה הסופית שלנו. אם המטרה הסופים היא להתנצח עד סוף הדורות אז צריך לנקוט בדרך אחת ואם המטרה הסופית היא להגיע לשלום ולהסכם אז צריך לנקוט בדרך אחרת. ממשלת ישראל עדיין לא החליטה אבל פועלת כדי להגיע למטרה א'. ובעיני זה כל הסיפור. וההכרזה של טראמפ במקרה טוב לא תשנה מאומה ובמקרה הגרוע תעולל מהומות בעולם הערבי. 
לצפיה ב-'תודה, נחמה. אם היו שומעים ב-48 בקול הפחדנים,'
תודה, נחמה. אם היו שומעים ב-48 בקול הפחדנים,
08/12/2017 | 11:23
15
24
לא היתה קמה מדינה. ואם ב-ג היה מפחד, לא היה קובע את ירושלים כבירה. לאן התפללו היהודים 2000 שנה, לתל אביב?
אני מניחה שאפילו בעלך אמר בחתונתכם, אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני.
לצפיה ב-'אפשר להשתמש בסיסמאות ואפשר להשתמש'
אפשר להשתמש בסיסמאות ואפשר להשתמש
08/12/2017 | 13:20
14
23
בשכל ישר . אני התיחסתי למטרות. מה המטרות שלנו צריכות להיות לדעתך? לפי המטרות אמורה להיגזר הפעולה.
לצפיה ב-'אני משתמשת בחלב שקדים, לאחרונה הוא מאוד מתוק לי.'
אני משתמשת בחלב שקדים, לאחרונה הוא מאוד מתוק לי.
08/12/2017 | 13:59
7
22
חלב שויה אני שונאת, יש פה מי שמשתמשת בחלב אחר טעים?
לצפיה ב-'יש חלב סויה בטעם וניל א ושוקו טעים אני שותה חלב סויה בסוכר'
יש חלב סויה בטעם וניל א ושוקו טעים אני שותה חלב סויה בסוכר
08/12/2017 | 14:39
19
מופחת התרגלתי
לצפיה ב-'ניצת, או לה לה, חלב שקדים! אני משתמשת בחלב יוטבתה.'
ניצת, או לה לה, חלב שקדים! אני משתמשת בחלב יוטבתה.
08/12/2017 | 14:43
19
מהפרה. אני מקווה שיש שם באמת חלב, ולא מים עם צבע לבן.
לצפיה ב-'יש חלב אורז עם שקדים טעים והמתיקות טבעית ללא תוספת סוכר :'
יש חלב אורז עם שקדים טעים והמתיקות טבעית ללא תוספת סוכר :
09/12/2017 | 12:02
4
26
יש כמה חברות שמייצרות ,אך היחיד שטעים לקפה ,לדייסות ,ולקינוחים,
הוא של חלב אורז ושקדים של חברת וטארייז: (שאר הסוגים ניסיתי, והיו פחות מוצלחים.)
למצוא אותו  בקרטון עם הפס הכחול -סגול ,המסומן בחלק העליון של הקרטון.

ראי כאן:
לצפיה ב-'תודה אורית, למרות שקניתי חלב שקדים ללא'
תודה אורית, למרות שקניתי חלב שקדים ללא
09/12/2017 | 12:17
3
25
סוכר וזה מתוק כמו ליפתן.

ננסה משהו אחר.
לצפיה ב-'אגב, בזכות משקה האורז והשקדים,'
אגב, בזכות משקה האורז והשקדים,
09/12/2017 | 13:51
25
הנכדה בת הארבע,התחילה לאהוב דיסת שיבולת -שועל,
מאז שמוסיפה לה לדיסה החמה את משקה האורז והשקדים,היא תמיד מבקשת שאכין לה.
סה"כ,זה  בישול מהיר של  2 דקות הכנה ויוצא טעים מאוד.
מכינים כך:
בסיר קטן,לערבב  3 כפות גדושות שיבולת- שועל ,
1/2 כוס מים,
חצי כפית קינמון ,
לכסות להמתין 2 דקות עד שרותח .
בקגע הרתיחה מנמיכים לאש קטנה,ומערבבים בכף עץ, שתי דקות,עד שהדייסה מסמיכה,
מכבים את האש,ומעבירים את הדייסה החמה לצלחת עמוקה,
מיד מוסיפים לדייסה החמה , 1/2 כוס משקה אורז-ושקדים- כשהוא  קר קר מהמקרר,
וכך הדייסה החמה מצטננת בן -רגע עם משקה השקדים הקר ,והנכדה מאושרת,
ונהנית מהדייסה  הטעימה.
זה בחורף פיתרון מהיר ,טעים וגם משביע לארוחת- בוקר,לגדולים ו- לקטנים.
לצפיה ב-'לניצת השקד,בקשר למשקה האורז ושקדים הטעים,שהמלצתי עליו,'
לניצת השקד,בקשר למשקה האורז ושקדים הטעים,שהמלצתי עליו,
10/12/2017 | 20:22
1
16
רוצה לעדכן,במידה ואת מעוניינת בתחליף החלב:
נודע לי היום ,שהתחיל השבוע מבצע ,בבתי-הטבע,
למשקה אורז ושקדים ,של חברת ויטריז - Vitariz  
השבוע מוכרים שלישייה (3 קרטונים גדולים.) רק ב-10 ש"ח, (במקום ב-  33 ש"ח.)

אני קונה  את הכי טעים ,שזה משקה אורז -ושקדים ,
בקרטון שמסומן עליו הפס הכחול.
(יש תמונה בקישור שמעל ,ששלחתי בשעה 12:02)

מעולה לשימוש כתחליף חלב בקפה ולכול דבר,וטעים במיוחד.

לצפיה ב-'השבוע מבצע-.10 ש"ח לקרטון- משקה אורז -ושקדים ,במקום 13 ש"ח.'
השבוע מבצע-.10 ש"ח לקרטון- משקה אורז -ושקדים ,במקום 13 ש"ח.
11/12/2017 | 12:49
5
לצפיה ב-'מי קבע מה זה שכל ישר?? לעשות כל מה שהערבים רוצים זה שכל ישר?'
מי קבע מה זה שכל ישר?? לעשות כל מה שהערבים רוצים זה שכל ישר?
08/12/2017 | 14:33
5
25
כשמגלים חולשה  תמיד עושים עם זה שמגלה חולשה מה שרוצים,

אחרי ירושלים יבואו עוד ערים,,הרי כולנו שומעים שהמטרה שלהם כל אי"
ולא יפסיקו עד שישיגו את מטרתם,,אז מה יש כאן שכל?? או חולשה??

בחולשה לא משיגים כלום ותמיד נשארים מאוימים,

לצפיה ב-'בהחלט, בתאל. נימה, לאנשים שונים בארץ יש מטרות שונות.'
בהחלט, בתאל. נימה, לאנשים שונים בארץ יש מטרות שונות.
08/12/2017 | 14:41
4
22
 התוצאה היא  לרוב פשרה בין כולם.
לצפיה ב-'מינה יקרה,אני רואה שקשה לך להפרד מהשם חה חה חה'
מינה יקרה,אני רואה שקשה לך להפרד מהשם חה חה חה
08/12/2017 | 18:30
3
12
לצפיה ב-'אני פוחדת שטראמפ מכין לנו, בגלל שהכיר בירושלים כבירה'
אני פוחדת שטראמפ מכין לנו, בגלל שהכיר בירושלים כבירה
08/12/2017 | 18:34
2
20
ויתור מאד  גדול מיצידינו  לערבים  ככה אני מרגישה וחושבת

לצפיה ב-'בתחן, אני לא חושבת. שכחת את החוקים האנטי '
בתחן, אני לא חושבת. שכחת את החוקים האנטי
08/12/2017 | 18:57
1
17
מוסלמים שטראמפ רצה להעביר בארהב? הוא שונא אותם.
לצפיה ב-'כן שונא,,אבל מתחשב ביתר האומות.'
כן שונא,,אבל מתחשב ביתר האומות.
08/12/2017 | 19:00
10
לצפיה ב-'לא הייתי בבית כל הבוקר - הייתי עסוקה בפוליטיקה'
לא הייתי בבית כל הבוקר - הייתי עסוקה בפוליטיקה
08/12/2017 | 15:15
4
29
בדיוק ההפך מפוליטיקה - המדינה חשובה לנו
לצפיה ב-'יוליקה, איפה הפגנתם?'
יוליקה, איפה הפגנתם?
08/12/2017 | 19:22
3
11
לצפיה ב-'בעפולה!'
בעפולה!
08/12/2017 | 19:26
2
10
לצפיה ב-'יוליקה, יש פוסט מאוד מעניין של יאיר לפיד למה פוטר ע-י נתניהו'
יוליקה, יש פוסט מאוד מעניין של יאיר לפיד למה פוטר ע-י נתניהו
08/12/2017 | 21:18
1
24
לדבריו, לא מעמ אפס ולא חוק ישראל היום, אלא ההצלחות שלו במשרד האוצר ובממשלה.
לצפיה ב-'כן ראיתי. תודה!'
כן ראיתי. תודה!
09/12/2017 | 10:03
5
לצפיה ב-'בוקר אור אני מקווה שהשילטון התחלף בקרוב'
בוקר אור אני מקווה שהשילטון התחלף בקרוב
09/12/2017 | 09:39
23
20
שכל המושחתים יצאו מהכנסת..הגיע הזמן לכנסת שפויה
ןדמוקרטית
לצפיה ב-'אמן! השחיתויות הגיעו לשיאים שלא יאמנו!'
אמן! השחיתויות הגיעו לשיאים שלא יאמנו!
09/12/2017 | 10:04
13
לצפיה ב-'אני מאוד רוצה שיתחלף, השאלה אם לא'
אני מאוד רוצה שיתחלף, השאלה אם לא
09/12/2017 | 10:59
21
24
יבואו לנו מושחתים אחרים, היום אנחנו רואים שאין גבול לשחיתויות שראש האנושי יודע להמציא.
לצפיה ב-'הזמנתי היום את הילדים לארוחת צהריים,'
הזמנתי היום את הילדים לארוחת צהריים,
09/12/2017 | 11:05
16
23
אתמול עמדתי 4 שעות והכנתי סלטים, אני לא קונה מוכנים כי אני נגעלת.

היום בבוקר הוצאתי את הבשרים שאתמול העברתי מהפריזרי למקרר וניקיתי את השומן מסטייק עוף ן, את הכנפיים גם צריך לנקות מהנוצות שנשארו עליהם, ובקיצור מי שחשב שזה יותר קל יש לו טעות, המון עבודה וכבר אין לי כוח לעמוד על הרגליים.

כל כמה זמן אתם מזמינים את הילדים לארוחת שבת ומה אתם מכינות?

לצפיה ב-'במקרה שלי זה קצת קשה'
במקרה שלי זה קצת קשה
09/12/2017 | 11:17
8
25
הבת הבכירה והנכד באים לעיתים קרובות יותר
אבל אצל הבן והבת הצעירה קשה לתאם... כלתי תורנית או כוננית
בבית חולים אסף הרופא  ולכן אסור לה להתרחק...
אבל יש אירועים משפחתיים ימי הולדת וימי נישואין שאנחנו מתאמים
מראש שזה קורה כארבע פעמים בשנה...
הלוואי והיה קורה יותר - מסכימה שזה לא קל וכבר קשה לנו לעמוד
על הרגליים שעות רבות...
לצפיה ב-'תשמעו סיפור שאני לא סגורה'
תשמעו סיפור שאני לא סגורה
09/12/2017 | 11:26
5
32
שהייתי בסדר או הגונה, אבל הסיטואציה הובילה אותי לזה.

צילצל אלי חברה ואמרה שקנתה מתנה לגביה יפה, אך זו שבחבורה נבנתה המתנה לא תגיע לארוע מסויים והיא רוצה לתת לי את זה במתנה, אמרתי לה יפה שחשבת עלי, הביאה לי את זה, לאחר שהלכה מדדתי וגיליתי שהראש בקושי נכנס, זה מחריב לי את השער, וכמובן הצבע לא לטעמי, אתמול בערב הגיע ביתי וסיפרתי לה את הסיפור והבאתי לה את הגלריה ועליה זה היה יפה ונכנס חלק, ואז אמרתי לה שאם היא רוצה שתיקח, לקחה בשתי ידיים, פתאום התחלתי להרגיש שאולי עשיתי משהו לא בסדר.
לצפיה ב-'אני בכלל ,אם המתנה היתה מיועדת למשהיא אחרת'
אני בכלל ,אם המתנה היתה מיועדת למשהיא אחרת
09/12/2017 | 11:43
3
25
לא משנה אם לא באה
לא היתי לוקחת את המוצר בכלל, מגאוה?? אולי,
לצפיה ב-'בת חן, שיניתי את פרטי הסיפור כך שלא יזהו'
בת חן, שיניתי את פרטי הסיפור כך שלא יזהו
09/12/2017 | 12:09
1
27
בכל מקרה אם קנתה למישהי ורבה איתה ולא יכולה להחזיר לחנות למה לא לקחת??????

לא רואה פה שום מקום למשחקי גאוה, ואני לא פולניה, אני ייקית.
לצפיה ב-'לא קשור למוצא, שקד,לאופי , חלילה לא אמרתי שאת לא בסדר אולי'
לא קשור למוצא, שקד,לאופי , חלילה לא אמרתי שאת לא בסדר אולי
09/12/2017 | 13:46
23
אני לא בסדר ,או שאין  לא בסדר בכלל
כל אחד לפי איך שהוא מרגיש זה בסדר,
לעולם לא אדון , או העביר בקרת על משהוא או משהיא
שעושה אחרת ממני,,,רק מצינת  איך אני מרגישה, מבלי לשלול  את השני
אין לי זכות לכך,
לצפיה ב-'אפרופו נתינה וקבלה, אחת מחברותי סיפרה לי שקיבלה מבתה'
אפרופו נתינה וקבלה, אחת מחברותי סיפרה לי שקיבלה מבתה
09/12/2017 | 12:16
25
סט של חולצה ועליונית תואמות שקנתה בגרמניה, החולצה מאוד טובה עליה והעליונית גדולה ואמרה שהיא רוצה לתת לי אותה, מי שמכיר אותי יודע שאני אישה גדולה 178 גובה, שמחקי וקיבלתי, למה לא, חדש מהאריזה  אף אחד לא לבש את זה, ושוב מתרים לפלניות להגיד אני תודה יש לי, יש לכולם ועדיין מחליפים מתנות מסיבה זו או אחרת.

וזה מזכיר לי שהבאתי פעם בגד מארה"ב כמתנה, החברה עשתה בריתה והבאתי לה את המתנה, לאחר יומיים צילצלה אלי ואמרה שזה לא מוצא חן בעיני כלתה, אמרתי לה אז שתעביר את זה הלאה, ובזה סיימתי את העניין, בחיים יש מצבים מביכים שלא כתובים באף ספר ואין להם כללי התנהגות ברורים.
לצפיה ב-'ניצת, את מדברת על גלביה במקרה? טוב עשית שהעברת.'
ניצת, את מדברת על גלביה במקרה? טוב עשית שהעברת.
09/12/2017 | 13:12
26
למה שסתם יתפוס אצלך מקום.
לצפיה ב-'יש פתרון'
יש פתרון
09/12/2017 | 11:34
1
31
אני יודע שלא רגילים לזה, אבל הפתרון פשוט - לשבת
לא משנה אם אני מכין סלט (ממרכיבים רבים) או מכין ת"א לצ'יפס או למרק גולש או כל פעולה אחרת, אני יושב ליד השולחן (וגם ככה די מתעייף).

לצפיה ב-'שפירא חה חה חה מתנה נפלאה'
שפירא חה חה חה מתנה נפלאה
09/12/2017 | 11:45
17
לצפיה ב-'אצלי בדרך כלל הארוחות והביאות דוקא בימי שישי'
אצלי בדרך כלל הארוחות והביאות דוקא בימי שישי
09/12/2017 | 11:48
30
הבישולים כל פעם משהוא שונה
לצפיה ב-'ארוחות למוזמנים - מכינה בקלי קלות:'
ארוחות למוזמנים - מכינה בקלי קלות:
09/12/2017 | 13:06
5
36
הארוחות אצלינו קלילות,ללא עופות וללא בשר:מכינה ארוחה מלאה ללא מאמץ מיותר:

לדוגמא:
1) לפתיחת הארוחה: מרק חמים וטעים.

2) תבשיל-דגים ברוטב,ב-10 דקות הכנה.(נסיכת הנילוס, או דג אמנון.) או קציצות-דגים.

3) תבשיל פטריות וקישואים ושעועית-ירוקה. (פחות מ- 20 דקות עבודה.)

4)   לתוספת: מכינה אורז, (או תבשיל כוסמת וירקות, או תפוחי אדמה אפויים בתנור.)

5)   סלט גדול וצבעוני :(מרצועות דקות כרוב,מקלוני סלק,מקלוני גזר,ומקלוני קולרבי .)

6) לקינוח: סלט גזר מגורר,עם פרוסות בננות,פלחי -תפוז חתוכים,וצימוקים,או תמרים.
    (להכנה מהירה,את רוב הירקות אפשר לגורר בדיסקית המגרדת שבמעבד -המזון.)

***********************************************************************************
.

להכנת תפוחי -אדמה אפויים בתנור:
פרוסות תפו"א מוברשות בשמן ,פפריקה ,ומעט מלח,בתבנית עם ניר מובקש בשמן.
  ונכנס לתנור 200 מעלות עד להזהבה ,והופכים לצד השני.(כ-25 דקות מכול צד.)

להכנת) תבשיל פטריות שמפיניון עם פרוסות קישואים ,שעועית ירוקה -קפואה :
   בתוך סיר לבשל  פטריות בקצת מלח עד שיגירו  נוזלים כ-2 3 דקות אש בינונית,
   ולאחר 2 דקות להוסיף כוס מים ומעט פלפל-שחור,ולהמשיך לבשל .
   בינתיים במחבת עם כף שמן מחומם ,להקפיץ רצועות גמבה ו-3 שיני שום פרוס,
   לאחר 3 דקות הקפצה,להעביר את הגמבה והשום לסיר עם הפטריות ,
  להוסיף 3 קישואים חתוכים לקוביות קטנות, ו-2 כוסות שעועית ירוקה קפואה,(או אפונה )
  להוסיף כף תבלין חוואייג'-למרק,(בקבוקון פלסטיק של חברת "טעם -וריח").
  לערבב ולכסות את הסיר במכסה ,לבשל רבע שעה אש בינונית,ולכבות את האש.
 ולהשאיר כך, ללא אש ומכוסה,לעוד 20 דקות,וזה מוכן,וגם מאוד טעים.
  מתאים להגיש בתוספת אורז.

(אפשר גם לגוון מדי פעם לטעם אסיאתי ,בהוספת כפית רוטב-סויה ,וכף גדושה סילאן.)

לקינוח :
מאפינס,או עוגת גבינה .
או סלט- מפירות העונה,

בחורף: לשלב פיצוחים ,פופקורן.
קינוח חמים בסיגנון  סחלב עם אגוזים וקינמון

לא צריך מאמץ עם עופות ועבודה קשה,
מקסימום מכינה  "שניצל -מכרובית" - בתנור ,ומאוד אוהבים.
ונסיוני, גם מארוחה קלילה ומגוונת, אפשר מאוד להינות.

לצפיה ב-'נפלא אוריטה '
נפלא אוריטה
09/12/2017 | 13:48
2
15
לצפיה ב-'אני אוהבת מאד פטריות,אבל הן מגירות המון מים'
אני אוהבת מאד פטריות,אבל הן מגירות המון מים
09/12/2017 | 13:52
1
17
לצפיה ב-'זה נכון,לתבשיל הנוכחי,כי המים שהגירו הפטריות, משבח את הטעם.'
זה נכון,לתבשיל הנוכחי,כי המים שהגירו הפטריות, משבח את הטעם.
09/12/2017 | 14:01
15
לצפיה ב-'ועוד משהו, לא צריך לבזבז זמן במטבח,,'
ועוד משהו, לא צריך לבזבז זמן במטבח,,
09/12/2017 | 15:52
1
21
למשל:אם האירוח ביום שישי ,אפשר להכין חלק מהדברים יומיים מראש:
ביום רביעי אחה"צ אני מכינה את המרק, ואת עוגת הגבינה,שידוע שהם משתבחים במקרר.
ביום חמישי אחה"צ,אפשר להכין את תבשיל הדגים,ולהכניס לילה למקרר.
ואז, ביום האירוח,נשאר רק להכין את הסלט,והתוספות,כמו אורז ופטריות, או ירקות בתנור.
וכך הכול מוכן ,ללא התעייפות במטבח, ואפילו נותר מספיק זמן לנוח.

לצפיה ב-'גם אני עושה כך ליום האירוח רק משאירה את הסלטים או'
גם אני עושה כך ליום האירוח רק משאירה את הסלטים או
09/12/2017 | 20:50
16
הטחינה, פטריות עם מים לא טעימות מיבשת את כל המים הניגרים
מבשלת בסיר לחץ  את הבישולים שלא מצריכים תנור
לא יכולה בלעדיו מחצית הזמן וריכןך וטעם נהדר  מה גם ששמעתי שכל הויטמינים נשמרים
לא מבינה בקלרויות  אוכלת מעט
אין קופסאות שימורים ,או סלטים מוכנים-חלילה וחס
גם אין  מנסודיום גולממט
את הטעם אני נותנת בתבלינים  בגרידת שן שום וזי"נזר
כמובן פטרוזליה או כוסברה,
לצפיה ב-'צודקת שקד,,התחלפות שלטון עדין לא מבטיח'
צודקת שקד,,התחלפות שלטון עדין לא מבטיח
09/12/2017 | 11:46
3
30
הסתלקות  שחיתות
לצפיה ב-'מי שכתבה שמכינה ארוחה בקלי קלות'
מי שכתבה שמכינה ארוחה בקלי קלות
09/12/2017 | 17:46
2
25
לפי הרשימה ה"קלה" והפשוטה, אפילו ציפי המטפלת שלי שהיא זריזה מאד מאד , לא מכינה את התפריט הזה בשעתיים . לפחות כמה שעות. נכון שכדאי לחלק את העבודה לכמה ימים, אבל "פשוט" זה לא. לפעמים דוקא עם בשר או עוף מקל על העבודה. וכסא. יש לי כסא מטבח עוזר בכל מצב בעיקר כאשר מכינים סלט, או מטגנים בקיצור כאשר צריך לעמוד על מקום אחד. ובקיצור הקיצורים עבודת מטבח היא לא קלה.
לצפיה ב-'לנימה ההסבר הוא ,'
לנימה ההסבר הוא ,
09/12/2017 | 19:44
23
שגם אני לא בנויה לעמוד במטבח הרבה שעות, לכן  הכנת הארוחה חייבת להיות מהירה ,
אומנם ההסבר ארוך ומפורט,ולוקח יותר זמן להקליד-  יותר זמן מאשר לבשל,כן ממש כך!
למשל, תבשיל הפטריות ,הוא מהיר מאוד,כי רק חותכים ומניחים בסיר,
והרי רק מוסיפים לסיר 2 כוסות  שעועית- ירוקה חתוכה וקפואה, או  אפונה קפואה ,
שאין פה עבודה בכלל ,נשאר רק לחתוך גמבה אחת לרצועות,פרוסות שום ו- 3 קישואים  וזה כמעט כלום עבודה.וגם האורז 2 דקות שטיפה ונכנס לסיר בתוספת מים ותבלינים.
כאמור,רק ההסבר נראה ארוך,אבל בפועל כמעט אין מאמץ.
כול מתכון שלי הוא חייב להיות מהיר ,ולא צריך עוזרת.

לפני שבוע הכנתי כרובית שלמה ,לאחר שבישלתי אותה 10 דקות במים רותחים,
לאחר מכן העברתי לקערה,שטפתי במי-ברז לצינון,
ומרחתי את כולה בציפוי טחינה מתובלת בסילאן שום וגרידת לימון ,
והכנסתי לתנור,עד לאפיה.
האורחים התפעלו מהטעם המיוחד,והיו בטוחים שהשקעתי פה שעות של עבודה במטבח,
למרות שזו  הכנה פשוטה ומהירה.
אגב,
רק לפסח אני מכינה בשר ועופות,כול השנה מכינה לאורחים ארוחות ללא בשר.

לצפיה ב-'נימה, אני מסכימה איתך. והפסקתי לטגן בין השאר'
נימה, אני מסכימה איתך. והפסקתי לטגן בין השאר
09/12/2017 | 21:53
17
מהסיבה הזו.  שזה זמן עמידה.
לצפיה ב-'הבריאות בידנו - נתרן'
הבריאות בידנו - נתרן
09/12/2017 | 11:28
15
27
משך כשנה וחצי היו לי בעיות בריאות, החל מבעיות ברגליים (לא אתאר) מה שהצריך אמצעי חבישה במאות רבות של שקלים, בעיות נשימה שהצריכו מחולל חמצן, ובעיות בלב מה שאילץ אותי בערך פעם בחודש לערך להוסיף כדור מסויים לשלושה ימים

אחרי שהתייאשתי כבר מהמצב, הרופאה שביקשתי ממנה פתרון, שאלה אם אמרה לי להפחית מלח ?
מסתבר שלא אמרה (אולי משכחה), ואז אמרה לי להמעיט במלח ולא לאכול ירקות עלים ירוקים (תרד, מנגולד וכדומה) .

הפסקתי לחלוטין עם מלח (יש מלח רק בבישולים, וגם אז במשורה כיוון שהגוף זקוק למלח ונתרן) תוך שבוע, הבעיות של שנה וחצי ברגליים נעלמו לחלוטין !!!
תוך מספר שבועות הנשימה שלי חזרה להיות תקינה ואני לא משתמש יותר במחולל חמצן, וגם הפסקתי לקחת את הכדור הנוסף ללב.

גם הרופאה הנפרולוגית וגם הדיאטנית קלינית, הבהירו את החסרון של אי שימוש במלח במינימום הדרוש.
כמו כן הזהירו מפני "מלח דל מלח" או "מלח דל נתרן" שזה פשוט רעל מזוקק.

מאז כבר כמה חודשים לא נגעתי יותר במילחיה.
את הסלט אני מתבל בשמן חמניות, מיץ לימון אמיתי (יש בבקבוקוני פלסטיק צהובים תוצרת שוויץ) וזעתר בלי מלח שחביב עלי במיוחד.

משהו שמציק לי בנסיעות בכרתים. כאשר אני נכנס למרכול אני רוצה לקנות פריטים אבל שם אין סימון של נתרן אלא של מלח בגרמים.

היום בדקתי ומצאתי:
א. מלח מכיל 60% כלור, 40% נתרן (מלח דל נתרן מכיל 50% נתרן...)
ב. בגרם אחד של מלח יש 400 מיליגרם נתרן.
ג. צריכה ממוצעת למבוגר 1500-2200 מיליגרם נתרן ביממה, לא פחות ולא יותר..

יש לקחת בחשבון שבמאכלים רבים יש מלח (אבקת מרק עוף 12.500 מיליגרם נתרן ל-100 גרם מוצר...)

גם בשימורים אפשר לבחור, למשל
תירס מכיל כ-370 מיליגרם נתרן,
תירס ללא מלח 180-220 מיליגרם והטעם אותו טעם.

אמנם לא צריך להגזים אבל בהחלט לשמור, ובוודאי בגיל מבוגר.

לצפיה ב-'יפה הסברת, ואתה צודק .הנתרן שבמלח ידוע כמזיק לכול תאי -הגוף:'
יפה הסברת, ואתה צודק .הנתרן שבמלח ידוע כמזיק לכול תאי -הגוף:
09/12/2017 | 11:54
14
26
40 אחוז נתרן זה המון ,זו כמות שנספגת לדם ומרעילה את הגוף,
מהסיבה הזו,לאחרונה גם עברתי להשתמש במלח דל -נתרן .
חשוב להיזהר ממזונות עתירי נתרן,ורצוי לבדוק בעת הקנייה,כמה נתרן מכיל כול מוצר.
לצפיה ב-'אורית, איך יודעים כמה מלח לצרוך? '
אורית, איך יודעים כמה מלח לצרוך?
09/12/2017 | 15:25
3
18
כמה מרק בן רגע ביום מותר? אני אוהבת אותם בלילה קר.
לצפיה ב-'שאלה בריאותית ולכן חשובה'
שאלה בריאותית ולכן חשובה
09/12/2017 | 16:45
1
28
כפית מלח משקלה 6 גרם ומכילה 2.4 גרם נתרן (2400 מיליגרם) משמע שזו המנה המכסימלית למבוגר ליממה.

הבעיה שרוב האנשים משתמשים בכ-10 גרם מלח ליום שהם כ-4.6 גרם נתרן (4600 מיליגרם) , כמעט פי שתיים המותר לאדם בריא.....

הנתרן הוא תמיד בהתייחסות ל-100 גרם מוצר.

לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
09/12/2017 | 17:53
3
לצפיה ב-'מינהר: צריך לבדוק על אריזת המרק ,כמה גרם נתרן הוא מכיל.'
מינהר: צריך לבדוק על אריזת המרק ,כמה גרם נתרן הוא מכיל.
09/12/2017 | 17:16
15

לצפיה ב-'מלח דל נתרן ? חס וכרפס.'
מלח דל נתרן ? חס וכרפס.
09/12/2017 | 16:37
9
26
את רוצה להפחית נתרן, וגורמת לעצמך נזק גדול יותר... לא סתם רופאים נפרולוגים ודיאטניות קליניות מגדירים את המלח כמזיק ואת המלח הדל נתרן כרעל מזוקק...

נכון שיש בו 25% פחות נתרן כביכול, כביכול - אבל מוסף לכלור ולנתרן גם אשלגן.....
ציטוט-
"מלח דל נתרן: מדובר על תערובת שמכילה 50 אחוז נתרן כלורי ו-50 אחוז אשלגן מים המלח. היצרנים מערבבים את שני המינרלים האלה, וכך יוצרים מלח שמכיל חצי כמות הנתרן ללא פגיעה בטעם המלוח. אם אתם שואלים אותי, עדיף שתשימו חצי מכמות המלח שאתם רגילים, ואת האשלגן תשאירו לחקלאים".

אז מה קיבלת ? במקום 40% נתרן, יש לך כעת 50% נתרן.ועוד כלור ועוד אשלגן.... ישראבלוף במיטבו.

ההמלצות הבריאותיות אומרות שיש להשתמש במלח במידה בעיקר לצרכי בישול, אבל לכל היתר להשתמש בתבלינים כמו פלפל, לימון, זעתר (ללא מלח) ואחרים.

אבל כמובן שכל אחד יתנהל לפי הבנתו...

לצפיה ב-'ממילא גם כך אני ממעיטה בשימושים במלח,,'
ממילא גם כך אני ממעיטה בשימושים במלח,,
09/12/2017 | 16:54
18
צריכת מלח יומית אצלי,בערך כף אחת מלח ליום.
ומהסיבה הזו, שעודף נתרן מזיק, אני  לא משתמשת במרקים קנויים ,
ולא באבקות -מרק,שידוע שהם עמוסים במלח ובנתרן.
אני מכינה רק מרקים בבית ,מהרבה ירקות -ושורשים,וגם קולרבי ושורשי- פטרוזיליה ,
- עלי -פטרוזילה ,שמיר ,ועלי סלרי,מוסיפהגם תבלין חוואייג' למרק שהוא לא מכיל מלח.
ויש מרק אמיתי של בית, הכי בריא וטוב.
לצפיה ב-'כתוב על אריזת המלח דל -הנתרן שקניתי :'
כתוב על אריזת המלח דל -הנתרן שקניתי :
09/12/2017 | 17:11
6
21
מלח טבעי שמקורו בים האדום,ים -סוף,בתוקף עד ינואר 2020.
המלח מועשר ביוד.
הרכיבים:
100 גרם מלח -ים, 39 גרם נתרן.

לא מופיע על המוצר רישום של  מינרלים אחרים.
לצפיה ב-'טיפת כימיה '
טיפת כימיה
09/12/2017 | 17:35
18
מלח בישול רגיל הוא תרכובת של אטום כלור ואטום נתרן. אם המלח מכיל יוד- היוד מגיע במקום חלק מהכלור. במלח דל נתרן - חלק מהנתרן מוחלף באשלגן. הפעילות של תאי העצב כוללת מעבר של יונים של נתרן ואשלגן אל ומתוך תאי העצב. לכן החשיבות הגדולה של איזון בין נתרן לאשלגן בגוף. עודף אשלגן שעלול להווצר משימוש רב במלח רב נתרן (שמכיל אשלגן) עלול לשבש את האיזון הזה. זו הסיבה לאזהרה החמורה שהעביר שפירא.
כל שלל הטעמים של המלחים למיניהם (מלח אטלנטי, מלח ים סוף) באים ממלחים אחרים שאותם גופי מים מכילים בנוסף למלח הבישול.
לצפיה ב-'אצלנו בבית משתמשים רק במלח אטלנטי '
אצלנו בבית משתמשים רק במלח אטלנטי
09/12/2017 | 17:42
2
21
ובמלח הימאליה ורוד, אין יותר אבקת מרק מונסודיום גלוטמט
ועוד כל מיני שינויים עשינו במטבח, רק שמן זית, רק חומץ תפוחים, לימון רק סיוט מחמיץ לימון טרי.
לצפיה ב-'ניצת, לא הבנתי מילה. מה זה הימלאיה ורוד? מה זה'
ניצת, לא הבנתי מילה. מה זה הימלאיה ורוד? מה זה
09/12/2017 | 17:52
1
18
לימון רק סיוט מחמיץ לימון טרי?

לצפיה ב-'מחצבי המלח הורוד,במרגלות הרי ההימלאיה,באזור פקיסטן.'
מחצבי המלח הורוד,במרגלות הרי ההימלאיה,באזור פקיסטן.
09/12/2017 | 19:16
17
יש להשיגו בבתי הטבע.
בכול מקרה ,כדאי להמנע משימוש יתר במלח ,מכול סוג.
מומלץ להוריד מינונים,כלומר,התרגל להשתמש בכף ורבע של מלח ליום.
לצפיה ב-'מלח עם יוד - עוד חימיקלים'
מלח עם יוד - עוד חימיקלים
09/12/2017 | 19:36
1
21
"מלח עם יוד: המקור הטוב ביותר ליוד הוא אצות ים ודגי ים. גם המלח עצמו מכיל עקבות של יוד, מפני שהוא מגיע מהים. אלא שהחידוש במלח הזה נמצא בתוספת פוטסיום יודט. זהו אטום של יוד מחומצן, שמיוצר בתהליכים כימיים. צריך לשאול: למה צריך לשים חומרים כימיים בתוך המלח? ולמה אין אזהרה על המוצר שהוא אסור לשימוש עבור אנשים שנוטלים את התרופה 'אלטרוקסין' (תרופה לטיפול בתת פעילות של בלוטת התריס)?" 

נכון שהגוף זקוק ליוד אבל בדרך טבעית ולא באמצעות חימיקלים (חלב למשל).
מה שיש לך בקופסה הוא פוטשיום סודאט שהוא אשלגן יודי, למעשה כמעט אותה גברת בשינוי אדרת.

שימוש במלח עם יוד מחייב התייעצות עם רופא אם אין בין התרופות שלך משהו שנוגד אותו.

לצפיה ב-'לשפירא ,תודה לך על כול השקעה וההסברים,'
לשפירא ,תודה לך על כול השקעה וההסברים,
09/12/2017 | 19:56
14
מעתה,נעבור רק למלח הורוד מההימלייה, וגם נפחית את הכמות היומית .
אין לי בעיה לעשות שינוי, יותר מעשור חלף, מאז שהרגלתי עצמי לשתות תה ללא סוכר,
אז נתרגל גם בצימצום כמות המלח.
שיהיה שבוע- טוב,
ורק בריאות!
לצפיה ב-'גם אני לא מאמינה בכל סוגי המופחת.'
גם אני לא מאמינה בכל סוגי המופחת.
09/12/2017 | 17:55
22
מורידים נזק אחד ושמים אחר במקומו. גם במופחת קלוריות לא מאמינה.
לצפיה ב-'בוקר אור לעידן| חדש-ירושליים הוכרה כבירת ישראל....'
בוקר אור לעידן| חדש-ירושליים הוכרה כבירת ישראל....
07/12/2017 | 07:18
19
17
לצפיה ב-'האמריקאים הולכים לעשות קופה, אם יעבירו השגרירות'
האמריקאים הולכים לעשות קופה, אם יעבירו השגרירות
07/12/2017 | 07:31
18
30
לירושלים. המגרש על שפת הים של תל אביב שווה הון.
מסכן השגריר כבר לא יוכל לגור בהרצליה פיתוח או משהו כזה.
אין דבר, ימצא לו בית במבשרת .
ולעניין פיגועים, ירגישו את המצב בירושלים, ואולי עוד יאשימו את ישראל שאינה מוותרת עוד ועוד לפלסטינים שוחרי הטרור.
לצפיה ב-'האם אנחנו זקוקים להכרה???'
האם אנחנו זקוקים להכרה???
07/12/2017 | 08:26
17
30
ירושלים מופיע בתנ"ך מספר פעמים - לעומת הקוראן שבכלל לא מופיעה!!!
כמו שהעם הפלשתינאי זה דבר מלאכותי ומומצא כך חארם אל שריף
זה דבר מלאכותי...
ירושלים היתה מאז ומתמיד ואנחנו לא זקוקים להכרה...
עובדה שכל השגרירים עולים לירושלים כדי להגיש את כתב ההאמנה
לנשיא הישראלי היושב בירושלים!!
אף שגריר מאז ומעולם לא היתנה את הגשת כתב ההאמנה לא בירושלים!!
לצפיה ב-'יוליקה, בעיני מנהיגי הטרור המוסלמים מה שכתוב בקוראן '
יוליקה, בעיני מנהיגי הטרור המוסלמים מה שכתוב בקוראן
07/12/2017 | 08:52
29
מעניין  כשלג דאשתקד. הם תאבי שלטון. ואיש לא יבלבל אותם עם עובדות.
לצפיה ב-'כול מילה בסלע! '
כול מילה בסלע!
07/12/2017 | 09:05
7
11
לצפיה ב-'אני חושבת שאנחנו צריכים הכרה על כל הארץ לא רק'
אני חושבת שאנחנו צריכים הכרה על כל הארץ לא רק
07/12/2017 | 10:09
6
24
על ירושלים  שקימת 3000  שנה,

פתאום צץ לו עם בשם פלישתינאים  ששיכים לבני  עמם הערבים
ונפרדו מהם  או שלא התקבלו עי" אחיהם,

לצפיה ב-'יש פתגם שאומר" אם אין שכל סובל הגוף וזה'
יש פתגם שאומר" אם אין שכל סובל הגוף וזה
07/12/2017 | 10:14
5
18
מה שקרה לי  סחבתי משהוא כבד ועכשיו כואבות לי החוליות בגב
כנראה שחיקה לאט לאט  כמו מכונית שבמשך הזמן נהית טרנטה
לא הלכתי היום למועדון וזה חסר לי

לצפיה ב-'בתחן, למה את סוחבת משאות? את לא בת 16,'
בתחן, למה את סוחבת משאות? את לא בת 16,
07/12/2017 | 12:19
4
17
או בבני עקיבא. לפעמים בקבוק מים חמים עוזר.
קניתי טיפות ז'נטיל לפי עצתך 24.6 שח. אף רופא לא הציע לי. אנסה.
ויש לי טיפ גם בשבילך- חברה לימדה אותי לטפטף הטיפה לנקודה בעין שהכי קרובה לאף. אז הטיפות לא נשפכות.
סליחה ממי שהעינים שלו כמו חדשות..וזה לא מעניין אותו.
לצפיה ב-'נימה, אגב כשהייתי בצופים בכיתה יא-יב והתחילו לדבר על'
נימה, אגב כשהייתי בצופים בכיתה יא-יב והתחילו לדבר על
07/12/2017 | 12:23
17
קיבוץ, השלמה לדגניה א במקרה, עזבתי וכמוני עוד קבוצת חברות. כי לא מצא חן בעינינו שינהלו לנו את החיים עד כדי כך.
אבל המיקום של דגניה א ליד מוצא הירדן מן הכינרת הוא אחד המקומות היפים ביותר בארץ.

לצפיה ב-'תודה מינה על הטיפ ,אני מקוה שיעזור לך הזנטיל כי הרי על כל'
תודה מינה על הטיפ ,אני מקוה שיעזור לך הזנטיל כי הרי על כל
07/12/2017 | 12:33
2
15
אחד משפיע אחרת,,,אם לא ,סהכ לא הלך הרבה כסף  הרי העינים  מעבר לסיכוך
שלא תהינה יבשות  צריכות רטיבות   הלואי ותהיי מרוצה,
כן אני טפשה שסחבתי מגיע לי,
לצפיה ב-'ועוד דבר מינה ,תעשי קומפרסים לעינים עם תה או בבונג או תה '
ועוד דבר מינה ,תעשי קומפרסים לעינים עם תה או בבונג או תה
07/12/2017 | 12:41
1
14
רגיל ממש עושה טוב לעינים
תקחי שתי  חתיכות צמר גפן תטבלי במימי התה החמים  תשטפי בהם את העינים
וגם תשאירי  את המים החמימים  עם הצמר גפן הטבולים על העינים דקה או יותר

לצפיה ב-'בתחן, תודה. אני עושה קומפרסים 20 דקות.'
בתחן, תודה. אני עושה קומפרסים 20 דקות.
07/12/2017 | 15:34
11
לצפיה ב-'813 פעמים.....'
813 פעמים.....
07/12/2017 | 14:35
21
ירושלים 3
ירושלם 616
עיר דוד 23
מוריה 1
הר הבית 2
ציון 168
לצפיה ב-'יוליקה זה דבר שאני לא מבינה -'
יוליקה זה דבר שאני לא מבינה -
07/12/2017 | 15:48
6
27
מדינה עצמאית שלא יכולה לקבוע את הבירה שלה על דעתה היא, רק משום שהיא חשוב גם לדתות אחרות. 
לצפיה ב-'מי יצא לו לטייל בשיט לים הבלטי.'
מי יצא לו לטייל בשיט לים הבלטי.
07/12/2017 | 16:03
1
19
אני מנסה למצא לנו טיול לים הבלטי אמור לעלות טיול של 12 ימים 3.300 $ כאשר יומים ראשונים שיט בים, אחר כך יומיים טיולים, עוד יום בים עוד 2ימים טיולים וכך לסירוגין יותר על האוניה מאשר מטיילים, כאשר צריכים להתחייב 13.50 יורו טיפ כל יום האוניה לכל אדם זה יוצא לזוג עוד איזה 1000 ש"ח, נראה לי שאוותר  וזאת מכיוון שצריך להרשם עכשיו ולא מבטיחים באיזו קומה אהיה בפניה יכול להיות גם קומה 3 מעל המכונות ואז יש רעש כל היום וכל הלילה, בפעמים הקודמות שלנו בקומה 9 בחדר עם מרפסת ועכשיו השתנו התנאים בטח בעקבות הדרישה הגדולה של ישראלים לייט וזאת מכיוון שהשיטה יוצא רק ביוני, רק אלוהים יודע מה יהיה עד אז עם הבריאות ובכלל.

האם הייתם עושים תכניות לש טיול לחו"ל 7 חודשים מראש ומשלמים עליו?

אני ה יו ום
לצפיה ב-'ניצת, נשמע נחמד הבלטי. אבל להתחייב 7 ח''
ניצת, נשמע נחמד הבלטי. אבל להתחייב 7 ח'
07/12/2017 | 16:46
20
מראש זה באמת לא מתאים כל כך בגילנו.
לצפיה ב-'יהודית, הרי את יודעת שזה מאבק כוח.'
יהודית, הרי את יודעת שזה מאבק כוח.
07/12/2017 | 16:47
23
לפני שהיהודים באו הנה את מי ענינה ירושלים. סתם עיירה עלובה.
לצפיה ב-'יהודית, זו דרך מחשבה של פוליטיקאים מלכחי פינכה'
יהודית, זו דרך מחשבה של פוליטיקאים מלכחי פינכה
07/12/2017 | 23:00
1
15
האם ארה"ב ביקשה שמדינות תכרנה בוושינגטון כבירה ? הצרפתים על פריז? הבריטים על לונדון ?
אז מה המשחקים המטופשים הללו ?
רק פוליטיקאים חסרי עמוד שידרה יכולים להתנהג ככה.
אני לא דתי, להיפך, אבל ישנן ראיות חפציות על ירושלים במדע, כבירת היהודים מאות בשנים החל מהתנהלות אברהם על הר המוריה.

אם אברם נולד סביב 1811 לפנה"ס ועקדת יצחק היתה  1674 לפנה"ס (בהיותו בן 137 כביכול) על הר המוריה.
הרי ירושלים הינה בירת העם היהודי מזה 3691 שנים.

אז מה פתאום אנחנו צריכים הכרה בירושלים כבירת ישראל ?
רק מכיוון שערביי ארץ ישראל עברו לגדה המערבית בהוראת מפקדיהם במלחמת השחרור, עד שאלו וצבאותיהם הבלתי סדירים יחסלו את כל היהודים, ואז יוכלו לחזור לבתיהם ואף ליטול מרכוש היהודים.

אלא שהיהודים קילקלו להם את התוכניות וסרבו למות, ואז כל הערבים הללו שהפכו עצמם לפליטים, נשארו פליטים. אך ורק באשמתם הם.

פתאום הערבים בשטחים בתחילת שנות השישים החלו לקרוא לעצמם עם נפרד מיתר הערבים, כאשר הם מכנים את עצמם בשם פלסטינים, כאשר זה שם גנוב.
השם גנוב מהבריטים שקראו כך לישראל בשם פלשתינא א"י מערבית לירדן ופלשתינא ירדן מזרחית לירדן.
וגם הם לא המציאו את השם אלא הרומאים שהחליטו שצפון כנען תיקרא פלשתינא פרימה (הראשונה) והחלק הדרומי פלשתינא סקונדה (השניה)

כאשר הפלישתים הראשונים בכלל היו המינואים תושבי כרתים שנמלטו מעול המיקנים אחרי התפרצות הסנטוריני והגיעו למצרים בערך 1440 לפנה"ס (הדור הבא של הכרתיים הגיעו למצרים ב-1220 לפנה"ס והם המיקנים שנמלטו מפני הדורים) , כאשר פרעה מפנה את המינואים לארץ גרר שהוא קרא לה ארץ פלשת, הפולשים.

א. אני לא רואה כאן מה הקשר בין הכרתיים לערבים
ב. איפה הערבים בכל התיארוך הזה ? הרי מוחמד הקים את האיסלם ב-614 לספירה והחל להפיצו רק ב-622 לספירה,
ירושלים בירת היהודים מ-1674 לפנה"ס (2296 שנים) ואילו פעם שניה 400 שנה מאוחר יותר עם הכניסה לארץ בשנת 1271 לפנה"ס.
שזה כ-1893 לפני הפצת האיסלאם.....

ואם כבר נהיה קטנוניים, הרי כאשר באו"ם הצביעו על הקמת מדינת היהודים בארץ ישראל, ירושלים לא היתה בירת המדינה ? האם בהצבעה היה תנאי שירושלים לא תהיה בירת ישראל ? והאם מישהו היה שומע להם ? ממתי ארצות זרות קובעות למדינה מה תהיה עיר הבירה שלה ?

היום כל ההתחכמויות זה רק כיוון שערביי ישראל לשעבר שמהמקוריים לא נשאר דבר, קוראים לעצמם פלשתינאים וטוענים שירושלים היא בירת פלסטין ?
ולמה היא בירת פלסטין ? כי מוחמד עלה לשמים מהסלע שבמסגד אל אקצא ? והרי מוחמד מעולם לא היה בירושלים, והעובדה החד משמעית שהוא לא הזכיר את ירושלים אפילו לא במילה אחת לכל אורך הקוראן.....או החדית.....

בסופו של דבר, הכל מתנקז אצל הפוליטיקאים הרופסים שנותנים לערבים תחושה שהם יכולים לקבל הכל אם רק קצת יתפרעו ויאיימו באינטיפדה.

וגם כל הטוענים על הצורך בהליך של שלום בין ישראל לערבים בגדה, זה קישקוש מארץ הקישקושים, כל זמן שמי שישלוט בשני הצדדים הם הדתיים, שלום לא יהיה לעולם, וזה כתוב במפורש גם בקוראן וגם בתורה, והם רק מלגלגים על כל הטיפשים שמדברים על שלום שלא היה ולא יהיה אף פעם, וזה נהווה רק כלי לסחטנות.

לצפיה ב-'כן, אבל אי אפשר לבלבל את הפתח והחמאס עם עובדות.'
כן, אבל אי אפשר לבלבל את הפתח והחמאס עם עובדות.
08/12/2017 | 05:59
13
כשהם החליטו שחברון, עיר האבות ומערת המכפלה, קדושה להם, הם השיגו מהאום הכרה בה כאתר מורשת פלסטיני. הם מצליחים לשטות בעולם עם הסיפורים שלהם. ועם הנפט.
לצפיה ב-'לא בגלל שהיא חשובה לשלש דתות בגלל שהערבים אומרים שירושלים'
לא בגלל שהיא חשובה לשלש דתות בגלל שהערבים אומרים שירושלים
08/12/2017 | 09:45
13
היא בירה שלהם  ,
לצפיה ב-'בוקר טוב. היום כבר ה-6 לחודש למי שלא שם לב.'
בוקר טוב. היום כבר ה-6 לחודש למי שלא שם לב.
06/12/2017 | 06:58
38
26
קמתי מוקדם, כי העינים הציקו לי. ראיתי אמש את גב האומה. היה טוב לצחוק.
כמו כן התקיימה אצלי בבית אתמול בבוקר פגישה של השומרות משקל מסוג או איי [ללא כוונת רווח]. מי שגר בסביבה וזקוק מוזמן להצטרף. כתבתי על זה כבר דומני,לא? כל יום ג ב-1100. היה נחמד מאוד.
לצפיה ב-'בוקר טוב ובריא לכולם, איך אתם עם טונה?'
בוקר טוב ובריא לכולם, איך אתם עם טונה?
06/12/2017 | 08:36
19
35
אני מאוד אוהבת טונה ומרבה לקנות טונה סטרקיס, לאחרונה שמתי לב שחל שינטי בטעם לרעה, מאוד לרעה, הבוקר החלטתי שאני בודקת מה השינוי שחל בטונה, לקחתי את האריזה כולה זו אריזה של 4 יחידות , והתחלתי לקרא את הכתוב, והנה אני רואה שהטונה הפכה להיות "בישול ישראל" לרוב היא היתה מגיעה מתאילנד, וכנראה מאז שזה הפך לבישול ישראל השתנה לה הטעם, תאמינו תמיד לחך שלכם הוא לא משקר.

אז היום אלך לשופרסל להחזיר אותה ובטח יבקשו חשבונית אבל היא כבר מזמן נזרק כי אני לא עושה אצלי בבית ארכיון של חשבוניות.

נראה מה יהיה.

יום טוב לכם, אני בדרכי לבלינסון לביקורת כבד.
לצפיה ב-'ניצת, בריאות לכבד שלך. בעניין הטונה, כל הכבוד,'
ניצת, בריאות לכבד שלך. בעניין הטונה, כל הכבוד,
06/12/2017 | 09:07
16
32
אני לא שמה לב איזו פירמה, ואיזה טעם. אני אוכלת טונה כי אומרים, שזה בריא, וכשאין לי זמן לבשל, ותמיד במסגרת סלט.
לצפיה ב-'יש טונה במים שזה אסון,,עושה את הטונה סמרטוטית'
יש טונה במים שזה אסון,,עושה את הטונה סמרטוטית
06/12/2017 | 09:45
15
27
יש טונה בשמן  שאותה אני קונה  שופכת את השמן
ושמה כמה טיפות שמן זית משלי

לגבי מי היצרן לא שמתי לב,
לצפיה ב-'אני קוראת בויינט, שבבניין שבונים בבני ברק יש מיכסה '
אני קוראת בויינט, שבבניין שבונים בבני ברק יש מיכסה
06/12/2017 | 10:29
29
לעדות המזרח. ודרעי כועס.
אם הוא היה בונה בניין וקובע שרק עדות המזרח יקנו, זה היה בסדר. רק הפוך זה לא בסדר. ובגני הילדים של שס, שהם בחצי חינם, וע"ח המדינה, אשכנזי לא יכול להיכנס. מלך המלוכלכים.
לצפיה ב-'בוקר טוב...בהצלחה עם הבדיקות'
בוקר טוב...בהצלחה עם הבדיקות
06/12/2017 | 10:30
13
30
התעוררתי ב-4 בבוקר... לא נרדמתי עד כמעט 6...
אז נרדמתי עד 9...
אני לא אוהבת טונה בשום צורה... בכלל אני לא אכלנית של דגים...
אני יודעת שזה צורך בגלל האומגה 3...
הבדיקות שעשיתי השבוע היו תקינות...אפילו הסוכר של מאוזן...

מאחלת לכולכן בריאות שלמה!!

לצפיה ב-'יוליקה, קניתי אומגה 3 השבוע, 135 שח'
יוליקה, קניתי אומגה 3 השבוע, 135 שח
06/12/2017 | 10:34
11
29
לבקבוק. אני בטוחה שגונבים אותי. אבל אני שבויה שלהם. רופאת העינים אמרה, ואני מצייתת.
טיפות עינים ללחות, סיסטיין באלאנס, 80 שח לבקבוקון שמחזיק 10 ימים. שוב, גונבים אותי, אבל הרופא אמר.
לצפיה ב-'מינה שתדעי לך ותקחי בחשבון שמה שרופאים ממליצים'
מינה שתדעי לך ותקחי בחשבון שמה שרופאים ממליצים
06/12/2017 | 10:53
10
29
זו קובינה בין הרופאים והיצרנים  שעל ההמלצה  הרופאים מקבלים כסף
מה רע בזנטיל  שאני משתמשת  וחלק מקבלת החזר מהקופה  יוצא לי 24 שקל??
גם מים מזוקקים עושים את אותה פעולה,
לצפיה ב-'כל אחד צריך לדעת מה טוב תלו מבחינה בריאותית'
כל אחד צריך לדעת מה טוב תלו מבחינה בריאותית
06/12/2017 | 11:21
3
23
לא כל הרופאים עושים קומבינה. וכדאי להקשיב להם, הם מכירים אותם יותר טוב.
באשר לטונה. אני מאד אוהבת, קונה טונה במים מטבלת אותה מוסיפה מלפפון חמוץ וגמבה קלויה ולפעמים תפוחי עץ. וזה טוב וטעים גם אפשר להוסיף מיונית . אני יודעת שזה סותר את השמן אבל זה מה שאני אוהבת.
לצפיה ב-'גם בעלי מאד אוהב טונה'
גם בעלי מאד אוהב טונה
06/12/2017 | 11:24
25
אמא של כלתי עושה מהטונה מוס מהמם...
וגם אני קונה את קופסאות הטונה של סטראקיסט
אבל אני אישית לא לא אוהבת...
לצפיה ב-'לבריאות, נימה. נשמע מעניין.'
לבריאות, נימה. נשמע מעניין.
06/12/2017 | 12:56
11
לצפיה ב-'נימה כל אחד מאמין במה שהוא מאמין,,לא המצאתי מהראש'
נימה כל אחד מאמין במה שהוא מאמין,,לא המצאתי מהראש
06/12/2017 | 15:36
25
יש לנו רופא במשפחה וזאת הוא אמר לי
בדיוק כמו בפוליטיקה,,כל אחד מאמין במה שהוא מאמין וזה בסדר גמור

ולא כולם,,,אף פעם זה לא כולם,,,יש גם רוב,
לצפיה ב-'בתחן, מה זה זנטיל? מים מזוקקים לי לא די, כי אני'
בתחן, מה זה זנטיל? מים מזוקקים לי לא די, כי אני
06/12/2017 | 12:54
5
24
צריכה את המרכיב השומני בטיפות לשמר את הלחות.
תודה.
לצפיה ב-'ז" נטיל שם טיפות העינים,,אני מרוצה אבל כמו שנימה'
ז" נטיל שם טיפות העינים,,אני מרוצה אבל כמו שנימה
06/12/2017 | 15:41
4
23
כתבה כל אחד יודע מה טוב לו אבל בכל זאת גם אני
מתיעצת  ולומדת הרבה מהשני,

למשל למדתי ממך לשטוף את העינים עם סבון לתינוקות כמה פעמים ביום, וזה עוזר לי מאד
תודה מינה,
לצפיה ב-'שאלתי את רןפאת העינים היכן כדאי לי לעשות משקפים היא נתנה לי '
שאלתי את רןפאת העינים היכן כדאי לי לעשות משקפים היא נתנה לי
06/12/2017 | 15:47
1
26
כתובת ,ניגשתי לשם מחירים פי שלש כל מקום ברור שלא עשיתי שם,
ועוד אמרה אכתוב שיתנו לך הנחה,,עם ההנחה מחיר שלא שמעתי בכל מקום
לצפיה ב-'אני עושה משקפיים אצל אופטיקה אור באור יהודה.'
אני עושה משקפיים אצל אופטיקה אור באור יהודה.
06/12/2017 | 16:34
21
חצי כסף מבכל מקום. הוא קונה עדשות מקיבוץ שמיר. מצוינות, ועולות פחות מתוצרת חוץ.
לצפיה ב-'לבריאות, בתחן. אני אשאל בקופ"ח על ז'נטיל.'
לבריאות, בתחן. אני אשאל בקופ"ח על ז'נטיל.
06/12/2017 | 16:30
1
13
לצפיה ב-'אפשר לקנות חופשי בלי מרשם עם מרשם יותר זול'
אפשר לקנות חופשי בלי מרשם עם מרשם יותר זול
07/12/2017 | 10:11
9
לצפיה ב-'לא סיפרתי עדיין אבל כל הבדיקות שלי'
לא סיפרתי עדיין אבל כל הבדיקות שלי
07/12/2017 | 15:47
10
תקינות, הכבד חזר לערכים נורמליים, וזאת בעקבות שהפסקתי תרופות מסוימות, מקווה שלא יתנקם בי ובכל מקרה עכשיו אני בסדר.

תודה.
לצפיה ב-'בנושא הטונה :'
בנושא הטונה :
06/12/2017 | 21:18
1
33
גם אני שמתי לב לטעם הלוואי של הטונה-סטרקיס,
עברתי לחברת -"וילי פוד" ההבדל ענק בטעם ובריח."טונה ולי פוד" הרבה יותר מעודנת.
(אגב,מ-"הסטרקיס",הכנתי קציצות ברוטב-עגבניות שהצליח להסוואת הטעם,ויצאו בסדר.)
לצפיה ב-'אורית לגבי הטונה , החזרתי אותה לשופרסל שם נקנתה,'
אורית לגבי הטונה , החזרתי אותה לשופרסל שם נקנתה,
07/12/2017 | 15:50
13
זיכו אותי ואקנה של וילי פוד ונהנה מהטונה.

כנראה שאת אנינות טעם כמוני, כי לא כולם מרגישים בטעם הגרוע שיש לסטרקיס.
לצפיה ב-'כך חולפת תהילת עולם - ג'וני הולידיי הלך לעולמו'
כך חולפת תהילת עולם - ג'וני הולידיי הלך לעולמו
06/12/2017 | 11:56
17
32
אלויס פרסלי הצרפתי הלך לעולמו בגיל 74
האלידיי, שנולד בשם ז'אן-פיליפ סמט, החל להתפרסם בשנות השישים, והיה בין הראשונים ששרו רוקנ'רול בשפה הצרפתית. אלבומו הראשון, "Hello Joney" מ-1960, היה להצלחה גדולה שהפכה אותו לכוכב במולדתו. הופעתו ב-1962 בתוכניתו של אד סאליבן, שהוקלטה במועדון המולן רוז' בפריז ושודרה בטלוויזיה האמריקנית, קנתה לו הצלחה עולמית.
לצפיה ב-'יוליקה, לא שמעתי עליו. בן דוד של בילי הולידיי?'
יוליקה, לא שמעתי עליו. בן דוד של בילי הולידיי?
06/12/2017 | 12:57
16
17
לצפיה ב-'בגיל 70 חבאביק מציע לנו לשמוע הרצאה איך להפוך למצליחים.'
בגיל 70 חבאביק מציע לנו לשמוע הרצאה איך להפוך למצליחים.
06/12/2017 | 13:10
27
אם עד כה לא הצלחנו בזה, כנראה שככה אנו בנויים, והרצאות לא יעזרו.
ועוד בראשל-צ.
לצפיה ב-'אין קשר משפחתי...'
אין קשר משפחתי...
06/12/2017 | 13:19
14
30
את אולי צעירה...
אבל ג'וני הולדיי היה כוכב ענק בשנות ה-60
היה נשוי לזמרת סילבי וארטן... עליה שמעת?

הנה השיר הכי ידוע שלו : https://www.youtube.com/watch?v=hlvxy1OfBXU
לצפיה ב-'יוליקה , למה מחקת את מה שכתבתי על מאיר שפירא, מגיע לו שידע'
יוליקה , למה מחקת את מה שכתבתי על מאיר שפירא, מגיע לו שידע
06/12/2017 | 14:38
2
30
מה חושבים עליו, הוא לא המציא את העולם, כולנו חיים באותו עולם ואת מה שהוא יודע גם אנחנו יודעים.

אדם צריך לדעת להיות גם עניו וגם צנוע ולא יזיק לו להיות אחד כזה ולא לקפוץ כל פעם כמו הדיוט כאילו הוא החכם ואנחנו המטומטמים.

הבעתי את דעתי בלי קללות וממש לא הגיע לי שתמחקי את מה שכתבתי, ואני אמשיך להיות נאמנה לעצמי, ומקסימום תחסמי אותי.

את צריכה לגלות הגינות לכל הצדדים גם אם לא חושבים כמוך.

לצפיה ב-'אני לא מחקתי שום דבר!!!'
אני לא מחקתי שום דבר!!!
06/12/2017 | 15:45
1
30
הנה השרשור:

לצפיה ב-'תודה מינה'
תודה מינה
1ניצת השקד
05/12/2017 | 14:41
5
לצפיה ב-'אני לא מחכה לסיוע מהילדים בנושא'
אני לא מחכה לסיוע מהילדים בנושא
שפירא מאיר
05/12/2017 | 23:13
7
19
לצפיה ב-'שפירא , אתה תמיד חושב שאתה הידען הכי בעולם, אתה'
שפירא , אתה תמיד חושב שאתה הידען הכי בעולם, אתה
1ניצת השקד
06/12/2017 | 08:05
6
13
לצפיה ב-'בהחלט, ניצת.'
בהחלט, ניצת.
מינהר

לצפיה ב-'אבל לא!!'
אבל לא!!
06/12/2017 | 15:59
25

מתקפה כלפי משתתף בפורום ... זה לא מקובל אצלנו בפורום להלבין את פני
החברים. את לא חייבת להסכים עם דבריו - אבל לא אתן לפגוע אישית בו.
אני מקווה שהבהרתי את הענין.
זה נכון לגבי כל אחד ואחת בפורום - לא פוגעים בחברים!!
לצפיה ב-'יוליקה, אני בדיוק בגילך, אבל הייתי בצופים,'
יוליקה, אני בדיוק בגילך, אבל הייתי בצופים,
06/12/2017 | 16:32
10
26
שרנו שירים עבריים. בקושי שמעתי על אלביס.
לצפיה ב-'עכשיו הכל מובן!!'
עכשיו הכל מובן!!
06/12/2017 | 16:34
3
22
זוכרת שהיו "חברות סלוניות" ותנועות הנוער...
לצפיה ב-'יוליקה, רקדת רוקנרול, טנגו וצ'ה צ'ה צ'ה?'
יוליקה, רקדת רוקנרול, טנגו וצ'ה צ'ה צ'ה?
06/12/2017 | 16:39
2
22
אני למדתי את אלה רק אחרי גיל 35.
לצפיה ב-'ממש!! הייתי מלכת הטוויסט!!'
ממש!! הייתי מלכת הטוויסט!!
06/12/2017 | 16:54
1
22
כשאת גילית את הריקודים הסלוניים - אני גיליתי את ריקוד העם!!
גרתי בדימונה - והיוצר מוטי אלפסי ז"ל פעל בדימונה וגרר אותי לחוגים שלו...
מכירה אותו?? הריקוד הכי מפורסם שלו זה "על כנפי הכסף"  אבל הוא חיבר
מאות ריקודים... הבן שלו ירון מרקיד מפורסם היום.
השבוע יערך בדימונה מרתון ענק לזכרו...
לצפיה ב-'יוליקה, טויסט, יופי. השם מוטי אלפסי מוכר לי ועל'
יוליקה, טויסט, יופי. השם מוטי אלפסי מוכר לי ועל
06/12/2017 | 18:48
17
כנפי הכסף- בוודאי.
לצפיה ב-'גם אני לא שמעתי אלביס ולא שירים לועזיים'
גם אני לא שמעתי אלביס ולא שירים לועזיים
06/12/2017 | 16:38
5
18
בכלל. התרכזנו בשירים עבריים, כל תנועות הנוער וזה מאד הספיק להתלהבות הנעורים שלנו. גם אני הייתי בצופים .
לצפיה ב-'נימה, אם היית בצופים איך את שמאלנית? הצופים'
נימה, אם היית בצופים איך את שמאלנית? הצופים
06/12/2017 | 16:41
4
21
היו בלתי מזוהים עם מפלגה, מעין אמצע.
רקדתם הורה?
לצפיה ב-'מינה, הצופים היו אל-מפלגתיים'
מינה, הצופים היו אל-מפלגתיים
06/12/2017 | 17:01
3
20
מפלגתיים היו השומר הצעיר, הנוער העובד, בית"ר ומכבי צעיר...
הצופים לא היו משוייכים לשום מפלגה...

יתרה מזאת - היו מועדונים ואם רצינו לרקוד בששי בערב,
היינו צריכים לשמוע הרצאה של מפ"ם או מפא"י - ואז קיבלנו את המועדון למסיבה!!
לצפיה ב-'אני שמעתי על אלביס רוק אנד רול וכולם'
אני שמעתי על אלביס רוק אנד רול וכולם
06/12/2017 | 17:41
2
23
היתי בחברה סלונית ורקדנו כל הריקודים
יחד עם זאת היתי בבני עקיבא  רקדנו במעגל
בן לוקח בת  ובת לוקחת בן
ואפילו היתי מאוהבת בבן אחד שקראו לו אורי,,לפעמים אני חושבת עליו מענין
מה קרה לו במשך השנים

בתנועה בבני עקיבא ,מעולם לא שמעתי דיבורים על פוליטיקה
ובכלל לא ידעתי לאן אני שיכת  לא התעסקתי עם זה.או יותר נכון התעסקנו
לצפיה ב-'מינה, את הקיבוצים המפוארים ביותר הקימו הצופים'
מינה, את הקיבוצים המפוארים ביותר הקימו הצופים
07/12/2017 | 10:29
1
10
וכולם אנשי שמאל גאים. חצרים, בארי, מעגן מיכאל, והם רק חלק מהקיבוצים שהקימו הצופים חוץ מזה אין קשר. שמאל בעיני זה הדבר הטבעי ביותר צדק חברתי, שוויון ואחווה בין אישית ובינעמית בעיני זה לא שמאל או ימין זו דרך המלך. כשהייתי ילדה לא הבנתי איך צעירים יכולים להיות למשל ליברלים או ציונים כלליים כלומר שמרנים, זה נראה לי מאד משונה. כי נוער צריך להיות אקטיביסטי. וכך אני עד היום. ולידיעתך שמאל בעיני זו הגאווה הגדולה ביותר.
לצפיה ב-'לבריאות, נימה. אבל את מכירה את האמירה, ברומא התנהג כרומאי,'
לבריאות, נימה. אבל את מכירה את האמירה, ברומא התנהג כרומאי,
07/12/2017 | 12:15
9
דהיינו במזהת התנהג כמזהתי, אחרת יאכלו אותך חי.
אגב, הקיבוצים של הצופים המציאו את הטפטפות, המצאה עולמית. חצרים ומגל, דומני. היו רק 5 קיבוצי צופים, לעומת עשרות או מאות של האחרים.
לצפיה ב-'בוקר טוב. אתם ממשיכים לישון שינה מתוקה, גימלאים.'
בוקר טוב. אתם ממשיכים לישון שינה מתוקה, גימלאים.
04/12/2017 | 07:55
46
43
אני יוצאת להליכה.
המשך>>
אני יוצאת להליכה.
לצפיה ב-'בוקר טוב. איפה כולם? עדיין ישנים?'
בוקר טוב. איפה כולם? עדיין ישנים?
03/12/2017 | 08:08
23
24
אתמול הכנתי פשטידת כרובית. חברות שהיו אצלי נהנו.
לצפיה ב-'עולם הרחפנים'
עולם הרחפנים
03/12/2017 | 08:15
6
26
מה ששימש פעם מרגלי וסרטים דמיוניים, היום זו מציאות.

לא רק החיזבאללה גילו אותם אלא בסין למשל חברה ישראלית לטייק-אווי שולחת אוכל מוזמן ללקוח בתוך דקות ישירות למרפסת ובלי שליח שמתפתל בכבישים על קטנוע מקרטע. (החברה ישראלית).
לשאלה מתי זה יקרה בארץ, ענו שאין סיכוי.

התחלתי להתענין ברצינות בנושא הרחפנים כיוון שהיום במצבי הבריאותי יש לי בעיה שאני לא יכול להגיע לאובייקטים כמו למשל מצודות בראש ההר ללא דרך לרכב.

מזמן כבר הרגשתי בחוסר הזה במחקר שלי בכרתים (בארץ אני לא בטוח שאפעיל אותו מחשש של יירוט).

רחפן שמתאים לי מקצועית =
יכול להתייצב בלי לזוז באויר, לביצוע צילום
טס למרחק עד 7 ק"מ,
מצלמה חזקה עם יכולת גמישות בתנועת הראש לצילומים לכיוונים שונים,
כפתור לקריאת הרחפן חזרה לנקודת המוצא,
מופעל על ידי הסמארטפון משולב בתוך השלט,
מתקפל לגודל קטן ביותר כמו חצי פקט סיגריות
ועוד ועוד

אחד כזה שהוא כלי מקצועי ולא צעצוע (צעצועים יש החל מ-200 שקלים) עולה כ-6000 שקלים (אפילו ב-10 תשלומים זה לא מעט)
.
אשתי כמובן מתנגדת (אבל לה אין בעיה לבזבז כל חודש 2000 שקלים על סיגריות)
אולם החלטתי לקנות אותו כדי להיכנס לנישה שונה לגמרי בנושא הצילום, ולתת נופך אחר, כאשר במקום להשתמש בצילומי לווין בגוגל-ארץ , להשתמש בתמונות ממש .

כעת אוכל לצלם תמונות טובות ובלי לשאת מצלמה כבדה עם זום כפול 32 ולצלם רק מה שאני רואה, אלא צילומים מסביב ומלמעלה וכך להציג תמונות מרהיבות.

כי בתכנית שלי לנסוע עוד הרבה שנים לכרתים, אפילו אהיה בכסא גלגלים.....
כי על זה נאמר:"רק דגים מתים שוחים עם הזרם".....
לצפיה ב-'מאיר, הצילום בעזרת רחפנים '
מאיר, הצילום בעזרת רחפנים
03/12/2017 | 08:59
26
פורח וכנראה שעובד היטב. באשר למשלוחים - אמזון עושה את זה באטלנטה וזה עובד טוב. בארץ קצת קשה בגלל הפרנויה....
לצפיה ב-'בעלי "מת" על הרחפנים...'
בעלי "מת" על הרחפנים...
03/12/2017 | 09:12
4
19
כבר לפני כשנתיים רכשנו לילדים...
לפני כחצי שנה הוא הזמין דרך עלי אקספרס... זה הגיע, אבל
משרד התקשורת הערים קשיים בקבלת אישור... אז הוא החזיר אותו.
אבל עדיין לא ויתר על רכישה...
לצפיה ב-'אז, זהו. קניתי היום רחפן מקצועי'
אז, זהו. קניתי היום רחפן מקצועי
05/12/2017 | 12:37
3
16
כזה שמתאים בדיוק למטרותיי (שהן לא מעטות) כולל רחוף במקום לצילום, טווח 3 ק"מ, אמין, קל להפעלה, זמן רחיפה 27 דקות, מצלמה מובנית מעולה עם אפשרויות הטיה לכל כיוון לצילום וידאו/סטילס/סלפי לפי תנועת יד. 

לרחפן שלט שאתה משלב בו את הטלפון שלך והוא טס עם תקשורת GPS ולא ווי-פיי כך שלא משנה איזו תקשורת יש בסביבה.

כעת מה שצריך זה לעבור הדרכה מקצועית (300 שקל) והכל בסדר.

לגבי רשיון, נאמר לי במפורש שאין צורך אם אני קונה לצורך שימוש אישי, אם אני מתכוון לעסוק בזאת באופן מקצועי, אז כן צריך רשיון ופה מגיעה התיחכום המכוער של משרד התקשורת לידי ביטוי.

הרחפן עצמו DJI MAVIC PRO מתקפל לגודל של 10 על 20 ס"מ.....

לצפיה ב-'כל הכבוד!! גם אנחנו היינו היום בחנות'
כל הכבוד!! גם אנחנו היינו היום בחנות
05/12/2017 | 17:57
2
16
ממה שפרטת, זה בדיוק מה שבעלי מחפש, מצאנו, אבל אז המלאי
יגיע רק מחר.
לצפיה ב-'אצלי הוזמן מהיבואן ויגיע בשליח הביתה מחר'
אצלי הוזמן מהיבואן ויגיע בשליח הביתה מחר
05/12/2017 | 19:36
12
תמיד כשאני רואה אנשים מבוגרים עוסקים בטכנולוגיה בין אם זה כתחביב או מקצוע, אני ממש שמח.
אדם פעיל שמפעיל את המח, הוא אדם חי ובריא וחושב.

ולא רק זה, אלא זו הוכחה לרמה האישית שלו. אני מזדמן פעמיים בשנה לסניף ארגון השוטרים, ומוצא שם אולם מלא מפה לפה בגימלאים שכל עיסוקם הוא לשחק בקלפים (לא שהם מבקרים למפגשים, אלא זה כל עיסוקם) , זה ממש פאטתי.

אני זוכר כאשר הגשתי את התוכנית למיחשוב המבצעים בתל אביב (מוקד המשטרה טלפון 100 של גוש-דן ומרכז המבצעים) צחקו עלי לאורך כל הדרך, אבל החל מ-1991 מוקד 100 ממוחשב, ותוך שנתיים-שלוש כל המשטרה מוחשבה בעיקבותי, כולל החלפת כל מכונות הכתיבה במעבדי תמלילים !!!
ואני זכיתי בפרס-ייעול ענק ומסחרר של..... 500 שקלים.....

אני התנגדתי למיחשוב הניידות כיוון שזה מסיט את תשומת הלב של השוטר למסך, בעיקר כאשר בחלק גדול מידי של הזמן יש בניידת שוטר אחד בלבד שגם נוהג, גם מדבר בקשר וגם עוסק במחשב.
קצין בכיר ליגלג עלי וטען שאני מפחד מקידמה.
הוא לא כל כך הבין למה כולם צוחקים עליו צחוק פרוע.....

לצפיה ב-'יוליקה, אני צוחקת. גברים הם כמו ילדים בנושא'
יוליקה, אני צוחקת. גברים הם כמו ילדים בנושא
05/12/2017 | 19:37
12
של רחפנים ושאר צעצועים?
לצפיה ב-'בוקר טוב לשבוע חדש'
בוקר טוב לשבוע חדש
03/12/2017 | 09:09
4
18
לא...אנחנו כבר לא ישנים - אני כבר ביקרתי במרפאה לבדיקות תקופתיות.
פשטידת כרובית זה מעדן!!
גם אני עשיתי... בנוסף לכרובית מטוגנת...
לצפיה ב-'בן 50 נחנק מאכילת ז"חנון'
בן 50 נחנק מאכילת ז"חנון
03/12/2017 | 09:33
1
25
מה לא יותר טוב  מסופגניה??

די לא יפה לצחוק,,זה טרגי
האמת ,אני אפילו כדור לא מסוגלת לבלוע,,מרסקת יש מכשיר מיוחד לריסוק כדורים

מאחלת לו הבראה  במהרה

לצפיה ב-'בקשר לרחפנים לא מתחברת אליהם'
בקשר לרחפנים לא מתחברת אליהם
03/12/2017 | 09:36
21
אבל באמת יכול לעזור  למי שזקוק להם,
לצפיה ב-'יוליקה, איך היו הבדיקות? הכל עובד כמו שעון'
יוליקה, איך היו הבדיקות? הכל עובד כמו שעון
03/12/2017 | 13:59
1
17
שויצרי?
לצפיה ב-'מינה, תודה!! כל הבדיקות שלי תקינות!!'
מינה, תודה!! כל הבדיקות שלי תקינות!!
03/12/2017 | 16:18
9
לצפיה ב-'דוד ביטן נקרא לחקירה בלהב 433'
דוד ביטן נקרא לחקירה בלהב 433
03/12/2017 | 09:45
10
22
במשטרה חושדים כי בכיר בארגון פשע סייע לכיסוי חובותיו - וביטן קידם בתמורה את ענייניו. 
צמד הדודאים כל הזמן טוען שחוק ההמלצות הוא לא בעד נתניהו... אבל הבוקר כשנקרא ביטן לחקירה אמר ח"כ אמסלם, המקדם עם ביטן את חוק ההמלצות: "מנסים לטרפד את החקיקה. צבא עצום התגייס להפלת נתניהו"
טיפש, כבר אמרנו??!!
לצפיה ב-'עדכון - החוק כניראה לא יעלה להצבעה מחר'
עדכון - החוק כניראה לא יעלה להצבעה מחר
03/12/2017 | 10:25
9
18
כחלון דורש דחיה של שלושה חודשים ביישום החוק
לצפיה ב-'יוליקה יש לי 2 חברות שמעריצות את נתניהו,'
יוליקה יש לי 2 חברות שמעריצות את נתניהו,
03/12/2017 | 14:05
8
17
ובטוחות שהכל זה מזימות של השמאל. ואסור לידן להגיד עליו מילת בקורת.
אבל-- אל תשכחו כולכם, ששאר הפוליטיקאים הם גם כן לא צדיקים. והכוח משחית את כ ו ל ם. כולל כחלון, שעוד לא בטוח איפה הפרוסה שלו מרוחה.
לצפיה ב-'מנסים לחפש על לפיד שחיתות...'
מנסים לחפש על לפיד שחיתות...
03/12/2017 | 16:17
7
18
היום קראתי שהוא התמנה להגיש תכנית בטלויזיה כשאביו טומי לפיד היה יו"ר רשות השידור... רק שקצת התבלבלו להם התאריכים...

טומי לפיד - ב-1979 מונה למנכ"ל רשות השידור, וכיהן בתפקיד זה עד 1984.
יאיר לפיד - ב-1993 החל להנחות את "סופשבוע", תוכנית האירוח המרכזית של הערוץ הראשון, ששודרה בליל שבת. בשנים 1995–1997 הנחה את התוכנית "סוגרים שבוע" באותה המשבצת.

הקשר היחיד שיכולים לקשור את יאיר לפיד זה לארנון מילצ'ן - בשנת 1997 לפיד עבר לגור בארצות הברית לאחר שהתמנה למנהל מחלקת הטלוויזיה בחברת ניו ריג'נסי של המיליארדר ארנון מילצ'ן.
לצפיה ב-'ערב נעים לכולם, רק עכשיו התפנתי להיכנס לפורום.'
ערב נעים לכולם, רק עכשיו התפנתי להיכנס לפורום.
03/12/2017 | 17:23
4
19
הייתי עסוקה בבוקר באקו לב, שזו בדיקה מאוד לא נעימה מורחים גליצ'ה על החזה
וצריך להפסיק לינשום בקיצור כל מה שקשור לבדיקות זה לא בשבילי,

יש לי שאלה ואשמח עם מישהי יודעת
אם יוגורט שכתוב עליו bio  בלבד זה יוגורט שמכיל פרוביוטיקה?
הדיאטנית אמרה לי לאכול יוגורט עם פרוביוטיקה אבל זה בא במיכלים גדולים ובמיכלים הקטנים כתוב רק bio,  אז אם מישהי יודעת אשמח שתענה לי.

לצפיה ב-'הלואי וכל הבדיקות תהינה כל כך קלות כמו אקו לב'
הלואי וכל הבדיקות תהינה כל כך קלות כמו אקו לב
03/12/2017 | 20:27
3
24
זה ממש כמו בדיקת הריון
 רק לא בבטן
איו צורך לשתות כלום, שוכבים  והאחות סורקת את החזה
קצת ז"יל  מה קרה בציק מנגבים לא כואב ולא כלום
יש בדיקות פולשניות  שזה משהוא,נורא,

בביו יוגרט יש חידקים טובים  גם כתוב על גבי המיכל ,,נדמה לי  חידקי אצידופלוס
בכל חברה יש חידקים אחרים של חידקים טובים אפשר מידי פעם להחליף את חברת הביו יוגורט,
לצפיה ב-'גם צילומי רנטגן אומרים לא לנשום דקה,,גם תרגילי התעמלות'
גם צילומי רנטגן אומרים לא לנשום דקה,,גם תרגילי התעמלות
03/12/2017 | 20:34
1
17
של נשימה ושאיפה  מחזיקים את האויר ולא נושמים  דקה
מה הבעיה??

לצפיה ב-'אני כל יום אוכלת גביע של ביו יוגורט חברת יופלה'
אני כל יום אוכלת גביע של ביו יוגורט חברת יופלה
03/12/2017 | 20:40
20
אני אוהבת את החברה הזו כי היא לא חמוצה
וכתוב עליה בתוספת חידקי rhamnosus שהם חידקים  טובים  פורביוטיקה
לצפיה ב-'נכון, בתחן, בעניין אקו לב. לא בעיה.'
נכון, בתחן, בעניין אקו לב. לא בעיה.
03/12/2017 | 22:25
9
לצפיה ב-'לא אמרתי שכל הפוליטיקאים שקרנים גנבים נוכלים ורמאים ???'
לא אמרתי שכל הפוליטיקאים שקרנים גנבים נוכלים ורמאים ???
03/12/2017 | 17:39
1
26
זה בכלל לא חשוב מה שאמרת, כי המנוולים באמצעות שליחים נוטעים לאנשים מידע שיקרי בראש, ולך תוכיח שאין לך אחות.
אומרים עליך משהו, ואם תכחיש, יאמרו שאתה מנסה להתחמק מאחריות.
נתניהו וחבר מרעיו.

המקצוע העיקרי של נתניהו זה להתנהג כמו מחבל - להפיק כל הזמן "דמעות תנין".
1. המחבלים חופרים מנהרות כדי לחדור לקיבוצים ולרצוח ישראלים
2. צהל מפציץ את המנהרות ומחבלים נהרגים
3. החמאס מודיע על נקמה בישראל
ואל תחפש הגיון.

בדיוק כמו מחבל נתניהו מתנהג.
1. הוא מתעלל בציבור, מתפרע בלי גבולות כאילו אין לו חוקים, הם לא חלים עליו.
2. אח"כ מתבכיין שמתנכלים לו ולמשפחתו ורוצים לגנוב ממנו את השלטון.

עלוב, ואם הוא לא היה זה שממרר את חיי האנשים, היתי אולי מרחם עליו.
אני רק זוכר כל הזמן שהוא לא מרחם על אף אחד, וכל מה שמענין אותו זה הוא עצמו וטובתו הפרטית.

אצלו המדינה על ה-פאטה.....

לצפיה ב-'אפשר לחשוב שפוליטיקאים אחרים יותר טובים.'
אפשר לחשוב שפוליטיקאים אחרים יותר טובים.
03/12/2017 | 22:28
14
מי היה רו"מ במלחמה כשנפלו טילים על הגליל והמונים ברחו משם? הוא לא דאג להם למגורים. גיידמאק דאג להם.

לצפיה ב-'יום שלישי פעמיים כי טוב בו-אמן שכך יהיה'
יום שלישי פעמיים כי טוב בו-אמן שכך יהיה
05/12/2017 | 06:50
13
20
לצפיה ב-'בוקר טוב לאמצע השבוע...מחכים לגשם שיבוא!!'
בוקר טוב לאמצע השבוע...מחכים לגשם שיבוא!!
05/12/2017 | 08:32
5
19
סוף סוף החלפתי את הארון קיץ בחורף!!!
מצאתי ערימה של בגדים למסירה... יש תיבות כאלה ליד הדואר
שמכניסים לתוכן את הבגדים אוספים אותם...חלק מוסרים לנזקקים וחלר הולך למיחזור....
לצפיה ב-'אתמול נפגשתי עם חברת ילדות, מגיל 14. '
אתמול נפגשתי עם חברת ילדות, מגיל 14.
05/12/2017 | 08:40
2
22
ישבנו בארומה אור יהודה, והשוינו עניני בריאות ועניני ילדים.יש לה כבר נין, כי בתה ונכדתה התחתנו בגיל 19-18. גם דברנו על כך, שבני  האמצעי נמצא בחו"ל עם משפחתו, ואני לוחצת עליו לחזור, לטובתו ולטובתי.
אתמול דברו בטלויזיה על מחלוקת בין רוהמ ושר האוצר על מי להיטיב במס. שר האוצר רוצה לעזור לחלשים. רוהמ רוצה להפחית המס על העשירים, כדי שלא יהגרו, כאילו.
מה דעתכם המלומדת?
לצפיה ב-'מינה במקרה של הבן אני במצב בדיוק כמוך.'
מינה במקרה של הבן אני במצב בדיוק כמוך.
05/12/2017 | 14:56
1
13
גם הבן שלי והנכסים בחייל הקשר עם הנכדים מאוד קלוש וזה טיבו של המרחק, לא סתם אומרים רחוק מהעניין רחוק מהלב, אבל לבן שלי טוב, יש לו חברו תוכנה, חי ברווחה כלכלית, מכיר בארץ תורם מכספו, עשה צבא מילא את כל התחיבויותיו ובוחר לחיות במקום בו טוב לו כלכלית ובכלל זה עדיף לי מאשר יבוא לארץ ומחפש את עצמו, לבחור יש תואר שני במנהל עסקים מנצל יופי אצ הידע מהפוטנציאל שלו מאושר עד הגג מה צריך יותר מזה? כל אחד שיחיה היכן שטוב לו .
לצפיה ב-'ניצת, גם בפולין, גרמניה, עיראק היו יהודים עשירים'
ניצת, גם בפולין, גרמניה, עיראק היו יהודים עשירים
05/12/2017 | 16:52
12
בין פרעות אחד לשני. אדם הגון מתיחס גם לקבוצת המוצא שלו, ולא רק לעוד כמה דולרים ועוד כמה מטרים בבית. שלא לדבר על הוריו הקשישים.
לצפיה ב-'לערוץ 13 יש חזאי מצוין '
לערוץ 13 יש חזאי מצוין
05/12/2017 | 09:35
1
19
והבוקר אמר במפורש - גשם ביום רביעי, אולי, בהרים וביום חמישי שוב הכול ייעלם. בצורת. אני עדיין מציבה כלי מים לחתולים. חם להם והם צמאים. 
לצפיה ב-'יהודית, אין כמוך.'
יהודית, אין כמוך.
05/12/2017 | 14:45
7
לצפיה ב-'בוקר טוב ובריא לכולם, אני נערכת'
בוקר טוב ובריא לכולם, אני נערכת
05/12/2017 | 08:53
3
22
ליום ארוך במיוחד, אחת מבנות היא מורה ויש ה יום אספת הורים ואז עלינו להחזיר את הילדים מהגן ומבית הספר, לדאוג להאכיל אותם ולשעשע אותם עד שהאם מסיימת.

אז כל שאר התוכניות מבוטלת היום ואוגרים כוחות למשימת הנכדודס.
לצפיה ב-'ניצת, תרגישי טוב. לא ענית לי בעניין הפרוביוטיקה.'
ניצת, תרגישי טוב. לא ענית לי בעניין הפרוביוטיקה.
05/12/2017 | 09:05
2
20
לשם מה?
לצפיה ב-'מינה מצטערת שלא עניתי לך, הנה מיד עונה.'
מינה מצטערת שלא עניתי לך, הנה מיד עונה.
05/12/2017 | 14:40
1
14
הפרוביוטיקה עוזרת מאוד לעיכול, הכדורים שאני לוקחת ורוב הכדורים עושים עצירות איומה, הפרוביוטיקה מאוד עוזרת לעיכול ואם אוכלים יוגורט בערב לפני השנה זה עושה ממש קסמים ואין צורך להתאמץ יותר מצידי, את זה אמרה לי הדיונית ואכן זה עומד במבחן המציאות.
לצפיה ב-'תודה, ניצת.'
תודה, ניצת.
05/12/2017 | 14:45
7
לצפיה ב-'בעוד שבוע חג -החנוכה,ואיתו שלל הסופגניות,,'
בעוד שבוע חג -החנוכה,ואיתו שלל הסופגניות,,
05/12/2017 | 16:55
2
22
לפני כמה שנים,מצאתי ברשת מתכון מעולה,של הבשלנית דליה .
במקום סופגניות שומניות ,יש מתכון למאפינס רכים וטעימים-במיוחד,
ומאז,אני אופה אותם בקביעות, בכול חנוכה.

והנה המתכון : (הכמויות ל-תבנית שקעים ל -8 מאפינס .)

(יש לחמם מראש את התנור לחום 175)

בקערה מכניסים מצרכים,לפי הסדר הבא:
2 ביצים טרופות היטב במזלג.
כפית תמצית- וניל
1/4 כפית קינמון
250 גרם גבינה -לבנה 5%
1/2 כוס סוכר,(או  סוכרלוז -תחליף לסוכר.)
1/4 כוס שמן -קנולה.(למדוד בכוס חד -פעמית קטנה.)
6 כפות קמח (כפות מלאות.)
כף אחת סולת.
כפית אבקת -אפיה

מערבבים  הכול ביחד,ומתקבלת בלילה דלילה .(לא להוסיף קמח.)
לצקת לתבניות -מאפינס, מוברשות במעט שמן.
למלא מהתערובת רק 3/4 גובה התבנית .

לאוהבי הריבה:
להניח כפית אחת ריבה או כפית מייפל,במרכז כול מאפינס,
לנער קלות את התבניות,ולאפות בחום בינוני.(175 מעלות.)
זמן אפיה כ-30 דקות,עד לגוון זהוב-שחום.

המלצה לאוהבי הקינמון:
כשהמאפינס יוצאים מהתנור,ומתקררים קצת - אך עדיין חמימים,
לפזר מעליהם מעט קינמון מעורבב עם אבקת -סוכר.

להמתין לצינון מלא של המאפינס,
לפני ששולפים מהתבניות,יש לשחרר בעדינות מסביב למאפינס בעזרת סכין, אז לשלוף מלמטה.

אם מכינים כמות גדולה,ניתן להקפיא. ובעת הצורך,לחמם קלות, במיקרו,או בתנור.

המלצה:
לשליפה קלה ומושלמת של המאפינס,מאוד רצוי תבניות-סיליקון,
שמאוד נוחות לשליפת המאפה בשלמות ,וגם מאוד קלות לניקוי.

לצפיה ב-'אורית, זה מרזה?'
אורית, זה מרזה?
05/12/2017 | 17:13
1
9
לצפיה ב-'בכול מקרה,רבע מהקלוריות מאשר יש בסופגניה קטנה.'
בכול מקרה,רבע מהקלוריות מאשר יש בסופגניה קטנה.
05/12/2017 | 19:15
16
וגם  מעודן יותר וטעים.
לצפיה ב-'לקבל חיסון נגד דלקת -ריאות במרפאה, כבר המליצו לכם להגיע ?'
לקבל חיסון נגד דלקת -ריאות במרפאה, כבר המליצו לכם להגיע ?
05/12/2017 | 14:44
7
20
התקשרו אליי מהמרפאה,שאבוא בהקדם להתחסן, נגד דלקת-ריאות.
אשמח לדעת אם מישהו כבר התחסן,ויודע לומר,איזה תופעות -לוואי
יש לחיסון הזה ?
(בעבר עשיתי חיסון נגד שפעת והייתי 3 שבועות עם צינון חזק
מקוה שהחיסון לדלקת ריאות פחות אגרסיבי.)

אשמח לדעת אם מישהו כבר התחסן,ויודע לומר,
איזה תופעות -לוואיי, ש לחיסון נגד דלקת- ריאות ?
לצפיה ב-'אני עשיתי חיסון נגד דלקת ראות'
אני עשיתי חיסון נגד דלקת ראות
05/12/2017 | 15:00
5
15
ולמרות זאת קיבלתי דלקת ראות, ואז אמרו לי שאם לא הייתי עושה חיסון הייתי מקבלת את המחלה בצורה קשה יותר.

אגב היתה כתבה לפני שבוע שהזריקות נגד שפעת לא עוזרת למבוגרים ולא לילדים קטנים אז תחליטי את בעצמך מה טוב לך, אף אחד אחר לא יכול לייעץ לך.
לצפיה ב-'חיסון נגד דלקת ריאות עד גיל 65'
חיסון נגד דלקת ריאות עד גיל 65
05/12/2017 | 15:38
4
17
לאחר מכן הוא לא יעיל ואף עלול להזיק.
כנל גם החיסון נגד שפעת.
אני התחסנתי נגד שפעת ובכל חורף זה היה נורא עם שיעולים שקורעים את החזה וכל מה שמצטרף לזה, כאשר השיעולים המשיכו עוד 3 חודשים אחרי שכביכול הבראתי.

מאז שהפסקתי לקחת את החיסונים, אין לי אף חורף עם בעיות.

לצפיה ב-'עשיתי חיסון לדלקת ריאות לפני כמה שנים'
עשיתי חיסון לדלקת ריאות לפני כמה שנים
05/12/2017 | 16:53
3
14
אמרו שזה לחמש שנים. השנה לא התחסנתי נגד שפעת למרות שהאחות במרפאה רדפה אחרי ובסופו של דבר חטפתי את השפעת וזה קורה לי בדיוק עכשיו. שכבתי יומיים ואני מתכוננת בערב לצאת לסרט טרום בכורה. מקוה שלא אפול יותר חזק.
לצפיה ב-'אני חושבת שאי אפשר ללמוד מאחרים '
אני חושבת שאי אפשר ללמוד מאחרים
05/12/2017 | 16:54
2
14
כל אחד מגיב אחרת לתרופות ולחיסונים. אנחנו מכירים את עצמנו ו7יודעים איך לנהוג. 
לצפיה ב-'תודה לכול המשיבים, ושתהיה לכולם שנה קלה וללא חולי.'
תודה לכול המשיבים, ושתהיה לכולם שנה קלה וללא חולי.
05/12/2017 | 16:59
1
9
לצפיה ב-'לא התחסנתי אף שנה'
לא התחסנתי אף שנה
05/12/2017 | 17:41
11
ואינני נוטה לחלות... חום יש לי אולי פעם ב-5 שנים וגם אז קל מאד.
לצפיה ב-'לקבל חיסון נגד דלקת -ריאות במרפאה, כבר המליצו לכם להגיע ?'
לקבל חיסון נגד דלקת -ריאות במרפאה, כבר המליצו לכם להגיע ?
05/12/2017 | 14:51
17
התקשרו אליי מהמרפאה,בקשו שאבוא בהקדם, להתחסן נגד דלקת-ריאות.
מישהו כבר התחסן,ויודע לומר,איזה תופעות -לוואי יש לחיסון הזה ?
(בעבר עשיתי חיסון נגד שפעת והייתי שבוע  עם חום וצינון חזק .
מקוה שהחיסון לדלקת ריאות פחות אגרסיבי.)

לצפיה ב-'תקיפות מורים וסרוב משרד החינוך לפעול'
תקיפות מורים וסרוב משרד החינוך לפעול
03/12/2017 | 09:53
3
21
הבוקר מספרת מורה 35 שנה כיצד הותקפה על ידי תלמיד בריון שהשליך עליה שולחן, גרם לה לפציעות והיא נזקקה לבית חולים והיא מטופלת בגדורים ופיקוח פסיכולוגי.
משרד החינוך לא עושה דבר והתלמיד הבריון ממשיך להתהלך כמו מלך.
היא החליטה, ועזבה את מערכת החינוך.

הבעיה שטוענים שאלו מקרים חריגים והם בכלל לא חריגים.
הבת שלי מורה בכירה ולא פעם כמעט הותקפה על ידי תלמידים או הורים, היא מחוייבת למסור להורים את מספר הטלפון הפרטי שלה ואסור לה לסגור אותו 24 שעות ביממה כדי שיוכלו להתקשר ולבלבל את המח על שטויות ולאיים עליה וכו.

הנכדה הקטנה חוותה אלימות של ילדה מופרעת (בנות 14) ואף אחד לא עושה לה שום דבר והיא מתעללת בכל הכיתה, לבסוף הנכדה הודיעה למנהלת שמכיוון שהיא מפקירה את התלמידים לבריונות, היא מבקשת מיידית העברה מבית הספר.
וכך היה.
אה, אותה בריונית ממשיכה למרר את חיי כל הסובבים אותה, בביטחון מלא.....

היום מערכת החינוך מתרפסת בפני ההורים והתלמידים והחוצפה שלהם הולכת וגוברת, אבל לשר החינוך החרדי יש רק דבר אחד בראש: "הדתה", מיסיונריות כל הזמן ובכל מצב......

מה שזיעזע אותי והתמונה ממש לא משה מזכרוני כשהראו לפני כמה ימים איך תלמידים מפרסמים ביוטיוב בלי להתבייש כי צד תלמיד תוקף מורה....

מה זה תוקף? משך 30 שנות שירות במשטרה נוכחתי לפחות בתוצאות של אלפי מקרים של אלימות מבריונות כביש ועד רצח, אבל התמונה הזו לא משה מזכרוני.

רואים שם תלמיד בריון, עומד מול מורה בטווח של מטר, מרים את היד וחובט בפניה עם אגרוף בכל הכח והראש שלה נזרק לאחור.
כך, תקיפה ישירה ואלימה ביותר בלי לחשוש ובלי להתבייש ועוד לפרסם זאת ביוטיוב.

אני לא הייתי מוכן היום להיות מורה בשום אופן.

לצפיה ב-'אסור למורה לכבות את הטלפון? מה, היא שר הבטחון?'
אסור למורה לכבות את הטלפון? מה, היא שר הבטחון?
03/12/2017 | 14:07
18
רופא בכיר בשרותי חירום בתורנות? נו באמת..
לצפיה ב-'רצוי ששר החינוך התעסק בחינוך יותר מאשר נקודות לבגרות..'
רצוי ששר החינוך התעסק בחינוך יותר מאשר נקודות לבגרות..
03/12/2017 | 14:42
1
14
עד שלא יקרה אסון אף אחד לא יתעורר...
לצפיה ב-'בהחלט הדסה. מחקים את בנט יופי בסטירה'
בהחלט הדסה. מחקים את בנט יופי בסטירה
03/12/2017 | 16:08
13
בטלויזיה, עם השינים הבולטות, הנגיעה בכיפה, וההכרזות  הפוליטיות שלו.
לצפיה ב-'כנראה הייתי צריכה לפתוח יום חדש ולא שמתי לב.'
כנראה הייתי צריכה לפתוח יום חדש ולא שמתי לב.
02/12/2017 | 07:47
6
27
לצפיה ב-'בוקר טוב לכולם, תנחומי וחיבוק חזק'
בוקר טוב לכולם, תנחומי וחיבוק חזק
02/12/2017 | 08:19
5
31
לשלמה ארצי שלפני שבועיים הלכה לעולמה, והלילה נפרד לעד מאחותו נאוה סמל
שהלכה לעולמה לאחר מחלה קשה.

בריאות לכולם ובשורות טובות.
לצפיה ב-'אכן עצוב...וכואב לשלמה ארצי'
אכן עצוב...וכואב לשלמה ארצי
02/12/2017 | 08:32
1
27
שבועיים אחרי האם בת 100 הלכה לעולמה גם אחותו נאוה סמל.
רעייתו של נעם סמל מנהל הקאמרי לשעבר ובתו של ח"כ לשעבר יצחק ארצי
נאוה סופרת משוררת ומחזאית בזכות עצמה, אמא לשלושה ילדים
כך חולפת תהילת עולם. יהי זכרה ברוך!

לצפיה ב-'רק בשבוע שעבר כמדומני היתה כתבה על נאוה '
רק בשבוע שעבר כמדומני היתה כתבה על נאוה
02/12/2017 | 08:50
27
וההתמודדות שלה ושל בעלה עם המחלה הארורה..יהי זכרה ברוך..
לצפיה ב-'ניצת, מה שלומך את? אגב, מתי יש שבתרבות'
ניצת, מה שלומך את? אגב, מתי יש שבתרבות
02/12/2017 | 11:33
2
24
בקרית אונו? אתם הולכים?
לצפיה ב-'ממש לא יודעת, אני כל כך עמוסה'
ממש לא יודעת, אני כל כך עמוסה
02/12/2017 | 13:54
1
24
עכשיו עם בדיקות שלא כל כך מסתכלת לגבי שבת תרבות, כמו כן עסוקה בלהענות או לא להזמנה של הדלקת נרות חנוכה, פוחדת פחד מות מהסופגניות, אי אני לא יודעת לדחות סיפוקים ורק אראה סופגני והופ היא בפה שלי.

יש לכם מרשם לדחיית סיפוקים? זקוקה דחוף למרשם שכזה.
לצפיה ב-'כן, ניצת. לא להגיע למקום שיש סופגניות.'
כן, ניצת. לא להגיע למקום שיש סופגניות.
02/12/2017 | 15:19
21
זה האויב.
לצפיה ב-'חודש חדש עם תקוות גדולות...מי יתן ויהיה כבר שקט ושלווה באזור'
חודש חדש עם תקוות גדולות...מי יתן ויהיה כבר שקט ושלווה באזור
01/12/2017 | 07:20
4
23
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף שבוע ותחילתו של חודש'
בוקר טוב לסוף שבוע ותחילתו של חודש
01/12/2017 | 07:52
2
23
החודש האחרון בשנת 2017...
עצוב לשמוע על רצח חייל בבוקר... פיגוע דקירה בערד.

מתי כספי - האם אתם חושבים שהוא ראוי לפרס ישראל?
הערב  ביומן בערוצים 12-13 צפו בראיון עמו.
לצפיה ב-'יוליקה, טרם שמעתי על רצח החייל. מקומם.'
יוליקה, טרם שמעתי על רצח החייל. מקומם.
01/12/2017 | 09:50
1
20
במקרים כאלה אני אומרת- כן יאבדו כל אויביך ישראל.

כספי- זה תלוי בפוליטיקה. אם הוא לא הרגיז את מירי רגב, יש לו סיכוי.
לצפיה ב-'יוליקה, אפרופו פקידים. אחרי 23 שנים, שאני'
יוליקה, אפרופו פקידים. אחרי 23 שנים, שאני
01/12/2017 | 13:04
23
גרה בעירי הקטנה, לא חשוב איזו,  בקשתי לראשונה בקשה מיוחדת ממחלקת הזבל של העיריה לאסוף מיטה ישנה שהורדתי, לא ביום האיסוף הקבוע. האחראי איים עלי בקנס. הסברתי שהמובילים של המיטה החדשה כפו עלי את היום הזה. לא עזר. בסוף אספו את המיטה יחד עם עוד רהיטים של שכנים שבמקרה הורידו גם כן רהיטים באותו יום.
ליתר בטחון טלפנתי מחסוי. אני בטוחה שראשת העיר שרוצה להיבחר לא היתה מאיימת בקנס על שטויות כאלה. רק הפוץ הזה חושב את עצמו.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכל הגולשים בפורום'
תודה רבה רבה לכל הגולשים בפורום
01/12/2017 | 17:11
19
במחצית השניה של 2017 חלה תנופה בתגובות בפורום
להלן המספרים:
הודעות חודש       מספר הודעות
נובמבר - 2017         646
אוקטובר - 2017       344
ספטמבר - 2017      294
אוגוסט - 2017        285
יולי - 2017             203
יוני - 2017             189
מאי - 2017           242
אפריל - 2017       224
מרץ - 2017          141
פברואר - 2017    223
ינואר - 2017        334
דצמבר - 2016     317

תודה לכל המשתתפים ותודה לתמיכה בפורום!!
לצפיה ב-'בוקר אור לסופ"ש..מקווה שהחדשות יהיו טובות '
בוקר אור לסופ"ש..מקווה שהחדשות יהיו טובות
30/11/2017 | 06:40
25
22
יותר.
לצפיה ב-'ברכת הבוקר היא "בריאות לכולם"'
ברכת הבוקר היא "בריאות לכולם"
30/11/2017 | 08:12
7
20
ומשהו טוב להיום, סרטים בכל בתי הקולנוע היום רק ב-10 שקלים.
אז קדימה תסתערו.
לצפיה ב-'הערב יש מדינת הגמדים, תכנית הומור.'
הערב יש מדינת הגמדים, תכנית הומור.
30/11/2017 | 08:19
6
25
אני מקווה שאני אהיה בריקודי עם.
השבוע היתה אצלי פגישה של השומרות משקל- או איי. היה נחמד מאוד. ניצת את מוזמנת. בימי ג ב- 1100. כתובת יש לך. כולכם מוזמנים, אבל לצערי גרים רחוק.
לצפיה ב-'יעלי, עבדת על האנטישמים, מה?'
יעלי, עבדת על האנטישמים, מה?
30/11/2017 | 08:22
2
21
אתמול בטלויזיה היה מפגש בין 2 אחיות, שלא הכירו זו את זו 70 שנה. אחת גרה בשצצין פולין. נוצריה לפי אמא שלה, אבא יהודי. השניה בישראל, האבא התחתן כאן בשנית עם אשה יהודיה, וחיפש כל הזמן את אשתו ובתו שאבדו לו. היה מרגש. ביחוד נעם לי לשמוע פולנית. שפה נעימה מאוד.
לצפיה ב-'מי זאת יעלי?'
מי זאת יעלי?
30/11/2017 | 09:04
1
14
לצפיה ב-'יוליקה ,'
יוליקה ,
30/11/2017 | 09:54
23
יעלי זו היוליקה של ערוץ 60+ "שישים פלוס".מאוד חמודה והומוריסטית .את מוזמנת להכנס ולהכיר אותה ,  לא תצטערי !!!!     תמר .
לצפיה ב-'מינהר , באיזה ערוץ , ובאיזו שעה , מדינת היהודים ?'
מינהר , באיזה ערוץ , ובאיזו שעה , מדינת היהודים ?
30/11/2017 | 09:57
1
8
לצפיה ב-'תמר, ערוץ ראשון , אחרי החדשות ואחרי'
תמר, ערוץ ראשון , אחרי החדשות ואחרי
30/11/2017 | 10:17
17
היהודים באים.
לצפיה ב-'מדינת הגמדים למי שמתענין'
מדינת הגמדים למי שמתענין
30/11/2017 | 11:31
13
משודרת בשעה 21.30 בערוץ 11, כפי שמינה כתבה ישודר היום בערב.

אש יש לנו 3 תכניות סאטירה גב האומה, ארץ נהדרת ובמדינות הגמדים.
לצפיה ב-'בוקר טוב לסוף שבוע...'
בוקר טוב לסוף שבוע...
30/11/2017 | 09:09
4
21
ההתאבדות של פושע המלחמה בבית המשפט בהאג היה מזעזע...
פאשלה של אנשי הביטחון שהביאו אותו לבית המשפט איך הגיע אליו הרעל???

בגלל שטראמפ הוא ראש מדינה רופס... יש חשש שאת מנהיגות העולם
יתפוס פוטין... ואיראן....

סוף שבוע נעים לכולכם... אני מחכה לנכד שלי ובתי.
לצפיה ב-'היות ובמועדון שלנו יש המון תרבות הרצאות'
היות ובמועדון שלנו יש המון תרבות הרצאות
30/11/2017 | 09:17
2
24
ודיונים, השארנו את התרבות במועדון  התקבצנו כמה חברות
כל יום שישי במדרחוב  יושבות בבית קפה  ובמוצאי שבת גם נפגשות
יש כאלו שאחרי הצהרים נפגשות אותי מספק מה שיש,
יש גם אירוח משפחה,,

לצפיה ב-'ועכשיו הולכת לעשות קניות גם בשוק שלנו'
ועכשיו הולכת לעשות קניות גם בשוק שלנו
30/11/2017 | 09:19
20
יש לי אורחים לא בשבת למחר בצהרים,,,,ביי אהיו בריאים
לצפיה ב-'יופי, בתחן.'
יופי, בתחן.
30/11/2017 | 10:21
7
לצפיה ב-'את אסד לא צריך לשפוט קודם? ואת ההיאטולות,'
את אסד לא צריך לשפוט קודם? ואת ההיאטולות,
30/11/2017 | 10:20
14
שמעוררים את כל הטרור בעולם לא צריך לשפוט קודם? התלבשו על פושע מארץ קטנה, כי זה נוצרי שרצח מוסלמים. אם היה להפך מי היה מתערב.
לצפיה ב-'אותי זה מעצבן......'
אותי זה מעצבן......
30/11/2017 | 11:03
11
30
המפכ"ל שלא מבין במשטרה, טוען שהוא נגד חוק ההמלצות כיוון שהמשטרה כבר מזמן לא ממליצה בתיקים......
הלכתי לבדוק יותר לעומק, ומצאתי שכאשר התחיל את כהונתו, החליט חד משמעית שני דברים:
1. להילחם בהדלפות
2. להפסיק את בהמלצות החוקרים בתיקים.

ז"א שהבור הזה בנושא משטרה, בעצם הוא המקור לכל הבעיה, כאשר כל שוטר טירון יודע שהסיכום וההמלצה של החוקר שווה זהב, ובא זה ומחליט לא להמליץ על מאות אלפי תיקים בשנה, שזה בפירוש לרעת החקירה.
לא סתם נאמר שכעת הפרקליטות תיזדקק ל-1000 עובדים נוספים כדי להתגבר על הצונאמי של התיקים.....

ואז כמו בכל דבר מטופש מגיעה גם הפשרה. בה לא יהיה מדובר על כל תיק אלא רק בתיקים בהם יש פרקליט מלווה מהפרקליטות.
עוד טימטום ומוליכים את כל הציבור שולל בשקרים והתפתלויות.

התפקיד של הפרקליט המלווה הוא בעיקר השגחה מבחינה משפטית. הוא לא יכול להילוות לכל חוקר בצוות כדי להיות נוכח בחקירה, זה קישקוש.
ומתי שמים פרקליט מלווה ?
שנים רבות עסקתי בחקירת פשעים חמורים, ולא זכור לי אפילו פעם אחת שהיה פרקליט מלווה, למה ? כנראה מכיוון שעשרות הרבות של תיקי פשע חמור שחקרתי, לא חקרתי אף תיק ברמה של אישיות ממשלתית, ואלו דווקא המקרים שהציבור חייב לדעת.

אם דני רצח את דדה בגלל סיכסוך כנופיות, זה לא מענין אף אחד, גם לא אם מישהו ירה באשתו ותוך כדי ירי הרג גם את אחותה, את העיתונות אולי זה מענין (ברמת רכילות או סקרנות-חולפת) אבל לא את כלל הציבור.....

לכן, מי שצריך קם על הרגליים האחוריות כדי להתנגד לחוק הבלתי חוקי הזה שיש בו מגמה ברורה לחלץ מישהו מפורסם ,זה שדוגל בדיקטטורה, מהאשמה פלילית.

למה לא חוקי? כיוון שהצעת חוק עוברת מספר שלבים ומרגע כינונו, הוא נכנס לתוקף אחרי 6 חדשים ולא מיד, כדי לתת זמן למי שצריך להיערך לכך.
ופה ? נעשית חקיקת בזק עם יציאה לפועל באופן מיידי...

אמנם ניתן גם להוציא לפועל חוק תוך 10 ימים אחרי קריאה שלישית ואחרי שכל מי שצריך חתם (השר הנוגע, ראש הממשלה, הנשיא, יו"ר הכנסת) בתנאי שזה אירוע חריג ובהול כמו למשל תיקונים לחוקי עשיית הדין בנאצים ועוזריהם עם תפיסתו של אייכמן.....
(או כמו האשמת רוה"מ בפלילים.....) 

אותי זה מרגיז שטובת החקירה הפלילית נופלת שדודה לרגלי הפוליטיקה המסואבת של שמשון ויובב וחבריו.....

לצפיה ב-'משהו נחמד לממורמרים ולאלה שבדרך.'
משהו נחמד לממורמרים ולאלה שבדרך.
30/11/2017 | 11:36
1
32
יש אתר שנקרה "טיולים ואגדות" הם מחלקים כמעט בכל שבוע כרטיסים בחינם להצגות, אז מי שמעונין שיהיה לו בהנאה, אנחנו כבר זכינו להיות בכמה עצגות.
לצפיה ב-'תודה, תגובה מעניינת למה שכתבתי.....'
תודה, תגובה מעניינת למה שכתבתי.....
30/11/2017 | 12:54
15
לצפיה ב-'גם אני קוראת להם שמשון ויובב'
גם אני קוראת להם שמשון ויובב
30/11/2017 | 14:59
8
19
אם זה לא היה עצוב כל כך..אולי זה היה מצחיק!!
מפלגת שלטון שהורסת כל משבצת של המשטר הדמוקרטי במדינה.
מחסלים את הפרדת הרשויות וכל שבב של שלטון החוק...
דודו אמסלם קורא להם "פקידים"  הבג"צ, מבקר המדינה, פרקליט המדינה,
היועץ המשפטי לממשלה והמשטרה - הם כולם פקידים - אנחנו הנבחרים
אנחנו נציגי העם!!!

לצפיה ב-'מי הם שמשון ויובב ?'
מי הם שמשון ויובב ?
30/11/2017 | 15:40
7
15
מעולם לא שמעתי צרוף שמות כזה , האם זה מספר ילדים שהחמצתי ?
כשהייתי ילדה , והיתה רק תחנת רדיו  אחת  היו תוכניות מיוחדות לילדים , שעתים ביום כמדומני . היו מספרים ספור בהמשכים שנקרא , משהו כמו " עלילות יובב השובב" , או משהו דומה לזה . זה הייה כל כך מזמן שכבר ממש אינני זוכרת .
לצפיה ב-'שמשון ויובב הן שתי דמויות מצויירות '
שמשון ויובב הן שתי דמויות מצויירות
30/11/2017 | 16:40
6
17
בסרטים מצויירים קצרים הם מופיעים כשניים שרק מחפשים להזיק לאחרים והם נהנים מכך מאוד.
לכן גם יש האנשה של אנשים מסויימים שליליים באופן בולט.

לצפיה ב-'זה מתוך הסדרה מרקו מחפש את אמא'
זה מתוך הסדרה מרקו מחפש את אמא
30/11/2017 | 17:06
5
19
סיפור מתוך ספר "הלב" של דה-אמיציס

תפתחי ותזכרי שראית כבר בטלויזיה החינוכית...

שמשון ויובב היו דמויות שליליות בסדרה ...
לצפיה ב-'שמשון ויובב הם אלו שמציקים כל הזמן לפינוקיו...'
שמשון ויובב הם אלו שמציקים כל הזמן לפינוקיו...
30/11/2017 | 17:31
4
14
לצפיה ב-'תודה למאיר ויוליקה , על שהחכימו אותי .'
תודה למאיר ויוליקה , על שהחכימו אותי .
30/11/2017 | 18:30
2
21
מסתבר שצדק מי שאמר שכל יום לומדים משהו חדש .   אצלינו קוראים לשכמותם מקס ומוריץ .
לצפיה ב-'והם נראים כך'
והם נראים כך
30/11/2017 | 20:57
1
15
לצפיה ב-'ממה שלמדתי בבית מקס ומוריץ היו שובבים שלפעמים הגזימו'
ממה שלמדתי בבית מקס ומוריץ היו שובבים שלפעמים הגזימו
30/11/2017 | 21:46
16
לעומת שמשון ויובב שכל מטרתם להציק ולהזיק,

כמו שכל מטרתם של סטאן-ובראן או לורל-והרדי או השמן-והרזה, שזה אותו זוג בשם אחר, שכל מטרתם היתה להצחיק.

לצפיה ב-'מאיר צודק! אני טעיתי...'
מאיר צודק! אני טעיתי...
30/11/2017 | 21:00
21
שמשון ויובב אכן שייכים לפינוקיו ולא למרקו...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גלעד רמתי
עזר מבורך ושות' עורכי דין
עזר מבורך ושות' עורכי דין
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה